Hlavní Testy

Dětské postele IKEA: od kojenců po dospívající. 105 fotografií a přehled možností modelu pro všechny věkové kategorie

Velkou událostí v životě každé rodiny je výběr postelí pro děti. V současné době existuje velké množství betlémů, z nichž nejlepší jsou postele Ikea. Dnes to řekneme o těchto postýlkách.

Shrnutí článku:

Pozitivní aspekty nábytku Ikea

V dětských pokojích mnoho obyvatel Ruské federace v současné době kupuje modely posuvných postelí. Mají řadu výhod, díky nimž si je zákazníci vybírají:

 • kompaktní velikost, v jakékoli místnosti nezabírá mnoho místa;
 • po dobu provozu je možné použít několik let;
 • pevnost, schopnost odolat těžkým nákladům;
 • pohodlí, které poskytují matrace stejné společnosti;
 • krása;
 • atraktivní vzhled v jakémkoli designu dětských pokojů.

Různé modely jednotlivých dětských postýlek

Ikea nabízí katalog lůžek pro děti všech věkových kategorií. Mezi nimi jsou populární modely Critter, Minnen, Sundvik, Lexvik, Gulliver, Sniglar. Nyní o každém z těchto jednotlivých modelů řekneme podrobněji.

Na posteli může Critter spát dítě od narození do 8 let. Boky jsou zdobeny obrázky koťat, štěňat nebo jehňat..

Při výrobě nábytku bylo použito dřevo nejvyšší kvality. Ale pokud si chcete koupit lůžko pro dítě pro růst, s možností jeho dalšího použití, tento model se nehodí.

Velmi populární postel s postranní Minnen. Je vyroben výhradně z kovových materiálů. Modely jsou k dispozici v černé a bílé. Jejich výhodou je, že délka lůžka se může lišit v závislosti na výšce dítěte.

Malé mínus je, že kov dává chlad, proto je matrace této společnosti povinna to vyloučit.

Model vyrobený z dřevěných materiálů je postýlka Sundvik. To může být malované bílé nebo taupe. Tato dětská postýlka ikea vypadá skvěle v každém interiéru. Délka postýlky se může měnit v závislosti na růstu dítěte. Lze použít pro děti ve věku dospívajících..

Kotviště, ideální pro dívky i chlapce, je klasický model Lexvik. Délka dřevěné postýlky se může lišit. Vzhled je ale poněkud masivní, takže rodiče mají strach.

Modely Gulliver lze zakoupit dětskou postýlku pro dívky nebo chlapce do 13-14 let. Nábytek z březového dřeva. K dispozici jsou malé ploty, které lze podle potřeby zatáhnout a nastavit..

Jednoduchý nábytek pro děti ve věku 7-8 let je model Sniglar. Je vyrobena z buku. K designu se přidá strana, která je v případě potřeby instalována na obou stranách postýlky. Mohou být zneužívány dětmi během dospívání.

Výhody podkrovního lůžka

Lůžko Ikea lze vybrat pro chlapce i dívky, jejichž věk nedosáhl 3leté známky. Tato konstrukce umožňuje spát ve druhém patře.

V přízemí může dítě hrát, kreslit a dokonce i tančit a tvořivě se projevovat. Lze instalovat v malých bytech.

Existují modely postelí pro starší děti. V přízemí můžete umístit mini knihovnu nebo stojan na oblečení.

Výběr křesla

Atraktivita lůžka pro židle je, že zde může spát jako dítě i dospělé dítě, které je v dospívání a mládí. Sestavená struktura zabírá malý prostor v místnosti.

Na takový nábytek se můžete perfektně vyjít s přáteli. A v noci, rozloženo, můžete získat dobrý noční spánek. Společnost má velké množství modelů lůžek pro židle vyrobených v různých stylistických a barevných schématech..

Abyste si mohli vybrat kolébku ikea, kterou potřebujete, nemůžete opustit svůj byt. Chcete-li to provést, stačí si prohlédnout fotografie modelů prezentovaných v hojnosti na internetu.

Kolébky z Ikea - jak správně vybrat? (40 fotografií)

V tomto článku je uveden přehled nábytku Ikea a dalších 10 tipů na správný nákup, aby se usnadnilo vyhledávání dětské postýlky pro dítě..

Možnosti pro jednu

Critterova samostatná postel je určena pro děti do osmi let. Zde je několik příkladů postýlky pro novorozence Ikea tohoto modelu.

Je vyrobena bílá s jiným ornamentem:

 • se vzorem „ovcí“ na hlavě
 • s postavami koček a psů na hlavě.

Stejně jako každý nábytek existují i ​​výhody a nevýhody. Mezi klady patří:

 • Výroba přírodního dřeva
 • Pěkný design pro děti

Mínus - existují věková omezení, což znamená, že když dítě dosáhne určité výšky, postýlka se zmenší.

Pokud potřebujete postel delší dobu, pak je perfektní model se zasouvací vložkou, která může mít celkovou délku 207 cm..

Takové zatahovací struktury představují postele:

 • Minnen je populární model Ikea. Je vyroben z kovu v bílé barvě. Výhodou je krásný estetický vzhled a úprava délky. Nevýhodou je, že kov má tendenci ochladit.

V poslední době byl design tohoto modelu aktualizován (2015), do bočních stěn jsou nyní vloženy paprsky slunce, nikoli monogram. Na obrázku níže vidíte všechny funkce.

 • Sundvik z borovice, zadní část - dřevovláknitá deska, film se nanáší na povrch. Barevné schéma je buď bílé nebo šedo-hnědé. Není těžký, má vhodný vzhled pro mnoho věcí a liší se v délce. Z nedostatků je opěradlo, které nevypadá tak esteticky a může být mechanicky poškozeno.
 • Lexvik. Vyrábí se v klasické verzi dřeva. Je odolný, přirozený, existují možnosti v designu, jediná, poměrně velká hmota nábytku.

Couches z Ikea

1) Hemnes. Nejběžnější mezi kupujícími Ikea, sada obsahuje tři zásuvky, vyrobené v bílém. Její design je univerzální, samotný model je kompaktní, přitahuje pozornost návštěvníků. K dispozici je další stupňová úroveň, která se může změnit z jedné na dvojitou. A je navržen až na 8 let. Nevýhody jsou také - neexistuje ochrana před pádem a poměrně vysoká cena.

2) Len. Má buď 2 zásuvky nebo rozkládací postel. Jeho nízká cena, design a funkčnost patří mezi výhody. A k minusům - to je materiál výroby (dřevotříska a dřevovláknitá deska) a absence bariéry.

3) Brimnes. Má nízké boky na všech stranách a 2 zásuvky, které lze vyrolovat. Ideální pro děti starší 8 let, funguje stejně jako Hemnes, ale má nižší cenu, protože je vyrobena z dřevotřísky. Také kvůli nízkým stránkám není vhodný pro děti.

Níže jsou fotografie kolébek Ikea (pohovky a jednotlivé možnosti).

Podkrovní postele

1) Cura - postel je navržena pro dva, může to být buď palanda nebo podkroví. Při výrobě se používá pouze přírodní dřevo, je výhodnější pro doplňování paliva, protože výška je 116 cm, lze ji doplnit baldachýnem v modré nebo růžové barvě. Nevýhody v dřevovláknité boční panely a jednoduchý design.

2) Swerta - kov ve stříbrné nebo bílé barvě. Odolný, funkční a snadno se čistí. Má schopnost doplnit pohovku nebo herní koutek.

3) Stuva - odkazuje na podkrovní postel, má vestavěnou skříň nebo stojan na boku a také noční stolek. Mezi výhody patří celá řada designu a konfigurace. Nevýhody - to je materiál pro výrobu dřevotřískových a dřevotřískových desek a schopnost instalovat schody pouze vpravo.

4) Sturo - bílé nákladní auto. Uvolněno ze dřeva. Díky šířce postele (153 cm) si navíc můžete vytvořit hřiště. Pouze zde není vhodný pro každý byt, opět kvůli šířce.

Patrové postele

1) konvoluce. Bílé nebo stříbrné lůžko, velmi trvanlivé a může mít extra výsuvnou postel.

2) Midal. Je pokryta pouze lakem, takže má přirozenou barvu stromu, ze kterého je vyrobena. Nízká cena a dává příležitost pro kreativitu, jako barvu si vyberete sami. Následuje katalog betlémů Ikeya již v malované podobě tohoto modelu.

3) Tuffing - má sníženou výšku a centrální schodiště, pouze ve stříbrné barvě. Je téměř nemožné spadnout z této postele a sestup a výstup do druhé úrovně je velmi výhodný. A díky své nízké výšce je vhodný pro nízké stropy. Nevýhody - to jsou strany textilie, které lze snadno poškodit.

4) Nordal - pouze v tmavě hnědé. V budoucnu můžete dva oddělit od jednoho společného nábytku. Vyrobeno ze dřeva, s výjimkou bočnic z dřevotřískových desek, na kterých je nalepena fólie.

10 doporučení pro výběr dětského nábytku Ikea

 1. Věnujte pozornost bílé barvě, je vhodný do jakéhokoli interiéru a neoznačuje pohlaví dítěte.
 2. Kovové struktury se snáze čistí.
 3. Pokud chcete nábytek pro růst, pak vezměte trvanlivý materiál výroby, ať už dřevo nebo kov.
 4. Posuvné postele jsou také vhodné, pokud jsou v pokoji dvě děti, ale různého věku..
 5. Pokud je dětský pokoj malý, je vhodná kompaktní postel s výsuvným designem nebo podkrovím.
 6. Podkrovní postel je ideální pro jedno dítě v malé místnosti, protože na jednom místě můžete vybavit místo na spaní a hřiště.
 7. Pouze dítě starší 6 let může spát ve druhém patře postele a děti jsou z bezpečnostních důvodů zpravidla zakázány hrát si tam. A měli byste také nainstalovat lampu, abyste mohli vidět sestup v noci.
 8. Při výběru matrace pro postel s druhou úrovní se podívejte na její výšku a úroveň stran.
 9. Modely Ikea mají mínus - její uniformita, takže se nebojte experimentovat s zakoupenou postelí, aby byla individuální.
 10. Prostory pro věci lze umístit vedle postele a vyměnit konferenční stolek v dětském pokoji.

Toto jsou hlavní tipy pro výběr správného nábytku pro školky, následují fotografie kolébek Ikea.

Ikea dětské postýlky: přehled populárních modelů a tipů pro výběr

Švédská značka IKEA je jedním z nejpopulárnějších výrobců rodinného nábytku na světě. Výrobky společnosti mají optimální poměr ceny a kvality. Švédi a novorozenci, kteří potřebují dobrou postel pro dobrý spánek, neprošli. Koneckonců, má zase dobrou noc pro mámu. Při výběru dětského nábytku by se mělo přistupovat s maximální odpovědností. V tomto článku si povíme o vlastnostech a výhodách dětských postýlek IKEA a vezmeme v úvahu nejoblíbenější modely značky.

Vlastnosti a výhody

Švédská společnost nabízí široký výběr lůžek pro novorozence. Ve značkových obchodech značky najdete kolébku pro každý vkus a funkčnost. Jednou z hlavních výhod nábytku IKEA je důkladná kontrola a testování všech materiálů, z nichž jsou postele vyrobeny. Kromě toho jsou dermatologové a pediatrové zapojeni jako specialisté. Všechny standardní modely určené pro kojence mají nezbytnou sadu funkcí, jmenovitě: výškově nastavitelná přední stěna a základna pod matrací. Některé mají další bonusy ve formě prostorných zásuvek pro uložení prádla a nárazníků.

Samotný design je zcela bezpečný pro provoz, řemeslníci IKEA bezpečně opraví všechny detaily. Postele této značky jsou dokonalé kvality a jsou pokryta speciálními barvami, které nezpůsobují alergie a bez toxického zápachu. Společnost nabízí modely v různých stylistických řešeních od klasických po moderní, což usnadňuje nalezení modelu pro interiér každého domu. Každá místnost bude vypadat zajímavější s IKEA.

Postýlky pro děti Ikea

V každé rodině se dítě připravuje na vzhled dlouho před jeho narozením. Budoucí rodiče pečlivě volí dětské doplňky, nábytek, oblečení a ložní prádlo. Každý detail ve školce by měl být pohodlný a bezpečný. Dítě bude trávit většinu času v ukolébavce, takže výběr postýlky pro novorozence by měl být při vědomí.

Co je třeba zvážit při výběru

Pro novorozence by se dětská postýlka neměla kupovat pouze na základě jejich přání nebo vzhledu. Pro dítě je postýlka místem, kde stráví většinu svého bezvědomí. Proto musí dětský nábytek splňovat určitý seznam požadavků:

 • Vysoká kvalita. Neukládejte a nekupujte ukolébavku z recyklovaných materiálů. Špatně vyrobená postel může začít praskat nebo prasknout před záruční dobou..
 • Trvanlivost. Dětská postýlka vyrobená z vysoce kvalitních a odolných materiálů vydrží dlouho. Je možné, že na ní bude spát více než jedna generace vašich dětí.
 • Bezpečnost. Tento faktor je jedním z nejdůležitějších v seznamu požadavků. Měl by zahrnovat jak kvalitu sestavy, tak základní materiál a komponenty. Postýlka pro novorozence by měla být vyrobena pouze z materiálů šetrných k životnímu prostředí, které během provozu nezpůsobí alergie ani jiná onemocnění.
 • Utěšit. Je úžasné, pokud je postel vybavena kyvadlem pro pohybovou nemoc a mechanismy pro regulaci výšky dna (každá matka by měla bez námahy dát dítě a vyjmout ho z postýlky).

Vzhled postýlky by samozřejmě měl být proveden v klidných barvách, aby nedošlo k podráždění dítěte.

Výhody Ikea

Kolébky pro novorozence ikea jsou vyráběny v souladu s GOST a TU, které jsou určeny speciálně pro dětské kolébky. Hlavní věcí při vytváření nábytku pro kojence je bezpečnost. Proto je každý detail postýlky hypoalergenní a netoxický. Ani jedna část postýlky nebude moci dítě rozříznout nebo poškrábat, protože kromě speciálního broušení poskytují specialisté společnosti dětem také speciální měkké plastové podložky.

Vývojáři švédské společnosti vyrábějí různé modely betlémů na základě tří hlavních parametrů:

 1. Bezpečnost životního prostředí. Ikea používá pouze přírodní a ekologické materiály.
 2. Požární bezpečnost. Všechny materiály jsou před montáží nábytku odeslány ke speciálnímu zpracování a poté jsou testovány v několika fázích.
 3. Lehká váha. Všechny typy dětského nábytku jsou relativně lehké, ale jeho síla a kvalita se nesnižuje..

Ikea není skladem jednotlivých kusů nábytku, ale společností, která vyrábí modulární design. Můžete si vybrat vhodnou postýlku pro dítě a bez problémů ji doplnit něčím jiným, protože Ikea nabízí širokou škálu barev a vzorů.

Postýlky pro nejmenší. Co jsou?

V Ikea jsou dva typy postelí: zavřené a napůl otevřené. Co to znamená? U uzavřených dětských postýlek mají všechny panely speciální plášť a nejsou vybaveny mřížkami. Polootevřené modely mají jednu nebo dvě strany s mřížkami. Každý model má své klady a zápory.

Ikea má několik modelů vzorů pro novorozence, zde jsou ty hlavní:

Hanswick

Tento model je vyroben z masivního buku. Horní část produktu je pokryta akrylovou barvou. Absolutně všechny komponenty designu jsou pro dítě bezpečné. Boční panel je vyroben ze dřevovláknité desky, na kterou je nanesen potištěný vzor.

Krásný a dětsky jemný model dělá originální řez v horní části bočního panelu. Jemný vzhled doplňují originální nohy. Postýlka má příjemnou mléčnou barvu, která je ideální pro zdobení místnosti novorozence. Kromě toho bílý nábytek harmonicky zapadá do každého interiéru.

Gulliver

Tento model je vyroben z břízy a potažen netoxickým akrylovým lakem. Je velmi výhodné, aby dno postýlky bylo možné zvednout a spustit na požadovanou úroveň. Můžete také odstranit jednu boční mřížku a místo toho nainstalovat speciální nárazník. Výběr takového příslušenství v Ikea je rozmanitý.

Lexvik

Rám a podstavec této postýlky jsou vyrobeny z přírodního dřeva. V tomto případě se jedná o řadu buku, který je zpracováván speciálními prostředky pro nejvyšší bezpečnost a trvanlivost. Rozdíl mezi tímto modelem je přítomnost odnímatelného bočního panelu, což je velmi výhodné, pokud stejný nábytek bude použit pro spaní staršího dítěte.

Somnat

Velmi pohodlný a veselý model. Vyrábí se v různých barevných variantách: zelená, modrá - pro chlapce a růžová - pro dívky. Základna, stejně jako ve většině modelů, sestává z bukového malování akrylem. Světlé barvy tohoto modelu dokonale zapadnou do tematického interiéru dětského pokoje.

Sniglar

Model podobný předchozímu designu, pokud jde o základní parametry, má více tlumené barvy. Postýlky tohoto modelu mají barvu přírodního dřeva, protože jsou lakovány výhradně bezbarvým lakem.

Stuva

Velmi moderní model postýlky pro novorozence. Perfektně se hodí do interiéru moderně zařízeného bytu. Přední a zadní panely se skládají z ekologicky šetrných dřevotřískových desek, dřevotřískových desek a výplně z přírodního dřeva. Rám a tyčové panely jsou vyrobeny z přírodního buku. Model Stuva je nejfunkčnější postel pro kojence švédské společnosti, protože má ve své konstrukci zásuvky pro skladování, které jsou malovány v různých barvách.

Sundvik

Tento model vypadá velmi stylově a atraktivně. Postel byla vyrobena ve třech barevných variantách klidných odstínů: mléčně bílá, šedohnědá a čokoládově černá. Základem spací struktury je přírodní buk, který je obzvláště odolný.

Transformátorové postýlky

S příchodem dítěte potřebuje byt malou dětskou postýlku a prostor navíc pro uložení hromady prádla a dětských věcí. Je pozoruhodné, že transformátorové lůžko, které lze použít ke spánku dítěte a uložení jeho věno, se současně vypořádá se dvěma úkoly. Takové modely jsou velmi pohodlné, protože kombinují obyčejnou postel, komodu s přebalovacím stolem a skříňkami. Pozoruhodné je, že v tomto typu lůžka je možné ubytovat jak kojence, tak i dospělé dítě do 12 let..

Výhody a nevýhody:

 1. Přítomnost přebalovacího stolu a všech druhů úložných boxů, vestavěného kyvadla pro vyřazení, možnost zvětšení lůžka.
 2. Velké rozměry, vysoká cena.

Společnost Ikea je velmi „transformační“ lůžka velmi „ráda“, takže vyrábí různé modely tohoto typu. Pro ty nejmenší existují jak standardní možnosti, tak sofistikované oválné postýlky, ve kterých mohou děti spát až do tří let. Kurátory jsou velmi zajímavé modely, které lze převrátit, pomocí kterých se získají postýlky pro různé věkové kategorie.

Recenze

Popsané výhody potvrzují četné recenze švédského výrobce dětských postýlek. Na základě recenzí se vytvoří dobré hodnocení dětských postýlek pro novorozence. 4 body z 5 maximálně přijatého nábytku Ikea.

Co kupují dětské postýlky pro kojence:

 • Cena. Cenový rozdíl je takový, že si můžete zakoupit jak rozpočtovou verzi dětského nábytku, tak nemravně drahý model.
 • Praktičnost. Používání dětské postýlky od evropské společnosti je velmi pohodlné..
 • Pohodlnost Všechny betlémové modely pro nejmenší jsou velmi pohodlné a útulné..
 • Vzhled. Postýlky pro nejmenší děti jsou velmi krásné a stylové, takže jsou vhodné k ozdobě jakéhokoli interiéru a malému majiteli a jeho matce se bude líbit.
 • Spolehlivost. Konstrukce švédské společnosti jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, což je klíčem k pevnosti a trvanlivosti.

Výrobci Ikea investovali veškeré své znalosti a zkušenosti do vytváření vysoce kvalitního a bezpečného dětského nábytku. Zatímco švédští návrháři vynaložili velké úsilí, aby se postýlka pro novorozence z běžného každodenního nábytku stala samostatným prvkem interiéru. Ikea - správná volba pro vybavení pokoje novorozence.

Postýlky pro děti Ikea

V každé rodině se dítě připravuje na vzhled dlouho před jeho narozením. Budoucí rodiče pečlivě volí dětské doplňky, nábytek, oblečení a ložní prádlo. Každý detail ve školce by měl být pohodlný a bezpečný. Dítě bude trávit většinu času v ukolébavce, takže výběr postýlky pro novorozence by měl být při vědomí.

Co je třeba zvážit při výběru

Pro novorozence by se dětská postýlka neměla kupovat pouze na základě jejich přání nebo vzhledu. Pro dítě je postýlka místem, kde stráví většinu svého bezvědomí. Proto musí dětský nábytek splňovat určitý seznam požadavků:

 • Vysoká kvalita. Neukládejte a nekupujte ukolébavku z recyklovaných materiálů. Špatně vyrobená postel může začít praskat nebo prasknout před záruční dobou..
 • Trvanlivost. Dětská postýlka vyrobená z vysoce kvalitních a odolných materiálů vydrží dlouho. Je možné, že na ní bude spát více než jedna generace vašich dětí.
 • Bezpečnost. Tento faktor je jedním z nejdůležitějších v seznamu požadavků. Měl by zahrnovat jak kvalitu sestavy, tak základní materiál a komponenty. Postýlka pro novorozence by měla být vyrobena pouze z materiálů šetrných k životnímu prostředí, které během provozu nezpůsobí alergie ani jiná onemocnění.
 • Utěšit. Je úžasné, pokud je postel vybavena kyvadlem pro pohybovou nemoc a mechanismy pro regulaci výšky dna (každá matka by měla bez námahy dát dítě a vyjmout ho z postýlky).

Vzhled postýlky by samozřejmě měl být proveden v klidných barvách, aby nedošlo k podráždění dítěte.

Výhody Ikea

Kolébky pro novorozence ikea jsou vyráběny v souladu s GOST a TU, které jsou určeny speciálně pro dětské kolébky. Hlavní věcí při vytváření nábytku pro kojence je bezpečnost. Proto je každý detail postýlky hypoalergenní a netoxický. Ani jedna část postýlky nebude moci dítě rozříznout nebo poškrábat, protože kromě speciálního broušení poskytují specialisté společnosti dětem také speciální měkké plastové podložky.

Vývojáři švédské společnosti vyrábějí různé modely betlémů na základě tří hlavních parametrů:

 1. Bezpečnost životního prostředí. Ikea používá pouze přírodní a ekologické materiály.
 2. Požární bezpečnost. Všechny materiály jsou před montáží nábytku odeslány ke speciálnímu zpracování a poté jsou testovány v několika fázích.
 3. Lehká váha. Všechny typy dětského nábytku jsou relativně lehké, ale jeho síla a kvalita se nesnižuje..

Ikea není skladem jednotlivých kusů nábytku, ale společností, která vyrábí modulární design. Můžete si vybrat vhodnou postýlku pro dítě a bez problémů ji doplnit něčím jiným, protože Ikea nabízí širokou škálu barev a vzorů.

Postýlky pro nejmenší. Co jsou?

V Ikea jsou dva typy postelí: zavřené a napůl otevřené. Co to znamená? U uzavřených dětských postýlek mají všechny panely speciální plášť a nejsou vybaveny mřížkami. Polootevřené modely mají jednu nebo dvě strany s mřížkami. Každý model má své klady a zápory.

Ikea má několik modelů vzorů pro novorozence, zde jsou ty hlavní:

Hanswick

Tento model je vyroben z masivního buku. Horní část produktu je pokryta akrylovou barvou. Absolutně všechny komponenty designu jsou pro dítě bezpečné. Boční panel je vyroben ze dřevovláknité desky, na kterou je nanesen potištěný vzor.

Krásný a dětsky jemný model dělá originální řez v horní části bočního panelu. Jemný vzhled doplňují originální nohy. Postýlka má příjemnou mléčnou barvu, která je ideální pro zdobení místnosti novorozence. Kromě toho bílý nábytek harmonicky zapadá do každého interiéru.

Gulliver

Tento model je vyroben z břízy a potažen netoxickým akrylovým lakem. Je velmi výhodné, aby dno postýlky bylo možné zvednout a spustit na požadovanou úroveň. Můžete také odstranit jednu boční mřížku a místo toho nainstalovat speciální nárazník. Výběr takového příslušenství v Ikea je rozmanitý.

Lexvik

Rám a podstavec této postýlky jsou vyrobeny z přírodního dřeva. V tomto případě se jedná o řadu buku, který je zpracováván speciálními prostředky pro nejvyšší bezpečnost a trvanlivost. Rozdíl mezi tímto modelem je přítomnost odnímatelného bočního panelu, což je velmi výhodné, pokud stejný nábytek bude použit pro spaní staršího dítěte.

Somnat

Velmi pohodlný a veselý model. Vyrábí se v různých barevných variantách: zelená, modrá - pro chlapce a růžová - pro dívky. Základna, stejně jako ve většině modelů, sestává z bukového malování akrylem. Světlé barvy tohoto modelu dokonale zapadnou do tematického interiéru dětského pokoje.

Sniglar

Model podobný předchozímu designu, pokud jde o základní parametry, má více tlumené barvy. Postýlky tohoto modelu mají barvu přírodního dřeva, protože jsou lakovány výhradně bezbarvým lakem.

Stuva

Velmi moderní model postýlky pro novorozence. Perfektně se hodí do interiéru moderně zařízeného bytu. Přední a zadní panely se skládají z ekologicky šetrných dřevotřískových desek, dřevotřískových desek a výplně z přírodního dřeva. Rám a tyčové panely jsou vyrobeny z přírodního buku. Model Stuva je nejfunkčnější postel pro kojence švédské společnosti, protože má ve své konstrukci zásuvky pro skladování, které jsou malovány v různých barvách.

Sundvik

Tento model vypadá velmi stylově a atraktivně. Postel byla vyrobena ve třech barevných variantách klidných odstínů: mléčně bílá, šedohnědá a čokoládově černá. Základem spací struktury je přírodní buk, který je obzvláště odolný.

Transformátorové postýlky

S příchodem dítěte potřebuje byt malou dětskou postýlku a prostor navíc pro uložení hromady prádla a dětských věcí. Je pozoruhodné, že transformátorové lůžko, které lze použít ke spánku dítěte a uložení jeho věno, se současně vypořádá se dvěma úkoly. Takové modely jsou velmi pohodlné, protože kombinují obyčejnou postel, komodu s přebalovacím stolem a skříňkami. Pozoruhodné je, že v tomto typu lůžka je možné ubytovat jak kojence, tak i dospělé dítě do 12 let..

Výhody a nevýhody:

 1. Přítomnost přebalovacího stolu a všech druhů úložných boxů, vestavěného kyvadla pro vyřazení, možnost zvětšení lůžka.
 2. Velké rozměry, vysoká cena.

Společnost Ikea je velmi „transformační“ lůžka velmi „ráda“, takže vyrábí různé modely tohoto typu. Pro ty nejmenší existují jak standardní možnosti, tak sofistikované oválné postýlky, ve kterých mohou děti spát až do tří let. Kurátory jsou velmi zajímavé modely, které lze převrátit, pomocí kterých se získají postýlky pro různé věkové kategorie.

Recenze

Popsané výhody potvrzují četné recenze švédského výrobce dětských postýlek. Na základě recenzí se vytvoří dobré hodnocení dětských postýlek pro novorozence. 4 body z 5 maximálně přijatého nábytku Ikea.

Co kupují dětské postýlky pro kojence:

 • Cena. Cenový rozdíl je takový, že si můžete zakoupit jak rozpočtovou verzi dětského nábytku, tak nemravně drahý model.
 • Praktičnost. Používání dětské postýlky od evropské společnosti je velmi pohodlné..
 • Pohodlnost Všechny betlémové modely pro nejmenší jsou velmi pohodlné a útulné..
 • Vzhled. Postýlky pro nejmenší děti jsou velmi krásné a stylové, takže jsou vhodné k ozdobě jakéhokoli interiéru a malému majiteli a jeho matce se bude líbit.
 • Spolehlivost. Konstrukce švédské společnosti jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, což je klíčem k pevnosti a trvanlivosti.

Výrobci Ikea investovali veškeré své znalosti a zkušenosti do vytváření vysoce kvalitního a bezpečného dětského nábytku. Zatímco švédští návrháři vynaložili velké úsilí, aby se postýlka pro novorozence z běžného každodenního nábytku stala samostatným prvkem interiéru. Ikea - správná volba pro vybavení pokoje novorozence.

10 nejlepších dětských postýlek pro děti v IKEA: přehled modelů

IKEA vyrábí nábytek pro celou rodinu. Značkové výrobky se vyznačují optimálním poměrem kvality a hodnoty. Krásná a funkční kolébka je klíčem k plnému spánku a vývoji dítěte.

Proto je třeba při výběru betlémů pro novorozence přistupovat se vší odpovědností a je vhodné provést nákup před doplňováním v rodině. Pojďme se blíže podívat na výhody a nevýhody 10 oblíbených modelů.

Vlastnosti kolébek pro kojence

Najdete jednoduchou kolébku bez zásuvek a dalších funkčních struktur, stejně jako kompletní koutek pro dítě.

Hlavními kritérii pro postýlky pro jednoleté děti z IKEA jsou:

 • Modely odpovídají věkovým charakteristikám dítěte.
 • Všechny materiály, z nichž je vyroben nábytek a tato kategorie dětí, jsou testovány dermatology a pediatry.
 • Design je bezpečný a pohodlný pro dítě.
 • Pro rodiče je vhodné používat kolébku v jakémkoli období po narození.

Originální výrobky IKEA neobsahují třísky, škrábance, praskliny nebo jiná poškození na povrchu. Kolébky jsou pokryty barvami nebo laky, které jsou pro dítě naprosto bezpečné. Montáž pomocí mistrů se provádí se spolehlivým upevněním všech částí. Pokud to alespoň něco neodpovídá, může takový nábytek ohrozit bezpečnost dítěte..

Kromě pohodlí pro dítě jsou dětské postýlky IKEA pro novorozence radost pro rodiče. S nábytkem IKEA vypadá dětský pokoj pohodlněji a elegantněji. Rodiče mohou snadno upravit výšku zábradlí nebo matrace (v závislosti na modelu, konstrukčních prvcích), kolébkový model je v jiném stylu, interiér každé dětské místnosti se snadno vejde.

Funkční prvky, jako jsou prostorné zásuvky na oblečení, odvedou vynikající práci s ukládáním nejnutnějších předmětů pro dítě a přikrývek nebo polštářů..

Top 10 nejlepších dětských modelů s fotografiemi

Společnost IKEA vyrábí dětské kolébky těchto modelů:

Výhodou druhé možnosti je schopnost dobře vidět, co se děje kolem dítěte, a rodičům - jejich dítěti kdykoli. Není třeba jít dovnitř a koukat.

Sundvik

Postel tohoto modelu se vyznačuje funkčností a všestranností. Může být použit ještě před dospívajícím věkem dítěte. Maximální délka je 2,07 ma po složení - 1,37 m. Dětská postýlka je široká - 80 cm s výškou 0,8 m od podlahy matrace.

Pro lamely se používají vícevrstvé lepené trámy, zdobené bukem a březovou dýhou, pokryté akrylovým lakem. Páska ze 100% polypropylenu a polyesteru. Cena modelu zahrnuje spodní část kolejnic Lura, ale je prodávána v samostatném balení..

Je velmi snadné sestavit bez zvláštních dovedností. Kromě postele je k dispozici podrobná instrukce.

Hlavní výhodou je:

 1. nízké náklady;
 2. originální design;
 3. možnost změny velikosti lůžka v průběhu růstu dítěte.

Nevýhoda: nedostatek vysokých stran, pro děti od 4 do 5 měsíců věku je nebezpečné zůstat bez dozoru.

Průměrná cena modelu je 8 900 rublů.

Henswick

Model je dřevěný rám vyrobený z masivního buku, potažený akrylovou barvou. Boční panel je vyroben ze dřevovláknité desky a je doplněn vzorovaným potiskem. Úhledná kudrnatá část je vyrobena v horní části, čímž se vzhled postýlky dotýká a je jemný, což je doplněno kudrnatými nohami. Spodní rám je vyroben z bukového dřeva bez potahu na dně as aplikací akrylové barvy na horní stranu. Dodává se v jednom balíčku se všemi detaily..

Snadno se sestavuje a prodává kompletní s montážními pokyny sami. Délka a šířka lůžka jsou 1,2 ma 0,6 m, výška lůžka je 0,85 m.

Výhodou je:

 1. nastavitelné dno;
 2. originální styl;
 3. snadnost péče: stačí otřít navlhčeným hadříkem s čisticím prostředkem nebo bez něj;
 4. přítomnost dřevěné přepážky, přes kterou je dítě viditelné.

Nevýhoda: žádné další vybavení.

Průměrná cena modelu je 5 500 rublů.

Nabízíme ke shlédnutí video o postýlce Henswick:

Gulliver

Pro rám kolébky se používá řada břízy s akrylovým lakem. Spodní část v horní části dřevovláknité desky. Všechny konstrukční prvky jsou vyrobeny z masivní břízy: rám dna, pruty, boční stěna je obyčejná a pruty, rám a nohy. Vše se prodává v jednom balení s montážními pokyny. Malý počet dílů a jejich snadné připevnění se změnou usnadňuje montáž postele.

Hlavní výhody jsou:

 1. možnost regulace výšky dna;
 2. možnost změny boční stěny nebo její úplné odstranění;
 3. nízké náklady.

Slabé stránky lze považovat za nízkou funkčnost dalšího příslušenství nebo příslušenství pro dítě.

Cena lůžka je v průměru 5 000 rublů.

Lesquik

Rám dna, nohy, pruty a další konstrukční části postýlky jsou z bukového dřeva. Použité dřevo je nejprve ošetřeno skvrnou pro původní texturu a barvu a poté potaženo transparentním akrylovým lakem. Boční panel je vyroben z dřevovláknité desky, potažené skvrnou a vrchním nátěrem akrylového laku.

Během montáže zpravidla nedochází k žádným problémům, protože sada obsahuje pokyny a postel má několik detailů.

Hlavní výhody:

 1. mobilita;
 2. snadná péče o vnější stranu postele;
 3. schopnost upravit umístění dna;
 4. přítomnost odnímatelné boční stěny.

Nevýhody: relativně vysoké náklady, které v průměru činí 9 000 rublů.

Somnat

Rám dna a hlavní části postýlky jsou vyrobeny z masivního buku a potažené akrylovým lakem bezpečným pro dítě. Materiál horní části dna je dřevovláknitá deska. Celkové rozměry lůžka jsou 1,2 m, respektive 0,6 m.

Všechny části postele se prodávají v jednom balení a jsou doprovázeny podrobnými a srozumitelnými montážními pokyny. Není mnoho součástí a nepředpokládají demontáž během provozu, proto je tento model nejjednodušší nainstalovat.

Před vložením do dětské postýlky je nutné je otřít do sucha, protože lak se vlhkem stává docela.

Hlavní výhody modelu:

 1. jednoduchá montáž;
 2. barvy příjemné pro děti;
 3. schopnost upravit výšku dna.

Mezi nevýhody patří neschopnost odstranit boční stěnu a nedostatek funkčních zásuvek pro prádlo.

Průměrné náklady jsou 4 500 rublů.

Sundvik moderní

Vynikající a multifunkční kolébka pro novorozence ze série Sundvik. Má vynikající design a dobře se hodí k jinému nábytku pro dětské pokoje od IKEA. Všechny hlavní části jsou vyrobeny z masivního buku. Díky svému skvělému designu vypadá skvěle v dětských pokojích v moderních stylech, jako je high-tech.

Hlavní výhody modelu jsou:

 1. možnost demontáže boční stěny;
 2. nahrazení stranou;
 3. nastavitelné dno.

Mezi nedostatky patří relativně vysoké náklady na 6 000 rublů.

Stuva se zásuvkami

Originální postel pro novorozence, která je vybavena zásuvkami na prádlo a dětské potřeby. Patka a hlava nábytku jsou vyrobeny z dřevovláknité desky, recyklovaného papíru do voštinové výplně, dřevotřísky a ABS plastu. Všechny povrchy jsou potaženy akrylovou barvou. Hlavní konstrukční prvky rámu z masivního buku.

Hlavní výhoda:

 1. vysoká funkčnost;
 2. schopnost upravit výšku dna;
 3. přítomnost krabic na prádlo;
 4. snadná péče.

Mezi nedostatky patří i komplikovanější montáž kvůli přítomnosti mnoha konstrukčních prvků, relativně vysoká cena.

Průměrné náklady na model jsou 11 000 rublů.

Stuva obyčejná

Hlavní části rámu jsou vyrobeny z masivního buku. Patka a čelní deska ze dřevovláknité desky, voštinové výplně, dřevotřísky a ABS plastu.

Hlavní výhody:

 1. schopnost odstranit boční stěnu;
 2. spodní nastavitelné ve dvou polohách;
 3. bezpečnost všech součástí.

Nevýhoda: relativně vysoká cena a samostatný nákup dalších funkčních dílů.

Průměrné náklady jsou 5 500 rublů.

Mammut

Originální design tohoto modelu umožňuje jeho instalaci do dětských pokojů se všemi druhy designu. Kombinuje se velmi dobře a neobvykle s klasickým stylem a high-tech řešeními. Hlavní konstrukční části rámu jsou vyrobeny z masivního buku, boky a chodidlo jsou vyrobeny z dřevotřískové desky potažené fólií a akrylovým lakem. Polypropylenové nohy, buková překližka používaná ve vícevrstvých lepených latích.

Výhody:

 1. stylový design;
 2. Světlá barva;
 3. schopnost upravit výšku dna;
 4. odnímatelné boční desky.

Nevýhoda: málo funkčních detailů.

Průměrná cena je 4 500 rublů.

Singlar

Velmi jednoduché vybavení postýlky z něj činí nesporného vůdce. Funkční postel pro novorozence značky Singlelar je vyrobena z masivního buku. Horní strana dna je vyrobena ze dřevovláknité desky, kterou lze výškově nastavit.

Hlavní výhoda:

 1. nízké náklady;
 2. jednoduchá konstrukce;
 3. schopnost změnit výšku dna.

Nevýhody: nízká funkčnost a nedostatek dalších prvků.

Průměrná cena je 2 500 rublů.

Tipy pro výběr

Výběr nábytku pro dítě není snadný úkol. Je nutné vzít v úvahu mnoho faktorů, které v budoucnu zajistí snadné používání postýlky pro rodiče a pohodlí pro dítě.

Je třeba věnovat pozornost těmto aspektům:

 1. Není nutné uvažovat o možnostech u všech druhů přihrádek, polic, zásuvek atd. IKEA má vždy nábytek, od kterého je kolébka reprezentativní. Lze jej umístit vedle postele a použít jako stůl nebo skříňku.
 2. Téměř veškerý nábytek výrobce je stejného typu, takže výběr může být proveden s ohledem na možnost uspořádání kolébky s dalšími prvky interiéru.
 3. Dětská matrace musí být přesně stejná jako postel v postýlce, aby ležela rovně, neklouzala na dně.
 4. Pro malé místnosti je nutné zvolit kompaktní modely bez zásuvek nebo jiných výsuvných prvků, které vyžadují další prostor pro použití.
 5. Při výběru posuvného lůžka by měla být vedena bezpečnost dítěte.

Závěr

Dětské postýlky IKEA - kombinace vysoce kvalitních, bezpečných materiálů a nízkých nákladů. Nábytek společnosti je prezentován výhradně funkčními a vhodnými modely i pro ty nejmenší místnosti.

Při výběru postýlky by měla být vedena nejen vzhled a estetické vlastnosti nábytku. Je třeba zvážit jeho funkčnost, dostupnost prostoru pro plné využití všech součástí, další funkce, například odnímatelné boční stěny nebo nastavitelné dno, jakož i pohodlí pro dítě.

Postýlky pro děti v katalogu ikea

Objednávky lze vyzvednout nezávisle ve vhodném čase v našem odběrném místě!

Vaše objednávky doručujeme na jakékoli místo v Bělorusku.

 • - kurýrem ke vchodu se stoupáním na podlahu
 • - sběrná místa v regionálních centrech
 • - Náklady na dopravu závisí na hmotnosti vaší objednávky.
 • více informací.

Pracujeme bez platby předem, platba se provádí v okamžiku přijetí zboží nebo v případě dodání v Bělorusku před odesláním zboží do vašeho města z Minsku.

Změnil si názor nebo se nehodil? - žádný problém. Vaše peníze vrátíme do 14 dnů. Jen mějte prezentaci a obal.

S námi nic neriskujete!

Vaše objednávky jsou dodávány z Moskvy. Dodávky se provádějí jednou týdně, takže dodání může trvat 3 až 12 dní, pokud je zboží k dispozici od dodavatelů.

Pokud je zboží na skladě, dodání se uskuteční během několika dnů. Poraďte se s manažery.

Standardní doručení kurýrem ke vchodu. Jako doplňkovou službu provádíme zrušení vašich objednávek na podlaze do bytu. Náklady na tuto službu musí být předem dohodnuty s manažerem.

Dále montujeme a instalujeme zakoupený nábytek. Určete podmínky u manažerů.

Vyberte si dětskou postýlku v IKEA: pro novorozence a od 3 let

Ložnice pro dítě je místem, kde tráví spoustu času. Zdravý spánek přispívá ke kompetentnímu rozvoji: fyzickému i psychickému. Výběr kolébky, a to i od velmi populární společnosti IKEA, je proto třeba brát tak vážně, jak je to možné.

IKEA je již dlouho předním výrobcem nábytku pro každý byt, ale zda je vhodný do našich interiérů a který model preferuje?

Hlavní kritéria pro dětské postýlky této společnosti:

 • Pohodlí a bezpečnost designu.
 • Šetrné k životnímu prostředí materiály, testování pediatry a dermatology.
 • Věk vhodné modely.

Před zakoupením zkontrolujte model. Na postýlce by neměly být čipy, praskliny, škrábance, jinak by mohlo dojít k poranění dítěte. Také věnujte pozornost tomu, zda jsou všechny součásti pevně upevněny v rámu..

Všechny materiály IKEA jsou bezpečné, takže si rodiče nemohou dělat starosti s lakováním - neexistují žádné škodlivé látky.

5 tipů pro výběr

1. Bílá barva - nejcitlivější a nejvšestrannější, tuto postel lze zakoupit předem, aniž byste věděli pohlaví dítěte. Tento tón je také vhodný pro teenagery..

2. Nejjednodušší materiál pro péči je kov. Dřevo je samozřejmě šetrnější k životnímu prostředí, ale všechny materiály v produktech společnosti jsou pro děti bezpečné.

3. Pokud chcete, aby postýlka vydržela dlouhou dobu, zvolte modely transformátorů.

4. Funkčnost modelu je důležitá, zejména pokud ve školce není dostatek místa. Vyberte si postele se skříňkami a police.

5. Podkrovní postele jsou oblíbené u dospívajících. Tyto modely jsou dobré, protože rozšiřují prostor a zároveň pomáhají vytvářet jedinečnou osobní zónu. Tato postel je nejlepší pro děti do 6 let..

Postýlky pro děti podle věku

1. Novorozenec

Jednoduchý a výstižný model, který se dokonale hodí pro novorozence. Aby nedocházelo k náhodnému zachycení paží nebo nohou dítěte mezi tyčemi, lze na postel nainstalovat speciální měkké strany.

Půvabná postel v bílém je ideální pro novorozence.

Postele bez stran jsou lepší pro starší děti. Některé postýlky pro nejmenší mohou být také odstraněny pro starší dítě odstraněním stran.

Při výběru postýlky pro novorozence samozřejmě musíte pochopit, že nejprve v ní stráví většinu času. Existuje několik speciálních modelů pro kojence, které jsou vhodné pouze pro malé děti..

Jednoduchá dřevěná postel pod stromem.

Stříšky a závěsné hračky vypadají okouzlující. Je velmi důležité, aby postel byla co nejpevnější.

Pokud máte rádi vyšívání, nenechte si ujít naše podrobné pokyny o tom, jak šít vrchlík vlastníma rukama..

2. Od 3 let

Pro děti starší 3 let je již možné vybrat více dospělých modelů s posuvnými konstrukcemi, skříňkami a policemi. Mějte na paměti, že děti rostou velmi rychle, a aby nedošlo ke změně nábytku neustále, zkuste si vybrat postel pro růst. Také se starejte o výběr správné a vhodné matrace..

Vestavěné zásuvky jsou opravdu velmi příznivým doplňkem pro postýlky. Mohou odstranit povlečení, plenky a hračky. Je však lepší okamžitě rozhodnout, zda takový model potřebujete: prach se může v zásuvkách hromadit, nebude vhodné je vytlačovat na všech površích. Výhodou obchodů IKEA je, že zobrazují již sestavené modely s různým počtem zásuvek a polic.

Pohovka pro starší děti se zásuvkami pomůže ušetřit místo v malém bytě a naučí děti, jak věci uvést na místo.

Tento model je příkladem úspory místa. Je vhodný pro dvě děti najednou a ve vhodných zásuvkách na spodní straně nábytku můžete umístit nejnutnější věci a ložní prádlo.

Bílá je velmi elegantní a praktická barva, ale do školky můžete přidat barvy.

Půvabné strany se zakřiveným hřbetem proměňují postýlku v malou loď. Děti budou nadšené!

Dvouúrovňové modely šetří prostor rozdělením do zón pro každé dítě.

Dva z těchto vzorů jsou ideální pro dvojčata nebo malé děti s malým věkovým rozdílem. Není to jen postel, ale také skvělé místo pro hraní..

Transformátorové postele

Transformační modely se liší od klasické postele v přítomnosti skříní a polic. Někdy v takové posteli je převlékací stůl a pro starší děti - výsuvný stůl pro výuku. Jedná se o pohodlnou a praktickou možnost pro rodiny, které nechtějí nebo nemohou utratit spoustu peněz za nákup nového nábytku. Další výhodou je kompaktnost a multifunkčnost: dítě roste a pouze transformátory jsou schopné přizpůsobit se velikosti staršího dítěte. Mohou být prodlouženy a výškově nastavitelné..

Téměř ve všech postýlkách můžete změnit výšku dna. Pozice se liší od dvou do pěti: to je zvláště důležité pro ty, kteří dali postýlku rodiči. Pak je třeba ji upravit na jednu úroveň.

Čím je dítě mladší, tím snazší je mít ho vyšší. Takže dítě se snáze usne a zvedne v náručí. Boky by však neměly být ani velmi nízké: požadovaná výška je až do podpaží dítěte.

Nejoblíbenější modely

1. Critter - dětská postýlka vyrobená z borovice, dostupná ve dvou variantách: s jehňaty a kočkami.

2. Minnen je praktický a oblíbený kovový model. K dispozici je černobílá možnost.

3. Sundvik z borovice a dřevovláknité desky (zadní). Postel může být bílá a taupe.


4. Lexvik - klasická dřevěná postel, „rostoucí“, velmi spolehlivá a odolná, ale velmi jednoduchá v designu.

5. Hemnes - bílý gauč se třemi zásuvkami.

6. Cura - oboustranné lůžko, které může být patrové nebo podkrovní.

7. Stuva - podkrovní postel s vestavěnou skříní nebo boční policí, jakož i pracovní stůl a noční stolek na první úrovni.

8. Sturo - jedno a půl loftové lůžko, dostupné pouze v bílé barvě.

9. Touffing - postel se sníženou výškou a centrální schodiště, dostupné pouze ve stříbře.

Inspirujte nás - sdílejte materiály s přáteli na sociálních sítích:

Dětské postele

BUSUNGE Kluzná postel, bílá, 80x200 cm

BUSUNGE Kluzná postel, světle růžová, 80x200 cm

VICARE Boční, bílá

LUROY Dno roštové postele, Luru, 80x200 cm

CURA Oboustranné lůžko, bílá, borovice, 90x200 cm

SVERTA Rám pro dvouvrstvé lůžko, stříbro, 90x200 cm

MIDAL Rám 2úrovňové postele, borovice, 90x200 cm

CURA Canopy, tyrkysová

CURA Canopy, růžová

LEVA Canopy, zelená

Závěs CURA se závěsem

Závěs CURA se závěsem, hnědý

RIDABU Zrcadlové dveře, bílé

SLEKT Krabice pro skladování na kolečkách, 62x62x36 cm

SLEKT Pouf / matrace, skládací

SVERTA Pracovní deska stříbrná

SVERTA Loftový rám postele, stříbrný, 90x200 cm

TUFING Loftový rám postele

VITVAL dvouvrstvý rám postele, bílý, světle šedý, 90x200 cm

SLÄKT Rám postele / pojem, bílý, 90x200 cm

Rám postele SLÄKT / oddělený pro skladování + stojany, bílý, 90x200 cm

SLÄKT Rám postele ze roštu, bílý, 90x200 cm

SUNDVIK Rám manželská postel + stojan, bílé, 80x200 cm

MINNEN Rám pro dvě postele + spodní část stojanu, bílá, 80x200 cm

KRITTER Rám postele s roštovým dnem, bílý, 70x160 cm

SVERTA KRVT-Chrdk kostra s ocelí, stříbro, 90x200 cm

MINNEN Rám manželská postel + stojan, černý, 80x200 cm

STUVA / FRITIDS Podkrovní lůžko / 3 zásuvky / 2 dveře / 3 police / 2 dveře, bílé, světle růžové, 207x99x193 cm

Dětské postele v katalogu internetového obchodu IKEA

Dětské postele Ikea potěší ergonomie, funkčnost a stylový design. Všechny modely jsou dokonale kombinovány v barvě a stylu s jakýmkoli interiérem, což vám umožní uspokojit vkus dospělých i dětí. Spolehlivost a vysoká kvalita výroby zároveň umožní, aby dětská postýlka sloužila po celou stanovenou dobu.

Prezentovaný katalog koček Ikea lze rozdělit do dvou skupin:

 • Polootevřené modely (opláštěné boční stěny, nedostatek okraje mříže);
 • Plně otevřené modely (dřevěné nebo kovové mříže).

První skupina nezajišťuje nutnost instalace postele ke zdi. Druhým je přehlednější přehled pro rodiče a dítě. Zcela otevřené modely jsou určeny pro děti od 8 let. Takové modely mají posuvnou konstrukci pro různá období růstu..

Při vývoji modelů společnost poskytla další produkty. Můžete si tedy vyzvednout postýlku Ikea se zásuvkami, ve kterých budou uloženy dětské oblečení, spodní prádlo nebo hračky. Je také možné vyměnit dno stojanu a zvolit jinou matraci.

Cena dětských postýlek Ikea závisí na materiálu výroby:

 • Masivní buk potažený akrylovou barvou;
 • Masivní bříza potažená ochrannou vrstvou z akrylu. Spodní část je vyrobena z dřevovláknité desky;
 • Masivní buk ošetřený skvrnou a potažený vrstvou čirého laku.

Přírodní a bezpečné materiály, prosím, odolné vůči vnějším faktorům a trvanlivosti. Postýlky Ikea na Ukrajině dokonale doplňují jakýkoli interiér dětského pokoje. Takže modely v barvě přírodního dřeva budou vypadat dobře v klasickém stylu. Světlé, barevné postele jsou vhodné pro moderní nebo hi-tech.

Výběr dětských lůžek v katalogu ikea

Než si koupíte postýlku v Ikea, měli byste se rozhodnout pro následující kritéria:

 • Věk dítěte. Pro malé děti stojí za to vybrat polootevřené modely. Budou chránit před pádem ve snu. Starší děti si mohou koupit posuvné konstrukce;
 • Materiál výroby. Modely z masivu stromu se liší trvanlivostí. Dřevo je chráněno před vnějšími vlivy. Dno stojanu potřebuje kvalitní matraci. Modely se spodkem MDF mohou při dlouhodobém používání vyžadovat výměnu;
 • Barva a styl. Základní odstíny jsou ideální pro jakýkoli interiér. Ale malým princeznám bude určitě líbit postel v jemném růžovém stylu. Budoucí pánové budou vyhovovat více sytým odstínům.
Články O Neplodnosti