Hlavní Testy

Dětské postýlky s přebalovacím stolem

Včera jsem šel do dětského obchodu a viděl takovou postýlku!

Zatímco dítě je 2-3 roky, bude to mazaný design, který kombinuje samotnou postýlku, přebalovací stůl, komodu na věci a mnoho různých šuplíků pro všechny druhy potřeb.

Když je dítě starší, lze přední stěnu odstranit i odstranit boční stěny. Postel se tak promění v pěknou a velmi pohodlnou pohovku. Komoda se stává běžnou komůrkou pro věci a odkládací stůl i boční panely lze oddělit.

Když je dítě starší než 5 let, komoda může být zcela odstraněna a tím prodloužena pohovka. Zpočátku bude integrálním zajímavým designem samostatná pohovka a komoda. Souhlasím, je to velmi výhodné. CENA 7800rub. Nyní je velmi lákavé přemýšlet o tom, faktem je, že sestra mého manžela jí chce dát obyčejné lůžko, je v dobrém stavu jen asi rok, stálo to za to utratit peníze ?

Jak si vybrat postýlku s přebalovacím stolem

Výrobci dětského nábytku nabízejí univerzální modely postelí, kombinující komodu a převlékací stůl. Který model si vybrat?

Transformační postýlka pro novorozence s přebalovacím stolem kombinuje místo na spaní a funkční prostor pro výměnu plen a péči o dítě. Výrobci nabízejí univerzální modely, které kombinují komodu a převlékací stůl. Taková transformační postel vydrží až 12 let, jak roste s dítětem. Při nákupu nábytku se bere v úvahu komfort pro spánek a kompaktnost.

Dětská postýlka s přebalovacím stolem vám umožní ušetřit prostor dětského pokoje a snížit finanční náklady na jeho uspořádání. Takový nábytek musí splňovat požadavky:

 • dobře se hodí do školky;
 • být vyrobeny z přírodních a bezpečných materiálů;
 • vybavené strukturou pro pohybovou nemoc a pohyb;
 • mít další skříňky.

Transformace postýlky: jak vybrat školku?

Při výběru velikosti postele věnujte pozornost tomu, kde bude stát. Lékaři doporučují:

 1. Vyvarujte se zavírání oken a dveří. Novorozenec bude mít lehce nachlazení.
 2. Vyvarujte se přímého slunečního záření. Naruší spánek dítěte.
 3. V blízkosti baterií nejsou dětské postele..

Umístění a velikost lůžka transformátoru s převlékací stolicí závisí na těchto indikátorech. Věnujte pozornost všeobecnému interiéru. V dětském pokoji může být přízvuk postel s přebalovacím stolem. Pak to bude vystupovat na pozadí tapety, záclony jiných prvků. Vyberte si tmavý strom, vypadá to solidně, přitahuje pozornost.

Pokud se nechcete soustředit na postýlku novorozence nebo novorozence, dávejte přednost neutrálním tónům: barva přírodního dřeva, bílá, světle modrá, zelená nebo růžová.

Jak si vybrat transformátor betonu: výběr typu materiálu

Vyberte si přírodní dřevo. Je netoxický, neškodný pro dítě. Pokud je postýlka s přebalovacím stolem pro novorozence natřena, lakována, ujistěte se, že se jako povlak používají speciální materiály. Lůžka pro novorozence jsou vyrobena z masivního dřeva nebo dřevotřísky.

Dětský nábytek z pole je jedním z nejsilnějších. Dřevěné transformační lůžko dýchá, snadno se čistí. Nenatřený produkt, který může dítě okusovat bez ohrožení svého zdraví. Dřevo má vysokou tepelnou vodivost. Pokud je byt studený, postel zůstane teplá. Je v pořádku, pokud ne všechny detaily jsou dřevěné. Někdy jsou prvky vyrobeny z polystyrenu nebo plastu. Hlavní věc je, že postel má hygienické certifikáty.

Dětský nábytek z dřevotřísky bude levnější. Čichejte před nákupem nábytku. Materiál ve směsi obsahuje formaldehyd. Jeho páry mohou způsobit bolesti hlavy, nevolnost. Pokud cítíte chemikálii, nechte postýlku stát na balkóně. Škodlivé látky erodují.

Vyberte si nábytek potažený melaminem, laminát. Mají vodu odpuzující vlastnosti, zvyšují hygieničnost výrobku, jsou překážkou pro formaldehydovou páru. Pokud dítě trochu pokouslo vrchní vrstvu, natřete exponovanou část dřevotřísky barvou. Poté, co zaschne, lakujte NT. Je schválen pro výrobu dětského nábytku.

Nejkratšími postelemi jsou borovicová lůžka. Takový produkt má slabý držák, na něm jsou stopy po poškrábání a zuby dítěte. Buk nebo březová postýlka vydrží nejdéle.

Výrobci nabízejí plastové transformátorové postele. Vysoce kvalitní plast má vysokou tepelnou vodivost, bezpečnost. V praxi je bez vyšetření nemožné rozlišit toxický plast od neškodného plastu. Rodiče, kteří se rozhodnou pro dětskou postýlku, by měli věnovat pozornost certifikátům kvality.

Zvolíme design postýlky s přebalovacím stolem

Výrobci nabízejí nábytek navržený pro mnoho let provozu. Modelové kolébky s přebalovacím stolem jsou přeměněny na dospívající lůžko. V tomto případě je předložena další část, postýlka se stává standardní velikostí. Přebalovací stůl se zásuvkou se promění v noční stolky, které se úspěšně vejdou do interiéru dětské ložnice.

Aby mohli rodiče rychle provádět hygienické postupy, houpat novorozence, postel by měla mít:

 1. Dno stojanu. Poskytuje volný přístup do vzduchu, což vám umožňuje větrání matrace, když je mokrá.
 2. Kyvadlo mechanismus. Vyrábí se ve formě pohyblivého zavěšení pásů, dítěte s pohybovou nemocí. Blokovací mechanismus zajistí stabilitu spací postele. Starší dítě bude klidně spát bez houpání postýlky.
 3. Kola Postýlka spolu s přebalovacím stolem se může pohybovat z jedné části místnosti do druhé. Někteří výrobci vybavují kola zámky.

Postel je navíc vybavena nejen přebalovacím stolem, ale také komodou se zásuvkami. Postel má zaoblené rohy strukturálních prvků. Nevýhodou takového nábytku jsou zásuvky, které jsou méně objemné než klasické komody.

Pro větší pohodlí je postel vybavena samočinným zapínáním, které reguluje výšku plotu. Tento pohyblivý prvek stoupá a padá jedním pohybem. Ve srovnání s nastavením výšky dna tento mechanismus nevyžaduje úplnou demontáž nábytku.

Transformační postýlka: jaká může být měnící se tabulka

Dětská verze nábytku je doplněna různými mechanismy převlékacího stolu:

 1. Odnímatelná deska je namontována na horní straně postele. Tato možnost je jednoduchá a hospodárná. Nejsou žádné další zásuvky, potřebné hygienické výrobky jsou složeny do výklopných kapes umístěných mimo boční povrch.
 2. Speciální boční panel se naklání zpět. Prvek je pevně připevněn, bezpečnost je zaručena výrobcům. Vhodné pro ty, kteří mají malý dětský pokoj. Prostor není omezen, protože přebalovací stůl se snižuje a stoupá podle potřeby.
 3. Stůl s textilními stěnami. Tuto možnost lze snadno odebrat a přepravit. Má bezpečnostní pásy. Rodiče mohou své dítě upevnit a odejít. Takový stůl je nainstalován přes komodu.

Recenze transformátorových lůžek říkají: praktický doplněk ke stolu s příčkou pro ručník nebo plenu. Je vhodné, když je postel doplněna měkkým přebalovacím stolem. Některé typy nábytku jsou vybaveny odnímatelnou matrací vyrobenou z omyvatelného hygienického materiálu. Z fotografie transformátorových lůžek je zřejmé: lůžko v jednotlivých modelech je přeměněno na hřiště nebo ohrádku. Tato možnost je výhodná, protože šetří místo, ale je drahá..

V případě lékařských otázek se nejprve poraďte s lékařem.

Transformátorové postele s přebalovacím stolem

Seřazeno podle:názevCenaHodnocení

Transformers cots pro kojence s přebalovacím stolem jsou skutečnými pomocníky pro rodiče. Vzhled dítěte je spojen se spoustou radostných prací a spoustou věcí, které je třeba dokončit. O malé dítě je třeba pečovat zvláštním způsobem a většina rodičů se právě začíná v této roli zkoušet. Úkoly, které tvůrci dětského nábytku stanovili, se týkají usnadnění a péče o děti..

Transformační postel pro kojence s přebalovacím stolem - vysoce kvalitní a multifunkční nábytek. Transformátorové lůžko se zásuvkou a přebalovacím stolem umožní nejen pečovat o dítě, vyměňovat si oblečení a kalhotky včas, ale také umísťovat všechny věci do pohodlné a prostorné komody. Tato možnost je velmi výhodná, protože vše, co v tomto případě potřebujete, je po ruce!

Transformátorová postýlka s přebalovacím stolem a kyvadlem - příležitost dát potěšení samotnému dítěti, houpat se a v případě potřeby ho uklidnit.

Právě teď si můžete koupit postele transformátoru za atraktivní cenu! Zavolejte do našeho online obchodu nebo nechte aplikace online na webových stránkách společnosti.

© 2006-2020. Antonchik.ru - prodejna dětského zboží. Všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme na skutečnost, že veškeré informace (včetně cen) na této webové stránce jsou pouze informativní a za žádných okolností se nejedná o veřejnou nabídku určenou podle ustanovení čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku Ruské federace.

Drazí zákazníci!

Náš internetový obchod funguje nepřetržitě, můžete objednávat kdykoli pro vás výhodné!

Konzultanti na telefonním čísle 8-495-988-00-78, 8-925-211-04-34, 8-925-211-04-35 přijmou objednávku nebo poskytnou podrobné informace o produktu denně od 9:00 do 18:00 od pondělí do pátku. Sobota a neděle - dny volna.

Po zadání objednávky vás provozovatel internetového obchodu kontaktuje, aby vám objednávku potvrdil a vyjasnil, dohodl se na dni a době dodání. Pokud objednáte víkendy, bude vás operátor kontaktovat v den zadání objednávky a dohodne se na doručení v příští pracovní den vhodný pro vás.

Postýlka s přebalovacím stolem

Dětská postýlka - Pro děti, - Dětský nábytek

Vzhled novorozence v rodině s sebou nese starosti spojené se správným a pohodlným uspořádáním nového obyvatele. Kde dítě stráví první měsíce svého života, jak zajistit podmínky pro plný rozvoj a růst - každý rodič si klade tyto otázky. Přehled možných možností naleznete zde..

Zařízení postýlky s přebalovacím stolem

Dětská postýlka s přebalovacím stolkem vyřeší problém umístění dítěte kombinací funkčnosti postele na spaní s místem pro rychlou výměnu plenek, převlékání oblečení, provádění hygienických procedur, můžete na něj dokonce umístit některé typy vysokých židlí (toto téma by vás mohlo zajímat) informace o počáteční kojenecké výživě). Správný přístup k výběru tohoto typu nábytku vás ušetří nepříjemnostem a problémům spojeným s péčí o dítě.

Základní design tohoto typu kombinuje prvky klasické postele pro novorozence s dalšími předměty dětského nábytku. Rodiče si vybírají možnosti designu, od jednoduchých návrhů po sady, které zahrnují nábytek pro ukládání oblečení, předměty osobní hygieny, hračky nezbytné v prvním roce života.

Nejjednodušší model se skládá z následujících prvků:

 • rám;
 • základna;
 • boční stěny s tyčemi;
 • matrace;
 • skládací stůl, který je připevněn k zadní straně postýlky.

Modely s pokročilým designem jsou vybaveny dalšími prvky a příslušenstvím, včetně vestavěné komody, jejíž stolek slouží jako přebalovací stůl.

Konstrukce je vybavena dalším nábytkovým doplňkem navrženým tak, aby poskytoval maximální pohodlí rodičům a dítěti: spodní zásuvky, mechanismus kyvadla, běžce, kola.

Design některých modelů umožňuje transformaci soupravy do postele pro teenagera (viz Transformátorová postel - jedna pro všechny příležitosti!). Další prvky (komoda, stůl) jsou odděleny a dále použity jako samostatné vnitřní předměty.

aplikace

Díky komplexní konstrukci se dětská postýlka s přebalovacím stolem vyznačuje rozšířenou funkčností plnohodnotného vybavení dětského prostoru v podmínkách nedostatku volného prostoru..

Zahrnuje takové prvky:

 • Místo pro spaní a zůstat vzhůru. Účelem tohoto kusu nábytku je poskytnout bezpečné a pohodlné místo na spaní k odpočinku a zůstat vzhůru v prvních měsících života dítěte. Na tom, jak pohodlné rodiče vybaví dítě, závisí jeho úspěšný růst, vývoj, pohodu.
 • Místo pro výměnu dítěte, výměnu plen, masáže, hygienické procedury. Přebalovací stůl jako připojovací prvek lze snadno sklopit a opravit a po použití se rychle sklopí, aniž by zabíral místo.
 • Když je struktura vybavena integrovanou komůrkou a spodními zásuvkami, používá se jako místo pro ukládání prádla a dětských věcí. (viz Dětská postýlka - výběr praktických matek!)

Kromě vybaveného a nastavitelného místa pro spaní pro dítě mají rodiče možnost snadno a rychle vyměnit oblečení svého dítěte, ukládat věci pro děti, hračky a předměty osobní hygieny..

Postel s prádelníkem a přebalovacím stolem je vybavena podlouhlou základnou, která umožňuje přeměnit soupravu na dospívající postel a používat ji po mnoho let..

Jak si vybrat postýlku s přebalovacím stolem

Za účelem provádění hygienických postupů během několika minut, výměny plen a oblečení, houpání dítěte, musí tato sada dětského nábytku splňovat následující parametry:

 • Dno stojanu u postele poskytuje volný přístup ke vzduchu a matraci lze větrat, pokud je mokrá.
 • Kyvadlo mechanismus. (viz Kyvadlové postýlky - dítě okamžitě usne!) Je vyrobeno ve formě podélného, ​​příčného nebo univerzálního pohyblivého zavěšení na pásech, pohybové nemoci. Fixační mechanismus v budoucnu zajistí stabilitu lůžka na spaní, aby dospělé dítě mohlo klidně spát v postýlce, aniž by ho otřáslo.
 • Kola (viz. Dětská postýlka na kolečkách - snadná a snadná přeprava!) V případě potřeby přesuňte tuto sadu nábytku po místnosti. Při montáži kol na konstrukci s běžci nefunguje výkyvná funkce, místo instalace je upevněno pomocí svorek kol.
 • Houpací smyčky. (Dětská postýlka s houpacím křeslem je lepší než na rukou!) Pro spaní dítěte místo nohou je lůžko vybaveno běžci. Jak dítě vyroste, bude nutné lůžko upevnit do nehybné polohy, proto si vyberte modely s dalšími svorkami.

Věnujte pozornost hodnocení kvality upevňovacích prvků, schopnosti využívat celou funkčnost soupravy, kvalitě materiálu, spolehlivosti konstrukce, bezpečnosti pro dítě.

 • Autowall nastavení výšky plotu pro bezpečnost dítěte. Pohyblivá stěna stoupá a padá jedním pohybem ruky, na rozdíl od nastavení výšky dna, což vyžaduje opětnou demontáž a montáž nábytku znovu.
 • Požadavky na design. Postýlka je vybavena skládacím přebalovacím stolem, vestavěnou komůrkou se zásuvkami (viz. Postýlka se zásuvkou je pohodlná a funkční!).
 • Požadavky na kvalitu. Kvalita materiálů, z nichž je dětský nábytek vyroben, ovlivňuje pohodu dítěte. Pro výrobu hypoalergenního dětského nábytku šetrného k životnímu prostředí se používá přírodní dřevo (viz. Dřevěná postýlka - ekologicky a prakticky!), Zakrývá ji ochrannou vrstvou laku rozpustného ve vodě. Je přijatelné použít MDF, dřevotřískové, vícevrstvé překližky, které neobsahují formaldehyd.
 • Nastavitelná výška postele. Nastavení výšky lůžka v závislosti na výšce dítěte zajišťuje bezpečný provoz při stárnutí.
 • Hladké, bez ostrých rohů, odštípnutí a drsné povrchy nábytku chrání dítě před modřinami, otřepy, poškrábáním.
 • Spolehlivé upevnění upevňovacích prvků chrání před rizikem uvolnění konstrukce, zajišťuje stabilitu, nedovoluje dítěti spolknout malé části.

Rodiče věnují zvláštní pozornost environmentální bezpečnosti materiálů a přípravků používaných při výrobě postýlky.

V následujících případech byste měli nákup odmítnout:

 • Vybraný model nemá certifikát potvrzující shodu zboží s normami kvality výrobků pro děti.
 • Přítomnost silných pachů, které mohou vyvolat alergickou reakci. Odmítají kupovat, pokud je povrch dřeva špatně zpracován, v plastových konstrukčních detailech jsou třísky.

Jsou-li olovo nebo formaldehyd součástí materiálů používaných k ošetření povrchu, bude používání nábytku nepříznivě ovlivňovat zdraví dítěte..

 • Pokud identifikujete negativní recenze na zakoupený model nebo na prodejce. Předběžná studie recenzí o postýlce od těch, kteří již tento model zakoupili, zabrání nepříjemným následkům a možným stížnostem při používání.

Umístění instalace

Je důležité, aby místo, kde dítě tráví většinu dne první měsíce života, bylo bezpečné, dobře větrané a nemělo škodlivé účinky elektrických spotřebičů a průvanu. Pokud to životní podmínky dovolí, je lepší zvolit pokoj s balkonem, který bude instalovat lůžko pro dítě.

Při výběru modelu je třeba vzít v úvahu, že rozměry postele umožňují bezplatné použití všech konstrukčních prvků. Pokud je nábytková sada vybavena sklopným přebalovacím stolem, pak místo pro umístění zohlední rozměry celého rámu a umožní vám volně rozložit stůl..

Při výběru místa k instalaci:

 1. Vyvarujte se zavírání oken a dveří, abyste zabránili průvanu, který může způsobit nachlazení.
 2. Zabraňte slunečnímu záření na posteli, aby nedošlo k narušení dítěte a aby nedošlo k přehřátí během spánku a bdění.
 3. Chraňte před topnými zařízeními (například různými typy topných těles: pro soukromý dům, plochý radiátor, vertikální radiátor, litinu, profily, ocel, hliník, panel) a výkonným rádiovým a televizním zařízením (viz Typy televizorů - na co sledovat film? ).
 4. Umístění postýlky v blízkosti zdrojů elektrické energie je nepřípustné, takže dítě nedosáhne elektrických vodičů.
 5. Nemůžete zavěsit závěsné police, obrazy, skříňky, lustry nad umístěním dítěte.
 6. Místnost, ve které je plánováno vybavení dítěte, je zbavena koberců hromádkou, těžkými závěsy, masivními přehozy, otevřenými knihovnami. Tyto vnitřní předměty shromažďují velké množství prachu a způsobují alergii a další onemocnění u dětí..

Bezpečnost

 • Prozkoumejte navrhované místo instalace, zhodnoťte možná rizika z hlediska elektrické bezpečnosti, rizika přehřátí nebo běžného nachlazení dítěte, nepřítomnosti okolních předmětů, které by mohly způsobit zranění (těžké vnitřní předměty v bezprostřední blízkosti postýlky).
 • Montáž dětského nábytku se provádí v souladu s pokyny výrobce, přísné dodržování všech fází montáže zaručuje splnění povinných bezpečnostních norem a v případě kvalitativních reklamací možnost podat stížnosti prodejci nebo výrobci.

Nedodržení montážních pravidel způsobuje odmítnutí záručního servisu a zvyšuje ohrožení života a zdraví dítěte.

 • Konstrukce je sestavena pomocí připojených přípravků a mechanismů. Pokud je zjištěna neúplnost, okamžitě kontaktujte obchod a vyřešte problém. Použití výrobních upevňovacích prvků zaručuje spolehlivé upevnění všech součástí a pevnost konstrukce.
 • Před zahájením provozu se zkontroluje stálost sestavené nábytkové sady. V budoucnu se taková kontrola provádí pravidelně alespoň jednou týdně.
 • Týdenní kontrola povrchů, zda nejsou poškozené, štěpky, poškození, chrání jemnou pokožku dítěte před poškrábáním, otřepy, ranami. Těsnost utahování šroubů a matic, ovladatelnost blokovacích mechanismů jsou kontrolovány. Aby se zabránilo dítěti v odšroubování šroubů, jsou na ně umístěny plastové zátky.
 • Jak dítě roste, upravují výšku postele, snižují nebo zvyšují hladinu, aby se zabránilo ztrátám po stranách. Doporučuje se odstranit strany, když dítě dosáhne 4 měsíců nebo poté, co se začne zvedat.
 • Bezpečný pobyt dítěte v postýlce je spojen se vzdáleností mezi lamelami stěn postýlky. Je důležité, aby dítě nelepilo hlavu mezi pruty. Zajišťují, aby paže a nohy zvídavých drobků nebyly přilepeny nebo zraněny. Na téma bezpečnost dětí by vás také mohly zajímat informace o dětských autosedačkách různých typů: pro novorozence, s posilovačem, pro děti s hmotností do 36 kilogramů, přepravní židli, rozpočtové modely.

Ujistěte se, že prostor mezi tyčemi nepřesahuje 9 cm. Tato hodnota umožní dítěti volně prohlížet okolní prostor. Rodiče klidně monitorují stav dítěte, vzduch volně proudí do postele a zajišťuje dostatečné větrání a suchost.

 • Ortopedická matrace. Vývoj těla závisí na tom, jak se dítě cítí v postýlce během spánku a odpočinku. Podporuje páteř, umožňuje dítěti zaujmout během spánku požadovanou polohu, má pozitivní vliv na nervový systém, chrání před vysokým krevním tlakem.

Dětská postýlka s přebalovacím stolkem pomůže v každodenní péči o novorozence, poskytuje pohodlné lůžko a další pohodlí při výměně oblečení, převlékání, plenek. Pomocí přebalovacího stolu mohou rodiče snadno provádět potřebné hygienické postupy a masírovat.

Takový nábytek plně vybaví malého obyvatele i v těch nejskromnějších volných prostorech. Pokud je souprava instalována v ložnici rodiče, je zřejmá volba ve prospěch postýlky s přebalovacím stolkem - nezabere příliš místa a usnadní snadnou výbavu novorozence v docházkové vzdálenosti od matky.

Výměna stolních postýlek

Články

Pokud chcete, aby postel vydržela dlouho, nekupujte postel z břízy! Vyberte si Více. Všechny recenze

Chladná postel, perfektně zapadá do našeho interiéru a zcela se vyrovnává s jeho funkcemi. Všechny recenze

Dětská postýlka zakoupená minulý měsíc. Osobně jsem si všiml několika pozitivních aspektů pro sebe. Všechny recenze

Jednoduché lůžko bez zvonků a píšťalek lze použít jako prodloužení pro rodiče. Velikost postele. Všechny recenze

Lůžko pro novorozence (77 fotografií): transformace postýlky s přebalovacím stolem

Odrůdy

Existuje mnoho druhů transformátorových lůžek.

 1. Se zásuvkou. Jedná se o postýlky, které se promění v plné lůžko a mají komodu. Některé modely mají přepínací stůl s ploty. Malá postel na nich je vybavena kyvadlovým kyvadlem.
 2. Dětská postel 3 v 1. Jedná se o oválnou postel. Je vhodný pro děti do 5 let. Může být přeměněn na kruh, simulující matčino břicho a ovál pro dospělé dítě, následně je možné sejmout záda, a tak umožnit dítěti vylézt a vylézt na postel nebo proměnit na pohovku.
 3. Dětská postel 5 v 1. Toto je téměř stejné lůžko 3 v 1, ale s dodatečnou funkčností ve formě schopnosti vyrobit ohrádku z této postele, a také ji připojit k matce, upevnit ji speciálními upevněními na stranu velké postele..
 4. Dětská postel 6 v 1. Jedná se o lůžko 5 v 1 s možností dodatečně vyrobit stůl a dvě židle.
 5. Dětská postel 7 v 1. Jedná se o lůžko 6 v 1 s další funkcí výměny stolů.
 6. Dětská postel 8 v 1. Jedná se o postel s výše popsanými funkcemi, navíc vybavené kyvadlo pro otáčení dítěte.
 7. Posuvná kovová konstrukce. Je plně vybaven, počínaje vrchlíkem a konče další kolébkou pro novorozence.

Materiály

Transformátorové postele se vyrábějí hlavně z těchto typů materiálů.

 • Z přírodního masivu stromu. Tento materiál je nejvhodnější pro výrobu dětských lůžek, je neškodný, šetrný k životnímu prostředí, teplý.
 • Z laminovaných dřevotřískových desek (dřevotříska). Bezohlední výrobci mohou k výrobě tohoto materiálu použít škodlivé pryskyřice, což nepříznivě ovlivní zdraví vašeho dítěte. Proto při nákupu postýlky nezapomeňte zkontrolovat certifikát kvality. Ale tento materiál, jako dřevo, je teplý a hmatově příjemný..
 • Z kovu. Kovové postele jsou silné a odolné. Jedinou nevýhodou je, že tento materiál je studený, a pokud odstraníte hadrový ráfek a poté se dotknete kovu, bude mít dítě nepohodlí.

10 pravidel, která byste měli vědět před nákupem

 1. Rozhodněte se, na které straně má být komoda. Nejvhodnější je dostat dítě z postýlky a položit jej na měnič ze strany pracovní ruky. Pokud máte pravou ruku, zvolte správné uspořádání bažin. Levou rukou, resp. Naopak.
 2. Vždy pamatujte na bezpečnost dítěte. Transformační nábytek je vždy velké množství doplňků, příslušenství, skládacích mechanismů. Vyberte si transformační postel pouze u prověřených značek s vysoce kvalitním příslušenstvím.
 3. Přírodní, netoxické, hypoalergenní materiály - požadavek na všechny produkty pro novorozence. Výjimkou mohou být ohrádky, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hypoalergenní syntetiky. Zvyšuje se tím životnost..
 4. Předtím, než dáte své dítě, uspořádejte pro svůj produkt malou „zkušební jízdu“: několikrát rozložte a rozložte.
 5. Pokud je model skládací v balíčku, shromážděte všechny možné možnosti.
 6. Zkontrolujte dostupnost všech montážních prvků podle pokynů..
 7. Zkontrolujte praskliny, lupínky, štiplavý zápach.
 8. Všechny části otřete vlhkým hadříkem.
 9. Pokud existuje kyvadlo, zamkněte ho, když vyjmete dítě.
 10. Při výměně oblečení v bažině pečlivě zvažte bezpečnost dítěte staršího než 4 měsíce. Děti v tomto věku jsou docela mobilní a strany jsou obvykle nízké.

Inspirujte nás - sdílejte materiály s přáteli na sociálních sítích:

Pomocí tohoto článku čtou:

Vlastnosti a výhody

Transformační lůžko jsou v podstatě dvě postele v jednom, těsně po chvíli se malé lůžko odstraní, uvolní se prostor pro spánek, nebo v jiných verzích se opěradlo nakloní zpět, čímž se prodlouží lůžko. Je ale pohodlná.

Chcete-li zjistit všechny klady a zápory lůžek, musíte je zvážit v souladu s úpravami.

Transformátorové lůžko se zásuvkou. Tento atribut nábytku byl vytvořen za účelem kombinace několika funkcí na jednom místě. Současně je spánek na tomto typu postele docela pohodlný, protože v podstatě se jedná o obyčejné postele, a pokud jsou v nich nainstalovány ortopedické matrace - nezbytná věc v domě.

 • To vám umožní ušetřit místo v bytě.
 • Má úložný prostor, jak v komoře, tak pod postelí. Není třeba kupovat samostatnou komodu.
 • Snadno se promění v plné lůžko.
 • Komoda může být odstraněna a umístěna vedle plné postele ve formě nočního stolku.
 • Má všechny funkce pravidelné postýlky pro novorozence: boční kyvné kyvadlo, klesající přední stěna, schopnost instalovat matraci ve dvou polohách.

Nevýhody těchto lůžek také mají.

 • Nemůžu dát mámu do postele.
 • Zásuvky na hrudi nejsou příliš velké.
 • Na horním krytu komody nemají všechny modely ploty. Ale pokud dáte postel do rohu se zásuvkou, pak je snadno připevněna a dítě se neotáčí.
 • Vrchlík můžete připevnit pouze k zadní stěně.

Transformační postel z kovu. Sklopením konce dozadu se přemění na velký, čímž se prodlouží lůžko. Je docela pohodlné spát na posteli, když je složen, matrace o tloušťce 8 cm se prodává v sadě, ale v případě potřeby ji lze vyměnit.

Má také řadu výhod..

 • V sadě obvykle obsahuje kolébku, baldachýn, matraci a boky. Při nákupu takové postele nemusíte navíc utrácet peníze za set v postýlce, kupovat pouze přikrývku a ložní prádlo.
 • Prodloužení délky, vhodné pro dospělé dítě.
 • Pokud je dítě umístěno v kolébce, je snadné se houpat.
 • Výška matrace se mění.
 • Pěkný a elegantní vzhled.
 • Stojan můžete rozšířit a použít jako přebalovací stůl.
 • Boční záda je zcela snížená, je vhodné dát spící dítě do postýlky.
 • Existují kola se zámky, můžete se pohybovat tak, aby se přiblížily matčině posteli.
 • Vyrobeno z kovu, chladu, barva může prasknout.
 • Žádný úložný systém.
 • Oválná postel. Pohodlné spaní s podmínkou nákupu ortopedických matrací. Ale za prvé, pro tuto postel potřebují alespoň dvě, a pokud používáte boční stěnu pro společný spánek s mámou, potřebujete ještě jednu, a cena matrací těchto forem je zdaleka nízká.

Plusy, popíšeme je pro maximální konfiguraci.

 • Postel je vyrobena z masivního buku nebo břízy. Je to teplý a přírodní materiál, který nezpůsobuje alergie..
 • Kulatý tvar postele připomíná dítěti tvar břicha matky - známé prostředí novorozence.
 • Můžete si udělat pohodlnou pohovku.
 • Má kyvadlový mechanismus.
 • Lze použít jako ohrádku.

Prakticky neexistují žádné mínusy, s výjimkou nemožnosti instalace v rohu a nedostatku úložného systému.

Který model si vybrat?

1. Ideální: 3 v 1

Transformátor je praktický a ergonomický model. Pokud rodiče očekávají, že si koupí postel po mnoho let, můžete si koupit posuvný design, který „roste“ s dítětem.

Na obrázku nahoře je místo pro spaní s boky pro novorozence a místo pro skladování hygienických prostředků a oblečení se zásuvkami, skříní a otevřenými policemi.

Když dítě vyroste, promění se v plnohodnotné místo na spaní pro dítě do 10–12 let a pracovní plochu ve formě stolu s policemi.

Rodiče, kteří žijí ve stejném pokoji se svým dítětem, se často obávají, kam ukládat dětské věci, které se každý měsíc stále více.

V tomto případě je ergonomická verze celého systému pro spaní a ukládání osobních věcí dítěte dokonalá - design se dvěma úrovněmi spodních zásuvek, prostornou komůrkou a přebalovacím stolem.

Otevřená komoda osloví ty, kteří milují, když jsou věci vždy po ruce..

Držák vrchlíku je stylový dekorační prvek, který pomůže oddělit dětský prostor od dospělého, pokud dítě žije v pokoji rodičů.

Model postýlky s přebalovacím stolem (a pod ním - zásuvky a police) na straně získal popularitu mezi mnoha matkami.

Neobvyklé konstrukční řešení s stojanem, kde můžete ukládat věci pro dítě i pro rodiče. Pro starší dítě je k dispozici vysunovací lůžko.

Pokud to velikost místnosti umožňuje, můžete si vybrat postel se zvětšenou šířkou přebalovacího stolu. Čím více místa, tím pohodlnější je změnit vaše dítě.

2. Bez komody: 2 v 1

Postýlka se sklopným přebalovacím stolem je vhodná pro obyvatele menších místností.

Tento model je také 2 v 1: lůžko a skládací převlékací stůl. K dispozici je zvedací strana a baldachýn - mini místnost pro dítě.

3. Pro nej mobilnější: ohrádku

Designéři milují rodiče cestující a často nabízejí nové modely. Prádlo s přebalovacím stolem je to, co potřebujete pro výlety mimo město. K dispozici je také kapsa na ukládání věcí.

Tato věc se kompaktně složí na velikost standardního kufru.

Jak si vybrat

Následně, když dítě vyroste, pomocí jednoduchých zařízení z malé postýlky si můžete vyrobit malý počítačový stůl nebo místo pro výuku. Pokud nepotřebujete maximální funkčnost z postele - je to jen místo na spaní, je lepší zvolit kovovou postel, zejména proto, že je již vybavena mnoha spací prvky a nemusíte kupovat kolébku pro novorozence, boky, matraci a baldachýn.

Oválná postel je nejdražší, protože je vyrobena z přírodních materiálů, navíc si musíte koupit speciální matrace, na které můžete jen stěží ušetřit. Toto lůžko nelze dát do rohu, ale jeho vzhled je reprezentativní a dítě v něm bude velmi pohodlné. A stojí to za vynaložené peníze.

Shromáždění

Postýlku si můžete sestavit sami. Není to tak těžké. Pokyny pro každý typ postele podrobně popisují, jak to provést. Za nejobtížnější považujte sestavení transformátorové postele se zásuvkou. Zpočátku shromažďujeme všechny části zvlášť. Dřevotřísková deska je již vyříznutá, jsou vytvořeny otvory pro upevňovací prvky. Včetně veškerého příslušenství, včetně některých klíčů. K práci potřebujete pouze šroubovák nebo šroubovák a kladivo nebo sešívačku.

Nainstalujeme velkou postel, namontujeme na ni komodu a předem určíme stranu, na které bude. Poté přistoupíme k instalaci postýlky. Zde sám nedokáže poradit. Postýlka je namontována na kloubech, na kterých se následně bude houpat.

Nakonec položíme matraci, vložíme krabice a umístíme tam, kde bude dítě spát. Montáž byla dokončena.

Postýlky s přebalovacím stolem a komoda v Moskvě

Relaxační postýlka Micuna Valeria

Komfortní dětská postýlka Alice-buzz (transformátor)

Přebalovací komoda Sonya 60/4 LDSP

postel SKV_Company SKV-5 Žirafa 550038-1 wenge-white

Dětská postel Hoff Fairy

Postýlka Valle Alisa (transformátor)

Pohádková 101 postýlka

Postýlka Polini Simple 1000 se zásuvkou (transformátor)

Dětská transformační postel s kyvadlem Antel "Ul.

Postýlka Incanto Mimi 7 v 1 (transformátor)

Přebalovací komoda Fairy 1580

Pohádková postýlka 2100 (transformátor)

Dresser zavaluje Hoff Tale

Pohádka 1 000 (transformátor)

Přebalovací komoda Viola

Postýlka Briciola Transformer 8 v 1

Polini Basic Elly postýlka se zásuvkou (transformátor)

Crib Valle Allegra (transformátor)

Polini Simple 1100 postýlka se zásuvkou (transformátor)

Komfortní dětská postýlka Chung-Chang (transformátor)

Výměna hrudníku víla 1780

Komoda peonal Aton Furniture KR 80K / 5 LDSP

Komoda s přebalovacím stolkem

Cot Antel Ulyana-U (transformátor)

Pohádka 1100 se vzorem, Barva postýlky: Pr.

Výměna komody SKV-Company 70007

Dresser zavaluje Hoff Tale

Postýlka SKV-Company 94103x Birds (transformátor)

Swaddle chest SWEET BABY Venerdi, barva: bílá

Postýlka SKV-Company 93001 (transformátor)

Dětská postýlka Polini Basic Jungle se zásuvkou (transformátor)

Postýlka Polini Basic Monsters se zásuvkou (transformátor)

Dětská postýlka Polini Classic se zásuvkou (transformátor)

Výměna hrudníku Mozhginsky Timber Mill Julia

Postel dětská pyramida "Lesiki" dvoupatrová.

Dětská transformační postel s kyvadlem Antel "Ul.

Pohádková postel 1100 Pandy / perníková chata / Procházka /.

Bed Aton Nábytek Polina (transformátor)

Pohádkové lůžko 1100 (transformátor)

Dětský pokoj Walk: transformace postele + závoj.

Postýlka SKV-Company 52003x Žirafový tisk fotografií (transformace.

Bun Polini Bunny se zásuvkou (transformátor)

Postýlka transformující tvrdou měnu společnosti 83003 (kyvadla.

Přebalovací hrudník SWEET BABY Albero, barva: wenge / vanilka

Výměna hrudníku "Fairy" (barva: wenge / béžová.

Přebalovací stůl - typy, typy a tipy pro výběr stolů, komody a skříňky pro novorozence (115 fotografií)

Nejdůležitějším rysem správného vývoje křehké páteře novorozence je použití komody s přebalovacím stolkem.

Komoda ve své konstrukci kombinuje dva nábytkové předměty, které usnadňují péči o dítě:

 • komoda s několika zásuvkami;
 • baby přebalovací stůl.

Hlavním účelem prádelníku je ochrana věcí a hygieny dítěte..

Stůl je určen k oblékání dítěte s maximálním komfortem.

Nadřazenost měnící se hrudi

Zřejmou výhodou komody je skutečnost, že umožňuje umístit dítě na vodorovnou rovinu, která má strany, které chrání před pádem.

K výhodám patří také to, že výrobek má výšku asi metr, a když je dítě v této výšce, matka se nemusí ohýbat.

Užitečnost komody se projevuje zejména při masáži.

Navíc umístění dítěte na měnící se hruď je mnohem pohodlnější než umístění na gauč nebo na postel jeho rodičů.

Komoda je také potřebná, když dítě potřebuje vzít vzduchovou koupel.

Druhy měnící se truhly

Výrobci vyrábějí mnoho úprav komody:

 • s odnímatelným stolem, který lze po vyrození dítěte rozebrat;
 • se sklopným víkem;
 • komoda, která je součástí postýlky. Je také vybaven snadno odnímatelným výměnným krytem a dvěma, třemi malými zásuvkami;
 • komoda, která se v budoucnu může změnit na komodu pro dětský stůl.

Rozměry

Rozměry převlékací tabulky závisí na úpravě produktu. Pokud jsou na výrobku umístěny nohy, měla by být výška mezi 95–105 cm.

Délka výměnné desky pro dítě do šesti měsíců by měla být alespoň 67 cm. Od šesti měsíců a starší do jednoho metru.

Výška plotu nebo stran musí být nejméně 15,5 cm.

Materiály

Materiály používané při výrobě výměnných truhly:

 • dřevotříska;
 • buk;
 • Bříza;
 • Borovice;
 • MDF;
 • Březová překližka.

Jak si vybrat?

Chcete-li si vybrat měnící se hruď, musíte si na internetu prohlédnout tabulku produktů na stole pro změnu fotografií.

Odpovídající současnosti, transformovatelný nábytek získává stále větší poptávku díky své všestrannosti a pohodlí. Jedním příkladem je postýlka s převlékací tabulkou. Takový nábytek hraje roli nejen postýlky, ale také přebalovacího stolu, jakož i místa pro uložení dětských věcí.

Princip postele se stolem

Lůžko transformátoru obsahuje tři prvky v provedení:

 • samotná postýlka;
 • velká komoda;
 • měnící se stůl.

Převaha tohoto designu je:

 • pohodlí pro rodiče při péči o dítě;
 • úspora místa v místnosti;
 • snížení nákladů na nábytek.

Dnešní producent vyrábí postele, které umožňují prodloužit jeho délku, jak dítě stárne.

Mobilní stůl

Jednoduchý dětský přebalovací stůl lze bez problémů vyrobit z vlastních rukou. Jak provést změnu tabulky bude popsáno níže. Než začnete s výrobou, musíte připravit polotovary a nástroje.

Po přípravě všeho, co potřebujete, nakreslete náčrt navrhovaného návrhu. Na internetu lze navíc najít náčrt. Při výběru náčrtu je třeba zvážit růst rodičů.

Rozměry převlékacího stolu budou přímo záviset na místě jeho instalace.

Postup:

 • výroba dílů;
 • montáž součástí;
 • povrchová úprava produktu.

Technický proces výroby mobilního stolu:

 • S pražcovou pilou nebo pilou jsme vyřízli komponenty stolu podle náčrtu.
 • Konce smažeme smirkovým hadříkem. Boky musí být zaoblené..
 • Sestavíme podrobnosti stolu do jednoho celku a upevníme je šrouby.
 • Spoje částí potahujeme tmelem.
 • Broušíme povrchy a natřeme dvakrát, třikrát.

Pak jsme pro bezpečnost šili po stranách měkkým materiálem. Nejvhodnějším materiálem pro tento účel je běžná pěnová pryž. Na boky můžete nalepit lepidlo.

Můžete si ušít matraci na stůl sami nebo si koupit hotovou matraci.

Za několik hodin lze vyrobit malý přebalovací stůl. Sklopnou polici lze zakoupit v obchodě s nábytkem, aby se stůl ještě zrychlil..

Rozdělte tabulku

Vzhled a princip fungování vypadá jako žehlicí prkno. Stůl se skládá z kovového rámu s posuvnými podpěrami upevněnými v určité výšce.

Články O Neplodnosti