Hlavní Testy

Nejchladnější a nejdražší dětské kočárky pro novorozence a starší děti: přehled neobvyklých modelů

Když se objeví nový člen rodiny, jedním z hlavních úkolů rodičů je koupit kočárek. Někdy touha obklopit vaše dítě luxusem je srovnatelná s takovými kritérii výběru, jako je kvalita, pohodlí a multifunkčnost. V tomto případě nemusí být cena budoucího vozidla dítěte nižší a někdy převyšuje náklady na zbrusu nové auto, dokonce i známé drahé značky.

Aprica pro Fendi Medic Cincilla

Japonský kočárek právem vede vrchol našeho hodnocení. Šance na nalezení kočárku, který by mohl konkurovat v ceně, jsou nulové. Přibližná cena takového dětského vozidla od Fendi Design House je 30 000 USD.

Za tyto peníze si koupíte značku, exkluzivitu, protože produkt je jediný, a kočárek téměř zcela pokrytý přírodní činčilovou kožešinou. Elegantní vzhled kočárku zaujme a navíc i ty nejsilnější mrazy se v něm rozhodně nebudou bát. Na to se výrobci zaměřují při inzerci svých produktů. Navíc bude takový krásný kočárek vypadat na fotografii neuvěřitelně stylově.

Jak praktický je však tento skvělý dětský kočárek v každodenním životě s dlouhodobým používáním a stojí za to dát velmi významné množství, aby se vyčníval z davu?

Hesba Corrado Delux VIP

Na čestném druhém místě je zástupce Německa s cenou 175 000 rublů. Cena zahrnuje kola, která nejsou součástí základního balení. Kromě základních komponentů vyrobených z pravé kůže, konkrétně kolébky, vycházkového bloku a kapuce, je charakteristickým prvkem Hesba produktů ruční výroba. Mezi další výhody patří funkčnost a dlouhá životnost. Svou reklamou se vsadí na slavnou německou kvalitu a přísný sofistikovaný vzhled, ale tyto kočárky jsou vhodnější pro novorozence a děti do jednoho a půl roku. Pro procházky se staršími dětmi bude mnoho matek dávat přednost kočárku, který je méně těžký a pohodlnější k použití.

Silver Cross Silver Shadow

První tři jsou uzavřeny opravdu „drahým“ kočárkem. Za pozlacení 24 karátů bude muset zaplatit 12 000 amerických dolarů. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že prototypem je model z roku 1877.

Kromě saténového a hermelínového čalounění v horní části kolébky se designéři také starali o volný čas dítěte během procházek integrací stereo systému uvnitř. Takže Silver Cross Silver Shadow se podařilo kombinovat retro a moderní. Dítě v takovém kočárku bude nepochybně pohodlné, ale je nepravděpodobné, že na něj tak zapůsobí vysoké náklady na domácí potřeby, protože v tomto věku nikdo těmto věcem nevěnuje pozornost.

Orbitální dětský systém

Další v žebříčku je Orbit Baby System. Ve skutečnosti je nemožné pojmenovat tuto sadu všech druhů zařízení pro přepravu dítěte jako běžného kočárku. Systém je určen pro děti ve věku 0-4 let a skládá se ze 4 modulů:

 • kolébka pro novorozence (viz také: kolébka pro novorozence);
 • blok na procházky;
 • autosedačka 0+;
 • autosedačka 1-3.

Vzhledem k nutnosti neustále nakupovat určité komponenty v závislosti na věku dítěte bude celková částka v rozmezí 100 000 rublů, což samozřejmě hraje do rukou jejích výrobců.

Stokke xplory

Právem získal své místo mezi nejdražší kočárky Stokke Xplory. Za 98 000 rublů získáte nejen obvyklou kolébku a blok chůze, ale také podvozek, spacák s přikrývkou, textilní soupravu, cestovní a zvláštní tašku, deštník a nožní spojku. S tak velkou sadou se zdá, že peníze byly vynaloženy výnosně.

Hlavním rysem kočárků Stokke Xplory je originální vzdušný design, díky kterému je lze často najít mezi celebritami. Je třeba poznamenat, že tento model kočárku je vhodnější pro děti, které mohou sedět.

Bugaboo Cameleon od Bas Kosters

Ne poslední místo v seznamu je obsazeno hostem z Holandska. Po zaplacení 88 000 rublů získáte nejen jeden z nejdražších návrhářských kočárků, ale také velkolepý dětský kočár zářivě veselých barev - pokud by však takový obrázek případu neexistoval, dali byste polovinu tolik. Autorem tohoto návrhového tahu je nizozemská módní návrhářka a návrhářka Baz Costers.

Stříbrný kříž balmora

Další kočárek se může pochlubit také plně manuální prací. Vzhledem k absenci jednotky pro chůzi je model vhodný pouze pro novorozence. Ale i přes omezení svých schopností je tento kočárek ve světě velmi žádán. A tajemství je, že pravidelným zákazníkem, který kupuje tyto kočárky pro své děti, je královská rodina Velké Británie. To samo o sobě je již prvotřídní reklamní tah. V důsledku toho je poptávka po takovém aristokratickém vozidle obrovská..

Stříbrný kříž je obzvláště oblíbený u hodnostářů a hollywoodských hvězd, včetně princezny z Monaka v Karolíně, anglického premiéra Tonyho Blaira, Brooke Shieldse, Catherine Zeta-Jones a mnoha dalších. Abyste se cítili jako „modrá krev“ nebo světová celebrita, potřebujete pouze 85 000 rublů.

Elegance teutonie

Ale tento kočárek je v porovnání se svými váženými kolegy v žebříčku příznivý. Přitahuje pozornost nejen svým mimozemským designem, ale také tak důležitými vlastnostmi, jako je praktičnost a snadnost obsluhy. Výměnou za 57 000 rublů se stanete hrdým majitelem:

 • kolébky pro novorozence;
 • blok na procházky;
 • základna s koly;
 • pohodlná taška na rukojeti;
 • spojky pro nohy;
 • čerpadlo;
 • sítě z komárů;
 • pláštěnka;
 • slunečník.

Hartan VIP XL S Oliver

Poslední akord v neobvyklé hitparádě je Hartan VIP XL S Oliver. Hlavním cílem, který výrobci sledovali při vývoji modelu tohoto vozidla, byla konstrukce zaměřená na bezpečnost a pohodlí dítěte. Sada kolébek a vycházkového bloku je doplněna „nastavitelným zavěšením“ a „centrálním zamykáním“. V takovém kočárku se od prvních dnů života bude vaše dítě cítit jako ve skutečném autě. Pouze 56 000 rublů a vy jste vlastníkem takového kočárku.

Velmi drahé a nejmodernější kočárky pro děti

Častěji než ne, staré pořekadlo je v životě pravda - dostanete to, za co platíte. Ale za jakým účelem?

Proč jsou drahé dětské kočárky drahé? Může to být spousta věcí, ale obvykle jde o materiály, často o kůži, mohou to být kola, která jsou často velká a velmi trvanlivá, a to může být počet doplňků, které jsou k dispozici. Samozřejmě, pokud si chcete koupit registrovanou značku, možná jeden z nejdražších návrhářských kočárků na trhu, zaplatíte také za značku.

Stojí to za to utratit velké množství peněz za nejdražší kočárek? Jedná se o osobní rozhodnutí a představa nejdražšího kočárku jedné osoby může být myšlenka jiné osoby na levný!

Pokud chcete utratit peníze a získat na oplátku špičkovou kvalitu, podívejte se na naše recenze na nejdražší kočárky v letech 2020–2021.

Drahé Kočárek značky

Stříbrný kříž

Dlouho známý jako zlatý standard pro kočárky, kočárky Silver Cross byly spatřeny celebritami po celá desetiletí. Jedná se o jednu z nejdražších kočárkových značek na světě, jsou však klasické, nadčasové a sofistikované. Společnost se dokonce spojila s ikonickou značkou Aston Martin na vývoji Silver Cross Aston Martin Surf 2 a vytvořila nejdražší kočárek na trhu..

Bubák

Bugaboo je nizozemská společnost, která funguje již mnoho let a dělají z dětských kočárků vynikající kvalitu a drahé! Jeden konkrétní model na jejich seznamu byl vyvinut nadací Andyho Warhola, která zdobí kočárky s nejvíce epickými otisky kultovního návrháře..

Orbit dítě

Jedna z nejdražších značek kočárku na hlavním trhu, uvidíte, že mnoho osobností tlačí kočárek patřící této značce, včetně Orbit Baby O2, jedné z jejich nejpopulárnějších možností.

Nejdražší dětský kočárek

Recenze kočárku Silver Cross Balmoral Pram

Snad nejdražší kočárek na světě a od jedné z nejdražších značek na světě je Silver Cross Balmoral. Pokud hledáte nejdražší dětský kočárek, pak by měl mít mnoho funkcí, které tento model má. Stačí se podívat na její fotografii, abyste viděli, že je to klasický styl, ikonický a nikdy nevyjde z módy.

Toto je ikonický design a model, který britská královská rodina používá po celá desetiletí. Místo se ve skutečnosti nazývá „posádka“ a je vyrobeno z oceli s ručně vyrobeným podvozkem pro pohodlí a hladkou jízdu. K dispozici jsou ruční kola a kožené zavěšovací pásy pro další funkce a hodí se od narození, což mu dává dobrý život.

Kočárek má rukojeť z masivního dřeva, která má velmi lesklý a lesklý povrch. Jednoduše řečeno, je to jen úžasný kočárek ve vzhledu, což dokazuje, že pokud chcete eleganci, musíte za to opravdu zaplatit! Pamatujte, že Silver Cross opravdu vyrobil nejdražší kočárek vůbec.

Nejdražší kočárky

Představujeme vám pozornost přehlídky nejdražších kočárků pro kojence.

1. Hartan VIP XL S.Oliver. Cena kočárku je 56 tisíc rublů. Zahrnuje kolébku i pěší blok. Za navrhovanou cenu vám nabízíme nákup jedinečného designu, pohodlí a bezpečnosti.

2. Teutonia Elegance. Cena potěšení je 57 tisíc rublů. Sada kočárků obsahuje: základnu s koly, kolébku pro novorozence, chůzi, prostornou tašku na kočárek, nožní spojku, moskytiéru, dešťovou pokrývku, čerpadlo a slunečník.

3. Stříbrný kříž Balmora. Cena: 85 tisíc rublů. Tento kočárek je určen výhradně pro novorozené dítě, protože není vybaven chodidlem. Popularita kočárku je způsobena tím, že jedním ze stálých zákazníků je anglický královský dům. Dalšími majiteli tohoto kočárku byli Celine Dion, Catherine Zeta-Jones, britský premiér Tony Blair, princezna z Monaka Carolina, pár Beckhamů, Brooke Shields, Liz Hurley, Elle Mac Ferson a další celebrity.

4. Bugaboo Cameleon od Bas Kosters. Kočárek stojí 88 tisíc rublů. Tuto cenu naznačuje skutečnost, že malba obalů patří nizozemskému návrháři a módní návrhářce Baz Costersové, která je široce známa v úzkých kruzích.

5. Stokke Xplory. Cena kočárku s nejúžasnějším designem je 98 tisíc rublů. Kompletní sada vozidla pro dítě zahrnuje: podvozek, vycházkový blok, kolébku, spacák s přikrývkou, spojku pro nohy, deštník, textilní soupravu, zvláštní tašku, cestovní tašku.

6. Orbit Baby System. Cena: 100 tisíc rublů. Dá se říci, že nejde jen o kočárek, ale o celý systém pro přesun dítěte od narození do 4 let. výrobce udělal velmi kompetentní krok: nákupem základního modelu si budete neustále kupovat další moduly. Druh transformačního kočárku zahrnuje: kolébku, autosedačku 0+, kočárku, autosedačku 1-3.

7. Silver Cross Silver Shadow. Prototyp pro vytvoření byl invalidní vozík z roku 1877. Kočárek je pokrytý 24 karátovým zlatem a stojí 12 tisíc dolarů.

8. HESBA CORRADO DELUX VIP. Všechny kočárky této společnosti jsou vyráběny ručně v Německu. Kočárek je vyroben z pravé kůže. Stojí to potěšení 175 tisíc rublů.

9. APRICA PRO FENDI MEDIC CINCILLA. Tento kočár nenajdete dražší. Jeho cena je 950 tisíc rublů (30 tisíc dolarů). Fendi Design House se oblékl do jednoduchého drahého kočárku v luxusní činčílské kožešině a nyní se stal neslušně drahý.

Top 10 nejdražších dětských kočárků

Po narození dítěte mají rodiče velké potíže. Proto je lepší předem připravit a koupit vše, co potřebujete.

Výběr oblečení a hraček není obtížný, mnohem komplikovanější otázkou je nákup vozidla. Kočárek musí splňovat všechny požadavky rodičů, musí být spolehlivý, krásný a pohodlný. Zároveň mnozí chtějí, aby nákup nezasáhl rozpočet.

Tento článek není o ukládání, naopak. Náš výběr pro ty, kteří nepočítají peníze a mohou si dovolit koupit věci, jejichž cena je o něco nižší než cena dobrého zahraničního automobilu nebo bytu v jednom provinčním městě.

Níže je pořadí nejdražších dětských kočárků na světě.

I když takové finanční možnosti nemáte, pravděpodobně vás bude zajímat, jak se liší od běžných rozpočtových modelů.

10. Gesslein Indy Bubble (2 v 1), 1700 $

Modulární kočárek, stylový, krásný, elegantní. Německá společnost Gesslein působí již více než 60 let. Toto je značka, kterou bohatí lidé dávají přednost nejen v Německu, ale v celé Evropě..

Kočárek je vysoce kvalitní, bezpečný. Hladký plynulý chod, gumová kola, nenafukovací. Velkou výhodou kočárku je jeho hmotnost, nepřesahuje 13 kilogramů (kolébka a podvozek).

Pohodlný mechanismus skládací knihy vám umožní vzít vozidlo na cestu. Vzhled kočárku také nezklame kupce.

Klidné tóny zdůrazňují stav majitele. Kočárek Gesslein Indy Bubble vydrží déle než jeden rok. Když dítě vyroste natolik, aby změnilo kolébku na pěší blok.

9. Silver Cross Kensington, 2 500 $

První kočárek této značky byl navržen v roce 1877. Můžeme s jistotou říci, že tato kvalita je prověřena časem.

Silver Cross Kensington byl vyvinut v 80. letech minulého století. Tento model je vyroben nejen pro chůzi s dítětem, ale výrobce jej umístí jako indikátor pohody.

Toto je luxusní položka stavu, kterou si ne každý může dovolit. Charakteristické vlastnosti: chromové pletací jehlice a třmeny, velká kola. Je kompaktní, ovladatelný, pohodlný.

Kočárek lze snadno složit, můžete si ho vzít s sebou na výlet. Ačkoli ti šťastlivci, kterým se toto vozidlo podařilo vlastnit, říkají, že i když jsou složeni, zabírá to hodně místa.

8. Bugaboo od Diesel, 2700 $

Tento model je považován za exkluzivní, uvolňuje se určitý počet kočárků. Diesel's Bugaboo je spolupráce mezi oběma společnostmi. Bugaboo se zabývá výrobou dětských vozidel, Diesel je italská společnost specializující se na výrobu a prodej módního oblečení, zejména džínové.

Kočárek je pohodlný, snadno ovladatelný. Vzhled vozidla určitě osloví kupující, kteří milují džíny.

Velká pozornost je věnována detailům, které vytvářejí styl. Jsou to oděvy na tkanině, originální nýty, stříkance barvy a kožené vložky.

7. Hesba Corrado Delux VIP, 2700 $

Německá továrna Hesba vyrábí kočárky již 70 let. Hesba Corrado Delux VIP je klasický model. Velká kola, chromové detaily, přísný design se staly jejím puncem.

Vzhled kočárku samozřejmě není nejdůležitější, ale je třeba uznat, že je bezvadný. Kromě toho je to bezpečné, pohodlné, spolehlivé, což je důležité, absolutně tiché..

Výrobce zaručuje, že továrna má přísnou kontrolu kvality. Můžete si být jisti: Hesba vás nezklame..

Kompletní sada potěší také kupce: kolébka, vycházkový blok, kolébka nesoucí, pláštěnka na nohou, taška. Nic koupit samostatně.

6. Bugaboo, retrospektiva sbírky Andyho Warhola, 2725 $

Další stvoření Bugaboo. Tentokrát se její partner stala Andy Warhol Foundation for the Arts. Jedná se o slavného umělce a designéra, zakladatele pop artu..

Ultramoderní kočárek, který splňuje lékařské a ortopedické požadavky. Je to bezpečné pro dítě, pohodlné pro rodiče.

A co je nejdůležitější, s kočárkem Bugaboo, retrospektivou sbírky Andyho Warhola, není možné bez povšimnutí. Je ideální pro lidi, kteří mají rádi umění nebo milují všechno neobvyklé.

5. Taška a kočárek od Versace, 4200 $

Tento kočárek (nebo taška?) Zrychlí srdce mladých matek. Společnost se zabývá výrobou a prodejem luxusního zboží, a to již dlouho nejen oblečení a parfémy.

Kočárek 3 v 1 (kolébka, pěší blok, kojenecký nosič), ovladatelný, lze jej snadno ovládat jednou rukou. Pětibodový bezpečnostní pás, dobré větrání, pět opatření „chůze“...

Výhody první přepravy z Versace lze diskutovat na dlouhou dobu. Taška a kočárek Versace je skvělá investice. Vypadá to jen luxusně, splňuje všechny požadavky.

Rodiče dostávají skvělý kočárek za cenu běžné kožené tašky Versace. Mimochodem, stojí za zmínku zvlášť. Je stylový a moderní, nemá nic společného s taškami více rozpočtových modelů..

4. Silver Cross a Aston Martin, Surf 2, 4 690 $

Společný projekt společnosti vyrábějící dětské zboží a výrobce sportovních aut. Kola a podvozek jsou pýchou Silver Cross a Aston Martin, Surf 2. Miniaturní kola, nepropustné pneumatiky, spolehlivý brzdový systém, vzduchové odpružení.

Kolébka a pěší blok jsou opláštěny speciálním materiálem - alcatarem. Vynikající vlastností kočárku je jeho neobvyklá kapota, která je navržena ve tvaru střechy automobilů Aston Martin.

Společnost vydává každému kupujícímu certifikát originality. Sbírka má limitovanou edici, pouze 600 položek do všech zemí světa.

3. Balmoral od Silver Cross, 7 000 $

Další kočár ze společnosti Silver Cross, která má dlouhou historii. Má ještě prostornější kolébku. Výrobce slibuje, že děti spí v kočárku ještě lépe než v postýlce.

Velká a úzká kola, vysoké odpružení vám umožní chodit s Balmoralem ze Stříbrného kříže nejen na ulicích města, ale i na sněhu.

Tradiční technologie, ruční montáž, vysoká kvalita. Nejedná se pouze o kočárek, je to stavová položka, luxusní, drahá a exkluzivní. Konstrukce vozidla je vybrána individuálně pro každého klienta..

2. Silver Cross Silver Shadow, 12 000 $

Tato přeprava pro dítě bude stát rodiče 12 000 USD. Kočárek je vhodný pro ty, kteří rádi vystupují z davu. O Stříbrném kříži se toho hodně řeklo, takže nebudeme opakovat a chválit kvalitu kočárku..

Tento model je poněkud neobvyklý. Připomíná staré exempláře, protože bylo vyrobeno podle prototypu kočárku z roku 1877.

Venku je pokryté 24 karátovým zlatem, uvnitř čalouněné modrým saténem. Jak se říká: „Raději jednou vidět.“ Přestože v Rusku je to nepravděpodobné, najdete Silver Cross Silver Shadow.

1. Aprica pro Fendi Medic Cincilla, 30 000 $

O tomto kočárku je známo pouze to, že si ho objedná. Je ozdobena činčilovou kožešinou. Pravděpodobně za tuto cenu si kupující může vybrat kola, podvozek, kolébku a vše, co chce.

S Aprica Pro Fendi Medic Cincilla není škoda, že se při společenské akci objeví hanba, a procházka v parku může rozstříknout.

Výrobce slibuje, že dítě nikdy nezmrzne, činčila kožešina ho zahřeje za každého počasí. Tento kočárek je určen pro velmi bohaté lidi, kteří chtějí od dětství učit své dítě koupat se v luxusu..

TOP 10 nejdražších kočárků na světě

Dětský kočárek by měl být pro matku pohodlný, pohodlný a bezpečný pro dítě. Průměrná cena je obvykle 20-30 tisíc rublů. Existuje však přeprava VIP, za kterou jsou rodiče ochotni utratit mnohem více. Pokusme se zjistit, jaké matky a otcové jsou ochotni zaplatit více než sto tisíc rublů. Nabízíme vám TOP 10 nejdražších kočárků na světě.

Bugaboo od Andyho Warhola

Vedoucí nadace výtvarných umění společně s Bugaboo vytvořili sbírku založenou na kresbách zakladatele pop artu. Bylo vytvořeno několik sérií s různými obrázky: Takže, šťastné chyby, hvězdy atd. Za tímto účelem jsou rodiče vyzváni, aby zaplatili 2725 $.

Bugaboo od Diesel

Společná výroba s Dieselem nám umožnila vytvořit neobvyklý a zajímavý kočárek. Ale podle recenzí matek to není úplně pohodlné. Z kladů známý kříž. Nevýhody - objemné, nepohodlné skládání, malý prostor v kolébce a nepohodlné nastavení sedadla. Trochu hrubý styl také pro amatérky, připravený zaplatit 2700 $.

Hesba Corrado deLux VIP

Zatímco běžný kočárek v této sérii stojí asi 1 500 $, luxusní model za cenu bude stát téměř dvakrát tolik - 2 800. Je vyroben ve stylu klasických - kovových pák na kapotě pro jeho napětí, velká kolébka, základna ve stylu 70. let. Kapota se pohybuje, což zvyšuje kapacitu. K dispozici je pěší blok. Při objednávce si můžete vybrat typ kol, dokončovací materiály. Pro luxus - to je pravá kůže.

Cybex Priam Jeremy Scott

Černý lem se zlatými křídly na kapotě opravdu zapůsobí. Za 2900 $ dostanete tři v jednom: kolébku s velmi pohodlnou matrací, elegantní chůzi a autosedačku. Inovace plus technologie nám umožnila vyrobit skutečně nezapomenutelnou a pohodlnou přepravu dětí. Z nějakého důvodu však výrobce přesně zdůrazňuje zlatá křídla. Přestože stojí za zmínku nový podvozek, systém tlumení nárazů pro každé kolo, jednoduchý skládací systém.

Balmoral krémová hnědá

Tento transport ze Stříbrného kříže patří do elitní kategorie. Cena 3 000 $ pouze potvrzuje. Výrobce sám nazývá kočárek královským a zaměřuje se na následující výhody:

 • prostorná kolébka, ve které bude prostorná i pro velké dítě v zimě v mnoha přikrývkách;
 • měkká bavlněná matrace umožňuje použití kočárku jako běžné postýlky;
 • Systém odpružení C-Spring podporuje nemoci pohybového ústrojí dítěte;
 • celokovová kolébka chrání před větrem a počasím;
 • velká kola pro lepší kříž.

Sada obsahuje pláštěnku, slunečník ze slunce, velkou kapuci, která kompletně zakrývá kočárek.

Vozík je umístěn jako módní vozík a jeho hlavním cílem je zapůsobit na sousedy. K tomu je opatřen chromovým přívěskem, symbolem Anglie na kapotě (Yorkshire růže), dřevěným lemem na rukojeti. Přirozeně jít rukou.

Kniha Plus Kočárek

Produkt společné tvořivosti Peg Perego a Versace. Kočárek sám je úplnou kopií knihy Peg Perego Book Plus, ale povrch od významného návrháře občas zvyšuje cenu - 3280 dolarů. Doprava je promyšlená, pohodlná, ale podle recenzí - nikoli pro naše ulice. V centru Moskvy může být kočárek veden beze strachu, ale jakýkoli terén zabije kola. Takže si to, pokud potřebujete prokázat vysoký stav. A pro běžné procházky se stále doporučují větší kola.

K dispozici ve dvou barvách - černé a bílé. Versace taška, brokátové obložení je styl. Z výhod konstrukce je možné rozlišit pět poloh vycházkového bloku, snadnou obsluhu, pětibodový bezpečnostní pás. Kolébka může být použita jako kolébka, ale pouze na podlaze.

Roddler Kid Kustoms

Tento kočárek bere duši lidí vedoucích sportovní životní styl a motoristy. Vypadá to spíše jako kolo. Pokud chcete své dítě naučit cyklistice od dětství, je to vaše volba. Kočárek je přeměněn na plnohodnotné tříkolové kolo, takže jej můžete používat po dobu prvních 6 až 7 let života dítěte. Je pravda, že upgrade kit bude nutné zakoupit samostatně.

Stojí to potěšení 3 500 $. Křídla jsou vyrobena v retro stylu, zdobená kůží a semišem. Kočárky na zakázku lze dokonce ozdobit krokodýlí kůží, pouze náklady se budou lišit.

Silver Cross a Aston Martin, Surf 2

Designéři byli členy automobilové značky. Proto můžete ve formě kočárku uhodnout prvky slavného závodního automobilu. Hliníková kola, kůže a umělé semišové obložení. Samozřejmě ruční montáž - cena 4 690 $ neznamená nic jiného. Pro již sedící děti jsou k dispozici teleskopické opěradlo a pohodlný stojan. Samostatně si můžete koupit výlet pro druhé dítě. Zahrnuje sluneční clonu, dešťovou pokrývku, nákupní košík, zimní obuv.

Stříbrný kříž Zlatý stín

Toto je Balmoralův model ve zlaté nádobě. Možná už není co říct, kromě vyjmenování ceny - 12 000 $.

Aprica medic Cincilla od Fendi

Nejdražší kočárek, pokud si neberete exkluzivní zakázku. Konečná úprava z přírodní činčilové kožešiny je možná tím, za co je tento kočárek ceněn. Ale cena je impozantní - 30 000 dolarů, téměř milion rublů. Díky malým kolům a nevhodným ovládacím prvkům je použití v Rusku nevhodné. A pro její rodnou Itálii je horko. Nejdražší kočárek na světě je tedy pouze exkluzivní cetka.

10 nejlepších dětských kočárků

Kočárky v prémiovém segmentu se vyznačují především velmi vysokou cenou. Úplně však ospravedlňují všechny své nuly na cenovce. Nejprve ze všech nejkvalitnějších materiálů, z nichž je kočárek vyroben. Všechny tkáně jsou hypoalergenní, umožňují pokožce dítěte dýchat a při zachování pohodlného teplotního režimu jsou chráněny před ultrafialovým paprskem, a proto si i po letech používání zachovávají reprezentativní vzhled. A všechny mechanismy jsou vysoce spolehlivé..

Evropští návrháři také zdůrazňují stylový vzhled kočárku, který splňuje všechny moderní módní trendy. Takové modely opravdu vypadají drahé a solidní, a co je nejdůležitější, pohodlí a pohodlí během procházky jsou poskytovány jak mamince, tak i dítěti. Výrobce také vždy poskytuje plnou záruku na takové kočárky, takže v případě poruchy dojde k záchraně servisní středisko.

Aby nedošlo k záměně při výběru kočárku v obchodě, měli byste nejprve vědět, jak existují jejich typy:

 • Kolébka. Tato forma kočárku se používá od narození do asi šesti měsíců, protože dítě stále neví, jak sedět, a většinu času tráví ve snu. Někdy tento model může kolébku dobře nahradit.
 • Chůze. Kočárky jsou určeny pro děti od šesti měsíců do 3 let. Protože v mladém věku, děti stále rádi spí během procházky, většina modelů v této kategorii je vybavena sedadly, ve kterých lze zadní polohu nastavit do vodorovné polohy. Ve stejné kategorii kočárky na hole.
 • Modulární. Tento typ kočárků je dnes nejoblíbenější, protože Kombinuje kolébku a procházku, které jsou prezentovány ve formě výměnných jednotek namontovaných na podvozku. Je to pohodlné a praktické, protože není třeba kupovat dva samostatné objemné kočárky, ale použijte jeden kompaktní. Někdy je kompletní s výše uvedenými moduly, autosedačka může jít.

Výrobci prémiových kočárků se starají o své zákazníky, a proto lze většinu modelů snadno převést z kočárků na kočárky pro dvojčata nebo počasí, přičemž druhou jednotku nastavíte nad nebo pod hlavní.

Každý detail v kočárcích tohoto segmentu je promyšlen do nejmenších detailů, takže celá struktura funguje hladce a nezpůsobuje žádné nepohodlí během používání. Jaké další parametry a funkce byste měli při výběru tohoto produktu věnovat pozornost:

 • Kola Většina invalidních vozíků nyní obsahuje kola naplněná pěnou nebo speciálním gelem. Je nemožné je propíchnout a není třeba je opravovat. Přestože někteří výrobci stále preferují běžné gumové nafukovací komory. Přední kola musí být také otočná s možností upevnění, pro větší manévrovatelnost, a zadní kola jsou velká, aby byla zajištěna vysoká běžka na nerovném povrchu.
 • Amortizace. Aby hrboly a jámy nerušily citlivý spánek dítěte, musí být na kočárku nainstalován odpisový systém. Nejúčinnější - nezávislé na každém ze 4 kol.
 • Pero. Pravděpodobně nejenom mamka bude používat kočárek, ale také několik dalších lidí (alespoň táta, prarodiče). Aby byla pohodlná pro všechny, měla by být rukojeť kočárku výškově nastavitelná a pokud možno také v úhlu sklonu..
 • Příslušenství Další příslušenství nese velké funkční zatížení, ale pomáhá usnadnit a praktičtější používání kočárku. V konfiguraci lze nalézt takové doplňky, jako je taška pro mámu, držák na šálek, dešťová pokrývka a síť proti komárům, potahy na nohy, potah na kočárek po složení, adaptéry na další bloky atd..

Představujeme vám hodnocení roku 2019, které obsahuje 10 nejlepších kočárků z prvotřídní třídy. Všechny modely odpovídají současným trendům a požadavkům a jsou vybírány našimi odborníky na základě hodnocení a hodnocení zákazníků..

Hodnocení (2019)Ceny, ₽Země
1. Cybex Priam Lux (3 v 1)od 120 000₽Německo
2. Hartan Racer GTX XL (2 v 1)od 88 000₽Německo
3. Gesslein Indy Bubble (2 v 1)od 76 000₽Německo
4. Bebecar Stylo Class (2 v 1)od 87 000₽Portugalsko
5. Silver Cross Wave (2 v 1)od 85 000₽Spojené království
6. Stokke Trailz (2 v 1)od 85 000₽Norsko
7. Studio Joolz Geo2 (2 v 1)od 82 000₽Holandsko
8. Silver Cross Surf 2 (2 v 1)od 73 000₽Spojené království
9. Bugaboo Donkey Twin (2 v 1)od 130 000₽Čína
10. THULE Elegantní (2 v 1)od 68 000₽Švédsko

10 THULE Elegant (2 v 1)


Neuvěřitelně elegantní městský model 2 v 1 pro děti od narození do 4 let od výrobce ze Švédska THULE Sleek otevírá hodnocení. Je určen pro jedno dítě, dvojčata nebo počasí, protože tento kočárek má schopnost instalovat dvě jednotky najednou. Níže je prostorná a pohodlná dětská postýlka s větraným dnem, kompaktní vycházkový blok nahoře, nastavitelný ve 3 polohách (zcela svislý, zcela vodorovný a mezi nimi uprostřed). Standardně lze tyto moduly instalovat pouze v tomto pořadí, jejich výměna nebude fungovat, protože Montážní adaptéry mají různé tvary. Po zakoupení dalších bloků je však možné kombinovat v libovolném pořadí (například obě kolébky nebo obě procházky).

Kočárek je nabízen v klasických barvách: černá, šedá, modrá a červená. Materiály, ze kterých je model vyroben, jsou vysoce kvalitní, látka je vyrobena s UV ochranou. Upevnění mnoha detailů (košové okno, zábal na kolébce, průhledové okno v kapuci atd.) Je provedeno na magnetech, je to neuvěřitelně pohodlné, protože za prvé, je tichý a za druhé, rychlý a praktický.

Výšku kapuce lze nastavit tak, aby hledí nezasahovalo ani do největšího dítěte. Rozsah nastavení rukojeti je 21,5 cm, proto je zajištěno pohodlí pro chůzi pro rodiče s malou postavou i vysokou. Odpisy na všech 4 kolech zcela potlačují všechny otřesy, ke kterým dochází během pohybu, a reflexní prvky na discích zajišťují bezpečnost ve tmě.

 • Reflexní části kolové.
 • Široký brzdový pedál.
 • Koš na zip.
 • Nárazník se otevírá z jakékoli strany.
 • Schopnost instalovat dva bloky současně.
 • Montáž dílů na magnety.
 • Vysoká kvalita.
 • Nevhodné bezpečnostní pásy.
 • Bloky nelze zaměnit.

9 Bugaboo Donkey Twin (2 v 1)


Devátá linie hodnocení jde do celkového modelu 2 v 1 pro dvojčata Bugaboo Donkey Twin. Bloky nezávislé na sobě jsou umístěny v systému „vedle sebe“. Součástí jsou dvě kolébky a dva chodící moduly. Všechny z nich lze snadno nainstalovat jedním kliknutím v různých kombinacích, polohách a směrech. Proto lze tento kočárek použít pro dvojčata nebo počasí od narození do 4 let. Může se ale také změnit na jediný model, přičemž zůstane pouze jedna jednotka, lehce pohne podvozkem a na druhou stranu vydrží velký košík na zavazadla, který vydrží až 10 kg. Je také možné dodat kojenecké nosiče, které lze zakoupit samostatně s adaptéry..

Posuvné kapuce jsou odnímatelné, používají se jak na kolébce, tak na procházce. To znamená, že pokud se rozhodnete změnit kolébku na chodící blok, musíte od ní odepnout kapotu a přesunout ji do rámu chodícího modulu a naopak. Kromě toho, pokud vás omrzí barva kapuce, můžete si ji koupit v jiných odstínech a měnit ji na jednom nebo obou blocích v závislosti na náladě.

Kočárek sám vypadá velmi stylově a nákladně, vyrobený z materiálů odolných vůči UV záření. Hliníkový podvozek sedí na čtyřech velkých pěnových kolech..

 • Úzký.
 • Bloky jsou nainstalovány v obou směrech..
 • Kožené vložky.
 • Prostorný koš.
 • PU pěnová kola.
 • Odnímatelná kapuce.
 • Snadné skládání.

8 Silver Cross Surf 2 (2 v 1)


Na osmém místě v žebříčku je modulární kočárek se 2 zaměnitelnými bloky Silver Cross Surf 2. Tento model je v prodeji ve velkém počtu jasných a šťavnatých monochromatických barev. Mezi nimi jsou malina, vápno, lilek, jasně žlutá, jasně modrá a další. Na podvozku jsou také možnosti ve stříbrných nebo grafitových odstínech. Neuvěřitelně stylový design a design kočárku nenechají nikoho lhostejným.

Jeho hmotnost je 11,3 kg, takové lehkosti je dosaženo díky rámu vyrobenému ze slitiny hořčíku, není těžký a současně odolný. Mechanismus se rychle vyvíjí jednou rukou. Zahrnuty jsou měkké plyšové matrace pro kolébku i pro procházky. Dalším volitelným příslušenstvím je držák na šálek, taška pro mámu a dešťová pokrývka na procházku. Jak však mnoho matek poznamenává, na ruskou zimu bohužel nestačí oteplování poskytované Brity. Musím použít další matrace, koberečky a teplé kombinézy.

Umístění kol je neobvyklé. Zadek je velmi velký a přední část je velmi malá s malou vzdáleností od sebe, díky tomuto designu se kočárek ukázal jako velmi ovladatelný, ale trpělivost na nerovných površích trpěla. Výrobce také navrhuje nahradit přední dvě malá kola jedním velkým, ale z takového „rošádu“ to nebude o mnoho lepší..

 • Světlé barvy.
 • Včetně matrace.
 • Rám z hořčíkové slitiny.
 • Pětibodové bezpečnostní pásy.
 • Hypoalergenní materiály.
 • Lze prát.
 • Nízké strany u kolébky.
 • Špatný kříž.
 • Na naše zimy není dost teplo.

7 Joolz Geo2 Studio (2 v 1)


Na sedmém místě je univerzální kočárek - prémiové „SUV“ Joolz Geo2 Studio (2 v 1). Za jakýchkoli silničních podmínek získala své jméno za opravdu vysoký kříž. Může snadno překonat hranice, a dokonce i závěje, pro to nemusíte ani vynaložit velké úsilí, můžete je ovládat jednou rukou. Polyuretanová pěnová kola nelze propíchnout a skryté odpružení (to znamená, že mechanismy jsou chráněny před prachem, nečistotami, oblázky atd.) Zajišťují hladký chod na jakémkoli povrchu.

Výjimečnost kočárku spočívá v tom, že výška chodícího bloku je na úrovni stolu, takže může snadno nahradit krmnou židli, když jste v restauraci nebo na večírku. Rodiče potěší také nákupním košem XL, který vydrží až 10 kg.

Design je sofistikovaný a výstižný, formy všech detailů jsou zjednodušené. Materiály, z nichž jsou vyrobeny bloky nejvyšší kvality, jsou hypoalergenní a odolné vůči vyblednutí. Výškově nastavitelný nárazník a rukojeť jsou zdobeny ekologickou kůží a zdobeny jedinečným prošíváním..

Při nákupu dalších bloků, které jsou nainstalovány na místě koše, lze tento model použít také jako kočárek pro dvojčata nebo počasí.

 • Skryté odpisy.
 • Nákupní košík XL.
 • V kolébce jsou smyčky na hračky.
 • Vysoký blok chůze.
 • Unikátní šití.
 • Vysoký kříž.

6 Stokke Trailz (2 v 1)


Na šesté pozici je další terénní vozidlo Stokke Trailz (2 v 1). Zákazníci oceňují tento model za dobrou schopnost běžet na jakékoli silnici, včetně písku, sněhu, oblázků atd. Tento kočárek je proto ideální pro aktivní rodiče, kteří rádi cestují. Tohoto terénního vozidla je dosaženo hlavně díky velkým nafukovacím kolům (Terrain nebo Classic). Ale to je také jejich mínus, vyžadují neustálé výměny.

Pro pohodlí rodičů poskytuje tento model možnost nastavení nejen výšky držadla, ale také úhlu jeho sklonu, který se často nenachází ani u invalidních vozíků z prémiového segmentu. Kolébka pro dítě je velká, dítě se v ní cítí prostorné i v zimních montérkách s přikrývkou. Podvozek kočárku je však také široký, takže se do některých výtahů nehodí a zabírá mnoho místa, i když je složen.

V pěším bloku je další matrace pro pohodlí nejmenších drobků, které mohou být odstraněny, když dítě vyroste. Moduly namontované na rámu jsou umístěny vysoko, aby usnadnily oční kontakt a komunikaci mezi rodiči a dítětem.

 • Prostorná kolébka.
 • Ergonomická opěrka nohou.
 • Nastavení úhlu rukojeti.
 • Pohodlná rukojeť.
 • Odnímatelný nárazník.
 • Koš vyrobený z nepromokavé textilie.
 • Nafukovací kola.
 • Nesedí do výtahu.

5 stříbrných křížových vln (2 v 1)


Prvních pět otevírá univerzální kočárek pro děti od narození do 3 let Silver Cross Wave (2 v 1). Design modelu je založen na systému One Plus One, který roste s vaší rodinou. Ty. v tomto kočárku je také možnost převést jej z varianty pro jedno dítě na variantu pro dvě děti podle principu „vlaku“. Při nákupu dalších bloků se počet kombinací, ve kterých je můžete použít, zvýší na 16.

Prostorná kolébka s bambusovou podšívkou a ventilačním systémem umožňuje jemnou pokožku dítěte dýchat. Pěší blok je reverzibilní, tj. může být instalován ve dvou směrech: směrem k matce a směrem k silnici. Odolá až 25 kg hmotnosti. Kočárek lze snadno složit i bez vyjmutí této jednotky. Rukojeť a nárazník zdobený ekologickou kůží.

Balíček balíčků je bohatý. Spolu s podvozkem a hlavními moduly obsahuje sada kapuci a pláště pro kolébku a pro pěší blok, matrace v obou blocích, nákupní košík, adaptéry pro autosedačku, konektory pro instalaci druhého modulu, dešťový kryt pro kolébku a pěší blok, držák nápojů, který může instalujte z libovolné strany, moskytiéry a nárazníku.

 • Vybaven systémem „jeden plus jeden“.
 • Hliníkový rám z hliníkové slitiny hořčíku.
 • Vycházkový blok vydrží až 25 kg.
 • Lze složit pomocí chůze modulu.
 • Podšívka z bambusové kolébky.
 • Cape na nohou v ceně.

4 Bebecar Stylo Class (2 v 1)


Čtvrtá řada hodnocení jde do modelu, radikálně odlišného od ostatních, vyrobeného v retro stylu Bebecar Stylo Class (2 v 1). Vrcholem tohoto kočárku jsou samozřejmě jeho kola: velká bílá, vyrobená z lisované pryže, na paprskech. Sortiment obsahuje velké množství různých barev samotného kočárku, všechny v nejjemnějších pastelových odstínech. V kombinaci s takovými koly a chromovým rámem je vytvořen neuvěřitelně lehký a jemný design, který uspokojí každou mladou matku.

Všechny materiály, z nichž je kočárek vyroben, jsou bezpečné, šetrné k životnímu prostředí a splňují všechny normy, tkanina neklesne a jednotlivé části lze prát při teplotě 30 stupňů. Samotný kočárek je díky oválnému rámu vysoce odolný, díky měkkým pružinovým tlumičům nárazů a uzavřeným ocelovým valivým ložiskům je dosaženo plynulé jízdy.

Bohužel, ve většině recenzí si zákazníci stěžují na velkou hmotnost kočárku, takže bude obtížné jej používat v domě bez výtahu. Ale jak se říká, krása vyžaduje oběť.

 • Jemné barvy.
 • Design.
 • Oválná část rámu.
 • Ortopedické lůžko.
 • Ergonomická bio potažená rukojeť.
 • Kola lze snadno vyjmout a nasadit..

3 Gesslein Indy Bubble (2 v 1)


První tři otevírá vysoce kvalitní „německá“ Gesslein Indy Bubble (2 v 1). Tento kočárek lze bezpečně nazvat transformátorem i modulárním. Protože Chcete-li změnit směr, kterým čelíte své matce nebo silnici, můžete bloky nejen znovu nainstalovat, ale jednoduše vyhodit rukojeť z ekologicky šetrné ruční kůže s možností nastavení výšky..

Zvláštností tohoto modelu je matrace, kterou je kolébka vybavena. Je vyroben ze speciální hygienické pěny Cellpur pomocí speciálního prášku Tencel. Tato technologie podporuje pohodlné mikroklima v posteli, neumožňuje potení dítěte, poskytuje sucho a vynikající výměnu vzduchu. Tato matrace je ideální i pro děti náchylné k alergiím..

Hladkosti je dosaženo pomocí jedinečných nafukovacích kol Air s gumovým jádrem EVA. Jsou odolné proti opotřebení, přední otočné s možností fixace, pro větší manévrovatelnost. Když je kočárek složen, váží jen velmi málo, může být nesen na rameni, protože k tomu je k dispozici speciální pás.

 • K dispozici je ramenní popruh.
 • Hygienická pěnová matrace.
 • Přejeďte rukojetí.
 • Velká kapuce.
 • Nastavitelný ventilační systém.
 • Unikátní kola.

2 Hartan Racer GTX XL (2 v 1)


Druhým se stává další univerzální model z Německa Hartan Racer GTX XL (2 v 1). Konstrukce a vlastnosti kočárku byly oproti minulým modelům společnosti aktualizovány a vylepšeny. Konkrétně se průměr kol zvětšuje, takže průchodnost kočárku na vysoké úrovni, šířka rámu se zmenšila (pouze 58 cm), díky čemuž se vejde do jakéhokoli výtahu a zvyšuje se výška, ve které jsou bloky instalovány..

Vyjímatelná kolébka je vybavena dvěma kroky, takže ji lze položit na libovolný povrch. Uvnitř je ortopedická matrace vyrobená ze studené pěny Hartan Softline Clima. Jeho tloušťka je asi 2 cm, rychle absorbuje veškerou vlhkost, umožňuje pokožce dítěte zůstat suchou a zajišťuje také správnou tvorbu páteře pro děti. Pro procházky ve tmě jsou v designu navrženy reflexní detaily.

V téměř 100% recenzí tohoto produktu uvedly matky pouze výhody tohoto modelu a nezaznamenaly ani jednu mínus. To je indikátorem velmi vysoké kvality produktu a péče o matku a dítě, s nímž je tento kočárek vyroben..

 • Různé barvy rámu.
 • Odpuzující látka proti vlhkosti.
 • Zvětšený průměr kol.
 • Dva odpisy.
 • Reflexní prvky.
 • Držáky kolébek.
 • Tichá kapuce.

1 Cybex Priam Lux (3 v 1)


Celé první tři byly rozděleny mezi sebou kočárky vyrobené v Německu. To není překvapivé, protože německé modely mají nejvyšší kvalitu a moderní design. A první v našem žebříčku je univerzální modulární kočárek Cybex Priam Lux 3 v 1. Tomuto modelu dávají přednost i celebrity jako David Beckham, Keira Knightley, Cate Blanchet a další..

Kočárek je na podvozku představen ve dvou variantách: terén s širokými koly s běhouny (All Terrain) a městský s úzkými koly s hladkými běhouny (Trekking). Výhody tohoto modelu lze vidět téměř v každém detailu: gelová kola, chráněná před propíchnutím, velmi hluboká kapuce, omyvatelná vložka do stupačky, teleskopická rukojeť, eko-kožená výbava atd..

Hlavní výhodou tohoto kočárku je však autosedačka, která je součástí a nevypadá jako žádná jiná. Můžete ji použít od narození. Mimo vozidlo může být vodorovně rozloženo a namontováno na podvozek. Rám kostry je konstruován podle systému ochrany proti bočním nárazům. Opěrku hlavy lze nainstalovat do 11 různých poloh. Na takové židli se dítě nebude cítit horší než ve standardním vycházkovém bloku nebo kolébce.

 • Včetně autosedačky.
 • Gelová kola.
 • Skládací autosedačka.
 • Dva typy kol z čeho vybírat.
 • Systém ochrany proti bočním nárazům.
 • Prostorný nákupní košík.

Jaký je prémiový segment kočárek k nákupu

Nákup takové věci jako drahého kočárku však vyžaduje pečlivou přípravu, aby nedošlo k lítosti vynaložených peněz.

Nejprve musíte vzít v úvahu rozměry zboží. Kočárek by měl být vhodný pro výtah a kufr automobilu a měl by být pohodlný co do hmotnosti, především pro mámu, složit rovně a při složení nezabírat mnoho místa..

Pokud v blízké budoucnosti plánujete mít další dítě, měli byste věnovat pozornost modelům, do kterých můžete instalovat dvě jednotky pro děti najednou..

Pokud je v rodině nějaké auto, je lepší upřednostnit buď možnosti ihned s vozidlem v sadě, nebo s možností instalace s dodatečným nákupem.

Vzhledem k vysokým nákladům na prémiové kočárky mnoho rodičů dává přednost jejich nákupu rukama. S touto možností nákupu rozhodně stojí za to zkontrolovat funkčnost všech mechanismů a integritu součástí.

Pokud nakupujete zboží v obchodě, ujistěte se, že máte záruční kartu, v případě poruchy vám poskytne přístup do servisního střediska. A nezapomeňte, že pohodlí a bezpečnost dítěte je především. Přeji dobré nakupování!

Dětské kočárky jsou drahé

Jaké rodičovské srdce zůstane kočárku lhostejné? Pokud není zkušený))) Ale pro většinu tatínků a matek, zejména čekajících na své prvorozené, se kočárek stává jakýmsi fetišem. Táta sní o terénním kočárku s velkými nafukovacími koly a máma sní o bílém kočárku s elegantním podvozkem. V každém případě však souhlasí: bez ohledu na to, co je kočárek, nemělo by to být levné. Tento názor je velmi potěšen výrobci kočárků, kteří mají co nabídnout svým zákazníkům.

1. První místo je právem „vyděláno“ kočárky Silver Cross. Popularita kočárku je způsobena tím, že jedním z pravidelných zákazníků značky je anglický královský dům. Náklady na model Balmoral činí asi 85 tisíc rublů, přestože v tomto kočárku není žádný blok chůze. Ale pak mezi majiteli tohoto kočárku Beckham, Celine Dion, Catherine Zeta-Jones, princezna z Monaka Carolina, Brooke Shields, Liz Hurley, Elle Macpherson a další slavní lidé.

Ale Silver Cross se rozhodl nezastavit se tam, mají co nabídnout milionářům: Silver Shadow. Prototyp pro vytvoření byl kočárek z roku 1877, ale pouze je pokrytý 24 karátovým zlatem. Náklady na takový kočárek jsou přibližně 12 tisíc dolarů. Ale to je daleko od limitu pro kočárky..

2. Kočárky Aprica nemají takový rodokmen jako Silver Cross, ale model Aprica pro Fendi Medic Cincilla v Rusku stojí 950 tisíc rublů. Na našem trhu nenajdete drahší kočárky.

3. Pokud dáváte přednost nošení luxusní činčilové kožešiny na svých bedrech, pak výrobce Hesba může nabídnout neméně než kočárky se statusem pokryté pravou kůží. Budou stát 175 tisíc rublů. Hesba Corrado Dealux VIP jsou ručně vyráběné v Německu.

4. Dětský kočárek Orbit Baby - celý systém pohybu dítěte od narození do 4 let. Celá sada kolébek, autosedačky 0+, procházky a autosedačky pro děti od 6 měsíců do 3 let budou stát asi 100 rublů..

5. Skandinávské designy jsou známé po celém světě, samozřejmě nemohly ignorovat téma dětí. Stokke X-plory vypadá velmi působivě a moderně. Na ulici je neustále věnována pozornost, navzdory skutečnosti, že kočárek se vyrábí již mnoho let. Existuje mnoho dalších doplňků pro kočárek: vycházkový blok, tašku s přikrývkou, nožní spojku, deštník, textilní soupravu, extra tašku, cestovní tašku. Cena za sadu bude také stát tisíce 100 rublů.

6. Další kočárek Bugaboo Cameleon By Bas Kosters. Stojí to asi 90 tisíc rublů. Obraz tohoto kočárku patří nizozemskému návrháři a módní návrháři Baz Costersovi.

7. Kočárky Teutonie se na ruském trhu objevují již dlouhou dobu a osvědčily se. Jsou spolehlivé a pohodlné. Model Elegance je jedním z nejoblíbenějších a poptávka, jak víte, vytváří nabídku... a cenu)) 60 000 za sadu: základna s koly, kolébka pro novorozence, vycházkový blok, taška na kočárek, nožní spojka, síť proti komárům, dešťová pokrývka, čerpadlo a slunečník se pro mnoho lidí nezdají drahé.

8. Přibližně 60 000 rublů je kočárek Hartan VIP XL S.Oliver. Toto není nejoblíbenější značka kočárků v naší zemi, ale existují i ​​ti, kteří chtějí získat kombinaci designu, pohodlí a bezpečnosti.

Obchodníci obecně říkají, že při nákupu kočárku více než 60% rodičů věnuje pozornost ceně pouze sekundárně. Především je pro ně důležité, aby se jim líbily kočárky, a považují to za hodné pro své dítě.

Články O Neplodnosti