Hlavní Neplodnost

Kokonová matrace pro novorozence

Kojenci v prvních měsících života hodně spí. Proto v očekávání dítěte rodiče přemýšlejí o tom, která matrace je lepší zvolit, aby bylo dítě pohodlné. V prodeji najdete mnoho modelů, mezi nimiž jsou speciální matrace-kukly pro novorozence. V tomto článku si povíme o tom, co to je, o jejich vlastnostech, výhodách a nevýhodách.

Cocoon matrace co to je

Ortopedie a neonatologové věřili dlouhou dobu, že dítě potřebuje ortopedickou matraci s pevným povrchem, který nelze přitlačit pod tělo dítěte. To je částečně způsobeno bezpečností: dítě prvních měsíců života je omezeno v pohybu, na měkké matraci si může pochovat nos a dusit se, protože se samostatně převaluje, zatímco je schopen.

Další studie o kojeneckém spánku však ukázaly, že jarní matrace jsou pro novorozence nepříjemné a nepřispívají ke správnému rozvoji pohybového aparátu..

V břiše matky bylo dítě ve zkrouceném stavu. A nějaký čas po narození svalový tón nedovolí dítěti narovnat se a ležet rovně, jak to dělají starší děti. Tělo, paže a nohy se narovnávají postupně, jak svalový tonus oslabuje.

Proto je pro dítě nepříjemné ležet na rovnoměrné matraci. Také není otevřený v otevřeném prostoru. Kolébky, které byly použity ve starověku, vyvolaly pocit pohodlí a bezpečí, připomněly dítěti jeho bytí v lůně. Dětská kokonová matrace je moderním analogem kolébky.

Photo: Cocoon matrace pro novorozence

Vlastnosti kokonových matrací pro novorozence

Vývojáři Cocoonu tvrdí, že jeho speciální tvar je prospěšný pro zdraví a vývoj dítěte. Podle pozorování matek je spánek dítěte v kolébce klidnější a delší. Ale jako každý produkt má matrace výhody i nevýhody.

klady

 1. Snižuje strach z otevřeného prostoru.
 2. Mobilita. Díky své nízké hmotnosti a velikosti lze matraci snadno přepravit na libovolné místo a používat samostatně bez postýlky.
 3. Prevence plagiocefálie - abnormální vývoj kostí lebky, ke kterému dochází při dlouhodobém ležení na tvrdém povrchu.
 4. Zlepšení kvality spánku dítěte.
 5. Poloha hlavy dítěte vylučuje možnost utopení při říhání.
 6. Pozice dítěte pomáhá uvolňovat svaly, což zase snižuje riziko koliky.
 7. Není třeba zavěšení.
 8. Některé modely mají bezpečnostní pásy, které chrání dítě před vypadnutím, aniž by omezovaly jeho pohyb.
 9. Díky póze, ve kterém dítě leží v matraci, se zorný úhel zvětšuje, lze dítě rozhlédnout, což přispívá k rychlejšímu vývoji.

Minusy

 • vysoká cena. Stojí víc než ortopedická kokosová matrace;
 • krátkodobé použití;
 • děti v matraci mohou být příliš horké, protože vodotěsný povlak „nedýchá“;
 • od chvíle, kdy se dítě začne převalovat, není pro něj v bezpečí.

Cocoon matrace: potřeba nebo ne

Většina lékařů schvaluje používání kokonové matrace pro novorozence a doporučuje, aby si je koupily mladé matky. Někteří lékaři se však domnívají, že trvalý pobyt v kokonu poškozuje vývoj páteře. Doporučují v ní trávit pouze denní hodiny a v noci kladou dítě na ortopedickou matraci. Během bdění je také nutné pravidelně přesouvat dítě na tvrdý povrch, aby se naučil převrátit se a mohl ležet na břiše..

Nemělo by se zapomínat, že používání kokonové matrace, když dítě dosáhne věku 4 měsíců, přestává být užitečné.

Recenze lékařů

Co říkají lékaři o kokonových matracích.

Michelle Buoy, neonatologka: „Doporučuji svým pacientům používat kokonovou matraci. Podle mých pozorování: děti v kokonu plačou mnohem méně, kokon může pomoci při korekci syndromu hypertonicity, u dětí je méně pravděpodobné, že budou plivat a trpí kolikou.“

Je důležité nezapomenout na některá pravidla použití:

 1. Položte matraci ke stěnám postýlky tak, aby se dítě necítilo jako v lodi uprostřed moře.
 2. Pokud používáte kokon, spodní část postýlky by měla být ve vodorovné poloze. V opačném případě sklon matrace, zesílený sklonem postýlky, vytvoří pro dítě nepříjemnou polohu..
 3. Kokon je kontraindikován u dětí s patologiemi páteře.

Anna Sedova, dětská lékařka: „Kokonové matrace byly vynalezeny francouzskými neonatology, kteří studovali vlastnosti kojeneckého spánku po dlouhou dobu. Plně důvěřuji zkušenostem svých kolegů. Recenze matek, které tyto matrace koupily pro své děti, jsou pouze pozitivní. Doporučuji tyto matrace koupit pro novorozence.“

Výrobci, ceny

Kokonové matrace jsou vyráběny ruskými a zahraničními společnostmi. Ceny se liší v závislosti na výrobci, modelu zahrnutém v příslušenství. Kvalita drahých modelů a levných analogů je téměř stejná.

Ceny produktů se pohybují od 2 300 do 15 000 rublů. Je vhodné vybrat matraci v online obchodech. Tam jsou zpravidla ceny nižší než v offline obchodech, často se konají propagační akce a prodeje. Všechny produkty jsou vybaveny podrobným popisem, barevnými fotografiemi a recenzemi zákazníků. Aniž byste opustili svůj domov, můžete porovnat různé nabídky a vybrat nejlepší. Další národní hodnocení, 5 nejlepších výrobců.

Zívnutí z „továrny na cloud“

Cloud Factory je ruská továrna na výrobu zboží pro kojence. Model „Yawn“ je vyroben z pružného polyuretanu, který je schopen nabrat tvar těla. Materiál je tvořen mnoha bublinami pro větrání..

Sada obsahuje:

 • základna;
 • 2 odnímatelné kryty s gumou;
 • 2 bavlněné listy,
 • omezovací válec;
 • bezpečnostní pás;
 • přepravní taška.

Dále si můžete zakoupit houpací křeslo pro matrace, přikrývky. Velikost 55x34x15 cm, hmotnost 2 kg. Náklady na 3900 - 5700 s. v závislosti na obchodě.

Dolce Cocon Plus od Dolce Bambino

Výrobek od italského výrobce je k dispozici ve třech barvách: bílá, béžová a modrá. Samotný Dolce Cocon Plus je vyroben z polyuretanové pěny.

Součástí dodávky:

 • měkké froté pokrývky;
 • omezovací válec;
 • bezpečnostní pás;
 • kufřík s držadly.

Kolébka má další funkce: 3 režimy vibrační masáže a zvukový režim „tep“. Jemné zvuky připomínající srdeční rytmus matky a měkké vibrace uklidňující účinek na dítě, snadno usne. Výrobce Dolce Bambino (Dolce Bambino). Rozměry 70x41x18 cm. Cena 6700 - 10500 rublů.

Cocoonababy od Red Castle

Unikátní vývoj francouzských neonatologů - Cocoonababy - je vyroben z vícesložkového materiálu, má výztužná žebra. Výrobce Red Castle (Red Castle) nezveřejnil úplné složení, jedná se o obchodní tajemství.

 • kokon;
 • nastavitelný omezovač;
 • bezpečnostní pás;
 • Bavlněný polštář Fleur de Coton.

Sedmé nebe

Kokon Sedmé nebe je vyroben ruskými výrobci středně tvrdé ortopedické pěnové gumy. Obsah balení:

 • rám;
 • bílý nepromokavý bavlněný list;
 • omezovací válec;
 • bezpečnostní pásy.

Velikost 70x40x14, hmotnost 2 kg. Můžete si koupit model "7 sky" v průměru 4300 - 5000 rublů.

Foto: Dětský matrac-kokon pro novorozence „Sedmé nebe“. Útulné hnízdo pro vaše dítě

Perinka z "Baby Nice"

Kokosová matrace Perinka od ruského výrobce Baby Nice (Baby Nice) je vyrobena z pěnového materiálu generace pomníků. V sadě:

 • matrace;
 • případ;
 • omezovací válec;
 • bezpečnostní pás;
 • plastová taška pro přepravu.

Rozměry 70x35x15 cm. Cena od 2390 do 4 000 rublů.

V nabídce najdete také produkty následujících značek: Drem Dremych, Forest Cocoon pro novorozence od Soft Cloud, Baby Shell od Farla, Cradle-cocoon Ascona, Enphant a další.

Mohu si koupit použitou kokonovou matraci

Matrace se používá na krátkou dobu. Jakmile se dítě pokusí převrátit nebo projeví touhu spát na břiše, matrace už pro něj není vhodná. K tomu dochází ve věku 2-4 měsíců. Děti v tomto věku jsou lehké, spící, téměř bez pohybu, takže nezpůsobují poškození kolébky. Materiály, ze kterých je matrace vyrobena, mají velkou bezpečnost. Během používání s kokonem nedochází k žádným změnám a v obchodech se prodávají odnímatelné listy pro jakýkoli model. Proto si můžete bezpečně koupit použitý kokon, což ušetří peníze za další nákupy.

Matrace kokon pro novorozence výhody a nevýhody

Podobný produkt byl vyvinut Francouzi. Dítě potřebuje zvláštní ochranu od prvních dnů života, takže kokon pro novorozence bude vynikajícím řešením pro vytvoření příjemného prostředí pro malého muže. Zohledňují se následující faktory:

 • budoucí zdraví páteře bude záviset na správné poloze vzadu během spánku;
 • v prvním roce života se vytvoří pouze pohybový systém dítěte;
 • první měsíce života bude dítě v náručí mámy nebo v postýlce.

Tak proč potřebujete kokon pro novorozence a je třeba takový drahý nákup?

Historie kokonů pro novorozence

Kokon pro novorozence byl vyroben ručně jako chůva, aby vytvořil potřebný komfort a pohodu pro předčasně narozené děti, čímž jim poskytl pocit bezpečí a jistoty, které pociťují, když jsou v matčině lůně. Psychoemotivní a psychický zdravotní stav malé osoby závisel pouze na zkušenostech a obratnosti zdravotnického personálu. Kokon pro novorozence byl vyroben z improvizovaných zařízení a byl daleko od zařízení, která se nyní používají.

Pro pohodlnou adaptaci v novém světě pro děti je hustota výplně vyvinuta odborníky. Používá se během prvních šesti měsíců života dítěte.

Co je to matrace - kokon pro novorozence

Kokon pro kojence má zvláštní tvar, který pomáhá zůstat po narození ve známé poloze. Ortopedové doporučují používat jako náplň do matrace kokosové vlákno, které matraci dítěte ztuhne a anatomicky koriguje. Během spánku bude křehká páteř ve správné poloze. Cocooned dítě je mírně seskupené. Hlava je zvednutá, obvyklá kolika je méně bolestivá.

Kokosové lůžko pro novorozence lze umístit na jakýkoli povrch, včetně do dětské postýlky. O čtyři měsíce později, když se dítě učí převrátit, se kokon může stát vynikajícím přenosným matrací, zatímco dítě spí na svém vlastním stacionárním produktu.

Co jsou kokony pro novorozence. Přehled populárních modelů s fotografiemi

Mezi oblíbené značky patří:

 • Americký výrobce "woombie";
 • Švédská značka sleepyhead;
 • Nejstarší švédský výrobce;
 • Francouzská značka "babymoov";
 • Francouzský výrobce "červený hrad".

Na trhu je mnoho výrobců, takže výběr nejoptimálnější možnosti pro dítě nebude obtížný. Domácí výrobci rovněž vyrábějí výrobky podobného typu, jejichž kvalita se neliší od zahraničních analogů.

Ergonomická postel Cocoonababy od Red Castle

RedCastle patří do kategorie předních značek vyrábějících prémiové dětské výrobky. V průběhu let se jejich výrobky staly jakýmsi standardem kvality a pohodlí. Kokony pro kojence jsou jedinečné zařízení. Abychom vytvořili dokonalou dětskou matraci, pracoval tým vysoce kvalifikovaných odborníků z různých průmyslových odvětví nepřetržitě. Byly vzaty v úvahu všechny podrobnosti.

 1. Kokosová matrace pro novorozence se používá k cestování do nemocnice, návštěvě, zajímavé zábavě, krmení a spánku.
 2. Při nákupu originálního produktu v sadě připojí výrobce návod k použití.
 3. Pediatrové nedoporučují používat přikrývky a přehozy v prvních měsících života. Výrobce nabízí speciální suchý zip nebo přikrývku..
 4. Nábytek má fixační pás, který neovlivňuje pohyblivost dítěte a zajišťuje bezpečnost.
 5. List je použit odnímatelný, který splňuje všechny uvedené požadavky a standardy kvality a bezpečnosti. Materiál je charakterizován jako odolný proti opotřebení a šetrný k životnímu prostředí. Další sadu listů lze zakoupit samostatně..
 6. Vodotěsné pouzdro.
 7. Pro výrobu bloku se používá polyuretanová pěna, charakterizovaná jako tvrdý a hustý materiál.
 8. Popliteální váleček je zodpovědný za správné ohýbání nohou. Podporuje lepší trávení.
 9. Kotviště má úhel náklonu 20 °, což ovlivňuje úhel pohledu.
 10. Seskupení novorozence je zajištěno hruškovým polštářem pro kojence.

Matrace kokon od výrobce "woombie"

Výrobce zaujímá druhé nejoblíbenější místo mezi americkými společnostmi specializujícími se na výrobu produktů pro novorozence. Matrace mají podobné vlastnosti kolébky. Výrobní náklady jsou vysoké, vzhledem k tomu, že kokon pro novorozence nebude používán déle než šest měsíců. Díky tomu rodiče hledají cenově dostupnější analogy, které by splňovaly všechna kritéria..

Matrace "nejmladší"

Výroba dětských výrobků byla zavedena od roku 2 003. Prázdný prostor v postýlkách často děsí dítě, které je zvyklé na tuhost. Pro zajištění pohodlného spánku jsou schopné malé strany matrace, které slouží jako plot z vnějšího světa. V případě potřeby lze produkt umístit do kočárku nebo postýlky, vzít s sebou na cestu. Boky vám pomohou zabránit dotyku dítěte v případě spánku v posteli rodičů.

K výrobě modelu se používá studená pěna a boky jsou vyrobeny z holofiber. Matrace je vyrobena z čisté bavlny, aby se zabránilo vzniku alergické reakce. Výška boků je 20 cm. Matrace je anatomická, což pozitivně ovlivňuje vývoj dětské páteře.

Druhy Cocoonů

Existuje mnoho druhů kokonů pro novorozence, a před nákupem, měli byste zvážit hlavní typy produktů. Kokon může být vyroben ve formě polštářů, hnízd, matrací a plenek.

názevPopis
PolštářProdukt může být použit v procesu krmení, spánku a hraní. Vhodný od prvních dnů života.
HnízdoPřipomíná kolébku, která se používá k ochraně dětí. Základna by měla být co nejpohodlnější a anatomicky správná..
MatraceOrtopedické a anatomické konstrukce lze umístit do postýlky. Spát na něm je pohodlné, pohodlné a teplé..
PlenaPro výrobu designu se používají speciální vzory, které zohledňují anatomické rysy novorozence. Jako spojovací prostředky se používá malý suchý zip. Jednotlivé modely najdete se zipy.

Velikosti kojenců

Kokony pro novorozence lze rozdělit do tří kategorií:

 1. S-1. Váha dítěte bude od 1,2 do 2,5 kg. Používá se často v zařízeních prenatální péče..
 2. S-2. Kokon pro novorozence o hmotnosti od 2 kg. Používá se ve zdravotnických organizacích.
 3. S-3. Navrženo pro hmotnost dítěte od 2,8 kg. Používá se doma.

Bez ohledu na cenu produktu a bez ohledu na to, na jakém seznamu je výrobce uveden, je zakázáno nechat dítě v kokonovém hnízdě.

Výhody a nevýhody

Do dnešního dne stále probíhají spory ohledně potřeby používat tyto výrobky. Lékaři říkají, že děti mohou spát v kokonu a nepoškozují je. Jiným se doporučuje, aby si zakoupili jako ochranu proti možnosti, aby se matka během spánku obrátila, pokud dítě spí v posteli pro dospělé. Před zakoupením produktu byste se měli seznámit s pozitivními i negativními recenzemi návrhů. Teprve poté se rozhodne o vybraném modelu. Nabízíme vám seznámit se s ukazateli týkajícími se poškození a výhod produktu.

 • vysoká míra bezpečnosti;
 • správná poloha dítěte během krmení;
 • mobilita;
 • pohodlná poloha;
 • prevence plagiocephaly;
 • zdravý spánek;
 • redukce koliky;
 • možnost nalezení dítěte v embryonální poloze.
 • vysoká cena;
 • nízká rychlost termoregulace;
 • formace držení těla bude nesprávná.

Pro vrozené problémy s páteří je použití konstruktu zakázáno.

Recenze lékařů o nebezpečích a výhodách dětského kokonu

Pediatrové reagují pozitivně na kokony pro novorozence, které lze umístit do postýlky. Má se za to, že se v něm dítě cítí co nejpříjemnější a nejpohodlnější. V takové posteli je vždy pohodlné a teplé. Póza, ve které se dítě nachází, vám umožní:

 • snížit bolestivost koliky;
 • vyloučit možnost zaplavení v případě zpožděné plivání;
 • vylučuje možnost poškození nepřesným pohybem.

Důležitost použití designu u předčasně narozených dětí byla prokázána různými odborníky. Takový organismus je méně přizpůsoben každodennímu životu, což nutnost nutí být na správném místě. Pravidelné používání se nedoporučuje u dětí, jejichž věk je delší než měsíc. Pro budoucí vývoj by měla být některá zařízení vyloučena..

Recenze od Moms

Rodiče, kteří se rozhodli pro tak drahý nákup, reagují pozitivně na kokony pro novorozence. V noci, bez strachu z újmy, můžete dát dítě vedle sebe, pokud je spánek dítěte neklidný. Za takových okolností děti lépe spí a umožňují rodičům odpočinout si od každodenní, ale tak příjemné rutiny. Kokon může být také umístěn v postýlce. Ale můžete slyšet negativní recenze od starší generace, protože vychovali své vlastní děti bez nových a nákladných spotřebičů. V létě bude na takovém povrchu horké, což vyžaduje zvýšenou pozornost dospělých.

O výhodnosti akvizice by se mělo rozhodovat nezávisle. Mnozí se snaží obklopit dítě jen tím nejlepším, je však obtížné vytvořit ideální podmínky pro rozvoj malého člověka. Každý může přijít na to, jak používat kokon, nicméně v každodenním životě to bude jen několik měsíců. S dostatečným rozpočtem si můžete koupit kokon pro novorozence, ale požadavky na produkt by se měly zvýšit.

Péče o produkt

Jednotlivé předměty a polštáře lze prát v pračce při teplotě +30 ° C. Mnoho lidí se zajímá o: je možné prát si kryt přímo v pračce - odpověď zní ne, kokon a plenka jsou ošetřeny speciálními čisticími prostředky. Nevyjímejte plnivo z krytu. Doporučujeme postup opakovat každých pár dní..

Jak upravit velikost dítěte

Polštář se vybere z výrobku a potom se dítě položí zády na matraci. Hlava spočívá na místě, které se zužuje směrem k základně. V případě potřeby lze polohu omezovače změnit. Měl by být pod kořistí dítěte, aby dítě nesklouzlo po těle dolů. Nohy jsou mírně zvednuté, což nedovolí nohám odstrčit se ze stran. Poté, co dítě zaujme úchytky a kryt se nasadí na své původní místo.

Bezpečnost

Základní pravidla pro bezpečné používání konstrukce:

 1. U proutěných kolébek se stavba nedoporučuje, stejně jako u přenosných kolébek kočárky. Neumisťujte na vysoký povrch. Pokud plánujete použití mimo postýlku, měla by být upřednostněna podlaha s kobercem.
 2. Při změně vnějších vlastností kokonu (roztrhané, nevázané, špinavé) se použití nedoporučuje.
 3. V zámotku je dítě výhradně na zádech a cizí předměty se tam nevejdou.
 4. Neměla by dítě chránit.
 5. Horní část konstrukce by měla pevně sedět na posteli a boky 20 cm nad koleny.

Cocoonababy Baby Cocoon

V očekávání dítěte se budoucí rodiče snaží dozvědět se více o věcech, které pomohou v péči o dítě v prvních měsících života. Jedním z těchto gizmos je kokonová matrace a Cocoonababy, matrace od francouzské společnosti Red Castle, lze označit za vůdce mezi kokony tohoto typu..

Jmenování

Kokosová matrace Cocoonababy je určena pro kojence od narození do 4 měsíců věku a často se používá pro předčasnou přípravu nebo nízkou porodní hmotnost. Póza dítěte, které je v Cocoonababy, se podobá nitroděložnímu - dítě leží na zádech, jeho páteř a ramena jsou mírně zaoblená, hlava je mírně zvednutá, poloha rukou umožňuje dotknout se tváře nebo chytit různé předměty. To přispívá ke správnému psychomotorickému vývoji dítěte a jeho klidnějšímu stavu.

Trocha historie

Kdysi byly předčasně narozené děti umístěny do zvláštních „hnízd“, které se snažily poskytnout dítěti pohodlí a bezpečnost, které dítě cítilo v žaludku své matky. Taková „hnízda“ však byla vytvořena chytře, takže musela být neustále vylepšována a zařízení samotné bylo nestabilní. Tehdy ještě nebyla tak snadná a jednoduchá alternativa pro použití ve zdravotnických zařízeních a doma, jako je Cocoonababy.

Vytvoření takového kokonu bylo vedeno mnohaletým výzkumem a pozorováním zdravotnického personálu o vývoji novorozenců, zejména předčasně narozených dětí.

Matrace Cocoonababy se objevila jako výsledek práce francouzských kinezoterapeutů, osteopatů, perinatologů a dalších specialistů, aby předčasnému dítěti poskytla pózu a aktivitu blízkou podmínkám v matčině lůně..

V současné době jsou takové kokony k dispozici v porodnicích a dětských nemocnicích (v neonatologických odděleních) a kupují se také pro domácí použití..

klady

Dítě v zámotku této značky leží vždy na zádech přesně v poloze, kterou lékaři považují za nejbezpečnější v novorozeneckém období. Použití matrace je možné ve dne pro aktivní bdění a spánek dítěte a v noci.

Pobyt v Cocoonababy pomáhá:

 • Snížit riziko vývoje změn ve tvaru lebky (plagiocephaly).
 • Snižte projevy gastroezofágového refluxu a předcházejte kolice.
 • Snižte svalový tonus.
 • Snižte strach novorozenců.
 • Zlepšete spánek, dobu spánku a jeho kvalitu.
 • Stimulujte rozvoj obecné pohyblivosti a rozvíjejte koordinaci pohybů.
 • Je vhodné krmit dítě.

Odděleně si všimneme takové výhody kokon z Red Castle, jako je mobilita. Matrace je velmi lehká (váží pouze 1 kg) a je opatřena krytem na zip, takže ji maminka může snadno nosit po bytě nebo přesunout do jiného domu. Kromě Cocoonababy se prodává také kvalitní příslušenství - náhradní bavlněné prostěradla různých barev a spacák.

Minusy

 • Čas na používání takové matrace je omezený, protože jakmile se dítě začne převrátit, již jej nedoporučuje položit do kokona.
 • Mnoho matek říká, že děti ležící v kokonu mohou být horké. Nevýhodou je toto významné plus pro děti narozené předčasně pro kojence..
 • Náklady na kokonovou matraci jsou poměrně vysoké. V průměru se takové zboží prodává za 10 - 11 tisíc rublů.

Malá tajemství

 • Výplň Cocoonababy byla lékaři již dlouho pečlivě vyvinuta. Snažili se vybrat takovou konzistenci, hustotu a pružnost, aby se dítě cítilo, jako by v matčině lůně. Tato kokonová matrace není příliš hustá, ale také příliš měkká. Kromě toho nezahrnuje koule, které narušují pohyby dítěte, a nemají také účinek „paměti“. Díky elastické základně a „přijímací“ ploše se dítě snadno přizpůsobí novému životu ve vzduchu.
 • Mnoho studií potvrdilo, že životní funkce dítěte v Cocoonababy jsou téměř ideální. Použití kokonové matrace vám umožňuje pomalu procházet procesem přizpůsobování drobků novému prostředí a také snižuje riziko zvláště běžných problémů u novorozenců se spánkem, trávením, svalovým tonem a tvorbou kostry..

Rozměry

Matrace Cocoonababy je k dispozici ve třech různých velikostech:

 • Výrobky velikosti 1 se používají pouze ve zdravotnických zařízeních. Dítě, které bylo dříve v inkubátoru, je umístěno v takovém zámotku. Použití této kokonové matrace se doporučuje pro děti s hmotností vyšší než 1200 g.
 • Modely velikosti 2 se používají spíše v nemocnicích místo tradičních matrací. Do takového kokonu dali děti, které vyrostly z první velikosti. Může obsahovat jak předčasně narozené děti s hmotností vyšší než 2000 g, tak i děti s dlouhodobým účinkem. Použití kokonů druhé velikosti doma je možné pouze u dětí, které se narodily předčasně. Model je vybaven bezpečnostním pásem.
 • Kukly velikosti 3 se kupují pro domácí použití. V takovém kokonu může být dítě s hmotností 2800 g. Také modely třetí velikosti jsou instalovány ve zdravotnických zařízeních pro vyšetření nebo očkování kojenců v prvních měsících života. V kokonu této velikosti může lékař vyšetřit jak novorozence, tak i děti starší 4 měsíců, ale dítě by nemělo být ponecháno bez dozoru v Cocoonababy..

Jak upravit velikost dítěte?

Po vyjmutí polštáře z kokonu položte dítě na matraci na záda. V tomto případě by hlava dítěte měla být vedle horní zužující se části produktu. Podívejte se na omezovač a v případě potřeby změňte jeho polohu - měl by být umístěn přímo pod kořistí dítěte, aby se zabránilo sklouznutí dítěte dolů. V této poloze budou nohy drobků mírně zvednuté a dítě se nebude moci odsunout od okraje matrace. Dále je třeba odstranit dítě z kokonu a položit na matraci polštář.

Jak používat pás?

Matrace a dítě obklopuje speciální pás v Cocoonababy, který neomezuje pohyby dítěte, ale zároveň zajišťuje jeho postavení, čímž rodiče uklidňuje..

K připevnění pásu na produkt potřebujete:

 • Umístěte jej kolem kokonu tak, aby krátká část (pro obklíčení dítěte) byla otevřena ve vašem směru.
 • Konce pásu na matraci spojte pomocí suchého zipu.
 • Položte dítě do kokonu a spojte krátké části.
 • Ujistěte se, že je pás správně umístěn na těle dítěte, viz obrázek v pokynech.

Tipy pro použití

 • Výrobce doporučuje nosit pouze takové spodní prádlo, které je pro něj speciálně určené. Když se polštář nosí na výrobku, vedle dětských nohou ve spodní části matrace uvidíte obchodní značku. Nezakrývejte kokon ručníkem ani jinými tkáněmi, protože mohou ovlivnit jeho sklon..
 • Protože dítě roste dostatečně rychle, měla by být poloha omezovače dvakrát zkontrolována a čas od času upravena směrem dolů. V takovém případě by měla být hlava dítěte vždy umístěna poblíž horní části matrace. Po nějaké době dítě poroste natolik, že jeho nohy přesahují matraci. To je normální a nezasahuje do používání kokonů..
 • Přestat používat kokon této značky by měl být od prvních pokusů dítěte, aby se valily na bříško. Tyto pokusy obvykle začínají ve věku 3–4 měsíců.
 • Nezapomeňte, že dítě v tomto kokonu bude teplejší než na běžných matracích, takže se neoblékejte příliš teplým dítětem. Pokud máte zájem o spacáky, můžete si zakoupit model kompatibilní s kukly, který nabízí Cocoonababy - Cocobag.
 • Chcete-li stimulovat vývoj drobků na lůžku, ve kterém je nainstalován kokon, můžete mobil pověsit světlými hračkami. Současně by měl být mobil zavěšen na úrovni nohou dítěte. Pokud dítě věnuje pozornost světelnému zdroji nebo zvuku, změňte polohu kokona tak, aby dítě neustále neotáčelo hlavou jedním směrem.

Bezpečnost

 • Při instalaci matrace Cocoonababy do dětské postýlky se ujistěte, že horní část produktu přiléhá těsně k posteli. Strany postýlky by měly být nejméně 20 cm nad kokonem.
 • Dítě by mělo ležet v zámotku na zádech a vedle obličeje by neměly být žádné předměty. Není nutné přikrývat dítě přikrývkou nebo přikrývkou.
 • Pokud si všimnete, že některá část produktu byla roztržena, zlomena nebo ztracena, nedávejte své dítě do Cocoonababy.
 • Nedoporučuje se ukládat kokon s dítětem do proutěné kolébky, kočárku nebo přenosné kolébky. Matraci také neumisťujte na vysoký povrch. Pokud je kokon použit mimo postýlku, je nejlepší položit jej na koberec..

Vyjímatelný polštář a pás Cocoonababy lze prát v pračce při teplotě +30 ° C. K manipulaci s pouzdrem na zip je přípustné použít jemný čisticí prostředek. Současně se nedoporučuje vyjmout kokon z tohoto krytu.

Vyplatí se koupit takový kokon, viz video Tatyany Starikové.

Matrace Red Castle Cocoon Cocoonababy

Matrace Red Castle Cocoon Cocoonababy

Cocoon Red Castle je jedinečný vývoj francouzských lékařů, který vám umožní vytvořit bezpečné a pohodlné prostředí pro novorozence. Dětský spánek je důležitým faktorem v jeho trvalém zdraví a harmonickém vývoji, a proto si matky z celého světa volí kokon Cocoonababy. Dětský kokon byl vyvinut francouzskými lékaři - neonatology, kinezoterapeuti, kteří hledají řešení pro ergonomické umísťování novorozenců více než 10 let..

Kokosová kokosová plíseň je vytvořena na jihu Francie pod přísným dohledem personálu Red Castle, všechny materiály podléhají seriózní kontrole kvality. S pomocí ergonomické kokosové matrace Cocoonababy z dětského hradu se podařilo Red Castle zohlednit rady pediatrů a vytvořit pro dítě pohodlnou polohu. Ukázalo se, že kokony byly tak úspěšným a pohodlným vynálezem, že mnoho francouzských klinik nahradilo matrace v kolébkách..

Cocoon-Baby Red Castle se používá po dobu asi 3–4 měsíců, dokud se dítě nezačne převlékat a pokusit se posadit. Chcete-li opravit dítě používá speciální pás, který lze nastavit, jak stárnete. Péče o produkt je jednoduchá - vnitřní obal, bavlněný povlak na polštář a zádržný pás lze prát v pračce. Je možné zakoupit navíc vyměnitelný povlak na polštář, který nahradíte ten, který je součástí soupravy pro praní.

 • zlepšuje kvalitu a čas spánku. Dítě se cítí klidně.
 • podporuje dobrou koordinaci
 • zlepšuje vztah mezi dítětem a jeho prostředím

  Dítě v COCOONaBABY se může dívat před sebe a snadno změnit polohu hlavy tak, aby sledovala něčí oči a navázala s ním kontakt.

  Velikost COCOONaBABY 3: pro kojence během prvních 3 až 4 měsíců života doma.

  Volitelné potahy na matrace pro COCOONaBABY FITTED SHEET

  Balíček Cocoonababy® Cocoon zahrnuje:

 • Nastavitelný omezovač umožňující růst kokonu s dítětem.
 • Bavlněná odnímatelná prostěradla Fleur de Coton®.
 • Bezpečnostní pás.

 • Rozměry kokonu (D x Š x V): 69 x 40 x 19 cm
 • Hmotnost: 1 kg

  Kokon pro novorozence: proč je třeba a který si vybrat

  Novorozenec spí většinu dne. A jeho kvalita závisí na tom, jak pohodlné je místo pro spaní: zda se dítě často vzbudí, zda se během spánku třese a tak dále. A samozřejmě také klid a pohodu matky. Koneckonců, čím lépe dítě spí, tím více času odešla pro sebe, do domácnosti a odpočinku.

  Aby se maminka nebojovala s novorozencem, je důležité, aby ho neustále udržovala v dohledu. Přenášení postýlky ve všech pokojích - nepohodlné, jejich spaní v kočárku - není pro dítě užitečné, a speciální houpací křesla způsobují spoustu otázek. Koneckonců, učí dítě, aby usnulo z pohybové nemoci, tvoří matky závislost dítěte na položení na pohyb. Kromě toho pediatrové varují:

  Děti mají velmi slabý vestibulární aparát (rovnovážný orgán). Při houpání se rychle objeví pocit závratě av některých případech dítě prostě ztrácí vědomí. V lidovém jazyce se to nazývá „houpací“, - vysvětluje Dr. Evgeny Komarovsky a nedoporučuje aktivní pohybovou nemoc, a to jak v náručí, tak v kočárku..

  Dobrou volbou je kokon pro novorozence. Může se pohybovat po bytě, nenechá dítě spadnout (pokud například položí kokon na stůl) a dítě se cítí pohodlně.

  © Instagram @ larisa.sheff

  Kokon má další výhody:

  • pouze dítě, které se narodilo v takovém zámotku, je, jako by bylo „objato“ ze všech stran, jako v břiše její matky. Zvyknout si na nové, neznámé prostředí se stává měkčí a pohodlnějším;
  • pokud je v kokonu poskytnuta ortopedická báze, je svalový tón snížen;
  • zabraňuje rozvoji plagiocephaly (asymetrie lebky), protože kosti v dětech po narození jsou velmi měkké a snadno deformovatelné;
  • také ortopedická matrace se zvláštním tvarem pomáhá zmírnit koliku;
  • normalizuje spánek, pomáhá jej prodloužit a zklidnit;
  • kontakt ramen a paží dítěte s povrchem kokonu omezuje Morův reflex (tj. snižuje chvění);
  • během bdělosti dává dítěti příležitost aktivně pohybovat rukama a nohama a studovat svět.

  Navíc v kokonu se dítě nejen snadno přenáší z místnosti do místnosti, ale také pohodlně jemně kolébá nebo kojí.

  © Instagram @ daria_laza

  Nejkomplikovanější, ergonomické kokony vyrábějí výrobci v továrnách a tyto kokony se od sebe příliš neliší. Lze rozlišit:

  • malé konstrukční rozdíly,
  • přibližně stejný materiál matrace (hlavně s pamětním efektem),
  • rozdíly v barvě a struktuře obálky.

  Mnoho matek, mimochodem, raději položí muslinovou plenu pod záda nebo hlavu dítěte, ale to nedává velký smysl, protože materiál může zablokovat a způsobit nepohodlí dítěte. A samozřejmě, všechny kokony pro novorozence jsou vybaveny popruhem, který zajišťuje dítě a zajišťuje jeho bezpečnost.

  © Instagram @ pinetki.kids, @premiumbaby, @ babyland23_krd, @ redcastle.russia, @ kokon.ykt

  Pokud jste matka problémových dvojčat, kokon výrazně uvolní vaše ruce a usnadní prvních šest měsíců života v nové kvalitě.

  © Instagram @ littlecrown.ru

  Pokud si koupíte takový kokon z ruky, můžete hodně ušetřit. Pokud se obáváte o jeho hygienické vlastnosti, pečlivě si umyjte kryt nebo si dokonce zakupte nový..

  Můžete to udělat jinak: kupte kokon od řemeslníků. Při výběru dávejte pozor na výplň používanou k plnění. Je důležité, že je hypoalergenní. Ideálně by měla být do základny vložena speciální ortopedická matrace.

  Nejoblíbenější model jehly vypadá takto:

  © Instagram @ bambi_textile_nsk, @ bortiki_konverti_kokoni_161, @ezhevika_bortiki_v_krovatku, @ baby_shik_12, @kokony_bortiki_liski

  Stejně jako v dětské postýlce také najdete možnosti s lemováním.

  © Instagram @masha_dasha_shop

  . nebo obdélníkové, což se v budoucnu stane vynikající matrací pro hraní na podlaze

  © Instagram @mybabyukraine

  Při nákupu doporučujeme věnovat pozornost přítomnosti držadel (ne všechny modely od jehliček je mají), to usnadní přenášení dítěte z místnosti do místnosti

  © Instagram @ baby_bedding_, @ aktobe.bortiki, @ mipanda.ru

  Nejvynalézavější jehelky uvažovaly o tom, jak pobavit dítě v takovém hnízdě kokonů. Vše geniální je jednoduché!

  © Instagram @ happyluna.com.ua

  Maminky, které zvládly pletení z merino vlny (viz naše dílna, je to velmi jednoduché a nevyžaduje žádné dovednosti!) Může z toho udělat kokon pro dítě

  © Instagram @___petelka___

  Pokud dáte dítě na měkký povrch, pak jako „kokon“ můžete pro postýlku použít dlouhou stranu. Pohodlně omezí prostor a zabrání pádu dítěte. A pro větší pohodlí doporučujeme šití na koncích stuhy, aby se vytvořil design hnízda pro novorozence

  © Instagram @ bortiki.ua, @sofi_fantasy_

  Můžete také použít polštář pro těhotné ženy.

  Kolébka, postýlka nebo kokon: jak si vybrat lůžko pro novorozence

  V prvních měsících života tráví dítě většinu dne ve snu. Je to ve snu, že dítě roste a shromažďuje sílu.

  Jedním z důležitých problémů, kterým čelí mladá matka dlouho před narozením dítěte, je otázka uspořádání místa pro spaní pro dítě tak, aby tam dítě bylo pohodlné, pohodlné a bezpečné. Jaké by mělo být ideální místo na spaní? Co to bude: kolébka, postýlka nebo kokon? Pojďme s námi spolupracovat, abychom pochopili, jaké jsou vlastnosti a rozdíly každé z nich..

  Kolébka nebo kolébka

  klady

  • Má malé rozměry, což znamená, že je vhodný pro malé byty, protože nevyžaduje velké množství prostoru pro ubytování. Kromě toho se v uzavřeném prostoru kolébky bude dítě cítit útulně a pohodlně, jako v lůně matky.
  • Mnoho moderních modelů je vybaveno nohami a kolečky, což znamená, že místo pro spaní se může pohybovat po bytě, kde jste v pohodlí. Většina moderních kolébek je vybavena popruhy, což znamená, že můžete dítě snadno přemístit z místa na místo, aniž by ho probudilo.
  • Obvykle mají kolébky speciální běžce nebo zavěšení, které pomáhají mamce snadno houpat padající spící dítě. Moderní modely kolébek jsou vybaveny elektronickým systémem pohybové nemoci a nenápadným hudebním doprovodem.

  Minusy

  • V závislosti na velikosti a modelu vám bude kolébka sloužit od narození až po drobky až 6-7 měsíců. Potom se dítě začne pohybovat aktivněji a spánek v takové posteli se pro dítě stane nebezpečným. Kromě toho dítě roste a kolébka se pro něj jednoduše zmenší.

  Zdroj: Kidsi; kolébka kolébka Summer Infant Soothe and Sleep, cena 4270 UAH

  Kokon

  klady

  • Kokon má anatomický tvar, takže držení těla dítěte v takovém lůžku podporuje zdravý a tichý spánek, snižuje se pravděpodobnost koliky a mírně zvýšená hlava drobky snižuje riziko asymetrické lebky.
  • Je to bezpečné, protože téměř všechny modely jsou vybaveny upevňovacím pásem, který pomáhá držet dítě. Kromě toho je vhodné v prvních měsících života dítěte vzít s sebou na výlety a použít místo autosedačky.
  • Díky své malé velikosti může být zámotek umístěn do rodičovské postele. Jeho měkké strany chrání dítě a nehrozí nebezpečí náhodného poranění dítěte během společného kloubu.

  Minusy

  • Vzhledem k tomu, že kokonové hnízdo bylo původně vytvořeno pro péči o předčasně narozené děti, je životnost takového lůžka omezena na 4–5 měsíců..

  Betlém

  klady

  • Klasické postýlky jsou obecně spolehlivé a praktické. V tom je dítě oploceno ze všech stran vysokými stranami, což znamená, že nehrozí nebezpečí, že by se drobenka valila a vypadla z ní..
  • Mnoho moderních modelů je vybaveno odnímatelnými nárazníky, což znamená, že rodiče mohou cvičit společný spánek, aniž by si zvykli dítě spát s nimi ve stejné posteli. Po odstranění jedné strany z postýlky ji můžete jednoduše přesunout k dospělému a ovládat tak noční spánek dítěte.
  • Život postýlky závisí na její velikosti, ale v podstatě klasické modely postýlek slouží od narození dítěte do 3–4 let. A když dítě vyroste, lze použít dětskou postýlku jako ohrádku.

  Minusy

  • Jedinou nevýhodou postýlky jsou snad její rozměry. Rodiče by si měli předem rozmyslet o místě, kam umístit postýlku, aby byl přístup k ní pohodlný a bezpečný..

  Redakční stanovisko se nemusí shodovat se stanoviskem autora článku.

  Dětská postel Cocoon

  - Poskytuje patent kupujícímu výhody?

  - Přemýšlejte o tom, jaké výhody může patent poskytnout kupujícímu? Naše odpověď zní ne. Hlavní věc v patentu je novinka, přemýšlejte o tom, co by mohlo být v tomto kokonu nové, jehož výrobce hovoří o přítomnosti patentu jako o výhodě?

  - Je pravda, že se patent používá k vyloučení konkurentů?

  - Ano, to je čistě pravda, podle našeho názoru je to jediná věc, proč je patent potřebný. Existují výrobci, kteří se více zajímají o vlastní výdělky, než o výrobu cenově dostupného a vysoce kvalitního produktu..

  - Proč jsou jiní výrobci s patentovanými kokony dražší?

  - Bylo období, kdy jeden výrobce z Čeljabinska, který získal patent, věřil, že nikdo na trhu již takové výrobky nemůže vyrábět: podal žalobu. Zároveň s platným patentem se skutečně bránil, aby ostatní produkovali i kokony. Byl tam nedostatek kokonů a tento výrobce, který to využil, nafoukl ceny. To je hlavní důvod vyšší ceny..

  - A co se stalo dál?

  - Soudy uznaly nezákonnost nároků majitele patentu. Zde je odkaz na jedno z soudních rozhodnutí.

  - Co se stalo s jejich patentem?

  - Už nemají patent, kterým tento výrobce z Čeljabinska omezil práci jiných výrobců. Bylo to jednoduše zrušeno a prohlášeno za zcela neplatné. Zde je odkaz na rozhodnutí Komory patentových sporů.

  - Hurá?

  LLC "Obchodní dům" Sedmé nebe "
  TIN 6670454681 KPP 667001001
  OGRN 1176658054011 ze dne 30.5.2017

  bankovní účet: 40702810102500007235
  v bance: BOD PJSC BANK "OTKRITIE FC" Moskva
  BIC: 044525999

  Zde jsou podmínky pro dodání zboží v našem obchodě. Tyto podmínky platí pouze pro maloobchodní zákazníky..
  Při nákupu zboží v našem internetovém obchodě jej doručíme do vašeho města pomocí služeb dopravních společností.
  Nejoblíbenější a nejspolehlivější společnosti jsou: PEK, Business Lines, CIT, SDEK. Pokud je pro vás výhodné, že vaši objednávku doručili jiné dopravní společnosti - žádný problém, doručení jakékoli dopravní společnosti v Jekatěrinburgu je vždy zdarma! Doporučujeme pouze to či ono dopravní společnost na základě našich zkušeností.

  Po potvrzení objednávky z vaší strany a v případě potřeby po jejím zaplacení zašleme objednávku do 1-2 pracovních dnů.

  Další 1-3 dny může trvat konsolidaci zboží ve skladu dopravní společnosti. To znamená, že jsme například doručili vaši žádost dopravní společnosti v úterý a auto do vašeho města v této dopravní společnosti odjíždí v pátek. Mimochodem, většina dopravních společností dodává na konci týdne a snažíme se doručit zboží den před odesláním automobilu do vašeho města od dopravní společnosti.

  Náklad může cestovat z různých měst do různých měst na různý počet dní, budeme o těchto informacích informovat při potvrzení žádosti a tyto informace můžete zjistit přímým kontaktováním dopravní společnosti.

  Zároveň provádíme platby za dopravu do většiny ruských měst!
  Aby to bylo možné, musí mít vaše město pobočku dopravní společnosti. Dodání adresy (na vaši přímou adresu) není zahrnuto v ceně, ale může být sjednáno samostatně.
  Pokud je dodání na vaši lokalitu možné pouze s cíleným doručením nebo pokud je vaše lokalita považována za vzdálenou od dopravní společnosti, nebudeme moci převzít celou výši přepravních nákladů. Ale i v tomto případě můžeme jejich část kompenzovat.

  Dodací města, do kterých provádíme bezplatnou dodávku objednávek kupujícím za výše uvedených podmínek:
  Aksay
  Almetyevsk
  Armavir
  Arkhangelsk
  Astrakhan
  Balakovo
  Barnaul
  Belgorod
  Berezniki
  Bijsk
  Boron
  Borisoglebsk
  Bryansk
  Budennovsk
  Velikiy Novgorod
  Vladimir
  Volgograd
  Volzhsky
  Vologda
  Voroněž
  Dzerzhinsk
  Dimitrovgrad
  Jekatěrinburg
  Zelenodolsk
  Ivanovo
  Izhevsk
  Yoshkar-Ola
  Kazan
  Kaliningrad
  Kaluga
  Kamensk-Uralsky
  Kamensk-Shakhtinsky
  Kemerovo
  Kineshma
  Kirov
  Kostroma
  Krasnodar
  Krasnojarsk
  Kuznetsk
  Kopeček
  Kursk
  Lipetsk
  Magnitogorsk
  Miass
  Moskva
  Murmansk
  Murom
  Naberezhnye Chelny
  Nalčik
  Nevinnomyssk
  Neftekamsk
  Nizhnevartovsk
  Nizhnekamsk
  Nižnij Novgorod
  Nizhny Tagil
  Novokuznetsk
  Novorossijsk
  Novosibirsk
  Novocheboksarsk
  Noyabrsk
  Odintsovo
  říjen
  Omsk
  Orel
  Orenburg
  Orsk
  Penza
  Permian
  Petrozavodsk
  Podolsk
  Pskov
  Pyatigorsk
  Rossosh
  Rostov na Donu
  Rybinsk
  Ryazan
  Salavat
  Samara
  Petrohrad
  Saransk
  Saratov
  Sevastopol
  Severodvinsk
  Simferopol
  Smolensk
  Soči
  Stavropol
  Stary Oskol
  Sterlitamak
  Surgut
  Sizran
  Syktyvkar
  Taganrog
  Tambov
  Tver
  Tolyatti
  Tomsk
  Tuapse
  Tula
  Tyumen
  Uljanovsk
  Ufa
  Cheboksary
  Čeljabinsk
  Cherepovets
  těžit
  Engelsi
  Yalta
  Yaroslavl

  Nenašli jste své město?

  S největší pravděpodobností vám budeme moci doručit objednávku zdarma,
  nebo si můžete vzít až 50% nákladů na dopravu. Napište nám a vše objasníme!

  Toto jsou platební podmínky za zboží v našem obchodě. Tyto podmínky platí pouze pro maloobchodní zákazníky..

  Existuje několik způsobů, jak zaplatit za objednávku:

  • prostřednictvím služby pokladny Yandex, z karty, odkaz na platbu přijde po zadání objednávky našimi manažery, platba bez provize.
  • odkazem z karty kterékoli banky přímo na zúčtovací účet naší společnosti bude odkaz k dispozici po zadání příkazu, platba bez provize.
  • dobírka při doručení objednávky, v hotovosti nebo z karty, platba bez provize
  U jakéhokoli způsobu platby, s výjimkou dobírky, nejpozději jeden pracovní den po provedení platby bude na vaši e-mailovou adresu zaslán elektronický peněžní doklad..
  Pracujeme pouze oficiálně, kontrolujeme zlomy a platíme daně!

  Více o dobírce - nejoblíbenější způsob platby pro vaši objednávku:

  • platba při přijetí je možná pouze při dodání prostřednictvím dopravních společností: PEK, SDEK, Boxbury a dalších.
  • Objednávku platíte v kanceláři dopravní společnosti v okamžiku jejího přijetí. Veškeré náklady na dobírku předpokládáme.
  Při dodání prostřednictvím jiných dopravních společností platí následující podmínky:
  • po potvrzení objednávky z naší strany az vaší strany zašleme e-mail na váš e-mail, nebo vás budeme kontaktovat v messengeru. V této zprávě bude odkaz na platbu objednávky způsoby, které jsou pro vás výhodné, včetně platby kreditní kartou.
  • po odeslání objednávky obdržíte opakované oznámení s číslem stopy ke sledování zboží. Poté musíte za objednávku zaplatit způsobem, který vám vyhovuje.
  • před přijetím objednávky musí být zaplacena.

  Zde jsou podmínky pro vrácení zboží v našem obchodě. Tyto podmínky platí pouze pro maloobchodní zákazníky..

  Pokud jste produkt zakoupili, ale z nějakého důvodu jej chcete vrátit, musíte nás kontaktovat telefonicky!
  Zboží můžete vrátit a získat 100% vrácení peněz do 14 dnů ode dne přijetí zboží. Produkt by se neměl používat. Při vrácení zboží v dobré kvalitě nese náklady spojené s přepravou zboží kupující.

  Produkt můžete vyměnit za podobný nebo získat náhradu, pokud je vada zjištěna do 30 dnů ode dne přijetí zboží. Veškeré náklady spojené s dodávkou nového produktu do vaší lokality předpokládáme..

  Záruka na naše výrobky pro děti je 1 rok od data přijetí, ale nejčastěji jej vyměňujeme po celou dobu životnosti, tj. Do 3 let..

  Jakékoli manželství, které vzniklo během přepravního procesu, se rozhodně zavazujeme! A budete buď nahrazeni produktem nebo nabídnutou kompenzací.

  Vrácení peněz bude provedeno na bankovní účet kupujícího.

  Dohoda o zpracování osobních údajů. Zásady ochrany osobních údajů.

  Web baby-cocon.ru (dále jen web) je majetkem společnosti Seventh Heaven Trading House LLC, která jej spravuje (dále jen „Správa webu“)..

  Respektujeme práva návštěvníků těchto stránek a uznáváme důležitost důvěrnosti osobních údajů návštěvníků našich stránek. Při návštěvě webu a zadání objednávky na webu plně souhlasíte s těmito zásadami ochrany osobních údajů.

  Klíčové body naší politiky ochrany osobních údajů:
  - Nezávisle určujete množství zveřejněných osobních údajů. Osobní údaje, které poskytnete při zadávání objednávky na webu, nepodléhají ověření správnosti.
  - Vaše osobní údaje nepřenášíme třetím stranám, pokud to nesouvisí s plněním vaší objednávky (například můžeme vaše údaje sdělit kurýrovi nebo dopravní společnosti, abychom vaši objednávku doručili).
  - Vaše kontaktní údaje nesdílíme bez vašeho souhlasu.
  - zpracování osobních údajů uživatele se provádí v souladu s právními předpisy Ruské federace.

  Technické informace ze standardních protokolů serveru dostupných pro správu webu:
  - IP adresa vašeho počítače
  - Název poskytovatele internetových služeb
  - doménové jméno
  - typ prohlížeče a operačního systému
  - informace o webu, ze kterého jste provedli přechod na web
  - stránky, které navštěvujete
  - datum a čas těchto návštěv
  - soubory, které nahrajete.

  Správa webu zpracovává osobní údaje uživatele za účelem:
  - prodej zboží a služeb prostřednictvím internetu, provádění činností na podporu zboží, plnění funkcí agenturního, občanského práva a pracovních smluv;
  - identifikace strany v rámci dohod a smluv uzavřených se Seventh Heaven Trading House LLC;
  - komunikace s uživatelem, zasílání transakčních dopisů uživatele v době pohybu objednávky nebo přijetí platby od uživatele;
  - zasílání uživatelských zpráv reklamního a / nebo informačního charakteru - ne více než 1 zpráva za měsíc;
  - Ověření, výzkum a analýza dat za účelem údržby a zlepšení služeb a částí webu, jakož i vývoj nových služeb a částí webu;
  - statistické a jiné studie založené na anonymizovaných údajích.

  Ochrana dat
  Správa webu chrání informace poskytované uživateli a používá je pouze v souladu s přijatými zásadami ochrany osobních údajů.
  Tento web používá obecně akceptované bezpečnostní metody k ochraně informací před ztrátou, zkreslením a neoprávněnou distribucí.
  Zabezpečení je implementováno softwarem pro zabezpečení sítě, postupy ověřování přístupu, použitím nástrojů ochrany kryptografických informací a dodržováním zásad ochrany osobních údajů..
  Osobní údaje jsou uchovávány a zpracovávány až do dokončení všech nezbytných postupů nebo do likvidace Společnosti.
  Chcete-li stáhnout vaše osobní údaje, kontaktujte nás jakýmkoli způsobem a informujte o svém přání.

 • Články O Neplodnosti