Hlavní Analýzy

Moje oblíbené produkty Magic Herbs

V loňském roce se mi tedy náhodou setkala řada produktů značky Magic Herbs. Postupně získávejte jednu skladbu za druhou a zapojte se. Nyní máme celou řadu různých šamponů, gelů a mýdel. Letos v létě jsem dokonce zaznamenal spreje pro děti. Kvalita je zcela uspokojivá, cenová politika je velmi cenově dostupná. A je také hezké, že se jedná o ruskou produkci a má mnohem lepší složení než mnoho zahraničních analogů. Bez parabenů, silikonů, barviv a SLS. Lze použít pro děti od 0+.

Název produktu: Magic Herbs Baby Shampoo

V ploché protáhlé lahvi s bledě zelenou čepicí. Tak svěží a pěkné. Na přední straně je obrázek elfské dívky žonglování s barevnými mýdlovými bublinami. Složení potěší rostlinné výtažky: heřmánek, levandule, lípa, aloe a posloupnost. Je také přítomen D-panthenol. Tyto složky příznivě působí na pokožku hlavy, uklidňují, zmírňují podráždění a jemně čistí.
Šampon je středně silný a má příjemnou vůni sladké zeleniny. Pěna dobře a rychle opláchne vlasy, díky čemuž je měkká a poslušná. U dlouhých kadeří neřeší úplně problém záměny, tj. Je nutné použít také sprej nebo kondicionér. Ale pro děti s krátkým účesem se perfektně hodí.


Objem láhve: 200 ml.
Cena: 120 rub.
Zkušební doba: 3 měsíce
Hodnocení: 5

Název produktu: Magic Herbs Baby Gel

Baleno v široké zploštělé láhvi se světle zeleným dávkovačem. Na zadní straně je úplný popis, včetně složení a doporučení pro použití. Na straně vitríny můžete obdivovat vtipného malého elfa, který zvyšuje její náladu a okamžitě naznačuje, že kosmetika je určena pro děti. K takovému obrázku se úchyty dítěte natahují.
Jako součást výrobce tvrdí více než 70% přírodních výtažků (heřmánek, lípa, aloe, levandule a provázek). Maminky pečlivě vařily děti pro tyto koupele. Gel je tedy vhodný pro každodenní použití, pro čištění pokožky dítěte. Může být vypláchnut v dlaních a aplikován na tělo nebo aplikován na houbu. Dobře odstraňuje nečistoty, nevysychá a nezpůsobuje nepohodlí. Pěna je minimalizována, ale to nesnižuje účinnost akce.
Vypadá průhledně s fialovým odstínem, má nevyjasněnou květinovou a krémovou vůni. Mám to podruhé na koupání dětí.


Objem láhve: 300 ml
Cena: 150 rub
Zkušební doba: 2 měsíce
Hodnocení: 5

Název produktu: Magic Herbs Liquid Soap

Vypadá to identicky s dětským gelem. Stejná rozšířená láhev s praktickým dávkovačem, stále stejná roztomilá dívka v oblaku veselých bublin a v popředí jsou obrázky rostlin, které „zdobily“ tuto kompozici. 75% extraktů v tekutém mýdle je dobrým indikátorem, protože děti si často umývají ruce a může na nich dojít k alergii nebo podráždění. A obsažený D-panthenol a bisabolol jen odolávají různým kožním potížím, přispívají k rychlému hojení a hydratují. S tímto mýdlem jsme se nerozloučili už šest měsíců. Stojí v koupelně na zákonném místě pro děti.
Díky konzistenci je mýdlo silné, zdánlivě průhledné s medovým nádechem. Neexistuje žádná vůně, ale pokud posloucháte pozorně, cítíte květinové nebo květinové tóny. Příjemné, umírněné. Produkt mírně pěňuje a dobře čistí pokožku. Často to používám sám, protože mám sklon k dermatitidě na mých rukou. Takže po něm nejsou žádné kontrakce a sucho a není tu žádná touha po krémech na ruce. Nákup pro děti s klidnou duší.


Objem: 300 ml
Cena: 160 rub.
Testovací období: 6 měsíců
Hodnocení: 5

Název produktu: Výtažky pro koupání dítěte Magic Herbs "Strunná, lopuch, bříza"
Jeden z našich oblíbených, který šetří čas a je vždy dobrý pro mladší generaci. Posuďte sami - jedná se o přírodní složení, včetně výtažků z provázku, břízy a lopuchu. Přidá se do lázně v teplé vodě v množství 90 ml na 10-15 litrů vody. To znamená, že již nemůžete vařit sušené květiny, ale používat hotový produkt. Pohodlné a praktické, protože si ho můžete vzít na výlety sami.
Objem láhve je 500 ml. Má speciální čepici pro měření produktu. Nemluvím o vůni, protože je to skutečně vůně směsi rostlin, která se rozpustí ve vodě a je téměř neslyšitelná. No, vodní procedury se hojí a posilují.
Na štítku se před kapkou vody s listem skrývá nádherný skřítek a je zde označení, že složení je 99% přírodních extraktů. Tuto krásu určitě oceníte jednou. Používám to pro malou dceru a pro školního syna. Koupím si pro sebe, když jsou podráždění z domácích chemikálií. Pomáhá hodně.


Objem: 500 ml
Cena: 230 rub.
Zkušební doba: 3 měsíce
Hodnocení: 5++

Výrobce dětské kosmetiky "MAGIC HERBS"

Výrobní společnost Korolev zve ke spolupráci velkoodběratele a prodejce.

Kosmetická společnost "MAGIC HERBS", Korolev.

EcoBioFarm LLC je ruský výrobce kosmetiky pro kojence od 0+, těhotných žen a mladých matek. Vyrábíme výrobky pod značkou Magic Herbs.

Výhodou kosmetiky Magic Herbs je jejich bezvodé složení. Složení fondů místo vody zahrnuje extrakty léčivých bylin. Výrobky Magic Herbs léčí a posilují tělo kojenců a matek přidáním výtažků z bylin, přírodních vitamínů a olejů.

Sortiment společnosti zahrnuje hypoalergenní kosmetiku a opalovací krémy pro novorozence, děti od jednoho roku a mladé matky.

Chcete-li se stát partnerem naší společnosti, pošlete žádost e-mailem.

 • Adresa: Moskevská oblast, Korolev, Pioneer St., 4,
 • Telefon: +7 (495) 981 52 80
 • E-mail: [email protected]
 • Oficiální web: www.magic-herbs.ru

Pozornost! Nemáme zájem o certifikaci, balení, přepravu a další spam.!

Výrobce dětské kosmetiky "MAGIC HERBS" LLC

DIČ "7731043299" OGRN "1037700105475"

Galerie Obrázků

O nás a našich výhodách

Magic Herbs je jedinečná inovativní značka na ruském trhu.

Výrobky Magic Herbs: dětské parfémy; dětská kosmetika; opalovací krémy; domácí chemikálie; prostředky z komor; Sluneční ochrana; Dětské koupelové gely; dětský krém; dětský šampon; dětský olej; tekuté mýdlo pro děti; dětské mléko; krémy pro děti; pěna pro dětské koupele; výtažky z dětské koupele.

Lei - promiň

Nedávno jsem již napsal recenzi na produkty značky Magic Herbs, pak to byl názor na dětský krém

Magic Herbs má stále spoustu dětské kosmetiky a rozhodl jsem se vyzkoušet výtažky pro koupání dětí. Vybral jsem si s břízy a kopřivy. K dispozici je také směs posloupnosti, lopuchu a břízy, stejně jako se šalvějí, heřmánkem, levandulí. Láhev obvyklé formy, půl litru, všechny stejné zelené barvy v designu.

Na smetaně byla vyobrazena lesní víla, a to je zjevně dívka. Tvar jejích uší nám umožňuje určit, že je elf)).

Ve složení, podle výrobce, 99% přírodních extraktů. Stalo se zajímavým, co je zahrnuto ve zbývajícím procentu. Na ethylhexylglycerol nejsou žádné otázky, ale fenoxyethanol je poněkud kontroverzní složkou. Je to jak konzervační, tak vonný fixační prostředek. V některých zemích je zakázána, někde je omezená koncentrace. Klidně beru internetové hororové příběhy, protože donedávna jsme nevěděli, že se například musíme bát parabenů a byli šťastní. V každém případě je fenoxyethanol v kompozici extrémně malý, takže nezpůsobím paniku. Navíc nejsou součástí SLS a SLES (sírany), silikony, barviva.

Kapalina je nahnědlá zelená, spíše tmavá.

Voní to tráva, napařená vroucí vodou a ponechána přes noc. Moje babička milovala bylinné medicíny a vůně tohoto léku mě poslala přímo na školní prázdniny ve vesnici.

Poté, co jsem četl bod "aplikace", můj ropucha šel za lano. Výpočet je následující: 3 kapsle (90 ml) na 10-15 litrů. V lahvi, jak si vzpomínáme, 500 ml. Na 5 koupelí nám stačí jednoduché výpočty a celá láhev. A to je s malou vanou. Děti koupám současně a ve velké vaně, což znamená, že nalévám zřetelně více vody, než je uvedeno. Ale nemůžu koupat děti zvlášť - je to škodlivé pro můj nervový systém.

Když jsem do vody přidal čepice s výtažky, zčervenal. Fotografie ukazuje, že jedna z mých dcer je nemocná s planými neštovicemi, doufal jsem, že pomůžu s pomocí Magic Herbs urychlit proces hojení ran. Koupili jsme, jako vždy, zvláště - myli jsme se navzájem a všechny panenky, pravděpodobně i sousedé zespodu dostali.

Co chci na závěr říci: dětská pokožka se nestane hladší a sametovou, ale po bylinném koupeli byste neměli očekávat takový účinek. Beru místo pro příliš nehospodárné výdaje. Podle mého názoru si můžete koupit lékárničku penny v lékárně, napařit ji a přidat ji do vody stejným způsobem při koupání. Samozřejmě, že je to více práce než stříkající čepici hotového výrobku, ale rozhodně je to finanční zisk. Možná to jsou důsledky mé profesionální deformace - konec konců 8 let v účetním oddělení. Pro rodiče, jejichž rozpočet není tak přísný - je to dobrý nástroj pro koupání dítěte - užitečné a pohodlné.

Kouzelná bylina

Magic Herbs je jedinečná inovativní značka na ruském trhu.

Charakteristickým rysem produktů Magic Herbs je přírodní bezvodá směs.
Bylinné extrakty se používají místo vody..

Tyto extrakty jsou pečlivě vybírány v souladu se zaměřením každého produktu Magic Herbs a v kombinaci s přírodními vitamíny, oleji a dalšími složkami ve složení poskytují jedinečný účinek na tělo!

Proto doporučujeme zakoupit kosmetiku Magic Herbs?

 • Použití bylinných extraktů místo vody
 • Pouze přírodní konzervační látky
 • Otevřenost složení produktů. Poskytujeme vám úplné informace o složení produktů a mechanismu účinku jednotlivých složek
 • Hypoalergenní přípravky
 • Nedostatek syntetických přísad, umělých barviv, příchutí, geneticky modifikovaných rostlin a olejových produktů

Bezpečná bylinná kosmetika Magic Herbs - nejlepší hodnota za peníze!
Výrobky Magic Herbs jsou naším přínosem pro vaše zdraví a zdraví vašich dětí!

Magic Herbs Počet produktů: 6.

Charakteristickým rysem produktů Magic Herbs je přírodní bezvodá směs. Místo vody se používají bylinné výtažky. Výrobky také mají vysokou koncentraci léčivých bylin, které mají příznivý účinek na tělo..

Charakteristickým rysem produktů Magic Herbs je přírodní bezvodá směs. Místo vody se používají bylinné výtažky. Výrobky také mají vysokou koncentraci léčivých bylin, které mají příznivý účinek na tělo..

Kouzelné byliny

Brzy si zde můžete koupit nejlepší kosmetiku Magic Herbs. Mezitím se zabýváme jejich výběrem a dodáním do skladu

Chcete získat slevy až 70%

znát propagační akce, soutěže a setkání?

Pracujeme pro ty, kteří mají štěstí doma

O společnosti

Speciální projekty Babadu

Centrum péče o zákazníky

Společenství
šťastní rodiče

Mobilní aplikace

© Společnost "Babadu" 2009-2018. Online hypermarket s dětským zbožím.

Všechna práva vyhrazena

Používáním této webové stránky souhlasíte s používáním cookies, které nám pomohou učinit je pohodlnějšími pro vás

připojte se ke klubu šťastných rodičů

a získejte slevy

Pokud se vám nelíbí, můžete se odhlásit ze zpravodaje.

Šampon Magic Herbs s komplexem výtažků (od 0 měsíců) 200 ml x1

při výběru zboží z různých lékáren budete muset vyzvednout objednané zboží v každé z vybraných lékáren - na vlastní pěst.

Dodání není možné..

Forma vydání: šampon

Sdílet s přáteli

Šampon Magic Herbs (Magic Herbs) 200 ml

Dokonce i ty nejmenší děti potřebují kosmetiku, ale na dětskou kosmetiku jsou kladeny přísnější požadavky než na kterékoli jiné. Kůže dítěte se liší od kůže dospělého. U dítěte je dvakrát tenčí než u dospělého a má jednu vnější vrstvu a ne několik. Střední vrstva kůže je také tenká a vlhkost v ní obsažená se při koupání snadno ztrácí. Dítě má více potních žláz, takže ztrácí více vlhkosti. Kůže dítěte je snadno zranitelná a méně chráněna před infekcí. Je náchylnější k různým vnějším faktorům, jako je slunce, vítr, voda. Nejmenší znečištění dráždí citlivou pokožku dítěte. Proto je velmi důležité od samého narození řádně pečovat o dítě, a poté bude kůže po celý život zdravá.

Všechny produkty Magic Herbs jsou pečlivě sledovány v souladu s mezinárodními standardy kvality. Charakteristickým rysem produktů Magic Herbs je přírodní složení založené na výtažcích z léčivých bylin, vyráběných inovativním způsobem, které mají příznivý účinek na člověka, starají se a chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí..

Šampon Magic Herbs jemně čistí a zvlhčuje citlivou pokožku hlavy a vlasy dítěte. Nedráždí sliznici očí a přispívá k snadnému česání vlasů po koupeli. Extrakty z řady a aloe, které jsou součástí kompozice, mají protizánětlivé a antibakteriální účinky, výrazně snižují podráždění a zarudnutí kůže, přispívají k růstu a zpevnění vlasů až na samé konce. Vlasy dítěte jsou hedvábné a nezmění se. Komplex heřmánku a lípy hydratuje, tonizuje a regeneruje pokožku, vyživuje a zjemňuje pokožku. Levandule dokonale pomáhá dítěti relaxovat, uklidnit se a rychle usnout, vyrovnává nervový systém, odstraňuje úzkost a depresi.

MAGIC HERBS

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Magic Herbs je ruská značka, která vyrábí inovativní kosmetiku pro novorozence a děti..

Funkce a filozofie výrobce

 1. Všechny produkty mají bezvodou bázi. Místo vody se zde používají odvarky z bylin. Jejich konkrétní výběr závisí na produktu a směru jeho působení..
 2. Kromě toho to zahrnuje přírodní oleje a vitamínové komplexy, které v kombinaci s výše uvedenými složkami příznivě působí na pokožku a zabraňují rozvoji mnoha problémů - loupání, podráždění, zarudnutí a vyrážka na plenkách..
 3. Používejte pouze přírodní konzervační látky.
 4. Nedostatek látek určených k aromatizaci a rafinovaných produktů.

Výrobce dětské kosmetiky Magic Herbs zaručuje bezpečnost a účinnost každého předloženého řešení.

Cena kosmetiky Magic Herbs je od 100 do 500 rublů.

Katalog bylinných bylin

Extrakt z koupele Magic Herbs

Byl vytvořen pro jemnou pokožku těch nejmenších. Výrobek neobsahuje mýdlo a jiné agresivní čisticí komponenty. Tento roztok se přidá do lázně před denním koupáním ve formě jednoho uzávěru na deset litrů vody. Hlavními složkami jsou výtažky z heřmánku, šalvěje a levandule, jakož i glycerin.

Tyto prvky pomáhají dítěti rychle usnout, hydratují a chrání pokožku..

Dětský krém Magic Herbs

Agresivní paprsky nepříznivě ovlivňují pokožku, protože snižují její imunitu, zvyšují riziko melanomu a vedou k destrukci kolagenových vláken. Při chůzi na slunci nebo při odpočinku opatrně chráňte kryt před tímto nebezpečím.

Magic Herbs Sunscreen neobsahuje SLS, parabeny ani netestované filtry. Skládá se z aloe vera, rostlinných a levandulových výtažků, heřmánku a divoké růže. Tato řada zahrnuje dvě úrovně ochrany - SPF 30 a nejúčinnější SPF 50.

Ochranný krém proti mrazu a povětrnostním vlivům Magic Herbs

Dítě potřebuje čerstvý vzduch i v chladném zimním období. Nežádoucí účinky ohrožují tvář a ruce dítěte. Speciální nástroj vytváří neviditelný a nepostřehnutelný film, který spolehlivě chrání i při nízkých teplotách. Účinnými složkami jsou panthenol a také vitaminy A, E a F.

Bylinné extrakty šamponu Magic Herbs

Po použití produktu se vlasy stávají lehkými a nadýchanými. Výrobek voní dobře, takže se koupání stane skutečným potěšením bez slz a podráždění.

Kde koupit dětskou kosmetiku Magic Herbs?

Internetový obchod JOY BY JOY nabízí celou řadu produktů Magic Herbs - opalovací krém na obličej a tělo, prášky, pěny a koupelové výtažky, jemné čisticí gely, měkké šampony bez slz, hydratační a ochranné roztoky plen a také mnohem více. Nabízíme dodání zboží do Ruska, rozumné ceny a vyzvednutí z Petrohradu zdarma. Chcete-li se správně rozhodnout, podívejte se na naše zákaznické recenze produktů Magic Herbs a produktů jiných výrobců na našich webových stránkách a přečtěte si zajímavé články o správné péči o pokožku dítěte..

Kouzelná bylina

Magic Herbs je jedinečná inovativní značka na ruském trhu.

Charakteristickým rysem produktů Magic Herbs je přírodní bezvodá směs.
Bylinné extrakty se používají místo vody..

Tyto extrakty jsou pečlivě vybírány v souladu se zaměřením každého produktu Magic Herbs a v kombinaci s přírodními vitamíny, oleji a dalšími složkami ve složení poskytují jedinečný účinek na tělo!

Proto doporučujeme zakoupit kosmetiku Magic Herbs?

 • Použití bylinných extraktů místo vody
 • Pouze přírodní konzervační látky
 • Otevřenost složení produktů. Poskytujeme vám úplné informace o složení produktů a mechanismu účinku jednotlivých složek
 • Hypoalergenní přípravky
 • Nedostatek syntetických přísad, umělých barviv, příchutí, geneticky modifikovaných rostlin a olejových produktů

Bezpečná bylinná kosmetika Magic Herbs - nejlepší hodnota za peníze!
Výrobky Magic Herbs jsou naším přínosem pro vaše zdraví a zdraví vašich dětí!

Články O Neplodnosti