Hlavní Analýzy

Dětská kosmetika Bubchen: vlastnosti a sortiment

připojit se k diskusi

Sdílej se svými přáteli

Německá značka Bubchen patří již několik desetiletí k lídrům ve výrobě kosmetiky pro péči o dítě. Během této doby se mu podařilo etablovat se jako výrobce kvalitních produktů. Měli byste si být vědomi funkcí produktů společnosti.

Informace o značce

Bubchen je německá značka, která vyrábí kojící kosmetiku pro děti a jejich matky. Výrobky společnosti jsou vyráběny v továrně v Německu, kterou vlastní Nestle. Toto je jediné místo, kde se vyrábějí produkty, Bubchen nemá jiné rostliny. Hlavním cílem značky je péče o jemnou dětskou pokožku a její ochranu před vyrážkami.

Obrovské znepokojení začalo v roce 1940, kdy obyčejný lékárník z malého německého města Ewald Hermes připravil pro svého syna zeleninový čaj z koliky v žaludku. Brzy se produkt začal prodávat ve své lékárně a byl úspěšný u matek dětí. Po válce se lékárník vážně zabýval výrobou výrobků pro péči o novorozence. Pojmenoval svou společnost Bubchen Werk Evald Hermès GMBH a organizoval výrobu v Deleku. Bohužel o několik let později Hermes nezemřel kvůli dopravní nehodě, ale jeho případ pokračovala jeho manželka.

V roce 1999 byla pod logem německé společnosti uvedena řada určená pro děti od 3 let. Do šamponů, krémů a dalších kosmetických přípravků byly přidány ovocné přísady, díky kterým je péče o pokožku potěšením. Již v roce 2000 závod vyrobil více než 40 milionů produktů..

Dnes je kosmetika Bubchen známá po celém světě. V obchodech na policích pro děti jsou prostředky ve značkových modrých lahvích. V roce 2006 byla vydána série pro dívky s vůní pivoněk „Princezna Rosalea“.

V roce 2008 se objevila řada „Z prvních dnů“, určená pro novorozence.

Vlastnosti kosmetiky

Dětská kosmetika Bubchen vyrábí nejlepší němečtí odborníci společně s kvalifikovanými pediatry Evropy. Nejprve je třeba poznamenat, že tvorba produktů je založena na podrobných studiích potřeb tělního těla kojenců. Všechny produkty jsou vytvořeny z hypoalergenních přísad. Výroba je plně automatizovaná a hygienická. K výrobě kosmetiky se používají pouze přírodní složky, jejichž pěstování probíhá v ekologicky čistých zónách Švýcarska a Německa pod přísným dohledem odborníků koncernu. Pro kontrolu kvality surovin jsou v polích instalovány speciální senzory..

Bubchen pro své výrobky nepoužívá umělá barviva ani konzervanty. Každý produkt prochází v Německu povinnou certifikací a splňuje všechny evropské normy kvality. Výrobce tvrdí, že náležitá péče o jemnou pokožku dítěte pomocí výrobků vyrobených v koncernu zabrání vzniku vyrážek a jiných kožních onemocnění. Povinnou součástí dětských krémů je alantoin - rostlinný extrakt. Další složkou je aloe vera, která má hydratační a uklidňující účinek na pokožku..

Hlavní složkou všech produktů Bubchen je samozřejmě voda. Mnoho krémů obsahuje bisabolol - výtažek z heřmánku, který zabraňuje vzniku podráždění. Další důležitou součástí je bambucké máslo z bambuckého semínka, které dodává hladkost a pružnost. Všechny výrobky německé společnosti mají uklidňující účinek a jsou vhodné pro každodenní použití. Pokud je kůže náchylná na alergie, doporučuje se věnovat pozornost hypoalergenní řadě bez heřmánku..

Měsíček pomáhá zmírňovat zánět a hojit malé rány. Kompozice také zahrnuje včelí vosk, který zajistí pružnost a měkkost pokožky. K udržení požadované úrovně pH přidává výrobce kyselinu citronovou. Kosmetika Bubchen je zcela vstřebávána, pomáhá jemnému čištění a jemně pečuje o pokožku. Toto jsou ideální výrobky pro kojence. Snad jediným mínusem zboží může být pouze přítomnost padělků vyrobených v Číně a používaných bezohlednými prodejci za účelem úspory.

Takové výrobky však nejsou běžné, protože prodej nekvalitních dětských kosmetik je ze zákona vážně trestán.

Druhy produktů

Pod logem německé značky je k dispozici celá řada produktů pro péči o dítě..

Pro ranní ošetření

Ranní péče je zvláště důležitá pro novorozence. Je nutné nejen vyměnit plenu, ale také pečlivě ošetřit kožní záhyby, aby nedošlo k pocení. Bubchen vydala samostatnou linku určenou pro tento účel..

 • Mléko pro péči poskytuje jemnou dětskou pokožku další hydrataci. Díky bambuckému máslu ve složení má deodorizační vlastnosti a zabraňuje vyrážce z plen.
 • Krém na plenky této řady je nutný pro kojence s citlivou pokožkou. Po noci potřebuje jemná pokožka zvláštní péči a důkladnou ochranu..
 • Změkčovací gel pro praní neobsahuje parfémy a je zcela přírodní a hygienický. Nezpůsobí podráždění ani při kontaktu s očima..
 • Lotiony této řady jsou určeny k setření celého těla novorozence, pokud se ráno nedá vykoupat dítě.
 • Krémy na plenkové vyrážky mají speciální složení s protizánětlivými složkami. To je jeden z hlavních nástrojů na přebalovacím stolku..
 • Bubchen prášek je zvláštní hrdostí značky, protože obsahuje pouze čistý mastek, na rozdíl od produktů jiných výrobců, které přidávají nečistoty.
 • Ranní čisticí utěrky nejen čistí, ale také osvěžují pokožku. Pohodlné balení zajišťuje uzamykatelná chlopeň.

Všechny výše uvedené prostředky jsou optimální pro novorozence a chrání pokožku před vyrážkami z plen, podrážděním a pocením. Pamatujte, že ranní ošetření zahrnuje odpracování kůže nejen oblasti plen, ale celého těla. Zvláštní pozornost by měla být věnována záhybům na pažích, nohou a krku, protože právě v těchto zónách se nejčastěji objevují vyrážky..

Denní péče

Výrobky z denní péče jsou vhodné pro děti do jednoho roku a pro děti starší. Novorozené dítě ještě není tak mobilní a jeho kůže je náchylná k alergiím, takže denní péče je podobná ránu.

 • Mléko pro péči změkčuje pokožku nejen na těle, ale i na hlavě. Zvládne to oddělení krust hlavy. Po nanesení stačí projít vlasy jemným hřebenem a odstranit slupku.
 • Krém na plenky je k dispozici v praktické lahvi, kterou si můžete vzít s sebou na cestách. Snadno se vejde do tašky s kojeneckými doplňky.
 • Protiskluzový krém na tuto plenu se používá během dne při výměně plenky. Má lehkou texturu, rychle se vstřebává a má vylepšenou recepturu.
 • Extrakt z měsíčku vyživuje pokožku, optimální pro masáž. Má mírně travnatý zápach a uklidňuje dítě nejen fyzicky, ale i emocionálně. Díky tomuto nástroji je masáž mnohem efektivnější a příjemnější..

Denní péče je vyžadována pro dítě do 3 let každý den. Zejména výživa a hydratace jsou nezbytné v zimě, kdy začíná zahřívací sezóna, protože v této době je pokožka extrémně náchylná k suchu.

Na procházky

Každé dítě potřebuje denně procházky na čerstvém vzduchu. Německá značka uvádí na trh speciální ochrannou linii proti chladu a slunci.

 • Opalovací krém má několik typů lahviček a úroveň ochrany 15-50 SPF. To vám umožní vybrat si odpovídající úroveň ochrany v závislosti na ročním období. Pamatujte, že měkká kůže novorozenců musí být chráněna před ultrafialovým paprskem i v zimě.
 • Zvlhčovač s mandlovým olejem bude zachráncem na dlouhé procházky. Pokud pokožku nemažete včas, může dojít k jejímu popraskání a vysušení, což může způsobit podráždění..
 • Ochranný krém obsahuje výtažek z heřmánku a bambuckého másla. Produkt se nanáší těsně před vstupem do vzduchu. Vytváří tenký neviditelný film, který chrání pokožku před silným mrazem a větrem..
 • Balzám na pery Bubchen bude spasením pro starší děti. Díky ochrannému složení zabrání vzniku trhlin na rtech.

Výrobky určené pro chůzi ochrání vaši tvář před nepříznivými přírodními jevy a zabrání vzniku peelingu, zarudnutí a svědění. Pamatujte, že pediatrové doporučují používat opalovací krém denně v létě.

K plavání

Německé vlasové výrobky značky obsahují pouze jemné přísady, které nepoškozují jemnou strukturu kadeří. Specialisté společnosti Bubchen vyvinuli speciální složení výrobků pro koupání bez parfémů a síranů. Všechny výrobky jsou vhodné pro každodenní použití..

 • Šampon je ideální pro čištění hlavy dítěte od mastnoty a nečistot. Příznivě ovlivňuje stále křehkou strukturu vlasů..
 • Krém po koupeli vyživuje a zvlhčuje pokožku. Rychle se vstřebává a poskytuje dítěti klidný spánek..
 • Koupelová pěna potěší děti od roku. Díky tomu můžete hrát na schovávanou a hledat a stavět hrady. Lehká heřmánek aroma uklidňuje a uvolňuje.
 • Produkt 3 v 1 kombinuje pěnu, šampon a sprchový gel. Nejlepší řešení pro cestování, protože láhev nezabírá příliš mnoho místa v kufru.

Dítě je nutné koupat každý večer. Procedura nejen vyčistí tělo, ale také dítě před spaním uvolní.

Doporučení pro výběr

Mezi produkty Bubchen existuje lék pro děti jakéhokoli věku. Pro novorozence existuje speciálně vyvinutá řada „Z prvních dnů“. Výrobky této řady chrání citlivou pokožku dítěte a nasycují jej užitečnými ingrediencemi. Tato řada zahrnuje krém pod plenky, měkký gel pro praní a mléko pro péči. V kosmetice nejsou žádné nečistoty..

Jakýkoli prostředek společnosti je vhodný pro děti od jednoho roku, protože přirozené složení produktů jemně působí na pokožku. Pokud má vaše dítě sklon k alergiím, zvolte prostředek bez heřmánku ve složení. Společnost vyrábí speciální řadu pro citlivou pokožku, která zahrnuje všechny potřebné výrobky pro péči. Pro děti od 3 let nabízí Bubchen koupací zařízení zvlášť pro dívky a chlapce..

Lahve s šampóny pro dívky jsou vyráběny v růžové barvě ve tvaru srdce, na nich kresby ve formě princezny. Pro chlapce modré balení s fotbalovými hráči a závodníky.

Odborníci nezapomněli na nastávající matky, které také potřebují zvláštní péči během takového období života, které je pro ně tak důležité. Faktem je, že kůže těhotných žen je náchylná k suchu a loupání. Speciálně pro ně Bubchen produkuje:

 • krémový gel na koupání;
 • olej, který zabraňuje vzniku strie;
 • masážní krémový olej, který po koupeli hluboce vyživuje a zvlhčuje pokožku;
 • mléko pro každodenní péči o tělo.

V dalším videu najdete přehled dětské kosmetiky pro kojence Bubchen.

Kosmetika

Nejlepší prodejci

Osobní doporučení

© 2020 PAUL HARTMANN LLC
Všechna práva vyhrazena.

Všechna práva na materiály a zprávy zveřejňované na těchto stránkách jsou chráněny v souladu s právními předpisy Ruské federace. Při použití materiálů je vyžadován aktivní odkaz na zdroj.

Web používá cookies a data o IP adrese uživatele, aby bylo zajištěno maximální pohodlí jeho použití. Pokračováním v používání webu s tím automaticky souhlasíte.

Dětské oblečení Liliput

Dětské oblečení z Německa: nejlepší pro vaše nejmenší.

Nejdůležitější věcí pro každou matku je zdraví a štěstí jejího dítěte. Poskytnout dítěti nejvyšší kvalitu, krásné a levné oblečení je velmi snadné, když je k dispozici internet.

Obchod Mosbaby připravil širokou škálu produktů pro novorozence pro péči o rodiče.

Německé dětské oblečení je:

 1. Velký výběr oblečení pro každou příležitost. Pro každodenní nošení, na procházky a prázdniny, do domu a na ulici - a sady několika věcí a kusového zboží pro chladné a horké počasí - to vše je pro vás na výběr v internetovém obchodě.
 2. Přírodní materiály, které jsou příjemné pro tělo a nealergenní. Každé dítě bude milovat německé dětské oblečení. Měkké a potěšující látky jistě uspokojí nejen děti, ale i jejich matky.
 3. Různé barvy pro dívky a chlapce. Maminky a tatínky si budou moci vyzvednout dětské oblečení z Německa, a to v jasných barvách na jaře a v létě, a na podzim a v zimě klidnější a jemnější. Děti budou módní a krásné po celý rok..
 4. Bezchybná kvalita: jedná se o odolné švy, spolehlivý hardware a stálost barev na slunci a vlhkosti..
 5. Odolné opakovanému praní. Dětské oděvy z Německa neztratí atraktivní vzhled, dokud nezmizí pro vaše dítě.
 6. Demokratické náklady. Ceny za německé dětské oblečení v internetovém obchodě jsou pro mladé rodiny docela přijatelné.

K tomu, aby k vám přijelo dětské oblečení z Německa, potřebujete jen velmi málo. Snažili jsme se, aby se vaše nakupování potěšilo. Procházejte katalogem, zobrazujte fotografie, studujte podrobné popisy. Pokud se vám položka líbila, pošlete ji do virtuálního koše a zadejte své kontaktní údaje. A to vše - aniž byste opustili domov. Ušetřete čas na nákupech a strávte s nimi rozhovor.

Díky internetovému obchodu mohou matky z celého Ruska zakoupit německé dětské oblečení vysoké kvality a za dostupnou cenu. Poštovní služba ji doručí do jakéhokoli města a vesnice v Rusku. A pro obyvatele Moskvy jsou podmínky ještě příznivější - při objednání od 2000 rublů bude dodání zdarma.

Pokud máte nějaké dotazy, zavolejte nám, rádi vám pomůžeme.

Kvalitní dětské oblečení z Německa se těší na své malé majitele!

Nejlepší dětské mýdlo

Výběr dětské kosmetiky se nezdá být významnou událostí, často ji kupují zákazníci, se zaměřením na obaly a popularitu výrobce. Je však třeba vědět, že složení, vlastnosti nebo stupeň dopadu tohoto produktu jsou různé, takže je nutné přistupovat k výběru zodpovědně, po prostudování všech kladů a záporů. V předloženém hodnocení roku 2019 se bere v úvahu pouze nejlepší dětské mýdlo seřazené podle kategorie.

Nejlepší mýdlo které společnosti je vybrat

Každá společnost se snaží přilákat zákazníky jasnými obaly, příchutí a samozřejmě atraktivní reklamou. Studie ukázaly, že uživatelé dávají přednost důvěře populárních značek, které prokázaly kvalitu svých výrobků v čase nebo s pozitivním hodnocením. Za výrobce každého nominovaného, ​​rok jejich založení, zemi původu se považují:

 • Natura Siberica je značka z Ruska. Společnost byla založena v roce 2012 a vyrábí pouze organickou kosmetiku založenou na sibiřských rostlinách.
 • Naše matka je další ruská značka vytvořená v roce 2002. Vyrábí hypoalergenní spodní prádlo, kosmetiku a kosmetiku pro těhotné ženy a kojence..
 • BabyLine je známá izraelská značka kosmetiky pro kojence od roku 2012. Vyrábí nejen výrobky pro péči, ale také bezpečné domácí chemikálie..
 • Moje slunce je společnost vytvářející dětské mýdlo vhodné pro novorozence. Společnost byla založena v roce 2000 a vyrábí také léky na bázi panthenolu.
 • Helan je ochranná známka z Itálie. Vytváří pouze přírodní produkty na bázi léčivých olejů, rostlinných výtažků, květin.
 • Aqa baby je německo-ruská značka, která vyrábí výrobky pro péči o dítě založené na artéské vodě. Produkuje šampony, krémy, bezpečné domácí chemikálie.
 • Weleda je nejstarší společností ze Švýcarska, která byla založena v roce 1921. Weleda má pobočky téměř v každé zemi, díky své dobré kvalitě je společnost velmi populární.
 • Bubchen je společnost z Německa. Byla založena v roce 1967 a vyrábí výrobky pro péči o pleť pro děti.
 • Klorane je francouzská značka vyrábějící šampony, mýdla a sprchové gely využívající vitamíny. Každý produkt se podrobuje dermatologickým testům..
 • Ushasty Nyan je řada bezpečných, vysoce kvalitních domácích chemikálií a kosmetiky z Ruska. Linka patří do holdingu New Cosmetics, který se vyvíjí více než 180 let..

Hodnocení dětského mýdla

TOP-10 je založen na názorech odborníků, pediatrů, uživatelů. Testování bylo provedeno, podle výsledků, kterých byli nominovaní vybráni, byla zohledněna jejich charakteristika. Při hodnocení ratingu 2019 byly zohledněny také následující aspekty:

Studovali jsme odpovědi na dětské mýdlo skutečných lidí, kteří to považovali z pohledu obyvatel. Proto byly hodnoceny také pěnivé vlastnosti, schopnost fondů mít protizánětlivé účinky a náklady.

Nejlepší tekuté dětské mýdlo

Tekuté mýdlo pro děti je optimální pro kojence. Nevysušuje pokožku, je dostatečně jemný, má vyvážené složení. Hlavním kritériem při výběru produktu je samozřejmě bezpečnost, proto stojí za zvážení hypoalergenní vlastnosti. Je dobré, když mýdlo obsahuje glycerin - zvlhčuje a chrání pokožku. Otázka, které dětské mýdlo je lepší pro novorozence, zvažovali uživatelé, kteří z desítek nominovaných hlasovali pouze pro šest výrobců.

Natura Siberica Little

Dětské mýdlo Natura Siberica je vhodné pro chlapce a dívky. Má protizánětlivé, zklidňující a zvlhčující vlastnosti, ale je doporučován pro děti od pouhých tří let. Ve vhodné velké 500 ml lahvi. Složení je zcela přirozené, neobsahuje parabeny, sírany a další účinné látky, ale velmi dobře pění, což navíc naznačuje hospodárnost produktu..

Výhody:

 • Pohodlný dávkovač;
 • Neutrální příchuť;
 • Dobře se omývá vodou;
 • Nespouští oči;
 • Vhodné pro každodenní použití..

Nevýhody:

 • Není vhodné pro mytí vlasů;
 • Není vhodné pro kojence.

Mýdlo obsahuje řadu a výtažek ze šalvěje. Příznivě ovlivňují dětskou epidermis, zmírňují zánět, uklidňují.

naše matka

Vhodný od prvních dnů života. Můžete koupat děti, děti náchylné k alergiím, kožní záněty. Nástroj byl také testován dermatology, kteří je doporučovali pro různé záněty, dermatitidu, seborrhea. Naše matka dobře zvlhčuje, lze ji často použít k mytí rukou i mytí hlavy. Uživatelé si všimnou aktivních pěnivých vlastností, mýdlo se snadno omyje, aniž by opustilo film.

Výhody:

 • Silná konzistence;
 • Hygienický;
 • Vhodné pro těhotné / kojící matky;
 • Obsahuje výtažky z léčivých bylin;
 • Má neutrální pH.

Nevýhody:

 • Někteří nemají rádi bylinnou vůni;
 • Malý objem.

Vůně je zcela zřejmá, ale díky absenci barviv a přísad rychle zmizí. Produkt je zcela průhledný, spíše jako gel, ale testování ukázalo, že je to nejlepší dětské mýdlo vhodné pro kojence i matky.

Dětská linka

Podle recenzí uživatelů spotřebitelé věří produktům heřmánku nejvíce. BabyLine je jen to, že má lehké, nenápadné aroma, které se matkám a dětem opravdu líbí. V ní nejsou žádná barviva, pomocí praktického dávkovače můžete vytlačit kapku nebo dostatečně velké množství husté konzistence. Nevýhody také zahrnují ziskovost jako plus, pro jednorázové plavání je vyžadováno jen velmi málo.

Výhody:

 • Jemně postižené;
 • Vhodné pro suchou epidermis;
 • Má ochranné vlastnosti;
 • Regeneruje, má protizánětlivý účinek;
 • Uklidňuje podrážděnou pokožku.

Nevýhody:

Baby Line vytváří stěží vnímatelný ochranný film, který uživatelé přisuzují minusům. Výrobce však tvrdí, že kryt zabraňuje pronikání mikrobů a bakterií.

Moje sluníčko

Moje slunce lze bezpečně nazvat nejlevnější cestou ke koupání dítěte. Vhodné od narození chlapců nebo dívek, má příjemnou bylinnou vůni, ale neobsahuje aktivní barviva. Láhev je průhledná, což vám umožňuje kontrolovat průtok. Složení obsahuje výtažky heřmánku, řady, takže má současně protizánětlivé, zklidňující a hojivé vlastnosti..

Výhody:

 • Bez parabenů;
 • Nezahrnuje aroma;
 • Snadné opláchnutí;
 • Po použití nemůžete krém používat;
 • Schváleno pediatry.

Nevýhody:

 • Pouze pro normální pleť.

Výrobce prohlašuje, že Moje slunce je vhodné pouze k mytí v intimní oblasti kojenců. Uživatelé ji však používají pro plnohodnotné vodní postupy, aniž by si stěžovali.

Helan

Helan je jedním z nejoblíbenějších, vysoce kvalitních tekutých produktů pro péči o pleť. Tento tekutý mýdlový krém pro děti je naprosto bezpečný, je vhodný pro kojence i s citlivou epidermou. Vůně je neutrální, po koupeli je sotva znatelná. Výrobek se dodává v průhledné malé lahvičce (300 ml) a prodává se hlavně v lékárnách. Složení zahrnuje heřmánkový, bylinné výtažky.

Výhody:

 • Protizánětlivé;
 • Pomáhá vyrovnat se s vyrážkou z plenek;
 • Bez SLS, SLES, parabenů, barviv a syntetických konzervačních látek;
 • Vhodné pro časté použití;
 • Zvyšuje pružnost pokožky.

Nevýhody:

Spolu s kvalitou jsou náklady na Helan poměrně vysoké. Výrobce to vysvětluje výhradně svým přirozeným složením a dokonalou výrobní technologií..

AQA dítě

Aqua baby má tři aktivní složky najednou. Jedná se o výtažek z heřmánku, měsíčku a levandule, který příznivě ovlivňuje citlivou pokožku dítěte od prvních dnů života. Snadno pěňuje, ale také jen vypláchne, konzistence produktu je silná, viskózní, spíše jako gel, takže náklady jsou ekonomické. Kupující zaznamenají pozitivní účinek i při dermatitidě, pomáhá zbavit se krusty, podráždění, svědění.

Výhody:

 • Hydratuje;
 • Obsahuje provitamin B5;
 • Účinně čistí dermis;
 • Chrání před bakteriemi;
 • Levný.

Nevýhody:

Jedinou nevýhodou zaznamenanou některými uživateli je nepohodlný dávkovač, který rozdává příliš mnoho peněz. Žádné další stížnosti.

Nejlepší kusové dětské mýdlo

Dětské paušální mýdlo vytváří na pokožce hustou ochrannou vrstvu, je však vhodné pouze pro děti starší než jeden měsíc. Je vhodný pro časté používání, mytí rukou, obličeje, těla dětí. V závislosti na složení se pevný produkt hojně napěňuje, rychle se přizpůsobí dětské epidermis, aniž by způsobil podráždění. Čtyři výrobci zvítězili v této kategorii, z desítek nejlepších, obsadili první místo díky hodnocení bezpečnosti.

Weleda

Vhodný pro jakýkoli typ pleti. Toto mýdlo lze použít pro koupání a mytí rukou, je vhodné pro každodenní použití. Weleda nezpůsobuje alergie, snadno se omyje a prodává se hlavně v lékárnách. Složení neobsahuje kovy, produkt není aktivním prostředkem pro reprodukci bakterií, je zcela bezpečný. Nezpůsobuje sucho ani těsnost.

Výhody:

 • Antibakteriální;
 • Má příjemnou vůni;
 • Klinicky schváleno;
 • Neobsahuje minerální oleje, umělé příchutě, barviva.

Nevýhody:

Cena jednoho standardního kusu Veledy je poměrně vysoká, ale odpovídá kvalitě, kterou potvrzuje GOST.

Bubchen

Vhodné i pro novorozence. Je hypoalergenní, poskytuje poměrně silnou pěnu a rychle se vymývá a zanechává na pokožce příjemnou, lehkou vůni. Bubchen dobře čistí kontaminanty a jemně změkčuje pokožku, aniž by narušovala její přirozenou rovnováhu. Kupující berou na vědomí, že textura je poměrně pevná, nezmočuje se a neporušuje ani po delším vystavení vodě.

Výhody:

 • Klinicky schváleno;
 • Pomáhá omezovat peeling;
 • Má jemné složení;
 • Obsahuje přírodní oleje;
 • Odolává bakteriím.

Nevýhody:

Hmotnost kusu při průměrných nákladech je poměrně malá, pouhých 125 g, a použití není tak ekonomické. Kupující proto zaznamenávají velkou spotřebu jako mínus, s častým používáním.

Klorane

Patří do prémiového segmentu, splňuje standardy kvality a je hypoalergenní. Vyznačuje se nízkou spotřebou, malý kus (250 g) stačí na doslova rok, s každodenním používáním, což zákazníci velmi oceňují. Dobře pěňuje, je naprosto bez zápachu a je vhodný pro děti s alergiemi. Klorane zmírňuje zánět, pomáhá vypořádat se seboroickými krusty, vyrážkou z plen, podrážděním.

Výhody:

 • Vhodný pro všechny typy pleti;
 • Neobsahuje žádné škodlivé látky;
 • Obsahuje včelí vosk;
 • Lze použít k mytí těla, hlavy;
 • Nespouští oči.

Nevýhody:

Bohužel, balení Klorane je nejčastější, jde o jednoduchý kartonový obal. Je snadné poškodit, navíc je složení popsáno na velmi malých výtiscích, které je obtížné rozeznat.

Ušatý Nanny

Ušatý Nyan se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také nízkou cenou, ekonomikou, složením, ve kterém škodlivé přísady zcela chybí. Tento produkt je hypoalergenní, je vhodný od prvních dnů života dítěte k mytí těla nebo rukou. Obsahuje panthenol, který pomáhá eliminovat různá podráždění kůže a poškození hojení. Kompozice také obsahuje výtažky z jitrocelu, aloe, glycerinu, ale neobsahuje konzervační látky a barviva.

Výhody:

 • Má příjemnou vůni;
 • Vhodné pro mytí vlasů;
 • Účinně čistí;
 • Hydratuje;
 • Vytvoří ochranný film.

Nevýhody:

Stojí za povšimnutí, že složení dětského mýdla Ushasty Nyan zahrnuje výtažky z rostlin, které pomáhají hojit rány, snižují otoky, svědění. Proto ji doporučují i ​​pediatrové jako nejlepší mýdlo pro koupání dětí.

Jaké dětské mýdlo je lepší koupit

Výběr mýdla pro děti se často nezdá být významný, ale musí se k němu přistupovat odpovědně. Zdraví a pohodlí vašeho dítěte, stejně jako jeho nálada, závisí na tom, který produkt bude vybrán. Při nákupu musíte věnovat pozornost nejen ceně, ale také složení, vůni, kategorii použití produktu. Na otázku, jaké dětské mýdlo je nejlepší umýt novorozence, uživatelé jednoznačně odpověděli a produkt rozdělili do následujících kategorií:

 • Pro novorozence s jakýmkoli typem pleti, pro plnou koupel a denní použití, se doporučuje AQA dítě, které se doporučuje i pro dermatitidu;
 • Helan je považován za nejbezpečnější mýdlo s nejpřirozenějším složením, které čistí jemnou pokožku dítěte;
 • A pro časté mytí rukou, obličeje, mytí a čištění Eared Nyan je vhodný, lze jej použít také od prvních dnů života. Má také ochranné vlastnosti a vytváří ochranný film na kůži.

Mýdla s různými přísadami by měla být léčena opatrně, protože některé složky mohou způsobit alergické reakce. Jedná se hlavně o citrusové, jehličnaté, bobulovinové doplňky, které výrobci používají pro vůně. Pediatrům se doporučuje upřednostňovat výrobky s bylinnými extrakty nebo neutrálním složením. Volba je bezpochyby vaše.

Výrobci

Péče o tělo, péče o životní prostředí.

Udržování harmonie mezi člověkem a přírodou.

Francouzská ekologická kosmetika v přírodní kvalitě.

Certifikovaná ekologická výroba, jejíž přírodní kosmetické výrobky se prodávají po celém světě..

Dynamicky se rozvíjející přírodní kosmetická značka z Německa.

Řada přírodních vysoce kvalitních kosmetických přípravků pro péči o vlasy vyvinutá italskou společností BiosLine.

Organické produkty osobní péče z Francie.

Udržování harmonické rovnováhy mezi člověkem a přírodou.

E-hadřík - čištění bez chemikálií

Ecover - produkty přirozeného původu.

100% přírodní kosmetika ze Španělska nejvyšší kvality.

KLAR - přírodní organické detergenty z Německa.

Kneipp - kvalitní německá kosmetika pro obličej a tělo.

Vysoce kvalitní organická bio-kosmetika z Německa.

Levrana je přírodní ruská kosmetika za dostupnou cenu pro každodenní použití..

Unikátní divoká zvěř

Logona - přední německý prodej přírodní kosmetiky pro celou rodinu.

MaKo Clean - první ruský výrobce detergentů šetrných k životnímu prostředí.

Italské výrobky pro děti nejvyšší kvality.

Natracare - britské osobní produkty péče o ženy a děti.

Ruská medová ekologická léčba! Šlehačka s ovocem a ořechy..

Neobio - certifikovaná německá přírodní kosmetika.

Italská značka vyrábějící přírodní textil.

Přední výrobce přírodní certifikované kosmetiky. Umístěný ve Francii

Vysoce kvalitní německá bio-kosmetika, která splňuje přísné normy.

Přírodní čisticí a čisticí prostředky z Německa.

Všechny prostředky jsou pro člověka zcela bezpečné..

Výrobce certifikované přírodní dětské kosmetiky z Německa.

Skandinávský lídr v přírodní kosmetice

"V souladu s člověkem a přírodou".

Klíčící zrna masky.

EcoToothbrush - Environmentální bambusové zubní kartáčky.

Největší dodavatel baleného medu v Rusku.

Produkty Tradition Ltd. jsou přírodní „živé“ kosmetiky, jedinečné a výrazné, vzácné a univerzální, připravené s požehnáním na požehnaném místě. Výrobky jsou vyráběny v klášterních dílnách a nádvořích, přitahovány kvalitou a šetrností k životnímu prostředí. Cílem společnosti je umožnit lidem používat přírodní kosmetiku a být v jednotě s přírodou. Ve skutečnosti v boji za mládež a krásu není lepší pomocník než okolní příroda, která svými dary velkoryse uspokojuje. Obsahují všechny komponenty nezbytné pro naše tělo. Proto přírodní kosmetika odpovídá zdravému životnímu stylu, nezpůsobuje metabolické poruchy na buněčné úrovni, přetrvávající podráždění a vždy se účinně projevuje v boji proti problémům s pokožkou a vlasy. Naši předkové to také věděli a při vytváření kosmetiky používáme recepty převzaté ze starých archivů, vylepšujeme je a upravujeme složení moderních standardů pro kosmetické výrobky.

Jaká kosmetika pro kojence si vybrat, hodnocení nejlepších výrobců a produktů

Aktualizováno: 19/19/2019 00:12:13

Expert: Emilia Arie

* Recenze toho nejlepšího podle redakční rady expertology.ru. O kritériích výběru. Tento materiál je subjektivní, nikoli reklama a neslouží jako vodítko k nákupu. Před nákupem se musíte poradit s odborníkem.

Kosmetika pro děti se liší od podobných produktů pro dospělé s jemným složením a méně agresivními účinky. Šampony, krémy, mýdlo pro dětskou pokožku jsou méně vonné, zřídka obsahují barviva, nepronikají do hloubky epidermis. To je zvláště důležité pro dekorativní kosmetiku pro dívky - laky, rtěnky a oční stíny..

Představujeme hodnocení 13 nejlepších značek dětské kosmetiky, produktů pro péči o pleť a dalších produktů pro kojence.

Základní požadavky:

 • Bezpečnost: antialergenní složení a nepřítomnost škodlivých složek.
 • Datum vypršení platnosti, který ještě neuplynul. Čím je produkt čerstvější, tím lepší. Navíc, čím kratší je skladovatelnost výrobku jako celku - tím přirozenější je. Čím vyšší je skladovací doba, tím více konzervačních látek obsahuje..
 • Vysoce kvalitní suroviny (používané ve výrobě).
 • Moderní výrobní technologie.
 • Soulad s GOST a evropskými standardy kvality, dostupnost certifikace.
 • Nedostatek barviv, vůní.
 • Přítomnost přírodních složek (olejů, rostlinných výtažků, vitamínů, včelího vosku atd.).
 • Přizpůsobení věku dítěte.
 • Žádné kontraindikace v návodu.

Potřeba aplikace

Podle recenzí rodičů jsem identifikoval dva názory. Někteří říkají, že není třeba vůbec umýt arašídy. Proč? Dítě se nikde neznečistí. Potřásl jsem to, tak to jen umyjte trochou vody. Večer se koupe bez pěny, maximální odvar všech bylin. Řeknu vám tajemství, někteří až do 3 let, takže se vykoupejte! Je to správně?

Existuje jiná pozice. Používejte mýdlo a šampony, které potřebujete. Přestože dítě není špinavé, hrozně se potí. S plnou odpovědností mohu říci, že je to pravda. Obzvláště v záhybech: pod krkem, na ohybech loktů. Cívky se také hromadí v dlaních. Koneckonců, děti do 3 měsíců věku mají fyziologický tón, jsou v častém stresu. Paže a nohy jsou ohnuté. A jak je mávají? Říkají, že dospělý by takovou aktivitu nevydržel. Takže si představte, jak chudí se potí.

Tak co dělat? Volba je samozřejmě na vás. Ale zlatý průměr je kde. Je nutné se vykoupat pomocí speciálních prostředků. Musíte se rozmazat krémy. Je však třeba dodržovat 2 pravidla:

 1. Pěnové koupele ne více než 2krát týdně. Ochranná vrstva se častěji omývá. Tentokrát. A dvě, ty strie se mohou objevit. Když jsou sexuální rty u dívek roztaveny. Mimochodem, podobná diagnóza je také u chlapců.
 2. Mejte po ruce správné kosmetické značky.

Pokud je s odstavcem jedna vše jasné, pak s druhým musíte přijít na to. Zde budeme pokračovat!

Nejškodlivější komponenty v dětské kosmetice

Nedoporučuje se používat kosmetické přípravky pro kojence obsahující:

 1. Laureth Sulfát sodný, SLES, SLS. Jedná se o levnou a škodlivou složku získanou rafinací ropy. Sulfáty jsou obvykle přítomny v šamponech a dalších produktech schopných produkovat bohatou pěnu. Může způsobit alergie, zarudnutí očí a předčasné stárnutí..
 2. Formaldehydy. Tyto karcinogenní konzervační látky v případě systémového kontaktu s kůží vedou k poškození zraku, onemocnění nervového systému, kůže, dýchacích cest a dokonce k poruchám na úrovni genů.
 3. Parabeny Zpravidla se používají v dezodoračních činidlech. Důsledky používání kosmetiky s parabeny jsou velmi závažné: hromadění v těle, tyto silné alergeny mohou vést k malignímu nádoru.
 4. Diethanolamin. Tato pěnivá složka je na bázi amoniaku. Poskytuje suchou pokožku, alergie, toxické účinky..
 5. Propylenglykol. Také produkt rafinace oleje, který často reaguje nejen na alergie, ale také na kopřivku, ekzém atd..
 6. Minerální olej. Pokud vidíte tuto složku - nespěchejte a vydechněte úlevou. Není zahrnuta v seznamu užitečných! Minerální olej není olivový, ani mandlový. Je založen na průmyslovém oleji, ceresinu, parafínovém oleji a dalších látkách. Tato složka je přirozeně škodlivá pro dětskou pokožku (a jakoukoli jinou). Minerální olej zaschne pokožku, podporuje hromadění toxinů, způsobuje vyrážku atd..
 7. Glycerol. Zdálo by se, že je to neškodná složka, ale málokdo ví, že glycerin „vypouští“ vlhkost ještě více ze suché pokožky. To znamená, že glycerin je vhodný pouze pro zvlhčenou pokožku..
 8. Diazolidinyl a imidazolidinyl. Tyto konzervační látky jsou schopné uvolňovat formaldehyd a vyvolat dermatitidu..
 9. Chlorfenol Triclosan. Tato antibakteriální složka bojuje nejen s škodlivými, ale také s nejvýhodnějšími bakteriemi..
 10. Syntetická barviva. Děti se lépe nesetkávají s těmito karcinogeny..
 11. Chemické příchutě. Vyvolávají bolesti hlavy, nevolnost, kašel, pigmentaci, kožní vyrážky atd..
 12. Lanolin. Může vyvolat alergickou reakci..
 13. Petrolatum. Účinek je srovnatelný s účinkem minerálního oleje.
 14. Laurid, Loramide, Loret. Jsou potřebné pro pěnění a čištění. Důsledky pro tělo: suchá kůže, svědění, alergické projevy, lupy a vypadávání vlasů.
 15. Isopropylparaben, isobutylparaben, fenylparaben, benzylparaben, pentylparaben, propylparaben a butylparaben jsou Evropskou komisí zakázány v kosmetice.
 16. Methylisothiazolinon. Toxický a extrémně škodlivý.

Pamatujte, že pod značkou „přírodní kosmetika“ lze skrýt cokoli, protože pro tento termín neexistují žádné jasné právní definice.

Ale pro bio kosmetiku existují již zavedené standardy kvality.

Chcete se také dozvědět o škodlivých složkách v dospělém make-upu??

Nejlepší kosmetika pro novorozence

Hlavními požadavky na prostředky pro péči o novorozence jsou chemická bezpečnost a nepřítomnost alergenů ve složení, včetně těch, které se hromadí v epidermis.

Mustela Stelatopia

Na prvním místě je značka prémiové dětské kosmetiky Mustela Stelatopia. Tato řada zahrnuje: koupelový olej, koupelový krém a zvláčňující krémy vhodné pro pokožku dětí od narození. Výrobky neobsahují parabeny, neobsahují barviva a parfémy, nezpůsobují alergie v 99% a jsou vhodné pro změkčení a udržení správné vodní rovnováhy pokožky. Šampony a koupelové krémy změkčují vodu a snadno se omývají, aniž by na pokožce zanechaly stopy. V kompozici dominují přírodní složky.

Novorozené produkty Mustela Stelatopia pro péči o pleť a vlasy jsou vhodné pro použití celou rodinou, jejich účinnost a bezpečnost jsou klinicky a prakticky prokázány. Společnost provádí výrobu podle vlastního patentovaného receptu schváleného pediatry v mnoha zemích, včetně Ruska.

Jediným nepříjemným okamžikem je, že v dětské kosmetice této značky je jedna z povrchově aktivních látek, Cocamidopropyl Betaine. Spěcháme, abychom to ujistili: výrobce jej přidal ke složení nástrojů, aby se zvýšila jejich účinnost, ale v tak malém množství, že prakticky nezpůsobuje alergie pro žádného z uživatelů a obecně nesnižuje hodnotu produktů.

Šamponovou pěnu lze zakoupit od 795 rublů, univerzální krém v průměru od 790 rublů.

Výhody

 • Univerzální výrobky pro péči o pleť pro kojence od narození po dospělé;
 • Klinicky prokázané hypoalergenní;
 • Maximální změkčení vody a udržení vodní rovnováhy pokožky;
 • V souladu s přísnými bezpečnostními požadavky jsou fondy schváleny pediatry z různých zemí;
 • Existují oddělené řady produktů pro péči o pleť pro atopickou dermatitidu a seboroické krusty po narození a starší děti;
 • Pohodlné dávkovací láhve na tekuté výrobky.

nevýhody

 • Relativně vysoká cena;
 • Ve složení najdete Cocamidopropyl Betaine (surfaktant), maličkost, ale trochu matoucí.

Weleda calendula pflegecreme

Ekologická dětská kosmetika Weleda Calendula Pflegecreme je původem ze Švýcarska, vytvořená na základě léčivé rostliny měsíčku. Má léčivé, regenerační, uklidňující účinky, které jsou pro dítě tak důležité, zejména v prvních měsících jeho života. Pravda, stejně jako jiné rostlinné složky, může extrakt z květu způsobit alergie, ale takové případy jsou neuvěřitelně vzácné.

Weleda Calendula Pflegecreme je uznávaná celosvětová značka, lídr mezi výrobci dětské kosmetiky. Šampony na vlasy a tělo, olej na pokožku bez minerálních přísad, balzámy a krémy na pokožku - řada zahrnuje všechny typy produktů pro šetrnou péči o pleť.

Krém stojí od 580 rublů, prostředky na koupání - od 760 rublů.

Výhody

 • Světoznámá dětská kosmetika ze Švýcarska;
 • Široká škála nástrojů;
 • Sloučeniny s minimálním množstvím bezpečných konzervačních látek (alkohol, glycerin), když jsou ve styku s vodou v produktech ke koupání, jsou zcela neškodné;
 • Extrakt z měsíčku pěstovaného na vlastních farmách;
 • Příjemná přírodní vůně znamená.

nevýhody

 • Je možná alergie na rostlinnou složku (velmi vzácné případy);
 • Vysoká cena produktů.

Bubchen dětský olej

Německá značka Bubchen Baby představuje dětskou kosmetiku, kterou často doporučují dětští lékaři a neonatologové v Rusku a dalších evropských zemích. Jde o měkké složení, jemné účinky na kůži a úplnou alergickou bezpečnost. Vezměte prosím na vědomí: čisté přírodní sloučeniny pouze v řadě "Z prvních dnů", v produktech nejsou žádné agresivní povrchově aktivní látky a konzervační látky.

Bubchen Baby Oil obsahuje bambucké máslo a slunečnicový olej, jehož akce je zaměřena na zklidnění a normalizaci epidermis podrážděním a vyrážkou na plenkách. Nástroj dostává pouze kladné hodnocení od mladých rodičů, kteří mimochodem sami úspěšně používají krém k zjemnění pokožky těla a rukou.

Průměrná cena je 350 rublů.

Výhody

 • Přírodní složení;
 • Nezpůsobuje alergie;
 • Rozumnou cenu;
 • Široká škála produktů péče o pleť pro novorozence.

nevýhody

 • Ne všude, kde si můžete koupit;
 • Při výběru fondů si přečtěte složení, je třeba pečlivě vybrat, je lepší vybrat si pouze nástroj ze série „Z prvních dnů“.

Péče o mámu

Izraelci vědí hodně o péči o kůži pro novorozence. Ve spolupráci s pediatry byla vyvinuta unikátní řada dětské kosmetiky Mommy care, která obsahovala pouze přírodní ingredience, díky kterým získala kosmetika předponu Bio. Krémy, opalovací přípravky, organické šampony, pleťové vody, pěny pro děti od narození a starší, stejně jako mýdlová pěna na mytí lahví a mnohem užitečnější pro kojence, najdete v linii péče o mámu. Výrobky jsou prezentovány za vysoké ceny od 620 rublů (masážní olej), ale bohužel se na mnoha místech, zejména v internetových obchodech, neprodávají..

Výhody

 • Široká škála produktů pro péči o pleť doma i venku;
 • Bezpečné složení;
 • Efektivní výsledek.

nevýhody

 • Vysoká cena;
 • Dětská kosmetika je k dispozici hlavně v internetových obchodech..

Alphanova bebe

Produkty Alphanova bebe jsou navrženy speciálně pro děti s nejjemnější kůží - v produktech nenajdete žádné konzervační látky ani povrchově aktivní látky. V nabídce pěn do koupele, koupelových výrobků, hygienických vložek, všechny mají francouzský certifikát Ecocert & Cosmébi, který potvrzuje šetrnost výrobků k životnímu prostředí.

Po kojeneckém stádiu nabízí Alphanova produkty pro péči o dívky a chlapce, kosmetické přípravky a parfémy.

Průměrná cena dětských výrobků - od 499 rublů (ubrousky).

Výhody

 • Certifikované výrobky pro kojence;
 • Plná adaptace na dětskou pokožku;
 • Nedostatek alergenů a konzervačních látek;
 • Zajímavé balení (ALPHANOVA bébé Baby Parfém Baby Green 0+).

nevýhody

 • Vysoké ceny;
 • Dětská kosmetika je k dispozici hlavně v internetových obchodech a na oficiálních stránkách značky.

Luxusní kosmetika z Austrálie Akin pro děti s citlivou a normální pokožkou je ve vlasti velmi žádaná, rychle získává na popularitě na jiných kontinentech a zemích, včetně Ruska. Součásti rostlin pro výrobu jsou ručně odebírány v australských lesích vzdálených od průmyslových oblastí a dálnic, laboratorní testy potvrzují čistotu surovin. Vývojáři se starali o pohodlí rodičů: láhve s tekutými produkty jsou vybaveny dávkovačem.

Můžete si koupit luxusní výrobky od 1100 rublů.

Výhody

 • Výjimečně přírodní složení;
 • Luxusní kosmetika pro novorozence;
 • Pohodlné balení.

nevýhody

 • Vysoká cena;
 • Úzký rozsah dostupných finančních prostředků v Rusku.

LALLUM Baby

Na sedmé řadě ratingu je značka vlastněná ruskou společností SPLAT. LALLUM Baby je 99,9% bio kosmetika, vytvořená speciálně pro nejmenší drobky, ale také vhodná pro starší děti a jejich rodiče. Pro kojence zahrnuje sestava výrobce pěnové pěny pro péči o tělo, koupelové gely, uklidňující fytoelixíry, pleťové krémy, pasty na plienky, mokré ubrousky a zubní pasty z prvního zubu. Fondy obsahují zcela přirozené sloučeniny, riziko alergie na rostlinné složky však stále zůstává, byť minimální.

Další výhodou LALLUM Baby je výroba bezpečná pro CO2, to znamená, že továrna nepoškozuje životní prostředí.

Cena dětské kosmetiky od tuzemského výrobce je průměrná, pěna pro koupání si můžete koupit od 250 rublů.

Výhody

 • Absolutní ekologie pro kojence pro životní prostředí;
 • Ekologická výroba;
 • Široká škála nástrojů;
 • Nízká cena.

nevýhody

 • Kosmetika se prodává hlavně v lékárnách nebo v internetových obchodech;
 • Existuje riziko alergií na rostlinné složky, kterých je mnoho.

Melvita

Prémiová francouzská dětská kosmetika pro kojence se prodává prostřednictvím obchodních domů společnosti a řetězců showroomů Nature & Beauty ve Spojených státech, Evropě a Asii. Výrobky jsou žádané, protože prakticky nezpůsobují alergie a jsou vhodné i pro ty nejcitlivější a náchylné k podráždění pokožky. Zvláštní pozornost si zaslouží květinová voda Melvita Baby Cleansing Water s extrakty z léčivých rostlin. Zahrnuty mohou být také včelařské produkty..

Prostředky můžete nakupovat od 1 000 rublů v internetových obchodech v Rusku nebo na oficiálních stránkách Melvity.

Výhody

 • Přírodní složení kosmetiky pro celou rodinu;
 • Prostředky pro péči o citlivou pokožku novorozenců;
 • Prémiová kvalita produktu.

nevýhody

 • Vysoká cena produktů;
 • Je těžké najít v maloobchodě, zejména v internetových obchodech.

Malá sibírka

Sibiřská značka Natura Siberica v Rusku je všeobecně známá. Pro nejmenší děti byla vyvinuta samostatná řada produktů Little Siberica, která zahrnuje šampony, ochranné krémy na pleny, pěny do koupele, mléko na péči o pleť, masážní olej, mastkový prášek. Výrobek neobsahuje škodlivé složky, nachází se pouze organické látky a rostlinné extrakty, bezpečné omyvatelné povrchově aktivní látky (Cocamidopropyl Betaine), minimální množství konzervačních látek (glycerin, alkohol). Všechny fondy jsou certifikovány organickými produkty COSMOS Standard.

Obaly dětských výrobků jsou pohodlné, vybavené zásobníky a na štítku jsou uvedena roztomilá zvířata, která lze použít k rozpoznání kosmetiky Little Siberica na policích v lékárnách a různých obchodech..

Dětská kosmetika sibiřské značky je relativně cenově dostupná, nejlevnější v kategorii hodnocení, finanční prostředky lze zakoupit od 200 rublů.

Výhody

 • Ekologická kosmetika ze Sibiře;
 • Široká škála nástrojů;
 • Evropský certifikát přírodní kosmetiky COSMOS-standard bio;
 • Dostupná cena;
 • Prostředky jsou prezentovány v lékárnách a obchodech, není problém najít.

nevýhody

 • Složení v malých množstvích zahrnuje povrchově aktivní látky a konzervační látky (bezpečné dávkování).

Druhy kosmetiky pro děti - doporučený věk pro používání kosmetiky

Veškerá kosmetika používaná pro kojence může být zařazena do následujících kategorií:

 • Estetický. Patří sem produkty pro čištění, zvlhčení pokožky, odstranění sucha atd. Finanční prostředky se používají od 1. roku života, není-li na obalu uvedeno jinak.
 • Terapeutický. Zahrnuje produkty k odstranění zarudnutí, loupání a svědění, akné u dospívajících, vyrážky u novorozenců, popálenin atd. Prostředky se používají od narození podle pokynů (krémy, prášky atd.).
 • Hygienický. Tento typ kosmetiky zahrnuje hygienické výrobky - od zubní pasty, mýdla a šamponů po krémy, pěny do koupele a tak dále..
 • Dekorativní. Kategorie kosmetiky, kterou nelze v určitém věku použít: laky a odstíny, rtěnky a lesky, tělové gely a další výrobky z řady kosmetických přípravků pro děti. Některé z nich lze použít po 5 letech (například neškodné laky, omyté vodou nebo lesk na rty na bázi včelího vosku), ale většina kosmetických dekorativních produktů musí ještě čekat v křídlech.

Pamatujte, že výrobce na obalu vždy uvede doporučený věk (pokud ovšem není odpovědným výrobcem) a toto doporučení je třeba dodržovat, aby nedošlo k poškození vašeho dítěte..

Jak sledovat data vypršení platnosti kosmetiky?

Speciální ochranné výrobky

Ochranné výrobky by měly být v kosmetickém sáčku novorozence, protože škodlivé ultrafialové paprsky, vítr, mráz mohou vážně poškodit vaše dítě.

Sun Products

Kůže dítěte je tenká a citlivá, ultrafialové paprsky a slunce ji může poškodit. Vyberte krém označený pro jaký věk je vhodný a věnujte pozornost faktoru ochrany před sluncem.

Zimní kosmetika

Mráz a vítr mají škodlivé účinky na pokožku, silně ji vysušují. Zimní kosmetika zvyšuje kapilární oběh. Kupte si výrobek se zvláštní značkou: „ochranný, před mrazem a větrem“. Krém nebo balzám aplikujte předem, aby měl čas nechat před opuštěním domu promočit.

Značky nejbezpečnější dětské kosmetiky podle redakční rady colady.ru:

 1. Vlhkost Shea. Výrobky, které dokonce neobsahují alkohol a glycerin. Na všech stranách příjemné výrobky s mírným efektem a přirozené vůně.
 2. Země Mama Angel Baby. Velmi měkké výrobky bez povrchově aktivních látek as přírodním kastilským mýdlem jako základem. Nevýhoda: je přítomen glycerin, který není příliš užitečný pro již problematickou a citlivou dětskou pokožku.
 3. Weleda. Prostředky s měkkými šetrnými sloučeninami. Nevýhody zahrnují přítomnost alkoholu (i když nejbezpečnější, ale konzervační) a glycerinu (hlavně ve výrobcích určených ke koupání). Avšak vzhledem k tomu, že glycerin je přítomen ve výrobcích používaných ve styku s vodou, pravděpodobně nebude poškozen.
 4. Malá Siberica. Značka domácího rozpočtu, kterou lze v recepturách nazvat zcela bezpečnou, ne-li pro sírany a kokamidopropylbetain.
 5. Péče o mámu. Slušné přípravky a obecně prakticky bezpečná kosmetická řada, s výjimkou produktů obsahujících alkohol.
 6. Mírný od přírody. Přírodní sloučeniny, šetrné působení prostředků. Nevýhody: Lauroyl Sarcosinate sodný je přítomen v některých produktech.
 7. Lallum Baby. Vzhledem k bezpečné kosmetice je většina výrobků této řady jednoduše bezchybná.
 8. Mustela. Nevýhody - pouze přítomnost Cocamidopropyl Betaine. Navzdory měkkosti tohoto povrchově aktivního činidla však kazí obraz. Zbytek kompozic je velmi slušný a splňuje bezpečnostní požadavky..

Hodnocení nejlepších výrobců dětské kosmetiky

JmenovánímístoNázev produktuhodnocení
Nejlepší kosmetika pro novorozence1Mustela Stelatopia4.9
2Weleda calendula pflegecreme4.8
3Bubchen dětský olej4.8
4Péče o mámu4.7
5Alphanova bebe4.6
6Podobný4.5
7LALLUM Baby4.5
8Melvita4.4
9Malá sibírka4.4
Nejlepší dekorativní dětská kosmetika1Markwins4.9
2Malá víla, lak na nehty4.8
3Princezna Double Lipgloss "Maliny se smetanou"4.7

Značky relativně bezpečné dětské kosmetiky podle redakční rady colady.ru:

 • Kouzelné byliny. Tato řada ekologických kosmetických přípravků je k dispozici téměř každému, ale ve formulacích se používá fenoxyethanol a kokamidopropylbetain..
 • Babycococole. Povrchově aktivní látky používané v této kosmetice jsou zvláště měkké, ale bohužel, parabeny a složka PEG-4-200 se často vyskytují ve formulacích.
 • Chico (Chicco). Tato značka je velmi ráda ruských matek pro vysoce kvalitní módní hračky a různé výrobky pro péči o dítě. Ale v kosmetice nemohl výrobce dosáhnout takového úspěchu: kompozice používají velmi levné povrchově aktivní látky a dokonce i ty škodlivé: kokamidopropylbetain (relativně bezpečný), PEG a Laureth-2 (škodlivé složky). Pokud jde o škodlivost složení, cena kosmetiky Chico je určitě příliš vysoká.
 • Dětská linka V řadě produktů této značky najdete vysoce kvalitní produkty bez škodlivých složek (zejména ideální čisticí prostředek na obličej), ale existují i ​​produkty s parabeny (například šampon).
 • Bubchen. Z výhod můžeme zaznamenat pouze přítomnost (i když ne příliš) bezpečných prostředků v obecné linii značky. Z minusů - spousta prostředků s agresivními povrchově aktivními látkami.
 • Johnsons Baby. Značka je považována za jednu z nejpopulárnějších na mezinárodním trhu jako celku - bohužel, dětská kosmetika této značky není zdaleka ideální. Pokud však vyhledáváte dobře, pak i mezi produkty JOHNSON´s Baby najdete finanční prostředky bez nedostatků.

Hygienické požadavky

Péče o děti dnes není možná bez mnoha kosmetiky pro kojence. Proto je důležité vybrat produkty a vybrat bezpečné složení.

V první řadě by prodávané výrobky osobní hygieny neměly mít alergický, dráždivý a zánětlivý účinek.

Hygienické výrobky pro děti sestávající z celulózy, mikrovlákna, jako jsou plenky, mokré ubrousky, toaletní papír, tampóny, bavlněné pupeny, plenky, bavlněné kuličky, se běžně zpracovávají a získávají osvědčení, že tento produkt je bezpečný. Ostatní hygienické výrobky, jako je mýdlo, šampon, pěny, gely, jsou kontrolovány ve speciálních laboratorních výzkumných centrech a testovány na Ph, přítomnost a množství vonných látek, barviv.

Značky dětské kosmetiky, jejichž složení je nutné číst velmi pečlivě:

 • Holub: Příliš mnoho parabenů.
 • GreenLab liitle: žádné parabeny, žádné sírany. Je však přítomen extrémně škodlivý methylisothiazolinon.
 • Sanosan: opět - přítomnost produktů s parabeny.
 • Umka: kosmetika této značky je výrobcem uváděna jako ekologické výrobky. Bohužel a ah, Methylisothiazolinone je také přítomný v Umka, který by neměl být v moderní kosmetice.
 • Zelená máma: přítomnost SLS a dalších škodlivých složek ve většině produktů.
 • Baby: přijatelné ceny a velmi slušné skladby. Mohlo to být, pokud ne, pro methylisothiazolinon, který se stává nebezpečným i v malém množství.
 • Naše matka: příliš mnoho konzervačních látek, parabenů a škodlivých povrchově aktivních látek.
 • Moje slunce: opět parabeny, konzervační látky a povrchově aktivní látky.
 • Dlouhodobě pěstované chůvy: sírany, parabeny, methylisothiazolinon - téměř ve všech produktech.

Je důležité pochopit, že v rámci fondů každé značky mohou existovat jak bezpečné prostředky, tak ne příliš bezpečné.

Kromě toho může výrobce změnit složení při zlepšování produktu, což se stává poměrně často. Proto věnujte velkou pozornost složení produktu..

Je také třeba věnovat pozornost takovému faktoru, jako je „orientace na služby“. Pokud se výrobce specializuje výhradně na dětskou kosmetiku, procento důvěry v něj bude jasně vyšší než ve společnosti, pro kterou je výroba dětské kosmetiky pouze dalším způsobem výdělku.

Colady.ru stránky děkuji za pozornost na článek! Budeme velmi potěšeni, pokud se s námi podělíte o svůj názor a tipy v komentářích níže.

Na co se zaměřit při výběru

Při výběru kosmetiky pro dítě je třeba věnovat pozornost níže uvedeným faktorům.

Použitelnost

Neméně důležitý je vzhled sklenice, trubice. Při výběru v obchodě je lepší zkontrolovat obal. Měl by mít dobrý vzhled, nesmí být prasklý, s vhodným víkem, pumpou. Samotný produkt musí být dobře vytlačen nebo vytékán. Věnujte pozornost tomu, jak se obal uzavírá. Čím jednodušší je tento proces, tím déle trvá líčení..

Měkký účinek na pokožku

Makeup by neměl dráždit kůži dítěte. Věnujte pozornost skutečnosti, že krémy mají obvykle lehkou a měkkou konzistenci, mokré ubrousky by neměly poškrábat pokožku, prachový prášek by měl mít štiplavý zápach, svinujte pokožku.

Co by mělo být ve složení

S výhodou je prevalence složek léčiva. Kromě toho lanolin, včelí vosk, růžová voda, oleje nejsou škodlivé.

Které součásti by se neměly vyhýbat

Nežádoucími složkami v dětské kosmetice jsou parafin (parafinový olej), minerální olej (minerální olej), deriváty PEG, silikony. Parabeny jsou zakázané přísady pro dětskou kosmetiku.

Správná volba.

Jakou kosmetiku koupit pro dítě? Otázka je velmi zodpovědná, protože mluvíme o zdraví malého muže. Proto nemířte prstem na oblohu, ale studujte důležité body výběru.

Nepřátelé kvalitní kosmetiky

 • barviva;
 • silikony;
 • živočišné tuky;
 • výrobky z vazelíny, parafinového oleje;
 • parabeny (ačkoli jejich škodlivost dosud nebyla prokázána, je lepší zvolit prostředky označené parabenem zdarma);
 • sírany SLS a SLES ¬ - těmto povrchově aktivním látkám je třeba se vyhnout;
 • pokud kosmetika pro novorozence ve svém složení obsahuje látky jako silikon (silikony), formaldehyd (formaldehydy), síran (sírany) a různé sloučeniny s nimi, neměli byste si je koupit.

Důležité požadavky na dětskou kosmetiku:

 • Složky musí být přírodní, hypoalergenní, netoxické.
 • Obal musí být vytištěn v úplném složení složek obsažených v kosmetickém přípravku.
 • Výrobek musí mít certifikát kvality.


Certifikace je jakousi „značkou kvality“ zboží. Ekologická kosmetika zaručená kvalita.

Hodnocení dětského mýdla

TOP-10 je založen na názorech odborníků, pediatrů, uživatelů. Testování bylo provedeno, podle výsledků, kterých byli nominovaní vybráni, byla zohledněna jejich charakteristika. Při hodnocení ratingu 2019 byly zohledněny také následující aspekty:

Studovali jsme odpovědi na dětské mýdlo skutečných lidí, kteří to považovali z pohledu obyvatel. Proto byly hodnoceny také pěnivé vlastnosti, schopnost fondů mít protizánětlivé účinky a náklady.

Nejlepší dětské ubrousky

Co musíte mít po ruce?

Při vstupu do dětského obchodu uvidíte více než jednu poličku s kosmetikou pro děti. Výrobci skutečně skvěle pracují na vytváření nových produktů. Potřebujete koupit všechno? Co přesně byste měli mít ve svém arzenálu? Studoval jsem recenze svých rodičů a sestavil seznam nezbytných věcí. Podívejte se, co se stalo:

První dva body jsou v zásadě často spojeny. Tekuté mýdlo může umýt hlavu a tělo. Existují však také specializované produkty. Proto budu mluvit o každém zvlášť. Co hledat?

Co je pro vás v tomto produktu důležité? Chcete, samozřejmě, kromě přirozenosti, aby mýdlo nevysušilo pokožku? Když se dítě narodí, blíže k měsíci (pro někoho dříve, kdo později), jeho kůže se začne hroutit a odloupnout. Zdá se, že existuje silný peeling. Dívali jste se na toto dítě? Co dělali? Vzpomínám si na rozmazání po koupeli s olejem. Časem prošel. Netrvalo dlouho.

Takže v této situaci se snažíte omezit používání sušicích látek pro péči. Abych byl upřímný, mnoho lidí nedoporučuje používat mýdlové doplňky po dobu 3 až 3 měsíců. Pokud ho používáte, pak se rozhodněte pro tekutinu. Proč? Existuje více změkčovadel. Tady je to, co by mělo být v mýdle:

 • Máslo.
 • Lanolin.
 • Glycerol.
 • Rostlinné poplatky. Tohle je heřmánek, šalvěj, série.

Někteří chtějí, aby zde byly včelí produkty přidány jako výživné. Ale doporučuji být opatrný s těmito komponenty. Pamatujte, že med je alergický produkt. Většina dětských lékařů jej doporučuje používat blíž než dva roky. Je to možné dříve, ale pozor na reakci dítěte.

Šampon

Rozhodně bez slz. Dnes jich je většina. Ale než uvěříte na balení, vyzkoušejte sami sebe. Moje dcera se stále nelíbí, když se jí pěna dostane do očí, bez ohledu na to, bez slz. Jen nepříjemné.

Přestože je vlasová linie dítěte stále zanedbatelná, na pokožce hlavy se hromadí maz a tuk. Dítě se potí. Pak se vše promění v krusty, které se obtížně zbaví. Proto je bezpodmínečně nutné prát, ale bez fanatismu. Stačí jednou týdně. Kdy začít? Blíže k měsíci.

Mohu říci, že koupání mýdlem a šamponem začalo za 3,5 týdne. Častěji než ostatní používali tekutý univerzální lék „Eared Nannies“. Neviděl jsem nic špatného. Odvar z řetězce byl vařen jednou nebo dvakrát týdně, přidán do vody. Nejdůležitější je zde to přehánět. Pamatujte, že vše je v moderování dobré.

Máslo

Proč je to nutné? Změkčit a vyživovat. A také k udržení vodní rovnováhy, což je velmi důležité pro drobky. Po koupeli jen dejte dítěti masáž. Děti milují jemný dotyk mámy a před spaním je taková manipulace pohodlně uklidňující.

A řeknu vám tajemství, ráno můžete ráno otřít vrásky v tříslech olejem. To je místo praní. Ale použití této metody je lepší blíže k roku. Pediatr nám proto poradil, abychom se vyhnuli výskytu nebezpečných strií.

Dětský krém

A bez tohoto atributu nelze. Kdekoli to používají! Pod plenkou, během masáže, aby se snížila vyrážka plenky.

Někdo preferuje univerzální děti. A navíc jsem měl Bepantena. Uzdravuje zjevnou vyrážku z plenek. Bohužel, bez ohledu na to, jak tvrdě to zkusíte, tomu v tak mladém věku nelze zabránit. Kojenecká pokožka je příliš měkká a snadno podrážděná. Proto vyměňujte pleny častěji, a ještě lépe, uspořádejte vzduchové lázně pro malé hýždě. To je nejlepší prevence vzniku vyrážky..

Vlhké ubrousky

Taková nezbytná věc! Zde byste se samozřejmě neměli z žádného důvodu nechat unést a otřít. Pokupale, a neexistuje způsob, jak se umýt, využít. Ale nejdřív držte v ruce, v teple. Víte, v prodeji jsou i speciální ohřívače ručníků.

Proč se nemůžete uchýlit k této metodě často? Žádné rozrušení, tření a dobré. Nejprve nečistěte úplně. Za druhé, existují různé vůně. Věnujte tomu pozornost. Vyberte si produkt s neutrální vůní. A samozřejmě zatřetí, v drobky se mohou zdát chladné nebo spíše nepříjemné. Proto ponechte tuto možnost, abyste vynutili vyšší moc. Například na silnici. A věřte mi, že se může stát cokoli.

Prášek

V porodnici jsme byli upozorněni, že když se objeví vyrážka na plenkách, je nutné mít doma přírodní mastek s obsahem zinku. Někteří věří, že to lze použít i pod plenky. Upřímně, použili jsme to. Ale znovu, ne pokaždé, střídavě se smetanou. A podívejte se, nezmažou pohlavní orgány dětí. Pouze kolem. To je taková věc, která může způsobit ucpání a zhroucení. Po použití dobře opláchněte teplou vodou..

Zde je uvedeno, co by mělo být zahrnuto:

 • Zinek.
 • Škrob.
 • Minerální mastek.
 • Extrakt z heřmánku, aloe a dalších bylin.

Dobré složení, že? Zkontrolujte, zda není uvedena žádná chemie. Existuje několik dalších ukazatelů, na které byste se měli při nákupu soustředit.

Nejlepší mýdlo které společnosti je vybrat

Každá společnost se snaží přilákat zákazníky jasnými obaly, příchutí a samozřejmě atraktivní reklamou. Studie ukázaly, že uživatelé dávají přednost důvěře populárních značek, které prokázaly kvalitu svých výrobků v čase nebo s pozitivním hodnocením. Za výrobce každého nominovaného, ​​rok jejich založení, zemi původu se považují:

 • Natura Siberica je značka z Ruska. Společnost byla založena v roce 2012 a vyrábí pouze organickou kosmetiku založenou na sibiřských rostlinách.
 • Naše matka je další ruská značka vytvořená v roce 2002. Vyrábí hypoalergenní spodní prádlo, kosmetiku a kosmetiku pro těhotné ženy a kojence..
 • BabyLine je známá izraelská značka kosmetiky pro kojence od roku 2012. Vyrábí nejen výrobky pro péči, ale také bezpečné domácí chemikálie..
 • Moje slunce je společnost vytvářející dětské mýdlo vhodné pro novorozence. Společnost byla založena v roce 2000 a vyrábí také léky na bázi panthenolu.
 • Helan je ochranná známka z Itálie. Vytváří pouze přírodní produkty na bázi léčivých olejů, rostlinných výtažků, květin.
 • Aqa baby je německo-ruská značka, která vyrábí výrobky pro péči o dítě založené na artéské vodě. Produkuje šampony, krémy, bezpečné domácí chemikálie.
 • Weleda je nejstarší společností ze Švýcarska, která byla založena v roce 1921. Weleda má pobočky téměř v každé zemi, díky své dobré kvalitě je společnost velmi populární.
 • Bubchen je společnost z Německa. Byla založena v roce 1967 a vyrábí výrobky pro péči o pleť pro děti.
 • Klorane je francouzská značka vyrábějící šampony, mýdla a sprchové gely využívající vitamíny. Každý produkt se podrobuje dermatologickým testům..
 • Ushasty Nyan je řada bezpečných, vysoce kvalitních domácích chemikálií a kosmetiky z Ruska. Linka patří do holdingu New Cosmetics, který se vyvíjí více než 180 let..

Poškození syntetické kosmetiky pro kojence

 • Syntetická kosmetika obvykle obsahuje tvrdé chemikálie. Mohou způsobit alergickou reakci. V nejhorším případě se staňte provokatéry kožních onemocnění.
 • Dětská pokožka je velmi citlivá, její propustnost je mnohem vyšší než u dospělých. Chemická činidla mohou snadno vstoupit do těla dítěte a vyvolat různá onemocnění.
 • Při výrobě kosmetiky se často používají produkty získané z oleje. Pokud mají nízkou kvalitu, může se objevit dermatitida a jiná kožní onemocnění..
 • Na rozdíl od organické kosmetiky pro děti mohou syntetické výrobky z chemického průmyslu ucpávat póry. Navíc v jejich složení neexistují žádné užitečné složky, které by byly účinné a prospěšné pro pokožku dítěte.

Potřebné sady a jejich náklady

Každý z výrobců nabízí ke koupi sady kosmetiky. Stále však můžete najít každý produkt v prodeji samostatně. Značka Bubchen nabízí ke koupi řadu „od prvních dnů“, mezi které patří:

 • ochranný krém
 • mléko na kůži;
 • máslo;
 • gel do koupele.

Ale každá sada jakékoli značky se může lišit svým obsahem. Na základě cen určitého nástroje můžete vypočítat, kolik musíte za sadu zaplatit.

Takže za sadu kosmetiky "Mustela" bude muset zaplatit poměrně velké množství - asi 3 000 rublů.

Snad nejekonomičtější budou produkty „Naše matka“, protože sada bude muset zaplatit asi 800–1 000 rublů.

Sada kosmetiky pro děti "Bubchen" bude stát asi 1500 rublů. To však bere v úvahu skutečnost, že složení bude zahrnovat všechny potřebné produkty.

Články O Neplodnosti