Hlavní Zdraví

Nejlepší kočárky na zimu

Chůze s malým dítětem, podnikání, cestování do města může být pohodlné pouze při používání kočárku. To je zvláště důležité v zimě, když sněží a venku je velmi chladno. Studovali jsme všechny zajímavé nabídky na trhu a na základě této analýzy jsme sestavili hodnocení nejlepších kočárků pro zimu. Tato TOP zahrnuje chůzi a univerzální modely, provedení s velkými koly a levné možnosti.

Kočárek na zimu, kterou společnost je lepší zvolit

Polští, korejští, čínští a němečtí výrobci se osvědčili velmi dobře. Na trhu s dětskými výrobky lze rozlišit následující společnosti nabízející kvalitní sortiment kočárků na zimu s vysokou kvalitou:

 • Baby Care je jihokorejská společnost, která vyrábí dětské výrobky - autosedačky, kočárky, závěsy, vysoké židle, vozidla, kočárky. Funguje v levném cenovém segmentu, díky kterému jsou jeho produkty velmi populární. Její výrobky jsou vysoce kvalitní a bezpečné pro dítě. Vzory mají estetický design a jsou originální..
 • Camarelo - značka, která nabízí snadno použitelné, bezpečné a kvalitní kočárky. Mezi nimi je mnoho dobrých možností na zimu, včetně sněhu. Společnost se zaměřuje na pohodlí kojenců a rodičů tak, aby při používání výrobků neměly potíže. Má levné i prémiové produkty..
 • Smile Line je polská značka, která vyrábí hlavně transformátory 2 v 1 a 3 v 1. Téměř všechny jsou vybaveny pohodlnou taškou, nastavitelnou rukojetí a zády a nákupním košem. Každý model je vyroben v několika barvách, což je příjemné pro oko. Mnoho z nich je vyrobeno podle zimního a letního systému, to znamená, že jsou univerzální a lze je použít kdykoli v roce.
 • Marimex - značka nabízí dva typy kočárků - chůzi a univerzální, které lze rozložit. Jeho konstrukce jsou kompaktní, snadno ovladatelné a bezpečné pro děti. Přeprava v nich dítě neděsí, cítí se pohodlně a není rozmarný.
 • Verdi Mirage je polský výrobce kočárků, a to i na zimu. Má jak možnosti chůze, tak univerzální modely. Jejich vlastnosti - plynulé nastavení polohy rukojeti, schůdky, opěradlo, které usnadňuje jízdu dítěte. Ve většině případů jsou „kabiny“ ventilovány a pro dítě není obtížné dýchat dovnitř. Součástí nabídky společnosti je uzavřený koš, který je v zimě na sněhu velmi vítán.
 • Noordi - výrobce má několik řad kočárků - Sole, Fjordi, Polaris City. Všechny modely jsou univerzální, mohou ležet i sedět v závislosti na nastavení opěradla. Některé možnosti mají odnímatelný držák, což je zvláště užitečné pro motoristy. Každá kolekce je krásná svým způsobem, obsahuje červené, oranžové a šedé barvy.

Hodnocení nejlepších kočárků na zimu

Základem pro sestavení tohoto hodnocení byly recenze rodičů a znalecké posudky. Pro výběr uchazečů jsme je porovnali podle velkého počtu kritérií:

 • Schopnost přeměnit se na jiný typ kočárku;
 • Velikosti a hmotnost;
 • Design;
 • Kvalita tkanin a jiných materiálů;
 • Průměr a síla kol, jejich obratnost;
 • Udržitelnost;
 • Průchodnost;
 • Snadné řízení;
 • Schopnost upravit výšku rukojeti, opěradla, schodů;
 • Věk, ve kterém můžete kočárek používat;
 • Nejvyšší přípustné zatížení;
 • Spolehlivost a typ bezpečnostních pásů;
 • Hloubka kapuce;
 • Možnosti - přítomnost tašky, pláštěnky a dalšího příslušenství;
 • Skládací mechanismus;
 • Odpisová sazba.

Zvláštní parametr výběru byl poměr ceny a kvality produktů, popularity a reputace značky.

Jaký kočárek si vybrat pro novorozence v zimě

To, co kočárek zvolit pro novorozence v zimě, je velmi důležitá otázka. V kolébce bude dítě trávit spoustu času chůzí během denního spánku. Hlavní věcí je vytvoření potřebného pohodlí pro dítě tak, aby byl kočárek uvnitř a uvnitř prostorný. V zimě jsou tyto parametry zvláště důležité. Novorozenci jsou velmi náchylní k infekcím, podchlazení může vyvolat nachlazení.

O kočárku na zimu pro dítě

Kočárek na zimu pro novorozence by měl být pohodlný, lehký a prostorný. Nezapomeňte na matku dítěte - bude muset toto zařízení používat po dobu dalších 2-3 let. Je důležité, aby kolébka měla několik atributů:

 • teplá, nefouknutá kapuce;
 • neznečištěná matrace v případě „nehody“;
 • vrchlík z jasného světla;
 • na kolébku by měl být položen kryt, který zakrývá tělo dítěte;
 • na kapotě by mělo být tlačítko, smyčka na krytu, která je spojí při silném větru a chrání dítě;
 • během mokrého počasí je nutná pláštěnka, v zimě bez kdekoli;
 • je žádoucí, aby kola byla dobře odpružena, což pomůže překonat závěje;
 • provozní brzda je důležitá v případě zastavení;
 • na podvozku by pro matku měly být rukavice na rukavice, které ruce dobře zahřívají;
 • prostorná kolébka.

Důležité! V kočárku dítě utratí třetinu své denní doby v kojeneckém věku, musíte si předem promyslet možnosti ovládání.

Co kočárek koupit: drahé nebo ne

Cena kočárku neodpovídá vždy kvalitě. Dítě používá transport ležící pouze po dobu prvních 6-8 měsíců. Potom dítě chce sedět a sledovat svět kolem sebe. Kolébka bude muset být na procházku vyměněna. Před výběrem nejdražší kočárek, musíte se podívat na všechny parametry, zejména velikost a hmotnost, protože budete muset přinést a vzít dítě na procházku několikrát denně.

Můžete si vybrat dobrou rozpočtovou variantu, která uspokojí všechna přání rodičů. Pro novorozence není opravdu důležité spát, ve kterém je kočár: drahý nebo levný, hlavní věc je, že je pohodlná a neohrožuje jeho zdraví..

Který kočárek je nejlepší pro novorozence v zimě? Téměř jakékoli, hlavní věcí je zvážit její umístění na chodbě, kapacitu ve výtahu a kufru auta. V současné době výrobci berou v úvahu všechna přání a recenze mladých matek, snaží se vytvořit ideální volbu pro rodinu.

Druhy kočárků pro období podzim-zima

Jak vybrat kočárek pro novorozence na podzim a v zimě? Nejprve byste se měli rozhodnout o typu modelu. Pro novorozence jsou odlišné:

 1. Modulární kočárek je 2 v 1 nebo 3 v 1. Dosti těžkopádný systém zahrnuje tři moduly: pěší blok, kolébku a autosedačku. Sada je dodávána se šasi a taškou na správné věci. Tento design zabírá hodně místa. Váží v průměru 12-15 kg. Pokud počítáte další dítě s oblečením a potřebnými věcmi, získáte o 6-10 kg více. Pohodlí spočívá ve sklopném mechanismu, schopnosti instalovat kojenecký nosič na podvozek.
 2. Kolébka. Pro novorozence je to nejvhodnější volba. Tento typ dětské přepravy je určen pro kojence do 8 měsíců. Zohledňuje všechny okamžiky pro pohodlí dítěte.

Doba jejího fungování však končí růstem drobků. Design má velká kola, pěknou teplou kapuci, dešťovou pokrývku a nákupní tašku v sadě.

 1. Kočárek-transformátor. Pohodlný, ale objemný design. Hmotnost do 20 kg. K dispozici je odlehčená verze 16 kg. Sklápěcí mechanismus mění polohu ležení na sedací. Jakmile dítě vyroste, záda se zvedne a dítě může sedět. Nepříjemnost je ve velikosti.

Důležité! Vyměnitelné vycházkové bloky se prodávají samostatně pro kolébky..

Funkce výběru kočárku pro dítě na konci zimy

Na konci zimy začíná oteplování hladce, velké závěje se mění v louže a rozbřesk. Pokud je silnice drsná, bude obtížné se projít. Berou také v úvahu, že léto přijde dříve, než se dítě chce sedět. Prostředky musí být vybrány s ohledem na letní procházky.

Kočárek na zimu pro novorozence je vybrán podle následujících parametrů:

 • velká kola poskytují lepší kříž;
 • hroty pneumatik eliminují brzdění ve sněhu;
 • odolná kapuce, která se změní na letní pletivo;
 • odolný hliníkový rám nebo podvozek;
 • včetně deště a moskytiér.

Hlavní věcí je vybrat si dobře chodící a teplý kočárek. Na jaře je poskytována pláštěnka, jak začíná období dešťů.

Populární značky a modely

V žebříčku nejlepších kočárků hraje hlavní roli několik výrobců. Populární modely jsou uvedeny níže a jsou popsány jejich výhody..

Peg perego

Produkce Itálie. Podle matek je kočárek multifunkční. Všechny modely jsou skvělé pro novorozence a až 3 roky. Kola jsou manévrovatelná, velká, pohodlná. Tkanina kapuce je dobře praná a za mokra se nevlhne. Cena plně ospravedlňuje kvalitu. Správný a krásný výhled.

Důležité! Ne všechny modely od tohoto výrobce mají brašnu na příslušenství..

Město lanser

Praktický transformační vozík je průchodný na jakémkoli povrchu. Snadno převeden na možnost chůze. Tkanina je omyvatelná, voděodolná, nefouknutá. Poskytuje spolehlivou ochranu dítěte. Vhodné pro soukromý dům.

Babymobile Toscana 2 v 1 (3 v 1)

Tento design je dodáván ve dvou úrovních výbavy: 2 v 1 a 3 v 1. 2 v 1 zahrnuje pěší blok a kolébku. 3 v 1 - chůze, kolébka a autosedačka. Všechny součásti soupravy jsou namontovány na podvozku. Kola jsou pohodlná, kočárek je malý a snadno se dá umístit v jakékoli domácnosti. Speciálně oceněný design, krásný a univerzální, vhodný pro chlapce i dívky. V soupravě jsou dodržovány všechny funkce použití: manévrovatelnost, prostornost, lehkost, teplá kapuce. Vyrobte produkt v Polsku.

Camarelo Carmela 3 v 1 (2 v 1)

Výroba kočárků je založena v Polsku. Jsou vybaveny 2 v 1 a 3 v 1 s dětským nosičem. Dětské vozidlo je pohodlné, kapuce je teplá, krásný design, prostorná kolébka, je zde úprava pro zvedání zád. Rukojeť je zdobena ekologickou kůží, která chrání před deštivým počasím. Kočárek váží pouhých 12 kg, je vynikající v provozu. Miniatura, nezabírá příliš mnoho místa v domě.

Důležité! Najdete levná analoga těchto kočárků, ale není žádná záruka, že kvalita bude odpovídat původnímu modelu.

Péče o dítě voyager

Výrobce - Čína, patří do střední a ekonomické třídy. Skládá se z chodícího modulu. Na nerovných površích, sněhu, loukách a rozbřesku jsou dobré možnosti pro běh na lyžích. Podle recenzí bylo mnoho rodičů s blokem chůze nespokojeno. Zklamaný každý s sklopným mechanismem opěradla, který neustále zabírá.

Je užitečné poznamenat! Cena modelu je přijatelná, mírně podprůměrná u modulárního kočárku.

Lineasport vačky

Má dvě možnosti konfigurace: 2 na 1 a 3 na 1. Výrobce - Itálie. Kočárek patří do střední třídy, má velká kola, která poskytují průchodnost na jakékoli silnici. Model lze snadno rozložit, při rozložení zabírá málo místa. Uživatelé berou na vědomí dobrý design a snadné použití. Sada obsahuje velký nákupní košík, tašku na příslušenství a dešťovou pokrývku.

Bebetto Torino 2 v 1

Polská kočárková prémie, cena je vysoká, ale přiměřená. Konstrukce zahrnuje chodící modul a kolébku. Materiál potahů je vodotěsný a není foukaný, je dobře vymazán. Kola prostupná, ovladatelná. Zadní strana v chůzi je dobře uspořádaná, uvnitř je dostatek prostoru pro dítě.

Bumbleride

Invalidní vozíky jsou vyráběny v USA, mají širokou škálu modelů, patří do prvotřídní třídy. Podle recenzí existují stížnosti na velikost kapuce v chůzi. Je malý a nechrání dítě dostatečně před sluncem nebo sněhem. Zadní skládací mechanismus se trochu drží. Zbytek kočárku je dobrý: prostorná kolébka, velká nákupní taška, spolehlivý materiál.

Důležité! Chodící modul není o nic méně důležitý než kolébka. Koneckonců, pro příští sezónu už dítě bude sedět v kočárku.

Adamex Barletta 2 v 1 (3 v 1)

Model má dvě konfigurace. Velké nafukovací kola, průchozí. Rukojeť je potažena ekologickou kůží. K dispozici je taška na příslušenství a nákupní košík, dešťová pokrývka a síť proti komárům. Z nedostatků jsou patrné malé velikosti vycházkového bloku, z něj dítě rychle vyroste.

Výběr dětského kočárku na zimu by měl být dobře promyšlený. Každý rodič se obává o blaho dítěte. Rovněž stojí za zvážení pohodlí matek, obsazeného prostoru a kvality kol..

Jak si vybrat dětský kočárek

Jak vybrat transport pro děti

Kočárek by měl být bezpečný, pohodlný pro dítě a matku, neměl by být příliš těžký, měl dobrou manévrovatelnost a měl by být vhodný i pro pěší sezónu. Při výběru je třeba vzít v úvahu mnoho nuancí, a ne dostat první, který se vám líbí v barvě.

Chcete-li vybrat nejlepší kočárek pro dítě, musíte s ní jít po obchodě

Kočárek by samozřejmě měl mít vzhled i design, ale důležité jsou i další parametry:

 • Modelka. Rodiče se musí rozhodnout, za jakým účelem bude kočárek použit - chůze v blízkosti domu nebo cestování, vyžadující cestování veřejnou dopravou. V druhém případě je důležité, aby se složil rychle a snadno a zabíral co nejméně místa. Pro pěší turistiku by měla být upřednostněna kolébka. Je to velké, ale pohodlné pro dítě, zejména na podzim a v zimní sezóně za špatných povětrnostních podmínek..
 • Rozměry Pro soukromý dům jsou vhodné kočárky všech velikostí. Obyvatelé výškových budov by však měli předem měřit šířku dveří a výtahu. Výška invalidního vozíku je také důležitá. Malé matky jsou vhodné pro modely malých rozměrů, které se snáze spravují. Pokud je však kolébka příliš nízká, musíte se neustále ohýbat, díky čemuž se záda rychle bude bolet.
 • Hmotnost. Kočárek by neměl být příliš lehký, jinak může být převrácený. Optimální hmotnost do 10-14 kg.
 • Kola Jsou nafukovací a neafukovací. Na nich závisí ovladatelnost a snadnost ovládání. V zimě nebo pro terénní procházky je lepší koupit kočárek s velkými nafukovacími koly. Je snazší spravovat. V létě se upřednostňují malá kola, nejlépe rotující, která se otáčí o 180 °. Pokud plánujete jezdit v zimě, pak by měla být fixace dopředného tahu. Neměli byste kupovat kočárek se 3 koly, je méně stabilní než čtyřkolové. Má však své výhody: vysokou ovladatelnost a snadnou obsluhu s jednou rukou.
 • Rám. To je místo, na kterém jsou kola připevněna. Tato konstrukce musí být pevná, na tom závisí stabilita a trvanlivost kočárku. Hliníkový rám je spolehlivější než plast, ale také těžší.
 • Brzdový systém. Brzdový pedál musí být tuhý, aby se kočár nezastavil při náhodném dotyku. Dalším bezpečnostním opatřením je páka pro brzdění na rukojeti.
 • Tlumiče nárazů. Komfort a stabilita na nich závisí. Čím měkčí je odpružení, tím plynulejší bude kočárek a všechny hrboly na silnici zjemní. Tlumiče jsou zvláště důležité, pokud musíte jet na hladkém asfaltu.
 • Pero. Musí být výškově nastavitelný, mít několik poloh. Pokud se oba rodiče střídají na procházky, mezi nimiž je významný výškový rozdíl, je vhodné si koupit kočárek s teleskopickou rukojetí. Jeho výška se reguluje tlačítkem. Křížová rukojeť je velmi pohodlná. Jeho přestavením můžete změnit orientaci pohybu, dítě nebude jezdit s hlavou, ale s nohama vpřed.

Důležitou roli při výběru kočárku hrají další doplňky, například spojka na rukojeti, aby ruce mamky nezmrzly, dešťová pokrývka kolébky, síť proti komárům, taška nebo koš na věci, bezpečnostní pásy. Mnoho z těchto doplňků však lze zakoupit samostatně..

Který kočárek si vyberete podle ročního období

Je třeba zvážit sezónnost. Na jaře se neobejdete bez pláštěnky, která by měla jít do soupravy. Materiál kolébky není tak důležitý, ale pokud volba padne na čalounění z eko-kůže, spíše než na textil, je zapotřebí odpovídající ventilace. Jinak bude v létě dítě v ní horké. Pro letní procházky by měla být na kapotě ventilační okna. Lepší odnímatelné čalounění, takže se dá prát.

Pro letní procházky je důležité zvolit lehký model

Pokud volba kočárku spadne na podzimní sezónu, je vhodné zakoupit kolébku s měkkými vysokými stranami, nejméně 30 cm, která bude chránit před počasím.

Na zimu by velikost lůžka měla stačit k uložení oblečeného dítěte a teplé přikrývky. Je žádoucí, aby byl modul izolován, kryt nebo klopa s kontrolním okénkem pro pozorování dítěte. Pro zimní procházky byste si měli koupit kočárek s výkonným rámem a velkými koly, aby se sníh nestal překážkou během pohybu.

Druhy kočárků pro děti v první polovině života

Pro kojence do šesti měsíců jsou vhodné pouze 3 modely, zbytek bude vhodný pro starší děti, které mohou sedět. To:

 • Kolébka nebo klasika. Je speciálně navržen pro kojence. Kola jsou velká, takže kříž je dobrý. Je to výhodné bez ohledu na povětrnostní podmínky a stav povrchu vozovky. Kočárek je vysoký, s prostorným lůžkem a velkým nákupním košem, žádné další předměty. Neskládá se, je to kolébka na podvozku (rám s koly).
 • Transformátor. Poměrně masivní kočárek o hmotnosti 15-20 kg. Jeho výhodou je, že je vhodný jak pro novorozence, tak pro sedavé děti. Díky nastavitelnému opěradlu je kočárek přeměněn na kočárek. Nevýhodou není tak měkká kolébka, ani její nízká poloha, což je pro vysoké rodiče nepříjemné.
 • Modulární. Skládá se z několika odnímatelných částí. V závislosti na počtu modulů jsou 2 v 1 nebo 3 v 1. V prvním případě jsou kolébka a vycházkový blok součástí balení. Kočárek se však netransformuje, jako v předchozí verzi. Chcete-li to udělat místo pro procházky, musíte odstranit kotviště a dát blok chůze. Model 3 v 1 vybavený autosedačkou.

Každý typ má své klady a zápory.

Kolébka

Tento model je určen pro nejmenší. Je nutné vyhodnotit jak kolébku samotnou, tak podvozek. Kočárek je obecně pohodlný na spaní a má malou váhu.

Na zimu musíte vybrat kočárky s dobrým křížem

Požadavky na kolébku:

 • prostorné lůžko;
 • měkké strany;
 • pevné ploché záda;
 • přítomnost opěrky hlavy;
 • odnímatelné vnitřní pouzdro;
 • větrací otvory ve spodní části pro cirkulaci vzduchu;
 • Vnější úprava - voděodpudivá a prodyšná látka, nejlépe textilie, nikoliv ekologická kůže;
 • čalounění interiéru - hypoalergenní přírodní materiál.

Kolébka má hladkou jízdu a dobrý kříž, ale neměli byste kupovat příliš objemný model. Ano, je stabilní, ale může být obtížné se pohybovat..

Výhody modulárního kočárku

Mají poměrně tuhou kolébku, což je výhoda ve srovnání s transformátory. Ale stojí trochu víc, ale jsou praktické a lehké.

Je nutné zkontrolovat pevnost podvozku a spolehlivost držáků. Modul by měl být snadno odstranitelný, ale také stabilní. Je nutné zkontrolovat, jak je bezpečně připevněno, zda během pohybu spadne. Je žádoucí, aby ovládací prvky byly kovové, kola jsou nafukovací a otočná.

Je lepší zvolit kočárek s dostatečně pevným lůžkem, vibrace z pohybu by neměly být přenášeny na dítě

Požadavky na ložnici jsou stejné jako u modelů kolébky. U novorozenců je důležité, aby kapota byla co nejvíce spuštěna a pokryta sněhem nebo větrem.

Při nákupu modulárního kočárku stojí za to prozkoumat blok chůze. Měl by být vybaven bezpečnostními pásy, udržovat anatomicky správnou polohu dítěte během procházek.

Kočárek transformátor

Toto není nejlepší model pro novorozence, protože spolehlivě nechrání před povětrnostními podmínkami, lůžko není dostatečně pohodlné, anatomicky správná poloha dítěte není zajištěna.

 • úspory nákladů;
 • kompaktní, snadno složitelný a vejde se do kufru automobilu;
 • možnost transformace na kočárek;
 • dobrý kříž.

Transformátory jsou těžké, hmotnost se pohybuje od 15 do 20 kg. Pokud rodina žije v horních patrech, pak stojí za to koupit model s odlehčeným rámem.

Při výběru je důležité vyhodnotit snadnost transformace kočárku. Opěradlo by mělo plynule klesat a zvedat se na 90 ˚, držet pevně ve zvolené poloze.

Pro dítě stojí za to koupit to nejlepší, to platí i pro kočárky. Vyberte si z několika modelů, pečlivě si prostudujte popis a proveďte testy před zakoupením.

Kočárky na zimu

Kočárek 2v1 Tutis Zippy Classic.

V sadě: kolébka, vycházkový blok, podvozek, taška pro matku, držák na pohár, síť proti komárům, pláštěnka, pláštěnka na nohy na procházku

Dětský kočárek 2v1 Indigo CARMEN (Indigo.

Sada: vycházkové sedadlo, kolébka, rám, taška, dešťová pokrývka pro kolébku, pláštěnka na nohou (2 ks), taška pro mámu, síť proti komárům

Kočárek 2 v 1 (ecoskin) Adamex.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, taška, držák na pohár, přebalovací rohož, palčáky, pláštěnka, moskytiéra.

Kočárek 2 v 1 Adamex Gloria Retro.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, taška, držák na pohár, přebalovací rohož, palčáky, pláštěnka, moskytiéra.

Dětský kočárek 3 v 1 Adamex Gloria Retro.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, podvozek, adaptéry pro autosedačky, taška, držák na pohár, přebalovací rohož, palčáky, pláštěnka, síť proti komárům

Dětský kočárek 3 v 1 (ecoskin) Adamex.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, podvozek, adaptéry pro autosedačky, taška, držák na pohár, přebalovací rohož, palčáky, pláštěnka, síť proti komárům

Pram 2v1 Indigo 18 Special Plus.

Sada: kolébka, vycházkový blok, čepice na nohou - 2 ks, taška pro mámu, dešťová pokrývka pro kolébku, síť proti komárům pro kolébku, koš na potraviny, kola: nafukovací guma s kamerou, mrazuvzdorná plastová kola.

Kočárek 2v1 Roan Marita Prestige.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, taška, kokosová matrace v kolébce, pláštěnka, síť proti komárům, přehoz.

Pram 2v1 Roan EMMA chrom.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, taška, kokosová matrace v kolébce

Dětský kočárek Roan EMMA CLASSIC 2v1.

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek, taška, kokosová matrace v kolébce

Dětské kočárky Roan Marita 2v1 (Roan Marita)

Sada: kolébka, vycházkový blok, podvozek s koly, taška, kokosová matrace v kolébce, pláštěnka, síť proti komárům, přehoz.

Kočárky na zimu mají své vlastní vlastnosti, v prvé řadě jsou to velká kola, a pokud je dítě na podzim, velká kolébka

Jak se zimní období blíží, rodiče začínají aktivně hledat vhodný model kočárku pro novorozence, náš internetový obchod nabízí široký výběr kočárků na zimu, jsou trvanlivé, spolehlivé a pohodlné. Při nákupu zimního kočárku by měla být dodržena určitá kritéria výběru..

Je to v zimě, že vznikne velké množství nepříjemností, je to kvůli povětrnostním podmínkám, sněhu, ledu brání snadnému pohybu. Za prvé, bezpečnost je důležitá, věnujte pozornost kolům, rázvor musí mít protiskluzový účinek, některé zimní kočárky jsou vybaveny dvojitými koly, takový kočárek se stává stabilnějším, ale mírně zvyšuje hmotnost. Další neméně důležitým bodem jsou tlumiče, a to tlumiče, které umožňují snadné cestování, změkčují nárazy a umožňují prodloužit životnost kočárku. Stejně důležité jsou také další funkční prvky, například: přítomnost bezpečnostních pásů, skryté upevnění, které by nemělo poranit dítě, kvalitní podšívka a rám.

Dalším kritériem je kompaktnost. Zimní kočárek by měl být co nejkompaktnější, velké modely přinášejí spoustu nepříjemností, objemné kočárky jsou méně mobilní a mobilita kočárku v zimě hraje obrovskou roli.

Kočárek na zimu by měl mít dobrou tepelnou izolaci, která dítě ochrání před větrem a chladem. Některé modely zahrnují další položky, izolované obálky, ruční spojky. Je lepší zvolit vnější textilní prvky z nepromokavé textilie, která chrání dítě před sněhem, a dává přednost vnitřní úpravě přírodních tkanin.

Nejoblíbenější typy zimních kočárků:

 • Přepravní kolébka - vhodná pro novorozence, spolehlivá, má dobrý kříž, nedostatky - hodně na váze.
 • Kombinovaný kočárek - univerzální kočárek, který je vhodný pro různá roční období, nevýhodou jsou drahé náklady.
 • Transformátor kočárku - funkční model pro městské prostředí, dražší a těžší.

Kterého výrobce si vybrat? Preferujte dražší modely nebo hledejte něco ve středním segmentu?

Levné neznamená špatné. Populární zahraniční značky se nepochybně osvědčily dobře, ale existují cenově dostupnější společnosti, které nemají horší kvalitu. V našem internetovém obchodě najdete skvělý zimní kočárek za dostupnou cenu, obrovský výběr, dobrou kvalitu a přijatelné ceny. Spíše přejděte do našeho katalogu a vyberte model, který vyhovuje rozpočtu a preferencím vkusu..

Kočárky na zimu: přehled nejpopulárnějších modelů

Když se očekává, že se dítě narodí v rodině, je příprava velmi důkladná a uctivá. Je nutné postarat se o vše, co nový člen společnosti bude potřebovat, v první řadě je to postýlka a kočárek. Výrobci nabízejí obrovský výběr vozidel pro děti a měli byste vědět, jaká kritéria jsou důležitá při výběru modelu pro procházky v zimě.

Funkce

Dnes na trhu nebo v dětských obchodech najdete velký výběr kočárků. Mnoho rodičů hledá modely, které by bylo možné použít kdykoli v roce. Pokud se dítě narodilo v zimě, je důležité najít variantu, která je pro tuto sezónu nejvhodnější. Kočáry lze rozdělit do několika typů podle jejich vlastností:

 • období používání;
 • vlastnosti upevňovacích kol a jejich struktura;
 • možnosti sklopného mechanismu.

Kočárek na zimu by měl mít:

 • teplý potah pro ochranu dítěte;
 • hledí s maximální možností spouštění, aby se novorozenec nedostal silným a studeným větrem.

U těchto modelů jsou nainstalována velká a masivní kola, která vám umožní snadno chodit s kočárkem na zasněžené silnici. Modely pro zimu mohou nést velkou váhu, ale moderní vozidla pro děti jsou vyráběna v lehké verzi, což výrazně zjednodušuje jejich manévrovatelnost. Kočárky pro kojence mohou být různých typů, jedná se o modely:

 • 2 v 1. Tato kombinace umožňuje použití ve formě běžného klasického kočárku a vycházkového bloku. Takové modely jsou výhodné v tom, že rodiče nemusí kupovat dva druhy přepravy, můžete použít jeden produkt od narození, dokud dítě nedosáhne věku čtyř let..
 • 3 v 1. V tomto modelu jsou tři možnosti kombinovány najednou, pro chůzi, kolébku a autosedačku, pro pohyb v autě. Model 3 v 1 je vhodný i pro novorozence, lze jej použít na procházky s nejmenšími, dokud nedosáhnou 4 let.
 • Transformátor. Tento model kombinuje kolébku a sedadlo. Lze jej použít jak pro novorozence, tak i pro starší děti.
 • Kolébka. Tento model je zakoupen pro novorozence, dítě může být v něm do té doby, dokud nezačne sedět. Kolébka je určena pro děti od 0 do 6 měsíců.
 • Možnosti chůze. Model je vhodný pro kojence, kteří již mohou sedět sami, tj. Od 6 měsíců a starší.

Při výběru modelu je důležité nedělat chybu, protože kočárek by měl být pohodlný, praktický a funkční. Zároveň chci vybrat zajímavé nebo originální vozidlo. Někteří rodiče dávají přednost klasickým možnostem, zatímco jiní vypadají sofistikovanější modely. Kromě toho by kočárek měl vypadat krásně, bude pro dítě příjemné, že v něm bude, a rodiče s ním rádi cestují ulicemi.

Je vhodné dát přednost modelům:

 • s lehkým a pevným mechanickým rámem. Nejlepší volbou by byl produkt se sklopným rámečkem;
 • s přítomností tří, čtyř a dokonce šesti kol, v případech s dvojčaty nebo počasím, můžete dokonce potkat osm kol na invalidním vozíku;
 • s místem pro sezení dítěte, které má příjemné měkké čalounění a je vyrobeno v souladu s normami poskytovanými odborníky v této oblasti;
 • s bezpečnostními pásy;
 • s kapucí chránící před nepříznivými vnějšími faktory, ve formě deště, sněhu a větru;
 • s omezovačem příčného paprsku pro upevnění dítěte;
 • s brzdami, které mohou mít jiné uspořádání a systém uzamykání vozidla.

Je dobré, pokud výrobci zajišťovali přítomnost zvláštního koše nebo tašky pro uložení dětských věcí a nákupů, které mladá matka dělá při procházce.

Vyplatí se vybrat model s malým stolem, kde je pro láhev speciální vybrání. Kočárek pro chůzi lze vybavit dešťovou pokrývkou, moskytiérou nebo kobercem na nohy.

Při výběru kočárku byste měli věnovat pozornost skládacímu mechanismu. Mnoho preferuje modely, které mají název „kniha“, ale většina rodičů si vybírá kočárky. Při skládání kočárku se produkt složí na polovinu, což nevyvolává žádný významný tlak ani dopad na tělo, což prodlužuje jeho životnost.

Hůl je složena podél osy, což má také své výhody. Takové modely jsou pohodlné, praktické a lehké, což je činí tak populárními..

dětský kočárek

Kočárky jsou vhodnější pro procházky s dětmi, které jsou již dobře a stabilně schopny sedět, tj. Od jednoho roku věku. Vzhledem k tomu, že záda a sedadlo lze rozložit, může dítě spát, pokud je během chůze unavené.

Tento model má zvýšenou manévrovatelnost díky předním kolům, která se mohou snadno otáčet kolem své osy. Pokud si přejete, můžete je nastavit pouze pro pohyb vpřed, což omezuje jejich pohyblivost.

Tyto kočárky jsou snadno rozpoznatelné, protože mají dvě oddělené kliky, sklopnou opěrku nohou a křížové spojení pák pod dětskou sedačkou. Tento design umožňuje čtyřikrát složit model a když je složen, připomíná hůl.

Výhody tohoto modelu:

 • mají malou hmotnost a velikost;
 • lze snadno a rychle složit;
 • má pohodlná manévrovatelná kola;
 • při nošení zabere málo místa;
 • nízké náklady.

Nyní se zaměřme na nedostatky, které mají modely hůlky:

 • hůl je nepohodlné nosit pouze jednou rukou;
 • při sestavování modelu je třeba zkontrolovat, zda jsou všechny trakce a páky na správných místech;
 • díky malým kolům neposkytuje dobrý kříž;
 • Při skládání modelu mohou kola během přepravy namazat kola, proto byste si měli také zakoupit ochranný kryt.

"Rezervovat"

Tyto modely vypadají pevněji než předchozí verze. K procházkám s dětmi od 6 měsíců použijte kočárky. Hmotnost tohoto provedení a jeho rozměry překročí předchozí verzi.

Chcete-li takový kočárek složit, musíte kliknout na speciální tlačítka, páky a ohnout je na polovinu. Po ohybu budou kola pouze na jedné straně, což umožní přepravu i bez použití krytu. Když je složený, tento model není příliš velký a snadno se vejde do kufru auta.

Výhody tohoto designu zahrnují:

 • uvnitř kočárku je spousta prostoru, což umožňuje jeho použití i při chůzi i s velmi velkými dětmi;
 • model má pevné opěradlo a sedadlo, takže záda dítěte bude chráněna;
 • má silnější a spolehlivější design;
 • modely mají pevnou rukojeť, která vám umožní nosit kočárek i jednou rukou;
 • lze rychle a snadno složit a rozložit;
 • přítomnost ochranné kapuce;
 • mohou být zahrnuty odnímatelné matrace, pokrývky nohou atd.

Nevýhody tohoto designu zahrnují:

 • Větší hmotnost modelu, na rozdíl od předchozí verze;
 • jeho rozměry jsou větší než rozměry hůlky;
 • vyšší náklady na výrobky.

Nyní zvažte univerzální možnost, jejíž použití vám umožní chodit s dětmi od narození do 2 až 3 let.

Transformátor

Tento model se skládá z možnosti chůze a kolébky pro novorozence. Tato konfigurace umožňuje používat transport od narození pomocí kolébky pro chůzi, ve které se dítě cítí velmi pohodlně. Pro starší děti, které již sedí a aktivně se učí svět kolem nich, je nainstalován pěší blok.

Výrobci dokončují tyto modely v nejvyšší kategorii. Velkou výhodou při výběru produktu je tenká matrace, přístřešek pro dětské nohy a hluboký spodní koš a nákupní taška..

Mezi výhody tohoto modelu patří:

 • strukturální pevnost;
 • maximální funkčnost;
 • vynikající cross-country schopnosti i v místech se špatnou cestou;
 • možnost zakoupit jeden kočárek místo dvou;
 • snadnost použití jednou rukou;
 • díky plně sklopnému zádům bude dítě při chůzi pohodlně spát.

Takové modely si zaslouží pozornost, ale mají také určité nevýhody:

 • během skladování zabírají hodně místa;
 • může být objemný a těžký;
 • není vždy možnost skládacího designu.

Zimní kočárek by měl být lehký a pohodlný, zejména pro novorozence. Mnoho rodičů dává přednost produktu s reverzní jednotkou nebo kolébkou. Takové možnosti jsou velmi vhodné pro rodiče i děti. Během procházky může být malé dítě zcela v bezpečí před matkou nebo uspokojit jeho zvědavost tím, že se podívá na to, co se děje kolem, čelí ve směru cesty. Máma v této době může ovládat činnost dítěte pomocí speciální sítě, která je k dispozici na kapotě kočárku.

Model by měl být kompaktní, aby jej rodiče mohli rychle složit a přesunout na správné místo.

Poměrně často chodí s dítětem pouze jeden z rodičů, obvykle je to matka a po procházce musí přinést kočárku domů. Stojí za zvážení, jak pohodlné bude přeprava kočárku a jaká hmotnost a parametry by měly mít.

Modely na procházku mohou být tříkolové nebo čtyřkolové. Druhá možnost je považována za známější, ale produkty na třech kolech v některých případech mohou výrazně pomoci, například pokud potřebujete jet na úzkém místě nebo aktivně manévrovat v davu nebo obchodě.

Kočárky mohou mít různé barvy. Mnoho rodičů dává přednost neutrálním barvám, které mohou být vhodné jak pro chlapce, tak pro dívky. Ve skutečnosti se tyto výrobky často podávají nebo kupují, když je pohlaví dítěte stále neznámé nebo pokud se plánuje narození několika dětí. Výběr neutrální barvy by proto byl nejpřijatelnější možností..

Při výběru kočárku pro chladné období je důležité si uvědomit, že budete muset chodit v době, kdy na silnici může být hodně sněhu, ledu, sněhu. Při výběru vozidla pro cestování po obtížné silnici byste měli věnovat pozornost mnoha parametrům.

 • Při výběru kolébky pro dítě byste měli dát přednost izolované verzi. Zároveň se bere v úvahu, že během procházek bude dítě oblečeno v montérkách a pokryto přikrývkou.
 • Přítomnost silných a velkých kol je důležitá, protože procházky mohou být nejen po hladkém asfaltu, ale také po zasněžených ulicích. Pokud má produkt malá kola, jejichž osa je umístěna v blízkosti země, sklouznou a uvíznou ve sněhu. Kola z gumy nebo polyuretanu jsou vhodnější pro zimní procházky..
 • Brzda. Pro zimní přepravu by mělo být povinné mít dobrou brzdu. Při sjíždění z kopce, opouštění obchodu, při klesání do podjezdu pomocí ruční brzdy můžete dítě chránit před možným nebezpečím. Nožní brzda se často používá k zajištění kočárku na místě..
 • Chraňte produkt před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Dítě by mělo být na čerstvém vzduchu hodně času. V zimním období nemusí být počasí vždy dobré, takže hlavní výhodou produktu by měla být jeho ochrana před větrem, deštěm nebo sněhem, což napomáhá transportu s kapucí. V kočárku musí být k dispozici speciální markýzy, díky nimž zůstane teplý a nebude foukaný.

V zimě malé děti spí během procházek, takže kočárek by měl vyloučit pronikání studeného vzduchu, ale příjem čerstvého vzduchu pro dítě by měl být stále.

 • Design. Mnoho rodičů na něj klade velké požadavky a snaží se najít vhodný model. Nyní mnoho výrobců vyrábí světlé kočárky, ale s konečnou volbou byste se měli podívat nejen na krásu produktu, ale také na další parametry.
 • Hmotnost. I když má dům výtah, je třeba kočárku přivést a vyjmout z bytu, takže jeho hmotnost je velmi důležitá. Vzhledem k tomu, že na jedné straně je malé dítě oblečené v teplém, zimním oblečení a přikrývce nebo kostkované, a na druhé straně kočárku, hodně záleží na hmotnosti produktu. Při výběru kočárku v domě bez výtahu byste měli dávat přednost produktům s nižší hmotností, které jednoduše skládají a zabírají malý prostor, když jsou složeny.
 • Trpělivost. Pokud má vozidlo velká kola, nebude procházka po zasněžených ulicích bezproblémová.
 • Pohodlí. V chladném období je dítě vřele oblečené, zabalené do přikrývky, přehozů nebo kombinéz, takže kočárek by měl být dostatečně široký, aby v něm mohlo oblečené dítě pohodlně být. Pokud má dům výtah, je nutné, aby šířka kočárku odpovídala jeho dveřím.
 • Pero. Tato část kočárku je velmi důležitou součástí celé stavby. Vzhledem k tomu, že procházka se provádí v zimě, má mnoho modelů speciální teplé rukavice nebo rukáv na zahřívání rukou. Velmi pohodlná je rukojeť, kterou lze přizpůsobit růstu rodičů a kde je možnost ji hodit na druhou stranu.

To platí zejména tehdy, když vám do tváře fouká silný vítr nebo prší nebo sněží. Posunutím kliky na druhou stranu můžete dítě chránit před větrem a chladem.

 • Koš, který je pod kočárkem. Je velmi výhodné, pokud model pro kočárky v zimě má velký koš. To eliminuje potřebu nosit sáček s jídlem a tlačit, zatímco kočárek ve sněhu. Měli byste si vybrat model, ve kterém se taška pohodlně vejde i při ležení.
 • Náklady. Důležitým kritériem při výběru produktu je cena. Náklady na kočárky na zimní procházku se mohou lišit, je důležité najít optimální poměr cena - kvalita a zastavit výběr tohoto modelu.

Model pro zimu není luxusním výrobkem, kočárek je prostě nezbytný pro každodenní procházky s dítětem, takže by měla být provedena volba s ohledem na všechny jemnosti a nuance, aby se maminka a dítě na procházce cítily co nejpohodlněji.

Kola

Aby byla zajištěna plynulá jízda k výrobku, používají výrobci pro kola různý druh materiálů. Z toho, co jsou vyrobeny, závisí na průchodnosti kočárku, jeho manévrovatelnosti a ovladatelnosti.

Kola pro zimní kočárek mohou být:

 • Pryž. Díky gumovým kolům bude produkt chodit po zemi velmi jemně a dítě nemůže probudit žádné hrboly a žlaby. Nafukovací gumové výrobky mohou poskytovat dobré odpružení na problémových úsecích silnice a usnadnit jízdu vozíku. Pro taková kola jsou vhodnější modely s nožními a ručními brzdami..
 • Plastický. Výhodou tohoto materiálu může být to, že není propíchnuto, což se může stát u kol vyrobených z jiných materiálů. Tyto výrobky jsou jedním z nejlevnějších, jsou velmi tvrdé, mají nízké odpisy. Jejich životnost je krátká, nejčastěji je to jedno nebo dvě sezóny.
 • Vyrobeno z pěnové pryže. Taková kola kombinují nejlepší vlastnosti pryžových a plastových výrobků a kromě toho je lze použít pro pěší turistiku v zimě. Jsou o něco tvrdší než předchozí verze, ale na hladkých částech silnice jdou hladce, navíc je lze považovat za odolnější.

Vzhledem k tomu, že v zimním období je možné kolísat teploty a srážky ve formě sněhu, bude problematické jezdit na takové obtížné silnici, takže byste měli dát přednost modelům s pryžovými koly nebo si vybrat kočárek, kde budou vyrobeny z plastu a mají velkou velikost..

Čtyřkolové modely mohou být:

 • S otočnými koly (přední a zadní). Vyznačují se dobrou stabilitou a manévrovatelností..
 • Bez otočných kol, která jsou vysoce stabilní.
 • Twin - mají šest nebo osm kol. Takové modely jsou stabilnější, ale jejich hmotnost bude mnohem vyšší.

Naše silnice jsou zřídka dokonalé kvality, zejména v zimě, takže byste si měli vybrat kočárek s otočnými předními koly. To umožní nejvladnějším manévrování obcházet jámy a výmoly. Při výběru kočárku je třeba vzít v úvahu typ a průměr kol:

 • Malá kola (o průměru 8 až 15 cm) mají malý kříž, jsou vhodná pouze pro chůzi po rovné silnici.
 • Středně velká kola (o průměru 15–25 cm) jsou obvykle vyrobena z pryže nebo polyuretanové pěny. Přestože jsou těžké, jejich kříž je mnohem větší. Nejčastěji jsou namontovány na zadní nápravě.
 • Velká kola (s průměrem 25–40 cm) se pro kočárky nepoužívají. Obvykle se jedná o nafukovací výrobky a uvádějí je na těžší modely, jako jsou transformátory. Mají vynikající běžecké schopnosti a odpružení. Kočárek s velkými koly umožňuje jeho použití i na velmi špatných úsecích silnice.

Ale bez ohledu na to, co jsou kolečka kočárku, je velmi obtížné chodit s dítětem v zimě a neusazovat se neustále v závěji. Proto výrobci přišli s kočárkem na saních, aby si zachovali nervy rodičů a dali dítěti klidný a pohodlný odpočinek. Takové terénní vozidlo překoná všechny překážky. Tento průchodný model umožňuje pohodlnou procházku s dítětem bez ohledu na povětrnostní faktory..

Rozdíl oproti běžným modelům spočívá v tom, že místo podvozku jsou nainstalovány běžce. Ve velkém počtu modelů na konci běžců jsou malá kola, která vám umožňují tichý pohyb po vyčištěných asfaltových úsecích silnice. Při výběru kočárku na sáňky byste měli věnovat pozornost těmto vlastnostem:

 • Velikost. Při výběru modelu byste se neměli dívat na objemné modely, protože velké konstrukční parametry způsobí, že bude méně ovladatelný, zejména při zatáčení. Nezapomeňte, že jejich velikost by měla odpovídat velikosti dveří v bytě a výtahu. Mělo by to být tak, aby kočárek sáňkování zapadl do výtahu s vámi.
 • Bezpečnost. Každý chápe, že bezpečnost dítěte by měla být především, takže musíte zajistit přítomnost upevňovacích pásů, aby dítě nespadlo do sněhu. Bezpečnostní pásy mohou být jednoduché, ale měli byste dát přednost pětibodovým designům, které bezpečně upevní dítě.

Je důležité věnovat pozornost tomu, jak jsou pásy připevněny, a vyloučit možnost jejich rozepnutí dítětem.

 • Měkká židle. Při výběru je vhodné dát přednost modelům s měkkým a pohodlným sedadlem. Chcete-li sáňky posunout bez námahy, zvolte modely s dlouhými běžci.
 • Výběr běžců. Při volbě širokých plochých lyží můžete snadno jezdit v takovém kočárku na volném sněhu. Trubkové smyčky jsou vhodnější pro jízdu na zledovatělé nebo málo zasněžené ploše.
 • Výběr kotců. Chůze s dítětem trvá dostatečně dlouho, a proto se vaše ruce neunaví, je třeba zvolit správnou rukojeť. Nejprve byste měli věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vyroben, neměli by propustit vlhkost. Výrobci často vyrábějí pera ze speciálního materiálu, který je příjemný na dotek a který se snadno čistí.
 • Stupačka. Při výběru modelu stojí za to vidět, jak je opěrka nohou regulována. Měl by být snadno umístěn v jakékoli výšce a v požadované poloze, v souladu s růstem dítěte, zatímco nohy dítěte by neměly viset, jinak se rychle unaví..

Volba jakékoli kočárkové varianty musí být při vědomí, potom pohodlí matky a dítěte bude na nejvyšší úrovni a každá procházka, dokonce i v zimě, přinese spoustu potěšení.

Jak si vybrat?

Kočárky jsou jedním z nejoblíbenějších typů dětských vozidel, protože jsou pohodlné a praktické. Kromě toho najdete vhodný model pro barvu, design, konfiguraci. Cena produktu hraje také jednu z rozhodujících rolí..

Vzhledem k tomu, že jak novorozené, tak i starší dítě mohou být v kočárku, je nutné studovat vlastnosti modelů pro každý věk. Pokud se dítě narodilo v chladném období, pak by výběr produktu pro chůzi měl být vyváženější.

Kočárek pro novorozence by měl být:

 • teplé a pohodlné;
 • s vysokým uspořádáním dna ze země;
 • se širokým lůžkem;
 • s uzavřenou kolébkou a nepřítomností trhlin na hoře;
 • s pláštěnkou nebo deštníkem pro mámu, které jsou připevněny k rukojeti;
 • s dobrým odpružením, například s podvozkem podobným X.

U jednoletého dítěte již kolébka již není nutná, pro dítě bude stačit blok chůze. Při výběru dětské kočárky se bere v úvahu sezóna: hůl s moskytiérou je vhodnější pro léto, kočárek s dešťovou pokrývkou na podzim a jaro a model s topením (kryt) na zimu.

Výběrem možností s kolébkou kolébky nebo se speciálním modulem můžete dítě nasazovat jak proti matce, tak i naopak. Při výběru rukojeti byste měli věnovat pozornost ruční brzdě, která je zobrazena na rukojeti, aby byla zajištěna bezpečnost dítěte.

Hodnocení toho nejlepšího

Nyní se mnoho domácích i zahraničních společností zabývá výrobou dětského zboží. Při výběru kočárku na zimu by měli být upřednostňováni výrobci, kteří se osvědčili na nejvýhodnější straně. Pojďme se soustředit na nejzajímavější modely. Pokud dáváte přednost konkrétnímu kočárku, měli byste zjistit:

 • Specifikace;
 • jak pohodlný a pohodlný je model;
 • brát v úvahu úplnost konfigurace;
 • rozhodněte se, kolik barvy a designu mají děti a rodiče.

TOP 10 - přehled nejoblíbenějších kočárků na zimu.

Peg-perego

Především stojí za to věnovat pozornost produktům Peg-Perego. Zboží této známé společnosti je mezi dětmi a jejich rodiči vždy velmi žádané. Pro zimní procházky připravila italská společnost model Peg-Perego Book Cross, který se vyznačuje zvýšenou manévrovatelností. Kočárek vypadá velmi stylově díky svému modernímu designu, funkčnost a praktičnost jsou zde spojeny.

Výrobci poskytli speciální teplý plášť, díky kterému můžete nejen zakrýt nohy dítěte, ale také je zcela zakrýt a chránit před chladným větrem.

Model má velmi pohodlné opěradlo, které je nastavitelné ve třech polohách, které umožní dítěti sedět nebo spát v kočárku. Díky své ovladatelnosti a lehkosti je možné jej ovládat i jednou rukou. Model je vybaven velkými průchodnými PU koly, s tlumením nárazů. Na rámu je ovládací páka. Kočárek je vhodný pro chůzi s dítětem od 6 měsíců, je vybaven pětibodovými bezpečnostními pásy.

Inglestina

Kočárek Inglestina obdržel dobré recenze, jedná se o model, který má nepochybné výhody, mimo jiné:

 1. přítomnost odnímatelného krytu chodícího bloku;
 2. schopnost seřídit záda ve třech polohách;
 3. k čalounění interiéru se používají pouze přírodní materiály;
 4. přítomnost pětibodových bezpečnostních pásů;
 5. teplá pokrývka pro zimní procházky;
 6. skládací design jako kniha;
 7. produkt je vybaven odnímatelnými výkonnými nafukovacími koly;
 8. se zadní brzdou;
 9. cena vozidla od 20 tisíc rublů.

Podle hodnocení zákazníků je tento model velmi pohodlný a dítě se v něm cítí chráněno před silným nárazem větru a sněhu..

Emmaljunga

Emmaljunga. Také transformátor. Výhody modelu:

 1. Má ochranu Safe Frame před zasažením hlavy dítěte a HI PRO, mechanismus pohlcující nárazy s náhlým poklesem zády;
 2. pohodlná rukojeť s možností jejího přizpůsobení růstu rodičů;
 3. nastavitelná opěrka nohou;
 4. Systém ThermoBase umožňuje upravit pohodlí dítěte za všech povětrnostních podmínek;
 5. má pětibodový pás pro bezpečnost dětí;
 6. kola odolná proti propíchnutí.

Můžete to považovat za kočárek světové úrovně. Cena se pohybuje od 16 do 45 tisíc rublů.

Město lanser

Za zmínku stojí model polských výrobců City Lanser. Mezi výhody tohoto produktu patří:

 1. výkonná kola v tomto modelu;
 2. překrýt rukojeť;
 3. spolehlivý brzdový systém;
 4. pohodlný velký koš, taška pro rodiče;
 5. velká barevná paleta;
 6. krytí pro zimní procházky.

Model lze zakoupit za 8-10 tisíc rublů.

Bumbleride

Další kočárek vyrobený v Polsku je model Bumbleride. Mezi jeho výhody patří:

 1. schopnost změnit uspořádání sedadla ve zvoleném směru;
 2. model má lehký hliníkový rám;
 3. má silné nafouknutá kola, přední část může být řízena;
 4. s pětibodovými bezpečnostními pásy a schopností je rychle odstranit;
 5. s nastavitelnou rukojetí;
 6. s velkou pohodlnou paletou pro nakupování;
 7. model má kolébku a pěší blok;
 8. přítomnost teplého potahu na nohy, pláštěnka;
 9. existují opěrky hlavy, držák na šálek a čerpadlo.

Cena tohoto modelu se může lišit od 10 do 30 tisíc rublů.

Chicco jednoduchost

Kočárek Chicco Simplicity obdržel dobré recenze. Jedná se o velmi pohodlný a vysoce kvalitní model, velmi krásný a stylový. Mezi výhody patří:

 1. rukojeť, kterou lze nastavit do jakékoli vhodné výšky;
 2. struktura se vyvíjí velmi snadno, skládací kompaktní;
 3. má pětibodové pásy pro bezpečnost dětí;
 4. je zajištěno široké pohodlné sezení pro dítě;
 5. vynikající odpisy;
 6. přichází s teplým pouzdrem pro procházky v chladném období;
 7. Suchý zip, který vám umožní rychle odstranit textilie pro čištění nebo praní.

Geoby

Mezi společnostmi, které se zabývají výrobou kočárků, stojí za to vyzdvihnout společnost Geoby. Model Geoby C 780 je ideální pro chůzi s dítětem v chladném období. Výrobci dokázali poskytnout nejen svou praktičnost, ale také přidat široké provozní možnosti. Mezi výhody modelu Geoby C 780 patří:

 1. plný set;
 2. dobrá manévrovatelnost;
 3. velká kola zajišťující vysokou úroveň tlumení;
 4. vhodné pro použití v chladném období;
 5. snadno složitelné;
 6. tam je nákupní košík;
 7. dostupná cena.

Nevýhody tohoto modelu zahrnují skutečnost, že:

 • model nemá otočnou rukojeť;
 • rám má nedostatečnou pevnost;
 • má hodně váhy;
 • složené zabírá hodně místa.

Navzdory nedostatkům je tento model kvalitní, má krásný vzhled, je spolehlivý, navíc cena produktu vám umožňuje jej koupit i pro lidi se skromnými prostředky. Vzhledem ke všem výhodám nejsou všechny nevýhody tak důležité.

Capella s-803

To je kočárek pro procházky v chladném období. Tento model má čtyři kola s nafukovacími pneumatikami, průměr zadních kol je 30 cm, díky čemuž je kočárek ovladatelný, s dobrou běžkařskou schopností. Model má vícevrstvé čalounění s výplní. Velká pohodlná kapuce může spolehlivě chránit dítě před silným mrazivým větrem. Kromě toho tento model poskytuje teplý plášť. Kočárek váží 11,6 kg.

Bebetto Fabio 2 v 1

Pokud hledáte kočárek, který by prošel všemi závěji, měli byste věnovat pozornost tomuto modelu. Vzhledem k tomu, že její kola jsou umístěna vysoko nad zemí, bude dítě spolehlivě chráněno před chladem. Model je vybaven prostornou kolébkou, uzavřenou ze všech stran. Vnitřní čalounění je vyrobeno z bavlny, poskytuje se velmi pohodlná matrace. Kapuci lze zcela zavřít, pro dětské nohy je k dispozici teplý potah.

Zadní strana tohoto modelu může být nakloněna až o 180 stupňů, což dítěti umožňuje spát s úplným pohodlím. K dispozici jsou pětibodové bezpečnostní pásy. K dispozici je velmi pohodlná rukojeť z eko-kůže, kterou lze výškově nastavit. V takovém kočárku můžete chodit na ulici s dítětem za každého počasí.

"Posuvná mozaika"

Pokud mluvíme o kočárcích sáňkách, rád bych zmínil ruský model „posuvné mozaiky“ pro chůzi s dětmi ve věku od 1 do 3 let. Zaměstnanci značky vytvořili model, který byl speciálně připraven na zasněžené zimy. Pokusili se zohlednit zvláštnosti povětrnostních podmínek a vybavili model 4 malými a 4 velkými koly. Na saních jsou polypropylenová kola. Jediným kliknutím se saně rychle promění v kočárku. Mezi výhody patří:

 1. přítomnost teplého stanu;
 2. pohodlný kříž přes držadlo;
 3. použití reflexního materiálu;
 4. velká kapuce, která chrání před větrem;
 5. odnímatelná matrace na rouno;
 6. praktická kapsa na malé věci.

Hodnocení kočárků může pomoci rodičům, kteří se potýkají s problémem výběru krásného a vysoce kvalitního modelu, který by mohl být užitečný nejen v zimě, ale i mimo sezónu..

Užitečné tipy

Který model dávat přednost lze nalézt na základě následujících úvah:

 • Pokud rodina žije v soukromém domě, nákup kočárkového transformátoru může být dobrou volbou. Tento typ dětské přepravy má velké rozměry, ale v tomto případě nehraje významnou roli. Navíc už nemusíte kupovat druhý kočárek..
 • Mladé matky, které drží krok s módou, by se měly podrobněji podívat na modely s třemi koly s gumovými koly. Takové možnosti jsou vysoce ovladatelné. Hlavní výhodu lze nazvat hmotností, kterou lze snadno složit při složení.
 • Pro obyvatele vícepodlažních budov s výtahy jsou vhodnější kočárky, jejichž průměr kola je 15–20 cm.
 • Pokud rodiče často cestují s dítětem ve veřejné dopravě, vyplatí se vybrat lehký a pohodlný model, který je vybaven malými koly.

Při výběru kočárku byste se měli okamžitě rozhodnout, který model potřebujete. Neměli byste kupovat výrobek, který se vám líbí pouze v obarvení nebo designu. Je důležité, aby vybraný model splňoval všechny požadavky:

 • Za hlavní kritérium lze považovat bezpečnost dítěte, takže musíte okamžitě zjistit, zda jsou v něm bezpečnostní pásy a další omezující prvky. To je obzvláště důležité, pokud je dítě aktivní, takže během chůze nemohl vypadnout z kočárku.
 • Je nutné zkontrolovat, jak se kočárek skládá, konečná volba bude záviset na tom, jak rychle a pohodlně může být sklopena..
 • Aby byla procházka v zimní den příjemná a pohodlná, musíte se ujistit, že je dítě dobře oblečené a pokryté speciální teplou přikrývkou. Pro izolování dítěte může být dítě vloženo do sáčku z ovčí kůže. Pokud volba padla na model, kde jsou odnímatelné kryty, zkontrolujte, jak snadno je lze sejmout a nasadit, protože kryty se často musí umýt.
 • Při výběru produktu stojí za zvážení možnosti s pevnou rukojetí, což vám umožní hodit kočárek i jednou rukou, zatímco druhá může mluvit po telefonu nebo provádět jakékoli důležité akce. Pokud mají rodiče různé výšky, stojí za to se podívat na variantu s nastavitelnou rukojetí. Mnoho rodičů dává přednost produktům, u kterých je rukojeť hozena na druhou stranu, takže můžete změnit umístění dítěte ve vztahu k tomu, kdo ho nosí.
 • Zvláštní pozornost by měla být věnována brzdovému systému a zátkám. V zimě je často silný vítr, takže si máma musí být jistá, že kočárek s dítětem nezačne jezdit se silným nárazem.
 • Neméně důležitá je přítomnost v modelu zavazadlového prostoru, kam můžete ukládat věci nebo výrobky pro děti. Mnoho výrobců vyrábí pouze malou kapsu pro ty nejnutnější, a to není příliš pohodlné, protože během procházky je zde možnost jít do obchodu na nákupy.
 • K ochraně před studeným větrem je nutná kapuce. Aby bylo dítě chráněno před nárazy větru, musí být upraveno v několika úrovních. Při výběru kočárku na zimu samozřejmě musíte vybrat model s teplým potahem na nohy.
 • Pro chladné období je třeba kočárek s velkými koly, protože bude obtížné se valit na malých kolech na zasněžené silnici. Tlumiče je nutné zkontrolovat, protože jsou při jízdě zodpovědné za plynulou jízdu a pohodlí. Plastové panty a pružiny jsou považovány za odolnější než výrobky pásů.
 • Rodiče by se měli ujistit, že opěrka nohou v chůzi je nastavitelná tak, aby byla nastavena do nejvhodnější polohy pro dítě.
 • V chladném období se vyplatí vybrat model se spojkou. Toto a další volitelné příslušenství, jako je taška na potraviny, deštník, držáky na láhve, herní podložka, lze zakoupit samostatně..

Při výběru kočárku na zimu se vyplatí zkontrolovat, jak odolný je vůči převrácení. Před nákupem musíte napsat seznam, ve kterém určíte požadavky na produkt, což výrazně usnadní výběr a přiblíží jej k cíli.

Jaké vlastnosti by měl mít kočárek na zimu, viz následující video.

Články O Neplodnosti