Hlavní Analýzy

Clearblue Digital Ovulation Test (Výhody a nevýhody!)

Digitální ovulační test Clearblue má citlivost 40 mMU / ml a určuje rychlý výtěžek vajec s přesností 99%. Pro testování byl ponořen do moči po dobu 15 sekund, pod proudem po dobu 5-7 sekund. Asi po 3 minutách se objeví smajlík (pozitivní) nebo prázdný kruh (negativní). Plusy: jednoznačná odpověď, spolehlivé, rychlé výsledky, moderní. Nevýhody: cena, dostupnost.

V tomto článku budeme hovořit o výhodách a nevýhodách testu digitální ovulace Clearblue (Clyablou / Clear blue digital) ve srovnání s konvenčními testovacími proužky. Jak udělat test. A také, že musíte rozhodně zvážit při výběru této metody stanovení ovulace.

Elektronický ovulační test Cliblu / Clear Blue - výhody a nevýhody

Pokud musíte ovulaci určit poprvé, je digitální test pro opakované použití Clearblue tím nejlepším řešením pro začátečníky. I když ve skutečnosti je znovu použitelné pouze pouzdro, do kterého je vložen jednorázový modul s digitálním polem. Výsledek testu se zobrazí v tomto poli..

Výhody ve srovnání s konvenčními testovacími proužky

 1. Důvěryhodnost. Více než 99% přesnost výsledku, což znamená, že test jistě chytne ovulaci a zvýší vaše šance na úspěšné těhotenství již v prvních plánovacích cyklech. Citlivost Cliablus Digital je 40 mIU / ml, pro standardní testy - citlivost je 25-30 mIU / ml, takže druhé pásmo je špatně zobrazeno i s negativním výsledkem;

ClearBlue 99% přesnost testu ovulace

 • Snadnost vyhodnocení výsledku. To je jeho hlavní výhoda! Bude to buď pozitivní (emotikon) nebo negativní výsledek (nula). Není třeba uhodnout a vyhodnotit jas proužku a porovnat jeho dynamiku za několik dní. Pravděpodobně existuje třetí možnost - test nebude fungovat nebo bude chybný. Ale při správném použití (viz přesné pokyny níže) je tato pravděpodobnost vyloučena;
 • Rychlost. Poté, co je test v kontaktu s močí, se výsledek objeví na obrazovce po 3 minutách a ne 5 minutách jako u normálních testovacích proužků pro ovulaci;
 • Vyrobitelnost. Dodržování časů bude potěšením používat moderní testovací metodu. Veselý smajlík, který se objeví s pozitivním výsledkem, rozveseluje a dává naději na brzké těhotenství.
 • Moderní, revidovaná verze ovulačního testu - Clearblue Connected Digital zahrnuje také možnost propojení mobilní aplikace s upomínkovým voláním, pohodlné rozhraní s kalendářovou vizualizací dnů cyklu (vysoká a maximální pravděpodobnost otěhotnění), jakož i schopnost porovnávat cykly. Sleduje dva hormony najednou.

  Nevýhody Ovulace Test Clearblue digitální

  Digital Clible ve srovnání s jednoduššími testy:

  • Milý. Balíček pro 7 testů stojí asi 800 s., Pro 10 testů 1300 s., 20 testů - 2500 s. A digitální s aplikací pro 25 kusů - Clearblue Connected Ovulation Test System - od 2750 p. na Amazonu. Běžné testovací proužky jsou levnější po 5 kusech - od 150 r., Což je mnohem výhodnější, zejména pokud je cyklus nepravidelný a vyžaduje mnohodenní testování;
  • Méně cenově dostupné. Neprodává se ve všech lékárnách, zejména v malých městech. A moderní, vylepšený Klieble s mobilní aplikací je ještě těžší získat.

  Předpoklady pro řádné testování

  Aby testy nedaly falešně pozitivní nebo falešně negativní výsledek z důvodu kvality biomateriálu (moči), je nutné:

  1. Test od 10:00 do 20:00 Luteinizační hormon (LH), který iniciuje ovulaci, je produkován právě v tuto chvíli. A přestože pokyny pro Clear uvádějí, že materiál lze kdykoli vzít k analýze, měli byste přesto dodržovat dočasná doporučení;
  2. Testy provádějte současně. Aby bylo možné získat přesný obrázek o množství hormonu LH;
  3. Předběžné močení po dobu 2-4 hodin - k udržení dostatečné koncentrace LH;
  4. Nepijte 4 hodiny před testem - aby nedošlo k naředění hormonu v moči;
  5. Neužívejte hormonální drogy. Ovlivňují výsledek testu;
  6. Neskladujte moč.

  Průkaz ovulace Blue Blue - návod k použití

  V balení: pouzdro je také digitální zařízení, několik zabalených jednorázových kazet nebo testovacích proužků a pokynů.

  Krok 1

  Vybalte testovací modul, odstraňte z něj víčko a zasuňte jej, dokud nezaklapne do krytu tak, aby se obě šipky sblížily. Na obrazovce zařízení se objeví symbol, že je test připraven k použití..

  Příprava ovulačního testu ClearBlue

  Krok číslo 2

  Absorpční vrstvu ponořte do moči na 15 sekund. nebo po dobu 5-7 sekund. pod proudem moči a poté položte testovací systém vodorovně nebo svisle, ale s absorpční vrstvou dolů (to je důležité!)

  Pozornost! Musíte se ujistit, že pouzdro není mokré - to může zařízení zničit.

  Test ClearBlue může být ponořen do nádoby s moči nebo umístěn do proudu

  Krok číslo 3

  Po 3 minutách můžete výsledek vyhodnotit. Prázdný kruh je negativní test. Elektronický ovulační test ukázal smajlík, což znamená, že v následujících dvou dnech bude uvolněno zralé vajíčko.

  Test ovulace ClearBlue pozitivní a negativní

  Existují možnosti pro testovací systémy, které vykazují nejen vrchol, ale pouze vysokou koncentraci hormonu - v tomto případě se blikající smajlík může objevit asi 3-4 dny před ovulací.

  Krok 4

  Vytáhněte testovací modul stisknutím středního tlačítka a zahoďte jej a nechte digitální zařízení až do dalšího použití.

  Pokud test přinese pozitivní výsledek, můžete začít s aktivním plánováním (v následujících 6-36 hodinách bude vejce uvolněno).

  Následující den můžete provést druhý test, a pokud je výsledek negativní, zopakujte PA ve stejný den. Pokud je test opět pozitivní - opakujte intimitu následující den a každý druhý den.

  Použitá pozitivní kazeta vypadá takto:

  Testovací kazetu po použití elektronického testu na ovulaci - pozitivní výsledek

  V tomto článku jsou uvedeny další ovulační testy s pokyny a fotografiemi pozitivního výsledku..

  Stručně řečeno: test digitální ovulace je velmi pohodlný, spolehlivý a snadno použitelný nástroj. Pokud vám to finanční příležitosti umožňují, nemůžete najít lepší řešení. S ním bude snadné určit plodné období, a tak získáte maximální šanci na brzké těhotenství!

  Upozornit na nové články!

  Expert Ovuliaciya.ru

  Porodník-gynekolog Olga Prydukhina

  Lékařský porodník-gynekolog, lékař ultrazvukové diagnostiky.
  Certifikovaný operační lékař porodník-gynekolog.
  Autor knihy: „Jak rychle otěhotnět“.
  Členka výzkumu týkajícího se komplikací těhotenství. Má řadu publikací ve vědeckých časopisech.

  CLEARBLUE DIGITAL DIGITAL PREGNANCY TEST

  Digitální digitální těhotenský test Clearblue s ukazatelem týdenního období je prvním a jediným testem, který je stejně přesný při určování gestačního věku v týdnech jako ultrazvukový test **. Jeho inteligentní duální senzor vám nejen řekne, zda jste těhotná, nebo ne: „Těhotná“ nebo „Ne těhotná“, ale také určuje dobu v týdnech.

  Tak přesný, že určuje počet týdnů od početí

  Tento test kombinuje 2 testy najednou - nejprve určuje přítomnost těhotenského hormonu s přesností vyšší než 99% (při použití ode dne očekávaného nástupu menstruace), a pokud jste těhotná, EVEN indikuje období v týdnech od početí (1 - 2, 2 - 3 týdny nebo více než 3 týdny (3+)). Přesnost stanovení počtu týdnů od početí je 92%.

  Testování o 5 dní dříve

  Tak citlivý, že jej lze použít 5 dní před dnem, kdy odložíte období *.

  Přesné digitální výsledky

  Během 3 minut se na displeji zobrazí výsledek „Těhotné“ nebo „Ne těhotné“. Když se zobrazí výsledek () „Těhotné“, na obrazovce se také zobrazí čas od okamžiku početí (1 - 2, 2 - 3 týdny a 3+ týdny).

  Způsob aplikace

  1. Před zkouškou Clearblue digital

  Než začnete používat digitální digitální těhotenský test Clearblue s indikátorem týdenního období, pečlivě si přečtěte příbalovou informaci s pokyny.

  Od začátku menstruace lze těhotenský test provádět kdykoli během dne. Pro včasné testování použijte první ranní moč toho dne, abyste získali přesný výsledek týdenního ukazatele. Před těhotenským testem se vyhněte nadměrnému příjmu tekutin..

  Začínáme, otevřete fóliový sáček, vyjměte z něj test a odstraňte modrý uzávěr.

  2. Testování.

  Udržujte špičku absorpčního těsta pod proudem moči po dobu 5 sekund. Dbejte na to, abyste zbytek těsta nenamočili..

  Testování Nebo můžete odebrat vzorek moči do čisté a suché nádoby. Absorpční špičku ponořte do moči na 20 sekund.

  Možná budete muset nasadit víčko a umístit test na vodorovný povrch..

  Během čekání na výsledek držte špičku směřující dolů nebo umístěte test na vodorovnou plochu.

  Tip nahoru / dolů

  Během testování nikdy nedržte test s absorpční špičkou nahoru.

  3. Počkejte 3 minuty.

  Počkejte 3 minuty. Po provedení digitálního těhotenského testu se na obrazovce objeví Clearblue Digital s týdenním indikátorem, na obrazovce se objeví blikající symbol čekání, přesýpací hodiny, což znamená, že test funguje. Jakmile přestane blikat symbol pohotovostního režimu, zobrazí se výsledek..

  4. Výsledky čtení.

  - Konečný výsledek se zobrazí na obrazovce za 3 minuty.

  - Výsledek „Těhotenství“ lze zobrazit před výsledkem ukazatele termínu v týdnech. Počkejte, až přestane blikat symbol přesýpacích hodin a na displeji se zobrazí výsledek týdenního indikátoru.

  Výsledek zůstane na obrazovce přibližně 24 hodin..

  Váš výsledek je „Není těhotná“ -

  Těhotné 1–2 Váš výsledek je „Těhotné“,

  K početí došlo před asi 1–2 týdny. 3-4 týdny

  Těhotné 2-3 Váš výsledek - „Těhotné“,

  K početí došlo před asi 2-3 týdny. 4-5 týdnů

  Těhotné 3+ Váš výsledek - „Těhotné“,

  K početí došlo před více než 3 týdny. 5+ týdnů

  Clearblue těhotenské testy - jak používat a uživatelské recenze

  Dnes existují dvě metody včasné diagnostiky těhotenství - krevní test a těhotenské testy, které lze snadno používat doma..

  Výběr těchto zařízení na pultech obchodů a lékáren je mimořádně velký a dnes se zaměříme na těhotenské testy Clearblue. Přečtěte si, jak fungují a jak se produkty Clearblue liší od produktů konkurence. Přečtěte si níže..

  O společnosti Clearblue

  Společnost Clearblue zahájila svou činnost v roce 1988: společnost jako první zavedla inovativní jednostupňový těhotenský test, který byl vyvinut za účasti předních odborníků v oblasti reprodukčníologie. O rok později společnost vyvinula ovulační test a v roce 2003 se na trhu objevil digitální test pro včasnou detekci těhotenství..

  Typy Clearblue těhotenských testů

  Dnes miliony žen používají různé typy těhotenských testů Clearblue - výběr závisí na jejich osobních preferencích..

  Zvažte těhotenské testy Clearblue a určete výhody každého testu..

  Clearblue plus test

  Clearblue plus - nejjednodušší rychlý test (citlivost 25 mIU / ml).

  Test s ergonomickým tvarem a rozšířenou špičkou je u žen velmi oblíbený. Použití testu nezpůsobuje potíže díky promyšlené konstrukci. Při ponoření do nádoby s močí je špička zbarvena růžově, což potvrzuje připravenost testu.

  5 vteřin po potápění proveďte test a položte jej na rovnou plochu po dobu 3 minut (nebo držte špičku po stejnou dobu). Po uplynutí této doby se v kontrolním okně objeví ikona „+“, která potvrdí přítomnost těhotenství nebo „-“ označující jeho nepřítomnost. Výsledky testu jsou spolehlivé po dobu 10 minut, později by měl být výsledek považován za neplatný..

  Zajímavé je, že těhotenský test Clearblue plus získal prestižní cenu Red Dot Design Award.

  Clearblue digital

  Clearblue digital - digitální těhotenský test (citlivost 25 mIU / ml).

  Digitální těhotenský test Clearblue je jedním z nejpřesnějších testů, které lze použít 4–5 dní před začátkem očekávané menstruace. Tento test funguje na dvojím principu: nejprve určuje skutečnost těhotenství přítomností hCG hormonu a poté, analyzuje jeho množství, navrhuje gestační věk v týdnech.

  Chcete-li otestovat, odstraňte z ní uzávěr a vložte špičku pod proud moči nebo ji ponořte do nádoby s močí na 5 sekund. Poté položte test na vodorovný povrch (nebo držte špičku dolů) po dobu 3 minut. Na displeji se objeví blikající přesýpací hodiny, poté se v okně zobrazí slova „těhotná“ a výsledek v týdnech - v případě, samozřejmě, pokud je výsledek pozitivní. Slova „ne těhotná“ znamenají žádné těhotenství. Do 24 hodin se zobrazí výsledek..

  Clearblue snadné

  Clearblue easy - nejrychlejší těhotenský test (citlivost 25 mIU / ml).

  Další populární typ testu s vysokou spolehlivostí (99%) a rychlými výsledky. Zúžená růžová špička se umístí pod proud moči nebo do nádoby s močí na 5 sekund. Jakmile se špička dotkne moči, objeví se v malém kontrolním okně modré čáry: to znamená, že test začal fungovat. Výsledek lze vyhodnotit za pouhé 2 minuty, kdy znaménko „+“ potvrdí těhotenství a „-“ označuje jeho nepřítomnost.

  Pokud je výsledek pozitivní a potvrzuje skutečnost těhotenství, doporučuje se poradit se s lékařem o registraci a profesionálním řízení těhotenství.

  Výhody a nevýhody testů Clearblue

  Nespornými výhodami testů Clearblue jsou:

  • Vysoká přesnost;
  • Vysoce kvalitní materiály;
  • Snadnost použití;
  • Atraktivní design a ergonomický tvar;
  • Vysoká pověst.

  Nevýhody testů Clearblue zahrnují jejich vyšší náklady ve srovnání s podobnými výrobky jiných výrobců..

  Četné recenze týkající se použití testů Clearblue potvrzují jejich spolehlivost a ospravedlňují důvěru žen.

  Bez ohledu na to, jaké emoce cítíte ve zprávách o těhotenství, testy Clearblue budou spolehlivým pomocníkem při jasném porozumění vaší situaci..

  Jak funguje těhotenský test?

  Obě tyto metody pro stanovení těhotenství pracují na stejném principu: rozpoznávají přítomnost hormonu hCG (lidský chorionický gonadotropin) v ženském těle. Tento hormon se objeví, jakmile se vajíčko plodu připojí ke stěně dělohy. U těhotných žen tento hormon buď chybí nebo je přítomen, ale v extrémně malém množství (od 0 do 5 m / Me ml). Tento hormon dosahuje maximální koncentrace za 5-8 týdnů těhotenství. Vysoká hladina hCG u těhotných žen a mužů může být známkou různých nemocí.

  Těhotenské testy se snadno používají a rychle ukazují výsledky. Pro plnou důvěru věnujte pozornost citlivosti těhotenského testu. Toto je tzv. „Záruka přesnosti“. Citlivost 20–25 mIU / ml ukáže těhotenství nejdříve od prvního dne opožděné menstruace (i když existují výjimky). Ale testy s citlivostí 10 mIU / ml jsou považovány za „silnější“ a řeknou vám o těhotenství pouhých 10 dní po oplodnění. Taková vysoká citlivost však často není ničím jiným než marketingovým trikem.

  Mýty těhotenského testu

  Zvažte hlavní mýty spojené s těhotenskými testy a jejich spolehlivost..

  Těhotenský test vždy určuje těhotenství

  V přítomnosti hormonu hCG na něj reaguje kvalitativní test a rozdá dva proužky. Stává se však, že těhotenství se rozpadá velmi brzy, kdy žena o jeho přítomnosti ani neví a myslí si, že právě přišla další menstruace. V tomto případě může test ukázat nástup těhotenství a během 5-7 dnů nastanou kritické dny.

  Navíc, když dojde k mimoděložnímu těhotenství, test také ukáže dva pruhy, protože v těle je přítomen hCG bez ohledu na to, jak se proces vyvíjí.

  Výsledky testu mohou ovlivnit stres

  Těhotenské testy fungují pouze detekcí hormonu hCG v moči (nebo krvi) ženy, na výsledek testu neovlivňují žádné změny nálady!

  Test může určit těhotenství před zpožděním

  Ve skutečnosti s časnou ovulací mohou vysoce citlivé testy ukázat dva pruhy několik dní před očekávanou menstruací. Nejlepší je však testovat 12-15 dní po ovulaci..

  Jak udělat těhotenský test

  Spolehlivost těhotenských testů závisí nejen na jejich kvalitě, skladování a přepravních podmínkách, ale také na podmínkách použití.

  Několik jednoduchých tipů, jak udělat těhotenský test..

  • Nejlepší je udělat test ráno, protože ráno je to nejkoncentrovanější moč a maximální množství hCG v něm.
  • V předvečer je lepší nepít hodně tekutin.
  • Pro testy vyžadující spuštění v nádobě s močí: ujistěte se, že v nádobě není žádná cizí kapalina, zajistěte její sterilitu.
  • Test ukazuje výsledek během 2-5 minut, neukládejte jej několik hodin, aby se výsledek vyjasnil.
  • Z důvodu záruky se doporučuje provést 2-3 různé testy.

  Clearblue Digitální elektronický těhotenský test

  Těhotenský test

  Bez ohledu na to, zda plánujete otěhotnět nebo ne, často potřebujete zjistit výsledek zde a teď.

  Ať už přijdou kritické dny, nebo na ně můžete zapomenout na následujících devět měsíců, můžete to určit doma. Současná léčiva poskytují ženám výběr z několika typů těhotenských testů..

  V sortimentu lékáren jsou:

  • Testovací proužek;
  • Tabletový test;
  • Tryskový test;
  • Elektronický těhotenský test;
  • Testovací kazeta.

  Všechny vykazují přítomnost HPV hormonu v ženské moči, ale liší se vzhledem, cenou, kvalitou a různými vlastnostmi..

  Zda nový život vznikl, lze rozpoznat po dobu 7-14 dnů po početí. Někteří ukazují výsledek po třech minutách, jiní po jedné. Existují testy, které určují těhotenství před zpožděním nebo již během něj.

  Jasný modrý elektronický těhotenský test

  Nejmodernější a nejúčinnější mezi ostatními. Jeho cena je vyšší než u jiných testů, ale má řadu výhod.

  Pokud jiné testy ukážou dvě police v přítomnosti těhotenství a jednu, pokud ne, budou mít průsvitky místo proužků „+“ nebo „-“. Výsledek zůstává na obrazovce po dobu 24 hodin..

  Symboly jsou zobrazeny na malé obrazovce a mají jasný obrys, což nelze říci o testovacích proužcích, které mohou být zavádějící. Jasná modrá je nejcitlivější.

  Stává se tak, že musíte zjistit, zda bude dítě co nejdříve, a elektronický těhotenský test ukáže výsledek ještě před zpožděním. To znamená 4 dny před začátkem údajné menstruace.

  Kromě toho jasně modrá může zobrazovat čas a datum početí a dokonce i odhadované datum narození, které jiné produkty tohoto druhu nemohou. Přesnost elektronického testu je 99%. To může odůvodnit jeho vysokou cenu..

  Jak používat elektronický těhotenský test

  Pokud chcete znát výsledek před zpožděním, vyžaduje to první ranní moč. V kterýkoli jiný den proveďte test v době, která vám vyhovuje.

  Udělejte elektronický test, sejměte víčko a spusťte jej proužek dolů pod proud moči a držte jej po dobu pěti až 20 sekund. Není nutné shromažďovat moč do sklenice nebo používat kapátko.

  Po tomto postupu zakryjte absorpční proužek víčkem a položte jej na stůl. Pokud se na obrazovce objeví symbol přesýpacích hodin, znamená to, že se vše dělá správně a informace se začala zpracovávat.

  Po třech minutách uvidíte plus nebo mínus. Data se ukládají během dne a nemění se, jako je tomu u jiných testů.

  Další výhodou elektronických testů je, že jsou opakovaně použitelné. Sada obsahuje dalších 20 proužků, které můžete použít později.

  A když dojdou, pak si koupte nové, protože ve vašich rukách zůstane speciální kazeta. Informace v elektronických testech jsou zpracovávány digitálně.

  Kazeta je připojena přes USB k počítači a výsledky se zobrazí na obrazovce monitoru. Pokud spojíte všechny výhody elektronického testu dohromady, pak jeho cena není tak vysoká, jak se zdá.

  ClearBlue těhotenský test

  Pokud potřebujete vědět, zda jste těhotná nebo ne, použijte test Clearblue, který většina gynekologů dnes doporučuje. Anglická značka, která se objevila v roce 1985, vyrábí diagnostické přístroje pro domácí použití, které se prodávají ve 47 zemích..

  Společnost je známá zejména testy těhotenství, ovulace, plodnosti. Clearblue je světovým lídrem ve výrobě podobných produktů. První jednokrokový testovací systém byl propuštěn v roce 1988, druhý digitální v roce 2008, který vám umožňuje určit nejen přítomnost těhotenství, ale také jeho trvání.

  Hypersenzitivní těhotenské testy s Clearblue se stabilním cyklem ukazují podle výrobců velmi přesný laboratorní výsledek - 25-30 Honey / ml. Pro srovnání je citlivost konvenčních testovacích systémů 10–20 MEU / ml.

  Nepopiratelnou výhodou diagnostických testovacích zařízení Clearblue pro domácí použití je odhalení mimoděložního těhotenství, ani jediné domácí zařízení jiných značek takovou příležitost nemá. Testovací systém můžete použít kdykoli během dne podle pokynů, výsledek se objeví za minutu.

  Princip fungování

  Po oplodnění vajíčka začne corpus luteum (dočasná žláza) okamžitě produkovat speciální hormon - hCG (lidský chorionický gonadotropin). Vyrábí se u těhotných žen nejprve s corpus luteum, poté placentou. Práce na různých těhotenských testech je založena na citlivosti na tuto hormonální látku, jejíž podstatou je detekce hCG v moči ženy.

  Hladina chorionického gonadotropinu u těhotných žen v prvních týdnech rychle stoupá, takže těhotenský test Clearblue je přesný v 99% případů již na začátku menstruace. Praxe ukazuje, že tato diagnóza přesné ukazatele i několik dní před dnem, kdy by měla být menstruace. Je však třeba poznamenat, že na začátku těhotenství hCG dosud nedosáhlo správné koncentrace, proto je lepší jasně testovat, aby se předešlo chybám.

  Odrůdy testů

  Clearblue těhotenské testy se liší podle typu v závislosti na tom, jak fungují..

  Inkoustová zařízení jsou považována za nejspolehlivější, nejoblíbenější, snadno použitelná, vysoce citlivá, vysoce kvalitní a levná. Ale také dávají nejvíce chyb. Princip činnosti: kapalina vstupuje do proužku, pohybuje se podél vláknitého povrchu až k činidlu na požadovanou úroveň, dává výsledek. Uvnitř systému jsou částice s protilátkami, které reagují na těhotný chorionický gonadotropin.

  V roce 2008 byly navrženy a uvedeny na trh první elektronické (nebo digitální) těhotenské testy na světě, Clearblue. Jednalo se o první diagnostické domácí spotřebiče, které zobrazovaly výsledek na displeji ne ikonami nebo pruhy, ale slovy. Stejně jako první systémy stanovující přibližný gestační věk.

  Podle výrobce vykazuje digitální zařízení jednoznačný výsledek, který nelze interpretovat jinak. Zaručená spolehlivost je proto při správném použití asi 100%. Taková zařízení jsou zvláště důležitá pro ty, kteří potřebují naléhavá data. Informace zobrazené na monitoru po testování se během dne nemění, jako je tomu v případě proužků, ale po uplynutí této doby informace zmizí.

  Čím blíže bude očekávané měsíční testování, tím vyšší bude výsledek:

  Testování každý den, dokud není menstruace zpožděnaVýsledek je „těhotný“ v procentech
  451
  382
  290
  195–99

  Použití testovacího systému Clearblue Plus

  Test Clearblue Plus je nejjednodušší z celé řady, ale neméně spolehlivý než složité analogy. Lze ji už používat ode dne očekávané menstruace. Pro spolehlivější výsledek je lepší testovat ranní moč v nádobě nebo pod proudem. V roce 2012 bylo zařízení uděleno ocenění Design Award za revoluční design - Red Dot Design.

  Pravidla pro použití testu:

  • vyjměte hůlku z obalu, sejměte víčko;
  • vložte zkušební tyčinku do nádoby s ranní močí, nechte ji stát 5 sekund. Alternativně - podržte po dobu 5 sekund pod proudem moči. Při použití inkoustové metody je hlavní věcí zajistit, aby kapalina vnikla do špičky zařízení, která by měla být natřena růžovou barvou. Pokud k tomu nedojde nebo je-li barva příliš slabá, dorazí na špičku nedostatečné množství kapaliny;
  • vyjměte hůl z nádoby a umístěte ji vodorovně.

  Při správném použití, jak je uvedeno v jedné z modrých kontrolních čar, se výsledek objeví za minutu nebo méně. Aby byla diagnóza pochybná, doporučujeme počkat 3 minuty.

  Vzhled znaku „+“ ve druhém okně bude označovat těhotenství, znak „-“ znamená nepřítomnost těhotenství. Je důležité, aby se na obou deskách objevily dva řádky a na intenzitě jejich barvy nezáleží. Čáry mohou mít stejnou barvu nebo světlejší.

  Pruhované výsledky jsou platné 10 minut. Pokud se po tomto období objevily změny, pak to nic neznamenají. Zkouška musí být provedena znovu, pokud se na proužku neobjeví kontrolní svislá čára modré barvy..

  Clearblue Plus

  • přesnost až 99% (10–25 mIU / ml);
  • včasné testování je možné - 4–5 dní před očekávaným měsícem, ale přesnost výsledku může být nižší;
  • hůl má pohodlný tvar - je snadné ji držet metodou testování inkoustem;
  • díky přítomnosti dlouhé rukojeti je udržována hygiena;
  • špička je o polovinu širší než předchozí systémy;
  • kapacita sběru moči není nutná, takže testování lze provádět nejen doma;
  • snadné vyhodnocení výsledků;
  • rozumná cena - do 170 rublů.

  Nevýhody testů Clearblue Plus

  • falešně negativní výsledek není vyloučen během testování několik dní před očekávaným měsícem;
  • jednorázový test;
  • nelze určit dobu v týdnech.

  Používání systému Clearblue Easy Test System

  Zařízení je identické s předchozím v aplikaci a interpretaci výsledků. Aby bylo možné použít těhotenský test Сlearblue Easy, je také nutné odstranit ochrannou fólii, sejmout víčko, spouštět špičku do nádoby močí nebo umístit indikátor testeru pod proud moči tak, aby byl do ní úplně ponořen, jinak je možný nespolehlivý výsledek. Při správném použití se indikátor změní na růžový, což znamená, že v moči bylo dost diagnózy.

  Zařízení používejte první den zpoždění menstruačního toku. Samotná procedura bude trvat pouze 5 sekund, pak další 2 až 3 minuty, než se čekají na výsledky. Pro přesnost by hůlka měla být umístěna přísně vodorovně na rovném povrchu..

  Design má dvě okna - větší a menší. Při správné diagnostice se v menším okně objeví modrý svislý pruh. Výskyt znaků „+“ nebo „-“ ve velkém kulatém bloku bude znamenat přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství. Pokud se v oknech neobjeví nic nebo se objeví pochybné příznaky, znamená to jednu ze dvou věcí: poruchu zařízení nebo chyby při testování.

  Výhody Clearblue Easy

  • vysoká přesnost - až 99%, pokud byl postup proveden nejdříve v první den zpoždění;
  • volitelné nádoby na moč, protože zařízení je inkoustové;
  • konstrukce má malé výčnělky, které umožňují bezpečné držení zařízení;
  • jednoduché vyhodnocení výsledků;
  • nízké náklady - až 130 rublů.

  Nevýhody řady Easy

  • nemá smysl používat systém dříve, než je doporučené období;
  • zařízení pro jedno použití;
  • určuje se pouze přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství, nikoli však jeho trvání.

  Používání digitálního testovacího systému Clearblue

  Clearblue Digital test je revoluční elektronické zařízení, které dokáže detekovat nejen samotné těhotenství, ale také určit gestační věk v týdnech plodu. Přesnost tohoto zařízení je srovnávána s testováním na ultrazvukovém zařízení a jeho použití je stejně snadné jako u inkoustových testerů.

  Použití elektronického zařízení k určení těhotenství je velmi jednoduché: bez obalu, sejměte víčko, dejte indikátor špičky dolů pod proud moči po dobu 5 sekund. Pokud moči stačilo pro testování, pak špička zčervenala. V případě potřeby můžete použít nádobu s močí.

  Po zbarvení indikátoru růžovou, nasaďte na něj víčko a položte jej na rovný vodorovný povrch. Počkejte asi tři minuty, vyhodnoťte výsledek, který nevyžaduje interpretaci.

  Design Digital je vybaven elektronickým senzorem, na kterém můžete vidět informace o těhotenství a načasování. Funguje to následovně. Podobně jako všichni testeři, Digital reaguje na chorionický gonadotropin v těhotné moči, který se na monitoru zobrazuje jako těhotenství. Paralelně však stále existuje výpočet koncentrace hCG, podle kterého se počítá gestační období v týdnech: 1 + 2, 2 + 3, 3 + 4, 4 + 5, 5+ týdnů.

  Na začátku se na monitoru objeví blikající přesýpací hodiny - to funguje počítací systém. Po 3 minutách je „těhotná“ jednoduše zapsána do horní části displeje, pokud je výsledek pozitivní nebo „ne těhotná“ s negativním výsledkem, a termíny na spodní straně displeje jsou vyjádřeny v číslech. Pokud například monitor zobrazuje číslo 3+ (3 embryonální týdny), pak to odpovídá 4-5 porodním týdnům.

  Výhody Clearblue Digital

  • přesnost skutečnosti o těhotenství je 99%;
  • přesnost termínů - 92–96%;
  • možnost včasného odhalení těhotenství, což odpovídá ultrazvukové detekci těhotenství po 11–12 týdnech;
  • testování lze provést 5 dní před očekávaným měsíčním intervalem;
  • snadnost použití, není třeba žádných zvláštních dovedností;
  • lze použít bez sebrání moči - pod proudem.

  Nevýhody Clearblue Digital

  • relativně vysoká cena - až 350 rublů.

  Nevýhodou digitálního testeru je, že někteří spotřebitelé po 24 hodinách vykazují neuložené výsledky. Pokud se však potvrdí oplodnění, pro většinu takového mínus není problém.

  Chyby a příčiny

  Jakékoli zařízení pro včasné těhotenské testování může selhat, nejčastěji je důvodem nedodržení pokynů. I když jsou však doporučení dodržována, je možné získat nepochopitelná data, která mohou být způsobena následujícími faktory:

  • absolvování kurzu hormonální terapie, zejména léčby neplodnosti s použitím léčiv obsahujících hCG;
  • hormonální stimulace;
  • léčba diuretiky;
  • testování příliš brzy s nepravidelným cyklem;
  • nedávné těhotenství může vykazovat falešně pozitivní;
  • mimoděložní;
  • endometrióza;
  • cystické formace na vaječnících;
  • fibromyom;
  • hormon produkující neoplazma.

  V případě porušení pokynů jsou možné pochybné informace o testování:

  • ukazatel ukazatele není nasměrován přesně dolů;
  • po použití byl testovací proužek umístěn na nerovný povrch a ne přísně vodorovně;
  • na výzkum nebylo dost nebo příliš mnoho moči;
  • interpretace inkoustových testů nastala 10 minut po použití.

  Pokud jsou po opakovaném testování přijaté informace pochybné nebo neočekávané, je lepší kontaktovat gynekologa. Statisticky může jedna ze tří žen udělat chybu při interpretaci výsledků systémů k detekci těhotenství doma. To platí zejména pro testovací proužky, i když právě tato jednoduchá zařízení jsou nejoblíbenější.

  Uvolněte formulář, úložiště, další funkce

  Forma vydání: tester v samostatném balení

  Použití: pro domácí použití

  Způsob aplikace: autotest in vitro

  • použití uvnitř;
  • aplikovat, pokud je poškozený jednotlivý obal;
  • použít po uplynutí doby použitelnosti.
  • ukládat na místě mimo děti;
  • skladovací teplota - 2-30 stupňů;
  • před použitím vydržte nebalený systém po dobu půl hodiny při pokojové teplotě;
  • Likvidujte v souladu s pokyny; před likvidací vyjměte baterie (pokud existují).

  ZKOUŠKA PRO STANOVENÍ PREGNANCY A DOBA CLEARBLUE DIGITAL

  Druh zboží:Zdravotnické výrobky
  Výrobce:EspiDis Swiss Prezi Diagnostics GmbH
  Země původu:Švýcarsko
  Forma vydání a balení:Zařízení pro stanovení gestačního věku - 1 ks v balení.
  Udržujte mimo dosah dětí:Ano
  Všechny léky testujíVšechny podobné produkty

  Stručně o produktu

  Kategorie
  Podkategorie
  Značka
  Vyzkoušejte
  Částka v balíčku
  Všechny specifikace

  Přečtěte si o produktu

  instrukce k testování aplikace

  Popis

  Digitální zařízení pro stanovení gestačního věku "Kliablu" (Clearblue)

  Jediný test, který ukáže počet týdnů. Test s indikátorem periody v týdnech Clearblue je první a jediný test, který je stejně přesný při určování gestačního věku v týdnech jako ultrazvukové vyšetření **.

  Jeho inteligentní duální senzor vám nejen řekne, zda jste těhotná, nebo ne: „Těhotná“ nebo „Ne těhotná“, ale také určuje dobu v týdnech.

  Tento test kombinuje 2 testy najednou - nejprve stanoví přítomnost hormonu těhotenství s přesností vyšší než 99% (při použití ode dne očekávaného nástupu menstruace), a pokud jste těhotná, EVEN indikuje období v týdnech od okamžiku početí (1 - 2, 2 - 3 týdny nebo více než 3 týdny (3+)).

  Přesnost stanovení počtu týdnů od početí je 92%.

  Tak citlivé, že jej lze použít 5 dní před dnem, kdy odložíte období.

  Během 3 minut se na displeji zobrazí výsledek „Těhotné“ nebo „Ne těhotné“.

  Když se zobrazí výsledek () „Těhotné“, na obrazovce se také zobrazí čas od okamžiku početí (1 - 2, 2 - 3 týdny a 3+ týdny).

  Prodejní funkce

  Zvláštní podmínky

  test s koncepčním indikátorem

  • Od začátku menstruace lze provádět těhotenský test kdykoli během dne..

  • Pokud se testování provádí před očekávaným nástupem menstruace, použijte první ranní moč v ten den..

  • K dosažení přesného výsledku indikátoru početí musíte použít první ranní moč..

  • Před testem nepijte příliš mnoho tekutiny..

  Před testováním si pozorně přečtěte tuto příbalovou informaci..

  ZKUŠEBNÍ CHYBY

  Chyba: symbol knihy - během testování došlo k chybě. Možné důvody jsou následující..

  • Absorpční vzorkovač nesměřoval dolů nebo nebyl test umístěn vodorovně po moči.

  • Použitá nedostatečná nebo nadměrná moč.

  Je nutné znovu otestovat pomocí nového testu a pečlivě dodržovat pokyny.

  Chyba prázdného displeje - test nebyl proveden správně. Možná je to kvůli nedodržení pokynů pro

  aplikace. Je třeba provést další test. Pečlivě dodržujte návod k použití.

  Před likvidací těsto odstraňte.

  baterie. Zlikvidujte baterii v souladu s platnými předpisy pro recyklaci. Vyjmutí baterie

  vložte minci do štěrbiny na konci testu a otáčením ji otevřete zadní část testu.

  Pokud baterie není viditelná, vytáhněte držák baterie ve směru šipky - to pomůže vytáhnout baterii. Pozornost. Zakázáno

  baterii rozebírejte, dobijte nebo zlikvidujte v ohni. Zbytek testu zlikvidujte podle předpisů pro likvidaci elektrického zařízení. Nevhazujte elektrická zařízení do ohně.

  Indikace

  Toto zařízení pro stanovení délky těhotenství je určeno pro domácí použití..

  • Můžete si koupit test pro stanovení těhotenství a trvání clearblue digital v Moskvě v lékárně vhodné pro vás, objednáním na Apteka.RU.
  • Cena testu pro stanovení těhotenství a trvání clearblue digital v Moskvě je 368,00 rublů.
  • Návod k použití pro těhotenství a termínový test clearblue digital.

  Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

  Vyzkoušejte ceny v jiných městech

  Dávkování

  1. ZKOUŠENÍ

  Až budete připraveni vyzkoušet, vyjměte zařízení z fólie a odstraňte modrý uzávěr.

  Vyzkoušejte ihned své zařízení.

  ZKUŠEBNÍ PODLE URINE NEBO ZÍSKEJTE VZORKU URINE V ČISTÉ, SUŠENÉ NÁDRŽI

  Umístěte vzorkovač po proudu za 5 minut do proudu moči.

  Dbejte na to, abyste zbytek těsta nenamočili..

  Možná budete muset nasadit víčko a položit zařízení na vodorovný povrch..

  Do moči vložte pouze vzorkovač po proudu, jak je znázorněno na obrázku, pouze na 20 sekund.

  Možná budete muset nasadit víčko a položit zařízení na vodorovný povrch..

  Blikající symbol čekání označuje test.

  Jakmile přestane blikat symbol pohotovostního režimu, zobrazí se výsledek. Pokud se během testu neobjeví symbol čekání, viz otázka 6 v části Otázky a odpovědi..

  Během testování nikdy nedržte zařízení tak, aby vzorkovač směřoval nahoru.

  3. ZKONTROLUJTE VÝSLEDEK

  Digitální zařízení pro stanovení gestačního věku má indikátor, který zobrazuje odhadovaný čas uplynulý od okamžiku početí.

  Tyto informace se zobrazují na displeji vedle položky „Mít těhotenství“..

  Po 3 minutách se na displeji zobrazí výsledek..

  Výsledek „Existuje těhotenství“ se může zobrazit na displeji před výsledkem indikátoru gestačního věku. Počkejte, dokud přestane blikat symbol čekání a dokud se nezobrazí doba těhotenství. To může trvat až 3 minuty..

  V některých případech lze výsledky zobrazit pouze za 1 minutu..

  Výsledek zůstane na displeji přibližně 24 hodin..

  Pokud je výsledkem „Těhotenství“, měli byste se poradit s lékařem o dalších opatřeních. Doktor určuje gestační věk od prvního dne poslední menstruace, a nikoli od data početí

  K početí dochází přibližně 2 týdny před očekávaným nástupem menstruace. Ukazatel těhotenství zobrazuje přibližné informace o době, která uplynula od početí.

  Přesnost stanovení data početí podle ukazatele gestačního věku je 92%. Datum početí je určeno hladinou těhotenského hormonu - hCG (lidský chorionický gonadotropinový hormon) v moči. Hladina hormonu hCG se u různých žen může lišit, takže výsledky indikátoru gestačního věku mohou být nepřesné. Přesnost výsledku „Existuje těhotenství“ / „Žádné těhotenství“ překračuje 99% při provádění testu od data očekávaného začátku menstruace.

  Těhotenský test Clearblue

  Clearblue Těhotenský test je nejmodernější zařízení, které dokáže přesně určit, zda došlo k početí. Test je k dispozici k prodeji, jeho použití je jednoduché a pohodlné, ale před použitím zařízení si musíte pečlivě přečíst pokyny, abyste minimalizovali riziko falešně pozitivního nebo falešně negativního výsledku.

  Clearblue je dceřinou společností známé švýcarské společnosti Procter and Gamble. Kromě toho, že zkoušky jsou vydávány takovým renomovaným výrobcem s vynikající pověstí, je jejich kvalita časově testována. Společnost Clearblue vyvíjí a vyrábí těhotenské testy od roku 2008..

  Typy Clearblue těhotenských testů

  Existuje několik typů testů od společnosti Clearblue, přičemž hlavní rozdíl spočívá v principu používání zařízení.

  V prodeji jsou následující typy testů:

  Čím složitější je tedy test, tím vyšší bude jeho cena. Je pozoruhodné, že výrobce tohoto zkušebního systému zaručuje spolehlivě pozitivní nebo negativní výsledek nejen po prvním dni zpoždění menstruace. Ukázalo se, že testy Clearblue mohou určit těhotenství již několik dní před začátkem další menstruace.

  Jak Clearblue testy fungují

  Princip fungování testovacích zařízení Clearblue je založen na stanovení hladiny hCG (lidského chorionického gonadotropinu) v ženské moči. Jeho úroveň, jak víte, stoupá po vzniku početí. Nejvyšší koncentrace hormonu v moči je pozorována ráno, ačkoli přístroj dokáže detekovat i malé dávky. Citlivost testů je extrémně vysoká a je 10-25 mIU / ml.

  Poté, co tekutina vstoupí do testu, posouvá se nahoru po tubulích dostupných v papírovém indikátoru a po dosažení značky dává pozitivní nebo negativní výsledek. V závislosti na typu testu je také možné stanovit gestační věk s přesností na 1-2 týdny.

  Průvodce těhotenskými testy Clearblue Plus

  Tento test je nejjednodušší z celé řady produktů Clearblue, neznamená to však, že přesnost výsledků bude zkreslena. Výrobce zaručuje, že těhotenství bude detekováno v 99% případů od očekávaného dne nástupu menstruace.

  Zařízení také umožňuje včasné testování, to znamená, že se můžete pokusit určit těhotenství 5 nebo méně dní před začátkem další menstruace. V tomto případě však bude procento spolehlivosti výsledku nižší. Aby se minimalizovala pravděpodobnost chyby, musíte vzít první ranní část moči k testování.

  Jak spustit test? Tento testovací systém umožňuje určit těhotenství poté, co se moč dostane na obarvenou špičku. Zařízení může být nahrazeno přímo pod proudem moči nebo spuštěno do nádoby s močí. Žena si může vybrat nejvhodnější variantu. Je třeba poznamenat, že doba expozice moči by měla být 5 sekund, bez ohledu na to, jak se aplikuje.

  Pokud biologická tekutina dosáhne špičky testu v požadovaném objemu, okamžitě se zbarví z růžové na růžovou. Pokud není špička zcela zbarvená, není na ní dostatek tekutiny. Když špička zbarví růžově, musí být zkouška položena na rovnou plochu, nebo ji lze nechat držet špicí dolů, ale v žádném případě nahoru. Po třech minutách můžete výsledek vyhodnotit..

  Jak dešifrovat výsledek? Po uplynutí zadaného času se v okně, které se nachází na hlavním zařízení nad špičkou, objeví modré čáry. Mohou vypadat jako znaménko plus nebo znaménko mínus, tj. „+“ Nebo „-“. Znaménko plus označuje přítomnost těhotenství a znaménko mínus označuje jeho nepřítomnost. V tomto případě nezáleží na jasnosti zbarvení čar. Jeden z nich může být světlejší a druhý tmavší, nemá to vliv na spolehlivost výsledku..

  Je velmi důležité počkat, až se řádky objeví v obou oknech. Pokud vám první panel umožňuje pochopit, zda existuje těhotenství, či nikoli, pak druhé okno označuje správnou funkci systému jako celku. Zkouška se považuje za provedenou správně, pokud je v kontrolním okně svislá modrá čára. Pokud ne, otestujte znovu pomocí nového testovacího systému..

  Je důležité vyhodnotit výsledek testu nejpozději 10 minut po testu. Po uplynutí 10 minut musí být test vyřazen, aniž by byla věnována pozornost možným změnám ve výsledkové tabuli. Už nejsou spolehlivé.

  Výhody

  Test Clearblue Plus má oproti jiným testovacím systémům určité výhody, například:

  Výsledek testu, který byl proveden první den zpoždění menstruace, bude 99% pozitivní;

  Studii lze provést pět dní před začátkem údajné menstruace;

  Zkouška je vybavena dlouhou a pohodlnou rukojetí zakřiveného tvaru, takže ji lze snadno držet a vést;

  Díky tvaru zařízení vám zkušební postup umožňuje dodržovat hygienická pravidla;

  Během zkoušky není nutná další kapacita pro sběr moči;

  Cena testu je přibližně 170 rublů, což je poměrně levné;

  Vyhodnotit výsledek není obtížné.

  nevýhody

  Nevýhody testovacího systému Clearblue Plus zahrnují skutečnost, že výsledek během stanovení těhotenství několik dní před začátkem údajné menstruace může být falešně negativní.

  S tímto testovacím systémem nemůžete určit gestační věk v týdnech.

  Test nelze znovu použít.

  Průvodce snadným těhotenským testem Clearblue

  Tento testovací systém je představován podlouhlým zařízením, které má dvě okna (okno pro vyhodnocení výsledku a okno pro kontrolu správnosti testu). Pod odnímatelným víčkem je indikátor špičky. Přístroj je určen k určení těhotenství od prvního dne opožděné menstruace.

  Jak spustit test? Po vyjmutí těsta z jednotlivého balení sejměte víčko ze špičky. Poté musí být špička močena po dobu pěti sekund. Chcete-li to provést, můžete ji předem smontovat do samostatného kontejneru nebo jednoduše močit na malovaném ukazateli. Pokud úplně zčervenal, stačila část moči na výzkum.

  O pět sekund později se test odstraní z biologické tekutiny, uzavře se špička víčkem a položí se na jakýkoli plochý povrch. Výsledek můžete vyhodnotit za dvě nebo tři minuty..

  Jak dešifrovat výsledek? Před vyhodnocením výsledků testu musíte počkat, až se v ovládacím okně objeví modrý pruh, který je menší než hlavní panel. To znamená, že test proběhl správně..

  Pokud je žena těhotná, objeví se v hlavním okně znaménko plus, které má tvar kruhu. Pokud není těhotenství, objeví se v tomto okně jedna vodorovná lišta „-“.

  Je nutné vyhodnotit výsledek po dvou až třech minutách od okamžiku, kdy se dostane na močový test, nejpozději však po 10 minutách. Pokud se čáry před tímto okamžikem neobjevily, byl test proveden nesprávně nebo se zařízení ukázalo jako vadné.

  Výhody

  Test vám umožní určit těhotenství s vysokou přesností, která je 99%. Jedinou podmínkou je provedení zákroku nejdříve v první den zpoždění menstruace.

  Zkouška nevyžaduje kontejnery pro sběr moči, protože může být jednoduše nahrazena pod proudem.

  Pro pohodlí uživatele je test vybaven malými výčnělky, které vám umožňují bezpečnější držení prsty.

  Test je levný, jeho průměrná cena v lékárnách je 130 kormidel.

  Výsledky testů lze snadno vyhodnotit, protože jsou srozumitelné i na intuitivní úrovni. Kromě toho je každé balení vybaveno podrobnými pokyny..

  nevýhody

  S pomocí takového testovacího systému nebude možné určit těhotenství dříve, než se očekává den nástupu menstruace..

  Zařízení neumožňuje stanovit přesný gestační věk, ale pouze upozorní na jeho přítomnost nebo nepřítomnost.

  Test lze použít pouze jednou..

  Příručka pro digitální těhotenské testy Clearblue

  Zkušební zařízení Clearblue Digital je vysoce přesné zařízení a umožňuje nejen určit těhotenství, ale také stanovit jeho termín. Zařízení je vybaveno inteligentním senzorem, který vypočítá počet týdnů a zobrazí na obrazovce číslici..

  Pokud jde o spolehlivost výsledku, je 99%, pokud je test proveden první den zpoždění menstruace. Přesnost stanovení gestačního věku je také velmi vysoká a rovná se 96%. Zařízení může zobrazit období 1, 2, 3, 4, 5 týdnů. Pokud k těhotenství došlo ještě dříve, zobrazí se na monitoru číslo 5+.

  Dalším rysem testu Clearblue Digital je, že může být proveden 5 dní před dnem zamýšleného období. Pravda, v tomto případě je přesnost zařízení snížena na 65%. Chcete-li tento indikátor zvýšit, musíte pro testování použít první ranní část moči.

  Jak provést test? Aby výsledky zkoušek byly co nejspolehlivější, je nutné je provádět v souladu se všemi pravidly. Chcete-li to provést, vyjměte zařízení z obalu, odstraňte ochranné víčko ze špičky a dejte jej pod proud moči. Špička by měla být snížena dolů..

  Tryska by měla ovlivnit test po dobu 5 sekund. Poté se změní z bílé na růžovou. Pro testování můžete také předběžně odebrat moč do nádoby a na ni na 5 sekund spustit testovací hrot.

  Poté, co indikátor zčervená, nasaďte znovu kryt a položte zařízení na vodorovný povrch. O tři minuty později můžete výsledek vyhodnotit..

  Jak dešifrovat výsledek? Není obtížné interpretovat výsledek, protože pokud není těhotenství, na indikátoru se rozsvítí indikátor „ne těhotná“. V případě, že došlo k početí, objeví se slovo „těhotná“ a níže budou uvedena čísla označující počet týdnů. V takovém případě zůstane výsledek zobrazen přibližně další den.

  Výhody

  Testovací systém má vysokou přesnost, která dosahuje 99%.

  Pomocí zařízení můžete určit gestační věk.

  Přístroj dokáže detekovat i časné těhotenství.

  Test je velmi snadno použitelný a nevyžaduje žádné speciální dovednosti k jeho provedení..

  Moč se nemusí sbírat v oddělené nádobě, stačí zařízení umístit pod proud.

  nevýhody

  Jedinou nevýhodou testu jsou jeho vysoké náklady ve srovnání s jinými zařízeními pro stanovení těhotenství. Průměrná cena za test Clearblue Digital je tedy 300–350 rublů.

  Některé ženy zaznamenávají takový nedostatek testu jako zmizení výsledku po dni. Ukázalo se, že první test, který jim oznámil dlouho očekávané těhotenství, nemůže být ponechán jako památka. Tato položka však nemá pro všechny význam.

  Který Clearblue test zvolit?

  Důvody nespolehlivých výsledků

  Stejně jako jakýkoli jiný systém detekce raného těhotenství může test Clearblue poskytnout nesprávný výsledek. Nejprve to záleží na správnosti postupu testování. I když však budete postupovat podle pokynů jasně, chybu nelze vyloučit..

  Spolehlivost výsledku mohou ovlivnit následující faktory:

  Žena bere léky k léčbě neplodnosti, které zahrnují hCG.

  Žena má nepravidelný menstruační cyklus a test dokončila příliš brzy.

  Pokud byla žena nedávno těhotná (i když těhotenství neskončilo při porodu), může být výsledek falešně pozitivní.

  Žena má mimoděložní těhotenství, ovariální cystu, endometriózu, hormon produkující nádor, myomální uzliny.

  Pokud má žena stále pochybnosti o spolehlivosti výsledků, měli byste se poradit s lékařem.

  Autor článku: Valentina Vladimirovna Lapikova | Gynekolog, reproduktolog

  Vzdělávání: Diplom "Porodnictví a gynekologie" byl získán na Ruské státní lékařské univerzitě Federální agentury pro zdraví a sociální rozvoj (2010). V roce 2013 absolvovala postgraduální školu na NIMU im. N.I. Pirogova.

  Články O Neplodnosti