Hlavní Zdraví

Jak si představit chlapce ovulací úplně: metody a tipy

Pokud už rodina má dvě malé dcery, chci získat rodinného dědice. V tomto případě postupujte podle ženského cyklu a počkejte na ovulaci. Pro potvrzení použijte test lékárny.

Můžete vypočítat ovulaci sami:

 1. Vydělte počet dní v cyklu dvěma. Pokud je cyklus 28 dní, pak 2 týdny po prvním dni vašeho období začnete ovulaci přibližně.
 2. Sledujte základní teplotu. Ve dnech optimálních pro početí je teplota kolem 37 stupňů.
 3. Sledujte hojnost sekrecí. Během ovulace se zvětšují.

Existuje několik způsobů, jak chlapce zcela otěhotnět:

  Oběhová obnova. Existuje teorie, že tělo mění své krevní složení každých několik let.

U žen dochází k obnově krve častěji - jednou za 3 roky a u mužů jednou za 4 roky. Abychom si představili chlapce, musí být krev otce „mladší“. Referenční bod - narození, případy velké ztráty krve.

Aby nedošlo k chybám ve výpočtech a správnému výpočtu, použijte výzvu:

• Rozdělte věk muže na čtyři: 30: 4 = 7, zbytek 2.
• Rozdělte věk ženy na tři: 27: 4 = 8, zbytek 3.
• Porovnejte číslice zbytku. Krev otce je teoreticky „mladší“, proto je toto období pro pojetí dědice příznivé.

 • Měsíční kalendář. Uspořádání hvězd ovlivňuje život člověka, dokonce i jeho pojetí a osud. Chlapec bude otěhotnět, když je měsíc v lukostřelbě, vahách a Beranech.
 • Dietní výživa. Obě rodiče, kteří plánují těhotenství, by měli věnovat zvláštní pozornost výživě..

  Dívky „přitahují“ sladká jídla, zeleninu a ořechy. Páry, které jedí jídla s vysokým obsahem bílkovin, mají často chlapce.

  Zahrňte do svého jídelníčku fazole, maso, ryby, brambory, houby, vejce, pomeranče a hořkou čokoládu.

 • Věk matky a měsíc početí. Metody výpočtu v různých kulturách jsou odlišné. Podle čínské teorie může dvacetiletá žena v lednu představit dívku 100 procent.
 • První porodní tabulka:

  Měsíc-věk010203040506070809010011012
  osmnáctdmmmmmmmmmmm
  devatenáctmdmddmddddmm
  dvacetdmdddddddddm
  21mddddddddddd
  22dmmdmddmdddm
  23mmdmmdmdmmmd
  24mdmmdmmddddd
  25dmddmdmmmmmm
  26mdmddmdddddd
  27dmdmddmmmdmm
  28mdmdddmmmmdd
  29dmdmmmmmmddd
  třicetmdmddddddmdm

  Nejlepší představuje pro pojetí chlapce

  Póza je už polovina bitvy. Přístup k pojetí zodpovědně, věřte v úspěch. Chcete-li porodit chlapce, zvažte několik zajímavých skutečností..

   Struktura ženského těla. Můžete získat radu od gynekologa v otázce, co je nejlepší pozice pro sex, aby otěhotněla.

  Po absolvování kompletního vyšetření a s ohledem na anatomickou strukturu ženy vyberte polohu, která je nejvhodnější pro snadné proniknutí spermatu do děložního čípku.

  Vážné gynekologické abnormality narušují ženský cyklus a ztěžují oplodnění. Zákon gravitace. Pamatujte na newtonské jablko a zákony fyziky. Vyberte si „zespodu“ ženu nebo misijní pozici, ať příroda pomůže propagovat Y-spermie!

  Po pohlavním styku se doporučuje, aby žena chvíli ležela a zvedla nohy nahoru.

 • Hygiena. Chlapce „přitahují“ teplo. Vezměte si teplou sprchu, teplota v místnosti by měla být mírně nad normální. Doporučuje se vybrat si letní období pro početí chlapce.
 • Muž by měl převzít roli vůdce sexuálního styku. Je lepší, když žena dostane sexuální potěšení jako první.

  Důležitá je nejen hloubka průniku, ale také to, v jaké poloze dojde k pohlavnímu styku.

  Póza pozice

  V této poloze je muž pozadu a žena leží na kolenou. K posílení pocitů může partner dodatečně stimulovat klitoris, protože jeho první prioritou je doručit ženě orgasmus..

  Misijní pozice

  „Lžíce“ představuje, když člověk vstoupí do lůna svého partnera ležícího na boku, zvyšuje pravděpodobnost, že by chlapec byl počat několikrát.

  Tato pozice je vybrána s patologickým uspořádáním dělohy a přívěsků.

  Obecná pozice

  Při dodržování zákonů přírody, aby sperma rychle proniklo, by měla být podrobena žena. V této poloze jsou nohy partnera na ramenou.

  Poloha „Martial“ přispívá ke schopnosti prvního dosáhnout vajíčka Y-spermatu.

  Lidové metody

  Lidové metody se osvědčily. Doporučení shromážděná v průběhu staletí zvyšuje schopnost párů ovlivňovat pohlaví nenarozeného dítěte.

  • Prožijte zdravý život.
  • Hmotnost nastávající matky by měla být vyšší než 55 kg.
  • Dejte člověku brázdy vlády.
  • Zachovejte klid a harmonii v rodině.

  Naše babičky také věřily v kouzlo rituálů. Vyzkoušejte slova bezpečného dělení

  • Mít sex v pondělí ráno. Čtvrtek a sobota jsou považovány za dobrý den.
  • Posuňte čelo postele na sever. Spí, držíc manželovu ruku.
  • Naplánujte si početí na úplňkovou noc, když je obloha jasná a hvězdná.
  • Doufám, že si představím dědice.
  • Dejte si pod polštář mužskou košili.

  Lyamusik

  Blog o těhotenství a rodičovství

  Jak otěhotnět jako chlapec? Metody plánování pohlaví dítěte

  Sníte o svém synovi? Je možné bez použití genetiky otěhotnět dítě s určitým pohlavím? V mnoha rodinách je narození prvorozeného chlapce zásadou. Jak tedy otěhotnět s chlapcem poprvé? Existuje několik způsobů, jak otěhotnět s dítětem určitého pohlaví, o čemž se budeme zabývat v tomto článku..

  Ovulační kalendář, který pomůže dítěti otěhotnět

  Tato metoda je běžnější způsob, jak otěhotnět. Aby se mohlo narodit mužské dítě, je nezbytné, aby spermie s chromozomem Y oplodnily ženské vajíčko.

  Vědci prokázali, že sperma s chromozomem Y je aktivnější, ale není dostatečně odolná. Na základě toho dospěli k závěru: pokud si pár přeje otěhotnět, musíte mít pohlavní styk co nejblíže dni ovulace nebo na jeho vrcholu. Datum ovulace by se mělo spočítat, protože v tento den je pravděpodobnost otěhotnění u chlapce vyšší než v jiné dny.

  Zbývá určit datum, s cyklem 28 dnů, k ovulaci obvykle dochází 14 dní před začátkem. Existují však odchylky například v důsledku nemoci nebo stresu. Proto pro stanovení načasování nástupu ovulace je lepší koupit ovulační test prodaný v lékárně.

  Účinnost této metody je metoda Shettles

  Tuto metodu plánování vyvinul slavný americký biolog Landram Shettles..

  Základem této metody je rozdílná délka života v genitálním traktu mužských a ženských spermií. Mužské a ženské spermie jsou symbolem v souladu s chromozomy X a Y obsaženými v spermatu. Mužské spermie (Y) jsou aktivnější, ale jejich životnost je na tomto základě kratší, aby se zvýšila pravděpodobnost početí chlapce, je nejlepší sexuální intimita došlo přibližně 12 hodin před ovulací.

  Hlavním úkolem budoucích rodičů, kteří plánují pohlaví dítěte, je stanovit co nejpřesněji období ovulace. Načasování ovulace můžete určit pomocí kontroly bazální tělesné teploty a také pomocí speciálních ovulačních testů, které jsou k dispozici v lékárně.

  K dnešnímu dni může spolehlivě zaručit požadované pohlaví dítěte pouze postup IVF. Je však zakázáno plánovat sex z vlastní iniciativy. Sexuální stanovení nenarozeného dítěte se děje během preimplantační genetické diagnostiky. Během této procedury se vyšetřuje genotyp embrya na přípustná genetická a vrozená onemocnění, například Downův syndrom, Patau, Edwards atd. Do dělohy se přenášejí pouze zdravá embrya..

  Podle federálního zákona č. 323 však „při použití technologií asistované reprodukce není povolen výběr pohlaví nenarozeného dítěte“. Výjimkou jsou případy, kdy rodiče mají různá vrozená onemocnění, která jsou přenášena s pohlavím přes ženskou nebo mužskou linii, pak je poskytnuta preimplantační diagnóza. Tato metoda vám umožní zvolit pohlaví budoucího dítěte.

  Metoda obnovy krve k otěhotnění jako chlapec

  Teoreticky dítě dostane pohlaví rodiče, jehož krev v průběhu početí bude novější. U mužů se krev obnovuje každé čtyři roky, u žen - každé tři roky.

  Můžete si spočítat, která z vašich rodičů čerstvou krev sami, nebo můžete použít speciální kalkulačky, kde stačí zadat datum narození obou rodičů a měsíc, kdy jste počali nebo plánujete počat dítě.

  Ale buď opatrný! Při výpočtu je důležité vzít v úvahu velké ztráty krve, jako je chirurgický zákrok, transfúze nebo darování krve. Pokud k takové ztrátě krve dojde, bude od této chvíle zvažováno obnovení krve..

  Krevní efekt

  Podstata této metody spočívá v tom, že určitá kombinace krevních skupin ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte. V závislosti na kombinaci krevních skupin rodičů se objevuje určitá pravděpodobnost výskytu chlapce.

  Pokud má žena 1 krevní skupinu, měl by mít muž skupinu 2 nebo 4. Pokud má žena 2 krevní skupiny, měl by mít muž 1 nebo 3 skupiny. Pokud má žena 3 krevní skupinu, měl by mít muž 2,3 nebo 4 skupinu. Když má žena krevní skupinu 4, měl by mít muž 1,3 nebo 4. Nezapomeňte však na faktor Rh, aby si pár mohl představit dítě samce, mělo by to být stejné, negativní nebo pozitivní.

  Japonská technika otěhotnět jako chlapec

  Japonská metoda pomáhá v tom, jak otěhotnět jako chlapec, vzhledem k měsícům narození budoucích rodičů. K dispozici jsou 2 tabulky. V první tabulce je vertikální měsíc měsícem, ve kterém se narodila budoucí matka, a horizontální měsíc je měsícem, ve kterém se narodil budoucí otec. Na průsečíku jejich měsíců narození jsou čísla, která vám říkají, ve kterém měsíci budete schopni otěhotnět. Po nalezení čísla dvojice je třeba se podívat na tabulku 2, vodorovně obsahuje měsíce početí a svisle, počítat podle 1 tabulky čísla. Pokud se protínají řádky měsíce a data a pohlaví dítěte.

  Čínský kalendář

  Podle legendy je těhotenství v měsíci uvedeném v kalendáři téměř zaručeným způsobem, jak porodit dítě požadovaného pohlaví. Pokud chcete otěhotnět jako chlapec, pak v „čínském kalendáři“ na křižovatce věkových sloupců a řádků měsíců najděte období příznivé pro pojetí chlapce. Ve vybraném měsíci se pokuste otěhotnět pomocí jiných metod plánování pohlaví. Například, jak je popsáno výše.

  Německá technika

  Němečtí vědci provedli výzkum a zjistili: pokud v zemi existují nejrůznější války a nepokoje, nebo pokud žena krátce před početí zažívá stres, rodí se hlavně chlapci.

  Italská technika otěhotnění jako chlapec

  Italští vědci dospěli k závěru, že početí chlapce vyžaduje, aby hmotnost ženy překročila 54 kg. Do studie bylo zapojeno asi 10 tisíc dívek. Na základě výsledků byl učiněn závěr, že hubené ženy častěji porodí dívku.

  Lidové léky a známky otěhotnění jako chlapec

  Existuje mnoho lidových známek o těhotenství, které se přenášejí po generace, zde jsou některé z nich:

  1. Pokud si na hlavu položíte nějakou pánskou pokrývku hlavy nebo si pod polštář vložíte sekeru, žena s chlapcem otěhotní.
  2. Pokud člověk zahajuje pohlavní styk a nejprve dorazí do „cíle“, narodí se chlapec...
  3. Existuje názor, že pokud rodiče chtějí porodit chlapce, měli by před početí zmírnit svůj sexuální život. Abstinence od sexu se doporučuje nejméně 3 dny před pohlavním stykem. Zároveň se budoucímu otci doporučuje, aby během abstinence nosil těsné spodní prádlo.
  4. Další metodou pro stanovení pohlaví již během těhotenství je tvar břicha. Pokud má budoucí matka ostrý žaludek, pak se určitě narodí chlapec.
  5. Stejně populární způsob určování sexu v moderním světě je frekvence tepu. Pokud srdce dítěte bije s frekvencí menší než 140 tepů za minutu - je to chlapec.
  6. A jaká je vaše toxikóza? Při těžké toxikóze mluví lidové příznaky o narození. Je to pravda nebo ne, je těžké říct.

  V každém případě všechny tyto metody nepochybně pomohou otěhotnět, pokud budou existovat pouze zdravý organismus budoucích rodičů.

  Zkontrolovali jsme: 7 jistých způsobů, jak otěhotnět

  „Manžel sní o synovi“ - takto začíná velké množství příspěvků na fórech pro matky. "Řekni mi, co mám dělat, abych porodil chlapce?" Naše autorka sama o sobě prověřila, zda metody pro otěhotnění dítěte určité genderové práce..

  Text: Catherine of Riga 21. června 2019

  Odborníci se zdráhají mluvit o programování pohlaví nenarozeného dítěte. Stále to není příliš etické. Navíc v některých zemích stále existuje něco jako selektivní potrat, když zůstanou pouze děti určitého pohlaví. Každopádně barbarství. Pokud však opravdu chcete, můžete pravděpodobně ovlivnit přírodu! Naše autorka Ekaterina Rizhskaya, matka krásného malého chlapce, hovořila o svých zkušenostech a zkušenostech přítelkyň, které mají také syny. A specialista na plánování sexu dítěte Elena Mariutsa komentovala populární metody.

  Ovulace metoda

  Připomeňte si školní osnovy. XX je chromozom žen, XY je chromozom mužů. Pokud je ženské vajíčko oplodněno spermatem s chromozomem X, narodí se dívka, pokud je spermie s chromozomem Y chlapec. Je dokázáno, že nejaktivnější Y-spermie žijí jasný, ale krátký život, zatímco méně aktivní X naopak umírá mnohem později. Naším úkolem je tedy „chytit“ chromozom Y.

  V den ovulace jsou šance na početí chlapce vyšší než v jiné dny, protože alkalické prostředí pro Y je příznivé. Zbývá určit datum. K ovulaci obvykle dochází 14 dní před začátkem menstruačního cyklu. S 28denním cyklem je to 14. den. Odchylky jsou však možné - kvůli běžnému stresu nebo nemoci. Takže buďte na pozoru!

  Osobní zkušenost

  "Neplánovala jsem pohlaví dítěte," říká matka devítiletého syna. - Ale při pohledu na můj osobní kalendář v roce 2007 jsem si uvědomil, že v den ovulace došlo k těhotenství. Narodil se náš Maxim! Shoduje se “.

  Elena Mariutsa

  Specialista pro plánování pohlaví

  "Tato metoda má právo na existenci," řekla Elena Mariutsa, urologička, specialista na plánování sexu dítěte. - Zkapalnění děložního hlenu uprostřed menstruačního cyklu skutečně přispívá k snadnější penetraci spermie skrz něj. Nejsilnější a nejrychlejší úspěch - to jsou jen „chlapci“ (Y-spermatozoa). Metoda však nefunguje 100 procent, v nejlepším případě 60–70 procent. “.

  Čínský kalendář

  Kalendář vynalezli mudrci před více než sedmi stoletími a do něj se dívají budoucí rodiče nejen Nebeské říše. Jak používat stůl? Datum narození matky v chápání Číňanů je datum početí, nikoli narození, a to je třeba vzít v úvahu. Pokud jste se nenarodili v lednu nebo únoru (měsíce, kdy může začít nový rok podle lunárního kalendáře), k datu narození jednoduše přidáme devět měsíců. Pokud v dalších měsících, zjistíme, kdy se stalo novoroční svátek, a porovnejte s datem narození. Pokud před novým rokem, mínus rok a k výslednému číslu přidáme devět měsíců. A pak z křižovatky s písmenem M nakreslíme čáru na měsíc v horní linii (začnou také na novém měsíci) a... pokračujeme v dosažení cíle.

  Osobní zkušenost

  Podle lunárního kalendáře mi bylo v době početí 35 let, stalo se to v listopadu. Chlapec vyšel ze stolu. V první desítce!

  Názor odborníka

  Za 25 let komunikace s matkami a otci před a po porodu jsem odvodil takové statistiky - pouze každý druhý případ zasáhne cíl. 50 až 50.

  Japonský kalendář

  Japonci považují narození chlapce za dar osudu. První syn od narození je obklopen skutečně imperiální péčí. Dospělí i mladší sourozenci důrazně zdůrazňují jeho význam. A on, šťastný, se koupe v obecné pozornosti a zpravidla vyrůstá jako egoista. Používání kalendáře je snadné. Nejprve určíme počet rodin - je to na průsečíku linií narození muže a ženy. Pak ve sloupci číslovaném tímto číslem najdeme měsíc početí s maximální pravděpodobností výskytu chlapce (považujeme křížky).

  Osobní zkušenost

  Narodil jsem se v červenci a můj manžel v listopadu, naše číslo je 11. Syn byl počat v posledním podzimním měsíci, ale se stejnou pravděpodobností by se mohla narodit dcera - v tabulce je jeden kříž pro chlapce a dívku. Maxim - štěstí!

  Názor odborníka

  Podle japonského kalendáře odhaduji naději na početí chlapce na 50 procent. Dívka se může narodit se stejným úspěchem..

  Obnova krve

  Muž s mladší krví než žena je schopen si představit syna. Abychom to zjistili, rozdělíme věk budoucího otce na čtyři a věk matky na tři. Srovnáváme cykly: kdo má krev „čerstvou“, vyhrál. Mějte však na paměti, že jakékoli rozsáhlé ztráty krve ovlivňují výpočty. Pokud například došlo k operaci, začneme počítat nikoli od roku narození, ale od roku operace. A dál! Předpokládá se, že negativní Rh faktor ženy mění obrázek přesně naopak. To znamená, že „věk“ spíše než mladá krev je silnější.

  Osobní zkušenost

  Mám pozitivní faktor Rh a krev v době početí byla o rok mladší než krev mého manžela. Měla to být dívka. Nevyšlo to!

  Názor odborníka

  Naše prababičky také věděly o této metodě, ale já tomu nevěřím 100 procent. Mezi lidmi je hluboce zakořeněný názor, že žena s negativním faktorem Rh porodí pouze děti stejného pohlaví. Říkám s velkou důvěrou: není tomu tak!

  Dobrotin-Freimanova metoda

  Těchto 12 nádherných tabulek bylo zveřejněno v 90. letech minulého století v příručce mnoha žen „Hospodyně“. Pro první tři tabulky označené „M“ a „F“ jsou zapotřebí údaje o budoucích rodičích. Zaznamenaná čísla musí být zaznamenána. Tabulky 4 a 5 - odhadovaný rok, měsíc a den početí dítěte. Podle tabulky 6 najdeme součet všech čísel a zobrazíme koeficient. Pokud je vyšší u manžela, narodí se chlapec, u manželky - dívky.

  Osobní zkušenost

  Můj výsledek je devět bodů milovaného muže proti mé nule. Vyhrál! Syn!

  Názor odborníka

  Tato metoda je zajímavá pro zvídavé a pečlivé uživatele, kteří chtějí praktikovat matematiku. Podle mého názoru je jádrem znalost cyklické obnovy krve budoucích rodičů. Pravděpodobnost, že metoda bude fungovat, je 90 procent.

  Měsíční kalendář

  Předpokládá se, že Měsíc ovlivňuje nejen život a pohodu, ale i potomstvo. Když je v znamení mužského zvěrokruhu - Vodnář, Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, zvyšuje se pravděpodobnost početí syna. A je žádoucí, aby se to stalo 11., 15., 19. nebo 21. lunárním dnem: podle astrologů se syn narodí inteligentní, zdravý, energický.

  Osobní zkušenost

  Všechno se stalo 11. listopadu 2007, kdy byl Měsíc ve znamení Střelce. Maxim to zřejmě věděl.!

  Názor odborníka

  Jsem daleko od astrologie. Ale když se na mě ženy obrátí s otázkou, zda stojí za to této metodě důvěřovat, řeknu: „Zkuste dokončit účinek.“ A to, co nakonec pomůže - Měsíc nebo moje metoda nebo všichni dohromady - je těžké posoudit. Za svůj výzkum dávám záruku 95 procent, za triky měsíce neodpovídám.

  Strava

  Příběh života. Jakmile manžel uslyšel, že pokud žena týden před ovulací a po ní bude jíst zelené banány (ty, které se jí pletou v ústech), porodí chlapce. Pozval svou ženu, aby to zkusila. Dívka se zasmála jako odpověď, ale neodolala. O devět měsíců později šťastní rodiče vytáhli z nemocnice modrou obálku. Táta je stále jistý, že banány pomohly!

  A mimochodem, není blázen! Má se za to, že některé stopové prvky ovlivňují biochemickou strukturu vejce. Doporučuje se, aby chlapec zkontroloval stravu své matky, včetně přidání potravin bohatých na draslík a sodík. Věnujeme pozornost banánům, pomerančům, broskvím, žampionům, bramborám, luštěninám, obilovinám, rybám, masu, konzervovaným okurkám, hořké čokoládě, vaječným bílkům, sušeným švestkám, randům, minerální vodě z uhlovodíků. Sledujeme dietu čtyři měsíce před početí a pak se vracíme do obvyklého menu. Těsně předtím, než začnete experimentovat, nezapomeňte se poradit se svým lékařem!

  Osobní zkušenost

  Naštěstí můj manžel neslyšel o zelených banánech nebo jiných „mužských“ produktech. Bydleli jsme tiše, jedli v obvyklém režimu a v supermarketu jsme kupovali to, na co oko dopadlo.

  Názor odborníka

  Narodila se dívka s velkým počtem vajec. A neustále absorbují všechna „kouzla“ svého života a aktivují se na krátkou dobu pouze v určitém cyklu. Proto je stěží možné změnit strukturu vajíčka v krátkém období pomocí jídla. Pokud budeme mluvit o stravě 3-4 měsíce, pak je to podle mého názoru pro muže relevantnější. Spermie zrají 90 dní a během této doby mohou být skutečně ovlivněny. Počet Y buněk se nezvýší, jak si mnozí myslí, ale zlepší se kvalita a pohyblivost spermií. Pravděpodobnost početí chlapce je 60 procent.

  Chcete - věřte!

  Pokud je věk ženy dělen dvěma, pak bude schopna otěhotnět syna v lichém měsíci roku (leden, březen, květen atd.). Pokud není rozděleno, pak opak je pravdou..

  K počtu let ženy, která bude popravena v tomto roce, sečteme číslo měsíce početí (např. Srpen - osmý) a jeden, a pak se dělí dvěma. Pokud dostanete výsledek se zbytkem, narodí se chlapec.

  Umělecké dívky vážící méně než 54 kg pravděpodobně porodí dívku.

  Sexuální styk v „mužských“ dnech - pondělí, úterý, čtvrtek - se svým synem.

  Pokud je muž starší a aktivnější než žena, existuje větší šance otěhotnět jako chlapec.

  Jak si představit chlapce 100 procent?

  Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

  Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

  Před dávnými časy…

  Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

  … A dodnes

  Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

  O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

  Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

  Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

  Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

  Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

  Biologie

  Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

  Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

  Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

  Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

  Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

  Jak otěhotnět chlapce krví?

  Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

  Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

  Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

  Jak si představit chlapce ovulací?

  K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

  Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

  Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

  Jak si představit chlapce: lidová znamení?

  Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

  Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

  Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

  Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

  Jak otěhotnět s chlapcem?

  Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

  Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

  Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

  Obnova krve

  Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

  Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

  Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

  Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

  Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

  Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

  Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

  Výpočet ovulace pohlaví

  Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

  Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

  Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

  Ovulace chlapec nebo dívka

  Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

  • měření základní teploty;
  • výpočet menstruačního cyklu;
  • ovulační testy.

  Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

  Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

  Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

  Lékařská metoda

  Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

  Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

  Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

  Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

  Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

  Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

  Astrologická metoda

  Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

  Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

  • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
  • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

  Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

  Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

  Speciální dieta

  Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

  Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

  K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

  • drůbeží maso
  • Ryba
  • slepičí vejce (bílkoviny)
  • zelenina a ovoce
  • plody moře.

  Seznam produktů musí obsahovat:

  1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
  2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
  3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
  4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
  5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
  6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

  V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

  Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

  Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

  Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

  Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

  Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

  A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

  Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

  Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

  Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

  Jak otěhotnět s dvojčaty?

  Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

  Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

  Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

  Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

  Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

  1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
  2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
  3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

  Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

  Jak si na 100 procent představit chlapce

  Mnoho žen sní o porodu syna od milované osoby. Máme pro ně skvělé zprávy - ukázalo se, že existuje mnoho způsobů, jak si představit, že se chlapec narodí. Mezi nimi jsou vědecké i lidové metody. A příroda sama o sobě jde k takovým ženám - pravděpodobnost, že bude mít syna, je o něco vyšší než pravděpodobnost dcery. Podle statistik je na 100 dívek 103 novorozených chlapců. Je však lepší nespoléhat se pouze na štěstí a používat speciální metody, které výrazně zvyšují vaše šance.

  Ovulace metoda

  Je považován za jeden z nejúčinnějších způsobů a je založen na vědeckém přístupu. Je známo, že ženy mají ve svém genotypu pouze chromozomy typu X a muži mají jak X, tak Y. To znamená, že aby se mohl narodit chlapec, je nutné, aby sperma neslo vajíčko, které je nosičem chromozomu Y. Vědci zjistili, že jsou rychlejší, ale ne tak houževnatí jako X.

  Když dojde k ovulaci, to znamená, že vajíčko opouští vaječník přes vejcovod, může dojít k oplodnění. Pokud k tomuto dni dojde k pohlavnímu styku, je pravděpodobnější, že se spermie Y dostane před své X konkurenty a jako první vstoupí do vejce.

  Šance na narození chlapce se tedy zvýší, pokud se početí uskuteční v den ovulace nebo v den po něm. Pokud však byl pohlavní styk dva až tři dny před propuštěním vajíčka, pravděpodobně se narodí dívka. Pamatujte, že vejce žije pouze dva dny po propuštění; a poté, co zemře, je pravděpodobnost početí dítěte jakéhokoli pohlaví úplně snížena na nulu.

  Sexuální aktivita a pojetí chlapce

  Tato metoda zřejmě sousedí s jinou metodou založenou na sexuální aktivitě. Při použití nemusíte určovat čas ovulace. Předpokládá se, že páry, které mají aktivní sexuální život, to znamená milování každý den nebo každý druhý den, mají velké šance na chlapce. Jak jste již pravděpodobně uhodli, je to kvůli zvýšené pravděpodobnosti, že se spermie Y dostane k vajíčku rychleji. Pokud tedy máte zřídka sex, šance na dceru se zvyšují. Koneckonců životaschopnost X-spermatu je čtyři až pět dní.

  Vytvoření zásaditého prostředí

  Pokud použijete ještě jednu, můžete zvýšit účinnost předchozích metod. Jedná se o vytvoření alkalického prostředí v pochvě, protože je výhodnější pro chromozomy typu, který potřebujete. Kromě toho se chromozomy zodpovědné za narození dívky (X) v tomto prostředí nepohybují tak rychle. Mohou v tom dokonce umřít.

  Chcete-li vytvořit alkalické prostředí, okamžitě před početí, vaginální vagíny s soda rozpuštěné v teplé vařené vodě (2 polévkové lžíce na litr). Můžete použít stříkačku, ale v tomto případě by do ní mělo vstoupit celé připravené řešení. Dalším způsobem je použít Esmarchův hrnek. Hrot hrnečku a stříkačky musí být sterilizován. Pomocí této metody můžete zvýšit své šance na těhotenství jako chlapec.

  Koncepce obnovy krve

  To je další zajímavý způsob, který si můžete vzít na vědomí. Existuje teorie, podle které dochází k cyklické obnově krve a u žen je aktualizována rychleji než u mužů (po 3 a 4 letech).

  K provedení správného výpočtu potřebujete napsat dvě data narození - váš a váš manžel. Dále spočítejte 3 roky od vašich a 4 od data narození vašeho manžela až do posledního cyklu. Je však třeba mít na paměti, že pokud měl někdo z vás velkou ztrátu krve (například operaci) nebo pokud jste porodili nebo jste podstoupili potrat, odpočítávání začne od tohoto data.

  Zde je konkrétní příklad, který vám usnadní pochopení podstaty metody. Například chcete otěhotnět jako chlapec a plánujete ho v roce 2015. Vaše datum narození je 02.02.1992. Neměli jste žádné velké ztráty krve. Přidáváme k roku 1992 na 3 roky. Ukazuje se, že poslední cyklus začal v roce 2013. Předpokládejme, že váš manžel podstoupil operaci 15. ledna 2006. Přidáváme 4 roky od tohoto data. Poslední cyklus v tomto případě začíná v roce 2014.

  Jak je sex určován touto metodou? Všechno je velmi jednoduché - pokud je krev otce mladší, objeví se chlapec. Pokud je vaše krev mladší, narodí se dívka. Ale musíte vzít v úvahu faktor Rh. Pokud to máte negativní, pak bude všechno opačné - data budou počítána starou krví.

  Výběr pozice

  Pomocí výše uvedených metod můžete zvýšit své šance na chlapečka spolu s doporučenými postoji pro otěhotnění syna. Jejich volba je založena na rychlosti penetrace spermií, o které jsme již mluvili. Je možné zvýšit šanci chromozomu-Y, aby byl prvním, kdo dosáhne vajíčka, pokud mechanicky urychlíte jejich postup. Hluboké průnikové pozice vám pomohou. Tady jsou některé z nich.

  Nechte svého partnera sedět na židli a posaďte se proti němu.

  Další možností je stát, ohýbat se (pro podporu můžete použít pohovku nebo jiný stabilní předmět). Manžel je v tomto případě připoután.

  Lehněte si na záda, zvedněte pánev (můžete použít polštář nebo váleček). Partner je na vrcholu.

  Tyto metody, i když se používají v souhrnu, nedávají šanci otěhotnět 100%. Existuje však jeden způsob, jak budou vaše šance velmi vysoké. Toto je umělé oplodnění.

  Umělé oplodnění

  Musíme okamžitě říci, že IVF (oplodnění in vitro) se obvykle používá v případech, kdy porod dítěte určitého pohlaví je pro jeho zdraví důležitý. Existují dědičné faktory, které se přenášejí pouze na chlapce nebo dívku, takže rodiče používají tuto metodu k porodu zdravého dítěte. Tato metoda má značné nevýhody - je nákladná a používá se pouze v případě nouze. Budeme o něm mluvit také - možná je tato metoda pro některé čtenáře obzvláště zajímavá. Existuje několik metod umělé inseminace. Zde jsou hlavní.

  S pomocí laseru jsou spermie rozděleny. Z nich je vybrán ten, který má chromozom Y. Je to on, který se váže na vejce. V tomto případě nebude žádná stoprocentní záruka - bude to asi 75%, ale šance na získání dívky jsou 91%.

  Další možností je mikroporting. V tomto případě jsou také tříděny spermie, ale chromozom Y je vložen do dělohy, nikoli do vajíčka. Budete muset chvíli počkat, až dojde k oplodnění. Pravděpodobnost porodu chlapce bude v tomto případě 73% a dívka 88%.

  Existuje také preimplantační diagnostika genů. V tomto případě je embryo vyšetřeno před implantací do dělohy, což umožňuje nejen určit jeho pohlaví, ale také zaznamenat malformace, jejichž výskyt je pravděpodobný. Pomocí této metody je snazší otěhotnět se svým synem než s ostatními dvěma.

  Měsíční kalendář

  Je založeno na tom, jaké znamení zvěrokruhu bude měsíc v době početí. Pro narození chlapce byste si měli vybrat dny, kdy je v Leu, Vahách, Střelci, Blížencích nebo Vodnáři. Kromě toho pohlaví nenarozeného dítěte závisí na věku ženy a na měsíci. Pokud je počet let budoucí matky sudý, pravděpodobnost narození dívky se zvyšuje v sudých měsících a pravděpodobnost chlapce v lichých měsících a naopak.

  Koncepce chlapce v čínském kalendáři

  K dispozici je speciální stůl určený pro nastávající matky od 18 do 45 let. Podle čínské metody lze pohlaví dítěte určit, pokud se početí provádí v určitých měsících uvedených v této tabulce. Například, pokud žena má 23 let, je pravděpodobnost porodu chlapce vysoká, pokud k pohlavnímu styku dochází v lednu, únoru, březnu, květnu, červnu, říjnu a listopadu. Pokud máte sex v dubnu, červenci, srpnu, září a prosinci, budete mít po 9 měsících dívku.

  Slovanský kalendář

  A naši předkové používali speciální kalendář, který nám umožňoval naplánovat pohlaví dítěte. Věřilo se, že ženský cyklus je přirovnáván k lunárnímu a každá žena má „vnitřní měsíc“. V tomto smyslu je nový měsíc obdobím menstruace. V této době byly sexuální akty zakázány. Období nového měsíce trvalo týden. Teprve po této době jste se mohli pokusit o otěhotnění.

  Dny od 11. do 17. se nazývaly „lunární silnice“. Věřilo se, že v této době byla pravděpodobnost početí maximální.

  Každý den měl svou vlastní patronku. Říkalo se jí Matka Boží, bylo jich celkem sedm. Určení pohlaví závisí na tom, která žena, která rodí, chrání den početí.

  Podle tohoto kalendáře se může chlapec narodit, pokud se pohlavní styk provádí v následujících dnech cyklu: 11, 14 a 16. Podle toho, pokud dojde k početí ve 12, 13, 15 nebo 17 dnech, narodí se dívka.

  Na konci období lunární silnice se doporučuje abstinence z blízkosti. Od 18. do 21. dne cyklu naši předkové raději nemilovali, protože se věřilo, že by se mohlo narodit jinak nezdravé potomstvo. Bezpečný čas začíná od 21. dne cyklu.

  Při použití této metody dnes brání skutečnost, že setkání se ženou, jejíž menstruace by byla naprosto pravidelná, není tak jednoduché. Špatná ekologie, neustálý stres, špatná výživa - to vše výrazně ovlivňuje fungování našeho těla.

  Strava

  Zdroje mateřského organismu pro nošení chlapce a jeho výchovy potřebují více než při pojetí dívky. Proto se věří, že ženy, které dobře jedí, mají větší pravděpodobnost syna. Způsob plánování pohlaví dítěte, založený na přípravné stravě, je znám již dlouhou dobu. Její působení je založeno na skutečnosti, že určité mikroelementy ovlivňují strukturu vaječných buněk, což přispívá k fúzi spermatu s požadovaným chromozomem.

  Nejprve byste měli jíst co nejvíce potravin, které obsahují sodné a draselné ionty a neexistují ionty vápníku a hořčíku. Jedná se o následující produkty: ryby, luštěniny, klobásy, rýže, houby, vaječné bílky, brambory, konzervované okurky. Data, sušené švestky, banány, džusy, čaje jsou také vhodné. Je lepší solit si jídlo.

  Nedoporučuje se používat zelené fazole, čokoláda, ořechy, mléčné výrobky, pečivo s vejci a mlékem, kakao, zelený salát, syrové zelí, mořské plody.

  Tato dieta by měla být dodržována 4 měsíce před početí a poté můžete znovu jíst, co chcete.

  Italské, japonské a německé metody

  Vědci z Itálie dospěli k závěru, že pro pojetí syna je nutné, aby hmotnost ženy přesáhla 54 kg. Do studie bylo zapojeno asi 10 tisíc nastávajících matek. Na základě výsledků byl učiněn závěr, že hubené ženy častěji porodí dívku.

  Japonští vědci také provedli zajímavou studii. Zjistili, že pokud kouříte před početím, je pravděpodobnost, že se chlapec narodí, drasticky snížena. Pokud jsou oba rodiče těžkými kuřáky, zvyšuje se pravděpodobnost narození dívky o třetinu ve srovnání s rodinou, která tento špatný zvyk nemá. I když nespálíte touhu porodit syna, měli byste se přestat kouřit, protože to negativně ovlivňuje zdraví dítěte.

  Řekněme několik slov o německé metodě. Vědci z Německého institutu světové populace zjistili, že v jejich zemi se v letech po pádu Berlínské zdi (1989) narodilo mnohem méně chlapců než v klidnější době. Vědci dospěli k závěru, že pravděpodobnost, že bude mít syna, se zvýší, pokud nejste nervózní.

  Žádná z těchto metod vám samozřejmě nemůže poskytnout 100% záruku, ale neměli byste je zanedbávat. Pokud nemáte štěstí, nebuďte naštvaní, protože vzhled dítěte jakéhokoli pohlaví je radostná událost.

  Články O Neplodnosti