Hlavní Výživa

Jaké metody pomohou 100% otěhotnět chlapce?

Představte si, že chlapec není tak jednoduchý. Rodiče si sami nezvolí pohlaví nenarozeného dítěte. Bylo však vyvinuto mnoho metod, které zvyšují šance na chlapce.

Ovulační kalendář

Toto je osvědčená metoda vědeckého výzkumu. Vědci zjistili, že spermie obsažené v spermatu, které člověk vylučuje během kopulace, jsou rovnoměrně rozděleny podle obsahu X-chromozomů a Y-chromozomů. Druhý - rychlejší a energičtější, na rozdíl od prvního, ale méně houževnatého. K tomu, abyste si počali chlapce, potřebujete vajíčko s chromozomem X, aby se znovu spojilo se spermií Y.

Aby spermatozoa s nezbytnou sadou chromozomů přežily ve vaginálním prostředí a dostaly se k vajíčkové buňce, aby ji oplodnily, pokuste se udržet vysokou alkalitu prostředí v vagíně. Například použití douchingu sódou v poměru 1: 17 vodou před pohlavním stykem. Za takových podmínek se zvyšuje životaschopnost buněk Y-spermií, což znamená, že šance na oplodnění chlapcem se zvyšují.

Den ovulace se určuje několika způsoby:

 • Několik měsíců označte dny, kdy začíná období. Analýza statistik, identifikace průměrného cyklu. V současné době vlastně sex. Pro usnadnění počítání bylo vyvinuto mnoho různých programů na počítači nebo mobilním telefonu nebo online kalkulačkách, ve kterých bude den ovulace automaticky zobrazen na základě zadaných indikátorů.
 • Na pár měsíců každé ráno, aniž byste vstali z postele, vložte do konečníku teploměr pro měření bazální teploty. Přijatá data zaznamenejte do grafu a postupem času analyzujte zaznamenané informace. Graf ukazuje, kdy bude teplota v některých časových intervalech vyšší než v jiných časech o čtvrt nebo půl stupně. Toto jsou období ovulace.
 • Koupit speciální ovulační testy v lékárně. Je pravda, že potěšení není levné..
 • Jděte k gynekologovi po dobu stanovenou lékařem na ultrazvukové vyšetření, které ukáže čas zrání folikulu vajíčkem a zda je tloušťka děložního endometria dostatečná k fixaci po oplodnění.

Přísná dieta

Vytvořením zásaditého prostředí v těle konzumací této sady produktů:

 • Maso, uzeniny, ryby různých odrůd a množství;
 • Ovoce, zejména pomeranče, banány, broskve, třešně;
 • Sušené ovoce, zejména sušené fíky;
 • Cereálie;
 • Zelenina a zelenina jsou povoleny téměř pro všechno kromě zelí, kopru a zeleného salátu.
 • Z nápojů je přípustná: minerální voda s limonádou, černý čaj, káva.

Správně zvolené polohy během sexu

V některých polohách během pohlavního styku je vyšší pravděpodobnost, že vylučovaná semenná tekutina pronikne co nejhlouběji do děložního čípku:

 • Doggy-style nebo ležící na boku, když muž je za ženou a penis je hluboce zasunutý;
 • Pozice, ve které žena sedí obkročmo na muže, zády nebo čelem k němu;
 • Nebo verze klasické pózy, když žena leží na zádech obrácená k muži, ale zároveň je pod její hýždě položen polštář nebo složená přikrývka, aby se zvýšila pánev ženy vysoko pro maximální průnik.

Po orgasmu nevyskočte náhle z postele, spíše si lehněte, odpočívejte půl hodiny.

Asijské tabulky

Jsou dva: Číňané a Japonci.

Čínský stůl vychází z čínského lunárního kalendáře, bere v úvahu pouze věk matky. Znát jej, příznivý měsíc se počítá pro početí chlapce.

První sloupec ukazuje věkovou postavu a první řádek označuje možný měsíc početí, když jsou tyto dva sloupce kříženy, je napsáno písmeno „m“ nebo „d“, které odpovídá chlapci nebo dívce. Metoda je určena pro dívky od 18 do 45 let.

Japonská metodologie představuje duet dvou tabulek, které jsou vzájemně propojeny. Chcete-li vypočítat touto metodou, musíte znát měsíc narození pro oba budoucí rodiče. Na základě těchto údajů se díváte na číslo uvedené v první matici, které bude zapsáno ve sloupci průniku ve sloupci, kde je uveden měsíc narození údajného otce, a řádek, ve kterém je uveden měsíc narození budoucí matky..

Znáte-li číslo, v druhé tabulce vyberte požadovaný sloupec, pod ním se zapíše jména dvanácti měsíců. Měsíce, které při křížení sloupce „chlapec“ dávají více křížů ve získaném sloupci než v dalším sloupci „dívka“, jsou pro pojetí chlapce vhodnější.

Tyto tabulky nemají vědecky prokázané důkazy o jejich správnosti, ale statistika mnoha let ukazuje, že velké množství párů počalo dítě správného pohlaví, které je vedlo.

Jak usnadnit těhotenství: 10 mateřských produktů od Aliexpress, které rozzáří dny čekání.

Co kategoricky je zakázáno jíst těhotným ženám, řekneme podrobněji.

Omeny

Bez nich se samozřejmě neobejdou. Ke zvýšení pravděpodobnosti početí mužského plodu:

 • Pět dní před početí se zdržte sexu;
 • Pokud jste již dívčí matkou, počkejte 3 roky, než otěhotníte. Děti Pogodochki se často rodí ze stejného pohlaví, takže toto období zvýší šance na představení správného pohlaví.
 • Pro početí vyberte úterý, čtvrtek nebo sobotu.
 • Pokud je rok sudý, vezměte si lichý měsíc a naopak.
 • Naplánujte klidnou, klidnou noc pro početí. Nechte měsíc jasně svítit z okna. Podívejte se na lunární kalendář, měsíc by měl ubývat.
 • Pod postel, na kterou si chcete dopřát milované radosti, položte věc, která je spojena s mužským sexem. Například nůž.
 • Během kopulace zapněte postel tak, aby hlavy směřovaly na sever.

Obecně se myšlenky zhmotňují, takže si předem naprogramujte úspěch a vše bude fungovat! Žádná z metod nemůže zaručit dokonalý výsledek. Až na možná, IVF. Hlavní věc je, že se dítě narodí silné a zdravé.

Než přemýšlíte o pojetí chlapce, podívejte se na video:

Představte si chlapce: jaké jsou nejúčinnější metody?

Některé páry by si chtěly vybrat pohlaví nenarozeného dítěte a vědět, co dělat, aby počaly chlapce? Předpokládá se, že touha porodit syna se vždy setkala častěji než narození dcery, což vzniká z různých důvodů, například touha porodit dědice. Pojďme se podívat na některé z nejpopulárnějších způsobů..

Je možné zvolit pohlaví dítěte?

Dnes není možné přesně vybrat pohlaví nenarozeného dítěte, existuje však řada způsobů, tipů a doporučení, které zvyšují šance na otěhotnění. Je důležité si uvědomit, že žádná z metod neposkytuje 100% záruku narození syna, takže byste neměli doufat v absolutní úspěch v této záležitosti.

Především je důležité, aby pár přistupoval zodpovědně k plánování těhotenství a navštívil gynekologa a urologa. Pokud jsou budoucí rodiče připraveni otěhotnět, můžete začít zkoušet popsané metody a současně je prověřit jejich spolehlivost.

Jakou roli hrají chromozomy v početí??

Soubor chromozomů X a Y přímo souvisí s pohlavím nenarozeného dítěte. Jak víte, mužské spermie nesou jak chromozom X, tak Y. Sex závisí na tom, který chromozom budoucího otce se s ženou spojí. Aby se samička mohla otěhotnět jako chlapec, musí nést chromozom Y..

Chromozomy Y jsou aktivní, ale rychle umírají a chromozomy X jsou pomalejší, ale žijí déle. V tomto případě je důležité správně určit ovulaci, aby spermie Y měly nejvyšší šanci, že budou schopny vajíčko oplodnit. Přečtěte si níže podrobný způsob otěhotnění s chlapcem pomocí výpočtu ovulace.

Chcete-li přispět k početí syna, existují některá doporučení pro „posílení“ Y-spermatu:

 • člověk by se měl zdržet týdne nebo dvou, což zvýší koncentraci mužských chromozomů;
 • oba manželé by se před pohlavním stykem neměli vykoupat;
 • používání maziv by mělo být zrušeno, mohou mít nepříznivý vliv;
 • ženský orgasmus musí nastat dříve než mužský, sekrece ovlivňuje změnu prostředí vagíny, stává se alkalickou, a tím se zvyšuje šance na přežití chromozomů u mužů.

Co dělat, aby otěhotněla jako kluk?

Na internetu existuje několik způsobů, které slibují pomoc při výběru pohlaví nenarozeného dítěte. Existuje několik běžných a běžně používaných metod:

 • vytvořit alkalické prostředí v pochvě;
 • „Obnovit“ krev;
 • vypočítat ovulaci;
 • používat čínskou techniku;
 • dodržujte speciální dietu.

Metoda jedna: Vytvoření alkalického prostředí

Jednou z metod propagovaných na fóru je vytvoření alkalického prostředí ve vagíně, které je nejvýhodnější pro chromozom Y a nejméně pohodlné pro chromozom X. Existuje názor, že zdolávání vagíny pomocí roztoku sody pomůže otěhotnět mužské dítě.

Progresivní lékaři však kategoricky nedoporučují žádné douching, protože by to narušilo obecnou mikroflóru vagíny a obecně se může jednat o otázku početí.

Metoda dvě: Krevní aktualizace

Tato metoda tzv. „Obnovy krve“ je nejjednodušší a nejsnadněji dostupná. Jak víte, ženská krev se aktualizuje každé 3 roky, mužská krev - jednou za 4 roky. Je třeba vypočítat, která z manželských krve je mladší a která je starší: věk budoucí matky se dělí 3, budoucí otec - 4, poté se porovnají zbytky. Čí krev byla nedávno aktualizována a ukázalo se, že je „mladší“ - z tohoto pohlaví se s největší pravděpodobností narodí dítě.

Předpokládejme, že máma je 21 let, táta je 26. Pak 21: 3 = 7, 7: 3 = 2 - získáme zbytek ženské krve, 26: 4 = 6, 6: 4 = 1 - zbytek mužské krve. Krev partnera byla tedy mladší.

Při použití této metody je třeba vzít v úvahu několik nuancí:

 • jakékoli operace, porod, potrat atd. mají vliv na cyklus obnovy krve. V takovém případě začíná zpráva od roku, kdy došlo ke ztrátě krve;
 • je-li ženská krev s negativním faktorem Rh, musí být metoda použita opačně - čím je „starší“ krev, tím „silnější“ je.

Metoda tři: Počítat ovulaci

Protože početí dítěte nastane, když je vajíčko oplodněno spermatem nesoucím chromozom Y, jsou šance vysoké, pokud by byl pohlavní styk v den ovulace. Intimita den nebo dva před ovulací nebo po ní, naopak, zvyšuje pravděpodobnost narození dívky, protože buňky Y-spermie pravděpodobně do té doby zemřou.

Abyste věděli, kdy je lepší otěhotnět s chlapcem, musíte být schopni vypočítat ovulaci. Nejjednodušší a nejrychlejší metodou jsou změny bazální teploty a speciální ovulační testy..

Recenze o této metodě jsou nejpřesnější a pravděpodobnost dosažení požadovaného pohlaví je asi 70 procent. Navíc je tato metoda považována za nejpřirozenější. Vše, co potřebujete, je spočítat dny v kalendáři před ovulací, aby dívka dopadla a poté - aby se narodil chlapec.

Metoda čtvrtá: Použití čínské techniky

Na průsečíku řádků jsou znaky ve tvaru písmen „M“ a „D“, měli byste věnovat pozornost tomu, v jakém měsíci „M“ nastane, pak bude nejpravděpodobnější početí.

Ve skutečnosti existuje mnoho čínských metod, ale tato je nejúčinnější na webu, i když je často kritizována kvůli nedostatečné roli budoucího otce v tabulce..

Pátá metoda: Dieta

Často můžete slyšet o stravě pro pojetí chlapce. Předpokládá se, že konzumace určitých potravin zvyšuje šance na syna. Měl by být zahrnut do stravy:

 • jakýkoli druh masa;
 • uzené maso;
 • Ryba
 • ovoce a sušené ovoce;
 • všechny druhy zeleniny a bylin;
 • obiloviny: kukuřice, ovesné vločky, pohanka a krupice;
 • kofeinové nápoje.

Nedoporučuje se: mléčné výrobky, ořechy, chléb a moučné výrobky, mořské plody, fazole.

Nejlepší pózy

Při pohlavním styku se doporučuje zvolit polohu, která zajišťuje hlubokou penetraci a přispívá tak k rychlému vstupu spermií do děložní dutiny. Mezi nejlepší pozice pro počátek chlapce patří ty, kde je muž za nebo nahoře, vynikající.

Je také vhodné zvolit polohy tak, aby žena byla ve vodorovné poloze, která nedovolí úniku spermií. Po pohlavním styku se doporučuje lehnout si po dobu nejméně 15 minut nebo zaujmout póze "bříza".

Závěr

Dnes není možné zvolit pohlaví dítěte se 100% přesností. Mnohé páry se přesto zajímají o to, jak otěhotnět s chlapcem nebo dívkou a jsou připraveny uchýlit se k různým metodám. Existuje mnoho tipů - od stravy a výpočtu ovulace po speciální tabulky, které nejsou vždy přístupné logice. Každá metoda má právo na existenci, ale nemůže zaručit absolutní úspěch. Zbývá jen vybrat nejvhodnější metodu a zkusit to sami.

Podělte se o komentáře, pokud se vám podařilo otěhotnět pomocí jedné z následujících metod.

Jak si představit chlapce 100 procent?

Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

Před dávnými časy…

Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

… A dodnes

Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

Biologie

Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

Jak otěhotnět chlapce krví?

Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

Jak si představit chlapce ovulací?

K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

Jak si představit chlapce: lidová znamení?

Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

Jak plánovat a otěhotnět chlapce (všechny známé metody)

Opravdu chcete dítě? A je to chlapec... Stává se to. Mnozí sní o dítěti a předstírají si své pohlaví. To je normální. A kdo v rodině již má tři dívky a kluk je určitě potřeba! No a co bez chlapců?

Vaše pozornost se vyzývá, abyste si prostudovali dostupné informace na webu s nejslavnějšími a nejběžnějšími doporučeními a způsoby, jak otěhotnět. Budeme využívat informace z různých zdrojů, jejichž autoři jsou ve své radě plně přesvědčeni.

Existují statistiky narození! Podle těchto statistik se na každých 100 dívek narodilo 103 chlapců.

Účtování ovulace

Studie odhalily přítomnost dvou typů chromozomů u mužů: X a Y. U žen existuje pouze jeden - X. K koncepci chlapce dochází, když se samičí vajíčko spojí se spermatem, které nese chromozom Y. V období ovulace jsou rychlejší samčí spermatozo neseny chromozomem Y, mít nejlepší šanci dostat se před své neuspěchané konkurenty s chromozomem X a být první, kdo se dostane k vejcím. To je důvod ke zvýšené pravděpodobnosti početí mužského dítěte.

Je důležité si uvědomit, že vajíčko přežije pouze 48 hodin. Po její smrti je pravděpodobnost početí nulová.

Stanovení ovulačního procesu se dnes stalo možným, aniž by byl proveden výzkum folikulometrie, kdy se pomocí ultrazvuku sleduje zrání a výstup vajíčka do zóny vhodné pro početí chlapce. Dnes to lze provést doma pomocí obvyklých ovulačních testů, které se prodávají v každé lékárně..

Nikdo samozřejmě nemůže zaručit, že se jedná o „nezbytné“ spermie, které se nejprve spojí s vejcem a přežijí. Vše záleží na: individuálních charakteristikách člověka, jeho zdravotním stavu, životním stylu.

Výsledek má dvě možnosti:

 1. Vejce-X je oplodněno spermie-X, což dává XX (samičí plod).
 2. Vejce-X je oplodněno spermie-Y, což dává XY (mužský plod).

Metoda shettles

Americký lékař R. Shettles v knize „Jak si vybrat pohlaví vašeho dítěte“ popisuje metodu založenou na různé délce života spermatik žen a mužů. Ty jsou mobilnější, ale mají kratší životnost. Ke zvýšení pravděpodobnosti početí chlapce by mělo dojít k sexuální intimitě 12 hodin před zahájením ovulace. Doporučení shetles: před sexem se doporučuje zdržet se sexuální intimity na chvíli - to přispívá ke zvýšení počtu a aktivity mužských spermií. Při výběru pozice by měl být muž vzadu.

Podle pozorování je účinnost metody

Plánování koncepce chlapce pro „obnovu krve“

Metoda je velmi jednoduchá a cenově dostupná. Je založeno na znalostech biologických charakteristik ženského a mužského těla, konkrétně na tom, že bylo spolehlivě zavedeno: ženská krev se obnovuje jednou za tři roky, pro muže - každé čtyři roky.

Je nutné spočítat, od koho je krev mladší a starší, a to podle zásady: vydělte věk matky 3 a věk otce 4, poté porovnejte zbytek divize a jehož zbývající část je větší, počkejte na dítě tohoto pohlaví. Ty. čím blíže je věk krve na začátek období obnovy, tím je pravděpodobnější početí chlapce.

Příklad: žena se v květnu otočila na 24 let, v srpnu na 32 let. Dítě bylo počato v říjnu. Krevní věk mámy: 24: 4 = 6, zůstatek = 0 + 5 = 5 měsíců. Táta krevní věk: 32: 3 = 10,2, rovnováha = 2 + 2 měsíce = 4. Jeho krev je mladší, což znamená, že se narodil chlapec.

+ Vzorec:

Výpočet je poměrně jednoduchý: (Věk otce dítěte během početí + věk matky) * 4/3 =...

Pokud dostanete číslo se zbytkem 2 nebo bez zbytku - pak je to chlapec.

A pokud ve zbývající části 1 - pak je to dívka.

Rozdělení se provádí ve sloupci, ne pomocí kalkulačky.

Příklad výpočtu:

(24 + 21) * 4/3 = 60 - to je můj chlapec

(32 + 29) * 4/3 = 81 a 1 ve zbývající části je dívka

Ve skutečnosti velké množství vnějších faktorů, které si prostě nemusíte pamatovat, má změnu v načasování obnovy krve. Může to být velká ztráta krve, cesta k dárcovskému bodu. Pokud jste již porodili nebo máte potrat, ovlivní to také změny v období obnovy krve..

KRVÁ SKUPINA A FAKTOR RESUSU

Podle krevního typu:

Stanovení dětské poaly podle krevních skupin rodičů

Když znáte faktor Rh, můžete se pokusit určit pohlaví nenarozeného dítěte:

Hnojení in vitro (IVF)

Jedná se o metodu umělého oplodnění, aby se počalo dítě správného pohlaví. Je považován za nejspolehlivější a nejpřesnější. Podstatu metody lze stručně popsat následovně. V první fázi je provedena analýza spermií dárce. Za tímto účelem je člověku injikován speciální lék a jeho sperma je analyzováno na laserové diagnostické jednotce. Poté se mužské spermie Y izoluje od spermatu. Jsou to ty, které se používají k procesu umělého oplodnění ženy, která vyjádřila touhu otěhotnět jako chlapec.

Vliv sexu představuje na pojetí chlapce

Nejlepší pozice pro otěhotnění je považována za hlubokou penetraci..

Při sexu by měl mít manžel dominantní postavení. Nejlepší pozice: „muž je za sebou“ (také vhodný: žena leží na zádech, zvedá pánev. Muž je nahoře. Muž je na židli a žena sedí nahoře, čelí k němu). Takže penis během činu je nejblíže k děložnímu čípku. S orgasmem mají rychlejší samčí sperma čas k dosažení cíle dříve, což zvyšuje pravděpodobnost početí chlapce.

Pokud dojde k pohlavnímu styku během pohlavního styku ženy, významně to zvýší pravděpodobnost narození chlapce, protože během ženského orgasmu je sekretováno tajemství, které způsobuje, že vaginální mikroflóra je kyselá a chlapci spermií žijí déle.

Douching s limonádou

Se zvýšenou kyselostí prostředí v pochvě je těhotenství obecně nemožné. Pokud snížíte úroveň kyselosti, pak slabě kyselé prostředí ve vagíně přispívá k pojetí chlapce. Běžným způsobem je vaginální douching. Vodný roztok jedlé sody. Frekvenci a způsob výplachu je třeba dohodnout se svým nadřízeným. Zná nejlépe ze všech funkcí vašeho těla a pomůže navrhnout nejoptimálnější harmonogram douchingu..

K přípravě roztoku vezměte 1 litr čištěné teplé vody a rozpusťte v něm 5 gramů jedlé sody. Douching se doporučuje nejpozději 20-25 minut před začátkem pohlavního styku. Výsledek lze zlepšit okamžitým opuštěním sprchy. Kromě roztoku sody můžete těsně před pohlavním stykem mužského člena setřít slabým roztokem manganu nebo odvarem heřmánku..

Kalendáře a tabulky

Pro pojetí chlapce lidé už dlouho používají kalendáře a tabulky. Podívejme se na některá z nejpopulárnějších a nejznámějších doporučení..

Čínské genderové plánování

Čínský kalendář je speciální stůl. Svislý řádek uvádí měsíce od ledna do prosince a horizontální označuje věk ženy, která chce otěhotnět jako chlapec. Na průsečíku linií jsou písmena M nebo D. Pokud se váš věk a měsíc, ve kterém si plánujete představit, shodují s písmenem M, bude nejvyšší pravděpodobnost, že to bude chlapec, který uspěje. Podle statistik je v 90% případů čínská metoda spolehlivá.

Japonské dítě tabulky plánování pohlaví

K výpočtu japonského kalendáře potřebujeme dvě tabulky. V prvním se svisle zadají měsíce pro výběr toho, ve kterém se žena narodila, a svisle - měsíce, ve kterých najdete datum narození otce nenarozeného dítěte. Na jejich křižovatce vidíme čísla. Jejich hodnoty potřebujeme již pro druhou tabulku, kde jsou uvedeny v horním řádku. Svislý sloupec ukazuje měsíce. Tabulka je rozdělena na dva vertikální sloupce, z nichž každý označuje určitý počet hvězd. Čím více z nich, naopak, oproti hodnotám shodným s našimi údaji, tím vyšší je pravděpodobnost početí chlapce.

V prvním sloupci tabulky najdeme číslo, které se shoduje s měsícem narození muže, a ve druhém - číslo, které se shoduje s měsícem narození ženy.

Například: Budoucí otec se narodil v září a budoucí matka - v květnu. Dítě bylo počato v prosinci. Je nutné určit pohlaví dítěte.

Takže v první tabulce musíte najít postavu, která stojí na křižovatce svisle - září a horizontálně - květen. Výsledná hodnota je 9.

Dále musí být číslo 9 nalezeno vodorovně v horním úplně prvním řádku. Tento sloupec je ten, který hledáme, v něm hledáme měsíc početí dítěte, v našem příkladu je to prosinec. Sloupec „chlapec“ má nejvíce křížů (viz naproti prosinci), proto by se podle japonské tabulky určené k určení pohlaví měl narodit chlapec.

Tyto japonské tabulky se nejlépe používají k plánování pohlaví nenarozeného dítěte a ne k určení pohlaví, ačkoli to nikdo nezakazuje. Podle tohoto japonského kalendáře je pro každý pár rodičů pouze 1 měsíc (maximálně 2) v roce, ve kterém je velmi vysoká pravděpodobnost, že bude mít dítě určitého pohlaví.

Orientální mudrci jsou přesvědčeni, že výsledky stanovení pohlaví nenarozeného dítěte podle tabulek mají přesnost 90%.

Výpočet koncepce s ohledem na cyklus měsíce

Tato metoda výpočtu se objevila v Rusku. Metoda je založena na myšlence, že každá žena má své vlastní období nových měsíců, které se shoduje s jejími kritickými dny. Tento „vnitřní měsíc“ je při výpočtech zohledněn. Je třeba si uvědomit, že sexuální styk mezi manželi v těchto dnech nebyl vůbec vítán..

Nejvýhodnější dny se shodovaly s „měsíční cestou“ - od 11 do 17 dnů lunárního cyklu. Předpokládá se, že každý z těchto dnů zvýhodňuje jednu ze 7 Rozhanitsy. Pro pojetí chlapce podle tohoto kalendáře jsou nejvýhodnější 11, 14 a 16 dní po ukončení menstruačního cyklu. Od 21 dnů do nového období nástupu „úplňku“ (čas menstruačního cyklu) je sex považován za bezpečný a zcela neúčinný.

Speciální výživa nebo strava

Dodržování určitých pravidel výživy a výživy pomáhá otěhotnět dítě požadovaného pohlaví. To neznamená, že musíte zanedbávat pravidla zdravé výživy: je vhodné omezit používání určitých potravin, zatímco jiné by měly být upřednostňovány. Kvůli stanovenému cíli můžete asi měsíc posunout své vlastní preference v jídle do pozadí, pokud máte v úmyslu otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Má se za to, že pro počátek chlapce by žena měla jíst pouze mužské jídlo. Zahrnuje maso, uzené maso, sádlo, vejce, veškerá jídla s vysokým obsahem živočišných bílkovin a tuků.

 1. Maso a uzeniny všech stupňů.
 2. Pokuste se zajistit, aby v stravě obou rodičů dominovala potrava se zvýšeným obsahem iontů vápníku a sodíku. Nejjednodušší způsob je neomezit se solí, samozřejmě, v rozumném smyslu.
 3. Čerstvé ovoce a džusy by měly být ve stravě denně a na jejich výběr neexistují žádná omezení.
 4. Podporuje pojetí chlapce a užívání nápojů s vysokým obsahem kofeinu. Kromě toho tato látka v zeleném čaji obsahuje více než vařená přírodní káva. Stačí jeden šálek ráno a oběd.
 5. Pokuste se omezit používání čerstvého mléka a mléčných výrobků, na chvíli se vzdejte kakaa. Při nákupu minerální vody se ujistěte, že tekutina má nízký obsah vápníku.
 6. Můžete jíst jakékoli maso a ryby v jakékoli formě. Nevzdávejte uzená a solená sušená jídla. Stejně jako ve všem je však potřeba moderování. Příprava na početí chlapce neznamená, že si musíte koupit všechny sladkosti a jíst pouze maso a ryby, zapomenout na potřebu diverzifikovat své menu. Při konzumaci ryb mějte na paměti, že nejde o mořské plody. Krabi, krevety, měkkýši z potravy bude třeba vyloučit.
 7. U chleba a pekárenských výrobků platí omezení pouze pro výrobky na bázi těsta. Soubory cookie a sladkosti by také měly být bez kvasinek a bez použití mléčných výrobků v procesu přípravy.
 8. Obiloviny a cereálie z nich, těstoviny a rýžová jídla lze jíst jako obvykle. U zeleniny dávejte přednost bramborám a zeleným fazolkám.
 9. Milovníci zmrzliny budou mít o něco větší potíže - je vhodné ji zcela opustit. Krémy, zejména mléčné výrobky, se rovněž nedoporučují..

Jak vidíte, je obtížné nazvat tato doporučení dokonce dietou - každý z vás si může připravit dietu s přihlédnutím k vašim vlastním preferencím a dokonce vyžadovat od vašeho manžela nějaké dobroty.

Lidové cesty))

Mezi populární způsoby, jak otěhotnět, by doporučení měla být rozdělena do dvou velkých skupin. První bude zahrnovat všechny druhy tipů na tradiční medicínu. Ve druhém můžeme klasifikovat ty, které jsou založeny na pozorováních a údajně magických vlivech některých objektů a dokonce i rituálů..

Mělo by být zřejmé, že různé národy mají svá vlastní doporučení a tipy, jak otěhotnět. Zde je přísloví důležitější než kdy jindy: „Co je dobré pro Němce, je pro Rusa špatné.“ Vzhledem k tomu, že naši čtenáři se převážně narodili a žili v Rusku, vybrali jsme několik známek, které existují mezi národy žijícími na našem území.

 1. Abychom si představili chlapce, je třeba před pohlavním stykem položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen.
 2. Je nemožné si představit chlapce ve dnech nových měsíců a úplňku, i když budete mít zvláštní odvar. A existuje mnoho takových receptů založených na vlastnostech rostlin a zvířat. Například se má za to, že pokud žena jí potraviny podobné tvarům jako falus (okurky, banány atd.), Pak je jí zaručeno, že otěhotní chlapec.
 3. Pokud má muž, který má v úmyslu stát se chlapeckým otcem, v domě zbraň, doporučuje se, aby ho během početí postavil pod postel.
 4. Pokud váš tým pracuje, nebo mezi rodinnými známými je žena, jejíž ultrazvukové vyšetření ukázalo těhotenství jako kluk, musíte si položit ruce na břicho. To by mělo být zaručeno, že povede ke stejnému výsledku a dalším párům. Ale tady se spouští moc víry a vztahy v týmu by měly být přátelské. Ne každá moderní dívka umožní ostatním, aby se během těhotenství dotkly jejího žaludku.
 5. Předpokládá se, že pokud po mateřské dovolené žena, která porodila chlapce, vezme židli, budete mít také malého ochránce.
 6. V ložnici by mělo být chladno, okno by mělo být otevřené, měli byste ležet s hlavou na sever, měli byste pod polštář vložit nějaký „mužský“ atribut - hračku, psací stroj.
 7. Sex v noci, ne ve dne.
 8. Povinný ženský orgasmus.
 9. Muži musí nosit trenýrky, aby snížili teplotu šourku (pomáhá zvyšovat plodnost).
 10. Manželská povinnost pouze ve lichých dnech měsíce a dokonce ve dnech menstruačního cyklu.
 11. Iniciátorem pohlavního styku musí být člověk.

Nejdůležitější rada - pokud chcete syna, musíte pevně věřit, představit si a představit si, že jste měli chlapce!

Jak zaručit otěhotnění syna: kalkulačka, kalendář na 100 procent vypočítat těhotenství a porodit chlapce

Existuje mnoho způsobů, jak vypočítat šance na mužské dítě. Použití několika metod současně pomáhá zvýšit pravděpodobnost početí chlapce. Bez ohledu na to, jakou metodu budou budoucí rodiče využívat, je první věcí, kterou musíte udělat, lékařskou prohlídku. To pomůže rychle otěhotnět a vytvořit zdravé dítě..

Kalkulačka

Jak ukazuje praxe, početí chlapce je s největší pravděpodobností během pohlavního styku přesně v den ovulace nebo o několik hodin později, početí dívky - den před ovulací.

Tato kalkulačka pomůže určit optimální čas pro početí chlapce (dívky) podle data ovulace.

Jak zaručit početí syna?

Je třeba poznamenat, že existuje pouze jeden 100% způsob, jak porodit chlapce poprvé - IVF. K této metodě plánování pohlaví dítěte se v extrémních případech přistupuje. Pro výpočet pohlaví dítěte jsou dostupnější metody. Doporučuje se, aby se s nimi zacházelo jako se hrou, protože hlavní věcí je narození zdravého dítěte, ačkoli mnoho rodičů naznačuje účinnost některých metod.

Ovulační kalendář

Plánování pohlaví dítěte podle kalendáře ovulace je vhodné pouze pro ženy se zavedeným cyklem. Je nutné vypočítat datum pohlavního styku tak, aby k němu došlo v předvečer nebo v prvních hodinách poté, co vajíčko opustí ovariální folikul. Pokud máte sex několik dní před ovulací, i ty spermatozoa s Y-chromozomy, které dosáhnou dělohy, zemřou, než se setkají s vejcem.

Podle teorie Shettles

Tato metoda je vylepšenou možností plánování dítěte podle kalendáře ovulace. Podle Shetlesovy teorie by mělo dojít k pohlavnímu styku 12 hodin před tím, než vejce opustí folikul. Těhotenství jako chlapec pomáhá dočasně abstinovat. Odmítnutí pohlavního styku několik dní před početí přispívá k tvorbě spermií s chromozomy Y.

Podle lunárního kalendáře

Je třeba mít na paměti, že sex ve „špatných“ dnech vede k objevení se dítěte s těžkou postavou nebo těžkým osudem. Příznivá data pro pohlavní styk - 11, 15, 19 a 21 lunárních dnů.

Podle tabulky čísel párů

V horní a boční řadě tabulky jsou uvedeny měsíce narození budoucích rodičů, jejichž průsečíkem je počet manželů. Dále si vezmou tabulku rozdělenou na 2 části: nahoře je uvedena možnost, že se objeví syn, a dna dcera. Uprostřed obrázku je graf, jehož nejhlubší hodnoty vám umožní zjistit šance na početí dítěte požadovaného pohlaví v konkrétním měsíci.

Podle věkového kalendáře matky

Při výpočtu pohlaví dítěte pomocí této metody se přihlíží k věku matky v době navrhovaného porodu. Věk partnera je uveden v postranním sloupci kalendáře a měsíc sexuálního styku je v horním řádku. Na průsečíku těchto ukazatelů je uvedeno pravděpodobné pohlaví dítěte. Chcete-li snížit chybu výpočtu, měli byste naplánovat čas narození dítěte, nikoli na křižovatce změny pohlaví.

Japonská koncepce

Metoda pojetí japonského chlapce zahrnuje 2 tabulky. První tabulka ve svislých a vodorovných liniích ukazuje měsíce narození budoucích rodičů, na jejichž průsečíku je postava rodiny. Ve druhé tabulce, která je rozdělena na 2 části, je v blízkosti každého měsíce nakreslen určitý počet křížů, což umožňuje vypočítat vzhled chlapce.

I přes popularitu této metody byste se na japonský stůl neměli spoléhat 100%. Podle této metody jsou nejvyšší šance na početí dítěte požadovaného pohlaví maximálně 2 měsíce v roce. Zbytek času je možnost chlapce nebo samice přibližně stejná. Pro narození chlapce je lepší kombinovat tuto metodu s přesnějšími metodami plánování..

Německá koncepce

Podle německých vědců se chlapci nejčastěji rodí ženám, jejichž početí a těhotenství probíhají v klidném prostředí. Tato teorie je založena na statistikách o narození chlapců během sjednocení západního a východního Německa na počátku 90. let minulého století. V období zvýšených finančních nákladů občanů byla převážná většina narozených dětí dívky.

Italská koncepce

Italští vědci se domnívají, že chlapci se nejčastěji rodí obézním ženám. Vědci se k tomu vyjádřili po prostudování statistik, podle kterých se většina chlapců narodila matkám o hmotnosti vyšší než 54 kg s průměrnou italskou výškou 162 cm. Samozřejmě nemusíte dramaticky přibírat na váze, ale zahrnutí těstovin s různými omáčkami a zeleninou do stravy pomůže otěhotnět od prvního krát.

Lidové metody početí syna

Populární lidové metody početí:

 • Před sexem musí člověk chodit naboso po zemi a trávě, aby získal sílu přírody. Během styku se doporučuje ženě nosit vlněné ponožky.
 • Vzhled mužského dítěte můžete naplánovat pomocí šperků s „mužskými“ kameny - granátové jablko, křišťál, tygří oko, jaspis, který by měl být při pohlavním styku nošen na partnera.
 • Staří Egypťané se pokusili otěhotnět synů za úplňku. Koncepce by měla být prováděna v tiché a bezmračné noci, když měsíc rozzáří místnost.
 • Pravděpodobnost vzhledu dědice se zvyšuje, pokud dáte pod postel „odvážnou“ věc: sekeru, šavle nebo nůž.
 • Aby rodila chlapce, měla by žena otěhotnět i v letech jejího věku.
 • Podle staré západoevropské tradice musíte před sexem vypít sklenku vína smíchanou s krví. Pokud budoucí rodiče takové exotické nemilují, můžete si udělat hrnek brusinkové želé.
 • Některé ženy používají sprchu se slabým roztokem sody k alkalizaci vaginální sliznice. Pravděpodobnost rychlé koncepce se zvýší, pokud pijete odvar z dělohy, červený kartáč a šalvěje před pohlavním stykem.
 • Často slyšíte rodinu s heterosexuálními dětmi, která říká, že se chlapec narodil po sexu v suchém počasí a dívka v dešti.
 • Koncepce v sudém roce a lichém měsíci pomáhá naplánovat narození syna.
 • Šance na těhotenství se poprvé zvyšují, když muž zahájí pohlavní styk. V tomto případě by budoucí otec měl být starší než matka.
 • V islámu, ve kterém manželova touha „Chci syna“ je zákon, je abstinence rozšířena několik dní před početím. Pokoj by měl být čistý, uklizený a nasycený šafránovým kadidlem. V islámu se pro početí chlapce doporučuje přečíst 2 Suru Koránu. Rodiče, zoufalí porodit dědice, číst dua - přímou výzvu k Alláhovi, kterou lze vyslovit ve volné formě.

Bez ohledu na to, kterou metodu si pár vybere, je třeba dodržovat následující pravidla:

 1. Proveďte početí v chladné místnosti. Vysoká teplota škodí semenné tekutině, zejména u spermií s chromozomy Y. Na rozdíl od staré ruské tradice početí dětí v lázeňském domě by člověk neměl mít sex v sauně nebo po horké lázni.
 2. Nepoužívejte umělá maziva. Tyto látky mění prostředí vagíny a zpomalují rychlost spermií. Pokud partner podstupuje léčbu a používá vaginální přípravky, je nutné odložit početí, dokud se vagina zcela nezotaví a neobnoví..
 3. Po sexu musí žena ležet půl hodiny se zvednutou pánví. To umožňuje spermatu vstoupit do vejcovodu, aby se setkalo s vejcem..

Pomůže korekce výživy a některých potravin otěhotnět?

Ráno budoucí matky chlapce je nejlepší jíst kaši s ovocem nebo míchaná vejce se slaninou. Denní strava by měla být rozdělena na 5-6 malých porcí, aby se zajistilo dlouhé nabití energie.

Partner potřebuje především speciální stravu pro početí mužského dítěte. Člověk potřebuje dietu, aby zlepšil kvalitu semenné tekutiny. Strava pro početí chlapce je nezbytná pro alkalizaci vaginální sliznice a vytvoření příznivých podmínek pro pohyb spermií do vejcovodu. Žádná dieta během těhotenství pomůže porodit dítě požadovaného pohlaví.

Pro otěhotnění se doporučuje jíst potraviny obohacené draslíkem a sodíkem. K porodu synů musí nastávající matka jíst následující jídla:

 • nakládaná zelenina;
 • slané jídlo, ale nezneužívejte sůl, aby nevyvolávala hypertenzní krizi;
 • Káva a čaj;
 • mastné odrůdy ryb a masa, uzená masa;
 • houby;
 • Miláček;
 • sušené ovoce;
 • vysoce kalorické ovoce - banány, data, broskve, hrušky.

Těhotné matky, které chtějí otěhotnět, by měly omezit příjem potravy obohacené vápníkem a hořčíkem. Je nutné dočasně ukončit používání následujících produktů:

 • mléko a výrobky z něj založené - sýry, krémy, zmrzlina, mléčná čokoláda;
 • ořechy
 • chléb a sladké pečivo s kvasinkami;
 • kakao;
 • plody moře;
 • žloutek;
 • luštěniny;
 • citrusové, kyselé ovoce a bobule;
 • zelenina;
 • sodovka.

Má sexuální pozice při plánování pohlaví dítěte?

Pohlaví dítěte závisí na souboru chromozomů získaných od rodičů. Matka může přenášet pouze chromozom X, otec - chromozom X nebo Y, v důsledku čehož se narodil chlapec. Obtížnost početí spočívá v tom, že většina chromozomů Y umírá rychle, aniž by dosáhla vajíčka. Můžete zvýšit šance na těhotenství budoucího muže pomocí sexuální pózy, které poskytují hlubší penis penisu hluboko do vagíny.

Kromě správného držení těla je důležité, aby partner během pohlavního styku zažil orgasmus a dříve než muži. V tomto stavu vylučuje ženské tělo látky, které alkalizují vaginální sliznici a činí ji nevhodnou pro X chromozomy. Po sexu musíte ležet půl hodiny a pod povodí umístit polštář. Šance na narození chlapce můžete zvýšit sexem v chladné místnosti.

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

Články O Neplodnosti