Hlavní Testy

Jaké oblečení lze nosit během těhotenství? Ušetřete na zbytečné

Během mého těhotenství jsem učinil mnoho iracionálních rozhodnutí o rozdělení rodinného rozpočtu. Zejména se jednalo o výdaje na osobní šatník. Postava se měnila každý měsíc a já jsem podlehnul záchvatu duše a vrhl se do obchodu na novou věc. Pokud bych se měl vrátit v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl jen o své zajímavé situaci, první věcí, kterou bych udělal, by bylo naplánovat šatník na celé mé těhotenství a v prvním měsíci naplnit šatník potřebnými věcmi. Protože čím blíž bylo narození, tím více peněz vytékalo z peněženky a pod tlakem oblečení bylo téměř prázdné. Nemůžete se vrátit zpět čas... Ale můžete varovat před chybami jiných dívek.

Proč to musíte udělat??

 1. Tělo těhotné ženy roste velmi rychle. A pokud si obléknete džíny několikrát na zadek mnohem větší, než je jeho velikost, pak se natáhnou a ztratí svůj vzhled. A za rok je nebudete chtít obléknout. Když nyní opustíte své oblíbené věci, v budoucnu si je uložíte pro sebe. Osobně mě velmi mrzí oblíbené nedbale oblečené oblíbené kalhoty a halenky.
 2. Znalost, že máte spoustu prakticky nových věcí, bude velmi stimulující k tomu, abyste se co nejdříve dostali zpět do své dřívější fyzické podoby..

A pak, co nosit těhotné?

 • První nákup, který musíte udělat, je vybrat si několik šatů s extrémně volným pasem, ale celkem dost na to, abyste šli do kanceláře nebo na své obvyklé akce. Podívejte se na oblečení Ally Pugachevové, kterou měla na sobě před 10–15 lety. Odhadněte, že by vám tento styl vyhovoval a kde by se dalo koupit ve vašem městě. Nyní se může zdát, že jsou k ničemu. Ale okamžik, kdy se najednou přestanete dostat do celého svého podnikání a formální šatník, je velmi blízko.
 • Za zmínku také stojí nákupy pěti bezrozměrných letních slunečních šatů. Pokud to počasí dovolí, mohou chodit po domě, v nemocnici nebo na ulici. V takových šatech budete vypadat mnohem elegantněji než v županu. A těsně před narozením to bude jediný druh oblečení, ve kterém se budete líbit sobě a budete se cítit pohodlně.
 • Úzké krajkové spodní prádlo se také vyplatí dát do tašky na džíny a paty. Pro vaše zdraví a zdraví vašeho dítěte je lepší nosit bezrozměrné mateřské oblečení od prvních dnů. Kromě toho jsou sexy soupravy pro vás velmi užitečné v době, kdy se po porodu vrátíte k předchozímu rytmu intimního života. Pokud je ulice nižší než 5 stupňů Celsia, musí být obyčejné prádlo doplněno stejným bezrozměrným tepelným prádlem.
 • Spolu s podpatky stojí za to opustit tenisky a další úzké boty. Během těhotenství byste si měli dávat pozor na své nohy, protože mnoho žen má v tomto slavném období květy křečí. Nyní byste si měli koupit jen ty nejteplejší boty UGG s vysokým topem, baletními botami a pánskými botami pro demo sezónu bez náznaku paty. Všechny páry jsou větší. V posledních měsících budou nohy večer silně bobtnat.

Nakonec ještě pár tipů pro výběr oblečení pro těhotnou ženu:

 • Je těžké vybrat svrchní oděvy pro těhotnou ženu. Na rozdíl od volných šatů a bezrozměrného spodního prádla by se kabáty a saka měly kupovat v období co nejblíže okamžiku, kdy se budou muset nosit. Ale musíte si vzít větší velikost. Pokud budete mít štěstí, můžete se sezonou projít jedním kusem oblečení. Doporučuji také odložit kožich a elegantní podzimní oblečení do tašky. Pokazil jsem italský kabát třikrát 18 000, když jsem ve stavu hrocha.
 • Mnoho těhotných žen si kupuje džínové kombinézy s pasem zdarma. Dali mi takové soucitné příbuzné. Nosil jsem to dva týdny a najednou to pro mě bylo malé. Stal jsem se v něm jako Carlson. Takže jsem nedoporučoval, abych vám poradil, abyste se v takové věci utráceli.
 • máme široký výběr oblečení pro matky;
 • pouze certifikované výrobky bezpečné pro matky;
 • doručování oblečení po celém Rusku;
 • vrácení / výměna do 100 dnů po obdržení nákupu.

Těhotenství je příležitost vypadat atraktivní

Nyní existuje velké množství obchodů pro nastávající matky, které nabízejí specializované oblečení. A sortiment těchto obchodů je často „plný“ se stejným typem věcí v tmavých tónech, podivných tiscích a nepochopitelném střihu mikiny. Je nepravděpodobné, že by takové oblečení přinášelo radost nosit, a dokonce i peníze budou vynakládány slušně na to, co se později ve skříni usadí..

Kde a jak si vybrat oblečení, aby v těhotenství vypadal slušně a v budoucnu nakupoval? Existuje několik základních doporučení, která mohou pomoci při těhotných nákupech..

Nejprve si pamatujte na své zdraví. Lékaři doporučují těhotným ženám chodit v šatech a sukních, a pokud tento krásný čas připadá na chladné období, použijte speciální punčocháče, aby se nic nevytlačilo na žaludek a netahaly vnitřní orgány. Tyto punčocháče mají speciální vložku, která podporuje žaludek. Jako možnost si můžete koupit pravidelné punčocháče, pouze jednu nebo dvě další.

Ze specializovaného oblečení pro těhotné ženy věnujte pozornost džínám, ve kterých je všitá speciální elastická páska pro břicho. Tyto džíny se dají snadno nasadit a vzlétnout, není třeba je připevňovat. Na vnitřní straně, jako by pod žaludkem a kolem obvodu stehna, je další elastický pásek s knoflíky pro nastavení velikosti.

Důležitý život hack: džíny / kalhoty pro těhotné ženy by měly sedět tak, aby se ruka mohla volně hodit mezi šaty a tělo. Je lepší koupit si džíny moderního rovného střihu, můžete je zkrátit, budou relevantní po dlouhou dobu, je zde možnost odejít až do příštího těhotenství nebo sdílet s přítelem. Stejný design také prodává kalhoty..

Kde hledat takové džíny / kalhoty? Ve zvláštních obchodech, například https://skoromama.ru (existují maloobchodní prodejny a můžete si také objednat doručení domů); H&M (https://www2.hm.com/ru_ru), Asos (https://www.asos.com/ru/).

Přiměřený trend je horký trend, ale takové věci ve skutečnosti mnoho lidí nechodí a v těhotenství existuje nebezpečí, že vypadají v takovém oblečení docela těžkopádně. Takže s předimenzováním buďte opatrní. Pokud se vám líbí a jít, klidně vzít.

Níže jsou fotografie z modelu, který je aktuálně na svém místě. Obrázky jsou shromažďovány ze skutečných věcí modelu. Všechny položky, s výjimkou džíny těhotných žen, byly zakoupeny v běžných obchodech částečně před a během těhotenství. Model na začátku 7. měsíce, přírůstek na váze + 9 kg.


Ale co zvážit v běžných obchodech, být v pozici tak, že později je zde možnost pokračovat v nošení zakoupeného oblečení?

1. Pletené obleky

- svetr + sukně (nebo kalhoty, pokud to žaludek umožňuje)

Každou sezónu se objevuje stále více pletených obleků. Díky svému pohodlí si ho mnoho zamilovalo. Je vhodnější zvolit pro tělo šetrné tkaniny, které obsahují přírodní vlákna. Tyto obleky lze nosit s různými obuví a svrchním oblečením kdykoli v roce..

V závislosti na délce těhotenství je lepší zvolit velikost jedna nebo možná dvě více než obvykle, aby se dotkla. Pak ji můžete vždy nosit s popruhy nebo ji vzít. Kromě toho u všech žen dochází k navrácení do předchozí podoby individuálně a může to trvat různě dlouho..

Co kombinovat s pleteným oblekem. Fotografie na modelu:


2. Sukně

Nechci si nyní vybírat varianty sukní. Zde, stejně jako ve všem, je důležité věnovat pozornost modernímu střihu.
V těhotenství jsou jakékoli sukně, které mají elastický pásek nebo kravaty jako pás, velmi užitečné v těhotenství - tento design vám dokonce umožní získat svou obvyklou velikost a nosit ji po těhotenství. Mohou to být skládané sukně přímo pod kolenem a uprostřed lýtka, džínové (s vysokým vzestupem), asymetrický střih a saténové nebo hedvábné sukně, které jsou v této sezoně obzvláště důležité. Nosit s jakoukoli botou - dokonce s pumpičkami, dokonce s teniskami / s hrubými botami - to je další kouzlo moderní módy.

Co kombinovat sukni. Fotografie na modelu:


3. Šaty

U šatů jsou věci stejné jako u sukní. Hlavní věcí není jít do stylu „tety“ a vybrat si skutečné modely, odpovídající barvy a výtisky.

Pletené šaty jsou vhodné pro těhotenství (lepší je nosit s něčím objemným přes např. S ​​bundu, svetr, koženou bundu), rovný volný střih, s vysokým pasem, s elastickým pásem nebo kravatami v pase, kombinované šaty, šaty s vůní, Košile A-line. Takové styly se snadno vejdou do šatníku i po těhotenství, i když jsou velikosti nebo dva větší: můžete něco zavěsit pod šaty / nasadit na vrchol a vytvořit zajímavý vícevrstvý obrázek, nebo použít páskové / kožené pletivo. Existuje mnoho možností.

S čím kombinovat. Fotografie na modelu:

4. Bundy, mikiny, svetry, mikiny, košile, trička, topy

Pokud před těhotenstvím byly šaty ve skříni většinou sousedního střihu, možná skvělá pozice je právě v době, kdy byste měli přehodnotit svůj šatník a koupit moderní věci bez siluety, které vydrží dlouho po porodu. Je na čase zapomenout na vesty, přiléhavé krátké vesty s knoflíky, přiléhavé košile atd. Možná se jednoho dne k tomu vrátíme, ale v současném období takové věci
vypadat zastaralý, o to směšnější bude vypadat na těhotnou ženu.

Vybíráme bundy a la z mužského ramene, objemné / dlouhé svetry a svetry, volné košile a trička. Pokud je obtížné něco vyzvednout v ženském oddělení, odvážně jdeme k mužskému, často je to ještě zajímavější a různorodější. A pokud se tak stalo, že váš muž má přibližně stejnou velikost oblečení nebo trochu víc, pak je to neuvěřitelné štěstí, můžete pravidelně navštívit jeho šatník. Kromě toho je roztomilý, příjemný a vytváří zvláštní pocit tepla, péče a bezpečnosti..


5. Vrchní oblečení

Při výběru svrchního oblečení se řídíme stejným principem - volné střih. Zde park pomáhá, kabát s nárazníkem, kabát s polstrováním, župan, dlouhý příkop / pláštěnka s pásem, objemná pilotní bunda a prodloužená džínová bunda. Ve skutečnosti všechny tyto věci patří do moderní základny. Pokud je tento druh věcí již ve skříni, mělo by být snadné se během těhotenství přizpůsobit. A pokud ne, pak i když se taková věc získá během těhotenství a poté se stane poloviční nebo velkou, je vždy možnost ji následně upravit.

S čím kombinovat. Modelka


Obchody:

„Skoromama“ (https://skoromama.ru). Specializovaný obchod pro těhotné ženy, zde se díváme na džíny - přiměřené ceny za věc, která je užitečná pouze za několik měsíců; zbytek nestojí.
Klokan (https://www.keng.ru). Je zde sekce pro těhotné ženy, ceny jsou vyšší než u „Skoromama“; dobrý výběr šatů, košil a klasických kalhot; má však smysl to platit za věci v běžném obchodě uprostřed nebo nad středním cenovým segmentem?
Asos (https: // www. Asos. Com / ru). Je zde sekce pro těhotné Asos Maternity, zde najdete vše od svrchního oděvu po večerní šaty, plavky a punčocháče, zajímavé aktuální věci za velmi příznivé ceny.
H&M (https: // www 2. Hm. Com / ru _ ru). Existuje také samostatná kategorie oblečení pro těhotné ženy, včetně spodního prádla a punčocháčů, cen, jako u obvyklé kolekce H&M, moderních modelů.
Cos (https: // www. Cosstores.com). Nakonec se v Moskvě v obchodním centru Afimall objevil offline obchod; značka je milována mnoha pro svůj styl a střih, zde jen většina věcí z lakonického jednoduchého designu základních barev se vejde do každého šatníku; ceny jsou nadprůměrné.
Mango (+ Violetta od Manga) (https: // shop. Mango. Com / ru). Z celé odrůdy je co vybírat pro těhotné ženy s možností dalšího nošení - sukně, šaty, pletené obleky, svrchní oděvy; na webu si můžete objednat doručení domů.
Zara (https: // www. Zara.com/ ru). Sotva existuje dívka, která opustí tento obchod bez jakéhokoli nákupu. Na každé pozici je vždy co těžit ; pohodlný internetový obchod s rychlým doručením a možností montáže; skvělé pánské věci, které ženy mohou bezpečně nosit, zejména pletené zboží, základní trička, mikiny, bundy.
Massimo Dutti (https://www.massimodutti.com/cs/). Laconic design, klidné příjemné tóny; pro těhotné ženy můžete vidět šaty, košile, halenky, svrchní oděvy, pletené oděvy; mít doručení.
Uniqlo (http://www.uniqlo.com/en/). Pletené zboží, základní šaty, sukně, bundy, saka.
Pull & Bear (https: // www. Pullandbear. Com / ru). Základní mikiny a trička v pánské sekci.
TrendsBrands (zastoupená v obchodech Stockmann, https://www.trendsbrands.ru). Ruská značka, spousta chladných šatů a slunečních šatů, které jsou vhodné pro těhotné ženy.
Marks & Spenser (https://marksandspencer.ru). Jak se říká, můžete si říkat mezi věcmi velké velikosti, ale opatrně je možné narazit na zastaralé modely „tet“.
Toptop.ru (https: // toptop. Ru). Internetový obchod se spoustou krásných ženských věcí, zejména šatů.

Je důležité pochopit, že těhotenství neznamená úplné omezení v oděvu. Pokud je obtížné se orientovat a vyzvednout věci, abyste se cítili sebevědomě a krásně, vždy se můžete obrátit na odborníka. Poslouchejte sebe a užijte si tento nádherný čas! Nechť těhotenství bude snadné, pohodlné a poskytne radost a radost! Konec konců, šťastná matka = šťastné dítě 

* Všechny fotografické materiály značek, které byly použity v článku, byly převzaty z oficiálních webových stránek značek.

Co nosit těhotné? Stylové tipy pro nastávající matky

Těhotenství je bezpochyby nádherné období v ženském životě. Jedná se však také o závažné změny životního stylu a vzhledu..

Hormonální skoky povedou k výkyvům nálad, k nutnosti kombinovat těhotenství a práci během prvních měsíců - přidat celkovou únavu, změny vzhledu - způsobit úzkost a obavy o váš vzhled. Ano, nemůžete ovládat změny, ke kterým dochází v těle, ale můžete plně ovládat svůj emoční stav.

Existují tři známé postuláty, které si musíte pamatovat a dodržovat: správný spánek a odpočinek, správná výživa a osobní péče. O prvních dvou bylo napsáno mnoho knih a článků, zde si povíme o šatníku těhotné ženy. Pokusím se co nejvíce pokrýt otázku dokončení šatníku, výběru vhodných stylů, co nosit v těhotenství, kde koupit oblečení a jaké věci jsou kritické a které můžete odmítnout.

Potřeba přemýšlet o tom, co chodit po dobu 9 měsíců, činí mnoho těhotných žen smutným a vůbec nepřispívá k radosti a štěstí, které je důležité zažít při přenášení dítěte. Nadcházející finanční omezení na mateřské dovolené mohou být děsivá a vy nechcete utrácet peníze za nové věci, které jsou potřeba pouze po dobu 9 měsíců.

Nebuďte však chamtiví a nepřestaňte se o sebe starat! Stejně jako podvýživa, nedostatečná péče o sebe uzavírá kruh deprese. Pokud vypadáte dobře, máte větší náladu. Těhotenství je čas vybrat si snadno udržovatelný účes, zkontrolovat denní make-up a revidovat svůj šatník, aby na ně nestrávil spoustu času a úsilí. Kromě toho existuje způsob, jak vypadat krásně a ne utrácet spoustu peněz.

Co nosit během těhotenství? Kde koupit oblečení? Když jsem takto celou procházel sám, mohu ze své vlastní zkušenosti říci, co bude budoucí maminka potřebovat a co můžete snadno odmítnout.

Jak si vybrat oblečení.

Během těhotenství se vaše tělo mění. Žaludek roste (celkem) a je přidána celková tělesná hmotnost (ne ve všech). Pokud jste před těhotenstvím neměli problémy s nadváhou a jedli jste správně, s největší pravděpodobností se vaše tělo nezmění, poroste pouze žaludek.

Proto nekupujte věci o velikosti větší. Riziko je skvělé, že takové oblečení bude viset jako mikina, přidává vizuální hmotnost a snižuje růst. Je to také ošklivé. Velikost zůstává často stejná jako před těhotenstvím a změny se týkají pouze stylu.

Ano, je skutečné nosit svou velikost po celou dobu trvání! To však neznamená, že můžete nosit všechny své staré věci. Můžete, ale ne všichni. Níže vám řeknu, které.

Než zaútočíte na obchody a online obchody s mateřským oblečením, podívejte se do svého šatníku. Jsem si jistý, že bude spousta věcí správného stylu, délek, které se ve skříni oprášily a prostě se nenosily! Skvělý důvod, proč jim dát život..

Takže se podíváme do skříně a vložíme ji do hromady:

 • Extra dlouhá trička, tílka, halenky, zapínací vesty, svetry a svetry;
 • Tuniky
 • Pletené šaty s přímou siluetou a siluetou A (příležitostné i sportovní, la Lacoste);
 • Věci s vysokým pasem;
 • Legíny se širokou, ne těžkou elastickou páskou;
 • Sportovní kalhoty a kraťasy Jersey s měkkou gumou;
 • Bundy a svrchní oděvy z přímého a volného, ​​rozzářeného stylu.

Nyní jim dejte do šatníku samostatné místo. To jsou věci, které můžete nosit během těhotenství. V případě potřeby s nimi spojte páry.

Mnoho žen nosí své běžné džíny a kalhoty až 3-4 měsíce. Také jsem uspěl. Ale! Všichni individuálně si můžete vybrat na základě velikosti břicha a pohodlí. Neměl by na něj být vyvíjen žádný tlak! Pokud cítíte nejmenší nepříjemné pocity - nevyužívejte šanci, získejte model s elastickou gumou.

Modely kalhot a džíny pro nastávající matky se liší výškou a hustotou elastické. Je nízká, střední a vysoká pružnost (natažená nad pupkem!). Má smysl vyzkoušet na všech třech a vybrat si ten nejpohodlnější pro sebe. Obvykle je výhodnější v 1 - 2 trimestrech s nízkým nebo středním stupněm a ve 3 - 4 případech je vysoký, když již může být "zatažen" na bříško.

Bez ohledu na to, kde, když jste těhotná, nakupujte oblečení, věnujte pozornost následujícímu:

 • Na styl. Podívejte se na styly Silueta, vůně, rovná s trsy pod hrudníkem a sevření v pase.
 • Na tkanině. Nejlepší přírodní s přídavkem elastických vláken. Přírodní tkaniny zajišťují cirkulaci vzduchu a elastická vlákna zajišťují dokonalé uchycení.
 • Podrobnosti. Džíny, kalhoty s tvrdou elastickou páskou odloženou stranou za rohem. Nakupujte kalhotky a / nebo džíny s elastickým v mateřském obchodě.
 • Na délku. Trička, halenky, svetry a další ramenní oděvy by měly být delší než obvykle, aby pokryly bříško. Tuniky, protáhlé vesty a svetry - fit.
 • Akcenty. Posuňte důraz na horní část trupu a paží. Vyberte si vysoce pasové styly, mírný výstřih, světlé doplňky. Odvádějte pozornost od zaoblené bříško a pasu skrývajícího se za ním.

Kupodivu, těhotné ženy mohou koupit většinu oblečení v běžných obchodech. Jeden musí vybrat pouze oblečení podle výše uvedených doporučení délky, tkaniny, stylu! Ale do mateřské prodejny byste měli jít džíny a kalhoty..

Minimální nezbytná skříň budoucí matky po dobu 9 měsíců.

Chcete-li se cítit sebevědomě ve skříni, měli byste mít následující věci:

Podzimní zimní sezóna

Jarní-letní sezóna

Poznámka

Poncho, Silhouette Coat A, Parka s kožešinovou podšívkou

Plášť s vysokým pasem, parka, pončo

Tyto věci můžete nosit i po narození novorozence!

Džíny nebo kalhoty s elastickým materiálem

Džíny nebo kalhoty s elastickým materiálem

Můžete nosit po narození novorozence!

Teplé šaty s dlouhými rukávy

Legíny nebo punčocháče

Kotníkové boty nebo boty

Baletní byty, pražce, sandály

Můžete nosit po narození novorozence!

Při výběru obuvi dávejte přednost nízkým podpatkům s neklouzavou podrážkou. S největší pravděpodobností bude nevhodné svázat tkaničky, proto jsou výhodné modely bez nich. Pokud máte štíhlou postavu, můžete až 4 měsíce chodit v obyčejných botách a dokonce si dovolit patu nebo klínovou patu! Podívej se sám.

Spodní prádlo pro nastávající matky.

Mělo by být pohodlné a vhodné do velikosti. Lze jej zakoupit v běžných obchodech. Věnujte pozornost širokým řemínkům, přírodní tkanině, plochým švům.

Příklady stylových obrázků pro těhotné ženy.

Být těhotná a vypadat stylově, není tak těžké! Stačí jen mírně zkontrolovat šatník a zahrnout péči o svůj vzhled do svého denního rozvrhu. Buďte styloví, sebevědomí a potěšte svůj vzhled sami sebou, svým manželem a všemi, kdo chcete. Snadné těhotenství a porod! Pamatujte, šťastná maminka je šťastné dítě! Všechno bude v pořádku!

Základní požadavky na oblečení během těhotenství

Obsah

U ženy je těhotenství doprovázeno nejen očekáváním zázraku, novým vkusem, vzhledem a pocity, ale také významnými vnějšími změnami. Nová zaoblená postava vyžaduje aktualizaci skříně a výběr pohodlného a nejpohodlnějšího oblečení. Moderní výrobci nabízejí takovou rozmanitost, že nastávající matka prakticky nemusí obětovat svůj obvyklý styl. Při výběru oblečení a obuvi pro těhotné musíte vzít v úvahu pouze některé důležité body.

Čekací doba dítěte: Požadavky na oblečení

Základní požadavky na oblečení nastávající matky lze snížit na následující kritéria.

 • Velikost.

Na začátku těhotenství, kdy se ženské tělo mírně mění, si můžete dovolit obléknout si své obvyklé oblečení. Jakmile však cítíte mírné nepohodlí, měli byste si vybrat něco vhodnějšího. Takže máma a její dítě se budou cítit svobodně.

 • Materiál.

Těhotenství znamená zvýšený komfort, takže pokud je to možné, stojí za to nosit věci vyrobené z přírodních materiálů, které snadno propouštějí vzduch, a také zabraňují výskytu alergických reakcí na kůži. Patří mezi ně prádlo, bavlna, vlna atd. Je také velmi užitečné používat věci s přídavkem malého množství elastanu, protože se dobře protahují a snadno se vracejí do původního tvaru..

 • Styl.

Není nutné kupovat příliš volné volné oblečení ve formě mikiny. Budoucí matka může nosit věci jakéhokoli střihu. Hlavní věc je, že tělo nepřiskřípnou, zejména v břiše. Proto se určitě budete muset vzdát svých oblíbených těsných džínách. Mnozí v tomto období dávají přednost mírně přiléhavé siluetě s vysokým pasem, zdůrazňující změnou ženskou postavu a její zvláště dojemným způsobem.

Psychologové tvrdí, že dobře zvolené barvy mohou zlepšit náladu a dokonce i stav člověka. Proto se doporučuje uklidnit zelenou, modrá pomáhá dobrému nočnímu spánku, ale je lepší být opatrný s červenou, protože to může zvýšit tlak. Ale to vše, samozřejmě, individuálně.

 • Styl.

Oblíbené šperky a doplňky umožní ženě udržet její styl i během těhotenství. Jedinou věcí, kterou se rozhodně musíte vzdát, jsou boty na vysokém podpatku.

 • Utěšit.

Je to obzvláště důležité v druhé polovině těhotenství, kdy se ztrácí flexibilita a některé pohyby se začínají projevovat se zjevnými obtížemi. Během této doby je lepší nepoužívat boty se šněrováním nebo oděvy se složitými zipy..

Žena v očekávání dítěte tak může zůstat moderní, módní a atraktivní. A nákup krásného prádla pouze zvýší její důvěru.

Kde koupit oblečení během těhotenství

Oblečení pro období těhotenství lze buď ušit ve studiu nebo zakoupit v obchodě. Přizpůsobení na zakázku má následující výhody:

 • Můžete si vybrat svůj oblíbený model, barvu a materiál;
 • oděvy jsou šity podle přesných norem as přihlédnutím k individuálním vlastnostem těla;
 • je možné řídit proces šití a upravovat věc během montáže;
 • Můžete si objednat různá zařízení a doplňky, které snadno změní styl, který vám umožní nosit oblečení v různých obdobích těhotenství a dokonce i po porodu.

Nevýhody této metody zahrnují skutečnost, že věc musí být objednána předem, protože individuální šití vyžaduje určitou dobu. Pokud nezbude čas, specializované obchody budou vynikajícím místem pro nákup oblečení pro nastávající matku.

Mezi výhody mateřských obchodů stojí za zmínku:

 • velký výběr zboží, možnost vyzkoušet a porovnat je navzájem;
 • kvalifikovaná pomoc prodejních poradců;
 • dostupnost certifikovaných produktů z kvalitních a bezpečných materiálů.

Pokud nastávající matka plánuje koupit oblečení na trhu, měla by být připravena na skutečnost, že věc s největší pravděpodobností nebude mít původní střih nebo vysokou kvalitu. V tomto případě je lepší zvolit oblečení v internetovém obchodě, zejména proto, že to lze provést bez opuštění vašeho domova.

Výběr šatníku pro nastávající matku

Problematika výběru oblečení pro těhotné ženy může být vyřešena podrobným přehledem hlavních prvků šatníku.

 • Spodní prádlo.

Pro ženu čekající dítě by mělo být lehké, pohodlné a vyrobené z prodyšného materiálu. Podprsenka je určitě navržena pro novou velikost prsou: pro tyto účely jsou vybrány hluboké šálky a široké popruhy, které pohodlně podporují poprsí. Je lepší koupit kalhotky speciální - pro těhotné ženy, které mají speciální měkkou elastickou pásku, která netáhne žaludek. Také nebude zbytečné kupovat širokou obvaz, který vám umožní odstranit část zátěže ze svalů tisku.

 • Šaty, halenky, sukně, kalhoty.

Veškeré oděvy této kategorie by měly být volné, lehké a přizpůsobené šířce šněrováním, nýty a dalším vhodným doplňkem. Šaty a halenky by měly mít dostatečný objem v hrudi a kalhoty a sukně by měly mít nízký pas..

 • Vrchní oblečení.

Pokud se v chladnějších měsících objeví poslední trimestr těhotenství, pravděpodobně se budete muset starat o nové svrchní ošacení. Měl by být volný v pase, aby se dítě cítilo pohodlně. Avšak mnoho nastávajících matek s malým břichem, aby se ušetřily peníze, raději nemění svrchní oblečení během těhotenství.

 • Obuv.

Všechny boty by měly být co nejpohodlnější a nejstabilnější. Bohužel, během tohoto období, některé nastávající matky trpí silným otokem, který by měl být zvažován při koupi nového páru bot. Je také nutné zcela opouštět vysoké podpatky, protože jednak je to docela nebezpečné v podmínkách posunutého těžiště těla, a jednak takové boty přetěžují nohy, které již během těhotenství trpí dost..

Při nákupu této nebo té věci byste také měli brát v úvahu přítomnost různých spojovacích prostředků, popruhů, stuh a dalších zařízení v břiše, která vám umožňují přizpůsobit objem pasu velikosti rostoucího břicha..

Těhotenství není důvod, proč na sebe zapomenout a nosit pouze to, co je vhodné velikosti. Žena v pozici si může vybrat zajímavý, atraktivní šatník podle svých vlastních vkusů a preferencí v oblečení.

Módní a krásné oblečení pro těhotné ženy 2018-2019

V životě mnoha žen přichází radostná událost - těhotenství. Během tohoto období chce každý vypadat atraktivně, být žádoucí a krásný. Ale jak vybrat správné oblečení pro těhotné ženy? Této otázce čelí většina žen. Moderní šicí průmysl naštěstí nabízí obrovský výběr - od spodního prádla až po bundy různých stylů z hypoalergenních tkanin. Bez ohledu na široký sortiment jsou zde úskalí. Zvažte základní triky a tipy, jak oblékat těhotné a vypadat stylově..

Stylové obrázky pro těhotné ženy, podzim-zima

tipy a triky

Chcete-li oblečení pohodlně a příjemně chodit, ale zároveň vypadat krásně, měli byste:

 1. Vyjměte oblečení ze syntetických tkanin ze skříně. Neabsorbují vlhkost dobře, mohou způsobovat alergie a neumožňují průchod vzduchu;
 2. Vyberte si oblečení z neprůhledné a husté tkaniny s různými tisky;
 3. odmítnout svetry a šaty z velkého pletení;
 4. barvy na výběr studených odstínů - osvěžují se a štíhlé;
 5. vybrat si pohodlné oblečení tak, aby se nikde nevmáčklo, čímž by narušilo dýchání;
 6. zakupte si každý kus oblečení podle potřeby. Není vhodné kupovat si oblečení předem, protože není známo, jak bude na váze a jaké budou povětrnostní podmínky;
 7. neměli byste kupovat spoustu věcí, bude jich třeba šest měsíců;
 8. nosit pouze speciální punčocháče pro těhotné ženy - vyhnete se tak křečovým žilám;
 9. vyberte si udržitelnou obuv. Od čtvrtého měsíce těhotenství lékaři zakazovali boty na podpatku - pouze solidní podešev.

Jak se oblékat těhotná v létě

Léto je nejteplejší roční období, ale také nejtěžší tolerovat těhotné ženy. To je vždy nedostatek vzduchu, zejména v posledních fázích, a zvýšené pocení. Pro tento pór je lepší použít následující typy oblečení:

  Šaty. Optimální délka na úrovni kolen nebo o něco nižší. Barevný - prostý nebo s diskrétním potiskem, aby nepřitahoval pozornost. Vhodné styly - vysoké pasy, volné košile, tvar A nebo lichoběžník.

Mateřské letní šaty

 • Sukně jsou prostorné střih. Skládané sukně pomohou prodloužit siluetu a harmonii..
 • Trička by měla být vyrobena pouze z přírodního materiálu. Styl je jak volný, tak vybavený.
 • Halenky by měly být volné, pohodlné na nošení a praktické. Dobrá halenka nezapadá pevně k tělu, ale nevypadá příliš unaveně.

Blůzy pro těhotenství

Existují tři typy halenek pro těhotné ženy:

 1. Flared z hrudníku - nejoblíbenější styl, který se nosí i po porodu, aby skryl vady postavy.
 2. Modely šněrování s halenkami, které vám umožňují přizpůsobit velikost žaludku.
 3. Styl košile. Mohou být připevněny, svázány a široko otevřeny pomocí trička.

Nedoporučuje se používat kombinézy. Je nevhodné odstranit, a to bude muset být provedeno často kvůli častému močení, zejména v pozdějších fázích těhotenství..

Lékaři nedoporučují nosit černé oblečení během horké letní sezóny, protože tato barva přitahuje teplo. Je lepší, když se skříň skládá z lehkých a lehkých tkanin. Ploché boty, sníží se tím zatížení páteře.

Jak se oblékat těhotné na podzim a na jaře

Demi sezóna je jaro a podzim, mají své vlastní vlastnosti, které ovlivňují šatník těhotných žen. Na jaře a na podzim je těhotenství snáze snášeno, protože venku není příliš horké a venku příliš chladné. Soupravy v zámoří a vrstvení v tuto chvíli vypadají dobře.

Zvažte nejvhodnější sady:

 • Vrchní oděvy - větrovky, bundy, pláštěnky, pláště by měly být trochu s rozpětím tak, aby byl prostor pro růst břicha.

Mateřský kabát

Mateřské džíny

Jak se oblékat v zimě

Zima v Rusku a dalších zemích SNS je silná, s mrazem a sněžením, takže těhotné ženy si musí vybrat nejteplejší a nejpohodlnější věci, podchlazení je nepřijatelné.

Zvažte několik možností pro populární oblečení této doby:

 • Svrchní oděvy - upřednostňují se izolované zateplené bundy. Jsou lehké, zdarma, obsahují hypoalergenní plnivo, levné. Délka by měla být na úrovni kolena, s kapucí a zipem. Charakteristickým znakem bundy pro těhotné ženy je dodržování velikosti na bedrech a vytvořené rezervy v břiše. Dle návrhu může být s dalšími vložkami a lichoběžníkovým tvarem.

Zimní kabát pro těhotné ženy

 • Zimní slingokurtka - multifunkční oděv 3 v 1 pro nastávající matku. Lze ji nosit během těhotenství, poté, co se používá jako vázací prostředek pro dítě a poté jako jednoduchý svrchní oděv. Pokud sako opatrně nosíte, hodí se po dlouhou dobu mateřské dovolené a ještě déle.

Zimní bunda

 • Kalhoty nebo džíny. Na zimní období se kupují s vyhřívanou podšívkou. Řez - volný, se speciální nastavitelnou vložkou pro rostoucí břicho.
 • Mikiny a svetry se kupují v univerzální velikosti, takže je lze nosit i po dodání. Musí být teplé, vyrobené z vlny..

Jak krásně oblékat těhotnou ženu v raných fázích

První těhotenství je první trimestr. Během této doby není žaludek ještě znatelný, ale již je třeba nakupovat oblečení s volnějším šitím. Ne každá žena chce v práci propagovat své „zajímavé postavení“, a pokud během prvních dvou měsíců budete moci používat oblečení ze svého každodenního šatníku, změní se situace do třetího měsíce - žaludek se trochu zviditelní.

Někdy se těhotné ženy v raných stádiích ptají sami sebe - jak se oblékat, aby skryly těhotenství? Polopramenné šaty a halenky nejlépe skryjí tuto pozici. Jsou vybírány buď v přímém stylu nebo mírně rozšířené od úrovně hrudníku.

Šaty pro zimní období by měly být šity z materiálu, který obsahuje vlnu. Navíc se nakupují teplé punčocháče pro těhotnou ženu - jejich rozdíl v měkkých elastických a přírodních materiálech.

Milovníci kalhot nebo džíny v raných stádiích by si měli koupit speciální, u nichž je v oblasti pásu všitá široká elastická páska. Nebudou svírat žaludek. Obraz můžete doplnit buď blůzkou, tunikou, svetrem nebo svetrem. Volba bude záviset nejen na počasí, ale také na pokojové teplotě.

Těhotné ženy, které jsou v raných fázích, si mohou vyzvednout oblečení v jakémkoli obchodě, stačí ho změřit - v první řadě by to mělo být pohodlné nejen pro nastávající matku, ale i pro dítě.

Jak krásně oblékat těhotnou ženu

Od pátého měsíce těhotenství začíná žaludek aktivně růst. Od této chvíle bude nutné zakoupit speciální oblečení. Změny se objevují v celém těle: velikost boků se zvětšuje, hrudník se zvětšuje, mění se tvar páteře, což způsobuje, že hýždě jsou konvexnější, žebra se rozšiřují. To vše je třeba vzít v úvahu při nákupu oblečení:

 • Vyhněte se stylům, které zdůrazňují pas;
 • Noste krátké sukně a kraťasy a zdůrazněte zaoblené tvary při nošení těsného oblečení. Je moudřejší zvolit volnější oblečení, které skrývá zaoblené břicho a změněný pas.

Dobře na těhotných ženách, v pozdějších fázích vypadají tyto modely oděvů:

 • vysoký pas a široká sukně s délkou kolena a midi, umožňuje vyvážení proporcí;
 • zábal je pohodlný a má elegantní vzhled;
 • letní šaty na řemíncích - jsou krásné a praktické, existují jak letní možnosti nošení na nahém těle, tak teplejší, nošení přes halenku nebo golf;
 • Oblíbené jsou džínové letní šaty, které lze nosit v kombinaci s trička, roláky nebo teplými svetry..

Zvláštní místo v tomto období zaujímá domácí skříň. Je lepší koupit nějaké speciální šaty nebo šaty.

Spodní prádlo bude několik rozměrů větší, nejlépe bez elastických pásek. Zvláštní pozornost věnujte podprsence, neměla by tlačit hrudník.

Mateřské oblečení dnes již není beztvaré a bez chuti. Díky známým značkám dosáhl tento typ oblečení nové úrovně. Nyní, když jste v „zajímavé poloze“, můžete nejen vypadat atraktivní a působivý, ale cítit se pohodlně.

Módní oblečení pro těhotné ženy. Stylový vzhled nastávajících matek

V životě každé šťastné ženy je období, kdy se tělo deformuje a abych byl upřímný, ne nejlepším způsobem.

Těhotenství však není věta a každý zástupce spravedlivého sexu je připraven obětovat krásu svého těla, které sní o dítěti, o rodinném štěstí a nezajímavé lásce malého anděla..

Během těhotenství je každá žena obtížná. To je způsobeno hormonálními změnami v těle..

Jedním ze způsobů, jak být vždy v dobré náladě, je být schopen se dobře oblékat výběrem stylového vzhledu pro těhotné ženy..

Naštěstí je móda pro těhotné ženy tak rozmanitá, že každá dáma v zajímavé poloze najde své optimální řešení, co na sebe, když je těhotná, cítí se velmi pohodlně a stylově.

Máte-li zájem o mateřské oblečení 2020-2021, dorazili jste na adresu, protože pro vás jsme připravili vynikající luky pro těhotné ženy v různých interpretacích.

Všimněte si, že neformální oblečení pro těhotné ženy by mělo být co nejpohodlnější, aby se nastávající matka mohla snadno pohybovat a dělat všechny potřebné věci.

Mnoho dám však přesto není připraveno popírat stylové oblečení a elegantní boty, takže ti, kteří se cítí dobře, se nechají nosit soupravy s velkolepými variantami sandálů, bot, vysokých podpatků.

Při přípravě přezkumu toho, co je třeba nosit během těhotenství, se před námi objevily Lifestylewomens a módní oblečení pro těhotné ženy a bezuzdné, bez tváře, což očividně nepřitahovalo pozornost.

Ale s ohledem na všechny druhy mateřských souprav se nám podařilo najít netriviální oblečení, které by všechny budoucí matky opravdu chtěly nosit.

Více o nich podrobněji...

Mateřská móda 2020-2021. Jaké bude oblečení pro těhotné ženy v sezónních rozhodnutích

Skutečnost, že je to pohodlné oblečení pro těhotné ženy, by měla převládat ve skříni nastávajících matek, je nesporné, ale kdo řekl, že pohodlné věci pro těhotné ženy nemohou být stylové.

Fotografie myšlenky, co se nosí pro těhotné ženy, potvrzují: v nových ročních obdobích bude oblečení pro těhotné ženy kombinovat kvalitu materiálů, úspěšná řezací rozhodnutí a současné trendy oblečení, které jsou typické pro sezónní styly.

Oblečení pro těhotné ženy pokryje jak lehké, tak vzdušné textilie ve formě saténu, úpletu, bavlny, šifonu, letní džínoviny, které jsou ideální pro vytváření takových variací, jako jsou obrázky jaro-léto pro těhotné ženy, a hustějších textur, zejména kůže, semiš, izolované džínové, tvídové, sametové atd., které jsou tak atraktivní v pohodlných výbavách podzim-zima, oteplování v každém chladu.

Trendy pro těhotné ženy 2020–2021 ukazují množství čerstvých stylů, které jsou velmi úspěšné v sadách pro nastávající matky.

Ačkoli monofonní oblečení pro těhotné ženy byly vždy a jsou nejvíce žádané právě teď, stylové obrazy pro těhotné ženy lze získat pomocí potištěných tkanin. To může být:

Pás je široký, tenký, dvoubarevný a vícebarevný,

Šachovnice a dvoubarevná buňka,

Rafinovaná floristika v různých interpretacích,

Hustý a malý hrášek bílé a černé barvy,

Geometrický a abstraktní tisk..

Zvířecí motivy lze použít i na obrázky nastávajících matek, ale stylové oblečení pro těhotné ženy 2020–2021 je zpravidla jemnější, snadnější a roztomilější, protože mateřství je vždy spojeno s nejkrásnějšími pocity a vnějšími vlastnostmi..

Pro vyrovnání konvexní bříško navrhují designéři nošení věcí kombinací dvou nebo více barevných variant, což umožňuje zdokonalit siluetu pomocí odstínů.

Existují budoucí matky, pro které je oblečení pro těhotné ženy zajímavější, což naopak zdůrazňuje tvar bříšku. Seznam takových věcí zahrnuje pletené a háčkované šaty, lakonické broušené sukně, které také zdůrazňují bříško, legíny a džíny speciálně upraveného střihu, který krásně sedí na postavě.

Doporučujeme vám nosit oblečené oblečení pro těhotné ženy s volnými šaty, například pletené nebo pletené vesty, často bez knoflíků, ale s popruhem, bundy pod stehny, dlouhé a midi pláště a spodní bundy, které jsou zdarma přesně v břiše..

Stylové styly oblečení pro těhotné ženy 2020-2021 - vaše nové nápady pro těhotné ženy

Ve sbírce předvedených fotografií můžete vidět rozmanité obrázky pro těhotné ženy, na nichž jsou prezentovány podzimní a zimní oblečení pro těhotné ženy 2020–2021.

Masters nabízejí módní ženy v zajímavé pozici, aby si vybraly následující trendy:

Pruhované a puntíkované šaty ve stylu košile, stejně jako jemné šaty s volánkami, kalhotami, střihy, které jsou vyrobeny z lehkých, vzdušných tkanin.

Nápady pro šaty pro těhotné ženy s volným nadrozměrným střihem nebo s vestavěnými šaty v oblasti hrudníku a rozšiřujícími se těsně pod hrudníkem v krátkých nebo dlouhých vzorech.

Pohodlné volné kombinézy na popruzích, s koketními rukávy a kalhotami s širokým nebo přizpůsobeným střihem, rozšířenými džínami a zdůrazňujícími krásné nohy těhotné.

Pletené vesty a vesty se zatáčkami, na knoflících podlouhlého typu, pletené svetry a svetry s límcem, výstřihem do V, které mohou zdůraznit břicho a skrýt jej.

Džínové mateřské oděvy vyrobené v široké škále stylů, včetně montérky, džíny, džínové košile atd..

Volný střih, ale nastavitelný pás kolem pasu, kabáty, zákopové pláště a pláštěnky, které představují všechny druhy elegantních modelů těchto outfitů.

Pletené tuniky, jemné šifónové halenky, košile s lukem, volánky, lakonické límce a neobvyklé rukávy.

V šatníku těhotné ženy musí být přítomny pletené obleky, univerzální trička, košile, roláky s nápisy, kresbami, flitry.

Tyto a další styly oblečení pro těhotné ženy 2020–2021 jsou demonstrovány ve formě různých obrazů více.

Jaké oblečení nosit pro těhotné

Pryč jsou dny, kdy těhotné ženy skryly své postavení do posledního, obávaly se zlého oka, a když už nebylo možné skrýt se, nosily beztvaré obrovské roucho-mikiny. Moderní móda vám umožňuje vybrat si vhodné oblečení pro těhotné ženy v souladu s velikostí břicha as ohledem na rychle se měnící postavu.

Jaké oblečení si vybrat

Dnes si budoucí matka může dovolit vypadat tak, jak chce: skrýt parametry pomocí technik designu, nebo naopak - zdůraznit je v každém směru.

Většina moderních žen zpravidla nenarodí 10 dětí, stejně jako starý muž, zajímavé postavení není tak obyčejná věc. A když přijde, proč nevyužít nabízených příležitostí? Protože to projde tak rychle!

Třetina termínu nebo možná polovina prochází stejnými nebo téměř stejnými parametry. Břicho a hrudník začnou znatelně růst ve druhém trimestru a do té doby je možné nosit obvyklé oblečení - pokud ne všechny, pak se určitě rozdělte.

Můžete si dokonce volně pochlubit mírně zaoblenou bříško:

 • šaty a tuniky volně šité na míru a nevyžadující pás v pase;
 • jakékoli oblečení s vysokým pasem;
 • sukně s měkkým pásem na elastickém pásku;
 • kalhoty se šněrováním.

Jedním slovem můžete nosit vše, co neomezuje a nezasahuje do krevního oběhu.

Oblečení by samozřejmě mělo být vhodné co do velikosti, vypadat úhledně a vkusně, a ne jako by jste si ho půjčovalo od mladší dospívající sestry. Je pravda, že se stává, že bříško začíná růst poměrně brzy. To je v podstatě spousta budoucích matek dvojčat.

Nikdo najednou neztloustne za jeden den, budete se cítit, když je čas rozšířit šatní skříň: věci se postupně utahují, pás se snaží „vyšplhat“ výše, pod hrudník nebo sklouznout dolů, uvolňující žaludek od tlaku.

Pokud šatník pro novou pozici nebyl zakoupen alespoň částečně dříve, je čas jít nakupovat - není kam vytáhnout. Je to zlatý čas, když nosíte pod srdcem dítěte - můžete si dovolit trochu šílenství a radikálně změnit styl, nebo si můžete, zatímco zůstanete ve svém vlastním rozsahu, diverzifikovat experimentováním s tvary, barvami, styly. Hodně záleží na ročním období, které způsobuje nárůst parametrů.

Neměli byste nakupovat oblečení předem a doufat, že zajistíte celé období:

 • za prvé, nevíte, jak se změní vaše velikosti;
 • za druhé je nemožné předpovídat povětrnostní podmínky;
 • zatřetí, budete to potřebovat jen šest měsíců, je nevhodné kladivo skřípat zvláštními věcmi, pak nebudete vědět, jak se jich zbavit.

Těhotné ženy se tak nemohou cítit zbavené, sortiment nabízených oděvů je dostatečně široký a uspokojí jakoukoli, i nejnáročnější chuť. Ale jak konkrétně oblékat těhotné, jak porozumět této rozmanitosti?

Spodní prádlo

Požadavky na spodní prádlo, a tak docela přísné, na těhotné ženy rostou:

 1. Pohodlí je hlavním a neúprosným pravidlem. Nic by nemělo tlačit, omezovat, třít, tahat.
 2. Praktičnost je předpokladem. Měl by být snadno omyvatelný, neztrácí svůj vzhled a co je nejdůležitější, neztrácí své základní vlastnosti..
 3. Bezpečnost. Prodyšné textilie, které neinterferují s potem a nedráždí pokožku. Měli byste dávat přednost bavlněným výrobkům a odkládat, pokud jste měli, veškeré syntetické prádlo až do jindy.

Podprsenka

Než se pás začne zvětšovat, změní se velikost hrudníku. Staré podprsenky se stísní, musíte si koupit nové.

Zpočátku si můžete dovolit nosit normální podprsenku, dokonce i na kostech. Neměl by však omezovat, rozdrtit, štípnout a podobně. Na konci funkčního období zpravidla prsa roste mnohem silněji a do té doby bude potřeba další, větší velikost. Okamžitě si můžete koupit speciální podprsenku pro těhotné ženy, které díky širokým měkkým řemínkům podporují hrudník, poskytují svaly potřebný tón, vyhýbají se zbytečným striím, zbavují ramena od zvýšené zátěže, přesto velká hrudník je poměrně obtížná zátěž, zejména bez návyku.

Těhotenská podprsenka by měla být také pohodlná.

Nejprve je vybaven vložkami. Pokud nejsou zahrnuty, můžete si koupit jednorázové. Je třeba je měnit 5-6krát denně, protože mléko a zejména mlezivo, které se vylučuje těhotnými ženami, je příznivým prostředím pro vývoj patogenů, zejména při tělesné teplotě. Za druhé, je snadné se rozepnout a uvolnit prsa pro krmení.

Mateřské podprsenky nyní vypadají velmi krásně a sexy, nebojte se o neatraktivitu. Ale myšlenka, že by měl být alespoň jeden další posun, je lepší než jiná barva, aby se zajistilo pro všechny příležitosti, starosti jen stojí předem, a kupte si pár roztomilých a pohodlných podprsenek.

Kalhotky

Jak již bylo uvedeno, musí být materiál, ze kterého je produkt vyroben, přírodní. Vyberte si styl, který se vám líbí, nezapomeňte, že kalhotky je lepší vyřadit z provozu, protože extrémně nepříznivě ovlivňují mikroflóru, která během těhotenství podléhá změnám.

Drozd těhotných žen je obyčejná nepříjemnost, překonávání budoucích matek, nezhoršuje jejich postavení řemínky. Kalhotky by měly být vhodné velikosti, nikoliv stlačené nikde, zejména v břiše. Pro období zajímavé situace je dobré přejít na měkké bavlněné kalhotky s nízkým střihem.

Punčocháče

Speciální punčocháče pro nastávající matky jsou nabízeny ve dvou typech: kompresní (terapeutická) a preventivní. První z nich, jak název napovídá, poskytuje kompresi do různých oblastí na nohou, což pomáhá předcházet otokům nohou a křečovým žilám.

Druhé jsou vybrány podle výšky, již mají rezervu pro těhotné břicho.

Pyžama a noční prádlo

Tato kategorie oděvů je již charakterizována volným střihem, takže byste měli věnovat pozornost materiálu a vylučovat syntetiku, stejně jako včasnou změnu na volnější, když začne tlak na dospělé břicho..

Speciální spacáky určené pro kojící matky, navržené s ohledem na bezpečnost pro dítě a pohodlí pro matku. Kromě toho je docela krásná a dokonce i erotická..

Halenky, košile a trička

Nemůžete se obtěžovat myšlenkou, že nebude snadné vybrat halenku, košili nebo tričko. Navrhovaný počet modelů je tak široký, že si nebude těžké vybrat pro sebe, co je podle vašich představ. Spíše bude volba tak velká, že můžete jít do druhého extrému a koupit spoustu modelů.

Těhotné ženy obvykle upřednostňují halenky a košile rozšířené z hrudi. Často s nimi přichází pás. Tuto halenku bude možné nosit i později, až budou parametry stejné..

Trička jsou univerzální oblečení, i když existují modely, které jsou speciálně navrženy tak, aby se vešly na velké břicho. Mnoho těhotných žen má rád vtipné tisky na téma jejich zajímavé situace. Tričko je oblečení, které klade důraz spíše na kulatý žaludek než na jeho zakrývání..

Mikiny a mikiny

V závislosti na ročním období budete možná potřebovat bundu nebo svetr. Je snadné je vybrat, ale má smysl dávat přednost modelům „nadrozměrných“, které budou sloužit i po porodu.

Kalhoty a džíny

Těhotenství není důvodem k odmítnutí džíny a kalhot. Naopak - těhotné ženy dávají přednost právě takovým oděvům, zejména v chladném období, aby se nepohnuly teplými punčochami a legíny.

Nejprve můžete nosit své staré kalhoty, pokud mají nízký pas. Následně, když je potřeba větší velikost, vyberou model, který se jim líbí, ze speciálních. Existují ty, ve kterých se pás nachází na břiše, a jsou pod ním. Nejvýhodnější variantou je model s elastickou vložkou, která působí jako podpěra. Jsou také vhodné pro poporodní nošení, kde obvaz hraje relaxační roli.

Při výběru džíny nebo kalhot věnujte zvýšenou pozornost tomu, aby se nikde, zejména v břiše, nedrtily. Doporučuje se zkouška se sedačkou. Pokud se v této poloze objeví nejmenší nepohodlí, měli byste tento model odmítnout.

Přirozeně je vhodné zvolit produkt z přírodních tkanin..

Šaty a sukně

Šaty jsou nejvíce dámské oděvy, které se správným výběrem dostanou naprosto každému. Samozřejmě by to nemělo být vhodné pro těhotnou ženu na žádném místě.

S pomocí šatů můžete dosáhnout téměř jakéhokoli účinku:

 • skrýt nebo zdůraznit žaludek;
 • přesuňte zaměření na hrudník;
 • otevřené krásné dlouhé nohy;
 • skrýt otoky nohou;
 • vizuálně zvětšit nebo zmenšit postavu;
 • rozptylovat nebo upozorňovat na cokoli.
Těhotné ženy se dokonale hodí k těmto stylům:

 • vysoká pas a široká sukně, těhotné ženy dávají přednost délce před kolenem a midi, umožňuje vyvážení proporcí;
 • zábal je pohodlný a má elegantní vzhled;
 • džínové šaty - univerzální varianta, kterou lze porazit botami a doplňky, které se používají pro všechny příležitosti;
 • oděvy na popruhy neztratily svůj význam od starověku - jsou krásné a praktické, existují jak letní možnosti, které se nosí na nahém těle, tak teplejší se nosí na halenku nebo golf.

Modely sukní pro nastávající matky jsou šity nízkým pasem, pásek je šitá měkká elastická páska. K dispozici jsou možnosti s nastavitelnými přezkami a elastickým pásem, jako jsou džíny a kalhoty pro těhotné ženy.

Vrchní oblečení

V každém případě bude určitá část zajímavé situace v chladném období, takže se nebudete moci vyhýbat získávání svrchního oblečení. Existují transformátorové modely, jejichž parametry lze po porodu změnit, jsou určeny pro matku a narozené dítě, které nosí v klokaní batohu.

Létající pláště, bundy a světlice, pletené vesty a kabáty a mnoho dalších možností lze vybrat s přihlédnutím k velikosti postavy a, je-li to nutné, k následnému použití této části šatníku..

Správné boty

Při registraci těhotné ženy lékař upozorňuje na nepřípustnost nošení bot s vysokým podpatkem. To je rozumné, protože takové boty nelze nazvat udržitelnými..

Stabilita je velmi důležitá podmínka, protože se zvyšující se hmotností v přední části těla se zvyšuje zatížení páteře a mění se těžiště. To je důvod, proč budoucí maminka může být „vypočtena“ zezadu, aniž by viděla břicho, pouze chůze.

I v obvyklých botách s podpatky může žena, jejíž váha se rychle změnila, ztratit stabilitu, spadnout a zranit sebe i své dítě, což je ze zřejmých důvodů extrémně nežádoucí.

Není však třeba přecházet na baletní byty na rovinatém hřišti, zejména pokud se jedná o neobvyklé boty pro vás. Pata může být přítomná, ale měla by být nízká a blok stabilní, pohodlný a neklouzavý. Lepší sezení, zaujetí pohodlné polohy. Ještě lépe, pokud to někdo pomůže.

Jak doplnit obrázek

Elegantní obraz vždy potřebuje příslušenství, umísťuje akcenty, doplňuje obraz a vyplňuje jej potřebnými efekty.

Těhotenství není důvod, proč to odmítnout, naopak, můžete snít a dovolit si něco, co v běžném životě považujete za nepřijatelné pro sebe. Koneckonců, těhotné ženy mají své vlastní vtípky, je obvyklé zacházet s tím s oddáním a dobrým humorem.

Zaoblený střed obrázku pomůže vyrovnat klobouk nebo deštník. Tyto doplňky jsou dnes neodpustitelně málo žádané v každodenním životě, takže nestojí za to, aby jim spravedlnost vyhovovala?

Jak vypadat štíhlejší

Ne každá budoucí máma šťastně předvádí své postavení všem. Existují různé důvody. Ať už jsou diktovány cokoli, existuje mnoho triků, které pomáhají dosáhnout požadovaného účinku a vypadají štíhlejší, než ve skutečnosti je..

 • Hlavní technikou je zdůraznit výstřih a ramena.
 • Pokud je pruh, pak ne vodorovný nebo svislý, ale šikmý, rozptylující pozornost od linií symetrie.
 • S tímto úkolem se může vypořádat velká kresba, například květiny, ale zde je nutné vzít v úvahu jednotlivé vlastnosti obrázku.
 • Malé ženy budou vypadat dobře v modelech se semi-sousední siluetou, řezané pomocí svislých čar.
 • Tkanina by měla být vybrána hustá, což nebude zdůrazňovat reliéfní rysy těla.
 • Barevné schéma v obrázku by mělo být upřednostněno před jednou barvou, je lepší jej doplnit stylovými doplňky.
 • Chcete-li dosáhnout účinku harmonie, měli byste použít klidný vzor a vyhnout se velkým honosným výtiskům..
 • Nízké je lepší, aby se zabránilo vizuálnímu oddělení těla na dvě kontrastní barevné části.

Stres nebo skrýt břicho

Existuje celá řada triků, které vám umožňují dosáhnout přesně opačného účinku: zdůrazněte nebo skryjte zaoblené břicho.

Co nosit pro těhotné ženy, aby byl žaludek viditelnější:

 • lichoběžníkové košile;
 • vysoký pas v šatech a topech;
 • tužková sukně v kombinaci s volnou halenkou;
 • kalhoty s nízkým střihem v kombinaci s trička, zvláště přiléhavé;
 • světlé a světlé barvy, zejména bez dekorací.
Pokud existuje opačný úkol, má smysl se podívat na následující metody:

 • světlé příslušenství, které odvádí pozornost;
 • důraz na výstřih může skrývat cokoli, doslova všechno ostatní, s výjimkou výstřihu;
 • asymetrický řez;
 • jasný vzor na tkanině;
 • různé zábaly, šály, štoly, vesty.
Styly, které odvádějí pozornost od břicha:

 • Silueta ve tvaru A, například lichoběžník;
 • mikina nebo šaty s rovným střihem;
 • závěsy, záhyby, záhyby;
 • dvouvrstvé modely;
 • světlice na hrudi.

Co nemůžete nosit těhotné

Na oblečení, které musí budoucí matka dodržovat, existují určitá omezení. Jsou diktováni obavami o blaho, zdraví a pohodu dítěte a sebe sama.

 • Úzké, mačkavé věci, oblečení, které se již nehodí do velikosti. Tlak narušuje pohyb krve a dalších tekutin v těle, což může nepříznivě ovlivnit zdraví a pohodu obou.
 • Mini není určen pro těhotné ženy. Malý lem se zvedne kvůli břichu, což pravděpodobně nebude žádoucí účinek..
 • Syntetika. Tělo ženy, která se chystá stát matkou, se mění pod vlivem hormonů. Totéž platí pro potní žlázy. Tkáň by neměla bránit odpařování a absorpci potu, aby nedocházelo k podráždění a jinému poškození kůže, které jsou otevřenými branami těla pro všechny druhy infekcí..

Dojmy z krásného období těhotenství jsou doplněny širokou škálou speciálního oblečení. Může být vybrán pro každý vkus, je pohodlný, pohodlný, bezpečný a hlavně důležitý, krásný a sexy.

Články O Neplodnosti