Hlavní Zdraví

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

Jak si představit chlapce 100 procent?

Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

Před dávnými časy…

Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

… A dodnes

Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

Biologie

Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

Jak otěhotnět chlapce krví?

Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

Jak si představit chlapce ovulací?

K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

Jak si představit chlapce: lidová znamení?

Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

Jak si představit chlapce: ovulací, krví, kalendářem

Někteří rodiče sní o dceři: luky, panenky, vtipné kamarádky, které utíkají hrát.

A jiní čekají, nebudou čekat, až se v jejich bytě začnou hromadit všechny druhy aut, míče, rybářské pruty a legrační tomboy, když loví se svým otcem nebo pomáhají mámě přinést tašky.

Jakmile jste se probudil a rozhodl se: potřebujeme syna. A hned vyvstala otázka, co dělat, aby se počalo chlapce?

Ovulace

K dnešnímu dni existuje mnoho triků, které přispívají k početí dítěte určitého pohlaví. Nejvěrnější je metoda ovulace.

Moderní věda ví, že muži jsou nositeli chromozomů X a Y a ženy jsou pouze chromozomy X. Spojení vajíčka se spermatem nesoucím chromozom Y tedy zajistí početí chlapce.

Sperma s chromozomem Y jsou rychlejší, ale méně houževnatá, na rozdíl od spermií s chromozomem X, které jsou naopak pomalé, ale zůstávají životaschopné mnohem déle.

K hnojení dochází během ovulace - uvolňování vajíčka do břišní dutiny. Pokud byla koncepce v ten den, pak je šance na rychlé spermatozoa Y dostat se na vejce nejprve mnohem vyšší než u neuspěchaných spermií s chromozomem X.

Pokud početí bylo dva až tři dny před ovulací, pravděpodobně budete mít dceru. Je třeba si uvědomit, že 48 hodin po ovulaci vajíčko umírá a šance na otěhotnění je snížena na nulu.

Nyní existuje mnoho způsobů, jak zjistit ovulaci. Měření bazální teploty a plánování vám umožní sledovat ovulaci sami.

Ovulační testy prodávané v lékárně vám řeknou, že k tomu dojde v následujících 48 hodinách. A to v podstatě není nic pro nás, abychom naplánovali pohlaví dítěte..

Foliklometrie je sledování zrání a produkce vajíček ultrazvukem. Tato metoda je nákladná, ale umožňuje přesně určit, kdy došlo k ovulaci.

Krevní koncepce

Metoda plánování početí krve je pro svou jednoduchost a dostupnost zcela běžná..

Je založeno na skutečnosti, že ženská krev se obnovuje po třech letech a muž po čtyřech letech. Čí krev v době početí byla mladší, stejné pohlaví bude dítě.

Je snadné určit, kdy bude krev budoucího otce mladší než krev matky, a během tohoto období odmítnout ochranu.

Například matka má 25 let, otec je 28,25: 3 = 3 * 8 + 1. To znamená, že krev matky je 1 rok plus počet dní a měsíců od posledních narozenin. 28: 4 = 4 * 7. To znamená, že krev otce byla právě obnovena a její věk se rovná počtu dní a měsíců, které uplynuly od posledních narozenin.

V tomto případě, v příštím roce a půl, si tento pár může představit chlapce. A čím dříve v době výpočtu, tím vyšší je pravděpodobnost.

Při použití této metody byste však měli pamatovat na faktory, které ovlivňují posun období obnovy krve. Jedná se o dárcovství krve, chirurgický zákrok, velkou ztrátu krve, potrat, porod.

Pózy a znamení

Velká lidová moudrost. Koneckonců, ona nám říká mnoho způsobů, jak si představit chlapce (pózy, lidová znamení).

Starověcí Řekové věřili, že k koncepci syna by mělo dojít na pravé straně (koncepce dcery vlevo).

Zároveň Číňané doporučují, aby během pohlavního styku budoucí rodiče chlapce leželi na sever (aby si představili dívku na hlavu na jih). Jedním z nejúspěšnějších představ o koncepci syna je také pejsek, který je přirozenější a fyziologický.

Aby se podpořilo početí mužského dítěte, doporučuje se pod manželské lůžko umístit zbraň, sekeru. Přizpůsobení se podmínkám moderního života je hračka docela vhodná.

Jen se ujistěte, že tuto položku nezjistili a nevezmou starší děti. Budete doufat, že návnada je na místě a panenka tam byla přivezena už dávno, a budete úspěšně otěhotnět další dceru.

Předpokládá se, že náladu rodičů ovlivňuje i nálada rodičů v nejintimnější chvíli.

Pokud muž přemýšlí, jak si představit chlapce, měl by se ujistit, že žena během intimity dostává větší potěšení než o sobě. Jinými slovy, aby se počalo chlapce, musí žena zažít orgasmus..

Stoly a kalendáře

Lidé ze starověku se obávali problému plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Tehdy různí lidé vytvořili různé kalendáře a koncepční tabulky.

Čínský kalendář

Tento kalendář byl nedávno velmi populární. A pokud čínští lékaři tvrdí, že jeho přesnost je 99%, pak, jak ukazuje praxe ruských žen, pak splňuje očekávání rodičů přinejlepším o 60–70%.

Použití takového kalendáře je velmi snadné. Vertikální odráží věk nastávající matky v době početí, horizontální měsíce početí. Na jejich křižovatce je písmeno „M“ - tento měsíc si můžete představit chlapce nebo „D“ - tento měsíc je možné pojetí dívky.

Japonský kalendář

Kromě čínštiny existuje také japonský kalendář pro plánování pohlaví. Skládá se ze dvou tabulek.

První tabulka svisle uvádí měsíce narození matky, horizontálně otce. Na jejich křižovatce musíte najít postavu.

Pokud si pamatujete toto číslo a najdete jej v horním řádku druhé tabulky, musíte ve sloupci pod ním vybrat měsíc početí. Poté ve dvou centrálních sloupcích podle počtu hvězd určete pravděpodobnost početí dítěte, jehož pohlaví je tento měsíc nejvyšší.

Bereme v úvahu lunární cyklus

Nezanechávejte za moudrými muži na východě a ve starověkém Rusku. Měl svůj vlastní systém plánování podlaží. Uvažovalo se, že ženský cyklus je podobný lunárnímu cyklu, a každá žena má „vnitřní měsíc“.

Nový měsíc je období kritických dnů. Během tohoto období byly manželské vztahy zakázány. Období trvalo týden.

Každý den měla svou vlastní patronku - Rozhanitsu. A záleží na tom, který ze 7 Rozhanitsy byl den početí, který se narodil.

Dny početí dítěte každého pohlaví podle střídání slovanského kalendáře: 11 dní chlapec, 12 dívek, 13 dívek, 14 chlapců, 15 dívek, 16 chlapců, 17 - dívek.

Od 18. do 21. dne se doporučuje zdržet se intimity, aby se potomci narodili zdravě. Po 21 dnech cyklu je čas na bezpečnou lásku.

Dnes je jen zřídka možné potkat ženu, jejíž cyklus je konstantní. Stres, ekologie, výživa mění přirozené fungování ženského těla.

Další metoda pro stanovení dnů, aby se počalo chlapce, je numerická.

Je-li věk matky zvláštní, například 27 let, musí být chlapec počat v sudých měsících: únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec.

Pokud je věk matky dokonce naopak, nejpravděpodobnější je počátek chlapce v lednu, březnu, květnu, červenci, září, listopadu, to je podivně.

Navíc, pokud je otec starší než matka, je pravděpodobnost, že se narodí chlapec, vyšší než dívky. Pokud je žena sebevědomá, energická, bude s největší pravděpodobností matkou svého syna.

Speciální dieta

Protože zdroje matky pro přenášení a výchovu dítěte mužského pohlaví vyžadují více, dobře krmené ženy častěji rodí chlapce než ženy, jejichž výživa je omezená..

Již dlouho je známo, jak plánovat pohlaví nenarozeného dítěte pomocí přípravné stravy.

Tato metoda je založena na skutečnosti, že stopové prvky v produktech ovlivňují biochemickou strukturu vajec, což poskytuje největší pravděpodobnost penetrace spermatu chromozomem X nebo Y.

Mezi tyto produkty patří: konzervované okurky, brambory, vaječné bílky, houby, rýže, klobásy, luštěniny, ryby.

Stojí za to konzumovat ovoce a nápoje, jako jsou broskve, banány, sušené švestky, data, džusy, uhlovodíkové minerální vody, čaje. Jídlo by mělo být dobře soleno.

Omezte mléko, zelené fazole, ořechy, čokoládu, kakao, pečivo, mezi které patří mléko a vejce, syrové zelí, zelený salát. Nedoporučuje se mořské plody, minerální voda vápenatá.

Taková strava by měla být zahájena čtyři měsíce před početí. Poté zrušte.

Nejpřesnější metoda

Pokud je plánování pohlaví dítěte spojeno s přenosem dědičných faktorů souvisejících s pohlavím a účelem početí chlapce je narození zdravého dítěte bez projevů závažných dědičných chorob, stojí za to se uchýlit k oplodnění in vitro.

Tato metoda je nákladná a stojí za to ji uchýlit, pokud neexistuje nebezpečí pro život a zdraví potomstva, rozhodnete se.

Pokud přidáte do seznamu způsobů početí chlapce, podle Luula Viilmy může malý ezoterismus člověk, který chce prokázat svou cenu, počat syna jako on. Méně sebevědomí muži mají větší šanci otěhotnět než ti, kteří jsou na sebe příliš pyšní.

Syn dodává člověku hrdost. Sebevědomý muž nepotřebuje další hrdost. Muži se zdravou sebeúctou otěhotní děti různých pohlaví. Aby počal syna, měl by otec několika dcer přehodnotit svůj názor na sebe.

Známý perinatální psycholog tvrdí, že před početí se můžete „dohodnout“ a zavolat do své rodiny dítě správného pohlaví.

Jiný názor je, že dítě by mělo být požadováno od vody. U rybníka byste měli říci, že žádáte o pomoc otěhotnění.

Podívejme se na astrologii

Existuje astrologický způsob plánování pohlaví prvorozených. Znamení zvěrokruhu se dělí na muže a ženy.

Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, Vodnář - mužské znaky. Býk, rakovina, Panna, Štír, Kozoroh, Ryby - ženské znamení.

Žena mužského znamení je první, která počala chlapce ženského znamení, a naopak. Pokud chce matka ženského zvěrokruhu jako první si představit chlapce, musí být naplánována blízkost, aby se dítě narodilo z mužského zvěrokruhu.

Například, pokud matka je Štír, údajným pohlavím dítěte jsou Blíženci. Období narození Blíženců podle horoskopu od 21. května do 21. června. To je možnost, jak si představit chlapce, je naplánovat intimitu bez ochrany na konci září - začátkem října 9 měsíců před plánovaným narozením dítěte..

Jeden pár dokáže otěhotnět počátkem plánování těhotenství krví. Jiní berou z porodnice syna počatého při počítání podle čínských nebo japonských stolů.

Stále ostatní drželi dietu. Čtvrtý měl štěstí a sekera položená pod polštář nalákala dědice.

Ale pokud po všech výpočtech namísto dlouho očekávaného parchanta přivezete do domu drobný zázrak v růžové obálce, je to příčinou zklamání? Pojetí a narození dítěte se marně nazývá svátosti.

A jsou zde vyšší síly, které vědí, že toto konkrétní dítě je to, co potřebujete víc než cokoli jiného. Je to tento malý - odraz vaší lásky k sobě navzájem.

Perinatální psychologové se domnívají, že před početí můžete snít o dítěti určitého pohlaví. Po početí to nestojí za to udělat, protože dítě rostoucí v matce cítí její náladu a je pro něj velmi důležité.

Komentář odborníka

Více se o našich odbornících dozvíte zde..

Přání budoucích rodičů porodit chlapce jsou zcela pochopitelná. Pouze muž je schopen pokračovat v závodě. Dívka, i když opustí své jméno, všechny stejné, vnoučata budou patřit k jinému rodu, aby tam feministky nemluvily. Proto lidé odpradávna hledali způsoby a dokonce vyvinuli metody pro počátek mužského plodu.

Vložení pánských oděvů nebo nástrojů, stejně jako zbraní pod matraci nebo polštář, je psychologický čin podobný spokojenosti a nic víc. Změna polohy styku nějak nepřinese požadovaný výsledek. Počítání s kalendáři: od staroegyptského a mayského kmene nic víc než exotika. Možná sexuální styk bude doprovázen dalšími pocity, ale už ne.

Starověké víry se nikdy nestaly tradicemi. Není ani jediná zmínka, dokonce ani v legendách různých národů, že nějaký hrdina, král, údržbář, skvělý naučený manžel byl vytvořen nějakou neobvyklou metodou..

Čas plyne, mění se epochy, dochází k revolucím a lidé touží po tom samém - regulovat porodnost. Lékařští vědci a pseudovědní pracovníci nejsou za takovou touhou daleko..

Odtud se objevily nové příležitosti pro šarlatánství. Nejmodernější z nich je IVF. Lékař samozřejmě vezme spermie a implantuje je do vajíčka. Pro každého je všechno jednoduché a jasné. Stačí vzít sperma obsahující chromozom a pojetí chlapce je zaručeno!

Jediným problémem je, že můžete pouze určit, který pohlavní chromozom je ve spermii tím, že zabijete buňku. Spermie je léčena kolchicinem - jedná se o speciální buněčný jed, který ve stadiu dělení zmrazuje jádro - a dívá se elektronovým mikroskopem. Můžete tedy definovat „mužskou“ buňku. Bohužel však po takové manipulaci není možné sperma oživit. Analýza dárce spermií obsahuje několik milionů spermií, z nich jsou vybrány ty nejaktivnější a vůbec to není pravda, že jsou to „ženské“. In vitro oplodnění bohužel tento problém nevyřeší.

Navíc se nitroděložní vývoj dítěte do šesti týdnů neliší. Tohle je kluk nebo holka, to nelze určit. Teprve potom začíná diferenciace fetálních orgánů.

Kromě toho přítomnost chromozomu Y není vždy zárukou vývoje mužského plodu. Pokud je v krátké ruce chromozomu gen, který je zodpovědný za vývoj mužů, bude chlapec. Pokud tento gen neexistuje, plod se vyvíjí podle ženského typu - ХХУ nebo Х0. Kleinfelterův syndrom nebo Turnerův syndrom.

Vystavení různým faktorům: chemickým, fyzikálním, radiačním, - vede pouze k deformitě plodu. Proto genetici nepřijali program plánování pohlaví dítěte..

Jediné, co mohli plánovače narození udělat, bylo zjistit pohlaví nenarozeného dítěte od 6 týdnů do 12 týdnů těhotenství. Odhalili, kdo přesně je v lůně matky. Poté nabídli potrat, pokud dívka nebyla potřeba. Nikdo však nezaručil, že další dítě bude chlapec. Nezaručil, že početí po potratu je obecně možné. A tento tajný program byl uzavřen.

Teorie obnovy krve má základ, protože průměrná životnost červených krvinek je 120 dní. To však neznamená, že po 120 dnech bude veškerá krev zcela mladá! Jedna z červených krvinek se dnes mění a druhá - za měsíc.

Pak se situace změní: žena začne rodit děti opačného pohlaví. Pokud nedojde k jedinému potratu. Tato cesta není nejjednodušší a neprokázaná pro všechny (pouze u krevní skupiny A), ale je dnes alespoň jedinou cestou pro dnešek.

Jak si představit chlapce nebo dívku

Jak si představit chlapce nebo dívku, je otázka, která obává mnoho rodičů. Každý pár, který sní o plození, obvykle představuje dítě určitého pohlaví a má specifický charakter, vzhled, dovednosti a talent. Pokud implementace posledně jmenovaných úkolů závisí na mnoha faktorech a ne vždy vede k požadovanému výsledku, pak je ve většině případů možné pojetí syna nebo dcery. Jak naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte tak, aby splňovalo očekávání do budoucna? Přečtěte si článek a vyberte koncepční kalendář.

Pozornost! Materiál slouží pouze pro informaci. Neměli byste se uchýlit k metodám léčby, které jsou v ní popsány, bez předchozí konzultace s lékařem.

Jak si představit chlapce: stůl

Pojetí je komplexní biologický proces, při kterém dochází k vyklíčení zárodečných buněk a vzniku nového života. Ženské vajíčko má stálou sadu chromozomů - XX, zatímco mužské spermie jsou jiné. Spermie se sadou XX se nazývají samice, s XY - samcem. Z které kombinace chromozomů se připojí k vajíčku a bude záležet na tom, zda se narodí syn nebo dcera.

Jak porodit chlapce a potěšit sebe nebo svého manžela, pomohou následující metody:

 • koncepční kalendář;
 • japonský pojetí stůl.

Používají zásadně odlišný přístup. Výsledek je však vždy stejný - koncepce chlapce je 100%. Zvažte obě metody:

 • Koncepční kalendář chlapce.

Koncepční kalendář chlapce odráží dlouhodobé sledování ženského reprodukčního systému a pomáhá zjistit, které dny v měsíci - před, po nebo během menstruace - s největší pravděpodobností otěhotní. Můžete z toho mít prospěch, takže je to jen chlapec používající metodu Shettles.

K použití této metody v praxi budete potřebovat:

 • znát den ovulace, kdy je vejce připraveno k oplodnění;
 • dodržovat doporučení, která byla vytvořena na základě vědeckého výzkumu Shettles.

Podle této metody mají ženy od 8. do 19. dne cyklu plodné období, kdy pravděpodobnost těhotenství dosáhne své maximální hodnoty. Počínaje 20. až 32. dnem cyklu se šance na početí několikrát snižují.

Skutečnost, že těhotenství nastává pouze v určitých dnech cyklu, je známá většině žen. Otázkou však je, které z nich se stávají problémem. Rozhoduje se o výpočtu ovulace. Zjistěte, jak na to:

 • vyznačte v kalendáři data, kdy nastal první den menstruace, a vypočtěte střed cyklu. To je věřil, že právě pak vejce opustí vaječník;
 • změřit rektální teplotu;
 • pozorovat stav těla.

Spolehlivé výsledky však poskytují pouze kvalitativní test na ovulaci a ultrazvuk.

Podle Shettles, aby si mužské dítě představilo, pamatujte tato pravidla:

 1. Milovejte nejdříve 12 hodin před ovulací. A ještě lépe - ve stejný den. Pokud je to zanedbáno, nemusí spermie nesoucí chromozom Y Y vidět vejce.
 2. Vyhněte se sexu pár dní před početí. To zvýší počet samčích spermií a učiní je mobilnějšími..
 3. Usilujte o sexuální styk, který přináší radost nejen mužům. Ženské orgasmus je jedním z faktorů, které zvyšují šance na otěhotnění s chlapcem.
 • Japonský pojetí stůl.

Japonský kalendář není spojen s komplikacemi fyziologie mužů a žen. Účinně se vyrovnává s úkolem spočítat pohlaví dítěte podle data narození rodičů.

Použijte tuto tabulku takto:

 1. V první tabulce na průsečíku měsíců narození matky a otce nenarozeného dítěte najděte číslo od 1 do 12.
 2. Nahraďte požadovanou číslici do druhé tabulky.

Japonská metoda nedá přesnou odpověď, v který den počat chlapce. Uvede pouze měsíc, kdy k tomu dojde nejpravděpodobněji. Zde je několik možných kombinací:

 • Páry s číslem 1 v první tabulce si budou moci představit dědice v květnu, listopadu, prosinci a září.
 • Držitelé čísla 2 si mohou bezpečně zvolit mužské jméno pro dítě, pokud k těhotenství dojde v prvních 2 měsících zimy, v červnu nebo říjnu;
 • 3. - červenec, listopad, únor;
 • 6. - říjen, únor, květen;
 • 12. - březen, červenec, září, říjen.

Plánování pohlaví dítěte je odpovědná firma. Nejlepší výsledky tedy přinesou jen několik způsobů..

Jak si představit dívku: Čínský kalendář

Čínský koncepční kalendář je nejoblíbenější způsob, jak naplánovat zrození malé princezny. Objevila se před více než 20 stoletími a je založena na dlouhodobých pozorováních mudrců starověké Číny.

Čínský kalendář pohlaví je pravidelný stůl. V nejvyšším řádku vodorovně je věk ženy od 18 do 45 let, ve kterém se očekává těhotenství. Buňky v prvním sloupci obsahují jména všech 12 měsíců, v jednom z nich je plánováno.

Chcete-li zjistit, v jakém měsíci jsou šance na získání dítěte pravděpodobnější, jsou následující:

 1. Celý věk nastávající matky, ke které přidali 9 měsíců. Skutečnost je taková, že starověcí Číňané odpovídali za roky člověka od početí rodičů. Přestože na to trochu zapomněli, tabulka obsahuje přesně tyto hodnoty.
 2. Měsíc, ve kterém byla touha otěhotnět.

Například, pokud je vám 27 let a 8 měsíců (s ohledem na 9 měsíců života plodu), je možné si představit dívku pouze v červnu, lednu, listopadu, březnu nebo květnu. Zbytek roku je příznivý pouze pro početí chlapců.

Na základě čínského kalendáře početí dívek lze vysledovat několik důležitých vzorců:

 • Dívky ve věku 18–20 let se nejčastěji stávají matkami chlapců. Pokud chcete hrát panenky, ne auta, vyhněte se časnému těhotenství.
 • Od 21 do 35 let trvá období, ve kterém ženy rodí více dívek.
 • Od 35 let jsou šance na chlapce a dívku postupně vyvážené. Proto se pokuste splnit své sny o několik let dříve, nebo jen zjistěte, jaké měsíce to může být pro 37 let staré..

Čínský kalendář početí a plánování pohlaví je z 90% spolehlivý. Ale ani to nestačí na to, abyste si byli jisti narozením dívky.

Chybějících 10% lze kompenzovat metodou Shettles, která rovněž předkládá řadu tipů týkajících se koncepce dívek:

 1. Plánujte početí pár dní před ovulací. Spermie s ženským chromozomem jsou pomalejší než samčí, ale žijí mnohem déle. Nic se jim nestane za 3-4 dny čekání na zralou ženskou sexuální buňku a jejich hlavní konkurenti - XY spermie - budou mít čas na smrt.
 2. Vezměte sex více času. Ideálně to udělejte každý den po dokončení období, přeskočíte den ovulace a dva dny před a po něm.
 3. Spermie spojené s X žijí déle při kyselém poškození. Aby pH ženských sekretů nebylo zásadité, by spravedlivý sex měl dočasně odmítnout přijímat potěšení.

Jak porodit chlapce nebo dívku je důležité pro mnoho párů. Je však ještě důležitější, aby se dítě narodilo zdravé a silné. Proto se při plánování těhotenství vzdejte špatných návyků a podrobte se komplexní lékařské prohlídce.

Autor: Anna Ivanovna Tikhomirova, kandidátka na lékařské vědy

Recenzent: Kandidát na lékařské vědy, profesor Ivan Georgievich Maksakov

Jak si představit chlapce - všechny nejúčinnější způsoby

Rodina nemůže být nazývána kompletní, pokud v ní není žádné dítě. Mladí rodiče často chtějí, aby měli dítě určitého pohlaví. V prezentovaném materiálu čtenáři najdou mnoho způsobů, jak počat chlapce, zejména se dozví, ve kterých dnech je největší pravděpodobnost početí chlapce a jak jíst tak, aby se narodil syn..

Vědeckou metodu podle Shetls, nebo Jak si představit syna, s přihlédnutím k ovulaci

Moderní medicína prokázala, že pohlaví dítěte závisí na otci. To je způsobeno tím, že muž má XY chromozomy, resp. Může tento nebo ten chromozom přenést na dědice, zatímco žena přenese pouze X chromozomy na dítě.

Pohlaví dítěte závisí na tom, jaký chromozom vajíčko dostává od spermií. Pokud během oplodnění spermie přenáší X - chromozomy, narodí se dívka, a pokud Y - pak bude chlapec.

Pojetí shetles je nejúčinnějším způsobem. Je založen na teorii různé pohyblivosti spermií s jinou sadou chromozomů. Y - lehké chromozomy, méně odolné, ale pohyblivější než X, které díky své výdrži mohou dlouho čekat na vejce.

S ohledem na tyto rysy můžeme dojít k tomuto závěru: pokud k sexu došlo několik dní před ovulací, potom samčí spermatické buňky pravděpodobně nepřežijí, dokud nepřijdou do styku s vejcem. Proto, aby se chlapec narodil, měli byste mít sex v den ovulace.

Je důležité, aby žena zažila orgasmus, protože ovlivňuje vaginální pH. Vzhledem k orgasmu v období ovulace je alkalické prostředí ve vagíně posíleno, a proto je považováno za nejpohodlnější pro početí chlapce.

Aby bylo možné dosáhnout 100% výsledku, musí být člověk pozadu.

Pohlaví nenarozeného dítěte v závislosti na věku matky

Pohlaví nenarozeného dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Podívejte se na následující seznam, vyberte si věk a odpovídající měsíc, kdy je lepší otěhotnět.

 1. 18leté dívky by si měly vybrat únor nebo období od dubna do prosince;
 2. Leden, březen, období od května do září, listopadu je pro 19leté dítě příznivé.
 3. 20leté dívky mohou počítat s narozením syna, pokud k početí došlo v únoru, od dubna do září, v listopadu nebo v prosinci.
 4. Ve věku 21 let bude schopen počat chlapce teprve v lednu.
 5. Ve věku 22 let věnujte pozornost únoru, březnu, květnu, srpnu;
 6. Za 23 celých let - leden, únor, duben, květen, červenec, září - listopad;
 7. 24 let - leden, březen, duben, červen, červenec.
 8. Pokud máte 25 let, je vhodná vysoká pravděpodobnost oplodnění chromozomem Y - únor březen, červen, srpen - prosinec.
 9. Ve věku 26 let - leden, březen, červen, srpen.
 10. 27leté dámy by měly plánovat těhotenství v dubnu, červenci až říjnu nebo prosinci.
 11. 28leté ženy budou mít syna, pokud k početí dojde v lednu, březnu, od července do října.
 12. V 29 vyberte měsíc únor, květen, červen, říjen - prosinec.
 13. Pravděpodobnost početí potěru, dosahující 30 let, roste v lednu, listopadu a prosinci.
 14. Pro věk 31 a 32 let je vhodný první měsíc zimní, jarní a chladný prosinec.
 15. Ve věku 33 let si naplánujte těhotenství v únoru, dubnu, srpnu nebo prosinci..
 16. Ve věku 34 let věnujte pozornost březnu, listopadu a prosinci..
 17. Na 35 let si nenechte ujít šanci v lednu, únoru, dubnu, srpnu, listopadu nebo prosinci.

Pokud početí nastane v lednu, pak je pravděpodobnost, že syn bude vysoký, u žen ve věku 37, 39, 41, 43 - 44 let. Pokud k fertilizaci došlo v únoru, pak ženy ve věku 36, 38, 40, 42, 44–45 let mohou očekávat syna.

Se sexuální intimitou v březnu mohou na syna doufat ženy ve věku 36, 37, 39, 41, 43, 45. Pokud dojde k oplodnění v dubnu, mohou na chlapce čekat dámy ve věku 37–40, 42 a 44 let. Pro ženy 36,38,39, 41, 43, 44 let je vhodný květnový měsíc.

Při nechráněném pohlavním styku v červnu je pravděpodobnost početí chlapce ve věku 37, 42 a 44 let; v červenci pro ženy ve věku 38, 40, 41, 43, 45 a v srpnu pro ženy ve věku 37, 39, 41, 42 nebo 44 let.

Chromozomy Y dosáhnou svého cíle, pokud k oplodnění dojde v září ve věku budoucí matky ve věku 36, 38, 40, 42–43, 45 let, v říjnu, pokud má žena 36, ​​37, 41, 43, 44 let, v listopadu, s výhradou dosažení 36, 38, 40, 42, 43, 45 let. V posledním měsíci roku je početí chlapce možné, pokud nastávající matka má 36, 37, 41, 43 nebo 45 let.

Čím mladší rodiče, tím vyšší je pravděpodobnost narození dědice.

Lidové rady

Podle statistik, pár, který má sex v noci a žena zažívá orgasmus, dosahuje požadovaného výsledku. Kromě toho existuje přesvědčení, že k oplodnění by mělo dojít výhradně v lichých dnech měsíce a sudých datech menstruačního cyklu..

Má se za to, že iniciativa intimity by měla pocházet od člověka a během styku by měl zaujmout dominantní postavení.

Metody jiných zemí

Různé země mají různé přístupy k plánování těhotenství, všechny národy mají své nevysvětlitelné nuance..

 1. Studie provedené v Itálii ukázaly, že dědici se rodí v rodinách, kde nastávající matka před těhotenstvím váží více než 54 kg. Tenké dívky mají často malé princezny.
 2. Japonci věří, že kouření narušuje početí chlapce, a proto dívky, které kouří, častěji rodí rodiče. Pokud tedy chcete syna, hodte předem špatné návyky.
 3. Němci zaznamenali, že se chlapci narodili v klidném a klidném období. Čím méně jste nervózní, tím je pravděpodobnější, že počnete syna.

Měsíční kalendář

Od starověké Indie se předpokládá, že oplodnění může probíhat každý den kromě 11 nebo 13 lunárních dnů. Astrologové nedoporučují mít sex na nový měsíc a úplněk.

Chcete-li otěhotnět, doporučujeme mít sex, když je Měsíc v Blížencích, Raku nebo Leu, a pokud to uděláte, když je Měsíc v Taurusu, Panně nebo vahách, dívka se narodí po 9 měsících.

Co musíte jíst, aby se narodil syn

Měsíc před očekávaným termínem početí zahrňte do denního menu jídla se spoustou draslíku a sodíku, jedte slaná jídla, ale nezapomeňte na základy zdravé výživy.

Jezte takovým způsobem, který mění rovnováhu pH v těle. Předpokládá se, že tento ukazatel ovlivňuje pohlaví dítěte. Odstraňte kyselé potraviny z potravy na chvíli. Odmítněte mléko a mléčné výrobky, nepijte kakao, minerální vodu s vysokým obsahem vápníku. Milovníci pekařských výrobků si budou muset vybrat produkty bez mléka a kvasnic, na chvíli zapomenout na palačinky a palačinky.

Nebojte se jíst maso a ryby, krevety, krabi a další měkkýši jsou však zakázáni.

Prospěšné budou obilná jídla, zelenina, ovoce a sušené ovoce, s výjimkou grapefruitu a třešní. Z zeleniny preferujte brambory, zelené fazolky, houby, hrách a kukuřici. Kromě toho, okurky, olivy, margarín budou mít dobrý účinek. Pijte čaj, kávu, džusy a další nápoje.

Můžete si pochutnat na hořké čokoládě, medu, želé nebo džemu.

Závěr

Postupujte podle pravidel a rad uvedených v článku, vyberte vhodný den, ale mějte na paměti, že se jedná pouze o doporučení a postřehy, které neposkytují 100% záruku. Hlavní věc v životě rodičů je, že se dítě narodí zdravé a milované.

Nechte své komentáře k článku a recenze o něm. Řekněte nám o plánování těhotenství. Sdílejte odkaz na naše stránky na fórech a sociálních sítích.

Je možné konkrétně otěhotnět u chlapce: kalkulačka, komentář gynekologa, lidové metody

Touha porodit chlapce nebo dívku má různé důvody. Některé páry chtějí pokračovat v rodinné dynastii a představit si mužského dědice. Pro jiné je výběr pohlaví dítěte příležitostí, jak se vyhnout genetickým onemocněním. Bez ohledu na motiv je možné předvídat narození dítěte určitého pohlaví. Z našeho článku se dozvíte, jak otěhotnět chlapce s maximální šancí na úspěch.

Co dělat, aby se počalo chlapce: metody plánování pohlaví

Narození dítěte je svátost, jejíž některé aspekty je z hlediska vědy stále obtížné vysvětlit. Není proto překvapivé, že četné způsoby, jak chlapci představit „práci“, i když je obtížné logicky vysvětlit. Některé metody jsou založeny na vědeckém přístupu, zatímco jiné jsou spojeny se starodávnými pověry. Manželé však musí pochopit, že je zaručeno, že si chlapec představí pomocí jedné z následujících metod, je nemožné: „selhání systému“ je vždy možné. Proto mnoho párů používá několik technik najednou ke zvýšení šance na úspěch.

Vědecké metody "mužské" koncepce jsou založeny na genetickém rysu mužských a ženských zárodečných buněk. Kromě toho je role mužů v „stvoření“ dítěte správného pohlaví zásadní. Sperma obsahuje dva typy chromozomů (X a Y). Ten, který bude na konci nejrychlejší buňky a určí narození chlapce (Y) nebo dívky (X).

Jedinou metodou, kterou lékaři považují za efektivní (i když ne 100%), je frakcionace spermií (jedna ze stadií IVF). Dalším způsobem, který věda rozpoznává, i když s výhradami, je koncepce chlapce nebo dívky ovulací.

Online ovulace sex kalkulačka

Pouze ženy se stabilním a pravidelným cyklem mohou používat ovulaci k otěhotnění. V tomto případě je důležité správně vypočítat den „X“. Každá žena má den ovulace.

Existuje několik způsobů, jak vypočítat ovulaci pro početí dítěte:

 • Použití speciálních ovulačních testů;
 • Vypočítáním ovulace při bazální teplotě;
 • Sledování procesu zrání folikulů pomocí ultrazvukové diagnostiky.
 • Použití online kalkulačky. Zadejte požadovaná data a klikněte na „odeslat“. V online kalendáři se v případě oplodnění tento měsíc zobrazí dny ovulace, dny po početí chlapce, dívky a dokonce i očekávaný den narození..
Články O Neplodnosti