Hlavní Neplodnost

Jak otěhotnět: všechny známé způsoby

Tak důležitá událost, jako je plánování a početí dítěte, nastává v životě každého páru. Chci se tedy připravit předem a uvědomit si všechny metody pojetí dlouho očekávaného chlapce! Tento článek pojednává o nejpopulárnějších a nejspolehlivějších metodách početí chlapce..

Krevní typ a Rh faktor

Rhesus factor - přírodní protein umístěný na buněčné stěně červených krvinek s jedinečnými antigenními vlastnostmi. Rh negativní lidé tento protein nenosí.
Jak poznat faktor Rh při určování pohlaví dítěte? To lze provést podle tabulky..

Aby se narodil chlapec, musí mít budoucí rodiče stejný faktor Rh.
Při výpočtu pohlaví dítěte s tabulkou krevní skupinou budoucích rodičů je obvyklé používat stejný princip.

Jiné tabulky obsahují spíše římské než arabské číslice pro krevní typy.

Čínský kalendář při plánování dítěte

Plánování dítěte je podle starodávných myslitelů z Číny důležitým rituálem. Proto se informace shromažďovaly v průběhu let a v důsledku toho byl vytvořen kalendář početí dítěte podle data narození matky. Nelze nazvat principem 100% pravda, každý použitý matematický vzorec obsahuje chybu, tato metoda není výjimkou.

Svislý řádek v tabulce představuje všechny měsíce roku. Horizontální prostor je věk od 18 do 45 let. Po 45 letech odhalili Číňané ženské tělo často poruchy, což ovlivňuje výpočet podle tabulky. Obecně platí, že kategorie žen v tomto věku není statisticky přístupná. Princip práce se stolem je jednoduchý, musíte hledat shodu roku a měsíce, ve kterém je dítě počato. Jaké písmeno se v buňce objeví, by se dalo očekávat takové pohlaví dítěte.

Podle online průzkumů žen je na fórech těhotných matek spolehlivost použité metody velmi vysoká, asi 97%.

Metoda japonského dítěte

Další asijský návrh ve formě tabulky o plánování pohlaví dítěte. Podle data narození budoucích rodičů. Nejsou žádné chyby. Svislé informace o narození matky, horizontální, respektive táta. Pouze v buňkách na křižovatce nebude písmeno, ale číslo. Je to nutné pro druhou tabulku. Vodorovná hodnota je požadovaná číslice v první tabulce..

Dále vyhledejte požadovaný sloupec a vyberte měsíc početí. Uprostřed je několik sloupců označeno pravděpodobností početí chlapce nebo dívky v tabulce. Čím více kladů v buňce, tím vyšší je šance na početí daného pohlaví.

Jak vidíte, pouze několik měsíců v roce naznačuje vysokou pravděpodobnost početí chlapce. Starší Japonci však tvrdí, že tato metoda je věrná a prokázaná..

Metoda shettles

V 60. letech vědci našli spojení mezi mužskými a ženskými reprodukčními buňkami. Výsledek byl šokující, Y-chromozom byl aktivní, ale měl krátký životní cyklus, ale X-chromozom se svou pomalostí žil déle.

Metoda zahrnuje párování 12 hodin před očekávanou ovulací nebo bezprostředně po ní. To znamená, že základem je správný výpočet ženského cyklu. To se vysvětluje skutečností, že během tohoto období se vajíčko pohybuje trubicí do dutiny dělohy.

Jak vypočítat ovulaci? Mnoho lidí se ptá na tuto otázku, existuje několik jednoduchých tipů:

 • koupit ovulační test;
 • měření bazální teploty 3–4 měsíce před navrhovanou koncepcí, jakož i informace o průměrném trvání cyklu a odhadovaném načasování začátku menstruace.

Technika Shettles navíc zajišťuje určité pozice během sexu. Nejvýhodnějším místem pro pojetí chlapce je pozice, když je muž za ženou. Existuje tedy vysoká pravděpodobnost rychlého průchodu spermatu do vajec.

Počet sexuálních aktů ovlivňuje také budoucí pohlaví dítěte. Čím více milostných záležitostí se vyskytuje, tím více chromozomů je aktivnější. Sex jednou týdně dá ženám chromozomy šanci na život.

Tato technika nedává 100% záruku početí chlapce, a to ani se všemi pravidly.

Plánování koncepce chlapce pro „obnovu krve“

Přístupná metoda pro matematické výpočty biologických procesů mužů a žen pro všechny. Bylo zjištěno, že u ženy se krev obnovuje každé 3 roky, u silnějšího sexu každé 4 roky.

Vzorec:

(Věk otce dítěte + věk matky) * 4/3 - rozdělení doporučeno sloupcem.
- věk je uveden v době početí.

Pokud je zbytek celého čísla 0 nebo 2, pak bude chlapec.

Pokud dostanete 1 v rovnováze, pak dívka.

To znamená, že je určeno, jehož krev je mladší. Čí věková známka je blíže k období aktualizace je to pohlaví a očekávání.

Příklad: muž v dubnu ve věku 31 let, žena v květnu 28 let. Dítě bylo počato v červenci. Krevní věk matky: 28: 3 = 9, zbytek 1 + 2 = 3. Krevní věk otce: 31: 4 = 7, zbytek 3 + 3 = 6. Musí se narodit dívka.

Přidaný zůstatek je počet měsíců v rozdílu od data narození rodičů do početí.

Nezapomeňte, že tato metoda závisí na mnoha vnějších faktorech:

 • dárcovství krve jako dárce;
 • převedené operace;
 • patrimoniální činnost atd..

Jedna z metod doporučovaných mezi komunitami žen plánujících chlapecké těhotenství.

To je zajímavé! V Číně je pohlaví přiznáno postavení. Cti chlapci. To se stalo o to cennějším, když byl zákon zaveden pro jedno dítě v rodině. Dnes je v asijské zemi téměř o 20 milionů žen méně než mužů.

Hnojení in vitro (IVF)

Toto je tzv. In vitro oplodnění. Metoda umělého oplodnění pro pojetí správného pohlaví se používá velmi zřídka, protože je více žádáno, aby dala naději těm, kteří kvůli různým okolnostem nemohou mít děti. Schéma v tomto případě, jak si 100% představit chlapce, je následující:

 • dárcovské spermie se podává pro komplexní analýzu;
 • S pomocí moderního zdravotnického vybavení jsou samčí chromozomy izolovány ze spermatu;
 • zavést spermie do ženské dělohy.

Metoda je chirurgicky přesná, ale také nákladná při každodenním použití..

K činnosti póza na pojetí chlapce

Hlavním pravidlem odborníků je hluboká penetrace s těsnou blízkostí penisu muže k děložnímu čípku ženy. Pět nejúčinnějších pozic:

 • muž vzadu, žena, která se neohýbala dolní částí zad, leží nebo klečí na rovném povrchu;
 • žena leží na zádech a pod její hýždě vkládá polštář;
 • tradiční jezdkyně pozice;
 • z očí do očí. Muž sedí na jakémkoli povrchu, žena sedí seshora jako židle, opravuji svou polohu kvůli zádům muže;

Tyto pozice jsou považovány za nejúspěšnější, protože tímto způsobem je genitální orgán silné poloviny co nejblíže k děložnímu čípku. Orgasmus posílá nejrychlejší spermie do cíle, čímž zvyšuje šanci otěhotnět.

Ženský orgasmus

Vědci zjistili, že žena na vrcholu blaženosti tajemství tajemství, které může vaginální prostředí kyselé. Za takových podmínek jsou mužské chromozomy déle aktivní a životaschopné. S nástupem ženského orgasmu je proto pravděpodobnost porodu chlapce nejvyšší.
Mnoho společenství nastávajících matek schvaluje tento axiom. Je obtížné určit procento věrnosti metody, protože podle online průzkumu napodobuje každých 8 žen orgasmus.

Douching s limonádou

Příznivé prostředí pro pojetí chlapce, jak bylo dříve řečeno, slabě kyselé. Douching je metoda, kdy je mikroflóra vybita z kyselosti. Schéma je jednoduché:

 1. koupí se obyčejná malá jedlá soda;
 2. 5 g se přidá k 1 litru destilované vody. soda;
 3. provést postup před zahájením pohlavního styku;
 4. osprchujte se 30 minut po sexu, čímž se zvyšuje šance na úspěšný výsledek;

Použití douchingové metody by mělo být dohodnuto s ošetřujícím lékařem, který předepíše individuální schéma.

Jak otěhotnět, tipy na výživu

Odborníci na výživu z různých zemí tvrdí, že existuje vztah mezi stravou a pohlavím nenarozeného dítěte. Dodržování jednoduchých pravidel po dobu několika měsíců poskytne požadovaný výsledek. Pro vzhled chlapce musíte jíst sadu mužských produktů. Vysoký obsah bílkovin a tuků. Toto maso, tuk, vejce, uzené maso v omezeném množství.

Několik tipů na dietu pro chlapce:

 • jíst maso všeho druhu;
 • ne každý muž se může pochlubit přitažlivostí klobás, takže je to pravděpodobně stereotypní myšlení;
 • oba rodiče by měli do své každodenní stravy zahrnout vápník a sodík;
 • přidávat sůl do jídla s mírou;
 • Povinnými ingrediencemi bude čerstvé ovoce a zelenina. Množství a sortiment nemá žádná omezení;
 • Pro narození chlapce se doporučuje pít kofeinové nápoje. Přes popularitu silné uvařené kávy u mužů byl nejvyšší obsah kofeinu v zeleném čaji. Pár hrnků denně pro konsolidaci výsledku;
 • naopak se doporučuje minimalizovat příjem vápníku v těle matky. Pokud neexistují kontraindikace, budete se muset na chvíli vzdát mléčných výrobků. Stejné pravidlo platí pro milovníky minerální vody s vysokým obsahem vápníku;
 • Ryba. Povoleno v jakékoli formě. Stejně jako u všech produktů je třeba nejprve dodržovat moderování v nabídce. Rozmanitost ve výživě je cestou k narození zdravého dítěte;
 • droždí těsta ve formě pekařských výrobků bude muset být na chvíli vyloučeno;
 • cookies a sladkosti. Někteří muži by se o tuto položku hádali jistě tím, že si v pánské nabídce všimnou sladkostí. Odborníci na výživu však trvají na tom, že se dočasně omezí;

Zdravá a vyvážená strava je způsob, jak otěhotnět zdravé dítě. Správně stanovené priority pomohou plně se najíst během dne a zvýší se šance na dlouho očekávaného chlapce.

Kdy je lepší si představit chlapce rychlé lidové metody

Lidové legendy, které se dnes používají v praxi, vykazují spolehlivé výsledky. Ať už je to předpověď počasí nebo výnosu, těhotenství chlapce. Rituály těchto let se pro některé mohou zdát fikcí, ale naši předkové dali hodně smyslů do magie objektů a akcí:

 • Před zahájením procesu početí chlapce v posteli, pod polštářem, byste měli dát mužský předmět. Pila, sekera, kámen jsou objekty té doby. Dnes tipy klesají na holicí strojek, kravatu, lehčí;
 • Důležité! Během úplňku a nového měsíce je počet samců dítěte nemožný;
 • při výběru produktů dávají přednost formám, které vágně připomínají genitálie člověka;
 • pokud manžel udržuje doma chladnou ocel, měli byste ho během pohlavního styku umístit pod postel, podle příběhů je chlapcovo těhotenství zaručeno;
 • Často můžete vidět obrázek, když ostatní hladí bříško těhotné ženy. Existuje „nakažlivé“ znamení.

Otřete břicho očekávaného chlapce a nakažte se stejným pohlavím dítěte. Než se však dotknete těhotné ženy, zeptejte se, zda bude proti ní. Mnozí, když jsou na svém místě, si všimnou nepohodlí z dotyku cizinců;

 • za pracovištěm ženy, která odešla na mateřskou dovolenou, zůstane nevysvětlitelná aura, která se stará o své dítě. Kolega, který seděl na jejím místě, by také očekával chlapce;
 • místnost pro početí chlapce by měla být dobře větraná, hlava při milování s budoucí matkou by měla ležet na severu. Dbejte na to, abyste předem zjistili směr;
 • sex pouze v noci;
 • muži musí sledovat své zdraví. Dávejte pozor na spodní prádlo. Měli by to být volní boxeři, kteří dávají volnost pohybu, netahají šourek a snižují jeho teplotu. K pojetí chlapce přispívá rachot krve do mužských orgánů;
 • pamatovat! Koncepce by měla být pouze ve lichých dnech. A naopak pro menstruační cyklus jsou dny narození chlapce jen sudé;
 • v posteli musí být dominantní muž.

Lidové metody jsou shromážděné znalosti předchozích generací, které jako základ vzaly skutečné události. Proto je vhodné tyto tipy uvést do provozu při plánování chlapce.
Většina metod má samozřejmě své vlastní chyby a vliv vnějších faktorů. Na základě zpětné vazby od šťastných rodičů, z nichž většina použila tyto metody pro výpočet početí chlapců, však můžeme říci, že pracují. Bezpečné těhotenství!

Jak si představit chlapce: ovulací, krví, kalendářem

Někteří rodiče sní o dceři: luky, panenky, vtipné kamarádky, které utíkají hrát.

A jiní čekají, nebudou čekat, až se v jejich bytě začnou hromadit všechny druhy aut, míče, rybářské pruty a legrační tomboy, když loví se svým otcem nebo pomáhají mámě přinést tašky.

Jakmile jste se probudil a rozhodl se: potřebujeme syna. A hned vyvstala otázka, co dělat, aby se počalo chlapce?

Ovulace

K dnešnímu dni existuje mnoho triků, které přispívají k početí dítěte určitého pohlaví. Nejvěrnější je metoda ovulace.

Moderní věda ví, že muži jsou nositeli chromozomů X a Y a ženy jsou pouze chromozomy X. Spojení vajíčka se spermatem nesoucím chromozom Y tedy zajistí početí chlapce.

Sperma s chromozomem Y jsou rychlejší, ale méně houževnatá, na rozdíl od spermií s chromozomem X, které jsou naopak pomalé, ale zůstávají životaschopné mnohem déle.

K hnojení dochází během ovulace - uvolňování vajíčka do břišní dutiny. Pokud byla koncepce v ten den, pak je šance na rychlé spermatozoa Y dostat se na vejce nejprve mnohem vyšší než u neuspěchaných spermií s chromozomem X.

Pokud početí bylo dva až tři dny před ovulací, pravděpodobně budete mít dceru. Je třeba si uvědomit, že 48 hodin po ovulaci vajíčko umírá a šance na otěhotnění je snížena na nulu.

Nyní existuje mnoho způsobů, jak zjistit ovulaci. Měření bazální teploty a plánování vám umožní sledovat ovulaci sami.

Ovulační testy prodávané v lékárně vám řeknou, že k tomu dojde v následujících 48 hodinách. A to v podstatě není nic pro nás, abychom naplánovali pohlaví dítěte..

Foliklometrie je sledování zrání a produkce vajíček ultrazvukem. Tato metoda je nákladná, ale umožňuje přesně určit, kdy došlo k ovulaci.

Krevní koncepce

Metoda plánování početí krve je pro svou jednoduchost a dostupnost zcela běžná..

Je založeno na skutečnosti, že ženská krev se obnovuje po třech letech a muž po čtyřech letech. Čí krev v době početí byla mladší, stejné pohlaví bude dítě.

Je snadné určit, kdy bude krev budoucího otce mladší než krev matky, a během tohoto období odmítnout ochranu.

Například matka má 25 let, otec je 28,25: 3 = 3 * 8 + 1. To znamená, že krev matky je 1 rok plus počet dní a měsíců od posledních narozenin. 28: 4 = 4 * 7. To znamená, že krev otce byla právě obnovena a její věk se rovná počtu dní a měsíců, které uplynuly od posledních narozenin.

V tomto případě, v příštím roce a půl, si tento pár může představit chlapce. A čím dříve v době výpočtu, tím vyšší je pravděpodobnost.

Při použití této metody byste však měli pamatovat na faktory, které ovlivňují posun období obnovy krve. Jedná se o dárcovství krve, chirurgický zákrok, velkou ztrátu krve, potrat, porod.

Pózy a znamení

Velká lidová moudrost. Koneckonců, ona nám říká mnoho způsobů, jak si představit chlapce (pózy, lidová znamení).

Starověcí Řekové věřili, že k koncepci syna by mělo dojít na pravé straně (koncepce dcery vlevo).

Zároveň Číňané doporučují, aby během pohlavního styku budoucí rodiče chlapce leželi na sever (aby si představili dívku na hlavu na jih). Jedním z nejúspěšnějších představ o koncepci syna je také pejsek, který je přirozenější a fyziologický.

Aby se podpořilo početí mužského dítěte, doporučuje se pod manželské lůžko umístit zbraň, sekeru. Přizpůsobení se podmínkám moderního života je hračka docela vhodná.

Jen se ujistěte, že tuto položku nezjistili a nevezmou starší děti. Budete doufat, že návnada je na místě a panenka tam byla přivezena už dávno, a budete úspěšně otěhotnět další dceru.

Předpokládá se, že náladu rodičů ovlivňuje i nálada rodičů v nejintimnější chvíli.

Pokud muž přemýšlí, jak si představit chlapce, měl by se ujistit, že žena během intimity dostává větší potěšení než o sobě. Jinými slovy, aby se počalo chlapce, musí žena zažít orgasmus..

Stoly a kalendáře

Lidé ze starověku se obávali problému plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Tehdy různí lidé vytvořili různé kalendáře a koncepční tabulky.

Čínský kalendář

Tento kalendář byl nedávno velmi populární. A pokud čínští lékaři tvrdí, že jeho přesnost je 99%, pak, jak ukazuje praxe ruských žen, pak splňuje očekávání rodičů přinejlepším o 60–70%.

Použití takového kalendáře je velmi snadné. Vertikální odráží věk nastávající matky v době početí, horizontální měsíce početí. Na jejich křižovatce je písmeno „M“ - tento měsíc si můžete představit chlapce nebo „D“ - tento měsíc je možné pojetí dívky.

Japonský kalendář

Kromě čínštiny existuje také japonský kalendář pro plánování pohlaví. Skládá se ze dvou tabulek.

První tabulka svisle uvádí měsíce narození matky, horizontálně otce. Na jejich křižovatce musíte najít postavu.

Pokud si pamatujete toto číslo a najdete jej v horním řádku druhé tabulky, musíte ve sloupci pod ním vybrat měsíc početí. Poté ve dvou centrálních sloupcích podle počtu hvězd určete pravděpodobnost početí dítěte, jehož pohlaví je tento měsíc nejvyšší.

Bereme v úvahu lunární cyklus

Nezanechávejte za moudrými muži na východě a ve starověkém Rusku. Měl svůj vlastní systém plánování podlaží. Uvažovalo se, že ženský cyklus je podobný lunárnímu cyklu, a každá žena má „vnitřní měsíc“.

Nový měsíc je období kritických dnů. Během tohoto období byly manželské vztahy zakázány. Období trvalo týden.

Každý den měla svou vlastní patronku - Rozhanitsu. A záleží na tom, který ze 7 Rozhanitsy byl den početí, který se narodil.

Dny početí dítěte každého pohlaví podle střídání slovanského kalendáře: 11 dní chlapec, 12 dívek, 13 dívek, 14 chlapců, 15 dívek, 16 chlapců, 17 - dívek.

Od 18. do 21. dne se doporučuje zdržet se intimity, aby se potomci narodili zdravě. Po 21 dnech cyklu je čas na bezpečnou lásku.

Dnes je jen zřídka možné potkat ženu, jejíž cyklus je konstantní. Stres, ekologie, výživa mění přirozené fungování ženského těla.

Další metoda pro stanovení dnů, aby se počalo chlapce, je numerická.

Je-li věk matky zvláštní, například 27 let, musí být chlapec počat v sudých měsících: únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec.

Pokud je věk matky dokonce naopak, nejpravděpodobnější je počátek chlapce v lednu, březnu, květnu, červenci, září, listopadu, to je podivně.

Navíc, pokud je otec starší než matka, je pravděpodobnost, že se narodí chlapec, vyšší než dívky. Pokud je žena sebevědomá, energická, bude s největší pravděpodobností matkou svého syna.

Speciální dieta

Protože zdroje matky pro přenášení a výchovu dítěte mužského pohlaví vyžadují více, dobře krmené ženy častěji rodí chlapce než ženy, jejichž výživa je omezená..

Již dlouho je známo, jak plánovat pohlaví nenarozeného dítěte pomocí přípravné stravy.

Tato metoda je založena na skutečnosti, že stopové prvky v produktech ovlivňují biochemickou strukturu vajec, což poskytuje největší pravděpodobnost penetrace spermatu chromozomem X nebo Y.

Mezi tyto produkty patří: konzervované okurky, brambory, vaječné bílky, houby, rýže, klobásy, luštěniny, ryby.

Stojí za to konzumovat ovoce a nápoje, jako jsou broskve, banány, sušené švestky, data, džusy, uhlovodíkové minerální vody, čaje. Jídlo by mělo být dobře soleno.

Omezte mléko, zelené fazole, ořechy, čokoládu, kakao, pečivo, mezi které patří mléko a vejce, syrové zelí, zelený salát. Nedoporučuje se mořské plody, minerální voda vápenatá.

Taková strava by měla být zahájena čtyři měsíce před početí. Poté zrušte.

Nejpřesnější metoda

Pokud je plánování pohlaví dítěte spojeno s přenosem dědičných faktorů souvisejících s pohlavím a účelem početí chlapce je narození zdravého dítěte bez projevů závažných dědičných chorob, stojí za to se uchýlit k oplodnění in vitro.

Tato metoda je nákladná a stojí za to ji uchýlit, pokud neexistuje nebezpečí pro život a zdraví potomstva, rozhodnete se.

Pokud přidáte do seznamu způsobů početí chlapce, podle Luula Viilmy může malý ezoterismus člověk, který chce prokázat svou cenu, počat syna jako on. Méně sebevědomí muži mají větší šanci otěhotnět než ti, kteří jsou na sebe příliš pyšní.

Syn dodává člověku hrdost. Sebevědomý muž nepotřebuje další hrdost. Muži se zdravou sebeúctou otěhotní děti různých pohlaví. Aby počal syna, měl by otec několika dcer přehodnotit svůj názor na sebe.

Známý perinatální psycholog tvrdí, že před početí se můžete „dohodnout“ a zavolat do své rodiny dítě správného pohlaví.

Jiný názor je, že dítě by mělo být požadováno od vody. U rybníka byste měli říci, že žádáte o pomoc otěhotnění.

Podívejme se na astrologii

Existuje astrologický způsob plánování pohlaví prvorozených. Znamení zvěrokruhu se dělí na muže a ženy.

Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, Vodnář - mužské znaky. Býk, rakovina, Panna, Štír, Kozoroh, Ryby - ženské znamení.

Žena mužského znamení je první, která počala chlapce ženského znamení, a naopak. Pokud chce matka ženského zvěrokruhu jako první si představit chlapce, musí být naplánována blízkost, aby se dítě narodilo z mužského zvěrokruhu.

Například, pokud matka je Štír, údajným pohlavím dítěte jsou Blíženci. Období narození Blíženců podle horoskopu od 21. května do 21. června. To je možnost, jak si představit chlapce, je naplánovat intimitu bez ochrany na konci září - začátkem října 9 měsíců před plánovaným narozením dítěte..

Jeden pár dokáže otěhotnět počátkem plánování těhotenství krví. Jiní berou z porodnice syna počatého při počítání podle čínských nebo japonských stolů.

Stále ostatní drželi dietu. Čtvrtý měl štěstí a sekera položená pod polštář nalákala dědice.

Ale pokud po všech výpočtech namísto dlouho očekávaného parchanta přivezete do domu drobný zázrak v růžové obálce, je to příčinou zklamání? Pojetí a narození dítěte se marně nazývá svátosti.

A jsou zde vyšší síly, které vědí, že toto konkrétní dítě je to, co potřebujete víc než cokoli jiného. Je to tento malý - odraz vaší lásky k sobě navzájem.

Perinatální psychologové se domnívají, že před početí můžete snít o dítěti určitého pohlaví. Po početí to nestojí za to udělat, protože dítě rostoucí v matce cítí její náladu a je pro něj velmi důležité.

Komentář odborníka

Více se o našich odbornících dozvíte zde..

Přání budoucích rodičů porodit chlapce jsou zcela pochopitelná. Pouze muž je schopen pokračovat v závodě. Dívka, i když opustí své jméno, všechny stejné, vnoučata budou patřit k jinému rodu, aby tam feministky nemluvily. Proto lidé odpradávna hledali způsoby a dokonce vyvinuli metody pro počátek mužského plodu.

Vložení pánských oděvů nebo nástrojů, stejně jako zbraní pod matraci nebo polštář, je psychologický čin podobný spokojenosti a nic víc. Změna polohy styku nějak nepřinese požadovaný výsledek. Počítání s kalendáři: od staroegyptského a mayského kmene nic víc než exotika. Možná sexuální styk bude doprovázen dalšími pocity, ale už ne.

Starověké víry se nikdy nestaly tradicemi. Není ani jediná zmínka, dokonce ani v legendách různých národů, že nějaký hrdina, král, údržbář, skvělý naučený manžel byl vytvořen nějakou neobvyklou metodou..

Čas plyne, mění se epochy, dochází k revolucím a lidé touží po tom samém - regulovat porodnost. Lékařští vědci a pseudovědní pracovníci nejsou za takovou touhou daleko..

Odtud se objevily nové příležitosti pro šarlatánství. Nejmodernější z nich je IVF. Lékař samozřejmě vezme spermie a implantuje je do vajíčka. Pro každého je všechno jednoduché a jasné. Stačí vzít sperma obsahující chromozom a pojetí chlapce je zaručeno!

Jediným problémem je, že můžete pouze určit, který pohlavní chromozom je ve spermii tím, že zabijete buňku. Spermie je léčena kolchicinem - jedná se o speciální buněčný jed, který ve stadiu dělení zmrazuje jádro - a dívá se elektronovým mikroskopem. Můžete tedy definovat „mužskou“ buňku. Bohužel však po takové manipulaci není možné sperma oživit. Analýza dárce spermií obsahuje několik milionů spermií, z nich jsou vybrány ty nejaktivnější a vůbec to není pravda, že jsou to „ženské“. In vitro oplodnění bohužel tento problém nevyřeší.

Navíc se nitroděložní vývoj dítěte do šesti týdnů neliší. Tohle je kluk nebo holka, to nelze určit. Teprve potom začíná diferenciace fetálních orgánů.

Kromě toho přítomnost chromozomu Y není vždy zárukou vývoje mužského plodu. Pokud je v krátké ruce chromozomu gen, který je zodpovědný za vývoj mužů, bude chlapec. Pokud tento gen neexistuje, plod se vyvíjí podle ženského typu - ХХУ nebo Х0. Kleinfelterův syndrom nebo Turnerův syndrom.

Vystavení různým faktorům: chemickým, fyzikálním, radiačním, - vede pouze k deformitě plodu. Proto genetici nepřijali program plánování pohlaví dítěte..

Jediné, co mohli plánovače narození udělat, bylo zjistit pohlaví nenarozeného dítěte od 6 týdnů do 12 týdnů těhotenství. Odhalili, kdo přesně je v lůně matky. Poté nabídli potrat, pokud dívka nebyla potřeba. Nikdo však nezaručil, že další dítě bude chlapec. Nezaručil, že početí po potratu je obecně možné. A tento tajný program byl uzavřen.

Teorie obnovy krve má základ, protože průměrná životnost červených krvinek je 120 dní. To však neznamená, že po 120 dnech bude veškerá krev zcela mladá! Jedna z červených krvinek se dnes mění a druhá - za měsíc.

Pak se situace změní: žena začne rodit děti opačného pohlaví. Pokud nedojde k jedinému potratu. Tato cesta není nejjednodušší a neprokázaná pro všechny (pouze u krevní skupiny A), ale je dnes alespoň jedinou cestou pro dnešek.

Jak si představit chlapce 100 procent?

Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

Před dávnými časy…

Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

… A dodnes

Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

Biologie

Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

Jak otěhotnět chlapce krví?

Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

Jak si představit chlapce ovulací?

K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

Jak si představit chlapce: lidová znamení?

Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

Zkontrolovali jsme: 7 jistých způsobů, jak otěhotnět

„Manžel sní o synovi“ - takto začíná velké množství příspěvků na fórech pro matky. "Řekni mi, co mám dělat, abych porodil chlapce?" Naše autorka sama o sobě prověřila, zda metody pro otěhotnění dítěte určité genderové práce..

Text: Catherine of Riga 21. června 2019

Odborníci se zdráhají mluvit o programování pohlaví nenarozeného dítěte. Stále to není příliš etické. Navíc v některých zemích stále existuje něco jako selektivní potrat, když zůstanou pouze děti určitého pohlaví. Každopádně barbarství. Pokud však opravdu chcete, můžete pravděpodobně ovlivnit přírodu! Naše autorka Ekaterina Rizhskaya, matka krásného malého chlapce, hovořila o svých zkušenostech a zkušenostech přítelkyň, které mají také syny. A specialista na plánování sexu dítěte Elena Mariutsa komentovala populární metody.

Ovulace metoda

Připomeňte si školní osnovy. XX je chromozom žen, XY je chromozom mužů. Pokud je ženské vajíčko oplodněno spermatem s chromozomem X, narodí se dívka, pokud je spermie s chromozomem Y chlapec. Je dokázáno, že nejaktivnější Y-spermie žijí jasný, ale krátký život, zatímco méně aktivní X naopak umírá mnohem později. Naším úkolem je tedy „chytit“ chromozom Y.

V den ovulace jsou šance na početí chlapce vyšší než v jiné dny, protože alkalické prostředí pro Y je příznivé. Zbývá určit datum. K ovulaci obvykle dochází 14 dní před začátkem menstruačního cyklu. S 28denním cyklem je to 14. den. Odchylky jsou však možné - kvůli běžnému stresu nebo nemoci. Takže buďte na pozoru!

Osobní zkušenost

"Neplánovala jsem pohlaví dítěte," říká matka devítiletého syna. - Ale při pohledu na můj osobní kalendář v roce 2007 jsem si uvědomil, že v den ovulace došlo k těhotenství. Narodil se náš Maxim! Shoduje se “.

Elena Mariutsa

Specialista pro plánování pohlaví

"Tato metoda má právo na existenci," řekla Elena Mariutsa, urologička, specialista na plánování sexu dítěte. - Zkapalnění děložního hlenu uprostřed menstruačního cyklu skutečně přispívá k snadnější penetraci spermie skrz něj. Nejsilnější a nejrychlejší úspěch - to jsou jen „chlapci“ (Y-spermatozoa). Metoda však nefunguje 100 procent, v nejlepším případě 60–70 procent. “.

Čínský kalendář

Kalendář vynalezli mudrci před více než sedmi stoletími a do něj se dívají budoucí rodiče nejen Nebeské říše. Jak používat stůl? Datum narození matky v chápání Číňanů je datum početí, nikoli narození, a to je třeba vzít v úvahu. Pokud jste se nenarodili v lednu nebo únoru (měsíce, kdy může začít nový rok podle lunárního kalendáře), k datu narození jednoduše přidáme devět měsíců. Pokud v dalších měsících, zjistíme, kdy se stalo novoroční svátek, a porovnejte s datem narození. Pokud před novým rokem, mínus rok a k výslednému číslu přidáme devět měsíců. A pak z křižovatky s písmenem M nakreslíme čáru na měsíc v horní linii (začnou také na novém měsíci) a... pokračujeme v dosažení cíle.

Osobní zkušenost

Podle lunárního kalendáře mi bylo v době početí 35 let, stalo se to v listopadu. Chlapec vyšel ze stolu. V první desítce!

Názor odborníka

Za 25 let komunikace s matkami a otci před a po porodu jsem odvodil takové statistiky - pouze každý druhý případ zasáhne cíl. 50 až 50.

Japonský kalendář

Japonci považují narození chlapce za dar osudu. První syn od narození je obklopen skutečně imperiální péčí. Dospělí i mladší sourozenci důrazně zdůrazňují jeho význam. A on, šťastný, se koupe v obecné pozornosti a zpravidla vyrůstá jako egoista. Používání kalendáře je snadné. Nejprve určíme počet rodin - je to na průsečíku linií narození muže a ženy. Pak ve sloupci číslovaném tímto číslem najdeme měsíc početí s maximální pravděpodobností výskytu chlapce (považujeme křížky).

Osobní zkušenost

Narodil jsem se v červenci a můj manžel v listopadu, naše číslo je 11. Syn byl počat v posledním podzimním měsíci, ale se stejnou pravděpodobností by se mohla narodit dcera - v tabulce je jeden kříž pro chlapce a dívku. Maxim - štěstí!

Názor odborníka

Podle japonského kalendáře odhaduji naději na početí chlapce na 50 procent. Dívka se může narodit se stejným úspěchem..

Obnova krve

Muž s mladší krví než žena je schopen si představit syna. Abychom to zjistili, rozdělíme věk budoucího otce na čtyři a věk matky na tři. Srovnáváme cykly: kdo má krev „čerstvou“, vyhrál. Mějte však na paměti, že jakékoli rozsáhlé ztráty krve ovlivňují výpočty. Pokud například došlo k operaci, začneme počítat nikoli od roku narození, ale od roku operace. A dál! Předpokládá se, že negativní Rh faktor ženy mění obrázek přesně naopak. To znamená, že „věk“ spíše než mladá krev je silnější.

Osobní zkušenost

Mám pozitivní faktor Rh a krev v době početí byla o rok mladší než krev mého manžela. Měla to být dívka. Nevyšlo to!

Názor odborníka

Naše prababičky také věděly o této metodě, ale já tomu nevěřím 100 procent. Mezi lidmi je hluboce zakořeněný názor, že žena s negativním faktorem Rh porodí pouze děti stejného pohlaví. Říkám s velkou důvěrou: není tomu tak!

Dobrotin-Freimanova metoda

Těchto 12 nádherných tabulek bylo zveřejněno v 90. letech minulého století v příručce mnoha žen „Hospodyně“. Pro první tři tabulky označené „M“ a „F“ jsou zapotřebí údaje o budoucích rodičích. Zaznamenaná čísla musí být zaznamenána. Tabulky 4 a 5 - odhadovaný rok, měsíc a den početí dítěte. Podle tabulky 6 najdeme součet všech čísel a zobrazíme koeficient. Pokud je vyšší u manžela, narodí se chlapec, u manželky - dívky.

Osobní zkušenost

Můj výsledek je devět bodů milovaného muže proti mé nule. Vyhrál! Syn!

Názor odborníka

Tato metoda je zajímavá pro zvídavé a pečlivé uživatele, kteří chtějí praktikovat matematiku. Podle mého názoru je jádrem znalost cyklické obnovy krve budoucích rodičů. Pravděpodobnost, že metoda bude fungovat, je 90 procent.

Měsíční kalendář

Předpokládá se, že Měsíc ovlivňuje nejen život a pohodu, ale i potomstvo. Když je v znamení mužského zvěrokruhu - Vodnář, Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, zvyšuje se pravděpodobnost početí syna. A je žádoucí, aby se to stalo 11., 15., 19. nebo 21. lunárním dnem: podle astrologů se syn narodí inteligentní, zdravý, energický.

Osobní zkušenost

Všechno se stalo 11. listopadu 2007, kdy byl Měsíc ve znamení Střelce. Maxim to zřejmě věděl.!

Názor odborníka

Jsem daleko od astrologie. Ale když se na mě ženy obrátí s otázkou, zda stojí za to této metodě důvěřovat, řeknu: „Zkuste dokončit účinek.“ A to, co nakonec pomůže - Měsíc nebo moje metoda nebo všichni dohromady - je těžké posoudit. Za svůj výzkum dávám záruku 95 procent, za triky měsíce neodpovídám.

Strava

Příběh života. Jakmile manžel uslyšel, že pokud žena týden před ovulací a po ní bude jíst zelené banány (ty, které se jí pletou v ústech), porodí chlapce. Pozval svou ženu, aby to zkusila. Dívka se zasmála jako odpověď, ale neodolala. O devět měsíců později šťastní rodiče vytáhli z nemocnice modrou obálku. Táta je stále jistý, že banány pomohly!

A mimochodem, není blázen! Má se za to, že některé stopové prvky ovlivňují biochemickou strukturu vejce. Doporučuje se, aby chlapec zkontroloval stravu své matky, včetně přidání potravin bohatých na draslík a sodík. Věnujeme pozornost banánům, pomerančům, broskvím, žampionům, bramborám, luštěninám, obilovinám, rybám, masu, konzervovaným okurkám, hořké čokoládě, vaječným bílkům, sušeným švestkám, randům, minerální vodě z uhlovodíků. Sledujeme dietu čtyři měsíce před početí a pak se vracíme do obvyklého menu. Těsně předtím, než začnete experimentovat, nezapomeňte se poradit se svým lékařem!

Osobní zkušenost

Naštěstí můj manžel neslyšel o zelených banánech nebo jiných „mužských“ produktech. Bydleli jsme tiše, jedli v obvyklém režimu a v supermarketu jsme kupovali to, na co oko dopadlo.

Názor odborníka

Narodila se dívka s velkým počtem vajec. A neustále absorbují všechna „kouzla“ svého života a aktivují se na krátkou dobu pouze v určitém cyklu. Proto je stěží možné změnit strukturu vajíčka v krátkém období pomocí jídla. Pokud budeme mluvit o stravě 3-4 měsíce, pak je to podle mého názoru pro muže relevantnější. Spermie zrají 90 dní a během této doby mohou být skutečně ovlivněny. Počet Y buněk se nezvýší, jak si mnozí myslí, ale zlepší se kvalita a pohyblivost spermií. Pravděpodobnost početí chlapce je 60 procent.

Chcete - věřte!

Pokud je věk ženy dělen dvěma, pak bude schopna otěhotnět syna v lichém měsíci roku (leden, březen, květen atd.). Pokud není rozděleno, pak opak je pravdou..

K počtu let ženy, která bude popravena v tomto roce, sečteme číslo měsíce početí (např. Srpen - osmý) a jeden, a pak se dělí dvěma. Pokud dostanete výsledek se zbytkem, narodí se chlapec.

Umělecké dívky vážící méně než 54 kg pravděpodobně porodí dívku.

Sexuální styk v „mužských“ dnech - pondělí, úterý, čtvrtek - se svým synem.

Pokud je muž starší a aktivnější než žena, existuje větší šance otěhotnět jako chlapec.

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

Články O Neplodnosti