Hlavní Testy

Jak vypadat stylově během těhotenství: 5 hlavních módních pravidel

Dříve se těhotné ženy snažily skrýt své zajímavé postavení před ostatními - buď kvůli strachu ze zlého oka, nebo se prostě stydí. Naštěstí v 21. století se toto všechno stalo pozůstatky minulosti. Nyní je móda pro těhotné ženy samostatným směrem. Budoucí matky hrdě chodí po molu, ženy jsou šťastné, že se mohou účastnit focení a zdůrazňují zaoblené bříško. Nyní je stylové těhotenství trendem, sledujte ho a užívejte si nádherné období vašeho života.

1. Nebraňte těhotenství

Pokud doufáte, že se schováte před šéfy pod stolem po dobu až 30 týdnů a tajně utíkáte na záchod, noste mikiny. Pokud z vaší pozice neplánujete dělat velké tajemství, informovali jste vedení, kolegy a nejsou šifrováni před známými, proč nosit beztvaré oblečení? Ano, ve volné tašce s otvorem pro hlavu a ruce vás nikdo nebere za těhotnou ženu - právě proto nebudete vypadat těhotně, ale prostě... tuk. S tuctem dalších liber se vám takové oblečení rozhodně přidá, ne-li více.

Po dobu 10 až 18 týdnů (pro každého různými způsoby), kdy se žaludek právě začíná obcházet, existuje důvod k mírnému zahalení jeho zajímavé polohy. Ne každý chce říct o svém těhotenství celý svět tak brzy. Ano, a žaludek ještě nezískal charakteristickou kulatost, takže žena může vypadat, jako by se při večeři přejídala. Proto byste v raných stádiích těhotenství neměli nosit přiléhavé šaty, ale je lepší zvolit si volně broušené halenky, šaty a košile s mírně vysokým pasem..

2. Nevystavujte žaludek

Spěchat do druhého extrému také není nutné. Dospělé břicho, plazící se zpod upřímně malého trička, vypadá, že se dotýká příbuzných. Je nepravděpodobné, že ostatní, kteří jsou daleko od těhotenství, to považují za okouzlující. Vyberte si oblečení podle velikosti, pokud se chcete stylově a vkusně oblékat.

3. Neomezujte se na mateřské obchody.

Samozřejmě, pouze ve zvláštních odděleních pro těhotné ženy najde nastávající matka vhodnou sukni a halenku pro kancelář, stejně jako džíny a kalhoty s elastickým pásem nebo pletenými vložkami. Bohužel v těchto obchodech je obvykle špatný sortiment a prezentované modely nelze nazvat originální. I za těchto podmínek si můžete vytvořit módní image: kupte si pohodlný základní šatní nábytek v oddělení pro těhotné ženy a poté zřeďte oblečení stylovými věcmi z vašeho oblíbeného butiku.

4. Přidejte zajímavé podrobnosti a příslušenství

Samo o sobě přiléhavé šaty vypadají celkem obyčejně, ale s příslušenstvím jiskří novými barvami. Připoutejte si kolem krku krásný šátek nebo snood, oblékněte si na ruce jasný náramek, vyberte si boty, které se vám líbí - poloviční boty, tenisky, mokasíny nebo baletní boty.

Změňte obrázky podle své nálady. Chcete být dnes měkký a něžný, osvětlit ty kolem vás vnitřním světlem, které ve vás zapálilo budoucí mateřství? Vyberte si prvky z krajky, tekoucího hedvábí, vzduchového šifonu a hrubého pletení. Nebo se cítíte elegantní a sebevědomá dáma? Pak by šatník měl zahrnovat šaty s přímým střihem nebo ve stylu říše, oříznuté bundy, boty s nízkou a elegantní patou - vyberte si prosté látky nebo s malými nenápadnými vzory. Chodíte na procházku nebo se sejdete se svými přítelkyněmi? Používejte džíny a volnou košili přes trička, legíny a objemný svetr nebo kombinézu (v létě v bavlně, v zimě - džínové), přidejte jasné akcenty s příslušenstvím.

5. Vytvořte vrstvené oblečení

Nezbytné věci pro vytvoření stylové těhotné skříně - bundy a vesty. Mohou to být naprosto všechno: pletené a pletené, džíny a bavlna, zkrácené a dlouhé.... Desítky možností. Zřejmé výhody bund a kardigánů pro nastávající matku spočívají v tom, že opouštějí svobodu pohybu, zdůrazňují břicho v příznivém světle a vytvářejí celkový dojem. Takové věci se hodí k volným a přiléhavým šatům, košilím, rolákům, halenkám, tunikám. Jen nezatěžujte obraz: například kombinace objemného šálu a zaoblené břicho způsobí, že horní část bude příliš masivní..

ZÁKLADNÍ PREGNANT Šatník

Finanční krize... Ne, nejde o problém - těhotenství a porod jsou vždy velkým výdajem a oblečení pro těhotné ženy potřebuje velmi krátkou dobu, takže většina těhotných žen se ptá: „jaké oblečení potřebuje těhotné ženy?“ Kde je minimum oblečení, které musíte koupit těhotné?

V tomto článku uvedu doporučení, jak sestavit nejpraktičtější soupravu oblečení pro těhotné ženy, která vydrží co nejdéle. To je samozřejmě, že si můžete koupit libovolný počet šatů pro těhotné ženy, ale výběrem oblečení podle našich doporučení získáte plnou skříň na celé těhotenství a ušetříte spoustu.

Tip 1. Kdy koupit mateřské oblečení

První doporučení - nespěchejte na nákup oblečení pro těhotné ženy - začněte nakupovat co nejdříve, zkuste nosit své těhotné oblečení co nejdéle.

Velmi často během těhotenství dívky nejen zvyšují bříško, ale také získávají několik kilogramů navíc v celém těle. Kromě toho se během těhotenství prsa zvyšuje a někdy i velmi. Z tohoto důvodu se zvyšuje velikost oblečení a oblečení pro těhotné ženy, zakoupené na začátku těhotenství, ke konci těhotenství již malé, takže na konci těhotenství musíte koupit nové věci o jednu větší.

Tip 2. Zda koupit oblečení pro těhotné ženy

Když se oblečení před těhotenstvím zmenší, kupte speciální oblečení pro těhotné ženy. Odolejte pokušení „ušetřit“ nákupem běžného oblečení - nikoli pro těhotné ženy - několik větších velikostí. Proč to není úspora, ale ztráta peněz:

 • V průběhu těhotenství budete chodit ve věcech, které se vám dobře nehodí - velikost není vaše, což znamená, že rukávy budou širší, než je nutné, a záda a ramena.
 • Po porodu se vrátíte do před těhotenství a nebudete jej moci nosit - bude to jasně velké.
 • Je nepravděpodobné, že jej budete moci prodat za výhodných podmínek - v současné době použité oblečení ani „haute couture“ nejsou příliš populární.

Běžné oblečení je tedy o několik velikostí větší - vyhodí peníze. Ale speciální oblečení pro těhotné ženy lze nosit i po porodu: to je vaše velikost, pouze styly jsou prostornější. Ihned po narození je to ještě lepší, protože bříško neodejde hned a těhotný tuk s vámi zůstane pár měsíců.

Tip 3. Těhotenské nebo těhotné oblečení

Moderní móda nabízí širokou škálu objemných negravidních modelů, které se perfektně hodí k bříšku. Takové modely jsou skvělou volbou a skvělou alternativou k „těhotným“ věcem, ale věnujte pozornost dvěma bodům:

 • Mezi těmito modely samozřejmě nenajdete džíny a kalhoty - stále je budete muset koupit, ať se vám líbí nebo ne, v mateřském obchodě.
 • Pokud plánujete kojit po porodu, mějte na paměti, že oblečení pro těhotné ženy je nejčastěji také investicí do budoucího oblečení pro krmení.

Nez Těhotné věci, které jsou vhodné pro krmení, by měly mít na hrudi upevňovací prostředek, který by neměl být ve formě malých knoflíků, ale velmi pohodlný pro rozepnutí a upevnění jednou rukou, zatímco druhou rukou držíte dítě).

Základní mateřská skříň

A teď pojďme diskutovat, jaké oblečení těhotná žena potřebuje v minimálním souboru.

1. Šaty na těhotenství a kojení

Nezapomeňte si koupit něco takového: možná to bude jediná věc, kterou se dostanete do posledních pár týdnů před porodem. Vyberte si neprotahovou sukni vyrobenou z strečového materiálu.

I když během těhotenství přiberete na přílišné váze, takové šaty pro vás budou pravé až do porodu a hned po porodu a po celou dobu, kdy kojíte, bude pohodlné a dobré sedět. Samozřejmě za předpokladu, že sukně šatů bude široká.

Mějte na paměti, že tyto šaty budou mít alespoň několik následujících důvodů: pro práci, pro propuštění z nemocnice, pro více či méně formální událost, kde musíte vypadat slušně během těhotenství a po něm. Proto pro základní šatník, bez ohledu na roční období, zvolte nádhernou neutrální variantu, například toto:

Pokud se období velkého bříšku objeví v létě + na podzim nebo v zimě + na jaře, zvažte možnost letní šaty ze střední hustoty:

Za teplého počasí lze takový sarafan nosit tak, jak je, a v chladném období si dokonce můžete obléknout svou těhotnou halenku, rolák nebo něco z pružné tkaniny.

2. Mateřské džíny

Dokonce i velmi obchodní dívka někdy musí vylézt z obchodního oblečení.

Džíny budou nejvšestrannější volbou pro běžné oblečení pro těhotné ženy..

Naštěstí nyní výrobci mateřských oděvů vyrábějí velmi stylové džíny, které se prakticky neliší od běžných oděvů, s výjimkou opasku na podporu břicha:

Mimochodem existují džíny pro těhotné ženy, které lze nosit po porodu - elastická vložka pro břicho v takových džínách se snadno spáruje, takže se získají běžné džíny s nízkým pasem. Pokud najdete tyto džíny na prodej - vydrží vám dlouho, dokud se nenudí.

Dříve se džíny daly najít v Mothercare, ve své vlastní značce. Teď něco chybí - ale na tuto otázku se zvlášť zajímejte. Zásobník mega-pohodlné.

Pokud si koupíte džíny pro těhotné ženy do 20 týdnů, kupte si ty, které pro vás budou příliš velké a široké, ale které budou mít po stranách stuhy pro regulaci velikosti. Téměř všechny těhotné ženy, zadek a nohy ztloustnou v posledním až dvou měsících těhotenství, takže během této doby nebudete téměř jistě schopni nosit těhotné džíny své obvyklé velikosti..

Pokud je úkolem sestavit základní šatník a během těhotenství plánujete nákup ne více než 1 džíny, pak pro základní šatník vyberte přímo džíny a / nebo prostornější:

Na rozdíl od hubených, těsně přiléhajících džíny budete s větší pravděpodobností nosit volné mateřské džíny až do porodu.

3. Košile / halenka / tričko pro těhotné a kojící - 2 kusy

V závislosti na vašich preferencích si pro mateřské džíny vyberte lehký top. Vyberte si univerzální model pro těhotné a kojící, s tajemstvím pro krmení, nosit jej po porodu.

Proč jako základna pro těhotnou skříňku doporučuji lehkou věc, nikoliv rolák, svetr nebo dlouhý rukáv:

 • Snadnou věc lze nosit za každého počasí: v takovém horku, v chladu - s halenkou nebo svetrem.
 • Pokud mluvíme o univerzálnosti, většina svetrů nebo svetrů pro těhotné a kojící ženy nevypadá po narození velkolepě (na netěhotné postavě).

Proto, pokud chcete univerzální věc na dlouhou dobu, pak místo teplého top pro těhotné ženy, vyberte obvyklý - ne těhotný - svetr nebo svetr (zcela neotevřený) vaší obvyklé velikosti. U takového svetrku bude vhodný pro těhotnou bříško a po porodu bude vypadat dobře a nebude způsobovat kojení..

Při výběru horní části pro základní šatník pro těhotnou ženu si vyberte měkké tekoucí tkaniny. Obecně je ideální, pokud je na dně takové halenky elastický pás. Takové věci můžete nosit dlouho po porodu - při kojení. Bude lepší, když ukrývají bříško, které ještě nebylo vyčištěno a vypadalo nádherně, jako negravidní věc.

Kromě toho se ujistěte, že je vhodný pro kojení. Udělejte si čas na experimentování a pochopte, že takové tajemství krmení bude pro vás nejvhodnější.

Vezměte prosím na vědomí, že pro základní skříň budete potřebovat dva kusy - jeden na vás, druhý na praní.

4. Domácí šaty nebo světlé pyžamo pro těhotné a kojící

Nezapomeňte, že doma nastávající matka musí také něco vejít, a já chci vypadat elegantně.

Dobrou základní volbou pro celé období těhotenství a po porodu jsou domácí šaty nebo světlé (prostě světlé, aby nevypadaly jako noční košile!) Pyžamo, protože v takových šatech budete vypadat úhledně během dne a můžete v nich spát.

Navíc se jedná o univerzální věci, které jsou vhodné pro kojení během těhotenství a po porodu..

Nedělejte si starosti s pyžamovými kalhotami ani krátkými kalhotami: pyžama z mateřství a kojení jsou zpravidla určena k nošení po porodu. Po porodu lze široký pás odvrátit nebo „zvrásnit“ do stylového akordeonu v pase - nejen to bude krásné, ale také skryje poporodní nedokonalosti postavy.

Mimochodem si můžete vzít své domácí šaty s sebou v nemocnici jako odnímatelnou noční košili.

5. Mateřská bunda, kabát nebo pláštěnka

Bez ohledu na období těhotenství si budete muset koupit alespoň jedno svrchní oblečení. Naštěstí nyní všichni výrobci dělají univerzální věci, které lze nosit před těhotenstvím a po porodu, a to bez vázacích prostředků..

Jako základní variantu bych doporučil bundu, kabát nebo pláštěnku 3 v 1, vhodné i pro nošení dětí. Stojí o něco dražší než horní věci bez vložky pro nošení, ale někdy jsou velmi, velmi užitečné.

I když jste nyní tvrdým protivníkem smyček, není známo, jak se situace změní. V našem ruském prostředí, které není vůbec „bezbariérové“, může být popruh nebo ergo batoh jediným způsobem, jak se dostat do nějaké organizace s dítětem v náručí, a mladá maminka musí velmi často chodit do různých organizací..

... a také nezapomeňte

V nemocnici to určitě budete potřebovat

1. Noční košile pro těhotné a kojící matky

A dvě věci jsou lepší - vyberte si nejlevnější možnosti z přírodní bavlny s pohodlným tajemstvím krmení. Například:

A hned vysvětlím, proč jsou nejlevnější: v prvních 1-2 dnech po porodu nebudou na krátkou dobu udržovány čisté, krásné a upravené. Je možné, že je ani nechcete vzít zpět z nemocnice.

2. Ošetřovatelská podprsenka

V porodnici si vyberte měkkou a pohodlnou, dobře napnutou, protože hned po narození se hrudník (monstrózně) výrazně zvětší.

Během těhotenství si mimochodem můžete koupit bezproblémovou elastickou podprsenku pro těhotné a kojící ženy - bude to pro budoucí matku velmi pohodlné a v prvních dnech po narození je prostě perfektní.

Jaké věci si během těhotenství nemůžete koupit

Nyní, když jsme mluvili o základním šatníku těhotné ženy, pojďme diskutovat o tom, co je téměř jisté dělat bez těhotenství. Nezabraňujeme jim v nákupu, ne - zde dáváme věci, jejichž absence vám nevytvoří nepohodlí, nebo je můžete nahradit negravidními věcmi (které s největší pravděpodobností již existují ve vašem šatníku).

Teplý svetr pro těhotné / rolák / dlouhý rukáv

Jak je uvedeno výše, místo takové věci si můžete koupit tričko, tričko nebo tričko pro těhotné a kojící ženy a přidat k tomu nevinný svetr nebo svetr.

Ačkoli poctivě, všimneme si, že někdy existují jen úžasné svetrky a mikiny pro těhotné a kojící ženy, ze kterých se rozhodně nechcete dostat ven!

Pokud to prostředky umožňují, podívejte se na věci bez shromáždění v oblasti břicha - po porodu sedí jen super.

Mateřská podprsenka

Mateřská podprsenka se liší od obvyklých v nepřítomnosti kostí a švů přes bradavku, stejně jako měkčí, nedráždivé textilie. Pokud nemáte zvýšenou citlivost prsu, můžete bezpečně dělat svou obvyklou podprsenku po celou dobu těhotenství.

Pro citlivá prsa, nebo pokud se během těhotenství prsa začnou velmi zvětšovat, doporučujeme bezproblémové podprsenky pro těhotné a kojící ženy, které jsou zde již uvedeny.

Mateřské kalhotky

Ve skutečnosti jsou speciální kalhotky pro těhotné ženy bandážové kalhotky nebo kalhotky s vysokým pasem (s místem pro bříško).

Bandáž je samozřejmě nezbytná, a pokud se vám líbil obvaz ve formě kalhotek, nebudeme vás v žádném případě od tohoto nákupu odrazovat. Pokud jde o běžné kalhotky s vysokým pasem - většina těhotných žen je považuje za nepříjemné a dokonce nepříjemné.

Pokud vaše volba nesouhlasí s kalhotkami, pak nejvhodnější volbou pro kalhotky pro maminky jsou nejobvyklejší bavlněné kalhotky s nízkým pasem, které se prodávají v každém rohu a pravděpodobně se nacházejí ve vašem šatníku..

Punčochy v mateřství

Samozřejmě na podzim, v zimě a brzy na jaře, punčocháče pro těhotné ženy nemohou. Pokud však období těhotenství nastane koncem jara a léta nebo léta a začátkem podzimu, můžete klidně dělat běžné punčochy.

Těhotenský župan

Opravdu chci vypadat jako bonbón v mateřské nemocnici v elegantním setu pro těhotné a kojící nebo okouzlující roucho pro nastávající matky, například:

Sady s košili a županem pro těhotné ženy i samostatně župany jsou obrovskou rozmanitostí a jsou nezbytné v nemocnici.

Mějte však na paměti, že většina běžných negravidních županů úspěšně nahradí váš těhotný župan..

Pokud je úkolem ušetřit peníze, místo drahého županu, můžete si koupit téměř kterýkoli z nejlevnějších těhotných županů, které voní bez knoflíků.

Doufejme, že tyto tipy vám pomohou sestavit perfektní základní skříň za málo peněz. Přeji hezké nakupování a krásné těhotenství!

8 módních triků pro ty, kteří čekají dítě

Víte, že během těhotenství se všechny pocity zhoršují? Alespoň, některé dívky určitě mají smysl pro styl! Budoucí matky nechtějí své bříško skrývat: jsou ve své pozici šťastné a chtějí o tom ostatním říct.

Vezměte na palubu několik tipů od módních těhotných žen (i když těhotenství je pouze v plánech), jak se oblékat těchto úžasných 9 měsíců.

1. Noste klobouk

Těhotenství je všechno! Pokud jste si dříve mysleli, že chůze v klobouku mimo pláž je hloupá, pak je čas změnit názor. Klobouk je překvapivě téměř oblíbeným doplňkem těhotných módních krás. Možná je pravda, že klobouk se širokým lemem dokonale vyvažuje obraz a odvádí pozornost od bříško? Klobouk je v pohodě.

(všechny fotografie jsou zvětšeny kliknutím!)

2. Nestyďte se nosit těsné šaty

Přestaňte nosit těsné věci? Nikdy! Pokud jste během těhotenství získali jen pár kilogramů, pak rozhodně nemáte co skrývat. Kupte si speciální podpůrné spodní prádlo a pokračujte - na červený koberec.

3. Láska pruhovaný tisk

Pamatujete si staré kolo, které vodorovné pruhy vizuálně rozšiřují postavu a zvyšují objem těla? Těhotná, na této vlastnosti pruhovaného tisku nezáleží, protože jejich objemy již byly mnohem větší. Oblékáme se pruhy od hlavy až k patě a nebojíme se o nic.

4. Chůze v těsné sukni

Noste pevnou sukni během těhotenství? Hmm, těžká otázka. Zaprvé to není příliš pohodlné a za druhé taková sukně silně zdůrazňuje žaludek. Ale přesto. nosit! Je to krásné, ženské, elegantní. Kromě toho můžete kombinovat sukni a tenisky bez výčitek svědomí.

5. Nevkládejte paty do skříně

Většina lékařů zakazuje těhotným dívkám nosit boty na vysokém podpatku. A dělají to správně: paty zvyšují již tak silné zatížení páteře těhotné ženy několikrát. Navíc je snadné spadnout na jehlové podpatky, zastrčit nohu nebo poškodit klouby. Hledejte prostřední půdu: potřebujete stabilní patu 4-6 cm nebo pohodlný klín. Například elegantní lodě nepoškodí vaše zdraví a ozdobí váš každodenní nebo večerní vzhled..

Pokud se vaše nohy unaví, ujistěte se, že děláte speciální gymnastiku, koupte se v nohou a nezapomeňte na kontrastní sprchu.

6. Přidejte do skříně několik nadměrných věcí

Na jedné straně vás během těhotenství vyzýváme, abyste se nestyděli o své tělo a nosili těsné věci, na druhé straně, pokud nemáte chladné nadměrné oblečení, nyní je ten pravý čas na nákup něčeho nového pro sebe. Například svetr. Hlavní věc je, že tyto věci můžete snadno nosit po narození dítěte.

7. Oblékání do dlouhých šatů

Těhotné dívky vypadají úžasně v krásných šatech na podlaze. Pokud mají před sebou narozeniny nebo oslavy, pak je pro budoucí matku nejlepší volbou dlouhý výstroj.

8. Vyberte si romantický a ženský vzhled

Během těhotenství se mění chutě, a pokud jste se předtím nedostali z džíny, je velmi pravděpodobné, že nyní budete chtít nosit šaty dolaru a midi sukně. Neodmítávejte své touhy! Chci, abyste v této úžasné době života byla ženská, něžná, romantická a smyslná mladá dáma. Vzdušné šaty, krajky, nafoukané sukně - nechte se být ženou v každém slova smyslu.

A několik dalších obrázků těhotných krás pro inspiraci:

Mateřské letní oblečení

Pokud se v teplé sezóně objeví druhý a třetí trimestr těhotenství, může žena experimentovat s oblečením a vypadat elegantně v každé situaci. Musíte si ale také vybrat věci, protože v průběhu těhotenství se číslo mění a musíte se na své tělo dívat novým způsobem..

Můžete si vybrat letní oblečení pro těhotné ženy na konci zimy nebo na začátku jara, kdy již byla vytvořena móda pro nadcházející období a v obchodech se již objevily stylové a vysoce kvalitní výrobky..

Jak oblékat těhotnou ženu v horkém počasí

Aby bylo možné pohodlně chodit do práce, na předporodní kliniku, setkat se s přáteli a procházet se po městě ve vašem volném čase, je důležité vědět, jak se v létě oblékat. Hlavní doporučení pro výběr oblečení v horkém počasí:

 1. Preferují přírodní látky. Jsou lehké a prodyšné. Bavlna, prádlo a další materiály jsou pro tělo příjemné, takže bude pohodlně v nich chodit.
 2. Vyberte si oblečení ve světlých odstínech. Protože černá barva je štíhlejší, těhotné ženy často kupují tmavé věci. Nezapomeňte však, že přitahuje sluneční paprsky, takže v létě je problematické chodit po takových věcech. Pozor na bílé, světle růžové, světle modré, béžové a světle zelené produkty. Stíny mohou být teplé nebo studené..
 3. Nakupujte volné věci, které nestisknou váš žaludek, dolní část zad a další části těla. Loose fit je na vrcholu popularity, takže hledání věcí, které se nehodí vašemu tělu, je opravdu snadné..
 4. Nejlepší volbou jsou výrobky s vysokým pasem. Trička i šaty tohoto stylu vypadají velmi žensky, netlačí na bříško a zdůrazňují důstojnost postavy.

Nezapomeňte na pohodlnou obuv - v posledním trimestru se doporučuje opustit podpatky a nosit modely s plochou podešví, která neklouže. Čím méně spojovacích prostředků, tím lepší, protože v posledních měsících těhotenství je pro ženy těžké upevnit si boty.

Stylové letní oblečení pro těhotné ženy, které najdete v sortimentu prodejny Proud Mom, představují následující produkty:

 1. Letní šaty. Optimální délka je těsně nad kolenem nebo kotníkem. Obvykle těhotné ženy nosí volné modely, ale můžete také věnovat pozornost šaty, které zdůrazňují pas a boky. Vyberte si měkké i jasné barvy. Během dne noste světlé oblečení, aby vás udržovalo v teple. A ve večerních hodinách můžete v kavárně, restauraci, divadle nebo na výstavě nosit odvážnější oblečení, například šaty jasně červené nebo smaragdově zelené.
 2. Trička, tílka a trička. Potisky s nápisy postupně vycházejí z módy, nahrazují je monofonní modely (nebo dvoubarevné) a květinové tisky. Vyberte si trička a košile, které lze nosit nejen během těhotenství, ale i po narození dítěte. Věci s tajemstvím pro krmení vám umožní kojit své dítě i na veřejných místech - takové akvizice nebudou nečinné.
 3. Lehké sukně. Vyberte si modely z lnu, abyste pohodlně chodili v takových šatech za horkého počasí. Když si koupíte stylové letní oblečení pro těhotné ženy, můžete promyslet každý obraz do nejmenších detailů a vždy vypadat jako s jehlami. Univerzální délka sukní je midi. Aby produkt dobře zapadl do postavy těhotné ženy, může být doplněn elastickým pásem a popruhem.
 4. Tuniky. Vypadají dobře s džíny, kraťasy a legíny. Vyberte si modely s vysokým nebo nízkým pasem, aby elastický materiál nebo kravaty netlačily na bříško. Tuniky úhledně zakrývají žaludek a vypadají velmi žensky.
 5. Sluneční šaty. V létě převládají modely pro těhotné ženy, které vynikají jasnými barvami, které rozveselují i ​​za oblačných dnů. Mohou být doplněny kravaty na krku v kontrastním odstínu. Nejlepší řešení pro těhotné ženy pro letní sezónu - prosté letní šaty bez střihu.
 6. Kalhoty z tenkých tkanin. Modely s elastickou gumou na opasku sedí dobře na postavě a neomezují pohyb. Pevné kalhoty lze nosit s topy, trička a halenky..

Tkaniny pro letní oblečení pro těhotné ženy

Při čekání na dítě je zvláště důležité věnovat pozornost složení oblečení. Doporučuje se nakupovat věci z přírodních tkanin, protože syntetické produkty neumožňují průchod vzduchu dobře a jsou pro tělo nepříjemné. Zvažte následující možnosti:

 1. Prádlo. Vyznačuje se hygroskopicitou (dobře absorbuje vlhkost), takže v takových oděvech vzniká pocit chladu. Prádlo je možné nosit v nejteplejším počasí a pokožka bude dýchat. Materiál má další výhody: je odolný, odolný vůči praní při vysokých teplotách a je příjemný na dotek. Jedinou nevýhodou je, že taková textilie se rychle vrásní, takže pokaždé, když musí být žehlena nebo napařena.
 2. Kartoun. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny halenky a košile pro těhotné ženy. Tkanina propouští vzduch a absorbuje vlhkost, takže je vhodná pro teplejší měsíce..
 3. Bavlna. Nejoblíbenější přírodní materiál pro šití oděvů. Vyrábí šaty, letní šaty, sukně, halenky a džíny. Tato tkanina je dostatečně pevná, proto vydrží četné praní. Je obarveno, takže bavlněné předměty mohou mít různé barvy. Materiál převládá ve složení tenkých i hustších produktů..
 4. Satén Jedná se o kombinaci hedvábí a bavlněných nití. Satén je velmi lehký a hladký materiál. To propouští vzduch, takže věci šité z této tkaniny se pohodlně nosí pro těhotné ženy v létě.
 5. Šifón. Věci z tohoto materiálu se zřídka nacházejí ve sbírkách pro těhotné ženy, protože je to docela průhledné. Šifónové oblečení však lze dovedně kombinovat s bavlněnými tričkami a tričkami. Nosit průsvitné šifónové halenky na holých vrcholcích. V tomto případě získáte stylový vzhled, který nebude vypadat příliš upřímně.

Co by těhotné ženy neměly nosit v létě

Skříň těhotné ženy závisí na několika faktorech:

 • období druhého a třetího trimestru těhotenství;
 • typ obrázku;
 • preference osobního oblečení.

Abyste pochopili, jak se v létě oblékat, můžete se podívat do katalogů obchodů a vybrat si ty produkty, které se vám nejvíce líbí. Každá žena může vždy zůstat elegantní, a to i při čekání na dítě.

Budoucí matka by však neměla kupovat:

 1. Věci jsou tmavé odstíny. Vypadají nejen nudně, ale přitahují také sluneční paprsky. V takovém oblečení zažije těhotná žena v létě nepohodlí.
 2. Těsné džíny, sukně a kalhoty. Stisknou žaludek a v nich bude horko.
 3. Příliš otevřené oblečení. Topy, které nezakrývají spodní část zad, krátké mikiny, sukně a kraťasy mini délky - je lepší nechat takové oblečení po období po narození dítěte, protože i za horkého počasí můžete chytit chlad.

po narození dítěte, protože i za horkého počasí můžete chytit nachlazení. Aby se těhotná žena mohla v létě stylově oblékat, musíte promyslet každý detail na obrázku. Vyberte si módní předměty v katalozích internetového obchodu Proud Mom, díky nimž bude vaše postava ještě ženštější a atraktivnější. Dodání zboží se provádí po celém Rusku.

Módní a krásné oblečení pro těhotné ženy 2018-2019

V životě mnoha žen přichází radostná událost - těhotenství. Během tohoto období chce každý vypadat atraktivně, být žádoucí a krásný. Ale jak vybrat správné oblečení pro těhotné ženy? Této otázce čelí většina žen. Moderní šicí průmysl naštěstí nabízí obrovský výběr - od spodního prádla až po bundy různých stylů z hypoalergenních tkanin. Bez ohledu na široký sortiment jsou zde úskalí. Zvažte základní triky a tipy, jak oblékat těhotné a vypadat stylově..

Stylové obrázky pro těhotné ženy, podzim-zima

tipy a triky

Chcete-li oblečení pohodlně a příjemně chodit, ale zároveň vypadat krásně, měli byste:

 1. Vyjměte oblečení ze syntetických tkanin ze skříně. Neabsorbují vlhkost dobře, mohou způsobovat alergie a neumožňují průchod vzduchu;
 2. Vyberte si oblečení z neprůhledné a husté tkaniny s různými tisky;
 3. odmítnout svetry a šaty z velkého pletení;
 4. barvy na výběr studených odstínů - osvěžují se a štíhlé;
 5. vybrat si pohodlné oblečení tak, aby se nikde nevmáčklo, čímž by narušilo dýchání;
 6. zakupte si každý kus oblečení podle potřeby. Není vhodné kupovat si oblečení předem, protože není známo, jak bude na váze a jaké budou povětrnostní podmínky;
 7. neměli byste kupovat spoustu věcí, bude jich třeba šest měsíců;
 8. nosit pouze speciální punčocháče pro těhotné ženy - vyhnete se tak křečovým žilám;
 9. vyberte si udržitelnou obuv. Od čtvrtého měsíce těhotenství lékaři zakazovali boty na podpatku - pouze solidní podešev.

Jak se oblékat těhotná v létě

Léto je nejteplejší roční období, ale také nejtěžší tolerovat těhotné ženy. To je vždy nedostatek vzduchu, zejména v posledních fázích, a zvýšené pocení. Pro tento pór je lepší použít následující typy oblečení:

  Šaty. Optimální délka na úrovni kolen nebo o něco nižší. Barevný - prostý nebo s diskrétním potiskem, aby nepřitahoval pozornost. Vhodné styly - vysoké pasy, volné košile, tvar A nebo lichoběžník.

Mateřské letní šaty

 • Sukně jsou prostorné střih. Skládané sukně pomohou prodloužit siluetu a harmonii..
 • Trička by měla být vyrobena pouze z přírodního materiálu. Styl je jak volný, tak vybavený.
 • Halenky by měly být volné, pohodlné na nošení a praktické. Dobrá halenka nezapadá pevně k tělu, ale nevypadá příliš unaveně.

Blůzy pro těhotenství

Existují tři typy halenek pro těhotné ženy:

 1. Flared z hrudníku - nejoblíbenější styl, který se nosí i po porodu, aby skryl vady postavy.
 2. Modely šněrování s halenkami, které vám umožňují přizpůsobit velikost žaludku.
 3. Styl košile. Mohou být připevněny, svázány a široko otevřeny pomocí trička.

Nedoporučuje se používat kombinézy. Je nevhodné odstranit, a to bude muset být provedeno často kvůli častému močení, zejména v pozdějších fázích těhotenství..

Lékaři nedoporučují nosit černé oblečení během horké letní sezóny, protože tato barva přitahuje teplo. Je lepší, když se skříň skládá z lehkých a lehkých tkanin. Ploché boty, sníží se tím zatížení páteře.

Jak se oblékat těhotné na podzim a na jaře

Demi sezóna je jaro a podzim, mají své vlastní vlastnosti, které ovlivňují šatník těhotných žen. Na jaře a na podzim je těhotenství snáze snášeno, protože venku není příliš horké a venku příliš chladné. Soupravy v zámoří a vrstvení v tuto chvíli vypadají dobře.

Zvažte nejvhodnější sady:

 • Vrchní oděvy - větrovky, bundy, pláštěnky, pláště by měly být trochu s rozpětím tak, aby byl prostor pro růst břicha.

Mateřský kabát

Mateřské džíny

Jak se oblékat v zimě

Zima v Rusku a dalších zemích SNS je silná, s mrazem a sněžením, takže těhotné ženy si musí vybrat nejteplejší a nejpohodlnější věci, podchlazení je nepřijatelné.

Zvažte několik možností pro populární oblečení této doby:

 • Svrchní oděvy - upřednostňují se izolované zateplené bundy. Jsou lehké, zdarma, obsahují hypoalergenní plnivo, levné. Délka by měla být na úrovni kolena, s kapucí a zipem. Charakteristickým znakem bundy pro těhotné ženy je dodržování velikosti na bedrech a vytvořené rezervy v břiše. Dle návrhu může být s dalšími vložkami a lichoběžníkovým tvarem.

Zimní kabát pro těhotné ženy

 • Zimní slingokurtka - multifunkční oděv 3 v 1 pro nastávající matku. Lze ji nosit během těhotenství, poté, co se používá jako vázací prostředek pro dítě a poté jako jednoduchý svrchní oděv. Pokud sako opatrně nosíte, hodí se po dlouhou dobu mateřské dovolené a ještě déle.

Zimní bunda

 • Kalhoty nebo džíny. Na zimní období se kupují s vyhřívanou podšívkou. Řez - volný, se speciální nastavitelnou vložkou pro rostoucí břicho.
 • Mikiny a svetry se kupují v univerzální velikosti, takže je lze nosit i po dodání. Musí být teplé, vyrobené z vlny..

Jak krásně oblékat těhotnou ženu v raných fázích

První těhotenství je první trimestr. Během této doby není žaludek ještě znatelný, ale již je třeba nakupovat oblečení s volnějším šitím. Ne každá žena chce v práci propagovat své „zajímavé postavení“, a pokud během prvních dvou měsíců budete moci používat oblečení ze svého každodenního šatníku, změní se situace do třetího měsíce - žaludek se trochu zviditelní.

Někdy se těhotné ženy v raných stádiích ptají sami sebe - jak se oblékat, aby skryly těhotenství? Polopramenné šaty a halenky nejlépe skryjí tuto pozici. Jsou vybírány buď v přímém stylu nebo mírně rozšířené od úrovně hrudníku.

Šaty pro zimní období by měly být šity z materiálu, který obsahuje vlnu. Navíc se nakupují teplé punčocháče pro těhotnou ženu - jejich rozdíl v měkkých elastických a přírodních materiálech.

Milovníci kalhot nebo džíny v raných stádiích by si měli koupit speciální, u nichž je v oblasti pásu všitá široká elastická páska. Nebudou svírat žaludek. Obraz můžete doplnit buď blůzkou, tunikou, svetrem nebo svetrem. Volba bude záviset nejen na počasí, ale také na pokojové teplotě.

Těhotné ženy, které jsou v raných fázích, si mohou vyzvednout oblečení v jakémkoli obchodě, stačí ho změřit - v první řadě by to mělo být pohodlné nejen pro nastávající matku, ale i pro dítě.

Jak krásně oblékat těhotnou ženu

Od pátého měsíce těhotenství začíná žaludek aktivně růst. Od této chvíle bude nutné zakoupit speciální oblečení. Změny se objevují v celém těle: velikost boků se zvětšuje, hrudník se zvětšuje, mění se tvar páteře, což způsobuje, že hýždě jsou konvexnější, žebra se rozšiřují. To vše je třeba vzít v úvahu při nákupu oblečení:

 • Vyhněte se stylům, které zdůrazňují pas;
 • Noste krátké sukně a kraťasy a zdůrazněte zaoblené tvary při nošení těsného oblečení. Je moudřejší zvolit volnější oblečení, které skrývá zaoblené břicho a změněný pas.

Dobře na těhotných ženách, v pozdějších fázích vypadají tyto modely oděvů:

 • vysoký pas a široká sukně s délkou kolena a midi, umožňuje vyvážení proporcí;
 • zábal je pohodlný a má elegantní vzhled;
 • letní šaty na řemíncích - jsou krásné a praktické, existují jak letní možnosti nošení na nahém těle, tak teplejší, nošení přes halenku nebo golf;
 • Oblíbené jsou džínové letní šaty, které lze nosit v kombinaci s trička, roláky nebo teplými svetry..

Zvláštní místo v tomto období zaujímá domácí skříň. Je lepší koupit nějaké speciální šaty nebo šaty.

Spodní prádlo bude několik rozměrů větší, nejlépe bez elastických pásek. Zvláštní pozornost věnujte podprsence, neměla by tlačit hrudník.

Mateřské oblečení dnes již není beztvaré a bez chuti. Díky známým značkám dosáhl tento typ oblečení nové úrovně. Nyní, když jste v „zajímavé poloze“, můžete nejen vypadat atraktivní a působivý, ale cítit se pohodlně.

Jaké oblečení je nejlepší pro těhotné ženy??

V současné době jsou pro těhotné ženy vytvářeny stále příznivější podmínky, takže doba očekávání dítěte se stává nejpříjemnější. Zvláštní pozornost v této záležitosti si zaslouží otázku „jaké oblečení je pro těhotné ženy nejlepší, aby bylo pohodlné a nejpohodlnější“. V tomto článku najdete odpověď na tuto otázku a na mnoho dalších. Naučíte se, jak si vybrat ten nejvhodnější styl, na co musíte dávat pozor při výběru oblečení pro těhotné ženy, od jakého období můžete začít oblečení pro těhotné ženy a které se vůbec nedoporučuje.

Trh moderního oblečení pro těhotné ženy je velmi rozmanitý s mnoha styly a různými tkaninami. Bohužel ne všechno, co nabízejí prodejci, nemusí být vhodné pro ženy, které čekají dítě. Podrobněji prozkoumáme, jaký druh oblečení musí těhotné ženy nosit, kde je získat a v jakém množství. Jak neudělat chybu při výběru.

Jaké oblečení mohou těhotné ženy nosit?

Vzhledem k prvnímu nepohodlí, které obvykle začíná zvětšením prsou, si ženy myslí, že je čas změnit šatník. Když se mléčné žlázy začnou zvětšovat, musíte přemýšlet o speciální podprsence, takže proces je méně bolestivý a nezpůsobuje výskyt strií kůže. Taková podprsenka by měla být vyrobena ze speciální prodyšné látky. Jakmile jsou prsa citlivější, může se i při mírném kontaktu s oděvem objevit nepříjemný pocit..

Například pro spánek si můžete koupit speciální tričko z mikrovlákna. Toto tričko vytvoří mírný chlad pro hrudník a chrání před dráždivými faktory. V článku nazvaném „Mateřské a kojící prádlo“ si můžete přečíst více o tom, který model podprsenky si vybrat.

Další část těla, která se cítila nepříjemně, je bezpochyby bříško.

Od jakého týdne těhotné ženy nosí oblečení? Asi za 16–20 týdnů již můžete cítit, že zakulacený žaludek je již přeplněný obvyklými věcmi. Vzhledem k této skutečnosti byste měli provést některé důležité nákupy..

Oblečení pro těhotné ženy

Zde je několik věcí, které těhotná žena potřebuje:

 • legíny a legíny bez těsné gumy;
 • sukně, možná s výškou, která bude připevněna pod hrudník;
 • kalhoty pro těhotné ženy;
 • šaty, které se protahují dobře na žaludek;
 • bunda nebo tričko;
 • teplý oblek;
 • domácí župan nebo kostým;
 • mikrovlákno spací košile.

Když přemýšlíme, jaké oblečení by žena měla nosit v časném těhotenství, když břicho ještě není vidět, je logické předpokládat, že každá žena je pohodlná. Zamyslete se ve druhém a třetím trimestru. Pokud se v létě objeví třetí trimestr těhotenství, získejte další:

 • prostorné kraťasy;
 • letní šaty;
 • 2/3 trička;
 • pokud plánujete plavat, pak plavky;
 • třásně.

Než půjdete do obchodu, určete velikost. Kvalitní oblečení pro těhotné ženy zohledňuje všechny anatomické rysy těla těhotné ženy. Kvalitní specializované oděvy se v případě potřeby přesně zvyšují..

Pokud si koupíte oblečení velké velikosti, bude to viset stejně jako u těhotné ženy. Při výběru oblečení pro těhotné ženy dodržujte jedno jednoduché pravidlo: není třeba kupovat věci větší velikosti. Obzvláště pokud vaše hmotnost nepřesahuje 17 kilogramů. Pokud jste během těhotenství získali více než 17 kilogramů, musíte si vybrat věci o několik větších rozměrů.

Co hledat při výběru oblečení

Džíny

Výběr stylu džíny bude záviset přímo na vašem životním stylu. Pokud dáváte přednost obchodnímu stylu, pak si koupte podnikání, přísné kalhoty. Pokud dáváte přednost sportovnímu oblečení, kupte si volné džíny nebo džíny. Vzhledem k proměnlivosti počasí je lepší koupit dva páry džíny. Je nutné, aby vybrané oblečení bylo pro vás pohodlné za každého počasí. Takže vás nebaví letní den a v chladnější sezóně nezamrzá.

Pamatujte, že džíny by neměly viset jako beztvaré harémové kalhoty, měly by na vás sedět, jako byste nebyli v pozici. Výjimkou jsou speciálně navržené široké a husté produkty. Všechny modely džíny pro těhotné ženy by měly mít elastický pásek, který může procházet pod žaludkem i nad ním. Elastický materiál by měl být vyroben z měkkého úpletu nebo mikrovlákna.

Jakou látku si vybrat?

Předpokládá se, že těhotná žena potřebuje pouze kvalitní oblečení vyrobené z přírodních tkanin. To není úplně pravda. Výrobek vyrobený z vysoce kvalitních mikrovláken není v pohodlí nižší než výrobky vyrobené z přírodních tkanin. Mikrovlákno udržuje tělesnou teplotu dobře a udržuje si svůj tvar, ne horší než mnoho jiných tkání.

Mnoho nastávajících matek, přemýšlejících o tom, jaké oblečení je nejlepší pro těhotné ženy, se obává skutečnosti, že mohou být nepohodlné a horké, pokud je pás produktu na břiše. Toto vzrušení je oprávněné. Mnoho levných předmětů je zdobeno syntetickou tkaninou, která se špatně roztahuje a může způsobit podráždění kůže. Ale pokud chcete koupit několik levných věcí, jednu dobrou, pak vám tyto věci vydrží dlouho a pečlivě zakryjí vaše bříško..

Kvalitní kalhoty kdykoli zanechají vašemu dítěti potřebný prostor. Při zkoušení nezapomeňte věnovat pozornost tomu, zda je to pro žaludek pohodlné. Pokud máte pocit, že elastický materiál je těsný, pak takový model odmítněte. Dávejte pozor na fit na boky a hýždě, protože u těhotných žen zpravidla tato místa ztloustnou. Zkuste se přikrčit, abyste byli zcela přesvědčeni o svém výběru..

Při nákupu oblečení v internetovém obchodě se vždy zeptejte. U provozovatele internetového obchodu najdete měření, která vás zajímají. Každý kompetentní specialista bude schopen odpovědět na vaše otázky a změřit zboží na nezbytných místech a poté nahlásit tato data tak, že vám zavolám zpět. Nezapomeňte vyjasnit složení tkaniny. Pokud má produkt obsah elastanu, pak je to velmi dobré a kalhoty se neklesnou, ale budou se dobře protahovat a pohodlně sedět. Je lepší zvolit modely bez nýtů a knoflíků, které jsou v kontaktu s tělem, protože kov může vyvolat alergickou reakci. Kalhotky se šněrováním mohou sedět dobře, což navíc usnadní snadné nastavení objemu produktu v pase.

Šortky a legíny pro těhotné ženy

Při výběru šortek musíte dodržovat stejná pravidla, která platí pro výběr kalhot. Ale je tu ještě jeden dodatek. Když nosíte šortky, musíte si být zcela jisti, že při sednutí nebudou mačkat horní část boků. Pokud tato skutečnost nebude zohledněna, může být při sezení narušen krevní oběh v dolních končetinách.

Při výběru legín musíte věnovat pozornost přizpůsobení se elastické a kvalitě textilie. Vzhledem k tomu, leginy více přiléhají k tělu. Je nezbytné, aby látka, ze které mají být vyrobeny, měla tyto vlastnosti:

Je možné malé množství elastanu, takže legíny sedí lépe. Přemýšlíte nad tím, jaké oblečení je nejlepší pro těhotné ženy, a vzpomínáme na přítomnost domácích legin pro sport, které se dobře táhnou, ale jsou velmi těsné k tělu, je lepší je odložit až do období po porodu, kdy se budete muset tvarovat.

Tričko a tričko

Co hledat při výběru košil a triček pro těhotné ženy? Nejdůležitější věcí, které je třeba věnovat pozornost, je pohodlí. Košile by neměla omezovat vaše pohyby, neměla by tlačit a natahuje se v ramenou, zádech a břiše.

Je třeba si uvědomit, že v průběhu těhotenství ženské tělo ukládá všude trochu tuku, takže i další centimetry mohou být pro ženu neviditelné. Pokud jste v rozpacích z přibývání na váze, musíte přemýšlet o tom, jaké oblečení musíte nosit těhotné, aby se vám ukrýval žaludek.

V oblečení, které se nosí v blízkosti těla, pokud je to možné, zkuste omezit syntetiku, co potřebujete, je bavlna nebo pletené zboží. Při výběru oblečení z tenkého úpletu mějte na paměti, že se vejde do těla, a zdůrazňuje, že záhyby vznikly v důsledku dalších kilo. Vezměte prosím na vědomí, že časté pocení během těhotenství je nadměrné pocení. Důvodem je restrukturalizace hormonálního pozadí a zpomalení metabolických procesů. Proto je nutné, aby vámi vybrané oblečení dýchalo a neuchovávalo skvrny od potu.

Jak si vybrat šaty nebo sukni

V současné době je trh se všemi druhy oblečení pro těhotné ženy plný nejrůznějších šatů, které mohou být spojeny s „ženou na samovaru“. Jaké oblečení je lepší pro těhotné ženy, aby zdůraznily ženskost a přirozenou krásu budoucí matky, a ne naopak, aby několikrát vizuálně zvýšily své objemy? Věříme, že těhotenství by nemělo být skryté nebo speciálně vyčnívající. Koneckonců, to lze pohodlně zdůraznit, výnosně a vkusně.

Proto při výběru šatů zastavte u těch, které úhledně vejdou na kulatou těhotnou bříško. Ve zvláštních šatech jsou anatomické podříznutí, díky kterému je žaludek nejen orámován tkaninou, ale také jej podepírá.

Při výběru sukně postupujte podle stejných doporučení jako při výběru kalhot. To znamená, že se rozhodnete pro modely se širokým a měkkým elastickým pásem. Věnujte pozornost vnitřním švům produktu, neměly by být poškrábané a drsné. Ve vybraném oblečení by nemělo být mnoho doplňků, které přicházejí do styku s kůží. Styl sukně si můžete vybrat podle svého vkusu. Ale každý styl by měl mít společnou podmínku pro všechny - malou délku. Délka sukně by neměla být nebezpečná. Konec konců je příliš dlouhá sukně při chůzi nepohodlná, zejména proto, že na ni můžete šlápnout a v případě pádu se zranit. Upřednostňujte maxi sukně, pouze pokud vás váš manžel doprovází.

Mateřské plavky

Když žena přemýšlí o tom, jaké oblečení je nejlepší pro těhotné ženy, nevynechá ani výběr plavek pro těhotnou ženu. Můžete si samozřejmě odpočinout ve starých plavkách, které jste si zakoupili ještě před těhotenstvím, ale v tomto případě ji po porodu už nebudete nosit, protože:

 1. Ztratí svou formu a protáhne se.
 2. Plavky pro těhotné ženy jsou dobré, protože mají speciální střih, který chrání bříško před ultrafialovým zářením, v běžných plavkách to není.
 3. Mateřské plavky mají měkké elastické pásky na kalhotkách a na jiných liniích přehybu, které nenarušují normální krevní oběh a nekomprimují pokožku..

Pravidla pro výběr domácího oblečení

Jaký druh domácího oblečení by těhotné ženy měly nosit? Domácí oblečení zahrnuje župan, domácí oblek nebo svetr. Zde musíte stavět na svém vkusu a zvycích. Někdy nastávající matky nevěnují pozornost své přitažlivosti doma a nosit tam, co jiného se vejde na zaoblené břicho. Doporučujeme vám, abyste nezanedbali svou vlastní přitažlivost a stále si pro sebe kupovali speciální výbavu pro domácí podmínky.

Domácí župan by měl být vybaven vnitřními kravatami, které nejsou uvázány na břiše, a aby po porodu nevěsily.

Jak si vybrat noční košili

V zásadě je taková část šatníku užitečná pro ženu po porodu, kdy na prádle začínají skvrny mléka a ona nebude moci nahá spát. Mnoho žen však během těhotenství spí pohodlněji v důsledku toho, že kůže je příliš citlivá. Vyberte si výrobky s odnímatelnými popruhy tak, aby bylo vhodné kojit v noci, ale ujistěte se, že spojovací prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a švy se netírají.

Obuv

Je vhodné, aby boty pro těhotné ženy měly protiskluzovou koženou podešev nebo aby byly na nízkém podpatku. Pokud si během těhotenství vyberete správné pohodlné pohodlné boty, můžete se vyhnout mnoha problémům. Například v pohodlné botě můžete snadno strávit spoustu času chůzí po ulici. Pomáhá také zbavit se bolesti zad a únavy..

Obecná pravidla pro výběr oblečení

Dříve či později každá žena plánuje těhotenství a nemůže se zajímat o důležitou otázku „Jaké oblečení je nejlepší pro těhotné ženy“, protože nastávající matka se obává jejího vzhledu kdykoli v životě a těhotenství není výjimkou. Od jakého měsíce bych měl začít nosit oblečení pro těhotné ženy? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Jakmile se stanete nepříjemnými v běžném oblečení (a existuje několik důvodů pro nepohodlí), můžete do šatníku přidat specializované oblečení..

Při výběru oblečení pro těhotné ženy postupujte podle těchto pravidel:

 • Pokud najdete vhodný styl, doporučujeme vám zastavit váš výběr a opustit další experimenty. Jednoduše můžete duplikovat věci, které se hodí, kupovat například dvě stejná trička v různých barvách;
 • počet doplňků a základních věcí by neměl přesáhnout 5-6 kusů. Dostupné oděvy lze nosit různými způsoby, tvořícími kombinace;
 • je lepší koupit oblečení pro těhotné ženy ve specializovaných prodejnách.

Výběr podprsenky

Pokud se rozhodnete koupit podprsenku pro kojení, doporučuje se to po porodu. Pak je velká šance, že se s velikostí nebudete mýlit. Tato část skříně může být různá:

 • s upevňovacími prvky vpředu i vzadu;
 • s odnímatelnými šálky;
 • s šálky se zipem;
 • vůbec žádné šálky.

Není vhodné kupovat podprsenky, protože nebudou poskytovat potřebné pohodlí a nezbytnou podporu. Tento oděv by měl být hluboký a neměl by komprimovat hrudník. Chcete-li navštívit bazén, můžete si koupit plavky se speciální sestavou v břiše.

Punčocháče

Pravidelné punčocháče nejsou vhodné pro použití v posledním trimestru těhotenství, protože budou vyvíjet tlak na žaludek. Může se zdát, že zakoupením větších punčocháče se můžete dostat ze situace. Ale to není tak, protože pak se noha nebude dostatečně přizpůsobit, mohou se tvořit shromáždění. Nejlepší cestou z této situace je koupit punčocháče vyrobené speciálně pro těhotné ženy. Jejich charakteristickým rysem je přítomnost podpěry. Kromě toho mají tyto modely punčocháče mikromasážní účinek, který pomáhá bojovat proti křečovým žilám a celulitidě. Také tyto punčocháče jsou nepostradatelnou věcí při otoku..

Kalhotky

Mateřské kalhotky se vyznačují speciálním střihem. Častěji jsou to kalhotky s výřezem pro břicho. Existuje jiný styl - s vysokým frontem. Oba tyto modely se snadno používají, jsou vyrobeny z přírodní, elastické, netkané textilie. K dispozici jsou také kalhotky s připojeným obvazem. Obecně platí, že když si vyberete tuto část šatníku, můžete zastavit u kteréhokoli z těchto modelů, pokud byly všechny vyrobeny z přírodních tkanin, protože syntetika je kontraindikována pro budoucí matky.

Doufáme, že vám tento článek pomohl pochopit otázku, jaké oblečení je nejlepší pro těhotné ženy a v tomto nádherném období vašeho života, zatímco čekáte, až na svět přijde nový člen rodiny, budete vypadat neodolatelně.

Články O Neplodnosti