Hlavní Testy

Čtyři chutě

V našich životech se často stává, že děti vyrůstají, a zásoba směsi pro jejich výživu zůstává. V takových případech někteří rodiče vyhazují zbytky. Jiné ženy v domácnosti našli využití v kuchyni pro dětskou práškovou směs.

Tento článek poskytuje recepty z dětské výživy - některá lahodná jídla pro celou rodinu, mezi jejichž ingredience existuje dětská směs.

Recept 1. Palačinky z Nutrilonu

Každý má rád palačinky, ale málokdo ví, že je možná jeho příprava s více než 20 recepty.

 • 0,5 l převařené nebo pramenité vody
 • cukr
 • 18 polévkových lžic nebo kopeček kojenecké výživy
 • lžíce rostlinného oleje
 • 2 slepičí vejce

Recept je ošklivý jednoduchý. Nejprve si připravte koktejl dětské výživy a vody. Přidejte tam cukr a vejce. Těsto je připraveno! Pokud jeho konzistence není dostatečně silná, můžete přidat několik dalších polévkových lžic směsi nebo prvotřídní pšeničné mouky. Můžete smažit naše palačinky.

Recept 2. Soubory cookie vyrobené z dětské výživy

Pro ty, kteří neradi vaří domácí koláče, ale milují sladkosti - tento recept bude skutečným nálezem. Soubory cookie jsou jemné, chutné a co je nejdůležitější - rychlé - olíznete si prsty! K jeho přípravě potřebujeme:

 • Asi 300 g kojenecké výživy
 • Sklenici granulovaného cukru (milovníci mohou přidat hnědý cukr)
 • Máslo nebo margarín - asi 200 gramů
 • Kakaový prášek - lžíce
 • 100 ml převařené vody

Nalijte vodu do malé pánve. Přidejte tam cukr a začněte vařit. Jejich sladká tekutina nakonec získá sirup, který musí být okamžitě odstraněn z tepla a ponechán mírně vychladnout.
Mezitím smíchejte suchou kojeneckou výživu s kakaovým práškem a poté je přidejte do chlazeného, ​​nikoli však studeného sirupu. Prášek by měl být naléván pomalu, po částech, aby se zabránilo hrudkám. Všechny přísady se důkladně promísí až do homogenní husté konzistence..
I když je těsto stále teplé, z něj vyrábíme sušenky. Může mu být dána jakákoli forma: od běžných kruhů po bizarní kadeře. Poté by měl být každý sušenek převalen do kakaového prášku nebo moučkového cukru a ponechán vychladnout na pokojovou teplotu. Miska je připravena!

Recept 3. Domácí sladkosti z „Baby“

Toto jídlo je velmi oblíbené u velkých rodin. Koneckonců, je mnohem příjemnější jíst sladkosti, které připravila vaše milovaná matka nebo babička. Takže ingredience:

 • 500 g suché kojenecké výživy (plné balení)
 • 3 polévkové lžíce másla
 • Půl sklenice loupaných vlašských ořechů
 • 0,5 l čerstvého mléka
 • 2 lžíce kakaového prášku
 • Balení jednoduchých vaflí (volitelné)

Takže recept. Nalijte mléko do malé pánve, přidejte kakaový prášek a máslo. Všechno jsme dali dohromady na silný oheň a za občasného míchání jsme vařili. Směs by měla vařit téměř minutu, poté vypneme oheň a necháme ho vychladnout. Po půl hodině nasypejte nasekané vlašské ořechy do pánve.
Výsledkem je, že získáme směs, která připomíná plastelínu v konzistenci. Z toho vyřezáváme kulaté nebo kónické sladkosti. Položte je na podnos nebo talíř. Rozemelujte oplatky a posypte je na misku. Dezert je připraven!

Recept 4. Dort „baby“

Dezert dostal jméno od slavné kojenecké výživy. Samozřejmě můžete použít nejen „dítě“, ale i jakýkoli jiný prášek. Výsledkem je jemný a lahodný dort, který potěší každého člena rodiny. K vaření budete potřebovat:

 • Sklenici cukru (200 g)
 • Sklenici kojenecké výživy
 • 2 slepičí vejce
 • Sklenici mouky (pšenice)
 • Sáček (část) práškového prášku

Samostatně připravte potřebný krém:

 • 100 g granulovaného cukru
 • Půl sklenice kojenecké výživy
 • Půl sklenice zakysané smetany

Za prvé, jako vždy, mláděte vejce a granulovaný cukr. K tomu postupně přidáváme mouku a část práškového pečiva, promícháme. Poté přidejte do těsta dětskou práškovou směs. Výsledkem je hustá a jednotná konzistence. Musí být položeno ve speciální pekáčce naolejované. Dort se peče 15-20 minut při střední teplotě, dokud není zlatohnědá.
Zatímco se peče dort, vyrábíme krém. Za tímto účelem smíchejte dětskou směs a zakysanou smetanu s cukrem, dokud nedosáhnete homogenní konzistence. Hotový dort nalijte smetanou, nakrájejte a podávejte.

Recept 5. Roll z dětské výživy

Toto je další dezertní recept s dětskou recepturou mezi ingrediencemi. Výsledkem je měkká šťavnatá rolka, která je vhodná jak pro běžné pití čaje, tak pro slavnostní stůl. Budeme potřebovat:

 • Sklenici kojenecké výživy (přibližně 6-7 polévkových lžic)
 • Sklenici pšeničné mouky
 • 2-3 kuřecí vejce (vše záleží na jejich velikosti)
 • Sklenici cukru (+ - podle chuti)
 • Soda (může se použít prášek do pečiva)
 • Zaseknutí nebo zaseknutí nebo jakékoli jiné plnění

Dětská směs se smíchá s moukou a cukrem. Do nich se přidávají varlata a soda. Všechny ingredience jsou důkladně zbity, dokud se nevytvoří tekutina podobná kysanému smetanovému tělu..
Mezitím připravte pauzovací papír nebo speciální pečicí papír. Můžete také použít běžný plech na pečení, ale není to tak pohodlné. Těsto nalijte v tenké vrstvě na připravený, namazaný povrch a poté v závislosti na teplotě schovejte v troubě asi 15 až 30 minut..
Když se těsto změní na měkký, ale připravený dort, vyjmeme ho z trouby, namažeme jej náplní a zabalíme do role. Dezert můžete ozdobit čokoládovými lupínky, skořicí, moučkovým cukrem a jakýmkoli jiným kořením..

Všechny tyto recepty jsou nezvratným důkazem, že v kuchyni nejsou žádné zbytečné výrobky. Dokonce i kojenecká výživa, která, jak se zdá mnoho, není vhodná pro nic jiného než krmení dětí, je velmi užitečným doplňkem mnoha jídel. To samozřejmě není úplný seznam toho, co lze připravit přidáním tohoto nádherného prášku. A co je nejdůležitější - nedostatek složitých akcí a drahých přísad. Téměř všechny výrobky jsou v každé domácnosti v kuchyni. Vařte lehce as radostí. dobrou chuť!

Líbí se vám článek? Přihlaste se k odběru kanálu a sledujte nejzajímavější materiály

Jak používat kojenecká výživa

Mléčné směsi pro umělé krmení obsahují maximálně látky užitečné pro vývoj dětského těla. Výrobci potravin pro kojence se snaží přivést složení kojenecké výživy do mateřského mléka - nejbezpečnější produkt pro kojence..

Pokud ve vašem domě zbývá přebytečná směs, nespěchejte a rozloučte se s nimi.

Jídla připravená z mateřského mléka osloví všechny členy rodiny - malé i dospělé. Děti by je měly zvláště doporučit. Směs skutečně obsahuje pouze přírodní složky, které dokonale ovlivňují nejen chuť jídla, ale také její přínosy. Například mléčné proteiny poskytují optimální rychlost růstu kojenců. Aminokyselina taurinu je nezbytná pro normální vývoj orgánů vidění a centrálního nervového systému. Laktóza pomáhá lépe absorbovat železo, vápník a stimuluje trávicí systém jako celek. Kyselina linoleová napomáhá rozvoji mozku dítěte a prebiotika pozitivně ovlivňují rozvoj prospěšné mikroflóry ve střevě. Kromě toho obsahuje kojenecká výživa Valio jód, měď, selen, zinek, mangan a další užitečné stopové prvky a vitaminy..

Co vařit z dětské výživy?

Suché mléčné směsi jsou vhodné pro výrobu obilovin, zákusků i pro jednoduché a chutné domácí pečení. Kojenecká výživa obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro gurmány všech věkových skupin, aby měli vysoce kvalitní bílkoviny, ale v produktu je málo tuku. Tolik receptů je ideální pro nabídku dětí, které teprve začínají dostávat doplňková jídla..

Prořezejte lanýže
Ingredience:
Valio Baby® 3 NutriValio ™ - 300 g
Sladké smetanové máslo Viola 82% - 180 g
Švestky - 600 g
Kakaový prášek - 90 g
Práškový cukr - 20 g
Máta - 20 g
Bobule, ovoce - 200 g

Vaření:
1. Do sušených švestek přidejte při pokojové teplotě 80 g kakaového prášku, másla, 260 g dětské výživy. Míchejte všechny ingredience míchadlem, dokud nebudou hladké..
2. Vložte výslednou hmotu do chladničky na 10 minut, aby se zhoustla.
3. Rozdělte lanýžovou hmotu na malé porcované plátky, rolujte z nich koloboky a některé vařte v kakau, jiné v dětské výživě.
4. Umístěte hotové lanýže na servírovací misku, ozdobte je plody, mátou a podle potřeby posypte moučkovým cukrem.

Sušenky dětské výživy s čokoládou
Ingredience:
Valio Baby® 3 NutriValio ™ - 300 g
Sladké smetanové máslo Viola 82% - 100 g
Čokoláda - 100 g
Máta - 10 g
Práškový cukr - 20 g
Pšeničná mouka - 150 g
Prášek do pečiva na těsto - 10 g
Vejce - 4 ks..
Bobule, ovoce - 90 g

Vaření:
1. Pomíchejte máslo při pokojové teplotě míchadlem, přidejte vejce a pokračujte v bití, dokud nebude hladký..
2. K výsledné směsi přidejte nasekanou čokoládu, mouku, dětskou výživu, prášek do pečiva a těsto hněte.
3. Přeneste těsto do sáčku na pečivo a na pečícím plechu připravte sušenky.
Pečicí list zakryjte pergamenovým papírem. Pokud nemáte pečivo, můžete těsto položit lžičkou a navlhčit studenou vodou.
4. Pečte sušenky při 180 ° po dobu 14 až 16 minut.
5. Položte hotové sušenky na servírovací talíř, ozdobte mátou, bobule. v případě potřeby posypte sušenky moučkovým cukrem.

Palačinky dětské výživy se sýrovou náplní
Ingredience:
Valio Baby® 3 NutriValio ™ - 200 g
Sýr Valio Oltermanni 45% - 200 g
Voda - 300 ml
Zelení - 20 g
Sůl - 3 g
Vejce - 3 ks..
Pšeničná mouka - 90 g

Vaření:
1. Připravte těsto: rozbijte vejce do mísy, přidejte sůl, trochu vody, kojeneckou výživu a zamíchejte vychlazené těsto.
2. Nalijte zbytek těsta do těsta a promíchejte, dokud nebude hladký. Těsto je připraveno.
3. Pečte palačinky na dobře zahřáté pánvi.
4. Do každé palačinky vložte kousek sýra a zabalte jej do role.
5. Rolku nakrájejte na porce, položte na servírovací desku a ozdobte zelení.

Recepty dětské výživy

Zdá se mi, že mnoho mladých matek se potýká s takovým problémem - kam dát dětskou výživu. Každé dítě dostává v mléčné kuchyni několik balení suché směsi. Ale ne všechny děti jí tuto směs a ne všechny matky ji krmí. Měl jsem velké štěstí a nemusel jsem krmit svého milovaného syna suchou směsí. Měl jsem alespoň trochu mléka, takže potřeba suché směsi zmizela. Na klinice však tuto směsici neustále psali. A zpočátku jsem byl v rozpacích, co s tím dělat, pokud to nebylo použito pro zamýšlený účel.

Moje otázka zní, co se má ze směsi připravit, první odpověď, samozřejmě, nově vyrobené babičky. Navrhla z ní udělat ovesnou kaši. Navíc můžete tyto obilniny jíst sami. Co děláme s úspěchem)

1. Krátce vám řeknu, jak vařím kaši. V podstatě tímto způsobem vyrábím ovesnou kaši. Vzhledem k tomu, že jsem šťastný majitel kelímku, dělám to v něm. Pomalý vařič je obecně velmi pohodlná věc. Za prvé, můžete jej naprogramovat tak, aby vařila kaši v určitou dobu. Například chci, aby byla kaše připravena do 7 hodin ráno. Abych toho dosáhl, od večera usnu všechny komponenty v pomalém sporáku, stisknu pár tlačítek a do 7 hodin je kaše připravená! Pro ty, kteří to nevědí, nebuďte vystrašení, kaše vaří celou noc. Nemějte strach, že produkty zkazí přes noc v pomalém sporáku - nebudou zkazit. Za druhé, nemusíte běhat a dívat se do kuchyně, protože tam je kaše, pomalý vařič se vypne, když se kaše vaří. Obecně má spoustu výhod. Ale více o tom jindy. A nyní samotná kaše recept. Bereme sklenici rýže, dobře ji opláchneme. Pro kaši je ideální kulatá rýže. Nalijte ji do pomalého hrnce, přidejte 4 šálky vody, asi půl sklenice cukru (chutnejte cukr) a nalijte sklenici suché směsi. Vše promíchejte a zapněte varu. Obvykle vařím hodinu v pomalém sporáku. Kaše se ukazuje být velmi chutná. Také někteří šťastní majitelé vícebarevného píšou, že jejich mléčná kaše uniká z multi. Tento jev lze eliminovat, pokud vaříte mléčnou kaši na suchou směs. A pokud vaříte ovesnou kaši v mléce, musíte do ní přidat vodu, pak kaše neuteče. takové jednoduché tajemství. Pro zkušené hostesky to není tajemství.

2. Další recept je palačinka! Jak vařit palačinky v mléce, už jsem napsal. A abych se neopakoval, mohu jen říci, že místo mléka musíte vzít suchou směs, nejprve ji zředit vodou v poměru uvedeném na obalu, do sklenice vody 7 uzávěrů. Ty. místo půl litru mléka musíte vzít 3 sklenice vody a zředit v nich sklenici suché směsi. Všechny ostatní složky lívanců na mléce zůstávají nezměněny. Chci říci, že palačinky na kojenecké výživě jsou velmi chutné! Navíc se mi zdá, že kojenecká výživa je přirozenější než současné mléko.

3. Tady je to, co ještě můžete vařit. Jsou to sladkosti nebo spíše lanýže. Pamatuji si tento recept z mého dětství. Pamatuji si, jak jsem vylezl do lednice, abych zkontroloval, zda jsou sladkosti připravené... No, nejdřív první věci. K výrobě sladkostí z kojenecké výživy potřebujeme následující:

Jedno balení dětské výživy (500 g).

1,5 šálky vody (300 ml),

balení slunečnicového másla,

2 šálky cukru,

Pro lanýžové dekorace: kokosové vločky nebo vafle, jemně nasekané.

Do pánve vložte máslo, cukr a vodu a rozpusťte, aby vznikla homogenní hmota. Konzistence by měla být něco jako sirup.

Mix kojenecké výživy.

Poté zkombinujte všechny ingredience a dobře promíchejte. Jakmile se výsledná hmota ochladí, vložte ji na několik hodin do chladničky. Poté vyjměte, převalte kuličky a navalte na koksové lupínky nebo vaflové lupínky. Všechno, sladkosti jsou připraveny. Pokud nebudete jíst okamžitě, je lepší dát ji do chladničky. To je vynikající pochoutka. Kromě toho je vaření velmi snadné..

4. Jděte do toho. Jak můžete vidět, ze všeho chutného a zdravého lze připravit z dětské směsi. Následující recept není příliš užitečný. Obzvláště pro číslo. Ale tento recept je velmi chutný. Takže vám představím dort.

K přípravě dortu z dětské výživy potřebujeme:

1 plechovka vařeného kondenzovaného mléka,

půl sklenice jablečné šťávy, můžete si vzít a ne jablko, ale já to dávám přednost jablečné šťávě,

2 šálky ořechů. Protože hodně ořechů, je lepší vzít arašídy - jsou to nejlevnější)

Všechny ingredience se dobře promíchají. Měla by získat hustou hmotu. Tvoří několik koláčů z této mše. Jakýkoli průměr a tloušťka 1-1,5 cm. Mezi koláče nalijte nastrouhané vafle. Nejlepší je vzít citronové vafle, buď s jiným džemem. Vložte dort do chladničky na několik hodin. Ukázalo se, že tento dort z dětské výživy je velmi chutný. Bohužel je však velmi kalorická.

Jednoduché recepty z dětské výživy

Baby Mix Cookies

Tento recept osloví ženy v domácnosti, které se s domácím pečením dlouho neradi obracejí, ale chtějí své blízké potěšit lahodnými.

Co potřebuješ:

 • 250 - 300 g kojenecké výživy,
 • 220-250 g másla nebo margarínu,
 • 1 zásobník Sahara,
 • 2 lžíce kakao,
 • 250 ml voda.

Nalijte granulovaný cukr do vody a zapálte. Přiveďte k varu za stálého míchání. Roztáhneme tam olej a znovu vaříme, dokud se nevytvoří homogenní hmota. Odděleně smíchejte kakao a mléko pro kojence. Postupně k nim přidávejte po malých dávkách mírně chlazenou hmotu, se kterou jste začali vařit. Z teplé směsi s mokrýma rukama vyrábíme sušenky jakéhokoli tvaru, svinujeme do sladkého prášku nebo kakaa. Musíte ji uložit v lednici.

Baby Mix Cake

Může být podávána alespoň v poledne, alespoň na slavnostním stole.

Co je potřeba pro dort:

 • 200 g pšeničné mouky,
 • 1 lžička prášek na pečení,
 • 180-200 g granulovaného cukru,
 • 200 g mléka,
 • 2 vejce.

Co je potřeba pro krém:

 • 150 g cukru,
 • 100 - 150 g kojenecké výživy,
 • 150 g zakysané smetany.

Nejprve připravte dorty. Chcete-li to provést, porazit vejce s cukrem. Přidejte k pečené mouce prášek do pečiva a postupně ho nalijte do masa zbitých vajec. Vše důkladně promíchejte a přidejte směs. Měkké těsto z výsledné hmoty promícháme. Nemělo by se držet rukou. Rozbalte z ní dorty správné velikosti. Každý musí pečet ne více než 15–20 minut při teplotě 180 ° C.

Zatímco koláče pečou, neztrácíme marně čas a připravujeme krém. Smíchejte všechny ingredience smetany do hladka. Hotový dort namažte krémem. Nechte dort nějakou dobu v lednici..

Palačinky na dětské formule

Tyto palačinky uchopíte přímo pod horkými pažemi, dopadnou tak lahodně.

Jaké produkty jsou potřeba:

 • 0,5 l čisté vody,
 • 2-3 lžíce Sahara,
 • 19-20 lžíce prášková směs,
 • 1-2 vejce,
 • špetka soli,
 • olivový nebo kukuřičný olej.

Zředit dětskou směs vodou. Beat vejce s cukrem a kombinovat se zředěnou směsí, přidejte sůl. Pokud máte pocit, že palačinkové těsto je příliš tenké, přidejte další mouku nebo směs mléka. Porazte všechno dobře, aby zde nebyly hrudky. Do těsta přidejte máslo. Palačinky je třeba smažit jako obvykle na dobře vyhřáté pánvi na obou stranách.

Pokud jste nechali doma kojeneckou výživu, nespěchejte a zahoďte ji. Možná se vám bude líbit pokrmy na tom, že z nich budete chtít znovu a znovu vařit.

Co lze udělat s dětskou formulí

Otevřená komunita kulinářské kreativity.

Zde najdete recepty na jídla z různých zemí, recepty na každý den a na slavnostní stůl, dlouhé příspěvky s fotografickými recepty, video recepty, kombinace chutí, práce a rady kuchařů, články o produktech, pokrmech a jejich původu, kulinářské techniky a techniky od složité až jednoduché, o osobnostech, které se zapsaly do světových dějin kulinářského, kulinářského humoru.

Můžete se také účastnit kulinářských soutěží, výzev a flashových davů a ​​přijímat výzvy ostatních členů komunity.

A pokud máte nějaké dotazy

výběr nádobí, nastavení tabulky,

kontrola kvality produktu,

chuťová kompatibilita a kombinace,

Neváhejte je nechat v komunitě.

Autorem kulinářské dílny se může stát každý. Chcete-li to provést, stačí se seznámit s pravidly designu publikace a prostě rádi vařit.

1. Dodržujte základní pravidla a kód tohoto Picabushniku ​​(https://pikabu.ru/information/rules)

2. Nepoužívejte fotografické / video materiály od zdrojů třetích stran a / nebo jiných autorů.

Chcete-li vyloučit plagiátorství, na konci příspěvku s receptem nebo videorekordérem pošlete fotografii hotového jídla s uvedením autorství: poznámku s názvem vašeho účtu a poznámku „pro kulinářský workshop“ nebo jednoduše „KM“.

Příspěvky, které toto pravidlo ignorují, jsou bez varování přeneseny do obecného zdroje..

3. Post-video, post-link nebo post-photo bez podrobného textového receptu budou přesunuty do společného zdroje.

Do obecného proudu je také přenesen textový recept bez fotografií nebo doprovodu videa. Recepty zveřejněné v kulinářském workshopu by měly být praktické, zejména pro začátečníky.

4. Pište kompetentně a zajímavě. Při navrhování humorného obsahu určete hashtag kulinářského humoru.

5. Kulinářský workshop je otevřený podnětem, kritice a dalším otázkám, napište nám označené @ admoders.

Výborné pečivo z dětské výživy

Soubory cookie vyrobené z dětské výživy jsou vynikající pochoutkou, kterou lze snadno připravit doma. Takový produkt ocení kterýkoli člen rodiny za vynikající chuť. Kromě toho, pečení vyjde velmi užitečné, protože směs sama o sobě obsahuje více vitamínů a minerálů než běžné mléko. Takže pokud doma zůstane malá kojenecká výživa, může se mléko nahradit..

Vynikající sušenky vycházejí z okamžité kaše pro děti. Výroba takového jídla je velmi jednoduchá. Je potřeba přibližně 200 g takové směsi. Budete také potřebovat 100 g másla, 1 šálek vody a stejné množství cukru. Mouka musí být připravena předem půl šálku. Kromě toho potřebujete 1 kuřecí vejce a malou sodu (půl malé lžíce), které bude třeba vrátit.

Ukázalo se, že se neočekávaně chutná léčba z obvyklého rychle rozpustného produktu. Soubory cookie vycházejí měkké a aromatické. Mimochodem, musíte vzít v úvahu, že chuť produktu se bude lišit, pokud k pečení použijete různé dětské směsi.

Nejprve musíte smíchat cukr a vejce a potom je porazit. Nyní musíte počkat 10 minut, než se cukr rozpustí. Pak byste měli připravit všechny ostatní ingredience na těsto a nalijte je do velké mísy. Nejprve se zdá, že zkoušce chybí vlhkost, ale pak je směs nasycena vodou. Jen je třeba neustále míchat masu.

Nyní musíte nechat výsledné těsto po dobu 20-30 minut, aby se začalo bobtnat. Teprve poté přidejte další mouku a hnějte znovu. Těsto dopadne velmi něžně a s tím může pracovat i začátečník. Nelepí se na prsty. Pro příjemnou vůni je dovoleno přidat trochu vanilky. Nyní zbývá vyvinout kousek těsta a vystřihnout z něj různé postavy pomocí speciálních forem. To dítě opravdu potěší. Pokud nejsou po ruce, můžete to udělat s míčky. Stačí jen stisknout malé kousky z celkové hmotnosti a hodit je do malých kuliček. Můžete si také dělat figurky sami nebo řezat nožem.

Pak musíte namazat plech na pečení rostlinným olejem a dát na něj kousky těsta. Vzdálenost mezi čísly by měla být malá, protože těsto samo v peci příliš nezvýší, ale pouze hnědé. Když je cookie připravena, zbývá pouze posypat moučkovým cukrem a ošetřit celou rodinu.

Vaření cookies z dětské výživy je velmi jednoduché. Můžete použít jiné recepty. Obvykle potřebujete trochu času na celý proces, ale získané sladkosti nebudou mít horší chuť a vůni, než ty, které lze zakoupit v obchodě. Ukazuje se, že těsto není úplně písčité, ale ne sušenky - něco mezi tím, ale velmi chutné a měkké.

Budete muset brát dětskou stravu - asi 200 g. Také potřebujete 100 g cukru, másla. Mouka potřebuje 250 g a vodu 200 ml. Kromě toho je nutná špetka sody, 1 kuřecí vejce a 50 g rozinek. Mimochodem, ten musí být nejprve umyt a držen v teplé vodě na chvíli, aby to bobtnalo. Tyto ingredience budou stačit na 6 porcí..

Nejprve musíte smíchat cukr s vejcem a porazit, abyste získali homogenní hmotu. Potom roztavte máslo na mírném ohni, potom ochlaďte a přidejte směs vaječného cukru. Vše důkladně promíchejte. Poté přidejte vodu, zalijte dětskou výživu a promíchejte. Nedotýkejte se těsta dočasně, aby trochu bobtnal. Poté, co uhasíte, musíte přidat sodu a mouku. Vše znovu promíchejte tak, aby nebyly hrudky. Poslední věc, kterou můžete přidat, jsou rozinky. Před pečením těsta je třeba jej nejprve držet v mrazničce. Potom, zatímco vyřezává postavy, nebude se držet prstů. Pak se převalte na list. Jeho tloušťka by neměla být větší než 1 cm. Pečte je po dobu 20 minut, ale teplota v troubě by neměla být vyšší než 180 ° C.

 • Kakaové sušenky.

Budete potřebovat 100 g vody na 300 g dětské výživy. Stále potřebujete 250 g cukru, 50 g kakaa a 200 g másla. Nejprve musíte smíchat vodu a cukr a kapalinu vařit. Poté přidejte olej a znovu vařte. Sirup bude hustší. Dětská výživa musí být smíchána s kakaem a posypána malými porcemi do sladkého sirupu. Aby se zabránilo tvorbě hrudek, stojí za to neustále se míchat. Těsto by mělo být teplé. Figurky se z něj připravují a pečou v peci. Na vrchol můžete nalít čokoládu.

Pokud je otázkou, co lze připravit z dětské výživy, vynikajícím řešením budou nejen soubory cookie, ale i další dobroty. Zde jsou nejoblíbenější recepty:

Můžete připravit lahodný koláč z obvyklé dětské směsi. Zabere to pouze 2 šálky tohoto produktu. Jeden z nich půjde do krému a druhý do samotného dortu. Kromě toho musíte vzít sklenici mouky, zakysané smetany, cukru. Stále potřebujeme 4 vejce a půl malé lžičky prášku do pečiva.

Je nutné míchat cukr, mouku, kojeneckou výživu a mlátit vejce. To vše lze provést ručně, pomocí běžného metla nebo pomocí směšovače. Dort by měl být bez hrudek, takže těsto by mělo být důkladně hněteno. Konzistence by měla být střední - a ne hustá a příliš nadměrně tekutá. Mělo by to být zhruba jako vysoce kvalitní kyslá smetana. Výsledné těsto se pak nalije do formy na pečivo, která se předem pečlivě promazá slunečnicí nebo máslem. Nyní musíte vložit formu do trouby, která již byla zahřátá na 200 ° C. Koláč bude připraven asi za půl hodiny. Poté by měl produkt trochu vychladnout a teprve poté je možné vyjmout jejich tvary a nakrájet. Pokud si přejete, můžete na něj nalít práškový cukr nebo vše ozdobit kousky ovoce.

Směsi „Baby“ jsou ideální pro výrobu lahodného dortu. Pro test potřebujete sklenici takového produktu. Stejné množství mouky a 200 g cukru. Kromě toho potřebujete pytel pečícího prášku a pár vajec. Ale dort bez krému nebude tak chutný. K jeho přípravě potřebujete 0,5 šálku mléčné směsi a zakysané smetany a dalších 100 g cukru.

Chcete-li získat dort, musíte nejprve smíchat cukr s vejci a důkladně porazit. Poté k nim přidejte prášek do pečiva a mouku a promíchejte, aby vznikla hustá hmota. Pečicí mísa musí být promazána a nalít do výsledného těsta. Dort bude velmi chutný. Těsto by mělo být v peci, dokud nezmění na střední teplotu.

Ale dort nebude fungovat bez krému. Chcete-li ji připravit, musíte smíchat dětskou výživu s cukrem a zakysanou smetanou a porazit. Výsledný dort stačí nalít takový hustý krém a pak vložit do chladničky pro ztuhnutí. Krém vychladne a získá tvar, ztvrdne.

Z dětské výživy můžete získat spoustu chutných pokrmů. Další nejjednodušší možností jsou palačinky. Vyjde zajímavá role.

Složení hlavní hmoty pro palačinky zahrnuje 18 až 20 velkých lžiček kojenecké výživy. Stále potřebujete 0,5 g vody a 1,5 velké lžíce jakéhokoli rostlinného oleje. Kromě toho je nutné předem připravit pár vajec a ochutnat cukr a sůl. Budete také potřebovat mouku, ale bude ji třeba přidat trochu - podle potřeby. Dětská směs musí být smíchána s vodou. Pak přidejte cukr, trochu soli a vejce. Poté znovu důkladně promíchejte. Pak přidejte mouku, přidejte pouze lžíci a pomalu míchejte. Hmota by měla být zcela homogenní s konzistencí jako zakysaná smetana.

Pak ji musíte nechat půl hodiny, aby trvala na tom. Poté přidejte trochu rostlinného oleje, promíchejte a zapečte palačinky poté, co pánev důkladně předehřejete. Před prvním palačinkem je také třeba jej namazat rostlinným olejem. Pak je každý hotový palačinka namazán máslem.

Z kojenecké výživy vychází chutná rolka. To je také zajímavé jídlo, ale velmi jednoduché na přípravu. Nakonec dostanete jemnou a šťavnatou pochoutku, která je ideální pro pití čaje. Chcete-li ji připravit, musíte vzít sklenici běžného mléka. Jedná se o přibližně 7 velkých lžiček. Je zapotřebí stejné množství cukru (ale je možné jej podle chuti snížit nebo zvýšit) a mouky. Budete také potřebovat několik vajec (až tři) a trochu sody, nebo na oplátku pravidelný prášek do pečiva. Jako náplň použijte jam, jam nebo něco jiného podle chuti.

Chcete-li připravit rohlík, musíte vzít složení dětí a smíchat jej s cukrem a moukou. Poté se přidá soda a vejdou se dovnitř. Všechny složky musí být důkladně promíchány, aby vytvořily tekutou hmotu podobnou zakysané smetaně.

Poté připravte k pečení pauzovací papír nebo speciální papír. Stále můžete používat standardní plech na pečení, ale tato možnost není tak pohodlná. Těsto se tam nalije a povrch předtím namazal rostlinným olejem. Poté se odešlou do pece. Trvá to 15 minut až půl hodiny - záleží na teplotě. Když těsto změkne, ale ještě není husté, mělo by být vyjmuto z trouby, namazáno náplní a zabaleno, což dává tvar role. Vrchol může být zdoben skořicí, čokoládou, moučkovým cukrem, dalším kořením a sladkostí.

Z kojenecké směsi vycházejí nejen vynikající pečivo, ale také chutné sladkosti. Takové recepty jsou například vhodné:

Chcete-li to provést, musíte vzít asi 4,5 šálků kojenecké výživy. Je lepší zvolit dítě. 4 šálky budou potřeba přesně pro samotné bonbóny a další půl šálku je pro vykostění. Kromě toho musíte vzít 50 g kokosu a másla, 4 polévkové lžíce kakaa, o něco méně než sklenici mléka a 2,5 šálku cukru.

Chcete-li lanýže doma, musíte nejprve míchat kakao, mléko, cukr a máslo. Poté hmotu položte na nízkou teplotu a udržujte ji, dokud se cukr nerozpustí. Nezapomeňte promíchat. Potom se ochladí a míchá se tak, aby směs zhoustla a připomínala těsto. Nyní ji musíte hněte rukama a dejte tvar koulí. Pak by se měly válcovat do kojenecké výživy a kokosu.

Pomocí dětské směsi můžete získat chutné sladkosti podle jiného receptu. Nejlepší je vzít i balíček Baby. Kromě toho budete potřebovat 150 g vlašských ořechů a másla a další půl šálku mléka, pár lžiček kakaa a balíček oplatek. Nejprve musíte smíchat mléko, máslo a kakao. Vařte několik minut na mírném ohni a poté vychladněte. Nyní přidejte kojenecká výživa. Potom nalijte vlašské ořechy, ale nejdříve je rozdrťte. Vše promíchejte. Když hmota zhoustne, musí být hnětena rukama a tvořit kužely. Nyní musíte rozbít oplatky a brousit je strouhankou a pak do nich nakládat sladkosti.

Recepty z kojenecké výživy jsou hojné. Vždy můžete najít něco podle svého vkusu pro sebe a své dítě. Navíc takové pečivo vychází velmi chutné a zdravé. Ano, a pokud byl zbytek dětské výživy nalezen doma, nemůžete jej zahodit, ale správně jej používat. I taková kompozice pro přípravu jídla pro dítě je velmi užitečným doplňkem k jídlu, zejména k pečení, takže jej lze snadno použít. Kromě toho je tento produkt bezpečný, protože neobsahuje barviva, příchutě nebo jiné chemické přísady. A pečení z takové směsi je velmi jednoduché..

Co lze připravit ze suché mléčné směsi ?

z nějakého důvodu jsem si okamžitě vzpomněl, jak moje matka vyráběla sladkosti z dětské výživy. Zdá se, že recept je takový

Buy2 zmrzlina.
Zmrazte zmrzlinu až do zakysané smetany a postupně přidávejte dětskou směs. Získáte hustou hmotu cukrovinek, vyrobíte z ní kuličky a posypete je kakaem. Chraňte před mrazem.
Roztavená čokoláda stále kapala na vrchol a kousek ořechu byl vložen do čokolády..
Buď byly chvíle nedostatku, nebo jen vzpomínky na dětství, ale pamatuji si na takovou báječnou.

Co je zajímavé, lze připravit z dětské směsi?

Čas čtení: 6 minut

Když se v rodině objeví malé dítě, pak rodiče určitě použijí kojeneckou výživu nebo k výživě mléčné mléko. Stává se však také, že směs mléčného prášku není vhodná pro dítě, nebo ji jednoduše odmítl jíst, a rodiče nyní nevědí, co s tím dělat, aby nevyhazovali poměrně drahý produkt..

Existují skvělé recepty na domácí pochoutky - byly vynalezeny podnikavými domácími matkami, aby zbytek suché kojenecké výživy uvedly do činnosti, k radosti celé rodiny. Mnoho lidí, kteří vyzkoušeli tyto dezerty, kupuje dětské výživy speciálně pro přípravu těchto lahodných pochoutek, které jsou jak chutné, tak chutné a velmi zdravé..

Obsah článku:

Bonbóny Golden Polyushko z dětského mixu

Složení:

 • 150 gramů másla,
 • Půl sklenice mléka,
 • 4 lžičky kakaového prášku,
 • 1 servírovací sáček s vanilkovým cukrem,
 • 1 krabička dětské výživy „Baby“,
 • 150 gramů jádra ořechů,
 • 100-200 gramů vanilkových vaflí.

Jak vařit:

 • Vmíchejte kakaový prášek, teplý vanilkový cukr v teplém mléce.
 • K této směsi přidejte měkké máslo a pak tuto hmotu vařte.
 • Potom položte nádobí s hmotou mimo sporák, mírně vychladněte.
 • Přidejte horkou hmotu mleté ​​vlašské ořechy, suché mléko, dobře promíchejte.
 • Vyrábět bonbóny z mše (pro 1 cukroví - 1 čajová lžička mše) ve formě kužele ("lanýže").
 • Roštové plátky nebo mleté ​​mixérem.
 • Posypte sladkosti drobky vafle, rozetřete na misku, uložte na chladné místo nebo do mrazničky pro konečné ztvrdnutí.

Poznámka: v těchto cukrovinách můžete nalít 2-3 polévkové lžíce nasekaných sušených meruněk nebo kandovaného ovoce, nalít sladkosti rozpuštěnou čokoládou.

Dort Lazy Sweet Tooth

Složení:

 • 1 krabička suché kojenecké výživy (libovolná),
 • 200 gramů másla,
 • 1 servírovací sáček s vanilkovým cukrem,
 • 4-5 lžíce kakaa,
 • malé ořechy posypeme,
 • 150 gramů zmrzliny „Zmrzlina“ (nebo „Smetanová“).

Jak vařit:

 • Smíchejte nebo porazte měkkou zmrzlinu, vanilkový cukr, měkké máslo, kojeneckou výživu v mixéru do homogenní hmoty.
 • Pomocí rukou si vezměte trochu směsi (asi jednu polévkovou lžíci) a plísně z ní šišky, koule, čtverce atd..
 • Nakrájené ořechy a kakao smíchejte v talíři, koláče namočte a vložte na široký talíř (podnos).
 • Dejte do chladu, abyste zmrazili dort.

Poznámka: Do dortové směsi můžete přidat 2 plné polévkové lžíce kokosových vloček, roztavenou čokoládu nalijte na dorty a posypeme kokosem.

Candy slavnostní lanýž

Složení:

 • 4,5 šálků kojenecké výživy "Baby",
 • 3-4 lžíce kakaa,
 • 3 4 šálky čerstvého mléka,
 • 50 gramů másla,
 • 2,5 šálku granulovaného cukru,
 • 1 servírovací sáček s vanilkovým cukrem,
 • pro dekorace - kokosové vločky nebo arašídy.

Jak vařit:

 • Nalijte mléko do pánve, vložte na sporák.
 • Nalijte granulovaný cukr s kakaem a vanilkovým cukrem do horkého mléka, zamíchejte, abyste zabránili hrudkám kakaa.
 • Přidejte máslo, dejte mléčnou hmotu do varu.
 • Nádobí s masem vyjměte ze sporáku a nechte jej asi 10 minut vychladnout.
 • Nalijte 4 šálky dětské výživy do teplého mléka s kakaem v malých porcích, dobře promíchejte.
 • Hmota musí být velmi viskózní, bude velmi obtížné smíchat se lžičkou.
 • Nalijte zbývajících 0,5 šálků mléčné směsi do široké desky, ořechů nebo kokosových vloček (2-3 polévkové lžíce), promíchejte.
 • Vezměte si malé kousky z masy, vytvořte je ve formě bonbónů z lanýžů a poté je smíchejte v suché směsi s ořechy.
 • Skladujte na velmi chladném místě (nejlépe v mrazničce).

Poznámka: Slavnostní lanýžové bonbóny lze válcovat v kakaovém prášku, kokosu nebo strouhaných vaflích..

Banket Alkohol Sladkosti

Složení:

 • 1 servírovací sáček s vanilkovým cukrem,
 • 1 krabička kojenecké výživy "Baby",
 • 2 plné šálky ořechových jader,
 • Jedna plechovka kondenzovaného mléka (vařené kondenzované mléko),
 • 1 2 sklenice jakéhokoli likéru ("Baileys", "Coffee", nutty "Amaretto", "Creamy"), koňaku nebo madeiry.
 • 1 bar (100 gramů) hořké čokolády.

Jak vařit:

 • Nalijte směs "Baby" do poměrně širokého šálku, přidejte mletá jádra vlašských ořechů, vanilkový cukr, vařené kondenzované mléko, nalijte do likéru nebo koňaku.
 • Hmotu dobře promíchejte, aby se stala homogenní.
 • Je-li hmota příliš silná a drobí se, můžete přidat trochu alkoholu nebo mléka (ne moc, jinak sladkosti neklesnou).
 • Vezměte masu na lžičku, kuličky.
 • Chlazenou tyčinku z horké čokolády rozetřete na hrubé struhadlo, čokoládové bonbóny v čokoládové misce dejte na rovnou desku.
 • Na chvíli držte bonbóny v mrazáku..

Poznámka: Kromě vlašských ořechů můžete použít mleté ​​kešu, lískové ořechy, jádra piniových oříšků. Při míchání hmoty můžete do sladkostí přidat také 1 2 šálky umytých měkkých rozinek..

Dort zimní večer z dětského mixu

Složení:

 • 6 polévkových lžic dětské výživy Baby,
 • 1 šálek mouky,
 • 2 slepičí vejce,
 • 1 šálek mastné kyselé smetany (od 20%),
 • Jeden šálek granulovaného cukru,
 • Půl lžíce (čajová lžička) práškového pečiva (hasená soda).

Pro smetanu:

 • 5 lžic kojenecké výživy „Baby“,
 • 4 polévkové lžíce cukru,
 • sklenici tukové kyselé smetany (od 20%),
 • 1 servírovací sáček s vanilkovým cukrem.

Jak vařit:

 • Rozlomte vejce do mísy s vysokými stranami, přidejte cukr, vanilkový cukr, bušte šlehačkou nebo mixérem, dokud se cukr nerozpustí. Do směsi přidejte zakysanou smetanu a dobře promíchejte.
 • Prošijte sodou moukou, nalijte směs do mísy, bili s mixérem do hladka.
 • Teplá pánev se silným dnem, dno namažte máslem.
 • Do středu nalijte tři polévkové lžíce těsta, které jsou rozmístěny v kruhu jako palačinky.
 • Poté, co je jedna strana lehce zhnědlá, otočte koláč na druhou a pečte troubu, dokud není zhnědlá.
 • Pro smetanu smažte zakysanou smetanu s cukrem.
 • Do krému nalijte kojeneckou výživu, vanilkový cukr, dobře bijte, dokud není stabilní hmota.
 • Krém všechny koláče i boky, horní část našeho koláče, se smetanou.
 • Koláč posypeme ořechy a nastrouhanou hořkou čokoládou.
 • Koláč vložte na několik hodin do chladničky (chladné místo) pro impregnaci.

Poznámka: K pečení tohoto koláče si můžete vzít i jakoukoli jinou směs mléka. Pro ozdobu dortu můžete použít kandované ovoce, bílé malé kokosové vločky, takže to vypadá jako posypané sněhem. Zmrazené bobule bez semen, nebo 2-3 polévkové lžíce (polévkové lžíce) jakéhokoli hustého džemu lze dát do smetany pro šíření koláčů.

Pokud se vám náš článek líbil a máte o tom nějaké myšlenky, podělte se s námi! Je pro nás velmi důležité znát váš názor.!

Recepty dětské výživy

Výběr receptů od kojenecké výživy s fotografiemi a pokyny krok za krokem. Řekneme a ukážeme, co lze připravit z dětské suché směsi (například Baby)!

Seřadit recepty podle.

Recepty jídel z dětské suché směsi.
Recepty v sekci: 8 kusů.

Ingredience

Okamžitá dětská kaše - 200 g

Jogurt (kefír, jogurt) - 100 ml

Sůl - 1 špetka

Máslo - 100 g

Ingredience

Mix pro děti - 100 g

Kondenzované mléko - 50 ml

Máslo - 30 g

Nesladené kakao - 1-2 polévkové lžíce.

Sladké kakao - 1 - 1,5 lžíce.

Vlašské ořechy - 3 ks..

Ingredience

Kuřecí vejce (velká) - 1 ks..

Máslo - 100 g

Práškový cukr - 60 g

Kojenecká výživa - 65 g

Pšeničná mouka - 120 g

Ingredience

Kuřecí vejce - 2 ks..

Dětská mléčná směs - 4 lžíce. l.

Ingredience

Mouka - 0,5 šálků

Mix pro děti - 0,5 šálků

Máslo - 100 g

Prášek do pečiva - 1 lžička.

Sůl - 1 špetka

Plnicí:

Irga - asi 0,5 šálku

Ingredience

Mix - 1 šálek

Cukr - až 1 šálek

Prášek do pečiva - 1 lžička.

Pro smetanu:

Máslo - 200 g

Mix - 1 šálek

Kondenzované mléko nebo cukr podle chuti

Pro impregnaci (volitelné):

Pro registraci:

Ořechy, oplatky, sušenky atd..

Ingredience

Dětská výživa - 0,5 šálků

Zakysaná smetana - 0,5 šálků

Mouka - 0,5 šálků

Cukr - 0,5 šálků

Prášek do pečiva - 0,5 lžičky.

Pro smetanu:

Dětská výživa - 3 až 4 polévkové lžíce.

Zakysaná smetana - 0,5 šálků

Cukr - podle chuti

Dodatečně:

Vlašské ořechy - 3-4 ks..

Poznámka:

1 šálek - 200 ml

Ingredience

Dětská výživa - 150 g

Zmrzlina - 60 g

Dodatečně:

Kokosové vločky - 2-3 lžíce.

Sdílejte výběr receptů se svými přáteli

AIMKUK © 2007-2020. Všechna práva vyhrazena.
Používání materiálů stránky bez písemného souhlasu je zakázáno zákonem o autorském právu občanského zákoníku Ruské federace ze dne 18. prosince 2006 N 230-ФЗ

Recepty s kojeneckou výživou

Nejlepší recepty dětské formule jsou tady. Vždy je najdete v receptech z mléčných výrobků. Máme také sedmnáct receptů z fermentovaných mléčných výrobků.

Rychlé domácí kondenzované mléko (možnost vaření)

Do dušeného masa nalijte cukr a přidejte vodu. Zapálte a přiveďte cukr k úplnému rozpuštění. Přidat olej. Nyní uvařte cukr (karamelové listy) - jaká barva se ukáže, tato barva bude kondenzovaná. Zatímco se cukr rozpustí, zahřejte mléko. Přidávání. Vyžaduje: 1 lžíce. cukr (200 ml), 1 lžíce. mléko, 1 polévková lžíce. sušené mléko (mám sušené mléko pro kojence :)), 50g. máslo, 1 polévková lžíce voda

Dort polibek milionáře s mlékem Mléko karamelové

Připravte pískovou základnu. Chcete-li to provést, porazit máslo s cukrem, přidejte vejce. Přidejte mouku a důkladně promíchejte rukama. Vložte těsto do mastné formy (nejlépe obdélníkové, ale použil jsem kulatý průměr 26 cm). Vložte do mrazničky na 1. Požadováno: Písková základna: 120 g změkčeného másla, 60 g jemného cukru, 1 vejce, 240 g mouky, -------------, karamel (mléko burfi): 150 g. hnědého cukru, 200 ml. voda, 3 lžičky máslo, 200 g sušeného mléka (použil jsem dětskou výživu.

Zahřejte mléko (připravte mléčnou směs), přidejte cukr. Rozpusťte v ní želatinu. dát do ledničky, takže trochu popadl. Vyjměte z ledničky a přidejte tvaroh. Směs porazte mixérem. Ukázalo se, že je mnohem vzdušnější, než kdybyste vše promíchali najednou. Rozložit. Požadováno: 100 g tvarohu 9% (tvarohová hmota), 200 g mléka (připravená kojenecká výživa), 2 lžíce. cukr, 1 polévková lžíce. l instantní želatina

Tvaroh a jablečný koláč. Bezlepkový

Korzh: nalijte vločky kefírem a nechte bobtnat. Rozpusťte máslo. Dělám to v mikrovlnné troubě, abych ušetřil čas a znečištěná jídla :) Porazte žloutky (vejce) cukrem a nalijte do tenkého proudu másla, aniž byste přestali bít. Pokud můžete jíst vaječné bílky. Požadováno: Pro dort: 1 žloutek (nebo 1 vejce), 50 g másla, 3 lžíce. cukr, 0,5 lžíce. rýžové vločky, 200 ml. sklenici kefíru, 1 3 lžíce. rýžová mouka, 1 lžička prášek do pečiva (nebo hasená soda), sůl, ____________________________, pro tvaroh a želé mléko: 100g.

Dort táta na gauči

Pečte dort - 2 sušenky v 1,5 porcích podle receptu http://www.edimdoma.ru/recipes/31716, nakrájejte koláče na další 2. Připravte krém podle stejného receptu, ale 1 porci. Nechte v noci chladničku, aby byl dort nasycený, budeme simulovat židli - uprostřed torusu. Povinné: Sušenka: 6 žloutků, 2 vejce, 1,5 lžíce cukru, 1,5 t. Margarín, 2,3 lžíce. mouka, 3 lžíce. kakao, 1,5 lžičky soda, 1,5 lžíce citronová šťáva, =============================== Krém: 1 lžíce vody, 1 lžíce. cukr, 1 polévková lžíce. zakysaná smetana, 1/2 lžíce. mouka, 200 g. olej, 1 polévková lžíce. arašídy.

Mléčná tmel na kojeneckou výživu

prosít moučkový cukr. Rada - ujistěte se, že dodržujete uvedené poměry produktů, je lepší použít zakoupený práškový cukr, a je vhodné prosévat dětskou směs bez jakýchkoli přísad (škrob atd.), Přidat ji do práškové směsi dobře přidat kondenzované mléko. Povinné: 150 gr. moučkový cukr, 150 g. kojenecká výživa, 100 g. kondenzované mléko, 2 lžíce. lžíce citronové šťávy, potravinářské barvivo (v případě potřeby)

Dort Dragon pro Oksanu

1. Připravit sušenku podle předpisu Oksanky http://www.edimdoma.ru/recipes/31029. Pokud vaříte v pomalém hrnci, pak v režimu pečení 60 minut + 20 minut otevřete víko a nechte sušenku vychladnout. Připravte krém podle receptury Oksanky http://www.edimdoma.ru/recipes/31716 Připravte se. Povinné: Čokoláda vroucí voda sušenka: 2 vejce, 2 lžíce. cukr, 2 lžíce. mouka, 1 lžíce. mléko, 1/2 lžíce. rostlinný olej, 6 polévkových lžic kakao, 1,5 lžičky prášek do pečiva, 1,5 lžičky soda, krém: 1 polévková lžíce vody, 1 polévková lžíce. cukr, 1 polévková lžíce. zakysaná smetana, 1/2 lžíce. mouka, 200 g. olej, 1 polévková lžíce. kladiva.

Sladkosti Jako dárek mámě

Roztavte máslo, přidejte do něj mléko, zahrejte na sporáku, smíchejte kakao s cukrem a přidejte do zahřáté směsi. Rozdělte oplatky na vrstvy, odstraňte smetanu, rozmělňte oplatky na drobky, část vaflí (asi 1. Bude to trvat: 3 lžíce kakaa, 50 gramů cukru, 100 gramů mléka, 75 gramů másla, 250 gramů vafle ( oplatky lze použít), 125 g sušeného mléka (lze nahradit kojeneckou výživou),

Roll 10 minut!

Nejprve musíte zapnout troubu a dát do pečícího plechu, namazat olejem.Pokud se trouba zahřívá, hněteme těsto: uvařte cukr s vejci, poté přidejte mouku, sušené mléko (sušené mléko pro kojence), sodu, rozložte octem a solí. Těsto nalijte na horké. Povinné: 5 polévkových lžic cukru, 5 polévkových lžic mouky, 5 polévkových lžic sušeného mléka, 3 vejce, 1/3 lžičky sody, zchlazený octem, štipka soli

Do pánve nalijte 100 ml vody, přidejte cukr, přiveďte k varu. Pak přidejte olej, vařte na mírném ohni, dokud hmota nezhoustne (tento proces mi zabral 30 minut). Smíchejte dětskou směs (nebo sušené mléko) s kakaem. Přidejte směs cukru a másla. Požadováno: 200 g směsi mléka nebo sušeného mléka, 50 g kakaa, 250 g cukru, 200 g másla

Články O Neplodnosti