Hlavní Výživa

Anketa: Mooney nebo Merris? )))

Dobrý den, kupte a cítíte rozdíl!

Budou podávány plenky Moony o hmotnosti 4–8 kg. (S) 81 ks. v hodnotě 1040 rublů. a plenky Merries S (4-8) 54 ks. v hodnotě 879 rublů. Většina kupujících upřednostňuje Moony. Dodávka do bytu.

A zbraně? Moje přítelkyně ji používá od narození na Huns - brzy rok staré dítě.

nejsme jako zbraně! drsní

Merissa super! Naposledy jsem vzal muni, ty dobré a kousky v balení jsou mnohem větší, ale všechny merissy nám lépe vyhovovaly

A naopak, měl jsem zbraně rád víc než Merissas

Merissas jsou nějaké silné, stále Merissiny kalhotky s NG lež

ani trochu peněz na experiment

Samozřejmě chápu, že jste prodejce a vaším cílem je prodat, a nemám proti tomu nic, ale požádal jsem o zpětnou vazbu od těch, kteří tyto plenky používají, a budou o nich mluvit..

Vy jako prodávající, co dobrého o nich můžete říct?

Nejprve jsem si koupil v lékárně na vnitřním trhu, po kusech plenky Merissa

cena 25 s. za kus, nelíbilo se mi to, samozřejmě měkké, ale zdálo se, že je tlusté. A nikde jsem neviděl děla, přestože jsme je prodali jednotlivě u Birdie)))) Všiml jsem si, že v gunách po spánku náš zadek vždy zůstal suchý.

Promiňte, nechtěl jsem vás urazit.

Nabídl jsem ti své služby. Jako prodávající vám mohu nejprve říct, že cena, kterou mají, je ekonomická plenka Munni stojí 12,8 rublů. za druhé, mnoho mých příbuzných a přátel používá Mooney a velmi chvályhodně reaguje.

Chtěl jsem jen skutečné recenze, soudě podle zkušeností a ne podle jiných kritérií.
Jsem kritický vůči recenzentům prodejce (pokud nejsem přesvědčen, že jej prodávající osobně použil).

A hned jsme koupili

Haggis Newborn, Pampers, Huns a Merrissa na malé smečce a přímo všichni byli porovnáni s dotykem a dospěli k závěru, že Merris jsou nejměkčí.

Četl jsem recenze v exteriéru,

že po nočním spánku mají děti na těle, jako by byly drobky absorpčního materiálu (od Merrisa). Také říkají o Merrisovi, že za ní není guma, a proto unikají. A oni opravdu nemají gumu na nohou, a od toho děti (které již vědí, jak chodit) zůstat mokré.

Nerozumím tomu, co je špatné

pravidelné plenky... hages, plenky.
Moje dcera vyrostla jednoduše, pohlédla na Japonce a nechápala, proč jsou tak drahé.

No, právě jsem slyšel, že mnohem měkčí, absorpční je lepší

Za cenu jsou dražší, nepočítal jsem. Mají více obalů. Například jsme zakoupili haggis New Born 2 za 384 s. -32 ks..

Používají ho všichni tři.

Velmi spokojen. Obzvláště muni. Ve všech třech je prdel vždy suchý. Měkké, necítíte. V Merisu nic neuniklo a nelepilo se. Kalhotky jsou s nimi velmi dobré. Zbraně jsou malé. Mám nedostatečně využitý svazek spodních kalhotek o hmotnosti 9–11 kg. Ukázalo se, že je malý o 7 kg. Mooney nikdy netlačí a neteče. A cena samozřejmě záleží na poptávce :-)

a kolik kusů zbývá?

Zdá se, že 44 nebo 45. Pokud chcete, mohu prodat za 10 rublů / ks..

Ale stále jsme nemocní.

Koupil bych, jen naše velikost =)

pokud se velikost vejde, budu kupovat

Uzdrav se. Pokud něco, pošlu vám naši složku s naší plenkou (porovnejte velikost), pokud ano, vyzvedneme ji.

Používají ho všichni tři.

Velmi spokojen. Obzvláště muni. Ve všech třech je prdel vždy suchý. Můžete dokonce spát v noci v jednom. Měkké, necítíte. V Merisu nic neuniklo a nelepilo se. Kalhotky jsou s nimi velmi dobré. Zbraně jsou malé. Mám nevyužitý svazek jejich kalhot pro 7-9 kg., Ukázalo se, že je malý o 7 kg. Mooney nikdy netlačí a neteče. A cena samozřejmě záleží na poptávce :-)
ps: po známých událostech v Japonsku přešlo dítě do plenek :-)

Při použití zbraní a merris jsou zbraně lepší

Japonští milovaní po plenkách a haggis jsou lepší. Syn ani nemá na papeže podráždění. Absorbujte se dobře.

z japonských plenek musel opustit Fukušimu

kdo ví co, hřích pryč

Japonci používáme od narození, opravdu jako.

Používáme Merries, právě teď jsme si vzali Mooney a vyzkoušeli. Malé Merries zůstalo pár kusů. Dal bych jim, ale jsou do 5 kg.

vyzkoušely všechny japonské plenky, muni jsou nejlepší, měkké, pohodlné a dobře pohlcující

Merris velmi bobtná, ale také velmi dobře, kvůli nedostatku dásní na spodní části zad spadne z nějakého důvodu a zbraně jsou nějak chabé, materiál jako v plenkách, nelíbilo se mi, i když kresby jsou vtipné, všude jiné, a pokud suchý zip tento materiál vypadne a poté vytáhne kousky
na všech plenkách je indikátor, který pomáhá rozpoznat, kdy se potřebujete změnit, jsou velmi měkké a jemné, zejména veselé
Jsem pro japonské pleny, japonská auta a japonskou kuchyni ((: haha

Mám syna, který je alergický, takže jsem byl Japoncem na začátku roku, ale zbraně, ale když vyrostli, začaly strašně unikat, zjevně kvůli tomu, že se hodně točí a více spí na břiše. přešel na Merries, kalhotky na spaní a plenky na procházky, super! Mnohem hezčí na dotek zbraní a nikdy neunikly.

Lesya, také uvažuji o koupi Japonce

možná si vezmeme balíček pro dva na test (nebo dokonce na tři: budeme spolupracovat s jednou z našich dívek)?

na našem fóru odhlášeno)

Dlouho jsem si myslel, přečtěte si recenze zde a zevně.. nakonec jsem se rozhodl koupit, koupil jsem si zbraně a jste zklamaní, netěsníte, v zádech není guma a neabsorbují se dobře, moč se vrací, pokud na pumpu zatlačíte zevnitř (nebo je tam falešná?) Toko haggis

Když se naše dítě narodilo, usnensils nám poskytli téměř kompletní balíček zbraní pro novorozence

rádi, vždy je začali kupovat. když byli v nemocnici, plenky skončily, koupil jsem tam haggy - bylo to hrozné. protože syn dostal kurs antibiotik, měl průjem, a po každém pokakovi se vše vylilo z plenky, stále jsem musel vyměnit plenu a kalhoty (a v nemocnici to bylo problematické, proto jsem si dal na plenku), pak jsem si koupil plenku, méně vytékaly, ale oni vůni.. ne jako skluzu a hrát silně, ale přesto, vůně je. můj syn se nezdá, ale vůně se mi nelíbí.
Marys nějakým způsobem koupil kvůli zájmu, jsou měkké, něžné, ale drahé. takže stále používáme zbraně (roční syn). neunikají, absolutně bez zápachu, prdel je vždy suchý, jsou tu vtipné obrázky a indikátorový proužek, a za cenu je to normální, pokud vezmete velké balíčky najednou plus slevu.

Kontrola plenek MOONY, NEPIA, HAGGIS, GOON

Pro každou z nich vezmeme 200 ml teplé tónované vody a vyzkoušíme ji. Pro větší pohodlí si nasaďte třílitrovou nádobu.

Tak. Nalil jsem teplou vodu na plenu na různých místech. Zbytek plenek jsem postupně nalil trochu jako dítě psalo, ale ne do muni! V nich mohu nalít vodu, jak se mi líbí, bez zastavení. Voda, i když se neabsorbuje najednou ve stejnou vteřinu, stojí na vrcholu louže a celek je absorbován plenkou. I když se tím chcete zbavit, nebude to fungovat. Mooney je navržen tak, aby absorboval mnohem více než jejich konkurenti. Nalil jsem 200 ml a stále jsem mohl nalít stejné množství a pravděpodobně i vícekrát. Protože je používám už dlouho, vím, že absorbují velmi dobře a hodně. Okamžitě jsem otřel plenku kouskem toaletního papíru a zůstala prakticky suchá. Pokud se podíváte pozorně, můžete vidět několik mokrých míst. Opakuji: Nečekal jsem ani chvilku, než se voda pohltí, položil jsem papír na vrchol a lehce jsem ho stiskl rukou, protože to dítě mohlo udělat s jeho kořistí. Úžasný Sám jsem to nečekal. Jsou nejsušší a nejvíce absorbují. Ale v novém balení plenek se mi jeden okamžik nelíbil. Poté, co je tekutina absorbována a pokud se dítě pohybuje, vytváří se hrudka, dokonce spíše kámen, protože absorpční materiál je velmi těžký. Podíváte-li se na světlo, můžete vidět vše na fotografii. To znamená, že chci říci, že jsou perfektně vhodné pro noc a pro děti v posteli. Ale pro venkovní aktivity, pravděpodobně není nejlepší volba.

Co je lepší než gunas nebo munis

Vždy vzhůru nohama? Když se močový měchýř připraví na vyprázdnění, obvykle se před popisem objeví „trhnutí“.

Ano, také jsem se snažil čmárat dobře dolů. Už jsem zapomněl, že se zabývám tak důležitou věcí, a to je opravdu velmi důležité - zabraňuje únikům.

odpoledne je to normální. A v noci, když si vyměním plenu, jsem skoro vždy vzpřímený. Je možné to vynechat? nepřerušuje se?

Odpověď na zprávu Jerbo ze dne 7. dubna 2014, 05:55

Umět. Když sedí na květináči, musí ho perforovat snížit, jinak to bude popsáno všude, kromě samotného hrnce. Ano, a pissing, když stojíte na záchodě, musíte se také držet a vést prsty, v čmárat není „autopilot“

U chlapců je ráno téměř vždy „vzhůru nohama“, v zásadě normální reakce, zejména protože od rána každý obvykle chce používat záchod. Vstali jsme, čůrat, „hůl“ zmizela

Přehled plenek Moony (Mooney): typy, velikosti, ceny, recenze

Obsah

Moony plenky jsou nejznámější a nejvyhledávanější v Japonsku. Ale vysokou kvalitu plenek Moony oceňují nejen obyvatelé této východní země - i v Rusku se tomuto produktu líbilo mnoho matek. Proto není nic zvláštního v tom, že právě tato značka plen byla oceněna Grand Prix již druhý rok v řadě v soutěži „Choice of Moms“. „Muni“ dostává nejvyšší známky péče o dítě, poskytuje mu dobré zdraví, obklopuje ho pohodlím a jemností.

Kdo vyrábí plenky Moony?

Keiichiro Takahara je zakladatelem Unicharm, výrobce plenek Moony

Keishiro Takahara založil Unicharm na počátku sedmdesátých let minulého století. Ona začala vyrábět plenky Moony. V té době měla společnost jiné jméno a zabývala se prodejem stavebních materiálů. Brzy zde bylo zřízeno oddělení, které vyrábělo dámské hygienické výrobky..

Výroba nového produktu se ukázala být tak zisková, že vedení společnosti zcela obnovilo svou výrobu a změnilo název společnosti na Unicharm Corporation. Nyní zcela přecházejí na výrobu hygienických výrobků a také se snaží rozšířit sortiment.

Moony pampers se poprvé objevil na pultech obchodů v roce 1981. Od té doby neustále procházejí změnami, inovacemi a zlepšováním kvality. Jejich přirozený vzhled a kvalita se přirozeně za tři desetiletí změnili.

 • Osmdesátá léta dvacátého století. Uvedení plenek Moony je pozoruhodné. Byly na okrajích široké a uprostřed se zúžily. Upevnění bylo provedeno pomocí suchého zipu.
 • Konec osmdesátých let. Šest let se tvar plenek Moony změnil - objevily se trojrozměrné límce. Výrobky vyrobené s odznakem „Ultra“.
 • Devadesátá léta. Průlom ve výrobě - ​​objevují se pohodlné kalhotky Mooney, které jim usnadňují jejich maminky.
 • Začátek 2000. let. Vytvořili jedinečné absorpční prádlo pro děti, studenti se pohybovali samostatně. Jejich měkký a dobře napnutý pás v procesu plazení neomezoval pohyby dítěte.
 • 2008 rok. Pozoruhodný vzhled kalhotek pro dítě každého pohlaví zvlášť. Byli dvakrát tak hubení než všichni jejich předchůdci, a proto se perfektně hodili pro venkovní hry.
 • rok 2013. Společnost vzala v úvahu všechna přání matek a vytvořila řadu plenek Moony 3D-comfort s označením „Air Fit“.

Kůže dítěte je velmi citlivá, podrážděná a zranitelná, proto je pro pleny pečlivě vybrán podklad. Moony používá pouze nejnovější technologii..

Série Moony Diaper

Moony plenka Pack Fotografie

Kterákoli matka se může sama rozhodnout, která z těchto dvou řad plenek Moony Japanese je pro její dítě nejlepší. Společnost nabízí pravidelné plenky pro jednorázové použití a absorpční spodní prádlo ve formě pohodlných lehkých kalhotek.

Velikost produktu je navíc velmi snadno volitelná podle několika kritérií:

 1. hmotnost dítěte;
 2. stupeň mobility;
 3. stav stolice.

Kdo by vyhovoval Moonyiným jednoduchým plenkám??

Jsou vyráběny ve čtyřech různých velikostech. Jsou určeny pro děti od narození až do hmotnosti 14 kilogramů.

Velikost Nb je vhodná pro novorozence s hmotností do pěti kilogramů, kteří se stále příliš nepohybují a mají volnou stolici. Takové děti se vejdou do velikosti S, ale jsou o něco větší, a proto jsou vhodné pro dítě s hmotností do osmi kilogramů.

Když se dítě začne zvedat, sedět, převrátit, můžete přejít na další velikost. Obvykle do této doby dítě už váží více než 6 kilogramů (velikost M) a židle se stává viskózní. Plenky Mooney velikosti M budou dokonale sedět, dokud dítě nedosáhne 11 kg. Poté, nebo o něco dříve, můžete přejít na velikost L, která je určena pro viskózní židli, hodně aktivity pro dítě a hmotnost devíti až čtrnácti kg.

Kdy si vybrat kalhotky - plenky Moony?

Kalhotky z plenkové kalhotky by měly být zakoupeny pro již aktivní děti

Nejmenším dětem, jejichž hmotnost nedosáhla šesti kilogramů, jsou zbabělí k ničemu. Když je dítě aktivní, stávají se nezbytnými. Současně jsou kalhotky určeny pro kulatou židli dítěte nebo ve formě kuliček. Kalhotky jsou vhodné pro všechny děti, protože plenky Mooney jsou určeny pro hmotnost od šesti do dvaceti pěti kg.

Pokud se tedy dítě naučilo stát a váží šest až jedenáct kilogramů, pak jsou pro něj M plenky ideální. Na začátku chůze a dosažení hmotnosti devíti až čtrnácti kg je čas přejít na velikost „L“. Když dítě již běží dobře a hmotnost dosáhla úrovně dvanácti až sedmnácti kilogramů, je vhodné použít „XL“. Poté, co dítě získá hmotnost 13 kg, můžete přejít na další velikost - „XXL“, která se vejde i kojencům o hmotnosti 25 kilogramů.

V zásadě je výběr správného produktu pro dítě jednoduchý. Pokud je stále v kolébce a teprve začíná zvedat hlavu, pak mu plenky Moony poskytnou nezbytnou ochranu. Pokud se dítě již naučilo sedět, stát nebo se pohybovat samostatně, měli byste si vybrat kalhotky, protože se snáze oblékají a svlékají.

Zahrnutí stojí za to věnovat pozornost židli. Konvenční plenky Moony vám ušetří před prosakováním volných stoliček as navrženými výkaly je čas přejít na starší produkty.

Jednorázové plenky Moony jsou vhodné pro každé dítě bez ohledu na pohlaví. Kalhotky s nejmenší velikostí „M“ budou také dobře sedět na chlapci i dívce. Ale v okamžiku, kdy děti začnou hodně běhat, chodit a sedět, potřebujeme speciální kalhotky navržené tak, aby zohledňovaly zvláštnosti jejich struktury těla. Protože jsou pro děti různého pohlaví vytvořeny plenky - kalhotky maximální velikosti „X“ a „XL“ v souladu s jejich fyziologickými rozdíly.

Absolutně všechny výrobky Moony pro děti mají následující výhody:

 1. Suchý zip vydrží opakované upevnění;
 2. Výkres na vnější straně vám řekne o naplnění pleny pro včasnou změnu;
 3. tvar plenek Moony je anatomický, protože budou na dítěti sedět dobře a pevně;
 4. mnoho flexibilních límců kolem pasu a nohou dítěte, protože úroveň ochrany proti únikům je vysoká;
 5. materiál plenky je měkký, jemný, prodyšný, a proto nedochází k vyrážce.

Zvláštní pozornost je věnována materiálu, ze kterého jsou vyrobeny plenky Moony. Jedná se o neuvěřitelně tenká vlákna zvaná Air Skinny. Jsou to mřížky, které mohou procházet vzduchem. Proto může vzduch snadno vstoupit do prostoru mezi plenkou a pokožkou. Tím se zabrání vyrážce, podráždění a zarudnutí pleny..

Moony plenky jsou potaženy materiálem polyolefin. Jeho savý povrch je vyroben z bavlny. Pod bavlněnými vlákny je speciální absorbent, který je schopen okamžitě absorbovat velké množství kapaliny. Vlhkost nebude pro dítě způsobovat nepříjemnosti, protože se okamžitě změní v gel.

Kalhotky určené pro dospělé děti jsou uvnitř impregnovány výtažky z bylin.

Plenky Moony: recenze rodičů

Rozsah velikostí plenek Moony je mírně nekonzistentní s obecně přijímanými

Recenze plenek Mooney pomáhají zajistit jejich vysokou kvalitu. Spotřebitelé nazývají jedinou nevýhodou výrobku vysoké náklady. Konec konců, náklady na Mooney jsou vyšší než náklady na nejdražší pleny slavných značek. Rodiče si všimli, že výrobky zcela neodpovídají deklarovaným rozměrům na obalu. Proto je vhodné je vzít o něco větší.

Zároveň si matky nemohly pomoci, ale všimly si velkého množství výhod plenek Moony:

 • vynikající vstřebávání tekutin, včetně dětské stoličky;
 • nekroutit se, nesbírat ve velké hrudce mezi nohama;
 • gel po otoku se uvnitř plenky nepohybuje;
 • poměrně široké, které poskytují vyšší stupeň ochrany a pohodlí;
 • blízko nohou a kolem břicha se materiál natahuje dobře;
 • uvnitř jejich povrchu je nerovný, s hlízami, protože materiál se prakticky nedotýká jemné kůže.

Názor matek je nejdůležitějším kritériem při hodnocení kvality plenek. Protože negativní recenze týkající se „Mooney“ jsou velmi vzácné, lze tvrdit, že jsou schopny poskytnout dítěti pohodlí.

Moony pleny: cena a základní parametry

„Mooney“ se dodávají ve dvou variantách:

 1. jen plenky;
 2. absorpční spodky.

Moony Air Fit - Jednoduché, savé pleny

Plenky Moony Air Fit lze v obchodě snadno najít.

Obchody nejčastěji nabízejí jakýkoli balíček Mooney za stejnou cenu. A nezáleží na tom, jaké jsou plenky velikosti a kolik jich je uvnitř. Stojí to jeden a půl tisíce rublů.

 1. Nb (od narození do pěti kg): 90 kusů (1 položka v balení - 16,67 rublů).
 2. S (od 4 do 8 kg): 81 kusů (1 produkt v balení - 18,52 rublů).
 3. M (od šesti do jedenácti kg): 62 kusů (1 produkt v balení - 24,20 rublů).
 4. L (od devíti do čtrnácti kg): 54 kusů (1 položka v balení - 27,78 rublů).

Mohou je nosit velmi malé děti. Tyto produkty se neprodávají v malých obalech. To lze snadno vysvětlit. Koneckonců, čím menší dítě, tím častěji musíte vyměnit plenky.

Kalhotky Moony Man Air Fit absorbující kalhotky

Kalhotky Moony Man Air Fit nabízejí dobrou ochranu proti úniku

Moonyiny spodky mají menší svazek než jednoduché plenky. V tomto případě je cena nastavena stejně, bez ohledu na velikost a počet produktů uvnitř - asi 1600 rublů.

 1. M (od šesti do jedenácti kg): 58 kusů (1 produkt v balení - 27,59 rublů).
 2. L (od devíti do čtrnácti kg): 44 kusů (1 produkt v balení - 36,37 rublů).
 3. XL (od dvanácti do sedmnácti kg): 38 kusů (1 produkt v balení - 42,10 rublů).
 4. XXL (od třinácti do dvaceti pěti kg): 26 kusů (1 položka v balení - 61,54 rublů).

Jaké japonské plenky jsou nejlepší pro novorozence?

Zajímavé jsou japonské pleny.

Vyzkoušeli jsme všechny nejoblíbenější a cenově dostupné značky na ruském trhu: Merries, GOON, Moony, Genki, Nepia, Mepsi.

Což je lepší, každý si vybere vše sám podle svých kritérií, potřeb a požadavků. První tři značky nejsou dostatečně levné, od nejvyšší úrovně, nebo něco, co fungovalo dobře. Poslední tři jsou průměrná, ale docela slušná kvalita.

Pro nás osobně je Merris vůdcem. O něco levnější než jejich hlavní konkurenti (alespoň v našem městě Vladivostok), pokud jde o kvalitu - žádné stížnosti.

Gunas (jen pro novorozence, se zbytkem velikostí nebyl takový problém) - způsobovali podráždění.

Mooney - vše je v pořádku, ale dražší než Merris, proto ne v čele.

Genks jsou dobré, možnost rozpočtu, ale najít je na prodej není tak jednoduché. Když objednáváme ve specializovaných internetových obchodech, bereme je na stejné úrovni jako Merris.

Registrace

Host (77,239. *. *)
Zkusili jsme všechno. Nejvíc se mi líbí zbraně..

Lusa
Vyzkoušel jsem všechno, vše je v pořádku! Nyní používám haggis měkký, pohodlný, nic horšího! Hzato je snazší koupit v každém obchodě! za cenu se zatím nesrovnaly.

Je to Ultra Comfort? Ano, uvnitř jsou měkké, ale elastický pásek na zádech, zapínání a boční elastické pásky jsou cínové, kůže je střihaná. Ano, promočte po dvou vyskakovacích oknech ((((

A pokud to není tajemství, proč přešel z japonštiny?

Jsem pro muni, jsou měkké a absorbují se nejvíce. Marisa je horší než to, že mají nějaký druh ventilačního systému, který se ve skutečnosti ukazuje jako mokrý vnější povrch plenky, i když je uvnitř suchý, a zápach moči, který prosakuje ventilačními otvory. Ze zbabělců se mi také líbily muni a gunas, kalhotky Marys nejsou, konečně naše možnost

Obecně platí, že máme plán na používání plenek po dobu šesti měsíců: v noci spíme v Marys (v našem městě neprodáváme munis, už mě unavuje chodit do Tyumen po dobu 5 měsíců), chodíme v Marys, plenám si dětské plenky ráno po spánku, protože už hodinu dělá stabilně skvělé věci, máme krátce plenku pro pokak. Zbytek dne znovu použitelný Gloris.

Bazální teplota od A do Z

Plánování našich vládců. Zkuste vyjádřit svůj názor! ->

* Drazí přátelé! Ano, tohle je reklama, jak se má točit!

Jaký je rozdíl mezi plenkami Merries (Meries), GooN (Gong) a Moony (Mooney)?

Tolikrát byla vznesena témata týkající se výběru plen, kolik názorů a slov bylo vyjádřeno různým výrobcům a... Tentokrát to nebude o tom, které plenky si vybrat, ale o tom, jaké jsou všechny tyto rozdíly v plenkách JAPANESE? Koneckonců, tolik laskavých slov je psáno speciálně pro tyto značky...

Studoval jsem tento problém na internetu a nakonec jsem našel odpovídající článek... Jaký je rozdíl mezi populárními plenkami Merries (Meries), GooN (Gong) a Moony (Mooney)?

Pojďme se krátce zabývat každou značkou zvlášť. tak,

Tyto plenky vyrábí japonská společnost Kao Corporation (Kao Corporation), která byla založena v roce 1887. Od 80. let 20. století zavedla společnost výrobu bestsellerů, jako jsou dětské plenky Merries (Meries). V současné době se pod značkou Merries (Meries) vyrábějí dětské plenky (včetně novorozenců), kalhotkové kalhotky a mokré ubrousky. Všechny výrobky pod značkou Merries jsou prémiové produkty a jsou velmi populární nejen v Japonsku a jihovýchodní Asii, ale také po celém světě. Plenky, kalhotky a ubrousky Merries (Meries) mají dokonalou kvalitu, protože jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů a využívají technologie, které na světě nemají žádné analogy. Plenky, kalhotky, plenky a mokré ubrousky Merries (Meries) jsou pro děti naprosto bezpečné.

U společnosti Kao Corporation (Kao Corporation) je spokojenost zákazníků oceňována především, takže poskytuje téměř 100% kontrolu nad všemi produkty.

Plenky GooN (Gong) - je značka japonské společnosti Daio Paper (Dio Peypa), založená v roce 1943. Je jednou z největších japonských společností vyrábějících papír, od stavebních desek po hygienické výrobky a tisk. Daio Paper Corporation (Daio Paper) má mnoho podniků a exportuje své výrobky do celého světa..

Výroba dětských plenek GooN (Gong) je v činnosti společnosti Daio Paper (Dayo Peypa) mezerou. Výrobky pod značkou GooN (Gong) jsou vysoce kvalitní produkty a také patří k prémiovým produktům. V japonštině znamená slovo „GooN (Gong)“ „růst“. GoN (Gong) znamená pleny, plenky pro chlapce a dívky, mokré ubrousky pro děti. V Japonsku jsou tyto plenky hodnoceny jako jedna z nejměkčích a nejjemnějších pro dětskou pokožku..

Plenky Moony (Mooney) vyrábí japonská společnost Unicharm Corporation (Unisharm Company). Byla založena v roce 1961 a ve svém vývoji prošla dlouhou cestou od výrobce dámských hygienických výrobků až po největší korporaci pro výrobu a prodej výrobků pro péči o dítě, dětských plen, plenkových kalhotek, hygienických výrobků pro ženy, různé kosmetiky a domácích potřeb. a další věci.

Společnost Unicharm Corporation (Unisharm) dlouhodobě pracovala pouze na japonském trhu. V současné době nabízí své produkty a služby po celém světě..

V Rusku získala společnost Unicharm Corporation slávu díky ochranné známce Moony (Mooney).Mony (Mooney) je velký sortiment zboží: od plen pro novorozence až po tenké kalhotky.

Za účelem vytvoření perfektní plenky Unicharm Corporation (Unisharm) vybavila speciální laboratoř manekýnkou pohyblivého dítěte. V této laboratoři byla zkoumána úplnost plnění a nasákavost pleny, jakož i nedostatek nepohodlí a stupeň tečitelnosti plenek a kalhotek, kromě toho byly provedeny testy upevňovací pásky atd..

Nyní se podívejme na hlavní rozdíly v sortimentu, který je na našem trhu nejznámější..

Merries (Meries) jsou plenky následujících velikostí:

- NB (Newborn), tj. Pro novorozence s hmotností do 5 kg;

kalhotky pro chlapce a dívky:

- noční kalhotky (12-22 kg);

mokré hygienické vložky:

- růžová vyměnitelná jednotka (54 ks),

- vyměnitelná jednotka v růžovém plastovém pouzdře (54 ks),

- vyměnitelný zelený blok (64 ks),

- vyměnitelná jednotka v zeleném plastovém pouzdře (64 ks).

GooN (Gong) jsou plenky v následujících velikostech:

- pro novorozence s hmotností do 5 kg;

- Super BIG (15-35 kg);

- kalhotky pro chlapce a dívky:

- super velká velikost (15-35 kg);

- kalhotky pro chlapce:

- kalhotky pro dívky:

- vlhké hygienické vložky:

- vyměnitelná jednotka (70 ks);

- vyměnitelná jednotka v plastovém pouzdře (70 ks);

- vyměnitelné trojité balení (3 * 70 ks).

Moony (Mooney) - jedná se o plenky v následujících velikostech:

- NB (Newborn), tj. Pro novorozence s hmotností do 5 kg;

- kalhotky pro chlapce a dívky:

- M (6-10 kg) pro prohledávače;

- M (6 až 10 kg) pro postavení;

- kalhotky pro chlapce:

- kalhotky pro dívky:

Shrneme-li informace o rozsahu velikostí a sortimentu, shrneme rozdíly - kalhotky GooN (Gong) a Moony (Mooney), počínaje velikostí L (9-14 kg), se vyrábějí samostatně pro chlapce a dívky, vzhledem k anatomickým rysům různých pohlaví. U dívek je absorpční zóna nižší a pro chlapce vyšší. Kalhotky Merries (Meries) jsou vhodné pro chlapce i dívky. Kromě toho si kalhotky Moony (Mooney) velikosti M (6-10 kg) mají na výběr: pro dítě, které stále plazí, nebo pro dítě, které již stojí.

Mokré ubrousky, zvláště populární v Rusku, se vyrábějí pod značkami Merries (Meries) a GooN (Gong)..

Ubrousky Merries (Meries) v růžovém balení mají speciální drážky-výklenky, které drží špínu a výkaly, díky tomu budete utírat jedno místo na kůži dítěte méněkrát a s největší pravděpodobností to bude stát jedno utírání. To znamená, že zčervenání, podráždění, které jsou způsobeny nadměrným třením, se neobjeví. Ubrousky Merries (Meries) v zelených obalech se liší tím, že se rozpustí ve vodě a mohou být hozeny do záchodu..

Vlhké ubrousky GooN (Gong) jsou nasycené terapeutickým přípravkem, který je velmi podobný běžné vodě. Mají jemnou, jemnou vůni. Snadno odstraňte nejmenší nečistoty.

Ubrousky Meries i ubrousky Gong mají na skladě znovu použitelné plastové pouzdro, které se stane zajímavým interiérovým artiklem pro vaši školku. Stačí, když novou plastovou jednotku vložíte do plastového pouzdra, jakmile předchozí obal skončí.

Všechny výše uvedené se týkají objektivní stránky problému rozdílů. Níže uvedu své subjektivní úsudky o japonských plenkách, kalhotkách a ubrouscích. Soudy vycházejí z osobní zkušenosti mého a mého dítěte, jakož i ze zkušeností mých přátel, známých a jejich dětí.

Takže mezi těmito třemi značkami jsou plenky GooN (Gong) levnější, následují pleny Merries (Meries) a Moony (Mooney) mají nejvyšší cenu. Všechny popsané značky jsou v prémiovém segmentu, takže rozdíl v ceně je způsoben cenovou politikou výrobců.

Nejtenčími plenkami jsou Merries (Meries).Mony (Mooney) a GooN (Gong) jsou mírně hustší a mezi nimi jsou hustota Moony (Mooney) a GooN (Gong) přibližně stejná. Proto Muni a Gong absorbují více než Meries. Plenky Mooney také absorbují nejrychlejší. Je však třeba mít na paměti, že čím více se plenka vstřebává, tím déle je na dítěti a čím déle přichází do styku s kůží, a pokud je pokožka dítěte náchylná k alergickým reakcím, vyrážkám, pocení, zarudnutí, je lepší plenu častěji měnit. To znamená, že volba je na vás, v závislosti na tom, čeho chcete dosáhnout: pokud pokožka snáší delší kontakt s plnou plenkou, pak si můžete vybrat Moony (Mooney) a GooN (Gong), plusy - méně často narušují dítě výměnou plen, úspora peněz. Pokud již existuje špatná kožní reakce na jakékoli plenky nebo kosmetiku, je lepší zvolit tenčí Merries (Meries), protože zdraví vašeho dítěte je dražší než jakýkoli peněžní zisk. Chci hned poznamenat, že moje dítě přežilo celou noc v Meries, Muni a Gong (Samozřejmě, navzdory skutečnosti, že jsme v noci nekoupali).

Obecně vám vždy doporučuji vyzkoušet Merries (Meries) plenky pro novorozence, protože je méně pravděpodobné, že s nimi budou nespokojeni, a pak si koupíte Mooney a Gong, aby se zastavili u některých sami, nebo použili všechno po jednom. Všechny popsané pleny mají vybrání na vnitřním povrchu, takže je v nich absorbována židle a osel je v kontaktu se suchým a čistým materiálem, který stoupá nad vybráními.

Plenky Merries (Meries) velikosti NB (do 5 kg) a S (4-8 kg) nemají kolem břicha elastický pás, v souvislosti s tím mohou nastat netěsnosti, častěji jsem slyšel recenze, které jsou vzadu. A stalo se to s mou dcerou. Počínaje velikostí M (6–11 kg) a více je přítomna Meriesova guma.

Plenky Moony (Mooney) velikosti NB (do 5 kg) a S (4-8 kg) mají v oblasti pupku zvláštní vybrání, aby nedošlo k poškození nezhojeného pupečního prstence nebo poškození pahýlku pupeční šňůry, který dosud nespadl..

Nyní ve velikosti: Meries jsou malé velikosti, Mooney a Gong stejné velikosti budou větší. Proto, pokud používáte plenky Merries (Meries) a ty už pro vás nestačí, můžete ještě chvíli používat Moony (Mooney) nebo GooN (Gong), protože je známo, že čím větší je velikost, tím menší je počet plenek v balení. Tímto způsobem ušetříte peníze.

Ze všech tří značek plenek podle kritéria „měkkosti“ upřednostňuji Meries - jsou to velmi super měkké pleny.

Vnější a vnitřní plochy kalhotek všech tří výrobců jsou prakticky stejné. Rovněž jsou všechny stejně roztrhané na bočních švech, když je potřebujete odstranit. Zbraně se zlomí tvrději a Meries a Mooney jsou asi stejně lehké.

Krátce se budu věnovat absorpci, době nošení, kožní reakci a měkkosti.

Takže nejhustší elastická guma kolem břicha a nohou pro kalhotky GooN (Gong), potom pro kalhotky Merries (Meries) a nejvolnější pro kalhotky Moony (Mooney). To je třeba vzít v úvahu při výběru kalhotek na základě pleti vašeho dítěte. Kromě toho je třeba zvážit velikost břicha dítěte po jídle a po jeho sezení.

Pokud jde o jemnost a vstřebatelnost: Meries jsou nejtenčí, ale také absorbují o něco méně, Mooney je o něco hustší, Gong je nejhustší. Kalhotky Gong a Mooney absorbují stejně rychle a stejné množství tekutiny. Všechny rozdíly v hustotě a absorpci jsou však sotva patrné..

Dlaň měkkosti tentokrát dostane kalhotky Moony (Mooney). Chci také poznamenat, že kalhotky Gong a Mooney jsou k dispozici samostatně pro chlapce a dívky. Absorpční zóna pro chlapce se nachází o něco výše a pro dívky o něco nižší - v souladu s anatomickými rysy obou pohlaví.

Chtěl bych upozornit na skutečnost, že plenky a kalhotky Merries (Meries), Moony (Mooney) a GooN (Gong) se vyrábějí jak pro domácí trh Japonska, tak pro vývoz do Číny, Tchaj-wanu a dalších zemí. Nejcennější jsou však plenky a kalhotky, které se uvolňují pro domácí trh, tj. Ty, které se nosí Japonci. Všechny možnosti exportu jsou mnohem levnější, vyrobené z méně kvalitního materiálu a pravděpodobně vás v porovnání s originálem zklamají mnoha způsoby. Zejména pro plenky a kalhotky z Moony (Mooney) chci poznamenat, že pro domácí trh v Japonsku jsou vyráběny s postavami z karikatur Disney a jsou nejkvalitnější. Na smečce s takovými plenkami a kalhotkami v pravém dolním rohu bude vymalována Disney's Winnie the Pooh.

Stručně řečeno, stručně napíšu své subjektivní rady a možná vám to pomůže při konečné volbě:

Takže pro novorozence vám radím vybrat plenky Merries (Meries) - pravděpodobnost, kterou se vám nelíbí nejméně. Pak můžete vyzkoušet Moony (Mooney) a GooN (Gong). Pokud Meries často teče po zádech nebo se v noci nezabývá absorpcí, můžete je nechat nosit během dne nebo dokonce odmítnout ve prospěch zbytku. Reakce na kůži (zarudnutí) nejčastěji (podle recenzí přátel a známých) se odehrává na Gongu.

Když se dítě hodně hýbe a je velmi obtížné si nasadit plenu, nebo když nosí plenky nebo sklouzává, je čas přejít na kalhotky. Znovu vám doporučuji začít s Merries (Meries) a poté se přesunout k ostatním. Pokud vás cena otázky nevadí, pak nejlepší jsou samozřejmě kalhotky Moony (Mooney).

Stává se, že kalhotky v noci nemohou zvládnout množství tekutiny uvolněné, když je dítě již velké. V tomto případě můžete bezpečně nosit větší plenky v noci..

No, další rady ohledně velikostí. Následující pravidlo bylo empiricky odhaleno pro děti průměrné velikosti (tj. Bez extrémů: není příliš tenké a příliš baculaté): vyberte si plenu Merries (Meries) na základě hmotnosti vašeho dítěte se zaměřením na první číslici rozsahu hmotnosti pleny. Například, pokud vaše dítě váží 6 kg, pak s největší pravděpodobností bude sedačka Merries (Meries) velikost M (6-11 kg) „sedět“ lépe. Jakmile vaše dítě dosáhne hmotnosti 9 kg nebo více, přejděte na další velikost L (9-14 kg). Vezměte prosím na vědomí, že Moony (Mooney) a GooN (Gong), jak jsem psal výše, nejsou malé, a proto jsou větší než stejné velikosti plen a kalhotek Merries (Meries).

Nejvíce široce zastoupený na ruském trhu jsou Napkins Merries (Meries) a GooN (Gong).

Utěrky Pink Meries jsou umístěny jako utěrky, které nejefektivněji odstraňují nečistoty z pokožky dítěte. Na jejich povrchu jsou vybrání pro drážky, které zadržují i ​​tvrdé nebo husté částice nečistot a stolice.

Mléčné ubrousky v zeleném obalu lze hodit na záchod, protože se zcela rozpustí ve vodě

Gongové utěrky jsou impregnovány směsí velmi podobnou běžné vodě, uvádí se, že obecně nezpůsobují žádnou reakci na kůži dětí..

Podle mého názoru je nejlepší možností, pokud jde o poměr cena / kvalita, ubrousky GooN (Gong). Prakticky nemají žádný zápach, u Merries (Meries) je to patrnější. Ubrousek sám má texturu podobnou tenké průhledné tkanině (Meries v zeleném obalu je spíše jako papír), a pokud je to nutné, lze ubrousek roztrhnout na kousky. Impregnace stačí k odstranění veškeré kontaminace s minimálním množstvím tření (v Meriesově zeleném balení je podle mého názoru hodně impregnace, natolik, že můžete stlačit ubrousek). A konečně, v vyměnitelném bloku GooN (Gong) je 70 ks ubrousků, 54 ks a 64 ks v růžové a zelené vyměnitelné bloky Merries (Meries) a cena je obvykle vyšší za poslední značku, tj. Za Merries (Meries). ).

V každém případě jsou podle mého subjektivního názoru japonské plenky podle všeho nejkvalitnější ze všech plenek, které jsou v současné době na ruském trhu. Váš výběr závisí na vašich peněžních schopnostech a vlastnostech nejcennějšího stvoření - vašeho dítěte.

Znám jen milence Merries (Meries), pouze Moony (Mooney) nebo GooN (Gong). A v tom nemohou být přesvědčeni, nemohou být přesvědčeni, aby vyzkoušeli jiné značky. Také znám takové rodiče, kteří se zdráhají nebo naopak, ale zkoušejí různé značky a poté se vracejí ke svým milovaným Merries (Meries) / Moony (Mooney) / GooN (Gong). A existují i ​​jiní jako já a moje dcera: v různých fázích našeho růstu jsme současně používali plenky různých značek a dokonce i různých velikostí. Donedávna jsme používali kalhotky GooN (Gong) a Merries (Meries) střídavě na jeden den. A teď nosíme kalhotky Moony (Mooney) - během dne stejné velikosti a v noci je nosíme stejné velikosti, ale větší velikosti, protože začali spát déle a vylučovali více tekutin. Užijte si své použití pro vás a vaše dítě..

Nejlépe hodnocené japonské dětské plenky: Merries, Moony a Goon

Jednorázové plenky se staly skutečnou spásou pro rodiče z celého světa. Máma a táta se snaží vybrat nejlepší plenky pro své dítě - bezpečné, pohodlné a hypoalergenní. Na domácím trhu jsou oblíbené japonské plenky. Výhody a nevýhody plenek z Japonska a seznam oblíbených značek naleznete v tomto článku..

Japonské plenky jsou velmi žádané kvůli jejich vysoké kvalitě a pohodlí.

Výhody a nevýhody japonských plenek

Japonské plenky rychle získávají tržní podíl. Proč jsou tak populární? Tajemství spočívá v řadě výhod a malém počtu nevýhod. Nevýhody japonských dětských plenek jsou považovány za relativně vysoké náklady, jakož i riziko nákupu nekvalitní falešné. Pokud jde o výhody, existuje mnoho dalších:

 1. jemná textura, která umožňuje maximální pohodlí dítěte;
 2. „Prodyšné“ materiály;
 3. dostupnost indikátorů plnění;
 4. spolehlivá fixace;
 5. genderová separace.

Nejlepší plenky z Japonska

Jaké výrobky z Japonska si vybrat? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Model, který je ideální pro jedno dítě, může být nepříjemný pro druhé.

Všechny tyto značky plen jsou charakterizovány řadou charakteristických rysů, které jsou vlastní japonským výrobkům. Než si koupíte jednorázové plenky pro své dítě od japonského výrobce, měli byste se s nimi určitě seznámit a vzít v úvahu všechny nuance přímého použití:

 • se zvětšením velikosti se počet plenek v balení snižuje, takže cena svazku zůstává téměř nezměněna;
 • indikátory plnění jsou vyráběny ve formě žlutých proužků, které se modří, když se plenka plní;
 • modely by měly být vybírány podle pohlaví dítěte - absorpční prvky jsou umístěny s ohledem na anatomické rysy struktury těla chlapců a dívek;
 • U plen pro novorozence je k dispozici speciální vybrání pro pupek, který umožňuje jeho lepší zpracování bez odstranění produktu a zabraňuje častému kontaktu s jemnou pokožkou novorozence..

Veselé

Japonské plenky Merries se vyznačují velkou délkou ve srovnání s jinými produkty od zády k bříšku (asi 10 mm). Modely této značky jsou lehké a malé tloušťky, vnitřní povrch je potažen přírodním antibakteriálním extraktem. Plenky se dobře vstřebávají, ale výrazně zvyšují objem..

Náklady na plenky Goon jsou nejnižší ze tří zastoupených značek. Plenky jsou o něco širší než konkurenční modely (viz také: kde najít nejlepší opakovaně použitelné plenky?). Vnitřní povrch je měkký, má příjemnou strukturu a reliéfní povrch. Plnivo je podobné materiálu, který je součástí Meries, s dodatečným začleněním adsorpčních kuliček.

Moony

Při nákupu japonských plenek Moony si musíte vybrat modely o jednu velikost větší, než je teoreticky - podle recenzí, tato značka nabízí plenky - „malé velikosti“. Aby se snížilo riziko podráždění, je vnitřní povrch žebrovaný. Všechny modely mají přední a zadní gumové pásky. Podle výrobců plenka absorbuje tekutiny až 10 hodin v řadě.

Ostatní výrobci

Další populární značkou z Japonska je Doremi. Výrobky tohoto výrobce nejsou v žádném případě nižší než jejich konkurenti. Hlavním rysem Doremi je, že jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva, což pomáhá zabránit vzniku nepříjemného zápachu. Kromě toho výrobce rozdělil adsorbenty na výkaly a moč, což významně snižuje riziko podráždění na jemné kůži.

Jak odlišit vyvážené série plenek od japonské?

Někteří rodiče čelí skutečnosti, že nakupované plenky nesplňují nejvyšší standardy kvality. V takových případech mnozí podezřívají faleš. Pampers tchajwanské, indonéské nebo čínské výroby se často prodávají pod rouškou japonských produktů, takže při nákupu byste měli věnovat velkou pozornost informacím o výrobci.

Rovněž je třeba mít na paměti, že japonští výrobci obvykle vyrábějí 2 řady plenek stejné značky. Jaký druh? Jeden z nich je určen pro domácí trh, druhý - pro vývoz. Navzdory skutečnosti, že oba jsou originální výrobky, kvalita první z nich je výrazně vyšší než u ostatních.

Pokud si rodiče chtějí pro své dítě koupit „velmi“ japonské plenky, které jsou výrazně kvalitnější než všechny analogy, musíte hledat interní řadu plenek. Na fotografii k článku můžete jasně vidět, jak by mělo vypadat balení vnitřní řady.

Následující příznaky také pomohou identifikovat „správné“ balení:

 1. Jméno výrobce. Série Moony vyrábí Unicharm, Merries od KAO a Goon od Daio Seishi Co.
 2. Logo. Na tomto základě je snadné identifikovat „vnitřní“ balení dětských plenek Merries. Logo by mělo mít klenutý tvar, umístěný ve střední části balení, pozadí - jasná postava ve tvaru srdce.
 3. Veškeré nápisy na obalu a návod k použití by měly být psány pouze v jazyce Země vycházejícího slunce (samozřejmě budou vyžadovány určité znalosti a dovednosti pro rozlišení hieroglyfů od čínštiny).
 4. Originální plenky jsou příjemné na dotek, nemají viditelné vady, švy jsou rovnoměrné a stěží viditelné, není cítit zápach.
 5. Určitě byste měli věnovat pozornost čárovému kódu země původu. Původní japonské balení Goon, Moony nebo Merries by mělo nést čísla 49 nebo 45. Pokud čárový kód obsahuje například číslo 47, znamená to, že plenky byly vyrobeny na Tchaj-wanu.
Články O Neplodnosti