Hlavní Testy

Jaké metody pomohou 100% otěhotnět chlapce?

Představte si, že chlapec není tak jednoduchý. Rodiče si sami nezvolí pohlaví nenarozeného dítěte. Bylo však vyvinuto mnoho metod, které zvyšují šance na chlapce.

Ovulační kalendář

Toto je osvědčená metoda vědeckého výzkumu. Vědci zjistili, že spermie obsažené v spermatu, které člověk vylučuje během kopulace, jsou rovnoměrně rozděleny podle obsahu X-chromozomů a Y-chromozomů. Druhý - rychlejší a energičtější, na rozdíl od prvního, ale méně houževnatého. K tomu, abyste si počali chlapce, potřebujete vajíčko s chromozomem X, aby se znovu spojilo se spermií Y.

Aby spermatozoa s nezbytnou sadou chromozomů přežily ve vaginálním prostředí a dostaly se k vajíčkové buňce, aby ji oplodnily, pokuste se udržet vysokou alkalitu prostředí v vagíně. Například použití douchingu sódou v poměru 1: 17 vodou před pohlavním stykem. Za takových podmínek se zvyšuje životaschopnost buněk Y-spermií, což znamená, že šance na oplodnění chlapcem se zvyšují.

Den ovulace se určuje několika způsoby:

 • Několik měsíců označte dny, kdy začíná období. Analýza statistik, identifikace průměrného cyklu. V současné době vlastně sex. Pro usnadnění počítání bylo vyvinuto mnoho různých programů na počítači nebo mobilním telefonu nebo online kalkulačkách, ve kterých bude den ovulace automaticky zobrazen na základě zadaných indikátorů.
 • Na pár měsíců každé ráno, aniž byste vstali z postele, vložte do konečníku teploměr pro měření bazální teploty. Přijatá data zaznamenejte do grafu a postupem času analyzujte zaznamenané informace. Graf ukazuje, kdy bude teplota v některých časových intervalech vyšší než v jiných časech o čtvrt nebo půl stupně. Toto jsou období ovulace.
 • Koupit speciální ovulační testy v lékárně. Je pravda, že potěšení není levné..
 • Jděte k gynekologovi po dobu stanovenou lékařem na ultrazvukové vyšetření, které ukáže čas zrání folikulu vajíčkem a zda je tloušťka děložního endometria dostatečná k fixaci po oplodnění.

Přísná dieta

Vytvořením zásaditého prostředí v těle konzumací této sady produktů:

 • Maso, uzeniny, ryby různých odrůd a množství;
 • Ovoce, zejména pomeranče, banány, broskve, třešně;
 • Sušené ovoce, zejména sušené fíky;
 • Cereálie;
 • Zelenina a zelenina jsou povoleny téměř pro všechno kromě zelí, kopru a zeleného salátu.
 • Z nápojů je přípustná: minerální voda s limonádou, černý čaj, káva.

Správně zvolené polohy během sexu

V některých polohách během pohlavního styku je vyšší pravděpodobnost, že vylučovaná semenná tekutina pronikne co nejhlouběji do děložního čípku:

 • Doggy-style nebo ležící na boku, když muž je za ženou a penis je hluboce zasunutý;
 • Pozice, ve které žena sedí obkročmo na muže, zády nebo čelem k němu;
 • Nebo verze klasické pózy, když žena leží na zádech obrácená k muži, ale zároveň je pod její hýždě položen polštář nebo složená přikrývka, aby se zvýšila pánev ženy vysoko pro maximální průnik.

Po orgasmu nevyskočte náhle z postele, spíše si lehněte, odpočívejte půl hodiny.

Asijské tabulky

Jsou dva: Číňané a Japonci.

Čínský stůl vychází z čínského lunárního kalendáře, bere v úvahu pouze věk matky. Znát jej, příznivý měsíc se počítá pro početí chlapce.

První sloupec ukazuje věkovou postavu a první řádek označuje možný měsíc početí, když jsou tyto dva sloupce kříženy, je napsáno písmeno „m“ nebo „d“, které odpovídá chlapci nebo dívce. Metoda je určena pro dívky od 18 do 45 let.

Japonská metodologie představuje duet dvou tabulek, které jsou vzájemně propojeny. Chcete-li vypočítat touto metodou, musíte znát měsíc narození pro oba budoucí rodiče. Na základě těchto údajů se díváte na číslo uvedené v první matici, které bude zapsáno ve sloupci průniku ve sloupci, kde je uveden měsíc narození údajného otce, a řádek, ve kterém je uveden měsíc narození budoucí matky..

Znáte-li číslo, v druhé tabulce vyberte požadovaný sloupec, pod ním se zapíše jména dvanácti měsíců. Měsíce, které při křížení sloupce „chlapec“ dávají více křížů ve získaném sloupci než v dalším sloupci „dívka“, jsou pro pojetí chlapce vhodnější.

Tyto tabulky nemají vědecky prokázané důkazy o jejich správnosti, ale statistika mnoha let ukazuje, že velké množství párů počalo dítě správného pohlaví, které je vedlo.

Jak usnadnit těhotenství: 10 mateřských produktů od Aliexpress, které rozzáří dny čekání.

Co kategoricky je zakázáno jíst těhotným ženám, řekneme podrobněji.

Omeny

Bez nich se samozřejmě neobejdou. Ke zvýšení pravděpodobnosti početí mužského plodu:

 • Pět dní před početí se zdržte sexu;
 • Pokud jste již dívčí matkou, počkejte 3 roky, než otěhotníte. Děti Pogodochki se často rodí ze stejného pohlaví, takže toto období zvýší šance na představení správného pohlaví.
 • Pro početí vyberte úterý, čtvrtek nebo sobotu.
 • Pokud je rok sudý, vezměte si lichý měsíc a naopak.
 • Naplánujte klidnou, klidnou noc pro početí. Nechte měsíc jasně svítit z okna. Podívejte se na lunární kalendář, měsíc by měl ubývat.
 • Pod postel, na kterou si chcete dopřát milované radosti, položte věc, která je spojena s mužským sexem. Například nůž.
 • Během kopulace zapněte postel tak, aby hlavy směřovaly na sever.

Obecně se myšlenky zhmotňují, takže si předem naprogramujte úspěch a vše bude fungovat! Žádná z metod nemůže zaručit dokonalý výsledek. Až na možná, IVF. Hlavní věc je, že se dítě narodí silné a zdravé.

Než přemýšlíte o pojetí chlapce, podívejte se na video:

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

100% prokázané známky těhotenství u mladého chlapce

Zdravím čtenáře!

Jak chápu netrpělivost těhotné ženy, která chce vědět, kdo se jí narodí. To platí zejména pro mámu, která již má princeznu, nebo dokonce dvě, ale chci dítě.

Dnes budeme hovořit o tom, zda existují známky těhotenství u chlapce zkontrolovaného v raných fázích. Toto je velmi zajímavé a ne zcela běžné téma, protože má více mystiky než vědy. A přesto stojí za to o tom mluvit..

Co řekne nálada

První ultrazvuk, který je předepsán ženě, se provádí ve 12 týdnech těhotenství. V zásadě se jedná o období, ve kterém jsou položeny pohlavní orgány dítěte. Ale žádný odborník nebude mít svobodu a odpovědnost, aby řekl, kdo žena nese pod jejím srdcem.

Pravděpodobnost „překročení“ je poměrně vysoká. Proto nebudeme mluvit o výzkumu, ale obrátíme se k lidovým znakům a metodám. Takže před 10 týdny je možné nepřímými znameními předpokládat pohlaví dítěte.

Pokud žena dobře snáší „zajímavou situaci“, ráno ji netrpí toxikózou, stává se každým dnem krásnější, je to jasný znak narození chlapce. A tady je další pozorování ze života. Každý ví, že když je matka těhotná, každý to ví.

Vyžaduje pozornost, hodí hysterii svému manželovi, žádá něco neobvyklého. A přiznávám vám, že každý muž v jeho srdci se velmi bojí, aby se své manželce nelíbil, takže se v noci rozpadne a běhá po jahodách nebo kupuje pomeranče, takže žena vdechuje aroma citrusů.

A kdo častěji než manželka honí po mňamech? Ano, táta budoucí dívky, protože během těhotenství jako chlapec tato žena takové rysy nedodržuje.

I když bych s tímto tvrzením tvrdil. Zdá se mi, že všechno závisí na povaze samotné dámy a její výchovy. Lidé říkají, že matka uklidňuje matku, uklidňuje se a má vždy dobrou náladu.

Což je lepší - slané nebo sladké?

Pamatujete si, jaké jsou první známky těhotenství? Ano, čerpá ze slané a kyselé. Ale pokud touha ochutnat zelí nebo nakládaná okurka přetrvává po celé těhotenství, pak naše babičky řekly, že se narodí chlapec.

Kromě toho se maminka bude zajímat o:

Pokud vezmeme tento parametr jako základ, pak jistým znakem dívky je touha jíst sladkosti. Upřímně řečeno, toto vše je spíše svévolné. Pokud jdete na ženské fórum, uvidíte, že každá žena vypráví svůj příběh o preferencích vkusu. Je možné, že žena porodila syna a dceru, ale obě těhotenství byla úplně stejná.

Veškerá pozornost je věnována žaludku

Můj soused se nepochybně hádá, kdo se narodí ženě, jen když se podívám na její břicho. Vždy bylo zajímavé, jak se žaludek těhotného chlapce a dívky ženy opravdu liší. Když se podíváte zezadu na maminku a uvidíte jasný pas, bude tu chlapec.

Žaludek vyčnívá „okurkou“. Dostal jsem toto znamení. Opravdu jsem chodil s pasem po dlouhou dobu a teprve v minulém měsíci jsem byl velmi slyšet. Narodil se chlapec.

Později jsem zjistil, jaké znaky ve vzhledu hovoří ve prospěch narození chlapce:

 • jestliže pravé prsa, výplň, se zvětší než vlevo;
 • na břiše se objeví pruh;
 • bradavka a dvorce prsu ztmavnou;
 • nohy a paže jsou pokryty vlasy.

Říká se, že pohlaví dítěte může být určeno... nosem matky. Pokud je naostřený, počkejte na chlapce, pokud je rozmazaný - dívka. Ale to vše jsou známky, které se objevují ve druhém a třetím trimestru. A co je na samém začátku „zajímavé situace“? Existují nějaké známky pro toto období??

Poslouchejte sami

Jak říkaly naše babičky, aby bylo možné určit pohlaví na samém začátku „zajímavé situace“, je třeba naslouchat jeho blahu.

Takže v prvním trimestru narození chlapce řekne toto:

 • závratě, i když bych tento příznak spojil s krevním tlakem;
 • neočekávané projevy zimnice;
 • nohy často mrznou.

Mezi další patří suché dlaně, otoky nohou. Doporučil bych porovnat všechny znaky, které již byly řečeny, a vyvodit závěry. Například žaludek během těhotenství je „okurka“, neexistuje toxikóza, často se cítíte závratě a vždy chcete okusovat nakládané okurky - pak se příroda nedostane ven, je to přesně o narození chlapce.

Individuálně 100% příznaků nedává, ale společně zvyšují šanci a dávají velkou naději na narození chlapce. Nyní, když víte téměř všechno o tomto tématu, můžete si udělat známky těhotenství pro ženy chodící s chlapcem a dívkou a rozdíly v břiše, závislostech a vzhledu..

Ale co když potřebujete chlapce, ale obáváte se, že se dívka znovu narodí? Pomohl mi kamarád. Její syn, když jsem se rozhodl pro těhotenství, požádal o spodky, které nosí Slavik. Není třeba je umývat. V noci údajného početí postavte chlapecké kalhotky pod polštář. Moje znamení fungovalo. Zkuste to, možná máte štěstí.

Je možné odložit toto období, což naznačuje těhotenství, naplánovat pohlaví dítěte výběrem produktů. Ale o tom si promluvíme jindy. Opakovaně říkala, že v době nošení dítěte je tělo matky citlivé na různé viry a infekce. Pokud jste „chytili“ houbu, ujistěte se, že jste ji ošetřili speciálním gelem - StopGribok.

Má dvě výhody:

 1. zcela přirozené složení;
 2. okamžitá akce.

Po první aplikaci si všimnete zlepšení. Pro odstranění plísňových infekcí, obnovení nehtů a kůže, odstranění svědění a zarudnutí stačí použít jednou denně. Hlavní věc je, že poté houba odejde navždy.

Co řekne štěstí?

Pokud jste velmi zvědaví, můžete zkusit štěstí. Kromě toho to lze dosáhnout již při počátečních příznacích těhotenství, kdy o vaší „zajímavé situaci“ nikdo neví. Vezměte tedy nit a zásnubní prsten. Můžete také použít vlasy z ženské hlavy a jehly.

Držte nit levou rukou přímo nad žaludkem, zaměřte se na svou otázku. Pokud kruh nebo jehla popisuje kruhy, počkejte na narození chlapce. Nevím, jak to funguje, ale štěstí je docela přesné. Svědčí o tom i recenze těch, kteří ji již použili..

Zde jsou další způsoby:

 • žena zvedla klíč od stolu u ucha - k jejímu synovi;
 • mezi nakrájeným chlebem vzala trochu kůrky - svému synovi.

Věnujte pozornost tomu, jaké nohy žena vstane z postele. Vlevo - bude dědic. Začne lezení po schodech pravou nohou? Počkej na chlapa!

Všechny tyto metody byly testovány více než jednou generací matek. A přesto byste je neměli brát vážně, zvláště proto, že ve druhém trimestru na ultrazvuku vám bude ukázáno vaše dítě. A koho to zajímá, kdo to bude, hlavní věc je, že zdravé.

Řekněte svým přítelkyním o článku o sociálních sítích, i když se snaží zjistit pohlaví dítěte. Po přihlášení k odběru blogu můžete dostávat oznámení o nových článcích. Zůstaňte s námi, bude to zajímavé. sbohem!

S pozdravem Tatyana Chudutová, matka tří úžasných dětí!

Jak si představit chlapce 100 procent

Lidé říkají, že syn je jediný muž, kterého bude žena milovat, bez ohledu na to, co. Syn je pýchou otce a nadějí matky. To je důvod, proč mnoho párů v plánovacím období těhotenství sní o otěhotnění. Je možné předvídat a plánovat početí dítěte určitého pohlaví se 100% zárukou?

Je možné si představit chlapce

Tento článek popisuje běžné metody, které vám s jedním nebo druhým stupněm umožní otěhotnět. Výsledek často záleží na dědičnosti rodičů, ale stále to můžete upravit.

Všechny metody početí

Níže jsou uvedeny nejčastější způsoby, jak otěhotnět. Pomohli některým ženám, jiní psali, že metody „nefungovaly“. V každém případě je však narození dítěte vždy radostnou událostí.!

Ovulace

Toto je nejoblíbenější způsob, který vám umožní naplánovat koncepci budoucího chlapce. Nevyžaduje žádné náklady, pokud má žena stabilní menstruační cyklus a přesně ví, kdy dojde k ovulaci. Pokud je cyklus nekonzistentní, pak se ovulace stanoví zvláštním testem, který se prodává v lékárně bez lékařského předpisu. Nebo graf bazální teploty.

Nejpřesnější metodou pro stanovení ovulace je folikulometrie nebo ultrazvuk.

Podle této metody může být chlapec počat pouze v den ovulace nebo první den po něm. Tuto skutečnost potvrzují fyziologické procesy..

U žen je XX-sada chromozomů au mužů - XY. To znamená, že pravděpodobnost početí chlapce je 50%. A zde vstupují v platnost zákony povahy lidského těla. V den ovulace je vejce připraveno k oplodnění. A spermie s chromozomem Y jsou rychlé, ale méně houževnaté.

Z výše uvedeného vyplývá, že pro početí chlapce je nutné, aby spermie s Y-chromozomem dorazily k vajíčku co nejrychleji.

Krví

Podstata této metody je velmi jednoduchá: lidská krev má tu vlastnost, že je aktualizována. U mužů dochází k obnově jednou za čtyři roky a krev ženy - jednou za tři roky. A jejíž krev je mladší - muži nebo ženy - tohoto pohlaví, bude dítě.

„Mládež“ krve je možné stanovit pomocí jednoduché matematické akce - dělení. Věk matky musí být dělen 3 a věk otce - 4.

Například: máma je 22 let a otec je 24 let. Provádíme výpočty:

22/3 = 7,3 nebo 22/3 = 7 * 3 + 1,

kde 1 je věk obnovené krve, tj. krev matky byla aktualizována před rokem.

24/4 = 6 nebo 24/4 = 6 * 4 + 0

Z toho vyplývá, že krev byla nedávno obnovena..

Pokud je věk otce násobkem 4, považuje se jeho krev za aktualizovanou.

Je obvyklé brát narozeniny osoby jako výchozí bod pro krevní věk. Například pokud byl otec 1. října 24 let a početí je naplánováno na 1. listopadu, jeho krev je tedy stará pouze 1 měsíc..

V některých případech je datum obnovy krve posunuto. Významná ztráta krve na to má vliv: zranění, porod, darování krve.

I přes přesné výpočty neposkytuje tato metoda 100% záruku..

Podle kalendáře a tabulky

Nejoblíbenějším kalendářem mezi mladými páry je čínská tabulka plánování pohlaví. Číňané tvrdí, že tato metoda dává 99% výsledku, ale v praxi - maximálně 70%.

Tento kalendář je velmi snadno ovladatelný. Tabulka horizontálně ukazuje měsíce početí a vertikálně - věk budoucí matky. Na průsečíku řádků a sloupců je uvedeno pohlaví dítěte.

Japonský kalendář - druhý nejoblíbenější - se skládá ze dvou částí. První tabulka uvádí horizontálně měsíce narození otce a vertikálně měsíce narození matky. Na jejich průniku jsou čísla (od 1 do 12). Po výběru správného čísla přejděte do druhé tabulky...

V této tabulce jsou stejná čísla umístěna vodorovně. Samotná tabulka je rozdělena na dvě části: měsíce pro počátek chlapce jsou uvedeny ve zvláštním pořadí vlevo a pro počátek dívky na pravé straně.

Kříže jsou umístěny ve středu. Čím více křížů, tím je pravděpodobnější početí dítěte určitého pohlaví.

Japonští lékaři oficiálně prohlásili, že kouření otce nebo matky snižuje pravděpodobnost početí chlapce. Proto se naléhavě zbavte tohoto špatného zvyku!

Další způsob, jak naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte, je numerický. Je to následující:

je-li věk matky lichý (například 25 let), můžete si představit chlapce v sudých měsících (únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec);

je-li věk matky sudý (například 24 let), je nutné plánovat početí v lichých měsících (leden, březen, květen, červenec, září, listopad).

Na lunárním cyklu

Tuto metodu vynalezli dávní Slované. Věřili, že každá žena má svůj vlastní „měsíc“, který je zodpovědný za narození zdravého potomka.

Nový měsíc byl jakousi známkou toho, že žena začala menstruovat, takže během tohoto období (to trvalo 1 týden) by neměly existovat intimní vztahy.

Poté přišly dny pro početí. Navíc každý den měla svou vlastní patronku. Podle slovanského koncepčního pojetí může být chlapec počat v 11. den lunárního cyklu, dívka na 12, dívka na 13, chlapec na 14, dívka na 15, chlapec na 16, dívka na 17. Toto období se nazývalo „měsíční cesta“.

Od 18 do 21 dnů odmítli intimitu, protože se věřilo, že v těchto dnech můžete otěhotnět nemocné dítě. A od 22 dnů bylo „bezpečné“ období lásky.

Pózováním

Sexuální pózy podle našich předků také ovlivnily pohlaví nenarozeného dítěte.

Například, starověcí Řekové věřili, že aby bylo možné otěhotnět, bylo nutné ležet na jeho pravé straně. A představit si dívku - vlevo.

A v Číně je znamení, že k tomu, abyste si představili budoucího válečníka, musíte během pohlavního styku položit hlavu na sever. V souladu s tím si představit dceru - na jih.

Nejpohodlnější pozice pro otěhotnění je doggystyle. Je považován za nejpřirozenější..

Podle příznaků

V některých národnostech pod postel položili novomanželé sekeru, palcát, meč a další „mužské“ atributy. Věřilo se, že to přispívá k pojetí dědice. Ti páry, které se rozhodnou tuto metodu vyzkoušet, mohou pod postel položit vojáka, robota nebo autíčko.

Další lékařský znak: před pohlavním stykem by měla být nastávající matka vyhozena z roztoku sody. To neutralizuje kyselé prostředí v pochvě a umožňuje spermatu volně dosáhnout vajíčka.

Mužům se doporučuje vypít v noci půl sklenky roztoku elecampanu. Malý průběh bylinné terapie zlepší zdraví mužů.

Předpokládá se, že pokud je otec starší než matka, chlapec se narodí jako první. Pokud je žena vůdčí osobou v rodině, energická a aktivní, je pravděpodobnější, že bude mít syna.

V astrologii

Plánování pohlaví dítěte podle znamení zvěrokruhu je také jedním z populárních způsobů. Známky jsou rozděleny na muže a ženy.

Mužské znamení zvěrokruhu patří:

 • Beran;
 • Dvojčata;
 • Lev;
 • Váhy;
 • Střelec;
 • Vodnář.
 • Mezi ženské znamení zvěrokruhu patří:
 • Býk;
 • Rak;
 • Panna;
 • Štír;
 • Kozoroh;
 • Ryby.

Podstatou této metody je, že žena, která se narodila pod „mužským“ znakem, porodí prvorozeného chlapce v měsíci, kdy dominuje „ženská“ značka. A naopak, pokud se žena narodila pod „ženskou“ značkou, chlapec se narodí v měsíci „mužské“ značky.

Například, pokud se žena narodila ve znamení Vah (mužské znamení), pak jedním z údajných známek početí chlapce je Panna. Znamení Panny dominuje od 23. srpna do 22. září - toto je období narození dítěte. V opačném pořadí počítejte od tohoto období 9 měsíců (pro plod). Ukázalo se, že je lepší otěhotnět dítě od 22. listopadu do 21. prosince.

V psychologii

Důležitý je také psychologický přístup. Pokud pár přemýšlí o svém budoucím synovi před početím, může tato metoda dobře fungovat. Muž by však měl být na svou ženu ohleduplnější a v posteli jí dávat co největší potěšení. Jednoduše řečeno, pokud nastávající matka zažije orgasmus, občas se zvyšuje pravděpodobnost početí chlapce.

Další názor psychologů: u sebevědomých mužů se rodí dcery. Je to proto, že syn je hrdostí jeho otce a příliš sebevědomý člověk nepotřebuje žádnou pýchu. Proto se musíte naladit na chlapce a změnit, i když krátce, svůj postoj k životu.

Předpokládá se, že do jeho rodiny může být pozváno dítě správného pohlaví. Takže dítě může být „požádáno“ o vodu. Například při procházce po nádrži jasně vyjádřete svou touhu.

Strava

Dalším způsobem, jak si představit dítě správného pohlaví, je připravit vaše tělo speciální dietou. Tato metoda je založena na teorii, že produkty jsou schopné ovlivňovat biochemickou strukturu vejce. Lze ji tedy připravit na počet dětí správného pohlaví.

Výrobky pro početí chlapce:

 • brambory;
 • vejce (s výhodou protein);
 • nakládané okurky;
 • houby;
 • rýže;
 • luštěniny;
 • Ryba;
 • maso a uzeniny;
 • jakékoli potraviny obsahující hodně soli;
 • broskve;
 • sušené švestky a sušené ovoce;
 • Termíny;
 • banány
 • čerstvé džusy;
 • minerální voda nasycená hydrogenuhličitanem;
 • Které produkty vyloučit:
 • mléčné výrobky a obiloviny;
 • zelené fazole;
 • čokoláda a kakao;
 • pečení, které zahrnuje vejce a mléko;
 • ořechy
 • plody moře;
 • vápenatá minerální voda.

Tato dieta by měla být zahájena 4 měsíce před plánovaným početí a poté ji můžete zrušit.

Oplodnění in vitro

Hnojení in vitro je nejpřesnější metoda, která zaručuje početí zdravého dědice. Za tímto účelem se na klinice vyberou spermie s chromozomy Y a oplodní vajíčko.

Tato metoda byla vynalezena pro páry, u nichž je vysoce pravděpodobné, že otěhotní dítě s různými dědičnými vadami. Je to také velmi drahé potěšení. A stojí za to použít tuto metodu - záleží na vás.

Ať už však porodí kdokoli, pamatujte, že v našem světě existují vyšší síly, které ovládají naše osudy. Nikdo nemůže přesně předpovědět pohlaví nenarozeného dítěte před početím. Proto se nalaďte, abyste své dítě milovali, protože pokud se rozhodnete naplánovat těhotenství, je pro vás již vítáno.

Jak si na 100 procent představit chlapce

Mnoho žen sní o porodu syna od milované osoby. Máme pro ně skvělé zprávy - ukázalo se, že existuje mnoho způsobů, jak si představit, že se chlapec narodí. Mezi nimi jsou vědecké i lidové metody. A příroda sama o sobě jde k takovým ženám - pravděpodobnost, že bude mít syna, je o něco vyšší než pravděpodobnost dcery. Podle statistik je na 100 dívek 103 novorozených chlapců. Je však lepší nespoléhat se pouze na štěstí a používat speciální metody, které výrazně zvyšují vaše šance.

Ovulace metoda

Je považován za jeden z nejúčinnějších způsobů a je založen na vědeckém přístupu. Je známo, že ženy mají ve svém genotypu pouze chromozomy typu X a muži mají jak X, tak Y. To znamená, že aby se mohl narodit chlapec, je nutné, aby sperma neslo vajíčko, které je nosičem chromozomu Y. Vědci zjistili, že jsou rychlejší, ale ne tak houževnatí jako X.

Když dojde k ovulaci, to znamená, že vajíčko opouští vaječník přes vejcovod, může dojít k oplodnění. Pokud k tomuto dni dojde k pohlavnímu styku, je pravděpodobnější, že se spermie Y dostane před své X konkurenty a jako první vstoupí do vejce.

Šance na narození chlapce se tedy zvýší, pokud se početí uskuteční v den ovulace nebo v den po něm. Pokud však byl pohlavní styk dva až tři dny před propuštěním vajíčka, pravděpodobně se narodí dívka. Pamatujte, že vejce žije pouze dva dny po propuštění; a poté, co zemře, je pravděpodobnost početí dítěte jakéhokoli pohlaví úplně snížena na nulu.

Sexuální aktivita a pojetí chlapce

Tato metoda zřejmě sousedí s jinou metodou založenou na sexuální aktivitě. Při použití nemusíte určovat čas ovulace. Předpokládá se, že páry, které mají aktivní sexuální život, to znamená milování každý den nebo každý druhý den, mají velké šance na chlapce. Jak jste již pravděpodobně uhodli, je to kvůli zvýšené pravděpodobnosti, že se spermie Y dostane k vajíčku rychleji. Pokud tedy máte zřídka sex, šance na dceru se zvyšují. Koneckonců životaschopnost X-spermatu je čtyři až pět dní.

Vytvoření zásaditého prostředí

Pokud použijete ještě jednu, můžete zvýšit účinnost předchozích metod. Jedná se o vytvoření alkalického prostředí v pochvě, protože je výhodnější pro chromozomy typu, který potřebujete. Kromě toho se chromozomy zodpovědné za narození dívky (X) v tomto prostředí nepohybují tak rychle. Mohou v tom dokonce umřít.

Chcete-li vytvořit alkalické prostředí, okamžitě před početí, vaginální vagíny s soda rozpuštěné v teplé vařené vodě (2 polévkové lžíce na litr). Můžete použít stříkačku, ale v tomto případě by do ní mělo vstoupit celé připravené řešení. Dalším způsobem je použít Esmarchův hrnek. Hrot hrnečku a stříkačky musí být sterilizován. Pomocí této metody můžete zvýšit své šance na těhotenství jako chlapec.

Koncepce obnovy krve

To je další zajímavý způsob, který si můžete vzít na vědomí. Existuje teorie, podle které dochází k cyklické obnově krve a u žen je aktualizována rychleji než u mužů (po 3 a 4 letech).

K provedení správného výpočtu potřebujete napsat dvě data narození - váš a váš manžel. Dále spočítejte 3 roky od vašich a 4 od data narození vašeho manžela až do posledního cyklu. Je však třeba mít na paměti, že pokud měl někdo z vás velkou ztrátu krve (například operaci) nebo pokud jste porodili nebo jste podstoupili potrat, odpočítávání začne od tohoto data.

Zde je konkrétní příklad, který vám usnadní pochopení podstaty metody. Například chcete otěhotnět jako chlapec a plánujete ho v roce 2015. Vaše datum narození je 02.02.1992. Neměli jste žádné velké ztráty krve. Přidáváme k roku 1992 na 3 roky. Ukazuje se, že poslední cyklus začal v roce 2013. Předpokládejme, že váš manžel podstoupil operaci 15. ledna 2006. Přidáváme 4 roky od tohoto data. Poslední cyklus v tomto případě začíná v roce 2014.

Jak je sex určován touto metodou? Všechno je velmi jednoduché - pokud je krev otce mladší, objeví se chlapec. Pokud je vaše krev mladší, narodí se dívka. Ale musíte vzít v úvahu faktor Rh. Pokud to máte negativní, pak bude všechno opačné - data budou počítána starou krví.

Výběr pozice

Pomocí výše uvedených metod můžete zvýšit své šance na chlapečka spolu s doporučenými postoji pro otěhotnění syna. Jejich volba je založena na rychlosti penetrace spermií, o které jsme již mluvili. Je možné zvýšit šanci chromozomu-Y, aby byl prvním, kdo dosáhne vajíčka, pokud mechanicky urychlíte jejich postup. Hluboké průnikové pozice vám pomohou. Tady jsou některé z nich.

Nechte svého partnera sedět na židli a posaďte se proti němu.

Další možností je stát, ohýbat se (pro podporu můžete použít pohovku nebo jiný stabilní předmět). Manžel je v tomto případě připoután.

Lehněte si na záda, zvedněte pánev (můžete použít polštář nebo váleček). Partner je na vrcholu.

Tyto metody, i když se používají v souhrnu, nedávají šanci otěhotnět 100%. Existuje však jeden způsob, jak budou vaše šance velmi vysoké. Toto je umělé oplodnění.

Umělé oplodnění

Musíme okamžitě říci, že IVF (oplodnění in vitro) se obvykle používá v případech, kdy porod dítěte určitého pohlaví je pro jeho zdraví důležitý. Existují dědičné faktory, které se přenášejí pouze na chlapce nebo dívku, takže rodiče používají tuto metodu k porodu zdravého dítěte. Tato metoda má značné nevýhody - je nákladná a používá se pouze v případě nouze. Budeme o něm mluvit také - možná je tato metoda pro některé čtenáře obzvláště zajímavá. Existuje několik metod umělé inseminace. Zde jsou hlavní.

S pomocí laseru jsou spermie rozděleny. Z nich je vybrán ten, který má chromozom Y. Je to on, který se váže na vejce. V tomto případě nebude žádná stoprocentní záruka - bude to asi 75%, ale šance na získání dívky jsou 91%.

Další možností je mikroporting. V tomto případě jsou také tříděny spermie, ale chromozom Y je vložen do dělohy, nikoli do vajíčka. Budete muset chvíli počkat, až dojde k oplodnění. Pravděpodobnost porodu chlapce bude v tomto případě 73% a dívka 88%.

Existuje také preimplantační diagnostika genů. V tomto případě je embryo vyšetřeno před implantací do dělohy, což umožňuje nejen určit jeho pohlaví, ale také zaznamenat malformace, jejichž výskyt je pravděpodobný. Pomocí této metody je snazší otěhotnět se svým synem než s ostatními dvěma.

Měsíční kalendář

Je založeno na tom, jaké znamení zvěrokruhu bude měsíc v době početí. Pro narození chlapce byste si měli vybrat dny, kdy je v Leu, Vahách, Střelci, Blížencích nebo Vodnáři. Kromě toho pohlaví nenarozeného dítěte závisí na věku ženy a na měsíci. Pokud je počet let budoucí matky sudý, pravděpodobnost narození dívky se zvyšuje v sudých měsících a pravděpodobnost chlapce v lichých měsících a naopak.

Koncepce chlapce v čínském kalendáři

K dispozici je speciální stůl určený pro nastávající matky od 18 do 45 let. Podle čínské metody lze pohlaví dítěte určit, pokud se početí provádí v určitých měsících uvedených v této tabulce. Například, pokud žena má 23 let, je pravděpodobnost porodu chlapce vysoká, pokud k pohlavnímu styku dochází v lednu, únoru, březnu, květnu, červnu, říjnu a listopadu. Pokud máte sex v dubnu, červenci, srpnu, září a prosinci, budete mít po 9 měsících dívku.

Slovanský kalendář

A naši předkové používali speciální kalendář, který nám umožňoval naplánovat pohlaví dítěte. Věřilo se, že ženský cyklus je přirovnáván k lunárnímu a každá žena má „vnitřní měsíc“. V tomto smyslu je nový měsíc obdobím menstruace. V této době byly sexuální akty zakázány. Období nového měsíce trvalo týden. Teprve po této době jste se mohli pokusit o otěhotnění.

Dny od 11. do 17. se nazývaly „lunární silnice“. Věřilo se, že v této době byla pravděpodobnost početí maximální.

Každý den měl svou vlastní patronku. Říkalo se jí Matka Boží, bylo jich celkem sedm. Určení pohlaví závisí na tom, která žena, která rodí, chrání den početí.

Podle tohoto kalendáře se může chlapec narodit, pokud se pohlavní styk provádí v následujících dnech cyklu: 11, 14 a 16. Podle toho, pokud dojde k početí ve 12, 13, 15 nebo 17 dnech, narodí se dívka.

Na konci období lunární silnice se doporučuje abstinence z blízkosti. Od 18. do 21. dne cyklu naši předkové raději nemilovali, protože se věřilo, že by se mohlo narodit jinak nezdravé potomstvo. Bezpečný čas začíná od 21. dne cyklu.

Při použití této metody dnes brání skutečnost, že setkání se ženou, jejíž menstruace by byla naprosto pravidelná, není tak jednoduché. Špatná ekologie, neustálý stres, špatná výživa - to vše výrazně ovlivňuje fungování našeho těla.

Strava

Zdroje mateřského organismu pro nošení chlapce a jeho výchovy potřebují více než při pojetí dívky. Proto se věří, že ženy, které dobře jedí, mají větší pravděpodobnost syna. Způsob plánování pohlaví dítěte, založený na přípravné stravě, je znám již dlouhou dobu. Její působení je založeno na skutečnosti, že určité mikroelementy ovlivňují strukturu vaječných buněk, což přispívá k fúzi spermatu s požadovaným chromozomem.

Nejprve byste měli jíst co nejvíce potravin, které obsahují sodné a draselné ionty a neexistují ionty vápníku a hořčíku. Jedná se o následující produkty: ryby, luštěniny, klobásy, rýže, houby, vaječné bílky, brambory, konzervované okurky. Data, sušené švestky, banány, džusy, čaje jsou také vhodné. Je lepší solit si jídlo.

Nedoporučuje se používat zelené fazole, čokoláda, ořechy, mléčné výrobky, pečivo s vejci a mlékem, kakao, zelený salát, syrové zelí, mořské plody.

Tato dieta by měla být dodržována 4 měsíce před početí a poté můžete znovu jíst, co chcete.

Italské, japonské a německé metody

Vědci z Itálie dospěli k závěru, že pro pojetí syna je nutné, aby hmotnost ženy přesáhla 54 kg. Do studie bylo zapojeno asi 10 tisíc nastávajících matek. Na základě výsledků byl učiněn závěr, že hubené ženy častěji porodí dívku.

Japonští vědci také provedli zajímavou studii. Zjistili, že pokud kouříte před početím, je pravděpodobnost, že se chlapec narodí, drasticky snížena. Pokud jsou oba rodiče těžkými kuřáky, zvyšuje se pravděpodobnost narození dívky o třetinu ve srovnání s rodinou, která tento špatný zvyk nemá. I když nespálíte touhu porodit syna, měli byste se přestat kouřit, protože to negativně ovlivňuje zdraví dítěte.

Řekněme několik slov o německé metodě. Vědci z Německého institutu světové populace zjistili, že v jejich zemi se v letech po pádu Berlínské zdi (1989) narodilo mnohem méně chlapců než v klidnější době. Vědci dospěli k závěru, že pravděpodobnost, že bude mít syna, se zvýší, pokud nejste nervózní.

Žádná z těchto metod vám samozřejmě nemůže poskytnout 100% záruku, ale neměli byste je zanedbávat. Pokud nemáte štěstí, nebuďte naštvaní, protože vzhled dítěte jakéhokoli pohlaví je radostná událost.

Jak si představit chlapce nebo dívku

Jak si představit chlapce nebo dívku, je otázka, která obává mnoho rodičů. Každý pár, který sní o plození, obvykle představuje dítě určitého pohlaví a má specifický charakter, vzhled, dovednosti a talent. Pokud implementace posledně jmenovaných úkolů závisí na mnoha faktorech a ne vždy vede k požadovanému výsledku, pak je ve většině případů možné pojetí syna nebo dcery. Jak naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte tak, aby splňovalo očekávání do budoucna? Přečtěte si článek a vyberte koncepční kalendář.

Pozornost! Materiál slouží pouze pro informaci. Neměli byste se uchýlit k metodám léčby, které jsou v ní popsány, bez předchozí konzultace s lékařem.

Jak si představit chlapce: stůl

Pojetí je komplexní biologický proces, při kterém dochází k vyklíčení zárodečných buněk a vzniku nového života. Ženské vajíčko má stálou sadu chromozomů - XX, zatímco mužské spermie jsou jiné. Spermie se sadou XX se nazývají samice, s XY - samcem. Z které kombinace chromozomů se připojí k vajíčku a bude záležet na tom, zda se narodí syn nebo dcera.

Jak porodit chlapce a potěšit sebe nebo svého manžela, pomohou následující metody:

 • koncepční kalendář;
 • japonský pojetí stůl.

Používají zásadně odlišný přístup. Výsledek je však vždy stejný - koncepce chlapce je 100%. Zvažte obě metody:

 • Koncepční kalendář chlapce.

Koncepční kalendář chlapce odráží dlouhodobé sledování ženského reprodukčního systému a pomáhá zjistit, které dny v měsíci - před, po nebo během menstruace - s největší pravděpodobností otěhotní. Můžete z toho mít prospěch, takže je to jen chlapec používající metodu Shettles.

K použití této metody v praxi budete potřebovat:

 • znát den ovulace, kdy je vejce připraveno k oplodnění;
 • dodržovat doporučení, která byla vytvořena na základě vědeckého výzkumu Shettles.

Podle této metody mají ženy od 8. do 19. dne cyklu plodné období, kdy pravděpodobnost těhotenství dosáhne své maximální hodnoty. Počínaje 20. až 32. dnem cyklu se šance na početí několikrát snižují.

Skutečnost, že těhotenství nastává pouze v určitých dnech cyklu, je známá většině žen. Otázkou však je, které z nich se stávají problémem. Rozhoduje se o výpočtu ovulace. Zjistěte, jak na to:

 • vyznačte v kalendáři data, kdy nastal první den menstruace, a vypočtěte střed cyklu. To je věřil, že právě pak vejce opustí vaječník;
 • změřit rektální teplotu;
 • pozorovat stav těla.

Spolehlivé výsledky však poskytují pouze kvalitativní test na ovulaci a ultrazvuk.

Podle Shettles, aby si mužské dítě představilo, pamatujte tato pravidla:

 1. Milovejte nejdříve 12 hodin před ovulací. A ještě lépe - ve stejný den. Pokud je to zanedbáno, nemusí spermie nesoucí chromozom Y Y vidět vejce.
 2. Vyhněte se sexu pár dní před početí. To zvýší počet samčích spermií a učiní je mobilnějšími..
 3. Usilujte o sexuální styk, který přináší radost nejen mužům. Ženské orgasmus je jedním z faktorů, které zvyšují šance na otěhotnění s chlapcem.
 • Japonský pojetí stůl.

Japonský kalendář není spojen s komplikacemi fyziologie mužů a žen. Účinně se vyrovnává s úkolem spočítat pohlaví dítěte podle data narození rodičů.

Použijte tuto tabulku takto:

 1. V první tabulce na průsečíku měsíců narození matky a otce nenarozeného dítěte najděte číslo od 1 do 12.
 2. Nahraďte požadovanou číslici do druhé tabulky.

Japonská metoda nedá přesnou odpověď, v který den počat chlapce. Uvede pouze měsíc, kdy k tomu dojde nejpravděpodobněji. Zde je několik možných kombinací:

 • Páry s číslem 1 v první tabulce si budou moci představit dědice v květnu, listopadu, prosinci a září.
 • Držitelé čísla 2 si mohou bezpečně zvolit mužské jméno pro dítě, pokud k těhotenství dojde v prvních 2 měsících zimy, v červnu nebo říjnu;
 • 3. - červenec, listopad, únor;
 • 6. - říjen, únor, květen;
 • 12. - březen, červenec, září, říjen.

Plánování pohlaví dítěte je odpovědná firma. Nejlepší výsledky tedy přinesou jen několik způsobů..

Jak si představit dívku: Čínský kalendář

Čínský koncepční kalendář je nejoblíbenější způsob, jak naplánovat zrození malé princezny. Objevila se před více než 20 stoletími a je založena na dlouhodobých pozorováních mudrců starověké Číny.

Čínský kalendář pohlaví je pravidelný stůl. V nejvyšším řádku vodorovně je věk ženy od 18 do 45 let, ve kterém se očekává těhotenství. Buňky v prvním sloupci obsahují jména všech 12 měsíců, v jednom z nich je plánováno.

Chcete-li zjistit, v jakém měsíci jsou šance na získání dítěte pravděpodobnější, jsou následující:

 1. Celý věk nastávající matky, ke které přidali 9 měsíců. Skutečnost je taková, že starověcí Číňané odpovídali za roky člověka od početí rodičů. Přestože na to trochu zapomněli, tabulka obsahuje přesně tyto hodnoty.
 2. Měsíc, ve kterém byla touha otěhotnět.

Například, pokud je vám 27 let a 8 měsíců (s ohledem na 9 měsíců života plodu), je možné si představit dívku pouze v červnu, lednu, listopadu, březnu nebo květnu. Zbytek roku je příznivý pouze pro početí chlapců.

Na základě čínského kalendáře početí dívek lze vysledovat několik důležitých vzorců:

 • Dívky ve věku 18–20 let se nejčastěji stávají matkami chlapců. Pokud chcete hrát panenky, ne auta, vyhněte se časnému těhotenství.
 • Od 21 do 35 let trvá období, ve kterém ženy rodí více dívek.
 • Od 35 let jsou šance na chlapce a dívku postupně vyvážené. Proto se pokuste splnit své sny o několik let dříve, nebo jen zjistěte, jaké měsíce to může být pro 37 let staré..

Čínský kalendář početí a plánování pohlaví je z 90% spolehlivý. Ale ani to nestačí na to, abyste si byli jisti narozením dívky.

Chybějících 10% lze kompenzovat metodou Shettles, která rovněž předkládá řadu tipů týkajících se koncepce dívek:

 1. Plánujte početí pár dní před ovulací. Spermie s ženským chromozomem jsou pomalejší než samčí, ale žijí mnohem déle. Nic se jim nestane za 3-4 dny čekání na zralou ženskou sexuální buňku a jejich hlavní konkurenti - XY spermie - budou mít čas na smrt.
 2. Vezměte sex více času. Ideálně to udělejte každý den po dokončení období, přeskočíte den ovulace a dva dny před a po něm.
 3. Spermie spojené s X žijí déle při kyselém poškození. Aby pH ženských sekretů nebylo zásadité, by spravedlivý sex měl dočasně odmítnout přijímat potěšení.

Jak porodit chlapce nebo dívku je důležité pro mnoho párů. Je však ještě důležitější, aby se dítě narodilo zdravé a silné. Proto se při plánování těhotenství vzdejte špatných návyků a podrobte se komplexní lékařské prohlídce.

Autor: Anna Ivanovna Tikhomirova, kandidátka na lékařské vědy

Recenzent: Kandidát na lékařské vědy, profesor Ivan Georgievich Maksakov

Články O Neplodnosti