Hlavní Neplodnost

Levný analog Nazivinu? Existuje levný analog pro Nazivin?

Obecná Nazivina?

Účinná látka oxymethosolon, která je součástí Nazivinu, se nachází v drogách, jako jsou Nazol, Nesopin, Vicks, Knoxpray a Afrin. Nejlevnější z nich je Nesopin za cenu 90 rublů za balení

Pokud si vyberete oxymetazolin podle účinné látky, budou nejlevnějšími léky:

  • Sialor Reno (90 rublů)
  • Nesopin (90 rublů)

Existují však i další analogy se stejným vazokonstrikčním účinkem, ale s jinými účinnými látkami:

Cena za tyto léky se může pohybovat od 20 do 200 rublů.

Hlavní účinnou látkou v Nazivinu je oxymetazolin. Mnoho kapek a nosních sprejů se nyní uvolňuje na základě oxymetazolinu..

Levnější analogy "Nazivinu" (se stejnou účinnou látkou nebo se stejným mechanismem účinku léku) jsou:

Léčivou látkou je nazivin oxymetazolin. V lékárnách je obrovské množství léků obsahujících oxymetazolin.

Vyberte si peněženku a chuť.

Když už mluvíme o nazivinu, můžete uvést mnoho analogů a jen obrovské množství, ale je tu jedna věc, ale pokud užijete drogu pro dospělého, pak je všechno jednodušší, a pokud se týká Nazivinu pro děti, zejména dětí jednoho roku, je lepší to riskovat.

Analogy pro dospělé:

Nejlepší

Nesopin - 84 rublů.

Rinostop - 17 rublů.

Otrivin - 190 rublů.

Rinonorm - 62 rublů.

Pro nošení - 120 rublů.

Vicks-Asset-Sineks - 276 rublů.

Méně efektivní

Knoxpray - 133 rublů.

Všechny ceny jsou průměrné, v různých lékárnách se mohou lišit.

Nazivin se týká vazokonstrikčních drog. Obsahuje oxymethazolinhydrochlorid, Nazivin je dostupný ve formě kapek a spreje. Průměrné náklady na Nazivin se pohybují od 150 do 190 rublů.

Nazivin můžete nahradit levnými analogy, má jich dost. Mezi ně patří: Nesopin, Xylen, Rinostop, Rinonorm, Fornos, Nazol, Fazin a Knoxspray..

Otrivinovy ​​analogy (Tizin, Nazivin, Snoop atd.)

Otrivin - řada léků na nachlazení a na mytí nosu vyrobených ve Švýcarsku. V závislosti na formě uvolňování obsahuje xylometazolin, mentol, chlorid sodný, ipratropiumbromid.

Je-li nutné vybrat analogy Otrivinu, je důležité si přečíst pokyny k použití náhrad, ke studiu funkcí, indikací a omezení. Při používání vazokonstrikčních léků se nedoporučuje překračovat maximální léčebný průběh.

farmaceutický účinek

Vlastnosti léku závisí na formě uvolňování.

Otrivin je k dispozici ve formě spreje pro dospělé a děti s dávkou xylometazolinu, respektive 0,1% a 0,05%. Má vazokonstrikční účinek, odstraňuje zarudnutí a otoky nosohltanu. Odstraňuje ucpání nosu a rýmu, usnadňuje dýchání.

Charakteristickým rysem je obsah pomocných látek, které zvlhčují sliznici a zabraňují vysychání při použití kapek (hypromelóza a sorbitol)..

Účinek po instilaci začíná během několika minut a trvá až 12 hodin.

Další formou uvolňování je Otrivin Menthol Spray. Kromě složky xylometazolinového dýchacího prostředku obsahuje také mentol a eukalyptus. Tyto složky chladí sliznici a dodávají svěžest.

Otrivin baby - kapky do samostatných kapátků s fyziologickým roztokem. Zvlhčete a umyjte sliznici, očistěte hlen, krusty, prachové částice. Alergeny a viry jsou odstraněny z nosohltanu.

Otrivinový komplex - kombinovaný lék na studenou léčbu obsahující xylometazolin a ipratropium bromid. Druhá složka snižuje produkci a sekreci nosních sekretů, zastavuje tok z nosu.

Otrivin je vazokonstriktor nebo není lék v závislosti na formě uvolňování. Do této skupiny patří obvyklé spreje s mentolem a ipratropiumbromidem. Lék s předponou dítěte, sestávající z roztoku chloridu sodného, ​​nemá vazokonstrikční účinek.

Indikace Otrivin

  1. s rýmou a ucpaným nosem;
  2. průvodní ARI;
  3. alergie
  4. senná rýma;
  5. sinusitida.

Jako další opatření se předepisuje před diagnostickým vyšetřením nosohltanu, se zánětem Eustachovy trubice a uchem (zánět středního ucha).

Solný roztok je určen k hygieně nosní dutiny během nemoci, epidemie, k odstranění prachových částic, alergenů, zlepšení dýchání během aktivní práce klimatizačních zařízení a baterií, zvlhčení a zabránění vysychání sliznice.

Schváleno pro použití od prvních dnů života.

Otrivin - návod k použití

Tento léčivý přípravek je k dispozici ve formě spreje a používá se k usnadnění dýchání a ke zmírnění otoku dvakrát denně. Začíná působit za 2-3 minuty, terapeutický účinek trvá až 12 hodin.

V případě potřeby se může použít ve spojení s roztokem chloridu sodného (dětská forma).

Aktuální otázka: „Je Otrivin možný nebo ne pro těhotné ženy?“ Během těhotenství se nedoporučuje používat žádné léky bez konzultace s lékařem. Ke zmírnění stavu je možné použít mořskou vodu, solný roztok.

Což je lepší - Otrivinový sprej nebo kapky není možné určit. V současné době je lék k dispozici výhradně ve formě spreje. Je vhodné používat, snadno se dávkuje, neprotéká do krku a nezpůsobuje nepohodlí.

Analogy Otrivinu

Nahraďte Otrivin různými vazokonstrikčními léky. Analogy se liší v akci, ceně, omezeních v dětství, složení. Před zakoupením je vhodné si přečíst pokyny.

Důležité! Bez předepsání lékaře nelze vazokonstrikční léky užívat déle než 5 dní. Zanedbání pravidla vede k suchým sliznicím a atrofii. Výsledkem je, že xylometazolinová závislost se vytváří, když člověk nemůže normálně dýchat bez nosních kapek.

Analogy, co může nahradit Otrivin uvedením ceny a země původu

AnalogCena, v rublechProducentská země
Otrivinobvyklý150-210Švýcarsko
mentol180-250
komplex200-330
dítě270-400
Rinostop20-100Rusko
Rinofluimucil270-390Itálie
Aqualore dítě100-420Švédsko nebo Francie
Aquamaris120-500Chorvatsko
Vibrocil300-430Švýcarsko
Tizin100-160Francie
Nazivin130-210Německo
Snoop100-160Španělsko nebo Německo
Ximelin80-250Německo
Afrin220-320Kanada

Rinostop

Domácí analog Otrivinu pro děti a dospělé je Rinostop, který je dostupný v kapkách a spreji. Obsahuje xylometazolin, usnadňuje dýchání s rýmou a nosní kongescí. Po instilaci vyschne nosní sliznici, protože neobsahuje zvlhčující další látky a konzervační látky.

Rinofluimucil

Italský lék Rinofluimucil založený na dvou chemických látkách - acetylcystenu a toaminoheptanu. Analog má několik vlastností:

  • vasokonstriktor - eliminuje otoky a zarudnutí nosní sliznice;
  • protizánětlivé;
  • mucolytic - zkapalnění sliznic a hnisavých sliznic;
  • zlepšení dýchání.

Analog Rinofluimucil pomáhá s rýmou, doprovázenou sliznicemi, chronickou a vazomotorickou formou onemocnění, sinusitidou.

Aqualore Baby

Analog Otrivin Baby je Aqualor Baby ve formě kapek nebo spreje pro mytí nosu, odstraňování krust a zvlhčení sliznice. Při výběru mezi Aqualor Baby nebo Otrivin, mnoho kupujících dává přednost druhé možnosti. Balení obsahuje 18 lahví po 15 ml roztoku, což je levnější než 15 ml Aqualor. Po instilaci lze lahvičku uzavřít převrácením špičky.

V akci a terapeutickém účinku jsou analogy identické. Oba jsou vyráběny dováženými farmaceutickými společnostmi, jsou schváleny pro použití u dětí od prvního dne života a dospělých.

Aquamaris

Lék Aquamaris obsahuje mořskou vodu se stopovými prvky, odkazuje na léčiva přírodního původu. K dispozici v kapkách a spreji.

Což je lepší - Otrivin dítě nebo Aquamaris, nebyl zkoumán. Vlastnosti, skupina, indikace, omezení, analogy jsou identické.

Vibrocil

Import analogu Otrivinu Komplex Vibrocil má několik účinků: antialergický, vazokonstriktor. Používá se pro akutní, alergické, vazomotorické a chronické formy rýmy, akutní otitis media a sinusitidy.

Co je nejlepší pro děti - Otrivin nebo Vibrocil, závisí na svědectví, věku. V současné době je analog vyráběn ve formě kapek, jsou registrovány sprejové a nosní gelové formy.

Afrin

Analog Afrin je vazokonstrikční lék ve formě spreje pro léčbu nazální kongesce a rýmy. Další formy - zvlhčující as mentolem. Obsahuje oxymetazolin, používaný dvakrát denně.

Což je lepší - Otrivin nebo Afrin, je obtížné určit. Obě léky vydrží až 12 hodin, mají zvlhčující a osvěžující formu s mentolem. K dispozici ve formě sprejů od dovozních společností s různými účinnými látkami. Analog je o něco dražší.

Což je lepší - Otrivin nebo Tizin

Lék Tizin Classic je analog levnějšího Otrivinu založeného na jedné látce (xylometazolinu). Vyrábí ji importovaná továrna ve formě spreje pro dospělé a děti. Má vazokonstrikční účinek, odstraňuje nosní ucpání a výtok z nosu.

Otrivin je lepší než Tizin, protože nevysuší nosní sliznici kvůli obsahu zvlhčujících konzervačních látek.

Pokud se z nějakého důvodu nehodí, můžete si vybrat obvyklou Tizin Classic, ale Tizin Expert se stříbrnými ionty. Zabraňuje také suchým sliznicím, zvlhčuje.

Nazivin nebo Otrivin - což je lepší

Nazivin je analogem Otrivinu pro dospělé a děti prvního roku života v kapkách a spreji. Existuje forma citlivé na Nazivin, která méně pravděpodobně způsobuje zarudnutí a podráždění nosní sliznice. Hlavní složkou je oxymetazolin, který má vazokonstrikční vlastnost. V závislosti na odrůdě se aplikuje 2-3krát denně.

To, co je pro děti nejlepší - Otrivin nebo Nazivin, závisí na svědectví, věku dítěte, vlastnostech. Léky mají podobný účinek, liší se v aktivní složce. Výhodou Nazivinu - možnost použití v raném dětství.

Snoop nebo Otrivin

Analog Otrivin spray - dovážená medicína Snoop. Obsahuje dvě složky - xylometazolin a mořskou vodu. Zlepšuje dýchání při nachlazení, usnadňuje a eliminuje rýmu a nosní ucpání, zužuje krevní cévy v nosní dutině, zmírňuje zarudnutí a otok.

Léky mají podobný účinek a patří do stejné farmakologické skupiny - vazokonstrikční léky. Oba obsahují jako pomocné látky složky, které zvlhčují nosní sliznici a zabraňují vysychání, podráždění.

Otrivin nebo Xymelin - což je lepší

Xymelin - kapky a spreje v různých formách:

  • normální - obsahuje xylometazolin;
  • Extra - protože komplex Otrivin obsahuje xylometazolin a ipratropium bromid;
  • Eco;
  • Eco s mentolem - analog Otrivina Menthola.

Léky jsou podobné co do účinku, složení a indikací. Liší se cenou - analog je levnější, dostupný v kapkách.

Při výběru analogů Otrivinu je třeba vzít v úvahu maximální dobu použití - bez doporučení lékaře v dětství do 3 dnů, dospělých do 5 dnů.

Jak vyměnit nazivin

Obvykle kapám Otrivin (někdy Nazivin) po dobu 5 dnů, pak, pokud je to nutné, přepnu na Vibrocil (uvědomil jsem si, že to neovlivňuje), ENT předepsal Sanorin-anoergin jednou po nazivinu (nejen proti alergické rýmě, ale také zmírní otoky).
Obecně platí, že se všemi kapkami, mytím, teď jsem si to ve spreji (Humer častěji, Aqualor) a self-ready Chatterbox jmenován lore velmi dobře pomáhá, hned po 5 dnech nazivin, 3-4 kapky do každé nosní dírky - 3x denně po mytí - do 5 dní:
1. Fyzikální roztok - 3 kapky - pro vaz
2 Miromistin - 3 kapky - antimikrobiální
3 Albucid (oční kapky, ale také předepsané v nose) - 3 kapky.

Nyní je jasné, že pro lékaře je lepší předepsat, ale může to být užitečné. Brzy se uzdrav.

XIMELIN kapky nebo sprej

A to mi a mému synovi nejvíce pomáhá, ale sprej. A hrdlo nekoroduje a nos nevyschne.

po nazivinu nelze užít žádný vazokonstriktor (ani Tizin, ani Otrivin, ani rinonorm - nic), jinak vyschnout sliznici, ale pokud není cesta ven, používám ji, protože V noci neslyším chrochtání. Kapal jsem před spaním a někdy ráno. Upřímně, nechápu, proč lékaři tolik milují Nazivin. Vůbec nám nepomáhá, ale Tizin dokonale propíchne nos a uzdraví (podle mého názoru je součástí toho eukalyptus.
jezevčíci.
Držím v ruce a tizin a rinonorm.
Četl jsem, že je psán tak jemně, ale je napsán-XIOMETAZOLINE na obou :))
A ve složení není eukalyptus, aktuální je chlorid sodný, dihydrát sodný atd..

Vyléčíme také rýmu.
Nejprve, co je vlákno z výše uvedené vaskulatury, a pak odkapeme protargol.
Někdo o něm psal..

jezevčíci.
Držím v ruce a tizin a rinonorm.
Četl jsem, že je psán tak jemně, ale je napsán-XIOMETAZOLINE na obou :))
A ve složení není eukalyptus, aktuální je chlorid sodný, dihydrát sodný atd..

Vyléčíme také rýmu.
Nejprve, co je vlákno z výše uvedené vaskulatury, a pak odkapeme protargol.
Někdo o něm psal..
Dokonce vám mohu říct bolestněji:
Tizin
Otrivin
Ximelin
Rinonrm
To je všechno XOMETAZOLIN. Za cenu výhodnější než Rinonorm)), pokud se podíváte na spreje.

Analogy a náhražky Nazivin DĚTI

- hydrochlorid xylometazolinu - 0,5 mg / 1 ml

- Eukalyptový éterický olej (Aetheroleum Eucalypti) - 2%
- Cayaput éterický olej (Aetheroleum Melaleuca cajuputi) - 2%
- éterický olej z myrty (Aetheroleum Myrtus communis) - 2%

- voda;
- terpentýn turpentin, glycerin;
- racemický gáfor, rostlinný olej;
- vinylin, aristoflex;
- jedlový olej, hermaben;
- PEG-400;
- extrakt z červené papriky.

- gáfor - 1,05 g / 20 g
- Levomenthol - 0,61 g / 20 g
- muškátový olej - 0,11 ml / 20 g
- terpentýnový olej - 1,11 ml / 20 g
- thymol - 0,02 g / 20 g
- eukalyptový olej - 0,30 ml / 20 g

- máta peprná bez mentolu (oleum menthae);
- eukalyptový olej (oleum eucalipti);
- jedlový olej (oleum abiesis);
- levomenthol (levomenthol);
- levandulový olej (oleum lavandulae);
- terpentýnový olej (oleum terebinthinae).

- eukalyptový olej - 187,5 mg / 1 náplast
- racemický gáfor - náplast 62,5 mg / 1

- xylometazolin hydrochlorid - 0,05 mg / 1 dávka
- dexpanthenol - dávka 5 mg / 1

- hydrochlorid xylometazolinu - 0,5 mg / 1 ml

- hydrochlorid fenylefrinu - 0,125 g / 100 ml

- oxymetazolin hydrochlorid - dávka 22,5 mcg / 1 (500 mcg / 1 ml)

- hydrochlorid xylometazolinu 0,5 mg (0,05%) / 1 ml nebo 1 mg (0,1%) / 1 ml
- množství aktivní složky v jedné dávce pro 0,05% - 0,035 mg hydrochloridu xylometazolinu / 1 ml
- pro 0,1% - 0,14 mg xylometazolin-hydrochloridu / 1 ml

- oxymetazolin hydrochlorid - 0,1 mg / 1 ml

Nazivin - analogy účinné látky

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Všechny formy vydání

Proč rezervovat přes Yuteka?

Na stránce analogů drogy Nazivin je uveden seznam levných dovážených a ruských náhradníků s podobným nebo podobným principem expozice tělu. Afrin Moisturizing - nejlevnější analog na Nazivinu, lze jej zakoupit v Petrohradu za cenu 80 rublů., Rezervováno v nejbližší lékárně přes Uteka.

Nazivin - analogy a náhražky

Tabulka uvádí doporučené generické léky Nazivin v různých formách uvolňování a jejich průměrné náklady v lékárnách v Rusku.

Poslední aktualizace cen: duben 2020 (pro 168 měst Ruska z více než 15 000 lékáren).Nazivin - 185 rublů.

Nazivin - 169 rublů.

ANALOGY

NejlepšíMéně efektivní
Nesopin - 84 rublů. LEVNĚJŠÍ

Xylen - 28 rublů. LEVNĚJŠÍ

Rinostop - 17 rublů. LEVNĚJŠÍ

Otrivin - 190 rublů. DRAŽŠÍ

Rinonorm - 89 rublů. LEVNĚJŠÍ

Pro nošení - 120 rublů. LEVNĚJŠÍ

Nazol - 140 rublů. LEVNĚJŠÍ

Vicks-Asset-Sineks - 276 rublů. DRAŽŠÍ

Afrin - 233 rublů DRAŽŠÍ

Bažant - 102 rublů. LEVNĚJŠÍ

Tato tabulka je založena na údajích získaných ze zdrojů farmaceutických společností vyrábějících tyto léky. Jsou uvedeny průměrné ceny léků s minimální dávkou, které jsou vydávány z lékáren v Rusku v roce 2020.

Proč jsou analogy levnější než Nazivin

Na výrobu chemického vzorce nového léku se vynakládá mnoho času a peněz, probíhají testy. Poté farmaceutická společnost koupí patent, po kterém utratí peníze za reklamu a uvede ji do prodeje.

Výrobce klade lék na vysokou cenu, aby rychle splatil investované prostředky. Další léky podobné složení, méně známé, ale časově testované, jsou několikanásobně levnější..

1.Před návštěvou lékárny si z tabulky napište seznam synonym.
2.Zavolejte do informačního centra města, řeknou vám - ve které lékárně nejnižší ceny.
3.Droga v jiné formě uvolňování - může stát méně.
4.Ruské drogy jsou obvykle levné.
5.Je výhodnější koupit balíček Nazivinu s velkým množstvím kapky nebo spreje.
6.Vědět, jak rozlišit falešný.

Jak identifikovat falešný

Abyste si nekoupili falešný lék, musíte se na svůj nákup pečlivě podívat.

Mezi doporučené analogy z tabulky patří přípravky s nejvhodnějším a podobným obsahem účinné látky používané v Nazivinu. U každého z těchto léčivých přípravků jsou uvedeny průměrné ceny za minimální maloobchodní dávku, které jsou pravidelně aktualizovány s ohledem na situaci na trhu..

1.Cena Nazivinu se může v různých formách uvolňování lišit, je to normální.
2.Náhradníky se stejnými léčivými vlastnostmi - mohou být dražší a levnější.

Existují kontraindikace! Před výměnou léku se poraďte se svým lékařem. Dodržujte dávkování předepsané lékařem.!

Drogy nelze použít později, než je uvedeno na obalu.

© 2013—2020 · Analogin.ru · Analogy pro drahé léky, hledání náhrad.

Stránka neprodává drogy. Informace jsou poskytovány pro referenční účely..

Ospalost od nazivinu. Jak vyměnit?

Náš výběr

Ve snaze o ovulaci: folikulometrie

Doporučeno

První známky těhotenství. Ankety.

Sofya Sokolova publikovala článek v Příznaky těhotenství, 13. září 2019

Doporučeno

Wobenzym zvyšuje pravděpodobnost početí

Doporučeno

Gynekologická masáž - fantastický efekt?

Irina Shirokova publikovala článek v Gynekologii 19. září 2019

Doporučeno

AMG - hormon proti mullerům

Sofya Sokolova publikoval článek v Analýze a průzkumech, 22. září 2019

Doporučeno

Oblíbená témata

Autor: // Lyalka 2017 //
Vytvořeno před 16 hodinami

Zaslal: Фериде
Vytvořeno před 22 hodinami

Zaslal: PoMiDoRk @
Vytvořeno před 3 hodinami

Zaslal: * Medúza *
Vytvořeno před 15 hodinami

Zaslal: * Ма ** Ма *
Vytvořeno před 14 hodinami

Zaslal: Аlivka
Vytvořeno před 13 hodinami

Zaslal: ТаняПарф
Vytvořeno před 5 hodinami

Zaslal: * Noble *
Vytvořeno před 5 hodinami

Zaslal: tatani
Vytvořeno před 20 hodinami

Zaslal: Margarishka
Vytvořeno před 4 hodinami

O webu

Rychlé odkazy

Populární sekce

Materiály zveřejněné na našem webu slouží pouze pro informační účely a jsou určeny pro vzdělávací účely. Nepoužívejte je jako lékařskou radu. Stanovení diagnózy a výběr léčebných metod zůstává výhradním právem vašeho lékaře!

Analogy Nazivin

Rinofluimucil 10 ml nosní sprej

Zambon S.P.A. (Itálie) Příprava: Rinofluimucil

Polydex s 15 ml nosního spreje fenylefrinu

Laboratories Bouchard-Record (Francie) Příprava: Polydex s fenylefrinem

Isofra 1,25% 15 ml nosní sprej

Laboratories Bouchard-Record (Francie) Příprava: Isofra

Sinuforte 50 mg 1 ks. lyofilizát pro roztok pro intranasální použití

Invar (Španělsko) Příprava: Sinuforte

Sinupret 100 ml kapky pro perorální podání

Bionorika CE (Německo) Příprava: Sinupret

Evamenol 15g mast pro nachlazení

Moskevská farmaceutická továrna (Rusko) Příprava: Evamenol

Cinnabsin 100 ks. pastilky

Deutsche Homeopathy Union (Germany) Příprava: Cinnabsin

Nosní sprej Lazolvan rino 10 ml

Beringer Ingelheim Pharma (Německo) Příprava: Lazolvan rino

Marimer 100 ml nosní sprej

Biocodex (Francie) Příprava: Marimer

Aqualor extra forte spray aloe + heřmánek 125ml

Afrin 0,05% 15 ml nosní rtuťový sprej ostrý a domácí

MSD (Nizozemsko) Drug: Afrin

Afrin zvlhčující 0,05% 15 ml nosní sprej

Bayer Pharma AG (Kanada) Příprava: Afrin hydratační

Tizin xilo 0,05% 10 ml nosní sprej pro děti

Johnson & Johnson (Francie) Příprava: Tizin xylo

Rinonorm-teva 0,05% 15 ml nosní sprej pro děti

Teva (Německo) Příprava: Rinonorm-teva

Nazol dítě 0,125% 10 ml kapky nosního institutu de angels

Bayer Pharma AG (Itálie) Příprava: Nazol dítě

Xylen 0,05% 10 ml nosní kapky

Veropharm (Rusko) Příprava: Xylen

Pinosol 10 ml nosní kapky

Zentiva (Česká republika) Příprava: Pinosol

Nosní kapky nosní pro děti 0,05%, 10 ml

GlaxoSmithKline Trading (Indie) Příprava: Pro

Delfín pro dospělé znamená mytí nosohltanu 2 g 30 ks.

Dynamics (Russia) Příprava: Dolphin

Aqua maris 10 ml nosní kapky pro děti

Jadran Galensky Laboratory (Chorvatsko) Příprava: Aqua maris

Nazivin 0,01% 5 ml nosní kapky

Takeda (Německo) Příprava: Nazivin

Nazivin 0,025% 10 ml nosní kapky

Merck KGaA (Německo) Příprava: Nazivin

Nazivin 22,5 mg / dávka (0,05%) 10 ml nosní sprej s odměřenou dávkou

Takeda (Německo) Příprava: Nazivin

Nazivin Sensitive 11,25mkg 10 ml nosní sprej

Takeda (Německo) Příprava: Nazivin Sensitive

Nainstalujte mobilní aplikaci ASNA

Nechte telefon - získejte odkaz pro instalaci

© 2005-2020. ASNA. Všechna práva vyhrazena
LLC ASNA, TIN 7728850310, OGRN 1137746645585, právní adresa (skutečná adresa): 129226, Moscow, st. Dokukina, d.16, s. 1, 6 patro. Telefon: +7 (495) 223-3403
Licence č. FS-99-02-006765 ze dne 12. září 2018.

Zanechte své telefonní číslo,
náš operátor vám zavolá sám!

Zpočátku můžete prohledávat celou databázi léků bez ohledu na dostupnost a ceny konkrétní lékárny

Výběrem konkrétní lékárny můžete vyhledávat produkty podle svého sortimentu a dostupnosti, stejně jako přesné ceny a informace o speciálních cenách v rámci programu ASNA-Savings.

Lékárny spojené s programem jsou označeny

Analogy kapek Nazivin

Poslední aktualizace cen: 05/01/2020 (150+ měst a 12 000+ lékáren)

Webové stránky: doktorfrolov.ru, Telefon ☎: +7 (903) 543-03-35, E-mail: [email protected]

Seznam analogů: třídění podle ceny, hodnocení

Porovnání analogů, které je lepší

Nazivin (nosní kapky) Hodnocení: 98 hlasů

Levné analogy Nazivinu

Xylen (nosní kapky) → náhradní Hodnocení: 133 hlasů Nahoru

Analog je levnější z 99 rublů.

Xylen je ruský analog, který srovnává příznivě cenu a má podobnou formu uvolňování. Používá stejnou účinnou látku (xylometazolin-hydrochlorid) v koncentraci 0,05 a 0,1%.

Galazolin (nosní kapky) → náhradní Hodnocení: 114 hlasů Nahoru

Analog je levnější z 91 rublů.

Galazolin je polská náhrada, která také stojí výrazně méně než „původní“. Prodává se v lahvích po 10 ml a je určen pro místní použití. Analog je kontraindikován během těhotenství a v dětském věku 6 (12) let.

Analog je levnější z 33 rublů.

Grippostad Rino je německý lék vyráběný společností STADA. Má podobnou formu uvolňování a koncentrace účinné látky, takže seznam indikací, kontraindikací a nežádoucích účinků je podobný jako u jiných náhrad..

Koloproctolog, onkolog, kandidát na lékařské vědy

Webové stránky: doktorfrolov.ru, Telefon: +7 (903) 543-03-35, E-mail: [email protected]

V roce 1996 promoval na lékařské fakultě Moskevské lékařské akademie pojmenované po I.M. Sechenov. Od roku 1996 do roku 1998 byl vyškolen v prezenční klinické rezidenci na chirurgickém oddělení Vzdělávacího a vědeckého centra lékařského střediska správního odboru prezidenta Ruské federace.

Což je lepší: Nazivin nebo Otrivin Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 3 z 5

Průměrná cena: 144,7 rublů (62,7 rublů dražší)

Což je lepší: Nazivin nebo Naphthyzin Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 8,6 rublů (levnější o 73,4 rublů)

Což je lepší: Nazivin nebo Nazol Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 3 z 5

Průměrná cena: 12 rublů (o 70 rublů levnější)

Což je lepší: Nazivin nebo Tizin Xilo BIO Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 3 z 5

Průměrná cena: 189,2 rublů (107,2 rublů dražší)

Což je lepší: Nazivin nebo Snoop Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 3 z 5

Průměrná cena: 117 rublů (35 rublů dražší)

Což je lepší: Nazivin nebo Knoxspray Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 98,3 rublů (16,3 rublů dražší)

Což je lepší: Nazivin nebo Vibrocil Na vrchol

Originál

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 82 rublů

Nahradit

Hodnocení léku: 4 z 5

Průměrná cena: 240 rublů (158 rublů dražší)

Účel stránky: zobrazit seznam analogů (synonym), aktuálních cen a hodnocení léčiv nastavených uživateli (celkem více než 10 000 hodnocení).

Vyberte si město

Najděte si v 179 městech Ruska

Účelem (posláním) webu je poskytnout uživatelům nejobsáhlejší a nejaktuálnější seznam dostupných analogů léčiv s cenami v lékárnách a hodnocením analogů (synonym), která si uživatelé stanovili. Stránky analogist.ru vám tak mohou pomoci nejen vybrat levnější analogy léků, ale také ukázat léky nejlepší kvality podle uživatelů webu.

Informace zveřejněné na těchto stránkách slouží pouze pro informaci a nenahrazují kvalifikovanou lékařskou péči. Nezapomeňte se poradit s lékařem!

Nazivin (kapky sprej): návod k použití, analogy a recenze, ceny v lékárnách v Rusku

Nazivin je kapka nebo sprej s vazokonstrikčním účinkem pro topické použití, alfa2-adrenergní agonista. Snižuje otok nosní sliznice a množství sekrecí. Účinná látka - Oksimetazolin.

Lék snižuje množství výtoku z nosu, obnovuje nosní dýchání, zmírňuje otoky zanícených sliznic nosu a také zabraňuje rozvoji bakteriálních komplikací (sinusitida, sinusitida a otitis media).

Terapeutické dávky nemají systémový účinek.

Nazivin začíná jednat

10 minut po aplikaci, trvání akce - až 12 hodin.

  • Kapky v lahvičkách s kapátkovým uzávěrem 0,05% 0,025% a 0,01%.
  • Nastříkejte 0,05% do 10 ml láhve s rozprašovačem.

Indikace pro použití

Co pomáhá Nazivin Spray? Podle pokynů je lék předepsán v následujících případech:

  • Při akutních onemocněních dýchacích cest, které jsou doprovázeny rýmou (rýma);
  • Alergická rýma;
  • S vazomotoricko-alergickou rinosinusopatií (vazomotorická rinitida - onemocnění, při kterém je narušení nosního dýchání spojeno s otokem tkání nosní dutiny);
  • V případě potřeby obnovte drenáž se sinusitidou (zánět sliznice paranasálních dutin), salpingotitidu (zánět sliznice Eustachovy trubice a tympanické dutiny), otitis media;
  • K úlevě od otoku tkání nosní dutiny před diagnostickými postupy.

Návod k použití Nazivinu, dávkování pro dospělé

Lék v jakékoli formě uvolňování je určen pro intranasální podání (v nosních pasážích).

Dospělým a dětem starším 6 let jsou předepsány nosní kapky 0,05%. Dávky jsou standardní podle pokynů pro použití Nazivinu (v každém nosním průchodu):

  • Kapky - od 1 do 2 kapek od 2 do 3 krát denně;
  • Sprej - 1 injekce 2 až 3 krát denně.

Doba použití - od 5 do 7 dnů.

Nazivin Sensitive

Dávkovací sprej Nazivin Sensitive 22,5 mcg v jedné dávce je předepsán pro děti a dospívající od 6 do 18 let. Doporučuje se aplikovat 1 injekci roztoku do každého nosního kanálu 2 nebo 3krát denně.

Trvání použití - až 7 dní.

speciální instrukce

Během těhotenství a kojení by měla být používána výhradně v dávkách předepsaných lékařem.

Dlouhodobé používání vede k oslabení účinku. Zneužívání vazokonstriktorů může způsobit slizniční atrofii, reaktivní hyperémii s rinitidou, poškození sliznice a potlačení její aktivity.

Vedlejší efekty

Instrukce upozorňuje na možnost vzniku následujících vedlejších účinků při předepisování Nazivin Spray:

  • Suchost nosní sliznice;
  • Pálení nebo mravenčení v nose po instilaci léčiva;
  • Podráždění nosní sliznice, silné kýchání;
  • Svědění v nose;
  • Hyperémie a otok nosní dutiny s individuální intolerancí.

Zpravidla nejsou všechny příznaky pro člověka nebezpečné a po ukončení léčby se přenášejí samostatně.

Kontraindikace

Je kontraindikováno předepsat Nazivin v následujících případech:

  • Glaukom;
  • Přecitlivělost;
  • Atrofická rýma;
  • Věk do 6 let (pro kapky sprej 0,05%).

Předepisuje se opatrně při použití inhibitorů MAO, zvýšeného nitroočního tlaku, těžkých forem arteriální hypertenze a anginy pectoris, thyrotoxikózy.

Užívání léku během těhotenství a laktace je možné pouze po pečlivém posouzení poměru přínosů pro matku a rizika pro plod nebo dítě. Překročení doporučené dávky je nepřijatelné.

Předávkovat

Příznaky předávkování - zúžení zornic, zvracení nebo nevolnost, horečka, tachykardie, snížení srdeční aktivity, arteriální hypertenze, kolaps.

Pokud se objeví příznaky, přestaňte lék užívat a okamžitě vyhledejte lékaře.

Dlouhodobé překročení dávky uvedené v pokynech ohrožuje poruchy srdečního rytmu a rozvoj rinitidy.

Analogs Nazivin, cena v lékárnách

V případě potřeby můžete nazální nosní sprej nahradit analogem účinné látky - jedná se o léky:

Při výběru analogů je důležité si uvědomit, že návod k použití Nazivinu, cena a recenze se nevztahují na spreje podobné akce. Je důležité získat lékařskou konzultaci a nečinit nezávislou změnu drog.

Cena v ruských lékárnách: Nazivin Nasal Spray 0,05% 10 ml - od 135 do 150 rublů, cena kapek 0,05% 10 ml - od 137 do 155 rublů, podle 724 lékáren.

Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotě nepřesahující 25 ° C. Datum vypršení platnosti - 3 roky.

Články O Neplodnosti