Hlavní Neplodnost

Brown's Bottles

Vybrané položky 31 z 260

Nové recenze

Pigeon Peristaltic Plus Bottle Glass 240 ml

Pravděpodobně jsme se vadili, protože při třepání z bradavky se obsah láhve vylil do plastového víčka. Jsme 3 měsíce starý, ale dítě se dusí směsí, tok je příliš silný. Zatím používáme bradavky předchozí velikosti. Neočekával jsem od této společnosti trik, nebyl problém s rozlitím plastovými lahvemi, byl naprostý potěšení z používání.

Philips Avent Anti-colic Bottle 125 ml

Koupil jsem si různé láhve, ale ze všeho byly plyny od dítěte. Poté jsem si koupil na radu této láhve! Dítě jí tiše, neusytí se na vzduchu. Snadno se čistí. Můžete nakládat ve svislé poloze. Samotná bradavka je dobře provedená, dítě si na rozdíl od jiných lahví rychle zvyklo. Celkově je jeho hlavní funkce protikolikového ventilu velmi uspokojena..

Dr.Brownova láhev Sada tří antikoliků Varianty + láhve se širokým hrdlem 2x270 ml, 1x150 ml

Pokud pijete dítě, potom, když jí dítě, proudí mléko přímo do obličeje dítěte, pokud se používá s vnitřními zkumavkami. A pokud se použije bez nich, bradavka se při sání zasekne, protože materiál je velmi měkký. Lahve jsou antikolické, pouze kolické po dobu až tří měsíců a kdo krmí podlahu litrovými lahvemi po dobu až tří měsíců? Litoval jsem, že jsem promarnil peníze! Začali jsme je používat od pěti měsíců, a pak jsme unikli!

BabyOno Natural Nursing Bottle 180 ml

Láhev se ukázala být nepříjemná pro nás, dítě spolkne vzduch, protože to nemůže normálně chytit tuto bradavku. Je obtížné dotáhnout horní část na samotnou láhev a z nějakého důvodu se úplně nezavře. syn to neocenil, ale přiznávám, že se jedná o individuální fiasko.

Medela láhev s dudlíkem 150 ml

Melela je láska na první pohled! Absolutně všechny produkty této společnosti jsou perfektní! Nejsou žádné stížnosti! Pro ty, kteří pochybují o tom, zda jsou láhve vhodné pro bagry a jiné podobné otázky, mohu říci jednu věc: všechny výrobky uvnitř společnosti jsou na míru šité na míru. všechny lahve jsou vhodné pro odsávačky, bradavky a všechno ostatní! Protože co? Správně! Jsou to Švédové a určitě vědí hodně o správnosti a kvalitě všeho, co dělají. všechno je promyšlené ke každé maličkosti !! Takže nešetřte peníze, drahé mumie. Vy a vaše malé dítě budete potěšeni!
P.s.: Jediná námitka. Pokud plánujete nákup harmonické odsávací pumpy a láhve Smart Calcum Pacifier, vezměte si pouze sadu odsávací pumpy. protože má láhev, bradavku a dokonce i „sondu“ těsnění. Obecně jsem spokojen! Radím, radím a radím znovu!

Dr. Brown (Dr. Brown) - americká značka, která vyrábí širokou škálu produktů pro děti a rodiče.

Láhve Dr. Brownse (Dr. Brown) si zaslouží podrobný popis. Výrobce je vyrábí z polypropylenu a skla, se širokým a úzkým krkem, v různých barvách, objemech. Všechny používají patentovaný antikolikový design Natural Flow. Tato technologie byla vyvinuta a testována v roce 1996, poté se stala dr. Browns. Design Natural Flow nemá žádné analogy, je to systém trubek a ventilů, díky kterému se při sání nevytvářejí vakuové a vzduchové bubliny v nádobě. Kromě toho, že dítě při sání spolkne přebytečný vzduch, láhev Dr. Browns řeší další dva důležité úkoly:

 1. Zabraňuje oxidaci vitamínů C, A a E v mateřském mléce.
 2. Dokonale napodobuje proces kojení a snižuje tak riziko selhání prsu.

Výhodně lze lahve různých objemů zakoupit jako sadu. Souprava obvykle zahrnuje bradavky se dvěma typy otvorů, víka a kartáče pro čištění ventilačního systému.

Kromě výhod mají dětské lahve výrobce také nevýhody. Podle recenzí matek musí být antikolikový systém navzdory miniaturnímu vhodnému kartáčku omýván déle a důkladněji než obyčejná láhev. Ale co neuděláte, abyste se vyhnuli regurgitaci, bolestivé kolice a nadýmání! A když se Dr. Brown krmí z lahví, jejich kolika a regurgitace se znatelně sníží, což odčinilo drobné nedostatky, vysoké ceny značkových produktů.

Přehled 10 typů lahví pro novorozence od Dr. Browna a návod na jejich použití

Od narození dítěte se ho rodiče snaží obklopovat nejen péčí a láskou, ale také kvalitními věcmi. Správná láhev na krmení je důležitým faktorem, který ovlivňuje vývoj, protože dítě nemusí utratit příliš mnoho energie k jídlu.

Existují dva typy lahví - obyčejné, s ventilem a moderní antikolika. Druhým je Dr. Brown, značka známá většině maminek. Lahve této společnosti jsou dobře zavedené, nicméně k jejich použití je třeba přistupovat se znalostí.

Funkce

Dr. Brown je jedním ze světových lídrů v prodeji dětských lahví. Kancelář se nachází v Americe, v St. Louis, nicméně společnost prodává zboží pro děti více než 10 let v Rusku..

Hlavním rozdílem a výhodou lahví je ventilační systém. S pomocí ní můžete identifikovat produkty Dr. Browna. Navenek to vypadá jako pravidelná zkumavka uvnitř láhve, je to však to, co vám umožňuje eliminovat vakuum, ke kterému dochází během krmení. Díky tomuto dítěti není třeba vyvíjet zbytečné úsilí a při krmení nepolkává přebytečný vzduch, což pomáhá proti kolickým stavům, vzniku přebytečných plynů a regurgitaci..

V normální lahvi, během krmení, vakuum udržuje tekutinu uvnitř volně tekoucí, a abyste mohli jíst dítě, musíte se snažit překonat podtlak. Přitom vzduch prochází bradavkou a tekutinou uvnitř láhve a oxiduje ji a vzácné mateřské mléko ztratí vitamíny a esenciální látky.

V lahvi Dr. Brown ne. Vzduch proudí ventilačním systémem. Tento systém je poměrně jednoduchý, ale účinný. Vzduch prochází pod závitem, vstupuje do objímky a poté skrz trubici ke dnu láhve.

Přehled hlavních druhů a jejich fotografií

Ze skla

Antikolický standard

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - sklo;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 15 x 10 x 20 cm;
 • cena - asi 900 rublů.

Pro krmení rodičů v Americe se běžně používá standardní vysoká láhev se úzkým hrdlem ze skla. Díky jednoduchému a jednoduchému designu je univerzální pro dítě jakéhokoli pohlaví. Tato láhev je určena pro zdravé děti se správným vývojem, aby se zabránilo kolice a plivání..

Mezi výhody si rodiče všimnou měkké silikonové bradavky, co nejblíže tvaru bradavky, která se po stlačení nelepí dohromady. Mezi nevýhody úzkého hrdla patří úzký krk, který neumožňuje vždy dobře umýt vnitřek myčky..

Kompletní s lahví se prodává silikonová bradavka úrovně 1 určená pro děti od narození a štětec na čištění ventilačního systému.

Přirozený tok

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - sklo;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6 × 6 × 26 cm;
 • cena - asi 850 rublů.

Skleněná láhev Natural Flow je tradiční odolný materiál v kombinaci s moderní technologií. Prodává se s dudlíkem úrovně 1 a zajišťuje přirozený tok tekutin. Vhodné pro děti, které netrpí patologií a jsou na umělém nebo smíšeném krmení.

Široký krk

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - sklo;
 • objem - 150 a 270 ml;
 • velikost - 15,8 x 6,8 x 6,8 cm;
 • cena - asi 950 rublů.

Láhev má klasický tvar a pohodlně se vejde do ruky nazvané „Možnosti“. Dodává se se standardním silikonovým dudlíkem. Zvláštností je, že v případě potřeby můžete láhev používat nejen z proprietárního ventilačního systému Dr. Brown, ale také bez ní.

Když dítě vyroste, jeho potřeba může zmizet a rodiče nemusí kupovat novou láhev, stačí vyměnit starou..

Vhodné pro všechny děti, které jsou na umělém nebo smíšeném krmení, stejně jako pro novorozence se slabým sacím reflexem.

Polypropylen

S ventilem pro speciální podávání

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6 × 6 × 26 cm;
 • cena - od 750 do 900 rublů.

Láhev s úzkým hrdlem pro speciální krmení byla vyvinuta společně s lékaři na maxilofaciální chirurgii. Je určen dětem, které mají problémy s krmením v důsledku vývoje patologických stavů, jako je heiloschisis (rozštěp rtu), palatoschisis (rozštěp patra), a dalších funkcí, které ztěžují krmení. Speciální přídavný vstupní ventil pomáhá dítěti lépe řídit proces absorpce potravin.

S dudlíkem od 6 měsíců a výtokem na pití

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6x5,7x21;
 • cena - od 580 do 680 rublů.

Láhev „Option“ je určena pro děti od 6 měsíců a má úzký krk. Soupravu doplňuje výtok na pití. Díky tomuto dítěti je snazší přejít z láhve na pijáka a naučit se nové jídlo. Systém Možnosti vám umožňuje používat soupravu s ventilačním systémem nebo bez něj. Výhodou je schopnost rychle změnit bradavky na nose.

Žárovka je protažena úzkým krkem. Ve standardní sadě má vsuvka průměrnou velikost otvoru, průtok je rychlý. V prodeji jsou dvě barvy: růžová - pro dívky a modrá - pro chlapce.

Sada 2

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6 x 5,7 x 21;
 • cena - od 890 do 1120 rublů.

Pro novorozence je vhodná sada dvou lahví s úzkým hrdlem, standardní sada obsahuje dvě láhve a dvě bradavky klasického tvaru, víčka a kartáč. Sada se prodává v několika barvách: v růžové, modré a levanduli.

Pro bolesti žaludku

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 120 a 250 ml;
 • velikost - 21 x 6 x 6 cm;
 • cena - od 427 rublů.

Polypropylenová láhev s úzkým hrdlem „Možnosti“ je dobrým a cenově dostupnějším analogem skleněné. Díky síle umělého materiálu se nemůžete bát používat nejen doma, ale také na procházce nebo na výletě. Láhev má klasický silikonový dudlík první úrovně určený pro kojence od narození. Lze použít společně s ventilačním systémem nebo bez něj.

S dudlíkem pro předčasně narozené děti

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 60 ml;
 • velikost - 17 x 5 x 5 cm;
 • cena - 500 rublů.

Láhev je určena pro předčasně narozené děti. Od ostatních se liší malým objemem baňky a speciální silikonovou bradavkou pro malé děti, která zajišťuje nízký průtok kapaliny.

Sada 2 barevných kousků.

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 270 ml;
 • velikost - 6 x 5,7 x 21;
 • cena - od 925 do 1390 rublů.

V sadě lahví se širokým hrdlem "Možnosti" na prodej: 2 lahve a dvě silikonové bradavky pro novorozence, jakož i kartáč na čištění. V obchodech najdete modrou, růžovou a levandulovou. Široký krk umožňuje jednoduše nalít směs a bez problémů umýt banku.

Široké hrdlo „Možnosti“ pro nepohodlí střeva

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 270 ml;
 • velikost - 23 x 7 x 7 cm;
 • cena - 675 rublů.

Souprava obsahuje láhev a bradavku 1. úrovně, která poskytuje mírný průtok kapaliny, jakož i kartáč na mytí. Široký krk dává dětským pocitům podobné pocitům při přirozeném kojení..

Návod k použití

 • protřepejte - jinak může kapalina vytéct z láhve odvzdušňovacím ventilem;
 • přišroubujte víko příliš pevně - pokud je nit bradavky zlomená, objeví se netěsnost;
 • zahřejte láhev spolu s plastovým držákem vsuvky a ventilační trubicí - pokud k tomu dojde, musí být trubice vyjmuta a vložena zpět.

Jak sterilizovat?

Sofistikovaný design lahví vyžaduje důkladné promytí a sterilizaci.

Postup:

 1. Láhev je rozebrána. Za tímto účelem se odstraní držák bradavek a poté se odstraní ventilační systém sestávající z pouzdra a nálevky.
 2. Všechny části se důkladně omyjí teplou vodou pomocí detergentů. K čištění trychtýře je součástí balení speciální kartáč.
 3. Všechny části jsou opláchnuty tekoucí vodou. Samostatně se kontroluje otvor vsuvky - nemělo by se ucpávat zbytky směsi.
 4. Výrobce doporučuje sterilizovat lahve v proprietárním sterilizátoru, ale to lze provést v jakémkoli jiném. Pokud to není možné, lze to provést ve vroucí vodě - láhev a její složky by měly být vařeny po dobu 3 minut. Skleněné výrobky mohou být autoklávovány.

Před prvním použitím nové láhve musí být sterilizována..

Jak nakrmit?

Dr. Brown nedoporučuje připravovat směs okamžitě uvnitř láhve. Měl by být připraven v předstihu a dobře promíchán, aby nedošlo k zablokování otvoru bradavky hrudkami a sraženinami.

 1. Hotová směs nebo mléko se nalije do láhve. Je třeba se vyhnout třepání, aby se zabránilo bublinám..
 2. Chystáte se na větrání. Za tímto účelem se podle přiložených pokynů vloží pouzdro do nálevky a nálevka do láhve. Objímka by měla těsně přiléhat k krku..
 3. Vsuvka je vložena do držáku a připojena k láhvi.
 4. Během procesu plnění se ujistěte, že konec zkumavky není ponořen do kapaliny. Úhel láhve by měl být přibližně 45 stupňů.
 5. Hlava dítěte by měla být během krmení mírně zvýšená..

Pokud je nutné směs zahřát přímo v láhvi, uvolněte držák bradavky. Tím se zabrání tekutinám systému..

Tipy pro výběr

Velikost

 • Široký krk je vhodný pro kojence, pro které je láhev dočasnou alternativou k prsou jejich matky. Bradavky na nich maximálně opakují tvar bradavky a dítě nemá čas přerušit návyk přirozeného krmení..
 • Úzký krk vyžaduje, aby se novorozenec cucal kvůli malému povrchu bradavky, takže je vhodný pro děti, které jsou neustále kojeny..

Materiál

 • Nepopiratelnou výhodou skleněných lahví je schopnost je vařit. To je výhodné, pokud v domě není sterilizátor nebo autokláv. Kromě toho má sklo delší obslužné linky. Z minusů stojí za zmínku křehkost a větší váha.
 • Polypropylenové láhve Dr. Browna se vyrábějí bez použití škodlivé látky bisfenolu A a mohou být také vystaveny vysokým teplotám a jsou o něco levnější než skleněné. Životnost bude záviset na frekvenci používání..
obsah ↑

Jak si vybrat dudlík?

Dudlík pro standardní láhev si můžete vybrat pomocí tabulky:

0Předčasně narozené děti (velmi slabý tok)
1Novorozenci (nízký průtok)
2Od 3 měsíců (průměrný průtok)
3Od 6 měsíců (agresivní tok)
4Od 1 roku (velmi agresivní tok)
Y díraPro obiloviny a džusy s dužinou

Jak nenaklopýtat na faleš?

Abyste se vyhnuli nákupu falešné láhve, musíte dodržovat pravidla:

 1. Nevykonávejte nákup v neznámém obchodě. Společnost Dr. Brown pracuje pouze s důvěryhodnými distributory a výrobky se prodávají pouze ve velkých maloobchodních řetězcích, lékárnách a online obchodech.
 2. Před nákupem se musíte ujistit, že na balení a na samotné láhvi je vytištěno správné jméno společnosti a zda existuje instrukce a obsah soupravy odpovídá popisu..
 3. Láhev a bradavka by neměly mít štiplavý zápach.
obsah ↑

Užitečné video

Před nákupem bude užitečné podívat se na recenzi na lahvích, například v tomto videu:

Závěr

Lahve Dr. Browna se dobře doporučují pro krmení zdravých dětí i těch, kteří trpí zvýšeným požitím vzduchu během jídla. Hlavní rozdíly v produktech jsou v materiálu výroby, propustnosti bradavek a objemu baňky.

Výrobce doporučuje, aby byl proces krmení a čištění nádobí prováděn přesně podle pokynů v průvodních pokynech, pak láhev vydrží dlouho a potěší dítě a jeho rodiče každý den..

Recenze: Dr. Brown's Colic Bottle

Brownova láhev koliky

Dobré odpoledne, budoucí nebo již skutečné matky, které si přečetly moji recenzi. Dnes jsem se rozhodl probrat jednu neobvyklou láhev Dr. Feeding. Browns. Jedná se o lahve z USA, které byly vynalezeny nejen pro krmení kojenců, ale stále mají výrazný antikolikový účinek.

Účinek lahví od koliky Dr. Brown spočívá v tom, že při krmení dítěte nebude polykat vzduchové bubliny, které pak vyvolávají zvýšenou tvorbu plynů, a podle toho kolika, je možné se tomuto problému úplně vyhnout nebo jej výrazně snížit..

Nyní existuje spousta antikolikových lahví, předtím než jsem Brown použil tyto lahve jiných známých společností, ale měly jiný systém odvádění vzduchu, v bradavce byl vzduchový ventil. O těchto lahvích nemůžu říct nic špatného, ​​jsou pohodlné a kvalitní, ale dítě se mnou stále spolklo vzduch, bylo to vidět i během krmení. A pak jsem zjistil, že existuje antikoliková láhev, ale je uspořádána úplně jiným způsobem, vzduch je odebírán zkumavky a takové láhve vyrábí Dr. Brown. Protože jsem se snažil pomáhat své dceři, aby netrpěla bříškem, koupil jsem jí tuto antikoliku, která nám okamžitě ukázala svou účinnost! Proto už používáme pouze takové lahve již třetí měsíc.

Někdy se samozřejmě stává, že se břicho zvětšuje a dcera pláče, ale myslím si, že k tomu dochází z úplně jiných důvodů a nezávisí na krmení. Doktor říká, že toto je stále nezralost zažívacího systému. To se u nás často nestane, ale předtím, než jsem si koupil hnědou láhev, byly takové útoky stabilní každý den a téměř okamžitě poté, co jsem je nakrmil, a nyní maximálně jednou týdně, nebo dokonce méně. Přesto, díky této skvělé láhvi, problém s častým pliváním zmizel sám, jsem se velmi bál, že moje dcera nejedla její denní sazbu úplně, část z ní se vysypala. Mimochodem, moje dítě okamžitě přestalo plivat, když jsme přešli na Dr. Browna.

Tyto láhve jsou krásné, jejich kvalita je perfektní, používání Brown je velmi výhodné. Ale pro mě není hlavní věc ani to, ale jak tato láhev snadno a rychle vyřeší naše dva hlavní problémy. Rozhodl jsem se vám říct o své zkušenosti v naději, že by to mohlo být pro někoho užitečné. Číst dál Bottle for colic Dr. Brown.

Hodnocení nejlepších antikolikových lahví pro krmení novorozence: pravidla výběru

Při sběru věno pro dítě by matka měla zvážit nákup láhve. Je nutné mít, i když je plánováno kojení dítěte. Pohodlné kontejnery pomohou dát dítěti vodu, uklidňující dětský čaj, exprimované mléko v nepřítomnosti matky. Ve všech variantách těchto produktů vynikají protidobarevné láhve, které stojí za to věnovat zvláštní pozornost.

Dokonce i matky, které plánují kojit, se musí postarat o koupi dobré láhve (viz také: jak správně krmit novorozence z láhve?)

Antikoliková láhev - vlastnosti a výhody

Trávicí systém kojenců se vyvíjí postupně a v prvních měsících života často funguje přerušovaně. Vzduch, který dítě při jídle spolkne, vede k tvorbě plynu a kolice. Způsobují nespavost a slzy..

Speciální protáhlý tvar protikolikových výrobků zabraňuje požití vzduchových bublin během krmení. Každý podobný model se skládá z kontejneru s měřenými děleními, víka, bradavek a prstence, který je upevňuje. Kromě toho je vybaven systémem vyrovnávání tlaku, což je vzduchový ventil umístěný na dně nebo ve speciálním kroužku uvnitř vsuvky..

Jaká je účinnost systému proti zvonkům? Při jídle z běžné láhve vytvářejí sací pohyby dítěte vakuum a bradavka se drží pohromadě. Aby dítě pokračovalo v pití, musí pustit bradavku a počkat, až bude naplněno probublávaným mlékem nebo směsí. Tyto bubliny spolkne a následně způsobí koliku a úzkost..

Výhody takových modelů jsou mnohé:

 • maximální pohodlí při krmení dětí;
 • péče o zdraví dítěte;
 • jednoduchá péče;
 • schopnost zvolit vhodný tvar, objem.
Lahve s antikolikovým systémem zabraňují požití vzduchu během jídla

Když dítě potřebuje antikolikovou láhev?

Pediatrové pozorují regurgitaci a nadýmání téměř u 70% novorozenců. Se objevují ve věku jednoho měsíce, kolika trápí děti do 4 měsíců a déle. Jejich původ je ovlivněn nedokonalým trávicím systémem, nízkou stravitelností laktózy, vzduchem vstupujícím do břicha při sání, nevhodnou směsí.

Kritéria pro výběr antikolikové láhve

Lahve pro kojence s antikolikovou funkcí jsou k dispozici s trubičkou (otvor v bradavce) nebo s vnitřním systémem (rezervoár). První z nich jsou pro rodiče levnější, ale začnou unikat rychleji. Druhé jsou uspořádány dokonaleji, jsou dražší, ale slouží po dlouhou dobu. Při výběru kontejnerů je důležité vzít v úvahu všechna níže popsaná kritéria..

Materiál: sklo nebo plast

Sklo je bezpečnějším materiálem pro první lahve. Jeho minus je větší váha a křehkost. Vysoce kvalitní modely z polypropylenu jsou lehké a trvanlivé, ale plast je poškrábaný a ztrácí svůj vzhled. U levných modelů je pravděpodobná přítomnost škodlivých nečistot. Prodávají se také měkké lékařské silikonové výrobky. Jsou vhodné pro jemné brambory a cereálie..

Sklo je považováno za nejlepší materiál pro vysoce kvalitní kojenecké láhve

Tvar, velikost a objem

Optimální objem první nádoby pro novorozence je 80–140 ml. Je žádoucí, aby krk byl široký a stěny byly rovné nebo mírně konkávní. Při plnění a mytí zevnitř je tedy snazší udržovat láhev. Dítě starší než 6 měsíců jí více mléka nebo směsi. Ideální antikolická láhev s objemem 250 ml.

Přesnost měřítka

Měřítko, kde je uveden objem kapaliny, je na všech modelech, ale jen málo značek se může pochlubit přesností rozdělení: odchylka v jakémkoli směru dosahuje 10%. Doma je důležité znovu zkontrolovat přesnost dělení nalitím 50 g do láhve. voda. Pokud je stupnice správná, bude objem nalité vody odpovídat 50 ml.

Místo větrání

Antikolický ventil zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu, zabraňuje pěnění mléka nebo směsi. V lahvích může být na různých místech: na dně, v horní části, v ventilovém systému nádrže. V prvním případě se dno otáčí, aby se zajistila cirkulace vzduchu během podávání. Ve druhém - otvory jsou kombinovány ve speciálním prstenci a sukni bradavky. Ve třetím případě systém nezávisle přivádí vzduch zespodu a nevstoupí do břicha dítěte.

Typ bradavky

Pro efektivní provoz antikolických modelů jsou vybrány bradavky s nastavitelným průtokem. Latexové (gumové) modely v měkkosti připomínají matčino ňadro, ale netrvají dlouho, jsou pokryty praskliny. Jsou snadno infikovatelné a ve vzácných případech způsobují alergie. Silikonové modely jsou tvrdší, ale hygieničtější a odolnější..

Latexové bradavky připomínají prsa matky, ale opotřebovávejte se dostatečně rychle

Ve tvaru mohou být bradavky ortodontické (se špičkou) a kulaté. Vyberte si to, které má dítě ráda, můžete jen na zkoušku. Pro novorozence si kupte bradavku s pomalým průtokem 0+ (1 otvor). Od měsíce přecházejí na silikonové nebo latexové modely 1+. Od 3 do 6 měsíců kupují bradavky pro 3+ a 4+.

Kolik lahví koupit?

Počet lahví, které by si dítě mělo koupit, může určit pouze matka. Jeden je obvykle potřebný pro mléko (směs), druhý pro vodu a uklidňující čaj. Oba jsou pro procházku nepostradatelní. Existují rodiče, kteří tráví hodně času na jednom produktu, ale praktické matky vždy dostanou alespoň 4 modely.

Počet lahví pro novorozence při umělém krmení lze vypočítat na základě toho, kolikrát dítě v noci sní. Pokud je to dvakrát, je důležité mít 2 nádoby, aby nedošlo k přerušení spánku vařením jednoho kontejneru. Praktické zkušenosti mnoha matek potvrzují, že 2 láhve jsou nezbytným minimem. Je však lepší mít rezervy a bradavky v rezervě.

Jak používat antikolikovou láhev?

První antikolická dětská láhev vyžaduje důkladnou sterilizaci a péči, takže je důležité, aby se maminka před použitím seznámila s přiloženými pokyny. Každý model má jiná doporučení pro použití, ale existují obecná pravidla:

 • Po naplnění se nádoby umyjí kartáčem nebo v myčce na nádobí. Poté vařte 2-3 minuty.
 • Pro vaření skleněných lahví by měla být přidělena samostatná smaltovaná pánev. Je lepší dezinfikovat plastové modely ve speciálním sterilizátoru. Při vaření se používá filtrovaná nebo balená voda, která zabrání usazování vodního kamene na stěnách nádoby..
 • Montáž láhve se provádí podle pokynů. Nezašroubujte jeho prvky příliš těsně. Během skladování je vsuvka zakryta.
 • Pravidelně kontrolujte integritu ventilových prvků, zkontrolujte vsuvku. Mění se pro hygienické účely a při výskytu trhlin..
Lahve pečlivě opláchněte - je to v jejich péči

Preventivní opatření

Před každým naplněním lahví zkontrolujte teplotu směsi. Za tímto účelem protřepejte nádobu, naneste malé množství jídla na zápěstí a analyzujte stupeň zahřívání. Nevěřte silikonovému indikátoru, který mají některé značkové produkty. Při používání protovolikových nádob je důležité dodržovat další opatření:

 1. V mikrovlnné troubě je zakázáno ohřívat láhev jídla. Zařízení ohřívá jídlo nerovnoměrně, aby mohlo dojít k popálení dítěte.
 2. Napjaté mléko se uchovává na polici chladničky ve sterilní plastové lahvi po dobu nejvýše 2 dnů. Pro šťávu je lepší používat skleněné obaly, skladovat ne více než jeden den.
 3. Nelze nahradit figurínu bradavkami z lahví, nechat dítě hrát si s malými součástkami (více v článku: jaký druh figurín pro novorozence je lepší koupit?). Dítě táhne všechno do úst, chutná, takže je důležité být ostražitý a opatrný.
 4. Trhliny a škrábance na láhvi jsou zdrojem akumulace bakterií. Tento obal by měl být změněn..

Jak nakrmit dítě z antikolické láhve?

Poloha láhve během krmení by měla být vhodná jak pro dítě, tak pro jeho matku. Je lepší zaujmout postoj, který napodobuje kojení (podpora hlavy a zadku dítěte, jemně ji přitiskněte k sobě). Je to intimní okamžik, kdy ve světě drobků a matek není nikdo jiný než oni sami.

Když si láhev dá, matka přitiskne bradavku na spodní ret rtu, čímž mu dá širší ústa. Správně, když je bradavka umístěna nad jazykem a rty dítěte dosáhnou své široké základny. Umístí láhev pod úhlem 30-45 stupňů, pečlivě sledují průběžné plnění bradavky, nepřítomnost lepení. Pokud je bradavka prázdná, uslyšíte zvuk nasávaného vzduchu. V tomto případě musíte nádobu zvednout nebo vyjmout.

Přehled populárních anti-cola lahví

V dětských obchodech je velký výběr lahví s antikolikovým systémem. Každý výrobce se snaží rozlišit zboží zvláštním způsobem a přichází s originálním tvarem, barvou, vzorem na výrobcích. Mnoho rodičů věří, že není třeba šetřit peníze, kupují nejdražší láhve. Jiní se naopak nesnaží přeplatit, protože věří, že všechny produkty jsou podobné. Existují však láhve, které jsou neustále k dispozici kvůli dostupnosti a kvalitě..

Brownovy antikolické lahve z USA

Výrobky propylenu Dr. Brown mají „osazený“ nebo válcový tvar. Jejich protivakuový systém zahrnuje rukáv pod bradavkou a trychtýř s trubicí. Během jídla vzduch vstupuje do dna láhve trubicí, ale nemíchá se s tekutinou. Plusy modelů Dr. Brown jsou úspěšnou bradavkou, širokým krkem, ochranou před kolikou. Méně náročná péče díky přítomnosti dalších prvků.

Stylové láhve od Tommee Tippee (Velká Británie)

Světlé lahve od Tommee Tippee („Tommy Tippy“) se nejlépe nakupují ve 2 verzích: 150 a 260 ml. Anatomicky se bradavka podobá ženskému prsu, takže bude pro dítě velmi pohodlné jíst. Přítomnost antikolikového ventilu brání slepení. Trubice produktu prochází vzduchem a reaguje na teplotu přívodu. Červená barva označuje, že směs stojí za ochlazení. Modrá barva označuje, že jídlo je vhodné pro krmení..

Antikolikové láhve Nuk First Choise (Německo)

Obal tohoto výrobce přitahuje svou lakonickou formou, jasnými barevnými řešeními, snadností použití a péčí. Anatomický tvar silikonové bradavky s otvorem posunutým vzhůru vytváří u dítěte správné sousto.

Z kladů stojí za zmínku nesmazatelné světlé měřítko, velký výběr bradavek na lahve. Uzávěr láhve Nuk může uvolnit bradavku a způsobit únik nádoby. Rodiče musí při chůzi sledovat její polohu.

Oblíbené láhve moderních matek z Avent (Velká Británie)

K dispozici v řadě Classic a Natural. Řada Classic má pravidelný vzduchový ventil a malý dudlík. Láhve Avent Natural Anti-Colic mají dvojitý ventil a díky speciálnímu tvaru bradavek jsou vhodné pro novorozence a předčasně narozené děti. Z výhod modelů Avent - vysoká kvalita, pohodlná forma pro krmení dítěte v přirozené poloze, snadná péče.

Pokud matka musí kromě lahví koupit i odsávačku a sterilizátor (doporučujeme si přečíst: vybíráme sterilizátor pro láhve), pak je lepší koupit produkty stejné značky. Jsou vzájemně kompatibilní, zatímco produkty jiných značek se nemusí kvůli neshodě velikosti přizpůsobit. Hlavní věcí je dodržovat kritéria výběru pro antikolické lahve a bradavky, které umožní zdravé nákupy pro dítě.

Antikolické láhve - pro klid matky a dítěte

Abychom pochopili, jak antikolické láhve pomáhají při krmení, je třeba pochopit, jaká je zvláštnost procesu stravování dítěte. Dítě může současně sát, spolknout a dýchat (zatímco dítě dýchá nosem). Je to proto, že hrtan je vyšší u novorozenců než u dospělých. Jak tělo roste, postupně klesá. V případě narušení nosního dýchání dítě začne dýchat ústy a polykat vzduchem s jídlem. Podobný jev lze pozorovat i v případě, že nos dítěte může volně dýchat, ale bradavka se během krmení drží v důsledku podtlaku uvnitř láhve, což zabraňuje úniku kapaliny. Dítě otevře ústa, tlak v láhvi se opět zvýší, tekutina vytéká ven, ale dítě už dokáže polykat vzduch. V důsledku toho může mít koliku v žaludku. Vzduch může také vstoupit do malého žaludku bublinkami mléka. Antikolické láhve jsou navrženy tak, aby snížily šanci, že se vzduch během krmení dostane do žaludku..

Jak funguje antikoliková láhev?

Smyslem lahví proti kolice je vytvoření přetlaku uvnitř pomocí vzduchového (antikolikového) ventilu. Díky své přítomnosti se bradavka nelepí dohromady a směs bez problémů proniká do dítěte v ústech během krmení. V závislosti na umístění vzduchového ventilu existují tři typy antikolikových lahví.

 1. Na dně láhve (MAM).
 2. V bradavce (Avent, Nuk, Canpol děti, šťastné dítě, Chicco).
 3. Jako součást speciálního antikolikového systému (Dr. Brown`s, Tommee Tippee).

Abychom pochopili, zda adaptace pomáhá dítěti, stačí, když ho matka pozoruje. Pokud jeho žaludek po jídle bobtná, je pro něj tento způsob krmení vhodný.

Jak používat dětskou antikolikovou láhev

Pokud neexistuje možnost kojení, lze od prvních dnů života dítěte použít lahvičku proti kolika. Za 1 měsíc je lepší zvolit bradavku s nízkou propustností tekutiny, aby se nedostala do velkého průtoku. V následujících měsících můžete zvýšit počet děr v bradavce..

Ke každému produktu přiložte pokyny. Mladí rodiče by se však měli stále dozvědět o hlavních doporučeních..

 1. Sterilizace. Před krmením lahvičku důkladně vypláchněte a vařte alespoň 5 minut. Nebo můžete nádobu držet ve sterilizátoru. Tato možnost je zvláště vhodná pro plastové výrobky. Některé typy umožňují mikrovlnnou sterilizaci. Takové láhve mají víko, kde potřebujete čerpat vodu a nechat tam dudlík.
 2. Čištění. Po jídle je nutné zbývající mléko nebo směs vyjmout z nádoby, očistit kartáčem a poslat do skříňky do dalšího použití. Uchovávejte láhev otevřenou, aby se zabránilo nepříjemným zápachům..
 3. Ventil. Před každým jídlem zkontrolujte integritu této části.
 4. Bradavka. Měl by být také pravidelně kontrolován, aby na povrchu nebyly žádné praskliny. Každé 2–3 měsíce musí být dudlík vyměněn.
 5. Úložný prostor. Láhev by měla být uchovávána při pokojové teplotě. Je lepší zakrýt dudlík.

Hodnocení antikolických lahví

Dr. Brownovy. (Dr. Brown)

Uvnitř láhve je antikolický systém, který se skládá z trychtýře s integrovanou trubicí a speciálního pouzdra s otvorem. Díky tomuto designu nedochází k podtlaku a tlak v láhvi je vždy kladný. Kartáč na čištění se prodává s lahví. Bradavky však budou muset koupit samy.

Důležité! Předností láhve dr. Browna. je možné použít s antikolikovým systémem i bez něj.

Brownovo antikolické video z láhve.

Jak používat

 1. Grudnichkov prvních dnů života musí být krmen dudlíkem první úrovně.
 2. Krmení lahví by mělo být zastaveno dříve, než bude zcela prázdné, jinak dítě spolkne vzduch.
 3. Láhev je vybavena bezpečnostním diskem, který musí být použit během přepravy, aby se její obsah nerozlil. Ze stejného důvodu nelze lahvičku bez disku protřepat..
 4. Při zahřívání směsi v láhvi je nutné uvolnit držák bradavek a před dítětem znovu utáhnout..

Podle recenzí matek užívajících láhev je jedinou nepříjemností zajištění správné čistoty láhve a málo viditelné stupnice.

Avent

Vyrábí výrobky ve dvou formách - přirozenost a klasika. V druhém případě je u silikonové bradavky standardní velikosti jeden antikolický ventil, který umožňuje proudění vzduchu do láhve a nikoliv do žaludku dítěte. Lahve v „přirozenosti“ mají dvojitý ventil a zvětšenou bradavku s lístky, které zabraňují slepení. Sada obsahuje jednu silikonovou bradavku. Je třeba zakoupit další typy bradavek a čisticí kartáč.

Láhev je velmi pohodlná a snadno se udržuje. Snadno se sestavuje a umývá, stupnice je jasně viditelná.

Video Avent Anti-Colic

Tommee Tippee (Tommy Tippy)

Tommee Tippee Anti-Colic lahve Video

Existují dva typy lahví: s bradavkami Easi-Vent a antikolickými lahvemi Blíž k přírodě Anti-Colic Plus. Všechny typy lahví jsou vybaveny jasně viditelným měřítkem s velkým počtem..

Ve vsuvce Easi-Vent je ventil, který umožňuje proudění vzduchu uvnitř láhve a tím snižuje riziko požití vzduchu. Navzdory skutečnosti, že tento typ láhve není umístěn jako antikolik, je podle mechanismu působení ventilu podobný jako antikolikum Avent.

Blíže k přírodě Antikolické láhve Anti-Colic Plus se skládají ze silikonového ventilu se zkumavkou citlivou na teplo a ventilačního kroužku. To vám umožní nejen propustit vzduch, ale také reagovat na změny teploty tekutin. Pokud je tedy ventil modrý, je jídlo v láhvi připraveno k krmení dítěte. Červená barva označuje, že by obsah měl být v pohodě..

Podle komentářů matek není indikátor teploty zcela přesný a začíná měnit barvu, když je obsah jen mírně teplý. Mnoho z nich není spokojeno s nutností umýt velké množství dílů.

Nuk

Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. K přepravě láhve je v sadě dodán bezpečnostní disk, který zabraňuje úniku. Bradavka je zpravidla zahrnuta.

Většina matek je přitahována relativně nízkou cenou láhve ve srovnání s vrstevníky, vysoce kvalitním plastem, který se nepoškrábe a nezasahuje časem, a barva měřicí stupnice je stabilní.

Canpol děti

Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. Na přední straně je pohodlné odstupňování. V sadě s lahví - bradavka, víko pro míchání a kartáč na mytí bradavek.

Odolná láhev s jasným designem a barvou odolnou proti otěru a teplotě. Výrobky Tritan jsou odolné v myčce na nádobí a neztrácejí lesk a průhlednost po mnoho cyklů.

Canpol děti antikolická videa z lahví

Šťastné dítě

Vsuvka se dodává s nádobou. Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. Vzhledem k pomalému proudění tekutin se přípravek doporučuje dětem od prvních týdnů života.

Kvalitní tisk za relativně nízkou cenu, barevně odolný tisk na povrch.

Láhev je opatřena speciálním silikonovým kroužkem na spodní straně láhve, což umožňuje odvzdušnění láhve.

V mikrovlnné troubě existuje funkce samo-sterilizace. Velmi pohodlné čištění díky odnímatelnému dnu.

Chicco (Chico)

Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. Dodává se se silikonovou bradavkou ve tvaru ženského prsu. Dudlík prodávaný v sadě.

Ve srovnání s analogy se stejným mechanismem účinku, poměrně vysoká cena.

Které antikolické lahve si vyberou lépe

Každá maminka si vybere láhev, která se jí zdá co nejbezpečnější a nejpohodlnější. Mezi nejoblíbenější kritéria, kterým byste měli věnovat pozornost před nákupem:

 • objem, velikost a tvar nádoby;
 • materiál;
 • tvar a materiál bradavky;
 • možnost tepelného zpracování;
 • síla;
 • pohodlí a snadné použití;
 • Zpětná vazba
 • cena.

Takže pro velmi malé dítě stačí láhev proti kolika 100-150 ml. Pokud se dítě ukáže, že bere matku prsa, je lepší zvolit nádobu se speciálními tryskami na bradavce, která napodobuje ženské prsa. Po šesti měsících je žádoucí mít větší láhev - nejméně 240 ml.

Před zakoupením produktu jej pečlivě prostudujte. Složení by nemělo být bisfenol, ftaláty, PVC. Kvalitní zboží se vyrábí z:

 1. Polypropylen;
 2. Sklenka;
 3. Polyethersulfon;
 4. Chirurgický silikon.

Sklo je považováno za nejbezpečnější a nejhygieničtější. Ale je těžké a snadné porazit.

Recenze slavných pediatrů

Pokud posloucháte názor slavných dětských lékařů, pak se velmi liší. Takže, Dr. Komarovsky věří, že kolika nezávisí na množství vzduchu, které dítě při jídle spolkne. Hlavním důvodem, proč nazývá přejídání a přehřátí. Pediatr se však domnívá, že antikolické láhve zabraňují regurgitaci po jídle.

Jiní pediatrové a porodníci, jako jsou Martha a William Sears, se domnívají, že pokud má dítě trávicí potíže, je nutná antikoliková láhev. Tvrdí, že vzduch je opravdu jednou z příčin koliky v žaludku..

V každém případě je na každém rodiči, aby rozhodl, zda dítě potřebuje takovou láhev. Většina odborníků souhlasí s tím, že stojí za to vyzkoušet takový nástroj. Nezpůsobí to újmu. A dokonce i naopak - je docela možné, že bude užitečná láhev proti kolice.

Láhve na koliku Dr. Brown

WIDE BOTTLE DR.BROWN'S BOTTLE.

Vybaveno jedinečným systémem ventilace, který:
1. eliminuje požití vzduchu dítětem během krmení;
2. snižuje pravděpodobnost koliky, regurgitace a plynu;
3. zadržuje vitamíny A, C, E.

Lahve s širokým hrdlem se doporučují pro kojence na BREAST a smíšené krmení. Vsuvka opakuje BREAST FORM, který zajišťuje hluboké sání během krmení.

S mým synem jsme testovali 120 ml láhev na krmení Dr. Browna.

Takže začnu v pořádku.
Souprava obsahovala jednu láhev se širokým hrdlem a ventilačním systémem, bradavku pro novorozence, kartáč na čištění ventilačního systému.
Láhev je vyrobena z polypropylenu, bradavka je vyrobena ze silikonu.
Podle mého názoru je více mín než kladů
+měl rád tvar láhve
+součástí je kartáč pro čištění malých částí
+pohodlný tvar bradavky
Možná jsem identifikoval jen tři plusy.
Nyní nevýhody
-průhledné měřítko
-láhev vylije kapalinu a stačí dostatečné množství
-velmi pomalý tok z bradavky, která byla dodána s lahví
-polykání vzduchu je stejné jako při použití jiných lahví
-láhev je sama o sobě velká, ale stupnice je pouze do 120 ml
Upřímně, očekával jsem víc, protože značka je velmi slavná, ale bohužel, moje očekávání nebyla splněna.
Obecně platí, že láhev není pro nás, používáme další Nuk a Avent.

Děkujeme vám za příležitost otestovat váš produkt..

Testování krmné láhve doktora Browna. Za pár dní, kdy nám používáte láhev. v podstatě rád.

Výhody, které jsme objevili:

- pohodlný tvar láhve, dobře padne do ruky
- měkké bradavky a zároveň to dítě saje na dlouhou dobu, právě jsme měli problém s výběrem bradavky. protože s měkkou bradavkou, ze které dítě rychle vytéká, nebylo dítě plné (standard philip avent), ale nemohlo zachytit ortopedické (nak). použitý před Dr. Brownem Philips AVENT Natural. Když je porovnáte, líbilo se mi víc bradavky Dr. Brown.
- dítě začalo klesat méně
- zahrnuje kartáč pro čištění antikolikového systému

Minusy:
- měřítko s divizemi. Za prvé, nedochází k dělení 30 ml, ačkoli výrobce to umisťuje jako u dětí při smíšeném krmení, pro které může být užitečná 1 odměrka. Za druhé, rozdělení na stupnici je prakticky neviditelné
- poněkud komplikovaný design, mytí po dlouhou dobu, zabírá ve sterilizátoru spoustu prostoru
- nelze použít v ohřívači lahví, vše se rozlévá po

Olga, všechny produkty Dr.Brown jsou vyráběny v pobočkách v USA, Číně a Německu s moderním vybavením využívajícím pokročilé systémy kontroly kvality. Zároveň je kvalita výrobků vyráběných v různých oborech stejná.

Proč uniká láhev?
Postupujete podle pokynů? Nemůžete protřepat láhev s tekutinou, protože při protřepávání / po protřepávání může tekutina vytékat z láhve. (Jak vyplývá z vašeho dopisu, nedodrželi jste pokyny)
Pokud utáhnete víko příliš pevně, vsuvka se může kroužit a vytéct.
Pokud dítě z láhve nepije, měla by být láhev ve svislé poloze. Pokud vložíte láhev, vytéká z ní, je to kvůli zařízení ventilačního systému.
Pokud otočíte lahev a uzavřete průtok přes bradavku, bude tekutina vytékat z pod víkem, což je normální a je to kvůli uspořádání ventilačního systému.

Mytí lahví s ventilačním systémem zvyšuje celkovou dobu mytí o 30 až 40 sekund. Můžete také sledovat video o tom, jak rychle a správně omýt láhev Dr.Brown: https://vk.com/videos-65824448?section=all&z=vide..

Alexandro, dobré odpoledne. Děkujeme za váš zájem o produkty Dr. Brown..
Láhev uniká.
Postupujete podle pokynů?
1. Nemůžete protřepat láhev s tekutinou, protože při míchání / po promíchání může z láhve unikat tekutina.
2. Pokud utáhnete víko příliš pevně, vsuvka se může kroužit a vytéct.
3. Zahříváte láhev slámkou? Pokud ano, musí být trubice předem odstraněna, jinak může dojít k úniku, což je způsobeno instalací ventilačního systému.
4. Pokud dítě z láhve nepije, měla by být láhev ve svislé poloze. Pokud vložíte láhev, vytéká z ní, je to kvůli zařízení ventilačního systému.
5. Pokud otočíte lahvičku a uzavřete průtok přes bradavku, bude tekutina vytékat z pod víkem, což je normální a díky uspořádání ventilačního systému.

Sada se dodává s bradavkou úrovně 1 od 0 do 3 měsíců - standardní průtok. V souladu s tím se všechny děti vyvíjejí různými způsoby, pokud si všimnete, že vaše dítě je unavené jídlem a nejedí dost, musíte dudlík změnit na další úroveň.

Řekněte nám více o tom, jak jste pochopili, že dítě spolkne vzduch.?

Hnědé dětské láhve, které chrání děti před kolikou. - Recenze o Dr. Brownovi

Dnes chci mluvit o láhvi s dr. Brownem, protože o toto téma bude pravděpodobně mít zájem mnoho mladých matek..
Tyto láhve nejsou zcela běžné, mají odvzdušňovací systém, díky kterému je docela možné snížit koliku u novorozence. Principem jeho působení je vytvoření normálního tlaku uvnitř láhve a zabránění požití vzduchu při jídle.
Naše hnědá láhev je standardní, s úzkým hrdlem a objemem 250 ml. Nakupuji s úzkým krkem, protože takové láhve se hodí k mé mateřské pumpě. Zdá se mi, že pro matky, které krmí směsí, je použití lahví se širokým krkem.
Láhev má lakonický zajímavý design v modrých a modrých tónech (pro dívky je to stejné v růžové barvě). Materiál láhve je polypropylen. Měřící stupnice je bezbarvá, konvexní, s velkým počtem. Pro někoho může být výhodnější, když je měřicí stupnice jasná, ale líbí se mi konvexní, protože stejně jako tato láhev ani moje, ani vařit, ať už s tím uděláte cokoli, váha zůstane na svém místě a nebude vymazána.
Brownova bradavka je vyrobena z měkkého, odolného silikonu. Na samotné bradavce je postava s úrovní průtoku: 1 - pro kojence do 3 měsíců; 2 - od 3 do 6 měsíců; 3 - od 6 do 9 měsíců; 4 - od 9 měsíců a starší. Pro předčasně narozené děti se slabým sacím reflexem jsou speciální bradavky, mají na nich písmeno „P“. Existují také bradavky s řezem ve tvaru Y pro obiloviny a bradavky, aby se láhev mohla použít jako piják. Venku je bradavka hladká, ale uvnitř jsou boule: postava s úrovní a několika svislými čarami umístěnými v úhlu. Proč tyto čáry neznám, ale myslím, že to pomáhá bradavce, aby se při krmení nelepila.
Rovněž bradavka nebude držet pohromadě, protože uvnitř této láhve je ventilační systém. Jak je uvedeno na obalu: „ventilační systém zabraňuje bublání mléka, výskytu vakua a stlačování bradavek.“ To je pravda, nikdy jsme neměli situaci, kdy by bradavka přilepila k sobě a musela to napravit. Ventilační systém je plastová trubková konstrukce, která se rozpíná na vrchol a pohodlně zapadá do zeleného držáku. Spolu s lahví se prodává malý kartáč, jen aby se tato konstrukce vyčistila. Láhev můžete používat bez tohoto systému, ale pak nebude mít žádný antikolikový efekt. Víko s dudlíkem je krouceno stejně pevně s trubkou instalovanou uvnitř, bez ní.
Hnědé láhve si získaly na popularitě díky jedinečnému a co je nejdůležitější - opravdu pomáhají snižovat koliku, ventilační systém. Naštěstí mohu říci, že moje dítě nemělo koliku! A myslím, že to je částečně zásluha hnědých lahví. Samozřejmě, že všechno je velmi individuální, děti jsou různé a já nemohu s jistotou říci, že tyto lahve budou vyhovovat naprosto každému, některé děti obvykle odmítají vzít jakékoli lahve. Jen řeknu své zkušenosti s používáním a to, co vím o těchto lahvích, takže jim mohu poradit.

Komentáře k recenzi

 • Odpověď autorovi
 • Nahlásit komentář

Také jsme použili takové láhve. Nebyly žádné koliky. Buď náhoda nebo pravda...

A mají vynikající kvalitu, plast, z kterého je láhev vyrobena, vysoce kvalitní, nedochází k nepříjemnému zápachu ani při zahřátí z láhve.

 • Odpověď autorovi
 • Nahlásit komentář
 • Odpověď autorovi
 • Nahlásit komentář
 • Odpověď autorovi
 • Nahlásit komentář

A kojíte a krmíte se z lahví?

Právě jsem slyšel, že mnoho dětí se začátkem zavádění doplňkových potravin z láhve následně odmítá prsa.

Články O Neplodnosti