Hlavní Bolest

Lahve Avent: Vlastnosti, výhody, série

V životě každého dítěte je první jídlo láhev, která je nezbytná pro kojení i umělé krmení. U umělých krmiv je nutná pro krmné směsi, kojení - pro skladování a krmení exprimovaného mléka. Z tohoto jídla je vhodné krmit dítě šťávou a vodou. Je velmi důležité zvolit ten, který bude vysoce kvalitní a bezpečný, vydrží častý var a vydrží dlouho. Také by měl být lehký, snadno se udržovat a používat. Lahve Avent jsou považovány za jednu z nejlepších.

Charakteristické rysy

Známá společnost Philips Avent se zabývá výrobou trvanlivých, vysoce kvalitních a bezpečných jídel pro děti od dětství. Mnoho rodičů důvěřuje produktům této společnosti, která má různé certifikáty kvality. Vyrábí bradavky, lahve, odsávačky a další produkty, takže nebude těžké vybrat pokrmy, které jsou vhodné pro stáří a požadavky na krmení.

Pro výrobu lahví na krmení Avent se používá vysoce kvalitní potravinářský plast. Vzhledem k tomu, že je tento materiál lehký, může dítě později lahev držet sám. Taková kapacita:

 • bezpečné pro novorozence;
 • nezlomený;
 • je dokonale omyt a zpracován;
 • při zahřátí a varu nevypouští škodlivé látky.

Důležitým rysem je, že v takové misce je antikolický systém, který je reprezentován speciálním ventilem, který vyrovnává tlak. To vám umožní zcela naplnit bradavku mlékem nebo jinou tekutinou, která se do ní vlije, v důsledku toho se v ní nevytvoří dutina. Dítě dostane pouze jídlo bez spolknutí vzduchu, což povede ke snížení regurgitace a koliky.

Výhody

Kromě vysoce kvalitního materiálu pro výrobu a přítomnosti antikolikového ventilu má láhev Avent další výhody, které se týkají samotných bradavek, jmenovitě:

 • bezpečnost životního prostředí;
 • pohodlný anatomický tvar;
 • nedostatek charakteristické vůně a chuti;
 • přítomnost speciálních okvětních lístků, díky nimž jsou uvnitř měkké a pružné, takže krmení je ještě pohodlnější.

Díky ergonomickému tvaru je velmi snadné takové nádobí držet. Snadno se sestavuje a umývá. Dno je velmi stabilní. Jídla lze vyhřívat beze strachu.

Láhve Avent pro novorozence od prvních dnů jejich života jsou skvělé. Tento nádobí je kompatibilní s ostatními produkty této značky. Pohodlí spočívá také v tom, že tento model má široký krk, takže uvnitř můžete snadno plnit a prát.

Tento produkt je možné doplnit takovými maličkostmi, jako je pero a měkký nos. V důsledku toho se z láhve stane pitná mísa, se kterou se dítě učí pít.

Láhve Avent se liší v objemu: 125, 240, 260, 280 a 330 ml. Nejmenším dětem se doporučuje získat 125 ml, což je ideální pro mléčné výrobky. Pro děti:

 • tři měsíce věku - 260 ml;
 • po 6 měsících - 330 ml;
 • v případě smíšeného krmení - 240–280 ml.

Všechny výrobky jsou vybaveny různými elastickými, pružnými a bezpečnými silikonovými bradavkami, které nezpůsobují alergické reakce. Liší se v:

 • rychlost, kterou tekutina proudí;
 • druh tekutinového přechodu;
 • počet a typ děr.

Lahve na krmení Avent jsou k dispozici s bradavkami, které mají štěrbiny. Ty, v nichž je jeden slot použit pro děti starší než tři měsíce, poskytují střídavý tok tekutin. Výrobky se štěrbinou Y se používají pro děti starší 6 měsíců. Jsou ideální pro různé doplňkové potraviny, může to být kefír, cereálie a hustá tekutina. U novorozenců je nutné použít dudlík s jednou dírou, pro dvouměsíční děti je vhodný s pomalým tokem a dvěma sloty. Za 3 měsíce musíte vybrat produkt se třemi otvory a průměrným průtokem a od šesti měsíců bradavka se čtyřmi otvory a rychlým průtokem zcela.

Série "Classic"

Série lahví Aventovskaya „Classic“ označuje jednoduchý model, který má klasický tvar a hladké přechody. Má antikolikový ventil a moderní ventilační systém, který pomáhá snižovat tvorbu plynů, nadýmání a další problémy spojené s bříškem. Během krmení a po něm se dítě chová klidně. Tento model jídel je považován za nejlepší volbu pro kojené děti..

Standardní lahve

Tyto výrobky mají standardní tvar. Mají těsnicí uzávěr, který zabraňuje vytékání unikající tekutiny. Spolehlivě chrání láhev. Kapacity řady Standard jsou velmi pohodlné při cestování a na procházkách.

Série "Přírodní"

Láhev lahve Avent řady Natural má širší hrdlo a vsuvka vypadá jako ženské prsa. Krmení pomocí tohoto produktu je velmi podobné přirozenému. Tato kapacita je perfektní, když je vyžadováno smíšené krmení. V tomto případě se krmení lahví a kojení snadno kombinují..

Provoz a údržba

Jídla pro novorozence je třeba pečlivě pečovat. Po nabytí, stejně jako před a po krmení, musí být dobře umyt a sterilizován. V takovém případě nezapomeňte nálepky odstranit, láhev rozebrat na části a důkladně je opláchnout. Nejlepší pro to je štětec, který snadno proniká do každého rohu. Prací prostředky by měly být určeny k mytí dětských nádobí. Plastové láhve na krmení dětí lze umýt v myčce, uložit v lednici a zmrazit. Nejlepší je ohřát směs nebo mléko pro novorozence ve vodní lázni.

Nesnažte se získat jasný model. Nejlepší možností je koupit speciální kojenecké lahve "Avent", jejichž pozitivní vlastnosti pozitivně ovlivní pohodu dítěte a klid matky.

Philips Avent Bottle bradavky

Philips Avent Natural bradavka, průměrný průtok, od 3 měsíců.,.

Rychlý tok bradavek Philips Avent Natural 6 měsíců +, 2 ks.

Philips Avent Natural bradavka pro silné tekutiny, 6 měsíců.

Při umělém krmení je pro dítě naprosto nezbytné plné pohodlí a zvláštní péče. Je také velmi důležité zvolit správnou a kvalitní bradavku, která nezabrání správnému vývoji orgánů ústní dutiny dítěte..

Vsuvky pro Aventovy láhve pomohou, aby byl proces umělého krmení co nejpřirozenější - mají podobnou podobu jako mateřské prsy. Speciální antikolikový ventil zabraňuje vnikání vzduchu během jídla, což poskytuje další pohodlí a vždy dobrou náladu pro dítě.

V internetovém obchodě Mothercare najdete lahvičky na lahve Avent s několika průtoky - rychlé (pro děti od 6 měsíců), střední a variabilní (pro děti od 3 měsíců) a pro různé účely, například pro husté směsi (obiloviny, polévky) ).
Podívejte se na celou škálu internetového obchodu Mothercare a vyberte si pro své dítě to pravé a nejbezpečnější příslušenství..

Lahve a bradavky Avent

Musel jsem dát své dítě poprvé směs lahví.
Dobře - Aventova bradavka, 0+
100 gramů za 8 minut: = - O: Jsem v šoku. starší také jedl rychle.
Pro koho jsou tyto bradavky? Proč jsou nabízeni jako nejpomalejší? Moje druhé dítě se už dusí, když jimi prochází.

Čistě pro informaci - doufám, že už nebudete muset krmit z láhve - ale najednou jsou některé bradavky pomalejší než Avent. možná, kdo ví, řekni mi to, ale.

Dostal jsem tu bradavku, která sála jako pumpa.
bradavky prasklé po celé délce.
Bolest Ata byla.

navíc moje a směs pohodlí s tímto bradavkovým beaty a kyselým mlékem.
2 díry překročily půl roku.

možná je pak nesete, ale s vaším GV? ;)

Potmou, protože existují děti, které jim nemohou sát, síly nestačí.

Bradavky AVENT

 • Zobrazit podle:
 • šestnáct
 • 32
 • 48

Přijímáme k platbě:

Společnost s ručením omezeným "DPM", LLC "DPM"

Síť supermarketů pro děti "Buslik", UNP 190732637, osvědčení o registraci státu vydané Výkonným výborem Minské oblasti 2.01.2019

Sídlo: 223049, Běloruská republika, Minská oblast, Minská oblast, Schomyslitský s / s, 32/4.

Internetový obchod je zapsán v obchodním rejstříku dne 5. února 2015.

Povězte mi o bradavkách na lahve Avent

U starších dětí existovaly láhve jiných společností a u bradavek na lahvích to bylo snazší. Od 0 do 3 měsíců, od 3 do 6 a pro obiloviny.

Ale já tomu nerozumím. Existují bradavky od O, pak od 1 měsíce, pak od 3, a pak pouze od 6. Jsou tak odlišné? A každý měsíc budete muset kupovat bradavky nutné podle věku?

Komentáře uživatelů

Není to pravda, podívej se na dítě, moc se z nich nalévá. Ale musíte něco změnit, vlastně bradavky každý měsíc, a dudlíky a láhve.

Figurína se nikdy neměnila každý měsíc. A láhev měla vždy 2-3 bradavky stejné velikosti a střídavě.

To záleží na frekvenci používání, samozřejmě, nevím, jak můžete udržovat bradavky / dudlíky v slušném stavu déle než 2 měsíce, je to jako zubní kartáček, který vypadá jako celek, ale je třeba ho změnit, ale tady je silikon, všichni jsme měli avent a všechny tyto vybledlé před očima věci opravdu na měsíc.

No, soudě podle recenzí zde a obecně si to přečetli nyní, Avent neznamená to nejlepší.

Jen se nebudu spěchat, ale kupuju láhve různých společností po jedné a kterou si bude dítě vybrat.

Nezměnil jsem svůj dluh, ale sám jsem stárne, jen jsem udělal díru a to je vše

Na 0 - jedna díra v bradavce, na 1 - 2, na 2 - 3. Mé 4 měsíce staré - stále pijí od 0+ TC z 1 tlumivek. Musíte si koupit cestu.

V 0 - 1 m proudí jedna díra.
Ve 3 m 2 nebo 3 otvory jako.
V 6 je to díra ve tvaru písmene t. Ale bylo nás málo a dokonce jsme je podřízli pod ovesnou kaši, protože pro ovesnou kaši nenalezli nifig..
Obecně platí, že lahve Aven jsou obyčejné láhve, stejné jako levné, a také levné s chladnými obrázky.
Bradavky vzaly antikoliku + koupily si levnou láhev a vložily tam bradavku? Ukázalo se, že je levnější?

Také jsem použil lahve Kanpol, Nuk, Svět dětství. Právě jsem se rozhodl vyzkoušet tuto společnost. Zatímco jsem si vzal jednu láhev Avent s dudlíkem 0+

Obecně jsou dobré, ale existují i ​​jiné společnosti, které se zabývají penetrací vzduchu lépe než Avent

Což mi řekni. A pak už za časy.

Použil jsem autora. Lahve doktora Browna jsou dobré. Obecně platí, že všechno s trubkami uvnitř je dobré, protože dítě z nich spolkne méně vzduchu. Kolik toho od nich všechno čtu

Ne, pokud figurína pak trvá 0-6 měsíců, pokud u lahví trvalo 1-3, ale máme potoky

A kde vidíte ten rozdíl? Co to bylo a co je

Lahve a bradavky: pravidla pro výběr a péči

Mateřské mléko je nejzdravějším jídlem pro dítě. Existují však situace, kdy je nutné přejít na krmení lahví. V tomto článku si ukážeme, jak si vybrat láhev a dudlík..

Co hledat při nákupu?

1. Materiál: sklo nebo plast.

Skleněné láhve jsou bezpečné, snáze se čistí a neznečisťují tekutinami. Jejich jedinou minus je těžká váha a schopnost zlomit se.

Plastové láhve mají nižší hmotnost, protože jsou vyrobeny z propylenu. Je bezpečný a nevydává škodlivé látky ve styku s kapalinou. Při nákupu vyhledejte na lahvi značku „Neobsahuje bisfenol A“. Po zahřátí se v těle hromadí toxin bisfenolu, proto je prodej lahví bez této značky zakázán. Plastové láhve nelze vařit, je třeba je vyměňovat častěji, protože mikrotrhliny se mohou tvořit v plastu.

2. Těsnost.

Většina lahví má ochranný kroužek a čepici, takže si ji můžete vzít na procházku. Při nákupu zkontrolujte hustotu uzávěru: měla by pevně zapadnout nebo našroubovat na láhev.

3. Objem a tvar.

Hlasitost závisí na věku dítěte. Pro novorozence: 60 - 160 ml, pro větší děti - do 330 ml.

Ve tvaru láhve jsou:

  • klasika s úzkým krkem: pro vodu a džusy nejčastější;
  • kudrnaté (konvexní nebo konkávní): je vhodné je držet, ale není vhodné je umýt;
  • s širokým hrdlem: pro zředění směsi v láhvi je vhodné držet a umýt;
  • s antikolikovým systémem: je nezbytné, aby vzduch nevstoupil do žaludku dítěte a nezpůsobil koliku. Existují dva typy: ventil na dně vsuvky a odvzdušňovací trubka uvnitř láhve. Díky tomuto systému se nevytváří vakuum a dítě se nemusí od láhve odtrhávat, polykat vzduch.

4. Měřítko.
Měřítko by mělo být jasné a pokud možno nesmazatelné, konvexní nebo protlačované. To je výhodné, když vaříte směs při nízkém osvětlení..

Kolik lahví je potřeba?

Při kojení - 1 láhev na vodu (100 - 150 ml) nebo 2 na vodu a s mlékem (250 - 330 ml); s umělým krmením - 4-6 lahví (na mléko, směsi a vodu).

Jak si vybrat dudlík?

Některé děti přijímají pouze silikon, jiné pouze latex. Sledujte, která bradavka je pro vaše dítě nejlepší.

1. Průtok.

 • S malý průtok 0-3 měsíce: mléko, čaj, voda (tekuté jídlo)
 • M průměrný průtok 3-6 měsíců: mléko, mléčná směs (řídká strava)
 • L rychlý tok od 6 měsíců: mléčná receptura (řídká strava)
 • V střídavý průtok 0-6 měsíců: mléko, mléčná směs (řídká strava)
 • X pro silná jídla od 6 měsíců: šťávy, ovesná kaše

Pokud se dítě během krmení dusí, je tok příliš rychlý a pokud se rychle unaví, potřebujete bradavku s rychlejším průtokem.

2. Materiál: silikon nebo latex.

Silikon je průhledný materiál bez zápachu. Silikonové bradavky jsou odolnější vůči deformaci.

Latex je přírodní materiál světle hnědé barvy se slabým zápachem. Latexové bradavky jsou pružnější, tekutina z nich je snadnější. Děti mají často rádi více než silikon, protože se podobají mamince na kůži a je snazší z nich „získat mléko“.

3. Forma.

  • klasický anatomický tvar podobný bradavce ženského prsu;
  • klasická ortodontika - má zkosenou hranu, tvoří u dítěte správné sousto;
  • klasický symetrický - bradavka, kterou děti nejlépe berou, může být dána na obě strany - udržuje správnou polohu v ústech dítěte.

velikost 4.

Vsuvka by měla odpovídat věku dítěte. Na obalu je vždy uvedena velikost a věk, pro který je tato vsuvka vhodná.

Jak prát a kdy změnit?

Mikroby a mikrotrhliny se objevují ve všech bradavkách, takže je musíte pravidelně měnit: silikon - každých 45 dní, latex - každých 21 dní. Lahve vydrží až 1 rok.

Po každém krmení musíte láhev a dudlík umýt. Vypláchněte nepřístupná místa se zvláštní péčí - dno a krk. Čím širší hrdlo láhve, tím snazší je mytí. Použijte speciální kartáče na láhve.


Pamatovat:

 1. Při nákupu dávejte pozor na materiál láhve (neměl by obsahovat bisfenol-A), těsnost a měřítko (musí být čiré a nesmazatelné).
 2. Vyberte si dudlík, který vám vyhovuje podle věku a průtoku. Podívejte se, jaký tvar má vaše dítě nejraději.
 3. Po každém krmení opláchněte láhev a dudlík.
 4. Nenechávejte dítě s lahví bez dozoru. Možná nebude schopen zvládnout tok.
 5. Zkontrolujte láhev a dudlík. V případě poškození, prasklin a plaku musíte koupit nový.

Lahve Philips Avent

Vybrané položky 20 z 261

Nové recenze

Pigeon Peristaltic Plus Bottle Glass 240 ml

Pravděpodobně jsme se vadili, protože při třepání z bradavky se obsah láhve vylil do plastového víčka. Jsme 3 měsíce starý, ale dítě se dusí směsí, tok je příliš silný. Zatím používáme bradavky předchozí velikosti. Neočekával jsem od této společnosti trik, nebyl problém s rozlitím plastovými lahvemi, byl naprostý potěšení z používání.

Philips Avent Anti-colic Bottle 125 ml

Koupil jsem si různé láhve, ale ze všeho byly plyny od dítěte. Poté jsem si koupil na radu této láhve! Dítě jí tiše, neusytí se na vzduchu. Snadno se čistí. Můžete nakládat ve svislé poloze. Samotná bradavka je dobře provedená, dítě si na rozdíl od jiných lahví rychle zvyklo. Celkově je jeho hlavní funkce protikolikového ventilu velmi uspokojena..

Dr.Brownova láhev Sada tří antikoliků Varianty + láhve se širokým hrdlem 2x270 ml, 1x150 ml

Pokud pijete dítě, potom, když jí dítě, proudí mléko přímo do obličeje dítěte, pokud se používá s vnitřními zkumavkami. A pokud se použije bez nich, bradavka se při sání zasekne, protože materiál je velmi měkký. Lahve jsou antikolické, pouze kolické po dobu až tří měsíců a kdo krmí podlahu litrovými lahvemi po dobu až tří měsíců? Litoval jsem, že jsem promarnil peníze! Začali jsme je používat od pěti měsíců, a pak jsme unikli!

BabyOno Natural Nursing Bottle 180 ml

Láhev se ukázala být nepříjemná pro nás, dítě spolkne vzduch, protože to nemůže normálně chytit tuto bradavku. Je obtížné dotáhnout horní část na samotnou láhev a z nějakého důvodu se úplně nezavře. syn to neocenil, ale přiznávám, že se jedná o individuální fiasko.

Lahve "Avent"

Lahve Avent jsou nejlepší volbou v boji proti kolickým dětem. Pohodlný tvar, měkká a pružná bradavka. Téměř všichni novorozenci v jednom nebo druhém stupni trpí kolikou. Za jeden z důvodů výskytu tohoto onemocnění se považuje přebytek vzduchu spolknutého dítětem během krmení, což zase vede k nepříjemným pocitům v žaludku. Lahve Avent mají antikolikový ventil, jehož účinnost byla v praxi prokázána. Popularita této značky je také kvůli struktuře bradavek. Má anatomický tvar připomínající mateřské ňadro. Proces krmení je velmi zjednodušený, připomíná přirozené kojení. Dítě správně uchopí bradavku. Navíc se díky speciálním lístkům nelepí dohromady. Nejedná se pouze o jídla, je to profesionální atribut péče o novorozence. Pro udržení správného stavu a kvality svých výrobků vyrábí výrobce také řadu doplňků - čisticí kartáče, oddělitelné vyjímatelné bradavky atd..

Philips AVENT Mini Dummy je navržen pro ty nejmenší. Díky malému a lehkému náústku je ideální pro novorozence a ne.

Tato praktická sada obsahuje 4 láhve série Natural (2 x 125 ml a 2 x 260 ml), láhev a štětku na bradavky a bílou figurínu řady Classic.

Nový tvar láhve Avent poskytuje přirozenější krmení lahví pro dítě a pro vás. Klinické studie to dokázaly.

Philips AVENT kojenecká bradavka 0 měsíců + nejblíže kojení. Tvar bradavek Philips AVENT je takový, že dítě je krmeno.

Díky široké bradavce, která sleduje tvar prsu, lze kojení a krmení lahví snadno kombinovat..

Stálá láhev vhodné „namontované“ formy. AVENT Airflex bradavka podporuje zdravé, aktivní krmení a pracuje s ním v přirozeném rytmu.

Stálá láhev vhodné „namontované“ formy. AVENT Airflex bradavka podporuje zdravé, aktivní krmení a pracuje s ním v přirozeném rytmu.

Stálá láhev vhodné „namontované“ formy. AVENT Airflex bradavka podporuje zdravé, aktivní krmení a pracuje s ním v přirozeném rytmu.

Proces sání má uklidňující účinek na kojence, proto figurína někdy pomáhá uklidnit dítě, když se zdá, že nic jiného nefunguje..

Recenze

Skvělý obchod, kde si můžete koupit všechno pro dítě najednou. Zboží si vyberou velmi přátelští a kompetentní konzultanti na základě vašich preferencí. Rychlé dodání do města. Nízké ceny, velký sortiment. S nákupy jsme byli velmi spokojeni. Nyní jen k dítěti. Poděkovat. Více informací

Byli ve vašem obchodě na Dimitrově
06.01.01. Byli příjemně překvapeni, že obchod funguje. Potěšen nízkými cenami, přátelský personál. Dívky pomohly s výběrem, orientovaným na ceny, sortimentem. Všechno se mi moc líbilo, nyní k vám přijedeme jen my. Více informací

Zde si můžete koupit vše najednou pro nového člena rodiny za přijatelné ceny. Konzultanti budou vždy pomáhat a radit. Více informací

Miloval obchod. Nelze najít dobrý kočárek za dostupnou cenu. Je dobré vědět o tomto obchodě. Koupili jsme kočárek, vyvíjející se podložku a neustále kupujeme oblečení pro dítě. Doporučuji všem! Více informací

Objednal jsem si věci v mnoha dětských internetových obchodech, ale tohle je nejlepší. Nejprve při objednávce můžete napsat své preference; za druhé, velmi pěkná dívka vám zavolá a specifikuje celou objednávku, v případě potřeby konzultuje, nebo v případě zájmu nezajímá alternativu; Za třetí rychlé dodání. V jiných obchodech jsem narazil na to, že špatný produkt přichází nebo že podlaha objednávky vůbec nepřijde, a já jsem to uznal při dodání. Takže jsem velmi potěšen, děkuji moc a prosperitě. Více informací

Chci se o tomto obchodě podělit o pozitivní hodnocení. Nacházím se ve městě Zlatoust v Čeljabinsku, takže jsem se velmi staral o rychlost a cenu doručení. Ale naštěstí se obavy nepotvrdily) Vybral jsem si tento obchod, protože jsem předtím prozkoumal mnoho webů, kde jsou dětské výrobky prezentovány buď za přehnané ceny, a pokud byla cena přiměřená, kvalita utrpěla. V noci jsem udělal rozkaz, ráno mi manažer zavolal. Více informací

Nyní pro naše druhé dítě nakupujeme vše, co potřebujete v „Baby“. Tento obchod má dobrý výběr produktů, příjemné poradce, rychlé a pohodlné doručení. Děkuji za práci a příjemné emoce spojené s pořízením všeho, co pro naše děti potřebujete! Více informací

dobré odpoledne.
Nakonec byl čas odpovědět.
Balíček byl přijat rychle, vše je v pořádku. Byli jsme potěšeni kvalitou výrobků. Vyjadřujeme vděčnost, je škoda, že u nás takový obchod neexistuje. Více informací

Doporučujeme navštívit naši prodejnu dětského zboží na adrese: Samara, st. George Dimitrova, d. 14 (nová budova "Radamira" 300 m do ulice Stará Zagora). K vašim službám je také obchod pro novorozence na ulici. Karbysheva, 67 let

„Baby“ je registrovaná ochranná známka (osvědčení o registraci ve Státním registru ochranných známek a servisních značek č. 524271 ze dne 9. října 2014). Chráněno zákonem.

Obsah má věkovou hranici 16+

Lahve a bradavky Philips AVENT

Láhve a bradavky Philips AVENT pro vaše dítě

Během umělého krmení potřebuje dítě zvláštní péči a maximální pohodlí. V tak důležitém případě pomáhá společnost Philips AVENT, přední výrobce vysoce kvalitních produktů pro matky a děti, mladým rodičům..

Společnost Philips AVENT se stará o každé dítě, a proto vytvořila širokou škálu doplňků pro kojení dítěte, včetně lahví pro kojení dítěte, bradavek, dudlíků, nápojových misek a nerozlitých šálků a mnoho dalšího. Láhve různých sérií jsou vám věnovány, z nichž každá má charakteristické rysy a je ideální pro dítě od prvních dnů jeho života..

Lahve Philips AVENT - nejlepší kvalita za přijatelné ceny

Díky speciálně navrženému a promyšlenému tvaru nejmenšího detailu láhve a bradavky si nemůžete dělat starosti o bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Lahve jsou vybaveny širokým hrdlem, díky čemuž je jeho použití pohodlnější pro rodiče. Sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který se snadno čistí od zbytků potravin a škodlivých mikrobů pomocí sterilizátoru. A díky své nízké hmotnosti ho dítě během krmení drží samo.

Produktová řada Philips AVENT zahrnuje lahve s různými objemy pro nejmenší drobky 125 ml a pro starší děti 240, 260 a 330 ml, ideální pro dlouhé procházky nebo dlouhé cesty.

Philips AVENT bradavky: Maximální pohodlí pro vaše dítě při krmení

Je velmi důležité zvolit ten správný dudlík pro dítě, který nebude bránit správnému vývoji ústních orgánů dítěte. Bradavky Philips AVENT jsou navrženy tak, aby proces krmení byl co nejpřirozenější, takže připomínají tvar matky. Jsou také vybaveny speciálním antikolikovým ventilem, který zabraňuje vnikání vzduchu během jídla a pomáhá dítěti vždy zůstat v dobré náladě a nepociťuje žádné nepohodlí. V závislosti na věku dítěte a účelu zahrnuje produktová řada Philips AVENT bradavky s různými průtoky - pomalé, střední, rychlé a variabilní. Takový velký výběr jistě uspokojí každého malého spotřebitele..

9 nejlepších dětských lahví

I když matka bude krmit dítě výhradně mateřským mlékem, jen v případě, že by stálo za to mít doma alespoň jednu kojeneckou láhev. A matky umělých dětí potřebují celý arzenál tohoto nezbytného „nádobí“. Jak vybrat nejlepší láhve pro novorozence?

Kritéria pro výběr dobré láhve pro krmení novorozenců

Velikost, objem, tvar

Novorozenci nepotřebují láhve pro růst, velké objemy a složité tvary. Vyberte si modely s objemy od 80 do 140 ml s rovnými nebo mírně konkávními stěnami - snáze se drží v ruce a snáze se umývají. Existují láhve s tradičním (úzkým) a širokým hrdlem: druhá se snadněji čistí a snadněji se používá, ale bradavky z jednoho modelu se širokým hrdlem se nemusí shodovat s druhým.

Materiál láhve: sklo nebo plast?

Sklo je perfektním materiálem pro první láhev, hygienické a odolné vůči sterilizaci, ale bez skleněných modelů je to, že jsou těžké a mohou se zlomit. Plastové lahve z polypropylenu jsou lehké a trvanlivé. Nevýhody jsou také: plast se rychle poškrábe a ztratí svou prezentaci, ne všechny kopie lze vařit a škodlivé nečistoty se mohou vyskytovat v levných modelech. K dispozici jsou také měkké lahve: jsou vyrobeny z lékařského silikonu.

Vsuvka - materiál a tvar

Latexové bradavky jsou měkké, ale krátkodobé, silikonové bradavky jsou pevnější, hygieničtější, ale tvrdší. Tvar bradavek může být kulatý, ortodontický nebo napodobující tvar prsou. Je nemožné předvídat, co bude dítě líbit. Je důležité zvolit dudlík se správným průtokem - pro novorozence je to 0+ (1 díra) a od 1 měsíce - 1+ (2 díry).

Antikolický systém

Díky různým zařízením poskytuje přirozený přívod vzduchu do láhve, takže vzduch se nedostane na špičku bradavky, a proto - do břicha dítěte, čímž se snižuje možnost koliky a regurgitace.

Měřítko

Bohužel ne všechny láhve se mohou pochlubit věrností divizí, které se na ni vztahují. Odchylka může být až 10%! Doma je kontrola přesnosti stupnice velmi jednoduchá: do lahve nalejte 100 g čisté vody při pokojové teplotě. Jeho objem by měl odpovídat 100 ml.

Výrobci dětských lahví: Kdo je lepší?

Při výběru lahve by mělo být jedním z hlavních kritérií jméno výrobce. Slavné společnosti: Philips Avent, Medela, Dr. Brown, Nuk, Pigeon, Tommee Tippee a další evropské, japonské a americké značky tráví spoustu času a peněz na výzkumu a pečlivé kontrole kvality výrobků. Proto jsou jejich láhve nejbezpečnější, ale také levné: průměrná cena je 600-800 r.

Při výběru z dostupnějších možností dávejte pozor na Canpol Babies (podle výrobce jsou všechny materiály evropského původu a design a sada možností jsou téměř stejné jako u oblíbených značek).

Pokud je rozpočet omezený, je lepší zvolit domácí produkty (Kurnosiki, World of Childhood). Nemohou se chlubit moderním designem, anatomickým tvarem a antikolikovým systémem, ale přinejmenším z bezpečných materiálů. Netřeba dodávat, že málo známé lahve pochybné kvality by měly zůstat na pultech obchodů a je lepší se tam vůbec nedostat.

Hodnocení nejlepších lahví pro novorozence - TOP-9

„Cenový expert“ vytvořil vlastní hodnocení dobrých lahví pro kojence a vybral 9 hodných modelů.

Články O Neplodnosti