Hlavní Testy

Dr Browns Bottles

Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty..

Výrobce Dr. Browns vyvinul antikolické krmné láhve, které zabraňují zánětům koliky, plynu a středního ucha u dětí. Díky patentovanému ventilačnímu systému láhev nevytváří vakuum a vzduchové bubliny a všechny živiny a vitamíny jsou uloženy v plné výživě.

Kromě toho díky ventilačnímu systému vytéká výživa z láhve kapající z hrudi matky. Je důležité, že s tím, jak dítě stárne a jeho potřeby se mění, můžete opustit ventilační systém pokračováním v používání samotné láhve.

Lahve Dr. Browns může mít standardní krk (pro kojence s umělým krmením) i široký (pro kojence se smíšeným krmením). Sortiment zahrnuje také skleněné modely. Kromě toho výrobce nabízí speciální výrobky pro kojence s obtížemi v procesu krmení i pro předčasně narozené děti. Každá láhev obsahuje 1 silikonovou bradavku a kartáč pro čištění ventilační trubice.

Vyberte si v internetovém obchodě Mothercare a objednejte si svůj oblíbený produkt online. Vaše zboží doručíme na uvedenou adresu v Ruské federaci.

Dr. Brown Anticolored Bottle: Funkce, výhody a nevýhody

Téměř všichni rodiče dětí prvního roku života čelí takovým problémům, jako je kolika.

Příčinou tohoto jevu mohou být různé faktory, ale polovina z nich se scvrkává na skutečnost, že dítě během krmení spolkne přebytečný vzduch, což má za následek nepříjemné pocity v břiše dítěte, což způsobuje nepohodlí.

Existuje několik způsobů, jak se vypořádat s tímto onemocněním. Nejběžnější - šíří se na bříško, po krmení mějte sloupec.

Pro starší děti jsou nabízeny různé léky, fototerapie..

Ale to je všechno boj s následky. Aby se tomuto problému předešlo, výrobci dětských výrobků nabízejí rodičům používání antikolikových lahví na krmení.

Brownova láhev proti obličeji

Hnědá antikolická láhev pro novorozence k nám přišla z USA.

Lahve této značky byly vytvořeny pediatrem (zřejmě Brownem) a jsou jedinými lahvemi s patentovaným systémem „anti-colic“.

Podle výrobce pouze jejich produkty neumožňují ve vakuu tvořit vakuum, čímž zabraňují tvorbě vzduchových bublin, které způsobují koliku.

Konstrukce láhve umožňuje simulovat kojení, což vám umožňuje kombinovat kojení s umělou výživou.

Výrobky této značky prošly opakovanými klinickými zkouškami, získaly mnoho zlatých ocenění a jsou pediatry po celém světě uznávány jako jedna z nejlepších ve své kategorii..

Brownovy protikolické lahve

Jaké jsou antikolické lahve této značky?

V prodeji najdete dětské lahve "Dr. Brown" ze skla a polypropylenu..

Skleněné jsou vyráběny pouze se širokým krkem o objemu 270 ml.

Polypropylenové láhve jsou dodávány se širokým hrdlem o objemu 150 ml, 270 ml a úzké, o objemu 60 ml, 120 ml, 250 ml.

Na rozdíl od konkurence obsahuje sortiment Dr. Browna antikolické lahve pro speciální krmení.

Jedná se o produkt určený pro děti, které mají potíže s jídlem kvůli problémům spojeným s vývojovými rysy, jako je rozštěp rtu (heiloschisis), rozštěp patra (palatoschisis) a další. Výrobky této kategorie byly vyvinuty za účasti odborníků na maxilofaciální chirurgii. Tyto lahve jsou vyrobeny z polypropylenu o objemu 120 ml a 250 ml.

Všechny láhve doktora Browna mají několik barev. V konfiguraci najdete také kartáč pro ventilační systém a klip pro figurínu.

Dr.Brownovy bradavky a kartáče

Výrobce nabízí širokou škálu příslušenství pro tuto produktovou řadu..

Jedná se o silikonové bradavky Dr. Brown pro láhve se standardním otvorem a láhve se širokým a úzkým hrdlem.

Vsuvky se speciálním otvorem Y se používají pro džusy a tekuté cereálie. Všechny bradavky jsou rozděleny do věkových kategorií.

Pro hygienu svých produktů nabízí Dr. Brown's kartáče na čištění lahví různých tvarů a barev a kartáče na čištění antikolikového systému.

Výhody a nevýhody antikolikové láhve Dr. Browna

Výhody a nevýhody Dr. Brown's lze nazvat těmito:

 • významné plus, které si většina rodičů všimla - tato láhev skutečně pomáhá vyřešit problém dětských břicho;
 • nejširší rozsah a dostupnost dalších zařízení;
 • Nevýhody zahrnují obtížnost mytí láhve a nepříjemnou měřící stupnici;
 • výrobce doporučuje vyměňovat bradavky každé dva měsíce, což mnozí rodiče považují za režijní faktor, finančně.

Kolik stojí antikoliková láhev? Střední cenový segment - 400 - 900 rublů.

Každé dítě je individuální a pouze čas a experimenty ukážou, co vám pomůže při řešení tohoto problému. Přejeme vám a vašim dětem dobré zdraví!

Lahve "Dr. Brown's"

Láhev dr. Browna pro děti s identifikovanými potížemi při krmení 250 ml láhve je speciálně navržena pro poskytování pomoci v obtížných případech..

Láhev Dr. Browna pro děti s identifikovanými potížemi při procesu krmení 120 ml je speciálně navržena tak, aby poskytovala pomoc v obtížných případech..

Dudlíky Dr.Brown, noční, 0-6 měsíců, 2 ks, vícebarevné. Soupravu představují 2 dudlíky. Bradavky jsou vybaveny kroužkem, kočkou.

Dummy dudlík "Pre Brown Brown", noc, 0-6 měsíců Dummy Dr.Brown PreVent, noc 0-6 měsíců. vhodné pro kojence od narození do.

Dummy dudlík "Pre Brown Brown", noc, 0-6 měsíců Dummy Dr.Brown PreVent, noc 0-6 měsíců. vhodné pro kojence od narození do.

Sada tří lahví antikolikových, širokých hrdel Dr. Brown's Sada lahví Dr. Brown's Options obsahuje 2 lahve se širokým g.

Malá lahvička antikoliků Dr. Brown s úzkým hrdlem 250 ml Malá lahev polypropylenu s úzkým hrdlem Dr. Brown's Options.

Malá lahvička s antikolikem na kolena "Dr. Brown's" se širokým hrdlem, 150 ml.

Související produkty

Recenze

Skvělý obchod, kde si můžete koupit všechno pro dítě najednou. Zboží si vyberou velmi přátelští a kompetentní konzultanti na základě vašich preferencí. Rychlé dodání do města. Nízké ceny, velký sortiment. S nákupy jsme byli velmi spokojeni. Nyní jen k dítěti. Poděkovat. Více informací

Byli ve vašem obchodě na Dimitrově
06.01.01. Byli příjemně překvapeni, že obchod funguje. Potěšen nízkými cenami, přátelský personál. Dívky pomohly s výběrem, orientovaným na ceny, sortimentem. Všechno se mi moc líbilo, nyní k vám přijedeme jen my. Více informací

Zde si můžete koupit vše najednou pro nového člena rodiny za přijatelné ceny. Konzultanti budou vždy pomáhat a radit. Více informací

Miloval obchod. Nelze najít dobrý kočárek za dostupnou cenu. Je dobré vědět o tomto obchodě. Koupili jsme kočárek, vyvíjející se podložku a neustále kupujeme oblečení pro dítě. Doporučuji všem! Více informací

Objednal jsem si věci v mnoha dětských internetových obchodech, ale tohle je nejlepší. Nejprve při objednávce můžete napsat své preference; za druhé, velmi pěkná dívka vám zavolá a specifikuje celou objednávku, v případě potřeby konzultuje, nebo v případě zájmu nezajímá alternativu; Za třetí rychlé dodání. V jiných obchodech jsem narazil na to, že špatný produkt přichází nebo že podlaha objednávky vůbec nepřijde, a já jsem to uznal při dodání. Takže jsem velmi potěšen, děkuji moc a prosperitě. Více informací

Chci se o tomto obchodě podělit o pozitivní hodnocení. Nacházím se ve městě Zlatoust v Čeljabinsku, takže jsem se velmi staral o rychlost a cenu doručení. Ale naštěstí se obavy nepotvrdily) Vybral jsem si tento obchod, protože jsem předtím prozkoumal mnoho webů, kde jsou dětské výrobky prezentovány buď za přehnané ceny, a pokud byla cena přiměřená, kvalita utrpěla. V noci jsem udělal rozkaz, ráno mi manažer zavolal. Více informací

Nyní pro naše druhé dítě nakupujeme vše, co potřebujete v „Baby“. Tento obchod má dobrý výběr produktů, příjemné poradce, rychlé a pohodlné doručení. Děkuji za práci a příjemné emoce spojené s pořízením všeho, co pro naše děti potřebujete! Více informací

dobré odpoledne.
Nakonec byl čas odpovědět.
Balíček byl přijat rychle, vše je v pořádku. Byli jsme potěšeni kvalitou výrobků. Vyjadřujeme vděčnost, je škoda, že u nás takový obchod neexistuje. Více informací

Doporučujeme navštívit naši prodejnu dětského zboží na adrese: Samara, st. George Dimitrova, d. 14 (nová budova "Radamira" 300 m do ulice Stará Zagora). K vašim službám je také obchod pro novorozence na ulici. Karbysheva, 67 let

„Baby“ je registrovaná ochranná známka (osvědčení o registraci ve Státním registru ochranných známek a servisních značek č. 524271 ze dne 9. října 2014). Chráněno zákonem.

Obsah má věkovou hranici 16+

Láhev "Dr. Brown": fotografie a recenze

U dětí začíná střevní mikroflóra po narození. Tento proces, který trvá několik měsíců, je vždy doprovázen bolestí v bříšku. Jedním z jejich důvodů je navíc požití vzduchu, ke kterému dochází během krmení. Tvorba plynu z tohoto vzrůstá, začíná nadýmání. V těchto případech nabízíme hotové řešení - antikolokolnye Dr. Brown určené pro novorozence.

Co je kolika??

U kojenců po narození začíná poměrně složitý proces přizpůsobení se podmínkám po lůně matky. Nejobtížnější je právě střeva, která se musí naučit trávit jídlo a získávat užitečnou mikroflóru. Do té chvíle, dokud se neztuhnou její stěny, bude i malá část vzduchu, která se dostane dovnitř, vyvíjet tlak zevnitř a způsobovat napínání tkání, bolestivé pro dítě. Tato podmínka je kolikou novorozenců. Stojí za zmínku, že s nimi je bříško velmi bolestivé a oteklé..

Jedná se o normální jev, který se vyskytuje u zdravých dětí od dvou týdnů života, ale také o samotném přechodu o tři měsíce. V tomto bodě jsou stěny střev silné, takže se neprotahují pod tlakem vzduchu, který se dostal dovnitř. Proces adaptace probíhá pravidelně ve složité formě nebo je zpožděn. V tomto případě děti potřebují pomoc:

 • Proveďte masáž. Můžete způsobit, aby plyny vyšly, jemně stlačte dlaň, střídavě krouživými pohyby a shora dolů.
 • Přiřazujte různá antikolika ("Bobotik", "Espumisan", "Plantex" a další). Snižují nadýmání a pomáhají propagovat plyn. Léčiva pro kojence nejsou škodlivá, protože jejich složky nejsou absorbovány do krve a vylučovány spolu s výkaly.
 • Vložili speciální odvzdušňovací trubku. Musím říci, že se jedná o extrémní opatření, když je útok střevní koliky tak silný, že dítě křičí bez zastavení. Plyn zavedenou trubicí se rychle uvolní venku. Charakteristickým zvukem pochopíte, že kolika skončila.
 • Oni také dělat cvičení “kolo”, střídavě tlačit nohy k žaludku. Střeva jsou tedy stlačena a plyny, které jsou v ní, prochází k výstupu.

Popsané metody boje proti kolice pomáhají výhradně, když jsou střeva dítěte uvolněna z plynů. Otázkou však je, odkud pocházejí? Jedním z hlavních důvodů je, když dítě při krmení spolkne vzduch. Toto se stane, když dítě missed hrudníkem s ústy nebo krmení z nepohodlně tvarovaný roh s umělou směsí.

Akce z láhve

Výrobci dětského zboží se v určitém okamžiku rozhodli, že je snazší zabránit vniknutí vzduchu dovnitř, než jej odtud vytlačit. Za tímto účelem byly vytvořeny speciální zařízení. Abychom pochopili princip fungování antikolikových lahví Dr. Browna, musíte si nejprve představit, co se stane, když dítě vypije jednoduchou láhev:

 • Dítě zachytí bradavku a poté provede sací pohyby.
 • Objem kapaliny v láhvi se snižuje, čímž se vytváří vakuový efekt.
 • Vsuvka přilne k sobě, protože je elastická, zatímco sklo nebo plast se nemohou smrštit. V důsledku toho je další odsávání mléka nebo vody nemožné..
 • Dítě stále saje, zatímco nedostává nové jídlo, nedobrovolně otevře ústa. Část vzduchu proto vstupuje skrz láhev do otvoru v bradavce a druhá do bříšku, protože dítě nepřestává polykat otevřenými ústy..

K otoku břicha nedochází, pokud se ujistíte, že dítě při jídle neotevře ústa. K tomu je nezbytné poskytnout systém, který umožní vzduchu volně vstupovat do houkačky.

Působení antikolických lahví

Nyní se podívejme, jak fungují antikolické kojenecké láhve Dr. Browna:

 • dítě absorbuje tekutinu;
 • v láhvi dochází k vakuovému efektu, ventil, který je umístěn na vsuvce, se otevírá svým působením;
 • vzduch vstupuje skrz otvor a dítě k tomu nemusí otvírat ústa.

Výrobci nazývají takovou ventilaci lahvového systému. Navíc snižuje tlak na dásně a patra, což pomáhá vytvářet normální sousto. Chcete-li klidně pít z takového rohu, nemusíte vynakládat velké úsilí. Proto je nejlepší volbou pro kojence se špatně vyvinutými sacími reflexy..

Existuje několik typů ventilačních systémů. Ačkoli všichni pracují podle obecného principu: když je vzduch zředěn uvnitř láhve, nový do ní přichází přes speciální otvor.

Značky

Při nákupu kojenecké láhve je vhodné se zaměřit na oblíbené výrobce. Jejich produkt bude s největší pravděpodobností stát dražší, ale známé značky berou svou pověst vážně, mají výzkumné laboratoře, v nichž je ověřována kvalita a spolehlivost jejich produktů. V současné době jsou na trhu s dětskými pokrmy tři vedoucí představitelé: Nuby, Dr. Brown's a Phillips AVENT.

V tomto článku se budeme bavit o dětských produktech Dr. Browna (viz fotografie lahví a dalších produktů níže). Tato americká společnost nabízí dětem různé typy lahví - se širokým hrdlem, standardem, barvou a sklem.

Dr. Browns

Tato americká značka je u rodičů spojována s antikolikovými lahvemi. Ve skutečnosti je to tak. Inovativní technologie společnosti Natural Flow minimalizovaly riziko koliky u dětí. Ale „Dr. Brown“ není jen to pravé bradavky a nádherné láhve. Jedná se o obrovský sortiment různých produktů, které usnadňují a usnadňují život rodičů:

 • dětská jídla;
 • Hygienické výrobky pro dítě a matku;
 • zuby, pijáky a figuríny;
 • užitečná zařízení a příslušenství pro krmení (sterilizátory, mixéry, nádoby, ohřívače, odsávačky atd.).

Malé lahve

Láhve na krmení Dr. Brown byly vynalezeny v roce 1996 pediatrem. Toto je jediná dětská láhev s patentovaným ventilačním systémem, který zabraňuje vzniku vakua uvnitř. Nevytváří vzduchové bubliny, které se tvoří ve většině lahví. Absence vzduchových bublin umožňuje vyhnout se kolikům u kojenců, které jsou způsobeny požitím vzduchu.

Je třeba poznamenat, že ventilační systém, který je pro novorozence vybaven lahví Dr. Brown, poskytuje konstantní průtok mléka. Připomíná to kojení matky. V současné době tato láhev zůstává jedinou, která je schopna poskytnout takovou podporu v době krmení..

Láhev „Dr. Brown“ pro novorozence v klinických podmínkách byla opakovaně testována, získala obrovské množství zlatých cen za vynikající lékařský design a také získala uznání mezi pediatry z celého světa. Tyto lahve jsou distribuovány ve zdravotnických střediscích, klinikách a porodnicích..

Výrobky společnosti mají jedinečný design s funkčními a technickými řešeními, promyšlenými do nejmenších detailů. To může poskytnout zdravý vývoj a maximální pohodlí pro dítě..

Princip fungování

 1. Tento velmi ventilační systém umožňuje vzduchu vstupovat do láhve otvorem, který je v držáku bradavky, aniž by byl v kontaktu s kojeneckou výživou nebo mateřským mlékem.
 2. Poté vzduch přes vnitřní ventilační systém vstupuje do části láhve umístěné nad směsí nebo mateřským mlékem.
 3. Dětská výživa (mateřské mléko) přes bradavku je zdarma. Pozitivní tlak zabraňuje přilnutí bradavek k sobě a také snižuje možnost tekutin proniknout do oblasti středního ucha..

A to není vše. Lahve „Dr. Brown“ při krmení novorozenců vytvářejí pozitivní tlak a také zabraňují vzniku vakua, zatímco vytvářejí podmínky podobné kojení. Ventilační systém umožňuje vzduchu vstupovat do lahví otvory, které jsou na vnější straně rukávu.

Potom vzduch skrz ventilační trubici vstupuje do části láhve, která se nachází během plnění přes kapalinu. Kapalina zaměňující vzduch během podávání zabraňuje vakuu.

Negativní tlak (vakuum) vytvářený v jednoduchých lahvích může způsobit potíže, jako je hromadění tekutiny ve středním uchu, plyn, kolika, špatná nálada dítěte a regurgitace. Ventilační systém láhve Dr. Brown minimalizuje kontakt mateřského mléka se vzduchem, přičemž zachovává důležité živiny, jako jsou vitamíny E, A a C.

Ohřívače

Mezi nezbytnými pomocníky v kuchyni maličkých našel své místo i Dr. Brown. Zabírá málo místa, běží tiše a je velmi snadné jej spravovat. V případě nepřítomnosti matky, babičky nebo starší sestry se s tímto zařízením bez problémů poradí.

Sterilizátory

Parní elektrický sterilizátor společnosti je vhodný pro jakoukoli láhev Doctor Brown a pro většinu modelů jiných hlavních značek.

Obsahuje 6 kojeneckých lahví jakékoli velikosti a jejich součásti, včetně držáků bradavek, bradavek, disků, trubek a pouzder ventilačního systému. Jak již bylo zmíněno, do ní lze také umístit kojenecké lahve s hlavním počtem konkurenčních předních značek. Přístroj může také sterilizovat další příslušenství a součásti, včetně zubařů, figurín, šálků, hraček, částí odsávacích pump a příborů, které vydrží vroucí vodu..

Vyjímatelný pohodlný koš zjednodušuje postup pro vyjímání a plnění lahví. Jsou umístěny tak, aby do lahví prošel proud páry. Současně umožňuje zásobník na příslušenství umístit do sterilizátoru bradavky, malé části prsních pump a další části, které jsou potřebné pro sterilizaci. V tomto případě je doba trajektového řízení 6–12 minut.

V pracovním sterilizátoru je horká voda. Při vyprazdňování spotřebiče je třeba dbát na to, aby nedošlo k rozlití vody nebo rozlití..

Dudlíky a dudlíky

Figuríny a bradavky na silikonových lahvích Dr. Brown. Jsou děleny konzistencí tekutin a průtokem. Dudlíky mají klasický tvar a jsou ortodontické. Lze je snadno zakoupit pomocí hotové sady. Děti si rychle zvyknou na tvar, design a materiál figuríny, takže pokud zmizí, je pro rodiče velmi obtížné uklidnit dítě. Tento problém se sadou nebude. Vždy existuje náhrada!

U firemních figurín jsou vysoké ceny odůvodněny jejich know-how:

 • světelný vzor na noční bradavce;
 • vzduchový kanál v bradavce pro snížení tlaku vyvíjeného na patro;
 • odolný lékařský silikon, který vydrží i dětské řezné zuby.

Hnědé láhve: recenze

Když si přečtete recenze těchto lahví, můžete pochopit, že mnoho matek je doporučuje pro použití s ​​kolikou, která se vyskytuje v bříšcích kojenců. Existují negativní názory, ale většina z nich klesá na předraženou cenu zboží této společnosti.

Lahve Dr. Brown je

Dr. Brownova úzká hrdla z polypropylenové láhve O.

Chicco Well-Being Silikon Nipple Bottle Medium.

Dr. Hnědá skleněná skleněná láhev Optio.

Dr. Hnědá polypropylenová láhev se širokým hrdlem.

Dr. Hnědé polypropylenové lahve s širokým hrdlem.

Silikónová láhev na bradavky Chicco, 330 m.

Dr. Brownova úzká hrdla z polypropylenové láhve O.

Pigeon Peristaltic Plus láhev s širokým hrdlem PP.

Dr. Brown's Bottles glass standard 250 ml, 2.

Tommee Tippee lahve blíže k přírodě Easi-Vent 340.

V tom září zářící fiktivní noční silikon Dr.Brown.

Munchkin Bottle Latch, 240 ml od narození

Láhev Dr. Hnědé Možnosti Široký krk Modrá

BabyOno Standardní skleněná láhev 120 ml s narozením.

Dr. Hnědá skleněná skleněná láhev Optio.

Dr. Brownova láhev s ventilem pro speciální krmení.

Pigeon Peristaltic Plus Bottle Premium Glass.

Comotomo Antikolické láhve 150 ml, 2 ks. s narozeným.

Chicco šikmá bradavka přírodní pocit, 15.

Dr. Brownova polypropylenová láhev s malým hrdlem.

Skleněná láhev Chicco s latexovou bradavkou Well-Bei.

BornFree Bottle polypropylene Breeze 150 ml with erysipelas.

Dr. Brown's Bottles Polypropylene Options 240 ml and.

Dr. Brown's Bottles Polypropylene Standard 240.

Dr. Hnědé lahve z polypropylenu s úzkým hrdlem O.

Dr. Hnědé lahve z polypropylenu s úzkým hrdlem O.

Dr. Brownovy lahve z polypropylenu s úzkým hrdlem 2.

Dr. Hnědá lahvička s úzkým hrdlem Flamingo.

Vsuvka Dr. Brown's Wide-g Bottle Nipple Spout.

Chicco Latexové bradavkové láhve střední.

Dr. Brownova dárková sada 5 lahví na láhve.

Láhev Dr. Hnědé Možnosti Široký krk Růžový.

Dr. Hnědá polypropylenová láhev se širokým hrdlem.

Dr. Brownova dárková sada 5 malých horských lahví.

Dr. Brownova 2-v-1 širokoohrdlá láhev s vodou.

Pigeon Peristaltic Plus Bottle Premium Glass.

Dr. Brownova polypropylenová láhev s malým hrdlem.

Lahve dr hnědé

WIDE BOTTLE DR.BROWN'S BOTTLE.

Vybaveno jedinečným systémem ventilace, který:
1. eliminuje požití vzduchu dítětem během krmení;
2. snižuje pravděpodobnost koliky, regurgitace a plynu;
3. zadržuje vitamíny A, C, E.

Lahve s širokým hrdlem se doporučují pro kojence na BREAST a smíšené krmení. Vsuvka opakuje BREAST FORM, který zajišťuje hluboké sání během krmení.

S mým synem jsme testovali 120 ml láhev na krmení Dr. Browna.

Takže začnu v pořádku.
Souprava obsahovala jednu láhev se širokým hrdlem a ventilačním systémem, bradavku pro novorozence, kartáč na čištění ventilačního systému.
Láhev je vyrobena z polypropylenu, bradavka je vyrobena ze silikonu.
Podle mého názoru je více mín než kladů
+měl rád tvar láhve
+součástí je kartáč pro čištění malých částí
+pohodlný tvar bradavky
Možná jsem identifikoval jen tři plusy.
Nyní nevýhody
-průhledné měřítko
-láhev vylije kapalinu a stačí dostatečné množství
-velmi pomalý tok z bradavky, která byla dodána s lahví
-polykání vzduchu je stejné jako při použití jiných lahví
-láhev je sama o sobě velká, ale stupnice je pouze do 120 ml
Upřímně, očekával jsem víc, protože značka je velmi slavná, ale bohužel, moje očekávání nebyla splněna.
Obecně platí, že láhev není pro nás, používáme další Nuk a Avent.

Děkujeme vám za příležitost otestovat váš produkt..

Testování krmné láhve doktora Browna. Za pár dní, kdy nám používáte láhev. v podstatě rád.

Výhody, které jsme objevili:

- pohodlný tvar láhve, dobře padne do ruky
- měkké bradavky a zároveň to dítě saje na dlouhou dobu, právě jsme měli problém s výběrem bradavky. protože s měkkou bradavkou, ze které dítě rychle vytéká, nebylo dítě plné (standard philip avent), ale nemohlo zachytit ortopedické (nak). použitý před Dr. Brownem Philips AVENT Natural. Když je porovnáte, líbilo se mi víc bradavky Dr. Brown.
- dítě začalo klesat méně
- zahrnuje kartáč pro čištění antikolikového systému

Minusy:
- měřítko s divizemi. Za prvé, nedochází k dělení 30 ml, ačkoli výrobce to umisťuje jako u dětí při smíšeném krmení, pro které může být užitečná 1 odměrka. Za druhé, rozdělení na stupnici je prakticky neviditelné
- poněkud komplikovaný design, mytí po dlouhou dobu, zabírá ve sterilizátoru spoustu prostoru
- nelze použít v ohřívači lahví, vše se rozlévá po

Olga, všechny produkty Dr.Brown jsou vyráběny v pobočkách v USA, Číně a Německu s moderním vybavením využívajícím pokročilé systémy kontroly kvality. Zároveň je kvalita výrobků vyráběných v různých oborech stejná.

Proč uniká láhev?
Postupujete podle pokynů? Nemůžete protřepat láhev s tekutinou, protože při protřepávání / po protřepávání může tekutina vytékat z láhve. (Jak vyplývá z vašeho dopisu, nedodrželi jste pokyny)
Pokud utáhnete víko příliš pevně, vsuvka se může kroužit a vytéct.
Pokud dítě z láhve nepije, měla by být láhev ve svislé poloze. Pokud vložíte láhev, vytéká z ní, je to kvůli zařízení ventilačního systému.
Pokud otočíte lahev a uzavřete průtok přes bradavku, bude tekutina vytékat z pod víkem, což je normální a je to kvůli uspořádání ventilačního systému.

Mytí lahví s ventilačním systémem zvyšuje celkovou dobu mytí o 30 až 40 sekund. Můžete také sledovat video o tom, jak rychle a správně omýt láhev Dr.Brown: https://vk.com/videos-65824448?section=all&z=vide..

Alexandro, dobré odpoledne. Děkujeme za váš zájem o produkty Dr. Brown..
Láhev uniká.
Postupujete podle pokynů?
1. Nemůžete protřepat láhev s tekutinou, protože při míchání / po promíchání může z láhve unikat tekutina.
2. Pokud utáhnete víko příliš pevně, vsuvka se může kroužit a vytéct.
3. Zahříváte láhev slámkou? Pokud ano, musí být trubice předem odstraněna, jinak může dojít k úniku, což je způsobeno instalací ventilačního systému.
4. Pokud dítě z láhve nepije, měla by být láhev ve svislé poloze. Pokud vložíte láhev, vytéká z ní, je to kvůli zařízení ventilačního systému.
5. Pokud otočíte lahvičku a uzavřete průtok přes bradavku, bude tekutina vytékat z pod víkem, což je normální a díky uspořádání ventilačního systému.

Sada se dodává s bradavkou úrovně 1 od 0 do 3 měsíců - standardní průtok. V souladu s tím se všechny děti vyvíjejí různými způsoby, pokud si všimnete, že vaše dítě je unavené jídlem a nejedí dost, musíte dudlík změnit na další úroveň.

Řekněte nám více o tom, jak jste pochopili, že dítě spolkne vzduch.?

Dětské výrobky Brown je

Seřazeno podle:

Zobrazit 36 ​​ks. na stránce.

125 ml standardní láhev, SKLO

125 ml standardní lahvička, sada 2, SKLO

250 ml standardní láhev, SKLO

250 ml standardní lahvička, sada 2, SKLO

Ochranný obal na skleněnou láhev 125ml

Ochranný obal na skleněnou láhev 125ml

Ochranný obal na skleněnou láhev 250 ml

Ochranný obal na skleněnou láhev 250 ml

Brownova láhev s dudlíkem pro předčasně narozené děti

60 ml standardní lahvička,

120 ml standardní lahvička,

Dr. Browns sada 3 standardních lahví (120 ml)

Brownova sada 2 standardních lahví

Brownova sada 3 standardních lahví

Brownova sada 5 standardních lahví

Brownsová dárková sada pěti std. láhev

240 ml standardní lahvička,

240 ml standardní lahvička, sada 3,

250 ml standardní lahvička PINK, sada 2 ks

250 ml standardní láhev BLUE, sada 2 ks

Browns Gift Set of Six Stand. láhev

Dárková sada Dr.Browns od 6. st. láhev

Vsuvka pro předčasně narozené děti, sada 2 ks

Vsuvka pro novorozence, sada 2

Vsuvka od tří měsíců, sada 2

Vsuvka z roku pro šťávy a tekuté cereálie, sada 2

Vsuvka z roku pro šťávy a tekuté cereálie, sada 2

Sekce Y bradavek, pro džusy a tekuté cereálie, sada 2 ks

Sada 3 lahví Dr.Brown s širokým hrdlem

Sada 5 lahví s širokým hrdlem

240 ml širokohrdlá láhev,

300 ml láhev

240 ml širokohrdlá láhev

240 ml širokohrdlá láhev

240 ml širokohrdlá láhev

240 ml láhev

Baby Products Dr. Brown

Srovnání produktů:

Srovnání:
0 produktů
Cena
Sleva
kód dodavatele

značky

Způsob platby

dodávka

Všechna práva vyhrazena. Při použití materiálů z webu je nutný odkaz na originál.

Veškeré údaje na stránce jsou pouze informativní a v žádném případě nejde o veřejnou nabídku určenou podle ustanovení článku 437 občanského zákoníku Ruské federace

Lahve "Dr. Brown's"

Láhev dr. Browna pro děti s identifikovanými potížemi při krmení 250 ml láhve je speciálně navržena pro poskytování pomoci v obtížných případech..

Láhev Dr. Browna pro děti s identifikovanými potížemi při procesu krmení 120 ml je speciálně navržena tak, aby poskytovala pomoc v obtížných případech..

Dudlíky Dr.Brown, noční, 0-6 měsíců, 2 ks, vícebarevné. Soupravu představují 2 dudlíky. Bradavky jsou vybaveny kroužkem, kočkou.

Dummy dudlík "Pre Brown Brown", noc, 0-6 měsíců Dummy Dr.Brown PreVent, noc 0-6 měsíců. vhodné pro kojence od narození do.

Dummy dudlík "Pre Brown Brown", noc, 0-6 měsíců Dummy Dr.Brown PreVent, noc 0-6 měsíců. vhodné pro kojence od narození do.

Sada tří lahví antikolikových, širokých hrdel Dr. Brown's Sada lahví Dr. Brown's Options obsahuje 2 lahve se širokým g.

Malá lahvička antikoliků Dr. Brown s úzkým hrdlem 250 ml Malá lahev polypropylenu s úzkým hrdlem Dr. Brown's Options.

Malá lahvička s antikolikem na kolena "Dr. Brown's" se širokým hrdlem, 150 ml.

Související produkty

Recenze

Skvělý obchod, kde si můžete koupit všechno pro dítě najednou. Zboží si vyberou velmi přátelští a kompetentní konzultanti na základě vašich preferencí. Rychlé dodání do města. Nízké ceny, velký sortiment. S nákupy jsme byli velmi spokojeni. Nyní jen k dítěti. Poděkovat. Více informací

Byli ve vašem obchodě na Dimitrově
06.01.01. Byli příjemně překvapeni, že obchod funguje. Potěšen nízkými cenami, přátelský personál. Dívky pomohly s výběrem, orientovaným na ceny, sortimentem. Všechno se mi moc líbilo, nyní k vám přijedeme jen my. Více informací

Zde si můžete koupit vše najednou pro nového člena rodiny za přijatelné ceny. Konzultanti budou vždy pomáhat a radit. Více informací

Miloval obchod. Nelze najít dobrý kočárek za dostupnou cenu. Je dobré vědět o tomto obchodě. Koupili jsme kočárek, vyvíjející se podložku a neustále kupujeme oblečení pro dítě. Doporučuji všem! Více informací

Objednal jsem si věci v mnoha dětských internetových obchodech, ale tohle je nejlepší. Nejprve při objednávce můžete napsat své preference; za druhé, velmi pěkná dívka vám zavolá a specifikuje celou objednávku, v případě potřeby konzultuje, nebo v případě zájmu nezajímá alternativu; Za třetí rychlé dodání. V jiných obchodech jsem narazil na to, že špatný produkt přichází nebo že podlaha objednávky vůbec nepřijde, a já jsem to uznal při dodání. Takže jsem velmi potěšen, děkuji moc a prosperitě. Více informací

Chci se o tomto obchodě podělit o pozitivní hodnocení. Nacházím se ve městě Zlatoust v Čeljabinsku, takže jsem se velmi staral o rychlost a cenu doručení. Ale naštěstí se obavy nepotvrdily) Vybral jsem si tento obchod, protože jsem předtím prozkoumal mnoho webů, kde jsou dětské výrobky prezentovány buď za přehnané ceny, a pokud byla cena přiměřená, kvalita utrpěla. V noci jsem udělal rozkaz, ráno mi manažer zavolal. Více informací

Nyní pro naše druhé dítě nakupujeme vše, co potřebujete v „Baby“. Tento obchod má dobrý výběr produktů, příjemné poradce, rychlé a pohodlné doručení. Děkuji za práci a příjemné emoce spojené s pořízením všeho, co pro naše děti potřebujete! Více informací

dobré odpoledne.
Nakonec byl čas odpovědět.
Balíček byl přijat rychle, vše je v pořádku. Byli jsme potěšeni kvalitou výrobků. Vyjadřujeme vděčnost, je škoda, že u nás takový obchod neexistuje. Více informací

Doporučujeme navštívit naši prodejnu dětského zboží na adrese: Samara, st. George Dimitrova, d. 14 (nová budova "Radamira" 300 m do ulice Stará Zagora). K vašim službám je také obchod pro novorozence na ulici. Karbysheva, 67 let

„Baby“ je registrovaná ochranná známka (osvědčení o registraci ve Státním registru ochranných známek a servisních značek č. 524271 ze dne 9. října 2014). Chráněno zákonem.

Obsah má věkovou hranici 16+

Lahve Dr. Brown (Dr. Browns)

Lahve Dr. Browna jsou zvláště vhodné pro krmení novorozenců. Podívejte se do katalogu dětských výrobků, kde jsou fotky a recenze o Dr. Brownsovi, ujistěte se, že ceny jsou přijatelné a koupit Dr. Brown v našem internetovém obchodě. Dodávka v Moskvě a regionech.

 • O obchodu
  • O obchodu
  • Slevy
  • Zásoby
  • Dodavatelům
  • Pracovní místa
  • Kontakty
  • Dárkové poukazy
  • Velkoobchodní zákazníci
 • dodávka
  • dodávka
  • Způsob platby
  • Nákup se vrací
 • Sdělení
  • Sdělení
  • zprávy
  • Video
  • Recenze
  • Oddělení reklamací
  • Články
  • Ankety
 • Reklamní
  • Reklamní
  • Umístění banneru
 • Charita
  • Charita
  • Spolupráce
  • Poděkování
  • Zprávy

Obchod je uzavřen.

Vážení zákazníci a milí přátelé!

Litujeme, že vás informujeme, že náš obchod je uzavřen. Nespěchejte však naštvaná! Snad brzy potěšíme vás a vaše děti pod novou značkou s ještě větším sortimentem a lepším servisem! Sledujte naše novinky!

Do té doby, vždy s vámi, vaše dítě.Ru! Růst s láskou!

Dr.Browns Feeding Bottle

Pokyny a soubory

SouborStránkyFormátVelikostAkt
1pdf587,82 kB

Pokyny si přečtete tak, že vyberete soubor ze seznamu, který chcete stáhnout, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a budete přesměrováni na stránku, kde budete muset zadat kód z obrázku. Pokud je odpověď správná, objeví se na místě tlačítka tlačítko pro příjem souboru.

Pokud se v poli souboru nachází tlačítko „Zobrazit“, znamená to, že můžete zobrazit pokyny online, aniž byste je museli stáhnout do počítače..

Pokud váš materiál není úplný nebo jsou na tomto zařízení potřebné další informace, například ovladač, další soubory, například firmware nebo firmware, můžete požádat moderátory a členy naší komunity, kteří se pokusí rychle odpovědět na vaši otázku..

Pokyny si můžete také prohlédnout v zařízení Android.

Články O Neplodnosti