Hlavní Neplodnost

Lahve Avent: Vlastnosti, výhody, série

V životě každého dítěte je první jídlo láhev, která je nezbytná pro kojení i umělé krmení. U umělých krmiv je nutná pro krmné směsi, kojení - pro skladování a krmení exprimovaného mléka. Z tohoto jídla je vhodné krmit dítě šťávou a vodou. Je velmi důležité zvolit ten, který bude vysoce kvalitní a bezpečný, vydrží častý var a vydrží dlouho. Také by měl být lehký, snadno se udržovat a používat. Lahve Avent jsou považovány za jednu z nejlepších.

Charakteristické rysy

Známá společnost Philips Avent se zabývá výrobou trvanlivých, vysoce kvalitních a bezpečných jídel pro děti od dětství. Mnoho rodičů důvěřuje produktům této společnosti, která má různé certifikáty kvality. Vyrábí bradavky, lahve, odsávačky a další produkty, takže nebude těžké vybrat pokrmy, které jsou vhodné pro stáří a požadavky na krmení.

Pro výrobu lahví na krmení Avent se používá vysoce kvalitní potravinářský plast. Vzhledem k tomu, že je tento materiál lehký, může dítě později lahev držet sám. Taková kapacita:

 • bezpečné pro novorozence;
 • nezlomený;
 • je dokonale omyt a zpracován;
 • při zahřátí a varu nevypouští škodlivé látky.

Důležitým rysem je, že v takové misce je antikolický systém, který je reprezentován speciálním ventilem, který vyrovnává tlak. To vám umožní zcela naplnit bradavku mlékem nebo jinou tekutinou, která se do ní vlije, v důsledku toho se v ní nevytvoří dutina. Dítě dostane pouze jídlo bez spolknutí vzduchu, což povede ke snížení regurgitace a koliky.

Výhody

Kromě vysoce kvalitního materiálu pro výrobu a přítomnosti antikolikového ventilu má láhev Avent další výhody, které se týkají samotných bradavek, jmenovitě:

 • bezpečnost životního prostředí;
 • pohodlný anatomický tvar;
 • nedostatek charakteristické vůně a chuti;
 • přítomnost speciálních okvětních lístků, díky nimž jsou uvnitř měkké a pružné, takže krmení je ještě pohodlnější.

Díky ergonomickému tvaru je velmi snadné takové nádobí držet. Snadno se sestavuje a umývá. Dno je velmi stabilní. Jídla lze vyhřívat beze strachu.

Láhve Avent pro novorozence od prvních dnů jejich života jsou skvělé. Tento nádobí je kompatibilní s ostatními produkty této značky. Pohodlí spočívá také v tom, že tento model má široký krk, takže uvnitř můžete snadno plnit a prát.

Tento produkt je možné doplnit takovými maličkostmi, jako je pero a měkký nos. V důsledku toho se z láhve stane pitná mísa, se kterou se dítě učí pít.

Láhve Avent se liší v objemu: 125, 240, 260, 280 a 330 ml. Nejmenším dětem se doporučuje získat 125 ml, což je ideální pro mléčné výrobky. Pro děti:

 • tři měsíce věku - 260 ml;
 • po 6 měsících - 330 ml;
 • v případě smíšeného krmení - 240–280 ml.

Všechny výrobky jsou vybaveny různými elastickými, pružnými a bezpečnými silikonovými bradavkami, které nezpůsobují alergické reakce. Liší se v:

 • rychlost, kterou tekutina proudí;
 • druh tekutinového přechodu;
 • počet a typ děr.

Lahve na krmení Avent jsou k dispozici s bradavkami, které mají štěrbiny. Ty, v nichž je jeden slot použit pro děti starší než tři měsíce, poskytují střídavý tok tekutin. Výrobky se štěrbinou Y se používají pro děti starší 6 měsíců. Jsou ideální pro různé doplňkové potraviny, může to být kefír, cereálie a hustá tekutina. U novorozenců je nutné použít dudlík s jednou dírou, pro dvouměsíční děti je vhodný s pomalým tokem a dvěma sloty. Za 3 měsíce musíte vybrat produkt se třemi otvory a průměrným průtokem a od šesti měsíců bradavka se čtyřmi otvory a rychlým průtokem zcela.

Série "Classic"

Série lahví Aventovskaya „Classic“ označuje jednoduchý model, který má klasický tvar a hladké přechody. Má antikolikový ventil a moderní ventilační systém, který pomáhá snižovat tvorbu plynů, nadýmání a další problémy spojené s bříškem. Během krmení a po něm se dítě chová klidně. Tento model jídel je považován za nejlepší volbu pro kojené děti..

Standardní lahve

Tyto výrobky mají standardní tvar. Mají těsnicí uzávěr, který zabraňuje vytékání unikající tekutiny. Spolehlivě chrání láhev. Kapacity řady Standard jsou velmi pohodlné při cestování a na procházkách.

Série "Přírodní"

Láhev lahve Avent řady Natural má širší hrdlo a vsuvka vypadá jako ženské prsa. Krmení pomocí tohoto produktu je velmi podobné přirozenému. Tato kapacita je perfektní, když je vyžadováno smíšené krmení. V tomto případě se krmení lahví a kojení snadno kombinují..

Provoz a údržba

Jídla pro novorozence je třeba pečlivě pečovat. Po nabytí, stejně jako před a po krmení, musí být dobře umyt a sterilizován. V takovém případě nezapomeňte nálepky odstranit, láhev rozebrat na části a důkladně je opláchnout. Nejlepší pro to je štětec, který snadno proniká do každého rohu. Prací prostředky by měly být určeny k mytí dětských nádobí. Plastové láhve na krmení dětí lze umýt v myčce, uložit v lednici a zmrazit. Nejlepší je ohřát směs nebo mléko pro novorozence ve vodní lázni.

Nesnažte se získat jasný model. Nejlepší možností je koupit speciální kojenecké lahve "Avent", jejichž pozitivní vlastnosti pozitivně ovlivní pohodu dítěte a klid matky.

Philips Avent Natural bottle 125 ml 2 ks ➤ návod k použití

Popis

Struktura

Polypropylen, silikon. Neobsahuje bisfenol-A

Indikace

Preventivní opatření

speciální instrukce

Nové lahve a jejich příslušenství musí být sterilizovány. Chcete-li sterilizovat, držte předměty po dobu 5 minut ve vroucí vodě. Voda by je měla úplně zakrýt. Sterilizátor se doporučuje pro pravidelnou sterilizaci dětských jídel, odsávačky mléka a dudlíků. Omyjte láhev štětcem horkou vodou a mýdlem nebo speciálním mycím prostředkem na nádobí, důkladně opláchněte. Lze mýt v myčce na nádobí v horním oddílu. Po každém použití omyjte horkou vodou a mýdlem, důkladně opláchněte. Suší se při pokojové teplotě.

Kojení a krmení lahví je snadné. Pohodlné držet v jakékoli poloze.


• Přírodní přilnavost díky široké bradavce opakující tvar hrudníku
• Maminky nám důvěřují od roku 1984
• Láhev neobsahuje bisfenol-A *
Příjemné a pohodlné krmení pro dítě
• Unikátní okvětní lístky dělají dudlík měkčí a pružnější, což mu brání v pomačkání
• Kompatibilní s produkty Philips Avent
• K dispozici v různých velikostech (125 ml a 260 ml)
Vzduch vstupuje do láhve, ne do břicha dítěte
• Nový antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem
• Ergonomický tvar pro maximální pohodlí


Země původu: Anglie
Věk: 0-12 měsíců
Snadné použití: snadné sestavení, snadné čištění, snadné držení. Lze použít v mikrovlnné troubě a v myčce na nádobí.

Unikátní „okvětní lístky“, nový antikolikový systém, velmi měkká a flexibilní bradavka, přirozená přilnavost bradavky.

AVENTOVÝ KRMIVOVÝ BOTTLE 260ML PŘÍRODNÍ SCF033 / 17

Druh zboží:Dětské zboží
Výrobce:Philips Consumer Lifestyle B.V.
Země původu:Velká Británie / Nizozemsko
Forma vydání a balení:Přírodní dětská láhev 1 láhev 260 ml

Pomalá bradavka 1 měsíc + SKF033 / 17Udržujte mimo dosah dětí:AnoVšechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Dětský věk
Materiál
Objem (ml)
Všechny specifikace

Přečtěte si o produktu

Avent krmná láhev 260ml přírodní scf033 / 17 návod k použití

Struktura

Láhev: polypropylen, bez BPA

Vsuvka: Silikon, bez BPA

Zařízení

Sada obsahuje:

• Kojenecká láhev 260 ml: 1 ks..

• Vsuvka pro kojence 0+: 1 ks.

Popis

Láhev Natural Series s ultra měkkým strukem simuluje kojení. Široká spirála ve tvaru bradavky napodobující tvar prsou, s lístky pro větší pohodlí, přispívá k přirozenému obvodu a umožňuje snadno krmit své dítě jak prsou, tak lahví.

Použití lahve usnadňuje kombinování kojení.

Široká bradavka napodobuje tvar prsu a podporuje přirozenou přilnavost.

Ultra měkký materiál poskytuje přirozenou polohu bradavek v ústech. Spirálové výztuhy zajišťují pružnost (protahování bradavek nahoru a dolů) a zabraňují slepení bradavek k sobě.

Okvětní lístky na spodní straně bradavky poskytují svou flexibilitu (natahování bradavek do stran)

Antikolický ventil zabraňuje vytváření vakua v láhvi a zajišťuje nepřetržité plnění

Řada Philips Avent Natural obsahuje bradavky s různou měkkostí a průtokem, které jsou vhodné pro různé fáze vývoje vašeho dítěte.

• Ergonomický tvar láhve

• Snadné použití a čištění, rychlá a snadná montáž

• Kompatibilní s produkty a poháry Philips Avent Natural Series

• Láhev neobsahuje bisfenol-A

Prodejní funkce

Indikace

Určeno pro krmení dítěte ve věku 0-12 měsíců

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost k materiálům produktu.

 • Láhev Avent na krmení 260 ml přírodní scf033 / 17 v Moskvě si můžete koupit v lékárně vhodné pro vás objednáním na Apteka.RU.
 • Cena krmné láhve Avent 260 ml přírodní scf033 / 17 v Moskvě - 580,00 rublů.
 • Návod k použití pro krmnou láhev Avent 260 ml přírodní scf033 / 17.

Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

Philips Avent Natural Bottle 0 měsíců +, 125 ml, 2 ks.

Láhev usnadňuje kombinování kojení a krmení lahví. Díky inovativnímu designu je nyní pro dítě snazší uchopit bradavku a její sací pohyby budou stejné jako při kojení..

 • Přirozená přilnavost díky široké bradavce opakující tvar hrudníku
 • Unikátní okvětní lístky dělají dudlík měkčí a pružnější, což brání jeho pomačkání
 • Nový antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem
 • Ergonomický tvar pro maximální pohodlí
 • Snadné použití a čištění, rychlá a snadná montáž
 • Lahev neobsahuje bisfenol-A

Sada obsahuje: 125ml dětskou láhev, 2 ks; bradavka pro krmení novorozenců.

Avent láhev přírodní

Návod k použití Přírodní láhev Avent

Popis

Struktura

Termostabilní sklo třídy 1, silikon, polypropylen. Neobsahuje bisfenol-A

Indikace

Preventivní opatření

speciální instrukce

Nové lahve a jejich příslušenství musí být sterilizovány. Chcete-li sterilizovat, držte předměty po dobu 5 minut ve vroucí vodě. Voda by je měla úplně zakrýt. Lahvičku omyjte kartáčem horkou vodou a mýdlem nebo speciálním čisticím prostředkem pro mytí nádobí pro děti, důkladně ji opláchněte. Po každém použití omyjte horkou vodou a mýdlem, důkladně opláchněte a osušte při pokojové teplotě..

Díly vyrobené v USA a Velké Británii

Hygiena a bezpečnost
• Odolnost vůči teplu
• Skleněná farmaceutická kategorie
• Přírodní přilnavost díky široké bradavce opakující tvar hrudníku
• Unikátní okvětní lístky dělají dudlík měkčí a pružnější, což mu brání v pomačkání
• Kompatibilní s produkty Philips Avent

• Nový antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem
• Snadné použití a čištění, rychlá a snadná montáž

• Lze použít v mikrovlnné troubě a v myčce na nádobí

• Věk: 0-12 měsíců
• Rozměry: Výška: 8,7 cm; průměr: 6,6 cm
• Hmotnost: 1 láhev: 14,67 g

Láhev Avent Natural good?

Komentáře uživatelů

Máme všechny tyto lahve. Opravdu se mi to líbí, ten obvyklý poté odletěl do urny. Na úkor toku, jako je utopení dítěte, úplný nesmysl! Pokud zvolíte bradavky správně v souladu s věkem, všechno bude? Litoval jsem, že jsem si je vybral.

Po dobu 18 hodin viset na hrudi?! Jaký smutný mazo? ?
Máme takovou láhev, všechna pravidla. Napjaté mléko z ní jí a dostalo se z něj doplňková jídla. Všechno je v pořádku, jen s tím to zabere méně vzduchu, méně škytá.
A já jsem se od hrudi neodučil) co nesmysly píšou!

No, nesmysl je psán ne od nuly. Ve známosti děti přestaly kojit až po lahvích.

Skutečnost, že novorozené dítě by mělo na hrudi viset po dobu 18 hodin, je nesmysl

Nemělo by to, ale možná... pokud by toho nebylo dost... zavěsil jsem na první dny. Téměř den.

Měl jsem, když to bylo kolostrum denně. Pouze hrudník zavede řev do celé nemocnice. Ani toaleta, ani jídlo. Jakmile se mléko objevilo celý den, téměř spalo, snědlo a spalo. Avent dával vyjádřeno z láhve, bylo to na rozdíl od Chica udusené a já jsem nechtěl brát prsa skoro 2 dny. Není třeba pracovat - nalije se sám

Promiňte, samozřejmě žádný útok. Ale nechápu, proč taková oběť? V mém rodinném domě nebylo vůbec žádné mléko, nějaké ubohé kapky kolostra, a to až ráno. Dala jsem mu dítě na hruď, nulový smysl. Aplikovala se 10 minut před krmením a krmila se směsí.
Dokonce i lékaři říkali: Neztrácet sebe a děti hodinovými nástavci na prázdnou hruď. Mléko přišlo 4. den)
Jíme vyjádřeno z láhve a v žádném případě neodmítáme prsa, máme rádi prsa více - je to teplé a dobré s mámou, i když musíte tvrdě pracovat)

A v naší porodnici neměli možnost krmit. Řekli to dost pro děti. No, dlouho jsem netrpěl. Na našem oddělení 2 dny visely děti. A sestry nedaly med.

Je to zvláštní. Okamžitě se nás zeptali, jaké to bylo s mlékem... kteří neměli směs každé tři hodiny, pediatr individuálně přidělil každé dítě. A dali normální směs, všechno s tím bylo v pořádku a nikdo trpěl žaludkem ?

Použili jsme je pouze s naším synem)) Líbilo se nám

Máme dvě láhve, na avent, plus je opravdu to, že vzduch klesá, ale třel si mazolku na houbu, střídavě se snubními bradavkami, bradavka je tam měkká, syn je s tím pohodlný, ale musíte monitorovat vzduch

Máme takovou láhev, krmím ji od 3 týdnů, stále zachycuje vzduch, pokud ji po krmení přidržíte ve sloupci a počkáte, až vzduch vyjde, pak nepraskne. Dcera ani nepřemýšlí o tom, že se vzdá prsa. Láhve jiných společností vyplivly.

Máme lahve Chico, více než avent like.

Nejedl jsem z Aventu, jíme z těch nejběžnějších

Avent Natural Bottle s dudlíkem s pomalým průtokem (antikolika) 0-12 měsíců (125 ml 1 ks) Art.86025 / SCF690 / 17 (Avent Natural) Philips Electronics UK Ltd (Philips Electronics UK Ltd) - Velká Británie v lékárnách v Jekatěrinburgu

AVENT Láhev d / krmení silikonem. dudlík 125ml_86025

Při výběru láhve pro dítě byste měli věnovat pozornost několika klíčovým charakteristikám.

1) materiál. Láhve jsou obvykle vyrobeny ze skla nebo plastu. Ta je snazší, takže pro dítě je snazší držet láhev samostatně, umožňuje vám i dítěti vyhnout se takovým problémům, jako je „rozbité sklo“, pokud dítě láhev vypustí. Při výběru láhve vyrobené z plastu věnujte zvláštní pozornost nedostatku bisfenolu-A v ní, který je v mnoha zemích světa, včetně Ruska, zakázán pro výrobu lahví a dalšího příslušenství pro krmení dětí.

2) Tvar láhve by měl být vhodný pro vás i pro dítě. V dnešní době někdy narůstají oči z různých forem lahví, ale často jsou „nejvhodnější“ láhve stále nejpohodlnější, což umožňuje nejen vám, ale i dítěti chytit se na zúžené místo. Nezapomeňte, že láhev se širokým hrdlem vám umožní rychle a snadno ji naplnit mlékem nebo směsí, stejně jako bez problémů prát.

3) Přítomnost antikolikózy je také jedním z důležitých kritérií pro výběr, protože snižuje pravděpodobnost koliky a v důsledku toho i blaha dítěte. Všechny lahve Avent mají antikolikový ventil v sukni bradavky (jednodílný ventilový systém)

- Řada Classic (jednodílný ventilový systém

-nebo NaturaL Series Advanced Double Valve (Natural Series Advanced Double Valve)

V bradavkové sukni je umístěn antikolikový ventil Philips AVENT (klasický jednodílný ventilový systém nebo přirozený dvojitý pokročilý systém dvojitých ventilů). Během své práce propouští vzduch do láhve a ne do břicha dítěte - na povrchu mléka nebo směsi uvidíte bubliny stoupající. Výsledkem je, že se v láhvi nevytvoří vakuum a dítě se od něj nemusí oddělit a spolknout vzduch. Účinnost lahve s antikolikovými ventily Philips AVENT prokázaná v klinických hodnoceních.

4) tvar bradavek. Pokud je dítě kojeno, ale stále je třeba ho krmit exprimovaným mlékem nebo směsí, je nejlepší vybrat si láhev s fyziologickou bradavkou. Lahve řady Philips AVENT Natural mají širokou bradavku napodobující tvar prsu, což umožňuje dítěti chytit ji během krmení, stejně jako bradavku matky a provádět správné sací pohyby jazykem. Přítomnost speciálních lístků na základně zabraňuje slepení bradavky a činí ji měkkou a pružnou, takže krmení je pro dítě ještě pohodlnější..

Stejně jako materiál láhve, ani bradavkový materiál by neměl obsahovat škodlivé nečistoty a neměl by mít žádnou chuť ani vůni, jako je silikon - během krmení poskytne dítěti pohodlný pocit a neovlivní chuť mléka nebo směsi. Na rozdíl od latexu silikon není alergen a je o něco méně měkký, ale umožňuje mu to být odolnější a méně slepit pohromadě.

Objem láhve by měl být zvolen podle věku dítěte a typu jídla. Pro dítě v prvních třech měsících života bude stačit lahvička 125 ml, ale u staršího dítěte bude toto množství již malé. Více o typech a velikostech lahví se můžete dozvědět v sekci „Velikost lahví a typy bradavek“.

Philips Avent Natural 125ml Feeding Bottle

Jak získat klubovou kartu OLANT?

Při první objednávce v internetovém obchodě nebo nákupu v maloobchodním řetězci Olant obdržíte akumulační kartu člena klubu, která vám dá příležitost k dalšímu nákupu se slevou až 10%. Karta musí být „propojena“ s vaším účtem na webových stránkách olant-shop.ru - v tomto případě začne sbírání slev již od příštího nákupu.

 • snižuje riziko koliky, plynu, regurgitace
 • neprochází vzduchem
 • 125 ml
 • 0 měsíců.+
 • vhodné pro svislé krmení
 • snadnost praní a montáže
 • konstrukce spirály
 • okvětní lístky pro větší pohodlí
Kód dodavatele:SCF030 / 17
Jméno značky:Philips Avent
Producentská země:SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Philips Avent Natural 125ml Feeding Bottle

 • Snadno se kombinuje s kojením.
 • Přírodní přilnavost bradavek
Láhev Natural Series s ultra měkkým strukem simuluje kojení. Široká spirála ve tvaru bradavky napodobující tvar prsou, s lístky pro větší pohodlí, přispívá k přirozenému obvodu a umožňuje snadno krmit své dítě jak prsou, tak lahví.

Výhody:

 • Snadno kombinovat krmení kojením a lahvemi
 • Přirozená přilnavost díky široké bradavce opakující tvar hrudníku
 • Velmi jemná bradavka napodobuje tvar prsu Příjemné a pohodlné krmení pro vaše dítě.
 • Spirálový design a lístky pro větší pohodlí
 • Nasměruje vzduch do láhve, ne do břicha dítěte
 • Antikolikový ventil k zabránění koliky a nepohodlí
 • K dispozici jsou různé průtoky
 • Ergonomický tvar pro maximální pohodlí
 • Snadné použití a čištění, rychlá a snadná montáž
 • Kompatibilní s produkty Philips Avent Natural Series
 • Láhev neobsahuje bisfenol-A *

Philips Avent Natural 125ml Feeding Bottle

 • Snadno se kombinuje s kojením.
 • Přírodní přilnavost bradavek
Láhev Natural Series s ultra měkkým strukem simuluje kojení. Široká spirála ve tvaru bradavky napodobující tvar prsou, s lístky pro větší pohodlí, přispívá k přirozenému obvodu a umožňuje snadno krmit své dítě jak prsou, tak lahví.

Výhody:

 • Snadno kombinovat krmení kojením a lahvemi
 • Přirozená přilnavost díky široké bradavce opakující tvar hrudníku
 • Velmi jemná bradavka napodobuje tvar prsu Příjemné a pohodlné krmení pro vaše dítě.
 • Spirálový design a lístky pro větší pohodlí
 • Nasměruje vzduch do láhve, ne do břicha dítěte
 • Antikolikový ventil k zabránění koliky a nepohodlí
 • K dispozici jsou různé průtoky
 • Ergonomický tvar pro maximální pohodlí
 • Snadné použití a čištění, rychlá a snadná montáž
 • Kompatibilní s produkty Philips Avent Natural Series
 • Láhev neobsahuje bisfenol-A *

AVENT Feeding Bottle Natural Series 125 ml

Další slevy až 30% Jak získat?

 • Reference: 86025

Minimální marže na zboží

Pouze kvalitní výrobky

Položky na skladě

Popis

Nový tvar láhve Avent poskytuje přirozenější krmení lahví pro dítě a pro vás. Klinické studie prokázaly, že kojenecká láhev Avent výrazně snižuje riziko koliky a podrážděnosti u dítěte, zejména v noci. Inovativní dvojitý ventil snižuje pravděpodobnost koliky, protože vzduch vstupuje do láhve, nikoli do břicha dítěte. Při použití láhve Avent může být matka klidná - díky speciálnímu designu a tvaru bradavky dítě dělá stejné pohyby při sání a, co je nejdůležitější, vyvíjí stejné úsilí a používá stejné svalové skupiny jako při kojení. Proto je při kojení z láhve Avent minimalizováno riziko kojení. Stejně jako u kojení i dítě řídí tok tekutin. Dítě řídí tok mléka, podobně jako kojení, což pomáhá snižovat riziko přejídání a říhání jídla.

Vsuvka s inovativním designem okvětních lístků, který sleduje tvar prsu, usnadňuje kombinování kojení a krmení z láhve. Speciální „okvětní lístky“ uvnitř bradavky jsou měkčí a pružnější, což brání bradavce v pomačkání, což vytváří další pohodlí pro dítě během krmení.

Díky širokému krku je vhodné láhev umýt a naplnit. Malý počet dílů vám umožní rychle sestavit a rozebrat láhev. Láhev má ergonomický tvar a velmi dobře se drží i pro dítě.

Vlastnosti Avent Natural Bottle:
lahvička se snadno drží v jakékoli poloze, pro dospělého dítěte, které si láhev drží v ruce, bude co nejpohodlnější;
má ergonomický tvar;
neobsahuje bisfenol-A;
kompatibilní s většinou bradavek Philips AVENT;
snadno se čistí;
jde rychle.
Vlastnosti bradavek Avent:
fyziologicky široký design, opakující se tvar hrudníku;
jedinečné „okvětní lístky“ dávají bradavce extra měkkost a flexibilitu;
nový antikolický systém s dvojitým ventilem;
neobsahuje bisfenol-A;
kompatibilní s většinou lahví Philips AVENT;
snadno se udržuje dudlík.
Dodatečně:

Materiál láhve: Polypropylen.
Materiál vsuvky: Silikon.
Objem láhve: 125 ml.
Balení: krabička.
Podmínky skladování:
skladovat při pokojové teplotě;
skladujte bradavky v suchém uzamykatelném obalu, aniž byste je vystavovali přímému slunečnímu záření a teplu;
expirace: 3 roky.
Zahrnuto: 125ml láhev Avent Natural, Philips AVENT Nipple.

Philips Avent Recenze přírodních krmných lahví

Negativní recenze

 • není pohodlný kryt
 • široká láhev
 • ztráta peněz

I během těhotenství získala na doporučení přítele jednu lahvičku 125 ml avent philips natural s antikolikovým systémem. A je dobré, že jsem si kit nevzal! Kojíme, takže až do určité doby nebyla potřeba láhev. Nastal čas dokončit dítě a my jsme začali láhev používat. Nemohu o tom říci nic dobrého, značka medializovaná za nic, což nestojí za peníze, které požaduje. Tvar je nepohodlný, víko je špatně odšroubováno, neodstraňujte jej mokrýma rukama tak, aby voda nevytekala, víko musí být krouceno silou a poté rozbočeno (Žádné další aventa!

Včera jsem si koupil skleněnou láhev o objemu 240 ml a je tu jedna hrůza, dítě je po krmení mokré, pokud tuto bradavku nezkroutíte. Použil jsem Avent pro druhé dítě, s prvním problémem nebyly žádné problémy, ale letos to je jen jedna hrůza. Dnes jsem dal svou dceru a přibalil láhev vody, veškeré oblečení na dítěti je mokré. Tento nákup jsem si vybral mezi Nukem a Aventem, je to lepší by Nuk vzal, 760 rublů do větru.

Osobně jsou pro nás prakticky zbytečné. Dítě jedlo neochotně, a to až do tří měsíců. Přestože bradavky byly změněny na různé proudy. Není to levné. Vzali dvě malé lahve a 260 ml.

Od tří měsíců je úplně odmítl. Vypil jsem trochu vody z pravidelné láhve snubních polštářků. Nakonec se rozhodli dát směs stejné. Začal jíst skvěle. Jedl jsem tolik, kolik jsem měl. Nakonec vytvořili režim. Čas jako avent nefungoval.

Pokud jde o systém proti kolice, nemohu také říci nic dobrého. Stejně trápil. Často se točilo, což znamená, že vzduch se stále dostal do žaludku.

Proto nevidím důvod platit více za to, co není užitečné.

I když to pro vás může být vhodné, nebudu se hádat, protože každé dítě je individuální. Ale pokud to vaše dítě sní trochu a často, zkuste jej nahradit jiným. Možná se všechno změní k lepšímu. V tomto případě je lepší nelitovat a vzít to do pekla..

Obecně platí, že si vyberete. Zdraví a dobrá chuť k jídlu pro vaše děti)

 • vysoká cena
 • vaří vzduch při sání
 • nepříjemné bradavky

Samozřejmě, stejně jako každá máma, která miluje své dítě, chci pro své dítě jen to nejlepší. Z důvodů, které jsem nemohl ovlivnit, muselo být dítě převedeno na umělé krmení, a zde byla potřeba dobrá antikoliková láhev. Poté, co Avent viděl reklamu na „super duper“ láhev, běžel za ní do lékárny. Tato „zázračná“ láhev mě stála 540 rublů. - a to je jeho první nevýhoda, druhá - že je široká, když krmíte dítě - pokrývá pohlaví obličeje, třetí - dítě se škrtilo více než jednou, tzn. směs běží velmi rychle, čtvrtý - zvláštní zvuky při krmení, které někdy děsí i dítě, pátý - není to pohodlná bradavka.

TENTO BOTTLE NENÍ ANTICOLICKÝ A ABSOLUTNĚ UŽITELNÝ!

Foto nepřipojím a tak o co jde. Takže řeknu stručně - je vhodné krmit, ale dítě se sytí, spolkne vzduch ve větším množství než samotné jídlo! Je to drahé, vůbec to neodpovídá kvalitě, byl jsem trápen prvním dítětem za měsíc, pak se narodilo druhé dítě a pomyslel jsem si: „hmmm, proč mám skoro nové lahve Aventu? Musím to použít.“ A pak jsem si vzpomněl, proč byly nové, moje dítě chrlilo stalo se to téměř všechno jídlo, trpěl kolikou až skřípáním, kvůli nim jsem celé dny nespal celé dny v náručí.. Byla to škoda pro něj hrůzy! Zdá se mi, že si koupím nejlevnější láhev na krmení a bude to lepší!

Kolik jsem dostal tento Avent od prvního těhotenství, všechno je úplně kurva zřejmé, omlouvám se za emoce - bradavky vypadávají, jsou nebe vysoké, psal jsem láhve, ale spálil jsem všechny ruce sterilizátorem, když jsem z toho naléhavě potřeboval vytáhnout věci, neexistují žádné rukojeti, není to zapečetěné a lepí se, když to dostanete z mikrovlnné trouby (v důsledku toho nejprve nalije vroucí vodu na to Pak spálíte ruce párou) a prsní pumpu, další příběh, zkrátka pouze napíná bradavku a nevycpává ji, protože jsem ji nevymačkal, dostal jsem horečku mléka a v důsledku toho polovinu spalování mléka jedl (nemohl kojit, dítě kouslo bradavky úplně do nemocnice).

Obecně není jasné, jaký druh dětí tato firma drží, pravděpodobně indigové děti.. (((((

Neutrální recenze

Láhev je velmi pohodlná a udržujte dítě mámu. Víko se pevně zavře, nic neteče. Vsuvka je také dobrá, ale moje dítě to odmítlo sát a během prvních 3 měsíců muselo lahvičky snáze používat, protože jejich bradavka je měkčí. Jsem velmi potěšen, teprve nedávno jsem začal přemýšlet o tom, že tou nejlepší lahví je vždy sklenice.

 • Ideální pro smíšené krmení

Okamžitě, když jsem porodil, nebylo téměř žádné mléko, ale opravdu jsem chtěl dítě krmit sám. ale stále jsem musel doplňovat. Bál jsem se, že se dítě vzdá prsou, protože bylo snazší vytáhnout z bradavky. Přítel doporučil tento zázrak láhev Philips Avent Natural, ale bradavka v ní je opravdu velmi těsná a dítě muselo jíst po dlouhou dobu a tvrdou práci. Díky ní jsem mléko šetřil až 5 měsíců. Teď to nepoužívám kvůli jeho malé díře. A dítě ji nechce vzít. Mínus láhve je pouze v ceně a ve skutečnosti, že ji budete potřebovat doslova po dobu několika měsíců. Ačkoli pro ty, kteří chtějí své mléko zachránit, musíte si jej koupit, nebudete toho litovat)

Láhve Avent se u nás objevily téměř okamžitě po narození. Byly tam dva, jeden antikolik a druhý to údajně napodobující hrudník.

Protože jsem v souvislosti s určitými okolnostmi krmil dítě expresním mlékem a později jsem plánoval kojit, používal jsem hlavně tuto láhev.

Dítě z toho snědlo docela dobře, jak se mi zdálo, vyžadovalo to určité úsilí, které mělo pomoci i v případě dalšího přechodu na hrudník. Ale když jsme se opravdu začali pohybovat na hrudi, použití této láhve nám nijak nepomohlo, to znamená, že prohlášení výrobce bylo pouze marketingovým tahem.

V budoucnu, když jsme potřebovali láhev na vodu, nějak jsme se zlepšili s jinou lahví (antikolika) a také jsme dostali velmi levnou láhev "svět dětství", ze které jsme vypili něco jako jogurt.

To je nakonec, že ​​tato láhev neodůvodnila své konkrétní naděje a následně nebyla užitečná.

Je však třeba říci, že kvalita láhve je slušná.

Pozitivní recenze

 • Život
 • vzhled

Naše láhev Avent existuje již několik let a nejsme první, kdo ji použil. Dostal jsem ji od své sestry v perfektním stavu, používáme ji už rok a půl; Než to moje sestra použila, nemohu ani říct, kolik času. Vypadá skvěle, dokonale umytá v myčce na nádobí a rukou. Samozřejmě, že jí vyměňujeme bradavky, v závislosti na opotřebení nebo na potřebách dítěte podle věku nebo v závislosti na jídle: mléce nebo ovesné kaši. Nejdůležitější věcí, jak se mi zdá v této láhvi, je to, že se dá opravdu snadno umýt, to znamená, že neexistují těžko přístupná místa, která by bylo obtížné se umýt, protože jsem viděl v obchodě nějaké láhve, o kterých si ani nemyslím, že je možné je umýt vysoce kvalitním štětcem.

 • láhev se pohodlně drží
 • design
 • nový antikolický systém
 • opakuje tvar ženského prsu
 • pomáhá kombinovat kojení
 • vysoká cena
 • neprodává se všude

Láhev je velmi šťastná. Moje dcera od měsíce na smíšené krmení. Okamžitě koupil klasickou láhev Avent. Postava mého dítěte není cukr. Láhev odmítla, i když jsem vyzkoušel jiné značky lahví a různé směsi. Šest měsíců jsem byl s ní trápen, dokud mi poradci na kojící horké lince nedoporučili vyzkoušet láhev přírodního avent. Její dcera to samozřejmě nevzala hned, ale na to, abychom se jí plně přizpůsobili, stačily 2 týdny. Je snadné kombinovat kojení a umělé krmení. Je vhodné držet láhev v ruce. Osobně jsem neměl žádné problémy s otevíráním víka. Vložte palec do vybrání na víku a stiskněte. Všechno. jednoduše a snadno. Také se mi líbilo, že neexistují žádné další podrobnosti, malý prsten, jako klasika Avent. Snadnější praní. Mezi nedostatky patří vysoká cena a daleko od všech lékáren lze koupit. Můžete si koupit ve velkých lékárnách a velkých dětských obchodech. Zvuk vzduchu vycházejícího z láhve (takzvaný anti-prstencový systém) je trochu nepříjemný, když dítě jí, ale tím se to nedotkne. Pro mě je tato láhev jen nálezem, protože Byl jsem na pokraji kolapsu z neustálého odmítání mé dcery, abych vypil směs z láhve. A mé mléko bylo nedostatek.

Články O Neplodnosti