Hlavní Zdraví

Láhev "Dr. Brown": fotografie a recenze

U dětí začíná střevní mikroflóra po narození. Tento proces, který trvá několik měsíců, je vždy doprovázen bolestí v bříšku. Jedním z jejich důvodů je navíc požití vzduchu, ke kterému dochází během krmení. Tvorba plynu z tohoto vzrůstá, začíná nadýmání. V těchto případech nabízíme hotové řešení - antikolokolnye Dr. Brown určené pro novorozence.

Co je kolika??

U kojenců po narození začíná poměrně složitý proces přizpůsobení se podmínkám po lůně matky. Nejobtížnější je právě střeva, která se musí naučit trávit jídlo a získávat užitečnou mikroflóru. Do té chvíle, dokud se neztuhnou její stěny, bude i malá část vzduchu, která se dostane dovnitř, vyvíjet tlak zevnitř a způsobovat napínání tkání, bolestivé pro dítě. Tato podmínka je kolikou novorozenců. Stojí za zmínku, že s nimi je bříško velmi bolestivé a oteklé..

Jedná se o normální jev, který se vyskytuje u zdravých dětí od dvou týdnů života, ale také o samotném přechodu o tři měsíce. V tomto bodě jsou stěny střev silné, takže se neprotahují pod tlakem vzduchu, který se dostal dovnitř. Proces adaptace probíhá pravidelně ve složité formě nebo je zpožděn. V tomto případě děti potřebují pomoc:

 • Proveďte masáž. Můžete způsobit, aby plyny vyšly, jemně stlačte dlaň, střídavě krouživými pohyby a shora dolů.
 • Přiřazujte různá antikolika ("Bobotik", "Espumisan", "Plantex" a další). Snižují nadýmání a pomáhají propagovat plyn. Léčiva pro kojence nejsou škodlivá, protože jejich složky nejsou absorbovány do krve a vylučovány spolu s výkaly.
 • Vložili speciální odvzdušňovací trubku. Musím říci, že se jedná o extrémní opatření, když je útok střevní koliky tak silný, že dítě křičí bez zastavení. Plyn zavedenou trubicí se rychle uvolní venku. Charakteristickým zvukem pochopíte, že kolika skončila.
 • Oni také dělat cvičení “kolo”, střídavě tlačit nohy k žaludku. Střeva jsou tedy stlačena a plyny, které jsou v ní, prochází k výstupu.

Popsané metody boje proti kolice pomáhají výhradně, když jsou střeva dítěte uvolněna z plynů. Otázkou však je, odkud pocházejí? Jedním z hlavních důvodů je, když dítě při krmení spolkne vzduch. Toto se stane, když dítě missed hrudníkem s ústy nebo krmení z nepohodlně tvarovaný roh s umělou směsí.

Akce z láhve

Výrobci dětského zboží se v určitém okamžiku rozhodli, že je snazší zabránit vniknutí vzduchu dovnitř, než jej odtud vytlačit. Za tímto účelem byly vytvořeny speciální zařízení. Abychom pochopili princip fungování antikolikových lahví Dr. Browna, musíte si nejprve představit, co se stane, když dítě vypije jednoduchou láhev:

 • Dítě zachytí bradavku a poté provede sací pohyby.
 • Objem kapaliny v láhvi se snižuje, čímž se vytváří vakuový efekt.
 • Vsuvka přilne k sobě, protože je elastická, zatímco sklo nebo plast se nemohou smrštit. V důsledku toho je další odsávání mléka nebo vody nemožné..
 • Dítě stále saje, zatímco nedostává nové jídlo, nedobrovolně otevře ústa. Část vzduchu proto vstupuje skrz láhev do otvoru v bradavce a druhá do bříšku, protože dítě nepřestává polykat otevřenými ústy..

K otoku břicha nedochází, pokud se ujistíte, že dítě při jídle neotevře ústa. K tomu je nezbytné poskytnout systém, který umožní vzduchu volně vstupovat do houkačky.

Působení antikolických lahví

Nyní se podívejme, jak fungují antikolické kojenecké láhve Dr. Browna:

 • dítě absorbuje tekutinu;
 • v láhvi dochází k vakuovému efektu, ventil, který je umístěn na vsuvce, se otevírá svým působením;
 • vzduch vstupuje skrz otvor a dítě k tomu nemusí otvírat ústa.

Výrobci nazývají takovou ventilaci lahvového systému. Navíc snižuje tlak na dásně a patra, což pomáhá vytvářet normální sousto. Chcete-li klidně pít z takového rohu, nemusíte vynakládat velké úsilí. Proto je nejlepší volbou pro kojence se špatně vyvinutými sacími reflexy..

Existuje několik typů ventilačních systémů. Ačkoli všichni pracují podle obecného principu: když je vzduch zředěn uvnitř láhve, nový do ní přichází přes speciální otvor.

Značky

Při nákupu kojenecké láhve je vhodné se zaměřit na oblíbené výrobce. Jejich produkt bude s největší pravděpodobností stát dražší, ale známé značky berou svou pověst vážně, mají výzkumné laboratoře, v nichž je ověřována kvalita a spolehlivost jejich produktů. V současné době jsou na trhu s dětskými pokrmy tři vedoucí představitelé: Nuby, Dr. Brown's a Phillips AVENT.

V tomto článku se budeme bavit o dětských produktech Dr. Browna (viz fotografie lahví a dalších produktů níže). Tato americká společnost nabízí dětem různé typy lahví - se širokým hrdlem, standardem, barvou a sklem.

Dr. Browns

Tato americká značka je u rodičů spojována s antikolikovými lahvemi. Ve skutečnosti je to tak. Inovativní technologie společnosti Natural Flow minimalizovaly riziko koliky u dětí. Ale „Dr. Brown“ není jen to pravé bradavky a nádherné láhve. Jedná se o obrovský sortiment různých produktů, které usnadňují a usnadňují život rodičů:

 • dětská jídla;
 • Hygienické výrobky pro dítě a matku;
 • zuby, pijáky a figuríny;
 • užitečná zařízení a příslušenství pro krmení (sterilizátory, mixéry, nádoby, ohřívače, odsávačky atd.).

Malé lahve

Láhve na krmení Dr. Brown byly vynalezeny v roce 1996 pediatrem. Toto je jediná dětská láhev s patentovaným ventilačním systémem, který zabraňuje vzniku vakua uvnitř. Nevytváří vzduchové bubliny, které se tvoří ve většině lahví. Absence vzduchových bublin umožňuje vyhnout se kolikům u kojenců, které jsou způsobeny požitím vzduchu.

Je třeba poznamenat, že ventilační systém, který je pro novorozence vybaven lahví Dr. Brown, poskytuje konstantní průtok mléka. Připomíná to kojení matky. V současné době tato láhev zůstává jedinou, která je schopna poskytnout takovou podporu v době krmení..

Láhev „Dr. Brown“ pro novorozence v klinických podmínkách byla opakovaně testována, získala obrovské množství zlatých cen za vynikající lékařský design a také získala uznání mezi pediatry z celého světa. Tyto lahve jsou distribuovány ve zdravotnických střediscích, klinikách a porodnicích..

Výrobky společnosti mají jedinečný design s funkčními a technickými řešeními, promyšlenými do nejmenších detailů. To může poskytnout zdravý vývoj a maximální pohodlí pro dítě..

Princip fungování

 1. Tento velmi ventilační systém umožňuje vzduchu vstupovat do láhve otvorem, který je v držáku bradavky, aniž by byl v kontaktu s kojeneckou výživou nebo mateřským mlékem.
 2. Poté vzduch přes vnitřní ventilační systém vstupuje do části láhve umístěné nad směsí nebo mateřským mlékem.
 3. Dětská výživa (mateřské mléko) přes bradavku je zdarma. Pozitivní tlak zabraňuje přilnutí bradavek k sobě a také snižuje možnost tekutin proniknout do oblasti středního ucha..

A to není vše. Lahve „Dr. Brown“ při krmení novorozenců vytvářejí pozitivní tlak a také zabraňují vzniku vakua, zatímco vytvářejí podmínky podobné kojení. Ventilační systém umožňuje vzduchu vstupovat do lahví otvory, které jsou na vnější straně rukávu.

Potom vzduch skrz ventilační trubici vstupuje do části láhve, která se nachází během plnění přes kapalinu. Kapalina zaměňující vzduch během podávání zabraňuje vakuu.

Negativní tlak (vakuum) vytvářený v jednoduchých lahvích může způsobit potíže, jako je hromadění tekutiny ve středním uchu, plyn, kolika, špatná nálada dítěte a regurgitace. Ventilační systém láhve Dr. Brown minimalizuje kontakt mateřského mléka se vzduchem, přičemž zachovává důležité živiny, jako jsou vitamíny E, A a C.

Ohřívače

Mezi nezbytnými pomocníky v kuchyni maličkých našel své místo i Dr. Brown. Zabírá málo místa, běží tiše a je velmi snadné jej spravovat. V případě nepřítomnosti matky, babičky nebo starší sestry se s tímto zařízením bez problémů poradí.

Sterilizátory

Parní elektrický sterilizátor společnosti je vhodný pro jakoukoli láhev Doctor Brown a pro většinu modelů jiných hlavních značek.

Obsahuje 6 kojeneckých lahví jakékoli velikosti a jejich součásti, včetně držáků bradavek, bradavek, disků, trubek a pouzder ventilačního systému. Jak již bylo zmíněno, do ní lze také umístit kojenecké lahve s hlavním počtem konkurenčních předních značek. Přístroj může také sterilizovat další příslušenství a součásti, včetně zubařů, figurín, šálků, hraček, částí odsávacích pump a příborů, které vydrží vroucí vodu..

Vyjímatelný pohodlný koš zjednodušuje postup pro vyjímání a plnění lahví. Jsou umístěny tak, aby do lahví prošel proud páry. Současně umožňuje zásobník na příslušenství umístit do sterilizátoru bradavky, malé části prsních pump a další části, které jsou potřebné pro sterilizaci. V tomto případě je doba trajektového řízení 6–12 minut.

V pracovním sterilizátoru je horká voda. Při vyprazdňování spotřebiče je třeba dbát na to, aby nedošlo k rozlití vody nebo rozlití..

Dudlíky a dudlíky

Figuríny a bradavky na silikonových lahvích Dr. Brown. Jsou děleny konzistencí tekutin a průtokem. Dudlíky mají klasický tvar a jsou ortodontické. Lze je snadno zakoupit pomocí hotové sady. Děti si rychle zvyknou na tvar, design a materiál figuríny, takže pokud zmizí, je pro rodiče velmi obtížné uklidnit dítě. Tento problém se sadou nebude. Vždy existuje náhrada!

U firemních figurín jsou vysoké ceny odůvodněny jejich know-how:

 • světelný vzor na noční bradavce;
 • vzduchový kanál v bradavce pro snížení tlaku vyvíjeného na patro;
 • odolný lékařský silikon, který vydrží i dětské řezné zuby.

Hnědé láhve: recenze

Když si přečtete recenze těchto lahví, můžete pochopit, že mnoho matek je doporučuje pro použití s ​​kolikou, která se vyskytuje v bříšcích kojenců. Existují negativní názory, ale většina z nich klesá na předraženou cenu zboží této společnosti.

Přehled 10 typů lahví pro novorozence od Dr. Browna a návod na jejich použití

Od narození dítěte se ho rodiče snaží obklopovat nejen péčí a láskou, ale také kvalitními věcmi. Správná láhev na krmení je důležitým faktorem, který ovlivňuje vývoj, protože dítě nemusí utratit příliš mnoho energie k jídlu.

Existují dva typy lahví - obyčejné, s ventilem a moderní antikolika. Druhým je Dr. Brown, značka známá většině maminek. Lahve této společnosti jsou dobře zavedené, nicméně k jejich použití je třeba přistupovat se znalostí.

Funkce

Dr. Brown je jedním ze světových lídrů v prodeji dětských lahví. Kancelář se nachází v Americe, v St. Louis, nicméně společnost prodává zboží pro děti více než 10 let v Rusku..

Hlavním rozdílem a výhodou lahví je ventilační systém. S pomocí ní můžete identifikovat produkty Dr. Browna. Navenek to vypadá jako pravidelná zkumavka uvnitř láhve, je to však to, co vám umožňuje eliminovat vakuum, ke kterému dochází během krmení. Díky tomuto dítěti není třeba vyvíjet zbytečné úsilí a při krmení nepolkává přebytečný vzduch, což pomáhá proti kolickým stavům, vzniku přebytečných plynů a regurgitaci..

V normální lahvi, během krmení, vakuum udržuje tekutinu uvnitř volně tekoucí, a abyste mohli jíst dítě, musíte se snažit překonat podtlak. Přitom vzduch prochází bradavkou a tekutinou uvnitř láhve a oxiduje ji a vzácné mateřské mléko ztratí vitamíny a esenciální látky.

V lahvi Dr. Brown ne. Vzduch proudí ventilačním systémem. Tento systém je poměrně jednoduchý, ale účinný. Vzduch prochází pod závitem, vstupuje do objímky a poté skrz trubici ke dnu láhve.

Přehled hlavních druhů a jejich fotografií

Ze skla

Antikolický standard

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - sklo;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 15 x 10 x 20 cm;
 • cena - asi 900 rublů.

Pro krmení rodičů v Americe se běžně používá standardní vysoká láhev se úzkým hrdlem ze skla. Díky jednoduchému a jednoduchému designu je univerzální pro dítě jakéhokoli pohlaví. Tato láhev je určena pro zdravé děti se správným vývojem, aby se zabránilo kolice a plivání..

Mezi výhody si rodiče všimnou měkké silikonové bradavky, co nejblíže tvaru bradavky, která se po stlačení nelepí dohromady. Mezi nevýhody úzkého hrdla patří úzký krk, který neumožňuje vždy dobře umýt vnitřek myčky..

Kompletní s lahví se prodává silikonová bradavka úrovně 1 určená pro děti od narození a štětec na čištění ventilačního systému.

Přirozený tok

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - sklo;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6 × 6 × 26 cm;
 • cena - asi 850 rublů.

Skleněná láhev Natural Flow je tradiční odolný materiál v kombinaci s moderní technologií. Prodává se s dudlíkem úrovně 1 a zajišťuje přirozený tok tekutin. Vhodné pro děti, které netrpí patologií a jsou na umělém nebo smíšeném krmení.

Široký krk

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - sklo;
 • objem - 150 a 270 ml;
 • velikost - 15,8 x 6,8 x 6,8 cm;
 • cena - asi 950 rublů.

Láhev má klasický tvar a pohodlně se vejde do ruky nazvané „Možnosti“. Dodává se se standardním silikonovým dudlíkem. Zvláštností je, že v případě potřeby můžete láhev používat nejen z proprietárního ventilačního systému Dr. Brown, ale také bez ní.

Když dítě vyroste, jeho potřeba může zmizet a rodiče nemusí kupovat novou láhev, stačí vyměnit starou..

Vhodné pro všechny děti, které jsou na umělém nebo smíšeném krmení, stejně jako pro novorozence se slabým sacím reflexem.

Polypropylen

S ventilem pro speciální podávání

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6 × 6 × 26 cm;
 • cena - od 750 do 900 rublů.

Láhev s úzkým hrdlem pro speciální krmení byla vyvinuta společně s lékaři na maxilofaciální chirurgii. Je určen dětem, které mají problémy s krmením v důsledku vývoje patologických stavů, jako je heiloschisis (rozštěp rtu), palatoschisis (rozštěp patra), a dalších funkcí, které ztěžují krmení. Speciální přídavný vstupní ventil pomáhá dítěti lépe řídit proces absorpce potravin.

S dudlíkem od 6 měsíců a výtokem na pití

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6x5,7x21;
 • cena - od 580 do 680 rublů.

Láhev „Option“ je určena pro děti od 6 měsíců a má úzký krk. Soupravu doplňuje výtok na pití. Díky tomuto dítěti je snazší přejít z láhve na pijáka a naučit se nové jídlo. Systém Možnosti vám umožňuje používat soupravu s ventilačním systémem nebo bez něj. Výhodou je schopnost rychle změnit bradavky na nose.

Žárovka je protažena úzkým krkem. Ve standardní sadě má vsuvka průměrnou velikost otvoru, průtok je rychlý. V prodeji jsou dvě barvy: růžová - pro dívky a modrá - pro chlapce.

Sada 2

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 250 ml;
 • velikost - 6 x 5,7 x 21;
 • cena - od 890 do 1120 rublů.

Pro novorozence je vhodná sada dvou lahví s úzkým hrdlem, standardní sada obsahuje dvě láhve a dvě bradavky klasického tvaru, víčka a kartáč. Sada se prodává v několika barvách: v růžové, modré a levanduli.

Pro bolesti žaludku

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 120 a 250 ml;
 • velikost - 21 x 6 x 6 cm;
 • cena - od 427 rublů.

Polypropylenová láhev s úzkým hrdlem „Možnosti“ je dobrým a cenově dostupnějším analogem skleněné. Díky síle umělého materiálu se nemůžete bát používat nejen doma, ale také na procházce nebo na výletě. Láhev má klasický silikonový dudlík první úrovně určený pro kojence od narození. Lze použít společně s ventilačním systémem nebo bez něj.

S dudlíkem pro předčasně narozené děti

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 60 ml;
 • velikost - 17 x 5 x 5 cm;
 • cena - 500 rublů.

Láhev je určena pro předčasně narozené děti. Od ostatních se liší malým objemem baňky a speciální silikonovou bradavkou pro malé děti, která zajišťuje nízký průtok kapaliny.

Sada 2 barevných kousků.

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 270 ml;
 • velikost - 6 x 5,7 x 21;
 • cena - od 925 do 1390 rublů.

V sadě lahví se širokým hrdlem "Možnosti" na prodej: 2 lahve a dvě silikonové bradavky pro novorozence, jakož i kartáč na čištění. V obchodech najdete modrou, růžovou a levandulovou. Široký krk umožňuje jednoduše nalít směs a bez problémů umýt banku.

Široké hrdlo „Možnosti“ pro nepohodlí střeva

Hlavní vlastnosti:

 • materiál - polypropylen;
 • objem - 270 ml;
 • velikost - 23 x 7 x 7 cm;
 • cena - 675 rublů.

Souprava obsahuje láhev a bradavku 1. úrovně, která poskytuje mírný průtok kapaliny, jakož i kartáč na mytí. Široký krk dává dětským pocitům podobné pocitům při přirozeném kojení..

Návod k použití

 • protřepejte - jinak může kapalina vytéct z láhve odvzdušňovacím ventilem;
 • přišroubujte víko příliš pevně - pokud je nit bradavky zlomená, objeví se netěsnost;
 • zahřejte láhev spolu s plastovým držákem vsuvky a ventilační trubicí - pokud k tomu dojde, musí být trubice vyjmuta a vložena zpět.

Jak sterilizovat?

Sofistikovaný design lahví vyžaduje důkladné promytí a sterilizaci.

Postup:

 1. Láhev je rozebrána. Za tímto účelem se odstraní držák bradavek a poté se odstraní ventilační systém sestávající z pouzdra a nálevky.
 2. Všechny části se důkladně omyjí teplou vodou pomocí detergentů. K čištění trychtýře je součástí balení speciální kartáč.
 3. Všechny části jsou opláchnuty tekoucí vodou. Samostatně se kontroluje otvor vsuvky - nemělo by se ucpávat zbytky směsi.
 4. Výrobce doporučuje sterilizovat lahve v proprietárním sterilizátoru, ale to lze provést v jakémkoli jiném. Pokud to není možné, lze to provést ve vroucí vodě - láhev a její složky by měly být vařeny po dobu 3 minut. Skleněné výrobky mohou být autoklávovány.

Před prvním použitím nové láhve musí být sterilizována..

Jak nakrmit?

Dr. Brown nedoporučuje připravovat směs okamžitě uvnitř láhve. Měl by být připraven v předstihu a dobře promíchán, aby nedošlo k zablokování otvoru bradavky hrudkami a sraženinami.

 1. Hotová směs nebo mléko se nalije do láhve. Je třeba se vyhnout třepání, aby se zabránilo bublinám..
 2. Chystáte se na větrání. Za tímto účelem se podle přiložených pokynů vloží pouzdro do nálevky a nálevka do láhve. Objímka by měla těsně přiléhat k krku..
 3. Vsuvka je vložena do držáku a připojena k láhvi.
 4. Během procesu plnění se ujistěte, že konec zkumavky není ponořen do kapaliny. Úhel láhve by měl být přibližně 45 stupňů.
 5. Hlava dítěte by měla být během krmení mírně zvýšená..

Pokud je nutné směs zahřát přímo v láhvi, uvolněte držák bradavky. Tím se zabrání tekutinám systému..

Tipy pro výběr

Velikost

 • Široký krk je vhodný pro kojence, pro které je láhev dočasnou alternativou k prsou jejich matky. Bradavky na nich maximálně opakují tvar bradavky a dítě nemá čas přerušit návyk přirozeného krmení..
 • Úzký krk vyžaduje, aby se novorozenec cucal kvůli malému povrchu bradavky, takže je vhodný pro děti, které jsou neustále kojeny..

Materiál

 • Nepopiratelnou výhodou skleněných lahví je schopnost je vařit. To je výhodné, pokud v domě není sterilizátor nebo autokláv. Kromě toho má sklo delší obslužné linky. Z minusů stojí za zmínku křehkost a větší váha.
 • Polypropylenové láhve Dr. Browna se vyrábějí bez použití škodlivé látky bisfenolu A a mohou být také vystaveny vysokým teplotám a jsou o něco levnější než skleněné. Životnost bude záviset na frekvenci používání..
obsah ↑

Jak si vybrat dudlík?

Dudlík pro standardní láhev si můžete vybrat pomocí tabulky:

0Předčasně narozené děti (velmi slabý tok)
1Novorozenci (nízký průtok)
2Od 3 měsíců (průměrný průtok)
3Od 6 měsíců (agresivní tok)
4Od 1 roku (velmi agresivní tok)
Y díraPro obiloviny a džusy s dužinou

Jak nenaklopýtat na faleš?

Abyste se vyhnuli nákupu falešné láhve, musíte dodržovat pravidla:

 1. Nevykonávejte nákup v neznámém obchodě. Společnost Dr. Brown pracuje pouze s důvěryhodnými distributory a výrobky se prodávají pouze ve velkých maloobchodních řetězcích, lékárnách a online obchodech.
 2. Před nákupem se musíte ujistit, že na balení a na samotné láhvi je vytištěno správné jméno společnosti a zda existuje instrukce a obsah soupravy odpovídá popisu..
 3. Láhev a bradavka by neměly mít štiplavý zápach.
obsah ↑

Užitečné video

Před nákupem bude užitečné podívat se na recenzi na lahvích, například v tomto videu:

Závěr

Lahve Dr. Browna se dobře doporučují pro krmení zdravých dětí i těch, kteří trpí zvýšeným požitím vzduchu během jídla. Hlavní rozdíly v produktech jsou v materiálu výroby, propustnosti bradavek a objemu baňky.

Výrobce doporučuje, aby byl proces krmení a čištění nádobí prováděn přesně podle pokynů v průvodních pokynech, pak láhev vydrží dlouho a potěší dítě a jeho rodiče každý den..

Dr Browns Bottles

Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty..

Výrobce Dr. Browns vyvinul antikolické krmné láhve, které zabraňují zánětům koliky, plynu a středního ucha u dětí. Díky patentovanému ventilačnímu systému láhev nevytváří vakuum a vzduchové bubliny a všechny živiny a vitamíny jsou uloženy v plné výživě.

Kromě toho díky ventilačnímu systému vytéká výživa z láhve kapající z hrudi matky. Je důležité, že s tím, jak dítě stárne a jeho potřeby se mění, můžete opustit ventilační systém pokračováním v používání samotné láhve.

Lahve Dr. Browns může mít standardní krk (pro kojence s umělým krmením) i široký (pro kojence se smíšeným krmením). Sortiment zahrnuje také skleněné modely. Kromě toho výrobce nabízí speciální výrobky pro kojence s obtížemi v procesu krmení i pro předčasně narozené děti. Každá láhev obsahuje 1 silikonovou bradavku a kartáč pro čištění ventilační trubice.

Vyberte si v internetovém obchodě Mothercare a objednejte si svůj oblíbený produkt online. Vaše zboží doručíme na uvedenou adresu v Ruské federaci.

Antikolické láhve - pro klid matky a dítěte

Abychom pochopili, jak antikolické láhve pomáhají při krmení, je třeba pochopit, jaká je zvláštnost procesu stravování dítěte. Dítě může současně sát, spolknout a dýchat (zatímco dítě dýchá nosem). Je to proto, že hrtan je vyšší u novorozenců než u dospělých. Jak tělo roste, postupně klesá. V případě narušení nosního dýchání dítě začne dýchat ústy a polykat vzduchem s jídlem. Podobný jev lze pozorovat i v případě, že nos dítěte může volně dýchat, ale bradavka se během krmení drží v důsledku podtlaku uvnitř láhve, což zabraňuje úniku kapaliny. Dítě otevře ústa, tlak v láhvi se opět zvýší, tekutina vytéká ven, ale dítě už dokáže polykat vzduch. V důsledku toho může mít koliku v žaludku. Vzduch může také vstoupit do malého žaludku bublinkami mléka. Antikolické láhve jsou navrženy tak, aby snížily šanci, že se vzduch během krmení dostane do žaludku..

Jak funguje antikoliková láhev?

Smyslem lahví proti kolice je vytvoření přetlaku uvnitř pomocí vzduchového (antikolikového) ventilu. Díky své přítomnosti se bradavka nelepí dohromady a směs bez problémů proniká do dítěte v ústech během krmení. V závislosti na umístění vzduchového ventilu existují tři typy antikolikových lahví.

 1. Na dně láhve (MAM).
 2. V bradavce (Avent, Nuk, Canpol děti, šťastné dítě, Chicco).
 3. Jako součást speciálního antikolikového systému (Dr. Brown`s, Tommee Tippee).

Abychom pochopili, zda adaptace pomáhá dítěti, stačí, když ho matka pozoruje. Pokud jeho žaludek po jídle bobtná, je pro něj tento způsob krmení vhodný.

Jak používat dětskou antikolikovou láhev

Pokud neexistuje možnost kojení, lze od prvních dnů života dítěte použít lahvičku proti kolika. Za 1 měsíc je lepší zvolit bradavku s nízkou propustností tekutiny, aby se nedostala do velkého průtoku. V následujících měsících můžete zvýšit počet děr v bradavce..

Ke každému produktu přiložte pokyny. Mladí rodiče by se však měli stále dozvědět o hlavních doporučeních..

 1. Sterilizace. Před krmením lahvičku důkladně vypláchněte a vařte alespoň 5 minut. Nebo můžete nádobu držet ve sterilizátoru. Tato možnost je zvláště vhodná pro plastové výrobky. Některé typy umožňují mikrovlnnou sterilizaci. Takové láhve mají víko, kde potřebujete čerpat vodu a nechat tam dudlík.
 2. Čištění. Po jídle je nutné zbývající mléko nebo směs vyjmout z nádoby, očistit kartáčem a poslat do skříňky do dalšího použití. Uchovávejte láhev otevřenou, aby se zabránilo nepříjemným zápachům..
 3. Ventil. Před každým jídlem zkontrolujte integritu této části.
 4. Bradavka. Měl by být také pravidelně kontrolován, aby na povrchu nebyly žádné praskliny. Každé 2–3 měsíce musí být dudlík vyměněn.
 5. Úložný prostor. Láhev by měla být uchovávána při pokojové teplotě. Je lepší zakrýt dudlík.

Hodnocení antikolických lahví

Dr. Brownovy. (Dr. Brown)

Uvnitř láhve je antikolický systém, který se skládá z trychtýře s integrovanou trubicí a speciálního pouzdra s otvorem. Díky tomuto designu nedochází k podtlaku a tlak v láhvi je vždy kladný. Kartáč na čištění se prodává s lahví. Bradavky však budou muset koupit samy.

Důležité! Předností láhve dr. Browna. je možné použít s antikolikovým systémem i bez něj.

Brownovo antikolické video z láhve.

Jak používat

 1. Grudnichkov prvních dnů života musí být krmen dudlíkem první úrovně.
 2. Krmení lahví by mělo být zastaveno dříve, než bude zcela prázdné, jinak dítě spolkne vzduch.
 3. Láhev je vybavena bezpečnostním diskem, který musí být použit během přepravy, aby se její obsah nerozlil. Ze stejného důvodu nelze lahvičku bez disku protřepat..
 4. Při zahřívání směsi v láhvi je nutné uvolnit držák bradavek a před dítětem znovu utáhnout..

Podle recenzí matek užívajících láhev je jedinou nepříjemností zajištění správné čistoty láhve a málo viditelné stupnice.

Avent

Vyrábí výrobky ve dvou formách - přirozenost a klasika. V druhém případě je u silikonové bradavky standardní velikosti jeden antikolický ventil, který umožňuje proudění vzduchu do láhve a nikoliv do žaludku dítěte. Lahve v „přirozenosti“ mají dvojitý ventil a zvětšenou bradavku s lístky, které zabraňují slepení. Sada obsahuje jednu silikonovou bradavku. Je třeba zakoupit další typy bradavek a čisticí kartáč.

Láhev je velmi pohodlná a snadno se udržuje. Snadno se sestavuje a umývá, stupnice je jasně viditelná.

Video Avent Anti-Colic

Tommee Tippee (Tommy Tippy)

Tommee Tippee Anti-Colic lahve Video

Existují dva typy lahví: s bradavkami Easi-Vent a antikolickými lahvemi Blíž k přírodě Anti-Colic Plus. Všechny typy lahví jsou vybaveny jasně viditelným měřítkem s velkým počtem..

Ve vsuvce Easi-Vent je ventil, který umožňuje proudění vzduchu uvnitř láhve a tím snižuje riziko požití vzduchu. Navzdory skutečnosti, že tento typ láhve není umístěn jako antikolik, je podle mechanismu působení ventilu podobný jako antikolikum Avent.

Blíže k přírodě Antikolické láhve Anti-Colic Plus se skládají ze silikonového ventilu se zkumavkou citlivou na teplo a ventilačního kroužku. To vám umožní nejen propustit vzduch, ale také reagovat na změny teploty tekutin. Pokud je tedy ventil modrý, je jídlo v láhvi připraveno k krmení dítěte. Červená barva označuje, že by obsah měl být v pohodě..

Podle komentářů matek není indikátor teploty zcela přesný a začíná měnit barvu, když je obsah jen mírně teplý. Mnoho z nich není spokojeno s nutností umýt velké množství dílů.

Nuk

Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. K přepravě láhve je v sadě dodán bezpečnostní disk, který zabraňuje úniku. Bradavka je zpravidla zahrnuta.

Většina matek je přitahována relativně nízkou cenou láhve ve srovnání s vrstevníky, vysoce kvalitním plastem, který se nepoškrábe a nezasahuje časem, a barva měřicí stupnice je stabilní.

Canpol děti

Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. Na přední straně je pohodlné odstupňování. V sadě s lahví - bradavka, víko pro míchání a kartáč na mytí bradavek.

Odolná láhev s jasným designem a barvou odolnou proti otěru a teplotě. Výrobky Tritan jsou odolné v myčce na nádobí a neztrácejí lesk a průhlednost po mnoho cyklů.

Canpol děti antikolická videa z lahví

Šťastné dítě

Vsuvka se dodává s nádobou. Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. Vzhledem k pomalému proudění tekutin se přípravek doporučuje dětem od prvních týdnů života.

Kvalitní tisk za relativně nízkou cenu, barevně odolný tisk na povrch.

Láhev je opatřena speciálním silikonovým kroužkem na spodní straně láhve, což umožňuje odvzdušnění láhve.

V mikrovlnné troubě existuje funkce samo-sterilizace. Velmi pohodlné čištění díky odnímatelnému dnu.

Chicco (Chico)

Láhev je opatřena antikolikovou vsuvkou s ventilem. Dodává se se silikonovou bradavkou ve tvaru ženského prsu. Dudlík prodávaný v sadě.

Ve srovnání s analogy se stejným mechanismem účinku, poměrně vysoká cena.

Které antikolické lahve si vyberou lépe

Každá maminka si vybere láhev, která se jí zdá co nejbezpečnější a nejpohodlnější. Mezi nejoblíbenější kritéria, kterým byste měli věnovat pozornost před nákupem:

 • objem, velikost a tvar nádoby;
 • materiál;
 • tvar a materiál bradavky;
 • možnost tepelného zpracování;
 • síla;
 • pohodlí a snadné použití;
 • Zpětná vazba
 • cena.

Takže pro velmi malé dítě stačí láhev proti kolika 100-150 ml. Pokud se dítě ukáže, že bere matku prsa, je lepší zvolit nádobu se speciálními tryskami na bradavce, která napodobuje ženské prsa. Po šesti měsících je žádoucí mít větší láhev - nejméně 240 ml.

Před zakoupením produktu jej pečlivě prostudujte. Složení by nemělo být bisfenol, ftaláty, PVC. Kvalitní zboží se vyrábí z:

 1. Polypropylen;
 2. Sklenka;
 3. Polyethersulfon;
 4. Chirurgický silikon.

Sklo je považováno za nejbezpečnější a nejhygieničtější. Ale je těžké a snadné porazit.

Recenze slavných pediatrů

Pokud posloucháte názor slavných dětských lékařů, pak se velmi liší. Takže, Dr. Komarovsky věří, že kolika nezávisí na množství vzduchu, které dítě při jídle spolkne. Hlavním důvodem, proč nazývá přejídání a přehřátí. Pediatr se však domnívá, že antikolické láhve zabraňují regurgitaci po jídle.

Jiní pediatrové a porodníci, jako jsou Martha a William Sears, se domnívají, že pokud má dítě trávicí potíže, je nutná antikoliková láhev. Tvrdí, že vzduch je opravdu jednou z příčin koliky v žaludku..

V každém případě je na každém rodiči, aby rozhodl, zda dítě potřebuje takovou láhev. Většina odborníků souhlasí s tím, že stojí za to vyzkoušet takový nástroj. Nezpůsobí to újmu. A dokonce i naopak - je docela možné, že bude užitečná láhev proti kolice.

Recenze: Dr. Brown's Colic Bottle

Brownova láhev koliky

Dobré odpoledne, budoucí nebo již skutečné matky, které si přečetly moji recenzi. Dnes jsem se rozhodl probrat jednu neobvyklou láhev Dr. Feeding. Browns. Jedná se o lahve z USA, které byly vynalezeny nejen pro krmení kojenců, ale stále mají výrazný antikolikový účinek.

Účinek lahví od koliky Dr. Brown spočívá v tom, že při krmení dítěte nebude polykat vzduchové bubliny, které pak vyvolávají zvýšenou tvorbu plynů, a podle toho kolika, je možné se tomuto problému úplně vyhnout nebo jej výrazně snížit..

Nyní existuje spousta antikolikových lahví, předtím než jsem Brown použil tyto lahve jiných známých společností, ale měly jiný systém odvádění vzduchu, v bradavce byl vzduchový ventil. O těchto lahvích nemůžu říct nic špatného, ​​jsou pohodlné a kvalitní, ale dítě se mnou stále spolklo vzduch, bylo to vidět i během krmení. A pak jsem zjistil, že existuje antikoliková láhev, ale je uspořádána úplně jiným způsobem, vzduch je odebírán zkumavky a takové láhve vyrábí Dr. Brown. Protože jsem se snažil pomáhat své dceři, aby netrpěla bříškem, koupil jsem jí tuto antikoliku, která nám okamžitě ukázala svou účinnost! Proto už používáme pouze takové lahve již třetí měsíc.

Někdy se samozřejmě stává, že se břicho zvětšuje a dcera pláče, ale myslím si, že k tomu dochází z úplně jiných důvodů a nezávisí na krmení. Doktor říká, že toto je stále nezralost zažívacího systému. To se u nás často nestane, ale předtím, než jsem si koupil hnědou láhev, byly takové útoky stabilní každý den a téměř okamžitě poté, co jsem je nakrmil, a nyní maximálně jednou týdně, nebo dokonce méně. Přesto, díky této skvělé láhvi, problém s častým pliváním zmizel sám, jsem se velmi bál, že moje dcera nejedla její denní sazbu úplně, část z ní se vysypala. Mimochodem, moje dítě okamžitě přestalo plivat, když jsme přešli na Dr. Browna.

Tyto láhve jsou krásné, jejich kvalita je perfektní, používání Brown je velmi výhodné. Ale pro mě není hlavní věc ani to, ale jak tato láhev snadno a rychle vyřeší naše dva hlavní problémy. Rozhodl jsem se vám říct o své zkušenosti v naději, že by to mohlo být pro někoho užitečné. Číst dál Bottle for colic Dr. Brown.

Naše kolika láhev Dr. Brown recenze

Myslím, že mnozí se setkali s takovým problémem, jako je kolika a nadýmání u dítěte. Vyzkoušeli jsme spoustu různých lahví, změnili spoustu směsí, ale nic nepomohlo. Nejlepší láhev na konci se ukázala jako antikoliková od Dr. Browna. Studoval jsem to dobře, je to jediná láhev, která má ventilační systém, který zabraňuje vniknutí vzduchu do krmné směsi a podle toho do břicha dítěte. Vsuvka láhve je velmi pohodlná, středně měkká, naše dcera ji dokázala okamžitě bez problémů chytit. Na rozdíl od jiných lahví se při sání nelepí. Samotná láhev je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který necítí, snadno se čistí. U zkumavek je speciální kartáč, který lze snadno umýt vše. Jsem velmi rád, že jsem našel tak dobrou a účinnou láhev, která nám hodně pomohla. Už jsme zapomněli na koliku a plyn, naše dítě spí dobře.

poslední články

Zvyšte svůj mozek

Od dávných dob se lidé pokoušejí zlepšit. Houpali svaly, rozvíjeli, četli knihy. Jak každý ví, mozek je nejdůležitější silou v naší zemi..

Jak vydělat peníze na mateřské dovolené?

Ahoj všichni! Jmenuji se Anastasia a jsem matka na mateřské dovolené. Tři roky jsem pracoval jako manažer prodeje ve společnosti, která pořádá konference. Můj d.

Čerpáme mozek a zlepšujeme náš život

Od nepaměti se lidé zlepšují, někdo čerpá svaly, někdo čerpá své znalosti v oblasti jakýchkoli věd, n.

Antikolické láhve: recenze matek

Brownova antikolikační testování na lahvičce bylo dokončeno, kterého se účastnily děti do 3 měsíců. Článek o těchto lahvích si můžete přečíst zde..

Dr.Brown's Natural Flow® se širokým hrdlem je jedinou kojeneckou lahví s patentovaným ventilačním systémem, který zabraňuje tvorbě vzduchových bublin a také vytváří pozitivní tlak a nepřetržité kapání tekutiny při krmení dítěte, podobně jako při kojení..

Průběh testování byl pozorován ve skupině VKontakte Cheat Sheet. Co říkají o těchto lahvích účastníků maminky?

Ekaterina Korchagina, syn Ilja, 2 měsíce.

Takže 10 dní od testování Dr. Brown je. Byli jsme rádi, že jsme se tohoto projektu zúčastnili a vyjádřili vděčnost organizátorům. Upřímně řečeno, úplně jsem nevěřil, že láhev 100% zachrání dítě před kolikou, ale pokusil jsem se a to je to, co z toho přišlo. Můj syn měl dva hlavní problémy - to jsou časté škytavky po jídle a kolice. Někdy došlo k regurgitaci. Pil také špatnou vodu a při míchaných jídlech je pití povinné. Během 10 dnů používání láhve se škytavka a regurgitace významně snížily. Ilyusha začal pít trochu vody mnohem lépe, což zlepšilo počet krevních destiček v krvi. Colic nikdy nebyl! A to je výsledek používání antikolikové láhve Dr. Browna, mé přísné stravy, podle doporučení ohledně krmení a věku dítěte (3 měsíce staré).
Teď si všímám pozitivních a negativních stran láhve.
Od profesionálů:
1. Láhev je vyrobena z bezpečných a nealergenních materiálů, bez použití bisfenolu A, olova, PVC. Vsuvka je silikonová a je dobrá, protože latex ztratí svůj tvar během sterilizace varem, ale silikon ne.
2. Pohodlný tvar s vybráním pro ruce. Když se dítě zvětší, bude držet láhev za kliky.
3. Kartáč pro proplachování ventilačního systému. Je to velmi užitečné, protože malé části nelze umýt rukou a čistota a sterilita jsou pro dítě velmi důležité.
4. Klidný diskrétní design
5. Vsuvka na láhvi se nelepí, uvnitř se nevytvoří vakuum, vzduchové bubliny nevniknou do kapaliny
6. Přítomnost ochranného disku proti rozlití.
Existují však některé nevýhody:
1. Měřící stupnice je průhledná, což komplikuje proces ředění směsi, zejména čísla a rizika jsou v noci špatně viditelná.
2. Nedostatek známky 30 na stupnici, což je důležité pro novorozence.
3. Velký objem samotné láhve, přestože můžete nalít pouze 120 ml.
4. Výrobce nedoporučuje přípravu směsi v samotné láhvi, což není příliš pohodlné, ale můžete se přizpůsobit.
5. Velké množství malých částí, což komplikuje proces mytí láhve.
Před zahájením testování jsem se poradil s pediatrem a schválila náš výběr. Názor profesora Komarovského o výhodách antikolikového systému se pro mě stal autoritativní. Poprvé jsem narazil na pomalý tok v bradavce. To však bylo plus, protože dítě po jídle přímo v postýlce nespěchalo a usnulo. Existovaly obavy, že dítě opustí prsa ve prospěch láhve, ale ne, prsa saje stejně dobře jako předtím. Kompletní s lahví byl produktový katalog Dr. Brown je. Příjemně mě překvapil široký výběr bradavek a dalšího příslušenství, které usnadňují život mé matky. Možnost výběru plastové nebo skleněné láhve. Protože výsledek testu překročil všechna moje očekávání, bylo rozhodnuto koupit láhev Dr. Brownův větší objem, protože tenhle se pro nás zmenšuje.
Abych to shrnul, chtěl bych ještě jednou poděkovat výrobcům, protože tato láhev se pro mě stala hledáním a zachráncem mého dítěte před koliky, regurgitací a škytáním..

Elvira Barmina, dcera Maria, 2 měsíce.

Moje dcera Masha krmí smíšené krmení, takže pro mě v lahvi bylo nejdůležitější to, že poté, co se její dcera nevzdala prsu! A proto jsem velmi rád, že mohu testovat láhev Dr.Brownové, protože, jak bylo uvedeno, proces krmení z ní je podobný kojení, díky neustálému kapání mléka. Kromě toho unikátní ventilační systém láhve zabraňuje vytváření vakua v něm a vytváření vzduchových bublin, což má za následek sníženou koliku a díky menší oxidaci se vitamíny lépe ukládají v mléce a snižuje se pravděpodobnost zánětu středního ucha. Výrobce Handi-Craft Company, USA, vyrobené v Číně. Láhev je dobře zabalená, včetně podrobných pokynů v Rusku. Zpočátku se mi zdálo, že láhev je sama o sobě velmi velká na 120 ml. Ale ve srovnání s jinými lahvemi jsem si uvědomil, že je vše v pořádku, a také se dostane do naší termální nádoby. Má však široký krk, je vhodné nalít směs bez kropení. A co bylo velmi příjemné, umím to houbou bez použití kartáčku na láhev, vytáhnu ji rukou! Je pravda, že se mi nelíbilo, že neměla barevnou stupnici zvýrazněnou barvou, byla opravdu těžko vidět, musela se na ni dívat, o to více, že nemůžete nalít normu. Pokud tma v noci nebo jasné světlo, které svítí, nebo zrak nejsou nejlepší, jako naše babička (a někdy naši dceru necháme s babičkou), pak je to opravdu problém. Je velmi výhodné, když se s lahví dodává malý kartáč pro čištění částí láhve a systému bradavek. Nyní si nemůžete dělat starosti, vše bude důkladně umyté. Kartáč mimochodem úspěšně vydržel sterilizaci spolu se všemi částmi láhve :)
Během testování pila dcera z láhve a směsi a vody a doma i v zemi. A co je pro mě překvapivé, od prvního pití s ​​ranou! Na konci jídla často usne s lahví. Během krmení dítě nekouří, dýchá a nepije vlastním tempem, může přestat sát a pokračovat dále. Při podávání se netvoří vzduchové bubliny. Nemohu říci, že dříve jsme se zvlášť starali o koliku, plyn a regurgitaci, spíše než byli vzácní, před nočním spánkem. A teď, v době, kdy používáme láhev dr. Browna, jsme je neměli! A z prsu dcera stále jíst s radostí, což je velmi důležité! Je pro mě výhodné držet láhev při krmení, bradavka byla pro nás perfektní co do tvaru a velikosti. Kromě toho jsou všechny komponenty láhve vyrobeny z moderních bezpečných materiálů. Vsuvka je silikonová a nelepí se k sobě. Chci poznamenat, že těsné uzavření láhve víkem spolu s bezpečnostním diskem je možné pouze společně s ventilačním systémem. Například, pokud potřebujete dát lahvičku se směsí nebo mléko do lednice. Stále mi chybělo riziko 30 ml na měřící stupnici láhve, například když moje dcera snědla všechno a zjevně chtěla víc, musela jsem zředit minimum směsi, což je 30 ml. Myslím, že to je další významný nedostatek měřící stupnice, navíc je láhev od 0 měsíců stará a dítě musí nejprve změřit minimum směsi, jen 30, 20 a dokonce 10 ml. Důležitým bodem je dostupnost velkého seznamu, který by neměl být proveden tak, aby láhev neunikla. Musíte být opatrní a trpěliví, aby všechno fungovalo tak, jak má! Domnívám se však, že výsledek ve formě zachování kojení, absence koliky, plynu a regurgitace a dalších plusů láhve překrývá dostupné nevýhody.
Obecně se Mashunovi líbila láhev, což znamená i mě! A protože moje dcera nedávno dosáhla věku tří měsíců, myslím, že by bylo skvělé získat větší láhev a také barevně růžovou 240 ml. A dudlík dalších 2 úrovní. Našel jsem je v katalogu mezi dalšími užitečnými produkty Dr. Browna. A dokonce jsem se na internetu podíval, že si nás mohou koupit ve městě a jejich náklady.
Když shrnu testy, mohu říci, že doporučuji lahvičku dr. Brownům matkám dětí při smíšeném krmení - potom se dítě nevzdá prsou a nebude mít koliku, matky dětí při umělém krmení - tak, aby nedocházelo ke kolice a regurgitaci a matkám dětí kojících. při krmení - dát z ní vodu na pití a nebojte se, že dítě spolkne nadbytečný vzduch, protože každý potřebuje vodu.

Maria Michkova, dcera Katya, 3 měsíce.

Dnes je nádherné letní ráno, protože jsme se svou dcerou spali. Dokonce i slunce svítí jasněji.
Dříve byly koliky a regurgitace našimi stálými společníky, malý nárůst tělesné hmotnosti vyvolal obavy lékařů. Nyní máme doktora Brown je.
Nečekal jsem, ale denní a noční krmení se stalo stabilním a spolehlivým. Teď vím s jistotou, že celá směs, kterou jsem pro dítě připravil, půjde k němu a nevrátí se ke mně jako regurgitace.
Colic nezabrání tomu, aby bylo dítě šťastné a užívalo si života.
Během testování jsem provedl kontrolní závaží. Moje dcera skóroval 350 gr. To je pro nás vítězství. Myslím, že je to proto, že všechny vitamíny a živiny jsou zachovány. Díky speciální konstrukci nejsou komponenty oxidovány..
Láhev Dr. Brown's je vhodné vzít s sebou, má spolehlivou čepici. Měřící stupnice vám umožní změřit správné množství vody pro směs. Samotná bradavka připomíná prs. Moje dcera to vzala velmi rychle a začala sát s radostí. Obecně platí, že stylový design z nás dělá zvláštní, módní a krásný mezi přáteli s dětmi. Pro mě je to také důležité..
Péče o láhev je snadné, dokonce i můj nejstarší syn na to přišel a skvěle ovládá malý kartáč. Jako by byl vynalezen pro děti!
Jsem velmi vděčný za důvěru, která mi byla dána, abych otestoval láhev Dr. Browna. Během těchto dnů jsem se hodně dozvěděl o krmení, nových technologiích a souvisejících produktech společnosti Dr. Browna.
Dobrý mix a Dr. Brown se stal mými věrnými pomocníky.
Nevěřte, že kolika a regurgitace jsou přirozené, nakládali jsme s nimi s lahví Dr. Brown je. Jsem matka tří dětí, musím něco porovnat, je lepší láhev
neviděli jsme.

Victoria Bushueva, dcera Daria, 3 měsíce.

Přestože jsme tuto směs nemohli vyzkoušet, pili jsme trochu vody s potěšením. Láhev Dr. Moc se nám líbilo, líbilo se to a zamilovali se natolik, že jsme si vzali ten druhý úplně stejný, ale co když to zmizí nebo ztratíme, a obecně je to nějak jednodušší, jeden je dobrý a dva lepší. Už jsme nemuseli mluvit o problému koliků a gaziků, hlavní věc pro mě je, že se mému dítěti vede dobře. Děkuji Dr. Brownovi za poskytnutí takové příležitosti k testování a testování. Moji klienti jsou těhotné ženy a matky, všem doporučuji tyto lahve, protože je to skutečný nález. Mnoho dívek mi řeklo „děkuji“, protože některé děti plochě odmítají lahve a bradavky a tento produkt je dodáván s třeskem.
Stručně řečeno: Jedinečný ventilační systém láhve snižuje pravděpodobnost koliky, plivání a plynu.
Udržuje důležité živiny a zároveň minimalizuje oxidaci mateřského mléka a kojenecké výživy.
Zabraňuje dětem spolknout vzduch během krmení.
Zabraňuje vytváření vakua v láhvi a vytváření vzduchových bublin.
Zabraňuje možnosti přilnutí bradavek a umožňuje dítěti sát tekutinu přirozeným způsobem, ve svém vlastním rytmu, aniž by byl narušen negativními účinky vakua.
Vše, co výrobce píše o lahvích, je pravda.

Evgenia Dorofeeva (Kolpakova), syn Jaroslav, 2 měsíce.

Abychom shrnuli testování Dr. Brown je (Dr. Brown) jako dítě Jaroslav.
Naše dítě je skvělý cestovatel, což znamená, že láhev s ním cestovala. Na krátkou dobu se nám podařilo navštívit naši babičku na Permském území, projet se kolem Jekatěrinburgu a byla s námi doma..
Jsme na smíšeném krmení, a proto jsme vypili vodu z láhve a snědli směs. Poznamenám si klady a zápory.

1. Při pitné vodě.

Klady:
- dítě začalo pít vodu, předtím bylo obtížné pít vodu s Jaroslavem;
- tok je pomalý, takže voda nevylévala a dítě se na ni neudusilo;
- vhodný tvar láhve, velmi pohodlný na držení.

Minusy:
- Pokud se třese, pak voda vylije, ale (.) výrobce to v pokynech upřímně uvedl.

2. Při krmení směsi.

Klady:
- láhev design. Jednoduchost a stručnost z něj činí velmi atraktivní;
- znovu si všimnu pomalého proudu, Jaroslav měl čas jíst a zírat;
- po krmení lahví Dr. Brown se počet a objem regurgitace snížil;
- díky speciálnímu systému škytavka po jídle téměř zmizela, ale to se nestalo hned, ale ke konci našeho testování.

Minusy:
- nemůžete smíchat směs v láhvi, je to obzvláště obtížné, pokud dítě křičí a spěcháte (výrobce o tom píše v pokynech, takže to není podstatné);
- Vzhledem k velkému počtu součástí v lahvi trvá mytí déle. V noci bylo zkontrolováno, jak je to mimořádně nepohodlné, když se snažíte dítě krmit dvakrát za sebou spánkem. Během dne nebyl žádný takový problém.
- měřicí stupnice na láhvi je průhledná, což není příliš pohodlné, i když na druhou stranu dokonale zapadá do designu.

Shrnout. Určitě si mohu dát lahvičku 5, protože ji Jaroslav poprvé vzal (je to pořád ten, který máme). Kromě toho láhev Dr. Brownovi se nejen líbilo dítě, ale také vyřešila některé problémy s regurgitací a škytavkou a právě se stala dobrým nástrojem s Jaroslavem, který s ním cestuje. Láhev Dr. Brown's - nejlepší láhev na krmení.

Elena Brantner (Terekhina), syn Alex, 2 měsíce.

Okolnosti bohužel neumožnily plně se vyjádřit. Několik dní po přijetí jsme přešli na větší objem směsi. Během používání se projevy koliky snížily a na tom ve skutečnosti všechno.
Bylo ještě více plivání, takže pro nás se ukázalo, že láhev je jako láhev. Mohu připsat profesionálům velmi pohodlný tvar, je mi potěšením ho udržet.
Nalil směs trochu víc, než bylo povoleno, ale nic neteklo, všechno šlo dobře. Směs byla ve směsi přímo v láhvi, pak jsem sestavil systém, všechno bylo také v pořádku. Teď z toho pijeme vodu, ale nemůžeme to plně ocenit, protože dítě stále dostane jídlo z jiné láhve.
Velká mínus je průhledná měřící stupnice, není prakticky vidět.
V katalogu jsem našel spoustu zajímavých věcí, které poslali spolu s lahví, nyní je hledám v obchodech.
I když nemohu říci, že láhev je Dr. Brown provedl zázrak, ale jsem velmi vděčný za příležitost vyzkoušet, mnohokrát díky organizátorům.

Ksenia Polozová, syn Dmitry, 2 měsíce.

I ve věku dvou týdnů jsme přešli od kojení na smíšenou výživu. Během těhotenství jsem zásobil láhve jedné německé značky, které jsou prezentovány jako lahve s antikolikem na zploštělé bradavce. První věc, která se během jejich používání začala napínat, bylo to, že dítě začalo házet hrudník a čekalo na láhev, protože ta se musela snažit sát. Navíc, tekutina z toho nějak nalila příliš mnoho pro tento věk. Proto jsem se začal pečlivě dívat na láhve jiných populárních značek. Vyzkoušel jsem láhev nejoblíbenější společnosti a značky Dr. Brown (Dr. Brown). Tvar bradavek v obou případech napodoboval prsa, takže mi to vyhovovalo. Materiál Dr.Brownových bradavek vypadal měkčí, pohodlnější pro sání a antikolický systém by byl vážnější. Proto jsem se na to usadil a první alespoň prozatím kolika šel na polici. Vlastně o antikolikovém systému: samozřejmě, kolika vůbec nezmizela, protože se netvoří jen kvůli vzduchu v láhvi. Ale například po přepnutí na láhev Dr. Brown's, začali jsme používat Simethicone méně a žaludek vypadal, že se vaří méně, když nosíš sloupec. Z mínusů, mytí a příprava směsi trvá déle, než mytí běžných lahví, protože v ní je více prvků a existují takové nuance, jako je například mytí zkumavek malým štětcem, vždy to v noci ne vždy dělám. Ano, nemůžete protřepat směs v sestavené láhvi, i když je to uvedeno v pokynech pro láhev. Ale myslím, že výhody pokrývají nevýhody.

Ekaterina Korchagina, syn Ilja, 2 měsíce.

Je to velmi pohodlná láhev na krmení, než dítě muselo dítě nosit ve sloupci za ostatními lahvemi, aby nedošlo k plivání. Teď, když dítě jde na procházku, nemůžu si dělat starosti s řítením. Moje dítě je šťastné :)

Články O Neplodnosti