Hlavní Neplodnost

Recenze Baby Oil - bubchen baby ol

Olej se mi líbil, díky.

Tuhle ropu jsem nekoupil. Po použití tohoto oleje pro masáž máme dětskou vyrážku na těle (

Alino, to bylo také po masáži dítěte, přestože před masáží použili olej. A po masáži to byla nepříjemnost, jak jsme později pochopili, že bylo nutné olej dobře oplachovat. Masáž na chvíli odstranili, a když všechno pokračovalo, pokračovali v masáži. Také na radu masážního terapeuta nahradili olej tělesným mlékem.

Olej je ideální od prvních dnů života dítěte, nedává mastný efekt - je dobře vstřebáván. Vhodný pro mladou matku, aby se zabránilo strie.

Používáme neustále !! Hydratuje dobře, nevytváří „filmový“ efekt a rychle se vstřebává❤️

Brala ditinі, takže yaku dukha je suchý. Napsal jsem povrch shkir, je hladký, je otupělý, není to trochu alergická reakce, vůně je také přijatelná.

Olej je velmi dobrý, ale je lepší okamžitě vzít velký balíček. Jedinou negativní věcí, pokud jde o mě, je balení v průběhu času celé sklenice v oleji.

Olej je velmi cool! Rychle se vstřebává, hospodárná spotřeba, kód jako dítě :)
Doporučit!

Olej je dobrý, téměř bez zápachu. Je velmi dobře vstřebáván. Používáme ho od narození. Vždy kupujeme velkou sklenici, vydrží po dlouhou dobu, dobře, je to ziskové..

Olej je ve vhodném balení, nezabírá mnoho místa, beru ho na masáž, je dobře vstřebáván, nemá pocit lepkavosti, prakticky bez zápachu. Velmi spokojen.

Koupím masážní olej, funguje to nejlépe, vyzkoušel jsem mnoho různých společností. Alespoň ne dráždí pokožku, příjemnou vůni, lepivost, která je přítomna v mnoha olejích.

Miluji to máslo a vždy si ho koupím pro své dítě. Doporučit!

Na malé holčičce se v záhybech dopisu objevily gnynici.

V Johnsonových letech to všechno znamená hodně poklesu, protože je to tak velká vdova. Vid frostіv peresihaє shkіra, trochu pomoci. Všechny zlé krémy nedávají žádný účinek. ЄDiniy minus - trochi je nepříjemná lahvička s vikoristannou (postіyno olіya roztіkaєtsya nyomu).

Je škoda, že není 6 * :) Koupil jsem se pro tělo, kůže je velmi jemná a citlivá, suchá, a to je nejlepší způsob, jak zvlhčit a vyživovat! Kůže, jemná, hedvábná, nasycená olejem, zvlhčuje 2-3 dny

Je to velmi chladný olej, kde záhyby dítěte velmi odstavily a olej nám opravdu pomohl! Používáme ho od prvních dnů života, není alergie!!

Byl jsem hůř než naštvaný! Viděl jsem hodinu nejasnosti, neměl bych spoustu růží (ona je naživu, má nohy, na břiše není nic, ale na nohou є

V naší zemi, stejně jako v předchozím komentáři, dětský olej vysušil pokožku a poté se objevila alergická vyrážka. A ze smetany pod plenkami stejné značky došlo ke zčervenání kůže.

Olіyka je prostě super)). Vůně je lehká a přijatelná. Poglinaetsya shkіroyu shvidko і slіdіv on Odesy není out of placeє. Zíval jsem na perské děti, takže u jiného jsem zhnědl. Doughe

Nenechte se na značku ohromit. Kurva olіyka. Vibroval na sobі. Хіпівска краша.

Olej má příjemnou vůni. Velmi ekonomické. radím

Máslo pro děti "Bubchen" - recenze

Skvělý produkt pro péči o dítě

Výhody: Rychle se vstřebává, neobsahuje škodlivé složky, vhodný pro kojence.

Recenze: Tento olej jsem koupil během těhotenství. Nanáší se na kůži břicha, aby se zabránilo výskytu strií. Pak se to hodilo, když se moje dcera narodila. Olej neobsahuje konzervační látky ani barviva, která mohou vyvolat alergické reakce. Líbí se mi, že je obohacen o bambucké máslo a slunečnicové oleje. Rychle se vstřebává. Líbí se mi, stále to používám.

Jemná péče od prvních dnů života

Výhody: Neobsahuje barviva, konzervační látky, zcela bezpečné od prvních dnů života, nezpůsobuje alergie. Dobře se vstřebává do pokožky, nemá sladký, štiplavý zápach.

Recenze: Dnes se chci s vámi podělit o můj dojem z dětského oleje Bubchen. K dnešnímu dni jsou police s produkty pro péči o děti přeplněné. Najdete pro sebe to, co je pro vaše dítě vhodné a které vám vyhovuje za cenu. Můj nejstarší syn má 9 let a když se narodil, vyzkoušel jsem mnoho různých olejů pro péči o pokožku dítěte. Některé byly příliš tekuté, jiné měly velmi sladkou vůni, jiné dávaly lepivý efekt, ale v Bubčhenovi jsem nenašel žádné nedostatky. Tento rok m… Přečíst více

Bubchen Baby Oil 200 ml

Jemný olej pro jemné denní čištění a péči o pleť. Obsahuje bambucké máslo, slunečnicový olej a měsíčkový extrakt. Je dobře snášen kůží, díky čemuž je měkký a pružný. Použití od narození.

 • s hodnotným extraktem měsíčku
 • žádná barviva
 • bez konzervantů
 • zkontrolováno dermatology

  Aplikace:
  Naneste několik kapek oleje na vatový tampon a jemně zpracovejte pokožku v oblasti pleny a záhyby kůže. K masáži lze použít olej..

  Struktura:

 • Extrakt z měsíčku lékařského
 • Guaiazulen
 • Olej ze semen Helianthus annuus
 • Parafinum liquidum

  Recenze Bubchen Calendula Oil pro kojence

  padesáti

  4: 0

  třicet

  dvacet

  10

  Krémy, pudry, šampony jsou dobré, ale po rozhovoru se svými přítelkyněmi, kteří měli to štěstí, že zažili radost z mateřství o něco dříve, jsem si uvědomil, že tělový olej je také nedílnou součástí dětských kosmetických tašek.

  Třetí den po propuštění z nemocnice jsem si všiml u svého dítěte na dlaních a nohou nohou, jak se mi zdálo v té době hrůza. Zdálo se, že kůže slupuje rovné plátky. Byl jsem tak naštvaný, že jsem se posadil a plakal, zároveň bědoval nad tím, jaká hrozná matka jsem byl, a udělal s dítětem něco špatného. Ale jaké požehnání, které bylo poblíž, bylo dostačující, na rozdíl od mě, nově razené maminky, manželky. Klidně vzal olej, pečlivě promazal nohy a dlaně našich drobků a pokožka se okamžitě stala hladkou a krásnou. Po úplném vstřebání se na některých místech chaty znovu objevily, ale již docela zanedbatelné. Později jsme se zeptali pediatra, co by to mohlo být, řekla, že téměř všechny děti mají pokožku, která je obnovená, nebo něco podobného, ​​a udělali jsme správnou věc, že ​​byli naolejováni..

  Po každé koupeli byly každý den od hlavy k patě potřeny máslem, po této proceduře se dítě dokonce zklidnilo a zdravě spalo. A teď, když si to dítě velmi oblíbilo. Když maminka zapomene, nese láhev a čeká, až bude rozmazaná. A další důležitý fakt, olej je skvělý pro masáž

  Bubchen bambucké máslo a slunečnicový olej - recenze

  Anna
  Khabarovsk Aktivní člen

  Mnoho matek ví, jak se to děje: narodí se malé dítě a přítelkyně, příbuzní, přátelé mu dávají tolik najednou vše, včetně kosmetiky. Takže mému dítěti bylo dáno tolik olejů, krémů, prášků, že bude mít dost na dalších 18 let. Rozhodl se tedy sdílet toto úžasné máslo pro děti s bambuckým máslem a slunečnicí z Bubchen s mámou.

  Výrobce píše, že tento olej je vhodný jak pro malé, tak pro dospělé, bez minerálního oleje, bez lepku.

  Ukazuje kompozici pro ty, kteří rozumí. Chápu jen, že ve složení je extrakt z měsíčku.

  Olej v plastové lahvi o objemu 200 ml. standardní modré a modré barvy pro tuto značku, víko bez výdejního stojanu, s malým otvorem, přes který se nalije požadované množství produktu.

  O struktuře: tento olej není mastný, velmi tekutý, dobře se šíří po pokožce a je vstřebáván po dobu 5-7 minut, má příjemnou přírodní slunečnicovou chuť.

  Moc se mi líbí olej! Pokud se jen podíváte na mastné textury, doporučuji začít seznámení s tímto olejem.

  Při distribuci přes pokožku jej olej příjemně obalí, klouže a okamžitě se začne vstřebávat. A po 10 minutách se pokožka opravdu stane jako dětská: jako jemná, příjemná na dotek jako zralá broskev. Produkt samozřejmě nevykonává žádné další funkce kromě zvlhčování, ale dělá to na 100%! Na suchá místa lze zapomenout. Dokonce i ráno vás pokožka potěší příjemnými hmatovými pocity. Olej má také takové plus, že riziko alergií během použití je minimální. Takže nyní pečlivě studuji kosmetický sortiment na policích v dětských obchodech a najednou co je zajímavé.

  Kosmetika Bubchen: recenze, cena, složení

  Kosmetika Bubchen je značka velmi oblíbená mezi ruskými rodiči. Je to prostředek této německé společnosti, který mnoho nově razených matek a otců začalo používat od samého narození dítěte.

  Bubchen má velký sortiment a kvalitu a hypoalergenitu těchto produktů pro péči o dítě potvrzují odborníci a dermatologové.

  O společnosti Bubchen

  Historie kosmetiky pro matky a děti "Bubchen" začala v roce 1940. Zakladatelem značky byl mladý německý lékárník Ewald Hermes, který pro svého novorozeného syna vytvořil uklidňující čaj z dětských kolik. Později ho začal ve své lékárně prodávat jiným mladým rodičům.

  Vývoj případu byl pozastaven druhou světovou válkou. Teprve v roce 1947 Ewald obnovil výrobu čaje a v lékárně představil nové výrobky pro péči o kojence. Pak se objevil název společnosti - „Bübchen Verk Ewald Hermes GmbH“, který přežil dodnes. „Bubchen“ v němčině znamená „baby“.

  Podnik rostl a rozvíjel se, produktová řada byla doplňována. V roce 1983 získal Bübchen velký koncern Nestlé Deutschland. Do roku 1999 společnost vyráběla výhradně výrobky pro péči o citlivou pokožku kojenců, ale postupně rozšířila svůj sortiment o výrobky pro děti starší tří let, těhotné a kojící ženy..

  Bubchen se umístila jako značka přírodní hypoalergenní kosmetiky s neutrálním PH, při jejímž výrobě se nepoužívají barviva, alkohol ani konzervační látky. Specialisté společnosti pečlivě sledují kvalitu svých produktů - od vývoje složení a výběru surovin až po samotný výrobní proces. Při vytváření své vlastní kosmetiky si Bubchen bere pouze přírodní, rostlinné přírodní složky, které podléhají vysokému stupni čištění.

  Výrobky pro péči o pleť se vyrábějí na základě surovin pěstovaných v oblastech, kde neexistují žádná škodlivá průmyslová odvětví. Závod Bubchen se nachází v Německu, společnost nemá pobočky v jiných zemích. Bubchen je první značkou kosmetiky pro děti, která získala ocenění za ekologickou výrobu. V souladu s přísnými ekologickými normami se společnost snaží způsobovat minimální škody na životním prostředí, neprovádí zkoušky na zvířatech a nezakazuje je pro své výrobky..

  Výrobky Bubchen jsou testovány dermatology a nezávislými odborníky, porodníky a pediatry. Doporučuje německá společnost pro péči o pacienty s kožními a alergickými nemocemi, která ji považuje za vhodnou pro péči o děti s citlivou pokožkou náchylnou k alergickým reakcím..

  Řada kosmetiky Bubchen

  Kosmetika pro novorozence

  Bubchen se dlouhodobě specializovala výhradně na výrobky pro péči o novorozence, proto je sortiment produktů pro nejmenší v této značce velmi velký.

  Pro šetrnou péči o pleť pod plenku nedávno společnost Bubchen vydala panthenol a oxid zinečnatý - plenka ve spreji (100 ml), která zabraňuje zarudnutí pokožky a stabilizuje její vlhkost.

  Snadno se nanáší a nevyžaduje další tření. Pro péči o pokožku pod plenkou produkuje Bubchen „Krém pro děti“ (20 a 150 ml) s panthenolem, heřmánkovým extraktem, oxidem zinečnatým, pšeničným klíčkovým olejem a včelím voskem, který vytváří prodyšný ochranný film, který zabraňuje kontaktu pokožky s močí a stolicí..

  Tento krém je jednou z „volacích karet“ značky.

  Společnost také vyrábí tradiční suchý „dětský prášek“ (100 g), založený na čistém mastkovém prášku z jemného mletí - nelepí se spolu a netvoří hrudky.

  Pro vodní procedury pro novorozence nabízí Bubchen „koupací prostředek pro kojence“ (50, 200 a 400 ml) na bázi rostlin s aktivní složkou heřmánku, pšeničných bílkovin a panthenolu. „Dětský šampon“ (200 a 400 ml) obsahuje také rostlinné čisticí prostředky a nedráždí oči.

  Sortiment značky má navíc speciálně navržený „šampon pro děti s Aloe Vera“ (200 ml) - zjemňuje a odstraňuje seboroické krusty na hlavě dítěte.

  „Šampon a prostředky pro koupání dětí“ (400 ml) jsou výrobky 2 v 1, protože se stará nejen o vlasy, ale také o pokožku dítěte.

  Bubchen má také koupací a sprchový krém (230 ml): je 1/3 složený z dětského mléka, je vhodný pro citlivou dětskou pokožku a obsahuje pšeničné proteiny a mandlový olej. Podobně jako u extraktu aloe vera je samostatně prezentován „Aloe Freshness Cream“ pro praní a sprchování (230 ml).

  „Gel pro koupání dětí“ (50 a 400 ml) je také komplexním nástrojem pro péči o vlasy a pokožku dítěte. Spouští Bubchen a tradiční tuhé dětské mýdlo (125 g) s heřmánkovým extraktem.

  Pro péči o pleť po procedurách s vodou má Bubchen zvlhčující a zvláčňující mléko (50, 200 a 400 ml) s bambuckým máslem a slunečnicovým olejem a také „dětský olej“ (40, 200, 400 ml), který nejen ošetřují pokožku v oblasti pleny a rýhy u nohou, ale také ji využívají k masážím dětí a dospělých.

  Bubchen nabízí širokou škálu krémů pro péči o pokožku rukou, těla a obličeje s mandlemi, bambuckým máslem a slunečnicovými oleji a aktivní ochranu pokožky Bubchen. Sortiment zahrnuje „Kosmetický krém pro děti“, „Speciální ochranný krém“ (pro podráždění, zarudnutí a poškození kůže), „Krém ve větru a špatném počasí“, „Jemný“ hydratační krém na obličej a tělo. Celkem 75 ml.

  Samostatně představila společnost Bubchen řadu produktů pro péči o kojence s extraktem z měsíčku lékařského: speciální ochranný krém Calendula (75 ml), koupelový výrobek Calendula a produkt péče o pleť (250 ml), krémový gel na mytí vlasů a těla "Calendula" (230 ml), "Krém na mytí a sprchování" Calendula "(230 ml)," Mléko "Calendula" (200 ml), "Kosmetický olej pro děti" Calendula "(200 ml)," Calendul pleťový krém (75 ml).

  V poslední době značka uvedla na trh novou řadu Verniosa, která je přizpůsobena potřebám citlivé pleti a může být použita také pro předčasně narozené a malé děti. „Bubchen Verniosa“ byla vytvořena na modelu přirozené ochrany kůže s prvotním lubrikantem v období nitroděložního vývoje dítěte. Tato řada zahrnuje Verniosa Face Cream od narození (75 ml), Verniosa Skin Care Oil (200 ml) a Verniosa Two Phase Bathing Agent (200 ml). Všechny tyto produkty obsahují 5 druhů olejů. Pomáhají obnovit ochrannou lipidovou bariéru pokožky, mají protizánětlivé účinky a hojení ran..

  Bubchen produkuje tři typy mokrých ubrousků bez alkoholu a barviv. „Mokré ubrousky pro citlivou péči o pleť“ (20 a 72 ks) vyrobené z aloe vera, vitamínu E a bavlněného extraktu. „Olejované ubrousky“ (72 ks). Mají protizánětlivé a antibakteriální účinky díky mandlovému oleji a extraktu měsíčku, zjemňují a zvlhčují pokožku - prodávají se ve vhodném balení s více ventily. „Mokré čisticí utěrky“ Comfort ”(72 ks) - velmi měkké a odolné, nejen odstraňuje nečistoty, ale mají také protizánětlivé a antibakteriální účinky.

  Kosmetika pro děti od roku

  Rozsáhlá řada produktů péče o dítě od narození v této kategorii je doplněna třemi důležitými body. Speciálně vodotěsný a protizánětlivý krém na opalování pro citlivou pokožku 30 SPF (150 ml) obsahuje kombinovaný filtr a cenné složky péče a ochrany, které zabraňují popáleninám.

  „Opalovací mléko pro citlivou pokožku 50 SPF“ (100 ml) je svým složením podobné předchozímu produktu, má však ještě vyšší úroveň ochrany. "Po opalování SPF" (200 ml), hydratuje a pečuje o pokožku po opalování, obnovuje zarudlou a spálenou pleť.

  Kosmetika pro děti od 3 let

  Série výrobků pro péči o děti Bubchen od 3 let je vytvořena podle stejných standardů vysoké kvality a bezpečnosti jako pro novorozence. Gelové mýdlo „Hledači dobrodružství“ (200 ml) je produkt neobsahující parafin s čisticími přípravky na rostlinné bázi, který nejen čistí pokožku obličeje, rukou a těla, ale také ji zvlhčuje. "Šampon pro mytí vlasů a těla pro děti s citlivou pokožkou" Jemný a jemný "(230 ml) obsahuje zklidňující, zjemňující citlivé složky pokožky a vlasů a zajišťuje aktivní hydrataci.

  „Koupelová pěna“ (230 ml) s provitaminem B5 obsahuje přírodní aktivní a pečující složky.

  "Šampon, oplach a sprchový gel 3 v 1" Byaki-Zabiyaki "(230 ml) vytvořený s bylinnými čisticími prostředky a provitaminem B5.

  „Koupelový prostředek pro děti s citlivou pokožkou“ Milující a něžný “(200 ml) podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.

  Speciálně pro dívky „Bubchen“ uvádí na trh sprchový gel „Rosalea“ Magic sprchový gel (230 ml) s vůní pivoňky a šampaňský a balzám na vlasy „Princezna Rosalea“ (50 a 230 ml), který vlasy čistí a posiluje, čímž je činí hladký a poslušný.

  Pro děti od 3 let produkuje „Bubchen“ velkou řadu šamponů na mytí vlasů a těla s různými vůněmi a kreativními jmény (230 ml): „Mladý sportovec“, „Ruddy Apple“, „Voňavý meloun“, „Zralé meruňky“, „Zelené“ monstrum “,„ Limpopo “,„ pravý med “,„ jméno džungle “,„ Yo-ho-ho “,„ Mishkina malina “- všechny jemně čistí dětskou pokožku a vlasy.

  Kosmetika pro těhotné a kojící matky "Bubchen"

  V roce 2005 se objevila kosmetika Bubchen pro těhotné a kojící matky. „Mléko pro péči o pleť těhotných a kojících matek“ (200 ml) s šípkovým, jojobovým, mandlovým a karitovým olejem je vhodné pro intenzivní péči a masáž během těhotenství a kojení. Zabraňuje strie, udržuje pružnost pokožky, zvlhčuje.

  „Masážní olej pro těhotné a kojící matky“ (25 a 200 ml) je také vhodný pro intenzivní péči a masáže během těhotenství a během kojení, udržuje pružnost pokožky a dobře hydratuje.

  Je navržen tak, aby zabránil výskytu strií „Krém-sprchový gel pro těhotné a kojící matky“ (200 ml), který je určen k podpoře stresované pleti.

  Recenze na značku Bubchen

  Většina rodičů reaguje na výrobky Bubchen pozitivně, ale - jako každá značka - existují i ​​ti, kterým se výrobky nehodily nebo se zdály nedostatečně kvalitní.

  Pozitivní

  "Bubchen je skvělá věc." Máme koupací prostředek a olej a dětský krém na tělo a na obličej, jejich krém a prášek na prach pro plenky. Všechno je tak měkké, jemně voní a nedochází k podráždění! “

  "Bubchen používáme od narození. Na jeden z produktů nebyla alergie."

  "Líbí se mi Bubchenovo koupací zařízení 2 v 1." Voní to dobře a hospodárně. Nepoužívám nic jiného “

  Bubchen je dobrá hypoalergenní kosmetika. Používáme. Ale všechny děti jsou jiné. ““

  "Bubchen, vzal jsem skoro všechno." Poznamenám si krém na plenku, vyzkoušel jsem spoustu věcí po ní, je to nejlepší - jediná věc, sklenice je nepříjemná. “

  "Máme všechny Bubchen." Jen se mi nelíbí olej a místo toho tělové mléko. A já to používám sám, a také u starších lidí bylo všechno v této společnosti “

  Záporný

  "Gel Bubchen umyl dceru, takže po opláchnutí byla kluzká, její manžel proklel, že se nedokáže držet, olej byl také velmi lepkavý.".

  "Dali nám Bubchen krém na podráždění - to voní špatně... Také jsem si nějak koupil hydratační krém - nelíbilo se mi to"

  "Zdá se mi, že Bubchen suší naši pokožku." Něco, co se mi nelíbí, plus pěna. Ale tělové mléko Bubchen je úžasné! “

  "O Bubchenovi je tolik úžasných recenzí, tolik matek je používá, a včera jsem v obchodě rozmazal dětské máslo na ruce, takže až do večera bylo mastné a lepkavé!"

  Ceny kosmetiky Bubchen

  • Olej pro kojence (200 ml) 174 rublů („Eldorado“) - 230 rublů („Loď“)
  • Dětský šampon na mytí vlasů a těla "Green Monster" (230 ml) 216 rublů ("Ozone") - 249 rublů ("MyToys")
  • Krém pro děti (150 ml) 225 rublů („Ozone“) - 290 rublů („Loď“)
  • Mléko pro péči o pleť těhotných a kojících matek (200 ml) 417 rublů (Instamart) - 480 rublů (MyToys).

  Závěry o kosmetice Bubchen

  Kůže dítěte je křehká a citlivá, a proto mladí rodiče nejsou o nic přísnější při výběru produktů péče než při výběru výživy. Péče o výrobky Bubchen, které mnoho matek a otců miluje velmi „německou kvalitu“ - jejich krémy, pleťové vody, šampony, čističe hlavy a těla, zpravidla nezpůsobují podráždění a alergie, vůně příjemně a - co je důležité - mohou být použity od narození.

  Výrobci ručí za kvalitu a přirozenost svých produktů - koneckonců pracují na přípravcích pro péči o pleť pro nejmenší již více než 50 let.

  Bubchen Oil pro kojence, 200 ml

   Dostupnost v obchodech (55)
   Přinášíme ze skladu (58)

  Po koupání dítěte potřebuje pokožka dítěte zvláštní péči a péči. Dokonce i dobře vyčištěná voda často způsobuje suchou pokožku. Proto odborníci doporučují používat po koupeli speciální oleje a krémy. Bubchen Baby Oil je určen k šetrnému každodennímu čištění a péči o pleť.

  Jak používat: Naneste několik kapek oleje na vatový tampon a jemně zpracovejte pokožku v oblasti plen a záhybů kůže. K masáži lze použít olej..

  Bubchen Oil pro kojence, od narození, 400 ml

  Cena na webu se může lišit od ceny v maloobchodních prodejnách.

  Tento úžasný dětský olej od německých výrobců pomůže matkám jemně a důkladně pečovat o citlivou pokožku kojenců, odstraňuje bakterie a bakterie a odstraňuje zarudnutí a zánět, zejména ve slabinách. Olej také pomůže při odstraňování seboroické kůry z hlavy dítěte. Chcete-li získat podrobnější informace a získat odborný názor, důrazně doporučujeme přečíst si tento článek..

  Dětský věkod narození
  Jmenovánípro kojence
  StrukturaOlej ze semen Helianthus Annuus, tokoferol, parfum, máslo Butyrospermum Parkii, extrakt z měsíčku lékařského
  Objem ml400

  Bubchen Oil pro kojence, od narození, 400 ml

  Kosmetika Bubchen pro novorozence

  Péče o citlivou citlivou pokožku novorozenců je velmi odpovědný proces. Dermis kojenců je stále nezralá, velmi tenká, aktivně reaguje na agresivní vnější podněty, snadno ztrácí vlhkost a vysychá, nemá stabilní termoregulaci. Vyžaduje proto obzvláště pečlivou hygienu a spolehlivou ochranu zvenčí. Kosmetika Bübchen pro novorozence od německého výrobce odvádí skvělou práci..

  O výrobci

  Historie značky Bubchen začala na počátku 40. let. v minulém století, kdy se mladý lékárník Evalds Hermes stal otcem. Jeho malý syn trpěl kolikou a lékárník pro něj připravil podle vlastního receptu speciální čaj, který nazval „Tee für Bübchen“, který doslova překládá z němčiny jako „Infuze pro arašídy“. Hermes tento čaj prodal ve své lékárně a nový produkt byl obrovským úspěchem! To ho inspirovalo k vývoji nových přírodních produktů pro kojence, včetně kosmetiky pro péči o pleť, pod značkou Bübchen.

  Kromě kosmetiky pro novorozence značka nedávno vydala výrobky pro péči o pleť a vlasy pro děti starší jednoho roku, těhotné a kojící ženy.

  Úzká specializace umožňuje značce zaměřit se na kvalitu a efektivitu produktů. Bübchen hledá radu od dětských center, přísně dodržuje doporučení WHO a horlivě sleduje zákaznické recenze, aby výrobky uspokojily i ty nejnáročnější spotřebitele.

  Posouzení kvality produktu

  Veškerá kosmetika Bubchen je vyráběna v souladu s těmito pravidly a zásadami:

  • založené pouze na přírodních a ekologických surovinách,
  • 100% hypoalergenní, tj. Nezpůsobuje alergie a podráždění ani u nejcitlivějších dětí,
  • bez umělých barviv, emulgátorů, konzervačních látek a alkoholu,
  • neutrální PH.

  Produktová řada Bübchen

  Všechny značkové produkty jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • 0+ (pro novorozence od prvních hodin života do jednoho roku),
  • 1+ (pro děti od jednoho roku do tří let),
  • 3+ (pro děti starší tří let),
  • pro těhotné ženy a kojící matky.

  Každá kategorie vyrábí své vlastní výrobky..

  Kosmetika "Bubchen" pro novorozence je představena v následující sérii:

  • "Od prvních dnů života." Tato řada nabízí ochranný krém, ošetřující mléko, koupelový gel a tekuté mýdlo, prášek.
  • Základní řada. Zde se sortiment skládá z mokrých a naolejovaných ubrousků pro kojence, různých krémů - do sprchy, pod pleny, k ochraně pokožky, koupelových gelů, mléka, dětského mýdla, prášku proti vyrážce, atd..
  • Bio Calendula Hlavní složkou všech kosmetických prostředků této řady je léčivá bylina měsíček, který má výrazné antiseptické a imunomodulační vlastnosti.
  • „Opalovací krém“ - řada produktů této řady je navržena tak, aby spolehlivě chránila jemnou dětskou dermis před škodlivými účinky UF-paprsků.
  • "Děti" - šampony, koupelové gely, krémy dokonale pečují o pokožku a vlasy dětí starších 3 let.
  • Pro těhotné ženy a kojící matky - takové produkty v této řadě, jako je masážní olej, pleťové mléko, krémový sprchový gel, umožňují ženě cítit se dobře udržované během jejího rozhodujícího období.

  Přehled produktů Bübchen

  Šampony

  Šampon "3 v 1" 50 ml - produkt současně kombinuje jemný jemný šampon pro dětské vlasy, balzám pro snadné česání a čisticí gel pro jemnou péči o tělo novorozence. Tato kompozice nedráždí oči dítěte a nezpůsobuje slzy..

  Šampon "Bamboo Panda" 230 ml - vynikající nástroj pro mytí vlasů dítěte od 3 let. Může být také použit pro plavání. Nezpůsobuje podráždění, neškrábe oči. Šampon mohou používat i další členové rodiny. Schváleno dermatology.

  Šampon "Safari" 230 ml - určený pro kojence starší než 1 rok. Obohatený o provitamin B5 a pšeničné proteiny. Má příjemnou vůni. Jemně se stará o vlasy dítěte, posiluje je a činí jej nádhernějším.

  Známé svými vysoce kvalitními šampony "Call of the Jungle" 230 ml, "Honey" 230 ml a "Gentle" 230 ml.

  "Heřmánek + pšenice" 200 ml - vysoce účinný produkt pro péči o vlasy od prvních dnů života. Jemně čistí pokožku hlavy od nečistot, vyživuje vlasové folikuly a působí jako slabé antiseptikum. V případě náhodného spolknutí je produkt naprosto bezpečný, při vniknutí do očí nezpůsobuje slzy a bolesti..

  Koupelová pěna a koupelové výrobky

  Koupelový produkt "3 v 1" 230 ml - určený k mytí vlasů a těla, obsahuje také balzám proti zamotání vlasů. Vhodný nejen pro děti od 3 let, ale také pro dospělé s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím.

  Calendula Lotion 230 ml - patří do kategorie 0+, to znamená, že je vhodný pro novorozence. Může být použit k mytí celého těla a vlasů. Kromě čištění poskytuje antiseptické, protizánětlivé a hojivé účinky..

  Pěna „Safari“ 300 ml - určená k mytí rukou a mytí dětí od 3 let. Vhodné pro dospělé s citlivou pokožkou. Může být použit denně. Má neutrální pH. Poskytuje nezapomenutelné pěnivé potěšení!

  Sprchový gel 400 ml - vhodný pro použití od prvního křiku dítěte. Perfektně nahrazuje tekuté mýdlo. Mohou umýt celé tělo a vlasy dítěte. Dráždí oči, bezpečné při požití, hypoalergenní.

  Krémy

  Dětský kosmetický krém 75 ml - určený pro každodenní péči. Má jemnou lehkou texturu, rychle se vstřebává, má hojivý a dezinfekční účinek. Dermatologicky testováno.

  Krém pro děti pod plenkou o objemu 20 ml, 75 ml, 150 ml - rychle obnovuje podrážděnou a zanícenou pokožku. Při pravidelném používání spolehlivě chrání dermis novorozence. Obsahuje extrakt heřmánku, karite olej, včelí vosk, oxid zinečnatý a panthenol.

  Ochranný krém s panthenolem 75 ml - produkt bohatý na složky, jejichž kombinace umožňuje pokožce aktivně se zotavit, zmírňuje těžký zánět, i když jsou jiné léky neúčinné.

  Ochranný krém s měsíčkem 75 ml - bioformule poskytuje rychlou a účinnou pomoc při zánětlivé pokožce dítěte a při pravidelném používání zabraňuje podráždění a zarudnutí. Dermatologicky testováno.

  Krém na obličej a tělo 20 ml, 75 ml - je určen k hydrataci, zjemnění a vyživování pokožky. Absorbuje se během několika sekund, aniž by zanechal mastný film. Lze použít pro celé tělo. Vhodné pro novorozence, děti od 3 let a dospělé.

  Mléko a máslo

  Dětské mléko s heřmánkem 200 ml, 400 ml - proniká hluboko do dermis a dodává mu vlhkost a živiny. Působí velmi jemně, zklidňuje a osvěžuje pokožku dítěte. Absorbujte rychle, aniž byste zanechali mastné skvrny..

  Sensitiv opalovací mléko 50 ml, 150 ml, ochranný faktor 30 - poskytuje dostatečnou úroveň ochrany pokožky dítěte v létě před škodlivým slunečním zářením. Nezpůsobuje alergie.

  Sensitiv Sunscreen Milk 100 ml, ochranný faktor 50 - vodotěsný produkt s vysokou úrovní ochrany před UF zářením. Obsahuje složky jako aloe juice, panthenol a vitamín E. Tato kombinace zaručuje nejen ochranu pokožky, ale také její obnovu a hojení..

  Bübchen dětský olej s 200 ml extraktu měsíčku - má kombinovaný účinek: nejen hydratuje, vyživuje a chrání pokožku, ale každodenními masážními pohyby posiluje imunitu a nervový systém dítěte.

  Bubchen olej pro kojence 40 ml - receptura zajišťuje hydrataci a obnovu dermis novorozence, jeho změkčení a ochranu před škodlivými vnějšími faktory. Skvělé pro masáže. Malý kontejner se snadno vejde do kabelky, takže si můžete vzít olej s sebou na cestách.

  Čistící olej Bübchen 200 ml - z kategorie 0+ dokonale zvládne čištění pokožky a její ochranu před vyrážkou a podrážděností plenky. Každodenní použití oleje zabraňuje rozvoji dermatitidy plen, a to iu dětí s vysoce citlivou pokožkou. Dermatologicky testováno.

  Hygienické výrobky

  Mokré ubrousky jsou ideální pro čištění citlivé a jemné pokožky dítěte. Poskytují dlouhodobou ochranu, chrání dermis před podrážděním, zarudnutím, svěděním a loupáním.

  Prášek 100 g je vysoce účinný přírodní minerální mastek. Dobře vstřebává vlhkost, nekroutí se na kůži, chrání dermis na nejcitlivějších místech: v tříslech, záhybech na pažích a nohou, ulnární fosílii a popliteálních ohybech, podpaží.

  Jak odlišit falešný od originálu

  Přírodní kosmetika Bubchen pro kojence má řadu nesporných výhod. Působí efektivně, nezpůsobují alergické reakce, vhodné pro každodenní použití. Jedinečná technologie výroby z přírodních surovin šetrných k životnímu prostředí s přísnou kontrolou kvality v každé fázi výroby určuje vysokou cenu produktů.

  Bübchen není levný nebo se slevou 40%!

  Bübchen se prodává pouze v lékárnách, velkých supermarketech a specializovaných obchodech, včetně virtuálních.

  To by si měli rodiče pamatovat a nekupovat levné Bübchen na prodej v podjezdu. Bubchen je elitní dětská kosmetika, kterou používají bohatí lidé z celého světa. Recenze o ní jsou pouze nadšená.

  Chcete-li mít 100% jistotu při nákupu autentických produktů, zkontrolujte čárový kód. Bubchen se vyrábí v Německu, takže první číslice čárového kódu by měla být 76.

  Dětský olej

  Ideální pro šetrnou péči o pokožku po koupeli, pro jemné čištění a pro relaxaci masáží dětí. S bambuckým máslem a slunečnicí. Bez minerálních olejů a konzervačních látek.

  Pro děti od narození a pro celou rodinu.

  Umění. 120 64964 - 40 ml
  Umění. 118 11334 - 200 ml
  Umění. 118 11349 - 400 ml

  Naneste několik kapek oleje na vatový tampon a jemně zpracovejte pokožku v oblasti pleny a záhyby kůže. K masáži lze použít olej..

 • Články O Neplodnosti