Kategorie Bolest

Železo během těhotenství

Bolest

Poměrně často je u těhotné ženy diagnostikována anémie z nedostatku železa. U této nemoci má nastávající matka silnou slabost, její pohodu je mnohem horší. Za účelem zvýšení obsahu železa v těle, musíte vzít speciální léky.

Opalování během těhotenství

Bolest

Těhotné ženy také chtějí vypadat krásně a přitažlivě. V tomto období však pro ně bohužel nebyly vhodné všechny kosmetiky, které používaly před těhotenstvím. Dámy obvykle konzultují s jejich poskytovateli zdravotní péče o jeho použití.

AQA dítě

Bolest

AQA baby - jedinečná dětská kosmetika, která byla vyvinuta na základě nejčistší artéské vody, nemá na ruském trhu žádné analogy a je navržena tak, aby obsloužila vlastní výklenekSpecialisté ruské laboratoře, ve spolupráci s německými kolegy, přemýšleli o vytvoření nové řady pro kojence a vrhali se na to, jaké by to mělo být - nová kosmetika pro děti?

SARS kojení

Bolest

"Maminčino mléko onemocní mámou?" Maminky nemohou být nemocné, všechno maminky! Ale ani jedna žena není v bezpečí před nachlazením během období GV a má stejné šance na onemocnění jako všichni ostatní.

No-spa během těhotenství. Mohu pít No-shpa těhotná

Bolest

Obecné vlastnosti lékuSložení No-Shpa zahrnuje drotaverinum. Tato aktivní složka je antispasmodikem myotropního působení, to znamená, že látka interaguje s hladkými svaly dutých vnitřních orgánů - žaludkem, střevy, děloha a dalšími.

Kdo pil amoxiclav v GV?

Bolest

Komentáře uživatelůo něco menší dávka, jedna taková třikrát denně vypila pět dní. dítě mělo všechna pravidla, já jsem přišel z nemocnice a pil od prvního dne, porodila velmi zima

Vzhled výtoku po 4 týdnech těhotenství

Bolest

Jedním ze známek raného těhotenství je průhledná leucorrhoea, tažná bolest a přecitlivělost bradavek. Některé ženy si před zahájením menstruace všimnou podobných příznaků a vezmou je pro začátek menstruace.

Jak si vybrat dudlík pro novorozence?

Bolest

Figurína uklidňuje dítě, podporuje rozvoj žvýkacího reflexu. Jak vybrat správný dudlík pro novorozence, aby bylo zajištěno co nejpohodlnější a nejbezpečnější krmení, konzultujte konzultanty online trhu „Dcery a synové“.