Kategorie Bolest

Těhotenství 13 týdnů

Bolest

Plod (vývoj, velikost)První trimestr těhotenství končí a do této doby tělo dítěte dosáhlo obrovského úspěchu ve svém vývoji. Ovlivňuje malé srdce: každý den pumpuje 23 litrů krve! Tentokrát už byly všechny mléčné zuby dítěte úplně položeny.

16 týdnů těhotenství

Bolest

Co se dějeV 16. týdnu těhotenství dosáhne délka plodu 11 - 11,5 cm a hmotnost - 80 g. V těle malého člověka všechny životní procesy aktivně probíhají: srdce tvrdě pracuje, ledviny pravidelně vylučují moč a pokračuje vývoj centrálního nervového systému.

V jakém období těhotenství by měl být proveden druhý ultrazvuk

Bolest

Sledování vývoje dítěte - embryo během těhotenství ženy je povinný postup a měl by být pod dohledem lékaře. Kromě pravidelných návštěv na předporodních klinikách, registrace, musí každá žena během těhotenství podstoupit alespoň tři rutinní ultrazvukové vyšetření plodu, podle požadavků Ministerstva zdravotnictví Ruské federace.

24 týdnů těhotenství

Bolest

24 týdnů těhotenství - 26 porodníkůGestační věk 24 týdnů je 26 porodních. Jen trochu doleva do třetího trimestru. A kousek před mateřskou dovolenou, která začíná po 2 týdnech s vícenásobným těhotenstvím a po 4 týdnech v případě porodu jednoho dítěte.

28 týdnů těhotenství

Bolest

Od 28. týdne se stávají samozřejmostí návštěvy gynekologa, gynekologické křeslo již nezpůsobuje téměř žádné emoce, ale stále se stává obtížnějším.Orgány a systémy plodu jsou zralé, takže pokud se z nějakého důvodu najednou chce narodit, mohou mu lékaři pomoci přežít

Vlastnosti výběru kolébky pro novorozence

Bolest

Dnes rodiče z určitých důvodů postupně opouštějí kolébky pro děti. Za prvé, jedná se o obvyklé úspory. Ne každý apartmán má prostor, který vám umožní umístit několik podobných nábytkových prvků do dětského koutku.

TOP 10 nejlepších dětských kočárků

Bolest

Vzhled dítěte znamená potřebu zakoupit kočárek pro novorozence. Na první pohled se tento úkol může zdát velmi jednoduchý, ale jak ukazuje praxe, může být docela obtížné vybrat levný a pohodlný model.