Hlavní Neplodnost

Mateřské obvazy Bliss

Katalog obsahuje 16 produktů podle vašeho výběru z důvěryhodných obchodů. Ceny se pohybují od 738 do 5 950 rublů. Informace jsou aktuální k květnu 2020.

Vyberte si blažené těhotenské obvazy na základě nákladů, technických specifikací, recenzí, fotografií a nákladů na doručení v Rusku.

7pd.ru vám pomůže se správným výběrem!

Umístění zboží do internetových obchodů na webu a používání webu znamená přijetí licenční smlouvy a zásady zpracování osobních údajů.

Bliss Bandage Review

Možná od sovětských dob byl v našich myslích pevně zakořeněn stereotyp, že pouze dovážené věci mohou být vysoce kvalitní a navenek přitažlivé. Domácí výrobci však nejsou prvním rokem, který by nám dokázal klam tohoto názoru. Například byste měli u produktů Bliss alespoň zběžně nahlédnout, abyste pochopili: „Ano! Naši se také naučili dělat! “ Doporučujeme vám obdivovat a zároveň zhodnotit všechny výhody obvazů Bliss pro těhotné a kojící ženy.

Tajemství úspěchu Bliss


Přeloženo z angličtiny, „blaženost“ znamená „blaženost“ a výrobky domácí továrny, soudě podle recenzí, jsou plně v souladu s tímto názvem. Chcete-li vytvořit inovativní účelové spodní prádlo začalo v roce 1998 v akademickém areálu Novosibirsk. Po 4 letech byla konstrukční laboratoř a výrobní zařízení přesunuty do hlavního města.

Jaký je úspěch prádla Bliss, které si běžné ženy i mediální lidé užívají s radostí? Je možné, že odborníci, kteří pracují na vytváření nových kolekcí Bliss, pravidelně navštěvují pařížské show, aby na vlastní oči viděli nejnovější trendy v praní prádla a přenesli to nejlepší z nich do nového vývoje..

Nebo možná tajemstvím popularity je, že ruské výrobky nejsou v žádném případě nižší než dovážené protějšky - ani ve vzhledu, ani v pohodlí. A mimochodem, mimochodem, to vůbec vyhraje. Nekopírují zde známé značky, ale vytvářejí své vlastní sbírky, které projdou úspěšnými testy v ruských zdravotnických zařízeních a obdrží všechna nezbytná povolení od ministerstva zdravotnictví..

Přehled poporodní Bliss Bandage


Chcete-li obnovit tvar po porodu, nabízí továrna Bliss skvělé příležitosti. Kombinace hubnutí, trička a trička, obvazy po císařském řezu, korzetové pásy, kalhotky-šortky (slipy a řemeny), korekční Bermudy, legíny a kalhoty. Moderní design potěší každou ženu a moderní materiály a promyšlený střih vám umožní užít si pohodlí den co den.

Pojďme se podrobněji zabývat poporodní bandáží "Bliss", jejíž největší část je prezentována ve formě kalhotek. Všechny jsou vybaveny pohodlnými zipy, které pomáhají vyrovnat se s úkolem upravit postavu mnohem rychleji..

S jejich pomocí je možné vizuálně snížit objem pasu a boků a dostatečně silný stupeň zatažení pomáhá obnovit kůži a svaly jejich dřívějšímu tónu. Břicho se díky fixační vložce zplošťuje a konstrukce kalhotek je taková, že dává boky a hýždě skvělý tvar.

Kolekce kalhotek a obvazů je vyrobena z lehkých materiálů, které dokonale umožňují průchod vzduchu. Vysoká odolnost proti opotřebení znamená připravenost výrobků k častému praní bez ztráty původního vzhledu.

Řada modelů je vybavena kostmi různých délek, které pomáhají uvolňovat napětí zezadu a dávají „královské držení těla“, aniž by omezovaly pohyby. Některé produkty mají spodní sponu, která je upevněna na několika pozicích a umožňuje vám v případě potřeby neodstraní oblečení.

Bliss Maternity Band Review

Bandážový pás

Za povšimnutí stojí, že kromě přímo prenatálních obvazů, o kterých budeme mluvit níže, kolekce Bliss obsahují podpůrné pásy, které lze nosit během těhotenství, doplněné běžným spodním prádlem..

Dokonale podporují břicho a nedovolují svalům deformovat se a protahovat se. Zesílení ze sady korzetových kostí pomáhá správně opravit záda a uvolnit napětí od páteře. Kosti jsou umístěny velmi ergonomicky, proto nevytvářejí nepohodlí a neomezují pohyb.

Bandážový pás zmírňuje bolest v bederní oblasti, snižuje tlak v pánevní a břišní oblasti. Jeho nošení pomáhá plodu zaujmout správné postavení - a to má pozitivní dopad na budoucí narození a nepřítomnost komplikací..

Anténní bandáž

Antatatální bandáž „Bliss“ je modifikovaný analog pásu různých šířek, ke kterému je přidána elastická vložka z jemného přírodního materiálu pro podporu břicha. Účinně také opravuje žaludek a poskytuje podporu pro záda, zlepšuje celkový stav ženy. Další upevňovací prvky ve většině modelů pomáhají nezávisle upravit míru podpory břicha.

Jedním z nejpohodlnějších je bezešvá předešlá bandáž Bliss. Bezešvé pletené krajkové vložky poskytují nejen pohodlí při nošení obvazu, ale také dávají důvěru ve své vlastní kouzlo v každé situaci.

Bezešvé korzety

Kromě toho tato značka nabízí podpůrné bezešvé korzety pro blaženost. Nádherný design je doplněn inovativními výrobními technologiemi, které nemají žádné světové analogy. Korzety jsou vybaveny pohodlnými upevňovacími prvky na spodní straně, které vám umožní je v případě potřeby neodstraňovat.

Továrna Bliss má vlastní maloobchodní síť a spolupracuje s největšími maloobchodníky: Radostí, Brzy mami, Be Mother a dalšími. Prodej výrobků se provádí také na oficiálních webových stránkách výrobce.

Jsme si jisti, že naše recenze vám pomohla lépe se dozvědět o vynikajících produktech továrny Bliss, jejichž náklady vás určitě překvapí..

Bandáž univerzální Bliss 111 bílá

Díky univerzální bandáži Bliss lze stav těhotné ženy výrazně zlepšit. Jemně fixuje břicho a zabraňuje svalové námaze. Pravidelné nošení pomůže zmírnit stres zezadu, zmírní bolest páteře a zmírní tlak v pánevní oblasti. Použití obvazu Bliss snižuje šance na abnormální těhotenství a umožňuje plodu zaujmout správnou polohu. Model má duplicitní podložku pro bederní oblast. Elastické boční uzávěry umožňují ženě upravit stupeň podpory. Výrobek je univerzální a je doporučen k použití i po porodu.

Vaše zpětná vazba je pro nás a naše zákazníky důležitá..

Jméno značky:Bliss (Rusko)
Kód dodavatele:111 bílá
Barva:Bílý
Struktura:Hlavní látka: 80% elastan, 20% bavlna.

Dodání do maloobchodních prodejen naší sítě je ZDARMA. V obchodě je možnost montáže a částečného vykoupení zboží.

DŮLEŽITÉ! Odeslání objednávky se provede den po jejím potvrzení.

Vyzkoušení / částečné vykoupení na sběrných místech CDEK je možné POUZE v Moskvě v jiných městech..

Doručení na vaši domovskou / pracovní adresu je ZDARMA u objednávek nad 3000 rublů.

Doručení na vaši domovskou / pracovní adresu za méně než 3 000 rublů. provedeno na vaše náklady, cena za doručení je stanovena webem při zadávání objednávky a je zahrnuta v ceně objednávky.

Dodací lhůta je 3–5 dní v Petrohradu a Moskvě. Dodávka do regionů od 7 do 10 dnů,

Dodání probíhá ve všední dny od 9.00 do 18.00

POZORNOST! V přítomnosti kurýra NENÍ prováděno otevírání, montáž a přepočet nákladů na odjezd!

Máte právo na výměnu nebo vrácení peněz z jakéhokoli důvodu (model neodpovídal velikosti, stylu, barvě, manželství atd.) Do 7 dnů ode dne přijetí objednávky..

Výměna a vrácení zboží nepodléhají: parfémy a kosmetika, spodní prádlo a punčochové zboží, šití a pletení, které mají individuálně definované vlastnosti, včetně obvazy, tašky v nemocnici atd. podle zákona o ochraně práv spotřebitelů - čl. 26 odst. 1, odst. 4 a nařízení vlády Ruské federace č. 55 ze dne 19/19/1998. více informací

PLATEBNÍ OBJEDNÁVKA A DODÁNÍ

- Objemné zboží je expedováno po 100% Způsob platby při zadávání objednávky na webu.

- Objemné objednávky jsou dodávány ZDARMA! *

*Pozornost! Dodávka velkoobjemových zakázek do některých regionů (Chanty-Mansijsk autonomní Okrug - Ugra, Yamalo-Nenets, autonomní Okrug, Kamčatka Krai, Khabarovsk Krai, Sakhalinská oblast, Irkutská oblast, Chukotka autonomní Okrug, Kemerovská oblast, Krasnojarská území, Tyva, Khakassia, Kurganská oblast, Sverdlovská oblast, Tyumenská oblast, Čeljabinská oblast, Tomská oblast) - platí se na náklady kupujícího, za zvláštní tarif. Dodání je hrazeno kupujícím po přijetí. Náklady na doručení hlásí správce internetového obchodu po potvrzení objednávky.

PODMÍNKY DORUČENÍ

- Dodání zboží se provádí do terminálu dopravní společnosti nebo ke dveřím kupujícího, v závislosti na jeho umístění. Další informace získáte u správce online obchodu.

Naše povinnost dodat zboží jako prodávající se považuje za splněnou v okamžiku dodání zboží kurýrní službě pro dodání kupujícímu.

- DORUČENÍ SELF z obchodů společnosti „Budu Mama“ az kurýrních servisních míst „CDEK“ NENÍ prováděno.

PODMÍNKY DORUČENÍ

- 7-10 dní v Petrohradu a Moskvě. Do regionů od 7 do 20 dnů.
- Sledování objednávky je možné podle čísla skladby, které bude po převodu objednávky přepravní společnosti zasláno na e-mail kupujícího..
- Odeslání objednávky se provede den po jejím potvrzení.

Po přijetí objednávky doporučujeme zkontrolovat neporušenost obalu za přítomnosti zaměstnance přepravní společnosti.

„Dopravní společnost“ - organizace třetí strany poskytující Kupujícímu dodací služby pro Objednávku.

Během svátků, propagace a prodeje mohou být dodací lhůty prodlouženy..

* obchod ve Vladivostoku se NEZAPOJÍ do propagace.

Chcete-li zaplatit objednávku, můžete si vybrat nejvhodnější způsob:

1. Platba v hotovosti

Objednávku můžete zaplatit v hotovosti kurýrní službou při přijetí - dobírka

V případě kurýrní dodávky zásilky EMC Russian Post na dobírku vám budou účtovány 2% z částky objednávky ve prospěch EMC Russian Post v souladu s „Tarifním postupem pro produkt„ Ruský poštovní převod “. Tato částka není dodacím poplatkem a nejde na účet internetového obchodu.

Společnosti CDEK, RED EXPRESS neúčtují žádné další poplatky za službu dobírky.

2. Platba elektronickými penězi

Za objednávku můžete platit také pomocí elektronických peněz WebMoney, peněženky QIWI, peněz Yandex prostřednictvím systému ASSIST. K přechodu do systému ASSIST dochází po vytvoření objednávky.

POZORNOST! Pro každou jednotlivou objednávku je možný pouze jeden způsob platby dle vašeho výběru. Platba objednávky po částech různými způsoby není možná.

3. Platba kreditní kartou

Můžete platit kreditní kartou VISA, MasterCard, DCI. Tímto způsobem platby je naším partnerem společnost poskytující elektronické platby ASSIST.

Podpůrný obvaz Bliss

BarvaBílý
Struktura tkaniny95% bavlna, 5% lycra
Částka v balíčku1
aplikaceTěhotná
Podle sezónyVšechna roční období

Přepravní náklady v Moskvě a Moskevské oblasti

 • Zásilka na vlastní náklady ze skladu internetového obchodu - je ZDARMA;
 • Doručení do místa vydání objednávek - ZDARMA u objednávek ve výši 2 000 rublů;
 • Doručení do místa vydání objednávek - 150 rublů u objednávek v hodnotě do 2 000 rublů;
 • Doručení kurýrem v Moskvě v Moskevském okruhu - ZDARMA pro objednávky v hodnotě více než 2 000 rublů;
 • Kurýrní doručení v Moskvě na moskevském okruhu - 350 rublů za objednávky v hodnotě do 2000 rublů;
 • Doručení kurýrem v Moskevské oblasti - 350 rublů ;;
 • Dodávka do místa vydání objednávek v Moskevské oblasti - od 200 do 260 rublů.

Dodací podmínky v Ruské federaci.

Objednávky jsou dodávány v Ruské federaci do 2 až 10 dnů po potvrzení objednávky a jsou kalkulovány individuálně v závislosti na vzdálenosti od vašeho skladu do Moskvy. Předplacení objednávek není nutné, s výjimkou objemného zboží. Místo, čas, datum a možnost dodání je dohodnuto s provozovatelem internetového obchodu při potvrzení objednávky. Objednávky jsou doručovány kurýry IML. Při dodání obdržíte všechny potřebné doklady k nákupu: příjem hotovosti, nákladní list a záruční list.

Náklady na dodání objemného a drobného zboží v Ruské federaci

 • Doručení do místa vydání objednávek - ZDARMA u objednávek ve výši 20 000 rublů;
 • Doručení do místa vydání objednávek - u objednávek v hodnotě do 20 000 rublů se provádí za tarify dopravní společnosti (počítá se automaticky);
 • Doručení kurýrem na adresu kupujícího - ZDARMA u objednávek v hodnotě 20 000 rublů nebo více;
 • Doručení kurýrem na adresu kupujícího - u objednávek do 20 000 rublů se provádí podle sazeb dopravce (počítá se automaticky).

Podrobnosti o podmínkách dodání zboží na stránce Dodávka

Nová mateřská bandáž blaženosti černá

Další obchod - Dámské oděvy - Spodní prádlo, pyžama

Připojím nové obvazové kalhotky Bliss pro těhotné ženy. Velikost 2 (90)

Od výrobce:
Anténní bandáž
Reference: 114K
Název:
Anténní bandáž

FUNKČNÍ FUNKCE
Zlepšuje pohodu, upevňuje svaly v přirozené poloze, nedovoluje jim se protahovat a deformovat.
Konstrukční prvky výztuhy vytvářejí efekt zdvihu a modelování postavy.
Elastické kosti a široký elastický pásek fixují bederní a renální oblast.
Pomáhá dítěti zaujmout správnou polohu, což významně snižuje možnost komplikací během těhotenství a při porodu.
Pohodlná spodní spona má dvě polohy a umožňuje vám v případě potřeby bandáž neodstranit.
Všechny modely jsou vyráběny na nejnovějším moderním vybavení. K výrobě se používají pouze ty nejlepší plátna třídy EXTRA PENYE šetrná k životnímu prostředí, která obsahují 90% bavlny.

Bliss mateřská bandáž

Nechte e-mail nebo telefon a my vás budeme informovat, kdy bude produkt k dispozici

Nechte svoji recenzi

Přihlaste se ke svému účtu

Jsem již zaregistrován

Recenze jsou soukromé názory konkrétních osob a nemusí se shodovat s oficiálními pokyny výrobce zboží. Recenze nejsou doporučením pro použití nebo nepoužívání produktu.
Před zakoupením a použitím produktu si přečtěte jeho pokyny!

Informace uvedené na této stránce nejsou veřejnou nabídkou v souladu s Čl. 435-437 občanského zákoníku Ruské federace.
Všechny informace a výrobky kategorie 18+

Recenze Bliss Bandage

Během těhotenství mě bolelo záda a se vším tím jsem musel jít na univerzitu pro páry. Koupil jsem si prenatální obvaz Bliss a ponechal jsem ho až do minulého týdne. Učitelé byli ohromeni, že ve 38 týdnech jsem se nelišil od ostatních, kromě toho, že moje bříško šplhalo do devátého patra pěšky, protože výtah nefungoval. Stručně řečeno, těhotenství bylo úžasné a na břiše nebyly žádné strie.

Teď jsem těhotná se svým prvním dítětem. Šestého měsíce jsem se setkal s takovým problémem - žaludek byl velký, táhl se na kůži, dolní část zad se ohýbala, v důsledku čehož jsem zažila bolest a nepohodlí. Lékař doporučil nosit obvaz. Dlouho vybrané, spousta možností. Blažený obvaz se mi perfektně hodí. Cena a kvalita na vrcholu. Nasadil jsem to vždy na záda. Když se narovnám, cítím, jak jemně a spolehlivě podporuje žaludek. Záda se okamžitě zastavila kňučení. Doufám, že to pomůže proti přetížení kůže..

Bliss bandáž prenatální pomáhá a podporuje žaludek. Nikdy jsem od něj nepocítil nepohodlí, naopak bylo pohodlné nosit. Docela elastická a dobře se táhne. Dříve mě záda velmi trápila, po obvazu se vše zastavilo a lehkost se vrátila. Cena je normální, koupil jsem s ohledem na skutečnost, že ji budu muset nosit několik měsíců.

Bliss bandáž je velmi dobrá věc pro každou těhotnou ženu. Za nízkou cenu je věc velmi užitečná. Použil jsem tuto obvaz během mého prvního těhotenství a také ji používám hned, je to prostě nenahraditelné. Protože jsem před těhotenstvím trpěl bolestmi zad, s tím, že bolesti zad nebyly vůbec uvolněny, obvaz dokonale drží žaludek.

Během těhotenství existovalo velmi velké břicho, takže jsem se rozhodl použít prenatální bandáž Bliss, která je na internetu tolik chválena. Prošel jsem lékárnami našeho města a byl jsem překvapen tak velkým rozdílem mezi cenami v nich a v tomto obchodě. tak jsem to koupil tady. Mohu říci, že to pomáhá, je neuvěřitelné, mohu si dovolit snadno jít do obchodu s potravinami, zatímco můj manžel je v práci a stát několik hodin u sporáku.

Se svým prvním dítětem neměla obvaz, ačkoli to lékař doporučil. Ale s druhou, musel jsem si vybrat nejvhodnější variantu pro sebe, protože moje záda hrozně bolela, neměla jsem ani sílu chodit z domu do obchodu, přestože se obchod nachází 100 metrů od domu. Našel jsem pro sebe ideální variantu - Bliss bandage antenatal 103 p. 5. Ruská obvaz se hodí k použití, protože guma netře, je vhodné se oblékat a vzlétnout. V zásadě jej nelze odstranit celý den. S obvazem jsem cítil velkou úlevu, protože mi záda přestávala bolet, znovu jsem si mohla užívat těhotenství. A cena obvazu je ve srovnání s ostatními poměrně pohodlná.

Během těhotenství se zotavila velmi dobře, navíc tam byl velký plod, bylo těžké chodit už v pátém měsíci, musel jsem si koupit prenatální blažený obvaz. S obvazem je mnohem jednodušší, nebylo třeba zažívat nepříjemnosti a zatížení je menší jak na páteři, tak na nohou. Dolní část zad a otoky nohou se zastavily. Koupil jsem si ji v lékárně, lékárník mi pomohl provést měření a zvolit správnou velikost..

Obvazy Bliss pro těhotné ženy v Moskvě

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na stránkách prodejce je k dispozici bezplatné číslo 8-800.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na stránkách prodejce je k dispozici bezplatné číslo 8-800.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na webových stránkách prodejce je k dispozici objednávka na jedno kliknutí.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Online prodejce je k dispozici na webových stránkách prodejce.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Na stránkách prodejce je k dispozici bezplatné číslo 8-800.
Chcete-li přejít na web, klikněte na „Nakupovat“

Sdílejte to

Tento produkt není k dispozici pro dodání do vašeho regionu.

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

S pozdravem, Wildberries Internetový obchod.

 • tabulka velikostí
 • Parametry modelu

Přidáno do čekacího seznamu

Další informace o přijetí

Již brzy

Struktura

Popis

Bandáž na opasek dokonale podporuje břicho během prenatálního období. Je určen k použití během těhotenství, je-li vyžadována podpora, jakož i k upevnění břicha a zad. Zlepšuje pohodu, upevňuje žaludek v přirozené poloze a nedovoluje svalům, aby se protahovaly a deformovaly. Účinně odstraňuje zátěž z páteře díky zesílení 6 korzetových kostí. Umístění kostí obvazu je ergonomické, což umožňuje dosáhnout maximálního účinku bez omezování pohybů a bez pocitu nepohodlí. Bandáž na opasek zmírňuje bolesti zad, tlak a napětí v břiše a pánvi. Pomáhá dítěti zaujmout správné postavení, což významně snižuje možnost komplikací během těhotenství a porodu. S postranní sponou, která má 4 polohy, můžete nezávisle nastavit požadovaný stupeň podpory.

Informace o technických specifikacích, rozsahu dodávky, zemi výroby a vzhledu zboží jsou pouze informativní a vycházejí z nejnovějších dostupných informací od výrobce

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

Bliss mateřská bandáž

Dodací podmínky závisí na výběru města

Hodiny call centra

Zdarma v Rusku

Věnujte pozornost dalším populárním produktům z obvazů a poporodní obvazy

ORTO PROFESSIONAL, Taiwan

Funkce

 • Výrazně snižuje pas a boky.
 • Perfektně podporuje žaludek, navrací svaly a pokožku jejich původnímu tónu.
 • Uzamykací vložka dělá žaludek rovný a rovnoměrný, boky získají krásný ohyb a hýždě - skvělý tvar.
 • Ergonomicky umístěné kosti různých délek účinně uvolňují napětí zezadu a poskytují královské držení těla bez omezení pohybů.
 • Středový zip velmi usnadňuje nasazení korzetu a je pevně fixován kostmi.
 • Pohodlný spodní uzávěr má dvě polohy a umožňuje, abyste korzet v případě potřeby neodstranili.

Dimenzování

Předplatit! Novinky, slevy, nabídky!

Před zakoupením produktu v našem internetovém obchodě si pozorně přečtěte informace o produktu nebo se poraďte s odborníkem o možných kontraindikacích.

Články O Neplodnosti