Hlavní Neplodnost

Máslo pro děti "Bubchen" - recenze

Bubchen již více než 50 let vyrábí výrobky pro péči o pleť, které jsou optimálně přizpůsobeny charakteristikám kojenců. V první řadě věnujeme pozornost kosmetické snášenlivosti kosmetiky, as jemná dětská pokožka je 5krát tenčí než pokožka dospělého. K tomu používáme především ochranné a pečovatelské vlastnosti rostlin, které byly osvědčeny po mnoho generací.

Díky přírodním ingrediencím a hodnotným rostlinným olejům zaručuje Bubchen jemnou péči o jemnou pokožku dítěte. Všechny výrobky jsou vyráběny s ohledem na nejpřísnější hygienické požadavky a jsou pod neustálou kontrolou. Tolerance kosmetiky na kůži je ověřována četnými testy..

Recenze Bubchen Calendula Oil pro kojence

padesáti

4: 0

třicet

dvacet

10

Krémy, pudry, šampony jsou dobré, ale po rozhovoru se svými přítelkyněmi, kteří měli to štěstí, že zažili radost z mateřství o něco dříve, jsem si uvědomil, že tělový olej je také nedílnou součástí dětských kosmetických tašek.

Třetí den po propuštění z nemocnice jsem si všiml u svého dítěte na dlaních a nohou nohou, jak se mi zdálo v té době hrůza. Zdálo se, že kůže slupuje rovné plátky. Byl jsem tak naštvaný, že jsem se posadil a plakal, zároveň bědoval nad tím, jaká hrozná matka jsem byl, a udělal s dítětem něco špatného. Ale jaké požehnání, které bylo poblíž, bylo dostačující, na rozdíl od mě, nově razené maminky, manželky. Klidně vzal olej, pečlivě promazal nohy a dlaně našich drobků a pokožka se okamžitě stala hladkou a krásnou. Po úplném vstřebání se na některých místech chaty znovu objevily, ale již docela zanedbatelné. Později jsme se zeptali pediatra, co by to mohlo být, řekla, že téměř všechny děti mají pokožku, která je obnovená, nebo něco podobného, ​​a udělali jsme správnou věc, že ​​byli naolejováni..

Po každé koupeli byly každý den od hlavy k patě potřeny máslem, po této proceduře se dítě dokonce zklidnilo a zdravě spalo. A teď, když si to dítě velmi oblíbilo. Když maminka zapomene, nese láhev a čeká, až bude rozmazaná. A další důležitý fakt, olej je skvělý pro masáž

Kosmetika Bubchen pro recenze dětí

křečové žíly během těhotenství

Křečové žíly v těhotenství - prevence, léčebné metody

Křečové žíly v těhotenství - prevence, léčebné metody

Obecně mám dědičné křečové žíly. Dobře, v době, kdy jsem šel k lékaři, se terapeutova přítelkyně právě probudila. V noci jsem měl často bolesti nohou v noci, ráno se mi otékaly nohy a závažnost nezmizela. Obecně mi dali HVZ. Předepsali Detralexu, droga je opravdu dobrá, bolest, těžkost a otoky rychle zmizely, ale nyní je nutné ji udržovat dvakrát ročně, protože existuje predispozice. Chci vyzkoušet další cvičení, tady v jednom tématu dívka na ně malovala všechno tak dobře, a v každém případě je to dobré.

Satya o křečových žilách během těhotenství

Phlebeurysm.

Po 30 jsem otekl pubis, velmi znatelné. Varicose nie, Guin řekl, že toto je norma. Porodila se v normách, po porodu všechno zmizelo

Křečové žíly malé pánve.

Křečové žíly - téma, samozřejmě,

Měl jsem na jedné straně vylézt křečové žíly, začínající v tříslech, potom silnou Vídni pod kolenem a na lýtku. Říkali, že alespoň v létě se nosí doma, jsou tam prášky a krémy, které můžete během těhotenství, ale nepamatuji si jméno, šel jsem na operaci v punčochách, řekli chodit v nich po dobu nejméně 6 týdnů, prevence trombózy a křečových žil. Křečové žíly nemusí odcházet, ale trochu se skrývat. Existuje však takový postup, který odstraní laserem

neprojdou po porodu ((v prvním případě vyšla hvězdička tak, abych tak řekl, ale nedělali nic, ale v tomto případě jsem koupil kompresní punčochy a chodil v nich, jsou jiné, jako punčocháče), ale jejich nohy se nezvětšily))

Také jsem vystoupil během b, doktor také řekl jen o punčochách. Nenosil jsem to, protože léto bylo a není to skutečné. Vzal jsem si to pro porod, ale nevzpomněl jsem si na ně)) nyní se snížil, ale v žádném případě ne tolik jako předtím b)

Phlebeurysm

Phlebodia byla propuštěna do státu, na palubě říkali, že byste neměli pít kecy... Nosil jsem punčochy, žíly se neobjevily v B, před 2,5 lety jsem dělal laserovou koagulaci a neexistují žádné problémy.

Během těhotenství jsem vyvinul křečové žíly. Na úkor operace - to je jediný způsob. Prevence - nošení kompresního punčochového zboží.

Křečové žíly malé pánve.

Mučila ji po porodu bolestí v dolním břiše a dolní části zad, po svazcích jiného lékaře, který se z nějakého důvodu rozhodl podívat se na cévy, ukázalo se, že příčina nebyla gynekologická, ale úplně jiná - křečové žíly malé pánve. Gynekolog odeslaný do flebologa, flebolog říká, že jsou gynekologové. Kdo to měl? Prosím, informujte lékaře.

Nějakým úzkým závěrem psali podobný závěr.

Doktor řekl, no, co, máte takovou stereonii, nemůžete s tím nic dělat. A nějak mě to neobtěžuje... už 5 let

Křečové žíly malé pánve

Svíčky rakytníkové mě zachránily. Jak si vzpomínám na tyto bezesné noci... Horor

Phlebeurysm

Nešel jsem okamžitě, jak se plavidla cítila. Rozmazané gely. V průběhu let se to zhoršilo. Nyní křečové žíly v plné výši. Doktorka řekla, že kdyby hned odešla, měla by pít venotoniku a nezačala by s takovou nemocí. (Teď léčím. Nyní užívám Detralex a předtím jsem pil Venuši. Říkají, že to jsou analogy, ale nyní ze zkušenosti vím, že nic takového není. Venuše může a pomůže v počátečním stádiu, ale u křečových žil je již neúčinná. V mém případě je to jen Detralex! Rozdíl v ceně je zanedbatelný, ale složení je odlišné. Nejsem v léčivých přípravcích speciální, vím pouze o tom, že ve Venarusu existují dvě účinné látky a v Detralexu pět, které navzájem posilují akci. Já a já Vzpomněl jsem si na lékařskou přednášku).

Věřím, že tahání za to nestojí, a jakmile se objeví příznaky, je lepší jít ihned k lékaři, protože čím delší tah, tím větší problém. Také jsem vytáhl, vytáhl, že nakonec předepsali pilulky. Doktor mi předepsal Detralex. Dobrá droga, pije ji také moje matka, říká, že je velmi účinná. Doufám, že se brzy cítím lépe.

flebeurysm.

V regionální nemocnici v Jerevanu přijímá Galitsky nejlepšího flebologa. Pokud máte pouze síťku, pak ji lze odstranit injekcí a pokud vyčnívá, bylo to pro mě funkční pouze v lednu. Ale vždy nejprve poslal ultrazvuk na Hippokrata do Darie, nepamatuji si příjmení.

Phlebologist, kterého potřebujete. A ultrazvukové žíly

cévnímu chirurgovi

Křečové žíly v děloze a pánevní

Mám. Pila jsem flibodio po dobu 2 měsíců... ale zdá se, že se to neléčí... a budu to pít pravidelně... je frustrující, že ok

Nepřišel jsem na to, že po vašem příspěvku jsem o tom přemýšlel, musím jít také na ultrazvuk, zkontroluji a půjdu do svého ginu.

Také řekli téměř rok po porodu. Uistický doktor s tím neřekl nic špatného? “

Křečové žíly během B.

Neříkej mi, co si nakonec použil, použil Detrolex? Také jsem mu jmenoval punčochy G + 2 stupně komprese + obvaz

Obecně jsem si stěžoval na hemoroidy, ale četl jste, že se také stává křečová křečovitost, ale moje žíly se tam také dostaly dobře, moje nohy se zdají být normální, nevím, co dělat, abych si koupit detrolex nebo ne

Použijte to, o čem nepochybujete. Měl jsem jen kompresní punčocháče. Bál jsem se používat krémy.

Phlebeurysm.

V mém prvním těhotenství jsem měl na nohou křečové žíly, teď je to 4., porodila jsem se třikrát sama a nikdo mi neřekl ani slovo, ani nenabízeli punčochy. porodit, nebojte se!)

Abych byl upřímný, není vyléčen, takže ti to neřeknou. Nosím kompresní prádlo, pravidelně skleroplastiku. V těhotenství - jen punčochy, nyní váš průtok krve se zvyšuje, po porodu, rozhodně se to zlepší.

Také jsem si myslel, že si myslím xs. Porodila se a bylo to rychlé, dokonce se ukázalo, že bez punčoch. Mazala masti viděly detralex, troxevasin.

Křečové žíly během těhotenství.

To bylo. důsledky jsou odstranění malých safénových žil chirurgií... můžu ukázat obrázek. ukázat?

Phlebeurysm

Dostal jsem takové sítě. Nejprve jsem si myslel, že se modřiny. Je to, jako že chytili pět tlapkou. Křečové žíly u všech žen po matčině straně. To není údaj pro policisty? První porodila, ale pak neexistovaly žádné takové žíly.

Svému lékaři předepište léčbu, flibody nebo něco jiného

Kdo dal křečové žíly malé pánve.

Phlebeurysm

odstranil špatné žíly, nyní v punčochách a chirurg předepsal 2 chody flebotie

O křečových žilách! prosím pojď, kdo tomu čelí!

Phlebeurysm! Kdo čelil takové nemoci?

speciální punčocháče jsou pro vás to pravé. Musíte měřit všechny obvody nohou, jakmile se probudíte, aniž byste vstali z postele, a jděte k specialistovi (chirurgovi). cvičení pro nohy. Postavte nohám zvýšenou polohu, když sedíte a když spíte

Phlebeurysm.

který má křečové žíly v nohou.

Křečové žíly nohou. Kdo čelil?

pravá noha mého manžela tolik bolí, že po půlhodinové procházce obvyklým krokem prostě spadl. jakmile dokonce poklesl tlak a poté byl zakrytý chladem, potom (kohout konečně kloval vpravo)))) běžel k chirurgovi a byl mu předepsán skleroterapie. udělal, stanovil týden, propuštěn. teď je vše v pořádku. Uplynulo 9 měsíců. Řekli, že důsledky operace je možné posoudit až o šest měsíců později. Obecně jsme spokojeni. Mám stejný problém, a to i z dětských křečových žil, ale zatím se určují pouze ultrazvukem... Nechci to okamžitě, i když jizva je malá, ale pořád tam... rolník v mých vlasech není příliš znatelný... ale nechci, ale pokud je to úplně nesnesitelné, pak samozřejmě uteču!

Před třemi týdny jsem měl operaci na odstranění žil, neubližuje a není děsivý. Operace probíhala pod epidurií po dobu jedné hodiny, již byly aplikovány kosmetické stehy. Ve středu byla operace a v pondělí už se pustili domů, nic neuškodí, pouze noha je trochu operovaná, ale čím více času plyne, tím méně. Pnutí a punčochy punčochy se děje každý den před spaním (není to namáhání, ale až do rána neuschnou, protože je mám pevně) a musíte je nosit ihned, jakmile se probudíte, a uschnout pouze od topných zařízení a nemůžete silně vytlačit, aby nedošlo ke ztrátě kompresních vlastností.

Bubchen - recenze kosmetiky

Anna
Khabarovsk Aktivní člen

Mnoho matek ví, jak se to děje: narodí se malé dítě a přítelkyně, příbuzní, přátelé mu dávají tolik najednou vše, včetně kosmetiky. Takže mému dítěti bylo dáno tolik olejů, krémů, prášků, že bude mít dost na dalších 18 let. Rozhodl se tedy sdílet toto úžasné máslo pro děti s bambuckým máslem a slunečnicí z Bubchen s mámou.

Výrobce píše, že tento olej je vhodný jak pro malé, tak pro dospělé, bez minerálního oleje, bez lepku.

Ukazuje kompozici pro ty, kteří rozumí. Chápu jen, že ve složení je extrakt z měsíčku.

Olej v plastové lahvi o objemu 200 ml. standardní modré a modré barvy pro tuto značku, víko bez výdejního stojanu, s malým otvorem, přes který se nalije požadované množství produktu.

O struktuře: tento olej není mastný, velmi tekutý, dobře se šíří po pokožce a je vstřebáván po dobu 5-7 minut, má příjemnou přírodní slunečnicovou chuť.

Moc se mi líbí olej! Pokud se jen podíváte na mastné textury, doporučuji začít seznámení s tímto olejem.

Při distribuci přes pokožku jej olej příjemně obalí, klouže a okamžitě se začne vstřebávat. A po 10 minutách se pokožka opravdu stane jako dětská: jako jemná, příjemná na dotek jako zralá broskev. Produkt samozřejmě nevykonává žádné další funkce kromě zvlhčování, ale dělá to na 100%! Na suchá místa lze zapomenout. Dokonce i ráno vás pokožka potěší příjemnými hmatovými pocity. Olej má také takové plus, že riziko alergií během použití je minimální. Takže nyní pečlivě studuji kosmetický sortiment na policích v dětských obchodech a najednou co je zajímavé.

Když se moje dcera narodila, otázkou bylo, jaké kosmetické přípravky se mají použít k péči o její jemnou pokožku. Musíte otřít záhyby, postarat se o genitální houby. Naše matky pro tyto účely vařily slunečnicový olej. Tato perspektiva mě trochu vyděsila. Moderní kosmetologie vyvinula hotová řešení pro matky. Na radu mého nejlepšího přítele jsem dostal kosmetiku Bubchen, počínaje šamponem, sprchovým gelem, práškem a konče mlékem a olejem.

Jde o ropu. Koupili jsme největší plechovku tohoto produktu - 400 ml. Nyní má dcera 3,5 měsíce a banka již končí. Protože to je přesně ten ovocný koláč, který používám nejčastěji v péči: na záhyby, na genitální houby. Po koupeli ve večerních hodinách máme rituál - setřu všechna místa možného vyrážky.
Plusy: příjemný, nenápadný zápach, nezpůsobuje alergie, obsahuje přírodní složky, neobsahuje minerální oleje, lepek, barviva a konzervační látky, můžete jej použít jak pro kojence, tak pro dospělé.

Minusy nebyly nalezeny.

Tato německá kosmetika pro kojence mi byla doporučena i na přednáškách během těhotenství. Pak se ukázalo, že na klinice v kanceláři zdravého dítěte a masážní terapeuti to také používají (olej). Zde je to, co máme:

Máslo pro kojence s bambuckým máslem a slunečnicovým olejem, láhev 200 ml (více).

Toto je naše masthead. Používám ho denně k masáži dítěte. Olej je jemný, dobře distribuovaný po pokožce, rychle vstřebatelný, nezpůsobuje podráždění. Opravdu se mi líbí. Je utracena ekonomicky, máme tuto láhev téměř půl roku.

Dětský šampon s pšeničnými bílkovinami, s heřmánkovým extraktem. Pár kapek stačí pro dítě, jemně pění a čistí. Na lahvi je to uvedeno - u rostlinných detergentů nedráždí oči. Ale stále neriskuji a snažím se umýt velmi opatrně.

Při minimální spotřebě vydrží láhev 200 ml velmi dlouhou dobu.

Přípravek do koupele s heřmánkem, pšeničnými bílkovinami a panthenolem. Láhev 400 ml.

Do vany se doporučuje přidat několik kapek. Tvoří velmi málo jemné jemné pěny. Z popisu stabilizuje acidobazickou rovnováhu pokožky a podporuje její ochrannou funkci. Výtažek z heřmánku zmírňuje zarudnutí pokožky a zajišťuje pohodu dítěte. Vhodné pro každodenní použití..

To znamená, že jsme se nějak nezakořenili, používáme to čas od času, když si vzpomínám. Neviděl jsem v tom moc smysl.

Všechny tyto produkty mají stejnou příjemnou vůni rostlin, velmi jemné. Nažloutlý olej, šampon a bezbarvá pěna.

Obecně jsem s kosmetikou spokojený, ne nejdražší a velmi kvalitní.

[Upraveno autorem dne 22. února 2014]

Bubchen dětské oleje recenze

Dcera má 5 měsíců. Hodně chodíme - každý den po dobu 4 hodin. Když přišel podzim, nezačali zkracovat procházky; po nich moje dcera vždy dobře jedla a spala v noci. Teprve teď kůže na jeho tvářích byla zvětralá. Zpočátku se potřeli běžným dětským krémem - neměl smysl - krém je velmi mastný.

A v obchodě Bubchen koupil "krém ve větru a špatném počasí." Je velmi hustá v konzistenci. Je obtížné jej rozmazat, ale to je jeho hlavní výhoda - krém opatrně rozmazáváte, postupně se vstřebává (hlavní věcí je, že jej budete rozmazávat asi 10 minut před odchodem). A všechno - žádné špatné počasí není příšerné!
Po pouhém 2 dnech (!) Po použití krému se kůže na tvářích opět stala jako broskev. Skvělý krém!

Bubchen Baby Oil 200 ml

Jemný olej pro jemné denní čištění a péči o pleť. Obsahuje bambucké máslo, slunečnicový olej a měsíčkový extrakt. Je dobře snášen kůží, díky čemuž je měkký a pružný. Použití od narození.

 • s hodnotným extraktem měsíčku
 • žádná barviva
 • bez konzervantů
 • zkontrolováno dermatology

  Aplikace:
  Naneste několik kapek oleje na vatový tampon a jemně zpracovejte pokožku v oblasti pleny a záhyby kůže. K masáži lze použít olej..

  Struktura:

 • Extrakt z měsíčku lékařského
 • Guaiazulen
 • Olej ze semen Helianthus annuus
 • Parafinum liquidum

  Bubchen dětské oleje recenze

  Světlé recenze majitelů o Bubchen Butter pro kojence na mobilním portálu Sony Club. Zde můžete nejen číst recenze zákazníků, ale také nechat vaši recenzi bez registrace.

  Líbí se mi: - Nemám rád: - Recenze: Výhody:
  Vhodné pro masáž. Hydratuje pokožku.

  Nevýhody:
  Děti mají alergickou reakci.

  Dobré pro dospělé, ale ne vždy dobré pro děti..

  Líbí se mi: - Nemám rád: - Recenze: Výhody:
  Dobrý, levný, voní hezky

  Skvělý olej pro všechny, děti i dospělé

  Líbí se mi: - Nemám rád: - Recenze: Výhody:
  Perfektní pro masáž dětí, nezpůsobuje alergie

  Líbí se mi: - Nemám rád: - Recenze: Minusy:
  příliš tenký

  ropa upřímně se mi nelíbilo.

  Více možností:

  Výběr nejlepších cen pro děti Bubchen Butter for Babies:

  Kosmetika Bubchen pro novorozence

  Péče o citlivou citlivou pokožku novorozenců je velmi odpovědný proces. Dermis kojenců je stále nezralá, velmi tenká, aktivně reaguje na agresivní vnější podněty, snadno ztrácí vlhkost a vysychá, nemá stabilní termoregulaci. Vyžaduje proto obzvláště pečlivou hygienu a spolehlivou ochranu zvenčí. Kosmetika Bübchen pro novorozence od německého výrobce odvádí skvělou práci..

  O výrobci

  Historie značky Bubchen začala na počátku 40. let. v minulém století, kdy se mladý lékárník Evalds Hermes stal otcem. Jeho malý syn trpěl kolikou a lékárník pro něj připravil podle vlastního receptu speciální čaj, který nazval „Tee für Bübchen“, který doslova překládá z němčiny jako „Infuze pro arašídy“. Hermes tento čaj prodal ve své lékárně a nový produkt byl obrovským úspěchem! To ho inspirovalo k vývoji nových přírodních produktů pro kojence, včetně kosmetiky pro péči o pleť, pod značkou Bübchen.

  Kromě kosmetiky pro novorozence značka nedávno vydala výrobky pro péči o pleť a vlasy pro děti starší jednoho roku, těhotné a kojící ženy.

  Úzká specializace umožňuje značce zaměřit se na kvalitu a efektivitu produktů. Bübchen hledá radu od dětských center, přísně dodržuje doporučení WHO a horlivě sleduje zákaznické recenze, aby výrobky uspokojily i ty nejnáročnější spotřebitele.

  Posouzení kvality produktu

  Veškerá kosmetika Bubchen je vyráběna v souladu s těmito pravidly a zásadami:

  • založené pouze na přírodních a ekologických surovinách,
  • 100% hypoalergenní, tj. Nezpůsobuje alergie a podráždění ani u nejcitlivějších dětí,
  • bez umělých barviv, emulgátorů, konzervačních látek a alkoholu,
  • neutrální PH.

  Produktová řada Bübchen

  Všechny značkové produkty jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • 0+ (pro novorozence od prvních hodin života do jednoho roku),
  • 1+ (pro děti od jednoho roku do tří let),
  • 3+ (pro děti starší tří let),
  • pro těhotné ženy a kojící matky.

  Každá kategorie vyrábí své vlastní výrobky..

  Kosmetika "Bubchen" pro novorozence je představena v následující sérii:

  • "Od prvních dnů života." Tato řada nabízí ochranný krém, ošetřující mléko, koupelový gel a tekuté mýdlo, prášek.
  • Základní řada. Zde se sortiment skládá z mokrých a naolejovaných ubrousků pro kojence, různých krémů - do sprchy, pod pleny, k ochraně pokožky, koupelových gelů, mléka, dětského mýdla, prášku proti vyrážce, atd..
  • Bio Calendula Hlavní složkou všech kosmetických prostředků této řady je léčivá bylina měsíček, který má výrazné antiseptické a imunomodulační vlastnosti.
  • „Opalovací krém“ - řada produktů této řady je navržena tak, aby spolehlivě chránila jemnou dětskou dermis před škodlivými účinky UF-paprsků.
  • "Děti" - šampony, koupelové gely, krémy dokonale pečují o pokožku a vlasy dětí starších 3 let.
  • Pro těhotné ženy a kojící matky - takové produkty v této řadě, jako je masážní olej, pleťové mléko, krémový sprchový gel, umožňují ženě cítit se dobře udržované během jejího rozhodujícího období.

  Přehled produktů Bübchen

  Šampony

  Šampon "3 v 1" 50 ml - produkt současně kombinuje jemný jemný šampon pro dětské vlasy, balzám pro snadné česání a čisticí gel pro jemnou péči o tělo novorozence. Tato kompozice nedráždí oči dítěte a nezpůsobuje slzy..

  Šampon "Bamboo Panda" 230 ml - vynikající nástroj pro mytí vlasů dítěte od 3 let. Může být také použit pro plavání. Nezpůsobuje podráždění, neškrábe oči. Šampon mohou používat i další členové rodiny. Schváleno dermatology.

  Šampon "Safari" 230 ml - určený pro kojence starší než 1 rok. Obohatený o provitamin B5 a pšeničné proteiny. Má příjemnou vůni. Jemně se stará o vlasy dítěte, posiluje je a činí jej nádhernějším.

  Známé svými vysoce kvalitními šampony "Call of the Jungle" 230 ml, "Honey" 230 ml a "Gentle" 230 ml.

  "Heřmánek + pšenice" 200 ml - vysoce účinný produkt pro péči o vlasy od prvních dnů života. Jemně čistí pokožku hlavy od nečistot, vyživuje vlasové folikuly a působí jako slabé antiseptikum. V případě náhodného spolknutí je produkt naprosto bezpečný, při vniknutí do očí nezpůsobuje slzy a bolesti..

  Koupelová pěna a koupelové výrobky

  Koupelový produkt "3 v 1" 230 ml - určený k mytí vlasů a těla, obsahuje také balzám proti zamotání vlasů. Vhodný nejen pro děti od 3 let, ale také pro dospělé s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím.

  Calendula Lotion 230 ml - patří do kategorie 0+, to znamená, že je vhodný pro novorozence. Může být použit k mytí celého těla a vlasů. Kromě čištění poskytuje antiseptické, protizánětlivé a hojivé účinky..

  Pěna „Safari“ 300 ml - určená k mytí rukou a mytí dětí od 3 let. Vhodné pro dospělé s citlivou pokožkou. Může být použit denně. Má neutrální pH. Poskytuje nezapomenutelné pěnivé potěšení!

  Sprchový gel 400 ml - vhodný pro použití od prvního křiku dítěte. Perfektně nahrazuje tekuté mýdlo. Mohou umýt celé tělo a vlasy dítěte. Dráždí oči, bezpečné při požití, hypoalergenní.

  Krémy

  Dětský kosmetický krém 75 ml - určený pro každodenní péči. Má jemnou lehkou texturu, rychle se vstřebává, má hojivý a dezinfekční účinek. Dermatologicky testováno.

  Krém pro děti pod plenkou o objemu 20 ml, 75 ml, 150 ml - rychle obnovuje podrážděnou a zanícenou pokožku. Při pravidelném používání spolehlivě chrání dermis novorozence. Obsahuje extrakt heřmánku, karite olej, včelí vosk, oxid zinečnatý a panthenol.

  Ochranný krém s panthenolem 75 ml - produkt bohatý na složky, jejichž kombinace umožňuje pokožce aktivně se zotavit, zmírňuje těžký zánět, i když jsou jiné léky neúčinné.

  Ochranný krém s měsíčkem 75 ml - bioformule poskytuje rychlou a účinnou pomoc při zánětlivé pokožce dítěte a při pravidelném používání zabraňuje podráždění a zarudnutí. Dermatologicky testováno.

  Krém na obličej a tělo 20 ml, 75 ml - je určen k hydrataci, zjemnění a vyživování pokožky. Absorbuje se během několika sekund, aniž by zanechal mastný film. Lze použít pro celé tělo. Vhodné pro novorozence, děti od 3 let a dospělé.

  Mléko a máslo

  Dětské mléko s heřmánkem 200 ml, 400 ml - proniká hluboko do dermis a dodává mu vlhkost a živiny. Působí velmi jemně, zklidňuje a osvěžuje pokožku dítěte. Absorbujte rychle, aniž byste zanechali mastné skvrny..

  Sensitiv opalovací mléko 50 ml, 150 ml, ochranný faktor 30 - poskytuje dostatečnou úroveň ochrany pokožky dítěte v létě před škodlivým slunečním zářením. Nezpůsobuje alergie.

  Sensitiv Sunscreen Milk 100 ml, ochranný faktor 50 - vodotěsný produkt s vysokou úrovní ochrany před UF zářením. Obsahuje složky jako aloe juice, panthenol a vitamín E. Tato kombinace zaručuje nejen ochranu pokožky, ale také její obnovu a hojení..

  Bübchen dětský olej s 200 ml extraktu měsíčku - má kombinovaný účinek: nejen hydratuje, vyživuje a chrání pokožku, ale každodenními masážními pohyby posiluje imunitu a nervový systém dítěte.

  Bubchen olej pro kojence 40 ml - receptura zajišťuje hydrataci a obnovu dermis novorozence, jeho změkčení a ochranu před škodlivými vnějšími faktory. Skvělé pro masáže. Malý kontejner se snadno vejde do kabelky, takže si můžete vzít olej s sebou na cestách.

  Čistící olej Bübchen 200 ml - z kategorie 0+ dokonale zvládne čištění pokožky a její ochranu před vyrážkou a podrážděností plenky. Každodenní použití oleje zabraňuje rozvoji dermatitidy plen, a to iu dětí s vysoce citlivou pokožkou. Dermatologicky testováno.

  Hygienické výrobky

  Mokré ubrousky jsou ideální pro čištění citlivé a jemné pokožky dítěte. Poskytují dlouhodobou ochranu, chrání dermis před podrážděním, zarudnutím, svěděním a loupáním.

  Prášek 100 g je vysoce účinný přírodní minerální mastek. Dobře vstřebává vlhkost, nekroutí se na kůži, chrání dermis na nejcitlivějších místech: v tříslech, záhybech na pažích a nohou, ulnární fosílii a popliteálních ohybech, podpaží.

  Jak odlišit falešný od originálu

  Přírodní kosmetika Bubchen pro kojence má řadu nesporných výhod. Působí efektivně, nezpůsobují alergické reakce, vhodné pro každodenní použití. Jedinečná technologie výroby z přírodních surovin šetrných k životnímu prostředí s přísnou kontrolou kvality v každé fázi výroby určuje vysokou cenu produktů.

  Bübchen není levný nebo se slevou 40%!

  Bübchen se prodává pouze v lékárnách, velkých supermarketech a specializovaných obchodech, včetně virtuálních.

  To by si měli rodiče pamatovat a nekupovat levné Bübchen na prodej v podjezdu. Bubchen je elitní dětská kosmetika, kterou používají bohatí lidé z celého světa. Recenze o ní jsou pouze nadšená.

  Chcete-li mít 100% jistotu při nákupu autentických produktů, zkontrolujte čárový kód. Bubchen se vyrábí v Německu, takže první číslice čárového kódu by měla být 76.

  Krém pro děti Bubchen - recenze

  Negativní recenze

  Ihned proveďte rezervaci, testoval jsem tento krém jen na sebe. Vždy jsem používal krém Johnsons Baby s levandulí v kulaté nádobě. Ale někde zmizel ze všech obchodů a lékáren. Ale na každém kroku známá značka "Budchen". Myslím, že nejsem jen já, kdo je sváděn nápisem „pro děti“.

  Nevýhody: Sklenice, ne zkumavka, nechrání před vyrážkou z plen, nevyléčí vyrážku z plen, je velmi silná, víčko před

  Máme tuto bubhenu, již dvě sklenice! Manžel nevědomostí koupil již velkou plechovku, například „Němec, pak dobrý!“ A ne fík! Máme jak ze Švýcarska, tak z Německa. Pocit nuly!

  výhod je velmi příjemná vůně!

  1. Jak říkají „neléčí, ale brání vyrážce“, leží! Tolik rozmazaných, tolik otřelých, ale stále se objevila vyrážka z plenek, desitin se jich zbavil!

  2. Cena. Nestojí to za to! Je to škoda vyhodit, leží mrtvá váha!

  3. Textura, velmi nepohodlná, hustá.

  4. Ano, a balení není příliš pohodlné

  Nikdy si nekoupím tento krém, je to prostě hrozné, nechutné, nepohodlné, ani zdaleka dokonalé složení, konzistence a balení. Nejdříve však první.

  S mým prvním dítětem jsem měl zkušenosti s použitím dětské kosmetiky této značky. Nelíbilo se mi nic - ani olej, ani prachový prášek, ani šampony ani mokré ubrousky. Je dobré, že jsem získal téměř všechny výše uvedené v mini-verzích. Nedohodl jsem se na složení a recenzích produktů, můj názor se vyvinul čistě ze zkušeností s používáním.

  Sibiř se věnuje druhému dítěti, ani jsem od Bubchena nic nekupoval.

  A tady, „laskavá“ manželka mého bratrance, s níž nejsme zvláště v kontaktu, nám předala pár dětských výrobků, které začala, včetně smetany, o které se diskutuje. Skladovatelnost je normální, krém byl stále velmi, má také dvě děti, navíc každý z nás má ruce, nohy, paty. Proč dát?

  Nicméně jsem vždy vděčný lidem, rozhodl jsem se tento krém vyzkoušet sám na svých rukou a nohou.

  Ohhhh, jak je milý.

  Zápach bez parfému, ale chemický prášek, řekl bych..

  Konzistence je hustá, hustá, nasycený tuk, těžký.

  Barva je intenzivně bílá, bělavá i při aplikaci.

  Zanechává na pokožce silný olejovitý film a ucpává póry. Žádná hydratace a regenerace, pouze závažnost.

  Jeho ruce jsou pomačkané a žádají o milost a nohy mu začaly vysychat, kuří oka zdrsňují, rostou a zožloutnou. Testovací období 3 týdny denně.

  Jakýkoli nevhodný krém lze zpravidla dokonale přizpůsobit vašim oblíbeným podpatkům, aby si udržel svůj dobře upravený vzhled. Snažil jsem se mu tak těžko uvěřit a ocenit!!

  A tento krém není obecně vhodný pro nic. Teď chápu, proč to sami nevyužili, ale dal mi to. Navíc mi dali pod plenu 2 zkumavky Johnsons Baby smetany (při pohledu dopředu řeknu, že toto je „stejné pole bobule“ - té... oh plné.).

  V kompozici je první složkou voda a bezprostředně na ní je petrochemický syntetický produkt propylenglykol.

  Stejně jako průmyslový olej, propylenglykol váže vodu a blokuje ji v pokožce., zabránit eliminaci toxinů a toxinů, pronikání kyslíku. Propylenglykol je levnější než glycerol, proto se konzumuje ještě častěji než glycerin, navíc v poměrně vysokých koncentracích - 10-20%. Ale je to silný alergen, který způsobuje svědění, podráždění. Podporuje výskyt akné. Vytlačuje vodu a další důležité složky z pokožky, čímž vytváří pocit hladkosti, vlhkosti a mastnoty na povrchu. Přesto propylenglykol, který nahradí potřebné látky, je nenahrazuje, protože se obecně nedá absorbovat lidským tělem. Kromě toho může při poměrně intenzivním používání způsobovat onemocnění jater a ledvin. Podle odborníků Americké akademie dermatologie tato látka způsobuje dermatitidu a je silně dráždivá pro pokožku, a to i v nízkých koncentracích..

  Při používání kosmetiky s glykoly existuje další potenciální riziko - v PEG obsahuje škodlivé nečistoty dioxanu, ethylenoxidu, těžkých kovů (arsen, olovo atd.), polycyklických látek. Pokud aplikujete produkt s obsahem PEG na poškozený povrch kůže - zvyšuje se toxicita škodlivých nečistot. Výrobci bona fide samozřejmě čistí propylenglykol i PEG ve fázi výroby, ale není vždy zaručeno, že čištění bylo provedeno.

  Jak to může být rozmazáno na rodném zadku právě narozeného muže. Co udělal pro to, abyste to namočili propylenglykolem od hlavy až k patě.

  Když jsem byla ještě těhotná, chodila jsem na školicí kurzy pro péči o dítě a velmi pečlivě jsem tam pracovala, abych přesvědčila mladé matky, že Bubchen byla pro dítě nejlepší kosmetikou. Svedl jsem. Všechno jsem koupil. Nejprve jsem si tenhle krém koupil miniaturně, pak jsem si koupil sklenici plné velikosti. (Proč se ptáš?). Výsledkem bylo, že když bylo všechno v pořádku, zacházel jsem s ním normálně, rozmazaně. Ale sem přišlo léto a loni to bylo velmi horké a začalo to. Kněz neustále zpíval a tento krém nijak nepomohl, s tenkou vrstvou a hustou, pod plenkou a bez ní. Jen nula! Trápil jsem dítě, možná týden, doufal jsem v zázrak. Výsledkem je, že jsem si v lékárně koupil krém od jiného výrobce, který se za dva dny dokázal vyrovnat s touto ostudou. Nyní jsem otevřel druhou bublinkovou banku, občas rozmazávám, pokud neexistují žádné problémy s prevencí. Ale jak preventivní je slabý.

  A on je divoce nepohodlný, stále se nadává, že trhá fólii. Malaya to neustále vzala ode mě, takže krém byl na víku a na niti. Brrr Vůně je normální. S nádechem slunečnicového oleje. Krém je hustý bílý, zanechává na pokožce bílý film. Nejsem silný v seznamech, takže nebudu nadávat ani chválit. Myslím, že tam není nic nebezpečného, ​​protože prošel IVF testem.

  Dal jsem dvě hvězdy pouze proto, že jsem nezpůsobil alergii, prodává se miniaturně a mnoho lidí se to líbí. Moje sestra to koupí pro dítě. Na dva měsíce má dost bank. Mám to již téměř 11 a ani si nemyslím, že to skončí! Proto, milé matky, je na vás, abyste se rozhodli, zda koupit, nebo ne, ale já jsem se rozhodl pro sebe - už nikdy.

  Také jsme měli koupelový gel, prášek, olej, mokré ubrousky a já se mi nic nelíbilo (((Možná to prostě nefungovalo.

  Četl jsem také recenzi o možném falešném a čárovém kódu, a tak to začíná 76, to znamená, že bylo vyrobeno ve Švýcarsku, ale to ho také nezachránilo. Poslední fotka.

  Koho to zajímá, našel hodnou náhradu,

  Raději umývám dětský zadek často a neumožňuji vyrážky a jiné věci. Ale pak se mi stalo nepřátelství, v lékárně, místo jednoduchého krému pro děti, tenhle byl mi prodán pod plenku.
  Myslím, že to nevyhazujte! to stálo 180 re. Pravda, proč jsem ho nešpinil. A tak po dobu šesti měsíců nedošlo k žádné vyrážce.
  Úplně jsem Markovi důvěřoval - bylo tu hodně produktů, které vyzkoušela, a všechny dobré kvality, ne-li vynikající. Jedná se o dětský krém a koupelový gel a opalovací krémy. Složení tedy nečítalo okamžitě.
  Po prvním použití synova kněze se alergie vytvořila ve formě jasně červené malé vyrážky. V tuto chvíli jsme změnili mýdlo, a tak jsem za to zhřešil, ale když zrušení mýdla nefungovalo a kněz živě kvetl, musel jsem krém zrušit. Od té doby se všechno vrátilo do normálu - nevyskytly se žádné nové vyrážky a ty staré postupně mizely. A my jsme stále rádi, že nové mýdlo (tekutina Absolute) !
  tak stručně o krému:
  klady:
  + jemná velmi příjemná vůně, velmi lehká
  + nejpříjemnější konzistence je hustá, jednotná, hustá
  + snadno distribuovat
  + rychle se vstřebává
  + dospělý. zjemňuje pokožku
  minusy:
  - alergie
  - složení - kontinuální propylenglykol a další potěšení !
  Komu souhlasím, gratuluji, kteří se nesnažili neriskovat.

 • Články O Neplodnosti