Kategorie Neplodnost

Proč dítě škytá v žaludku

Neplodnost

Jak pochopit, že dítě škytá v žaludku?Neonatologové nemají shodu o příčinách tohoto jevu. Může to být způsobeno tím, že i v děloze se dítě učí samostatně polykat a dýchat. Spolu se vzduchem spolkne plodovou vodu, která se dostane do plic a dráždí bránici.

Týdenní sazba fetálního žaludku

Neplodnost

Žaludek, který vypadá výrazně menší, než se očekávalo, může být také známkou latentní anomálie. Detekce malého žaludku během dynamického pozorování naznačuje potřebu podrobného morfologického studia struktur plodu.

17 nejlepších lehkých kočárků

Neplodnost

Aktualizováno v roce 2019Pro všechny rodiče je nutná každodenní procházka s dítětem. Chcete-li zajistit maximální pohodlí pro vás i vaše dítě, měli byste si vybrat lehký kočárek, který nezpůsobí potíže při používání.

Jak zjistit pohlaví dítěte krví

Neplodnost

Co dnes neexistují metody určování pohlaví nenarozeného dítěte. Stoly, lunární kalendáře, aktualizace krve, grafy a diety - to vše je velmi žádané, protože každý pár touží zjistit, kdo se narodil v jejich rodině.

Je možné ošetřovat matky vlašské ořechy

Neplodnost

Kojení je pro dítě absolutním přínosem pro zdraví. Spolu s mlékem dostává všechny potřebné komponenty pro správnou tvorbu systémů a orgánů. Vědci tvrdí, že tento proces má pozitivní vliv na fungování imunitního systému a lidské zdraví v budoucnosti.