Kategorie Neplodnost

Jak CTG plod, jak dlouho a co výsledky říkají

Neplodnost

CTG během těhotenství se provádí ve třetím trimestruKdy a proč CTG v těhotenstvíKardiotocografie během těhotenství je předepsána naprosto každému. To vám umožní vyhodnotit činnost kardiovaskulárního systému, opravit srdeční frekvenci plodu, jeho motorickou aktivitu a sledovat vztah mezi děložními kontrakcemi a reakcemi dítěte na ně.

Těhotenský kalendář

Neplodnost

Dnes mohou budoucí matky ovládat všechny důležité body svého „zajímavého postavení“ pomocí moderních online služeb, jako je těhotenský kalendář.S jeho pomocí můžete nejen vypočítat přesné období i bez návštěvy u gynekologa, ale také zjistit vše, co se děje rostoucímu dítěti každý týden jeho nitroděložního života.

Zácpa během těhotenství

Neplodnost

Zácpa je jedním z nejnepříjemnějších problémů těhotné ženy. Způsobuje bolest a nepohodlí, kazí chuť k jídlu a náladu, ale tradiční způsoby léčby během těhotenství mohou ohrozit zdraví matky i dítěte.

Bandáž k - a postnatální BD-111

Neplodnost

Obvaz pro těhotné ženy a ženy v období po porodu, s odepínatelnou elastickou základnou anatomického tvaru a párem elastických pásů připevněných ke střední části produktu.

Škytavka plodu během těhotenství

Neplodnost

Pravděpodobně nej dojemnějším a nejradostnějším okamžikem, který žena během těhotenství zažívá, je pohyb nenarozeného dítěte. Každá matka se na něj těší a prožívá nepopsatelné pocity této první komunikace s dítětem.