Kategorie Neplodnost

Screening ultrazvuku 1: co ukazuje a jak dešifruje

Neplodnost

Těhotná žena v 11-14 týdnech podstoupí ultrazvukové vyšetření při 1 screeningu. Studie umožňuje včasnou detekci vrozených patologií nebo abnormalit.Indikace a kontraindikace pro diagnostikuUltrazvuk v prvním trimestru se provádí dobrovolně.

Jak vyrobit postýlku pro novorozence

Neplodnost

Dlouho očekávaný den brzy přijde. Devět měsíců jste se na to připravovali a nyní jste si koupili postel, ve které bude dítě spát. Přes postel se shromažďuje rada babiček, bezprostředních rodinných příslušníků a mladý táta a rozhoří se argument.

20 týdnů těhotenství

Neplodnost

První polovina těhotenství se tedy chýlí ke konci, všechny nejobtížnější zaostávají a nyní by se měly všechny vaše myšlenky zaměřit na budoucí mateřství.Počínaje dvacátým týdnem budete navštěvovat antikoncepční kliniku dvakrát měsíčně a zdá se, že právě nedávno jste provedl těhotenský test a ukázal pozitivní výsledek.!

Těhotenství 10 týdnů

Neplodnost

CítitTento týden je plod již 8 týdnů - v této době končí embryonální fáze vývoje dítěte. Příští týden, od „stavu“ embrya, přejde do „stavu“ plodu, začne nové období jeho vývoje - plodu.

Mohu pít víno během těhotenství??

Neplodnost

Lékařské odborné článkySeznam nápojů zakázaných během těhotenství zahrnuje alkohol. Názory lékařských zástupců na spotřebu vína v období těhotenství se však liší. Někteří lékaři tvrdí, že víno během těhotenství je nebezpečná, téměř jedovatá látka, když jiní lékaři mají tendenci věřit, že malé dávky dobrého vína jsou lékem..

Těhotenství 30 týdnů

Neplodnost

30 týdnů těhotenství, kolik měsíců?30 týdnů - značné období. 30 týdnů již představuje 8. měsíc těhotenství, matka se stále více přibližuje k významnému milníku, který její život rozdělí na podmíněné dvě části - před a po narození dítěte.

30 týdnů těhotenství

Neplodnost

Doba 30 týdnů těhotenství je přechodným stádiem. Dlouho očekávaná mateřská dovolená již začala a můžete si užít změny ve svém stavu, cítit každý pohyb dítěte, sledovat jeho vývoj. A dítě je již plně vyvinuté!