Hlavní Neplodnost

Kdy může požadované těhotenství přijít po Jeanine

Mnoho žen pravidelně používá antikoncepci z různých důvodů a snaží se vyhnout nechtěnému těhotenství. Při výběru nejvhodnějšího léku v této záležitosti je často rozhodujícím faktorem účinnost a cena léku. Ale co je důležité si pamatovat, jsou individuální vlastnosti každého ženského těla. Proto byste měli nejprve kontaktovat svého gynekologa a zvolit nejoptimálnější možnost. Mnoho lékařů doporučuje Janine pacientům. Budeme mluvit o tomto nástroji.

Vlastnosti drogy Janine: klady a zápory

Pokud žena chce zabránit nechtěnému těhotenství, postará se o antikoncepci (u mužů se to v tuto chvíli nestane vždy před antikoncepcí - to je fakt a může se stát cokoli!). Antikoncepční pilulky jsou nejčastějším prostředkem ochrany zavedených párů, mezi nimiž se stále častěji objevují drogy s minimálním množstvím hormonů obsažených v pilulkách. Jedním z těchto léků je Janine, která se také používá k normalizaci hormonálních hladin u některých žen..

 • Má mnohostranný účinek: potlačení ovulace a zhrubnutí hlenu děložního. První akce neumožňuje, aby se vejce připravilo na oplodnění, druhé - neumožňuje, aby sperma dosáhlo vajíčka.
 • Nástroj je jednou z nej šetrnějších a nejbezpečnějších metod antikoncepce..
 • Janine se rychle vstřebává a také se rychle vylučuje.
 • Má terapeutický účinek díky syntetickému progesteronu (dienogestu) obsaženému v kompozici. Snižuje menstruační bolest a normalizuje cyklus.

Některé možné vedlejší účinky:

 • Bolest hlavy, nevolnost.
 • Alergické reakce.
 • Těsnění v hrudi, vypouštění z něj.
 • Krvácející.
 • Přibývání na váze.

Možnost brzkého těhotenství po užití Janine

Pokud se žena rozhodne mít dítě, je těhotenství po Zhaninu i po jiných antikoncepcích zcela možné a může se vyskytnout již 1-2 měsíce po ukončení užívání tablet. Při dlouhodobém užívání této drogy byste ji měli nejprve přestat užívat, poté počkat na menstruaci a teprve poté se zahájením nového cyklu začít vyvíjet veškeré úsilí o těhotenství.

Zajímavým faktem je, že podle studií je nejúčinnějším obdobím početí po zrušení perorální antikoncepce první tři měsíce po ukončení užívání a toto období se nazývá „odrazový efekt“. Někdy i ti, kteří chtějí otěhotnět, jsou předepisováni Janine, a po krátké době podávání je tento lék zrušen v očekávání „zrušení těhotenství“.

Těhotenství po Zhaninu je docela pravděpodobné, pokud byl lék užíván podle předpisu lékaře a byl sledován průběh jeho užívání, a to jak měsíc, tak rok. Jen málo žen však ví, že po perorálním užívání antikoncepčních prostředků po celý rok musíte přestat užívat po dobu tří měsíců užívání léků, aby se normalizovala produkce hormonů nezbytných pro těhotenství vlastním tělem. Pokud tak neučiníte, můžete dokonce poškodit nejproduktivnější funkci ženského těla.

Několik dalších doporučení

Pokud těhotenství nenastane v blízké budoucnosti po ukončení užívání přípravku Janine, je třeba vzít v úvahu skutečnost, že tělo obnovuje pouze své plodné funkce. Pokud byly antikoncepční prostředky používány po dlouhou dobu, pak není zcela překvapivé, že potřebuje více času, než se zotaví. V každém případě nebude návštěva gynekologa zbytečná, aby se předešlo zbytečným obavám a obavám..

Navíc hodně záleží na věku samotné ženy. Čím je starší, tím méně tělo produkuje vejce připravená k oplodnění. Proto „život pro sebe“ je samozřejmě dobrý, ale nestojí to za to.

Ale co když k těhotenství došlo při užívání Janine? Používání antikoncepčních prostředků by mělo být přerušeno a okamžitě vyhledejte lékaře, přičemž je velmi důležité zůstat v klidu. Faktem je, že složky perorálních antikoncepčních prostředků nijak neovlivňují zdraví dítěte. A to potvrzují klinické studie o tomto problému..

Je také důležité si uvědomit, že použití Janine je během laktace kontraindikováno. Protože léčivo patří do skupiny hormonálních látek, jeho účinek na mateřské mléko může přispět ke změně jeho složení.

Těhotenství po použití Janine je tedy docela možné a brzy. Ale v této věci je nesmírně důležité pravidelně konzultovat se svým lékařem a vzít v úvahu všechny individuální vlastnosti vašeho vlastního těla.

Janine: je těhotenství možné?

Zhanin patří mezi moderní hormonální antikoncepční přípravky, které mají terapeutický účinek - vyznačují se antiandrogenní aktivitou (snižují závažnost hirsutismu a alopecie, předcházejí akné). Kromě toho lék zastavuje růst endometriální tkáně, v důsledku čehož je zastavena progrese endometriózy. Většina žen léčených Zhaninem se zajímá o otázku: „Je možné okamžité těhotenství po užití tohoto hormonálního léku?“ Obnovení reprodukční funkce po zrušení Zhaninu může být buď dostatečně dlouhé nebo krátké, mělo by brát v úvahu vliv některých faktorů, jakož i individuální vlastnosti ženského těla.

Hlavní výhody hormonální antikoncepce

Při užívání hormonálních tablet nedochází k ovulaci, respektive je chráněna ovariální rezervou vaječníků. Proto může dojít k zrušení těhotenství během prvního přirozeného menstruačního cyklu.

Lék přispívá k časnému početí po ukončení léčby, protože normalizuje hormonální hladiny. Pod jeho vlivem klesá hladina androgenů a prolaktinu v krvi, zatímco závažnost hirsutismu klesá, akné zmizí.

Léčba neplodnosti

Mnoho gynekologů předepisuje Janinu za účelem léčení neplodnosti na pozadí aktivně probíhající endometriózy. Doporučuje se léčit patologii po dobu nejméně šesti měsíců, teprve potom můžete naplánovat těhotenství. Při zrušení se očekává projev tzv. Rebound efektu: aktivace vaječníků a výskyt ovulace. Při intenzivní práci vaječníků může několik folikulů dozrát, proto se zvyšuje pravděpodobnost vícenásobného těhotenství.

Je třeba poznamenat, že k obnovení reprodukční funkce by mělo dojít do 2-3 měsíců. po zrušení hormonálních tablet je tento čas považován za nejvýhodnější pro početí. V případě těhotenství o zrušení Jeanine, budete muset poradit se s gynekologem o radu, možná budete muset projít několika testy. Na základě získaných výsledků určí odborník, zda existuje nebezpečí přerušení, zda by měla být předepsána hormonální podpora..

Faktory ovlivňující početí

Pokud byla úspěšná léčba endometriózy dokončena, nezaručuje to těhotenství v prvních třech cyklech.

Důležitý je také věk ženy, nejjednodušší je otěhotnět konkrétně pro mladé dívky do 25 let. Ale po 30 letech je vše mnohem složitější, v těle začínají různé změny související s věkem, které narušují úspěšné početí a těhotenství. V tomto případě se těhotenství po Jeanine může objevit mnohem později, než se očekávalo.

Je třeba mít na paměti: čím starší žena, tím déle bude trvat po obnovení hormonálních léků, aby se obnovil reprodukční systém.

Je také důležité dodržovat léčebný režim předepsaný lékařem. Minimální doba užívání antikoncepce u endometriózy je 3 měsíce. To je, kolik času bude tělo muset znovu vybudovat hormonální pozadí, aby vyléčilo patologii a připravilo tělo na možné těhotenství..

Důvodem absence žádoucího těhotenství může být infekce, aktivně se vyskytující zánětlivý proces může narušit početí. Proto po 6 měsících. aktivní plánování by mělo konzultovat gynekologa, podstoupit komplexní prohlídku.

Janinina bezpečnost

Toto hormonální činidlo je považováno za relativně bezpečný lék. Během podávání léčiva nebo po ukončení terapie však mohou nastat různé nežádoucí účinky. Mezi jejich účinky patří nevolnost s nutkáním zvracet, častá smutná bolest. Závažnější příznaky: příznaky alergií, zkroucení a ztuhnutí mléčných žláz, dysfunkční děložní krvácení (docela hojné), výskyt otoků, přírůstek na váze.

Přestože jsou tyto projevy vzácné, užívání Janine by mělo být pod dohledem lékaře a mělo by se také řídit režimem léků.

Další doporučení

Pokud se těhotenství po Janine neobjevilo v prvních několika měsících, je nutné vzít v úvahu individuální charakteristiky těla. Některé ženy budou potřebovat trochu více času k obnovení porodních funkcí, takže se toho příliš nebojte. Zároveň ale nemusíte odkládat cestu k gynekologovi, po prohlídce a ultrazvuku dá žena doporučení ženě při plánování nebo předepíše nezbytnou léčbu.

Ne každý ví, zda je možné otěhotnět během užívání Janine. Je nepravděpodobné, že žena pila hormonální pilulky správně, podle schématu. Nicméně při užívání COC existuje nízké riziko těhotenství, pokud bylo pozorováno dlouhodobé zvracení nebo průjem a současně byla užívána antibakteriální léčiva. Při pozitivním těhotenském testu budete muset okamžitě dokončit hormonální terapii a poradit se s lékařem.

Je třeba poznamenat, že užívání antikoncepčních prostředků na krátkou dobu nemá nepříznivý vliv na růst a vývoj plodu, jak dokládají klinické studie.

Kontraindikace

Hormonální droga není vhodná pro každého. Před zahájením léčebné terapie je proto třeba věnovat pozornost seznamu kontraindikací:

 • Cukrovka
 • Vážné problémy s játry
 • Vzhled krvácení dělohy neznámého původu
 • Tendence k trombóze
 • Přítomnost některých souběžných gynekologických onemocnění.

Je třeba si uvědomit, že po hormonální léčbě bude tělo nějakou dobu trvat, než plně obnoví reprodukční funkce. Těhotenství po Zhaninu je možné, pravidelné sledování ovulace a provádění lékařských doporučení zvýší šance na dlouho očekávané těhotenství.

Jeanine těhotenství během přijetí. Jaká je šance na otěhotnění při hormonální antikoncepci

Antikoncepční hormonální přípravky nové generace, které mají kromě svého hlavního úkolu terapeutický účinek, jsou také vyzvány, aby zmírnily tento rozpor ženské povahy. Patří mezi ně Jeanine.

Janine a ženské tělo: klady a zápory

Jeanine je ze své podstaty antikoncepčním prostředkem pro mnohostranné působení: potlačuje ovulaci a současně přispívá k výraznému zvýšení viskozity tajemství genitálních orgánů ženy. Janine je zařazena do této kategorie, pokud není bezpečná, pak dost ženských šetrných orálních antikoncepčních prostředků. Co je Janinova progresivita? Zaprvé se vstřebává rychleji a rychleji se vylučuje. Za druhé, obsahuje dienogest - syntetický analog progesteronu, který kromě inhibičních účinků na ovulaci zmírňuje menstruační bolest a zajišťuje pravidelnost ženského cyklu. Dienogest také potlačuje mužské hormony, které v některých případech mohou vyléčit ženu z hirsutismu (zvýšený růst mužských vlasů). Kromě toho se často po užití Jeannine pokožka stává čistou a sametovou a vlasy se stanou silnými a hedvábnými.

Nežádoucí účinky léku Janine

Spolu s tím není Janine ideální a po jejím zvážení se mohou velmi dobře objevit různé vedlejší účinky: od mírných po docela závažné. Plíce zahrnují bolesti hlavy, nevolnost a někdy zvracení. Závažnější následky zahrnují různé alergické reakce, otoky a zpřísnění mléčných žláz, výtok z nich, přírůstek na váze a spontánní těžké krvácení. Takže, drahé ženy, nestojí za to žertovat i s těmi nejprogresivnějšími antikoncepcemi.

Hormonální antikoncepční přípravky by se měly užívat pouze po konzultaci s lékařem, pod jeho dohledem a při dodržení předepsaného režimu a dávkování. S ohledem na to se ani nedotkneme otázky, kolik a kdy vzít Janine.

Konečnou kontraindikací pro užívání Janine je diabetes, tromboembolismus a trombóza, závažné onemocnění jater a slinivky břišní, zvýšená individuální citlivost na lék.

Janine a těhotenství

Pokud se rozhodnete mít dítě, ale brali jste Janinu už dost dlouho, pak nejprve přestaňte užívat lék, pak počkejte na další menstruaci a od začátku nového cyklu začněte aktivně „pracovat“ na budoucím dítěti. Těhotenství po zrušení Jeanine nastává poměrně rychle, alespoň to naznačují výsledky některých studií.

Pokud užíváte Janine a těhotenství již začalo, měli byste okamžitě přestat užívat tento lék. Není však nutné panikařit, u dětí narozených ženám, které užívaly Janine před těhotenstvím, a dokonce ani proto, že v prvních týdnech těhotenství nevěděly, nedošlo k vývojovým vadám. Alespoň to naznačují výsledky klinických hodnocení. Nemůžete vzít Janine na ochranu před těhotenstvím a během kojení dítěte. Zhanin, který je silným hormonálním lékem, je schopen vážně narušit mechanismus laktace a změnit biochemické složení mateřského mléka, avšak jeho negativní účinky na dítě dosud nebyly identifikovány..

Editoři stránek vám přejí hodně štěstí a snadné těhotenství plné spousty příjemných dojmů!

Těhotenství během užívání Janine je vzácný, ale možný výskyt. A je zpravidla spojeno s nízkou účinností drogy, ale s porušením pravidel pro její užívání. Jak antikoncepční pilulky ovlivňují tělo těhotné ženy a existuje strach z vývoje budoucího dítěte?

Jak se Janine

Janine je kombinovaný lék, který obsahuje dva syntetické hormony. Jeden patří do třídy estrogenů (ženské pohlavní hormony), druhý patří do třídy gestagenů (těhotenské hormony).

Činnost tablet je založena na nahrazení ženských vlastních hormonů syntetickými analogy. Dávky „náhradníků“ jsou vybírány, aby se hormonální systém správně uspořádal. Estrogenová složka Janine potlačuje a vytváří stav umělé menopauzy. A gestagen zahušťuje hlen děložního čípku, takže je prakticky nepropustný pro spermie.

V důsledku takového dvojitého účinku nepřesahuje pravděpodobnost početí při správném podání léčiva 0,3%. Spolu s jinými hormonálními antikoncepcemi je Janine jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak zabránit nežádoucímu těhotenství.

Jaké jsou příčiny poruch

Existuje několik důvodů, proč může těhotenství nastat při užívání hormonálních tablet. Ale bohužel, i když o těchto kritických situacích vědí, ženy s nimi ne vždy zacházejí s náležitou pozorností. K početí dochází nejčastěji, pokud žena porušuje harmonogram přijetí. Podle statistik asi 70% pacientů zapomnělo vzít lék včas a během prázdnin - všech 80%.

Pokud zpoždění při užívání tablety přesáhne dvanáct hodin, pak se Janineova antikoncepční ochrana sníží. V takových případech je nutné vypít vynechanou dávku co nejdříve a následující tablety užít podle stanoveného harmonogramu. Pokud je lék užíván první týden, je nutné během následujících sedmi dnů dodatečně používat bariérové ​​metody antikoncepce.

Pravděpodobnost početí také roste, když žena nesprávně určí začátek léčby. Janine se účastní dvacetidenních kurzů, mezi nimiž se koná týdenní přestávka. Tableta z nového balení se musí vypít první den po dokončení „respitu“. Jinak jsou nutné další antikoncepční metody..

Gastrointestinální potíže mohou být dalším důvodem účinnosti Janine. Zvracení nebo průjem, ke kterému došlo do čtyř hodin od požití poslední pilulky, vede ke snížení terapeutické koncentrace léčiva. Protože v takových případech je obtížné určit, jak účinné látky dokázaly proniknout na membránu zažívacího traktu, další příjem tablet se nedoporučuje. Jinak to může vést k předávkování. V takových situacích lékaři také doporučují používat kondom nebo bránici po dobu sedmi dnů po malátnosti, aby se zabránilo těhotenství..

Ale možná nejběžnějším faktorem, který snižuje spolehlivost Jeanine, je současné užívání určitých drog. Tyto zahrnují:

 • barbiturátová trankvilizéry;
 • antidepresiva;
 • antiepileptika (karbamazepin);
 • anti-TB léky (rifampicin);
 • Přípravky z třezalky tečkované (infuze nebo odvar z byliny třezalky tečkované, Gelarium Hypericum, Deprim):
 • antibiotika (penicilinová řada, makrolidy, tetracyklin);
 • antimykotika (Flucostat, Diflucan, Nystatin, Ketoconazole);
 • kardiovaskulární léky (verapamil, diltiazem);
 • projímadla (včetně některých produktů na hubnutí).

Všechny tyto léky buď snižují absorpci Jeanine ve střevě, nebo urychlují odbourávání hormonů v játrech, což vede ke snížení antikoncepčního účinku. Během a během sedmi až dvaceti osmi dnů po ukončení užívání "protidrog" je nutné použít další bariérové ​​metody antikoncepce..

Co dělat, když dojde k těhotenství

Studie prokázaly, že nízké koncentrace pohlavních hormonů nejsou schopny poškodit těhotné nebo nenarozené dítě. U žen, které nevědomky braly Janine v raných stádiích těhotenství, byl pozorován narození zdravých dětí se stejnou frekvencí jako u ostatních žen v porodu. Proto užívání léku během těhotenství nelze považovat za indikaci potratu. Žena by se měla sama rozhodovat o dalších akcích, vedená pouze osobními úvahami.

V každém případě je však při prvním podezření na těhotenství nutné zrušit a vyhledat radu odborníka.

Důvěřujete antikoncepčním tabletám?

Ano, nikdy mě nezklamali 40 100 100 0

Janine antikoncepční pilulky jsou u žen velmi populární. Jedná se o hormonální lék s nízkou dávkou s vysokým terapeutickým účinkem. Jeanine dokonale zvládne svůj hlavní úkol - zabraňuje výskytu nechtěného těhotenství. Antikoncepce působí dvěma způsoby: potlačuje ovulaci (takže vejce nezraje, aby opustilo folikul) a zahušťuje hlen děložního čípku (takže spermie se nemohou k vajíčku dostat na rande). Současně je vyrovnáno hormonální pozadí ženy: Janine potlačuje produkci mužských hormonů a je dokonce schopna léčit hirsutismus a jiné formy androgenie u žen. Mnoho žen tvrdí, že na pozadí užívání Janine se staly více ženskými a přitažlivějšími: prsa se zvětšila, kůže se vyčistila, stav vlasů a nehtů se zlepšil.

Janine je spolehlivý a relativně bezpečný antikoncepční prostředek. Pokud budete dodržovat dávkování a správný režim užívání tablet, neměli byste se bát možného těhotenství. Ale dříve nebo později přichází okamžik v životě kterékoli ženy, když je připravena otěhotnět a dokonce si to přeje celým svým srdcem. Pak se přirozeně objeví další otázka: je těhotenství možné po Jeanine?

Ujistěte se, že se vaše schopnost otěhotnět Janine nesníží. Musíte však zvážit, zda jste dodržovali pravidla pro příjem OK. Po každém roce přijetí by měla být aplikace přerušena na 2–3 měsíce, což poskytne reprodukčnímu systému čas a schopnost zotavení a odpočinku. Jinak je možné potlačit jeho funkce a Janine není výjimkou. Pokud antikoncepce s prášky trvala několik let v řadě, je možné snížit šanci na úspěšné těhotenství a naopak zvýšit riziko zmrazení plodu..

Pravděpodobnost příznivého výsledku při pokusu o těhotenství po Jeanine také do značné míry závisí na věku ženy. Nejjednodušší způsob, jak otěhotnět, je pro mladé dívky do 22-23 let. Po 30 letech v ženském těle začínají procesy související s věkem, které mohou narušovat úspěšné pojetí a nasazení dítěte. Mějte na paměti, že čím starší budete, tím déle bude třeba obnovit reprodukční systém.

Přes pravděpodobné obtíže s těhotenstvím po Jeanine, moderní gynekologové to často předepisují v léčbě některých forem neplodnosti, zejména s nedostatečností luteální fáze a endometriózou. Janine pomáhá vyrovnat se s těmito problémy a otěhotnět při zrušení. V porodnictví se tento jev nazývá rebound efekt: když se vaječníky drží na antikoncepčních pilulkách po prudkém zrušení OK, probudí se a začnou pracovat s pomstou: ovulace je obnovena a aktivována. Odrazový efekt je nejvýraznější během prvních 2 až 3 měsíců po ukončení léčby, to znamená, že v tomto okamžiku je nejpravděpodobnější těhotenství. Lékaři však doporučují čekat na toto období, a teprve poté, co se to pokusí otěhotnět, protože v první době po zrušení existuje zvýšené riziko zmrazení plodu.

Je důležité dodržovat léčebný režim. Pro těhotenství při zrušení je Janine obvykle předepisována na 3-6 měsíců. Nedělejte si starosti s tím, jak taková terapie ovlivní nenarozené dítě: při užívání přípravku Janine nejsou pozorovány žádné negativní účinky na plod..

Taková taktika s použitím Jeanine pomohla mnoha ženám otěhotnět po mnoha letech neúspěšných pokusů. Ale samozřejmě těhotenství při zrušení není ve všech případech zdaleka možné. Kromě toho samotný lék není vhodný pro každého. Jeho užívání a intolerance Jeanine často způsobují vedlejší účinky. Je třeba mít na paměti, že u diabetes mellitus, patologií jater, krvácení dělohy neznámé povahy, trombózy, jejích příznaků nebo predispozice ke krevním sraženinám, jakož i v některých jiných případech je Janine kontraindikována!

Otázka výběru OK a těhotenství po Zhaninu by měla být vždy rozhodnuta individuálně po konzultaci s odborníkem.

Speciálně pro - Elenu Kichak

Pila jsem Janine po dobu 6 měsíců, moje gynekologka předepsala tento lék (po dobu 8 let mi byla předepsána neplodnost), otěhotněla ve druhém cyklu po vysazení léku. Těhotenství ztuhlo po 8 týdnech, ale podle závěru histologie došlo k blednutí v důsledku přeneseného respirátoru. Během tohoto období jsem opravdu trochu onemocněl. Pro ženu v obvyklém stavu takový respirátor prochází s mírnou nevolností, ale pro těhotnou ženu, jak se ukázalo, hrozí to s hroznými následky. Podle lékařů byla moje imunita slabá a nemohla dítě ochránit. Byl to pro mě strašný stres..

Jeanine jsem si vzal na 7 měsíců, otěhotněl jsem během 1-1,5 měsíce po zrušení, výsledkem bylo zmrazené těhotenství po dobu 5 týdnů. Protože antikoncepční prostředky fungují po dobu 5 týdnů, ale pila jsem je pro léčbu nepravidelné menstruace (lékař předepsal). Je tedy lepší, aby dívky tolerovaly s těhotenstvím hned po převzetí antikoncepce a vše bude v pořádku!

Antikoncepční látka Janine je velmi populární mezi ženskou polovinou populace. Jedná se o hormonální lék s nízkou dávkou, který má vysoký terapeutický účinek. Svým hlavním cílem dělá skvělou práci - předcházet nechtěnému těhotenství. Toto antikoncepční činidlo potlačuje ovulační proces, to znamená, že vajíčko nezraje, aby vystoupilo z folikulu, a uvolňuje hormonální pozadí žen (s pomocí Janine je potlačena produkce mužských hormonů a umožňuje léčit hirsutismus a jiné formy ženských androgyny). Mnoho žen, které vzaly Janine, se stalo přitažlivější a ženštější. To se projevilo zvýšením velikosti prsou, zlepšením stavu vlasů a nehtů, pokožka se stala čistší.

Droga Janine je spolehlivá a bezpečná metoda ochrany. Pokud správně dodržujete dávkování a režim užívání tablet, pak jsou obavy z možného těhotenství marné. V životě každé ženy však nastává okamžik, kdy chce mít dítě, a pak může vyvstat otázka: je možné otěhotnět po aplikaci Janine?

Neváhejte, tento lék nemá absolutně žádný vliv na početí. Musíte však zvážit jeden velmi důležitý bod, jak jasně a správně jste vzali lék. Používání všech (tablet) by mělo být přerušeno na několik měsíců po ročním příjmu, aby se reprodukční systém mohl zotavit a odpočinout si. V opačném případě budou jeho funkce potlačeny a Janine není výjimkou. Pokud jste po několik let užívali tento lék bez přerušení, pravděpodobnost těhotenství se zmenší na minimum a zvyšuje se riziko zmrazení plodu.

Pravděpodobnost těhotenství po užití Janine také závisí na věku žen. Nejvhodnější věk pro otěhotnění je 22-23 let. Po třiceti letech se v těle žen začnou objevovat procesy související s věkem, které brání úspěšnému početí a otěhotnění dítěte. Je důležité si uvědomit, že čím je dívka starší, tím déle bude trvat, než se její reprodukční systém zotaví.

I když existují nějaké těhotenské problémy spojené s užíváním drog Janine, pak gynekologové to často předepisují svým pacientům při léčbě různých forem neplodnosti, tj. Luteální fáze nedostatečnosti a existující endometriózy. Janine upřednostňuje úspěšné řešení těchto problémů a těhotenství nastává v době přerušení léčby. V tomto směru, jako porodnictví, se tento jev nazývá odskočit - účinek, to znamená, že spící vaječníky v důsledku užívání antikoncepčních pilulek, po zrušení se stávají aktivními a začínají pracovat s dvojí silou - je obnoven a aktivován. V prvních několika měsících, kdy byl lék zrušen, se odrazový efekt stává velmi výrazným, to znamená, že v této době existuje velmi vysoká šance na otěhotnění. Odborníci však v tomto období doporučují trpělivost a teprve po třech měsících se snaží splnit váš sen, protože na začátku je vysoké riziko zmrazení plodu.

Dodržování vybraného léčebného režimu je velmi důležité. K otěhotnění touto metodou trvá tři až šest měsíců. Nebojte se skutečnosti, že tato terapie bude mít nepříznivý dopad na budoucí dítě, protože léčivo Janine nemá v době plánování negativní vliv na plod..

Mnoho žen nemohlo otěhotnět po mnoho let a použití Janine pomohlo tento problém vyřešit. Samozřejmě, tato metoda těhotenství bohužel není možná ve všech případech a není vhodná pro všechny. Poměrně často byly často pozorovány vedlejší účinky užívání těchto tablet, stejně jako jejich nesnášenlivost. Všimněte si, že v některých případech je Janine jednoduše kontraindikována, například patologie jater, různé krvácení z dělohy, trombóza a také predispozice k jejímu vzniku..

O vybraných antikoncepcích, jakož i o otázkách těhotenství po Janineho tabletách, musí být rozhodnuto samostatně u lékaře.

Antikoncepční pilulky se pro moderní ženy staly nezbytnými, protože v rodině je velmi často plánováno těhotenství. Mezi ženami je velmi oblíbená Janine, hormonální droga s nízkou dávkou a současně s vysokým terapeutickým účinkem. Dnes probereme, zda je těhotenství po Jeanine možné.

Jaké jsou výhody léku

Hlavním plusem je, že Janine vykonává své funkce velmi efektivně - když je přijata, nechtěné těhotenství nenastane. Lék je dobrý, protože působí současně na ovulaci (zabraňuje dozrávání vajíčka z folikulu) a na hlenu děložního čípku (zahušťuje ho tak, aby se spermie nedostaly k vajíčku).

Nepochybnou výhodou je, že Janine zbavuje hormonální pozadí ženy: zpožďuje práci mužských hormonů, což vede ke snížení hirsutismu a dalších forem androgenie u žen. Mnoho z těch, kteří vzali tento lék, tvrdí, že se stali více ženskými, přitažlivějšími: kůže začala vypadat mnohem zdravěji, čistěji, vlasy a zesílila, pro některé se prsa zvětšila.

Pokud je čas otěhotnět

Janine je obecně považována za spolehlivou a poměrně bezpečnou. Pokud sledujete dávkování a dodržujete režim, těhotenství nenastane. A až přijde čas otěhotnět, žena by měla vědět, jaký vliv měla Janine na její tělo a reprodukční funkce a zda může po tomto léku otěhotnět.?

Odborníci říkají, že tyto pilulky nesnižují schopnost otěhotnět. To je však pouze tehdy, pokud jste je vzali správně. Jakékoli antikoncepční prostředky by měly být užívány přerušovaně: po každém roce musíte pozastavit vstup a Janine není výjimkou. To umožňuje obnovit reprodukční systém a přerušit ho. V opačném případě budou jeho funkce velmi utlačovány a důsledky mohou být smutné. Pokud žena užila antikoncepci po mnoho let v řadě, šance na úspěšné těhotenství se významně sníží. Kromě toho existuje negativní tendence k blednutí v těhotenství.

Kromě toho, po Jeanine je snazší otěhotnět v mladém věku - ve věku 22–23 let a po 30 letech se procesy v těle liší jiným způsobem a početí dítěte se stává méně a méně pravděpodobné. Protože se reprodukční systém zotavuje déle.

Antikoncepce proti neplodnosti?

To je rozpor, ale někdy Jeanine předepisují gynekologové v léčbě neplodnosti - nebo spíše některé z jejích forem. Například s endometriózou. Existuje takový lékařský termín „po zrušení“ - když je droga zrušena, dochází k rebound efektu: potlačená funkce vaječníků se prudce probudí a začnou pracovat s pomstou, jako by chtěli dohnat. obnoveno a aktivováno. Tento proces probíhá do 2–3 měsíců bezprostředně po vysazení léku, takže je to nejefektivnější doba pro početí. Lékaři však nedoporučují spěchat a čekat na toto období, protože účinek léku ještě není zcela ukončen a může způsobit, že plod zamrzne..

Je velmi důležité dodržovat individuální léčebný režim. Pro informaci, k dosažení odrazového účinku je Janine obvykle předepisována na období 3-6 měsíců. Předpokládá se, že během tohoto období nebude mít žádný negativní dopad na plod a dítě se narodí zdravě. Existují však případy, kdy po takové terapii porodily zdravé ženy ženy, které se po mnoho let neúspěšně pokusily otěhotnět. Těhotenství po Jeanine však není možné pro všechny.

Kontraindikace Zhanin

Stejně jako všechny ostatní, tento lék není vhodný pro každého. Poměrně často lze pozorovat vedlejší účinky na pozadí užívání a některé dívky nesnášejí „Janine. Existují přísné kontraindikace:

Krvácení dělohy neznámé povahy;

Trombóza nebo predispozice ke krevním sraženinám:

Proto otázku „přijmout - nepřijmout“ rozhoduje především lékař, a raději byste se měli řídit jeho odbornou radou. Zdraví žen není věčná věc, je lepší ji chránit prostřednictvím prevence.

Líbí se?

Klikněte na tlačítko, pokud se vám článek líbil, pomůže nám to s vývojem projektu. poděkovat!

Recepce Janine a těhotenství

Porodník-gynekolog. Lékařský problém

 • Nezodpovězená témata
 • Aktivní témata
 • Prohledejte mobilní verzi

Porodník-gynekolog - Janinina recepce a těhotenství

The Jen Post »17. května 2008 18:41

Četl jsem a slyšel různé názory na zastavení v pořádku a těhotenství. Existuje názor, že můžete okamžitě otěhotnět, existuje názor, že musíte počkat 3 měsíce po ukončení užívání v pořádku a teprve poté přestat být vůbec chráněni. Řekněte mi, jak vědecky zdůvodnit, ne-li obtížné.

Jeanine jsem pila 3,5 roku bez přestávky. Je mi 26 let


Předem díky za odpověď.

Poselství Natalyi Radlevichové »20. května 2008, 22:27

Příspěvek od hosta »21. května 2008 11:08

Díky za odpověď. A co by mohlo ohrozit tak dlouhý příjem taletok bez přerušení?

Viděl, protože velmi dobře. Nechtěl jsem otěhotnět a menstruační doba přestala být bolestivá. Dříve v první den jsem právě vyšplhal na zeď z bolesti

Zpráva Natalyi Radlevichové »21. května 2008, 20:21

Přijetí OK bez přerušení může vést k dočasné inhibici funkce vaječníků, zpravidla se po několika měsících po zrušení OK obnoví jejich práce. Předpokládá se, že přerušení přijímání OK po dobu 1–2 cyklů za rok pomůže tomuto efektu zabránit..

Přidáno po 35 sekundách:
Přijetí OK bez přerušení může vést k dočasné inhibici funkce vaječníků, zpravidla se po několika měsících po zrušení OK obnoví jejich práce. Předpokládá se, že přerušení přijímání OK po dobu 1–2 cyklů za rok pomůže tomuto efektu zabránit..

Těhotenství po zrušení OK

Na stránku

Děti:
Dcera Svetul 06/02/2010, Son Antoshka 05/08/2012

Stav: Offline

Děti:
Helen a Alyosha

Stav: Offline

Stav: Offline

Stav: Offline

Stav: Offline

Stav: Offline

Téma s tímto jménem jsem viděl později, než bylo vytvořeno, ale je tu více o zrušení a možnosti těhotenství obecně.

A je velmi důležité, abych poznal několikanásobné nebo jediné těhotenství po zrušení OK.

Dívky, ve skutečnosti nikdo při zrušení neotěhotněl?

Jeanine. Recenze

Celkem zpráv: 5056

01.01.2015, Natalia
Dobré odpoledne! Začala jsem brát Janine první den cyklu. Řekněte mi, zda potřebujete použít další metody antikoncepce v prvním týdnu užívání drogy.?

  02/02/2015, správce webu
  Pokud jste ji začali užívat první den menstruačního cyklu, jste okamžitě chráněni před první pilulkou. Podrobnosti si přečtěte zde: http://www.sikirina.tsi.ru/ok-contra-effect.phtml

31.03.2015, Olga
Ahoj. Prosím, řekněte mi, vynechal jsem tabletu Janine a ta se stala nevhodnou pro použití, mohu si dát pauzu po užití 20 tablet nebo je lepší otevřít nové balení. Co to znamená??

  02/02/2015, správce webu
  Nechte to tak, jak je. Je to jen to, že tento cyklus bude o 1 den kratší.

03/20/2015, Svetlana
Prosím, řekněte mi, dívky, někdo otěhotnil po užití „Zhaniny“. Protože se braly bez přestávky nebo se 7denní přestávkou?

28.04.2015, Nastena
po potratu jsem byl pověřen pít půl roku Jeanine. Pila jsem méně, možná 4 měsíce, a poté, co jsem ji vzala, otěhotněla jsem. jediná věc byla, že jsem měl bolesti hlavy každý měsíc a pokles nálady o 3-4 dny. stejně jako dobré prášky.

03/12/2015, Natalia
Dobrý den! Jmenuji se Natalya, mám 25 let. Udělal jsem ultrazvuk a byla mi diagnostikována ozvěna endometrioidní cysty levého vaječníku. Potřebuji tablety Janine nebo ne? Doktor předepsaný na pití po dobu 3 měsíců, říká, že cysta se vyléčí, je to pravda nebo ne? Obávám se, že opravdu potřebuji děti, mohu je porodit?!

04/08/2015, n
Pijte vše, co předepisuje lékař, a rozhodněte se.

04.06.2015, Ala
Natalya. endometioidní cysta nevyřeší. Odstranili to pro mě a teprve po operaci předepisovali hormony na 3 měsíce. po ukončení léčby je módní použití. @

03/09/2015, Evelina
Dobré odpoledne, je mi 45 let, řekni mi, co mám dělat? Začala jsem brát Janine od prvního dne menstruace, jak řekl lékař, už uplynulo 13 dní a menstruace nekončí, nebudu říkat, že chodí hojně, s největší pravděpodobností jako pravidelná menstruace, vezmu drogu večer a zajímavě večer večer propouštění prakticky zastaví, a po ranním užití je vše nové, co dělat?

  03/10/2015, správce webu
  Přečtěte si o adaptivním krvácení zde: http://www.sikirina.tsi.ru/ok-faq-29.phtml.

18. 2. 2015, Ekaterina
Ahoj! Moje situace je nepochopitelná, proto se vás ptám. Beru Janine 1 rok a 9 měsíců. Ale v poslední době začala zapomenout akceptovat, povolení bylo hlavně 2-3 týdny, 2-3 dny, pak jsem se pokusil vzít to jako obvykle. Ale po nedávném fyzickém vyšetření v práci se cítím, jako bych si něco vybral a teď to krvácí, i když ne moc. Ale to bylo na začátku měsíce a nyní se to samé začalo znovu. Stále mám prášky za poslední 3 týdny. Dává mi smysl dokončit všechny prášky? Může to být menstruace? Mohlo by to být průlomové krvácení? S partnerem se také neustále chráníme kondomem. Vyloučeno.

  19. 2. 2015, správce webu
  Dobré odpoledne. Takové acyklické krvácení je spojeno právě s porušením režimu užívání Janine. Zkuste vložit připomenutí na svůj mobilní telefon.

02.06.2015, Gunel
Ahoj! mohu si siofor vzít s regulonem? Díky předem

Těhotenství po jeannine hodnocení

Těhotenství po Jeannine se zpravidla objevuje bez problémů při přerušení léčby. Ale všechno bude záležet na věku ženy a.
19 03 - Janine se rychle vstřebává a také se rychle vylučuje z těla. Možnost brzkého těhotenství po užití Janine. se může objevit již za 1-2 měsíce po vysazení tablet. Pokud tak neučiníte, můžete dokonce poškodit nejproduktivnější funkci ženy.
12 02 - B po Janine - dívky dostali B někoho po zrušení. Pila jsem OK 7 měsíců, po zrušení jsem však otěhotněla na 2. cyklu.
26 07. - Dívky, začal jsem být zvědavý... Existuje mnoho šťastných lidí, kteří jsou v pořádku poté, co vzali OK. Byl jsem přidělen k Janine na půl roku.
16 03 - A já jsem pil Janine 2 měsíce poté, co přišlo zrušení těhotenství. hned nemůžete otěhotnět, ale s ostatními (pila jsem Jess) - můžete.
Kdy může 05 těhotenství po zveřejnění Janine. Janine se rychle vstřebává a také se rychle vylučuje z těla. Pokud tak neučiníte, můžete dokonce poškodit funkci nejvíce reprodukční.
Jaký měsíc po zrušení Jeanine jste otěhotněla? Příležitost otěhotnět po léčbě Janine.
Řekněte mi, mohu se pokusit otěhotnět v prvním cyklu po vysazení léku? Pokud se potřebujete zotavit bez cyklu pilulek, měli byste.
15 02 - Řekněte mi, prosím, kdo byl zatížen po zrušení Jeanine okamžitě a jak má být - pokračovat nebo ne - pokud je imunita tak slabá,.
Existuje názor, že můžete okamžitě otěhotnět, existuje názor, který potřebujete. Zpravidla několik měsíců po zrušení je OK.
Doktor mi řekl, že můžete okamžitě otěhotnět po zrušení, nic. Před měsícem jsem dojel Janine (OK) na stezku.
Proto, pokud těhotenství po antikoncepčním stažení nenastane. Po těhotenství Yarina, Zhanina, Jess, Lindinet, Chloe nebo Marvelon můžete otěhotnět v průměru tři měsíce po.
A jak rychle se početí objevilo po zrušení? Bude to naše ozvěna. Obecně můžete otěhotnět. Viděl Janine. Chceme také dítě. 0. ihned po zrušení Yariny a dvojčat otěhotněla.
Pravděpodobnost těhotenství po užití Janine také závisí na věku. těchto problémů a těhotenství nastává v době přerušení léčby.
18 08 - Pokud jste přestali pít, když si můžete představit. Neexistuje žádný důkaz, že B v prvním cyklu po zrušení OK může nějak ovlivnit dítě. Mnoho případů, když... pila jsem Janine kvůli odrazu.
V prvním cyklu po zrušení OK nemůžete otěhotnět - může to být.. jako moje, a jak rychle se někomu podařilo otěhotnět.. Po léčbě byla Janine zrušena a otěhotněla s jednou levou trubičkou.
7 08 - jak brzy mohu otěhotnět po vysazení hormonálních léků;. "Yarina" nebo "Janine", je možné otěhotnět po jejich zrušení?. Tyto léky je třeba brát co nejdříve poté.
Ona otěhotněla okamžitě po zrušení OK, ve stejném cyklu. Ihned po zrušení otěhotněla (ovulace. Že O by mohla být zmatená a začít pít duf dříve, než by měla být. A čas rychle odletěl! Po zrušení Zhaninu jsme odešli. Pijel jsem 3 cykly pro terapeutické účely.
15.08.2005 - Jmenovaný Logestem nebo Janine řekl, že by měl přestat přijímat. A o tom, že po OK otěhotní rychleji a že po OK byste měli počkat. To znamená, že můžete vypít několik cyklů - asi rok, protože nemluvíme. Pila jsem Yarinu po dobu 3 měsíců a po zrušení jsem otěhotněla 3. měsíc.
A gynekolog mi řekl h

Těhotenství po jeannine hodnocení

Léčím endometriózu s Jeanine, lékař jí předepsal, ale nepožadoval jsem žádné hormonální testy..
Výsledkem je, že jsem od nich začal mít strašnou depresi, ze které se nemůžu dostat ven (neustálé slzy, rozhořčení od nuly), můj manžel o tom začíná proklínat, říká, že je unavený dívat se na takovou ženu každý den. Takže teď nevím, co mám dělat, ale musím pít.

Jeanine mi vůbec nevyhovovala, cítím se hrozné, dojímám třetí balíček, ale nevolnost stále přetrvává každý den, bolesti hlavy začaly, můj zrak prudce poklesl a moje nálada a libido byly hrozné. A neexistuje žádná náhrada za ně, od endometriózy. Možná budu konzultovat s jiným lékařem.

Těhotenství po Jeanine

Zeptejte se a získejte kvalitní lékařskou pomoc. Pro vaše pohodlí jsou konzultace k dispozici také v mobilní aplikaci. Nezapomeňte poděkovat lékařům, kteří vám pomohli! Na portálu je akce „Děkuji - je to snadné!“

Jste lékař a chcete konzultovat na portálu? Podívejte se na našeho Jak se stát konzultantem.

Neléčte sami. Pouze odpovědný přístup a konzultace s lékařským specialistou pomohou zabránit negativním důsledkům samoléčení. Všechny informace zveřejněné na portálu Medihost jsou pouze informativní a nemohou nahradit návštěvu u lékaře. V případě jakýchkoli příznaků nemoci nebo malátnosti se poraďte s lékařem ve zdravotnickém zařízení.

Výběr a předepisování léků může být pouze lékařským odborníkem. Indikace pro použití a dávkování léků musí být dohodnuty s lékařem.

Lékařský portál Medihost je informační zdroj a obsahuje pouze základní informace. Materiály týkající se různých nemocí a způsobů léčby nemohou pacienti použít k neoprávněným změnám léčebného plánu a jmenování lékařem.

Správa portálu nenese odpovědnost za věcné škody ani za poškození zdraví způsobené použitím informací zveřejněných na webových stránkách Medihost..

Ahoj
Po všech hormonálních antikoncepcích se doporučuje počkat na určitou dobu, teoreticky by měly přijít do 28 dnů, krvácení po zrušení se nepovažuje za měsíční

Pila jsem smečku, menstruace prošla a první den po nich došlo k nechráněnému sexu. Od tohoto měsíce jsem se rozhodl přestávku v přijímání OK. Obávám se, že bereme útok

Nebudete těhotná.

Pokud nejste chráněni, pak je riziko těhotenství

Uživatel poděkoval za odpověď ve výši 10 bonusů
Děkujeme za text: Děkujeme za konzultaci.!

Fórum těhotenství. 9 měsíců časopis.

Těhotenství a porod. Diskuse o problémech

 • Nezodpovězená témata
 • Aktivní témata
 • Vyhledávání

Těhotenství a endometrióza. možná?

Těhotenství a endometrióza. možná?

Příspěvek od AAAAAA »23. března 2007 12:09

Re: Těhotenství a endometrióza. možná?

Zveřejnil Marina 78 23. března 2007 13:37.

Zveřejněno uživatelem AAAAAA 23. března 2007 14:35

Příspěvek od Oxytocinu 26. března 2007 12:32

Zpráva Alfiyushechka „27. března 2007 11:15

Zveřejněno uživatelem AAAAAA 27. března 2007 13:27.

Zpráva Alfiyushechka „27. března 2007, 13:50

Zveřejněno uživatelem AAAAAA 27. března 2007 14:27.

Příspěvek Alfiyushechka „27. března 2007 14:41 hod.

Zveřejnil Nata 27. března 2007 15:02.

Příspěvek od oxytocinu 27. března 2007 20:22.

Zveřejněno uživatelem AAAAAA dne 28. března 2007 8:31

Zveřejněno uživatelem Lisanna 10. dubna 2007 21:44.

Zveřejnil Lapylya dne 5. června 2009 9:54 hodin

Zveřejnil oxytocin dne 5. června 2009 10:52

Zveřejnil Lapylya dne 5. června 2009 11:35

Zveřejnil oxytocin dne 05.06.2009 12:37 PM

Zveřejnil Lapylya dne 5. června 2009 12:50

Články O Neplodnosti