Hlavní Neplodnost

Těhotné piercingy

Nyní piercing je běžný způsob, jak ozdobit své tělo a vyčnívat z davu..

Defekty mohou být známé - například v uších a extrémněji v tvářích nebo jazyku.

Během těhotenství může polovina pohlaví zažít nepříjemné pocity z piercingu a mnoho otázek.

Co je to piercing??

Piercingy jsou vpichy, které se používají k ozdobení a zdokonalení těla..

Piercing je rozdělen do několika nejčastějších typů:

  Piercing do uší je nejčastějším typem piercingu. Dívky to nejčastěji dělají, často rodiče propíchnou dívčí uši v dětství. Díra v uších může být téměř neomezená, někteří propíchnou nejen lalok, ale také chrupavku.

Piercing do nosu - má bohatou historii sahající až do starověku. Dekorace v nose měla určitý význam a mohla o svém nositeli říct například izolací lékaře nebo šamana od kmene. Mezi Beduíny, Aztéky, Mayové, domorodci byli populární vpichy do nosu.

Piercing do rtů - také přišel z kmenových kultur v Africe a Americe. Proražení v rtech bylo provedeno pro rituální účely nebo ukázalo stav nosiče. Nyní, spolu s piercingem do nosu, je oblíbený u neobyčejných a odvážných lidí..

Piercing do jazyka není běžný pohled, kvůli jeho bolestivosti a extravaganci.

 • Navel piercing - velmi oblíbený u dívek. Mnozí říkají, že jeho historie má také kořeny ve starověku, konkrétně ve starověkém Egyptě, ale tato informace je zatím kontroverzní. Navel piercing je vhodný v tom, že to nezasahuje do hledání zaměstnání nebo studia, protože mnoho institucí je stále nejednoznačných o takových špercích.
 • Jakékoli piercing, bez ohledu na zvolený čas nebo místo vpichu, může být nebezpečné.

  Nejprve se jedná o infekce, které lze získat složitým postupem sami nebo pomocí špinavých nástrojů.

  Dokonce i nejjednodušší piercing může být tělem odmítnut a proměnit se v zánětlivý proces.

  U některých lidí se mohou vyskytnout alergické reakce na určité kovy, což také komplikuje schopnost nosit piercing..

  Proto při piercingu musíte dodržovat několik pravidel.

   Pokud si vyberete místo pro vpich, porovnejte své touhy s příležitostmi a neprovádějte okamžité rozhodnutí ve prospěch složitých bolestivých piercingů, pokud ještě takový zážitek neexistuje.

  Pokud do této chvíle nebyly na těle žádné vpichy, je lepší například usnadnit piercing - propíchnout otvory v uších pro náušnice. To vám umožní zjistit, jak nepříjemný je tento postup, a také zjistit přítomnost alergie na kovy a reakci těla na vpich..

  Neprovádějte postup sami.

  Důvěřujte pouze dobrým salonům, abyste věřili ve sterilitu nástrojů a správný přístup k postupu.

 • Postupujte podle doporučení pro péči o novou punkci, zpracovejte ji a včas vyhledejte lékaře s hnisáním a podrážděním.
 • Piercing narušuje funkci orgánů!

  Mohu mít během těhotenství piercing??

  Dívka chce vždy zůstat krásná a takové období života, jako je těhotenství, není výjimkou. A samozřejmě, někdy chcete změnit svůj vzhled a přinést do něj něco nového.

  Je možné provádět piercing přímo při nošení dítěte?

  Během těhotenství tělo dostává obrovskou zátěž, oslabuje se imunitní systém. To může vést ke skutečnosti, že místo vpichu se bude hojit po dlouhou dobu nebo, v nejhorším případě, infekce začne způsobovat zánět, zatímco tělo negravidní ženy by se mohlo vyrovnat s podobným problémem..

  Další funkce závisí přímo na tom, jaký typ piercingu je vybrán..

  Kategoricky nemůžete dělat piercing bradavky a jiná intimní místa. Nezáleží na tom, zda je plánováno kojení nebo umělá výživa - ženské těhotenství se během těhotenství mění a vpichy se pravděpodobně zanícují.

  Nejbezpečnější je piercing do uší. Jedná se o prakticky bezbolestný postup, velmi rychlý a nevyžaduje úlevu od bolesti. Díra v uších se hojí rychleji, zejména v teplém období.

  Složitější postupy mohou vyžadovat úlevu od bolesti, což není pro dítě prospěšné. Současně bolest dítěte pociťuje také dítě.

  Navel Piercing a těhotenství

  Většina otázek vyvstává v souvislosti s piercingem pupku.

  Během porodu dítěte se nejvíce mění břicho ženy a pupku. Ukázalo se, že se kůže natahuje, přináší nepříjemnosti a nepohodlí bez dalších vpichů.

  Co dělat s piercingem pupku během těhotenství? To je nejlepší konzultovat těhotenství lékaře na toto téma..

  Pravděpodobnost infekce propíchnutí je v tuto chvíli velmi vysoká a může nepříznivě ovlivnit celkový stav těhotné ženy - lékaři jsou tedy proti tomu, aby ji měli na sobě.

  Mohu nosit?

  Pokud byl vpich proveden před těhotenstvím, podařilo se mu vyléčit a již nepřináší nepohodlí - nemůžete si dělat starosti, že to může ublížit ženě nebo dítěti.

  Musím střílet?

  V prvních měsících, kdy je žaludek stále malý, piercing nezpůsobuje nepříjemnosti. Těhotenství by mělo sledovat stav vpichu - pro jakékoli nepohodlí je nutné odstranit ozdobu.

  Čím delší je období, tím více se kůže natahuje na žaludek a piercing začíná bodat a tře. Pokud ji neodstraníte, mohou se objevit zánět a strie, které zůstanou navždy..

  Kdy střílet?

  Dekorace by měla být odstraněna, jakmile se objeví nepříjemný pocit. Aby nedošlo k obavám z defektu, můžete do něj vložit hedvábnou stuhu.

  Po delší dobu bude lékař, který sleduje těhotenství, pravděpodobně trvat na odstranění šperků, zejména pokud je předepsán císařský řez.

  Hlavní věcí je zapamatovat si, že piercing vyžaduje hodně pozornosti na sebe a jakákoli infekce může ublížit vašemu dítěti.

  Nejlepší je počkat na výhodnější dobu, a pokud taková příležitost neexistuje, pečlivě dodržujte všechna preventivní opatření a doporučení pro péči o piercing. Dekorace pak přinese jen radostné emoce.

  Navel piercing a těhotenství - je to nebezpečné? Piercing do nosu

  Navel piercing a těhotenství - je to nebezpečné?

  Proč děvčata dělají piercing do pupku? Chcete-li se tímto způsobem vyjádřit, přilákat opačné pohlaví k vaší osobnosti, zdůraznit krásu a osobnost? Důvody pro každou ženu jsou odlišné. Dá se bezpečně říci, že dnes je vpich pupku považován za nejčastější typ piercingu u mladých dívek. Když ale nastane těhotenství, objeví se následující otázky: „Co teď dělat s piercingem? Nechte to nebo ji odstraňte? “„ Co se stane s piercingem během těhotenství a nepoškodí to dítě? “

  Piercing těhotenství - co se může stát

  Je nemožné nahlédnout do budoucnosti a určitě říci, jak se pupek a náušnice v něm chovají během těhotenství. U některých dívek zůstává vzhled pupku během těhotenství stejný a nic se mu neděje. A pro ostatní, na začátku druhého trimestru, pupek změní svůj tvar, začne se vydouvat kupředu.

  V tomto případě náušnice určitě začnou interferovat, dráždí pokožku a přilnou k oblečení. V některých případech je možná dokonce i prasknutí kůže, což je obzvláště děsivé pro nastávající matky. Obdobně se díra z vpichu protahuje spolu s kůží na břiše, která se každým měsícem zvyšuje. Po porodu zůstává u některých matek díra z vpichu úhledná, jako před těhotenstvím, zatímco u jiných se v místě vpichu tvoří ošklivá jizva..

  1. Pokud jste se rozhodli propíchnout:

  • Po odstranění náušnice je třeba sledovat propíchnutí, dokud není zcela utažené. Čas uzdravení je individuální pro každou osobu. Defekt někoho bude opožděn o dva měsíce a u některých za stejných podmínek může přerůst na celý rok.

  • Hlavní věc je, že do propíchnutí se nedostane žádná infekce. Pokud se však místo vpichu zapálí a začne se vykopat, měli byste okamžitě vyhledat dermatologa.

  2. Pokud se rozhodnete ponechat piercing v pupku. Rada:

  • Nahraďte obyčejné náušnice teflonovým činem. Tento materiál má flexibilitu, což znamená, že se může přizpůsobit rostoucímu žaludku. Tento materiál je hypoalergenní. Nejjednodušší a nejlevnější varianta je zabránit přerůstání díry - vložte do ní hedvábnou stuhu.

  • Je důležité pečovat o vaši pokožku, abyste se vyhnuli strie okolo pupku a břicha. Proto by měla být pokožka břicha namazána každý den speciálními krémy a gely pro těhotné ženy, které se nyní prodávají v lékárnách (před nákupem si přečtěte pokyny).

  Pokud v blízké budoucnosti plánujete těhotenství, je lepší piercing odmítnout, aby při porodu dítěte bylo méně problémů. Kromě toho byste neměli dělat „čerstvé“ vpichy, které před těhotenstvím nemají ani čas na to, aby se dobře zahojily, a to je plné komplikací. Během těhotenství nemůžete provést žádné vpichy. Mnoho nastávajících matek připustilo, že piercing odmítly, když se dozvěděly o jejich těhotenství, protože světonázor se mění a piercing již není tak atraktivní.

  Piercing do nosu

  V dnešní době je piercing do nosu velmi populární. Pokud je vyrobeno profesionály, má estetický vzhled. Nezapomeňte však, že se jedná o chirurgický zákrok.

  Tento článek je založen na osobní zkušenosti, bude popisovat postup pro propíchnutí nosu, následnou péči.

  Poté, co jsem se rozhodl pro piercing do nosu, jsem šel do slavného salonu ve městě. Tam mi byla nabídnuta služba k proražení křídla nosu. Nejprve jsem si vybral oblíbené náušnice z lékařské oceli z dostupného sortimentu, protože jsem alergický na kovy, tato možnost se ukázala jako optimální. Hlavní výhodou chirurgických ocelových šperků je to, že nezpůsobují alergie.

  Poté byly zaplaceny služby, jejichž cena zahrnovala cenu náušnice, anestetické injekce, služby mistra a výrobků pro péči, obecně piercingová cena byla 1000 rublů. Poté jsem šel do speciální kanceláře, kde mistr provedl anestetickou injekci, propíchl jsem nosní křídlo speciální jehlou (na jedno použití).

  Mnozí se domnívají, že můžete provést vpíchnutí pistolí, ale není tomu tak: zaprvé je to opakovaně použitelné, zvyšuje se riziko infekce; za druhé, je možné zranit, když je propíchnut nos. Při pronikání jehlou jsem necítil bolest, z rány tekla jen malá krev a z očí mi tekla slza. Anestetika trvala hodinu.

  Rána se za měsíc zahojila. Celou tu dobu jsem pracoval na místě vpichu a zdobení antiseptickými prostředky, které byly rozdány v kabině. Více se o tom můžete dozvědět z průvodce. Za měsíc nemůžete dekoraci změnit, protože se mohou objevit jizvy. Obzvláště pečlivě by měl být aplikován make-up, otřete si obličej ubrousky a ručníkem, šaty, protože můžete držet šperky a vytáhnout ji z nosu, což je nepříjemné.

  Jako ozdobu můžete použít speciální hřebíček (s nýtem i ve formě spirály, ty jsou mnohem pohodlnější), prsteny ze zlata nebo titanu, stejně jako podkovy.

  Piercing do nosu zvýrazní váš vzhled, pouze pokud je správně proveden a šperky jsou vybrány v souladu s rysy obličeje.

  Mohu během těhotenství nosit piercing do pupku?

  Navel piercing je populární tělo šperky, zejména pro mladé matky. Náušnice sama o sobě je neškodná, protože je vyrobena buď z lékařské slitiny nebo ušlechtilého kovu. Je však třeba mít na paměti, že propíchnutý pupek během těhotenství má tendenci se protahovat. Oblast může změnit svůj tvar a přítomnost náušnice způsobí nepohodlí nebo bolest. Aby se předešlo problémům s piercingem a současně se zachovala krása břicha, je třeba předem přijmout preventivní opatření.

  Mohu během těhotenství nosit piercing do pupku?

  Pokud jste propíchli dlouho před těhotenstvím, rána se pravděpodobně již uzdravila a rizika jsou minimální. V počátečních stádiích nebude vpich zasahovat. Později, když se břicho začne zvětšovat, může náušnice způsobit nepohodlí. Největší nepříjemnosti způsobují kovové výrobky. Cesta z této situace je nahradit kov ozdobou z flexibilního polytetrafluorethylenu (teflon)..

  Výhody teflonového „baru“ v pupku:

  • světlo
  • flexibilní;
  • hypoalergenní;
  • není přitahován magnetem.

  Náušnice vyrobené z polymerního materiálu nejsou tělem odtrženy. Takové šperky lze nosit až do narození.

  Nebezpečí provádění piercingu pupku během těhotenství

  Lékaři jsou skeptičtí ohledně proniknutí pupku přímo během těhotenství. Pokud to pro vás není důležité, doporučuje se podnik opustit a provést jej několik měsíců po narození. V opačném případě dodržujte následující bezpečnostní pravidla:

  1. Vyberte si nejlépe hodnocený salon.
  2. Po otevření obalu ve vaší přítomnosti se ujistěte, že propíchávač nosí rukavice. Všechny opakovaně použitelné nástroje jsou autoklávovány a jednorázové nástroje jsou neporušené.
  3. Místnost pro postup musí být čistá, bez stop krve, nečistot a zápachů.
  4. Přímý vpich v oblasti pupku se provádí výhradně jednorázovou jehlou.
  5. Dekorace musí být sterilní, v původním obalu..

  Měli byste také zvážit všechna možná rizika předem. Nedodržení hygienických norem, použití opakovaně použitelných nástrojů bez kvalitní sterilizace je plné infekce hepatitidou B, C, HIV.

  Imunita během těhotenství je mnohem nižší, takže se infekce při vstupu do těla šíří desítkykrát rychleji. Krev je přenášena na dítě.

  Pokud si vyberete dobrý salon a budete dodržovat všechna doporučení, je pravděpodobnost infekce minimální. Žádný master však nemůže zaručit 100% bezpečnost.

  Možné změny s piercingem pupku během těhotenství a porodu

  Od druhého trimestru vyžaduje propíchnutý pupek zvýšenou pozornost. Se zvětšením objemu břicha se zvyšuje i propichovací otvor. V některých případech tento proces vede k zánětu místa vpichu. Hlavní důvody:

  • těžké protažení kůže;
  • nedodržování osobní hygieny;
  • konstantní tření piercingu na oblečení.

  Jakákoli nedbalost může mít za následek poranění pupku. Aby se předešlo komplikacím, měli byste kovové šperky nahradit pružnější nebo hedvábnou nití v čase. Nejlepší je to udělat za 5-6 měsíců, zatímco žaludek stále není příliš velký.

  Preventivní opatření

  Aby se zabránilo zánětu, je třeba se neustále starat o piercing pupku. Během těhotenství si zóna vyžaduje zvýšenou pozornost, protože přímo souvisí s plodem. Způsoby prevence:

  • Dopřejte si pupek denně antiseptikem. Nejbezpečnější látky jsou alkoholové tinktury z bylin, jako je měsíček nebo heřmánek.
  • Pro zvýšení pružnosti pokožky v břiše použijte speciální krémy a masti.
  • Účinným lékem na strie a poškození kůže je nerafinovaný kokosový olej lisovaný za studena. Před aplikací se doporučuje alergický test..

  Nezapomeňte na standardní hygienická pravidla. Osprchujte se denně mýdlem nebo neutrálním gelem. Na konci procedury otřete místo vpichu..

  Natažený, propíchnutý pupek po porodu je častým problémem, který se vyskytuje se špatnou elasticitou kůže. Pokud se s ním setkáte, obraťte se na zkušeného průbojníka, který vám poradí na základě stavu vpichu. Možná budete muset počkat, až se rána uzdraví sama. V nejzávažnějších případech je vpich zarostlý. Malá jizva se pak odstraní laserem. Pokud si přejete, můžete provést novou defekt nebo odmítnout piercing.

  Navel piercing během těhotenství

  Možnost nošení šperků v pupku při porodu dítěte je určena situací a stavem vpichu:

  Pokud je propíchnutí provedeno dávno, dobře upravené, nedochází k podráždění, septických ložisek, pak je povoleno piercing pupku během těhotenství.

  Nedoporučuje se provádět novou punkce během těhotenství.

  Je dovoleno nahradit zlaté šperky polytetrafluorethylenem (PTFE), teflonem po dobu nesení plodu v prvním trimestru, kojení, za předpokladu, že vpich byl proveden nejméně před rokem.

  Období nošení dítěte oslabuje imunitu ženy, což znamená riziko odmítnutí šperků, výskyt nežádoucích následků.

  Proč se těhotné břicho piercing nedoporučuje:

  • léčebný proces vpichu je komplikovaný;
  • zvyšuje riziko infekcí i při správné péči;
  • kůže se zvětšením břicha je natažená, velikost vpichu je zdeformovaná, má estetický vzhled;
  • riziko alergií na vybrané šperky vzrůstá;
  • existuje pocit nepohodlí.

  Piercingy Crazy Tattoo studio jsou zodpovědní a profesionální specialisté, kteří jsou připraveni poradit klientovi v otázkách souvisejících s piercingem.

  Nový piercing pupku po těhotenství

  Proces porodu dítěte fyzicky a biologicky mění tělo nastávající matky, pokud je piercing pupku během těhotenství kontraindikován, můžete službu porodu piercingu používat vždy po porodu.

  Pokud chcete provést piercing pupku v Moskvě nebo zjistit jeho cenu, zavolejte na +7 (495) 725-13-13 nebo napište na +7 (903) 725-13-13 v WhatsApp a Telegramu.

  Dobrý článek? Sdílejte to na sociálních sítích. Je to pro vás snadné, je to pro nás příjemné, je to užitečné pro lidi

  Navel Piercing a těhotenství

  Náš výběr

  Ve snaze o ovulaci: folikulometrie

  Doporučeno

  První známky těhotenství. Ankety.

  Sofya Sokolova publikovala článek v Příznaky těhotenství, 13. září 2019

  Doporučeno

  Wobenzym zvyšuje pravděpodobnost početí

  Doporučeno

  Gynekologická masáž - fantastický efekt?

  Irina Shirokova publikovala článek v Gynekologii 19. září 2019

  Doporučeno

  AMG - hormon proti mullerům

  Sofya Sokolova publikoval článek v Analýze a průzkumech, 22. září 2019

  Doporučeno

  Oblíbená témata

  Autor: // Lyalka 2017 //
  Vytvořeno před 18 hodinami

  Zaslal: PoMiDoRk @
  Vytvořeno před 4 hodinami

  Zaslal: * Medúza *
  Vytvořeno před 17 hodinami

  Zaslal: * Ма ** Ма *
  Vytvořeno před 16 hodinami

  Zaslal: Аlivka
  Vytvořeno před 15 hodinami

  Zaslal: ТаняПарф
  Vytvořeno před 6 hodinami

  Zaslal: * Noble *
  Vytvořeno před 6 hodinami

  Zaslal: Margarishka
  Vytvořeno před 5 hodinami

  Zaslal: tatani
  Vytvořeno před 22 hodinami

  Zaslal: Puzzled
  Vytvořeno před 12 hodinami

  O webu

  Rychlé odkazy

  Populární sekce

  Materiály zveřejněné na našem webu slouží pouze pro informační účely a jsou určeny pro vzdělávací účely. Nepoužívejte je jako lékařskou radu. Stanovení diagnózy a výběr léčebných metod zůstává výhradním právem vašeho lékaře!

  Piercing těhotenství

  Většina mladých dívek a žen začala zdobit své tělo piercingem. Naši současníci přijali tuto metodu nošení šperků od starých Egypťanů. Vládnoucí vrstva společnosti způsobila vpichy v různých částech těla, čímž prokázala jejich vysoký stav. Popularita piercingu každým rokem roste, v souvislosti s tím je naléhavá otázka - je možné to udělat během těhotenství a co dělat se stávajícím?

  Piercing a těhotenství

  Ano a ne lze odpovědět na otázku o piercingu během těhotenství. V závislosti na situaci:
  • V případě, že žena dělala piercing už dávno, je už zvyklá nosit šperky a vpichy se neslaví, odpověď zní Ano.
  • Pokud plánujete piercing pouze v době, kdy jste těhotná, je odpověď určitě ne.

  Pokud jste zvyklí nosit takové šperky, že i když jste v nemocnici a kojíte, neplánujete je odstraňovat, měli byste je nahradit polytetrafluorethylenem (PTFE) nebo teflonem..

  Piercing z těchto kovů je mnohem jednodušší než zlato a nepoškodí ani nastávající matku ani její dítě.

  Nové těhotenství Piercingy

  Nikomu není tajemstvím, že v procesu porodu dítěte se tělo budoucí matky globálně mění fyziologicky i biologicky. Kterákoli, i ta nejmenší nachlazení, může nepříznivě ovlivnit tělo těhotné ženy a jejího nenarozeného dítěte. Navíc je mimořádně nebezpečné dostat různé infekce a bakterie do ženské krve, což může také způsobit nevratné následky.

  Přemýšlejte o tom, zda byste měli tolik riskovat zdraví dvou lidí, nebo můžete chvíli počkat a dostat piercing po porodu.

  Tento postup může poškodit důležité aktivní konce a krevní cévy se hojně nacházejí v „oblíbených“ místech pro piercing. V průběhu nedbalé propíchnutí se může dostat jakákoli infekce, což definitivně skončí závažným procesem zánětu, který je během těhotenství vysoce nežádoucí.
  Během období těhotenství je nutné minimalizovat riziko nezhojených defektů. I když dodržujete všechna opatření ke zlepšení hojení a sledujete jeho sterilitu, proces zánětu stále probíhá, a proto může nepříznivě ovlivnit těhotenství, dokonce i předčasný porod.
  V tomto ohledu, jakmile se dozvíte o své situaci, je nutné odstranit všechny přívěsky a pomoci rychlému uzdravení vpichů.

  Těhotné piercing s dlouhými vpichy

  V případě, že jste piercing provedli už dávno a všechny vpichy se bezpečně zahojily - to nepředstavuje hrozbu pro vaše nenarozené dítě. Nošení šperků by vám však nemělo přinést žádné nepohodlí..

  Zvláštní pozornost by měla být věnována piercingu pupku. Jakmile bude nošení šperků nepříjemné a žaludek začne růst aktivně, musí být okamžitě odstraněny.

  Abyste zajistili, že místo vpichu nebude „ztraceno“ a zároveň se nemusíte bát bezpečnosti, musíte nosit teflonové přívěsky.

  Šperky, ze kterých materiálů je lepší si vybrat během těhotenství

  Při nošení dítěte je lepší opustit zlaté, stříbrné a zejména kovové šperky. Lékaři doporučují zvolit PTFE (teflon), protože na základě svých vlastností nemůže být místem pro množení bakterií a infekcí..
  Tento materiál je aktivně používán pro lékařské účely, protože je nejvíce kompatibilní s lidským tělem.

  Transplantáty jsou vyrobeny z teflonu a aktivně se používají v bioinženýrství. Jeho výhodou je také to, že není lidským tělem odtrženo, nezpůsobuje podráždění, je plastické, ale zároveň je nejodolnější ze stávajících materiálů.

  Teflonové šperky nelze odstranit ani při kosmetických nebo lékařských procedurách.
  V dnešní době, PTFE šperky jsou velmi aktivně vytvořeny a poptávky. Mohou být naprosto průhledné a pro lidské oči téměř neviditelné, ale vaše vpich se nebude uzdravovat. Průhledný podklad lze také považovat za krájení krásného nebo dokonce drahého kamene - takové šperky jsou velmi žádané nejen mezi nastávajícími matkami. Také v PTFE můžete přidat speciální komponenty, které budou svítit ve tmě. Můžete si tedy vybrat vynikající náhrady za drahé kovy, které nebudou vypadat horší, ale zároveň nepoškodí vaše zdraví ani zdraví vašeho dítěte..

  Pro piercing existují i ​​další materiály:

  • dřevěné dekorace;
  • ze slonoviny;
  • plastové přívěsky;
  • Zlato;
  • Platina;
  • Stříbrný;
  • Z chirurgické oceli.
  Je třeba si uvědomit, že v průběhu těhotenství je dvojnásobně důležité zvolit materiál, ze kterého jsou šperky vyrobeny. Je nutné vyloučit ty, na které máte alergickou reakci, jakož i ty, které nejsou příznivým prostředím pro množení různých bakterií a mikroorganismů.
  Mějte na paměti, že během porodu se může alergie projevit i na těch materiálech a kovech, které nikdy předtím nebyly. Proto, pokud se náhle začnete cítit nepohodlí v oblasti vpichu, je nutné odstranit všechny šperky, abyste se vyhnuli nežádoucím důsledkům, včetně zánětlivých procesů.

  Chirurgická ocel je také jedním z populárních materiálů pro obklady, je však nepružná.

  V tomto ohledu byste při nošení dítěte neměli nosit takové šperky, protože pokud změníte „objem“ těla, mohou způsobit vážné zranění nebo zlomení.
  V souvislosti s výše uvedeným doporučujeme používat šperky PTFE jako nejbezpečnější

  Navel piercing během těhotenství

  Jak jsme diskutovali dříve, pokud žena propíchla několik let před jejím „postavením“, pak je to pro ni a pro budoucí dítě naprosto bezpečné.
  Ale zcela jiný směr nastává v případě, kdy byl vpich proveden již během těhotenství, protože proces hojení je komplikovaný. Během růstu břicha se také zvětší velikost vpichu v důsledku natažení kůže. Kromě toho se v důsledku oslabené imunity zvyšuje riziko zánětu a hnisání vpichu, což je v těhotenství komplikováno komplikacemi. Jakmile si všimnete nástupu zánětu v pupku, okamžitě vyhledejte lékaře.

  Znovu si také všimneme, že materiál, z něhož je piercing vyroben, má také velký význam v období těhotenství. Kovové šperky, kromě možných alergických reakcí, mohou způsobit nepohodlí.

  V tomto ohledu lékaři trvají na tom, že musí být nahrazeni polytetrafluorethylenem (PTFE), který je vnímán jakýmkoli, dokonce i nejrozpornějším organismem, a nemůže být odstraněn až do porodu. Ale bez ohledu na to, jak bezpečná je dekorace, v nemocnici bude nucena ji sundat, zejména pokud máte náznaky pro doručení císařským řezem.
  Piercing zpravidla v prvním trimestru těhotenství nezpůsobuje nepohodlí. Ale v příštích měsících tohoto období se v důsledku růstu břicha zvětšuje také velikost vpichu, což může způsobit zánět. Zánětlivý proces může také začít kvůli skutečnosti, že čím více žaludek roste, pupek se stává „konvexnější“ a šperky se začínají dotýkat oděvů, čímž se poškozuje místo vpichu. Proto, když žaludek již dosáhl svého „vrcholu“, je lepší odstranit šperky.
  Jak ukazuje praxe, těhotná žena odstraní piercing po šestém měsíci těhotenství, protože jí to způsobuje nepříjemnosti. Následně nosí pružnější šperky nebo silnější hedvábnou nit, která je méně atraktivní, ale rozhodně zachrání propíchnutí před přerůstáním..

  I když jste piercing odstranili z pupku, piercing by měl být také monitorován a ošetřen speciálními znečišťujícími prostředky. A aby se pokožka stala elastickou, je třeba do ní vtřít speciální krémy masážními pohyby.

  Je také nutné dbát na hygienu těla a důkladně opláchnout místo vpichu mýdlovou houbou, poté opláchnout vodou.
  Pokud jste dospěli k závěru, že během těhotenství chcete provést pupek pupku, měli byste chvíli počkat, než porodíte dítě. V dnešní době je většina salónů pro piercing „tajná“, takže jen málokdo dodržuje hygienické a hygienické standardy, a to je plné nemocí, jako je hepatitida a virus lidské imunodeficience. Myslím, že nikomu není tajemstvím, že během těhotenství je imunita ženy velmi oslabena a že je náchylná k různým nemocem, jako žádná jiná.
  I když jste přesvědčeni o přítomnosti všech certifikátů salonu, jsou dodržována všechna bezpečnostní pravidla a práce profesionálů doporučujeme piercing před dodáním odmítnout. To vás a vaše budoucí dítě ochrání.

  Piercing bradavek a těhotenství

  Jednou z věcí, která způsobuje nejvíce kontroverzní než piercing pupku, je piercing bradavky..
  Názory lékařů na toto téma byly rozděleny - někteří říkají, že pokud se piercing bradavky provedl před několika lety a bezpečně se uzdravil, pak není čeho se obávat. Jiní doporučují odstranění šperků, jakmile zjistí svou situaci. To je nezbytné, aby se bradavky mohly uzdravit a kojení nebylo ohroženo..
  Na tuto otázku rozhodně nelze odpovědět. V případě, že původně neplánujete kojit, sledujte svůj stav. Pokud vám v důsledku růstu prsu nezpůsobí žádné nepříjemné pocity, pak je nošení nebo ne, to je čistě vaše volba..

  Pokud jste se rozhodli kojit, je lepší odstranit šperky na samém začátku těhotenství, aby se propíchnutí zarostlo..

  V případě, že existuje přání krmit dítě a nechat piercing na tuto dobu, odpověď je pouze jedna - Ne! Tato exotická varianta vede k vážným důsledkům - dítě si lehce „sníží“ vaše piercing, nebo uvízne v jeho malém krku, což povede k smrti ještě před příjezdem posádky sanitky.
  Přemýšlejte o tom, zda tato „pochybná“ krása zdraví a života vašeho dlouho očekávaného dítěte stojí za to?

  Provádí piercing před nemocnicí?

  I když se vám podařilo propíchnout celé těhotenství s piercingem, budete ho muset před nemocnicí odstranit, protože budete stále nuceni to dělat v nemocnici. Zákaz nošení šperků v nemocnici platí pouze v případě, že jdete do postele po domluvě nebo plánujete porod na placené klinice.

  Přítomnost piercingu a touha nechat jej po celou dobu pobytu v nemocnici však musí být projednána předem.

  Pokud vám piercing nepřinese nepříjemné pocity a defekty jsou bezpečně utaženy, šperky nebudou zasahovat do procesu porodu, i když je operace naplánována - císařský řez.
  Krása samozřejmě vyžaduje oběť, ale v žádném případě na úkor vašeho zdraví a zdraví nenarozeného dítěte. být zdravý!

  Piercing a těhotenství

  Otázka, zda je piercing možný během těhotenství a zda existují nějaké rysy takového piercingu, má dvě vzájemně se vylučující odpovědi: ano a ne.

  Ano: pokud se piercing provádí již dávno, vpichy se zahojily a ty šperky se cítíte dobře.

  Ne: pokud se chystáte dělat piercing během těhotenství, zejména piercing bradavek, pupku, genitálií.

  Kromě toho, pokud se po porodu a krmení nebudete rozloučit se šperky, potřebujete vědět jen o PTFE - polytetrafluorethylen nebo teflon, což je velmi užitečné pro udržení piercingu během těhotenství a v žádném případě nepoškozujete sebe ani své dítě..

  O všech nuancích týkajících se vznesených otázek si přečtěte níže. Ale existují nuance. Co se bát i při plně zahojených defektech? Co dělat s piercingem bradavek? Jaké šperky mohu použít? Musím před odchodem do nemocnice odstranit šperky? Atd.
  Piercing těhotenství: nuance, příležitosti a zákazy
  Nové piercingy v těhotenství a nepřežívající vpichy

  Období těhotenství je charakterizováno změnami v těle ženy, a to nejen na fyzické, ale také na biologické úrovni. Tělo je jemně vyladěný systém a každé selhání vede k negativním důsledkům, dokonce i nachlazení může ovlivnit nastávající matku i dítě.

  Opravdu potřebujete nové piercing během těhotenství? Punkce se může dotknout biologicky aktivních bodů, z nichž existuje mnoho na tradičních místech vpichu. Místa vpichu jsou navíc hojně vybavena krevními cévami, takže i mírná infekce má šanci vést k těžkému zánětlivému procesu.

  Během těhotenství byste měli vyloučit nedostatečně zahojené piercing, a to od prvních dnů. I při bezpodmínečné sterilitě může zánětlivý proces, který se vyskytuje během hojení, vést k negativním následkům až k potratu. Proto na začátku těhotenství okamžitě odstraňte šperky z nezahojených vpichů a nechte je vyléčit, pečlivě dodržujte všechny hygienické požadavky.
  Těhotné piercing s dlouhými vpichy. PTFE a dekorační materiály

  Pokud je váš propichovač ve věku 2-3 let a propíchnutí je zcela zahojeno, pak není důvod jej odmítnout kvůli těhotenství. Ale jen pokud se budete cítit pohodlně.

  Nejdříve se zaměřte na piercing pupku. Při nejmenším projevu nepohodlí by měla být dekorace odstraněna. A nejlepší ze všeho - již s počátečním zvětšením břicha. Aby se píchání nezhojilo a nic vás nenarušilo až do narození, používejte klenoty PTFE, jeho známější název je teflon.
  PTFE - jedinečný polymer s výjimečnými fyzikálními a chemickými vlastnostmi

  Je extrémně odolný proti změnám teploty a vždy zůstává flexibilní - za každého chladu nebo tepla, které je člověk schopen vydržet. PTFE není smáčen vodou nebo organickými rozpouštědly nebo tuky, proto se na něm bakterie jednoduše nemohou vyvíjet, protože neexistují žádné podmínky pro jejich život.

  Pokud jde o odolnost vůči účinkům chemicky aktivních látek, předchází PTFE dokonce i ušlechtilým kovům: je inertní vůči alkáliím, kyselinám a dokonce i „aqua regia“ - směs kyselin dusičné a chlorovodíkové, která rozpouští zlato.

  PTFE se aktivně používá v medicíně, protože má nejvyšší stupeň kompatibility s lidským tělem. Používá se v transplantologii a bioinženýrství. Nezpůsobuje odmítnutí, podráždění, pružnost a je fantasticky trvanlivé. S ním můžete provádět jakékoli kosmetické i lékařské procedury..

  Estetické vlastnosti PTFE jsou velmi rozmanité: můžete si vybrat průhledný materiál, který si nikdo nevšimne, můžete použít šperky, ve kterých je průhledný PTFE rám, například pro krásný krystal - vypadá to velmi působivě nejen pro těhotné ženy, můžete získat barevný plast včetně fluorescenčních pigmentů, které „se vznítí“ v ultrafialovém záření. Mimochodem, je možné si vyrobit šperky PTFE sami - není to vůbec obtížné.
  Ostatní potřeby pro těhotenské piercingy

  Šperky pro piercing jsou vyráběny z celé řady materiálů: slonovina, dřevo, plast, zlato, platina, stříbro, chirurgická ocel. Pokud by však v obvyklém stavu měl být přístup k výběru materiálu nesmírně odpovědný - neměli byste být alergičtí na materiál, mělo by být inertní vůči vnějším vlivům atd., Pak ve stavu těhotenství nesete odpovědnost nejen za sebe, ale také za život dítěte, takže buďte opatrní co nejvíce!

  O nejlepší variantě - dekorace z PTFE - jsme hovořili výše. Co jiného mohu použít? Titan, bioplast, drahé kovy - platina, zlato, vysoce kvalitní stříbro. Někteří lidé však mají na tyto kovy alergii - i když velmi zřídka. Někdy se může objevit pouze během těhotenství. Pokud budete mít v oblasti vpichu nějaké potíže, je třeba šperky okamžitě odstranit.!

  Nezpůsobuje alergie, chirurgická ocel je vůči účinkům inertní. Piercing v těhotenství, zejména v pupku a bradavkách, je však doprovázen změnami v proporcích těla, a proto šperky vyrobené z nepružných materiálů mohou způsobit zranění a v pupku dokonce i prasknutí..
  Piercing bradavek a těhotenství

  Nejkontroverznějším problémem piercingu v těhotenství je piercing bradavek. Někteří odborníci tvrdí, že nosit šperky v bradavkách není nic špatného (pamatujte, že mluvíme pouze o plně zahojeném piercingu, který je 2-3 roky starý!). Jiní doporučují brát šperky a dávat bradavky zarostlé při první zprávě o těhotenství, aby kojení (krmení mlékem) probíhalo bez „překvapení“.

  Jako na všechno, na tuto otázku neexistuje jediná odpověď. Pokud nechcete své dítě kojit, měli byste se starat pouze o své vlastní zdraví (to se zmiňuje o něco výše). Pokud se předpokládá kojení, možná budete muset opravdu vyvinout další otvory.

  Ale pokud se rozhodnete krmit dítě a udržovat piercing během těhotenství, pak rozhodně nemůžete udělat jednu věc - krmit dítě nezdobenými šperky! To je nemožné! Taková exotika může vést k hrozným následkům - dítě může jednoduše polykat šperky nebo se na ně dusit. A neměli byste si myslet, že je vše dobře napraveno a dítě to nikdy nebude schopno: zkušené matky vědí, jak neuvěřitelné je dítě schopno sát - může prorazit kůži a... Je taková příležitost hodná krásy během těhotenství?
  Do nemocnice

  Když jdete do nemocnice, dekorace by měly být odstraněny - jednoduše vám nebude dovoleno jít do porodnice. Výjimkou může být předběžná dohoda, pokud například porodíte na soukromé klinice. Ale abyste o přítomnosti piercingů diskutovali předem, musíte!

  Piercing konzervovaný během těhotenství, pokud nezpůsobuje nepohodlí a byl již dlouho uzdraven, by se neměl stát překážkou při porodu. I když existuje císařský řez, piercing pupku nebude ovlivněn: řez je blíže k tříselné oblasti.

  Obecné závěry z výše uvedeného jsou následující:

  zahojené piercing během těhotenství není kontraindikováno, dokud nezpůsobí nepohodlí;
  nejlepší materiál pro šperky je PTFE;
  Piercing bradavky před těhotenstvím je obecně nežádoucí, ale pokud existuje, není možné krmit dítě mateřským mlékem, aniž by se odstraňovaly šperky;
  chodit do nemocnice, všechny šperky by měly být odstraněny, pokud nebylo předem dohodnuto s lékařem;
  Zvláštní důraz je kladen na přísnou osobní hygienu při nošení piercingů v těhotenství..

  Navel během těhotenství

  Pupek je charakteristickým rysem těhotných žen

  Přirozeně, v důsledku vývoje uvnitř nového organismu se žena dramaticky mění, a to nejen zvenčí, ale také velmi významné změny nastávají na úrovni podvědomí a fyziologie.

  Nejvýraznější změnou, která je patrná dokonce i pouhým okem, je ovšem břicho a pupek, který po 25. týdnu těhotenství může trochu vyčnívat, a tím trochu alarmující nastávající matky. A zda jsou tyto obavy neopodstatněné?

  Není to nebezpečné, ale pravda

  Podle odborníků není tento jev nijak zvlášť hrozný. Například, pokud nastávající matka byla štíhlá a její žaludek je velký, pak se velikost pupečního prstence může mírně zvětšit.

  V 99% případů se pupek zpravidla po narození rychle vrátí do normálu. Navíc není vždy konvexní.

  Proč to bolí?

  Ale strach není tak výrazný jako bolest v pupku. Zaprvé to může být způsobeno zvětšením břicha a silným napětím kůže. V některých případech se u nastávajících matek může vyskytnout kvůli slabým břišním svalům..

  Kromě toho mají budoucí matky často pupeční kýlu v důsledku prodloužení doby těhotenství a růstu drobků. Kromě toho bolest pupku může naznačovat střevní infekci nebo akutní apendicitidu..

  Pravda, často se to stává spolu s nevolností, která se mění v zvracení, průjem a horečku. V takovém případě byste se měli určitě poradit s lékařem. Kromě toho bude užitečné pravidelně nanášet krém ze strie a nosit obvaz a také zabránit vzniku zácpy..

  Piercingy bez mateřství?

  Jedním z témat, která se týkají pupku a charty téměř všech stylových nastávajících matek, je piercing. Většina těhotných žen se bojí s náušnicí před porodem - říkají, že vyrostou, neodlétají až do posledního - říkají, že vyrostou a bude třeba je znovu propíchnout.

  Není jednoznačný názor, někteří odborníci doporučují brát šperky, zatímco jiní doporučují vzít trochu času. Téměř všichni lékaři jsou však proti piercingu pupku u ženy v zajímavém postavení.

  Faktem je, že pokožka se v nejlepším případě zotaví po velmi dlouhou dobu, v nejhorším případě je možné hnisání. Pokud tedy uděláte vpíchnutí pupku v brzkém termínu a nebude mít čas na uzdravení, a to těsně před porodem, způsobí nepohodlí kvůli rostoucímu břichu.

  Na druhé straně, zarostlá díra je květina, ve srovnání s extra striemi a silným roztržením kůže. Někdo chodí během těhotenství s pupkem po celou dobu. A poté, co již porodil, znovu nasazuje náušnice na stejném místě. Obecně platí, jak je někdo šťastný.

  Těhotenství a pupek piercing

  Měl jsem náušnice až 6 měsíců (břicho začalo řádně růst teprve tento měsíc). Předtím jsem měl náušnice asi 5 let. Díra se natáhla a strie jsou kolem ní čisté, malé, už se nečekají do očí. Vložil jsem ji později, ale nezbylo dost kůže, šel jsem proniknout svými známými do salonu. křivé, právě tam znovu a znovu symetricky křivé)))). pak se sama doma (. zkušenost je).. přesně, ale nezvykla si. Po kojení 3 měsíce uplynulo nedávno propíchnutí. Více než rok uplynulo od krmení.. asi 1,5. zakoření, neublíží. teprve nyní "dvě břicho tlačítko".. nevypadá moc. ale bez horší náušnice. a strie lépe

  stále podle mého názoru asi 6 měsíců krmení, také jsem nezakořenil... náhoda nebo ne, nevím.

  Články O Neplodnosti