Hlavní Výživa

Těhotná nevěsta: tajemství úspěšné svatby

Nevěsta na svém místě není důvodem odložit svatbu až na pozdější dobu, nýbrž jen na okamžik, který vás přivede k organizaci dovolené trochu jinak..

Fáze přípravy na oslavu

První věc, kterou byste měli začít, je objektivní hodnocení vašeho zdraví, naladění pozitivních okamžiků a nevenování pozornosti ostatním, kteří by vás mohli diskutovat o tom, že se oženíte „za chodu“. Nestojí to za to pozvat na svatbu „blahopřání“: budete se cítit lépe.

Za druhé: výběr místa a menu. Volba kavárny je osobní záležitostí, ale pokud jde o menu, mělo by být takové, že nevěsta nemusí vydržet celou večerní vůni pro ni produktu nebo jídla, které je v rozporu s ní. Proto se ujistěte, že na vašem stole jsou jen ta jídla, která vám nezpůsobí znechucení, stejně jako řezaný citron, který, pokud je to nutné, vám pomůže zbavit se nevolnosti. Hosté by měli být plní, a proto by pro ně mělo být menu plné. Ale pro sladkosti mnoho těhotných žen není lhostejných, a proto svatební dorty z cukrovinek „Země chutí“ budou vhodné..

Za třetí: svatební šaty. V této situaci budete muset okamžitě opustit krásné šaty s korzetem, protože v této fázi je pohodlí pro nevěstu velmi důležité. Nejoblíbenější mezi těhotnými nevěstami jsou šaty v empírovém stylu, ve kterých je vysoký pas a padající sukně. Chcete-li vypadat štíhlejší, měli byste si vybrat šaty s výstřihem do V. Pokud se svatba bude konat v chladném období, pak nezapomeňte přemýšlet o teplém plášti nebo kožichu: je přísně zakázáno zmrazovat. Zvláštní pozornost si zaslouží boty. Pohodlí je opět důležité, a tak byste měli zapomenout na vysoké podpatky. Nezapomeňte, že vaše nohy během těhotenství nabobtnávají, a proto si před nasazením svatebních bot obcházejte dům po dobu několika dnů, aby si vytvořily tvar vaší nohy.

Začtvrté: líčení, kytice. Make-up může být cokoli, hlavní věc je, že kosmetika nezpůsobuje podráždění. Relevantní bude otázka alergie na květiny v kytici a voňavkářství. Těhotné ženy jsou velmi nepředvídatelné a dokonce i vůně dříve milovaných květin nebo parfémů může způsobit silný pocit znechucení..

Páté: svatební procházka. Focení by nemělo být dlouhé a únavné. Proto je nejlepší sestavit trasu fotografie tak, abyste nemuseli dlouho cestovat z místa na místo. Kromě toho nedělejte oběti za zajímavé fotografie. Nejlepší fotografické místo pro těhotnou nevěstu je uvnitř: vřele a pohodlně. Například: fotoateliér, vila, skleník, muzeum.

Šesté: banketový program. Vaše pozice je příležitostí k přesunu hlavní role ve všech slavnostních událostech na hosty nebo ženicha. Vaše účast v soutěžích by měla být minimální, protože náhlé pohyby jsou pro vás nebezpečné. Toto pravidlo by nemělo být zapomenuto během výroby svatebního tance..

Svatba během těhotenství

Pokud jde o svatbu, ne všechny církve souhlasí s uspořádáním svatebního obřadu s těhotnou nevěstou, a proto musíte nejprve souhlasit s knězem a získat od něj souhlas.

Jaký měsíc těhotenství hrát svatbu

A samozřejmě je velmi důležité zvážit pohodu budoucí matky. Nejlepší je hrát svatbu ve druhém trimestru těhotenství, protože na začátku je možná těžká toxikóza, závratě a někdy i mdloby. Všechny tyto okolnosti velmi zastírají samotný triumf. Svatba v posledních měsících těhotenství také není tou nejlepší volbou, protože těhotná žena zvyšuje únavu, ospalost, její žaludek je příliš velký, což komplikuje nejen výběr šatů, ale také dlouhé sezení u stolu. Proto, pokud se rozhodnete hrát svatbu, pak oddálení s touto oslavou nestojí za to, a je lepší to udělat po dobu 3-5 měsíců těhotenství.

A ještě jeden malý tip: jen pro případ, že si pořídíte kopii většího zásnubního prstenu, protože je možné, že během těhotenství vytékají prsty a nebudete si jej moci nasadit.

Svatební známky.

V bílých šatech se můžete oženit pouze poprvé. Když se znovu ožení, tato barva přinese neštěstí. A dokonce i vdávání poprvé, holka, z praktických důvodů, občas preferuje šaty jiných barev. Ale tady je to, co o tom říkají znamení.

 • Bílé šaty symbolizují Boží milost.
 • Stříbrné nebo šedé - krátké manželství.
 • Červená - na konflikty a hádky v rodině.
 • Modrá - pár si brzy brzy zchladne.
 • Modrá - manžel bude chodit.
 • Zelená - v rodině nebudou peníze.
 • Žlutí manželé budou spolu žít šest let.
 • Šaty ze zlaté barvy - bohatý život.
 • Hnědo - manželé se budou muset dělit o to, co získali společně, to znamená, že manželství nebude trvat.
 • Černá - vdova brzy.
 • Růžová - na dlouhou a trvalou lásku.
 • Vdávat se v klobouku - rozvést se.
 • Vdat se v krátkém závoji - nemocným dětem.
 • Vdat se bez závoje - k utrpení a zradě.
 • Známky stejného plánu pro ženicha:
 • Černý oblek - považován za tradiční a předává šťastný život.
 • Šedá - spěšné manželství, ale často dlouhé.
 • Bílý oblek - ženich bude trpět.
 • Modrý oblek - hádky o peníze.
 • Zelený oblek - manželství s lidmi, kteří se smějí.
 • Červený oblek pro dlouhověkost ženicha.
 • Hnědý oblek - přísný, náročný manžel.
 • Pokud je ženich v motýlek - bude podvádět.
 • V botách - bude báječný.
 • Lehké boty na ženicha - budou mít špatné zdraví a nebudou žít dlouho.

Družičky nebo kmotry tradičně oblékají svatební šaty nevěsty (pokud je nevěsta pokřtěna). Obřad průchodu ke koruně je často doprovázen pověrami. K ochraně nevěsty před zlým okem se do lemu svatební šaty vloží několik kolíků. Do bot nevěsty a ženicha se vloží jedna mince a několik zrn pšenice, žita, ovsa nebo ječmene, takže mladá rodina žije bohatě. Věřte v tyto příznaky nebo ne ve svém podnikání.

Říká se, že je nežádoucí nosit nebo vyzkoušet si šaty někoho jiného a v žádném případě si je nemůžete sami ušít. Za žádných okolností byste neměli pronajímat ani dávat závoj, mělo by to být jen vaše a celý život by měl být držen na odlehlém místě jako součást vašeho osudu. Dívají se však na pronájem šatů jiným způsobem: berou peníze na půjčovnu, proto takové šaty nezpůsobí hněv osudu, který potrestá pouze ty, kteří již obnošené šaty oblékají zdarma.

Pokud se rozhodnete upevnit uzel manželství církevním požehnáním, je lepší si koupit svatební šaty. Musí to být jeho vlastní a být držen tak svatý jako koruna. Lidé věří, že pokud je nemocné dítě zabaleno v šatech požehnaných na svatbě, zotaví se mnohem rychleji. Svíčka pomáhá při obtížném porodu.

Známky a obřady pro štěstí

Před spaním v předvečer svatby položí nevěsta pod polštář zrcadlo.

Svatební šaty by měly mít sudý počet knoflíků, pokud jsou samozřejmě k dispozici. Spodní prádlo nevěsty by mělo být pouze bílé a boty by měly být bez tkaničky.

Na svatbu je zván lichý počet hostů.

Ze zlého oka

Před svatbou musí matka nevěsty zakrýt tvář své dcery závojem. Po obřadu vrhne ženich závoj a políbí nevěstu.

Život je krásný

Cesta nevěsty a ženicha je lemována koberci, takže jemně procházeli životem.

Nevěsta, která vychází po svatbě, vydává maličkosti, aby se vyhnula problémům v jejím rodinném životě.

Aby mohla rodina prosperovat, jsou novomanželé na cestě osprchováni obilím, mincemi a sladkostí a mince vložené během svatby do brýlí pro nevěstu a ženicha jsou uloženy doma pod ubrusem.

Pokud před matričním úřadem nevěsta a ženich tajně sní jednu čokoládovou tyčinku pro dva - život bude sladký.

Dary od novomanželů

Na konci svatebního obřadu se nevěsta stane jejím zády k hostům a hodí kytici přes hlavu. Dívka, která chytí kytici, bude mít brzy svatbu.

Po tomto obřadu nově vyrobený manžel odstraní podvazek z nohy své ženy a také ho zahodí. Kdokoli chytí podvazek, najde životního partnera dříve než kdokoli jiný.

Rozvod - „Ne“

Matky nevěsty a ženicha by měly být oblečeny v jednodílných šatech a v žádném případě - v oblecích.

Hodně štěstí

Přijato po sňatku, mladý pohled v jednom zrcadle.

První sklo, které se novomanželům dostává, jakmile se stanou zákonnými manželi, se rozbije.

Dárkové předměty

Na svatbu nedávejte sady nožů a vidliček, aby v rodině nebyly žádné hádky.

Který z novomanželů bude první krok na koberci v matrice nebo v kostele před oltářem, bude hlavou rodiny.

Když se setkají novomanželé z matričního úřadu, tchán a tchán, přinesou jim koláč se solnou třepačkou, každý z novomanželů musí kousnout kousek koláče, aniž by se ho dotkl rukama. Ten, kdo kouše z většího kusu, bude hlavou rodiny.

Sbohem hádky

Svatební šaty, prsten a závoj by neměly být nikomu dány k měření.

Manžel a manželka by neměli jíst s jednou lžičkou na svatbě, aby nebyli navzájem nespokojeni.

Veselá svatba není jen znamení

Dodržování všech značek nezaručuje šťastnou oslavu. Zkušený manažer, hostitel, umělci a hudebníci vám pomohou učinit dovolenou fascinující a zajímavou..

Červen je podle příznaků považován za nejvýhodnější měsíc pro manželství. Tento měsíc byl zasvěcen Juno, manželce Jupitera, nejvyššího boha římské mytologie. Byla považována za patronku manželství a ochránkyni žen. Římané říkali, že manželství v červnu „je dobré pro muže a šťastné pro ženu“..

Hrát svatbu, podle známek:

 • v lednu - vdova;
 • v únoru žijte v lásce a harmonii; v březnu - žít v podivném domě nebo zemi; v dubnu - štěstí bude krátkodobé; v květnu - zrada;
 • v červnu - život bude jako líbánky;
 • v červenci - život se změní:
 • v srpnu - k dlouhé lásce a silnému přátelství manželů;
 • v září - do tichého života;
 • v říjnu - do těžkého života;
 • v listopadu - do bohatého života;
 • v prosinci - láska se bude v průběhu let zvyšovat.

A tady je znamení toho, co ženich a nevěsta přinese každý ze dnů, kdy jsou svatby: pondělí - zdraví, úterý - bohatství, středa - nejlepší den, čtvrtek - ztráty, pátek - kříž, sobota - selhání.

Odpolední manželství jsou považována za úspěšnější..

Lidé narození na Ivanu Kupale (7. července) by se neměli vdát sedmé.

Kdo si vezme Kazana (4. listopadu), bude šťastný.

Není dobré oslavovat svatbu k narozeninám nevěsty nebo ženicha. Toto není číslo, ale den v týdnu. Pokud se například nevěsta narodila v úterý, neměla by být v úterý svatba atd..

Těhotná nevěsta

Vdávat se v pozici není jen vzrušující, ale také nesmírně odpovědný krok, k jehož přípravě by se mělo přistupovat opatrně a opatrně. Dnes těhotná nevěsta již nezpůsobuje překvapení ani odsouzení. Koneckonců, nenarozené dítě je plodem lásky, takže hlavní povinností potenciálních rodičů je vytvořit pro dítě silnou rodinu. Dítě, stále ještě v bříšku, zachycuje náladu matky. Pokud se na oslavě budete cítit pohodlně a uvolněně, bude se s vámi radovat.

Je možné vzít si těhotnou

Mnoho těhotných žen, které plánují legalizovat vztahy se svým milencem a otcem nenarozeného dítěte, nedobrovolně vznáší otázku, zda vést svatbu. Jen před 30 lety se u nás těhotné dívky snažily rychle oženit, než se žaludek stal velmi znatelným. Oženit se s těhotnou ženou bylo považováno alespoň za slušné. Takový čin ve společnosti byl odsouzen.

V dnešní době se mnoho těhotných dívek, které se chystají oženit, pokusit se sledovat staré tradice, brát v úvahu lidová znamení. Například podle zvyků má pouze panna právo nosit sněhově bílé svatební šaty. To znamená, že pokud si nevěsta vezme těhotnou ženu, měla by si vybrat oblečení béžové, růžové, modré nebo jiného odstínu.

Jedním ze slavných starověkých znamení spojených s manželstvím těhotné dívky je vázání břicha červenou stužkou. Takový rituál pomůže chránit budoucí dítě před zlým okem. K tomu je široká červená tkanina svázána s holým žaludkem nevěsty. Tato tradice povzbuzovala nevěsty, aby nosily luxusní červené večerní šaty na druhý den svatby. Po svatební noci může být nově vyrobená manželka v zajímavém postavení.

Je možné se oženit, když je „na pozici“?

Pokud jsou ženich a těhotná nevěsta křesťany, pak je jejich touha oženit se pochopitelná a oprávněná. Tímto způsobem milující pár poskytne Božím dětem požehnání. O svatbě těhotné ženy existují různé názory. Někteří jsou pevně přesvědčeni, že sex před sňatkem je smilstvem, a proto jsou kategoricky proti svatbě nevěst na svém místě. Jiní přicházejí s věrnějším pohledem a věří, že těhotná dívka má právo na těhotnou dívku.

Chcete-li tento problém vyřešit sami, měli byste se poradit s ministry církve. Svatba je velké tajemství. Moderní církev má každé právo požehnat zákonnému manželství dvou křesťanů. Každý kněz řekne, že oženit se s nevěstou během těhotenství není zakázáno. Pokud jde o samotný obřad, proces trvá asi hodinu, během níž musí nevěsta a ženich stát. V případě, že těhotná žena onemocní, měla by být poblíž voda a lavička.

Tipy pro vytvoření obrazu pro těhotnou nevěstu

Dnes se těhotná nevěsta a ženich již nemusí tajně vkrádat do matriky, aby se vyhnula soudným pohledům. Zároveň není třeba, místo velkolepé oslavy, uspořádat skromný čajový dýchánek v kruhu příbuzných a přátel. Moderní těhotná nevěsta si může dovolit nosit luxusní šaty, udělat krásný účes a make-up, oslavit tak významnou událost s požadovaným rozsahem.

Jak si vybrat těhotné svatební šaty?

Moderní módní návrháři nabízejí bohatý sortiment svatebních šatů pro těhotné ženy. Výběr vhodného stylu závisí na velikosti břicha nevěsty. V prvních trimestrech, kdy je bříško téměř neviditelné, si může šťastná nastávající matka dovolit vybrat si jakýkoli model. Během tohoto období však těhotné ženy často trpí toxikózou. Existuje riziko, že nevěsta během oslavy zvrací. Svatba je proto obvykle naplánována na pozdější datum, kdy již fyziologické změny začínají být patrné.

Těhotná nevěsta by měla pečlivě zvolit styl svatebních šatů tak, aby se při oslavě slavnostní události cítila nejen bezvadně, ale také co nejpohodlněji. Klasické siluety „lichoběžník“ nebo „říše“ jsou ideální pro nevěstu na svém místě. Takové šaty nevěsty jsou zdobeny elegantním saténovým pásem, který je svázán pod hrudník. Délka sukně se může lišit od možnosti maxi po koktejl těsně nad kolenem..

Komfort je prvořadou podmínkou pro nevěstu, která si vezme těhotnou ženu. Vyberte si oblečení vyrobené z přírodních tkanin. Vyvarujte se těsných stylů, syntetických materiálů. Nevěsta by neměla nosit šaty se spoustou sítí, vnitřními švy, krajkou. Množství takových dekorativních prvků pravděpodobně způsobí vývoj svědění kůže, podráždění. Šperky, které přijdou do styku s kůží těhotné ženy, musí být vyrobeny z vysoce kvalitního kovu.

Krásné a pohodlné spodní prádlo

Nevěsta na svém místě by si měla pečlivě vybrat nejen svatební oblečení, ale i spodní prádlo, které by mělo být vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní tkaniny. Vyberte si bavlnu, prádlo nebo hedvábí. V lékárnách, zejména pro těhotné ženy, se prodávají speciální stahovací kalhotky, obvazy. Přiléhají pevně k tělu, podporují žaludek, zdůrazňují siluetu nevěsty. Obvaz pro těhotnou ženu by měl být vyroben z přírodní textilie s malým přídavkem mikrovlákna nebo lycry..

Boty na oslavu

Novomanželé musí trávit téměř celý den na nohou, takže byste měli pečlivě přistupovat k výběru obuvi pro těhotného vinníka této příležitosti. Nejlepší volbou pro nevěstu v poloze jsou ploché boty. Pokud ještě chcete strávit tuto dovolenou v patách, vyberte nejstabilnější modely, vyhýbejte se vysokým podpatkům. Nadměrné zatížení nohou, zejména v raných fázích, zvyšuje riziko potratu. Těhotná žena by v žádném případě neměla trávit celý den v úzkých botách.

Doporučení pro přípravu bakalářského večírku pro těhotnou ženu

Mnoho nevěst se kvůli očekávání dítěte připravuje o potěšení strávit svobodnou mládeneckou párty ve společnosti blízkých přátel. Těhotná dívka nemusí takovou zábavnou dovolenou odmítnout. Pokud je vše řádně naplánováno a promyšleno, nebude svobodná mládenec škodit zdraví nevěsty nebo dítěte a pozitivní emoce budoucí matky budou přínosem pouze. Ideálním místem pro těhotnou párty je dům nevěsty, kde se bude cítit co nejpohodlněji.

Pokud se rozhodnete strávit svobodnou mládeneckou párty v kavárně, postarejte se o menu předem a také se ujistěte, že váš stůl je umístěn v nekuřácké místnosti. V létě si za pěkného počasí užívejte zábavný piknik v přírodě. SPA je dalším skvělým místem pro dámskou párty. Mějte na paměti, že sauna je přísně kontraindikována pro těhotné ženy, proto si vyberte pouze bezpečné postupy pro sebe. Pokud se rozhodnete pobavit doma, uspořádat kulinářskou mistrovskou třídu, zábavnou focení, pyžamovou párty, improvizované kino - existuje spousta zajímavých nápadů.

Krásná focení těhotné nevěsty s ženichem

Svatební móda se dnes aktivně rozvíjí. To se netýká jen oblečení a účesů pro mladé lidi, ale také tématu dovolené. Moderní ženichi a nevěsty neunaví přijít s originálními pozemky pro svatby, organizovat skutečné show programy. Důležitým místem jsou fotografie, které po mnoho let uchovávají vzpomínku na tento úžasný a neuvěřitelně významný den v životě jakékoli rodiny. Svatební focení s těhotnou ženou se vyznačuje řadou specifických rysů.

Netřeba dodávat, že před nevěstou, která čeká na vzhled dítěte, se otevírá mnoho zajímavých příležitostí k natáčení. Pokud je svatba plánována na letní čas, zařaďte střelbu venku. Téměř všechny nápady pro těhotné focení se zaměřují na očekávání dítěte. Fotografie jsou neuvěřitelně dojemné a romantické. Záběr zastřelen na slunném poli nebo v kvetoucím parku, vždy jasný a úžasně krásný.

Pokud se svatba bude konat v zimě, hledejte předem místo s krásným interiérem nebo si zorganizujte domácí focení. Profesionální fotograf nabídne nevěstu a ženichovi použití originálních tématických detailů, včetně botiček, kostýmů pro děti, kostýmů pro děti, plyšových hraček a nápisových značek. Účast na střelbě není zdaleka jednoduchá. Během focení musí být místo, kde by si nevěsta mohla sednout. Těhotná žena by měla mít po ruce čistou vodu.

Pokud kompetentně přistupujete k organizaci svatebních fotografií a upozorníte fotografa na zvláštní situaci nevěsty, focení by mělo probíhat hladce, bez incidentů. Abyste nepoškodili dítě, pečlivě poslouchejte své tělo, neváhejte přerušit střelbu, pokud se necítíte dobře. Díky tomu obdržíte krásné fotografie, které si pamatují nejen váš svatební den, ale i kouzelné období těhotenství.

Svatba během těhotenství

Znáte se navzájem, respekt a lásku, plánovali jste být spolu, ale nějak se nerozhodli o načasování. A najednou - vítané těhotenství. Potěší vás oba, i když to trvalo nějaký čas, než tuto skutečnost pochopili, a záležitost se přesune na svatbu - je lepší, když se dítě narodí v legálním manželství. Zkusme se nezaměřit na to, proč se svatba bude konat během těhotenství - to by se mohlo stát z tisíce důvodů -, ale na to, jak vše uspořádat lépe tak, aby tento den nebyl zastíněn nepříjemnými událostmi a vzpomínkami.

Maria Nikolskaya

Svatba - být nebo nebýt?

Čelíte řešení tohoto problému, které nebylo tak jednoduché, jak bychom chtěli. Co tě zastaví?

Chci tedy, aby svatba byla v životě úžasnou, nezapomenutelnou událostí. Když se však nevěsta objeví v matrice s břichem, které jasně ukazuje gestační věk, vyvstává několik pochybných otázek, které zastíní radost všech účastníků slavnostního obřadu:

 • Je to opožděná událost, která se snaží obrátit hodiny zpět a nějak ospravedlnit to, co se mělo stát po manželství - narození dítěte?
 • Nebudou příbuzní pohlížet na mladistvou žádost a soucítí se svými rodiči: „Je dobře, že se jim podařilo vzít si těhotnou dceru!“? Další verze otázky: co řeknou lidé?
 • Bude se mladý muž oženit pouze se vznešenými motivy a smyslem pro zodpovědnost, a ne podle vůle a lásky?
 • Možná byste neměli inzerovat těhotenství a mít svatbu, ale je lepší podepsat tiše, aniž by přitahovala pozornost?

Stanovení těchto otázek naznačuje, že jste racionálně smýšlející osoba, která chce před rozhodným krokem předvídat všechny možné důsledky. Na druhou stranu kolem registrace manželství existuje tolik mýtů a legend o věčném tématu, jak se oženit, že i ty nejrozumnější ženy nevědomky spadají pod jejich vliv.

Co tedy v tomto případě poradit?

Zaprvé nezapomeňte, že žijete v 21. století, kdy svatba je formálním potvrzením a veřejným uznáním skutečnosti, že došlo k jednotě muže a ženy, a nikoliv skutečnosti o zahájení dospělosti a převedení nevinné dívky do rukou muže, který za ni odpovídá. Zeptejte se sami sebe na otázku: chtěli jste se začít navzájem poznávat s vámi vybraným až po svatbě, nebo si stále přejete oženit se známou osobou ve všech oblastech života a přestěhovat se do nového stádia vašeho vztahu - očekávat a mít dítě? Je nepravděpodobné, že na tuto otázku odpovíte záporně.

Stále existuje dluh vůči veřejnému mínění a důvod související drby - ne těhotenství, takže cokoli jiného; je nepravděpodobné, že se oženíte, abyste potěšili příbuzné. Nechte své pomyšlení na drby a zaměřte se na budování vašeho života tak, jak chcete..

Samozřejmě, myšlenky a činy vámi zvoleného jsou pro vás nyní nejlépe viditelné, ale nesnižujte skutečnost, že pro člověka je tento krok vážnější a smysluplnější událostí, takže považujte za samozřejmé jeho možné myšlenky a očkování - jako odpovědná osoba, vaše budoucnost manžel přemýšlí o tom, jak nejlépe vybudovat společný život, radovat se a bez radosti neskočit na strop. Ujistěte se, že pokud se muž rozhodne oženit, značí to to v jeho postoji k vám, takže byste neměli zpochybňovat jeho pocity. V právním smyslu by bylo mnohem lepší, kdyby se dítě narodilo v registrovaném manželství.

Pokud chcete oslavy, bílé šaty, květiny a valčík a můžete si to dovolit, udělejte to - ale ne kvůli touze někomu něco dokázat, ale kvůli potěšení, že by vás tato dovolená měla přinést hned teď, zůstat v paměti po dlouhou dobu.

Svatební přípravy

Takže, je učiněno rozhodnutí, začneme se připravovat na svatbu.

Svatba je taková událost ve velkém měřítku, kterou byste na ni měli připravit předem, s přihlédnutím k mnoha faktorům. Proto je nejlepší sestavit si pro sebe přibližnou sekvenci akcí, které vám pomohou neztratit ze zřetele důležité detaily. Aby se předešlo nepředvídaným komplikacím, je třeba si naplánovat dovolenou předem. Nebuďte líní, zvažte vše do nejmenších detailů a pak můžete zaručit, že se oslavy budou konat bez závěsu. Snažte se zdržet řešení hlavních problémů - ve skutečnosti nemáte moc času, možná byste si měli pospíšit zařídit svatbu, zatímco váš žaludek ještě není vidět..

Po dobu 2 měsíců

Kupte si notebook, ve kterém budete dělat všechny poznámky a výpočty na svatbu.

Shromažďujte informace o svatebních salónech, agenturách, restauracích a dalších službách.

Po dobu 1,5 měsíce

Vyberte si a objednejte si šaty pro nevěstu, oblek pro ženicha a potřebné doplňky.

Začněte vytvářet seznam hostů.

Rozhodněte se o umístění líbánky.

Určete místo, kde budete oslavovat tuto událost..

Na 1 měsíc

Vyberte si svatební agenturu, která se specializuje na cenu a pověst..

Vyberte si touroperátora pro uspořádání vaší cesty.

Diskutujte o scénáři festivalu.

Objednejte si auta, pozvánky, fotografické služby.

Vytvořte seznam hostů.

Začněte vyplňovat pozvánky.

Diskutujte o nabídce svatební večeře s rodiči a poradcem..

Objednejte si snubní prsteny.

Domluvte si schůzku s kadeřníkem.

Přemýšlejte, kam umístíte nerezidentní hosty.

Do 3 týdnů

Posílejte pozvánky na oslavu.

Vzpomeňte si na sebe navzájem.

Vytvořte hodinový svatební denní plán.

Koupit zásnubní prsteny.

Zkontrolujte, zda máte vše naplánované: provedení svatebních šatů do termínu, půjčovna aut, organizace banketů, dekorace pokojů.

Během týdne

Začněte se připravovat na líbánky.

Nakonec schválíme podrobnosti návrhu oslavy a kytice nevěsty.

Ujistěte se, že všichni hosté dostávají pozvánky a přijíždějí.

Upřesněte podrobnosti svatební večeře.

Pokud je to nutné, můžete se pokusit udržet do jednoho měsíce, ale bude to vyžadovat značné napětí.

A pamatujte si, že svatební oslava je vážná věc, která neumožňuje přijímat žádná rozhodnutí na poslední chvíli.

Vlastnosti přípravy svatby "na pozici"

Šaty pro nevěstu

Zaprvé, má smysl si předem rozmyslet, zda si koupit šaty nebo si je půjčit. To samozřejmě závisí na materiálních schopnostech a na odpovědi na otázku: co tedy dělat se svatebními šaty? Proto můžete také přemýšlet o tom, jak univerzálně mohou být vaše šaty a jak je můžete nosit později jako elegantní slavnostní šaty? Je škoda nosit šaty pouze jednou za život (i když později se to může ukázat vnoučatům).

Za druhé, zvláštnosti postavy během těhotenství diktují jejich vlastní zákony, takže je nejlepší koupit si šaty krátce před svatbou, jinak to může být jen malé. V ideálním případě by svatební šaty pro těhotnou nevěstu měly mít malý okraj v pase a na hrudi.

Zatřetí, skrýt žaludek nebo zdůraznit je také záležitostí vkusu. V závislosti na řešení si můžete vždy vybrat ten správný styl. Výjimkou jsou šaty na pevném korzetu, které přetahují postavu: mohou poškodit nevěstu i dítě. Siluety ve tvaru A vypadají dobře na doplněné postavě - úzká ramena, nízký pas, rozzářená sukně, která je velmi rozšířená. Hlavní zaměření v tomto případě je na ramenou, což vám umožní vytvořit čistou, tekoucí linii dolů. Další možností je vysoký pas, když se šaty rozbíhají v plynulých záhybech pod hrudníkem. Díky množství míčků a volánů bude silueta ještě těžší. Mimochodem, nezapomeňte na speciální spodní prádlo - podprsenka pro těhotné ženy podpoří a zdůrazní krásu prsu. Rovněž se nevzdávejte zvláštních masážních punčocháče nebo punčochy: zlepšují krevní oběh a snižují zátěž nohou. Ale během obřadu budete muset hodně stát.

Problém se závojem by měl být vyřešen s ohledem na běžné předsudky, že závoj je symbolem nevinnosti (mimochodem to není úplně pravda - měl to jiný význam ve svatební obřadu) a jeho slučitelnost s vybraným stylem oblékání a účesem, který plánujete vytvořit.

Týden před svatbou byste měli vyzkoušet slavnostní oblečení a ujistit se, že dobře sedí, a dva dny před oslavou zopakujte montáž.

A nezapomeňte si vybrat pohodlnou obuv - budete muset odmítnout úzké lodě s jehlovými podpatky nebo si vzít s sebou náhradní boty. Pokud jsou boty nové, je vhodné je distribuovat předem. Během těhotenství má mnoho žen velmi oteklé nohy a večer mohou být boty stísněné.

Kytice pro nevěstu

Kromě skutečnosti, že kytice musí být vhodná pro svatební šaty ve tvaru a barvě, je třeba mít na paměti, že by neměla obsahovat květy se silnou vůní, které dráždí nebo způsobují světlost. Nenechávejte proto tuto záležitost náhodou a někde dva týdny před svatbou navštěvujte květinářství s Vámi vybraným a ukažte mu kytici, kterou chcete vidět ve svých rukou během svatby, nebo si objednejte kytici květinářství, předem s ním podrobnosti projednejte předem.

Svatební menu

Určitě se musíte připojit ke kompilaci, pokud nechcete sedět hladověni na své vlastní svatbě nebo trpíte toxikózou, která způsobí, že budete cítit a vypadat jako svatební stůl. Základní pravidla chování u prázdninového stolu se neliší od každodenní stravy těhotné ženy: nezkoušejte nové, zejména exotické produkty; budete se muset omezit na kořenitá a mastná jídla, uzená masa, saláty, oblečená s majonézou a obsahující vařená vejce. Obecně byste neměli moc jíst, abyste se necítili dobře. Ale nesedejte stejnou hladovou nevěstu na její vlastní svatbě! Jak najít cestu ven z této situace?

Pokud je svatba plánována doma, pak je vše jednoduché - můžete si rezervovat předem s těmi, kdo připravují slavnostní stůl, abyste připravili ty bezpečné pokrmy, které může nevěsta jíst: libové pečené maso nebo kuře, vařená zelenina, lehké zeleninové saláty. Pokud je svatba plánována v restauraci, měli byste se pokusit situaci projednat s kuchařem a vedoucím - je možné, že se s vámi setkají a připraví vaše oblíbené jídlo. Pokud se musíte omezit na standardní restaurační menu, musíte se s ním předem seznámit, najít tam něco, co je pro vás nejvhodnější - je pravděpodobné, že zde bude procházka, hovězí stroganoff nebo kyjevská placka. No, samozřejmě, měli byste se omezit na symbolický kousek svatebního dortu (maximálně dva), ale čokoláda a káva budou zcela zakázány. Z alkoholu si můžete dovolit tradiční sklenku šampaňského, sklenku lehkého vína, kterou pak můžete nahradit šťávou, vodou bez plynu nebo nealkoholickým vínem.

Vzhled nevěsty

Pokud se během těhotenství objeví na pokožce pigmentové skvrny, proveďte několik postupů k jejich zesvětlení. Například, když složíte tenká svíčková v několika vrstvách, namočíte ji do chlazené petrželky nebo zelného džusu zředěného vodou, naneste ji na obličej po dobu 4-5 minut, poté jej znovu navlhčete v roztoku a položte na obličej, a tak dále 4-5krát. Pamatujte, že není možné zbavit se věkových skvrn za den, proto se o svou tvář postarejte předem.

Snaha o krásu před svatbou by neměla být nadměrná, jinak způsobí více škody než užitku.

Vlasy během těhotenství začnou být svěží a lesklé, proto je nezkazujte zbarvením a perm, i když je to lehké - aktivní alergeny mohou hrát roli alergenu a do pokožky hlavy se mohou do pokožky dostat přísady barviv. Navíc právě proto, že se struktura vlasů mění pod vlivem hormonálních změn, může být výsledek zbarvení a trvalého nepředvídatelného..

Také byste měli být velmi opatrní v oblasti manikúry: velmi důležité jsou nejen dezinfikované nástroje pro manikúru, ale také chemické složení laku na nehty a prostředky k jeho odstranění - neměly by obsahovat látky nebezpečné pro těhotnou ženu a plod: formaldehyd, toluen, gáfor a aceton.

Z dalších salónových procedur si můžete udělat masážní kurz pro obličej, masku - to pomůže vaší pokožce vypadat svěžeji.

Můžete myslet na kosmetiku a svatební make-up předem. Makeup by měl splňovat tři základní principy: neměl by být pro vás nový (nevíte, jak vaše tělo bude reagovat na nové látky: mohou způsobit alergii), „těžké“ a příliš jasné. Pokud si „nakreslíte tvář“ sami, procvičte si předem a zhodnoťte výsledky své práce.

Před nanesením make-upu otřete pokožku kouskem ledu, očistěte si obličej speciálním krémem nebo mlékem, naneste lehký zvlhčovač a poté make-up: make-up by měl být světlý, klidný, pastelové barvy, protože světlé barvy na tváři budou nyní vypadat docela vulgárně. Mimochodem, ujistěte se, že po celou dobu svatby máte po ruce kompaktní prášek, takže si můžete svůj make-up vyrovnat a osvěžit.

Svatební obřad

Pokuste se sestavit rozvrh svatebních dnů tak, aby mezi svatebním obřadem v matrice a svatební hostinou nebyl příliš velký rozdíl. Je to velmi nepohodlné a únavné pro hosty, když například jedna událost začíná ve 3 hodiny odpoledne a druhá začíná ve 7 nebo 8 hodin večer! Je nepravděpodobné, že by nevěsta mohla během této doby opustit hosty a jít spát - obvykle je plná výletů po městě, návštěvě památných míst, takže do večera, kdy začíná svatební hostina, nebude mít nevěsta čas na oslavy. Proto by zde mělo být poskytnuto několik částí domácnosti. Za prvé, kde a jak si odpočinout před večerem; za druhé, nezapomeňte si dát občerstvení v odpoledních hodinách; zatřetí, bez ohledu na to, jak krásné svatební šaty mohou vypadat, i když se zdá, že je venku teplo, neměli byste ignorovat otázku svrchního oděvu - auto musí mít kabát, zábal nebo plášť, na který lze nasadit. Jinak místo líbánky na vás může čekat box v nemocnici a nachlazení těhotné ženy je v budoucnu plné komplikací..

Svatební cesta

Pokud plánujete společnou cestu, mějte na paměti, že nejlepší čas na cestování je druhý trimestr těhotenství a nejlepší dopravou je vlak. Náhlé změny teploty, klimatických a časových pásem se nedoporučují.

Jednou z nejdůležitějších podmínek cesty, bez ohledu na vzdálenost, je schopnost v případě problémů rychle kontaktovat lékaře. Zdravotní pojištění nabízené cestovní kanceláří nezahrnuje případy související s těhotenstvím, takže byste měli rozhodně zvážit finanční možnost jít k lékaři, pokud jste v zahraničí. Absolutní kontraindikace na cestě jsou: hrozba potratu, placenta previa (když placenta blokuje výstup z dělohy), gestóza (zvýšený krevní tlak, výskyt bílkovin v moči, otoky). I když vám výše uvedené diagnózy nebyly dány, nezapomeňte se poradit se svým lékařem o možnosti cestování před cestou..

Pokud jsou pro vás dlouhé cesty kontraindikovány, můžete uvažovat o možnostech blíže k domu - odpočívárna, penzion, sanatorium.

Kolik je svatba?

Existuje známý vtip, že délka rodinného života je nepřímo úměrná nákladům na svatbu. K tomuto vtipu je slušné množství pravdy! Pokud byly na svatbu utraceny obrovské částky, kromě toho, že byly vybrány na půjčku, která bude muset být zaplacena, zanechá to definitivní otisk rodinných vztahů. Nejčastěji jsou iniciátory půjčky rodiče, na něž je svatba syna nebo dcery příležitostí, jak být hrdí na velkou cestu před příbuznými a přáteli. Pokud si rodiče vezmou na sebe finanční stránku, pak nejsou vyloučeny výčitky, zvláště pokud ve vašem rodinném životě něco nebude fungovat tak, jak si představovali. Při organizaci této akce je proto lepší pokusit se být finančně nezávislý, zejména proto, že mít a mít dítě dnes je také drahé potěšení, a to je třeba předem očekávat..

Chcete-li se vyhnout konfliktům o organizaci svatby, zkuste vyloučit finanční závislost na rodičích před podáním žádosti u matriky. Pokud jste majiteli své budoucí rodiny, sami se rozhodnete, kdo a kolik chcete vidět při své první rodinné dovolené. Samozřejmě, pokud si chcete sami uspořádat velkolepou oslavu na vlastní náklady, máte pravdu.

Samozřejmě, dnes může být rozsah svatby velmi odlišný. Pro navigaci je vhodné poskytnout přibližné náklady na slavnostní registraci manželství, včetně podrobností a maličkosti. Zde jsou nižší limity výdajů a ty vyšší nejsou omezeny ničím jiným než prostředky a představivostí:

Co zvážit na svatební den?

 • Je vhodné dobře spát a relaxovat - těžký den dopředu.
 • Ve svatební den by bylo hezké, aby nevěsta vstala brzy, aby byla včas - vezměte v úvahu docela přirozené vzrušení v takový den. Je lepší, když jste na nohou asi půl hodiny, než budete muset nosit šaty.
 • Požádejte řidiče, aby tlačil přední sedadla dopředu, aby nadýchané šaty seděly a abyste si mohli natáhnout nohy.
 • Stylista a vizážistka by měla být pozvána domů, aby neběhla ulicí v teniskách, bundě a závoji.
 • Pokud je závoj dlouhý, měl by být připevněn k hlavě. tak, aby jej bylo možné snadno odstranit, jinak se z něj stane špinavý hadr, na který budou všichni šlápnout.
 • Pokud jsou vaše nohy unavené, můžete své auto vrhnout do auta tak, aby vaše nohy odpočívaly.
 • Ženich musí trénovat, aby vychovával nevěstu, aby ji neupustila - není to tak snadné, jak se zdá na první pohled.
 • Doma nebo v restauraci - kde bude slavnostní večeře - jeden z přátel by měl zkontrolovat přípravu na banket, aby hosté nepřicházeli na otevřený stůl.
 • Požádejte hosty, aby kouřili v určené oblasti..
 • Nenechte se unavit a nezapomeňte, že tanec, dokud kapka ještě není pro vás. Na základě vašeho stavu, zdravotního stavu, trvání a průběhu těhotenství.
 • Zvažte předem, že když nevěsta a ženich odejdou - domů nebo do hotelu - na ně čeká auto, aby nemohli hlasovat na silnici.

Na druhou stranu byste si neměli neustále a se strachem pamatovat, co nemůžete; klidně přemýšlejte o všem, co můžete, a - maximálně se radujte ze svého nejšťastnějšího stavu v životě!

Pokud je nevěsta těhotná

Kdo řekl, že svatba je událost pro dva? Oslavy se chtějí zúčastnit také třetí strany.!

Cosmo doporučuje

Jak vypadat štíhle v létě: 7 trendových věcí s efektem dokonalé postavy

Sterilní kosmetika: 5 důvodů pro koupi obličejové pumpy

Kdo řekl, že svatba je událost pro dva? Třetí strany se také chtějí zúčastnit oslavy! A někteří z nich jsou hlavními hrdiny této příležitosti. Pravda, nikdo viní tyto viníky. Těhotné svatby mohou být velmi zábavné. Každý se bude líbit - rodičům i dětem.

Anastasia Rychikhina, 23 (Jekatěrinburg) Ženatý v 5. měsíci

S Leshou jsme se setkali se studenty. Téměř spolu žili, ale neponáhlel se s nabídkou. Otevřeně jsem uvedl, že se chci oženit. Po dalším seriózním rozhovoru řekl: „Vdáme se - budeme mít děti!“ Svatba byla naplánována na podzim, ale druhá část "programu" začala okamžitě. Proto jsme se my tři už připravovali na triumf.

Chtěli jsme dovolenou, limuzíny, banket, spoustu obřadů a fotografa. A pokud by to nebylo pro mou matku, nevím, jak bychom se vším poradili. Vzala si to na sebe. A co je nejdůležitější, chránila mě před výslechy neznámých lidí. V mé pozici se jim těžko vyhýbali. "Jak se cítíš? Čekáte na někoho? Kdy porodit? “ - všechna tato obtěžování jsou strašně otravná.

V den svatby to stačilo. Měl jsem strach, že se mi do šatů nevejdou: od chvíle, kdy jsem si koupil, znatelně rostl můj žaludek. Během focení se dcera (už jsme věděli, že bude dívka), rozhodla, že si to připomene - celou dobu se tlačila, sotva s ní souhlasila. A bála jsem se, že první tanec novomanželů nebude úspěšný - chyběli jsme jeho zkoušce. Ale všechno šlo perfektně. Na svatbě jsem se bavil se všemi. A když jsem byl unavený, manžel přinesl židli a posadil mě, abych viděl všechny tančící hosty. Bylo to velmi dojemné. Po návratu domů jsme si povídali až do rána. A pak byla skutečná svatební noc.

Oksana Babkina, 31 (Urai) Ženatý v 7. měsíci

Máme kancelářskou romantiku s Andreyem. Potkali jsme se dlouhou dobu, ale vztah ne inzeroval. A nemluvili o budoucnosti vážně. Oba selhali ve sňatcích, takže ani on, ani já jsme se neusilovali o matriční úřad.

Dozvěděl jsem se o svém těhotenství den po dovolené všech milenek. Když jsem viděl dva proužky, zažil jsem radost i strach. Poslal jsem sms do Andreyho: „Mám pozitivní test.“ Klidně reagoval, jako by to jen očekával. Okamžitě zahájil opravu ve svém bytě, ale prozatím se ke mně přestěhoval v pronajatém bytě. Čas od času jsme mluvili o potřebě podepsat, ale všichni odkládali na později. K našim smyslům jsme se dostali až ve 25. týdnu těhotenství, kdy byl žaludek již zaoblený, a věděli jsme, že čekáme na svou dceru.

Nevybrali si zvláštní termín, byli nám nabídnuti na matrice 22. června, jsme se dohodli. Někdo však řekl, že den na svatbu je nevhodný, ale my jsme si to nemysleli. Navíc jsme neplánovali velkolepou oslavu. Neměl jsem svatební šaty. Oženila se v inteligentních „těhotných“ džínách. V matriční kanceláři jsem "pereklinil". Pózovala fotografovi a začala skrývat žaludek, těsně u kytice. Ale předtím byla na svou pozici hrdá! Možná je to jediný výstřel, abych tak řekl, překrytí. Jinak všechno dopadlo dobře. Pak jsme se zastavili v kanceláři, všimli jsme si s kolegy a večer jsme se shromáždili s blízkými přáteli v kavárně. O manželství „za chodu“ jsem neměl žádné starosti. Jsem dokonce rád, že se to stalo: kdo ví, že bychom se dozvěděli na takový krok, ne-li na těhotenství.

Dcera Kateřina je již 3 roky stará. Představuje naši svatební fotografii a hrdě říká: „To jsou moji rodiče! A to jsem já - v bříšku mé matky! “

Elena Martynová, 21 (Khanty-Mansijsk) Ženatý v 6. měsíci

S Alexejem jsme se setkali jen pět měsíců, když jsme se dozvěděli, že se staneme rodiči. Je mi 21 let, má 22 let, promovali jsme na univerzitě. Samozřejmě jsme to neočekávali. Ale dítě neodmítli a dokonce začali budovat velkolepé plány pro jeho výchovu - mezi sebou. Rodiče se neodvažovali dlouho říkat. Jak se ukázalo, ne nadarmo... Ale postupem času změnili svůj hněv na radost.

Zpočátku jsme nechtěli mít svatbu. Ale příbuzní byli přesvědčeni, že příjemné vzpomínky jsou prostě nezbytné. Organizované vše za týden. Trpěla jsem toxikózou, takže se k přípravě připojila moje matka, za což jí mnohokrát děkuji. Nejtěžší bylo najít vhodné šaty. Nechtěl jsem inzerovat svou pozici a všechny oblečení se záměrně snažily udělat opak. Kamarádka pomohla - půjčila si šaty a posadila se, jak měla. Kvůli nedostatku času bylo mnoho přehlíženo. Například jsem zapomněl na boty, fotografa, make-up a vlasy. Sotva našel volné pány. Den před oslavou byla objednána kytice nevěsty.

A teď byl den před svatbou, všechno je připraveno, dokonce jsem se přestal nervózní. Večer Alexey sbalil své věci a... odešel. Seděl jsem šokovaně doma a nevěděl jsem, co mám dělat. V noci zavolal, na dlouhou dobu se omluvil, připustil, že ztratil nervy a požádal, aby ho vzali zpět. Souhlasím.

Svatební den, na který nikdy nezapomenu. Měli jsme pozdě na malování v matrice. Cestou ztratili s hosty dvě auta. Během procházky jsme zjistili, že jsme zapomněli na šampaňské a zámek, který budeme viset na mostě. Restaurace si uvědomila, že se vůbec nepřipravují na první tanec. Zde však Lesha situaci zachránil: popadl mě (nebo spíše nás) do paží a začal kroužit v hale.

Když se vrátili domů, začali zvažovat dary. V zásadě byly všechny určeny pro dítě. Lesha mi položil ruce na břicho a začal mluvit s dítětem. A najednou... první tah! V tu chvíli jsem si uvědomil, že nyní jsme rodina.

Ekaterina Rakhman, 35 let (Tomsk) Ženatý v 9. měsíci

Denis je o 4 roky mladší než já. V době svatby mu bylo 26 let, bylo mi 30. Setkali jsme se a chystali se oženit, ale nějak později. Oba byli šťastní bez známky. Rozhodl se zaregistrovat manželství pouze kvůli dítěti. A okamžitě souhlasil, že svatba bude neobvyklá. Byl jsem v růžových svatebních šatech, ženicha ve smokingu a růžové košili s jasným potiskem, jeli jsme kolem "Racek".

Rychle jsem si koupil šaty. Rozhodla se udělat manikúru a pedikúru sama a vlasy v salonu. Ale abych byl upřímný, s pedikúrou jsem byl nadšený. S žaludkem to není tak jednoduché. Dalším problémem jsou boty. Stejně jako mnoho dívek mám rád elegantní boty, nejlépe na vysokých podpatcích. Ale bohužel, situace nás nutila, bylo nutné dát přednost, spíše než vzhled, do popředí. Účes v salonu selhal poprvé. Musel jsem to zopakovat. Co se týče mládeneckého večírku, samozřejmě bych si přál, aby to bylo zápalné a řízení, ale musel jsem se omezit na pití čaje.

Samotná svatba šla dobře. Cítil jsem se skvěle a byl jsem připraven oslavit alespoň celou noc..

Naše romantika s Alexejem se rychle rozvíjela. Setkali jsme se na konci roku 2007, společně jsme oslavili Nový rok a po šesti měsících jsem se k němu již přestěhoval. O několik let později jsme šli na dovolenou do Thajska a tam, v malé restauraci, můj milovaný mi nabídl nabídku. Rozhodli se hrát svatbu v červnu a v březnu jsem zjistil, že jsem těhotná. A zpráva je dobrá, a my jsme chtěli dítě, ale byl jsem naštvaný. Chtěl jsem se vzít za lásku, ale ukázalo se to jako „za chodu“. Ale budoucí manžel mě ujistil. A tak šťastná pro dítě, že jsem brzy zapomněla na zážitky.

Celé moje těhotenství bylo pronásledováno fóbie: Bál jsem se o dítě, nedostal se do svatebních šatů... Kolegové přidali palivo do ohně. Máme ženský tým, který mě škubne: „Přiznávej, těhotná?“ Byl jsem unavený z těchto vtipů a šikmých pohledů a musely vypadat, že to všechno je hodně legrace...

Na oslavu jsme neutratili peníze na banket, ale dovolili jsme si luxusní šaty, limuzínu a focení. A uspořádali pro hosty piknikový bufet na břehu jezera Bajkal. Všichni byli šťastní a my jsme první!

Můžete radit nevěstám, že očekávají od dítěte spoustu užitečných věcí. Ale hlavní doporučení je jiné: pamatujte, že nevěsta je zvláštní člověk a dnes jste dvakrát zvláštní. Proč to nevyužít! Nakonec ne každé dítě může říct svým rodičům: „Ale pamatujte si, jak jsme se bavili na vaší svatbě!“

Irina Pobokina
FOTO GETTY IMAGES / FOTOBANK.RU. Z ARCHIVU HEROIN

"Musel jsem mít potrat": Vyacheslav Malafeevova žena přišla o dítě

Zda si vzít těhotnou

Když je dívka těhotná, vyvstává otázka: mám se vdát v poloze? Takový zásadní krok vyžaduje opatrnost a opatrnost. Pokud je dívka na svém místě a chystá se oženit, nyní je to známý obrázek. Budoucí dítě je plodem lásky rodičů av budoucnu musí matka a otec vytvořit silnou rodinu.

Je možné, aby se nevěsta provdala na své místo?

Těhotná žena, která se chce oženit s otcem svého dítěte, přemýšlí o tom, zda se má obřad vést sám. Před více než 25 lety nebylo slušné, aby nevěsta byla těhotná, a to bylo projednáno společností, takže dívky v pozici se vdaly co nejrychleji, aby břicho nemohlo rozdát „zajímavé“ postavení nevěsty.

Některé moderní dívky, které plánují sňatek, se snaží dodržovat přísná pravidla, svatební panenské šaty si mohla nosit pouze panna. V případě, že je dívka těhotná, mohou mít šaty jinou barvu:

Distribuce má znamení: během těhotenství musí nevěsta svázat bříško červenou stužkou, aby se nenarozené dítě nemohlo jinxovat.

Jaký je nejlepší čas na oslavu

Když se dívka v pozici chystá oženit, pak se to může stát docela těžké. Mnoho nevěst považuje druhý trimestr za nejideálnější. V tuto chvíli nastává ticho, které je ideální pro svatbu. Existují určité nevýhody, pokud pořádáte oslavu v prvním a třetím trimestru.

 1. Brzy těhotná svatba:

- nadměrné zkušenosti a vzrušení mohou narušit těhotenství;

- je nepravděpodobné uspořádat oslavu v krátkém čase.

 1. Pozdní manželství:

- nevěsta se může cítit neklidně z pozornosti, která přitahuje žaludek;

- pozdní těhotenství je doprovázeno těžkostí a únavou;

- je-li svatba slavena pozdě, může být oslava ukončena v porodnici.

Tělo každé ženy je jiné, takže reakce na fyziologické změny jsou odlišné. K toxikóze nemusí dojít a v posledních týdnech může přetrvávat lehkost. Všechno se děje individuálně a proto, abychom se nebáli nebezpečí nadcházejícího triumfu pro dítě, je třeba se poradit s lékařem.

Šaty pro těhotné

Nevěsta v poloze by neměla kupovat šaty předem, protože je obtížné kontrolovat hmotnost a objem. Velikost lze určit dva týdny před svatbou.

V současné době je prezentován velký výběr svatebních šatů, které jsou vhodné pro těhotné ženy..

V prvním trimestru těhotenství není břicho patrné a dívka si může vybrat jakýkoli model pro sebe. Velkou minus může být toxikóza u nevěsty, protože se může stát špatnou ve špatnou dobu.

Pokud je nevěsta těhotná, musíte si vybrat šaty tak, aby se při oslavě oslavy cítili pohodlně a bezvadně. V tomto případě jsou siluety skvělé: lichoběžník a říše. K ozdobení šatů můžete použít saténový pás, který je svázán pod hrudník. Délka může být koktejl nebo maxi. Šperky přiléhající k tělu musí být z vysoce kvalitního materiálu.

Co je lepší se vyhnout v šatech, doporučení:

 • je nutné odmítnout šaty s korzetem;
 • nevěsta nemusí schovat žaludek pod volánky;
 • styl by měl být takový, aby se nehodil;
 • syntetický materiál;
 • sítě;
 • vnitřní šev a krajka.

Spodní prádlo pro těhotné

Tkanina použitá k výrobě spodního prádla, doporučení:

V lékárnických řetězcích najdete speciální hubnutí, obvaz. Přilpává k tělu, břicho je podporováno a silueta nevěsty je zdůrazněna.

Boty pro těhotné

Je třeba mít na paměti, že nevěsta bude muset trávit téměř celý den na nohou a boty by měly být pečlivě vybírány. Nejpohodlnější bude plochá obuv. Pokud se má oslava konat v patách, musíte si vybrat stabilní patu a samozřejmě odmítnout cvočky.

Květiny pro nevěstu

Je lepší si vybrat květiny pro vlastní kytici, protože s těhotenstvím se vůně zhoršují. Kytice by měla být nejen krásná, ale také by neměla způsobovat nepohodlí, proto je lepší jít do květinářství předem a vybrat si květiny podle svého uvážení.

Foto sezení oslavy

Když je svatba plánována v létě, můžete střílet na čerstvý vzduch.

Fotografie jsou vytvářeny s důrazem na očekávání dítěte.

Při plánování zimní svatby je nutné najít instituci, ve které bude krásný interiér. Fotograf bude schopen nabídnout potřebné údaje: botičky, talíře s nápisy, plyšové hračky, jezdce.

S kompetentním přístupem k organizaci svatby, a pokud je fotograf upozorněn, že nevěsta je v „zajímavé“ pozici, vše půjde hladce. Hlavní věcí při sebemenším onemocnění je lepší přerušit střelbu. Výsledkem budou fotografie, které zachytí svatební oslavu a těhotenství.

A video bude mít dojemné momenty:

Zbytek těhotné nevěsty během svatby

Při výběru místa pro líbánky musíte vzít v úvahu nejen svůj finanční stav, ale své zdraví a přemýšlet o dítěti. Chmel a změna klimatu mohou negativně ovlivnit zdraví. Nezapomeňte samozřejmě na nutnost konzultace s lékařem.

Pokud kontaktujete cestovní kancelář, nezahrnují do pojištění případy související s těhotenstvím, proto je třeba se předem postarat o další finanční prostředky, které můžete potřebovat. Pozitivní a dobrá nálada je hlavní věc. Těhotná žena by měla být dvojnásob šťastná, protože existuje odpovědnost nejen za sebe, ale také za své dítě.

Řekněte to svým přítelkyním

Podpořte projekt Womee, protože do něj vložíme celou duši - sdílejte článek se svými přítelkyněmi kliknutím na jedno z níže uvedených tlačítek

Články O Neplodnosti