Hlavní Analýzy

Jaká tkanina je šitá spodní prádlo: přehled oblíbených možností

Krásný a pohodlný oděv je klíčem k pohodlí. Proto byste měli věnovat zvláštní pozornost výběru tkaniny pro šití spodního prádla. Zvažte nejoblíbenější materiály, jejich vlastnosti, výhody a nevýhody.

Klíčové požadavky

Spodní prádlo je u člověka přítomno po celý den, takže výběr materiálu, ze kterého je vyroben, by se měl brát vážně. Tkanina musí splňovat řadu požadavků:

 • pohodlí a bezpečnost;
 • jednoduchost při odchodu;
 • pružnost;
 • estetická přitažlivost.

Materiál by měl být také příjemný na dotek..

Klíčové možnosti

Látky pro výrobu prádla jsou různorodé, moderní výrobci používají jak přírodní materiály (len, bavlna), které umožňují pokožce dýchat, tak i vysoce kvalitní syntetika nebo umělá vlákna. Proto se výběr stává opravdu obtížným.

Mezi nejběžnější možnosti by se mělo jmenovat:

Jak se rozhodnout pro jedno nebo druhé z těchto vláken? Zvažte všechny aspekty důležité pro spotřebitele..

Přírodní tkaniny

Pro šití spodního prádla se často používají materiály šetrné k životnímu prostředí - hedvábí nebo bavlna, výrobky z nich se považují za nejbezpečnější. K těmto vláknům se často přidává lycra ke zlepšení pevnosti a pružnosti..

V letním vedru je nejlepší zvolit hedvábné výrobky a v chladném období - bavlna.

Tyto materiály mají řadu výhod:

 • příjemné pro tělo, měkké;
 • dobře absorbuje vlhkost a propouští vzduch;
 • nezpůsobují podráždění kůže;
 • mají dlouhou životnost, vyznačují se odolností proti opotřebení;
 • nezpůsobují potíže s odchodem.

Pro děti, těhotné ženy, by si sportovci měli koupit spodní prádlo z přírodních tkanin s přídavkem lycry - lépe si zachovají tvar.

Syntetický a umělý

Tyto materiály mají řadu výhod:

 • velmi silný a odolný proti opotřebení;
 • není náladový při odchodu;
 • udržujte si dobře tvar a prakticky se nezkrčí;
 • elastický.

Mezi výhody samozřejmě stojí za zmínku bohatost výběru: různé styly, povrchové úpravy, barevné variace syntetického a umělého spodního prádla.

Je však důležité si uvědomit významnou nevýhodu: takové materiály nejsou absolutně šetrné k životnímu prostředí. Kvalitní syntetika nebo umělá vlákna nejčastěji nevedou k alergickým reakcím, s výjimkou případů individuální nesnášenlivosti.

Výhody a nevýhody

Materiály pro spodní prádlo by měly být nejen odolné, krásné a pohodlné, ale měly by mít také estetický vzhled. Výběr může být komplikován jejich rozmanitostí.

Výhody a nevýhody hlavních tkání jsou uvedeny v tabulce.

Název materiálukladyMinusy
BavlnaTrvanlivost. Lehkost. Snadno se starat: dobře se umýt, snadno je vyžehlitMateriál se může po praní smrštit..
ViskózaDobře si udržuje tvar, prochází vzduchem a vlhkostí. Vypadá velmi krásně. Není horké chodit v takovém prádle ani v nejteplejším dni. Barvy si budou udržovat jas po dlouhou dobu.Postupem času se na povrchu mohou tvořit cívky. Pokud je látka mokrá, látka je velmi zranitelná, může být produkt poškozen vysokou teplotou nebo silným mechanickým namáháním.
Tactel, polyamidové vláknoPevnost, odolnost proti opotřebení Cívky se netvoří na tkanině. Jasná barva nebledne. Výrobky prakticky nemačkají. Snadno se prají. Nehromadí statickou elektřinu.Vysoká cena.
ModálníMateriál je šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje nečistoty škodlivé pro pokožku. Jasná barva nezmizí ani při častém používání. Lze ji omýt jakýmkoli práškem. Prakticky se nezmačkává..Vysoká cena.
PolyamidTrvanlivost, odolnost proti opotřebení, dlouhá životnost. Prakticky se nezkrčí. Prádelna nebude.Slabě propouští vlhkost a vzduch, díky potu může ztratit přitažlivost..
PolyesterDlouhodobé používání Nezmačkává se Rychle schne.Vytváří statickou elektřinu..
ElastaneJe velmi odolný vůči různým druhům poškození. Výrobky jsou vysoce elastické, nemačkají se. Držte se dobře, neroztahujte se.Při vystavení slunečnímu záření se látka změní na žlutou. Bojí se vysokých teplot.

Jak je vidět z tabulky, každý z materiálů má výhody i nevýhody..

K výrobě moderního spodního prádla lze použít jiná vlákna..

 • Acetát se vyznačuje svou vnější přitažlivostí, ale pozorně pečlivý, praní výrobků z něj nepřijatelné.
 • Lillion a Meryl - to jsou vlákna, která se nejčastěji používají jako doplněk, činí produkt trvanlivým, odolným proti opotřebení a elastickým..
 • Mikrovlákna (spandex, polyuretan) - velmi odolná, hygroskopická a příjemná pro tělo.

Při výběru materiálu pro povlečení byste měli zvážit, jak se bude nosit - každý den nebo v určitých případech.

Pro každodenní nošení

Při výběru spodního prádla „na každý den“ je lepší se zaměřit na přírodní materiály - bavlnu nebo hedvábí. Jsou zcela bezpečné, šetrné k životnímu prostředí, nezpůsobí podráždění ani pro lidi náchylné k alergiím, vhodné pro děti.

Jsou možné i jiné možnosti..

 • Pro každodenní nošení je sada prádla vyrobeného z bavlny nebo lnu s přídavkem lycry, díky které bude tkanina pružnější..
 • Spodní prádlo Batista je také perfektní pro horká léta: tento materiál nebude rušit dýchání kůže, udržuje jeho tvar dobře a je šetrný k životnímu prostředí. Díky své křehkosti se však tkanina nebude moci pochlubit dlouhou životností..
 • Pletené spodní prádlo je pohodlné, lehké, můžete ho nosit kdykoli v roce, a pokud budete dodržovat jednoduchá pravidla péče, zachová si atraktivní vzhled po dlouhou dobu.

Polyesterová krajka se často používá k dekoraci sad „každý den“. Stejně jako jiné syntetické výrobky může v některých případech vyvolat alergickou reakci, a proto by při výběru oblečení pro děti mělo být takové „šperky“ vyřazeno.

Krásné spodní prádlo pro zvláštní příležitosti

Jak si vybrat tkaninu pro spodní prádlo pro romantické rande nebo pro první svatební noc? Může být zváženo několik možností..

 • Atlas. Vypadá to velmi krásné, ušlechtilé a elegantní. Při výrobě spodního prádla se málokdy používá v čisté formě, nejčastěji se přidávají viskóza a bavlněná vlákna. Výrobky vyrobené z této textilie jsou trvanlivé a příjemné pro tělo, ale při praní je třeba dávat pozor - materiál se silně smršťuje.
 • Guipure. Tato látka se vyznačuje úžasnou krásou, vzdušností a elegancí. Často obsahuje nečistoty z polyesteru nebo elastanu, které zvyšují odolnost proti opotřebení a elasticitu materiálu. Guipure spodní prádlo je prodyšné, dobře drží svůj tvar, materiál je však křehký a při nedbalé manipulaci se může zlomit..

Guipure spodní prádlo s jeho vnější přitažlivost by nemělo být noseno neustále, to může způsobit podráždění.

 • Spodní prádlo „pro zvláštní příležitost“ vyrobené z umělých vláken - lyocel nebo napínací vypadá velmi pěkně. Je velmi elastická, příjemná pro pokožku, ale vzhledem k nákladům na výrobu bude produkt poměrně drahý.

Nylonové spodní prádlo vypadá krásně a eroticky, ale odborníci ho nedoporučují, protože vlákna neumožňují průchod vzduchu a mohou způsobit podráždění..

Nejlepší látky pro spodní prádlo

U tohoto spodního prádla je nejlepší volit přírodní materiály, které nezpůsobí nepohodlí a podráždění, nedovolí pokožce dýchat..

 • Bavlna je nejlepší volbou pro dětské spodní prádlo.
 • Len s malým přídavkem lycry dobře absorbuje vlhkost a má dlouhou dobu opotřebení.
 • Rayon je na dotek příjemný a často se používá pro šití spodních kalhotek pro muže.
 • Mikrovlákno vám umožní získat lehké spodní prádlo, které nezmizí a dobře udržuje teplo.

Vysoce kvalitní prádlo je klíčem k pohodlí po celý den, proto byste měli výběru věnovat zvláštní pozornost.

Nejlepší látky pro podprsenky

Pro šití dámských podprsenek lze použít různé materiály, ale odborníci doporučují nákup produktů, které nenarušují dýchání kůže, zejména přírodní bavlny. Současně jsou pro vnější výzdobu přijatelná také syntetická a umělá vlákna: polyamid, elastan.

Můžete se také rozhodnout koupit prádlo z hedvábí, saténu. Modální spodní prádlo bude pro tělo elastické a příjemné, navíc si dobře udržuje svůj tvar.

Nylonová podprsenka není nejlepší volbou pro horká léta, materiál může způsobit podráždění. Proto by mělo být upřednostňováno mikrovlákno, hmat, elastan, lycra..

Pravidla praní

Stojí za to vědět, jak prát spodní prádlo z různých tkanin..

 • Barevná bavlna by se měla prát ručně nebo ve stroji při teplotě vody nejvýše 60 °, a je-li produkt tenký - ne více než 40 °, použijte prášek označený „Barva“. Bílé prádlo lze prát při vyšších teplotách, pokud je silně zašpiněno, použijte bělidlo.
 • Promývání viskózy by mělo být prováděno ve vodě s teplotou nepřesahující 40 °. Takové výrobky se nestisknou.
 • Křehká kambrika vyžaduje zvláštní přístup k praní, odborníci doporučují, aby se to provádělo ručně, při teplotě ne více než 40 °. Nepoužívejte bělidlo. Povlečení Batiste se nejlépe umývá odděleně od ostatních věcí, při oplachování přidejte do pánve 1 polévkovou lžíci octa (9%).

Režim praní závisí na druhu materiálu, proto byste si měli přečíst informace na štítku.

Péče o satén a guipure

Jemné textilie vyžadují speciální praní. Pokud tedy potřebujete uklidit produkt ze saténu, je důležité dodržovat následující pravidla.

 • Ruční praní je výhodné při teplotě vody ne více než 40 °.
 • Ne všechny prášky jsou vhodné pro rozmarné látky, pro čištění hedvábí byste si měli vybrat jemné výrobky nebo speciální šampony. Běžné granulované prášky mohou zanechat stopy.
 • Ložní prádlo nechte působit 10 minut a poté opláchněte. Při posledním oplachování můžete přidat 1 polévkovou lžíci. lžíci octa.
 • Silně tře, produkt nemůže přežít.

Při praní v pračce se používá jemný režim a jemné čisticí prostředky. Produkt se nevmáčkne, nato se setře voda z lázně a suší se ve vodorovné poloze.

Je nutné zajistit, aby na křehkou látku nekleslo přímé sluneční světlo a aby produkt nebyl sušen vedle topných zařízení..

Guipure spodní prádlo také vyžaduje speciální přístup k praní:

 • Pouze ruční mytí;
 • teplota vody ne více než 30 °;
 • aplikujte jemné čisticí prostředky;
 • Výrobky nejsou vymačkané, měly by být sušeny na čerstvém vzduchu.

Je-li nutné bělené spodní prádlo bělit, neměly by se používat bělidla obsahující chlor - produkt zničí. Na záchranu přijde speciální lék: přidejte do 1 litru vody 1 lžičku amoniaku a 2 lžičky 3% peroxidu vodíku. Produkt je namočen po dobu 60 minut, poté je promyt a vysušen.

Péče o polyamid, polyester a elastan

Aby prádlo z těchto materiálů neztratilo svoji původní přitažlivost, mělo by být řádně prané. Pro polyamid, polyester (a věci s přidáním těchto vláken) musíte dodržovat následující doporučení:

 • ruční mytí při teplotě nejvýše 40 °;
 • důkladně opláchněte;
 • nekrouťte, neusušujte na laně, chráňte před paprsky slunce a topnými zařízeními.

Pokud nedochází k žádnému znečištění, ale prádlo poté nepříjemně voní, nemůžete jej umýt, ale namočte jej na 2 hodiny do zředěné vody..

Výrobky vyrobené z těchto vláken by neměly být běleny, sušeny na baterii nebo na přímém slunci a vařeny.

Doporučuje se prát prádlo z elastanu odděleně od ostatních věcí při teplotách do 40 °, aniž by se přidávalo velké množství pracího prášku nebo kondicionéru.

Proto je výběr materiálu pro spodní prádlo důležitou a odpovědnou záležitostí, je proto vhodné preferovat přírodní materiály šetrné k životnímu prostředí nebo vysoce kvalitní syntetiku.

Krásné a bezpečné: 6 pravidel pro výběr spodního prádla, které bude chránit naše zdraví

Nenoste tmavé nebo barevné spodní prádlo pod lehkým oblečením, sbírejte prádlo tak, aby okraje nebyly pod oblečením vidět - jsme si jisti, že každá jednoduchá pravidla zná každá žena. Existují však mnohem důležitější pravidla pro výběr spodního prádla, která jsou nezbytná pro ty, kdo se starají o své zdraví. Zkontrolujte, zda je pravidelně porušujete.

Materiál musí být přírodní

V ideálním případě by samozřejmě měla být celá sada šita z přírodního materiálu, ale pokud to z nějakého důvodu není možné, měla by být alespoň klín přiléhající přímo k genitálím vyroben z bavlny. Syntetické textilie, jako je polyester a krajka, mohou zachytávat teplo a vlhkost, dráždí pokožku a vytvářejí dokonalé prostředí pro růst bakterií nebo hub. Mimochodem, hedvábí, dokonce i přírodní, vytváří stejný efekt, takže prádlo vyrobené z tohoto materiálu není vhodné pro běžné nošení - pouze pro zvláštní příležitosti.

Spodní prádlo by mělo být dimenzováno

Pokud se vám kalhotky, i když velmi roztomilé nebo milované, zdají být alespoň trochu těsné, rozdělte se s nimi bez lítosti. Přiléhavé spodní prádlo je skutečným zločinem ve vztahu k vašemu zdraví. To komplikuje průtok krve a také vytváří živnou půdu pro bakterie a houby. Mimochodem, toto pravidlo platí také pro těsné modelovací punčocháče nebo šortky - bohužel, štíhlá silueta může stát naše zdraví příliš mnoho.

Čistěte pouze hypoalergenním práškem.

Vůně v pracích prostředcích nebo změkčovačích tkanin mohou způsobit svědění a podráždění kůže a sliznic, i když nejste alergičtí na detergenty. Prádlo perte samostatně a pouze pomocí hypoalergenních přípravků - nebo prášku určeného pro dětské oblečení..

Noste tanga pouze jako poslední možnost

Zaprvé, jejich konstrukce může poškodit jemnou sliznici. A za druhé, bakterie z konečníku mohou vstoupit do tkáně, která pak může proniknout do pochvy. To může vést k závažné infekci.!

Oblečení vyměňte po tréninku nebo v horkém dni

Jakmile cítíte, že se potíte a vaše prádlo je mokré, okamžitě jej změňte: není nic horšího než mokré „stlačení“, které se pevně vejde do vagíny. Stačí několik hodin na to, aby se vyvinul zánět nebo plenková vyrážka - velmi nepříjemné!

Svlékněte se v noci

Za prvé, dokonce i ty nejvolnější kalhotky stále mačkají naše tělo a v noci by měl být krevní tok co možná nejširší. Za druhé, pod teplou přikrývkou může prádlo dodatečně přehřát vulvu a vyvolat vývoj infekce.

Styl: Měkké bezešvé prádlo:
10 stylových a elegantních sad

Intimissimi, Victoria's Secret, Uniqlo, Wolford a další

Text: Anya Krotikova

Bezproblémové spodní prádlo málokdy překvapí složitým designem nebo vzpourou barev, ale někdy se ukáže, že je to velmi užitečné: ne každý má rád pruhy bikin a krajkové podprsenky, které se objevují v těsných šatech. Kromě toho je mnoho plynulých vzorů vyrobeno z měkkých a příjemných dotykových mikrovláken, které se téměř necítí na těle, a je skvělé pro sport nebo jen aktivní dny. Vybrali jsme deset sad nenápadného spodního prádla pro každý vkus a rozpočet..

Podprsenka, braleta a bandeau nejsou jediné možnosti. Minimalisté Švédů COS nabízejí hladký pásek na tenkých pásech. Tato horní část je zvláště vhodná pro hrubé pletené svetry: hustá vlna je často pichlavá a může dráždit pokožku..

Prádlo pro zvláštní příležitosti. Jak si vybrat?!

Nezkoušejí se ani předstírat, že jsou každodenním oblečením.
Všechny tyto sítě, šňůry, korálky, štrasky jsou úmyslné a křičí a je zřejmé, že jsou pod oblečením dokonale vidět.

Pokud se váš přítel líbí, jdete do tohoto domu.

Druhá možnost - fotografování ve studiu pro dobrou paměť minulosti.

 • Na pohovor nosit takové spodní prádlo. Sebevědomí je zajištěno čistými, dobře tvarovanými vlasy, svěží manikúrou, harmonickým způsobem a vašimi profesionálními kvalitami..

Krajka objevující se pod blůzou vám dává koťátko.

Kočka není špatná, ale je špatná, když v sobě dobře vidíte kočku a za kočkou není vidět specialista.

 • A navíc takové oblečení nosit na rande, pokud nemáte v úmyslu rychle rozvíjet vztahy směrem k vlastnímu prodeji.

Nejlepší značky dámského spodního prádla pro tenké a plné dívky

Chystáte se na Valentýna nebo hledáte náhradu za starou soupravu? Řekneme, které značky dámského spodního prádla šítí stylové modely.

Cosmo doporučuje

Kompletní průvodce trendy v taškách pro léto 2020: vyberte ty nejmódnější

Lehké, volné a stylové letní kalhoty pro uvolněný vzhled

Neexistuje jediný standard v klasifikaci spodního prádla - někdo miluje krásné krajkové prádlo a někdo miluje pohodlné bezproblémové sady. Sestavili jsme hodnocení oblíbených položek, abyste věděli, kde hledat perfektní prádlo slavných značek. Správný tvar a kvalita materiálů způsobí, že se budete cítit zatraceně sebevědomě a atraktivně..

Nejlepší značky dámského spodního prádla: 10 skvělých značek

Dora larsen

Jednoduché černé a bílé podprsenky nejsou vaším formátem? Dora Larsen šije takové sady, které vypadají krásně a zajímavě, ale nejsou komplikované. Podprsenky a kalhotky z hlavní řady jsou zdobeny trikolóry a vysoce kvalitní krajkou. Ale hlavní výhodou Dory Larsen jsou široké podpůrné siluety obou částí sestavy. Tak dobře známé značky spodního prádla znovu dokazují, že krása nevyžaduje oběti.

Savage x Fenty

Minulý rok značky Savage x Fenty rozbili značky spodního prádla, včetně Victoria's Secret. Tvůrce značky - zpěvačka Rihanna - představil sbírku krásných, pohodlných a cenově dostupných sad spodního prádla, které vypadají stejně dobře na dívkách jakékoli pleti. Pokud vás nebaví nošení nepohodlných svícnů, věnujte pozornost řadě Savage x Fenty. Klasické modely navíc stojí nejvýše 3 000 rublů.

Lyže

Další hvězdnou značkou jsou Skims. Intimní řada oděvů Kim Kardashian zahrnuje pouze pohodlné bavlněné spodní prádlo v neutrálním barevném schématu. Hlavní výhodou značky je pohodlné nošení a široká škála velikostí. Široké popruhy, podpůrná elastická páska pod hrudníkem, tvar, který sleduje linie těla, odolný a prodyšný materiál - není vůbec překvapivé, že se Skims dostalo do našeho hodnocení „Nejlepší značky spodního prádla“.

Spanx

Americká značka vytváří minimalistické podprsenky a kalhotky v různých formátech. Technologicky vyspělý materiál partyhose dobře drží tvar, absorbuje přebytečnou vlhkost a umožňuje průchod vzduchu. Kromě toho Spanx, stejně jako jiné značky dámského spodního prádla, pravidelně rozšiřuje nabídku o jednoduché každodenní věci. Ve vyhledávací knize najdete například umělé kožené legíny nebo pevné džíny.

Řada CUUP obsahuje chaty pěti formátů a kalhotky čtyř modelů. Všechny podprsenky jsou šité bez podšívky - tři styly jsou vyrobeny ze síťoviny a zbytek je vyroben z měkkého mikrovlákna. Značka se specializuje na funkční design. Odtud široká škála velikostí a neutrálních odstínů. Ale pokud hledáte tištěné sady, kolekce CUUP má leopardní tisky.

Osamělé spodní prádlo

Značka Nového Zélandu nabízí sady spodního prádla v neutrálních pastelových odstínech: světle růžová, pastelově žlutá, olivově zelená, bílá a lila. Velikost podprsenky se pohybuje od A do E a kalhotky se pohybují od XS do XL. Některé sady doplňuje měkká krajka a sexy akcenty - z čeho vybírat.

Calvin Klein

Populární spodky a kalhotky se značkovou elastickou tkaninou také vypadají stylově a dobře se hodí na jakoukoli postavu. Paleta barev je obvykle přímočará - od bílé po tmavě modrou, ale Calvin Klein občas produkuje omezené linie s exkluzivním designem.

ZBOŽŇUJ MĚ

Americká značka se může pochlubit působivou škálou velikostí - od XS po 4XL. Současně značka spodního prádla nekončí u klasické klasiky, ale nabízí sexy styly. Jedním z nich je podprsenka s popruhy a kalhotky s geometrickými střihy.

Cosabella

Nejlepší značky dámského spodního prádla mohou kombinovat pohodlí a styl. Cosabella je jedním z takových příkladů. Italská značka šije světlé prádlo s perfektním střihem pro všechny dívky. Značkové krajky nedráždí pokožku a dobře natažená tkanina zajišťuje pohodlné přilnutí k pokožce.

Intimissimi

Italská značka byla založena v roce 1996 a vytváří krásné tradiční spodní prádlo za dostupné ceny. Kromě dámského spodního prádla nabízí Intimissimi punčocháče, tělo a legíny, které lze nosit jako pyžamo a doma..

Pro vaše pohodlí a zdraví si vyberte správnou podprsenku. Pokuste se také pravidelně nosit minimalistické spodní prádlo, ne krajkové. Pokud tkanina, ze které jsou šité nástěnné kalhotky nebo kalhotky, způsobuje podráždění kůže, naneste hydratační tělový krém a změňte jej na bavlněný spodní prádlo.

Od hip po kalhoty: vývoj pánského spodního prádla

Pokyny krok za krokem: Jak otevřít internetový obchod s prádlem

Vzdušné krajkové podprsenky, beztíže punčochy, nádherné podvazky - ráj pro ženy a zakázané území pro muže. Chcete znát všechna tajemství prodeje prádla? Poté si přečtěte naše nové pokyny: Jak otevřít internetový obchod s prádlem

No, samozřejmě jsme byli nadšení. Jednou z častých chyb těch, kdo uvažují o tomto obchodním výklenku, je zvážit, že spodní prádlo je vyráběno a prodáváno pouze ženám. Muži a děti jsou také součástí cílového publika, ale o tom později.

Klady a zápory z prodeje spodního prádla

Výhody pro nika:

 1. Vysoká poptávka. Spodní prádlo je vždy nutné - to jsou věci související se základními potřebami. Samozřejmě kupují drahé krajkové sady pro zvláštní příležitosti nebo jako dárek, ale běžné bavlněné sady pro každý den. Proto se ujistěte, že sortiment zahrnuje modely pro každou peněženku.
 2. Nedostatek sezónnosti. Totéž - nejste produkty pro outdoorové aktivity, které jsou potřeba hlavně v létě. Je pravda, že došlo k nárůstu prodeje v očekávání svátků - zejména osmého března, nového roku. Muži potěší své blízké - díky Bohu, mnozí si uvědomili, že elegantní spodní prádlo je skvělý dárek.
 3. Velké marže. V této oblasti převládají vysoké marže - 100% nebo více. To platí zejména pro elitní prádlo - tam marže neznamenají tolik kvality, jako název značky. Ale i když prodáváte běžné modely bez jména, nezůstanete v poraženém. Hlavní věc je, aby ceny byly o něco nižší než v offline obchodě - to je to, co lidé chodí na internet.

Nevýhody trhu:

 1. Vysoká konkurence. Na trhu je spousta elitních značek pro spodní prádlo. Výklenek cenově dostupných modelů bavlny byl hustě obsazen továrnami v Ivanovo. Co by měl udělat podnikatel, který se rozhodl vytvořit online obchod s prádlem od nuly? Nejlepší způsob je snížení cen, rozšíření nabídky, zajištění propagace a prodeje. Nebo, jako možnost, zastavte se v úzkém výklenku - například prodávejte zboží určité značky nebo úzké kategorie: erotické prádlo, ručně vyráběné prádlo, velké prádlo atd..
 2. Neschopnost měřit zboží, jako v offline obchodech. Toto mínus lze také opravit a tím se distancovat od konkurence. Uspořádejte rozvoz domů, dejte zákazníkům příležitost změřit několik sad a koupit nejoblíbenější.

Obchodní funkce

Název a poslání internetového obchodu

Pojmenování online prádelny závisí na tom, na jaké cílové publikum počítáte a jaký sortiment reprezentujete. Pokud jsou levné výrobky pro celou rodinu - odrážejte to v názvu. Například „Spodní prádlo pro všechny“, „Spodní prádlo dostupné.“ Pokud se specializujete na užší výklenek - dámské sady, zaměřte se na toto konkrétní cílové publikum..

Spodní prádlo je spojeno s něhou, smyslností, náznaky milostného příběhu a jeho romantickým pokračováním. Další možností je odrážet poslání vaší firmy v názvu. Pokud chcete, aby se žena cítila vítána a luxusně - řekněte to. Pokud propagujete masy slogan „Každá žena si zaslouží krásné spodní prádlo“ - držte se této linie.

Cílové publikum

 1. Samozřejmě jsou to ženy - ti, kteří se rádi hýčkají nádherným ložním prádlem pro každý den a při zvláštních příležitostech. Podle studie na webových stránkách Pařížského klubu jsou ženy hlavními nákupci spodního prádla, podíl jejich objednávek je 87%. Pokud váš internetový obchod bude obsahovat také pánské a dětské soupravy - rodinné dámy si nenechají ujít příležitost koupit je. Mimochodem, můžete provést slevu na hromadný nákup - to bude další pobídka k objednání několika produktů.
 2. Muži, kteří hledají dárek pro milovaného člověka. Zpravidla nejsou ve výrobku příliš zběhlí a slova „hrudníkové pokrytí“, „velikost šálku“ je děsí a zlobí. Váš konzultant by jim měl pomoci vybrat ideální velikost a styl - objem prodeje závisí na jeho dovednosti. Muži si samozřejmě kupují spodní prádlo. S tímto jednodušším - silnější sex zná jeho velikost, nemusíte jim v tom pomáhat. Výjimkou jsou modové a metrosexuálové, kteří hledají něco zvláštního, nejen boxerky a bílá trička. Mohou jim být nabídnuty odvážné modely: pánské tanga, tanga, tělo a podobně.

Statistiky prodeje spodního prádla

Dodavatelé

 1. Většina internetových obchodů s prádlem spolupracuje s velkoobchodními dodavateli. To je výhodné: mají nejnižší ceny, je možné provést dobré přirážky bez poškození klienta. Prozkoumejte nabídky vyhledávačů, najděte dodavatele a nabídněte jim spolupráci. Nezapomeňte si prohlédnout jejich katalogy a ověřit kvalitu produktů osobně. Lepení spodního prádla na švy po prvním praní může navždy zničit vaši pověst.
 2. Přímá spolupráce s výrobci. Samozřejmě nejde o hlavní světové značky - přesto mluvíme o malých podnicích. Ale domácí výrobci - stejný „Ivanovský dres“ - se mohou stát vaším spolehlivým partnerem. Jděte do továrny, mluvte s technology, sledujte výrobu a testujte zboží. A pak na webu můžete uvést, že pracujete pouze s důvěryhodnými společnostmi a zaručujete kvalitu zboží.
 3. Další zajímavou možností je přímá práce s jehlami, kteří vyrábějí zajímavé gizmy. V retro, vintage a ručně vyráběné módě mnoho pánů šije jedinečné spodní prádlo s ručně vyráběnou krajkou za velmi příznivé ceny. Vaším úkolem je hledat takové jehly na webových stránkách mistrů, tematických komunit v sociálních sítích, fórech. Mnoho z nich prodává produkty online - zveme je, aby se připojili ke svému přátelskému týmu.

Rozsah

Doporučujeme začít s nejjednoduššími - spodní prádlo, punčochy a tělo, kombinace, tvarové oblečení, korzety. Ujistěte se, že jsou vám nabízeny všechny velikosti - majitelé nádherných forem vám budou nesmírně vděční. Následně můžete rozšířit sortiment - dát na prodej pánské a dětské spodní prádlo, erotické soupravy, termoprádlo. Vynikajícím doplňkem budou příbuzné produkty: plavky, župany a župany, pyžama a kigurumi. Jedním slovem čas ukáže, které modely jsou velmi žádané - a soustředí se na ně.

Sortiment produktů na webových stránkách obchodu

Struktura a funkčnost stránek

Struktura

Při stručném předání návrháři nebo agentuře nezapomeňte uvést, jak vidíte strukturu webu. Doporučujeme vám zahrnout do nabídky následující oddíly:

 • domovská stránka. Na hlavní stránce můžete krátce napsat, kdo jste a co děláte. Neměli byste namalovat nejdelší texty-listy o historii vzniku společnosti - to je pro každého málo zajímavé. Je lepší popsat podstatu v několika větách. Na hlavní stránku můžete také umístit bannery. Pokud máte prodej, nová kolekce spodního prádla dorazila, nebo musíte naléhavě prodat zbytky - vytvořte velký krásný banner, který pošle klienta na příslušné stránky webu. Sbírejte v jedné sekci produkty o akciích, zprávách, hity sezóny a odkazujte na tyto stránky;
 • katalog - rozdělte sortiment do kategorií. Spodní prádlo, pánské spodní prádlo, dětské spodní prádlo - časy. Spodní prádlo je rozděleno do podkategorií. Dvě podprsenky, kalhotky, korzety, tělo, punčochy a pásy. Pokud váš katalog obsahuje spodní prádlo různých značek - nezapomeňte je uvést. Takže, podprsenky různých značek - tři. Kupující tedy jednoduše naviguje ve vašem sortimentu;
 • podmínky objednávky a dodání. Stále více online obchodů předepisuje podmínky spolupráce - druh smlouvy mezi kupujícím a prodávajícím. V něm můžete určit podmínky objednávky a dodání, způsoby platby, podmínky vrácení a výměny zboží;
 • Kontakty - samostatná část, do které musíte napsat všechny dostupné způsoby komunikace s prodejcem. Adresa, telefon, e-mail, zástupce internetového obchodu v sociálních sítích - to vše by měl kupující vidět. To dává lidem jistotu, že váš internetový obchod není kanceláří Sharashkin bez adresy, ale vážnou společností, kterou můžete kontaktovat a vyřešit jakékoli problémy.

Funkční

Existuje mnoho užitečných funkcí, které usnadní interakci s kupujícím a zvýší průměrnou kontrolu. Tady jsou některé z nich:

 • košík. Často se stává, že tlačítko koše je jemné a nachází se někde v rohu - takže jej hned nenajdete. Tlačítko koše je ve skutečnosti základním prvkem designu webových stránek. Ať je velký a poutavý - aby ho kupující okamžitě odlišil od ostatních prvků;
 • užitečné widgety. Doporučujeme vám nastavit chat nebo zpětné volání na webu, abyste mohli komunikovat s klientem. Chat - pro ty, kteří dávají přednost online komunikaci, hovor - pro ty, kteří dávají přednost komunikaci po telefonu. Je lepší objasnit některé podrobnosti s konzultantem - zejména pro muže, kteří chtějí dát ženě dárek, ale nevědí, který z nich. Manažer by měl správně informovat kupujícího a pomoci mu při výběru;
 • doporučení produktů. Vyberete si krásnou podprsenku a systém vám za to ochotně nabídne nákup kalhotek a punčoch. Je těžké odmítnout - a teď už ropucha škrtíte a místo jednoho přidáte do košíku tři předměty. Skvělé, opravdu?

Doporučení produktu na webu

Karty produktů

Jak jsme již řekli, naprostá většina vašich zákazníků jsou ženy. Takže musíte mluvit jejich jazykem - jazykem pocitů, ne suchými fakty. Vaši příznivci budou propracované produktové karty, zejména emocionální popisy, krásné fotografie, nadšené recenze od spokojených zákazníků:

 1. Popisy. Neomezujte se na standardní seznamy vlastností produktu, složení tkaniny, doporučení pro nošení a praní. Krátký text by měl být jasný a chytlavý - napište sami nebo dejte rozkaz copywriterovi.
 2. Fotografie produktu: Krásné fotografie jsou vaší zbraní proti konkurentům. Otevřete jakýkoli ženský časopis a podívejte se, jak se spodní prádlo přijímá: jaké modely představují, v jakých interiérech jsou. Možná říkáte, že web není časopis a natáčení karty produktu není profesionální focení. A přesto mi věřte: pokud zvete profesionální model, sundejte si spodní prádlo samostatně na bílém pozadí i na modelu - váš prodej se výrazně zvýší. Nezapomeňte také na fotografii v balení, detail jednotlivých částí, značku, jakékoli charakteristické rysy.

Skvělý nápad je vytvořit blog online obchodu určený výhradně pro ženské publikum. Na blogu můžete publikovat tipy, jak vybrat spodní prádlo, zajímavé články na toto téma z ruských a anglických zdrojů, výběr elegantních modelů, které lze zakoupit v internetovém obchodě. Je zřejmé, že blog by měl plnit nejen vzdělávací, ale i prodejní funkci. Poskytněte odkazy na karty produktů, prodejní a propagační stránky, inzerujte nové sbírky. Přečtěte si další informace o skvělých příkladech blogů o online nakupování v tomto článku..

Spodní prádlo Blog

Reklamy a propagace

 1. Internetová reklama. Objednejte kontextovou nebo cílenou reklamu na sociálních sítích. Pomůže vám to zvýšit provoz a přilákat zákazníky, kteří o vás dosud nevědí..
 2. Reklama s blogery. Spodní prádlo je aktivně inzerováno na Instagramu a VKontakte. Přilákejte populární lidi: nechte je prohlížet výrobky, fotografujte ve spodním prádle a informujte o jejich dojmech. Lidé důvěřují mediálním osobnostem: využijte toho.
 3. Propagace, dárky. Zde je vše jasné: poskytněte zákazníkům slevy, vytvořte bonusový program nebo systém propagačních kódů - motivujte zákazníky, aby s vámi nakupovali.
 4. Skvělé služby. Obklopte zákazníky láskou a péčí, dávejte užitečná doporučení, zabalte si oblečení do krásných tašek, dejte příjemná překvapení: alespoň pero nebo notebook se symboly internetového obchodu. V případě vrácení zboží klidně přijměte zboží zpět. Pokud jste napsali negativní recenzi - omluvte se a nabídněte kupujícímu řešení problému.

Buďte ke svým zákazníkům upřímní, starejte se o kvalitu a služby - a budete mít úspěch. Hodně štěstí při propagaci!

15 vynikajících ruských značek pro spodní prádlo

Rád nakupuji spodní prádlo a držím krok s nejnovějšími. Do mých záložek se nahromadilo mnoho ruských značek, které mohou snadno konkurovat významným značkám spodního prádla.

V tomto článku se podělím o své poznatky a stručně hovořím o každé značce. Níže je mapa obchodů:

Uložte si to pro sebe a hledejte perfektní sadu. V seznamu je několik pánských značek - přejděte na konec.

Láska na prádlo

Krátké: stručné spodní prádlo ze síťoviny
Obchody: Moskva, Petrohrad, Irkutsk
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Značka Omsk dlouhodobě dobyla kapitál a získala vlastní showroom v centru: prodává živůtka, vysoké kalhoty a kombinézu vyrobené z průsvitného pletiva. Kromě spodního prádla vyrábí značka zajímavé tobolky: v létě - lakonické jednodílné plavky jasných barev a jízdních kol ze stejné mřížky - náhradní náhrada za modely Heron Preston; zbytek roku - průhledné rukavice, punčochy bez krajky, pásky a luxusní oblečení pro domácnost.

Le journal intime

Krátce: průsvitné sady pro dívky jakékoli pleti
Obchody: Moskva, Petrohrad, Kazaň, Jekatěrinburg, Makhachkala, Tyumen, Krasnodar
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Značka s velmi krásnými průhlednými sadami husté síťoviny vyrostla ze značky zdravotního kompresního prádla - co se nosí po operacích. Zakladatelé Le Journal Intime pochopili, že takový materiál by byl vhodný pro ty, kteří potřebují každodenní podporu - dívky s formami, a tak zřídili výrobu prádla na každý den. Kolekce zahrnují nástěnné kalhotky a kalhotky z měkkých materiálů, kombinézu s kontrastními vložkami, plavky a jízdní kola.

Bilingua dámy

Krátce: veselé bavlněné soupravy a dámský klub
Obchody: Petrohrad
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Srdcem konceptu Bilingua Ladies je láska a péče o vlastní tělo. Zakladatel značky Inga vyrábí barevné sady pro každý den z měkké bavlny - prakticky se necítí na těle, ale poskytují potřebnou oporu díky hustému materiálu.

Značka má podprsenky a spodky, lakonické tělo a maličkosti jako klíčenky a nákupní tašky s nápisem Good Girls Club - je to sdružení pro dívky, které sdílejí hodnoty značky a nápady sesterstva a vzájemné pomoci..

Rochelské spodní prádlo

Krátce: mnoho pastelových odstínů a siluet od nuly
Obchody: neexistuje žádný obchod, ale linka se prodává v Love Goods, o kterém jsme psali výše
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na instagramu

Velmi mladá značka podporuje obecný trend pohodlí: v kolekci spodního prádla Rochel nenajdete tvrdé kosti ani pevné pásy, ale existuje mnoho pastelových odstínů a průhledných dýchacích tkanin. Zakladatel značky dobrovolně vstupuje na území trendu smyslnosti a romantismu - podívejte se na instagram Rochel Lingerie pro krajkové řemeny se šňůrkou korálků a punčochy pro zvláštní příležitost.

Petra

Krátce: nová sexualita a hravé doplňky
Obchody: Moskva, Petrohrad, Rostov na Donu
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Před pár lety zavedla prodejna spodního prádla Petra vlastní výrobu budoárových šatů. Značka musí hledat explicitní spodní prádlo, které je vhodné pro každý den a pro zvláštní příležitosti. Petra miluje především práci s průhlednou sítí, ale na tenkou krajku nezapomíná - barevné modely vypadají obzvláště dobře. Také zde musíte hledat hravé doplňky - pásky, stuhy a punčochy.

Například:
Leaf - 4900 R
Šperky na bocích - 3900 R

Berta spodní prádlo

Krátké: světlé sady pro ty, kteří jsou unaveni z bavlny
Obchody: Moskva, Petrohrad
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Hravá značka, která se nebojí míchat krajky a odstíny, jako je fuchsie a vínová - to dopadá jasně, ale nešlo to. Charakteristickým rysem této značky je hojnost dekorů a láska k retro siluetám: podívejte se na tanga nebo kalhotky se šňůrkami Berta Lingerie s vysokým pasem a hlubokými řezy v bokech. Kromě podprsenek, spodních kalhot a těl vyrábí značka jednodílné plavky a krajkové vrcholy..

Matilda

Krátké: každodenní fetišová estetika
Obchody: Moskva, showroom indexflat
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na instagramu

Moskevská mono značka slaví pouze jednu položku dámské skříně - bílé bavlněné spodky bez zbytečných detailů. Značka není náhodná a odkazuje na film „Leon“. Sortiment Matildy má kromě základních modelů také páry s výšivkami a odvážnými frázemi - jejich zakladatelé značek přicházejí s moskevskými umělci, designéry a ilustrátory. Většinu položek lze objednat pouze online, ale některé se dostanou do indexového plátna v Moskvě.

Například:
Spodní prádlo s výšivkou - 1300 R
Základní kalhoty - 600 R

Prázdné Moskva

Stručně: základní spodní prádlo ve čtyřech barvách
Obchody: Moskva
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webových stránkách

Slogan moskevské značky - udržujeme to jednoduché! "Jsme pro jednoduchost!" A je těžké se s ním hádat: Blank produkuje lakonické bavlněné kombinézu s krátkými a dlouhými rukávy v několika barvách: černé, šedé, béžové a bílé. Takové modely budou vypadat skvěle samy o sobě - ​​jako alternativa k horní nebo rolák - a jako „spodní vrstva“.

Corporelle spodní prádlo

Stručně: průkopníci ve světě ruského spodního prádla
Obchody: žádný obchod
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Petrohradská značka s mluvícím jménem se stala snad první povlečenou značkou nové vlny - bez pěnové gumy, kopání kostí nebo nadměrné krajky. Kolekce značky jsou stále velmi stručné: pouze pletivo a nejtenčí bavlna, minimalistické styly a minimum detailů. Nejjednodušší způsob je zakoupit si oblíbenou položku Corporelle prostřednictvím instagramu značky, ale občas beztížné prádlo najdete na moskevském trhu. Místo DDMM.

Bureau de Tricoti

Krátce: spodní prádlo pro chlad
Obchody: Moskva
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Ironická moskevská značka nezapomíná na klimatické podmínky a dělá vlněné spodní prádlo s vtipnými nápisy: naším oblíbeným je „Nehřeje se“. Kalhotky s vysokým pasem, podprsenkami a tělem opravdu teplé, ale na rozdíl od očekávání vůbec nepichnou a jsou pro tělo příjemné. Všechny položky lze objednat na libovolnou postavu a také doplnit výšivkou nebo vzorem..

Yo yuu

Krátké: pohodlné spodní prádlo
Obchody: žádné obchody
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Měkká bavlněná souprava v pastelových odstínech, prostorné a pohodlné domácí oblečení a dobré příběhy v komentářích. Yo Yuu není jen platformou pro prodej spodního prádla, ale také plnohodnotnou komunitou, kde dívky mluví o milování svého těla a přijímání sebe samých.

Shrnutí: nepředvídatelné spodní prádlo
Obchody: žádné obchody
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na instagramu

Polotajný projekt Irma nesděluje jména svých zakladatelů a ví, jak překvapit svým sortimentem: každá sbírka je věnována historickým událostem nebo hrdinům kulturní oblasti - postavy ve filmech, obrazech, knihách - a málokdy se podobá předchozímu. V minulých vydáních moskevské značky najdete bavlněné spodní prádlo pro každý den s retro siluety a průhlednými body z lila.

Nahá písmena

Stručně: pro ty, kteří nemají co skrývat
Obchody: žádné obchody
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Prádlo značky s krásnou historií: zakladatel NL a produkce sídlí na Bali a soubory jsou zasílány jejich majitelům v obálkách na dopisy. Topy, živůtka a kalhotky jsou zcela průhledné a ručně šité z beztížné sítě, která slouží k vytváření svatebních šatů. Nebudete ho nosit každý den, ale pro zvláštní náladu budou sady velmi užitečné.

S pánským spodním prádlem pro muže v Rusku jsou věci stále obtížné, ale tady jsou dvě značky, kde najdete standardní boxery a možnosti pro ty odvážnější.

Promiň, že nejsem

Stručně: pro sport
Obchody: Moskva, Petrohrad, Jekatěrinburg
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webových stránkách

Je mi líto, že nemám vlastní řadu spodních kalhotek: jsou to boxerky a slipy obvyklé bílé, černé a pastelové barvy s kontrastní elastickou páskou z loga značky. Stále existují hravé atletky se širokými stužkami - spodky, které otevírají hýždě. Jsou pohodlnější na nošení se sportovními kraťasy..

Dva medvědi

Krátce: pro odvážnější kluky
Obchody: žádné obchody
Přeprava: po celém světě
Kde hledat: na webu a na instagramu

Zakladatelé značky vyrábějí pánské spodní prádlo pro ty, kteří nejsou zvyklí být plachí: kromě klasických boxerů s kontrastními prošíváním a volných modelů v pastelových odstínech si můžete vybrat obvaz a dokonce i kilt.

Jemné povlečení - pro zvláštní příležitost a nejen

Dobrý den!
V blogu svých žen jsem hodně prozkoumal, oblečení, boty, pánské nástroje, domácí potřeby. Byly tam dokonce i plavky. Ale spodní prádlo nikdy, všechno se děje poprvé, neposuzujte přísně.
Byly přijaty dvě sady. Byla to neobvykle dlouhá cesta, myslela jsem, že to nedosáhne.
Takže první sada. Jemná sada růžové a lila barvy. Tato stránka je uvedena jako fialová.


Dívčí varianta, spousta krajky, luky, minimální push-up, zajímavé popruhy.

Busta má široký zip, pět háčků. Popruhy jsou odnímatelné, můžete nastavit délku.

Co se týče dna, je to téměř průhledné, ale krajka je krásná, vzadu je hravá výzdoba, luk. Klín není krajka, obvyklá bavlna. Spodní část má velikost M.

Samozřejmě jsem zmeškal velikost. Busta je pro mě velmi malá, je velmi těsná. Moje velikost je 75V, z nějakého důvodu jsem se rozhodl, že musím objednat 34A. Špatně. ((((
Překvapivě, dno mi dobře zapadá, určitě to budu nosit.
A samozřejmě příklad, pokud to dovolilo svědomí a ne docela vhodná velikost.

Další sada je broskev.

Výzdoba je stále přítomná, volánky na poprsí, na popruhy, luk na kalhotkách.


Sponu tři pravidelné háčky.

I když jsem si objednal velikost 34-75, zdá se, že je můj, pokud jde o objem, je pro mě malý, i když poháry zapadají. Nosil bych poprsí, ale velmi těsný. Ale na fotografii trpěl.

Kalhotky dobře, velmi skromné, speciální záda. Ale nejzajímavější, také přišli ke mně. Nějaké neštěstí, nejvyšší slečna, dno přišlo.
První lívanec v nákupu spodního prádla byl tedy stále kusový, obě sady se nehodily. Ale kdyby byly ve velikosti, nosil bych s potěšením. Soupravy jsou různé, pro různé příležitosti, ale celkově nic.
Děkuji za pozornost!
Doufám, že moje recenze bude pro vás užitečná!
Dobrá nálada, teplo a slunce!

Tento produkt slouží k napsání recenze v obchodě. Přezkum je zveřejněn v souladu s odstavcem 18 Pravidel pro web.

Základní spodní prádlo pro ženy

Publikováno dne 27. srpna 2018 08:11 © Podíl pro ženy

Při výběru spodního prádla hraje důležitou roli nejen správná velikost, ale také styl: jinak namísto harmonického obrazu existuje riziko zdůraznění nedokonalostí postavy nebo posunutí pozornosti druhých na detaily intimního šatníku..

Spodní prádlo a životní styl

Počet základních sad a jejich složek je do značné míry určován nejen typem vaší postavy a postavou, ale také vaším životním stylem. Pokud mluvíme o věcech, které vyžaduje 90% moderních dívek v každodenním životě - toto:

 • Spodní prádlo pro každodenní nošení. Měli byste si koupit alespoň dvě sady spodního prádla, které nemají výraznou texturu v neutrálních barvách (bílá, černá, ideálně masově zbarvená). Takové věci lze nosit s tenkými těsně přiléhajícími věcmi: trička, roláky, stejně jako průsvitné halenky, nebo těsně přiléhající halenky vyrobené z tenkých tkanin..
 • Prádlo pro domov. Zvláštní pozornost by měla být věnována této položce pro dívky s poprsím o velikosti „C“ nebo vyšší - v tomto případě byste se měli dívat současně docela pohodlně a zároveň podporovat podprsenky. Dívky s malými prsy si mohou vybrat jakýkoli model svícnů. Hlavní věcí zároveň je pohodlí při nošení: je lepší zvolit podprsenku z materiálů, které propouštějí vzduch, s minimem rámových prvků a švů, malým množstvím pěny.
 • Dámské pásky (https://mamsy.ru/filter/zhenshinam_bele/slip/) vyrobené z bavlny nebo jiných přírodních tkanin. Skluzavky jsou nepostradatelnou vlastností šatníku pro kritické dny, stejně jako dostatečně pohodlné spodní prádlo pro každodenní nošení. I když dáváte přednost řemínkům pro každodenní použití, pásky z přírodních materiálů se v noci stanou pohodlnou náhražkou..
 • Spodní prádlo pro sport. Sportovní podprsenky jsou nyní zastoupeny ve velkém počtu. Pro aktivní trénink je lepší zvolit modely se speciálními elastickými vložkami pod hrudníkem, v opasku a popruhy. Sportovní potřeby by měly hrudník dobře podepřít, aniž by jej přenášely.
 • Prádlo jít ven. Krajkové spodní prádlo nebo modely s ozdobným lemováním. Pro romantická setkání je vhodné zakoupit alespoň jednu sadu prádla s krásným povrchem v podobě výšivek, krajek a dalších dekorativních prvků. Push-up modely pomohou upravit postavu a vytvořit krásný výstřih, ale muži, kteří najdou podprsenky bez vložení tenké krajky na kosti, budou velmi svůdní.
 • Bezešvé tanga. Takové prádlo pomůže, pokud potřebujete nosit přiléhavé šaty z netkaných textilií nebo legín. Je důležité zvolit velikost spodního prádla, abyste se vyhnuli ošklivým liniím v bok..

Které modely svícnů dávají přednost

Pokud je váš rozpočet omezený a vy potřebujete změnit většinu věcí z intimního šatníku, podívejte se na tyto modely podprsenek:

 1. V základních sadách barvy masa by mělo být minimum texturovaných prvků. Věnujte pozornost bezproblémovému vzoru podprsenek. Pokud se rozhodnete koupit dvě sady pro různé střihy svrchního oblečení, je lepší vzít jednu z nich s obličejem s otevřenou střechou (Angelika, balkon), která je vhodná pro čtvercové výřezy nebo otevřená ramena. Druhý - s hlubokým výstřihem mezi poháry (modely Corbeille, Vanderbrae). Takové živůtek vám umožní nosit i věci s velmi hlubokým výstřihem do V. Je žádoucí, aby povlečení bylo bezproblémové.
 2. Je lepší zvolit modely pro nošení doma s obsahem přírodních a syntetických vláken v poměru 80/20% - malé množství syntetických materiálů zvýší pevnost a trvanlivost prádla. Mělo by to být pohodlné, proto by se neměly používat modely se švy na šálcích procházejících v oblasti bradavky. Pro dívky s velkým poprsím se hodí klasická podprsenka, bezešvá nebo kvalitní sportovní živůtka. Dívky s malými ňadry mohou experimentovat - udělají pravidelné vrcholy, bandeau, postavená těla..
 3. Sportovní spodní prádlo by mělo obsahovat těsné vložky, upevnění hrudníku a široké popruhy. Současně by podpůrné prvky měly být hustší, čím větší má dívka, aby chránila vazový aparát hrudníku před přetížením.
  Spodní prádlo „pro zvláštní příležitosti“ by mělo především sedět dobře na postavě, upravovat ji a zdůrazňovat zásluhy. Výhody konkrétní podprsenky můžete vyhodnotit již během montáže a zde je důležité vše: umístění, barva a struktura šálků, ozdobné prvky, přistání živůtka v zádech a hrudi. Pro objemné poprsí je lepší podívat se na zvedací modely: balkon, podprsenka s korzetem atd. Pro dívky s malými ňadry mohou být vhodné modely jako balkon, Angelika, corbey, klasický push-up, Wonderbra, krajková podprsenka..

Doporučení pro výběr povlečení pro různé typy čísel

Ještě předtím, než vyzkoušíte, můžete se rozhodnout, které modely podprsenky nebo kalhotek zdůrazní výhody vaší postavy, nebo naopak, zvýší jejich nevýhody:

 • Dívky se širokou hrudí by se neměly vyhýbat podprsenkám s poháry a poháry podlouhlého tvaru, které jsou příliš blízko u sebe (zejména s malou velikostí poprsí). Vezměte prosím na vědomí, že část živůtku v oblasti upevnění opasku by měla být zkosená, ve tvaru blížícím se půlkruhu v každé jednotlivé misce..
 • Díky úzké hrudi, a zejména nádherné hrudi, můžete vytvořit velkolepou ozdobu. Majitelé takových formulářů by měli vyzkoušet modely, které aktivně zvedají prsa (balkon), nebo je přesouvají do středu (modely s těsně přiléhajícími poháry a poháry se šněrováním, korzetovými podprsenky). Z estetického hlediska to zvládnou téměř všechny modely živůtek..
 • Dívky s miniaturními a elastickými, široce rozloženými prsy potřebují podprsenku, která dobře zapadá do hrudníku a má vzdálenost mezi šálky. „Mezera“ prostoru mezi šálky se obvykle nachází u modelů, jako je Corby, podprsenky s předními uzávěry a Vanderbrae. Model Angelica obvykle dobře zapadá do horní hrany hrudníku, ale je důležité, aby šálky byly dostatečně sklonené, konzistentní s velikostí hrudníku a rozmístěné od sebe.
 • Dívky s masivními boky (typ postavy "hruška") by měly věnovat pozornost kalhotkám, šortkám nebo modelu, jako je "American". Je důležité, aby prádlo nenarazilo do těla..
 • S postavou podobnou jablkům byste se měli vyhnout nákupu menších kalhotek, aby v bokech nevytvářely příčné hranice. Je lepší hledat spodní prádlo s vysokým nebo středním vzestupem v pase.
 • Postava přesýpacích hodin v přítomnosti nadváhy může také vyžadovat korekci břicha - je lepší podívat se na oblečení s vysokou přiléhavostí.

Pokud si nejste jisti, zda znáte velikost kalhotek nebo máte pochybnosti o rozměrové mřížce výrobce, upřednostňujte spodní prádlo vyrobené z měkkých elastických tkanin. Nezapomeňte, že krajkové a podélné švy mají obvykle omezenou roztažnost a riziko nákupu malého spodního prádla z těchto materiálů je vyšší než při nákupu jednoduchých modelů z bavlny..

Články O Neplodnosti