Hlavní Testy

Nejoblíbenější zeštíhlující pásy pro břicho a strany

Aby dívky co nejrychleji odhazovaly nenáviděné centimetry v pase, uchýlily se k různým metodám. Když diety a vyčerpávající cvičení nedávají rychlý efekt, chci proces urychlit. K tomu použijte bazén, vany, sauny, masáže. Pásy na hubnutí jsou v této oblasti velmi populární..

Televizní reklamy slibují magický efekt - centimetry zmizí před našimi očima. Před použitím je vhodné zjistit, zda je to pravda, a jak používat pásy k dosažení maximálního účinku hubnutí.

Zúžení pásu

Břišní pás není kouzelným zařízením, které okamžitě změní vaši postavu. Je to jen pomocný prvek v procesu školení na hubnutí. Pás zvyšuje účinek prováděných cviků, takže při nošení musíte mít stálé zatížení.

Zeštíhlující obvaz je elastická páska, která se nosí protahováním, nebo pás vybavený upevňovacími prvky pro úplné upevnění. Nosí se v pase a nosí se během tréninku nebo jiné fyzické aktivity..

Taková zařízení stimulují aktivní odbourávání tělesného tuku nebo práci svalové tkáně v břiše. To vše závisí na konstrukci a principu fungování zařízení. V každém případě, aby se pás aktivoval, musí v tomto okamžiku celé tělo pracovat a zatěžovat do pasu.

Účinnost hubnutí pásů

Taková zařízení spouštějí procesy v lidském těle, které stimulují:

 • Odstranění uložených škodlivých látek z těla, jako jsou toxiny, toxiny, tuky.
 • Regenerace a omlazení buněčné tkáně.
 • Zlepšený metabolismus.
 • Rozklad tuků v problémových oblastech.
 • Zlepšení oběhového systému.
 • Jak se zbavit celulitidy.
 • Zrychlení a zlepšení zažívacího traktu.
 • Snížená chuť k jídlu.

Jakýkoli úbytek hmotnosti izoluje problémovou část těla a zvyšuje jeho teplotu, urychluje pohyb krve a začíná proces štěpení tuků.

Tepelná expozice také pomáhá odstraňovat přebytečnou nahromaděnou tekutinu v těle, což má příznivý účinek na snížení objemu pasu a boků.

Výsledek použití

Při nošení zeštíhlujícího pásu je stimulována práce všech svalů v oblasti pasu. Kvůli horečce a činnosti krevní cévy pracují rychleji. Požadované prvky užitečné pro výživu proto nebudou pro svaly stačit.

Aby doplnili své zásoby, vezmou komponenty z tuků umístěných v bezprostřední blízkosti a rozdělí je na komponenty. Z tohoto důvodu bude při stálém nošení a cvičení tělesný tuk opravdu mizet a pas se bude postupně snižovat.

Výhody a nevýhody používání pásu

Nošení pásu má své specifické výhody:

 • Odstranění tuku z problémové oblasti.
 • Posílení a tonizování svalové tkáně.
 • Snadnost použití.
 • Posílení vnitřních orgánů a jejich práce.
 • Hladkost a obnova pleti.

Často vyvstávají otázky týkající se škodlivosti pásu na hubnutí. Taková zařízení mají své nevýhody a kontraindikace.

Nenoste pás:

 • Během těhotenství. I když v takové situaci je sotva nutné ji používat, protože ženské parametry se zvyšují v důsledku přírodních procesů, a nikoli v ukládání tuků. Během laktace ho také nemůžete nosit.
 • S onemocněním pánevních orgánů.
 • S podrážděním a poškozením kůže. Pás může zvýšit podráždění a zhoršit průběh nemoci v důsledku skleníkového efektu, ke kterému dochází při nošení.
 • Cévní a žilní choroby. Pás stimuluje zlepšené fungování oběhového systému. Pokud se vyskytnou poruchy a problémy, mohou nastat komplikace a další vedlejší účinky, může pás v tomto případě poškodit tělo.

Při nedostatečných hygienických postupech se může objevit vyrážka, podráždění a vyrážka. Proto je nutné pravidelně se sprchovat, nebo alespoň otírat pás a břicho mokrými ubrousky.

Tento postup je však pouze dočasnou metodou. V každém případě je třeba alespoň dvakrát denně osprchovat pokožku.

Druhy hubnutí pásů

Pásy jsou rozděleny do různých typů podle jejich konstrukce, materiálu výroby a principu dopadu na problémovou oblast.

Existují následující typy pásů:

 • Masáž.
 • Tepelný.
 • Sauny.
 • Miostimulátory.
 • Kombinovaný.

Designy mají své vlastní vlastnosti a požadavky na správné použití. Kromě toho se liší v účinnosti dopadu a podmínkách jejich aktivní práce. Každý model vyžaduje pečlivé seznámení a analýzu pracovního procesu, aby bylo možné individuálně vybrat ten, který je vhodný přesně pro vaše tělo.

Masáž

Tento typ pásu je obvaz s nastavitelným upevněním pro každý komplex a integrované masážní zařízení.

Zařízení masíruje oblast pasu se speciálními válečky, které se valí kolem těla působící silou.

Přispívá k hubnutí stejně jako běžná masáž prováděná specialistou. Týká se všech částí břicha, boků, zad a samotného lisu.

Z tlaku se zlepšuje krevní oběh a začíná proces spalování tuků v problémové zóně. Tento pás je nejvhodnější nosit doma, ihned po tréninku nebo jen ve volném čase..

Tepelný neopren

Neopren má lehkou porézní strukturu, zatímco neumožňuje průchod vzduchu. Materiál je elastický, ale velmi odolný..

Takový obvaz těsně pasuje na část těla, přitahuje jej k sobě a vytváří nedostatek ventilace, což vede k zahřívání.

Při zvýšeném pocení tělo ztrácí vodu a část tělesného tuku se tím vymývá..

Tyto pásy jsou pod oblečením velmi tenké a téměř neviditelné. Díky tomu je lze nosit v jakémkoli vhodném čase, dokonce i během provozu. Je třeba brát v úvahu pouze to, že způsobuje aktivní pot a při nošení bude vyžadovat další hygienu.

Sauna Belt

Tento typ hubnutí je vybaven speciálními termostimulátory, které díky své práci zvyšují teplotu těla obklopeného obvazem.

Vnitřní topné těleso může být v závislosti na konfiguraci napájeno z baterií nebo ze sítě.

V designu je integrován teplotní senzor. Díky tomu lze regulovat vytápění. To se provádí automaticky i v ručním režimu. Ruční nastavení vám umožní nastavit provoz pásu na pohodlnou teplotu a zvýšit jej, jak si na něj zvyknete.

Nosit by mělo trvat asi 10-15 minut najednou. Zároveň může být použit několikrát denně.

Miostimulátory

Stimulační pásy jsou široký kus materiálu, ke kterému je připojeno speciální zařízení.

Přístroj generuje mikropulózy, které ovlivňují svalovou tkáň a stimulují její činnost. Napodobují svalovou kontrakci během cvičení.

Pro proces hubnutí jsou tyto pásy nejméně účinné. Nepomáhají rozkládat nahromaděný tuk, ale tónují břišní svaly a pomáhají korigovat již poměrně štíhlou postavu. Tento design se nenosí nepřetržitě..

Nejčastěji jsou takové pásy vybaveny ovládacími knoflíky. Umožní vám změnit režimy, frekvenci a velikost pulzů. Nevýhodou této konstrukce je, že pás ovlivňuje pouze malou oblast.

Kombinované modely

Kombinované modely zužovacích pásů kombinují vibrační akci a tepelné zahřívání.

Proto jsou považovány za nejúčinnější pro ztrátu nadbytečných objemů..

Mají malý design, ale přesto je nelze trvale používat. Jejich činnost, stejně jako všechny pásy kromě neoprenu, je omezena na 20 minut najednou.

Kombinované pásy jsou vybaveny teplotními senzory a regulátory režimu. Vzhledem ke složitosti designu jsou ve vyšší cenové kategorii.

Jak vybrat nejúčinnější pás?

Pro výběr nejúčinnějšího pásu pro sebe je třeba vzít v úvahu požadovaný konečný výsledek, počáteční postavu osoby a výhody a nevýhody každého modelu.

Chcete-li určit výběr, musíte věnovat pozornost doporučením:

 • Pokud má osoba široký komplex a velký tělesný tuk, pak musíte zastavit výběr na termálních pásech. Rychle „spálí“ nadbytečné objemy.
 • S velkou nadváhou je vhodnější používat sauny nebo termální pásy. Neoprenový obvaz bude potom nepohodlný a narazí do těla.
 • Masážní pás zmírní svaly, které jsou po tréninku unavené, a zbaví bolesti fyzické námahy. Je účinný pro vrstvu tuku nad 3 - 4 centimetry.
 • Neoprenový pás je neviditelný a vhodný pro celodenní použití..
 • Saunový pás se pohodlně kombinuje s domácími pracemi. Rozhodně to nezasahuje a šetří tak čas.
 • Použití pásu zvyšuje účinnost tréninku. Z tohoto důvodu nemůžete snížit zatížení nebo dobu trvání tříd, protože pás je pouze dalším opatřením.
 • Neutahujte obvaz pevně. Napíná krevní cévy a narušuje správné zásobování krví, díky čemuž je zahájen proces štěpení tuků.
 • Pásy je třeba zakoupit ve specializovaných prodejnách. Nemůžete na to ušetřit. Pouze kvalitní model bude fungovat správně. Levný falešný může mít nejen výsledek, ale také způsobit zranění. Takové modely jsou nebezpečné při poškození pokožky a popálení při používání tepelných pásů..

Hodnocení nejlepších pásů pro ženy a muže

Pro ženy jsou nejúčinnější pásy, které stimulují spalování tuků. Neopren je obzvláště populární, protože je lze nosit neustále, nebo v saunách. Posledně jmenované se používají kvůli výhodnosti kombinování s domácími pracemi.

Nejběžnější modely pro ženy:

 • Sopka.
 • Neoprenové hot tvarovače.
 • Saunový pás.
 • Nuga nejlepší.
 • Vibra tón.

Mezi muži jsou populárnější stimulační nebo masážní. Důvodem je skutečnost, že silná část populace inklinuje více k reliéfnímu tělu. Takové pásy pomáhají vymyslet zónu pásu..

Nejoblíbenější modely pro muže:

Muži sotva nosí neoprenové pásy, ale někdy se uchylují k používání termálních modelů. Nejpoužívanější jsou sauny. Jsou vhodné k použití a nevyžadují dlouhé nošení, které se lidem moc nelíbí..

Přehled pásů

Existuje mnoho modelů, které se již dlouho staly jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších v používání. Jejich jména jsou dobře známá a často se objevují v reklamách v televizi a na internetu. Není vždy zcela jasné, jak jeden nebo druhý model funguje. Abychom tomu porozuměli, musíte zvážit každý pás zvlášť.

Sopka

 • Jedná se o pás z tepelné kategorie. Je vyrobena z neoprenu. Tento materiál neumožňuje průchod vzduchu, zahřívání pásu a způsobení potu. Materiál při správném použití nezpůsobuje remorkéry ani podráždění.
 • Pás je díky své pružnosti dobře připevněn, nespadá a podporuje bederní bednu.
 • Uzamykací zip - suchý zip. Je umístěna na jednom konci a zbytek čelní plochy je pokryt prchavým materiálem, pro který přilne. Z tohoto důvodu má sopka jednu nevýhodu - rychlé opotřebení. Navzdory tomu je tento pásový model dlouho jedním z nejpoužívanějších..

Vibra tón

 • Tento pás je známý z reklam pro mnoho televizních obchodů. Působí na pás s vibracemi.
 • Tento model je klasický a velmi oblíbený. Pás má velký design, takže není možné skrýt se pod oblečením.
 • Je vhodný pro domácí použití a při nošení nemá žádná omezení na polohu těla..
 • Pás se uvolňuje a zklidňuje napjaté svaly.
 • Účinek hubnutí je dosažen pouze při komplexním použití ve spojení s tréninkem v tělocvičně a správnou výživou.
 • Vibrace má relaxační účinek na celé tělo a uvolňuje nervový systém..

Tělový pás

 • Tento pás je vyroben z neoprenu a má saunový efekt..
 • Vzhled a princip jednání je podobný sopce. Tento pás je odolnější, ale méně pružný a mírně omezuje pohyb při naklápění..
 • Zpomaluje ukládání tukových tkání a tónuje svaly abs a zád, udržuje hladký postoj.
 • Tělový pás by měl být kombinován s tréninkem, který vyvíjí a posiluje svaly pásu..
 • Nesmíme zapomenout, že dlouhodobá tepelná expozice může nepříznivě ovlivnit činnost břišních orgánů.
 • Je nutné analyzovat a kontrolovat stav vašeho těla.
 • Při detekci onemocnění omezte nebo úplně zastavte používání tepelných pásů.

Ab Gymnic elektrický pásový masér pro tisk

 • Ab Gymnic je populární značka elektrických pásových masérů.
 • Tento simulátor individuálního použití stimuluje práci svalů umístěných v oblasti dopadu..
 • Impulzy vysílané pásem snižují svalovou tkáň v určité frekvenci a vytvářejí tréninkový efekt.
 • Rychlost pulzů je regulována pomocí tlačítek nainstalovaných na zařízení.
 • Působící orgán je umístěn pouze na přední části, takže svaly lisu budou pracovat přímo z takového pásu.
 • Boční části a záda zůstávají nevyužité.
 • Při nošení opasku můžete dělat domácí práce nebo jen být v klidu. Doba trvání jednoho postupu by neměla být delší než 10-15 minut.

ABS-A-ROUND

 • Tento pásový model je složitý typ.
 • Ovlivňuje celou oblast, pracuje na: přímých a šikmých svalech tisku, zadních svalech a laterálních svalech.
 • Pás má vibrační účinek a pracuje na principu myostimulace.
 • Má širší části umístěné na zádech, žaludku a stranách, skrz které jsou vysílány impulsy.
 • Spona má nastavitelnou velikost.
 • Zařízení je zabudováno do opasku, je vybaveno tlačítky pro ruční ovládání tréninku.
 • Mini počítač má 6 programů a asi 100 frekvenčních úrovní. Má dobrou sadu: další malé stimulanty, pravidla pro použití a nutriční průvodce.

Kde mohu koupit?

Neoprenové pásy lze snadno zakoupit v jakémkoli sportovním obchodě, například ve Sportmaster.

Nejběžnějšími společnostmi jsou Demix, Sauna Belt, Body belt nebo Volcano. Ten je prodáván v mnoha lékárnách a je nejběžnějším a nejoblíbenějším mezi spotřebiteli..

V televizních obchodech bývaly populárnější propracovanější pásy. Nyní tento způsob prodeje ustoupil do pozadí a používá se jen zřídka. Pásy, jako jsou sauny, vibrační masážní přístroje, stimulanty svalů a komplex, jsou nejjednodušší na internetu. Při objednávce na stránkách je dodávka vždy k dispozici téměř kdekoli v zemi.

Pokud chcete vyzkoušet produkt, musíte hledat specializované prodejny nebo prodejny výrobců konkrétního modelu nebo v lékárně. Pás lze také objednat v internetovém obchodě.

Jak moc je?

Redukční pásy jsou v relativně nízké cenové kategorii. Částka se pohybuje od 200 do 2000 rublů.

 • Nejlevnější jsou neoprenové pásy. Mají jednoduchou tkaninovou konstrukci a nejsou vybaveny dalšími elektrickými zařízeními. Proto bude částka nákupu od 200 do 500 rublů, v závislosti na výrobci a obchodě, který zboží dodává.
 • Zbývající pásy mají kvůli složitější konstrukci cenu od 900 rublů. Průměrná cena stimulátoru svalů nebo saunového pásu v oficiálních internetových obchodech je 1200 rublů.
 • Od výrobců, kteří vyrábějí analoga známých společností, si můžete koupit řemeny mnohem levněji. Cena se bude pohybovat od 300 do 1000 rublů. Kvalita těchto výrobků však nebude potvrzena ničím, ani skutečností, že poskytnou dobrý výsledek..

K odstranění žaludku nemusí být pás používán denně. To zvýší zátěž srdce a poškodí kůži. Před použitím pásu se poraďte se svým lékařem. Použití pásu zjednodušuje úbytek na váze, ale slepě tomu nevěří..

V takovém případě je nutný integrovaný přístup: fyzická aktivita, čištění těla, správná výživa. Stojí za to se snažit o úplné uzdravení těla a pak vymyslet plán hubnutí..

Ale hlavní věcí není přehánět to, protože, jak říkají recenze, pás pro ztrátu břicha povede ke špatnému zdraví, když se používá příliš často.

Ze všeho výše uvedeného můžeme usoudit, že hubicí pás bude při fyzické námaze co nejefektivnější. V tomto případě, pokud začnete dodržovat správnou výživu, můžete dosáhnout nejlepších výsledků..

Pás je nutné pečlivě vybrat. Pokud nezohledníte všechny funkce vašeho těla a postavy a pokusíte se zachránit, nemusí to být to, co jste očekávali. V nejlepším případě nebude mít pás očekávaný dopad. V nejhorším případě to může způsobit poškození nebo popálení kůže. Klíčem k dobrému výsledku je proto podrobný výběr a seznámení s produkty..

Recenze

Recenze lidí o používání pásů pro hubnutí břicha:

Břišní hubnutí pás

Neexistuje žádná dieta, která za 10 minut odstraní přebytečný tuk z břicha a ze stran. Musíte jíst speciální dietu po dobu nejméně jednoho týdne, aby váha začala opouštět a současně hrát sporty. Co dělat, když potřebujete rychle zhubnout? Napínací pás pomůže vyřešit problém. Transformuje postavu, čímž se žaludek vyrovná a pas se zúží.

Zeštíhlující korzety

Na břiše se nosí těsně přiléhající pás. Produkt je šitý z materiálů, které dobře skrývají estetické nedostatky obrázku. Je nemožné snížit procento tělesného tuku pomocí zpřísnění fitness korzetu, ale můžete zvýšit nadbytečnou hmotu a rovnoměrně ji distribuovat přes žaludek. Díky tomu se vytváří vizuální efekt hubnutí a člověk vypadá štíhlejší. Ve skutečnosti se můžete zbavit nadváhy, pokud vyvážíte svůj jídelníček a vyrazíte na sport.

Funkce aplikace

Výrobci doporučují, aby začátečníci nosili pás až 2 hodiny denně. Postupně je nutné prodloužit čas na 8-10 hodin, v noci si dát pauzu. Proč potřebujeme utahovací pásy? Podle údajů, které poskytli tvůrci produktů, může modelovací pás změnit tvar trupu a způsobit, že pas bude tenký a žaludek plochý. Co se děje v praxi?

Elastická páska mění obrysy těla, ale nemůže dlouhodobě „protrhávat“ tuk a deformovat žebra. Po odstranění věci se veškerá nadbytečná hmota vrátí na své místo. Z toho plyne závěr: hubnutí na hubnutí je zařízení pro nouzovou korekci těla, když potřebujete vypadat štíhle tady a teď. Nedoporučuje se pro trvalé opotřebení, nepodílí se na procesech spalování tuků.

Přínos a újma

Pružné pásky mají několik výhod. Pokud chcete produkt používat po porodu nebo pooperačním období se zvýšeným zatížením v dolní části zad, je velmi důležité konzultovat s lékařem. Za normálních podmínek přináší hubnutí korzet pro hubnutí takové výhody:

 • Poskytuje rychlý pokles hmotnosti. Muž si nasadil opasek a v mrknutí oka se stal štíhlým. Před našimi očima zmizí plné břicho a klesající strany.
 • Pomáhá snížit množství porcí, které jíte, což má za následek skutečné hubnutí. Tkáň komprimuje žaludek, takže když se přejídáte, člověk cítí velké nepohodlí. V tomto plusu je úlovek - jakmile sundáte nějakou věc, vaše chuť k jídlu dohoní dvojí silou.
 • Napíná pokožku a snižuje riziko hlubokých strií s náhlou ztrátou hmotnosti.
 • Zvyšuje sebevědomí žen. Krásná dáma vidí v zrcadle štíhlou postavu, což ji stimuluje k práci na sobě: jíst zdravá jídla, chodit do posilovny nebo cvičit doma.

S nepatřičným využitím negativních momentů více než pozitivních. Neustálé nošení napínacího pásu (10-12 hodin denně) komprimuje vnitřní orgány, což vede k mnoha problémům. Harm produktu:

 • Omezuje dýchání, což znemožňuje zhluboka se nadechnout bránicí. Tělo postrádá kyslík. Tato podmínka je zvláště nebezpečná během tréninku..
 • Pásový upínací pás zhoršuje krevní oběh, snižuje průtok krve do a ze srdce. Tento jev vyvolává závratě a mdloby..
 • Střeva jsou pod tlakem. Z tohoto důvodu se zhoršuje jeho transportní funkce a schopnost absorbovat živiny. Zácpa se vyvíjí, nadýmání se stává častým, nadýmání.
 • Žaludek je stísněný v prostoru, což přispívá k rozvoji refluxu (zpětný pohyb potravy podél trávicího traktu). Kyselý obsah žaludku je hozen do jícnu, dochází k pálení žáhy.
 • Neustálá podpora břicha vede k atrofii břišních svalů. Člověk nenatěžuje svaly pobřišnice, protože jsou drženy pásem. Když je tažný prostředek odstraněn, žaludek se zhroutí dopředu (ale tento stav je pozorován po velmi dlouhé nepřetržité operaci).
 • Příliš těsné výrobky silně stlačují a mírně posunují bránici, játra, žaludek, střeva a močový měchýř. Těla, která jsou v omezeném stavu, nemohou plně fungovat.

Indikace pro použití hubnutí korzet pro hubnutí

Výrobek není vždy potřebný pouze pro krásu, ale tento důvod používání pásu je jedním z nejdůležitějších. Potřebujete se ohromit na recepci? Pod šaty si přidejte živůtek - skryje nedostatky postavy beze stopy její přítomnosti. Další údaje o použití korekčního pásu:

 • zpřísnění břicha v období po porodu - dámy mají zvláštní obvaz na hubnutí;
 • rychlé hubnutí, prevence ochablé kůže;
 • nespokojenost s jeho postavou, silná touha zhubnout.

Potřeba spodního prádla je určována lékařem pro kongestivní onemocnění kardiovaskulárního systému, kýly břicha a bederní oblasti, porušení integrity břišní stěny v pooperačním období. V těchto případech se nejedná o snížení hmotnosti a oprava postavy, ale o vyřešení zdravotních problémů. Vzhled a funkčnost se liší od korzetů kvůli hubnutí..

Jak si vybrat pás pro pas a břicho

Měl by se zvážit nákup hubnutí. Udělejte chybu s velikostí, materiálem, stupněm stlačení a pás bude nepohodlný, poškodí tělo. Korzet pro hubnutí břicha a boků je třeba zvolit podle následujících kritérií:

 1. Velikost. Neměli byste kupovat produkt, jehož velikost je o 2-3 pozice menší než vaše skutečné parametry. Tkanina se postavě postaví příliš mnoho a hranice mezi tělem a ložním prádlem bude patrná. K montáži si vezměte tři velikosti: jedna, vaše, jedna méně. Měří věci ve stejném pořadí. Tělo si postupně zvykne na kompresi a bude jasné, jakou velikost preferovat.
 2. Pohodlí. Musíte si vybrat produkt, který vám přesně vyhovuje. To lze provést pouze montáží. Pokud cítíte silnou kompresi, nepohodlí, bolest, podívejte se na větší velikost nebo jiný styl.
 3. Materiál výroby. Napínací pásy jsou šité z vysoce elastické tkaniny: elastan, spandex, nylon s lycrou. Materiály snadno získají tvar postavy, upravují ji, neroztahují se.
 4. Kvalita produktu. Dobré povlečení je šité z materiálu, který je příjemný na dotek, má rovné linie, pohodlné zapínání. Neriskujte objednání kompresního pásu pro břicho od neznámých výrobců na internetu. Z fotografie nelze určit kvalitu. Spodní prádlo je třeba měřit, aby bylo možné pochopit, zda desky lisují nebo zda kosti vycházejí.
 5. Stupeň komprese. Výrobky s mírným napínáním mírně vyhlazují malé vyboulení, mírně napínají žaludek. Vhodné pro ženy, které mají menší nároky na vzhled. Spodní prádlo s průměrným stupněm korekce výrazně zlepšuje tvar postavy díky elastickému materiálu. Silné utažení zajišťují výrobky s kostmi a deskami.

Latexový korzet

Nejoblíbenější typ stahovacího spodního prádla. Pamatujte na příběh: předtím, než dámy nosily vysoce těsné krajkové korzety. Latexový pás je moderní interpretací dlouhodobého vynálezu. Podobnost je vnější a ve vizuálním efektu hubnutí. Mechanismus působení je zcela odlišný. Vnější vrstva je vyrobena z latexu. Konstrukce si zachovává svůj tvar díky rámu, který se skládá z devíti výztuh. Vnitřní vrstva je z přírodní bavlny. Produkt se upevňuje pomocí háčků uspořádaných do tří řad.

Latexový korzet fyzicky redistribuuje tuk, vytváří saunový efekt, vytlačuje žaludek a snižuje chuť k jídlu. Výrobce doporučuje nosit to před tréninkem pro zvýšení pocení, ale doporučení je pochybné. To je nepohodlné se vypořádat a během intenzivního tréninku se tělo může přehřát. Při nákupu byste měli požádat prodejce o certifikát kvality, protože nyní se prodává mnoho levných padělků.

Sportovní pasový pás nebo Fitness korzet

Výrobek je šitý z přírodního latexu, je však měkčí než předchozí verze a není vybaven výztuhami. Podle výrobců protahovací fitness korzet zvyšuje účinnost tréninku o 20-30%. Věc neomezuje pohyb: v něm můžete běžet, dřepět, tlačit nahoru a houpat tisk. Výrobek pomáhá udržovat úroveň držení těla, zvyšuje pocení a vytváří saunový efekt.

Tričko korzet

Spodní prádlo opravuje nejen žaludek a boky, ale také podporuje páteř v neutrální poloze. Tričko korzet poskytuje vizuální úbytek na váze, zmírňuje bolest ve svalech zad. Horní vrstvu produktu představuje latex, spodní část - tenká prodyšná bavlna. Existují košile-korzety z nylonu, elastanu, spandexu, existují modely s dlouhými a krátkými rukávy, bez rukávů. Někteří výrobci impregnují tkáň anticelulitidovou kompozicí, která vyvolává metabolismus..

Neopren

Materiál produktu je syntetický kaučuk. Neopren má vysokou hustotu a porézní strukturu, která zajišťuje snadnost a měkkost věcí. Tkanina je velmi elastická, dobře zapadá do těla, nekomprimuje vnitřní orgány. Jak pomáhá neoprenový produkt při hubnutí? Vytváří tepelný efekt v břiše nebo v kyčlích, díky čemuž se zrychluje krevní oběh, uvolňuje se přebytečná vlhkost, toxiny a toxiny. Materiál provádí mikromasáž pokožky, což pomáhá napnout pokožku.

Korzety korekční komprese

Prvek spodního prádla je napnut kolem pasu a poskytuje vizuální efekt hubnutí. Pomocí kompresního korzetu můžete vytvořit postavu ve tvaru přesýpacích hodin. Pás je šitý z elastického materiálu založeného na kovovém nebo plastovém rámu. Měl by být nošen ne déle než 2-3 hodiny, protože produkt silně komprimuje pokožku, tukové tkáně, svaly.

Pánský korzet

Výrobci se také starali o harmonii silné poloviny lidstva. Pánské doplňky pro spodní prádlo mají následující vlastnosti:

 • Nejčastěji jsou vydávány ve formě košil, ne pásů. Barvy jsou tmavé: černá, šedá, modrá. Mnoho modelů lze nosit jako běžné oblečení..
 • Komprese se dosahuje působením elastických materiálů a výztuh.
 • Existují modely namočené v prostředcích pro hubnutí. Nejlépe se nosí pro výcvik..
 • Pánské spodní prádlo dobře podporuje držení těla, což je zvláště důležité při provádění silových cvičení.

Populární značky a výrobci

Redukční pásy pro hubnutí jsou vydávány americkými, evropskými a asijskými značkami. Nejvíce inzerovaným výrobcem je Waist Trainer (USA). Trvalo to selfie Kim Kardashian, Amber Rose, Jessica Alba. Další značky si zasloužily popularitu:

Slečna Beltová

Výrobek je šitý z různých syntetických materiálů: spandex, latex, polyester, polypropylen. Slečna Belt je vhodná pro muže a ženy, určená pro každodenní nošení a cvičení. Korzet napíná pas a podporuje páteř. Produkt zvedá hrudník tak, aby se vizuálně zvětšoval. Výrobce slibuje skutečné hubnutí, omlazení pleti a odstranění celulitidy. Upínací pás ve skutečnosti pomáhá pouze dočasně upravit postavu. Ve srovnání s analogy má několik výhod:

 • nevytváří skleníkový efekt, zajišťuje dobrou výměnu vzduchu a vlhkosti;
 • kompresní poměr je nastavitelný;
 • kvalita: odolný, pohodlný, dokonale přizpůsobený.

Slečna Belt má také nevýhody spojené s používáním. Nevýhody produktu:

 • k dispozici pouze v černé barvě, proto je viditelná pod lehkým oblečením;
 • vyčnívá z tenkého prádla;
 • nepomáhá při hubnutí - v této věci je účinný pouze integrovaný přístup: sport, strava, nápravné prádlo.

Bradex

Známý izraelský výrobce vydal široký trakční pás s turmalínovými nanokrystaly. Při zahřátí na tělesnou teplotu vydávají minerální částice dlouhé infračervené vlny. Infračervené paprsky pronikají do hlubších vrstev kůže, mají blahodárné účinky na metabolické procesy, přispívají k hojení těla a odstraňují stagnaci. Korzet Bradex je vyroben z polyuretanu a nylonu, má síťovou strukturu. Výrobce tvrdí, že úbytek hmotnosti je způsoben zahřátím břicha.

Ta věc je závislá. Navrženo pro každodenní nošení. Materiál nezpůsobuje podráždění, netře pokožku. K dispozici v béžové barvě, neviditelné pod oblečením. Vážné minus - korzet je mnohem větší, takže je lepší ho koupit ve skutečných obchodech s příslušenstvím. Mnoho dívek a žen uvedlo, že produkt má slabý stupeň komprese.

Hot tvarovače

Elastická páska je vyrobena technologií Neotex: horní vrstvu tvoří lycra a nylon, střední vrstvu z neoprenu a uvnitř bavlnu. „Inteligentní“ vlákna napínají břicho, akumulují tepelnou energii, která se během pohybu uvolňuje tělem. Vytváří se účinek sauny a zvyšuje se pocení. Zeštíhlující pás se používá při tréninku, zatímco je tak tenký, že je pod oblečením neviditelný. Mírný kompresní poměr.

Břicho zastrčit

Béžový napínací pásek je navržen tak, aby bojoval proti celulitidě, omezoval napnutí po porodu, zhubla a napjal pokožku. Výrobce doporučuje nosit výrobek Tummy Tuck při sportu jen 10 minut denně. Před nanesením prádla naneste na žaludek prostředek proti celulitidě. Ta věc je pod oblečením neviditelná, má průměrný stupeň komprese.

Slavná americká značka vyrábí spodní prádlo vynikající kvality. Ve sbírkách Rago je několik modelů korzetových pásů, vyrobených v bílé a béžové. Zajišťují silné utažení a redukují objem těla o 1,5 cm. Výrobky jsou šity z nylonu a spandexu, upevněné háčky, vyrobené v klasickém stylu. Před ním je saténová vložka, která zvyšuje korekci břicha. Korzety eliminují tukové válečky na zádech, bocích, podporují svaly zad, dotahují žaludek v období po porodu.

Gezatone

Pás modelu Slim'n'tShape se rychle zamiloval do ženského pohlaví. Korzet pro hubnutí je vyroben z nylonu a spandexu, jemně napíná problémovou oblast a nepřehřívá pokožku. Tkáňová vlákna obsahují aktivní složky, které přispívají ke spalování tukové hmoty. Pronikají kůží a ovlivňují metabolické procesy. Zapouzdřené látky zvyšují pružnost pokožky. Korzet lze nosit každý den - materiál je tenký a jemný, takže produkt se téměř necítí na těle.

Kolik zužuje pás na hubnutí

Tuto metodu snižování tělesné hmotnosti nelze nazvat levnou, protože kvalitní věc bude létat docela penny. Plus jedna - musíte utrácet peníze jednou za několik let. Některé korzety jsou velmi cenově dostupné, ale jejich praktický účinek je nulový. Drahé protahovací prádlo dělá svou práci 100%. Náklady na oblíbené produkty:

Napínací pás břicha

Problém krásné postavy zůstává relevantní jak pro ženy, tak pro muže, přestože dnes existuje mnoho různých způsobů řešení. Úskalím vašeho snu je nedostatek volného času, financí a někdy i jednoduchá vůle.

V tomto případě je žaludek nejproblematičtějším místem na našem těle. Jeho nárůst může být spojen nejen s velkou láskou chutného jídla, ale také s těhotenstvím, porodem a některými druhy nemocí. Naštěstí existuje poměrně jednoduchá a cenově dostupná metoda, která může být v tomto případě nejúčinnější - stahovací obvaz nebo pás.

Indikace pro použití

Především je třeba si uvědomit, že stahovací bandáž břicha patří k velmi oblíbeným typům těsně přiléhajícího spodního prádla. Takové pásy jsou v první řadě vhodné pro zakrytí některých specifických kosmetických nedokonalostí postavy. Proto jsou vyrobeny takovým způsobem, že jsou pod jakýmkoli oblečením co neviditelné..

Nejčastěji jsou ženy znepokojeny otázkou, zda lze takový obvaz použít k úplnému hubnutí. To je skutečně možné, ale pouze tehdy, je-li dosaženo komplexního účinku na tkáně břicha, pasu a boků. To znamená, že nošení napínacího pásu se nejlépe kombinuje s běžnou tělesnou výchovou, aerobikem nebo fitness. To je jediný způsob, jak zcela eliminovat přebytečný tuk na břiše a v pase, a také posílit břišní svaly. Nezávislé nošení obvazu však pomůže jen s malými odchylkami od normy.

Je třeba také poznamenat vlastnosti vysoce kvalitních pásů, které jsou vyrobeny z materiálů, jako je spandex, elastan, nylon, a mohou také obsahovat další prvky, jako je lycra nebo turmalin. Díky tomu se spodní prádlo neprotáhne, okamžitě se přizpůsobí obrysům těla a rychle se vrátí do původního tvaru. Můžete si tak být vždy jisti, že se pás po dlouhodobém nošení neztratí..

Indikace pro použití takového stahovacího obvazu jsou dány jeho vlastnostmi:

 • Pro aktivní hubnutí eliminace nadbytečné tukové tkáně v břiše a stehnech;
 • Posílení břišních svalů v pooperačním období;
 • Jako varianta pro spodní prádlo po porodu;
 • S porušením integrity břišní stěny, například s kýly;
 • V případě prudkého úbytku hmotnosti a „ochabnutí“ kůže pro stažení kůže a zabránění výskytu hlubokých strií;
 • Opravné možnosti lze použít k maskování určitých kosmetických nedokonalostí postavy a jejího zpřísnění;
 • V případě některých kongestivních onemocnění kardiovaskulárního systému podle pokynů lékaře;
 • Se zvýšeným zatížením v bederní oblasti.

Přínos a újma

Existuje značný rozdíl v názorech na to, jak bezpečné je nosit takové spodní prádlo. Hlavním problémem je neustálá komprese aplikovaná na měkké tkáně kůže a svalů, zejména pokud jde o ženy po těhotenství nebo v období rychlého hubnutí..

V současné době většina odborníků na celém světě dochází k závěru, že nošení napínacího pásu pro břicho není zdraví škodlivé. Přesto byste se měli řídit všemi doporučeními výrobce a konzultovat o tom také svého lékaře..

Co se týče pozitivních aspektů, můžeme zvlášť poznamenat následující:

 • Sebevědomí. Náš pocit důvěry do značné míry závisí na tom, jak atraktivně se cítíme navenek. Díky vytahovacímu prádlu si figurka vždy udržuje potřebné formy;
 • Pás je ze své podstaty způsob rychlého seřízení břicha a postavy jako celku. Mnozí z nás měli chvíle, kdy najednou dorazilo pozvání na důležitou oslavu a vzhled si přeje nechat to nejlepší. Nyní je zde možnost se rychle napravit díky opravnému prádlu;
 • Umožňuje rychlé zotavení. To je užitečné zejména pro ženy v období po porodu, kdy je zapotřebí neustálá podpora břicha a existuje riziko strií;
 • Může poskytnout významnou pomoc v procesu hubnutí..

Škody způsobené nošením pásu jsou však také možné. Zvláštní pozornost je třeba věnovat těmto případům:

 • Pokud potřebujete časté a dlouhodobé nošení opasku, měli byste zvolit možnosti s minimálním stupněm komprese. Jinak je možné vážné narušení krevního oběhu v pánevní oblasti, což je plné rozvoje určitých typů patologie;
 • U akutních a chronických onemocnění břišní dutiny a pánevních orgánů je lepší kompresní prádlo odmítnout, protože existuje riziko komplikací;
 • Také pás pro vrácení je zakázán pro lidi se srdečním selháním.

Pokud máte v úmyslu nosit pás pro utažení břicha, pak byste měli pamatovat na potřebu přestávek a správný přístup k výběru budoucího kompresního spodního prádla..

Jak si vybrat model?

Výběr správného pásu hraje důležitou roli. Mělo by být zřejmé, že v první řadě má zvýšenou kompresi, protože opravuje stávající formy a nezaručuje spalování tuků. Takové oděvy lze nosit poměrně často, proto byste měli k výběru modelu pečlivě přistupovat.

 • V první řadě věnujte pozornost tomu, jak fit je váš budoucí korzet. Typ látky také hraje důležitou roli. Nikdy nekupujte korzetový pás v internetových obchodech, takže závěr pouze z fotografie. Kompresní prádlo by mělo být dostatečně měkké a příjemné na dotek;
 • Pečlivě prostudujte všechny dostupné kovové vložky. Pokud je to možné, vyzkoušejte pás a ujistěte se, že se nikde nikde nevyhýbají a nelepí se na kůži;
 • Velmi často mohou takové korzety způsobit podráždění kůže. Je to kvůli nedostatečné pružnosti a špatné velikosti. Prádlo by mělo být o 10-15 cm užší než váš pas a jeho šířka je určena linií uzavření stran;
 • Před nákupem vždy vyzkoušejte spodní prádlo. Pokud při montáži cítíte nadměrnou kompresi, nepohodlí nebo bolest, je nejlepší podívat se na korzet jiného stylu nebo velikosti větší.

Odrůdy

Dnes existuje mnoho různých modelů, které mají určité vlastnosti ve srovnání se standardním kompresním prádlem:

 • Latexový korzet je klasická verze širokého pásu, který si mezi evropskými ženami získal velkou popularitu. Vnější a střední vrstva prádla může být představována elastanem nebo latexem a vnitřní, zpravidla, je přírodní bavlna;
 • Sportovní napínací pásek nebo fitness korzet. Tento model je vyroben z přírodního latexu, který má zvýšenou elasticitu a nebrání pohybu;
 • Korzetová košile má složitější účinek a nejčastěji se používá k opravě nejen tvaru břicha, ale také držení těla jako celku. K dispozici jsou možnosti bez rukávů s krátkým nebo dlouhým rukávem;
 • Neoprenový pás je další klasická možnost, která se dokonale nosí při sportu. Pomáhá podporovat břicho a snižuje stres na dolní části zad;
 • Korekční korekční kompresní korzety jsou oblíbené u žen, které potřebují rychlé a efektivní zvedání boků, pasu a břicha.

Pánské možnosti

Existuje chybný názor, že korzet je výlučně ženskou součástí šatníku. Nyní jsou pánské verze takového sportovního pásu stále populárnější. Jde o to, že takové spodní prádlo má řadu výhod:

 • Obvykle jsou širší, vyrobené v tmavých barvách, takže jsou pod oblečením téměř neviditelné;
 • Tyto korzety jsou zpravidla možnosti sportovního spodního prádla, které přispívají k pohodlnému cvičení;
 • Pomáhá odstranit nadměrné zatížení dolní části zad. Takové modely oceňují zejména muži, kteří se zabývají silovým tréninkem;
 • Vytváří se další krevní tok do břišních svalů;
 • Udržujte správné držení těla a pomáhejte s bolestmi zad.

Populární značky

Stejně jako v jakékoli tržní oblasti existuje poměrně mnoho výrobců kompresního prádla. Je těžké vybrat určité oblíbené pro spotřebitele, ale můžete uvést nejspolehlivější a nejoblíbenější značky:

 • Slečna Belt je jednou z nejznámějších značek shapwear pro ženy. Jsou vyrobeny z přírodního latexu, který tvoří několik vnějších vrstev. Jedná se o vysoce kvalitní, přístupný pro mnoho pásů k udržení postavy;
 • Bradexovy pásy jsou modernější možnosti s turmalinem nebo vestavěným stimulátorem svalů pro zvýšení výživy břišních svalů. Podobné vzory jsou mezi muži populární;
 • Tummy Tuck je další verze klasické stahovací vzpěry, která je skvělá pro ženy v období po porodu;
 • Hot Shapers - populární značka fitness pásů pro ženy a muže;
 • Torneo - pánské sportovní pásy;
 • Rago - originální korekční korzety, které vypadají jako plnohodnotné spodní prádlo.

Pás pro spalování tuků v žaludku, jak to funguje, zda pomáhá, což je lepší

Stres, hormonální poruchy, metabolické poruchy a změny související s věkem jsou příčinou nadměrného tělesného tuku v pase a břiše. Zbavit se „záchranného bóje“ není tak jednoduché. Pás pro spalování tuků na břiše se doporučuje jako pomůcka v případech, kdy strava není účinná a intenzivní fyzická aktivita je kontraindikována.

Co je pás pro spalování tuků v žaludku

Pásek pro spalování tuků na břiše je široká elastická páska se suchým zipem. To je skvělá volba pro lidi s omezenou fyzickou aktivitou a přívrženci pasivního hubnutí..

Pás pro spalování tuků na břiše: princip fungování a účinnost použití

Účinek pásu je dosažen reakcí těla na změny teploty prostředí.

Termoregulační centrum se svým nárůstem spustí chladicí mechanismus, který nutí zvýšit spotřebu energie a spálit přebytečné kalorie.

Během používání pásu dochází v těle k následujícím procesům:

 • toxiny a strusky jsou odstraněny;
 • metabolismus se zrychluje;
 • zlepšuje krevní oběh;
 • stimuluje se obnovování buněk a tkání;
 • trávicí systém se zlepšuje.

Odborníci na výživu a fitness tvrdí, že k dosažení dobrých výsledků při hubnutí je nezbytný integrovaný přístup. Účinná stimulace spalování tukových buněk nastává vytvořením rozdílu mezi spotřebou energie a spotřebou, a proto obvaz na spalování tuků nestačí.

Musíte propojit pravidelnou fyzickou aktivitu a vyváženou stravu. Pokud nejsou k dispozici sporty a neexistuje způsob, jak jíst správně, bude vhodnou alternativou pás na hubnutí. Pro dosažení brilantních výsledků však hubnutí nefunguje, a to ani při použití nejdražšího a nejúčinnějšího příslušenství.

Z čeho je pás pro spalování tuků vyroben z žaludku

Pás pro spalování tuků na žaludku by měl být odolný proti opotřebení, měl by se snadno udržovat a dobře udržovat teplo. Nejjednodušší termální obvazy jsou vyrobeny z kombinovaného materiálu, který obsahuje lycru, neopren a termosel.

Vlastnosti materiálů:

 1. Lycra se získává syntézou polyuretanových kaučuků. Lycra vlákna se zpravidla používají k optimalizaci kvality viskózových a bavlněných tkanin. Lycra dobře prochází vzduchem, má vysokou elasticitu a odolnost proti opotřebení. Zvyšuje životnost výrobku, proto se používá při výrobě vnější vrstvy obvazu.
 2. Neopren je lehká, vodotěsná, otěruvzdorná a elastická tkanina vyrobená ze syntetické pryže. Materiál je zcela hypoalergenní. Aktivně se používá při výrobě sportovního oblečení. Těsně přiléhá k tělu, vytváří masážní účinek, udržuje teplo a stimuluje odbourávání tukových buněk. Nanáší se jako střední vrstva produktu.
 3. Tepelné bahno se používá k vytvoření obvazové vrstvy přiléhající k tělu. Materiál vytváří vzduchovou mezeru mezi produktem a pokožkou a také vytváří jemný masážní účinek..

Při výrobě složitějších modelů pásů se používají keramické prvky, různé druhy kovů a plastů.

Druhy pásů pro spalování tuků na břiše

Podle metody expozice problémové oblasti lze pásy pro spalování tuku na žaludku rozdělit do několika typů.

Popis pásů na spalování tuků:

PohledPopis
TepelnýElastický pas vyrobený z třívrstvého materiálu. Je pevně fixován v problémové oblasti pomocí suchého zipu. Vnější vrstva je vyrobena z lycry, uprostřed neoprenu a přiléhající k tělu - jejich termoselu. Mohou být také vyrobeny z kombinace polyesteru Neotex a nylonu. Můžete si koupit tepelný tuk spalující pás za cenu 400 rublů.
Sauna BeltNa rozdíl od tepla je saunový pás vybaven topným článkem, který běží na síť nebo baterie. Teplota topení může být nastavena automaticky nebo ovládána ručním nastavením. Minimální cena za saunový pás je 500 rublů.
MasážVýrobek je vybaven systémem masážních válečků nebo kuliček a regulátorem intenzity expozice. Napájení ze sítě nebo z baterie. Vibrace umožňují uvolnit napětí od svalů a elektrické impulsy vytvářejí tepelný efekt. Pás aktivuje metabolické procesy a stimuluje odtok kyseliny mléčné. Minimální cena masážního pásu je 950 rublů.
Stimulátor svalůPás je vybaven systémem elektrod, skrz který působí na svaly. Elektrické impulsy způsobují smršťování svalových vláken, což simuluje fyzickou aktivitu. Pomocí regulátoru můžete nastavit výkon a dobu expozice mikroproudů. Minimální cena stimulátoru svalů je 1700 rublů.

Volba modelu řemenu přímo závisí na způsobu aplikace a očekávaném výsledku:

 1. Termální obvazy lze použít k odstranění malých tuků v břiše.
 2. Masážní pás je vhodný, pokud je tloušťka tukové vrstvy větší než 3 cm. Doporučuje se používat po intenzivním tréninku. Vibrační masáž uvolňuje svalové napětí a stimuluje regeneraci svalů.
 3. Miostimulanty nejsou příliš účinné při kontrole nadváhy, ale vynikajícím způsobem vytvářejí jasný obrys těla..
 4. Neoprenové výrobky jsou vhodné pro každodenní použití. Jsou tenké a neomezují pohyby. Mohou být bezpečně nošeny pod oblečením po celý den..
 5. Saunové pásy, vibrační masáže a stimulanty svalů se doporučují pouze pro domácí použití..

Při nákupu musíte vzít v úvahu délku pásu. Měl by dobře přiléhat k tělu, ale ne příliš napnout svaly.

Působení pásu pro spalování tuků na břiše

Činnost všech modelů zužovacích pásů je založena na jediném principu - vytvoření neproniknutelného obrysu kolem korigovaných oblastí těla, který vykonává 2 funkce:

 • přispívá k zahřívání problémové oblasti;
 • zabraňuje jeho ochlazení na přirozenou teplotu.

V důsledku toho dochází k velkému pocení, které pomáhá odstranit přebytečnou tekutinu a snížit objemy. K aktivaci spalování tukových buněk dochází také díky silnému tlaku, který je vytvářen při napnutém pásu. Komprese krevních cév uměle vytváří nedostatek živin ve svalech.

K doplnění síly se stimuluje proces štěpení tukových buněk na oxid uhličitý a vodu. Výsledkem je uvolnění energie potřebné pro normální fungování těla. Přebytečná tekutina se odstraní potem, tuková vrstva se ztenčí, dochází ke snížení objemu problémových oblastí a úbytku hmotnosti.

Spalovače tuků mají několik dalších výhod, které rozšiřují jejich funkčnost:

 • během intenzivního tréninku chráníte lumbální oblast před modřinami a striemi;
 • příznivý účinek na činnost gastrointestinálního traktu;
 • přispívají k odstraňování toxinů z těla;
 • účinně bojovat proti strukturálním změnám v kůži (celulitida).

Hubnutí lze použít nejen pro kosmetologii, ale i pro zdravotní účely.

Použití pásů pro spalování tuků v žaludku

Způsob aplikace závisí na typu a modelu příslušenství. Souprava by měla obsahovat pokyny se seznamem doporučení a možných kontraindikací.

Existuje několik pravidel, která jsou společná pro všechny možnosti opasků:

 1. Každodenní použití se nedoporučuje. Je plná atrofie břišních svalů.
 2. Pás by neměl příliš napínat pas a boky. To může vést k narušení přísunu krve a fungování vnitřních orgánů..
 3. Po použití příslušenství se doporučuje osprchovat se zvláštním zřetelem na zpracování míst, která přicházejí do styku s jeho povrchem..
 4. Pokud pociťujete známky poškození, přestaňte používat výztuhu..

Maximální doporučená doba použití masáží a myostimulačních pásů by neměla přesáhnout 15 minut.

Kontraindikace

Navzdory impozantnímu seznamu užitečných vlastností mají štíhlé pásy řadu kontraindikací, ignorování, které může nepříznivě ovlivnit zdraví.

Používání příslušenství pro spalování tuků se nedoporučuje v případě následujících odchylek:

 • poruchy nervového systému;
 • těhotenství a kojení;
 • patologie reprodukčních orgánů;
 • narušení integrity kůže;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému;
 • projevy křečových žil.

Každé zařízení má návod k použití, který obsahuje úplný seznam kontraindikací a omezení, které byste si měli přečíst před provedením nákupu.

Vedlejší efekty

Pás pro spalování tuků na břiše je jedním z nejbezpečnějších způsobů, jak řešit vady těla. Jeho správné použití prakticky eliminuje možnost vedlejších účinků..

Nedodržování pravidel může mít nepříjemné následky, například:

 1. Popáleniny a zarudnutí. Objeví se na místech nejpevnějšího upevnění pásu k tělu v případě překročení doporučené doby používání příslušenství. V případě podráždění je nutné ošetřené oblasti ošetřit pomocí sušidel.
 2. Dehydratace. Všechny obvazy s tepelným účinkem stimulují odstranění přebytečné tekutiny z těla. Delší používání pásu a nedodržování pitného režimu může způsobit dehydrataci.
 3. Arytmie. Vzniká v důsledku příliš častého nošení obvazu. Přehřátí problémových oblastí kůže a velká ztráta tekutin mohou způsobit poruchy srdečního rytmu.
 4. Závislost. Myšlenka hubnutí bez zbytečné práce je tak atraktivní, že mnozí jsou psychologicky závislí na „magických“ lécích a jejich zneužívání může vést ke zdravotním problémům..

Hodnocení pásů pro spalování tuku v břiše

Na trhu se sportovním zbožím je k dispozici široká škála hubnutí. Správná volba pomůže hodnocení nejlepších pásů pro spalování tuků v jejich poddruzích na základě recenzí uživatelů.

Hodnocení pásů:

ModelkaPohledAktPrůměrná cena v rublech.
iShape m 175, Gezatone

MasážÚčinně bojuje proti tělesnému tuku a celulitidě. Posiluje svaly tisku, má příznivý vliv na tón pleti. Zmírňuje stres a únavu.2000
Sopka ClassicTermální sauna efektDíky tepelnému účinku urychluje spalování tukových buněk, vytváří mikromasáž pokožky, aktivuje metabolické procesy, stimuluje hojné pocení, což vede ke snížení hmotnosti a objemu.500
Saunový pásSauna BeltPárováním horní vrstvy kůže se póry otevřou, cévy se rozšíří a stimuluje se vylučování přebytečné tekutiny. Metabolismus se zrychlí, krevní oběh se zlepší, začíná proces štěpení tukových buněk. Objemy zmizí, pokožka je hladká a pružná.600
Ab gymnicstimulátor svalůElektrické impulsy způsobují stahy svalů, jako při intenzivním tréninku. Miostimulace zahajuje proces přeměny tukové tkáně na svalovou tkáň, což přispívá k vytvoření dobré úlevy a zbavení se celulitidy. Má 6 programů a 10 úrovní zatížení. Souprava obsahuje trubici s vodivým gelem.900
ABC-A-RoundKombinované (myostimulace + masáž)Zařízení má 6 hlavních programů. K nárazu dochází v důsledku vibrací a elektrických impulsů, které vám umožňují efektivně vypracovat horní i dolní svaly lisu. Nejnovější technologie pro vývoj svalové tkáně pokrývá trup 360 °, což výrazně zvyšuje účinnost zařízení.4000

Každý produkt má návod k použití, se kterým se musíte před nákupem seznámit, abyste nejen mohli zařízení správně používat, ale také co nejefektivněji.

Jak ukazuje praxe, není možné dosáhnout dobrých výsledků při hubnutí bez úsilí. Bez ohledu na to, jak efektivní je pás pro spalování tuků v žaludku, bez organizace správné výživy a fyzické aktivity můžete dosáhnout pouze malého kosmetického účinku.

Články O Neplodnosti