Hlavní Výživa

Obvaz pro těhotné ženy, před a po porodu, ORTO BD 111

moje máma má kýlu přední pooperační břišní stěny po operaci, dostatečně velká (neznám přesnou velikost). stále odmítá operaci, nosí obvaz po celou dobu - obával jsem si obvaz Verba, ale jeho zapínání je slabá.
Chci si proto vybrat tu nejlepší volbu pro nepřetržité nošení, ale nemohu to udělat sám - poradím, který model a společnost si vybrat (potřebujete speciální herniální kartu v obvazu atd.)
Hmotnost mámy je 70 kg, výška 152 cm, pas 104 cm.
Předem děkuji za odpověď..

Provádění schůzky +7 (495) 103-46-23, st. Myasnitskaya, 19

Konzultace v soukromých zprávách a telefonicky NEJSOU vedeny.

O léčbě v nepřítomnosti
V souladu s ruským právem (článek 70 federálního zákona Ruské federace č. 323-ФЗ „O základech ochrany zdraví občanů v Ruské federaci“) má právo předepisovat léčbu pouze ošetřující lékař..

Vedoucí oddělení traumatologie, ortopedie a artrologie, PFUR
Doktor lékařských věd, profesor
Člen odborné rady Ministerstva zdravotnictví Ruska se specializací na traumatologii a ortopedii
Člen americké akademie ortopedických chirurgů (AAOS)

Kanaev Alexey Semenovich

VYTVOŘTE NOVOU ZPRÁVU.

Jste však neoprávněným uživatelem.

Pokud jste se zaregistrovali dříve, pak „přihlaste se“ (přihlašovací formulář v pravé horní části stránky). Pokud jste zde poprvé, zaregistrujte se.

Pokud se zaregistrujete, budete moci sledovat odpovědi na vaše zprávy v budoucnu, pokračovat v dialogu o zajímavých tématech s ostatními uživateli a konzultanty. Registrace vám navíc umožní soukromou korespondenci s konzultanty a dalšími uživateli webu.

Recenze Ortho Bandages

Jeden z lídrů v ortopedickém průmyslu v Rusku, společnost Orto, nabízí širokou škálu produktů. Jedná se o polštáře s matracemi a gymnastické míče a masážní vložky a korekční vložky, ale hlavní důraz je kladen na obvazy a ortézy. Jaké jsou vlastnosti produktů a liší se od konkurentů tolik? Jaké typy obinadel mohu získat? A jaké odhady obvaz Orto získává od ruských kupců?

Vlastnosti Ortho Bandages

Orto již více než dvě desetiletí vyrábí ortopedické výrobky pro nejrůznější účely. S jeho pomocí můžete předcházet úrazům a zpříjemnit sportovní trénink, zastavit progresivní vývoj nemoci a zkrátit dobu rehabilitace.

Téměř všechny obvazy Orto nevyžadují dodatečné úpravy parametrů nebo vylepšení pacienta, takže je lze použít ihned po zakoupení. Ortézy se vyrábějí na moderním vybavení a jako komponenty se používají pouze lehké a odolné materiály šetrné k životnímu prostředí. Proto jsou doplňky Ortho snadno použitelné, trvanlivé a mají všechny potřebné certifikáty..

Před sedmi lety získaly výrobky ruského výrobce prestižní cenu Best in Russia a každý rok společnost potvrzuje svůj status.

Pro výrobu obvazů se používají inovativní materiály:

 • neopren - elastický pěnový materiál, který ideálně distribuuje stlačení, zlepšuje cirkulaci v měkkých tkáních a zabraňuje jejich poškození;
 • aeropren - elastický materiál, který má jedinečné vlastnosti pro výměnu vzduchu a vlhkosti, pomáhá rychle zahřívat kloub, zatímco pokožka zůstává suchá i při intenzivní fyzické námaze;
 • „CoolMax“ - patentovaný materiál „DuPont“ jejich čtyřvláknových vláken, který rychle absorbuje a odstraňuje vlhkost na povrchu ortézy, kde se odpařuje, čímž zajišťuje dokonalou tepelnou kontrolu těla;
 • „DriRelease“ je další patentovaný materiál založený na hydrofilních přírodních a syntetických vláknech, který odvádí vlhkost rychleji než přírodní 100% bavlna.

Orto mateřský obvaz

Univerzální opasky pro ženy lze nosit jak během těhotenství, tak i po porodu. Jsou vyrobeny z elastického materiálu, který dokonale opakuje anatomické rysy ženského těla. Široké boční vložky bezpečně sevřou a podepíjí žaludek a výztuhy uvolní spodní část zad. Pás chrání břišní stěnu před striemi, snižuje tlak na vnitřní orgány a nezpůsobuje nepohodlí plodu. Po porodu pomáhá příslušenství rychleji obnovit svalový tonus..

Ortho pooperační bandáž

Pooperační ortho bandáže jsou vyrobeny z elastických tkanin. Po operaci spolehlivě fixují břišní nebo hrudní oblast, snižují riziko pooperačních kýly, zlepšují zjizvení švů a zabraňují prolapsu a prolapsu vnitřních orgánů..

V řádku najdete následující typy obvazů:

 • pro prohnutý mužský břicho;
 • na hrudi, samci a samice;
 • na hrudi dvousložková žena a muž;
 • na břišní stěně pro děti, ženy a muže;
 • na břišní stěně.

Další modely obvazů Orto

Uvádíme další typy obvazů, které jsou vyráběny pod ochrannou známkou Orto:

 • kýlová obvaz pro muže;
 • pupeční kýlová ortéza pro děti;
 • držáky krční páteře: Oholí límec pro dospělé a děti, včetně předčasně narozených a novorozenců; polotuhé držáky fixačních hlav (typ Philadelphia);
 • korzetové pásy a korektory polohy;
 • kloubní ortézy: obvaz na loketním kloubu, na kyčle, na koleni, na kotníku, na zápěstí a ramenních kloubech.

Recenze Orto Bandages

Protože hlava dítěte klesla příliš nízko asi 30 týdnů, gynekolog důrazně doporučil, abych měl obvaz. Rozhodl jsem se pro pás Ortho BD 11. Přímo v kabině mi prodávající vzal obvaz. Upevňuje se suchým zipem a poté se pomocí speciálních upevňovacích prvků táhne po stranách. Zažil jsem takové pohodlí, že jsem v něm nejen chodil celý den, ale občas jsem šel spát. Ztratil jsem pocit, že se kůže natahuje, ačkoli jsem se zpočátku bál, že se stále nedokážu vyhnout strie. Ačkoli je pás těsný, není vidět pod oblečením. Během pohybu neklouzává ani nevykládá. Je lepší nosit tmavé oblečení, protože může mizet. Za měsíc a půl jsem obvaz doslova „zabil“. Z toho dokonce vylezela vlákna na některých místech. Začal vypadat trochu neupraveně. Není také příliš snadné praní, ačkoliv je přípustné pouze mytí rukou. Blíže k dodání je obvykle velmi obtížné. Cena také není příliš nízká - 1200 rublů. Ale nelituji se žádných peněz, protože mi to opravdu pomohlo. Ale po narození se mnou nějak nešel..

Dlouhá práce na počítači udělala trik. Ve večerních hodinách se jí stočila krk, aby se nemohla pohnout. Lékař radí Shantsovi krční límec kromě masáže a pilulek (s osteochondrosou jsou vtipy špatné). Varoval, že si musíte koupit pouze po vyzkoušení, že hlava by měla být rovná v límci, nikoli nakloněna dozadu. Ortho límec mi nepomohl ani v jednom dni, ale v komplexu odvedl svou práci. Jakmile cítím bolest za krkem, okamžitě jsem si ji nasadil - pro prevenci, abych ji nezačal. Nemůžete vždy nosit pneumatiku, protože svaly by měly držet hlavu a spočívají v límci. Lze konstatovat, že to bude ještě horší. Proto musí být s límcem opatrný.

Osteochondrosa kolen v dospělosti je již obtížné porazit, ale kolenní ortéza přichází k mé záchraně. Dříve, aby se dostala na kliniku a podala injekci, ovázala si kolena elastickým obvazem, ale její dcera si koupila modernější verzi na předpis. Já sám bych se s největší pravděpodobností rozhodl koupit, cena je vysoká (2200 rublů), ale moje dcera a tchán se rozhodli udělat dárek. V ortopedii nám bylo nabídnuto několik možností, ale vybrali jsme tu, která se snáze obléká. Teď mohu bez bolesti a kulhání jít dokonce do nemocnice, dokonce na trh. Obvaz nemyjte. Jen jsem ho otřel vlhkou houbou a otřel jej do sucha. Kvalita je velmi dobrá a pomáhá také s bolestí kolen..

Bandage poporodní orto Nick DR-122 s přídavným vazebním zařízením

Kupón poskytuje 20% slevu na zboží v salonech dobrého ortopeda. Neskladuje se s jinými zásobami..

Kupón se nevztahuje na online objednávky a na produkty značek Lyapko, Ortmann, Berkemann, AD Medicine, B.WELL, polymer Leader

Chcete-li obdržet kupón, zanechejte jméno a telefonní číslo nebo e-mail - zašleme vám kód, který musíte ukázat prodejci v salonu.

Ceny v kabině se mohou lišit od cen stránek.

Bandáž je vyrobena z elastických materiálů propouštějících vzduch a vlhkost, skládá se ze širokého pásu na sponu s dodatečným elastickým potěrem na sponu, se 2 polotuhými žebry v boku.

Obnovuje svalový tonus v období po porodu. Snižuje zátěž na přední břišní stěně a má sedativní účinek. Poskytuje optimální podmínky pro tvorbu jizev po císařském řezu.

 • Diastáza svalů rectus abdominis
 • Hypotenze svalů břišní stěny v období po porodu
 • Rehabilitace po císařském řezu
VelikostXSSMLXLXXL
Obvod pasu, cm63-7070-8383-9696-109109-122122-140
Výška cm

Zatím žádné recenze.

Vybereme pro vás analog zdarma!

Nechcete vyplňovat dlouhé formuláře?

Zanechte žádost hned teď a náš manažer vás bude kontaktovat, aby vybral potřebný produkt

Společnost „Orto.Nik“ úspěšně působí na ruském trhu s ortopedickými výrobky od roku 2002.

Hlavní činností společnosti je hromadná výroba a velkoobchodní dodávka ortopedických vložek a nástavců na nohy. Všechny výrobky naší společnosti jsou vyráběny pod ochrannými známkami WALKER, TALUS, FORTA.

Použití inovativních výrobních technologií, high-tech zařízení a moderních materiálů nám umožňuje úspěšně konkurovat dodavatelům dovážených produktů a ruských analogů.

Dnes je Orto.Nik jedním z největších dodavatelů ortopedických výrobků pro nohy v Rusku a sousedních zemích..

Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní ortopedické výrobky za přijatelné ceny..

Společnost neustále vyvíjí nové ortopedické vložky a zařízení. Všechny výrobky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s lékaři, procházejí opakovanými klinickými a toxikologickými testy a jsou v souladu s mezinárodní normou kvality ISO 10993-1.

Všechny produkty společnosti Orto.Nik LLC jsou registrovány ve Federální službě pro dohled v oblasti zdravotnictví a sociálního rozvoje a certifikovány státním standardem Ruské federace..

Recenze nákupu 46. ORTO 1082

Vzali jsme obvod 39 cm, všechno šlo dobře, díky

 • Výška, cm 158
 • Velikost boty 34

Dobře drží záda

 • Výška, cm 164
 • Hmotnost, kg 60
 • Velikost boty 36

Díky, všichni to dostali

 • Výška, cm 170
 • Obvod hrudníku, cm 108
 • Obvod pasu, cm 90
 • Obvod kyčle, cm 110
 • Velikost boty 39

Díky za nákup, kvalitní produkt, doporučuji.

 • Velikost boty 38

V opačném případě, protože jsem si stočil ret a nemohu říct)), rozhodl jsem se, že za 1200 - 3 páry. Ale zřejmě kompresní prádlo stojí tolik.

Vložky velikosti. Beru pravidelně

Punčochy jsou dobré, ale tento model musíte nosit pouze s upevňovacím pásem. Zjistil jsem o tom pozdě, když jsem se vrátil domů s punčochami dolů na kolena)))

Vložky se mi líbily, kvalita je vynikající! Přizpůsobit velikosti. Děkujeme organizátorovi! Doporučuji nákup.

Všechno je v pořádku, děkuji!

Manžel se ukázal být malý, já sám nosím doma, vynikající držení těla, měkké!

Koupil jsem otroctví, ukázalo se, že rozměrová mřížka je špatná, ve skutečnosti se ukázalo, že jsou o 2 velikosti větší, chtěl jsem ji vyměnit za svou velikost, ale já nejdu do org, nedoporučuji organizátora a jeho obchod.

Je šitý dobře, pevně. Uvidíme, jak to bude v ponožce

Rychlé dodání, cena je výrazně nižší než v obchodě.

Děkuji organizátorovi. Všechno rychle.

Stélky jsou vynikající, obchod je dvakrát dražší. Vzal jsem sebe a svého syna. Je to dobré pro zdraví

 • Výška, cm 160
 • Hmotnost, kg 50
 • Obvod hrudníku, cm 86
 • Obvod kyčle, cm 90
 • Velikost boty 39

Poděkovat. Dobré vložky.

co doktor předepsal v doslovném smyslu) Používám v práci, protože sedavá práce, unavená dolní část zad nebo self-hypnóza, kterou ještě nevím, nenaplnil jsem velmi těžké sedět pohodlně, díky pořadateli za možnost nákupu kvalitního zboží a dobré práce!

Dobrá západka, rozhodně doporučuji.

pohodlná spona, dobře drží

Chladný! Velmi dobrá kvalita, co potřebujete pro deformaci plochých valgů. V obchodech několikrát dražší.
Velmi srozumitelný organizátor, vynikající práce!
Doporučuji nákup!

Orga děkuji za příležitost zadat objednávku po skončení sběru objednávek. Kolenní polštářek je vynikající, velikost byla vybrána podle pokrytí kolena, padne. Chrániče kolen jsou však určeny pro štíhlou nohu. Na tlustém stehně se nespojuje shora, ale je dobře utažen páskou. Pokud budete mít větší velikost, závěsy nebudou na svém místě. Před více než třemi lety v tomto společném podniku vzala manželovi NKN 139 chrániče kolen, po čtvrtou sezónu na ně lyžovala. Ještě jednou děkuji org!

Chladný. Při 36 cm musí být odebrány všechny aki M ku. S přede mnou není pohodlné.

vložky dobré kvality, včasné dodání

Vše dokonale. Doručeno včas. Děkuji mnohokrát.

Ve velikosti. Vynikající.

Dobrý korzet. Kvalitní

Vše dokonale. Díky pořadateli za práci a nákup..

Líbily se velmi kvalitní podložky.

Vložky, které byly vloženy, vyzkoušeny, měly vložky až 41 velikostí. K jeho synovi jsou boty v zvedání, se stélkami, říká, že je to lepší. Neexistuje žádná vrstva přenášená klíšťaty, ale povrch neklouže, kůže je nahoře. Uvidíme, jak to budou nosit. Velmi rychlé díky.

 • Výška, cm 163
 • Hmotnost, kg 61
 • Obvod hrudníku, cm 94
 • Obvod pasu, cm 70
 • Boky, cm 98
 • Velikost boty 37

Všechno je v pořádku, co potřebujete.

Velmi dobrý nákup. Skvělé punčocháče, skvělá cena. Dodávka je velmi rychlá, předem naplánovaná. Právě včas na svátky, kdy hodně práce na nohou. Děkuji mnohokrát! S nadcházejícím úspěchem a prosperitou.

Velmi dobré punčocháče.

Vždy si tady kupuji ponožky a punčochy. poděkovat!

Skvělé, pořád. Doporučit

Stejně jako na obrázku je vše v pořádku.

 • Výška, cm 170
 • Hmotnost 55 kg
 • Velikost boty 25

Vypadají velmi dobře.

Stélky jsou skvělé. Dobrý plastový rám, ohýbejte se v oblasti paprsku. Hluboký podpatek, pevný vnitřní, podpůrný oblouk, velikost 29-30 na stélce 19,5 cm. Extra voda byla příjemně překvapena, pro větší zatížení vnitřního oblouku chodidla. Vložky do zimních bot Kuoma. (Spolu s pod vodou) dokonale padnou na velikost 32. Měli by chodidlo dobře držet ve správné poloze..
Koupím je. v Německu.

Dimenzionální mřížka, kterou organizátor dává, neodpovídá tomu, co je napsáno na balíčku. V důsledku toho je do přílohy zaslána velmi nezbytná věc, která se ukázala být o dvě velikosti menší. Bylo by lepší neposkytovat žádné jiné informace.

Děkuji, potřeboval jsem teips, objednal jsem si ty dostupné. Distribuce je velmi rychlá!

Všichni se to líbilo. poděkovat!

všechno je 5, v obchodech 2,5krát dražší

Dobré punčochy za dobrou cenu, ale na dlouhou dobu nestačí, maximálně 3 měsíce. Rychlý nákup

Rychlý nákup, náramek podle obrázku.

 • Výška, cm 167
 • Velikost boty 39

Vzal větší velikost, aby pata nebyla příliš těsná. A další délka byla odříznuta ve formě vložky do školní obuvi. Stélky jsou velmi tvrdé pod patou a pod nohou. A v místě, kde se noha během kroku a pod prsty ohýbá - stélka je ohebná. Silný jako tenká lepenka. Pokud stáhnete vložku boty a vyměníte ji za tuto, boty se nezmenší (jako jsme měli s jinými vložkami). Děkuji za Váš nákup! V obchodech jsem viděl stejné vložky této velikosti pro 1600 a 1800 rublů.

Stélka je pevná pod patou a pod výtahem. Ale pod prsty a na místě, kde se noha při chůzi ohýbá - měkká. Pokud je tato stélka nahrazena stélkou, která byla v botách, pak se boty nezmenší. Tloušťka stélky je jako tenká lepenka. Strana kolem paty a poblíž výtahu je také pevná. Vzal větší velikost. Protože pata mého dítěte je úzká (takové vložky byly vyzkoušeny v ortho obchodu), prodloužil jsem prodlouženou délku ve formě vložek ze školní obuvi. Ukázalo se to v pořádku a ortopedické vložky šly do bot jako příbuzní)

Bandáž před a po porodu univerzální

Obvaz je pre- a postnatální, umění. Velikost OBD: S

Obvaz je pre- a postnatální, umění. Velikost OBD: M

Obvaz je pre- a postnatální, umění. Velikost OBD: L

Obvaz je pre- a postnatální, umění. Velikost OBD: XL

Popis

Podporuje žaludek během těhotenství, zabraňuje poporodní strie, distribuuje zátěž na bederní a pomáhá zmírnit bolest v dolní části zad. Může být použit jak během těhotenství, tak i po porodu. Pomáhá udržovat správné držení těla během těhotenství tím, že uvolňuje stres ze spodní části zad. V období po porodu se obvaz používá k urychlení obnovy břišních svalů, které jsou umístěny na široké straně k břišní stěně.

POPIS

 • široká výška 16 cm
 • má další popruhy a suchý zip pro individuální nastavení stupně fixace obvazu
 • velikost produktu je vybrána jednotlivě (viz tabulka velikostí)
 • neviditelné pod oblečením
bílá barva

ÚČEL

 • používá se v období před porodem a po porodu
 • Doporučuje se nosit od 20. do 23. týdne těhotenství, ale také do 3-4 týdnů po porodu
 • podporuje žaludek, chrání žaludek před striemi
 • zmírňuje bolest zad
 • podporuje rychlé zotavení břišních svalů v období po porodu
KONTRAINDIKACE
 • poškození kůže, otevřených ran, popálenin v oblasti aplikace produktu
 • tříslovná a umbilikální kýla
 • alergický na materiály, z nichž je produkt vyroben
Před použitím se poraďte se svým lékařem!

POUŽITÍM:

 • v prenatálním období je upevňovač upevněn pod břicho a v období po porodu je produkt otočen o 180 stupňů a upevňovač je upevněn v bederní oblasti
 • během prenatálního období se doporučuje obvaz položit na záda, do spodního prádla, předtím, než se zapínají suchý zip: ovinout pás kolem pasu, upevnit ho pod žaludek suchým zipem
 • další boční popruhy umožňují upravit stupeň fixace obvazu
PÉČE O VÝROBEK
 • před praním upevněte všechny suchý zip
 • Ruční praní v teplé vodě (35 ° C) pomocí jemných čisticích prostředků
 • Nečistěte je, nežehlte, nevyklíhejte, nebělejte produkt
 • suchý rozložený, vyhýbající se přímému slunečnímu světlu, mimo topné přístroje
 • doporučuje se uchovávat produkt v suché místnosti při pokojové teplotě, aby se zachovaly elastické vlastnosti materiálu
SLOŽENÍ: 56% nylon, 25% bavlna, 19% elastický

DOBA ZÁRUKY: 6 měsíců od data prodeje

TOP-7 nejlepších kolenních chráničů pro artrózu kolenního kloubu: jak si vybrat, výhody a nevýhody, recenze

Artróza je onemocnění, které způsobuje mnoho bolesti a nepohodlí. K prevenci a zmírnění příznaků existují speciální chrániče kolen. Výrobek patří ke sportovnímu vybavení a slouží jako profylaxe artrózy kolenního kloubu při intenzivním zatížení. V případě uvedeného onemocnění může lékař doporučit doporučení k získání a použití takové ortézy.

Princip fungování

Uvažovaný obvaz je navržen tak, aby stabilizoval a fixoval kloub, udržoval postranní vazy a menisky. Díky zařízení jsou kloub a patella fixovány ve správné poloze, je zajištěna ochrana před vnějšími vlivy a zmírnění příznaků bolesti během pohybu.

Je obtížné přeceňovat důležitost této svorky, protože bez ní, v posttraumatickém období nebo po těžkém zatížení, může dojít k destrukci kloubní tkáně.

Existují různé typy chrániče kolen.

Bandáže kolenního kloubu se dělí do kategorií podle typu:

 • Otevřít - jedná se o produkt s měkkou fixační vlastností. Konstrukce poskytuje speciální žebra, která snižují zatížení pracovního kloubu. Výřez kolena poskytuje větší uživatelský komfort. Svorka tohoto typu se vyznačuje mírným zahříváním. Patella je chráněna při velkém zatížení. Takový produkt je předepisován spíše jako preventivní opatření, protože artróza v akutním stádiu nemoci, nezmírňuje se.
 • Uzavřené - jedná se o západky, pomocí kterých je zajištěna polotuhá nebo měkká fixace. Za zmínku stojí za zmínku oteplovací účinek a zlepšený krevní oběh díky masážnímu účinku. V tomto případě je spoj pevně zafixován. Tento typ chrániče kolen je poměrně odolný a při použití prakticky neomezuje pohyb. Může však způsobovat pocení a podráždění pokožky v důsledku husté textury a obtíží při výměně vzduchu..

Podle návrhu je lze rozdělit na:

 • Kloubový. Jedná se o fixátory mající tuhou nebo polotuhou fixaci. Mohou být použity k artróze jakéhokoli stupně. Skládají se z kovové základny na úrovni ohybového a nevázaného kloubu a také z elastické tkáně. Kloubové obvazy mohou být zase volně pohyblivé nebo polycentrické (což omezuje pohyblivost kloubu). Takové chrániče kolen jsou zvláště účinné po zranění..
 • Oteplování chrániče kolen se používá v případech silné bolesti. K zahřívání kloubů dochází suchým teplem. Oteplování se dosahuje použitím vestavěných topných prvků nebo utěsněním způsobeným zvířecí srstí. Pozitivní účinek je charakterizován skutečností, že se zvýšením teploty v kolenním kloubu postiženým artrózou dochází ke zlepšení metabolismu chrupavkových tkání, kloubní tekutina je normalizována difúzními procesy, zlepšuje se průtok krve a snižují se příznaky bolesti..

Zvažte hodnocení kolenních chráničů nejvyšší kvality.

TOP 7 nejlepších chráničů kolen pro artrózu kolenního kloubu

Náš dnešní seznam obsahuje následující modely chrániče kolen:

 • Pharmacels Patella Stabilizer Knee Brasce PRO;
 • Orto Professional BCK 270;
 • Trivers T-8511;
 • Přepravka F-521;
 • Fosta F 1259;
 • Ecotene KS-E;
 • Bandáž na kolenním kloubu LPP Farm NK simple.

Pharmacels Patella Stabilizer Knee Brasce PRO

Doporučeno pro sportovní a outdoorové aktivity, s dislokací patelly, silnými modřinami, s osteochondrosou, artrózou nebo artritidou. K podpoře patelly jsou integrovány silné boční podpěry a prstencové buttress.

MateriálNeopren, kov, textil
Typ pásmaotevřeno
Další zajišťovací prvkyPrsten Kontroforos
Hmotnost produktu400 gramů
Stupeň fixacePolotuhý / střední

Cenové rozpětí Pharmacels Patella Stabilizer Knee Brasce PRO - od 2 900 do 5 500.

klady

 • široký rozsah aplikací;
 • dobře podporuje kolenní kloub;
 • snižuje bolest;
 • neklouže.

Minusy

 • špatná prodyšnost;
 • zvýšené pocení v místě připevnění západky;
 • může způsobit podráždění kůže.

Po poranění kolena měl na sobě ortézu Pharmacels Patella Stabilizer Knee Brasce PRO. Nosil se dlouhou dobu. Noha si na to postupně zvykla. Ačkoli zpočátku bylo silné podráždění, nepohodlí. Šil jsem si bavlněné punčochy. Je to mnohem snazší. Bolest trápila před tím, než ustal. Produkt tedy plní svou funkci. Už je vyčerpaná. Myslím, že si pořídím nový.

Orto Professional BCK 270

Doporučuje se k prevenci zranění při sportu, outdoorových aktivitách, poúrazové rehabilitaci, v případech osteoartrózy, myositidy, Bakerovy cysty, pro příliš elastické vazy. Vyrobeno z přírodního materiálu pomocí částic bambusového uhlí..

Typ chrániče kolenotevřeno
MateriálNANO BAMBOO CHARCOAL se systémem Flextra
Oprava doplňkůFlexibilní výztuhy
Stupeň fixacePolotuhý / střední

Náklady na kolenní podložku Orto - od 2 600 do 3 700 rublů.

klady

 • pohodlné podmínky použití díky dobré prodyšnosti;
 • oteplovací účinek;
 • hypoalergenní materiál;
 • je zajištěno snadné zahřívání;
 • doplněné účinkem mikromasáže;
 • dobře odvádí vlhkost.

Minusy

 • není vhodný pro pokročilou artritidu nebo těžkou přetrvávající bolest.

Po zranění byla diagnostikována artritida. Lékař doporučil zakoupení chrániče kolen Orto Professional BCK 270. Koupeno. Používám ji déle než šest měsíců. Nosím to s radostí. Kůže dýchá. Pohodlný pocit.

Trivers T-8511

Odnímatelný obvaz. Oprava patelly a kloubu. K upevnění jsou speciální suchý zip. Vyrobeno ze syntetického materiálu, ale na vnitřní straně přiléhá k tělu speciální vrstva (Coolmax). Používá se v případech artritidy a burzitidy, postkritické rehabilitace, s fyzickou námahou na kolenní klouby, k prevenci úrazů při sportu.

Typ chrániče kolenotevřeno
MateriálNeopren, Nylon, Coolmax
Oprava doplňkůSuchý zip, patelární prsten navíc
Stupeň fixaceMírný / střední

Cena produktu zvažovaného u této značky je 1 200 - 2 800 rublů.

klady

 • masážní účinek;
 • zmírňuje zánět;
 • nedráždí pokožku;
 • dobrá výměna vzduchu;
 • velmi vhodný pro otoky;
 • má měkké oteplování.

Minusy

 • je obtížné zvolit velikost;
 • Velcro se rychle opotřebuje.

Nosím ortézy Trivers T-8511 na radu lékaře. Koupil jsem to poté, co mi byla diagnostikována artróza. Pozor na výběr velikosti. Zvedl se na dlouhou dobu, díky dívkám ze speciální ortopedické prodejny. Západka se snadno nosí. Nadváha a časté otoky kolenního kloubu nezpůsobují nepříjemnosti. Hlavní věc je dát to včas. Ráno to vždycky přitahuji na koleno. Bandáž je odnímatelná, při přehřátí se můžete vždy uvolnit a ochladit. Ale už to nemusím dělat. Jsem na to zvyklá. Noha se zahřívá, ale příliš se nepotí. A s mým bolením to pomáhá. Vyberte správnou velikost.

Přepravka F-521

Odnímatelný držák, který může snížit zátěž na bolest kloubu, upevnit nohu do správné polohy, může snížit bolestivé syndromy. Vhodný pro prevenci zranění kolen.

Typ chrániče kolenotevřeno
Materiálneopren, polypropylen, latex, polyester
Oprava doplňkůMěkký prsten v patelle
Stupeň fixaceSnadný

Můžete si koupit 521. přepravku za ceny od 1 500 do 2 800 rublů.

klady

 • nastavitelná velikost;
 • odolný
 • dobrá kvalita;
 • oteplovací účinek;
 • struktura materiálu poskytuje mikromasáž při pohybu.

Minusy

Moje žena si začala stěžovat na její koleno. Doktor řekl - artróza a poradil mi, abych si obvaz. Koupili jsme si Kreit F-521 a vůbec jsme toho nelitovali. Kolenní kloub se dobře zahřívá, je dobře podepřen. Zatížení kolene je při používání stojanu výrazně sníženo.

Fosta F 1259

Neoprenová kolenní ortéza, která se doporučuje pro synovitidu, artrózu, Schlatterovu nemoc, jakož i pro poúrazovou, pooperační rehabilitaci nebo po zlomenině.

Typ chrániče kolenotevřeno
MateriálNeopren
Oprava doplňkůPrstencová vložka
Stupeň fixaceMírný / střední

Můžete si koupit takovou západku za cenu 600 až 1 500 rublů.

klady

 • oteplování a mikromasáž;
 • dodatečná fixace díky vložení;
 • snižuje bolest v kloubu;
 • opravuje správnou polohu kolena při pohybu.

Minusy

Získáno, použito a velmi spokojeno. Noha se nepotí. Zahřívá se dobře. Mikromasážní efekt je hmatatelný. Zatížení kolenního kloubu je odstraněno. Není bolest. Velikost pomohl personál obchodu. Jsem spokojený. Doporučit!

Ecotene KS-E

Uzavřená kolenní podložka s anatomickým tvarem. Doporučuje se pro podvrtnutí a lehká zranění, záněty, pro sport. Čas použití musí být dohodnut s lékařem. Bandáž vypadá jako elastická bandáž.

Typ chrániče kolenZavřeno
MateriálElastický
Oprava doplňků-
Stupeň fixaceMěkký / slabý

Ecoten stojí od 900 do 1900 rublů.

klady

 • při pohybu se nehýbe;
 • neviditelné pod oblečením;
 • zajišťuje dobrou výměnu vzduchu.

Minusy

 • slabá fixace;
 • nepoužívá se k onemocnění žil;
 • neaplikuje se po zahřátí mastí.

Mám artritidu. Měla na sobě různé obvazy od kovu po neopren. Šel k pozměňovacímu návrhu. Nyní jsem přešel na Ecoten KS-E, což je neuvěřitelně radost. Neporovnávejte s předchozími. Měkký, elastický. Nesklouzává, nepohybuje se nahoru, nezasahuje. To je pod oblečením neviditelné. Fixace samozřejmě ne ve skutečnosti. Ale koleno je vždy teplé a mírně chráněné. Není vhodný pro těžkou artritidu.

BOB Farm NK jednoduchý

Jednoduchý fixátor určený pro posttraumatické období rehabilitace. Pružný, ale poskytuje dobrou fixaci patelly a pro svaly - ochranu pod napětím. Doporučuje se použít pro modřiny a drobná zranění kolena, pro otoky, se silným provozem.

Typ chrániče kolenZavřeno
MateriálBavlna, latex a polyamid
Oprava doplňků-
Stupeň fixaceSnadný

Cenové rozpětí prostoje fixátoru LPP Farm NK je od 190 do 650 rublů.

klady

 • volná prodyšnost;
 • zadržování tepla v kolenním kloubu;
 • masážní účinek;
 • elastický, napnutý;
 • dobré pro otoky.

Minusy

 • slabá fixace;
 • není vhodný pro příznaky těžké bolesti a pro závažnější onemocnění.

Koleno mi začalo bolet. Doktor řekl, že to byla artróza. Doporučil nosit držák kolenního kloubu značky LPP Farm NK. Mimochodem, to stojí, mimochodem, velmi levné. Účinek je se mnou docela v pořádku. Koleno je teplé. Materiál je elastický. Velikost se okamžitě zvedne, netlačí a nevysune se. A co je nejdůležitější - noha začala bolet méně.

Porovnání modelů

Tabulka, ve které porovnáme hlavní ukazatele kolenních chráničů, pomůže při správném výběru..

Ne. P / pNázev modelu svorkyTypMateriálStupeň fixaceCena

(třít.)1Pharmacels Patella Stabilizer Knee Brasce PROotevřenoNeopren, kov, textilPolotuhý / střední2 900–5 5002Orto Professional BCK 270otevřenoNANO BAMBOO CHARCOAL se systémem FlextraPolotuhý / střední2600-37003Trivers T-8511otevřenoNeopren, Nylon, CoolmaxMírný / střední1200-28004Přepravka F-521otevřenoneopren, polypropylen, latex, polyesterSnadný1500-28005Fosta F 1259otevřenoNeoprenMírný / střední600-15006Ecotene KS-EZavřenoElastickýMěkký / slabý900-19007Bandáž na kolenním kloubu LPP Farm NK simpleZavřenoBavlna, latex a polyamidSnadný190-650

Tipy pro výběr

Výběr kolenních chráničů je důležitým opatřením při léčbě artrózy. Důsledkem nesprávně zvolené kolenní podložky může být zhoršení svalového tonusu, zhoršení průtoku krve a další negativní důsledky.

Při výběru západky je třeba dodržovat následující pravidla:

 • V případě silné bolesti byste měli zvolit sklopný pohled na kolenní podložku, která má zvýšenou fixaci.
 • V případě přetrvávající bolesti v různých oblastech kolenního kloubu je vhodná kolenní vložka uzavřeného typu.
 • V posttraumatickém rehabilitačním období, které se vyznačuje silnou bolestí, se obvykle používá otevřená kolenní podložka.
 • Kloubová podložka kolena je univerzální a používá se v různých stupních a stádiích nemoci. Rovněž je třeba mít na paměti skutečnost, jak důležité je omezení motorické funkce kloubu. V některých případech, kdy není vyžadováno omezení, tento typ chrániče kolen dokonale sedí.

Garantovaný vysoce kvalitní zádržný systém se nejlépe zakoupí ve specializovaných ortopedických prodejnách nebo odděleních. Při výběru dotyčného zařízení byste měli zvolit správnou velikost. V závislosti na obvodu stehna existují pro dotyčný produkt 4 velikosti:

 • XL - největší velikost (45-50 cm);
 • L - pro stehno, obvod 40-45 cm;
 • M - pro stehno, obvod 35-40 cm;
 • S - minimální velikost (do 35 cm).

Je důležité věnovat pozornost hlavním funkcím a vlastnostem chrániče kolen. Každá obvaz plní jednu nebo druhou hlavní funkci, kterou je třeba vzít v úvahu při nákupu dotyčného produktu. Hlavní funkce, které by tato nebo ta kolenní podložka měla vykonávat:

 • ochrana vazů;
 • zlepšený průtok krve;
 • snížení bolesti;
 • rehabilitace po úrazech nebo operacích;
 • odstranění otoků na nohou;
 • snížení omezení společné činnosti;
 • odstranění zánětlivých procesů.

Třetím bodem, který určuje správný výběr obvazu, je materiál, ze kterého je produkt vyroben. Obzvláště v případech, kdy je kolenní polštářek plánován na dlouhou dobu. Materiál by měl vyhovovat individuálním potřebám, nedráždit pokožku, být příjemný na dotek. Mezi nejpohodlnější obvazové materiály patří vlněné a bavlněné materiály. Měli byste však mít na paměti rychlé opotřebení těchto materiálů a potřebu zvláštní péče..

Syntetické výrobky se vyznačují dlouhou životností, mají účinnější oteplovací účinek, snadno se používají, ale mají menší prodyšnost. Výrobky vyrobené zcela z neoprenu způsobí v této oblasti nadměrné pocení..

Elastanové a polyesterové zádržné prvky se pyšní dobrou kvalitou..

V případě nepříjemných pocitů a podráždění si pod obvazem můžete obléknout prádlo z přírodního materiálu. Usnadní se nošení..

Území zdravého pohodlí

K-901 - Bandáž na kolenní kloub

K-902 - Ankle Brace

K-905 - Elastická kotníková ortéza

K-915 M - Ortéza kotníku

K-916 - Bandáž na jeden prst

K-903 - Bandáž na ruku

K-400 - Bandáž na ruku

K-401 - Bandáž pro univerzální horní část končetiny (dětská)

K-402 - Bandáž na ruku

K-403 - Bandáž pro ramenní kloub

K-503 - Ramenní obvaz

K-904 - Bandáž pro ramenní kloub

K-906 - Bandáž zápěstí

K-509 - Ortopedický lumbosakrální korzet

K-608 - Ortopedický bederní korzet

K-612 - Korzetové oteplování z ovčí vlny

K-614 - Bederní korzet vyztužený výztuhami o šířce 35/42 cm

K-505 - Ortopedický hrudník a lumbosakrální korzet

K-502 - Ortopedický korzet pro torakolumbosakrální

K-506 - Korektor polohy

K-507 - Korektor polohy

K-508 - Korektor polohy

K-500 - Korektor polohy

K-501 - Korektor pro držení těla

K-504 - Korektor polohy pro silnou fixaci pomocí výztuh

K-80-07 as - Ortopedický držák měkké hlavy, univerzální (límec) (asymetrický)

K-80-03 - Krční bandáž, měkká (výška 8cm)

K-80-06 - Ortopedická měkká fixace držáku hlavy, univerzální (límec)

K-80-08 ČERNÝ - Bandáž krční páteře, měkká (výška 10,5 cm)

K-80-04 - Ortopedický límec, měkký, výška 10 cm

K-300 - Dětská obvaz hernie pro děti (velikost "Universal")

K-301/302/303 - Obvaz kýlové kýly

K-450 - COMFORT Bandáž tříslové kýly

K-600 - Kýlová obvaz k držení břišní stěny

K-354 - Pooperační obvaz

K-604 / K-604Sh - Bandáž pooperační úzká / široká

K-605 / K-605Sh - Bandáž pooperační úzká / široká

K-616 - Bandáž, pooperační chirurgie

K-617 - Chirurgická pooperační bandáž

K-619 - Bandage pooperační hrudník a břicho, samec

K-620 - Pooperační bandáž hrudníku a břicha, žena

K-622 - Pooperační obvaz pro stomii

K-602 - Podpěra při spouštění vnitřních orgánů

K-603 - Bandáž pro snížení pánevních orgánů

K-22 - Anténní bandáž

K-601 - Bandáž podporující předporodní a poporodní období

K-606 o - Bandáž je prenatální LIGHT

K-606 - Anténní bandáž

K-811 - Mat pro prevenci a léčbu plochých nohou

K-811 - Mat pro prevenci a léčbu plochých nohou

K-811 - Mat pro prevenci a léčbu plochých nohou

K-800 - Třívrstvý dětský polštář na spaní

K-800 - Anatomický polštář pro kojence

K-800 - Anatomický polštář s paměťovým efektem

K-802 - Ortopedický polštář pod zády

K-803 - Ležící polštář (polokoule válec)

K-804M - Ortopedický polštář - matrace

K-804 - Matrace do polštářů pro nohy

K-814 - Sedák s polštářem anti-decubitus

Různorodá modelová řada a široká rozměrová mřížka vám umožní vybrat si produkt pro téměř každou osobu s různými anatomickými rysy struktury těla. Při výrobě produktů Comfort TM se používají lehké, trvanlivé, nealergenní materiály. Lékaři vysoce ocenili kvalitu a spolehlivost výrobků a kupující ocenili kvalitu a komfort nošení těchto produktů..

Inna Vladimirovna

Pohodlné, snižuje bederní napětí.

Obvaz pomáhá udržovat žaludek, jeho nošení snižuje riziko vzniku hypertonicity dělohy, snižuje výskyt strií a snižuje bolesti zad.

Znovu, plus to s obvazem menší možnost strie. Opravdu se mi líbí, nemohu se omezit na pohyb.

Vasily Ozerov

Opravdu pomáhá při bolestech dolní části zad.

Bolesti se objevily náhle, s malou fyzickou námahou nebo dokonce s neúspěšnou rotací těla. Nebylo možné ležet doma, tak jsem se rozhodl koupit korzet. Vybral jsem si ve specializovaném obchodě, se schopností vyzkoušet a vyzkoušet na různých pozicích, vyzkoušel jsem modely s různým stupněm fixace. Volba padla na korzet Comfort, vložky v bederní části jsou elastické, ale ohybové, na rozdíl od modelů s pevnější fixací..

Byl jsem optimálně vhodný. Měl na sobě bolesti až 10 hodin denně, necítil nepohodlí. Poté, co bolest ustoupila, začal pomalu trénovat svaly zad.

20. října 2018

Anastasia Ermolina

Před několika lety začalo trápit bolest krku, zejména po spánku.

Navštívil jsem lékaře a na jeho doporučení jsem si koupil ortopedický polštář. V obchodě jsem si koupil levný polštář TM Comfort. Gymnastika na krku a pohodlný spánek na polštáři výrazně zlepšily zdraví.

Nevýhody při používání polštáře neviděl. Polštář je pohodlný, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu, svaly krku jsou uvolněné během noci, což se dobře odráží v kvalitě spánku a pohody.

ORTO a ORTO Professional - ortopedické výrobky

Skupina společností Maltry zastupuje vlastní značky ortopedických produktů: ORTO a ORTO Professional.

Tyto výrobky jsou určeny pro ty, kteří vedou aktivní životní styl, starají se o své zdraví a zdraví své rodiny..
Zobrazit plnou...

Ve skupině se můžete seznámit s řadou produktů, získat bezplatnou konzultaci, položit otázky týkající se produktů ORTO a ORTO Professional, zanechat recenzi.

Komunita je moderována. Pravidla Společenství naleznete zde: https://vk.com/doc-55387240_547019025.

 • Všechny položky
 • Komunitní příspěvky
 • Vyhledávání

ORTO a ORTO Professional - ortopedické výrobky připnuté

GK „Maltry“ zahájila výrobu opakovaně použitelných ochranných masek

Výroba ORTO LLC (součást skupiny Maltri) v Petrohradě začala vyrábět ochranné masky. Masky jsou vyrobeny z měkké bavlny a jsou určeny pro opakované použití. Novinka je již k dispozici pro velkoobchodní objednávku
Zobrazit plnou...

Vícevrstvé obvazy na obličej jsou účinným prostředkem ochrany před viry a znečištěným vzduchem Použití ochranných masek mimo domov je zvláště důležité v oblastech postižených epidemií COVID-19.

Masky jsou vyrobeny ze dvou vrstev měkké 100% bavlny. Měkká dotyková hypoalergenní tkanina umožňuje pokožce dýchat a usnadňuje nošení obvazu po dlouhou dobu

Obvazy jsou opakovaně použitelné a vhodné pro ruční praní nebo v pračce pomocí jemných čisticích prostředků. Před každým novým použitím doporučuje Rospotrebnadzor praní a žehlení opakovaně použitelných textilních obvazů

Rozměry masky jsou 260 x 160 mm, v rozsahu jsou modely různých barev. Anatomický tvar a pohodlné elastické pásky minimalizují tlak obvazu na měkké tkáně obličeje

V současné době jsou ochranné masky k dispozici pouze pro hromadnou objednávku se 100% platbou předem. Balení po 5 a 10 kusech jsou k dispozici, není možné si vybrat obvazy určité barvy

ORTO a ORTO Professional - ortopedické výrobky připnuté

Vážení zákazníci, partneři, zákazníci a dodavatelé!

Podle dekretu prezidenta republiky č. 206 ze dne 25. března 2020 je týden od 30. března do 5. dubna 2020 prohlášen za nefunkční.

Po splnění tohoto příkazu Maltry LLC pozastavuje práci jednotek, které nemohou dál plnit své povinnosti. V tomto ohledu jsme nuceni pozastavit přepravu objednávek na stanovené období.
Zobrazit plnou...

Marketingový a prodejní tým bude dálkově pracovat a zůstane v kontaktu během běžné pracovní doby.

Snažíme se, abychom minimalizovali vaše ztráty a rizika a plánujeme pokračovat v práci obvyklým způsobem 6. dubna 2020.

V tomto těžkém období přejeme Vám a vašim blízkým zdraví, pohodlí a bezpečnost. Upřímně doufáme, že se situace brzy změní a všichni se vrátíme k obvyklému rytmu života. opatruj se

S pozdravem,
tým GC "Maltry"

ORTO a ORTO Professional - ortopedické výrobky připnuté

Spolupráce skupiny společností Maltri a Fakulty sekundárního odborného vzdělávání na severozápadě RANEPA V Maltri proběhla první polní lekce pro studenty

Společnost Maltri a fakulta středního odborného vzdělávání SZIU RANEPA uzavřely dohodu o spolupráci
28. února 2020 se v Maltri konala první lekce pro studenty Ústavu ortopedických a ortopedických a rehabilitačních zařízení
Zobrazit plnou...

Fakulta středního odborného vzdělávání na SZIU RANEPA působí od roku 2010. Po vstupu na sociální vysokou školu sociální vysoké školy vznikla nová fakulta pro vzdělávání odborníků v sociálních oblastech. Výcvikový program „Ortopedické a ortopedické a rehabilitační zařízení“ funguje v ústavu od otevření vysoké školy v roce 1923

Formální spolupráce mezi Maltry a FSF zlepší komplexní vzdělávání nových pracovníků pro protetický a ortopedický průmysl a společné úsilí bude zaměřeno na zdokonalování výukových technologií a podporu vzdělávacích programů pro protetiku, protetiku a protetiku.

Od roku 2020 začínají na základě společnosti Maltri LLC terénní a mistrovské kurzy pro studenty

První přednáška pro budoucí protetické a ortopedické techniky byla uspořádána v Maltri 28. února 2020. Výjezdová hodina následovaná orientační prohlídkou se stala volitelnou součástí výcvikového kurzu v oboru „Základy lékařské protetiky“

Hlavní lékařský poradce skupiny Maltri Alexander Vladimirovič Minkin přednesl studentům přednášku na téma „Ortéza v neurologické patologii a poškození muskuloskeletálního systému“. Teoretickou část doplnila ukázka modelů ortéz značek ORTO ™ a ORTO Professional. Zástupce ředitele maloobchodních prodejen Natalya Vladimirovna Lavrenova představil studenty sortiment ortopedických salonů "Terrapevtika" a hovořil o podmínkách stáže a následného zaměstnání

Polní lekce skončila seznamovací prohlídkou výrobních zařízení a workshopů, budoucí profesionálové v protetickém a ortopedickém průmyslu se obohatili o nové znalosti a posoudili pracovní podmínky ve společnosti zabývající se výrobou ortéz

Jak uvedl ve zprávě vedoucí oddělení ortopedických a ortopedických a rehabilitačních zařízení Vladimír Genrikhovič Petrov, přednáška a exkurze do Maltri vzbudila zájem a získala pozitivní zpětnou vazbu od studentů

Články O Neplodnosti