Hlavní Bolest

Opalování během těhotenství

Těhotné ženy také chtějí vypadat krásně a přitažlivě. V tomto období však pro ně bohužel nebyly vhodné všechny kosmetiky, které používaly před těhotenstvím. Dámy obvykle konzultují s jejich poskytovateli zdravotní péče o jeho použití. Často existují otázky týkající se použití činění. Co potřebujete vědět o jeho použití v období porodu dítěte?

Mohou těhotné ženy používat opalování

V dnešní době už ženy neleží celé hodiny v spáleném slunci, aby získaly čokoládu a dokonce i opálení. Prostředky pro umělé opalování se stávají stále více populární, zejména proto, že opalování na slunci nebo v soláriu je spojeno s rizikem. Nyní je v prodeji velký sortiment sprejů a pěn, krémů a ubrousků na opalování. Opalování lze navíc aplikovat v kosmetickém salonu.

Určitě ne všechny ženy vědí, že dihydroxyaceton je hlavní aktivní složkou činění. Je to molekula cukru. Tato složka není toxická, působí na kontakt s epidermálními proteiny naší kůže, tj. Buňkami, které jsou obvykle již mrtvé.

Výsledkem této chemické reakce s odumřelými buňkami je hnědý pigment, melanoidin. U některých produktů s umělým opalováním je účinná látka erythruóza. Funguje to však jako dihydroxyaceton.

Dihydroxyaceton a erythrulosa nebudou pro nenarozené dítě nebezpečné, pokud jsou obsaženy v obvyklých formách činění - pěna a krém, ubrousky. Když se dihydroxyaceton a erythrulosis vtlačí do kůže, neproniknou do hlubších vrstev kůže. To znamená, že nepronikají hluboko do těla, do krve. Naše pokožka se pravidelně obnovuje a umělé opálení jednoduše zmizí. Proto produkty umělého činění během těhotenství nejsou zvlášť nebezpečné. Jedinou výzvou je použití samoopalovacích sprejů. Jaké je jejich nebezpečí? Při nástřiku může žena vdechnout částice dihydroxyacetonu a erythruózy. Jak to ovlivní ženu a dítě, není dosud známo.

Mateřské opalování

Pokud jste na opalování zvyklí, použijte produkty, které je třeba vtřít do pokožky a nestříkat. Bude to bezpečnější.

Člověk by však měl brát v úvahu i okamžik alergie. A pokud před začátkem zajímavé situace normálně tolerujete opalování, pak se zvýšenou citlivostí na kůži během těhotenství může alergie cítit sama. Totéž se může stát, pokud jste opalování vůbec nepoužili před těhotenstvím. V tomto případě je doporučení odborníků jedno: nezkoušejte s nástupem těhotenství něco nového.

Při použití opalování na zajímavém místě byste na testování neměli zapomenout. Vyzkoušejte činění na malém místě kůže. Pokud během půl hodiny nedojde ke změnám, můžete nástroj použít.

Kromě toho byste měli vždy vybírat produkty od důvěryhodných výrobců. A nemusíte kupovat opalovací tablety, které jsou dnes hojně inzerovány a prodávány online. U těchto tablet může indikátor hladiny barviv výrazně překročit normu. Toto je hrozba pro dítě.

Opalovací injekce také nejsou vhodné pro těhotné ženy. Koneckonců, takové prostředky vstupují do krevního řečiště, a to je pro vaše dítě nesmírně nežádoucí. Tyto injekce neprovádějte během těhotenství a po narození dítěte. I u zdravých žen je tato forma opalování nebezpečná.

Nejlepší způsob, jak opalování během těhotenství použít, je použít v salonu krásy.

A hlavní rady gynekologů pro ženy, které opravdu chtějí vypadat opálené. Při opalování by se mělo počkat do konce prvního trimestru těhotenství. Ve skutečnosti v tomto období dochází ke vzniku všech orgánů a systémů budoucího syna nebo dcery. Zdraví dítěte, a nikoli jeho atraktivní vzhled, by mělo být pro budoucí matku hlavní prioritou.

|| ALREADY MOM ||

Používal někdo opalování během těhotenství.

Příspěvek zveřejněn || ALREADY MOM || 5. dubna 2011

6 772 zobrazení

Dívky, sezónní otázka dozrála. Nechci tedy být bledě muchomůrkou, ale těhotné ženy se nemohou opalovat ani opalovat. Nyní jsou v lékárnách některé ubrousky namočené v roztoku cukrové třtiny, které jsou neškodné během těhotenství a dodávají pokožce lehké opálení. Nevím věřit reklamě nebo ne? Možná někdo ví, co to? Možná stále existuje bezpečný lék?

Je možné, aby se těhotné ženy opalovaly (říkají lékaři)

Jak víte, těhotným ženám se nedoporučuje zůstat příliš dlouho na slunci. Mohou však použít neškodný lék, jako je opalování? Koneckonců, těhotné ženy opravdu nechtějí vypadat bledě na pozadí přítelkyň s jižním opálením. Jak ale ovlivní složení krémů nebo jiných produktů pro činění plod? Abychom to zjistili, musíte se podívat a jaké přísady, které dodávají pokožce krásný zlatavý odstín, jsou součástí činění.

Může těhotné ženy opálit?

Jen málo žen se vzdává příležitosti být krásné i během těhotenství. I když proč - dokonce? Kdo řekl, že těhotenství je ošklivé? Budoucí matka je vždy krásná, ale neexistuje žádná hranice dokonalosti, jak se říká, a vy vždy chcete něco napravit ve svém vzhledu. Zde například opalování.

Složení činění: kantaxantin

Pokud je Cantaxanthin obsažen ve vašem pálení, musíte vědět, že se jedná o speciální barvicí přísadu, která je součástí mnoha potravin, aby jim poskytla určitou barvu. Cantaxanthin je zpravidla k dispozici ve formě tablet a někdy se do kompozice přidává k činění. Musíte pochopit, že při použití těhotné samovznícení na základě tohoto doplňku proniká do horních vrstev kůže a skvrny nejen oni, ale také podkožní tuk pod ním. Mohou těhotné ženy používat opalování, které zahrnuje kantaxantin? Ačkoliv některé škodlivé účinky takového opalování nebyly dosud zjištěny, pravděpodobně není vhodné jej během těhotenství používat.

Složení činění: dehydroxyaceton (DHA)

Nejčastěji jsou na pultech obchodů vidět krémy a produkty na činění, jejichž základem je dehydroxyaceton. Tato aktivní složka reaguje s těmi aminokyselinami, které jsou v mrtvých keratinizovaných vrstvách kůže. Protože se nespustí pigmentace, je tato opalovací tyčinka relativně krátká, ne více než týden. Zpravidla se doporučuje, aby těhotné ženy používaly přípravky založené na dehydroxyacetonu, protože se předpokládá, že je absolutně bezpečný a nepronikne do těla, což znamená, že žádným způsobem neovlivňuje plod. Ačkoli samozřejmě není možné riziko úplně eliminovat, je to nemožné a to by mělo být zapamatováno.

Mohu opalování používat během těhotenství?

Složení činění: erythrulosa

To je další součást samoopalování, která působí přesně stejným způsobem jako dehydroaceton. Erythrulosa je absolutně netoxická a pro těhotné ženy je naprosto bezpečné používat výrobky na jejím základě. Jakmile se povrchová vrstva vaší pokožky obnoví, Erythrulose zmizí spolu se starými mrtvými buňkami.

Složení činění: tyrosin

Opalovací krémy a ubrousky často obsahují další látku zvanou tyrosin. Jedná se o speciální složku, která se skládá z aminokyselin, které stimulují kůži produkci přírodního melaninu pod vlivem slunečního světla. Tato složka je zpravidla součástí samoopalovacích krémů, které zvyšují jejich účinek a dávají opálení přirozený odstín, i když k tomu dojde, bude ještě nějakou dobu trvat na slunci, i když mnohem méně. Může těhotná žena opalovat na základě Tyriosinu? Protože tento nástroj je dobře absorbován kůží, je pravděpodobně lepší, aby se nastávající matka zdržela.

Na závěr chci přidat ještě pár slov. Při opalování během těhotenství dávejte přednost krémům, ubrouskům, gelům a dalším výrobkům, které se nanášejí přímo na pokožku. Je však lepší, aby těhotné ženy odmítly používat spreje pro samoopalování, protože tato forma se může dostat na sliznici oka, rtů a dýchacích cest a tím i nejbezpečnější lék se může dostat do vašeho těla, což je samozřejmě ve vaší poloze zcela zbytečné..

Opalování a těhotenství?!

Dívky, myslíš si, že to stojí za to nebo nepoužívej mléko, které dává nádech opálení během těhotenství. Dlouho před těhotenstvím jsem používal různé prostředky s postupným účinkem opalování a holubice, Nivea, Loreal atd. Rozložil jsem je kvalitativně a krásně a získal vynikající účinek. V zimě a v létě v jedné barvě A teď se na sebe nemůžu dívat jako na bílou pleť. Četl jsem spoustu míst, na kterých je uvedeno, že použití mléka s opalovacím účinkem neovlivňuje matku ani dítě (údaje z výzkumu jsou uvedeny, že nebyly zjištěny žádné abnormality plodu), jako by nebylo nic špatného. a teď přemýšlím, zda použít mléko. Vypadá to, že kůže po ní je jemná, krásná... A jak si myslíte.
Ano, nemohl jsem odolat, už jednou rozmazaný, bez pigmentace, krásně. Poté jsem se rozhodl požádat o veřejné mínění. Zdá se, že když se potřeme krémem, který zabraňuje striím, je to také chemie... ale z nějakého důvodu jsou všichni rozmazaní a pak jsou děti zdravé
(no, zdálo se, že si nikdo nestěžuje)... a matky jsou krásné

Opalování během těhotenství

Co by mohlo být lepší než těhotná žena, která má štěstí v očích, v její duši - lásce a uvnitř je malý život. Těhotné ženy chtějí vypadat atraktivní - a to je přirozené. Skutečnost těhotenství tedy neznamená, že žena odmítne manikúru, účes a zároveň nechce mít krásné opálení. Mnoho žen, aby v létě vypadalo dobře a působivě, používá opalovací přípravky. Zde však vyvstává otázka: je samoopalování škodlivé pro budoucí matky? Pokud jste jedním z těch, kteří se zajímají o tuto otázku, pak vám tento článek pomůže zjistit.

Složení činění

O tom, jak určitý nástroj ovlivňuje lidské tělo, vám hodně řekne jeho obsah.

 • Dnes jsou výrobky na bázi dihydroxyacetonu (DHA) velmi populární. Tento produkt je ve formě krémů, ubrousků, pleťových vod. Opálení v důsledku používání těchto produktů leží rovnoměrně, bez skvrn a zmizí do 10 dnů. Ve skutečnosti se nepovažuje za škodlivou, protože při používání nejsou zaznamenány žádné vedlejší účinky. Přesto by ji těhotné ženy měly používat s maximální opatrností.
 • Přípravky na bázi kantaxantinu. Tyto léky se také přidávají do potravin, aby jim poskytly určitou barvu. K opalování se používají ve formě tablet. Užívání takových tablet zaručuje opalování v celém těle a dokonce i podkožní tuk. Má kontraindikace - proto se nedoporučuje ani těhotným ženám.

Toto je seznam těch složek, které se bez výjimky používají ve všech činících výrobcích.

Mohou těhotné ženy používat opalování

Těhotenství je velmi důležité a velmi citlivé období v životě každé ženy. Zvláště křehký je první trimestr. Život a zdraví vašeho dítěte proto závisí na vás. A zkuste neudělat nic, co by mohlo ublížit vašemu dítěti. Pokud opravdu nemůžete čekat na opalování, vyberte si kvalitní a osvědčené produkty. Ujistěte se, že neobsahuje složky, které by mohly způsobit alergii. A je lepší nepoužívat opalovací sprej, používat krémy. Ale ještě před použitím opalování se poraďte se svým lékařem, zda to vůbec potřebujete a zda to vašemu dítěti ublíží. Lékaři obecně nejsou příznivci opalování obecně. Lékaři doporučují opalování ne více než jednou měsíčně. Takže byste si měli samozřejmě vybrat, ale pečlivě přemýšlejte, jaký to bude mít dopad nejen na zdraví, ale také na váš vzhled. Konec konců, ženské tělo během těhotenství není předvídatelné, nelze tedy ani předpovědět výsledek opalování. Takže namísto rovnoměrného opálení můžete získat leopardovou barvu, kterou bude velmi obtížné prát. Pak budete určitě souhlasit, že bílá kůže není tak špatná.

Mateřské opalování

Každý se zajímá, jaké prostředky pro opalování je lepší používat. Nikdo vám to přesně neřekne, ale kosmetologové neustále doporučují, aby si nestříkali spreje. Používejte krém na opalování, který je třeba vtřít do pokožky, protože je to bezpečnější - nehrozí žádné riziko, že se dostane do očí nebo při vdechnutí bude inhalovat.

Nedoporučuje se, ani lépe řečeno, používat následující prostředky:

 • Opalovací tablety. Mají vysokou úroveň barviv, která je několikrát vyšší než obvykle. Použití takového opalování proto pro vaše dítě nepřestane.
 • Samoopalovací injekce. Vstřikování melatoninu. Melatonin je látka, jejíž účinek dosud nebyl plně prozkoumán, a proto je zakázán nejen pro použití, ale i pro prodej. Ať už vám někdo řekne něco o účinnosti, neriskujte své zdraví a zdraví vašeho dítěte. Koneckonců, žádné opálení za to nestojí.

Jak používat opalování během těhotenství

Pokud se stále rozhodnete opalování používat, udělejte to velmi pečlivě, přičemž vezměte v úvahu všechny malé věci. Tyto důležité podrobnosti zahrnují následující:

 • Nepoužívejte sprej. Díky postřiku vdechnete tuto látku, která obsahuje složky nebezpečné pro zdraví vašeho dítěte. Pokud jste si vybrali sprejový opalovací sprej, pak při jeho aplikaci nezapomeňte používat ochranu očí a nadechněte se co nejvíce. Použijte vazelínu k ochraně rtů..
 • Nezapomeňte se poradit s lékařem.
 • Používejte vysoce kvalitní a certifikované produkty.
 • Před nanesením přípravku na pokožku proveďte alergický test na malém místě.
 • Nepoužívejte k opalování tablety - od nich se dítě může narodit se závažnými poruchami centrálního nervového systému.
 • Při použití krémů na opalování si pamatujte - vysušují pokožku. A během těhotenství jsou kožní vtipy špatné. Ale pokud se stále rozhodnete, pak si vyberte ty krémy, které mají hydratační vlastnosti.
 • Nepoužívejte skutečné opalování, zvolte méně koncentrované formy.
 • Nepoužívejte opalování více než jednou za měsíc.

Ještě lépe, bez toho se obejděte. Potřebuješ to? Je štěstí předvést opálené tělo? Koneckonců, nic a nikdo nelze srovnávat se štěstím: být sama sebou zdravá a porodit zdravé dítě. Opalování na několik dní a dítě na celý život. Pečlivě přemýšlejte, zvážte všechny klady a zápory a poté se rozhodněte. A ať je toto rozhodnutí správné. Zůstaňte zdraví a zdravě mladí. Konec konců jsou pokračováním svých rodičů a budoucností lidské rasy.

Dává život při zůstat krásný

Očekáváte dítě... Toto je příběh nového života, příběh nové lásky.
Clarins bude s vámi v tomto důležitém stádiu života a pomůže vám udržet vaši krásu jak během těhotenství, tak i po porodu.

Pravděpodobně máte spoustu otázek, včetně péče o pleť během tohoto období, což vám přináší tolik změn. Vyberte si téma, které vás zajímá, a Clarins vám rád pomůže najít všechny odpovědi a naučit se dobré návyky..

Conseils beaute

1 během těhotenství

Všechny síly -
bojovat proti strie!

Exfoliace je nejdůležitější fází péče

Pomoc! Moje nohy jsou otoky!

Jak se vyhnout výskytu "těhotenské masky"?

Moje kůže je dehydratovaná. Co dělat?

Zapomeňte na otok obličeje!

Budoucí mámina taška na make-up

Jsem unavený a je to patrné

Nezakrývejte výstřih!

2 V nemocnici

Prostředky v nemocnici

3 Po narození dítěte

Nově máma krása Program

Důležité: Clarinsova rada se zabývá pouze vnějšími aspekty mateřství. Nenahrazují ani nezrušují doporučení lékaře nebo porodníka-gynekologa, kteří vás dobře znají a jsou obeznámeni s historií těhotenství. Proto jen oni mohou s jistotou říci, co bude dobré a co je pro vaše zdraví špatné. Tipy, které jsou zde uvedeny, vycházejí z knihy Jacquese a Oliviera Courtenova-Claranse „Dejte život, zatímco zůstanete krásní“

ZÁKLADNÍ PROSTŘEDKY

Během těhotenství

Pigmentace - nerovnoměrný tón - maska ​​těhotenství

Sérum, vyhlazující a rozjasňující tón pleti

Matný emulzní zjasňující tón pleti SPF 20

Osvěžující noční gelová maska, která rozjasňuje tón pleti

UV Plus Ochranný obličejový štít SPF 50

Stopy únavy - tupý tón

Noční krém pro normální a kombinovanou pleť

Denní krém pro jakýkoli typ pleti

Ochranná tekutina Screen SPF 50

Eclat Minute Gloss Oil Gloss Oil

Vysušená kůže

Intenzivně zvlhčující bifázické sérum

Intenzivně hydratační krém pro normální až suchou pokožku

UV Plus Ochranný obličejový štít SPF 50

Eclat Minute Gloss Oil Gloss Oil

Po narození dítěte

Otok

Sérum pro tvarování obličeje Lift Face Face Lift

Oční sérum s širokýma očima

Modelování obličejové masky s odtokovou akcí

UV Plus Ochranný obličejový štít SPF 50

Přidaná hodnota Clarinů

Mastná pleť

Lotus obličejový olej pro kombinaci a mastnou pleť

Hydratační péče

V očekávání těhotenství

Příprava kůže

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Tonic Body Tonic Oil

Během těhotenství

Ztráta elasticity kůže poprsí

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Lait Buste zpevňující mléko pro poprsí

Pocit těžkosti v nohou

Tonic Body Tonic Oil

Lait Jambes Lourdes Milk pro unavené nohy

Streamery

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Tonic Body Tonic Oil

Body Partner Stretch Mark Cream

Ztráta pevnosti pokožky

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Lait Buste zpevňující mléko pro poprsí

Po narození dítěte

Nadváha

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Krém na hubnutí Masvelt

Body Fit Anticelulitidový krémový gel s liftingovým účinkem

Tělový olej proti hubnutí

Ztráta pevnosti pokožky

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Lift-Fermeté Regenerační a zpevňující tělový krém

Tonic Body Tonic Oil

Z přírody s láskou

Všechno nejlepší od rostlin k péči o krásu nastávajících matek

Krása zrozená z přírody

Již více než 60 let zůstává značka Clarins průkopníkem v oblasti krásy, čerpá inspiraci z přírody a využívá sílu rostlin k vytváření vlastních inovativních produktů. Se stejnou účinností se vždy dává přednost přírodní složce než chemické. Všichni odborníci Clarins dodržují toto zlaté pravidlo při vytváření nebo zlepšování vzorců..

Příroda:
laboratoř nápadů

Clarins má jedinečné znalosti rostlin prostřednictvím svého vlastního týmu etnobotanistů. Cestují po celém světě, pozorují rostliny, zkoumají jejich vlastnosti, studují jejich tradiční použití a představují si, jak mohou být užitečné v kosmetice.

Tajemství krásy rostlin

Každá rostlina vstupující do laboratoře Clarins podléhá přísné analýze a četným testům. Je vybrán, pouze pokud prokázal svou účinnost. Odborníci společnosti Clarins využívají všechny dostupné vědecké zdroje ke studiu kosmetických vlastností rostlinných výtažků a jejich interakce s kůží.

"Rostliny byly vždy v centru mých opravných prostředků a ve středu mé pozornosti.".

Podívejte se na některé z našich nejlepších prodejců.

Odpovědná krása

Úcta k přírodě, péče o budoucí generace.

Okolo světa
po brázdě
80 rostlin

Poznejte lépe
s hlavními ingrediencemi Clarins

krása,
jde
ze srdce

Další informace o filozofii.
Odpovědný vývoj Clarins

Škola krásy

Objevte exkluzivní metody líčení a líčení

Vaše priority péče

Společnost Clarins nabízí nastávajícím matkám vysoce efektivní produkty vhodné pro aplikaci a jedinečné metody aplikace, které zvyšují jejich činnost.

Prevence výskytu
strie

Během těhotenství je pokožka velmi napnutá, což může vést k prasknutí elastinových vláken a zanechat na kůži stopy ve formě načervenalých nebo namodralých pruhů, které následně zbělí. To je notoricky známá strie.

TIPY PRO KLARINY: Studená voda zvyšuje tón a pevnost pokožky. Na konci sprchy přejeďte proudem studené vody přes nohy od kotníků po boky.

1 Hladká pokožka: exfoliace

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Naneste pleťový krém Peau Neuve exfoliační tělový kroužek na masážní pohyby na mokrou pokožku. Tím se odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu kůže a vrátí se do dokonalé hladkosti. Spusťte aplikaci z hýždí a zadní strany stehen.

Poté naneste na břicho, poprsí, dekolt a ruce..

Při nanášení produktu na dekoletovou zónu vyšplhejte na krk, abyste pokryli celou oblast tzv. „Přírodní podprsenky“: od spodní části hrudníku po bradu..

2 Odolnost a pružnost

Tonic Body Tonic Oil

Položte dlaně na spodní část břicha. Jemně pohybujte rukama nahoru a dolů k sobě, pohybujte se z jedné strany na druhou.

3 Stretch Mark Reduction

Body Partner Stretch Mark Cream

Po aplikaci produkt jemně přitlačte podél žaludku shora dolů a postupně se přesuňte do nejroztaženějších oblastí. To může být obtížné na konci těhotenství, takže v posledních měsících místo brnění provádějte pomocí prstů lehké kruhové pohyby.

Krásný poprsí

Během těhotenství se vaše prsa zvětšují a jsou těžší. Zvláštní péče o poprsí by měla být nedílnou součástí kosmetického programu budoucí matky.

TIPY ZAŘÍZENÍ: Zvláštní pozornost věnujte výběru podprsenky! Měl by poskytovat dobrou podporu vaší hrudi. Upřednostňujte hluboké šálky a široké popruhy.

1 Exfoliace

Peau Neuve exfoliační tělový krém

Naneste Peau Neuve exfoliační tělový krém na celou „přirozenou podprsenku“: od spodní části hrudníku po bradu.

2 Zvyšování pevnosti pokožky

Lait Buste zpevňující mléko pro poprsí

Aplikujte produkt dlaní levé ruky na pravou hruď lehkými kruhovými pohyby ve směru hodinových ručiček, stoupající od základny hrudníku k bradě. Stejným způsobem aplikujte produkt na levou hruď dlaní pravé ruky.

Ve stálé poloze přitiskněte lokty k tělu a mačte knihy pod podpaží. Natáhněte předloktí dopředu, dlaněmi nahoru. Rozložte předloktí do stran a znovu je spojte, pevně přitlačte horní část rukou k tělu.
Cvičení opakujte 10krát, držte pozici po dobu 10 sekund..

Složte dlaně na nos. Natáhněte lokty do stran a ruce držte rovnoběžně s podlahou. Zkuste stlačit dlaně co nejpevněji.
Opakujte cvičení 15krát.

Úsměv co nejširší. Brzy si všimnete, že s každou svalovou kontrakcí hrudník stoupá výš.
Opakujte cvičení 15krát.

Komfort a lehkost v nohou

Během těhotenství se na vaše nohy klade zvláštní váha. Pomozte jim, aby bylo snadné a krásné.

Odstranění otoků

Lait Jambes Lourdes Milk pro unavené nohy

Začněte používat produkt masážními pohyby z oblouku nohy. Potom s lehkými lisovacími pohyby dlaní aplikujte produkt na celou nohu, jako by si nasadil punčochu. Opakujte na druhé noze..

TIPY NA OBLEČENÍ: Vezměte nohu oběma rukama a hněte oblouk od prstů po patu. Potom také hněte druhou nohu. Tato masáž se nejlépe provádí Lait Jambes Lourdes.

Zdravá čerstvost
a záři kůže

K udržení svěží pleti a zářivého tónu vám pomohou kosmetika a kosmetické výrobky Clarins založené na přírodních přísadách. Zdůrazňují vaši přirozenou krásu, jak během těhotenství, tak po narození dítěte.

TIPY ZAŘÍZENÍ: Chcete-li zabránit vzniku tzv. „Těhotenské masky“, pečlivě chráňte pokožku před škodlivými účinky UV záření a znečištěním. UV PLUS Anti-Pollution SPF 50 Face Protective Fluid Screen poskytuje ochranu pokožky v městském prostředí a její nejlehčí textura se na pokožce vůbec necítí.

HOVORTE KŮŽI

1 Zářivý pohled

Multi-Active Eyes Cream

Vezměte malé množství produktu a jemně přitlačte pohyby prstů na oblast kolem očí.

2 Hydratační

Multi-aktivní denní krém pro všechny typy pleti SPF 20

Vezměte malé množství produktu a mírně jej zahřejte v dlaních. Naneste lehkými lisovacími pohyby na kůži obličeje a krku ve směru od středu k obrysům.

Společnost Clarins nabízí jedinečné metody aplikace pro většinu produktů v katalogu..

BYTÍ A POCIT KRÁSNÉ

1. Příprava kůže

SOS Primer Makeup Base

Eclat Minute Concealer, který dodává záři a zlepšuje pleť

Jsem unavený a to je patrné...

Moje tvář je otok. Pomoc!

Jak zabránit vzniku „těhotenské masky“?

Clarins poslouchá. A jedná.

Touha naslouchat a slyšet vaše zákazníky byla vždy nedílnou součástí Clarinsovy filozofie. Dříve nám to klientské karty pomohly, dnes jsou nahrazeny sociálními sítěmi, kde sdílíte své názory, což nám pomáhá zlepšovat se. Je to díky vám, že vyvíjíme prostředky, kterým důvěřujete své kráse a které apelujete na různé fáze svého života.

VČERA

To, co matky v minulosti milovaly...

Před 2 lety jsem poprvé vyzkoušel tělo pro tělo Clarins - tonikový olej a krém pro strie - a byl velmi ohromen! Pocit hladkosti a pružnosti pokožky, i když je vystavena velkému stresu a změnám - skvělý dárek pro ty, kteří se připravují na matku.

Nástroje jsou opravdu velmi dobré! Užívám si tyto nástroje a cítím se velmi pohodlně.

Když se moje dcera narodila, dostala jí asi 20 různých plyšových hraček. Nedotkla se nikoho jiného, ​​než toho v mé Clarinsově mateřské soupravě. Nyní má téměř 3 roky a pouze s touto hračkou usne.

DNES

Co maminky nyní obdivují?

Nejlepší léky na Clarins mi pomáhají zabránit strie od samého začátku těhotenství. Ráno používám krém Soin Complet Special Vergetures proti striím, který pokožku zvlhčuje, ale nezpůsobuje lepivost. A před spaním používám tonikový olej, abych si hýčkal kůži. Mimochodem, vždy si beru na masáž stejný olej. # JessieHarrisonMakeup #JHPicks #JHTips #JHPregnancy #BabyBump #SkinCare #Pregnancy #Clarins

Seznamte se s Clarins Tonic Tonic tělovým olejem (známý také jako „mateřský olej“). Použil jsem to po celé těhotenství a neměl jsem žádné strie! Díky němu byla moje pokožka dokonale připravena na změny hmotnosti a protažení. Velmi doporučuji používat tento olej všem těhotným dívkám i těm, kteří jsou na dietě! Je pravda, že je chutné a vhodné pro všechny typy pleti. #pregnancy #mumtobe #clarins #diet #healthy #bodyoil #love #amazing #fantastic #blog #blogging #instalike

Jsem tak rád, že se tyto magické léky objevily přede mnou než strie! Právě jsem je začal používat, ale už mohu říci, že kombinace tonikového oleje a Soin Complet Special Vergetures krému pro strie je nejlepší věc, která může být během těhotenství! Olej zjemňuje pokožku a krém zklidňuje svědění. Společně dělají opravdovou magii! #clarinsmy #clarinspregnancyrange

Opalování během těhotenství

Opalování je skvělý způsob, jak se z bledě zbarvené dámy proměnit v elegantní krásu s bronzovou barvou kůže za pár hodin. Nemusíte nikam chodit, protože doma se můžete „opalovat“. Obzvláště důležité je opalování během těhotenství, kdy je nežádoucí opalovat se pod přímým ultrafialovým paprskem. Pokud tedy chcete najít bronzový tón pleti a ještě více zdůraznit krásu svého „těhotného“ těla, opalování vám pomůže tuto touhu splnit. Kromě toho vypadá opálená postava štíhlejší. Jak používat opalování pro těhotné ženy, řekneme dále.

Nejprve jsou všechny výrobky na barvení kůže rozděleny do následujících kategorií:

 • bronzanty;
 • bronzanty do aut;
 • krémy na opalování;
 • opalovací vody a mléko.

Pomocí některého z výše uvedených nástrojů můžete získat bronzovou barvu pleti. Každý z produktů má však své vlastní nuance. Budeme je podrobně zkoumat..

Bronzanty pomáhají rychle opálit, ale ne na dlouho. Složení těchto produktů zpravidla obsahuje reflexní částice, které dodávají pokožce krásný lesk, rovnoměrný a hladký odstín. Pokud je aktivní látkou činění kanthaxanthin, je lepší opustit používání tohoto nástroje. Faktem je, že takové barvicí aditivum proniká do horních vrstev vaší pokožky a skvrny nejen jim, ale také podkožnímu tuku, který se nachází pod ním..

Autobronzanty jsou schopny udržovat nádhernou zlatou barvu pleti několik dní, protože obsahují dihydroxyaceton. Tato látka interaguje s kožními bílkovinami, v důsledku čeho tělo získává bronzový odstín. Je absolutně bezpečný a nepronikne do těla, což znamená, že nijak neovlivňuje plod.

Krém na opalování může být dvou typů - s okamžitým nebo pozvolným projevem opalování. V mnoha aplikacích však pleťové vody a mléko vytvářejí lehké zabarvení kůže. Erythrulosa, přísada, která je zcela netoxická, může být obsažena v těchto výrobcích a pro těhotné ženy je naprosto bezpečné používat na nich krémy..

Jak aplikovat opalování na tělo?

V předvečer procedury se doporučuje provést depilaci, peeling těla a osprchovat se. Tyto činnosti přispívají k jednotné aplikaci opalování. Aby se po nanesení produktu na těle neobjevily skvrny a pruhy, můžete smíchat bronzer s mlékem nebo tělovým krémem ve stejných poměrech. Tato směs se vtírá do pokožky kruhovým pohybem, dokud se produkt úplně nevstřebává. Je lepší postupovat pomocí rukavic nebo pomocí činidel pro opalování, aby nedošlo k vymalování dlaní oranžově..

Při aplikaci přípravku na kůži axilární, kolenní a loketní je nutné tyto oblasti předem navlhčit tělním mlékem. Zde je pokožka zbarvena rychleji, takže může vypadat tmavší.

Existují nějaké kontraindikace pro opalování během těhotenství?

Pokud má vaše tělo zranění nebo trpíte psoriázou, ekzémem nebo jinými kožními vyrážkami, je lepší odmítnout použití bronzantů. Také se nevyhýbejte této metodě opalování pro ty, kteří jsou alergičtí na složky bronzujícího činidla. Obecně je opalování během těhotenství povoleno. Nezapomeňte však, že předtím, než vyjdete ven, musíte stále chránit pokožku před přímým slunečním zářením, protože bronzanty neobsahují UV filtry.

Názor odborníků

Dermatologové a gynekologové doporučují nastávajícím matkám používat ty opalovací přípravky, které se nanášejí přímo na kůži. Je však lepší odmítnout spreje, protože taková forma se může dostat na sliznici oka, rtů, do dýchacích cest a poškodit nejen vás, ale i nenarozené dítě..

Okamžité opalování je bezpečné během těhotenství.

Studio "NaBali" nabízí okamžité opálení pro těhotné ženy. Náš salon používá výhradně bezpečné vody, které nepoškodí ani ty, které jsou těhotné a nemají povoleno navštívit solárium. Studio je vybaveno vysoce kvalitním italským vybavením, takže můžete okamžitě získat čokoládovou pokožku. V takovém případě nemusíte svou pokožku vystavovat ultrafialovému záření.

Ceník služeb hollywoodského tan ve studiu "NaBali".

Celé tělo (+ všechny materiály)2000 rublů
Výstřih, ruce, obličejová zóna (služba je relevantní v zimě)1 000 rublů
Expresní (kontakt s vodou je možný po 2 hodinách) + všechny materiály.3000 rublů
Bio-peeling (čistí a zvlhčuje pokožku, prodlužuje účinek opalování).Zahrnuto v ceně činění.

Postup se provádí pouze po domluvě na telefonním čísle 8 (926) 705-78-67 (můžete také použít viber a whatsapp) nebo prostřednictvím webového formuláře na našich webových stránkách.

Dáváme certifikáty od našich partnerů.

Prodlužování řas - 500 r.

Kitty Leshes Studio - nejkvalitnější prodloužení řas.

Mikrobladící obočí - 500 r.

Studio "WAKE UP BROWS" - mikrobladící obočí od nejlepších mistrů.

Epilace a shugaring - 30%.

Odstraňování vlasů a Shugaring Studio "Harmony".

Hollywood autosunburn v Moskvě - NaBali.

Je možné během těhotenství okamžitě opálit? Naše okamžité bezpečné opálení založené na přírodních pleťových mlécích bez parabenů a konzervačních látek, takže jsou vhodné pro dívky na svém místě. Pokud máte obavy, že je pro vás nebezpečné navštívit solárium, měli byste vědět, že mnoho žen v kterémkoli měsíci těhotenství přichází do našeho studia za hollywoodské opálení.

Dlouhodobě se specializujeme na poskytování kosmetických služeb. Okamžité opalování (rychlé opalování) je zcela bezpečné pro těhotné ženy a ženy, které mají problémovou pleť. Po nanesení pleťového mléka leží pálení téměř okamžitě. Naše studio využívá prémiové vody. U nás se nebudete muset opalovat a navštěvovat solárium. Zavolejte nám a získejte kompletní konzultaci ohledně postupu pro okamžité opalování v Hollywoodu.

Mohou těhotné ženy používat opalování: odborné rady

Těhotné ženy chtějí vypadat dobře upravené a krásné.

Často sní o opálené kůži, což lze provést pomocí prostředků na opalování. Proto je důležité vědět, zda je možné použít opalování při přepravě dítěte a zda tento produkt ovlivňuje plod..

Chemické složení kosmetiky

Hlavními účinnými látkami, které tvoří činící produkty, jsou:

 1. Dihydroxyaceton. Obvykle se nachází v produktech pro vnější použití: ubrousky, krémy, pleťové vody. Používá se nejčastěji tak, aby opálení bylo rovnoměrné, bez skvrn. Kromě toho takové opalování trvá až deset dní.
 2. Tyrosin. Používá se k výrobě tablet a krémů. Tato látka zvyšuje účinek činění, proto je často součástí přípravků obsahujících dihydroxyaceton..
 3. Erythrulosis. Látka identická v akci s dihydroxyacetonem.
 4. Cantaxanthin. Tato složka se používá pro vnitřní použití, proto je k dispozici ve formě tablet..

Při používání automatického vypalování u těhotných žen je důležité věnovat pozornost složení přípravku, protože ne všechny komponenty jsou při porodu dítěte neškodné.

Vlastnosti použití činění

Před použitím si prostudujte složení kosmetického přípravku

Obzvláště důležitý během těhotenství je první trimestr, protože během tohoto období se vytvoří plod. V tuto chvíli není obecně vhodné opalování používat.

Těhotné ženy smí přípravek používat ve formě krému. Samoopalování však nelze použít pro injekce, spreje nebo tablety. Nebezpečí tablet je velké množství barviv, které mohou ovlivnit plod.

Po injekci látky pronikají do krevního řečiště, což znamená, že se dostanou k plodu, což může mít na něj negativní vliv. Aerosoly jsou nebezpečné vdechováním účinné látky.

Kromě toho ne všechny účinné látky jsou pro plod bezpečné. Během těhotenství lze použít samovznícení na bázi dihydroxyacetonu nebo erythruózy. Lékaři však doporučují postupovat opatrně..

Během období těhotenství je zakázáno používat kantaxantin a také musíte opustit léky na bázi tyrosinu..

Výhody a poškození

Jednou z důležitých výhod je schopnost vybrat si nástroj. Důvodem je skutečnost, že léky jsou dostupné v různých formách, takže těhotná žena si vybírá tu nejlepší možnost.

Mezi nedostatky při opalování je třeba zdůraznit:

 • Suchá kůže
 • Ucpané póry kůže
 • Při používání tablet, možné poruchy CNS u nenarozeného dítěte
 • Nepředvídatelný výsledek

Poslední možností je, že během hormonálních změn u těhotné ženy mohou nastat různé nepředvídané reakce, například alergie nebo nežádoucí barva kůže..

Před použitím kosmetického přípravku by těhotná žena měla dodržovat některá pravidla..

Naneste opalovací krém

Abyste mohli využívat opalování, musíte nejprve otestovat alergickou tendenci. Chcete-li to provést, nanést na malou plochu kůže a sledovat reakci. Pokud alergie nevznikla do půl hodiny, můžete tento lék použít.

Krém na opalování musí být na kůži pečlivě nanesen, lehce otřen. Před tím musíte nejprve umyjte žínku a mýdlo..

Nejlepší možností pro dosažení požadovaného efektu je samoopalování v kabině.

Doporučení odborníků

Během těhotenství odborníci radí ženám, aby vybraly kvalitní produkty. Musíte také věnovat pozornost tomu, zda produkt obsahuje látky, které mohou vyvolat alergickou reakci..

Kromě toho se doporučuje používat prostředky ve formě krémů. Použití sprejů během tohoto období je nežádoucí.

Je také nutné zvolit produkty, které mají hydratační účinek, aby pokožka nevyschla.

Pokud těhotná žena chce opalování používat, je třeba se nejprve poradit s odborníkem o možnosti použití jakýchkoli prostředků.

Je třeba si uvědomit, že opalování se nedoporučuje více než jednou měsíčně. Kromě toho je během těhotenství lepší volit léky s minimální koncentrací účinné látky..

Automatické opalování pro těhotné ženy, které je lepší

tady.
šel na web DOVE. Nyní musí všechny vaše pochybnosti zmizet (v otázkách a odpovědích, které jsem našel

Co to znamená „testováno a schváleno dermatology“?
To znamená, že produkt byl testován pod dohledem specializovaného dermatologa.

Mohu tento produkt používat během těhotenství??
To naprosto neškodné pro těhotné ženy.

Je možné, aby děti používaly produkty péče o tělo Dove „Radiance of Summer“??
Je to možné, ale vzorec těchto fondů byl vyvinut speciálně pro ženy.

Články O Neplodnosti