Hlavní Výživa

Houpací kolébka pro novorozence - elektrická kolébka pro dítě

Kolébka pro houpací křeslo pro novorozence, plně nebo částečně automatizující proces nemoci z pohybu dítěte. Hladká oscilace díky běžcům nebo elektronickému systému zcela napodobuje přirozený proces utracení. Různé modely umožňují vybrat houpací křeslo pro různé požadavky, což značně usnadňuje péči o dítě. Doporučuje se používat kolébku od prvních dnů života.

Vlastnosti používání kolébek-houpací židle pro novorozence

Houpací křeslo pro novorozence je často prezentováno ve formě nastavitelných židlí nebo malých postýlek, které poskytují dítěti pohodlí a pohodlí při pobytu. Multifunkční modely slouží jako hlavní lůžko pro dítě.

Výhody použití

Houpací křesla pro dítě splňují mnoho pozitivních kritérií:

 • úplná bezpečnost dítěte díky promyšlenému uspořádání nábytku;
 • maximální komfort dosažený ortopedickou základnou;
 • změna tvaru postýlky kvůli nastavitelným prvkům;
 • mobilita.

Houpací křeslo s malým obývacím prostorem zabírá minimum prostoru vzhledem ke stacionárním dětským postýlkám.

nevýhody

Mezi nedostatky houpacího křesla pro kojence se vyznačuje krátká životnost (do 6-12 měsíců) a vysoká cena nábytku. Průměrná cena klasických modelů - 4000 rublů, elektronická - 25000 rublů.

Odrůdy houpacích kolébek

Hlavní typy houpacích křesel se liší cenou a způsobem provozu (mechanické modely budou stát méně než elektrické). Výběr správné možnosti závisí na potřebách rodičů a pohodlí dítěte.

Mechanický

Mechanické houpací kolébky se budou nazývat modely kolísající z pohybu dítěte nebo z vlivu dospělého. Nábytkové nohy jsou vytvořeny ve formě běžců, mnoho modelů je doplněno koly nebo zámky běžců.

Elektronický

Elektrická kolébka pro novorozence pracuje na principu oscilačního obvodu, napájeného bateriemi nebo sítí. Model je doporučován pro kojence od narození..

Elektronická verze postýlky

Vlastnosti kosterních kolébek pro novorozence

Kolébky pro novorozence jsou zavěšené, připevněné, přenosné, stacionární, na kolečkách. Tradiční vzory jsou vhodné pro děti trpící neustálými bolestmi břicha, připevnění vám umožní lehnout si, „vyrovnat“ kolébku s úrovní postele, přenosné typy poskytují mobilitu struktur. Závěsné postýlky zaujmou výklenek prvotřídní kvality se širokou nabídkou designových řešení.

Postýlky pro děti

Dětská postýlka je vhodná pro děti do 3 let. Nábytek je vyroben z hliníku nebo dřeva, lůžko je zakončeno měkkým hadříkem. Většina modelů je vybavena dalšími koly zespodu, běžeckými zámky, které mění kolébku na ohrádku nebo postýlku.

Přívěsný

Modely s pevnou základnou (dřevěné nebo proutěné) mají zavěšenou strukturu. Houpací síť je připevněna ke stropu a houpe se ve všech směrech.

Koše

Mnoho rodičů bude milovat modely betlémů s odnímatelným košem. Kotviště lze snadno vyjmout z rámu a vytvořit pro dítě přenosnou kolébku. Výsledné koše lze pohodlně nosit v rukou při chůzi, cestování, návštěvě kliniky.

Transformátor

Model se snadno změní v houpačku, dětskou sedačku, lehátko. Prodloužené tolerance hmotnosti umožňují použití transformátorů až do 1 roku.

Kritéria pro výběr houpací židle pro spaní

Houpací křeslo pro novorozence by mělo být ergonomické a funkční. Úkolem rodičů je poskytovat sílu a bezpečnost, kvalitní textil, fyziologickou poddajnost dětské postýlky.

Mechanismy kvality

K dispozici jsou 2 výkyvné mechanismy: podélný, příčný. Podélná verze reprodukuje pohyby „tam a zpět“, pediatři rozpoznávají model jako přirozenější a často jej doporučují rodičům.

Rozměry

Parametry kolébky by měly odpovídat růstu dítěte, vydržet hmotu 2krát více drobků. Kotviště by mělo být hluboké, bez ztráty dítěte. Standardní rozměry ruční houpací kolébky jsou 120x60 cm. Mini zařízení pro děti do 6 měsíců dosahují délky 1 m, šířky 50 cm.

Další funkce

Další možnosti rozšiřují funkčnost kolébky a rozšiřují hranice provozu. Například elektrická kolébka pro kojence podporuje:

 • 4-5 režimů pohybové nemoci (houpačka, tanec, auto, vlna, vibrace);
 • reprodukce vestavěných přírodních zvuků, hudebních skladeb;
 • hlasový záznam rodičů;
 • změna úhlu kolébky;
 • automatická nemoc při pohybu během plačícího dítěte;
 • funkce nočního světla.

Cena zařízení je určena funkcí. Rodiče by měli předvolit možnosti podle svých potřeb..

Materiál kolébky

Pro podšívku je vhodná přírodní prodyšná látka, materiál by měl být snadno odstranitelný.

Užitečné příslušenství

Při výběru kolébky si zvláštní pozornost zaslouží užitečné doplňky:

 • koš, povlečení;
 • moskytiéra nebo baldachýn;
 • napínací síť níže pro skladování hraček;
 • kapsy sešité do textilií;
 • bezpečnostní pásy.

Swing zámky nejsou zbytečné. Prvek musí být spolehlivý a odolný, aby mohl kdykoli zastavit pohyb houpacího křesla.

Recenze nejlepších modelů

Tato kategorie zahrnuje populární kolébky pro novorozence, které získaly kladné recenze ortopedů a uživatelů díky perfektní kombinaci ceny, kvality, funkčnosti.

Možnost rozpočtu "Moje dítě"

Kolébka je vybavena příčným kyvadlem, které se může rychle uklidnit a dát dítě do postele. Materiálem pro výrobu postýlky byla řada břízy, kola jsou vyrobena z plastu. Model je mobilní, zabírá minimum prostoru (velikost kolébky - 90 × 45 cm), eliminuje přítomnost ostrých rohů. Poskytuje se pohodlný západek, aby se zabránilo kolísání kolébky. Jediné nepříjemnosti vytvářejí hlučná kola.

Pohodlná varianta Chicco Next2Me

Kojenecká kolébka Chicco Next2Me je bezpečně připevněna k lůžku rodičů a používá se trvale. Výrobce modelu poskytoval 6 úrovní výškových poloh, odlehčenou hliníkovou základnu, 2 kola s brzdami, tašku pro nošení postýlky. Vložky bočních sítí zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Tkaninu lze snadno odstranit a vyčistit. Poloha lůžka je 93x69 cm.

Cradle Chicco Next2Me

Prémiová možnost 4moms MamaRoo 4.0

Elektrická kolébka pro novorozence značky American Fomams uchvátí srdce rodičů multifunkčností. Model 4moms MamaRoo 4.0 je vybaven pětibodovými bezpečnostními pásy, MP3, časovač, má 5 režimů vibrací a nemoci z pohybu. Opěradlo je namontováno ve třech polohách. Kolébka od zásuvky eura funguje. Maximální hmotnost dítěte - 11 kg.

Tipy pro montáž kolébky sami

Při sestavování postýlky musíte dodržovat následující pořadí:

 1. Sestavte rám zezadu a ze stran. Namontujte lišty na dno nebo držák do stropu (u závěsných modelů).
 2. Namontujte spodní část, boční stojany, hlavu.
 3. Spojte spodní prvek s kyvadlem pomocí šroubů.
 4. Připevněte boky kolébky k stojanům.
 5. Připevněte lyžiny kovovými rohy k nohám na vnitřní straně houpacího křesla.

Důležité! Před použitím kolébky zkontrolujte, jak je produkt silný..

Kam instalovat houpací křeslo v dětském pokoji

Správné umístění dětské kolébky je založeno na následujících nuancích:

 1. Optimální pokojová teplota je 18-22 ° C, abyste zabránili přehřátí dítěte, instalujte postýlku mimo topná zařízení.
 2. Interiér by měl vylučovat předměty shromažďující prach: koberce, koberce, těžké závěsy, otevřené skříňky, police na knihy. Prach je stanovištěm patogenních mikrobů, vyvolává dětská onemocnění.
 3. Je žádoucí mít v dětském pokoji balkon - stálý zdroj čerstvého vzduchu. Současně byste se měli vyhnout nejmenším konceptům, upozornit na nejbližší umístění TV nebo hudebního centra.
 4. Nad kolébkou by neměly být žádné nástěnné police ani obrazy schopné způsobit nehodu. Vývody jsou pro dítě také nebezpečné.
 5. V oblasti spaní je málo pokojových rostlin, jedna je docela přijatelná.

Dětská kolébka v interiéru

Správné uspořádání dětské kolébky také znamená dobrou viditelnost a kvalitní osvětlení. Dítě vyroste inteligentně a rozumně, pokud nejbližší nábytek nezabrání dítěti v uvažování a analýze prostředí.

Elektronická kolébka pro houpací křeslo pro novorozence: výhody a funkce

Rohová ortopedická pohovka - jak si vybrat? Typy modelů a funkcí.

Ortopedická pohovka pro každodenní spánek - což je lepší volba?

Ortopedické sedací soupravy - typy modelů a zařízení. Jak si vybrat?

Pódium s výsuvnou postelí: funkce a design

Kancelářské židle pro zaměstnance - typy, uspořádání, pravidla výběru

Postele se zásuvkami pro skladování: vlastnosti a typy úložných systémů

Od pradávna je pohybová nemoc jedním z nejlepších způsobů, jak uklidnit dítě. Dříve musely matky nosit dítě v náručí nebo používat mechanické houpací křesla, což však vyžadovalo aktivní účast v tomto procesu. Nyní je k dispozici houpací křeslo s elektronickou kolébkou, které výrazně zjednodušuje proces dětské nemoci s pohybem. Zvažte vlastnosti takového zařízení.

Vlastnosti a výhody elektronických kolébek

Elektronickou kolébkou se rozumí místo na spaní, kde je dítě houpáno elektricky poháněným mechanismem. Moderní houpací křesla mají mnoho dalších funkcí, které výrazně zjednodušují proces utracení. Všechny moderní kolébky poskytují normální dětskou pohybovou nemoc a to nevyžaduje úsilí rodičů.

Tyto kolébky jsou určeny pro děti do věku 6–7 měsíců.

Elektrická kolébka pro novorozence má následující pozitivní vlastnosti.

 • Matka nemusí být neustále v blízkosti postýlky. Můžete se přesunout například na záchod nebo do kuchyně, kolébka bude dítě houpat samostatně.
 • Některé modely mají plačící senzory. To jim umožňuje zapnout se, pokud dítě začne plakat..
 • Přítomnost dalších možností rozšiřuje funkčnost kolébky a posouvá hranice jejího použití.

Hlavní nevýhodou takové postýlky jsou její vysoké náklady.

Odrůdy a uspořádání mechanismů

Elektronická kolébka má mechanismus pro pohybovou nemoc dítěte, je poněkud komplikovanější než v mechanických verzích, ale v mnoha ohledech je podobná. Elektronická kolébka pro houpací křeslo pro novorozence - postel, která je namontována na nehybně upevněném stojanu.

Rozlišují se následující typy vzorů.

 • Podlaha. Zde je kolébka upevněna mezi dvěma podpěrami. Podpěry mají často kola, která usnadňují přenášení kolébky kolem bytu.
 • Přenosný. V tomto případě lze kolébku snadno vyjmout ze základny, například pro přemístění dítěte do jiné místnosti. Samotný stojan zůstává na svém místě.
 • Transformátor. V případě potřeby ji můžete rychle proměnit v houpací křeslo, dětskou sedačku nebo lehátko. Takové modely mají obvykle rozšířené tolerance hmotnosti dítěte a mohou být použity pro děti do jednoho roku.

Rám a držáky kolébky jsou zpravidla vyrobeny z hliníku. Takový materiál kombinuje sílu a lehkost. Postel je zakončena různými měkkými materiály..

Funkční vybavení

Jak již bylo zmíněno, elektronická kolébka pro dítě má velké množství režimů a funkcí. Podívejme se nejprve na vlastnosti pohybové nemoci. Běžně používané režimy 4-5.

 • Houpačka. V tomto případě se kolébka pohybuje tam a zpět a mírně nahoru a dolů.
 • Tanec. V tomto případě se kolébka pohybuje v půlkruhu, sestupuje shora dolů a vrací se zpět.
 • Mávat. Kolébka dělá nečekané kývavé pohyby..
 • Auto. Postýlka chodí nahoru a dolů, prakticky bez vodorovného posunu.
 • Klokan. Kolébka dělá lehké skoky.
 • Vibrace. Je to vzácné. Pokud je v postýlce jeden, měli byste sledovat dítě. Novorozenec může mít takový pohyb strach, ne všechny děti normálně reagují na vibrace.

Ne všechny tyto režimy mohou být přítomny v konkrétním modelu. Různí výrobci také nazývají způsoby nemoci z pohybu různými způsoby..

Všichni výrobci dávají možnost zvolit si rychlost nemoci z pohybu. Téměř všechny modely mají k dispozici šest rychlostí, toto řešení je nepsaný standard. V některých případech mohou kolébky změnit rychlostní režim podle algoritmu zadaného rodiči.

Velká pozornost je věnována bezpečnosti. Ovládací panel lze uzamknout, aby starší dítě nemohlo „konfigurovat“ houpací křeslo. Při pádu pod pohyblivé části jakéhokoli objektu dojde k automatickému zámku.

Mnoho modelů má schopnost ovládat z chytrého telefonu. Chcete-li to provést, připojte speciální aplikaci nabízenou výrobcem postýlky. Poté můžete spravovat všechny funkce přímo z obrazovky telefonu. Všechny elektronické kolébky musí mít dálkové ovládání.

Taková postýlka má složité zařízení. Uvádíme další funkce, které jsou k dispozici zde..

 • Automatické zahrnutí při pláči.
 • Vestavěné zvuky přírody a jednoduché hudební kompozice.
 • Mnoho modelů dokáže nahrávat a přehrávat hlas rodičů.
 • Porty USB nebo AUX pro připojení smartphonu, ze kterého můžete přehrávat jakékoli melodie.
 • V případě potřeby můžete změnit náklon kolébky.
 • Noční světlo. Takové řešení je velmi vhodné, pokud se dítě bojí tmy.

Cena produktu závisí na tom, jaké funkce jsou v něm obsaženy. Je lepší se předem rozhodnout, že z výše uvedeného nemusíte kupovat model, který je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Možnosti napájení pro dětskou kolébku

Protože je kolébka elektronická, má moc velký význam. Lze jej vyrobit následovně:

 • z baterie;
 • z baterií;
 • z vnitřní elektrické sítě.

Rodiče mají často tendenci kupovat dětské postýlky poháněné městskou sítí. Jsou nejpohodlnější v provozu a také hospodárné. Z nevýhod stojí za zmínku - závislost na vývodu. Například, v létě, přivést dítě na balkón, pokud tam není žádný vývod, bude to problematické. Také v případě výpadku elektřiny bude postýlka k ničemu. Pokud se adaptér nezdaří, budete jej muset zakoupit samostatně.

Modely baterií jsou všestrannější. Nevýhodou je, že je třeba poznamenat, že je třeba pravidelně dobíjet baterie.

Některé modely fungují na běžných bateriích, takové řešení je pohodlné, ale ne ekonomicky nejvýhodnější. Baterie budete muset pravidelně nakupovat.

Spací prostor

Kotviště je pro děti téměř standardní. Šířka 70–90 cm, délka 50–60 centimetrů. Téměř všechny postýlky mají speciální jazýčky, díky kterým je kolébka pohodlnější pro zcela novorozence. Jak dítě roste, jsou jazýčky odstraněny, což mu umožňuje otočit se v postýlce.

Povrch postele je vždy vyroben z lnu nebo bavlny. Matrace se používá elastická, středně tvrdá, obvykle se prodává jako sada.

Téměř všechny modely mají speciální kapuci, která chrání dítě před jasným sluncem.

Základ těchto postelí je vyroben z moderního plastu. Tento materiál je pro dítě spolehlivý a zcela bezpečný..

Při nákupu nezapomeňte čichat na kolébku. Neměla by vydávat výrazný zápach z plastu.

Další vybavení

Všechny elektronické kolébky mají další zařízení, která mladým rodičům usnadňují život. Zvažte hlavní typy těchto zařízení:

 • závěsné hračky;
 • stoly pro vzdělávací hračky;
 • krabice na plenky a jiné drobné předměty;
 • přebalovací stoly (skládací);
 • příslušenství k posteli.

Všechny výše uvedené jsou doplňkovou volbou a nejsou dostupné u všech modelů..

Pořízení vysoce kvalitní elektronické houpací kolébky výrazně usnadní péči o děti. Zejména takový nábytek ocení rodiče s několika dětmi. Přítomnost dalších možností významně rozšíří možnosti používání těchto postýlek..

Kolébka pro novorozence

Kolébka pro novorozence se liší od kolébky v tom, že je zcela mobilní, a proto pohodlnější. Během prvních 6 měsíců života se často stala nositelkou. Moderní modely kolébek jsou vhodné pro spaní, probuzení, krmení a cvičení, protože jsou vybaveny 2 stoly.

Dětské kolébky - pohodlí v prvních šesti měsících života

Vzhledem k tomu, že některé typy modelů jsou vybaveny popruhy, lze kolébku vzít všude s sebou. Odborníci se domnívají, že v kolébce dítě usne snadněji. U většiny modelů existují speciální běžci, díky kterým můžete dítě v takové kolébce houpat.

Kolébka byla vždy spojována s dětstvím. Modely vyráběné moderními výrobci mají krásný design, díky kterému je možné útulný interiér dětského pokoje.

Konstrukce mnoha kolébek však má své nedostatky. Přítomnost krajky, baldachýnů a čepic přispívá k hromadění prachu na jejich povrchu, což může negativně ovlivnit zdraví novorozence. Pozitivní je, že ve většině případů jsou vyjímatelné a snadno omyvatelné..

Další nevýhodou postýlky je její krátká životnost. Kolébka může být používána, dokud dítě nedosáhne věku šesti měsíců. Poté přestane do něj zapadat, protože během této doby dítě začne růst lépe. Kromě toho se vyznačuje nestabilitou a může spadnout, když se dítě začne převrátit, zkusit sedět nebo vstát. Když je tedy dítě ve věku šesti měsíců, rodiče ho budou muset koupit.

Přesto jsou kolébky pro děti žádány mezi mladými rodiči, protože většina z nich dává přednost aktivnímu životnímu stylu: návštěva, příroda, tělocvična atd. Taková zařízení se liší od stacionárních lůžek svou malou velikostí a pohyblivostí. Tuto možnost lze volně pohybovat po celém bytě, umístit na různých místech, protože je poměrně kompaktní.

Široká škála modelů umožňuje vybrat různé funkce a vlastnosti kolébky pro kojence:

 • s vibracemi;
 • s hudební jednotkou připojenou k přehrávači MP3;
 • s tácky;
 • s textilním lemováním;
 • z přírodních materiálů (dřevo, vinná réva atd.);
 • s běžci a kyvadlem pro kyvné;
 • na kolech;
 • na nohou;
 • na výlety (skládání);
 • transformátory (proměňující se ve stolici);
 • zavěšení (připevněno ke stropu).

Na postel rodičů lze umístit libovolnou kolébku, aby bylo možné dítě v noci sledovat. Pokud existují dvě děti, můžete si vyzvednout dětskou postýlku s dvoulůžkem.

Pro takovou kolébku si můžete navíc zakoupit sadu povlečení, baldachýn a různé doplňky.

Odrůdy a uspořádání kolébkových modelů pro novorozence

Kolébky 3 typů jsou velmi žádané:

Kromě těchto možností se osvědčily i následující možnosti:

 1. Elektronický - mají hudební přehrávač, bezpečnostní pásy, speciální světla, funkci automatického houpání, výběr rychlostního režimu.
 2. Transformátorová kolébka (2 v 1) - hlavní výhodou je, že ji lze použít až do doby, kdy dítě dosáhne věku 5 let.
 3. Invalidní vozík - vypadá jako standardní kočárek s tím rozdílem, že lůžko, pokud je to žádoucí, může být uvolněno a použito jako nosič.
 4. Proutěný kolébka.

V proutěném kolébce je místo na spaní tvořeno vrbovými větvičkami. Tato verze postýlky k nám přišla z hloubek staletí. Existuje mnoho způsobů, jak takové kolébky splétat. Zachovali si tradice starověku, které jsou harmonicky propojeny s moderními trendy. Tyto výrobky jsou bezpečné, šetrné k životnímu prostředí, mají jemný a estetický vzhled..

Pro rodiče bude tento model dar z nebes, protože v něm se bude dítě cítit pohodlně a útulně. Elegantní design, přírodní materiály a bavlněné spodní prádlo dělají z této kolébky populární mezi rodiči, kteří se snaží obklopit své dítě pevnými a kvalitními věcmi.

Kromě toho mají tyto modely významnou výhodu, protože mohou být neseny speciálními držadly, což je další pohodlí. Svého dítěte můžete vzít kamkoli a on bude mít vždy místo pro plný spánek. Pro ně v soupravě mohou jít stojany, nejčastěji s koly. Tak se promění v plné kolébky.

Jedním typem kolébky je kulatá kolébka. Taková neobvyklá konfigurace nebrání tomu, aby byla pohodlná a funkční..

K dispozici je také taková rozmanitost jako kolébka s hledím, která vám umožňuje chránit dítě před jasným světlem a jinými negativními okolními faktory. Je vhodný pro procházky po ulici..

Často, dětské postýlky a nosit kromě postýlky. Ten se používá k dlouhodobému spánku a nachází se v dětském pokoji a kolébka je umístěna v obývacím pokoji, kde dítě spí ve dne.

Další variantou je kolébka. Používá se k přepravě dětí v autě..

Dětská kolébka

Závěsná kolébka kolébky může být také vyrobena ze dřeva nebo vinné révy. Mnoho domů a bytů postrádá tokové paprsky potřebné k namontování takových kolébek. V tomto ohledu přichází závěsná kolébka pro novorozence kompletní s podpěrami, které mají zvýšenou stabilitu. Na ně je připevněn koš.

Výhodou této možnosti je to, že se houpe hladce, bez náhlých pohybů, což přispívá ke zdravému spánku. Je snadné ho otáčet jedním pohybem ruky. Chcete-li strukturu přesunout, je nutné vyjmout kolébku, posunout podpěry a připevnit příslušenství zpět.

Při výběru houpací židle pro novorozence je třeba věnovat pozornost výšce stran: čím více budou, tím lépe pro dítě. Pomůže to chránit ho před pádem a zraněním..

Houpací kolébka na podlahu

Varianty podlah kolébek jsou vyrobeny ze dřeva. Návrh sestává z:

 • z rámu;
 • z lůžka;
 • z křesla pro dospělé (ne u všech modelů).

Kolébka je namontována na speciálních běžcích, takže rodiče mohou takovou kolébku houpat a sedět na židli k tomu určené. Některé typy kolébek navrhují jejich instalaci na válečková kola, což umožňuje opravit polohu.

Přítomnost kolébky s elektronickou jednotkou přispívá k úplné automatizaci procesu nemoci z pohybu. Rodiče si musí vybrat pouze požadovaný režim, amplitudu a rychlost. Pro tento účel je přímo na kolébce umístěn dálkový ovladač nebo ovládací panel.

Navíc v mnoha modelech existuje funkce auto-swing, která se aktivuje během pohybů nebo plačících dětí. Tento model by měl být vybaven bezpečnostními pásy, které rodičům umožní bezpečně opustit své dítě při provádění domácích prací.

K dispozici jsou také dětské kolébky s kyvadlovým mechanismem.

Přenosné modely dětských kolébek

Přenosná kolébka se vyznačuje neexistencí podpěr. V tomto případě může být lůžko namontováno na rám z kočárku s koly a rukojetí pro přepravu. V případě potřeby může být koš vyjmut poté, co obdržel přenosné místo pro děti. Bude to nejvhodnější varianta pro cestování autem do obchodu, na kliniku atd..

Košík se vyznačuje přítomností pevného plastového, dřevěného nebo proutěného rámu. Ve většině případů je jeho základna vyrobena z tenké překližky pokryté kůží nebo tkaninou..

Přenosné modely jsou vždy vyráběny s dlouhými držadly. Díky této funkci vypadají jako velká dámská taška. Kromě toho je k němu připevněna kapuce z kůže nebo nepromokavé plachty, která zakrývá dítě před deštěm a jinými povětrnostními problémy, když je v kolébce. Kapsu můžete připevnit pomocí zipu. Tato kolébka je vhodná pro nošení novorozence v chladném období.

Jak vybrat kolébku pro novorozence

Široký výběr různých modelů kolébek ztěžuje výběr. Hlavní pozornost při získávání konkrétního modelu by měla být věnována těmto faktorům:

 • kolébka pro kojence by měla být snadno čistitelná a pratelná, měla by mít odnímatelné textilie;
 • matrace by měla mít střední nebo vysokou tuhost;
 • upevňovací prvky a další prvky rámu musí být skryty a nepřístupné pro dítě, v opačném případě mohou být zraněny nebo zraněny;
 • nejlepší materiály pro zdobení dětských kolébek jsou eko-plasty a přírodní dřevo;
 • houpací mechanismus musí být pevně upevněn.

Kromě toho by měla být postýlka vybavena bezpečnostními pásy (v závislosti na modelu), aby se zabránilo riziku pádu a poranění dítěte.

Je třeba věnovat pozornost funkčnosti modelu a jeho designu.

Klasické modely se stručným designem jsou vždy žádané bez ohledu na módu. Tyto možnosti návrhu kolébky používají následující výrobci:

Praktické jsou modely s odnímatelnými základnami. Lze je odpojit od rámu a vzít s sebou k přepravě, do země, na kliniku.

Rozdíly s hudebními karusely, závěsnými hračkami, elektronickými systémy pohybové nemoci atd. Jsou velmi rozšířené a velký výběr takových modelů představuje společnost LiderKids. Stimulují zájem dítěte a kognitivní schopnosti..

Neméně běžné jsou zavěšené modely kolébek. Nemají rám. Tyto modely lze nalézt ve značce Leander.

Materiály - z čeho je kolébka vyrobena

Nejprve musíte věnovat pozornost materiálu, ze kterého je kolébka pro novorozence vyrobena. Rám tohoto designu by měl být vyroben ze dřeva nebo kovu. Před nákupem musíte určit kvalitu nátěru, abyste zabránili získání produktu s toxickými materiály.

Dětská kolébka by měla mít hladké linie, být bez ostrých detailů a úhlů. Všechny snímatelné prvky musí být pevně připevněny k základně. Šrouby by měly být umístěny uvnitř konstrukce. Nejpraktičtější jsou kolébky s koly.

Funkce rámu

Rám musí být pevný a odolný, proto se doporučuje dávat přednost dřevěnému podkladu. Spojovací prostředky a kování se musí vypořádat s vypočítaným zatížením. Pro zavěšené a podlahové konstrukce je nejvhodnější varianta kovový rám. Nejčastěji je vyrobena z odolné hliníkové slitiny.

Každá kolébka je opatřena bočními stranami. Nejlepší je vybrat modely s trellizovanými stranami. Tím bude zajištěn dobrý tok kyslíku do kolébky. Mezera mezi kolejnicemi by neměla být větší než 8 cm.

Strany kolébky mohou být vyrobeny z tkaniny nebo dutých prken. Rodiče preferují tkáňovou volbu častěji.

Spací možnosti

Vzhledem k tomu, že všechny kolébky jsou určeny pro děti do 6 měsíců věku, jejich velikost, resp. Šířka lůžka se ve většině případů pohybuje od 30 do 40 cm, délka je od 65 do 80 cm. Je třeba vzít v úvahu, že takové rozměry by neměly bránit pohybům dítěte a bránit rodičům v péči o dítě, když je přímo v kolébce..

Odborníci doporučují upřednostňovat základnu stojanu. Tím se zlepší ventilace postele. Ale nuancí je, že pouze podlahové modely jsou vybaveny takovou základnou. Přenosné a zavěšené kolébky mají dno ze dřeva nebo překližky. Dřevěná kolébka pro novorozence je nejžádanější díky přírodním a ekologickým materiálům.

Kromě toho si můžete pro novorozence vyrobit kolébku vlastními rukama. Existuje mnoho příkladů a pokynů pro vytvoření této položky sami. Nejprve se musíte rozhodnout pro následující parametry:

 1. Materiály pro rám, základnu a čalounění.
 2. Vhodná velikost lůžka.
 3. Kompletní s dalšími zařízeními (kapsy, sklopná horní část, síť proti komárům atd.).
 4. Design a dekorace (postel by měla harmonicky zapadat do interiéru místnosti, být barevně a stylově kombinována s jinými objekty).

Než začnete, doporučujeme vám sledovat tréninkové video o výrobě kolébek..

Houpací kolébka pro novorozence: jak zvolit ruční, mechanickou nebo elektronickou kolébku

Pokud čekáte na doplnění v rodině, pravděpodobně se ptáte, co je lepší si vybrat - postýlku nebo kolébku. Problém je v tom, že je pro mladé rodiče velmi obtížné rozhodovat, protože na trhu je mnoho výrobců a modelů.

V článku zjistíte, jaké typy houpacích kolébek pro novorozence jsou a jaké jsou jejich vlastnosti. Na základě toho se můžete rozhodnout, která kolébka je pro vás nejlepší.

Vlastnosti houpacích kolébek

Kolébka je kolébka, která může hladce houpat dítě, jako ruce její matky. Dítě v něm bude pohodlné, rychle se uklidní a usne a maminka se bude moci trochu uvolnit. Na rozdíl od klasické postýlky nezískává kolébka příliš mnoho místa v místnosti.

Kolébku můžete používat od prvních dnů života dítěte.

Nyní má trh velmi širokou škálu houpacích křesel:

 1. Betlém. Je vyrobeno ze dřeva a je často doplněno koly. Vhodné: od 1 měsíce do 6, nebo dokud dítě nedosáhne výšky 80 cm. Jedná se o houpačku s klenutými běžci, která je určena pro pohybovou nemoc.
 2. Závěsný. Tento pohled je připevněn ke stropu nebo mezi dvěma stojany, což dodává školce báječnou atmosféru. Obvykle jsou proutí. Houpací dítě potřebuje tlačit kolébku.
 3. Kolébkový koš. Praktický model, vybavený držadly, který vám umožní použít jej jako nosič.
 4. Transformátor. Až jeden rok se tento model používá jako kolébka, až 3 roky jako kolébka a do dospívání lze použít jako pohovku (záleží na schopnostech konkrétního modelu). Jeden transformátor může nahradit 9 kusů dětského nábytku, pohodlný ve všech fázích dospívání dítěte. Toto je nejvšestrannější model. Je-li to nutné, lze jej proměnit v postýlku, houpačku, ohrádku, převlékací stůl a komodu. Transformátory uspokojí potřeby vašeho maličkého a „s ním rostou“. Tento model je dodáván v různých tvarech a barvách, proto se považuje za nejúspěšnější nákup..
 5. Kolébka s elektronickým systémem nemocného s pohybem. Nejmodernější model se stane nepostradatelným pomocníkem pro vaši matku a chůvu pro vaše dítě. Vypadá, slyší křik dítěte, zpívá píseň, protože je vybaven systémem automatické reakce. Kolébka ovládaná na dálku.

nevýhody

Přestože kolébky mají mnoho výhod, mají řadu nevýhod..

Mezi hlavní patří:

 1. Krátké použití. Dítě roste rychle, kolébka je užitečná po dobu asi 5-9 měsíců. Když dítě začne sedět a vstávat, je už nebezpečné ho tam nechat.
 2. Vysoké náklady na nábytek. Cena se pohybuje od 4000 r (klasické modely) do 25 000 r (elektronické).

Druhy houpaček

Houpačka je mezi rodiči velmi žádaná.

Jsou rozděleny do dvou velkých skupin:

 1. Mechanický. Tento pohled funguje na principu kyvadla. Výrobci zohledňují vlastnosti dítěte. Zadní část je vybavena regulátorem, který dává tři možnosti: lhaní, polopenze a sezení. Tento typ houpačky je vybaven sponami a bezpečnostními pásy..
 2. Elektronický. Je to elektronické zařízení, které pracuje na principu oscilačního obvodu. Elektronické houpání je bezpečné a užitečné zařízení. Houpačka může pracovat na bateriích nebo ze sítě. Doporučeno pro děti od narození.

Kritéria výběru

Výběr kolébky pro dítě je rozhodujícím okamžikem.

Co hledat při výběru kolébky pro novorozence:

 1. Bezpečnost produktu (žádné ostré rohy, robustní rám, bezpečná nemoc při pohybu).
 2. Velikosti. Je lepší zvolit postel se širokým lůžkem, aby bylo dítě pohodlné.
 3. Materiál musí být bezpečný, hypoalergenní. Povlakování vyžaduje certifikované, žádné štiplavé pachy.
 4. Přítomnost svorek. Podlahové kolébky musí mít pohybový zámek.
 5. Při výběru elektrické postýlky pro novorozence je třeba věnovat pozornost tomu, jak fungují všechny režimy. Možná pracují příliš hlasitě a dítě nemůže usnout.
 6. Zvláštní pozornost by měla být věnována energetickému systému. Napájení ze sítě může být pro dítě nebezpečné..

Několik populárních modelů

V současné době je na trhu obrovský sortiment kolébek, zvláště populární jsou kolébky níže..

Jednoduchost 3014 lol

Moderní model transformátoru. Kolébka může být přeměněna na kolébku, kolébku nebo proutěný stůl. Tento model má přívěsek s hračkami, hudbou. Je ovládán automaticky. Součástí je také matrace.

Pali Series Baby Baby

Proutěná vrba kolébka. Všechny textilní části jsou vyrobeny z přírodní bavlny. Pokud je to nutné, může být přeměněna na postýlku. Neexistuje žádný kroutící mechanismus, ale existují kola, která vám umožní jezdit nebo houpat dítě. K dispozici je zámek kola. Zahrnuje se: přikrývka, matrace, ložní prádlo, polštář.

Combi Fealetto Auto Swing

Drahý, ale multifunkční model elektronické kolébky. Má několik způsobů nemoci z pohybu, uklidňující hudbu. Je přeměněn na dětský stůl pro krmení, matrace je součástí balení.

Chicco Next2me

Lehké multifunkční houpací křeslo. Vyrobeno z plastu. Všechny textilní prvky lze snadno odstranit a vyčistit. Dno je výškově nastavitelné, je zde síť proti komárům.

Zibos ala

Podobné jako v předchozím modelu. Má uzamykatelná kola, spodní nastavení. K dispozici je upevňovací systém. Můžete si koupit transformační mechanismus a převést jej na houpací křeslo. Hlavním rysem tohoto modelu je, že vydrží až 150 kg.

Doporučení pro správné používání houpačky

Aby houpačka přinesla radost dětem a rodičům, musíte dodržovat základní pravidla.

Bezpečnostní opatření během provozu:

 1. Přečtěte si pokyny, jakékoli změny v designu mohou dítě poškodit.
 2. Houpačka musí být na vodorovném povrchu..
 3. V sadě jsou bezpečnostní pásy, nezapomeňte dítě opravit. Upevněte dítě, ujistěte se, že řemeny nestisknou tělo dítěte, záda je seřízena.
 4. Zvedněte židli s dítětem.
 5. Nepřenášejte své dítě na houpací křeslo v autě.
 6. Nedoporučuje se nechat dítě v lehátku na dlouhou dobu..
 7. Dítě může být v kolébce maximálně 4 hodiny.

Jak si udělat houpací postel sami

Začneme přípravou správných nástrojů..

 • dřevěný štít;
 • desky;
 • samořezné šrouby;
 • lepidlo;
 • šroubovák;
 • ruleta;
 • tužka;
 • pilka na kov;
 • vykružovačka;
 • frézka.

Příprava dílů

Až budou nástroje připraveny, můžete začít pracovat.

 1. Z lepenky připravujeme šablony dílů tužkou, pravítkem a kompasem.
 2. Provádíme řezání koncového kruhu. Vyrábíme označení obrysů pomocí šablon.
 3. Nakreslete oblouky kompasem.
 4. Řezejte oblouky kompasovou frézkou.
 5. Nyní udělejte označení kulatých kolejnic bočnic.
 6. Přímé řezy skládačkou.
 7. Obráběním rovných hran se obracíme pomocí frézky s kopírovacím pouzdrem.
 8. V zadní části kolébky je nutné vyvrtat otvory pro hmoždinky. Musí být vystředěny tak, aby kolébka byla symetrická a stabilní..
 9. Boční stojany jsou vyrobeny z půlkruhových prken. Připravují se předem nalepením na dva kusy látky.
 10. Pod grilovacími tyčemi vyvrtejte otvory v podélných krytech. Jsou vrtány v kroku, který je stanoven předem. Nezapomeňte, že díry musí být slepé..
 11. Nyní pokračujte ke kuličkám držáků. Jejich průměr by měl být 50 cm. Kuličky musí být upevněny v otvorech o průměru 45 cm, poté se otočit a vyvrtat otvor na zadní straně.
 12. Je nutné nastínit středy otvorů na stojanech rámu.
 13. Poté musí být všechny části broušeny, zaobleny a potaženy akrylovým lakem. Drtit lépe bruskou.

Sestava kolébky

Přejdeme do závěrečné fáze.

 1. Chodící rám sestávající ze zadní a boční strany. Jsou namontovány speciální spodní kolejnice.
 2. Jsou nainstalovány spodní, boční stojany a hlava.
 3. Spodní část je upevněna pomocí kyvadla pomocí šroubů.
 4. Boky budoucí kolébky jsou připevněny k stojanům.
 5. Běžci se připojí. Tyto prvky jsou umístěny symetricky k sobě na opačných stranách postýlky. Jsou připevněny pomocí kovových rohů k nohám na vnitřní straně postýlky. V tomto případě by spodní oblouk běžců měl přesahovat svislé stojany tak, aby spodní roh každého z nich byl v jedné rovině s ním. Také z důvodu spolehlivosti můžete běžce a stojany na postýlky připevnit zvnějšku. K tomu je třeba opatrně vyvrtat běžce přes nohy a uchopit je šrouby.

Je třeba si pamatovat na hlavní věc - před použitím domácí kolébky musíte zkontrolovat její sílu.

Houpací kolébka videa

Ve videu vidíte podrobněji, jak si vyrobit závěsnou kolébku vlastními rukama..

Kolébky pro pohybovou nemoc

Elektronická kolébka pro pohybovou nemoc pomůže dítěti uklidnit se a rychleji usnout. Samozřejmě není nic lepšího, než mámin ruce, ale matky někdy potřebují odpočívat, takže takový asistent bude velmi užitečný.

Kolébka pro pohybovou nemoc novorozenců je určena dětem do jednoho roku. Modely jsou vybaveny pohodlnou židlí, 5bodovými bezpečnostními pásy, hračkami pro zábavu a kolébkou.

Jaké jsou?

Při výběru kolébky pro kojence musíte nejprve porozumět hlavním typům těchto vzorů:

 • Kolébky. Mají pohodlnou kolébku se speciální vložkou, která zajišťuje správnou anatomickou polohu.
 • Lehátka. Židle je odnímatelná, takže ji lze použít samostatně. Nastavení opěradla je zajištěno.
 • Kolébka s automatickým pohybovým onemocněním, vybavená speciální jednotkou, která hraje různé melodie.
 • Transformátory Tyto modely jsou multifunkční, lze je použít jak pro spaní, tak pro krmení nebo vývoj her..

Při výběru musíte věnovat pozornost dalším funkcím: časovač, vibrační režim, dálkové ovládání atd. Mnoho modelů má nastavení opěradla, takže novorozenci se budou cítit pohodlněji.

V našem internetovém obchodě si můžete koupit kolébku pro pohybovou nemoc dítěte a zanechat požadavek na webu. Popis má podrobnější specifikace a popis hlavních funkcí. Pokud máte s výběrem potíže, zavolejte nám na kontaktní telefonní číslo. Zboží je možné dodat v Moskvě, regionu i dalších městech naší země (cena závisí na odlehlosti vaší lokality).

Dětské lenošky

Položky 1 - 52 z 66

Položky 1 - 52 z 66

Dětské lenošky od 2 800,00 rub. až 17 500,00 rub. - vyberte si ze 66 modelů a kupte Babadovi, štěstí pro dítě jako dárek :)

Chcete získat slevy až 70%

znát propagační akce, soutěže a setkání?

Pracujeme pro ty, kteří mají štěstí doma

O společnosti

Speciální projekty Babadu

Centrum péče o zákazníky

Společenství
šťastní rodiče

Mobilní aplikace

© Společnost "Babadu" 2009-2018. Online hypermarket s dětským zbožím.

Všechna práva vyhrazena

Používáním této webové stránky souhlasíte s používáním cookies, které nám pomohou učinit je pohodlnějšími pro vás

připojte se ke klubu šťastných rodičů

a získejte slevy

Pokud se vám nelíbí, můžete se odhlásit ze zpravodaje.

Přehled nejlepších modelů elektronických houpacích křesel pro novorozence: Vyberte kolébku správně

Šťastní budoucí rodiče obvykle rádi zváží řadu dětských obchodů a vyberou věno pro své dítě. Maminky studují informace na internetu, konzultují se zkušenějšími přáteli, protože není snadné procházet obrovský sortiment zboží pro kojence.

Blaho a spánek dítěte závisí na správném výběru postýlky. Elektronické kolébky pomáhají matkám - pomáhají uklidnit a rozptýlit dítě, když je zaneprázdněna řešením domácích prací. V prvních měsících života se mohou elektronické houpačky stát neocenitelným doplňkem a pomocníkem pro rodiče a pro děti, zdroj zábavy a her.

Vlastnosti elektrického houpání

Hlavní funkcí kolébek s elektronickým mechanismem je pohybová nemoc novorozenců. Elektronické houpací křesla mají kromě plnění hlavního úkolu řadu výhod a dalších vlastností:

 • mobilita zařízení (mnoho modelů lze nosit a vzít s sebou);
 • multifunkčnost (lze použít jako: vysoká židle, postýlka, nošení);
 • univerzálnost (lze použít jak ve dne, tak v noci);
 • ulevit rodičům od fyzického stresu (není třeba vyvíjet úsilí);
 • snadnost použití (výškově nastavitelné, textilní prvky jsou odstraněny a omyty);
 • vybavené dálkovým ovládáním, které umožňuje měnit rychlost pohybu a vibrací, naklánět záda, zapínat podsvícení a hudbu;
 • většina modelů je vybavena plačícím reakčním systémem a automaticky začne pumpovat dítě;
 • další obruby zahrnují speciální obruby, na kterých lze svázat hračky;
 • nejnovější modely mají funkci nahrávání a přehrávání pro rodičovský hlas, který uklidní dítě.

Moderní modely houpacích křesel jsou pro dítě zcela bezpečné a vyrobené z přírodních materiálů. Mají příznivé účinky jak na fyzický vývoj kojence, tak na posílení jeho vestibulárního aparátu, a to díky správnému anatomickému tvaru pohybu postele a kymácejícím se pohybům, a na nervovou soustavu, díky níž je zvuk spánku zdravý a zdravý.

Kolébka musí obsahovat pásy pro zajištění dítěte. Pokud nejste poblíž, dítě by mělo být připevněno tak, aby nevyklouzlo z postýlky.

Z bezpečnostních důvodů se nedoporučuje houpací křeslo vyměňovat za houpací křeslo..

Odrůdy

 1. Podlaha - kolébka je upevněna na nosném stojanu. Existují tři typy návrhů podpůrných prvků:
 • Ve tvaru písmene L - dobrá stabilita.
 • Ve tvaru písmene U - praktický a mobilní.
 • O-tvar - silný a spolehlivý.
 • Přenosný - lůžko lze snadno vyjmout a upevnit zpět a stojan zůstává na svém místě.
 • Transformátor je design, který je díky jednoduchým manipulacím schopen nabývat různých podob:

  Recenze nejlepších modelů

  Jetem surf

  1. Sklopná podlahová houpačka s opěrou ve tvaru O.
  2. Matrace je vyrobena z neprodyšného materiálu, nohy jsou z plastu (pogumované), stojany jsou z hliníku.
  3. Existují tři režimy kývání rychlosti, dvě zadní polohy (sezení a sklopení). Dodatečně vybaven:
   • časovač nemoci z pohybu;
   • hudební blok se 3 melodiemi;
   • hůl pro upevnění hraček;
   • pracovní deska;
   • pouzdro pro skladování.
  4. Určeno pro hmotnost nepřesahující 11 kg.
  5. Napájení ze sítě nebo ze 4 baterií (typ C14).
  6. Rozložené rozměry - 73 * 58 * 60 cm. Velikost sedadla - 74 * 40 cm. Hmotnost produktu - 4,9 kg.
  7. Cena - 4500-5000 rub.

  Klady:

  • nízké náklady;
  • velký výběr barev (6 typů);
  • nezabírají moc místa.

  Minusy:

  • úzká funkčnost;
  • materiály nízké kvality.
  obsah ↑

  Caretego Bugies

  1. Sklopná podlahová houpačka s podporou ve tvaru U.
  2. Materiály: kov, plast, textil.
  3. Vybaven:
   • 5 rychlostí nemoci z pohybu (tam a zpět, ze strany na stranu);
   • sedadlo s otočením o 90 stupňů;
   • časovač vypnutí (v krocích po 8,15 a 30 minutách);
   • hudební doprovod (12 melodií);
   • omyvatelná podšívka s odnímatelnou opěrkou hlavy;
   • odnímatelná kapuce s moskytiérou;
   • kolotoč s hračkami na přívěšku;
   • svítilna.
  4. Maximální hmotnost do 12 kg.
  5. Napájení ze sítě nebo ze 4 baterií (LR20).
  6. Rozložené rozměry - 110 * 90 * 104 cm. Velikost sedadla - 35 * 44 * 52 cm. Hmotnost produktu - 9,2 kg.
  7. Průměrná cena - 13 000 rublů.

  Klady:

  • pohodlné řízení;
  • ekologický materiál;
  • přítomnost velkého počtu funkcí;
  • nedělají moc hluku;
  • otočné sedadlo.

  Minusy:

  Nabízíme vám sledovat video o kolébce Caretego Bugies:

  Caretego indigo

  1. Transformační houpačka (houpací křeslo a vysoká židle).
  2. Čalounění sedadel z PVC s bavlněnou vložkou, hliníkové nohy v plastu.
  3. Tady je:
   • 5 rychlostí nemoci z pohybu;
   • objem zpět;
   • 6 úrovní nastavení výšky;
   • nastavitelná opěrka nohou;
   • časovač vypnutí;
   • dvojitá police na krmení;
   • odnímatelný držák hračky.
  4. Napájení pomocí adaptéru nebo 4 baterií (typ LR14).
  5. Vnější rozměry - 60x90x103cm. Velikost sedadla je 33 * 22 cm a opěradlo 33 * 47 cm., Skládané 58x60x110 cm. Hmotnost - 14,1 kg.
  6. Průměrná cena - 13 600 rublů.

  Klady:

  • lze použít jako stolici až 3–4 roky (s hmotností až 15 kg);
  • multifunkčnost;
  • moderní design;
  • kvalitní.

  Minusy:

  Pituso malaga

  1. Transformační houpačka (houpačka a lenoška).
  2. Materiály: textilní, kovové, plastové protiskluzové podložky.
  3. Tady je:

  • 5 rychlostí otáčení;
  • 3 možnosti nastavení hřbetu (ležení, sezení, sklopení);
  • Moskytiéra;
  • časovač vypnutí;
  • odnímatelný stůl s hračkami;
  • vestavěný hudební blok (12 melodií);
  • USB vstup pro přehrávač;
  • přívěsek na hračky;
  • odnímatelný podavač.
 • Hmotnost do 9 kg.
 • Napájen adaptérem nebo 4 prstovými bateriemi.
 • Rozložená velikost 91x72x93 cm, hmotnost houpačky - 7,5 kg.
 • Průměrná cena - 8400 rub.
 • Klady:

  Minusy:

  • cena;
  • vysoké umístění autíčka.

  Jasné začíná vynalézavost

  1. Podlahová houpačka se základnou ve tvaru O.
  2. Materiály: textilní, kovové, plastové protiskluzové podložky.
  3. Tady je:
   • samočinně nastavitelný výkyv díky technologii Whisper Quiet;
   • 5 rychlostí nemoci z pohybu (tam a zpět);
   • 11 melodií, příčka s hračkou;
   • odnímatelný časovač opěrky hlavy.
  4. Hmotnost do 11 kg.
  5. Napájen adaptérem nebo 4 prstovými bateriemi.
  6. Rozložený rozměr 73x57x65 cm, velikost sedadla - 32 * 21 * 42 cm. Hmotnost - 7 kg.
  7. Průměrná cena je 6 800 rublů..

  Klady:

  • tichá práce;
  • ekonomická spotřeba energie;
  • průměrná cena.

  Minusy:

  • jedna poloha opěradla a opěrky hlavy;
  • vyžaduje samostatnou baterii pro hudební jednotku.
  obsah ↑

  Graco sweetpeace

  1. Houpačka transformátoru na základové desce se základnou ve tvaru O.
  2. Materiály: bavlněné čalounění a potah, plastový podstavec.
  3. Tady je:

  • 6 rychlostí nemoci z pohybu (tam a zpět, nahoru a dolů, ze strany na stranu);
  • 3 polohy opěradla židle;
  • 2 vibrační režimy 15 melodií (rychlé, pomalé, přírodní zvuky);
  • USB vstup pro MP3 přehrávač nebo telefon;
  • odnímatelná kapuce s hračkami;
  • zrcadlo;
  • zubař;
  • povlečení a polštář absorbující zápach.
 • Od narození do 11 kg.
 • Síťové napájení nebo 4 baterie (D typ R20).
 • Velikost v rozloženém stavu je 91 x 103 x 109 cm. Hmotnost konstrukce je 11,34 kg.
 • Průměrná cena - 26 000 rublů.
 • Klady:

  • napodobení pohybové nemoci na rukou;
  • moderní design;
  • odnímatelné sedadlo;
  • hypoalergenní materiály.

  Minusy:

  4mama MamaRoo 3.0

  1. Houpací podlaha s vibracemi na pravoúhlém podkladu.
  2. Materiály: textil, hliník, plast.
  3. Tady je:

  • 5 rychlostí nemoci z pohybu a 5 způsobů nemoci z pohybu (auto, tanec, houpačka, vlna, klokan);
  • seřízení do libovolné polohy (z horizontální do vertikální);
  • USB vstup pro MP3 přehrávač nebo telefon;
  • oblouk s hračkami (speciálně navržený oftalmology);
  • dálkové ovládání pomocí mobilní aplikace.
 • Navrženo pro hmotnost do 11,3 kg.
 • Síťové napájení nebo 4 baterie (D typ R20).
 • Velikost v rozloženém stavu - 50 x 60 x 85 cm. Hmotnost produktu - 6,5 kg.
 • Průměrná cena je 21 000 rublů..
 • Klady:

  • ulehčit;
  • rozměry;
  • moderní design;
  • schopnost ovládat z telefonu;
  • tichý provoz.

  Minusy:

  • cena;
  • žádná kola pro pohyb struktury;
  • krátký napájecí kabel;
  • nízká výška kolébky.

  Nabízíme vám sledovat video o kolébce MamaRoo 3.0 4moms:

  Cradle Tips

  1. Seznamte se s charakteristikami různých modelů a určete sadu funkcí, které potřebujete.
  2. Přečtěte si recenze ostatních rodičů na internetu (na tematických stránkách a fórech).
  3. Využijte služeb půjčovny houpacích křesel k empirickému určení, zda je určitý model vhodný pro vaše dítě.
  4. Zkontrolujte stabilitu konstrukce a nosných prvků.
  5. Čalounění a potah by měly být vyrobeny z hypoalergenních tkanin..
  6. Zkontrolujte požadované příslušenství a funkce pro vybraný model: bezpečnostní pásy, anatomické opěry zad, modul pro hračky, schopnost pracovat nejen ze sítě, ale také z baterií.
  7. Cena a všestrannost modelu není hlavním ukazatelem nákupu houpacího křesla. Hlavní věc je pohodlí dětského pobytu.

  Odborníci nedoporučují výměnu postele za kolébku a dítě v ní déle než 2 hodiny.

  Nabízíme vám, abyste si mohli prohlédnout video o tom, jak si vybrat elektronické kolébkové houpací křeslo pro novorozence:

  Závěr

  Elektrická kolébka pomůže rodičům být mobilnější a cestovat s dítětem do přírody, navštěvovat, relaxovat as vysokou úrovní pohodlí navštěvovat různé instituce a místa (kliniky, obchody, kavárny atd.). Houpačka není jen utilitární funkce, ale také slouží jako zdroj zábavy a potěšení pro děti.

  Články O Neplodnosti