Hlavní Zdraví

Dudlíky „Avent“: typy, analogové, fotografie. Jak sterilizovat dudlíky Avent?

Dudlík pro malé dítě není jen módní doplněk, ale v některých případech je to nezbytná věc. To platí zejména v situacích, kdy matka nemůže zajistit krmení. Vědci prokázali, že sací pohyby uklidňují dítě. Pokud je novorozenec zlobivý, pláč, nemoci z pohybu a ukolébavky nepomohou, Aventovy figuríny přijdou na pomoc. Hlavní věcí je vybrat správný tvar a velikost bradavek. Ale jak to udělat, zvažte v článku.

Bradavky pro kojence: stojí za to dát?

Ve společnosti stále existuje debata o tom, zda je možné dát dudlíku dudlík. Lékaři říkají ano. Zároveň by si však rodiče měli vybrat tu správnou figurínu, aby v budoucnu nedocházelo k problémům s kousnutím, zachycením ženské bradavky.

Zvláštní pozornost by měla být věnována materiálu, tvaru a velikosti dudlíku. Pomáhá v obtížných situacích, když dítě pláče, je zlobivé, obtěžují ho bříško a zubaté zuby. Je dokázáno, že sání reflexy ulehčuje dítěti, stává se klidnějším. Mnoho zkušených rodičů nabízí dummy Avent dítěti před spaním, s ním rychleji usne.

Nezneužívejte figurínu, všechno by mělo být s mírou. Pokud dítě pláče, neznamená to, že žádá o své oblíbené příslušenství. Možná potřebuje matku náklonnost, péči a pozornost.

Zkušení maminky doporučují

K dnešnímu dni najdete v obchodech a lékárnách mnoho výrobních společností, které nabízejí figuríny. Liší se cenou a kvalitou materiálu. Zkušeným rodičům se doporučuje, aby se blíže podívali na Avent. Bradavky této společnosti jsou bez zápachu a jsou vyrobeny z dobrého průhledného materiálu, který se cítí jako matčina prsa. Toto příslušenství je trvanlivé, neztrácí svůj tvar. Kromě toho obrovský výběr typů dudlíků pomáhá vybrat si individuálně pro každé dítě.

Noční dudlíky Avent, jejichž fotky jsou uvedeny níže, jsou nejoblíbenější a žádané.

Aby taková figurína zářila jasněji, musí být periodicky nabíjena. Je to velmi snadné. Stačí umístit příslušenství pod zářivku a nechat jej několik minut.

Jaké typy bradavek nabízí Avent??

Při výběru dudlíku pro dítě je třeba zvolit správný tvar, aby bylo vhodné, aby ho dítě salo. Zvažte, jaké typy dudlíků Avent jsou:

Klasická bradavka kulatého tvaru. Pravděpodobně to bylo ve vašem dětství, jediný rozdíl v materiálu a designu zboží. Taková figurína připomíná matčině ňadro prsa, takže si ji aktivně vezme do úst a rychle se uklidní.

Společnost Avent vyrábí anatomicky tvarované dudlíky. Jsou ideální pro drobnou ústní dutinu, mají mírně zploštělý tvar. Tvůrci věnují zvláštní pozornost hmotnosti dítěte, takže při výběru tohoto produktu věnujte pozornost nejen věku dítěte, ale také tělesné hmotnosti..

Pro kojené děti je ortodontická figurína Avent ideální. Úplně se podobá tvaru ženské bradavky, přispívá k rozvoji správného kousnutí dítěte.

Je třeba věnovat pozornost materiálu, ze kterého je bradavka vyrobena. Avent nabízí silikonové a latexové možnosti:

Latexové modely jsou měkčí, používají se pro novorozence. Ideální pro předčasně narozené děti. Hlavní nevýhodou je nepříjemná pachuť a zápach.

Silikonový model figuríny je vyroben ze syntetického průhledného materiálu, takže specifický zápach zcela chybí. Doporučeno pro děti náchylné k alergickým reakcím..

Kromě různých typů bradavek existuje také možnost vybrat si design, který vám vyhovuje. Díky stylovému příslušenství bude vaše dítě viditelnější a jasnější..

Na velikosti záleží

Aby dítě nemělo problémy se skusem, musíte si správně vybrat nejen tvar bradavky, ale také její velikost. Bude to záležet na věku dítěte. Výrobci zpravidla uvádějí věková omezení na balíčku s figurínou (například 0-6 měsíců, 6-9, 9-12 atd.). Věnujte tomu pozornost. Pokud velikost není vhodná pro dítě, rodiče získají opačný účinek: místo očekávaného ujištění bude dítě ještě více vrtošivé a plačící.

Existují nějaké analogy?

Není žádným tajemstvím, že náklady na bradavky Avent jsou poměrně vysoké. Důvodem je skutečnost, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který prochází veškerým zpracováním a je doporučován předními odborníky. U dětí nebyly zaznamenány žádné alergické reakce, podráždění kůže.

Přesto existuje analogický dudlík Avent - latexová bradavka Canpol Babies. Tento produkt je vyráběn v Polsku. Výrobci používají pro své výrobky levnější materiál, takže průměrná cena příslušenství se pohybuje od 100 do 150 rublů.

Čistota je klíčem ke zdraví

Po zakoupení bradavky je vaším hlavním úkolem udržovat ji v čistotě. Všechny dudlíky Avent jsou zpravidla dodávány s plastovými krytkami, které je chrání před nečistotami a bakteriemi..

Je důležité si uvědomit, že pokud figurína klesla na podlahu, nelízejte ji a nedávejte jí drobky, takže všechny vaše zárodky budou v ústech.

Mnoho lidí se diví, jak sterilizovat dudlíky Avent. To lze provést pomocí speciálních zařízení, která se prodávají v obchodech s domácími spotřebiči, nebo varem.

Je třeba poznamenat, že všechny typy bradavek Avent lze prát v myčce na nádobí a sterilizovat.

Výhody a nevýhody bradavky Avent

S narozením dítěte mu chci dát vše nejlepší a nejužitečnější. Zkušení rodiče doporučují při výběru figurín vybrat produkty Avent. Ale jako každý produkt mají i své klady a zápory.

Z výhod lze uvést:

vysoce kvalitní materiál;

různé tvary, velikosti, vzory;

schopnost sterilizace a mytí v myčce na nádobí;

vysoké náklady na zboží (v průměru 350–400 rublů);

někdy se může dovnitř dostat vlhkost a může dojít ke kondenzaci.

Avent Dummies získají skvělé recenze zákazníků. Vysoké náklady jsou způsobeny dobrou kvalitou materiálu a využitím moderních technologií pro výrobu.

Jak nekupovat falešný

Při nákupu dětských figurín Avent musíte věnovat pozornost následujícím nuancím:

Bradavky této společnosti jsou k dispozici v průhledném balení. Nesmí být poškozen, zdeformován ani otevřen..

Materiál, ze kterého je figurína vyrobena, nesmí mít vůni gumy.

Věnujte pozornost struktuře, měla by být hladká, bez trhlin, nepřilepená k sobě.

Na hardwaru by neměly být čipy.

Zboží nesmí vypršet.

Zkušení rodiče doporučují, aby dítě mělo alespoň 2 bradavky, pro případ, že by někdo spadl na ulici nebo do bytu. Je lepší zvolit vysoce kvalitní výrobky, jako jsou dudlíky Avent. Tato společnost se etablovala jako nejlepší výrobce dětských doplňků a doplňků..

Výběr správné figuríny Avent pro novorozence: vlastnosti, odrůdy a modely bradavky

Vsuvka je nezbytným doplňkem života dítěte. Takže zvažte většinu pediatrů. Maminky a tatínky se připravují na vzhled dítěte dlouho před jeho narozením. Nakupujte plenky, orané oděvy, hygienické výrobky, láhve, bradavky a samozřejmě figuríny.

Výběr veškerého příslušenství pro dítě by se měl brát s velkou odpovědností, zejména za figuríny, protože je to skvělý pomocník pro mámu a zároveň splňuje sání dítěte.

Vlastnosti figurín značky Avent

Volba bradavek Avent je z následujících důvodů:

 • Za prvé, bradavky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s využitím nejnovější technologie..
 • Za druhé, existuje široká škála pro různé věkové skupiny a pro každý vkus, příslušenství pro noc a den, pro děti s alergiemi, pro předčasně narozené děti.
 • Bradavky tohoto výrobce jsou nejbezpečnější, netlačí na oblohu, což přispívá k jeho správnému a přirozenému vývoji.
 • Všechny bradavky Avent neobsahují bisfenol-A a jsou ortodontické. Přicházejí s ochranným víčkem, který udržuje dudlík dudlík čistý a lze jej také sterilizovat.
obsah ↑

Hlavní odrůdy

V současné době existuje velké množství typů dudlíků Avent pro každý vkus. Jako je silikon, latex, ortodontický, anatomický a klasický. Pojďme mluvit o každém pohledu podrobněji..

 1. Silikonové bradavky Avent jsou vyrobeny z odolného a zároveň měkkého syntetického materiálu nejvyšší kvality s využitím nových technologií. Nemají štiplavý zápach. Silikon nereaguje se slinami, takže zřídka způsobuje alergie.
 2. Latexové bradavky jsou měkčí a vhodné pro novorozence a předčasně narozené děti. Bohužel mají štiplavý zápach a nepříliš příjemnou chuť, rychle selhávají. Děti se zuby je mohou kousat. Poškozenou bradavku je třeba okamžitě vyhodit.
 3. Ortodontické dudlíky Avent jsou vhodné pro dítě při přirozeném krmení, přispívají k rozvoji správného skusu, protože jsou vyráběny ve formě mateřské bradavky. Za prvé, taková bradavka je velmi oblíbená svým tvarem..
 4. Avent také vytváří anatomický pohled na figurínu. Je více zploštělý, vhodný i pro novorozence. Volba takového příslušenství by měla být provedena správně a srozumitelně. Je vybírána nejen podle věku dítěte, ale také podle jeho váhy.
 5. Klasický vzhled je zaoblená bradavka. Připomíná matčině ňadro a dítě má opravdu ráda.
obsah ↑

Modely

Existuje mnoho modelů pro novorozence. Vezměme si ty hlavní.

 • Mini (0-2 měsíce). Tento model je vzhledem ke svému názvu vhodný pro nejmenší. Má malou velikost a nebude rušit dítě. Její podprsenka nedosáhne nosu dítěte. To vytváří přidanou použitelnost. Je to skvělé řešení pro rodiče, kteří hledají univerzální model..
 • Zklidnění (od 0 do 3 měsíců). Taková figurína je silikonová. Otvor v přední části umožňuje dítěti cucat prst spolu s figurínou, což dítě uklidňuje. Tento model přispívá k užšímu vztahu s dítětem a splňuje požadavky matek, pro které je pohodlí dítěte velmi důležité. Silikon pro výrobu takových výrobků se používá lékařsky a snadno se čistí..
 • Klasika (0-18 měsíců). Tento pohled zajistí klid dětského dne i noci díky zářícímu temnému designu. Je prezentován v různých barevných schématech. Rodiče mají možnost vybrat si to, které se jim nejvíce líbí. Tento produkt je navržen pro maximální pohodlí kdykoli..
 • Freeflow (0-18 měsíců) je určen především pro děti s citlivou pokožkou. Poskytuje větší proud vzduchu, který nevede k podráždění pokožky. Je vybráno rodiči, kteří hledají produkt, který jemně ovlivňuje pokožku dítěte. Je také vhodný pro starší děti. Vsuvka je odolná proti kousání zubů a bere v úvahu strukturu a vývoj zubů, dásní a patra. Souprava je dodávána s ochranným uzávěrem, který je důležitý pro hygienu dítěte.
 • Mezi další modely pro kojence do jednoho roku patří ultra měkké. Její speciální flexibilní náustek sleduje obrysy obličeje, zanechává méně podráždění a stopy na kůži. Jak ukazují studie, 96% dětí bere takový dudlík. Taková figurína je nejměkčí sametovou vrstvou bradavek a je velmi oblíbená u dětí a rodičů, pro které hraje pohodlí a klid dítěte velkou roli..

Jak vybrat kvalitní figurku Avent pro dítě?

Chcete-li vybrat nejvhodnější bradavku pro vaše dítě, musíte zvážit následující důležité aspekty. Každý má jiné představy o pohodlí a děti nejsou výjimkou..

Aby nedošlo k nákupu falešného zboží, kupujte příslušenství ve specializovaných prodejnách nebo od oficiálních zástupců značky. Dávejte pozor na obal, nesmí být poškozen..

Podmínky použití by měly být uvedeny také na obalu. Podle doporučení pediatrů a pravidel osobní hygieny se bradavky mění každé 4 týdny.

Musíte je také uložit ve speciální nádobě a používat speciální dezinfekční prostředky, jako jsou ubrousky, které zabraňují proniknutí bakterií a infekcí do úst dítěte.

Musíte si vybrat produkty, které jsou vždy k dispozici v lékárně nebo v obchodech, takže v případě ztráty nebo selhání nemusíte hledat ani čekat na objednávku.

Závěr

Navzdory skutečnosti, že výběr bradavky je obrovský, by se rodiče měli sami rozhodnout, který si pro své dítě vyberou. Velikost se liší v závislosti na věku a volba designu a stupně měkkosti zůstává pouze u nich. Dobrá bradavka pro každé dítě může vypadat jinak. Nejdůležitější věcí je, že bradavka musí být vysoce kvalitní a netoxická a tvar a barvu lze vždy zvolit.

Philips Avent bradavky

Vybrané položky 14/234

Nové recenze

Klasická silikonová bradavka Kurnosiki, pomalý tok, 3 ks.

Můj syn propukl časné zuby a všechny bradavky, které nám sloužily po dobu 5 měsíců, velmi rychle se kousl. Takže jsem si hned hned koupil set, uvidíme, kolik jich je dost. Samotné bradavky jsou dobré, nikoli dubové. Pohodlná pro všechny standardní láhve.

Klasická silikonová bradavka Kurnosiki, pomalý průtok, 1 ks.

Koupil jsem si dudlík, abych nahradil „nativní“ bradavky za láhev jiné značky, bál jsem se, že se nehodí, ale dokonale sedí, nic netěsní, sedí těsně.

Nipple Canpol latex č. 2 průměrný průtok 2 ks. 23/102

Skvělé latexové bradavky. Vhodné pro většinu lahví, nejen pro láhve Kanpol. Díky otvorům v bradavce celý obsah lahve nejprve přechází do jazyka dítěte, nikoli přímo do krku. Ideální pro krmení. Je snadné předávat nejen mléko a vodu, ale také kefír, bramborovou kaši, cereálie, ale samozřejmě jsou velmi tekuté, to je třeba sledovat.

Ošetřovatelské řešení bradavky Medela Calma

S největší pravděpodobností se jedná o bradavku pro velké děti od 6 měsíců a dokonce i starší. Samotná bradavka je pro novorozence velmi drsná a velká. Rádi na to visí, táhnou a konec bradavky není pevný, ale prázdný a široký. A také jsem nerozuměl principu toku z láhve, je nerovnoměrný - v podstatě jako z hrudníku, ale ve chvíli je velmi silný. A dítě mimochodem spolklo při pití vzduch. Je to špatné.

AVENT mi řekněte, kdo má rád a kdo ne a proč?

Vyrábím nákupní seznam pro dítě, moje matka říká, že musíte vzít aventovy bradavky a lahve. Hrabal jsem se na jejich stránkách a vybral jsem, co se mi líbilo. Ale nevím, jestli stojí za to vzít si tuto konkrétní společnost?

Můj bratr nám dává sterilizátor lahví AVENT, a myslím, že později budeme mít také mašinku na ohřívání dětské výživy stejné společnosti, takže si myslím, že má smysl brát lahve s jistotou.

Mimochodem, pokud má někdo sterilizátor, řekni mi, je určen pro láhve různých velikostí? Protože Myslím, že si předem koupím 2 malé lahve pro novorozence 125 ml., Jen pro případ, že najednou budete potřebovat pít vodu nebo čaj.

A tady je seznam toho, na co jsem se na jejich webových stránkách díval:

Dudlíky:

Philips-Avent Silikonová figurína „Domácí zvířata“ 0-6 měsíců 2 ks BPA-free 83510

Philips-Avent Silikonová figurína „Domácí zvířata“ 0-6 měsíců 2 ks BPA-free 83510

Vsuvky na lahve:

Philips-Avent Natural Newborn Pacifier 2 ks. SCF651 / 27 art. 80510

Philips-Avent Baby Pacifier 2 ks. 82810

Lahve:

Philips-Avent Feeding Bottle 125 ml 2 ks 86040

Prsní pumpa:

Mléčná pumpa Philips-Avent Avent ISIS se systémem skladování mléka VIA 8652

Philips-Avent Náhradní kontejnery Avent 10 ks. 84490

Víčka Philips-Avent VIA, 10 ks. 84560

Čekání na vaše komentáře, možná něco v tomto seznamu není nutné nebo nevhodné k použití..

Avent standard

Avent standardní silikonový struk pro silné tekutiny od 6 měsíců věku 83840 (scf968 / 44) 2 ks.

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Avent standardní bradavkový silikonový rychlý tok od 6 měsíců 83830 (scf968 / 43) 2 ks.

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Avent standardní lahvička na krmení bradavek s pomalým průtokem 80920 (scf972 / 17) 300 ml

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Avent standardní lahvička na krmení bradavek s pomalým průtokem 80910 (scf971 / 17) 240 ml

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Zabraňte průtoku standardního silikonového bradavkového média od 3 měsíců 83820 (scf968 / 42) 2 ks.

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Zabraňte standardnímu pomalému toku bradavek z 0 měsíců 83810 (scf968 / 41) 2 ks.

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Avent standardní lahvička na krmení bradavek s pomalým průtokem 80900 (scf970 / 17) 120 ml

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Standard

Analogy z kategorie Silikonové bradavky

Avent přírodní bradavkový silikon pro kojence 80510 (scf651 / 27) 2 ks.

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent Naturel

Avent klasický silikonový variabilní průtok bradavek od 3 měsíců 80600 (scf635 / 27) 2 ks.

Philips LLC (Velká Británie) Příprava: Avent classic

Holubí (holub) bradavka na láhev s hrdlem na krku 1+ 2 ks. 1826

Lubby bradavky silikonové mléko "x" 6+ art. 4664 2 ks.

Lubby (Čína) Příprava: Lubby

Tommy Tippy 11286 Scoop / Butt A / Q Med

Návod k použití Avent standard

Složení a forma uvolňování

Charakteristický

Philips Avent Standard Series Medium Flow Nipple SCF968 / 42 je vhodný pro použití u malých dětí od 3 měsíců.

Jednoduché a pohodlné krmení

Měkký materiál a výztužná žebra bradavek pomáhají dítěti snadno uchopit bradavku a poskytují tak klidné a pohodlné krmení..

Vzduch vstupuje do láhve, ne do břicha dítěte

Antikolický ventil propouští vzduch do láhve, nikoli do břicha dítěte.

Spolehlivé skladování a pohyb s ochranou proti úniku

Láhev během podávání neteče a těsnicí uzávěr uzavírá bradavku, což zajišťuje spolehlivé skladování a ochranu proti úniku během cestování.

 • Materiál: Silikon, bez BPA
 • Věk dítěte: 3+ měsíců
 • Průtok: Střední
 • Sada obsahuje: Standardní série Láhev na láhve: 2 ks.
 1. Státní registr léčiv;
 2. Anatomická terapeutická chemická klasifikace (ATX);
 3. Nosologická klasifikace (ICD-10);
 4. Úřední pokyny výrobce.

Ceny za standard Avent v lékárnách v Moskvě

Forma uvolnění: standardní silikonová bradavka Avent pro silné tekutiny od 6 měsíců 83840 (scf968 / 44) 2 ks.

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
KIT PHARMASovetskaya St., 12Po celý den192,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Forma vydání: Avent standardní bradavkový silikonový rychlý tok od 6 měsíců 83830 (scf968 / 43) 2 ks.

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
ELENFARMPrishvina St., 9Po-Ne: 10: 00-22: 00227,00 rub.
KIT PHARMAKuchino microdistrict., D. 39Po celý den201,00 rub.
Lékárna MKMaršál Rokossovský Blvd, 6Po-Pá: 09: 00-21: 00
So-Ne: 10: 00-19: 00
524,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Uvolňovací forma: Standardní lahvička na krmení bradavek Avent, pomalý průtok 80920 (scf972 / 17) 300 ml

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
LéčitelMoskevská dálnice, 42Po-Ne: 09: 00-21: 00396,20 rub.
Lidová lékárnaKomsomolskaya St., 3BPo-Ne: 09: 00-21: 00640,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Uvolňovací forma: Standardní lahvička na krmení bradavek Avent s pomalým průtokem 80910 (scf971 / 17) 240 ml

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
ALPHA MEDICABeskudnikovsky Blvd, 56 kor. 1Po-So: 10: 00-20: 00326,00 rub.
LéčitelProletarskaya St., d.142Po-Ne: 09: 00-21: 00355,00 rub.
Lidová lékárnaDzerzhinsky St., 11Po-Ne: 09: 00-21: 00308,00 rub.
LéčitelVoroshilov St., d.140Po-Ne: 08: 00-21: 00395,30 rub.
PharmaTLiberty St. 32Po-Ne: 09: 00-21: 00560,00 rub.
Avicenna PharmaPasáž Petrovsko-Razumovského, d.24 kor. 2Po celý den1138,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Forma vydání: Avent standardní bradavkové silikonové médium průtok od 3 měsíců 83820 (scf968 / 42) 2 ks.

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
SvítáníPetrozavodskaya St., 24BPo-Ne: 09: 00-21: 00134,00 rub.
Lékárna MKYagodnaya St., 6Po-Pá: 09: 00-21: 00
So-Ne: 10: 00-20: 00
482,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Forma vydání: Avent standardní bradavkový silikon s pomalým průtokem od 0 měsíců 83810 (scf968 / 41) 2 ks.

Seznam lékárenAdresaOtevírací dobaCena
KIT PHARMASovetskaya St., 12Po celý den192,00 rub.
Lékárna MKYagodnaya St., 6Po-Pá: 09: 00-21: 00
So-Ne: 10: 00-20: 00
483,00 rub.
EKONOMICKÁ LÉKÁRENSTVÍCor. 330Po-Ne: 08: 00-21: 00146,29 rub.
ČasovačMiklukho-Maklaya St. 32APo-Ne: 09: 00-22: 00265,00 rub.
Lékárna MKParkovaya 3. St., 48Po-Pá: 09: 00-21: 00
So-Ne: 10: 00-21: 00
431,00 rub.
DimpharmChernyakhovskogo St., 5 Cor. 1Po-Ne: 08: 00-22: 00452,00 rub.
ASNARailway Street, d.15Po-Pá: 08: 00-19: 00
So-So: 09: 00-18: 00
Sun-Sun: 09: 00-19: 00
729,00 rub.
Zobrazit všechny lékárny

Uvolňovací forma: Standardní lahvička na krmení bradavek Avent s pomalým průtokem 80900 (scf970 / 17) 120 ml

Avent bradavky, Dummy

Rozšířené vyhledávání značek

 • Položek na stránce
 • dvacet
 • padesáti
 • 100

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Požádejte o zpětné volání

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 18:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Získání slevy je snadné!

Pokud jste se již na našem webu zaregistrovali, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Pokud jste na webu poprvé, musíte se zaregistrovat.

Pouze pro stálé zákazníky jsou k dispozici další slevy na více než 1000 produktů.!

Používáme cookies (cookies), abychom zlepšili použitelnost vašeho webu..

Pokračováním v používání webu vyjadřujete souhlas s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Bradavky AVENT

 • Zobrazit podle:
 • šestnáct
 • 32
 • 48

Přijímáme k platbě:

Společnost s ručením omezeným "DPM", LLC "DPM"

Síť supermarketů pro děti "Buslik", UNP 190732637, osvědčení o registraci státu vydané Výkonným výborem Minské oblasti 2.01.2019

Sídlo: 223049, Běloruská republika, Minská oblast, Minská oblast, Schomyslitský s / s, 32/4.

Internetový obchod je zapsán v obchodním rejstříku dne 5. února 2015.

Avent Natural bradavky od 0 měsíců SCF651 / 27, 2ks

Nová forma bradavek Avent Natural poskytuje přirozené krmení lahví pro dítě i pro vás. Vsuvka s inovativním designem okvětních lístků, který sleduje tvar prsu, usnadňuje kombinování kojení a krmení z láhve. Kompatibilní bradavky Avent Natural Bottle.

Funkce:

Přírodní krmení lahví. Pomáhá uklidnit dítě, zejména v noci.

Široká bradavka napodobuje tvar prsu, takže přechod z prsu na bradavku a zpět je co nejjednodušší.

Různé průtoky pro nejpohodlnější krmení.

Není vhodné pro klasické láhve.

Unikátní okvětní lístky na spodní straně bradavky zvyšují pružnost a měkkost bradavky a přitom jí nedovolují slepit se při krmení.

Nový antikolikový systém - dvojitý ventilační ventil propouští vzduch do láhve, nikoli do břicha dítěte.

Vsuvka neobsahuje bisfenol-A.

Způsob aplikace:

Před prvním použitím sterilizujte bradavku (pro sterilizaci stačí držet ji po dobu 5 minut ve vroucí vodě, voda by měla bradavku kompletně zakrývat, pro pravidelnou sterilizaci bradavek, lahví, dudlíků a odsávačky se doporučuje použít sterilizátor).

Před každým použitím bradavky důkladně opláchněte a sterilizujte..

Vsuvka by měla být pravidelně kontrolována a pokud je poškozena, okamžitě ji zlikvidujte.

Zakryjte bradavku víčkem pro případ, že si vezmete láhev s sebou, a když stojí na stole po dlouhou dobu.

Lahve a bradavky Philips AVENT

Láhve a bradavky Philips AVENT pro vaše dítě

Během umělého krmení potřebuje dítě zvláštní péči a maximální pohodlí. V tak důležitém případě pomáhá společnost Philips AVENT, přední výrobce vysoce kvalitních produktů pro matky a děti, mladým rodičům..

Společnost Philips AVENT se stará o každé dítě, a proto vytvořila širokou škálu doplňků pro kojení dítěte, včetně lahví pro kojení dítěte, bradavek, dudlíků, nápojových misek a nerozlitých šálků a mnoho dalšího. Láhve různých sérií jsou vám věnovány, z nichž každá má charakteristické rysy a je ideální pro dítě od prvních dnů jeho života..

Lahve Philips AVENT - nejlepší kvalita za přijatelné ceny

Díky speciálně navrženému a promyšlenému tvaru nejmenšího detailu láhve a bradavky si nemůžete dělat starosti o bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Lahve jsou vybaveny širokým hrdlem, díky čemuž je jeho použití pohodlnější pro rodiče. Sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který se snadno čistí od zbytků potravin a škodlivých mikrobů pomocí sterilizátoru. A díky své nízké hmotnosti ho dítě během krmení drží samo.

Produktová řada Philips AVENT zahrnuje lahve s různými objemy pro nejmenší drobky 125 ml a pro starší děti 240, 260 a 330 ml, ideální pro dlouhé procházky nebo dlouhé cesty.

Philips AVENT bradavky: Maximální pohodlí pro vaše dítě při krmení

Je velmi důležité zvolit ten správný dudlík pro dítě, který nebude bránit správnému vývoji ústních orgánů dítěte. Bradavky Philips AVENT jsou navrženy tak, aby proces krmení byl co nejpřirozenější, takže připomínají tvar matky. Jsou také vybaveny speciálním antikolikovým ventilem, který zabraňuje vnikání vzduchu během jídla a pomáhá dítěti vždy zůstat v dobré náladě a nepociťuje žádné nepohodlí. V závislosti na věku dítěte a účelu zahrnuje produktová řada Philips AVENT bradavky s různými průtoky - pomalé, střední, rychlé a variabilní. Takový velký výběr jistě uspokojí každého malého spotřebitele..

Philips Avent, ortodontický, měkká silikonová bradavka, 6-18 měsíců, 2 balení (ukončená položka)

Zakoupili jste tuto položku

Horké nabídky jsou časově i kvantitativně omezené, takže jednejte rychle! V jedné objednávce si můžete koupit jednu jednotku zboží za jednu horkou nabídku. Pokud objednáte více než jednu jednotku zboží, znovu umístíte objednávku nebo v košíku bude další zboží ze sekce Hot Offers, sleva se na zboží nebude vztahovat. Nabídky produktů v sekci Hot Offers nelze použít společně s jinými aktuálními akcemi.

Zakoupili jste tuto položku

Philips Avent, ortodontický, měkká silikonová bradavka, 6-18 měsíců, 2 balení (ukončená položka)

Zakoupili jste tuto položku

Philips Avent, ortodontický, měkká silikonová bradavka, 6-18 měsíců, 2 balení (ukončená položka)

 • Přepravní váha:

Barvy se mohou lišit

Související produkty

představované výrobky

Popis

 • Určeno pro přirozený vývoj dutiny ústní
 • Legrační zvířecí design
 • Neobsahuje bisfenol-A
 • Navrženo pro pohodlí vašeho dítěte
 • Po dobu 2 až 6 až 18 měsíců
 • Vybaven hygienickým uzávěrem

Varování

Nezavazujte dudlík na krk dítěte, protože by to mohlo mít za následek zadušení..

Před použitím zkontrolujte bradavky zatažením za ně. Při první známce poškození nebo slabosti zahoďte. Z důvodu bezpečnosti a hygieny vyměňte bradavku každé 4 týdny používání..

Odmítnutí odpovědnosti

Program iHerb dělá vše, co je v jeho silách, aby zajistil, že obrázky a informace o produktech jsou poskytovány včas a správným způsobem. Aktualizace dat však někdy může být zpožděna. I v případech, kdy je označování obdržených produktů odlišné od uvádění na webových stránkách, zaručujeme čerstvost zboží. Doporučujeme, abyste si před použitím produktu přečetli návod k použití uvedený na výrobku a nespoléhali se pouze na popis uvedený na webových stránkách iHerb..

Články O Neplodnosti