Hlavní Analýzy

Dudlíky „Avent“: typy, analogové, fotografie. Jak sterilizovat dudlíky Avent?

Dudlík pro malé dítě není jen módní doplněk, ale v některých případech je to nezbytná věc. To platí zejména v situacích, kdy matka nemůže zajistit krmení. Vědci prokázali, že sací pohyby uklidňují dítě. Pokud je novorozenec zlobivý, pláč, nemoci z pohybu a ukolébavky nepomohou, Aventovy figuríny přijdou na pomoc. Hlavní věcí je vybrat správný tvar a velikost bradavek. Ale jak to udělat, zvažte v článku.

Bradavky pro kojence: stojí za to dát?

Ve společnosti stále existuje debata o tom, zda je možné dát dudlíku dudlík. Lékaři říkají ano. Zároveň by si však rodiče měli vybrat tu správnou figurínu, aby v budoucnu nedocházelo k problémům s kousnutím, zachycením ženské bradavky.

Zvláštní pozornost by měla být věnována materiálu, tvaru a velikosti dudlíku. Pomáhá v obtížných situacích, když dítě pláče, je zlobivé, obtěžují ho bříško a zubaté zuby. Je dokázáno, že sání reflexy ulehčuje dítěti, stává se klidnějším. Mnoho zkušených rodičů nabízí dummy Avent dítěti před spaním, s ním rychleji usne.

Nezneužívejte figurínu, všechno by mělo být s mírou. Pokud dítě pláče, neznamená to, že žádá o své oblíbené příslušenství. Možná potřebuje matku náklonnost, péči a pozornost.

Zkušení maminky doporučují

K dnešnímu dni najdete v obchodech a lékárnách mnoho výrobních společností, které nabízejí figuríny. Liší se cenou a kvalitou materiálu. Zkušeným rodičům se doporučuje, aby se blíže podívali na Avent. Bradavky této společnosti jsou bez zápachu a jsou vyrobeny z dobrého průhledného materiálu, který se cítí jako matčina prsa. Toto příslušenství je trvanlivé, neztrácí svůj tvar. Kromě toho obrovský výběr typů dudlíků pomáhá vybrat si individuálně pro každé dítě.

Noční dudlíky Avent, jejichž fotky jsou uvedeny níže, jsou nejoblíbenější a žádané.

Aby taková figurína zářila jasněji, musí být periodicky nabíjena. Je to velmi snadné. Stačí umístit příslušenství pod zářivku a nechat jej několik minut.

Jaké typy bradavek nabízí Avent??

Při výběru dudlíku pro dítě je třeba zvolit správný tvar, aby bylo vhodné, aby ho dítě salo. Zvažte, jaké typy dudlíků Avent jsou:

Klasická bradavka kulatého tvaru. Pravděpodobně to bylo ve vašem dětství, jediný rozdíl v materiálu a designu zboží. Taková figurína připomíná matčině ňadro prsa, takže si ji aktivně vezme do úst a rychle se uklidní.

Společnost Avent vyrábí anatomicky tvarované dudlíky. Jsou ideální pro drobnou ústní dutinu, mají mírně zploštělý tvar. Tvůrci věnují zvláštní pozornost hmotnosti dítěte, takže při výběru tohoto produktu věnujte pozornost nejen věku dítěte, ale také tělesné hmotnosti..

Pro kojené děti je ortodontická figurína Avent ideální. Úplně se podobá tvaru ženské bradavky, přispívá k rozvoji správného kousnutí dítěte.

Je třeba věnovat pozornost materiálu, ze kterého je bradavka vyrobena. Avent nabízí silikonové a latexové možnosti:

Latexové modely jsou měkčí, používají se pro novorozence. Ideální pro předčasně narozené děti. Hlavní nevýhodou je nepříjemná pachuť a zápach.

Silikonový model figuríny je vyroben ze syntetického průhledného materiálu, takže specifický zápach zcela chybí. Doporučeno pro děti náchylné k alergickým reakcím..

Kromě různých typů bradavek existuje také možnost vybrat si design, který vám vyhovuje. Díky stylovému příslušenství bude vaše dítě viditelnější a jasnější..

Na velikosti záleží

Aby dítě nemělo problémy se skusem, musíte si správně vybrat nejen tvar bradavky, ale také její velikost. Bude to záležet na věku dítěte. Výrobci zpravidla uvádějí věková omezení na balíčku s figurínou (například 0-6 měsíců, 6-9, 9-12 atd.). Věnujte tomu pozornost. Pokud velikost není vhodná pro dítě, rodiče získají opačný účinek: místo očekávaného ujištění bude dítě ještě více vrtošivé a plačící.

Existují nějaké analogy?

Není žádným tajemstvím, že náklady na bradavky Avent jsou poměrně vysoké. Důvodem je skutečnost, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který prochází veškerým zpracováním a je doporučován předními odborníky. U dětí nebyly zaznamenány žádné alergické reakce, podráždění kůže.

Přesto existuje analogický dudlík Avent - latexová bradavka Canpol Babies. Tento produkt je vyráběn v Polsku. Výrobci používají pro své výrobky levnější materiál, takže průměrná cena příslušenství se pohybuje od 100 do 150 rublů.

Čistota je klíčem ke zdraví

Po zakoupení bradavky je vaším hlavním úkolem udržovat ji v čistotě. Všechny dudlíky Avent jsou zpravidla dodávány s plastovými krytkami, které je chrání před nečistotami a bakteriemi..

Je důležité si uvědomit, že pokud figurína klesla na podlahu, nelízejte ji a nedávejte jí drobky, takže všechny vaše zárodky budou v ústech.

Mnoho lidí se diví, jak sterilizovat dudlíky Avent. To lze provést pomocí speciálních zařízení, která se prodávají v obchodech s domácími spotřebiči, nebo varem.

Je třeba poznamenat, že všechny typy bradavek Avent lze prát v myčce na nádobí a sterilizovat.

Výhody a nevýhody bradavky Avent

S narozením dítěte mu chci dát vše nejlepší a nejužitečnější. Zkušení rodiče doporučují při výběru figurín vybrat produkty Avent. Ale jako každý produkt mají i své klady a zápory.

Z výhod lze uvést:

vysoce kvalitní materiál;

různé tvary, velikosti, vzory;

schopnost sterilizace a mytí v myčce na nádobí;

vysoké náklady na zboží (v průměru 350–400 rublů);

někdy se může dovnitř dostat vlhkost a může dojít ke kondenzaci.

Avent Dummies získají skvělé recenze zákazníků. Vysoké náklady jsou způsobeny dobrou kvalitou materiálu a využitím moderních technologií pro výrobu.

Jak nekupovat falešný

Při nákupu dětských figurín Avent musíte věnovat pozornost následujícím nuancím:

Bradavky této společnosti jsou k dispozici v průhledném balení. Nesmí být poškozen, zdeformován ani otevřen..

Materiál, ze kterého je figurína vyrobena, nesmí mít vůni gumy.

Věnujte pozornost struktuře, měla by být hladká, bez trhlin, nepřilepená k sobě.

Na hardwaru by neměly být čipy.

Zboží nesmí vypršet.

Zkušení rodiče doporučují, aby dítě mělo alespoň 2 bradavky, pro případ, že by někdo spadl na ulici nebo do bytu. Je lepší zvolit vysoce kvalitní výrobky, jako jsou dudlíky Avent. Tato společnost se etablovala jako nejlepší výrobce dětských doplňků a doplňků..

11 nejlepších figurín

* Recenze toho nejlepšího podle redakční rady expertology.ru. O kritériích výběru. Tento materiál je subjektivní, nikoli reklama a neslouží jako vodítko k nákupu. Před nákupem se musíte poradit s odborníkem.

Vrozený sací reflex u dětí slábne až ve věku 1,5–2 let, až do této doby aktivně cucal matčina prsa, láhev, prsty a všechno, co se dostane do ruky. Figurína je vhodná pro bezpečné uspokojení potřeby sání - je užitečná doma, na silnici, na veřejném místě, tento malý objekt může dítě uklidnit a poskytnout pocit bezpečí, ale pouze pokud dítě potěší dudlík potěšením.

Odrůdy

Sací část figuríny má 3 odrůdy:

 1. Klasický ve formě kapky. Je výhodné, když jej můžete dát na obě strany a kroucení figuríny v ústech směrem ven a hmatem nebude patrné - ochranný disk je obvykle kulatý. Nevýhodou klasického poklesu je riziko malocluze v důsledku nedostatečné potřeby svalového napětí během sání.
 2. Anatomická figurína protáhlá plochým nebo zkoseným hrotem. Když je jazyk umístěn v ústech, jazyk zaujímá svou přirozenou polohu, takže nic nebrání dítěti, sání pohyby aktivují potřebné skupiny maxilofaciálních svalů.
 3. Ortodontici uznávají zubaři a pediatři jako „nejprávnější“. Je podobný anatomickému, ale má ergonomičtější tvar, při sání se aktivují všechny klíčové svaly úst a čelisti, vytvoří se správný skus. Tvar figuríny může být plochý, zkosený nebo objemný „třešeň“, typ je vybrán s ohledem na velikost úst dítěte a patra.

Kromě formy rozdílu jsou bradavky vyráběny také z materiálu výroby:

 1. Latex se používá k výrobě již deset let, je měkký, je vhodný pro oslabené a předčasně narozené děti - nejvíce se podobá hmatovým vlastnostem na kůži a matčině prsy. Ve vzácných případech existuje riziko alergie v důsledku přítomnosti bílkovin v kaučuku, životnost dudlíků z latexu je omezena na jeden měsíc kvůli strukturálním změnám v materiálu, který je ve styku se slinami.
 2. Silikon je absolutně bezpečný, nezpůsobuje alergie, dudlíky mohou být ošetřeny vroucí vodou. Jeho odlišnost od gumy je pevnější struktura, proto je obtížnější sát figurínu, dítě bude potřebovat více úsilí. Při řezání zubů je lepší silikon odmítnout - jen kousnout, vyměnit figurínu nejméně každých 5-6 týdnů.

Volba figuríny pro kojence se neomezuje pouze na racionalitu rodičů, je to hlavně proces výčtu různých modelů: u některých nebude žádný zájem, u jiných bude provedena rána. Odborníci portálu EXPERTOLOGY se dozvěděli, jaké produkty děti preferují, a udělali hodnocení 11 nejlepších dudlíků. Názor rodičů, zubařů, pediatrů se nevšímal.

Hodnocení nejlepších dandies pro novorozence

JmenovánímístoNázev produktucena
Nejlepší klasické dudlíky1Philips Avent Classic SCF195 / 03 0-6 měsíců.550 ₽
2Dr.Brown's Dummy od 0 do 6 měsíců232 ₽
3Philips Avent Night SCF176 / 22, 6–18 měsíců.590 ₽
Nejlepší anatomické figuríny od 0 do 6 měsíců1Chicco Physio Comfort silikon "Squirrel" od 0 do 6 měsíců275 ₽
2Philips Avent FreeFlow SCF172 / 13, 0-6 měsíců.316 ₽
3Dr.Brown je od 0 do 6 měsíců299 ₽
4Philips Avent Mini SCF151 / 00 pro kojence, 0–2 měsíce.320 ₽
Nejlepší ortodontické dudlíky1Philips Avent FreeFlow SCF172 / 15316 ₽
2Canpol Babies Machines 6 až 18₽ 228
3Philips Avent Ultra Soft 6 až 18 měsíců535 ₽
4Dr.Brownova PreVent Dummy od 0 do 6 měsíců500 ₽

Nejlepší klasické dudlíky

Není divu, že většina dětí jako klasické dudlíky - jsou měkké, stejné na všech stranách, můžete je vložit do úst tak, jak chcete. Navíc, jejich cena je nejdostupnější, takže periodický nákup je pro potřebu výměny není tak nerentabilní.

Philips Avent Classic SCF195 / 03 0-6 měsíců.

Značka Philips Avent se pevně etablovala na trhu s výrobky pro kojence, takže na její výrobky se zaměřuje především mnoho rodičů. Nejprodávanější je figurína Philips Avent Classic SCF195 / 03 pro děti od narození do šesti měsíců - líbí se jim dětem, respektive jejich rodičům. Silikonová bradavka, zatímco měkká - výrobci se podařilo tento hypoalergenní materiál změkčit bez ztráty kvality. Tvar je pohodlný, přičemž aktivuje všechny hlavní svaly obličeje a uspokojí sání.

Philips Avent Classic SCF195 / 03 se prodává v sadě dvou kusů s různými obrázky na držáku a držadlech z jasného prstenu. Každý produkt má ochranné zaklapovací víčko pro pohodlné skladování a přepravu produktu.

Sada dvou figurín Philips Avent Classic SCF195 / 03 pro děti od 0 do 6 měsíců stojí asi 400 rublů.

Výhody

 • Klidný, ale zářivý design;
 • Snap cap;
 • 2 dudlíky v sadě;
 • Efektivní přirozený tvar měkkého silikonového přísavky;

nevýhody

 • Nezjištěno.

Dr.Brown's Dummy od 0 do 6 měsíců

Na druhém místě je klasická figurína o něco méně známé značky Dr.Brown PreVent pro kojence od narození do šesti měsíců. Jeho jedinečnost ve zvláštním hruškovém tvaru s relativně úzkou špičkou a rozšířenou základnou je jako vsuvka do láhve. To přispívá k rozvoji ústních svalů a získávání stravovacích dovedností..

Na figuríně je ochranná deska vybavena ventilačními otvory, takže při dlouhodobém sání kůže v blízkosti rtů se nepotí a netře se. Neexistuje žádný tradiční prsten pro odstranění, je nahrazen pevným konzolovým držákem s otvorem, můžete vložit šňůru nebo kolíček na prádlo do oblečení.

Dr.Brown je od 0 do 6 měsíců, jeden v sadě, můžete si jej koupit od 300 rublů.

Výhody

 • Měkké silikonové bradavky;
 • Pohodlný držák konzoly;
 • Větrací kanály na ochranné desce;
 • Kompaktní velikost;

nevýhody

 • Chybí.

Philips Avent Night SCF176 / 22, 6–18 měsíců.

Další figurína ze série Philips Avent Night SCF176 / 22 je vhodná pro kojence od 6 do 18 měsíců. Jeho charakteristickým rysem je světelný kroužek, díky němuž lze produkt snadno najít v noci. Někteří uživatelé však zaznamenávají slabou schopnost akumulovat sluneční energii, což je důvod, proč figurína obsadila třetí místo, protože plně nesplnila očekávání uživatelů..

Vsuvka je vyrobena v klasické podobě, která opakuje obrysy patra, je vhodné ji sát a hypoalergenní a zcela bez chuti silikon nezatěžuje děti. Zahrnuje 2 figuríny s ochrannými uzávěry. Můžete si koupit pár Philips Avent Night SCF176 / 22 od 470 rublů.

Výhody

 • Dvojice figurín s čepičkami v sadě;
 • Široký věkový rozsah použití;
 • Pohodlný tvar bradavky;
 • Světelný kroužek pro noční vyhledávání;

nevýhody

 • Prsten ne vždy hromadí správné množství světla;
 • Vysoká cena.

Nejlepší anatomické figuríny od 0 do 6 měsíců

Anatomické dudlíky jsou podobné těm klasickým, ale jejich nos je zkosený pro pohodlnější sání. Kojenci si na takové zvyknutí zvyknou rychleji, ale je nutné sledovat správné uchopení úst - děti ne vždy vkládají bradavku správně, a proto se vznáší.

Chicco Physio Comfort silikon "Squirrel" od 0 do 6 měsíců

Anatomický dudlík Chicco Physio Comfort vyrobený v Itálii společně s pediatry a ortodontisty. Malá sací část je ideální pro novorozence a šestiměsíční děti, přispívá ke správné tvorbě skusu a málokdy způsobuje nepřátelství kojenců. Materiál pro výrobu bradavek je velmi měkký silikon, který se snadno saje, ale je také snadné ho nahlodat, takže během křídel byste se měli figuríny zbavit nebo ji nahradit latexem.

Noha bradavek je tenká, takže je vhodné, aby dítě zavřelo ústa. Současně je základna z plastu široká a obraz motýlích chlupů zvenčí a větracích otvorů na křídlech desky, aby se zabránilo tření kůže a navlhčení slinami. Držák krku nezraní dítě: když je figurína v ústech ležícího dítěte, leží kolem základny a nezavěsí.

Kupte si silikon Chicco Physio Comfort Squirrel pro děti od 0 do 6 měsíců. možné od 270 rublů.

Výhody

 • Měkká silikonová bradavka, pohodlná pro novorozence;
 • Děti zřídka odmítají dudlíky Chicco Physio Comfort;
 • Atraktivní design pro děti;
 • Ergonomický držák prstenu;
 • Větrací otvory v desce;
 • Široká základna s úzkou nohou bradavky;

nevýhody

 • Chybí ochranná víčka.

Philips Avent FreeFlow SCF172 / 13, 0-6 měsíců.

Druhé místo zaujímá figurína ze série Philips Avent FreeFlow „Birds“. Anatomický tvar bradavky je vyroben z měkkého silikonu, který uspokojuje potřebu sání a přispívá k harmonickému rozvoji skupiny maxilofaciálních svalů. Zadní strana je vybavena ventilačními otvory, které chrání pokožku před zarudnutím a podrážděním v důsledku nahromadění slin. Vnější část omezovače je zdobena obrázkem ptáků na větvičkách. Souprava je dodávána s bezpečnostní pojistkou.

Barva produktu je modro-růžová, tj. Vhodná pro dívky a chlapce. Jediná věc, která mate mladé rodiče, je vysoká cena Philips Avent FreeFlow SCF172 / 13 z 360 rublů, zatímco v sadě je pouze jedna figurína. Tato skutečnost neumožňovala bradavce přiřadit vyšší pozici..

Výhody

 • Anatomický tvar bradavek je vyroben z měkkého silikonu;
 • Neutrální design, navzdory deklarovanému označení pro dívky;
 • Pohodlný držák prstenů;
 • Uzávěr na těsné západce;

nevýhody

 • Vysoká cena.

Dr.Brown je od 0 do 6 měsíců

Potřeba pravidelné výměny figurín zohledňuje výrobce Dr. Brown, proto nabízí figuríny s anatomickými bradavkami ve dvojčatách s různými vzory: mořské téma, rostliny, zvířata, vše na modrém, modrém nebo bílém pozadí, v sestavě nejsou žádné jiné barvy.

Znakem dudlíků pro kojence od narození do šesti měsíců je vsuvka s ventilačním kanálem, který snižuje tlak na patro při zvýšeném sání. Jeho hruškovitá forma je zploštělá na špičce a při tlaku z jazyka se rozbíhá na strany, čímž vytváří účinek sání prsu, což přispívá k správnému vývoji maxilofaciálního aparátu z plenky.

Další výhodou bradavky je přítomnost čepice s pevným zaklapávacím zámkem, ale z nějakého důvodu pouze jedna ze dvou dudlíků.

Můžete si koupit pár bradavek Dr. Brown pro děti od 0 do 6 měsíců modré v průměru od 420 rublů.

Výhody

 • Včetně dvou dudlíků;
 • Měkká bradavka s ventilační trubicí;
 • Dostupná cena za jednotku;
 • Existuje čepice (její přítomnost je plus);

nevýhody

 • Jedno víčko v sadě - nevhodné, pokud má rodina dvojčata;
 • Fiktivní barvy pouze v modré barvě.

Philips Avent Mini SCF151 / 00 pro kojence, 0–2 měsíce.

Uzavírá hodnocení dudlíků anatomického tvaru Philips Avent Mini SCF151 / 00, které jsou určeny pro nejmenší děti od 0 do 2 měsíců. Podlouhlá bradavka je velmi malá, je ideální pro novorozence plnohodnotné a předčasně narozené děti, včetně těch, které jsou kojeny - měkký silikon bez zápachu komplikuje sání.

Figurína je neutrální, ochranná deska, základna a držák jsou vyrobeny z průhledného plastu, jablko je zobrazeno ve středu.

Cena Philips Avent Mini SCF151 / 00 pro nejmladší ve věku 0-2 měsíců. asi 280 rublů.

Výhody

 • Malá hruškovitá zploštělá bradavka vyrobená ze silikonu;
 • K dispozici je ochranná čepice;
 • Neutrální design;

nevýhody

 • Figurína stačí na krátkou dobu;
 • Jeden v ceně.

Nejlepší ortodontické dudlíky

Figuríny ortodontického typu mají tenkou nohu, zploštělou bradavku se zkosenou hranou, konvexní na jedné straně. Jinými slovy, forma je plně přizpůsobena anatomickému tvaru úst, jejím účelem je správná tvorba kousnutí a dokonce i jeho korekce v rané fázi, pokud zubaři zjistili problém v dětství. Při sání se posilují také svaly v ústech a rtech, čímž se dítě připravuje na nezávislé jídlo.

Philips Avent FreeFlow SCF172 / 15

První ortodontická figurína Philips Avent FreeFlow pro kojence od 6 měsíců s bradavkou v ideálním komplexním tvaru, popsaná výše, napodobující mateřské prsa. Kromě toho je omezovač relativně malý, ale spolehlivý, ukazuje na přední straně květiny nebo zvířata, v závislosti na sérii produktů. Použitý silikon je měkký, nedává při sání dětem nepříjemné nebo nepřirozené pocity.

Omezující deska dudlíku je modrá, má 6 větracích otvorů - je nutné udržovat suchou pokožku kolem rtů, protože při aktivním sání vzniká velké množství slin. Pro hygienické skladování a přepravu je figurína opatřena víčkem.

Cena Philips Avent FreeFlow SCF172 / 15 je vysoká - od 350 rublů.

Výhody

 • Vsuvka má správný anatomický tvar;
 • Klidný a atraktivní design figuríny;
 • Větrací otvory v desce;
 • Textura silikonu se blíží skutečné kůži;

nevýhody

 • Vysoká cena.

Canpol Babies Machines 6 až 18

Druhá figurína v žebříčku pro děti od 6 měsíců do roku a půl Canpol Babies Machines je od 6 do 18 let. Je to nejen pravidelná ortodontická forma bradavky, ale také silikon se zvýšenou hustotou, který odolává zubům, sterilizaci a poskytuje dostatečný svalový trénink, zejména při opravě polohy. spodní čelist.

Charakteristickým rysem figuríny Canpol Babies je nápadný design omezující desky, v řadě strojů je to malované stavební zařízení zabudované do pozemku. K provzdušnění pokožky během sání jsou v náustku vytvořeny otvory. Jeho nevýhodou je pouze jedna figurína, která se prodává v blistru, ale bez víčka.

Můžete si koupit stroje Canpol Babies v průměru od 6 do 18 za 220 rublů.

Výhody

 • Světlý design;
 • Silikon střední hustoty;
 • Pohodlné, zatímco správný tvar bradavek;

nevýhody

 • Neexistuje žádná čepice;
 • Kroužek držáku není upevněn.

Philips Avent Ultra Soft 6 až 18 měsíců

Série dudlíků Philips Avent Ultra Soft s anatomickým dudlíkem pro kojence od 6 měsíců do roku a půl je třetí v pořadí. Výrobky se vyznačují měkkým náustkem ze speciálního plastu - má větrací otvory a tvar desky sleduje obrysy ohybu obličeje (technologie FlexiFit).

Měkká silikonová bradavka usnadňuje sání a je co nejpřirozenější, vytváří správný skus a vyvíjí obličejové svaly. Jeho měkkost Ultra Soft podporuje přijetí figuríny u většiny dětí 96%, podle výzkumu provedeného v USA. Je vhodné ukládat a sterilizovat dudlík v pouzdře a vaření je volitelné - můžete použít mikrovlnnou troubu, vložit pouzdro do ní, naplnit vodou figuríny a zahřát na několik minut.

V sadě jsou 2 dudlíky Philips Avent Ultra Soft, můžete si vybrat design pro chlapce a dívky - v řadě jsou modré, růžové a fialové produkty. Můžete si koupit sadu od 520 rublů.

Kupte si figurínu Avent Mini od 0 do 2 měsíců. SCF151 / 00 v lékárnách

Cena je platná pouze při objednání na webu, ceny se liší od cen v lékárnách a platí pouze při objednávce na webu nebo v mobilní aplikaci. Po přijetí objednávky v lékárně nebude možné přidat zboží za ceny na místě, pouze samostatným nákupem za cenu lékárny. Ceny na webu nejsou veřejnou nabídkou.

Kód produktu: 34873

Doprava na vlastní náklady, zdarma. Rezervace je platná 24 hodin

Avent, Dummy Series Mini, 0 až 2 měsíce, 1 ks. (SCF151 / 00)

Dummy, 0-2m, 1 ks, Mini, Unisex

Země výroby
• Spojené království Velké Británie a Severního Irska: Ano
Sada obsahuje:
• Silikonová bradavka: 1 ks.
• Nasazovací ochranné víčko: 1 ks..
Funkce
• Lze sterilizovat: Ano
• Bez bisfenolu-A: Ano
• Pomáhá uklidnit dítě: Ano
• Ochranný kryt: Ano
Fáze dospívání
• Věk: 0–2 měsíce

Pro nejmenší
• Malý a lehký náustek
Hrudníkové otvory
• Větrací otvory zabraňují podráždění jemné pokožky dítěte
Ortodontická bradavka
• Ortodontická bradavka
• 9 dětí z 10 snadno vezme figurínu Philips Avent *
Hygiena
• Lze sterilizovat
• Lze mýt v myčce na nádobí
Bezpečnost
• Držák pojistného kroužku

Dummy Avent

Komentáře uživatelů

Než jsem si koupil dudlík Avent, dlouho jsem váhal, mezi 0-6 a 0-2, znovu jsem četl spoustu komentářů... nakonec jsem se rozhodl koupit 0-6, uvidíme, jak brzy nám to vyhovuje)

Okamžitě jsem dala dítěti 0-6

Oh, zmatil jsem se. Porovnejte bradavky s 6 a od 6

Ano, jsou velmi odlišné. Celá bradavka je větší. Koupil jsem je v 6 měsících, ale dítě si vzalo v 7. Před tím vyplivl, zřejmě byl velký

To znamená, že nemá smysl, abychom se teď změnili? Myslel jsem si, že najednou je to nutné, jinak zkazím sousto..

Doslova milimetr jiný. Ale naše je lepší, což trvá 0-2? není tak těžký jako 0-6, neztrácí se tak rychle), ale nemá rád u nás figuríny? pouze avent 0-2 a to je vše

Jo... to znamená, že samotná plastová maska ​​je už těžší?

Ano, více plastu))

Může to být viděno

Něco, co hodně zpráv odneslo ode mě ?

Ano, vidíte! Poděkovat? ale nevíte, že se musí měnit podle věku, no, skus se nezhorší, pokud budeme sát 0-2 ještě dlouho? Nebo je to striktně ?? ‍♀?

Ano, samozřejmě, není to striktní, existuje mezi nimi minimální rozdíl, zdá se mi, že jde o marketingový tah)) Vyzkoušeli jsme mnoho bradavek různých výrobců od 0 měsíců a všichni se liší délkou a velikostí a tvarem, ale přesto je každý považován za ortodontický, to znamená pro vytvoření správného kousnutí))

Ano, 0-6) pravděpodobně tak velký, aby dítě nepolklo ?

Neviděl jsem takové... jaké krásné ((prostě se mi nelíbí barvy 0-6... a na webu tak, jak to nemáte ((kam jste to dostali, píchněte ??))))))

A zdá se mi, že se prodává s mraky ve všech lékárnách))) Nařídil jsem malé 0-2 pro Wildberis, ale tam byli i další, podívejte se tam ?

Ale s mraky jsem nikdy neviděl jen kdekoli))))) a ty menší jsou stejné)

Ortodontické dudlíky Philips Avent

Ortodontický

Přijme většinu dětí

Neobsahujte bisfenol-A

Dummy ultra soft s hračkou

Nejjemnější dummy ** pro jemnou pokožku vašeho dítěte

ultra měkké

Pro děti 0-6 měsíců. a 6 měsíců.+

 • Speciální flexibilní podprsenka FlexiFit zanechává menší podráždění a stopy na jemné kůži dítěte **
 • Měkký a sametový dudlík dudlík, který většina dětí líbí
 • 96% dětí bere figurínu **
 • Součástí balení je skladování a sterilizace
 • Dummy Mini je navržen pro nejmenší. Díky malému a lehkému náústku je ideální pro novorozence a nezasahuje do dítěte.

Soothie

 • Soothie je plně silikonová figurína. Otvor v přední části umožňuje dítěti uklidnit prst spolu s figurínou, aby se uklidnil.

Klasický

 • Pomůže uklidnit dítě jak ve dne, tak v noci. Vyberte si jeden z roztomilých vzorů pro své dítě.!

ultra vzduch

 • Lehký náustek se 4 zvětšenými otvory poskytuje vynikající propustnost vzduchu, díky čemuž je pokožka vašeho dítěte pod náustkem suchá. Souprava obsahuje pouzdro pro mikrovlnnou sterilizaci a hygienické skladování figuríny.

Menší podráždění kůže díky větším vzduchovým otvorům

ultra vzduch

Pro děti 0-6 měsíců. a 6 měsíců.+

 • Nový lehký náustek se 4 zvětšenými otvory poskytuje další proudění vzduchu, takže pokožka dítěte pod náústkem zůstává suchá, což je zvlášť důležité pro citlivou pokožku
 • Měkký a sametový dudlík dudlík, který většina dětí líbí
 • 98% dětí bere figurínu ***
 • Součástí balení je skladování a sterilizace

Zobrazit všechny figuríny ›

Musím vědět

Někdy dítě jen potřebuje vaši péči a musíte jednat rychle. Soothie Soother je navržen tak, aby pomohl vašemu dítěti rychle a jemně uklidnit: může vám sát prst přes otvor v dudlíku.

Philips Design Team

Další produkty Philips Avent

V každém kroku se cítíte sebevědomě.

Dudlíky

Vsuvky všech dudlíků Philips Avent jsou vyrobeny ze silikonu - ideální materiál bez chuti a zápachu, který nereaguje se slinami a proto na rozdíl od latexu nezpůsobuje alergie. Philips Avent Soothers má symetrickou, neusazující bradavku. Z důvodu hygieny a bezpečnosti vyměňte figuríny každé 4 týdny..

* Philips Avent - doporučení matek na světě č. 1 podle online průzkumu společnosti GemSeek Consulting Ltd. provedeného od 19/19/2018 do 30/30/2018 v USA, Německu, Francii, Velké Británii, Rusku, Číně a Itálii mezi 5659 ženami výrobky pro péči o dítě.

** Podle testů s kupci provedenými v USA v roce 2016 (112 matek).

*** Podle výsledků testů týkajících se kupujících prováděných v USA v letech 2016–2017.

Avent Classic dudlíky 0-6 měsíců SCF182 / 13, 2ks

Figurína Avent s vtipnými kresbami je určena pro děti od 0 do 6 měsíců. S jeho pomocí bude dítě schopno uspokojit přirozený sací reflex. Ortodontický dudlík dudlíku má plochý symetrický tvar slzy, takže i když ho fidget převrátí do úst, nebude se cítit nepohodlně. Tato forma je navržena s ohledem na strukturální vlastnosti a přirozený vývoj patra, zubů a dásní. Vsuvka je vyrobena z měkkého silikonu, který je pro dítě příjemný. Silikon je hygienický, hypoalergenní a absolutně bezpečný materiál pro zdraví dítěte. Figurína vyrobená z ní se snadno čistí, dobře se sterilizuje a je vhodná do myčky, udržuje tvar po dlouhou dobu, neabsorbuje pachy a je trvanlivá a trvanlivá.

Funkce:

Doporučeno pro věkové skupiny 0-6 měsíců.

Okraj figuríny má ventilační otvory, které nedovolují akumulaci slin a snižují pravděpodobnost podráždění pokožky dítěte.

Ochranný kryt udržuje bradavku čistou.

Materiál neobsahuje bisfenol-A.

Lze sterilizovat a umýt v myčce.

Držák pojistného kroužku umožňuje kdykoli snadno odstranit figurínu.

Způsob aplikace:

Před prvním použitím figurínu sterilizujte.

Před každým použitím figurínu důkladně opláchněte..

Figurína musí být pravidelně kontrolována a po zjištění poškození okamžitě zahoďte.

Neupoutujte figurínu k elastickému pásku nebo lanu (používejte pouze speciální kolíčky na prádlo - Pro figuríny s popruhem nebo plastovou řetězem).

Pro hygienické skladování a přepravu použijte speciální kufřík pro dudlíky.

Nenechávejte figurínu po dlouhou dobu na slunci nebo v blízkosti jiných zdrojů tepla..

Pečlivě si přečtěte návod k použití, figuríny mají omezenou životnost.

Zařízení:

Figurína (2 ks), odnímatelná čepice (2 ks) v balení.

Dummy Philips Avent Classic Series 0-6 měsíců, 2 ks.

  Přinášíme ze skladu (12)
 • Doporučený věk: od 0-6 měsíců.
 • Materiál: silikon, bez bisfenolu-A
 • Lze sterilizovat a umýt v myčce.
 • Balení: 2 ks.
 • Sortiment sad různých barev. Při objednávce nebo u našeho operátora prosím uveďte dostupnou možnost.

Figurína Philips Avent Classic, nabízená v různých barvách, zaručuje pohodlí dítěte kdykoli. Měkká ortodontická bradavka umožňuje přirozený vývoj dutiny ústní.

 • Navrženo pro pohodlné každodenní použití.
 • Navrženo pro přirozený vývoj zubů
 • Díky odnímatelné víčce zůstává dětská figurína čistá
 • Neobsahuje bisfenol-A.

Přitáhněte vaši pozornost! Zboží je prezentováno v sortimentu. Možnost doručení není zaručena. Pokud potřebujete vybrat konkrétní typ, doporučujeme navštívit naši maloobchodní prodejnu.

Dummy Avent

Komentáře uživatelů

Než jsem si koupil dudlík Avent, dlouho jsem váhal, mezi 0-6 a 0-2, znovu jsem četl spoustu komentářů... nakonec jsem se rozhodl koupit 0-6, uvidíme, jak brzy nám to vyhovuje)

Okamžitě jsem dala dítěti 0-6

Oh, zmatil jsem se. Porovnejte bradavky s 6 a od 6

Ano, jsou velmi odlišné. Celá bradavka je větší. Koupil jsem je v 6 měsících, ale dítě si vzalo v 7. Před tím vyplivl, zřejmě byl velký

To znamená, že nemá smysl, abychom se teď změnili? Myslel jsem si, že najednou je to nutné, jinak zkazím sousto..

Doslova milimetr jiný. Ale naše je lepší, což trvá 0-2? není tak těžký jako 0-6, neztrácí se tak rychle), ale nemá rád u nás figuríny? pouze avent 0-2 a to je vše

Jo... to znamená, že samotná plastová maska ​​je už těžší?

Ano, více plastu))

Může to být viděno

Něco, co hodně zpráv odneslo ode mě ?

Ano, vidíte! Poděkovat? ale nevíte, že se musí měnit podle věku, no, skus se nezhorší, pokud budeme sát 0-2 ještě dlouho? Nebo je to striktně ?? ‍♀?

Ano, samozřejmě, není to striktní, existuje mezi nimi minimální rozdíl, zdá se mi, že jde o marketingový tah)) Vyzkoušeli jsme mnoho bradavek různých výrobců od 0 měsíců a všichni se liší délkou a velikostí a tvarem, ale přesto je každý považován za ortodontický, to znamená pro vytvoření správného kousnutí))

Ano, 0-6) pravděpodobně tak velký, aby dítě nepolklo ?

Neviděl jsem takové... jaké krásné ((prostě se mi nelíbí barvy 0-6... a na webu tak, jak to nemáte ((kam jste to dostali, píchněte ??))))))

A zdá se mi, že se prodává s mraky ve všech lékárnách))) Nařídil jsem malé 0-2 pro Wildberis, ale tam byli i další, podívejte se tam ?

Ale s mraky jsem nikdy neviděl jen kdekoli))))) a ty menší jsou stejné)

Dummy Avent 0-6

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Silikonový dudlík Avent (0-6 měsíců, 2 ks) (Aven.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Avent Dummy silikon "Pets", 0-6 měsíců.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Dummy Avent FreeFlow silikon od 0 do 6 měsíců. (1 PC)

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT SCF2.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Night.

Philips AVENT Přírodní bradavkový silikon 6m + 2ks SCF654.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Dummy silikon klasický Philips AVENT Soothie.

Dummy Ultra Soft Philips Avent, 0-6 měsíců. Dívčí barva.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Mini S.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Dudlík na dudlík PHILIPS AVENT Silikonová ortodontika.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Dudlíky a příslušenství Philips Avent SCF227 / 20 Dudlík.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Avent Philips Silikonový bradavkový dudlík Ortodontický.

Dummy Philips Avent Ultra air, 0-6 měsíců. barevný chlapec

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Falešný silikon na bradavku PHILIPS AVENT PHILIPS AVENT.

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Silikonový dudlík Avent Philips 0-6 měsíců 2sh.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT ultr.

Silikonový dudlík AVENT PHILIPS Classic SCF182.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Falešný silikon na bradavku PHILIPS AVENT PHILIPS AVENT.

Falešný silikon na bradavku PHILIPS AVENT PHILIPS AVENT.

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Dummy Ultra Soft Philips Avent, 0-6 měsíců. barva Malchi.

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Avent dudlík silikonový ultrasoft 0-6 měsíců. Č. 2 (scf22.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Avent dudlík silikonový ultrasoft prostor 0-6 měsíců. Číslo 2.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Dudlík na dudlík PHILIPS AVENT Silikonová ortodontika.

Dudlíky a příslušenství Philips Avent SCF222 / 20 Dudlík.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Dudlík Avent, od 0 do 6 měsíců. (SCF172 / 13), Soother

Formulář vydání
Dummy silikonový ortodontický. Design skladem.

aplikace
Sání pomáhá dítěti uklidnit se. Správně vybrané dudlíky pomohou uklidnit dítě a podpořit jeho přirozený vývoj v každé fázi.

Takže pro novorozence a kojence 0-6 měsíců by dudlíci měli:

brát v úvahu potřeby dítěte;
být lehký;
mají ortodontické měkké silikonové bradavky.
Jmenování
Matka, která dala dítěti Aventovi figurku, si nemůže dělat starosti: stlačitelné bradavky figurín Avent jsou fyziologického a absolutně symetrického tvaru, takže i když se figurína převrátí v ústech dítěte, nebude narušen přirozený vývoj zubů a dásní. Okraj figuríny má větrací otvory, které nedovolují akumulaci slin a snižují pravděpodobnost podráždění pokožky dítěte. Ochranný kryt udržuje bradavku čistou. Figuríny nemají chuť ani vůni, takže děti je berou ochotněji. Měkký, hladký, průhledný, snadno se čistí. Vybaven kroužky bezpečnostní kliky. Doporučený věk pro děti od narození.

Hlavní vlastnosti
Bradavky nemají chuť ani vůni, takže děti je berou více ochotně.

Měkký, hladký, průhledný, snadno se čistí.

Funkce
Vyrobeno z polyethersulfonu - bez BPA (bez BPA).

6 větracích otvorů v figurínovém okraji.

Zvyšuje cirkulaci vzduchu pro větší pohodlí.

Ortodontická symetrická vyměnitelná bradavka.

Snap cap.

Bezpečnostní kroužek.

Zvláštní doporučení
Před prvním použitím sterilizujte dětskou figurínu pro sterilizaci, stačí ji po dobu 5 minut držet ve vroucí vodě, voda by měla dětskou figurínu kompletně zakrývat, pro pravidelnou sterilizaci dětských figurín, dětských pokrmů a odsávačky se doporučuje používat sterilizátor.

Před každým použitím figurínu důkladně opláchněte..

Figurína musí být pravidelně kontrolována a po zjištění poškození okamžitě zahoďte.

Neupoutujte figurínu k elastickému pásku nebo lanu - pro figuríny s popruhem nebo plastovým řetězem používejte pouze speciální špendlíky.

Pro hygienické skladování a přepravu použijte speciální kufřík pro dudlíky.

Nenechávejte figurínu dlouho na slunci nebo v blízkosti jiného zdroje tepla..

Pečlivě si přečtěte návod k použití, figuríny mají omezenou životnost.

Vložte několik identických bradavek, abyste se vyhnuli tragédii v případě ztráty jediného a milovaného.

Popis
Dudlíky Avent (Avent) mají ortodontickou symetrickou bradavku ve formě kapky měkkého antialergenního silikonu, transparentní, bez zápachu a bez chuti. Ortodontická forma bradavek Avent opakuje přirozenou strukturu patra, dásní a nenarušuje vývoj zubů dítěte. Figurína má klasický pevný bryndáček.

Balení a složení
Vsuvka je vyrobena z pevného, ​​odolného, ​​hygienického materiálu - silikonu. Nevstupuje do chemické reakce se slinami, je dobře sterilizován, neztrácí tvar, nemá chuť a neabsorbuje pachy. Fiktivní lem je vyroben z materiálu Tritan, který neobsahuje bisfenol A.

Zařízení
Dva silikonové dudlíky.

Dvě karabiny.

Úložný prostor
Skladujte v suchém uzamykatelném obalu, nevystavujte je přímému slunečnímu záření a teplu..

Datum exspirace a použití
3 měsíce.

Vzali jste si nemocenskou dovolenou kvůli bolesti zad?

Jak často trpíte bolestmi zad??

Dokážete tolerovat bolest bez léků proti bolesti?

Zjistěte více, jak co nejrychleji čelit bolesti zad

Články O Neplodnosti