Hlavní Neplodnost

Andipal pro kojení

Moderní Rusové často trpí hypertenzí a bolestmi hlavy způsobenými křečemi. Jak brát přípravek proti bolesti Andipal na migrénu - návod k použití pro pacienty různého věku říká podrobně. Lék je antispasmodikum se sedativním účinkem, který neléčí příčinu nástupu příznaků. Recenze hovoří o účinnosti tohoto nástroje. Před zahájením léčby je však důležité nejen konzultovat s odborníkem, ale také se dozvědět více o tomto léku.

Andipal tablety

Tento nástroj je kombinovaný lék, který má analgetický, hypotenzní účinek na tělo. Díky aktivním složkám poskytuje Andipal při vysokém tlaku antispasmodický účinek a rozšiřování krevních cév. Tento lék je předepsán pro hypertenzi v časných stádiích ke snížení krevního tlaku. Vyrábí lék v tabletách po 10 ks. V jednom balení jsou zpravidla 3 blistry s návodem k použití.

Složení Andipalu

Účinnost tohoto analgetika je dána jeho složením. V následující tabulce jsou uvedeny aktivní složky pro 1 tabletu:

Analgin (metamizol sodný)

Farmakodynamika a farmakokinetika

Andipal je členem skupiny narkotických analgetik. Použití tablet podle pokynů nepomáhá k léčbě arteriální hypertenze, ale snižuje krevní tlak. Aktivní složky tohoto léku zmírňují křeče orgánů a periferních cév, snižují hladinu krevního tlaku pacienta. Metamizol sodný normalizuje tělesnou teplotu a anestetizuje.

Po vstupu do gastrointestinálního traktu je léčivo vstřebáno do krve během několika minut, blokuje prostaglandinový systém z kyseliny arachidonové a ovlivňuje práh citlivosti hypotalamu (oblast mozku). Papaverin hydrochlorid snižuje tón hladkých svalů vnitřních orgánů, má vazodilatační účinek. V důsledku bendazolu lék obnovuje periferní nervové zakončení, stimuluje míchu. Fenobarbital má sedativní účinek. Navíc tato složka zvyšuje hypotenzní účinek..

Možnosti Andipalu jsou uvedeny níže:

 1. Odstraňuje bolesti hlavy způsobené vazospasmem.
 2. Zmírňuje bolest se křečemi střev, žaludku a dalších vnitřních orgánů (ale neodstraní příčinu symptomu).
 3. Má hypotenzní účinek, ale nepoužívá se k léčbě hypertenze..

Po užití Andipalu se rychle vstřebává do těla žaludkem. Maximální absorpce aktivních složek je dosažena 20 minut po aplikaci. Účinná látka v játrech je metabolizována. Vylučuje se ledvinami úplně močí po dlouhou dobu. Z tohoto důvodu nepřekračujte dávku léku, aby nedošlo ke zhoršení vašeho stavu.

Indikace pro použití

Tento lék je předepisován pacientům jako analgetikum k úlevě od bolesti způsobené vazospasmem. Tento stav negativně ovlivňuje krevní oběh a příjem prospěšných látek do vnitřních orgánů, proto by měl být užíván Andipal. Následují symptomy a onemocnění, při kterých je tento lék účinný:

 • bolest očí
 • dysurie;
 • esenciální hypertenze (počáteční fáze);
 • intrakraniální hypertenze (benigní);
 • onemocnění spojená s vysokým krevním tlakem;
 • hypertenzní encefalopatie;
 • migréna;
 • bolest na hrudi při dýchání;
 • bolest v břiše, perineu, pánvi;
 • tenesmus močového měchýře;
 • léze trigeminálního nervu;
 • ostrá bolest;
 • chronická bolest hlavy po zranění.

Jak brát Andipal

Recenze pacientů a lékařů potvrzují hypotenzivní a antispasmodický účinek Andipalu. Předepisujte tablety všem pacientům v individuální dávce, s přihlédnutím k diagnóze a dalším faktorům. Standardní pokyny pro použití léčiva:

 1. Při vysokém tlaku v počátečním stádiu hypertenze berou 1 tabletu, aby zmírnili příznak..
 2. Pro bolesti hlavy bez cíle snižování krevního tlaku berou 2 tablety denně v intervalu 60 minut. Maximální denní dávka Andipalu podle pokynů je 5 tablet.
 3. V případě vegetovaskulárních poruch (hypertonický typ) se Andipal používá 1 tableta 2krát denně. Doba léčby není delší než 3 po sobě jdoucí dny. Doporučuje se kombinovat analgetikum s mateřskou nebo valeriánskou..

speciální instrukce

Tento nástroj se nepoužívá pro dlouhodobé zpracování. Tablety jsou k dispozici pro symptomatické použití za určitých podmínek pacienta. V případech, kdy je použití Andipalu navrženo na dobu delší než 1 týden, se doporučuje sledovat stav jater a obrázek periferní krve pacienta. Pokud lék nedává účinek do 3 dnů, pak je užívání léku zastaveno a vyhledejte jinou léčbu u lékaře.

Je důležité si uvědomit, že tablety Andipalu jsou narkotické analgetika. V tomto ohledu se během léčby tímto nástrojem doporučuje odmítnout řídit auto a provádět činnosti, které vyžadují rychlost psychomotorických reakcí a vysokou koncentraci pozornosti. Kromě toho je léčivo návykové kvůli přítomnosti fenobarbitálu v kompozici. Děti a dospívající od 8 do 18 let mohou užívat Andipal přesně podle lékařského předpisu.

Andipal pro kojení

Je důležité, aby mladé matky, zejména před použitím jakéhokoli léku, konzultovaly odborníky. Podle pokynů není Andipal předepisován pacientům během těhotenství a kojení. Pokud se během tohoto laktace neobejdete bez tohoto léku, je dítě převedeno na umělé krmení. Faktem je, že aktivní složky Andipalu negativně ovlivňují dítě, kazí kvalitu mateřského mléka.

Andipal a alkohol

Většina léků by neměla být používána ve spojení s alkoholickými nápoji. Andipal zvyšuje účinek ethylalkoholu na tělo, což je pro pacienta velmi nebezpečné. Ve stavu intoxikace nebo po pití malého množství alkoholických nápojů by se tento lék neměl konzumovat, i když existují náznaky.

Léková interakce

Antihypertenzní účinek Andipalu na organismus se výrazně zvyšuje, když je léčivo kombinováno s léky následujících farmakologických skupin:

 1. Blokátory vápníkových kanálů (nifedipin).
 2. Dusičnany (nitroglycerin).
 3. Beta-blokátory (Anaprilin, Metoprolol).
 4. Diuretika (Furosemid, Lasix a další).
 5. Myotropní antispasmodika (Eufillin a další).

Hypotenzní účinek léku je snížen, pokud je jeho použití kombinováno s následujícími druhy léků:

 1. Tonik (ženšen ve formě tinktury nebo tablet, Eleutherococcus, Rhodiola rosea).
 2. M- a H-cholinomimetika (acetylcholin, nikotin).
 3. Analeptika (Citizine, Camphor, Sulfocamphocaine).
 4. Adrenomimetika (Efedrin, Adrenalin).

Podle návodu k použití vyvolává současné užívání Andipalu s léky ze skupiny opioidních analgetik vznik vedlejších účinků. Léčivo je horší absorbováno v gastrointestinálním traktu, pokud je kombinováno s aktivním uhlím a různými léky, které poskytují adstringentní účinek a mají obalový účinek. Ty zahrnují antacidová léčiva a léčiva s bizmutem v kompozici.

Vedlejší efekty

Podle návodu k použití může lék vyvolat následující vedlejší příznaky:

 • zácpa;
 • alergie;
 • nevolnost;
 • nefritida;
 • ospalost;
 • červená barva moči;
 • hyperhidróza.

Při dlouhodobém používání Andipalu se mohou objevit následující poruchy:

 • agranulocytóza;
 • trombocytopenie;
 • leukopenia.

Předávkovat

Během léčby je důležité dodržovat návod k použití. Překročení dávky léku má takové negativní důsledky, jako jsou:

 • závrať;
 • letargie;
 • ospalost;
 • obecná slabost;
 • anafylaktický šok.

Kontraindikace

Andipal je účinný lék, ale specifický. Před zahájením léčby je důležité přečíst si návod k použití a poradit se s lékařem. Kontraindikace pro jmenování Andipalu jsou následující podmínky:

 1. Problémy s játry.
 2. Poškozená funkce ledvin.
 3. Snížený svalový tonus.
 4. Systémová krevní onemocnění.
 5. Hypotenze (lék nezvyšuje tlak, ale snižuje).
 6. Zvýšená koagulace krve.
 7. Individuální nesnášenlivost.
 8. Těhotenství.
 9. Laktace.
 10. Dědičná patologie výměny pigmentů.

Podmínky prodeje a skladování

Podle návodu k použití může Andipal Rusové zakoupit bez zvláštního předpisu lékaře. Při uchovávání léku doma byste měli dodržovat následující pravidla:

 1. Místo by mělo být tmavé, suché, mimo dosah dětí..
 2. Teplota vzduchu nesmí překročit 30 ° C.
 3. Skladovatelnost - až 2,5 roku.

Analogy

Tento nástroj nemá žádné analogy ve složení. V lékárně si však můžete koupit účinný lék, který je ve vlastnostech podobný tomuto léku. Analogy Andipalu pro antispasmodický účinek jsou následující:

Cena Andipala

Cena tablet Andipal závisí na vybrané lékárně, výrobci společnosti a dalších faktorech. Níže je tabulka s přehledem cen léku:

Tlak od kojící matky

Ahoj! Jaké léky lze užívat se zvýšeným tlakem 150/90, kojící matka. Tlak se během těhotenství a dvakrát po porodu zvýšil třikrát (dítě 3,5 měsíce). Se zvyšujícím se tlakem bolí hlava. Všiml jsem si, že tlak stoupá, když matka nemá dostatek spánku a přepracování. Mohu pít andipal? Pokud ne, co lze opít k normalizaci krevního tlaku? Normální tlak 110/60. díky za odpověď.

Ahoj Lily! Nejdůležitější věcí pro ženu po porodu je zdravý a plný spánek, duševní klid. Často hodně záleží na blízkém prostředí. V opačném případě může tlak pravidelně stoupat, dokud se nevyvíjí hypertenze. Můžete pít Andipal, ale nenechte se unést. V takové situaci je lepší, ne-shpu, je to také antispasmodické, i když méně účinné. Pokud tlak zřídka stoupá - 1-2krát týdně, můžete také kaptopril - tableta nebo půl, ale jsou také velmi závislí a pití se nedoporučuje. Během těhotenství a kojení je povoleno pít metoprolol (jedná se o účinnou látku, obchodní název se může lišit). Musíte si vybrat dávku, ale určitě začít s 25 mg. Ale tento lék je zaměřen na nepřetržité užívání, nepůsobí tak rychle (na rozdíl od kaptoprilu, který snižuje tlak po 5-10 minutách). Můžete také pít methyldopu, která je povolena během kojení. Možná byste také měli pít sedativní přípravky (přinejmenším valeriánský nebo matečný), záleží na situaci, víte lépe. Při pravidelném zvyšování krevního tlaku byste měli kontaktovat kardiologa. Vše nejlepší!

Přihlaste se nebo se zaregistrujte a přidejte komentář

Vítejte na stránkách s informacemi o zdraví ženských prsou! Vše o anatomii a zvětšení mléčných žláz. Nejčastější onemocnění prsu, jakož i jejich prevence a léčba. Jak krmit dítě a pečovat o prsu během tohoto období.

Informace na této stránce jsou poskytovány pouze pro informační účely. Neléčte sami. Při prvních známkách nemoci se poraďte s lékařem.

POPULÁRNÍ ZPRÁVY

Neslaktující výtok z hrudníku: příčiny, diagnostika, léčba

Existují bolesti s maligní patologií prsu

Proč mi hrudník náhle přestal bolet před menstruací??

POPULÁRNÍ KATEGORIE

V blízké budoucnosti budeme zveřejňovat informace.

Droga Andipal - speciální doporučení pro přijetí

Andipální medicína je označována jako léčiva s antispasmodickým účinkem. Rozšiřuje periferní cévy mozku, uvolňuje tkáň hladkého svalstva. Snižuje krevní tlak a zlepšuje periferní krevní oběh, eliminuje migrény. Návod k použití léku Andipal doporučuje jeho použití u různých onemocnění spojených s bolestí. Tento léčivý přípravek vyrábí společnost, jejíž název je Avexima Forte.

Formulář vydání

Lék se vyrábí jako tablety. Mají plochý válcový tvar, ve kterém se používá zkosení a riziko. Jsou bílé, zřídka žluté.

Na prodej tablety se nacházejí v deskách po 10 kusech. Podle popisu každá tableta obsahuje následující aktivní složky:

 • 0,25 g Analgin,
 • 0,02 g fenobarbitalu,
 • 0,02 g dibazolu,
 • 0,02 g papaverinu.

Z pomocných látek:

 • bramborový škrob 0,046 g,
 • talek prášek 0,007 g,
 • kyselina stearová 0,003 g,
 • vápník 0,004 g.

Mechanismus účinku léku na tělo

Andipal tablety jsou narkotická analgetika. Nepomohou úplně léčit arteriální hypertenzi, ale budou mít účinek snižujícího se tlaku. Aktivní složky každé tablety umožňují zmírnit příznaky křečí orgánů a cév a také snížit hladinu krevního tlaku pacienta. Analgin rychle snižuje tělesnou teplotu a provádí analgetický účinek. Při použití léků Andipal instrukce říká, že při vstupu do zažívacího traktu se tělo vstřebává během několika minut, blokuje práci složek kyseliny arachidonové a ovlivňuje citlivost části mozkové zóny - hypotalamu.

Papaverin hydrochlorid snižuje tón hladkých svalů vnitřních tkání a podporuje expanzi krevních cév. Bendazol obnovuje nervy periferních tkání, stimuluje činnost míchy. Uklidňující účinky, zvýšený hypotenzní účinek dává fenobarbital.

Ne všichni pacienti znají Andipal, což pomáhá. Je účinný při následujících příznacích:

 • na bolesti hlavy způsobené křečemi krevních cév,
 • zmírňuje bolest, která způsobuje gastrointestinální křeče, ale nevylučuje jejich příčinu,
 • pomáhá normalizovat vysoký krevní tlak.

Lék se metabolizuje v játrech a vylučuje se močí po dlouhou dobu. Proto nemusíte překračovat dávku léku, aby se stav nezhoršoval.

V takovém případě je předepsáno?

Instrukce a anotace pro Andipal popisují, co pomáhá a lze je použít:

 • k úlevě od bolesti způsobené křečemi,
 • eliminovat příznaky mírné hypertenze a migrény,
 • v případě bolesti v očích,
 • se zvýšeným intrakraniálním tlakem (ICP),
 • při akutní encefalopatii hypertonické povahy,
 • se spastickou bolestí v pánvi, břiše nebo perineu, jakož i při močení,
 • inhalační bolest a jiné typy bolesti,
 • s křečemi v krku,
 • s osteochondrosou.

Existují i ​​jiné náznaky, jedná se však o vzácné případy..

Užívání drogy

Podle pokynů Andipalu dospělí užívají jednu nebo dvě tablety 2-3krát denně po jídle. Dávkování a délka léčby v průběhu týdne a půl. Neúčinnost léčby vyžaduje její nahrazení jiným lékem nebo kombinaci Andipalu s jinými terapiemi.

Andipal a tlak: zvýší nebo sníží?

I když má Andipal návod k použití pro tento léčivý přípravek, návod, při jakém tlaku jej užívat, není možné uhodnout, jak bude tělo na léčivý přípravek reagovat: tlak se zvýší nebo sníží. Případy byly odlišné, když u pacientů došlo k různým vedlejším účinkům: ospalost, alergické reakce, zhoršení řádného fungování jater a ledvin, zhoršení psychomotoru. Proto se po užívání látky nedoporučuje řídit vozidla, zahájit jakoukoli práci vyžadující stres, provádět činnosti spojené s možnými zraněními, poruchami centrální nervové soustavy. Tyto akce vedou se stejnou frekvencí ke snížení a zvýšení tlaku.

Určitou vlastností Andipalu může být to, že lék někdy zvyšuje tlak u pacientů s vaskulárním spasmem. Takový účinek je samozřejmě velmi vzácný. Proto je nutné pochopit, že není nutné používat lék ke zvýšení tlaku na vlastní pěst, aniž byste tento lék předepisovali ošetřujícím lékařem.!

Složky Andipalu jsou vybrány tak dobře, že dokonale doplňují terapeutický účinek jeden druhého. Přesto se však nedoporučuje používat Andipal na tlak po dlouhou dobu, vzhledem k možnému vývoji závislosti na složkách léku, což následně sníží jeho účinnost.

speciální instrukce

Návod k použití přípravku Andipal neposkytuje úplné informace, při jakém tlaku a jak jej užívat. Je však známo, že je zakázáno používat, když:

 • Abnormality vedení AV,
 • vysoká citlivost na složky léčiva,
 • porfyrie,
 • krevní patologie,
 • těhotenství (v 1 trimestru),
 • myasthenia gravis,
 • poškození ledvin a jater,
 • kojení.

Při užívání léků Andipal v jakémkoli období těhotenství je třeba postupovat opatrně. Po užití látky nejezděte.

Andipal a kojení

Kojící matky často trpí křečovitými bolestmi, které mohou nastat v důsledku vasospasmu. Ostrá bolest, která se šíří po tkáních, ztěžuje zaměření na péči o dítě.

Andipal je pro použití při kojení nepřijatelný, protože obsahuje fenobarbitál, omamnou látku, která je návyková. Její složky vstupují do krevního řečiště spolu s dalšími účinnými látkami a poté vstupují do mateřského mléka, což nepříznivě ovlivňuje mozek a další důležité orgány dítěte.

Důležité! Užívání tablet Andipal s HB je zakázáno.

Lékaři předepisují lék při krmení pouze jako poslední možnost, když jiné léky nemají pozitivní účinek. Andipal Aveksima eliminuje příznaky hypertenze. Aby se předešlo negativním účinkům na dítě během krmení, lékaři doporučují, aby matka užila lék ihned po krmení a poté aplikovala na prsa po 3 hodinách..

Kompatibilita s alkoholem

Andipal neumožňuje kompatibilitu s alkoholem, protože látka zvyšuje negativní účinek alkoholu na organismus.

Po pití se alkohol vstřebává do tkání těla a ovlivňuje mysl pijáka. Naše tělo bojuje s alkoholem, rozkládá se a odstraňuje. Největší poškození je způsobeno játry. Když se alkohol pije ve velkém množství, působí s lékem toxicky.

Předávkování drogami

Během celé fáze léčby je důležité postupovat podle pokynů. Předávkování lékem vede k následujícím jevům:

 • časté závratě,
 • příznaky letargie a ospalosti,
 • anafylaktický šok.

Vedlejší efekty

Mezi nežádoucí účinky v důsledku užívání Andipalu patří:

 • alergie,
 • poruchy stolice,
 • záchvaty nevolnosti,
 • dysfunkce ledvin,
 • červený nádech moči,
 • pocení.

Pro koho je kontraindikován?

Kontraindikace pro účely látky jsou následující:

 • poruchy činnosti orgánů (játra a ledviny),
 • snížený svalový tonus,
 • systémové krevní poruchy,
 • nízký krevní tlak,
 • nízká koagulace krve,
 • nesnášenlivost kterékoli ze složek,
 • během krmení nebo těhotenství,
 • dědičnost.

Metody prodeje a podmínky skladování

Chcete-li koupit Andipal, droga se prodává bez psaní předpisu na to. Můžete ji uložit doma na suchém a tmavém místě. Děti by neměly mít přístup k drogě. Tento léčivý přípravek je uchováván při teplotě nepřesahující 30 ° C po dobu nepřesahující 2 roky a 6 měsíců.

Jaké analogy existují?

V chemickém složení léčiva nejsou žádné analogy. Lékárník však může prodat lék, který je v zásadě podobný akci. Lék může být nahrazen těmito látkami:

 • Nominován s Urolesanem,
 • Unispaz band,
 • Kapoten,
 • Bez tyče s Theodibaverinem.

Podobné příznaky lze léčit výše uvedenými léky..

Náklady v lékárnách

Cena tablet v různých lékárnách je odlišná. Závisí to na regionu, ve kterém se prodávají, která společnost se vyrábí, a pohybuje se od 15 rublů. za balení 10 kusů až do 65 let. S takovou cenou je spokojen i chudý člověk.

Jak pacienti reagují

Pacienti, kteří užívali lék podle pokynů, na něj reagují pozitivně. Mezi mnoha příspěvky nejsou žádné negativní recenze. Mnoho oficiálních stránek má také pozitivní recenze..

Oksana, 24 let. Když jsem byl na služební cestě, moje hlava začala hodně bolet kvůli vysokému krevnímu tlaku. Lékař z kliniky mi doporučil užívat tablety Andipal, po jedné se špatným zdravotním stavem. Léky zmírňují bolest. Závislost se mu však vyvíjí, takže jsem pil lék jen v extrémních případech.

Anton, 35 let. Byl jsem v traumatologii, byl kvůli nehodě. Došlo k otřesu. Tam mi byl předepsán Andipal. Byl předepsán, když jiné léky úplně přestaly být účinné. Dobré prášky, rychle odstraněné křeče a nízké náklady. Ale pro dlouhodobou léčbu se nepoužívají. Ale stále jsem doplnil svůj domácí lékárničku tímto lékem, nyní mám vždy aspirin.

Andipal

Složení Andipalu

Jedna tableta obsahuje 0,25 g metamizolu sodného (analgin), 0,02 g bendazolu, 0,02 g papaverin hydrochloridu a 0,02 g fenobarbitalu.

Andipal tablety také obsahují pomocné složky (mastek, bramborový škrob, kyselinu stearovou, stearát vápenatý).

Formulář vydání

Tablety jsou válcového tvaru, bílé nebo nažloutlé barvy. Balení po 100, 30 a 10 kusech.

farmaceutický účinek

Analgetikum, antipyretikum. Má vazodilatační účinek.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Jedná se o kombinovaný lék, který má vazodilatační, analgetický a analgetický účinek. Dobrý antispasmodikum, které způsobuje použití Andipalu pod tlakem.

Metamizol sodný, který je součástí kompozice, snižuje tělesnou teplotu a anestetizuje. Jakmile je v gastrointestinálním traktu, je látka dobře a rychle absorbována a blokuje systém prostaglantinů z kyseliny arachidonové, zvyšuje práh citlivosti center bolesti v hypotalamu.

Papaverin hydrochlorid rozšiřuje cévy (snižuje hladinu vápníku v buňkách) umístěných na periferii a významně snižuje celkový tón hladkých svalů povrchu vnitřních orgánů..

Bendazol - antispasmodický, rozšiřuje krevní cévy, stimuluje míchu, obnovuje nervové zakončení na periferii.

Fenobarbital vykazuje své sedativní vlastnosti, zvyšuje účinky ostatních složek léčiva.

Indikace Andipal. Co pomáhá?

Andipal tablety, z čeho jsou?

 • Indikace pro použití drogy jsou různé typy migrény..
 • Bolest spojená se křečemi cév mozku hlavy.
 • Tento lék pomáhá při bolestech způsobených křečemi hladkých svalů nebo vnitřních orgánů zažívacího traktu.
 • U mírných forem hypertenze může být použita jako pilulka na tlak.

Jaký tlak je lék? S primární nebo sekundární hypertenzí může být Andipal odebrán z vysokého krevního tlaku..

Kontraindikace

 • Zvýšená zvýšená citlivost na složky léčiva (zejména na pyrazolon).
 • S nedostatkem glukóza-6-fosfát dehydrogenázy, různých onemocnění krve, porfyrie.
 • Těžce narušená funkce ledvin a jater, tachyarytmie, angina pectoris, střevní obstrukce.

Užívání této drogy je kontraindikováno u dětí mladších 8 let, během laktace.

Vedlejší efekty

Při delším používání je možná agranulocytóza, leukopenie, trombocytopenie.

Před použitím se poraďte se svým lékařem..

Návod k použití Andipalu (způsob a dávkování)

Jak používat lék? Uvnitř. Dospělí by měli užívat 1-2 tablety 2-3krát denně. Celý průběh léčby by měl trvat 7-10 dní.

Než pijete lék, poraďte se se svým lékařem. Průběh léčby by měl být předepsán odborníkem v závislosti na povaze onemocnění a jeho průběhu. Nedoporučuje se užívat lék déle než 10 dní.

Jak brát s tlakem? Andipal zvyšuje tlak nebo snižuje?

Lék působí hypotenzivně, používá se při vysokém krevním tlaku. Nelze použít pro hypotenzi, může to vést k fatálním změnám v mozku.

Předávkovat

Při prvních příznacích okamžitě důkladně vypláchněte žaludek, poté vezměte aktivní uhlí a poté proveďte symptomatickou terapii.

Interakce

Použití adstringentů, obalových látek, aktivního uhlí, snižuje absorpci v zažívacím traktu.

V kombinaci s jinými antispasmodiky a sedativy se zvyšuje hypotenzní účinek léku. Hypoglykemická aktivita léků na diabetes je zvýšena. Zvyšuje účinek glukokortikosteroidů, indometacinu a ethanolu. Snižuje koncentraci cyklosporinu v krvi.

Induktory mikrozomálních jaterních enzymů (barbiturát, fenylbutazon), analeptika (gáfor, kordiamin), tonizující látky (eleuterokok, kořen ženšenu) snižují účinnost léčiva.

Podmínky prodeje

Výdej léků z lékáren se provádí bez lékařského předpisu.

Podmínky skladování

Uchovávejte mimo dosah malých dětí, na tmavém a suchém místě, s teplotou vzduchu nepřesahující 30 ° C.

Skladovatelnost

S výhradou skladovacích podmínek - 2,5 roku.

speciální instrukce

Při dlouhodobém používání Andipalu by měl být sledován celkový obraz periferní krve.

Při práci s mechanismy se doporučuje být opatrný a ostražitý, protože léčivo významně ovlivňuje změnu rychlosti reakce.

Snižuje lék krevní tlak? Snižuje se.

Za jakého tlaku bych měl vzít Andipala? S vysokým krevním tlakem. Používejte Andipal jako lék na tlak by měl být po konzultaci s lékařem.

Články O Neplodnosti