Kategorie Analýzy

Philips Avent Baby Monitor SCD 481

Analýzy

Cena pro stálé zákazníky Obstetrics.ruJiž od druhé objednávky získáte slevu 3%.Produkt není na skladěBaby Monitor Philips-Avent 481 je nejlepší hodnota za peníze a sada funkcí!

Tomy Walkabout Classic Advance

Analýzy

Potřebovat pomoc? Vložte svůj dotaz na tomto fóru.Zaregistrujte se a neustále informujteDostávat e-maily, když: zveřejněny nové otázky a odpovědi nové příručky se nahrávají

Utrozhestan při plánování těhotenství

Analýzy

Vlastnosti lékuVýběr gynekologů ve prospěch Utrozhestanu je více než opodstatněný: jeho působení je zajištěno aktivní složkou - přírodním mikronizovaným hormonem. Látka je produktem sekrece corpus luteum (dočasná žláza vytvořená po početí).

Časté močení během těhotenství

Analýzy

V různých fázích těhotenství musí žena zažít mnoho dočasných nepříjemností spojených s její pozicí. To je nevolnost a ospalost a nejrůznější bolestivé pocity. Mohou se objevit a zmizet nebo ji doprovázet po celé období.

Ženská sterilizace: tubální ligace

Analýzy

V posledních letech se na ženských fórech často diskutovalo o tubální ligaci jako o jedné z nejúčinnějších metod antikoncepce. Mezi recenze je mnoho nadšených, ale při vyjasňování podrobností se ukazuje, že ve skutečnosti jen málo lidí se uchýlilo k této operaci a znalost „materiálu“ zůstává hodně žádoucí..

Aloe pro těhotné ženy: aplikujte externě!

Analýzy

Aloe je pokojová rostlina, která je od dětství dobře známa svými blahodárnými vlastnostmi. Je právem považován za jednu z nejlepších léčivých rostlin..Je však možné, protože má terapeutický účinek na tělo, použít jej během těhotenství?

Doplňkové krmení

Analýzy

Veškerý obsah iLive je kontrolován lékařskými odborníky, aby byla zajištěna co nejlepší přesnost a soulad se skutečností..Máme přísná pravidla pro výběr zdrojů informací a máme na mysli pouze seriózní stránky, akademické výzkumné ústavy a pokud možno i ověřený lékařský výzkum.