Kategorie Analýzy

První dny těhotenství: příznaky, příznaky, pocity

Analýzy

Mnoho žen chce vědět o jejich těhotenství téměř okamžitě po početí. Období těhotenství však může být příliš krátké na provedení přesného testu. Proto, abychom lépe porozuměli tomu, co se děje v prvních dnech těhotenství, zvažujeme hlavní příznaky a symptomy, které naznačují nástup těhotenství.

35 týdnů těhotenství

Analýzy

Co se dějePlíce se také hodně zlepšily, což znamená, že po narození dítěte bude dítě schopné samostatně dýchat.Po 35 týdnech těhotenství se vnitřní orgány plodu plně formují, dále se vyvíjí pouze nervový a genitourinární systém.

BT při užívání Utrozhestanu

Analýzy

Obsah článkuCo říkají gynekologové Utrozhestan nebo Dufaston, co je lepší Do Dufaston a Utrozhestan ovlivňují bazální teplotu. Těhotná grafika v duphastonu. Bazální teplota a Dufaston Bazální teplota a Dufaston Do Dufaston a Utrozhestan ovlivňují bazální teplotu Co říkají gynekologové Moderní gynekologie nebere v úvahu...

Jak vybrat nejlepší postýlku pro novorozence

Analýzy

Novorozenci a děti prvního roku života tráví většinu času ve snu. Správně vybraná postel je proto klíčem k relaxační dovolené pro dítě. Pokud je s kočárkem vše jednodušší: je nutné, pak ohledně místa pro spaní dítěte mají rodiče spoustu otázek.

Poporodní propuštění

Analýzy

Poslední aktualizace: 14/14/2019Obsah článkuAbyste se vyhnuli možným poporodním komplikacím, musíte si dávat pozor na své tělo a sledovat množství a složení sekrecí, tělesnou teplotu a bolest.

2 trimestru těhotenství

Analýzy

2 trimestru těhotenství - to je počet týdnů, kdy začíná?Druhý trimestr se skládá ze tří kalendářních měsíců a 14 porodnických týdnů. Mladé a nezkušené matky jsou někdy o termínu zmateny, protože nevědí přesně, co začíná týden a kdy končí druhá polovina těhotenství.

Jak otěhotnět lepidlem

Analýzy

Obsah článku Jak otěhotnět lepidlem Jak otěhotnět hroty v dýmkách Jak identifikovat adhezeCo jsou to adheze a jak vznikajíAdhezivní onemocnění je stav, při kterém se v břišní dutině a pánevních orgánech vytvářejí adheze, tj.

Fitball: tréninkové prvky

Analýzy

Vítejte milí čtenáři! Zdravý životní styl a sport prodlužují život. Existuje mnoho cvičení na udržení zdraví, poskytnutí flexibility, vytrvalosti a síly. Fitball je poměrně populární téma mezi těmi, kteří chtějí zhubnout, rozvinout flexibilitu a zlepšit celkový stav těla.

DĚTSKÉ MIX HIPP "COMBIOTIC" 1 PRVNÍ

Analýzy

Indikace pro použití Způsob aplikace Podmínky skladování Formulář vydání
Combiotic baby milk powder 1 initial - nová generace kojenecké výživy HiPP, která obsahuje ochranný komplex na základě mateřského mléka.