Kategorie Analýzy

Toxikóza 10 - 12 týdnů

Analýzy

(Hodnocení: 2.3, celkem 9 hlasů)Toxikóza v 10-11 týdnech těhotenství není jen zvracení a nevolnost. Nejprve to jsou kardinální změny v hormonálním pozadí, které mohou vést k ospalosti, náhlým výkyvům nálady, podrážděnosti, letargii a v některých případech k prudkému úbytku hmotnosti.

Screening ultrazvuku 1: co ukazuje a jak dešifruje

Analýzy

Těhotná žena v 11-14 týdnech podstoupí ultrazvukové vyšetření při 1 screeningu. Studie umožňuje včasnou detekci vrozených patologií nebo abnormalit.Indikace a kontraindikace pro diagnostikuUltrazvuk v prvním trimestru se provádí dobrovolně.

Jak chovat Nutrilon mix?

Analýzy

Jak vyrobit Nutrilon mixVýrobce dbá na kvalitu a použitelnost produktů. Na obalu každé nádoby je podrobný popis, jak připravit směs Nutrilonu, jakož i doporučení, jak ji podat dětem různého věku.

25 týdnů těhotenství

Analýzy

25 týdnů v početí nebo 27 porodníkůGestační věk 25 týdnů je porodnický. Další třetí trimestr začne příští týden. 2/3 způsobu, jakým jste již prošli. Před setkáním dítěte zbývají asi tři měsíce.

Jak zjistit těhotenství před zpožděním

Analýzy

Je možné určit těhotenství před zpožděním?V životě existuje mnoho situací, kdy je důležité vědět, zda otěhotněla po „stejné“ noci nebo ne. Mladé ženy se často zajímají o možnost dozvědět se o těhotenství dříve, než zpoždění není kvůli nečinnosti zvědavosti:

Druhý screening během těhotenství

Analýzy

V moderním světě jsou informace o zdraví snad jedním z prvních míst mezi informacemi, které zajímají lidi více než cokoli jiného. A informace o řízení těhotenství jsou nejoblíbenější, protože dnes si ženy dobře uvědomují: nejen zdraví, ale také život budoucí osoby často závisí na tom, jak uplyne těchto devět měsíců.

Kiwi během těhotenství

Analýzy

U mnoha druhů ovoce se těhotným ženám doporučuje konzumovat kiwi.Jaké je použití kiwi během těhotenství, poškodí to dítě a existují nějaké kontraindikace k jeho použití.Co je kiwi a jeho složeníKiwi je exotické malé ovoce podobné „chlupatým bramborám“, které se pěstuje v mnoha zemích světa.

Jak zhubnout při kojení

Analýzy

Mnoho mladých matek přemýšlí o tom, jak zhubnout při kojení po porodu, aby nepoškodilo sebe ani dítě. Tato otázka vzrušuje téměř každou ženu, která má štíhlou postavu před těhotenstvím, okouzlující ženskost a sebevědomí.