Hlavní Bolest

AQA dítě

AQA baby - jedinečná dětská kosmetika, která byla vyvinuta na základě nejčistší artéské vody, nemá na ruském trhu žádné analogy a je navržena tak, aby obsloužila vlastní výklenek

Specialisté ruské laboratoře, ve spolupráci s německými kolegy, přemýšleli o vytvoření nové řady pro kojence a vrhali se na to, jaké by to mělo být - nová kosmetika pro děti?

Hypoalergenní? Samozřejmě. Bezpečný? Samozřejmě. Kvalitní? Bezpochyby. Přírodní složky ve formulacích? Ano, ale pouze osvědčené a ideální pro dětskou pokožku! Unikátní? A je to!

A jaký je základ jakéhokoli dětského krému nebo šamponu? Samozřejmě, voda. Proto je to ideální základ - čistý, hypoalergenní, vysoce kvalitní a zároveň jedinečný! Tak se zrodila první čistá dětská kosmetika AQA.

Všechno se dělá tak, jak má (mimo jiné pod kontrolou Němců - Mann a Schroeder GmbH) - praktická láhev s rozprašovačem, je tam vůně, ale taková příjemná, nenápadná. Mytí dokonale, dobře opláchne. Ale nejdůležitější výhodou pro mě je samozřejmě přítomnost výdejního stojanu. Už jsme druhou láhev koupili a pravděpodobně ji budeme i nadále nakupovat. Tady ano.

Ještě před narozením jsem se nemohl rozhodnout o značce dětské kosmetiky, kterou koupím pro budoucí dítě. Všechno bylo rozhodnuto samo o sobě: 2 týdny předtím jsem byl převezen do nemocnice a manžel musel koupit všechno pro děti samostatně. Kritérium výběru, jak mi později přiznal, bylo všechno nové, což znamená dobře.
Pro koupání si vybral dětský koupací prostředek AQA a šampon 2v1. O něm bude přezkoumání.
Když je dětská pěna a šampon v jedné lahvi - to je velmi dobré ze dvou důvodů:
1. Velmi vhodný formát pro cestování (do chaty, na dovolenou);
2. Cena je mnohem levnější než při jednotlivém nákupu komponent.
Trochu o produktu: voní neutrálně, ve složení nejsou žádné parabeny a barviva, láhev se pevně uzavře a 250 ml. měli jsme dost 3,5 měsíce za cenu 60 rublů - to je velmi výhodné!
Čistí pokožku dobře, nevysychá, myje synovo mýdlo 2krát týdně, nezpůsobuje slzy - to je kontrolováno.
Nyní jsem si již koupil druhý dětský koupací krém AQA + šampon a do kosmetické tašky našich dětí jsem také přidal pěnivou koupel do koupele a také bylinky z vlastní pevné sametové kůže.

Nejčistší děti
kosmetika

Výhody

Rozsah

Složky Složení
dětská kosmetika

Historie značky

15letá odbornost v oblasti práce s dětskou kosmetikou nám umožňuje s jistotou říci, že víme všechno o potřebách dětské pokožky a jsme si jistí,
co nabízíme rodičům a jejich dětem nejlepší.

Rok 2019 byl pro milované miliony rodičů v Rusku významným rokem
a mimo značku AQA baby. Produktovou řadu jsme kompletně aktualizovali na základě konceptu kombinování přírody a nejmodernějších technologií kosmetické výroby, abychom dosáhli produktů nejvyšší kvality pro naše děti..

Naše výrobky stále vyrábíme na základě artéské vody z našeho vlastního zdroje, který prochází nejlepším zpracováním podle standardů farmaceutického průmyslu při zachování našich přírodních vlastností. Přidáváme přírodní složky, které prošly evropskou kontrolou kvality EcoCert,
Nepoužívejte barviva a potenciálně škodlivé látky, jako jsou minerální oleje a SLES / SLS, a netestujte produkty na zvířatech.

Absolutně jsou všechny naše výrobky klinicky testovány moderními metodami a mají hypoalergenní protokoly! Naši vysoce kvalifikovaní odborníci denně produkují
AQA baby v nejmodernějším podniku nejen v Rusku, ale v celé východní Evropě, který splňuje standardy GMP, a náročné německé odborníky v oblasti kontroly kvality zajišťují nejvyšší úroveň kvality dětských výrobků podle evropských standardů.

Vytvořili jsme nejčistší dětskou kosmetiku, protože milujeme naše děti a měli bychom pro ně vybrat jen to nejlepší!
S kosmetikou AQA Baby svěřte péči o nejcennější pleť na světě!

Aqua dětské kosmetické recenze

Dobrý den, rád bych se podělil o recenzi uklidňující pěny do koupele s AQA dětským levandulí. Samotná dětská značka AQA je pro mě nová.
Značka AQA baby se vyrábí v Rusku v moskevském regionu pod kontrolou německé společnosti Mann-schroeder:
• kosmetika je hypoalergenní;
• netestováno na zvířatech (výrobce prohlašuje, že nejen že netestuje, ale takové studie nezakazuje od jiných společností);
• neobsahuje parabeny;
• kosmetika se vyrábí na základě čisté artéské vody;
• aqa dětskou kosmetiku lze používat od narození.

Dali mi pěnu, ale podle internetových obchodů je cena do 135 rublů.
Objem 500 ml, vyrobený v souladu s GOST.

Složení obsahuje výtažky z bylin, D-panthenol. V zásadě není složení špatné, ale první mínus - neexistuje překlad do ruštiny
Více o samotném produktu:
- pěna je průhledná, ne příliš tekutá, pěny velmi dobře (pro malé dítě potřebujete malé množství), vůně je příjemná, jemná, nenápadná, s lehkou vůní levandule.
Při použití pěny se agent choval dobře. Bohatá, příjemná pěna, která nevysychá pokožku. Ekonomicky používáme láhev dlouhou dobu.
AQA dětská uklidňující pěna do koupele s levandulí doporučuji pro koupání dětí.

Recenze AQA BABY

Požádejte o zpětné volání

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 18:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Získání slevy je snadné!

Pokud jste se již na našem webu zaregistrovali, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Pokud jste na webu poprvé, musíte se zaregistrovat.

Pouze pro stálé zákazníky jsou k dispozici další slevy na více než 1000 produktů.!

Používáme cookies (cookies), abychom zlepšili použitelnost vašeho webu..

Pokračováním v používání webu vyjadřujete souhlas s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

AQA dítě

Pomozte vytáčení produktu
1000 hlasů a dostat se do seznamu testovaných produktů.

  • Hmotnost: 1,5 l g
  • Typ: Tekutý prací prostředek
  • Datum exspirace: 30 měsíců od data výroby
Všechny specifikace

Děkujeme za váš hlas!

zbývá sbírat, aby se zboží dostalo
do seznamu testovaných

Hlasujte pro účast produktu na testování

Pozvi své přátele
hlasovat pro produkt

K nákupu doporučujeme pouze ověřené produkty.

Nezveřejňujeme informace o cenách a místech prodeje zboží, které prošlo zkouškou, protože si nemůžeme být jisti jejich kvalitou a bezpečností.

AQA dítě

Vybraná položka 32 z 32

AQA Baby (Aqua baby) je produktová značka německé společnosti Mann & Schrőder GmbH. Holding se specializuje na výrobu ekologické, dětské a profesionální kosmetiky. Od roku 2003 jsou produkty Mann & Schrőder GmbH zastoupeny společností Mann & Schroeder Russland LLC. Značka AQA Baby byla vytvořena speciálně pro řadu dětských produktů na artéské vodě a bez parabenů. Dnes můžete pod značkou AQA Baby zakoupit produkty ze dvou sérií:

  1. Prostředky na mytí a mytí dětských věcí;
  2. Dětská kosmetika (péče a opalovací krém).

Pro co rodiče cení AQA Baby? Za rozumné ceny a kvalitu na úrovni luxusních výrobků pro péči o děti. A pro ergonomické lahve různých objemů a nenápadné neutrální pachy.

Velký sortiment nám neumožňuje podrobně popsat každý produkt AQA Baby v jedné recenzi. Podrobné informace včetně složení a způsobu aplikace najdete na našich webových stránkách v popisu konkrétního produktu.

Ceníte si také přirozenosti a kvality? Objednejte AQA Baby, abyste se ujistili, že je vaše dítě v bezpečí!

Gels, AQA dětské krémy na opalování (Aqua baby)

Německá značka výrobků pro hygienu a péči o děti od narození do pěti let, stejně jako domácí chemikálie pro děti.

Hypoalergenní přípravky pro péči o děti na bázi křišťálově čisté vody z artéské studny. Každý produkt dětské značky AQA je vysoce kvalitní, bezpečný a ve svém složení má přírodní složky..

Dětské chemikálie pro domácnost: tekutý prací prostředek, oplachovací prostředek pro dětské oblečení, čisticí prostředek na láhve a nádobí, antibakteriální sprej.

Péče a hygiena: koupací prostředek, opalovací krém, koupací prostředek, prací gel.

Internetový obchod MyToys představuje oficiální katalog Aqa baby na svých webových stránkách.

Výrobky pro kojence AQA Baby (Aqua Baby) vyrábí německá společnost Mann & Schroeder GmbH, výrobce organických kosmetických výrobků. Řada značek zahrnuje:

  • mycí gely, výrobky pro koupání dětí;
  • zvlhčující tělové krémy;
  • spreje na ochranu proti slunci;
  • detergenty a změkčovadla tkanin;
  • antibakteriální spreje pro povrchovou úpravu v dětském pokoji.

Produkty AQA Baby jsou vyráběny na základě artéské vody, 95% tvoří přírodní složky. Vhodné pro použití od prvních dnů života. Výrobky pro kojence jsou hypoalergenní, neobsahují barviva, parabeny, ropné produkty, formaldehyd, SLS a SLES. Neutrální vůně.

Součástí mycích gelů je prebiotikum obnovující mikroflóru, protizánětlivé extrakty heřmánku, měsíčku, levandule, provázek, lípa. Hydratační krémy obsahují přírodní oleje, vitamíny E, A, B5. Jsou zcela absorbovány, nezanechávají mastný film ani lepkavý pocit, rychle eliminují podráždění.

Opalovací krémy AQA Baby poskytují zlepšenou biosyntézu vitamínu D, obsahují panthenol. Určeno pro kojence starší než 6 měsíců. Prací prostředky mají optimální hladinu pH, nevedou k suchu rukou. Během oplachování zcela prané. Jako odměrku lze použít plastové dno s dvojitým dnem.

Téma: Nejlepší kosmetika pro novorozence. Znám recenze

Chci dát do dárkové sady pro novorozence dobrý krém na miminko a krém pod plenku. Nalezeno v internetovém obchodě kosmetika Aqa baby, podle charakteristik a popisu toho, co potřebuji. Přirozené, žádné škodlivé látky ve složení, cena je přijatelná. A existuje několik pozitivních recenzí od matek. Ale nějak věřím víc ne oficiálním webům, ale názorům žen na fórech. Pokud máte zkušenosti s použitím dětské kosmetiky této značky, podělte se o ni. Nebo radit, co jiného vidíte

Koupil jsem byliny pro koupání této značky, mycí tekutinu používáme k mytí dívek. Jsem docela spokojený, dobré výrobky, hypoalergenní, bez parabenů, barviv atd. Pro mě je stále důležité, aby zvířata nebyla testována. A cena je přijatelná.

Poděkovat! Jen jsem se podíval na krémy, myslel jsem, že by se měly dostat pryč od kosmetiky. A tak se ukázala poměrně velká kabelka) Myslíte si, že se vyplatí prát?

Mám ráda vodu na mytí, a to právě proto, že bere v úvahu fyziologii dětí. Koupil bych si u vás. Ale protože to stále ještě není, mohu pouze vyjádřit svůj názor

Dávám, a jak často to bude používat, maminka rozhodne. Aqua baby je určeno pro kojence od 0 let, a pokud je starší, uvádí se na obalu

Podle mého názoru jsou kosmetika dobrým dárkem, zejména proto, že to mladá maminka bude potřebovat. A pokud máte také produkty dobré péče, pak je to obecně úžasné. Pouze s výběrem je třeba zacházet velmi opatrně, protože dětská pokožka stále není vůbec upravena.

Lipidová emulze pro koupání dítěte a šamponu 2 v 1 Aqa Dermika

Lipidová emulze pro koupání dítěte a šamponu 2 v 1 Aqa Dermika

Dívky, které umí mluvit o emulzi + šamponu aqua derma pro koupání atopických alergiků, sdílejte svůj názor. Mustela koupací krém doporučuje, ale cena opravdu kousne.

Používám aqua kosmetiku, ale zdá se, že takový produkt nemají. Kde jsi ho našel?

Baby lipidová emulze a šampon 2 v 1 Aqa Dermika recenze

v WB viděl a začal se zajímat. toto je očividně nová řada pro děti s atopickou kůží, ještě předtím jsem neviděl dermis. za rozumnou cenu, zejména ve srovnání s podobnou kosmetikou jiných společností

Baby lipidová emulze a šampon 2 v 1 Aqa Dermika recenze

Koupím svého syna emulzí, dobrým nástrojem, jemným a čistým složením. Vezmi si to, IMHO.

Naposledy upravil Natalya92; 16/16/2019 v 17:58.

Emolium si od něj vzalo, ale ne ve skutečnosti, více. Nepoužil jsem takovou značku, musím o ní číst

Baby lipidová emulze a šampon 2 v 1 Aqa Dermika recenze

Má hydratační účinek? Mytí vlasů dobře? Pěny těžce?

Baby lipidová emulze a šampon 2 v 1 Aqa Dermika recenze

Četl jsem o sérii Aqua Dermic, teoreticky mě zajímá osobní zkušenost těch, kteří s ní vykoupali atopické dítě

Baby lipidová emulze a šampon 2 v 1 Aqa Dermika recenze

Hydratuje pokožku, zjemňuje a dobře čistí. Hlava je čistá, vlasy jsou měkké a kůže není suchá, neloupe se. Snadno se vymývá, ale nevytváří se téměř žádná pěna, složení je čisté, bez síranů a jiných škodlivých chemikálií. Po exacerbaci byla naše kůže loupaná a drsná, jako brusný papír. Křupavý pod koleny a na držadlech. Teď je období remise, snažím se ho udržovat, koupám se emulzí, pak to rozmazávám mlékem

Naposledy upravil Natalya92; 17/17/2019 ve 21:26.

Baby lipidová emulze a šampon 2 v 1 Aqa Dermika recenze

Hydratuje pokožku, zjemňuje a dobře čistí. Hlava je čistá, vlasy jsou měkké a kůže není suchá, neloupe se. Snadno se vymývá, ale nevytváří se téměř žádná pěna, složení je čisté, bez síranů a jiných škodlivých chemikálií. Po exacerbaci byla naše kůže loupaná a drsná, jako brusný papír. Křupavý pod koleny a na držadlech. Teď je období remise, snažím se ho udržovat, koupám se emulzí, pak to rozmazávám mlékem

Jaké mléko kupujete? Také pro atopickou pokožku?

Naposledy upravil Varvara123; 17/17/2019 ve 21:27.

Krémový gel na koupání Aqa baby - proč jsem si pro dítě vybral tento nástroj

Dnes nám obchody nabízejí jen elegantní výběr kosmetiky pro kojence. Možná jeho množství není prakticky nižší než počet „dospělých“ šamponů, pěn, olejů atd..

Při nákupu kosmetiky pro sebe však na ně klademe tak vysoké nároky jako na dětské výrobky. A to není překvapivé, protože dětská pokožka má své vlastní vlastnosti a ne každý produkt do koupele je vhodný. Obzvláště pokud má dítě citlivou pokožku.

Tuto skutečnost jsem nezohlednil, když jsem si vybral koupací produkt svého syna. Koupil jsem, veden jasnými obaly, a samozřejmě moje moudrost dala jeho „plody“. Po koupání se pokožka dítěte stala suchou a podrážděnou.

Už jsem ne experimentoval. A než jsem si koupil další lék, pečlivě jsem studoval, co o tom říkají odborníci a zkušené matky. Jak si vybrat, čemu věnovat pozornost?

Výrobky do koupele pro děti musí být certifikovány a musí být přiměřené věku. Pro kojence je lepší koupit gely a pěny 0+. Jsou měkké, jemné a berou v úvahu vlastnosti pokožky dítěte. Dále zkontrolujte datum exspirace a pečlivě prostudujte složení tak, aby neobsahovalo látky škodlivé pro dětskou pokožku (parabeny, minerální oleje atd.). Je také důležité, aby produkt nedráždil sliznici očí. A samozřejmě je lepší vybrat nádobu s víkem dávkovače, je výhodnější ji používat.

V důsledku toho jsem pro své dítě vybral hypoalergenní + netrhavý produkt dobré kvality, ve vhodném balení a ne za báječnou cenu (139 rublů). Říká se jí Aqa gel na dětskou koupel.

Toto jsou naše domácí prostředky pro koupání dětí od narození (0+)

V Moskevské oblasti ji vyrábí společnost UNIK cosmetics pod kontrolou německých odborníků. Kompozice se smísí na základě přečištěné artéské vody. Mimochodem, je to jediná značka, kterou jsem viděl a která používá vodu z artéského pramene ve výrobě.

Krémový gel není průhledný, mléčný, s příjemným, nevylisovaným zápachem

Příjemná vůně zřejmě dává kombinaci broskvového oleje a výtažků z heřmánku a měsíčku, které jsou obsaženy v kompozici jako výživné a zvláčňující složky. Krémový gel snadno pění, pěna není hustá a trochu se ukáže. Dost na umytí dítěte. Po koupeli opláchnu dítě ve sprše, produkt se odstraní dobře a rychle

Konzistence Aqua Baby je blíže tekutině, ale ne příliš mnoho, ne jako voda. Je to snadno vytáčet přes výdejní stojan, čerpadlo se nezasekává, nemám prázdné čerpání. Trubice není úzká, ale ne příliš široká, stačí jediné krmení, abych si mohla dítě umýt. Budu věnovat pozornost tomu, že automat není blokován, takže odebrání již otevřené láhve na silnici není příliš pohodlné.

Nyní o nejdůležitější věci - syn vnímá krémový gel dobře. Kůže po vodních procedurách není suchá, vyrážka, podráždění, zarudnutí atd. neměli jsme žádné alergie. Ale já, holky, bych stále radil nejprve otestovat aqa na lokti dítěte. Reakce na stejný heřmánek je dvojznačná, může se objevit individuální nesnášenlivost. Jistota je jistota.

Výrobek neškrábe oči, testováno na mých vlastních očích. Nyní je proces koupání řízen, mýdlová voda se nedostane do obličeje dítěte. A v budoucnu se může stát cokoli, nemůžete se jím řídit, a tak jsem hned zkontroloval slzu.

Můj závěr je měkký, jemný a příjemný prostředek ke koupání dítěte. Doporučuji vyzkoušet Aqua Baby

Články O Neplodnosti