Hlavní Neplodnost

Výrobky pro kojence

Každý pár se vždy těší na narození dítěte. Je lepší trávit čas před jeho narozením výdělečně: studovat sortiment zboží k prodeji pro novorozence v prodeji a koupit vše potřebné pro pohodlné životní podmínky nového člena rodiny.

Nejprve bude dítě a jeho rodiče potřebovat pohodlný a praktický nábytek do školky. Je nutné postarat se o postýlku, kde se dítě bude cítit pohodlně ve spánku, a také o měnící se hruď - domácí potřeby, které lze použít pro výměnu a uložení dětského oblečení.

Kromě toho byste měli zodpovědně přistupovat k výběru kolébek. Chůze na čerstvém vzduchu je nejlépe organizována tak často, jak je to možné, a proto by kočárek měl být pohodlný pro dítě i matku, která ho doprovází. Majitelé vozu samozřejmě potřebují také autosedačku, bez níž není možné zajistit bezpečnost dítěte v kabině.

A samozřejmě, dítě bude potřebovat první „oblečení“ - obálky na vybití, na chůzi a denní obálky na výměnu.

Co šít pro novorozence: Dary dáváme vlastními rukama

Pokud se ve vaší rodině, rodině příbuzných nebo přátel očekává doplnění, měli byste si předem rozmyslet a jako dárek si pro novorozence zvolit, co se má pro novorozence šít..


Naše nápady a mistrovské kurzy vám pomohou zvládnout tento obtížný úkol a připravit se na radostnou událost..

Čipka pro novorozence


Budete potřebovat:

 • Čepice pro novorozence nebo vzor kapoty;
 • Krajkový nebo široký krajkový cop;
 • Bavlna nebo prádlo;
 • Krejčovské nůžky;
 • Přizpůsobitelné kolíky;
 • Jehly a nitě pro šití;
 • Kravata

Krok 1

Vystřihněte detaily čepice z bavlny:


Boční díly - 4x;

Horní část - x

Krok 2


Nasaďte krajku na jednu horní část kapoty a připněte ji krejčovskými kolíky.

Krok 3


Nasaďte krajku na dvě boční části kapoty a připněte ji krejčovskými kolíky..

Krok 4


Zametejte bavlnu a krajkové části dohromady.

Krok 5


Ořízněte krajku kolem okrajů částí kapoty.

Krok 6


Ořízněte nebo zamete kapotu a části obložení. Výkop.

Krok 7


Z krajky nebo krajkového copu odřízněte pruh s vroubkovaným okrajem.

Krok 8


Připněte a potom přišijte pruh se zoubkovanou hranou k kapotě a složte části přední stranou.

Krok 9


Odřízněte přebytečné krajky na kapoty.

Krok 10


Z hotové pásky vystřihněte dva kusy na kravaty.


A zametejte je nebo připojte k kapotě.

Krok 11


Víčko vložte do obložení.


Části a obruste, ponechejte malý otvor pro otočení pod kapotu.

Krok 12


Vypněte víčko. Ručně šijte otevřený prostor slepým stehem.

Krok 13


Žehlete a šňůru po celém obvodu kapoty..

Zdroj a fotografie: seekatesew.com

Měkké strany v postýlce


Velmi praktické a naprosto nezbytné příslušenství pro postýlku - měkké strany. Dokonale chrání dítě a slouží jako bariéra před průvanem. Vyberte si jeden ze dvou jednoduchých způsobů a brzy začněte pracovat:

Jak šít strany v postýlce: dvěma snadnými způsoby


Nebo použijte náš hotový vzor:

 • Speciální nabídka
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Přikrývka pro novorozence


Tenká bavlněná nebo teplá fleecová přikrývka je vždy užitečná - pro postýlky, kolébky nebo kočárky. Hlavní věc je šít z přírodních tkanin. A jak to udělat, viz naše video-MK a jednoduchá postupná instrukce.

Jak ušít dětskou přikrývku (video)

DIY dětská přikrývka

Dummy držák


Naprosto nenahraditelná maličkost! Figurína nikdy nebude ztracena a matka ji vždy může dítě doručit včas. Jak ušít toto potřebné příslušenství, se dozvíte od naší mistrovské třídy:

Držák figuríny pro kutily

Obálka pro novorozence


Místo tradiční bílé přikrývky s červenou nebo modrou stužkou dávají šťastní rodiče stále častěji přednost novorozencům v krásných, pohodlných a útulných obálkách. Šití koberce vlastními rukama není tak obtížné, jak se zdá, hlavní věcí je přesně sledovat podrobný popis.

Rekvizity pro novorozence focení

Příslušenství pro novorozence focení

Ve vaší rodině se objevilo dítě, jedná se o velmi významnou událost, a přestože všechny druhy domácích prací zabírají téměř veškerý volný čas, vytvořte nezapomenutelné fotografie několik hodin. Dejte svému dítěti v budoucnu příležitost procházet alba s jeho obrázkem na zajímavých a neobvyklých obrázcích, a to vám přinese spoustu pozitivních emocí.
Nemáme časem žádnou moc a brzy už dítě bije na podlahu naboso, potěší mámu a otce novými objevy, a když je ještě dítě, využijte šanci natočit snímek TPF s neobvyklým příslušenstvím. Můžeš si vybrat:

 • Klobouky pro novorozence
 • Dětské hnízdo
 • Dekorativní polštáře
 • Obleky pro střelbu
 • Polštář pro střílení novorozenců

První týdny v životě dítěte byly pro jeho rodiče nejtěžší a nezapomenutelné. V těchto dnech se dítě rychle mění a každý okamžik je neuvěřitelně důležitý. Jak navždy udržet chvějící se okamžiky této nádherné doby? Odpověď je zřejmá - na fotografii. Postupně se však nudí desítky výstřelů stejného typu, které zobrazují dětskou drobenku doma, na ruce a na kočárku. Existuje několik způsobů, jak z dětského alba učinit skutečné mistrovské dílo. A jedním z nich je inscenované focení pomocí speciálního příslušenství.

Fotografování může probíhat v domácím interiéru, ve studiu, v přírodě. V každém případě by situace měla být pro malý model klidná a pohodlná. Důležitou roli hrají doplňky, jejich styl. Častěji se jedná o různé šatní skříně, hračky, inscenační výzdoba - roztomilé klobouky, obvazy, přehozy a přehozy, koše a vtipná hnízda, kombinující barvu a strukturu. Pro umělecký rám se hodí originální nápady:

 • Závěsná houpací síť. Jedno z nejpopulárnějších zařízení pro výrobu pamětních fragmentů. Barvy a struktura tkaniny, ze které je houpací síť vyrobena, pomůže formovat náladu obrázků. Pozitivní atmosféru tvoří barevný chintz, satén, kalico. Pro vytvoření něhy je vhodná krajka nebo vzdušná příze v pastelových odstínech. Jako další prvky použijte květiny, listy, věnce, vtipné čepice.
 • Hnízdo. V útulném holubníku lemovaném měkkou nadýchanou kostkou uvnitř se bude vaše malá vypadat jako roztomilá kočka, jemná a okouzlující.
 • Prvky oblečení. Výběrem obleku je snadné vytvořit atraktivní postavu. Velmi oblíbeným doplňkem je klobouk. Dítě vypadá okouzlující v útulné pletené čepici a ozdobné čepici. Úžasné karnevalové kostýmy zvířat nebo elfů poskytnou ohromující efekt.
 • Plyšáci. Oboustranná varianta, která může inspirovat nepolapitelnou atmosféru dětství. Roztomilý medvídek přidá do obrázku dojemnou něhu, která přesně vyjadřuje náladu prvních dnů existence dítěte.
 • Koše, bedny, umyvadla a jiné obaly. Pro dekorace je vhodný jakýkoli kontejner, do kterého se dítě vejde. Obzvláště velkolepé koše z větviček, kufrů, galvanizovaných van a dokonce i klobouků.

Při pohledu na scénu pro návrh další scény je lepší dát přednost jednoduchým a přirozeným věcem, protože hlavním vrcholem kompozice je dítě a je žádoucí, aby se neobjevil ve stínu. Nejprve se musíte ujistit, že je zcela bezpečný. Ostré hrany by měly být zakryty pro všechny objekty a také doporučujeme zkontrolovat podpěry na přítomnost malých částí, které se mohou dostat do úst dítěte.

Nápady pro novorozence focení

Aby bylo album živé a nezapomenutelné, je důležité nejen naplánovat fotografii podrobně, ale také potřebujete neobvyklou výzdobu pro focení a nové nápady. Chcete-li navrhnout nejsložitější spiknutí a variace pro inscenování, pomůcky pro novorozence pomohou, koupí nebo si pronajmou, což je výhodné v butafori.ru obchodu. Nabízíme exkluzivní ručně vyráběné doplňky pro děti, které harmonicky zdůrazňují na fotografii jemné okamžiky nového života.

Pro malou princeznu bude velkolepý příběh z pohádky vytvořen velkolepým tylem z tylu, podobným světelnému mraku. Stylový doplněk k tomu spolu s obvazem nebo pletenou korunkou, která může být nezávislým doplňkem fotografického portrétu. Zajímavý nápad pro ty, kteří dávají přednost ekologickému stylu, vybrali si postýlku z březových kulatin nebo ptačí hnízdo, zkroucené z vinné révy nebo třešňových větví. Stylizované pohádkové prostředí vytvoří nezapomenutelný obraz klidného spícího dítěte.

Hlavní výhodou těchto nabídek je možnost experimentovat a ukázat svou individualitu vytvořením originálních fotografií, které poslouží jako dobrá vzpomínka na dětství vašeho dítěte.

Udělejte si vše pro novorozence, workshopy a videa

Pokud vy nebo vaši blízcí čekáte na dokončení rodiny a chtěli byste pro dítě udělat něco jedinečného, ​​pak je tato část pro vás. Zde jsou shromážděny workshopy a videa o šicích doplňcích, hračkách a oblečení pro novorozence.

Sledujte mě na VK, pokud chcete vědět o dalších mistrovských kurzech..

21/21/2019 | Olga Maximova | Zobrazení: 1 713

V tomto článku vám ukážu, jak si ušít dětské pletené kombinézy / fleecové prádlo vlastníma rukama. Vzor je vysoký 56-140 cm, rychlý a snadný.

19/19/2018 | Olga Maximova | Zobrazení: 26 435

Na jeden nebo dva večery můžete ušít takovou obálku-kuklu. To je docela jednoduché. Podívejte se na sebe sledováním tohoto workshopu..

aktualizováno 04.22.2019 | Olga Maximova | Zobrazení: 47 794

Mistrovská třída šicích polštářů pro novorozence ve tvaru motýla, medvěda a sovy se vzory.

19. 12. 2017 | Olga Maximova | Zobrazení: 57 965

Dříve jsem šil několik druhů obálek pro výpis pro novorozence, ale dnes chci ukázat, jak si můžete ušít transformátorovou deku vlastními rukama. Taková obálka je ideální pro kojence od narození a v prvních měsících života. Pokud otevřete zipy, můžete jej použít jako běžnou přikrývku, což výrazně zvýší jeho životnost.

aktualizováno 31.3.2018 | Olga Maximova | Zobrazení: 41 536

Nyní existuje velmi velký výběr různých položek pro novorozence, které usnadňují život rodičům.
Dnes chci ukázat, jak vyrobit kokonový film pro novorozence vlastníma rukama. Díky tomu je zavěšení dítěte snadné a jednoduché, nohy nejsou stlačené, rukojeti jsou pevné. Skvělá volba nejen pro domácí použití nebo pro spánek, ale také pro cestu na ulici nebo k lékaři, protože zkracuje dobu potřebnou k zametání.

22/22/2017 | Olga Maximova | Zobrazení: 98 152

Díky vzhledu dítěte v domě existuje také mnoho různých drobných věcí, které se o něj mají starat (jedná se o různé dětské krémy, pudry, ubrousky, bradavky a mnohem více), které je třeba někde dát. S tím vám může pomoci organizátor s mnoha kapsami. Připevňuje se k postýlce pomocí stuh, což je velmi výhodné, protože vše je po ruce.

24.9.2017 | Olga Maximova | Zobrazení: 61 847

Různá zařízení a příslušenství pomáhají udržovat pořádek v dětském pokoji. Dnes vám ukážu, jak si můžete ušít textilní koš pro uložení hraček a dalších věcí. Takový koš pomůže nejen vyčistit místnost, ale bude také ozdobou vaší mateřské školy..

aktualizováno 25.6.2019 | Olga Maximova | Zobrazení: 113 104

V návaznosti na téma mistrovských tříd pro novorozence navrhuji šít hnízdo-kokon. V takové posteli bude dítě pohodlnější spát a usnout, bude lepší, protože se cítí poblíž podpory (je teplejší a pohodlnější v kokonu). Můžete si také vzít s sebou kokonové hnízdo na výlety a venku, bude hrát roli postýlky.

aktualizováno 28/28/2020 | Olga Maximova | Zobrazení: 105 470

Můžete také vyšívat luk pro propuštění z nemocnice sami. Článek popisuje 2 mistrovské třídy: luk pro extrakt pro chlapce a jeden způsob, jak šít luk pro extrakt pro dívky.

aktualizováno 03.19.2020 | Olga Maximova | Zobrazení: 620 671

Pokud si chcete ušit novorozence pro sebe, je tento článek pro vás. Tento článek popisuje 3 způsoby šíření obálek pro děti: obálka-přikrývka, teplá obálka a lehká měkká kostkovaná obálka pro léto.

06/07/2017 | Olga Maximova | Zobrazení: 23 138

Chcete-li, aby vaše dítě vypadalo krásně u jídelního stolu, můžete mu ušit jedinečný bryndáček. Dnes ukážu, jak rychle a snadno šít podbradníky doma (2 způsoby + vzor).

03/12/2017 | Olga Maximova | Zobrazení: 153 790

V tomto článku ukážu mistrovskou třídu o vytváření populární komfortní hračky (hračky splyushki) pro děti. Tato hračka je určena pro novorozence a starší děti, které se stanou dobrým přítelem po mnoho měsíců nebo dokonce let..

aktualizováno 11.20.2019 | Olga Maximova | Zobrazení: 777 814

Měkké polštáře-dopisy jsou nyní velmi populární, šijí jako jedno (počáteční písmeno jména) nebo několik (celé jméno nebo slovo). Takové polštáře osloví nejen děti, ale také mnoho dospělých. Dokonale zdobí školku nebo ložnici a dodávají do místnosti teplo a útulnost.

aktualizováno 10.30.2018 | Olga Maximova | Zobrazení: 57 283

Dnes ukážu, jak přišívat postranní brusle do postýlky.
Za pouhé 3 večery vyšlo 4 válečky a 4 odnímatelné kryty. Prostě si můžete ušít textilní válečky se vzorem, v tomto případě potahy nejsou nutné, ale u potahů je vhodnější prát.

05/30/2016 | Olga Maximova | Zobrazení: 65 265

Venku je téměř léto a je čas se připravit na horké letní dny. Navrhuji šít módní pískoviště pro kojence. Vzor je jednoduchý, tělo (karanténa) bude bez upevňovacích prvků, pouze gumové pásky.

aktualizováno 08.30.2019 | Olga Maximova | Zobrazení: 138 160

Prošívaná přikrývka / povlečení je přikrývka, jedna z jejích stran (nebo z obou stran) je šita z vícebarevných kusů látky (styl patchwork). Také jsem se rozhodl prošít takovou deku pro svou dceru, a to je to, co mám.

06/09/2015 | Olga Maximova | Zobrazení: 195 985

V tomto článku ukážu, jak ušít nejobvyklejší domácí a letní oblečení pro děti do 1 roku: polopruhy (kalhotky na popruhu), kalhotky, letní oblek (tričko a šortky) a další. Článek bude aktualizován.

27/27/2014 | Olga Maximova | Zobrazení: 47 694

V tomto článku vám ukážu několik způsobů, jak vytvořit botičky. Tyto botičky jsou vhodné pro kojence a panenky. Některé botičky jsou teplé z oboustranného rouna s pletenou manžetou a druhou jsou džíny s kravaty.

aktualizováno 15. 5. 2017 | Olga Maximova | Zobrazení: 9 364

Pokud je vaše dítě velmi malé a dosud se nenaučilo chodit, pak nemá smysl kupovat boty pod šaty na dovolenou, může být šito. Zde jsou například takové roztomilé baletní boty, jejichž barvu si můžete vybrat tak, aby odpovídala barvě oblečení vaší princezny.

17.06.2012 | Olga Maximova | Zobrazení: 32 408

Každý rodič chce, aby jeho dítě vyrostlo a rozvíjelo se inteligentně, zvědavě a šťastně. Děti s tím pomáhají různé vzdělávací hry a hračky. Jednou z prvních vzdělávacích hraček je vývojová rohož, kterou si můžete koupit v obchodě nebo si ji můžete udělat sami. Hlavní věc je, že má látky, různé barvy a textury, šelem, stuhy a mnohem více (v závislosti na vaší fantazii). Také jsem se rozhodl prošít takový koberec své dceři.

Příslušenství pro designéry pro děti

Pracovní galerie

Nové silikonové hlodavce

Silikonové hlodavce pro potravinářské účely pro nejmenší

Když se v drobcích rozbijí první zuby, začíná matce těžké období. Může ji uklidnit laskavými slovy a tahy, ale jejím hlavním úkolem je zmírnit utrpení dítěte. Silikonové zubařky v tom pomáhají, jsou to také hlodavci. Milující matka se jistě ujistí, že jsou bezpečné pro zdraví, pohodlné a samozřejmě krásné. Zde najdete velký výběr příslušenství pro držáky pro hlodavce a figuríny, které dítěti pomohou vyrovnat se s nepříjemnými pocity a odvrátit od nich jeho nezapomenutelný vzhled. A co je nejdůležitější, jsou naprosto bezpečné, pro všechny výrobky jsme vydali ruské certifikáty. A osobní doplňky jsou příjemné na dotek, vtipné a rozhodně jako dítě!

Nejlepší prodejci

Babybusinka - osobní doplňky pro máma slunce. Máme obrovský výběr silikonových doplňků pro ozubení

Jsme oficiálním distributorem silikonových tvarovek v Rusku ⠀

Vzhledem k tomu, že přední továrny v silikonovém průmyslu uzavřely dohodu s obchodem BABYBUSINKA.RU o dodávce doplňků z potravinářského silikonu, máme možnost potěšit děti a jejich matky kvalitními výrobky. Udělali jsme obrovský krok k tichému dětství, aniž bychom došli k rozrušení kojenců pomocí silikonových zubů s certifikovaným příslušenstvím pro hlodavce v Rusku. ⠀

Web BABYBUSINKA.RU má největší katalog silikonových tvarovek v Rusku, který vám umožní utopit se podle vašeho výběru. Nespěchejte, abyste naplnili košík, protože jsme připravili další zdroj pro pohodlí našich zákazníků. „Návrhář pro vytváření osobního příslušenství.“ Pomůže to určit design výrobku, správně spočítat velikost a okamžitě objednat příslušenství pro osobní příslušenství. Ze seznamu materiálů bude možné zvolit jako 100% potravinářský silikon, evropské dřevěné kování, jakož i buk a jalovec. Použití takového skvělého nápovědy je zcela zdarma a je k dispozici všem registrovaným zákazníkům. ⠀

Jako bonusový systém slev. Na co jsme hrdí. Protože jsme jediným příslušenstvím pro osobní příslušenství na celém ruském trhu, můžeme nabídnout slevu stálému zákazníkovi bez ohledu na výši objednávky. Získané bonusy budete moci plně zaplatit při zadávání další objednávky. ⠀

Od února 2019 jsme na základě našich maloobchodních webových stránek uvedli na trh největší zdroj společných velkoobchodních nákupů silikonového příslušenství

Nejsou žádné analogy k opt.babybusinka.ru ⠀

Tisíce zákazníků spěchaly ke koupi potravinářských silikonových doplňků za nejnižší ceny. Můžeme zajistit doručení v co nejkratším čase a největší výběr potravinářských silikonových hlodavců a korálků. ⠀

Velkoobchod a maloobchod, naši zákazníci nakupují silikonová jídla, která se stala tak populární. Naši dospělí dětští klienti, kteří jedli jen nedávno zoubky, nyní z talířů jedu silikonové lžíce. Tak milé, že to bude potřeba. Pojďme společně růst

Víme, jak důležité je obklopit dítě krásnými, funkčními a bezpečnými předměty z prvních měsíců života. Proto pečlivě vybíráme nejlepší hardware pro náš katalog, potvrzený příslušnými certifikáty. Všechny dřevěné prvky jsou pokryty speciální kompozicí odpuzující sliny, která je pro děti jakéhokoli věku naprosto neutrální..

Nabízíme příslušenství pro registrované držitele bradavek a hlodavců a další příslušenství pro vaše dítě. Máme jak klasické korálky, ze kterých můžete přidat jméno dítěte, tak exkluzivní korálky, díky nimž bude hotový produkt jedinečný. Pomocí pokynů krok za krokem na tomto webu se snadno naučíte, jak vyrobit přizpůsobené doplňky pro děti. Doporučení profesionálních řemeslníků pomůže určit vhodné barevné schéma, rozložení prvků, vybrat materiály a návrháře - vizualizovat příslušenství pro děti.

Jsme rádi, že naše výrobky přinášejí vám a dítěti pozitivní a jasné emoce. Vytvářejte přizpůsobené držáky, hlodavce, mobily a další doplňky a my vám pomůžeme vybrat a koupit doplňky potřebné pro realizaci odvážných kreativních fantazií. Chcete-li zadat objednávku, použijte "Košík", napište do online chatu nebo zavolejte na kontaktní číslo umístěné v horní části stránky. Budeme rádi, když dodáme vysoce kvalitní evropskou armaturu v Moskvě, Moskevské oblasti a dalších městech Ruské federace nebo zemí SNS.

Příslušenství pro osobní příslušenství z Evropy

Zbarvte první roky života dítěte jasnými a nezapomenutelnými emocemi! Nabídněte mu exkluzivní přizpůsobené doplňky. V našem internetovém obchodě najdete doplňky pro držáky bradavek a figurín, originální korálky, klipy, 3D postavy, písmena a čísla, zvonky, základny pro klíčenky, všechny druhy prstenů a doplňky vyrobené z potravinářského silikonu a přírodního dřeva.

Abychom zjistili, jak bude hotový produkt vypadat, nabízíme jednoduchý a užitečný nástroj: online návrháře osobního příslušenství. Pomůže to určit konstrukci příslušenství, správně spočítat velikost a objednat vhodné kování vyrobené v Německu. A budete mít také příležitost vydělat peníze: uložte rozvržení do galerie a získejte 3% srážky za každý nákup příslušenství, které jste vynalezli.

Máme největší výběr evropského příslušenství pro osobní doplňky pro děti v Rusku - to znamená, že vaše dítě dostane skutečně jedinečnou věc. Jak lze tyto prvky použít pro nejmenší? S jejich pomocí můžete snadno vyrobit hlodavce, držáky na figuríny, mobilní telefony, nosítka pro kočárky a mnoho dalších užitečných doplňků, se kterými bude dítě aktivně znát svět.

Internetový obchod „Extrakt z nemocnice“

Koupil jsem od tebe obálku pro novorozence. Moje žena se to opravdu líbilo, arašídové v ní se cítily pohodlně a rychle usnuly. Poděkovat! Nyní budeme stálými zákazníky. Dmitry 09/03/2014

bezplatné mobilní volání

© Loveincity.ru - Výpis z nemocnice

tel.: +7 (495) 215-29-35, +7 (800) 333-08-66
Volání zdarma v Rusku!

Vybavení je otevřeno denně od 10:00 do 21:00

Baby příslušenství

Baby příslušenství na Kidstaff

Sotva zrozené, dítě vnímá svět dotykem, dotykem. Pokud je kolem teplé a měkké, jako tomu bylo v prenatálním období, není důvod k obavám, pláč. Matky proto spěchají, aby daly dítěti s pomocí vysoce kvalitního příslušenství maximální citlivost. Deska inzerátů zdarma pro Kidstaff obsahuje asi 300 reklam s novými nebo použitými čepičkami pro kojence, podbradníky, rekvizity pro novorozence, focení, dárkové sady atd..

Kde koupit dětské doplňky

K zakoupení klobouku, ochrany úchytů, dalších prvků dětského šatníku není třeba chodit po obchodech, protože vše, co potřebujete, se shromažďuje v Kidstaff.

Můžete si koupit dětské doplňky elegantní i praktické pro dítě jakéhokoli pohlaví. Nakupujte levné doplňky pro novorozence na našem webu Kidstaff s rychlým doručením po celé Ukrajině: Kyjev, Dněpr, Lvov, Oděsa, Charkov, Záporoží, další města a regionální centra.

Jaké jsou doplňky pro novorozence?

Čepice miniaturních rozměrů, škrábance na malých pěstech novorozených ponožek velikosti panenek - to nejsou jen maličkosti. Kromě roztomilosti mají dětské doplňky určité funkce. Například klobouk pro novorozence pokryje uši dítěte, chrání je před průvanem (mnoho rodičů dává přednost kloboukům vyrobeným z bavlny, úpletu). Chytrý oblek netrpí během krmení, pokud existuje bryndáček nebo lepší pár. Ponožky pro novorozence se speciálními silikonovými tečkami na podrážce chrání dítě před pádem na kluzkou podlahu. Prsa se snaží studovat vnější svět i sebe, takže škrábance pro novorozence na rukou mohou zachránit obličej před malými nehty.

Příslušenství pro novorozence pro focení

Jak dotýkají a dotýkají se věci hledat nejmenší, zejména pro focení! Ano, a děti v nich vypadají vtipně a stylově. Dobré záběry na celý život uchová vzpomínky na prchavé období dětství v životě syna nebo dcery. V sadě pro focení je často zahrnuta čelenka na míru, originální čelenky s květinami na hlavě a roztomilé ponožky..

Dětské doplňky

Už víte všechno o rodičovství, zdraví a vývoji dětí? Víte, jak vybrat pro své dítě náležitosti - například dětskou postýlku, plenky, plenky? Koneckonců, nejen jeho zdraví, ale jak obtížné bude péče o dítě, bude záležet na správné volbě „věno“ pro novorozence..

Sloupec „Příslušenství“ vás naučí, jak nakupovat pouze užitečné, funkční a kvalitní položky. Koneckonců se nemusíte spoléhat na reklamu - každý výrobce oceňuje pouze své zboží.

Příprava na narození

Budoucí rodiče v očekávání prvorozených si pravděpodobně neuvědomují, kolik malého syna nebo dcery potřebuje. V sekci najdete kompletní seznam věcí pro novorozence - počínaje plenkami, obálkou pro propuštění a končící dokumenty. Nezapomeňte na plenky - budou jich hodně potřebovat. Z našich článků se dozvíte, jak a z čeho je doma ušit. Možná budete také potřebovat aspirátor pro novorozence - zařízení, které odstraní hlen v případě nachlazení, pokud je dítě příliš malé na to, aby si vyčistilo nos.

Neznámé „obyčejné“ maličkosti

Tyto položky byly použity našimi babičkami. Od té doby však věda a technologie pokročily. A často obvyklé malé věci, které se již dlouho starají o dítě, získaly „nové čtení“:

 • Figuríny pro novorozence jsou nyní nejen klasické, ale také ortopedické, anatomické, s větracími otvory.
 • Lahve jsou vyrobeny z plastu a skla, s bradavkami různých tvarů a dokonce s antikolikovým systémem.
 • Plenka na jedno použití je často výhodnější a ekonomičtější než modely na jedno použití, ačkoli mají výhody a nevýhody pro oba produkty.
 • Slipy - moderní posuvníky. Jsou pohodlnější, když musíte vyměnit plenu, aniž byste narušili spánek dítěte. To však není jediná výhoda oproti sadě „vesty - jezdce“..

Pro sladký spánek

Dítě spí 16–20 hodin denně, i když časem postupně klesá ve prospěch bdělosti. Proto je třeba dbát na to, aby jeho spánek byl sladký a klidný. K tomu je třeba zvolit správný nábytek a ložní prádlo.

V sekci „Příslušenství“ si přečtěte, co je třeba hledat při nákupu matrace a postýlky. Přistýlky jsou vhodné, pokud chcete, aby vaše dítě bylo v noci u jeho rodičů. Mimochodem, víte, co je kokon a proč jej psychologové doporučují používat v prvních měsících života dítěte?

„Vozidlo“ a vše pro mobilitu

Dokud se dítě nenaučilo chodit, bez kočárku se člověk neobejde. Jak si vybrat - čtěte zde. Také na stránce „Vývoj dítěte“ představuje hodnocení „dětské přepravy“ prvních dětí, což zjednodušuje nákup.

Ale ne vždy kočárek - východ a zásoby. Někdy musí rodiče dítě nosit sami. K „rozepnutí“ rukou používají maminky a tatínky praky nebo ergoryukzaki.

Sedíme, chodíme, jedíme

Táta by měl jít do práce, máma by měla dělat domácí práce. Co dělat s tím dítětem? Růst a růst! A různá zařízení mu v tom pomohou. Například chodci se učí chodit, kruh pro plavání - zůstat na vodě. Svetry jsou relativně novým „gadgetem“ pro drobky od šesti měsíců, které vás nejen naučí první kroky, pohyby, ale také vás pobaví. Koneckonců, některé modely dělají hudbu, jsou vybaveny vícebarevnými žárovkami, mají další zajímavé detaily - například volant.

Batolata jako vývojová hrací rohož s chrastítkem, knoflíky a záplatami, které jsou zajímavé k zatřesení, dotyku, tahání... Ano, a máma má méně práce: k odstranění hraček, prostě složte podložku.

Dělá dítě nemocné, a pak se pokusí odplazit, utéct ze lžíce semolina? Existují však vysoké židle, které rodičům usnadňují řešení tohoto super úkolu. Některé z nich mohou být připevněny na běžnou židli, která umožňuje dítěti cítit se, ne-li král na trůnu, na který je upoutána veškerá pozornost příbuzných, pak plného a téměř dospělého člena rodiny.

Jak udělat závěs pro novorozence

Příslušenství pro nošení novorozenců nebo popruhů se stává každým rokem stále populárnější. Jsou velmi pohodlné, vypadají stylově a pomáhají matkám vyhýbat se používání objemných kočárků. Nejjednodušší modely jsou založené na tkaninách a snadno se vyrobí..

Přeprava usnadňuje cestování s vaším dítětem

Jaké popruhy můžete udělat sami

Jakákoli žena, dokonce i začátečník, může doma provést jednoduchý závěs pro nošení dětí. Trvá to jen málo času a současně to ušetří slušné množství peněz.

Odrůdy:

 1. Šátek. Jedná se o jednoduchou konstrukci nošení, které je představováno velkým kusem látky. Můžete je svázat různými způsoby.
 2. Model s kroužky. Je to ideální popruh pro kojence od 0 do 6 měsíců vlastníma rukama. Při přenášení více dospělých dětí bude zátěž dopadat na jedno rameno, takže je rozumné zvolit jiný model.
 3. Slingová kapsa. Model se velmi snadno používá, je představován taškou hozenou přes ramena. Nevýhodou této možnosti je, že postroje nejsou regulovány.

Jedná se o jednoduchý design, který lze snadno vyrobit.

U novorozenců (do šesti měsíců) lze použít pouze dva modely: šátek a opce s kroužky.

Na poznámku. Při provádění novorozenců je důležité správně promyslet design, aby byla zajištěna poloha páteře dítěte..

Z toho, co můžete a nemůžete dělat dětské nosiče

Nejdůležitější věc pro vlastní prak je výběr materiálu. Důležité požadavky:

 • síla;
 • neměla by se moc protahovat;
 • přírodní složení.

Chcete-li provést prak, můžete si koupit hotový střih takny, někdy je vhodnější použít materiály dostupné doma a dostupné nástroje:

 1. Prostěradlo. Jako nosič lze použít pouze v teplém období a doma. Materiál neumožňuje zajistit anatomicky správnou polohu páteře pro děti.
 2. Palatine. Používejte doma i na ulici v období podzim-jaro.
 3. Bavlněná šála o velikosti 150 x 100 cm. Může to být i plenka. V Africe se takové nosiče nazývají kanga..

Na poznámku. Staré věci nelze použít k výrobě praku, protože materiál v průběhu času ztrácí svoji pevnost a pružnost. Takové nošení může být pro dítě nebezpečné..

Nedělejte to sami, udělejte si pro novorozence pletenou šálu. Obvykle jsou úzké a snadno se protahují..

Nemůžete si vzít šátky ve standardních velikostech (až 100 x 100 cm). Vlněné výrobky nebudou fungovat, protože budou příliš poškrábané. Hedvábné věci neposkytují spolehlivou podporu, dítě do nich vklouzne.

Výběr materiálu pro popruh

Před zahájením výroby praku doma se zvláštní pozornost věnuje druhu a kvalitě tkaniny. Aby nedošlo k vyvolání alergie u dítěte, zvolte jeho přirozené složení bez přidání syntetických vláken:

Při výběru tkanin se řídí sezónou, kdy je plánováno přemístit dítě v praku:

 1. Pro letní čas si chintz. Hotová konstrukce je vyztužena speciálními rámy. Bez dalšího utěsnění se takové věci používají pouze pro novorozence s nízkou hmotností..
 2. Pro výrobu transferů, které budou použity v mimosezóně, koupte kaliko nebo džíny.
 3. Na zimu lze nosit z vlny nebo smíšeného materiálu. Šátku lze vyrobit z tenkého rouna.

Můžete zřídit smyčku na léto a hustší na zimu

Při výrobě praku získávají kepr (směs bavlny a lnu), pletené zboží.

Na poznámku! Aby se produkt neseděl, při použití před stříháním a šitím se kus materiálu omyje.

Pravidla pro výrobu praku s kroužky

K šíření praku vlastními rukama pro novorozence budete potřebovat obdélníkový kus látky (200-240 cm dlouhý, 80 cm široký) a 2 kovové prsteny. Vzor je obdélník požadované velikosti..

Šicí kroužek Model

Malá mistrovská třída o tom, jak si vyrobit popruh pro novorozence vlastními rukama:

 1. Délka klapky pro produkt se volí v závislosti na růstu a postavě rodičů. Čím je maminka větší, tím delší by měl být materiál.
 2. 3 hrany zatažené.
 3. Prsteny procházejí materiálem.
 4. Závitové kroužky jsou upevněny v látkové smyčce. Volný okraj sešijte 3 stehy k hlavní tkanině..

Při použití modelu s kroužky dopadne celé zatížení na 1 rameno matky

Pokud chcete, aby byl model stylovější, lze na rameni vytvořit záhyby.

Možnost s kroužky, ale bez šití

Můžete si vyrobit dětskou kočárku bez šití. Za tímto účelem je jeden konec textilie okamžitě veden do 2 kroužků. Změřte přibližně 40–45 cm tkáně a navlékněte ji do jedné z nich. Krátký okraj látky je umístěn na rameni a tělo je zabaleno do dlouhého. Pak jsou oba kroužky provlečeny touto hranou a potom jedním z nich.

Rozdíly vázacího šátku od ostatních transferů

Nejjednodušší způsob, jak šít závěsný šátek vlastními novorozenci. Je to jen kus látky, který je třeba správně vypočítat v souladu s jeho rozměry. Ostatní modely musí být vyzkoušeny..

Ostatní výhody:

 • dítě může zaujmout různé pozice (sedět, ležet);
 • umožňuje přivázat různými způsoby (vodorovně, svisle, bočně, vzadu);
 • zabírá málo prostoru v sáčku, lze použít jako běžný krad;
 • Vypadá stylově a žensky s šaty, trička nebo jiným oblečením..

Při výběru nebo výrobě šátku je důležité zvolit správnou délku produktu.

Šátek lze přivázat tak, že dítě je pozadu

Výběr materiálů a nástrojů

Chcete-li vyrobit šátek, musíte si vybrat tu správnou látku. Měl by to být silný hustý materiál, který se neroztahuje. Chcete-li dokončit produkt, musíte si koupit kus materiálu 5 m dlouhý a 70 cm široký.

Na poznámku. Chcete-li přesněji spočítat délku tkaniny, musíte přiřadit 0. ruské velikosti matčina oblečení na pravé straně. Zohledněte také, že po praní může tkanina sednout, takže lze přidat 3-5%.

Doporučení pro šití

Přímý proces šití šátku je velmi jednoduchý:

 1. Rozeznejte konce řezu tkáně. Mohou být rovné, zaoblené nebo řezané.
 2. Ošetřujte všechny hrany tak, aby se nerozpadaly..
 3. Pokud je smyčka vyrobena z několika částí, jsou všechny tupé švy dvojitě prošité.

Po tak jednoduchých událostech zbývá naučit se, jak správně zavázat prak, aby zaručil dítěti správnou polohu a bezpečně jej upevnil.

Proč šít popruh sami

Protože děti potřebují neustálý hmatový kontakt s matkou, doporučuje jim, aby novorozence nosili v náručí. Pomocí praku můžete kombinovat komunikaci s dítětem a provádět některé úkoly, například nakupování nebo večerní procházky.

Zatímco v praku přichází dítě nejen do kontaktu s tělem matky, dostává se i lehká masáž, jeho páteř zaujímá nejpohodlnější polohu a matka se necítí tak nepohodlně, jako když ji nosí v náručí. V praku nebude dítě chybět při krmení, protože bude v blízkosti prsu.

Náklady na hotový produkt jsou relativně vysoké, takže je můžete ušetřit pomocí vlastních rukou. Je také mnohem snazší vybrat požadovanou barvu, než najít takový hotový produkt. Šály jsou velmi stylové a ženské, později je lze použít jako štětce.

Jak používat domácí popruh

Udělejte to sami po použití..

Nosiče s kroužky jsou oblečeny takto:

 1. Rozložte na rameno tak, aby prsteny byly pod úrovní.
 2. Volná hrana je vedena do obou kroužků, poté do jednoho pro fixaci.
 3. Okraje plátna jsou od sebe oddáleny, tvoří kolébku a dítě je tam umístěno.

Než dáte dítě do šálu, musíte si vyzkoušet vázání a upevnění produktu

Moderní popruhy pro nošení dětí jsou nejen pohodlné, ale také stylové zařízení. Maminky nemusí kočárky táhnout, zatímco dítě zůstává poblíž. Aby nedošlo k utrácení spoustu peněz za nákup praku, můžete to udělat sami, aniž byste věděli, jak šít.

Dětské doplňky

Doplňky pro postýlky

Od narození tráví dítě většinu svého života ve sladkém snu, takže musíte vyvinout veškeré úsilí, aby vždy spal v pohodlí. V postýlce dítě nejen spí, ale také skáče, raduje se, hraje. Pro něj je to jeho vlastní svět, ve kterém se musí cítit chráněný a šťastný. V tom mu určitě pomůže příslušenství pro postýlku, kterou si můžete zakoupit v nákupním centru Antoshka. Pokud se dnes podíváte na výběr doplňků, vaše oči se právě rozběhnou. Všechny jsou navrženy tak, aby dítě mělo zdravý a zdravý spánek..

Pomoc pro mámu

Nejobvyklejším doplňkem pro dětskou ložnici jsou kolotoče (mobilní telefony), různé modely nočních světel, organizéry určené pro malé věci. Ve větší míře byly tyto produkty vytvořeny nejen jako zábava, ale také pro významnou pomoc matce. Aby nebylo možné neustále hledat náležitosti v celé místnosti, lze je složit do organizéru. Zavěšená plátna mohou být ve svislé a vodorovné poloze, což zvyšuje schopnost ukládat určité položky. Než si koupíte příslušenství pro dětskou postýlku, musíte zjistit osobní preference vašeho dítěte s ohledem na věk a parametry samotné postýlky.

K čemu jsou příslušenství pro postýlky??

Hlavním cílem předkládaného příslušenství není jen způsob, jak vyzdobit okolní prostor, ale také poskytnout maximální komfort pro protagonisty. Je velmi důležité učinit správné rozhodnutí, protože některé objekty jsou navrženy tak, aby chránily dítě před událostmi mimo postel, a některé poskytují dlouhý a sladký sen. Chcete-li uklidnit dítě, můžete si koupit hudební kolotoč, který jemně zhasne. Světlé barevné hračky rozvíjejí citlivost a vnímání světa. I přes nedůležité hračky se dítě bude aktivně rozvíjet a zvyšuje jeho reflexy.

Veškeré potřebné příslušenství pro postýlku pro novorozence si můžete koupit v Petrohradu za dostupnou cenu. Obchodní centrum "Antoshka" nabízí vysoce kvalitní produkty za nejlepší cenu. Pro všechny výrobky existují certifikáty kvality, protože víme, jak důležité je zabránit tomu, aby do světa malého člověka vstoupily škodlivé faktory. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky a naši manažeři zodpoví všechny otázky.

Články O Neplodnosti