Hlavní Bolest

Haggis vs Pampers: jak se plenky liší a co je lepší si vybrat?

Výběr dětských plenek je velmi velký. Existuje řada pro novorozence, kojence a starší děti. Lékárny a obchody prodávají plenky různých společností.

Nejvyhledávanější jsou Huggies a Pampers. Výrobky těchto značek mají společné a charakteristické rysy. Mnoho rodičů se nemůže rozhodnout, kterému výrobci upřednostňuje..

Abychom pochopili, co je lepší - Haggis nebo Pampers, je třeba zvážit vlastnosti těchto dvou značek, provést srovnávací analýzu.

Výhody a nevýhody Huggies

Plenky Huggies vydává známá americká společnost Kimberly-Clark. Poprvé byly plenky této značky v prodeji v roce 1978. Kupující okamžitě ocenili vysokou kvalitu produktu. Výrobky pro péči o dítě Haggis rychle získaly na popularitě. Zboží je dnes žádané.

Výhody Huggies zahrnují:

 • hypoalergenicita. Při výrobě plen, krémů, krémů, parfémů, olejů a dalších přísad, které mohou způsobit vyrážku dítěte, se nepoužívá svědění a zarudnutí kůže. Huggies jsou vhodné pro novorozence a kojence s alergií;
 • široká škála. Společnost vyrábí plenky pro chlapce a dívky různého věku. Pro kojence nabízí Kimberly-Clark Huggies Elite Soft 1 a 2, Classic 2. První varianta je určena pro kojence s hmotností do 5 kg. Poslední dvě odrůdy jsou vhodné pro děti od 3 do 6 kg;
 • pasuje. Plenka má trojúhelníkový tvar. Díky tomu sedí lépe, je pro dítě pohodlnější. Suchý zip a elastické pásky kolem otvorů pro nohy zajišťují spolehlivou fixaci produktu na těle dítěte;
 • pohodlné spojovací prvky. Výměna plenky Haggis je rychlá a snadná.

Má produkty Huggies a nevýhody, o kterých rodiče potřebují vědět:

 • vůně. Protože plenky sestávají pouze z přírodních ingrediencí a neobsahují vůně, mají po kontaminaci výraznější nepříjemný zápach než ochucené pleny;
 • přítomnost problémů se špatnou velikostí. Pokud je produkt příliš velký, vytéká. V případě předčasné výměny plenky může dojít také k nepříjemnému incidentu;
 • těsné spojovací prvky. Pro plné děti mohou gumové pásky na takových plenkách rozdrtit, otřít nohy.

Klady a zápory Pampers

Pampers je ochranná známka známé americké společnosti Procter & Gamble. Plenky této společnosti jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Obsahují však vůni a gel. Použité látky jsou testovány v laboratořích a bylo zjištěno, že jsou bezpečné pro kojence. Vysoce kvalitní plenky potvrzené certifikáty a testy.

Mezi výhody plenek značky Pampers patří:

 • přítomnost víceúrovňové vrstvy. Tím se zabrání úniku produktu. Vrchní vrstva obsahuje měkké mléko, které chrání před vlhkostí. Na spodní straně je měkká polyesterová tkanina, která absorbuje pohyby střev a moč. K dispozici je také distribuční vrstva, absorpční jádro. Vnější část výrobku je vyrobena z materiálu, který zabraňuje proudění kapaliny na oděv, postel;
 • přítomnost širokého spektra. Výrobce nabízí různé řady v závislosti na věku a hmotnosti dítěte: Pampers Sleep and Play, Premium Care (0, 1, 2), New Baby Dry, Kalhoty;
 • má dobrou nasákavost. Pravděpodobnost podráždění a vyrážky na plenkách je proto nízká;
 • přítomnost výkresů. Jsou vyrobeny z bezpečných surovin;
 • nepřítomnost výrazného nepříjemného zápachu v kontaminovaném produktu. Dosaženo díky přítomnosti vůní;
 • dobrá fixace;
 • snadné nasazení a vyjmutí produktu.

Pampers Premium Care Plienka

Nevýhody plenek značky Pampers zahrnují následující:

 • Suchý zip je tvrdý, takže může zanechávat stopy na těle dítěte;
 • parfémy a gel mohou u citlivého dítěte vyvolat podráždění a alergie;
 • vnitřní vrstva je dostatečně vlhká. Z tohoto důvodu je třeba často měnit plenky..

Obecné a charakteristické rysy

Plenky Pampers a Haggis jsou vytvářeny pomocí podobné technologie. Obsahují horní, savou, distribuční, ochrannou a vnitřní vrstvu. Výrobky jsou vyrobeny z přírodních vysoce kvalitních materiálů, které odpovídají normě GOST. V Pampers a Haggis existuje řada ekonomik a prémií. Výrobky těchto značek lze snadno nasadit a vzlétnout. Mají dostupnou cenu..

Plienky Huggies a Pampers se liší v těchto parametrech:

 • přítomnost vůní. V Haggisu nejsou žádné, což zvyšuje bezpečnost produktů pro citlivou pokožku. Výrobky Pampers obsahují příchutě, díky nimž jsou při kontaminaci bez zápachu;
 • náklady. Cena za produkty Haggis je o něco nižší než u Pampers;
 • přistání. Plienky Haggis mají elastický pas, který zajišťuje dokonalejší přilnutí k tělu. Dětské hygienické výrobky Pampers jsou fixovány suchým zipem. Mají výřez pupku;
 • design. Hygienické výrobky Pampers jsou zdobeny vzorem;
 • náhradní frekvence. Vnitřní vrstva produktů Haggis je suchá a Pampers jsou vlhčí. Proto je nutné plenky Pampers měnit častěji..

Které plenky jsou lepší?

Je jasné, že je to lepší, Haggis nebo Pampers, je obtížné. Plenky těchto značek dobře absorbují vlhkost. Výběr by měl být proveden s ohledem na vlastnosti kůže, tendenci k alergiím, věk a hmotnost dítěte, finanční stav rodiny.

Děti s citlivou pokožkou jsou lepší volbou produktů Haggis. Neobsahuje vůně, takže nezpůsobuje alergie. Tato značka by měla být také upřednostňována, pokud dítě trpí vyrážkou na plenkách, podrážděním kůže..

Plné děti mají lepší nákup produktů Pampers. Takové plenky nestisknou nohy. Pokud dítě není náchylné k alergiím, kožním problémům, můžete si bezpečně koupit hygienické výrobky Pampers.

Pokud rodiče ostře reagují na nepříjemné pachy, pak stojí za to upřednostnit tuto značku. Vzhledem k tomu, že plenky Pampers jsou voňavé, bude proces jejich výměny snazší. Pro předčasně narozené děti je nejlepší vybrat produkty Pampers..

Tato značka poskytuje pleny speciálně pro novorozence s nízkou hmotností. Pokud je hlavním kritériem pro nákup hygienických výrobků nízká cena, mělo by být upřednostněno Haggis. Tyto plenky jsou levnější a trvají dlouhou dobu..

Hodnocení rodičů

Plenky Haggis kupuje většina rodičů. Maminky říkají, že výrobky této značky lze snadno nasadit a vzlétnout. Mezi výhody patří také dobrá nasákavost, měkkost.

Huggies elite soft

Někteří rodiče si stěžují na špatnou fixaci produktu: děti plenu snadno uvolní, což vede k úniku. Podle matek jsou klasické plenky jako papír na dotek, rychle se zaplňují. Proto častěji kupujte Haggis Elite Soft.

Existuje mnoho stížností na produkty Pampers v ekonomické třídě. Rodiče berou na vědomí, že takové hygienické výrobky vyvolávají vyrážky z plenek, podráždění při stálém používání.

Níže jsou uvedeny posudky matek ohledně používání plenek dotyčných značek:

 • Přístav. Od narození koupila dcera Haggis. Pak se rozhodli přejít na Pampers. Na žádnou značku se nevztahují žádné nároky. Obě plenky se dobře vstřebávají a nezpůsobují podráždění;
 • Victoria. Plenky Pampers nevyhovovaly mé dceři: způsobily vyrážku a svědění. Koupil jsem jí Haggis. Naproti tomu svému synovi beru produkty Pampers: je velký a plenky této značky jsou pro něj vhodnější;
 • Tatyana. Pampers kupuji jen pro svou dceru. Jsou vzorované, vůně příjemné a jemné. Po celou dobu používání nezaznamenalo dítě vyrážku, podráždění ani alergie;
 • Anastasia Koupil jsem pro své děti výrobky Haggis a Pampers. Dávám přednost první značce přirozenosti, nedostatku vůní. Mám dvě děti. Haggis je levnější a méně pravděpodobné, že se změní než Pampers. To vám umožní šetřit peníze dobře;
 • Alyona. Koupě mého syna Haggise. Je alergický na produkty Pampers: objeví se vyrážka, zarudnutí na kůži. Myslím, že je to kvůli přítomnosti vůní ve složení. Haggis je jednou z mála značek, které se mohou pochlubit nedostatkem aroma v produktech. Navíc jsou jeho náklady nižší.

Neměli byste se rozhodnout, kterou značku plenek zvolit pouze na základě recenzí. Musíte si uvědomit, že každé dítě je jiné: pro některé jsou výrobky Huggies vhodnější a pro jiné Pampers.

Související videa

Co je lepší - Haggis nebo Pampers? Porovnání plenek ve videu:

Haggis a Pampers tak mají své klady a zápory. Jsou vyrobeny podle stejné technologie, dobře chrání před únikem. Splňuje standardy kvality, bezpečnostní požadavky.

Výběr značky by měl být proveden s ohledem na vlastnosti kůže, věk dítěte. O tom, jakou značku koupit, rozhodnou rodiče. Můžete si zakoupit za účelem testování produktů dvou značek. To pomůže určit výrobce a série..

Propagační kódy a kupóny Haggis

Zaregistrujte se propagační kódy a kódy Haggis pro květen 2020 a zúčastněte se losování pro matky a děti! Populární značka nabízí skvělé ceny: doplnění mobilního účtu, plyšové hračky, dětské mikiny a nádobí, knihy, plenky a tablety.

Budete muset zaregistrovat kombinaci umístěnou na vnitřní straně obalu. Propagační kódy a kódy kupónů Haggis lze zadat přímo na webové stránce nebo zaslat jako SMS na krátké číslo. Společnost pravidelně vyhlašuje vítěze a přináší překvapení pro štěstí.

Nenechte si ujít příležitost používat propagační kódy a kuponové kódy Huggies včas: upřesněte data promo akce. Můžete sledovat svůj postup v „Můj účet“. Upozornění: počet dárků pro jednu osobu je omezen.

Huggies nappy kalhotky

Huggies je světově proslulá značka s ideální pověstí. Je ve vlastnictví Kimberly-Clark Corporation, která vlastní mnoho inovativních výrobků pro dětskou hygienu. Historie Huggies začíná zkušební šarží jednorázových plenek v roce 1968, od té doby získává na síle každý rok..

Některé z inovativních rysů těch raných Huggies se později staly standardem pro dětské plenky. Mezi nimi:

 • trojúhelníkový tvar, který sleduje obrysy těla,
 • elastické gumové pásky kolem nohou,
 • nový absorpční materiál - chmýřovitá buničina místo lisované buničiny,
 • lepidla.

Internetový obchod MyToys představuje oficiální katalog Huggies na svých webových stránkách.

Kalhotky Huggies (Haggis) - skvělá alternativa k běžným plenkám, se doporučují dětem od 6 měsíců, kdy se děti začnou aktivně pohybovat, plazit se a chodit. Výrobci nabízejí pohodlné modely pro dívky a chlapce, přičemž zohledňují fyziologické vlastnosti v závislosti na pohlaví.

Výrobky jsou vyrobeny z hypoalergenních „dýchacích“ materiálů, dobře procházejí vzduchem pomocí speciálních mikroporéz. Měkké manžety kolem nohou a pásek na elastickém páse pevně fixují produkty, vylučují možnost úniku.

Plenkové kalhotky mají další vrstvu SoftAbsorb, okamžitě absorbují tekuté sekrety a blokují je uvnitř, takže pokožka zůstává zcela suchá. Některé modely obsahují indikátory vlhkosti, které indikují, kdy by měly být plenky vyměněny. Výrobky se snadno používají, snadno se nasazují a vzlétají, neinterferují s volným pohybem dítěte.

Speciální suchý zip umožňuje jemně složit a zajistit produkt po použití pro další likvidaci. Výběr kalhotek se provádí v souladu s hmotnostními parametry dítěte. Plenky jsou nabízeny v baleních s různým počtem kusů..

Huggies Rusko

● Pomáháme si navzájem se připravovat na mateřství.
● Naučíme se starat o dítě a sebe, dávat pozor na důležité, ale nebojte se zbytečně.
● Chceme, aby byl život našich nenarozených dětí krásný a náš zajímavý.
Zobrazit plnou...

Přejeme vám pohodlnou komunikaci v naší komunitě Huggies Russia :)

Huggies Russia přidal příspěvek

Máma je vždy šťastná za jakoukoli pomoc..

Internetový obchod Loď si je toho vědom a nabízí slevu až 44% na plenky a kalhotky Huggies. Akce platí do 5. května.

Pospěšte si, až bude zboží skladem https://vk.cc/atsOMu.

 • Všechny položky
 • Komunitní příspěvky
 • Vyhledávání

Tatyana Arsentieva přidal příspěvek
Alla Kotova přidal příspěvek

Dobrý večer, Allo!
Děkujeme za vaše hodnocení našich aktualizovaných kalhotek Huggies Elite Soft! Litujeme, že jste s nákupem zklamáni a děkujeme vám za napsání. Zavázali jsme se ke kvalitě našich výrobků s maximální odpovědností, proto ve všech závodech naší společnosti uplatňujeme vícestupňové řízení, abychom zajistili shodu s nejvyššími standardy.
Zobrazit plnou...

Nedávno jsme změnili kalhotky Huggies Elite Soft, aby lépe vyhovovaly potřebám našich zákazníků: plenky jsou díky použití nového materiálu pro pás měkčí; odstranili jsme také měkká „křídla“ na zadní straně plenky, takže byly odpovědi, že jsou příliš patrné pod oblečením.

Produkt, který jste zakoupili, je originální produkt Huggies Elite Soft v nové vylepšené verzi. Zaručujeme jeho nejvyšší kvalitu a doufáme, že budete naše plenky i nadále používat a ujistíte se, že jsou pro vaše dítě spolehlivé a pohodlné. Doporučujeme vyzkoušet jiné velikosti nové řady, které lépe vyhovují vašim očekáváním a lépe vyhovují vašemu dítěti..

Kontaktujte nás na horké lince 8 800 200 57 57, abychom vaši situaci prověřili a poskytli vám personalizované řešení..

Alexandra Lobanova přidal příspěvek

Dobré odpoledne, Alexandro!
Děkujeme za vaše hodnocení našich aktualizovaných kalhotek Huggies Elite Soft! Litujeme, že jste s nákupem zklamáni a děkujeme vám za napsání. Zavázali jsme se ke kvalitě našich výrobků s maximální odpovědností, proto ve všech závodech naší společnosti uplatňujeme vícestupňové řízení, abychom zajistili shodu s nejvyššími standardy.
Zobrazit plnou...

Nedávno jsme změnili kalhotky Huggies Elite Soft, aby lépe vyhovovaly potřebám našich zákazníků: plenky jsou díky použití nového materiálu pro pás měkčí; odstranili jsme také měkká „křídla“ na zadní straně plenky, takže byly odpovědi, že jsou příliš patrné pod oblečením.

Produkt, který jste zakoupili, je originální produkt Huggies Elite Soft v nové vylepšené verzi. Zaručujeme jeho nejvyšší kvalitu a doufáme, že budete naše plenky i nadále používat a ujistíte se, že jsou pro vaše dítě spolehlivé a pohodlné. Doporučujeme vyzkoušet jiné velikosti nové řady, které lépe vyhovují vašim očekáváním a lépe vyhovují vašemu dítěti..

Kontaktujte nás na horké lince 8 800 200 57 57, abychom vaši situaci prověřili a poskytli vám personalizované řešení..

Kompletní přehled plenek Huggies

Téměř každá třetí žena, která chodí do nemocnice a vybírá si první dětské pleny, preferuje Huggies. A tato volba není náhodná - reklamy občas připomínají mladým matkám, že pouze „haggi“ se mohou opravdu starat o kůži svých dětí. Výsledkem je, že mnoho rodičů skutečně oceňuje kvalitu těchto plenek..

Jak se tolik přívrženců této značky tolik líbí? Jsou tyto plenky opravdu stejné kvality jako reklama říká?

Výrobce

Světově proslulá značka „Huggies“ (z anglických „objetí“) patří americké společnosti Kimberly-Clark a první plenky této značky byly v prodeji v roce 1978. A i když tyto výrobky na dětskou hygienu nebyly zdaleka prvními, které se objevily na americkém trhu, jejich vysokou kvalitu ocenili zákazníci, díky nimž se brzy stali nejoblíbenějšími v USA.

Společnost Kimberly-Clark Corporation udělala hodně, aby zajistila, že v průběhu několika desetiletí budou jejich výrobky pro dětskou hygienu zaujímat vedoucí postavení nejen v Americe, ale také v jiných zemích. Právě tato společnost vlastní mnoho inovativních vývojů, díky nimž jsou pleny stejně pohodlné a spolehlivé jako dnes. Včetně byly vyvinuty:

 • opakovaně použitelné zapínání na suchý zip, které vám umožní upevnit plenu na břicho dítěte;
 • speciální prodyšné materiály, které spolehlivě zadržují vlhkost a zároveň umožňují pokožce dýchat;
 • plenkové kalhotky, které učí děti nočník;
 • plavecké kalhotky.

Společnost Kimberly-Clark zkrátka učinila mnoho důležitých vylepšení, aby rozšířila sortiment a vylepšila dětské pleny. To je velký průlom, protože pokud předtím rodiče malých dětí neměli na výběr, pak příchod široké škály plenek Huggies jim poskytl takovou příležitost.

Huggies série a složení

Výrobce plenek Haggis se vždy snažil zajistit, aby výrobky prodávané pod touto značkou byly nejlepší a vhodné pro děti jakéhokoli věku, hmotnosti a pohlaví. A plán se opravdu podařil, protože nyní v jakémkoli supermarketu nebo dětském obchodě najdete plenky Huggies i plenkové kalhotky, které jsou určeny speciálně pro děti různých pohlaví..

Jak si vybrat plenky Haggis? Tabulka 1 níže pomůže..

Tabulka 1 - Série plenek Huggies a jejich popis

Název sérieÚčel a funkce
Elite softJednorázové (unisex). Velmi měkké plenky, které obsahují 100% bavlnu. Vnitřní vrstva má speciální absorpční vrstvu Soft Absorb, která okamžitě absorbuje veškerou tekutinu. Plenky pro nejmenší mají v pupku výřez, indikátor vlhkosti a speciální kapsu na volné stoličky. Mají jasný design se znaky Disney
Ultra pohodlíJednorázové (pro chlapce a dívky). Produkt má měkký povrch a speciální vrstvu Dry Touch, která absorbuje vlhkost během několika sekund a spolehlivě ji udržuje uvnitř. Plenka má širokou pružnost a bere v úvahu fyziologické vlastnosti dětí různých pohlaví. Mají design od Disney
KlasickýJednorázové (unisex). Ve výrobním procesu se používá nová ochranná technologie, která umožňuje plenám absorbovat vlhkost po dobu 12 hodin. Kompozice obsahuje speciální blokový gel a prodyšné materiály, které umožňují pokožce dýchat. Výrobek má elastické bariéry a napínací pás
Kalhotky HuggiesJednorázové kalhotky (pro dívky a chlapce). Výrobky se skládají ze 70% jedinečné absorpční vrstvy DryTouch, která zvyšuje rychlost absorpce vlhkosti a její objem. Horní a vnitřní vrstva jsou vyrobeny ze speciálního prodyšného materiálu s mikropóry, který pomáhá vyhýbat se vyrážce a zarudnutí pleny. Lze ji nosit přes nohy, což je velmi výhodné při vysoké fyzické aktivitě
Kalhotky DryNitesJednorázové kalhotky (pro chlapce a dívky starší 3 let). Absorpční noční kalhotky, které jsou vhodné pro děti od 3 let. Navenek podobné obyčejnému prádlu mají speciální bariéry a savou vrstvu, která vám umožňuje rychle absorbovat vlhkost a udržovat v suchu v noci. Po stranách jsou elastické vložky

Každá řada plenek Huggies má své vlastní charakteristické rysy, díky kterým je exkluzivní a jedinečná. Například řada Elite Soft je nejdražší, ale je odůvodněná, protože výrobky jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny a mají speciální absorpční vrstvu, která velmi rychle absorbuje veškerou vlhkost.

Kromě toho se jedná o nejlepší plenky Haggis pro novorozence, protože mají výřez v pupku a indikátor vlhkosti a dokonce i kapsu na absorpci volných stoliček (které pravděpodobně nikde jinde nenajdete).

Řada Ultra Comfort je také k dispozici kupujícím, protože pod ní se vyrábějí jednorázové plenky, které zohledňují vlastnosti dětí různého pohlaví. Také dobře absorbují vlhkost a mají barevný design. Složení těchto plenek lze nazvat celkem standardem: polyurethan, polyester, celulóza. Podobným složením jsou například konkurenti - plenky Libero (celý přehled si přečtěte zde).

Pokud jde o řadu Classic, přestože má dostupnější cenu než Elite Soft, stále to není bez jeho výhod. Při výrobě těchto plen se používá blokový gel, který spolehlivě blokuje vlhkost a chrání dítě po dlouhou dobu před únikem. Kromě toho netkané materiály, chmýřovitá buničina a speciální materiál absorbující vlhkost obsažené v jejím složení pomáhají učinit tuto plenu spolehlivou a pohodlnou..

Na fotografii - Huggies Classic plenka

Rodiče, kteří chtějí své dítě zvyknout na nočník nebo udělat vše pro to, aby se dítě nemohlo odtrhnout z plenky, budou ideální pro plenky Huggies - jsou pohodlné, savé, snadno se oblékají a stejně rychle odstraní..

Na fotografii - plenkové kalhotky Huggies „plenka“

A výrobky pro hygienu dětí ze série DryNites pomohou chránit děti před staršími dětmi (od 3 let a starší) před nočními srážkami. Složení jednorázových kalhotek těchto dvou sérií je stejné: bavlna, materiál absorbující vlhkost a chmýří buničina.

Výrobce nepoužívá žádné vonné látky z bylin ani vonné látky v plenkách, takže by měly vyhovovat každému dítěti. A rodiče, kteří se seznámili se skladbou a výhodami každé série, se mohou rozhodnout, zda si vyberou dražší plenky z čisté bavlny (jako jsou fytosedačky Sun Herbal nebo japonské psy MamyPoko) nebo ne jako „přírodní“, ale levnější plenky Haggis..

Recenze a názory Huggies

Můžete si nekonečně přečíst recenze o plenkách Haggis, protože jejich počet se právě převrací. Kvalita těchto plen pro někoho není uspokojivá, ale někdo tvrdí, že nesplňuje žádná kritéria kvality a špatně chrání před únikem.

Rodiče, kteří jsou spokojeni s kvalitou Huggies, tvrdí, že:

 • dokonale chrání i před únikem a dítě se nepociťuje ani v noci;
 • nezpůsobují podráždění kůže ani alergické reakce;
 • jsou měkké a pohodlné na nošení;
 • nechte dětskou pokožku dýchat;
 • nemám zápach;
 • mají atraktivní design.

Zvláště mnoho pozitivních recenzí lze nalézt na řadě plenek Elite Soft, což není překvapivé, protože jsou nejdražší a využívají nejnovější inovativní vývoj výrobce. Přestože plenky Haggis Classic recenze si zaslouží dobře.

Ale ne všichni rodiče souhlasí s tím, že levnější plenky by měly být nižší kvality než elitní série. Výsledkem je také negativní hodnocení produktů této značky a kupujícím v plenkách Haggis se nelíbí skutečnost, že:

 • není vhodný pro dlouhodobé nošení a únik v noci;
 • levnější série plenek má nepříjemný povrch na dotek
 • špatně absorbují vlhkost a způsobují podráždění pokožky;
 • shluk při chůzi;
 • mít nepříjemné suchý zip;
 • neroztahujte se dobře.

Je třeba poznamenat, že ve většině případů jsou kritizovány levnější série plenek, ale většina kupujících je spokojena s kvalitou Huggies Elite Soft, i když ne každý souhlasí s jejich cenou.

Najdete mnoho různých recenzí o plenkách Haggis, mezi nimi jsou negativní. Abychom však mohli vyvodit konečné závěry o jejich kvalitě, stojí za to zakoupit si alespoň jednu plenu z každé série. Pak se můžete rozhodnout, zda chcete koupit Huggies vůbec, nebo zda dáváte přednost produktům jiných výrobců..

Velikosti, ceny, balení

Každý rodič se nejen snaží vybrat nejvhodnější pleny pro dítě, ale také naplánovat svůj rodinný rozpočet. Výrobce Huggies udělal vše, co bylo v jeho silách, aby si vybral vhodnou řadu plenek, každý kupující mohl velikost a cenu balení, jak dokládají údaje v tabulce 2.

Tabulka 2 - rozsah velikostí jednorázových plenek Huggies, počet kusů v balení a ceny

Název sérieVelikostHmotnost dítěte, kgMnožství v balení, ks.Průměrná cena za
malé balení, třít.
Huggies elite soft1až do 527, 84355
2od 4 do 727, 88355
3od 5 do 921, 80, 160355
4od 8 do 1419, 66, 132409
5od 12 do 2256, 1121279
Ultra pohodlí3od 5 do 921, 80, 94324
4od 8 do 1419, 66, 80, 126324
4+od 10 do 1617, 60, 68,324
5od 12 do 2215, 56, 64324
Klasický2od 3 do 618, 37179
3od 4 do 916, 31, 58, 78179
4od 7 do 1814, 27, 50, 68179
5od 11 do 2511, 21, 42, 58179
Kalhotky Huggies3od 7 do 1119, 58329
4od 9 do 1417, 34, 52, 104399
5od 13 do 1715, 32, 48, 96399
6od 16 do 22třicet659
Kalhotky DryNites4-7 letod 17 do 30 kg10440
8-15 letod 27 do 57 kg10419

Každý rodič si může vybrat správnou velikost pro plenky Haggis. Všechny plenky jsou dodávány nejen v pěti velikostech, ale řada Ultra Comfort má také velikost 4+. Taková přechodná možnost umožní dítěti zvolit si plenku, která nebude tlačit ani klouzat, což je velmi důležité pro děti s vysokou pohybovou aktivitou. Co se týče plenkových kalhotek, přicházejí od třetí velikosti, to znamená, že jsou vhodné pro děti od 7 kg.

Samostatně stojí za zmínku kalhotky DryNites - jedná se o skutečně jedinečnou řadu plenek, protože jsou vhodné pro děti, jejichž hmotnost přesahuje 17 kg. Rodiče starších dětí (od 4 do 15 let) tak budou schopni řešit problémy nočního toku a zajistit dobrou noc pro sebe a své dítě..

Je také velmi výhodné, aby výrobce umožnil svým zákazníkům vybrat si vhodné obaly pro dětské hygienické výrobky. Díky tomu je pro rodiče kojenců ve věku 1 až 6 měsíců k dispozici balení 88 plenek Huggies Elite Soft, ale můžete si také zakoupit malé balení po 27 kusech. Proto to mohou udělat ti, kteří chtějí ušetřit peníze, a ti, kteří si nejsou jisti, že se chtějí zastavit v Haggisu, si mohou levně koupit malé balení a vyzkoušet, zda jim tato možnost vyhovuje nebo ne..

Pokud jde o cenu, nejdražší je řada Elite Soft, takže náklady na malé balení těchto plenek jsou o něco vyšší než zbytek série. Například malé balení Elite Soft 3, sestávající z 21 plenek, bude stát rodiče v průměru 355 rublů.

Pampers Haggis Classic má nižší cenu - balení 18 kusů bude stát v průměru 179 rublů, což je poloviční cena.

Plenky a kalhotky Huggies jsou také poměrně drahé - za malý balíček čtvrté velikosti, který se skládá ze 17 kusů, budou rodiče muset platit průměrně 399 rublů. Ale takové kalhotky se často používají k tomu, aby dítě naučily nočník a matky si uvědomují, že se velmi dobře nosí a udržují vlhkost. Proto mnozí dokonce mění své oblíbené řady plenkových kalhotek Elite Soft stejné značky.

Pouze rodiče se mohou rozhodnout, zda koupit Huggies pro své dítě, nebo ne. A zkušenost mnoha matek, jejich recenze a podrobné informace o jejich sortimentu pomohou učinit rychlejší rozhodnutí a učinit správné rozhodnutí..

Přihlaste se k odběru naší skupiny VKontakte a získejte rychle nové recenze a tipy na pleny.!

Recenze o plenkách. Hodnocení nejlepších plenek

Každá matka se snaží dát svému dítěti to nejlepší, co plně platí pro plenky. Ale které plenky jsou nejlepší? Jak neudělat chybu při výběru? Portál mateřství analyzoval hodnocení plenek na internetu a sdílí výsledky se čtenáři..

14. místo - Molfix

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 3,63

Turecké plenky Molfix jsou u kupujících velmi populární a odborníci z Roskontrolu je velmi oceňovali - 71 bodů ze 100. V hodnocení plenek Molfix si matky stěžují, že plenky jsou nemotorné, špatně vstřebatelné a nevypadají esteticky, ale zároveň jsou příjemné za nízkou cenu..

Hodnocení Molfix na irecommend - 3,4, na Otzovik - 3,8, v dětském světě - 3.7.

Cena jedné plenky Molfix je 9 rublů.

13. místo - BabyGo

Průměrné skóre pro dvě hodnocení je 3,65

Při hodnocení plenek BabyGo si matky uvědomují své nízké náklady jako zásluhy, ale zároveň si stěžují na četné nedostatky: ztuhlost, nedostatek pružnosti vzadu, neroztahovací suchý zip.

Hodnocení plenek BabyGo na irecommend - 3.4, na Otzovik - 3.9.

Cena jedné plenky BabyGo je 7 rublů.

12. místo - Maneki

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 3,97

Matky mají rádi japonské plenky Maneki pro jejich pěkný design, dostatečnou měkkost a prodyšnou strukturu. Ve stejné době, některé matky psát recenze, že Maneki poklesla na dítě, protože Určeno pro baculaté děti. Některé matky si myslí, že tyto plenky jsou příliš tvrdé, u některých dětí způsobovaly alergie.

Hodnocení plenek Maneki na irecommend je 3,5, na Otzoviku - 3,7, na webových stránkách Dětského světa - 4,7.

Cena jedné plenky Maneki je 16 rublů.

11. místo - Pampers Premium Care a Pampers Active Baby-Dry

Průměrné skóre pro tři hodnocení je 3,97, respektive 4,45

Plienky Pampers, které daly název jednorázovým plenám obecně, se nyní vyrábějí na výrobní lince v Rusku a jsou oblíbené u (druhá nejoblíbenější značka na internetových stránkách Detsky Mir). Podle průzkumu uživatelů mateřství ohodnotilo Pampers Premium Care 61% matek pozitivně; negativní dojmy zůstaly s 20%.

Soudě podle recenzí je mnoho matek, které používaly Pampers Premium Care, otráveno jejich vůní; někteří si stěžují, že se plenka drží na kůži dítěte a vypadá mokrá. Zároveň mnoho lidí má ráda měkkost těchto plen a u dětí nedochází k podráždění pokožky..

Hodnocení plenek Pampers Premium Care na webu irecommend je 3,6, na Yandex.Market - 3.5, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4,8.

Cena jedné plenky Pampers Premium Care - 11 rublů.

Další produkt společnosti Pampers, Pampers Active Baby-Dry, který se vyrábí také v Rusku, je výrazně vyšší. Hodnocení plen Pampers Active Baby-Dry na irecommend - 4, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4.9.

V testech Roskontrol Pampers New Baby-Dry obsadil druhé místo z devíti vzorků a získal 76 bodů ze 100. Plenka má dobré ukazatele plné absorpce vlhkosti, ale k absorpci nedochází okamžitě.

Cena jedné plenky Pampers Active Baby-Dry - 14 rublů.

10. místo - Libero Comfort

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,07

Plenky Libero Comfort od renomovaného výrobce stále nacházejí své zákazníky, a to i přes nepříliš vysoké hodnocení. Podle výsledků testování Roskontrol dosáhl Libero 68 bodů ze 100 a obsadil šesté místo mezi devíti testovanými vzorky..

V hodnocení Libero Comfort matky uvádějí nepříjemný zápach, dobrou absorpci a distribuci vlhkosti. Nedostatky jsou také přítomny - absorpční vrstva je sražena do hrudek, s vysokou aktivitou dítěte může vnitřní vrstva chmýří, plenka je špatně větraná. Mnoho matek si stěžuje na příliš vysoké náklady na kategorii pohodlí. Má se za to, že kvalita je velmi závislá na zemi původu (Polsko nebo Rusko)..

Hodnocení plenek Libero Comfort na webu irecommend je 3,7, na Otzoviku - 4, na Yandex.Market - 4.5.

Cena jedné plenky Libero Comfort - 15 rublů.

9. místo - Mepsi

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4.2

Ruské plenky Mepsi jsou vyráběny podle nejmodernějších technologií, vybavené indikátorem plnění a mají dobré hodnocení od rodičů. Maminky si uvědomují nedostatek pachu a netěsností, měkkost, dobrou absorpci. Okraje suchého zipu jsou však tuhé a někdy mohou zanechávat stopy na kůži dítěte.

Hodnocení Mepsi na Yandex.Market 4.5; on irecommend - 3.8, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4.3.

Cena jedné plenky Mepsi je 7 rublů.

8. místo - Merries

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,36

Podle recenzí uživatelů mateřství mají japonské plenky Merries, které byly na konci roku 2000 a na začátku roku 2010 na vrcholu popularity, 70% pozitivních recenzí a pouze 8% negativních. Autoři negativních recenzí naznačují nízkou absorpční schopnost; V kladných hodnoceních matky zdůrazňují výjimečnou měkkost plenek. Názory byly rozděleny na průběh toků: pro některé proudily pravidelně, pro jiné nikdy.

Podle výsledků testování prováděného Roskontrolem, pleny Merries zaznamenaly 69 bodů a prokázaly schopnost rychle absorbovat vlhkost. Byly však zjištěny významné nedostatky: neúplná absorpce vody a reverzní sorpce (uvolnění absorbované vlhkosti při tlaku), 2,5krát vyšší než stanovená norma.

Plenky Merries jsou nejdražší ze 14 účastníků v našem žebříčku.

Hodnocení Merries na webu Otzovik 4.5; na irecommend - 4.3, na 7ya - 4.3.

Cena jedné plenky Merries - 21 rublů.

7. místo - YokoSun

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4.4

Na jednom z prvních míst v popularitě mezi kupujícími jsou čínské plenky YokoSun. Maminky si povšimnou nepřítomnosti podráždění a odřenin dásní na kůži dítěte. Po použití zůstává povrch pleny suchý a nedává zpět vlhkost.

Hodnocení YokoSun na webu Otzovik 4.6; na irecommend - 4.8, na obstetrics.ru - 4.

Cena jedné plenky YokoSun - 12 rublů.

6. místo - GOO.N

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,43

Japonské plenky GOO.N a GOO.N Premium se mohou pochlubit 72% pozitivních recenzí, 19% negativních na portálu mateřství. Maminky říkají, že plenky se perfektně hodí k baculatým dětem. Současně jsou na ně některé děti alergické..

Podle výsledků testování Roskontrol dosáhly plenky GOO.N 65 bodů. Jsou pohodlné, netoxické, ale špatně větrané a absorbují malou vlhkost..

Hodnocení GOO.N na webu Otzovik 4.5; na irecommend - 4,2, na 7ya - 4.6.

Cena jedné plenky GOO.N je 12 rublů.

5. místo - Helen Harper Swimmies a Helen Harper Baby

Průměrné hodnocení tří hodnocení je 4,47 a 4,27

Značka Helen Harper je velmi oblíbená především díky pohodlným plaveckým kalhotkám Helen Harper Swimmies. V hodnocení matky uvádějí, že plenka se dokonale vyrovnává se svými funkcemi, dobře sedí na dítěti, nenafukuje při plavání, vypadá krásně a může být použita dvakrát.

Co se týče dětských plenek Helen Harper, zaznamenaly v mateřství pouze 46% pozitivních recenzí, 29% negativních. Maminky si stěžují, že plenky nezapadají dobře do těla dítěte a vypadávají kvůli nedostatku elastického pasu. Pokud jde o vstřebávání vlhkosti, názory byly rozděleny: v některých recenzích matky píšou, že plenka dobře absorbuje; v jiných - že to trvá jen pár hodin.

Hodnocení Helen Harper Swimmies na irecommend - 4, na Otzovik - 4.4, na webu Dětský svět - 5.

Hodnocení Helen Harper Baby na irecommend - 3,9, na Otzovik - 4, na 7ya - 4.9.

Cena některých kalhotek za plavání Helen Harper Swimmies - 24 rublů; jedna plenka Helen Harper Baby - 11 rublů.

4. místo - Moony

Průměrné skóre pro čtyři hodnocení je 4,48

Na ruském trhu se osvědčily plenky Moony Japanese. V hodnoceních matky píšou, že Moony dokonale udržuje vlhkost celou noc, měkkou, pohodlnou, nezpůsobuje alergie a podráždění. Model pro novorozence má výřez pro pupek, aby nedošlo k poškození hojivé rány.

V důsledku testování Roskontrol plenek Moony skóroval 65 bodů. Odborníci poznamenali, že ukazatele absorpce vlhkosti a reverzní sorpce nesplňují požadavky.

Bohužel existují falzifikáty tohoto populárního modelu, které postrádají všechny výhody originálu.

Hodnocení Moony pro Otzovik je 4,6, pro 7ya - 4,3, pro obstetrics.ru - 4, na Yandex.Market - 5.

Cena jedné plenky Moony - 13 rublů.

3. místo - Lovular Hot Winds

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,63

Lovular plenky vyrobené ve Velké Británii se objevily na našich policích není tak dávno. V hodnoceních matky upozorňují na svou výjimečnou něžnost a měkkost, jako chmýří (plenky jsou ošetřovány horkou parou pomocí speciální technologie). Plenky dokonale absorbují vlhkost a nezanechávají na pokožce žádné zbytky, vybavené indikátorem vlhkosti. Existují však určité nevýhody: některé matky si stěžují, že na celou noc není dostatek plenky. Mezi nedostatky označte příliš velkou velikost (samozřejmě plenky nejsou určeny pro tenké děti); některé matky tvrdí, že pokožka dítěte pod plenkou byla mokrá. Vysoká cena je také jednou z hlavních nevýhod..

Hodnocení Lovular Hot Winds na irecommend - 4.5, na Otzovik - 4.8, na 7ya - 4.6.

Cena jedné Lovular plenky je 19 rublů.

2. místo - NappyClub Premium

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,67

Plienky NappyClub Premium se objevily na ruském trhu v roce 2016. Ruský výrobce se pokusil vytvořit levné plenky založené na japonských (v plenách NappyClub Premium) a německých (v sortimentu NappyClub Comfort) absorpčních materiálech. Aby se snížily náklady na jejich výrobky, tvůrci nepoužívají nadměrné barvy na plenu a na balení, odmítli reklamu a zaměřili se na online prodej. Podle výrobce to umožnilo vyrobit plenky NappyClub o 30% levnější než analogy.

Mezi výhody matek patří absolutní bělost („méně barvy - méně chemie“), široký opasek, měkkost a nepřítomnost cizího zápachu. Mezi nedostatky patří slabý suchý zip (dítě se sundá), některé matky si všimly úniku, u některých dětských plenky způsobily alergie.

Hodnocení NappyClub Premium na webových stránkách irecommend je 4,6, na Otzoviku - 4,4, na Yandex.Market - 5.

Cena jedné plenky NappyClub Premium je 17 rublů.

1. místo - Huggies Elite Soft

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,63

Prvním místem v našem žebříčku jsou plenky Huggies Elite Soft. Nejoblíbenější jsou u kupujících (podle internetového obchodu Detsky Mir). Tyto plenky také obsadily první místo podle výsledků odborného testování Roskontrolu (83 bodů ze 100). Odborníci ocenili produkt za dobrou absorpci vlhkosti v krátkém čase, ale poznamenali, že reverzní sorpce (uvolnění absorbované vlhkosti tlakem) je 5 (!) Krát více, než je obvyklé.

Matky zároveň ujišťují, že plenky úspěšně absorbují i ​​tekuté výkaly novorozenců, kapsa na papeži zachrání před prosakováním. Pokud je však velikost nesprávně zvolena (podle matek je Huggies Elite Soft mírně malá), mohou na kůži zůstat stopy gumy a zrn gelu.

Hodnocení Huggies Elite Soft na webu Otzovik 4.7; on irecommend - 4.5, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4.7.

Kromě vysokých hodnocení založených na recenzích je třeba si uvědomit i nízké náklady na plenky Huggies Elite Soft - to je to, co jim umožnilo dát jim první místo v našem hodnocení.

Cena jedné plenky Huggies Elite Soft - 7 rublů.

Porovnání hodnocení jednorázových plenek

Tabulka ukazuje hodnocení plenek sestavené různými weby na základě rodičovských recenzí a testování. Pro větší pohodlí jsou stejné značky a výrobci zvýrazňovány společnou barvou..

Jaké jsou nejlepší plenky?

Na konci recenze je třeba poznamenat, že jakékoli plenky, i ty nejoblíbenější a první v hodnocení japonských technologií, které mají status „Premium“ a jsou velmi drahé, nemusí být pro vaše dítě vhodné. Zde hovoříme o individuální toleranci, anatomických vlastnostech a sklonu k alergiím na určité materiály. Například drahé japonské plenky, které způsobují mnoho nadšených recenzí, způsobují, že některé děti mají na kůži alergie a zarudnutí..

Aby nedošlo k chybě při výběru, nekupujte okamžitě velké balení, i když náklady na každou plenku ve velkém balení jsou nižší. Vezměte si malé balení k testování - ušetříte peníze, pokud nemáte rádi plenky.

Další důležitý tip: vyberte správnou velikost pleny. Pokud je na balení uvedeno „3 - 6 kg“, nestojí za to kupovat dítě, jehož hmotnost již přesáhla 5 kg, zejména pokud je dítě baculaté. Obecná zásada: pokud plenky, které byly dříve vhodné pro dítě, začaly unikat, je čas přejít na další velikost.

Velikost plenky Huggies

Na rozdíl od některých typů plen v japonském průmyslu jsou američtí Huggies k dispozici pro kojence všech věkových kategorií, od novorozenců až po poslední věk..

Například: při léčbě a prevenci dětské enurézy u dětí ve věku 4 až 15 let se doporučuje používat speciálně navržené, nadměrné kalhotky.

Ochranná známka "Huggies" vyrábí plenky odpovídající obecně přijímaným velikostem:

 • XXS: 3-4 (kg);
 • XS: 5-6 (kg);
 • S: 7-8 (kg);
 • M: 9 až 12 (kg);
 • L: 13-16 (kg).

Jak vybrat správnou velikost:

• prvním kritériem pro výběr plenky pro matky je hmotnost dítěte, pro ty, které se narodily předčasně, je vyvinuta extrémně malá velikost pro hmotnost pouze 2 (kg);

• v ostatních případech by se nemělo příliš znepokojovat - rozměry jsou uvedeny na obalu a jsou pro dítě zcela vhodné.

Důležité: Pro celou řadu plenek Huggies jsou k dispozici těsnění z tenkého a měkkého materiálu. Jsou naproti oblasti pupku a chrání tělo dítěte před odřením.

Články O Neplodnosti